Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
městský přebor
7. kolo:
Orel Šlapanice A - TJ Brno-Bystrc C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Miroslav 1:3, Hranička Jaroslav 2:2, Nejedlý Dominik 0:4, Uhlíř Michal 2:1, WO 1:0, body hostů: Chlíbek David 3:0, Kobolka Luboš 4:0, Burda Radim 2:2, Kucin Michal 1:3, WO 0:1), SK Slatina C - TTC MS Brno F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holčik Petr 2:2, Smílek Zdeněk 2:2, Habrnal Lukáš 0:4, Tůma Pavel 4:0, body hostů: Chmelík Daniel 2:2, Barč Andrej 2:2, Hrdlička Miroslav 2:2, Skála Marek 2:2), TJ Holásky C - KST Oltec Brno C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tvarůžek Jiří 0:4, Grulich Zdeněk 3:1, Vysloužil Jan 3:0, Šelc Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Švehla David 2:2, Nováček Jiří 1:3, Kubín Jiří 1:3, Litera Rudolf Aleš 2:1, WO 1:0), Sokol Brno I D - Sokol Líšeň A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novak Adam 1:3, Tomko Michal 2:2, Pavlíček Jan 1:2, Bartoň Petr 1:3, WO 0:1, body hostů: Marušinec Jan 3:1, Pluhař Pavel 4:0, Svoboda Pavel 3:1, Honek Milan 0:3, WO 1:0), ASS Brno A - Sokol Líšeň B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zejda Pavel 1:3, Hub Petr 3:1, Němec Karel 1:2, Monhart Michal 1:3, WO 0:1, body hostů: Doležel Karel 1:3, Frydrýšek David 3:1, Studnica Michal 4:0, Kukla Marek st. 1:2, WO 1:0), KST Oltec Brno B - SKST Nový Lískovec A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Basovník Dalibor 1:3, Slivečka Michal 2:2, Kolbaba Bohumír 1:2, Prachař Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Šenk Michal 1:3, Buk Lukáš 4:0, Metelka Jan 3:1, Šitina Martin 1:2, WO 0:1), Sokol Židenice B - VSK Univerzita Brno A 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Macek Ondřej 3:0, Hynšt Martin 2:0, Marcell Jan 1:2, Bartoň Petr 1:0, WO 6:2, body hostů: Babinec Martin 1:2, Macko Tomáš 1:2, Lauš Petr 0:3, WO 2:6),
8. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - VSK Univerzita Brno A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chlíbek David 0:2, Burda Radim 2:0, Mrkvan Miroslav 2:1, Strmiska Tomáš 1:1, WO 8:0, body hostů: Babinec Martin 2:1, Zánová Martina 0:3, Kotek Václav 2:1, WO 0:8), SKST Nový Lískovec A - Sokol Židenice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenk Michal 3:1, Metelka Jan 3:1, Dočekal Petr 3:1, Šitina Martin 3:1, body hostů: Macek Ondřej 2:2, Vytřísal Karel 2:2, Krajčovič Jozef 0:4, Malina Jan 0:4), Sokol Líšeň B - KST Oltec Brno B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zmrzlý Karel 1:3, Žák Jiří 2:2, Kukla Marek st. 1:3, Frydrýšek David 3:1, body hostů: Kolbaba Bohumír 1:3, Prachař Tomáš 3:1, Basovník Dalibor 4:0, Tatar Ivo 1:3), Sokol Líšeň A - ASS Brno A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honek Milan 1:3, Svoboda Pavel 1:3, Ovesný Tomáš 3:1, Pluhař Pavel 4:0, body hostů: Nguyen Huyviet 3:1, Monhart Michal 2:2, Týče Jan 0:4, Němec Karel 2:2), KST Oltec Brno C - Sokol Brno I D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švehla David 0:3, Kubín Jiří 3:0, Nováček Jiří 1:3, Matějka Josef 0:3, WO 2:1, body hostů: Pavlíček Jan 2:1, Tomko Michal 2:1, Ryšavý Filip 3:0, Čech Jiří 2:2, WO 1:2), TTC MS Brno F - TJ Holásky C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havránek Ondřej 2:2, Krejčí David 2:2, Hrdlička Miroslav 1:3, Kysela Štěpán 3:1, body hostů: Klimeš René 4:0, Grulich Zdeněk 1:3, Tvarůžek Jiří 0:4, Šelc Martin 3:1), Orel Šlapanice A - SK Slatina C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Miroslav 0:4, Hranička Jaroslav 2:2, Klusák Jan 2:2, Uhlíř Michal 4:0, body hostů: Holčik Petr 1:3, Tůma Pavel 3:1, Smílek Zdeněk 2:2, Konečný Rostislav 2:2),
14. kolo:
ASS Brno A - TJ Brno-Bystrc C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Týče Jan 2:2, Monhart Michal 3:1, Němec Karel 3:1, Šíp Josef 1:3, body hostů: Burda Radim 1:3, Strmiska Tomáš 3:1, Chlíbek David 2:2, Mrkvan Miroslav 1:3), Sokol Brno I D - KST Oltec Brno B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoň Petr 3:1, Karásek Petr 1:2, Krejčí Petr 4:0, Pavlíček Jan 3:0, WO 0:2, body hostů: Prachař Tomáš 2:1, Basovník Dalibor 1:3, Peňáz Stanislav 0:3, Tatar Ivo 0:4, WO 2:0), TJ Holásky C - Sokol Židenice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tvarůžek Petr 3:1, Rozman Michal 3:1, Grulich Zdeněk 3:1, Šelc Martin 3:1, body hostů: Vytřísal Karel 2:2, Marcell Jan 2:2, Krajčovič Jozef 0:4, Malina Jan 0:4), SK Slatina C - VSK Univerzita Brno A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smílek Zdeněk 3:1, Dufka Ámos 1:2, Zaplatil Radek 2:1, Tůma Pavel 4:0, WO 0:2, body hostů: Zánová Martina 1:3, Macko Tomáš 2:2, Kotek Václav 1:2, Vacenovský Pavel 0:3, WO 2:0), Orel Šlapanice A - SKST Nový Lískovec A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Miroslav 3:1, Hranička Jaroslav 4:0, Klusák Jan 2:2, Uhlíř Michal 3:1, body hostů: Metelka Jan 0:4, Števčík Samuel 1:3, Šenk Michal 2:2, Šitina Martin 1:3), TTC MS Brno F - Sokol Líšeň B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kysela Štěpán 4:0, Chalúpek Filip 4:0, Herman Jaroslav 1:2, Barč Andrej 2:2, WO 0:1, body hostů: Žák Jiří 2:2, Zmrzlý Karel 0:4, Doležel Karel 1:3, Jílek Jakub 1:2, WO 1:0), KST Oltec Brno C - Sokol Líšeň A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Jiří 0:3, Matějka Josef 0:4, Voznica František 1:3, Kubín Jiří 3:1, WO 1:0, body hostů: Pluhař Pavel 4:0, Marušinec Jan 2:1, Svoboda Pavel 3:1, Honek Milan 2:2, WO 0:1),
15. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - KST Oltec Brno C -:-, Sokol Líšeň A - TTC MS Brno F 13:5, Sokol Líšeň B - Orel Šlapanice A -:-, SKST Nový Lískovec A - SK Slatina C -:-, VSK Univerzita Brno A - TJ Holásky C -:-, Sokol Židenice B - Sokol Brno I D -:-, KST Oltec Brno B - ASS Brno A -:-,
16. kolo:
KST Oltec Brno B - TJ Brno-Bystrc C -:-, ASS Brno A - Sokol Židenice B -:-, Sokol Brno I D - VSK Univerzita Brno A -:-, TJ Holásky C - SKST Nový Lískovec A -:-, SK Slatina C - Sokol Líšeň B -:-, Orel Šlapanice A - Sokol Líšeň A -:-, TTC MS Brno F - KST Oltec Brno C -:-,
17. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - TTC MS Brno F -:-, KST Oltec Brno C - Orel Šlapanice A -:-, Sokol Líšeň A - SK Slatina C -:-, Sokol Líšeň B - TJ Holásky C -:-, SKST Nový Lískovec A - Sokol Brno I D -:-, VSK Univerzita Brno A - ASS Brno A -:-, Sokol Židenice B - KST Oltec Brno B -:-,
městská soutěž I.třídy
13. kolo:
TJ Brno-Bystrc E - KST Oltec Brno D -:- (odloženo-c), Orel Šlapanice B - TTC MS Brno G 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Filla Michal 2:2, Jašek Jiří ml. 1:3, Nejedlý Dominik 1:3, Remeš Dominik 0:4, body hostů: Sedláček Libor 4:0, Tesař Jiří 4:0, Bušek Vladimír 3:1, Proks Ivo 1:3), SK Slatina E - SK Slatina D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křeček Michal 1:3, Herman Patrik 2:2, Holčik Petr 2:2, Ondruš Milan 3:1, body hostů: Adam Vlastimil 3:1, Habrnal Lukáš 3:1, Halický Tomáš 1:3, Halický Miroslav 1:3), Sokol Líšeň C - ASS Brno B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Jakub 3:1, Svoboda Pavel 2:2, Doležel Karel 1:3, Šujan Petr 3:1, body hostů: Auda Jan 0:4, Auda Antonín 1:3, Urbánek Martin 2:2, Hub Petr 4:0),
14. kolo:
TJ Brno-Bystrc E - Sokol Brno I E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vereščák Jan 1:3, Grochál Petr 2:1, Trávníčková Eliška 1:2, Trávníček Rudolf 1:3, WO 2:0, body hostů: Kvarda Lubomír 3:1, Daněk Miroslav 2:2, Toufar Zdeněk 3:0, Karásek Petr 1:2, WO 0:2), SKST Nový Lískovec B - Orel Šlapanice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Litera Rudolf Aleš 3:1, Števčík Samuel 4:0, Babušík Tomáš 1:3, Šenková Kateřina 1:3, body hostů: Remeš Dominik 2:2, Jašek Jiří ml. 0:4, Filla Michal 2:2, Klusák Jan 3:1), TTC MS Brno G - Sokol Líšeň C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalúpek Filip 4:0, Tesař Jiří 4:0, Havránek Ondřej 1:3, Sedláček Libor 3:1, body hostů: Jílek Jakub 1:3, Ovesný František 1:3, Svoboda Pavel 2:2, Doležel Karel 0:4), SK Slatina D - ASS Brno B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaplatil Radek 3:0, Habrnal Lukáš 3:1, Konečný Rostislav 1:2, Adam Vlastimil 3:1, WO 1:1, body hostů: Urbánek Martin 0:4, Zejda Pavel 2:1, Hub Petr 2:2, Čako Vladimír 0:3, WO 1:1),
15. kolo:
ASS Brno B - TTC MS Brno G 9:9, SK Slatina E - SKST Nový Lískovec B -:-, Orel Šlapanice B - TJ Brno-Bystrc E -:-, Sokol Brno I E - TJ Brno-Bystrc D 11:7,
16. kolo:
KST Oltec Brno D - Sokol Brno I E -:-, TJ Brno-Bystrc D - Orel Šlapanice B -:-, TJ Brno-Bystrc E - SK Slatina E -:-, SKST Nový Lískovec B - Sokol Líšeň C -:-, TTC MS Brno G - SK Slatina D -:-,
17. kolo:
ASS Brno B - SKST Nový Lískovec B -:-, Sokol Líšeň C - TJ Brno-Bystrc E -:-, SK Slatina E - TJ Brno-Bystrc D -:-, Orel Šlapanice B - KST Oltec Brno D -:-,
městská soutěž II.třídy
7. kolo:
Žižka VSK Univerzita Brno B - Sokol Brno I F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotek Václav 3:1, Juras Miroslav 0:2, Sýkora Stanislav 3:1, Kottas Milan 2:2, Sojka Oldřich 0:2, body hostů: Tomko Michal 4:0, Brázdová Marie 2:2, Daněk Vítězslav 1:3, Daněk Miroslav 1:3), SKST Nový Lískovec C - Sokol Sokolnice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Tomáš 4:0, Vítkovič Martin 1:3, Kříž Jaroslav 3:1, Prokop Martin 3:1, body hostů: Černý Jaroslav 1:3, Fric Zdeněk 2:2, Ketman Dalibor 1:3, Michalík Libor 1:3), Sokol Líšeň D - SK Slatina F 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ovesný František 2:1, Gottvald Ivo 1:2, Doležel Karel 1:2, Nováček Jiří 0:3, WO 5:0, body hostů: Plotěný Karel 2:2, Čampa Petr 3:1, Dufka Ámos 3:1, WO 0:5), Sokol Modřice A - TJ Holásky D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doleček Ivan 2:2, Slaný Petr 3:1, Kopeček Václav 3:1, Božek Radomír st. 2:2, body hostů: Grulich Zdeněk 4:0, Špondr Martin 2:2, Pazdera Miroslav 0:4, Vondruška Ladislav 0:4), TTC MS Brno H - SKST Nový Lískovec D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havránek Ondřej 0:4, Krejčí David 1:3, Kysela Štěpán 3:1, Vokřínek Petr 0:4, body hostů: Navrátil Lukáš 4:0, Kovařík Petr 3:1, Šenková Kateřina 2:2, Staněk Jan 3:1), Sokol Popůvky A - ASS Brno C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otoupalík Karel 1:3, Popelka Jaroslav 2:2, Doležal Jiří 1:2, Musil Petr 1:3, WO 0:1, body hostů: Šíp Josef 3:1, Týče Jan 3:1, Sláma Martin 3:1, Lomovciv Petr 1:2, WO 1:0),
10. kolo:
Sokol Brno I F - SKST Nový Lískovec D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázdová Marie 2:2, Tomko Michal 4:0, Daněk David 0:4, Daněk Miroslav 3:1, body hostů: Škňouřilová Tereza 1:3, Navrátil Lukáš 1:3, Kovařík Petr 3:1, Janeček Martin 2:2), TJ Holásky D - ASS Brno C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grulich Zdeněk 4:0, Špondr Martin 4:0, Pazdera Miroslav 2:2, Tvarůžek Jiří 2:2, body hostů: Šíp Josef 2:2, Sláma Martin 0:4, Lomovciv Petr 2:2, Havelka Radek 0:4), KST Oltec Brno E - Sokol Popůvky A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janošek Miroslav 0:4, Kubín Aleš 3:0, Hrůza Peter 0:3, Svoboda Miroslav 1:3, WO 0:2, body hostů: Otoupalík Karel 3:1, Popelka Jaroslav 3:1, Blecha Pavel 3:0, Doležal Jiří 1:2, WO 2:0), SK Slatina F - TTC MS Brno H 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čampa Petr 0:4, Hodek Vojtěch 2:1, Halický Tomáš 0:3, Dufka Ámos 1:3, WO 1:1, body hostů: Kysela Štěpán 3:1, Havránek Ondřej 4:0, Blatná Alena 3:0, Horníček Lukáš 1:2, WO 1:1), Sokol Sokolnice - Sokol Modřice A -:- (odloženo), SKST Nový Lískovec C - Sokol Líšeň D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Tomáš 3:1, Kříž Jaroslav 2:2, Prokop Martin 2:2, Litera Rudolf Aleš 1:3, body hostů: Gottvald Ivo 1:3, Urban Jiří 3:1, Jílek Jakub 2:2, Ovesný František 2:2),
11. kolo:
Sokol Líšeň D - Sokol Brno I F -:- (odloženo), Sokol Modřice A - Žižka VSK Univerzita Brno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Jan 2:2, Slaný Petr 2:2, Kopeček Václav 3:1, Božek Radomír st. 1:3, body hostů: Kottas Milan 3:1, Lauš Petr 2:2, Juras Miroslav 2:2, Sojka Oldřich 1:3), TTC MS Brno H - Sokol Sokolnice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řepa František 4:0, Havránek Ondřej 0:4, Chalúpek Filip 4:0, Kysela Štěpán 4:0, body hostů: Černý Jaroslav 1:3, Fric Zdeněk 1:3, Michalík Libor 1:3, Ketman Dalibor 1:3), Sokol Popůvky A - SK Slatina F 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Otoupalík Karel 2:1, Popelka Jaroslav 0:4, Doležal Jiří 0:4, Blecha Pavel 1:3, WO 2:0, body hostů: Dufka Ámos 3:1, Plotěný Karel 3:0, Čampa Petr 3:1, Hodek Vojtěch 3:1, WO 0:2), ASS Brno C - KST Oltec Brno E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíp Josef 3:1, Sláma Martin 4:0, Lomovciv Petr 2:2, Auda Antonín 1:3, body hostů: Kubín Aleš 3:1, Hrůza Peter 2:2, Svoboda Miroslav 1:3, Tichý Matyáš 0:2, Janošek Miroslav 0:2), SKST Nový Lískovec D - TJ Holásky D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Lukáš 0:3, Šenková Kateřina 1:3, Kovařík Petr 3:1, Janeček Martin 1:3, WO 1:0, body hostů: Šelc Martin 4:0, Zimola Ondřej 2:1, Grulich Zdeněk 3:1, Tvarůžek Jiří 1:3, WO 0:1),
14. kolo:
Sokol Modřice A - Sokol Brno I F 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopeček Václav 1:1, Slaný Luděk 1:1, Bednář Jan 2:1, Slaný Petr 2:0, WO 6:2, body hostů: Tomko Michal 3:0, Nesveda David 0:3, Janda Roman 0:3, WO 2:6), Sokol Líšeň D - Sokol Popůvky A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jílek Jakub 4:0, Doležel Karel 3:1, Trungel Martin 1:3, Nováček Jiří 0:4, body hostů: Otoupalík Karel 2:2, Doležal Jiří 2:2, Popelka Jaroslav 2:2, Krejčí Milan 2:2), SKST Nový Lískovec C - ASS Brno C 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holík Tomáš 4:0, Vítkovič Martin 3:1, Kříž Jaroslav 3:1, Litera Rudolf Aleš 4:0, body hostů: Týče Jan 0:4, Šíp Josef 2:2, Sláma Martin 0:4, Lomovciv Petr 0:4), Žižka VSK Univerzita Brno B - SKST Nový Lískovec D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kottas Milan 1:2, Lauš Petr 0:3, Juras Miroslav 0:2, Kotek Václav 3:0, Sojka Oldřich 0:1, WO 1:3, body hostů: Kovařík Petr 2:1, Staněk Jan 2:1, Janeček Martin 2:1, Navrátil Lukáš 2:1, WO 3:1), Sokol Sokolnice - TJ Holásky D 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fric Zdeněk 2:2, Černý Jaroslav 2:2, Ketman Dalibor 1:3, WO 0:5, body hostů: Šelc Martin 3:0, Grulich Zdeněk 2:1, Špondr Martin 2:1, Pazdera Miroslav 0:3, WO 5:0), SK Slatina F - KST Oltec Brno E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čampa Petr 4:0, Dufka Ámos 4:0, Plotěný Karel 2:0, Hodek Vojtěch 3:1, Halický Miroslav 2:0, body hostů: Hrůza Peter 0:4, Svoboda Miroslav 1:3, Janošek Miroslav 0:4, Tichý Matyáš 0:4),
15. kolo:
Sokol Brno I F - SK Slatina F -:-, KST Oltec Brno E - Sokol Sokolnice -:-, TJ Holásky D - Žižka VSK Univerzita Brno B -:-, SKST Nový Lískovec D - SKST Nový Lískovec C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škňouřilová Tereza 0:4, Navrátil Lukáš 2:2, Šenková Kateřina 4:0, Janeček Martin 2:2, body hostů: Holík Tomáš 3:1, Vítkovič Martin 2:2, Prokop Martin 1:3, Búřil Jiří 2:2), ASS Brno C - Sokol Líšeň D -:-, TTC MS Brno H - Sokol Modřice A -:-,
16. kolo:
TTC MS Brno H - Sokol Brno I F -:-, Sokol Modřice A - Sokol Popůvky A -:-, Sokol Líšeň D - SKST Nový Lískovec D -:-, SKST Nový Lískovec C - TJ Holásky D -:-, Žižka VSK Univerzita Brno B - KST Oltec Brno E -:-, Sokol Sokolnice - SK Slatina F -:-,
městská soutěž III.třídy
5. kolo:
Sokol Židenice C - TJ Brno-Bystrc F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šindelář Pavel 1:2, Bubeník Vladimír 3:1, Malina Jan 1:2, Zobec Pavel 0:3, WO 1:2, body hostů: Grochál Petr 3:1, Ohaňka Zdeněk 3:0, Pelánek Martin 0:3, Zetka Roman 2:1, WO 2:1), Sokol Troubsko - Sokol Židenice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kavalec Svatoslav 4:0, Posch Pavel 3:1, Ondruš Pavel 1:3, Marčan Jan 1:3, body hostů: Chmel Roman 2:2, Nečas Igor 3:1, Kusák Ivo 2:2, Milichovský Josef 0:4), SKST Nový Lískovec F - Sokol Modřice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nguyen Tuan Anh 4:0, Žaloudek Lubomír 1:3, Škňouřilová Tereza 1:2, Šenková Kateřina 3:1, WO 1:0, body hostů: Kratochvíl Michal 3:1, Novotný Jan 0:2, Doleček Ivan 2:2, Slaný Luděk 1:2, Bartoš Michal 0:2, WO 0:1), Orel Šlapanice D - Orel Šlapanice C 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krček Pavel 2:2, Sedláček Jan 0:4, Remešová Alžběta 1:3, WO 0:5, body hostů: Remeš Dominik 3:0, Sýkora Miroslav 3:0, Řezníček Miroslav 2:1, Jašková Barbora 1:2, WO 5:0), Sokol Líšeň E - ASS Brno D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komárková Jana 3:1, Dlouhý Jakub 3:1, Nováček Jiří 3:1, Mrazíková Anna 3:1, body hostů: Auda Jan 3:1, Kališ Erik 1:3, Jirsa Václav 0:4, Auda Antonín 0:1, Lapiš Viktor 0:3), SK Slatina G - Sokol Popůvky B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hodek Vojtěch 3:0, Wos Radek 0:3, Relovský Milan 0:3, Mráček Jan 0:4, WO 1:2, body hostů: Blecha Pavel 3:1, Buček Vladimír 3:0, Musil Petr 2:1, Lemon René 2:1, WO 2:1),
7. kolo:
Sokol Troubsko - TJ Brno-Bystrc F 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Posch Pavel 1:1, Kavalec Svatoslav 2:1, Ondruš Pavel 2:1, Švejda Milan 1:2, WO 6:0, body hostů: Grochál Petr 4:0, Zetka Roman 1:2, Pernica Petr 0:4, WO 0:6), SKST Nový Lískovec F - Sokol Židenice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krajíček Ondřej 0:3, Litera Rudolf Aleš 1:2, Žaloudek Lubomír 0:4, Flajšar Pavel 1:3, WO 1:1, body hostů: Bartoň Petr 4:0, Šindelář Pavel 2:1, Bubeník Vladimír 2:1, Krejčí Pavel 4:0, WO 1:1), Orel Šlapanice D - Sokol Židenice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krček Pavel 1:3, Pavlíková Věra 2:2, Šmerda Zdeněk 3:1, Julínek Petr 2:2, body hostů: Chmel Roman 2:2, Sedlář Jaroslav 1:3, Kusák Ivo 4:0, Milichovský Josef 1:3), Sokol Líšeň E - Orel Šlapanice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Jiří 0:4, Komárková Jana 1:3, Dlouhý Jakub 0:4, Šujan Petr 2:2, body hostů: Novák Vojtěch 3:1, Remeš Dominik 3:1, Nejedlý Dominik 4:0, Hudeček Patrik 3:1), SK Slatina G - SKST Nový Lískovec E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wos Radek 1:3, Linhárek František 0:2, Hodek Vojtěch 2:1, Relovský Milan 0:4, Halický Miroslav 2:0, WO 1:0, body hostů: Búřil Jiří 4:0, Vítkovič Martin 3:1, Pokorný Petr 2:2, Holas Oldřich 1:2, WO 0:1), Sokol Popůvky B - ASS Brno D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blecha Pavel 3:1, Buček Vladimír 3:1, Musil Petr 1:2, Lemon René 3:1, WO 1:0, body hostů: Auda Jan 4:0, Pál Richard 1:3, Jirsa Václav 0:4, Auda Antonín 0:3, WO 0:1),
10. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - SKST Nový Lískovec E 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grochál Petr 4:0, Ohaňka Zdeněk 4:0, Pernica Petr 1:3, WO 0:5, body hostů: Štoček Dalibor 1:2, Vítkovič Martin 0:3, Pokorný Petr 1:2, Búřil Jiří 1:2, WO 5:0), Orel Šlapanice C - ASS Brno D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Vojtěch 4:0, Řezníček Miroslav 3:1, Nejedlý Dominik 2:1, Remeš Dominik 3:1, WO 1:0, body hostů: Auda Jan 3:1, Pál Richard 0:4, Jirsa Václav 0:4, Lapiš Viktor 0:3, WO 0:1), Sokol Modřice B - Sokol Popůvky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Michal 2:2, Novotný Jan 0:3, Doleček Ivan 3:1, Božek Radomír ml. 4:0, Bartoš Michal 0:1, body hostů: Zadák Karel ml. 3:1, Musil Petr 1:3, Buček Vladimír 2:2, Buček David 1:3), Sokol Židenice D - SK Slatina G -:- (odloženo-c), Sokol Židenice C - Sokol Líšeň E -:- (odloženo-c), SKST Nový Lískovec F - Orel Šlapanice D 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krajíček Ondřej 2:1, Flajšar Pavel 2:1, Škňouřilová Tereza 3:0, Flajšar Petr 2:1, WO 5:0, body hostů: Julínek Petr 0:4, Pavlíková Věra 2:2, Šmerda Zdeněk 1:3, WO 0:5),
11. kolo:
Orel Šlapanice D - TJ Brno-Bystrc F 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krček Pavel 3:1, Pavlíková Věra 4:0, Šmerda Zdeněk 4:0, Julínek Petr 3:1, body hostů: Pelánek Ondřej 0:4, Pelánek Martin 0:4, Sanzone Francesko 1:3, Pernica Petr 1:3), Sokol Líšeň E - Sokol Troubsko 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dlouhý Jakub 0:4, Kulíšek Martin 0:4, Nováček Jiří 3:1, Komárková Jana 3:1, body hostů: Ondruš Pavel 3:1, Volánek Vítězslav 2:2, Kavalec Svatoslav 2:2, Švejda Milan 3:1), SK Slatina G - Sokol Židenice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodek Vojtěch 1:0, Linhárek František 1:3, Halický Miroslav 1:3, Mráček Jan 2:2, WO 0:3, body hostů: Bartoň Petr 3:1, Šindelář Pavel 2:1, Bubeník Vladimír 2:1, Moisei Andriian 1:2, WO 3:0), Sokol Popůvky B - Sokol Židenice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Petr 4:0, Blechová Iva 1:2, Blecha Pavel 3:0, Lemon René 2:2, WO 1:1, body hostů: Chmel Roman 1:3, Nečas Igor 0:4, Kusák Ivo 1:2, Milichovský Josef 2:1, WO 1:1), ASS Brno D - Sokol Modřice B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Auda Jan 4:0, Pál Richard 1:3, Auda Antonín 3:1, Lapiš Viktor 0:4, WO 0:1, body hostů: Doleček Ivan 2:2, Slaný Luděk 3:1, Bartoš Michal 2:2, Novotný Jan 1:3, WO 1:0), SKST Nový Lískovec E - Orel Šlapanice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Petr 4:0, Búřil Jiří 1:2, Melkus Ivo 2:2, Kristen Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Remeš Dominik 2:2, Nejedlý Dominik 2:2, Hudeček Patrik 1:2, Řezníček Miroslav 0:4, WO 0:1),
12. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - Orel Šlapanice C 7:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pernica Petr 0:3, Grochál Petr 2:1, Ohaňka Zdeněk 1:2, WO 3:3, body hostů: Novák Vojtěch 3:0, Nejedlý Dominik 2:1, Remeš Dominik 1:2, WO 3:3), Sokol Modřice B - SKST Nový Lískovec E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Michal 4:0, Slaný Luděk 4:0, Doleček Ivan 1:2, Bartoš Michal 0:4, Novotný Jan 0:1, body hostů: Melkus Ivo 2:2, Pokorný Petr 2:2, Búřil Jiří 1:3, Vítkovič Martin 2:2), Sokol Židenice D - ASS Brno D -:- (odloženo-c), Sokol Židenice C - Sokol Popůvky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoň Petr 3:1, Šindelář Pavel 3:1, Bubeník Vladimír 4:0, Krejčí Pavel 2:2, body hostů: Blecha Pavel 1:3, Zadák Karel ml. 3:1, Buček Vladimír 0:4, Holan Petr 0:4), Sokol Troubsko - SK Slatina G 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondruš Pavel 3:1, Posch Pavel 4:0, Volánek Vítězslav 0:3, Švejda Milan 3:1, WO 1:0, body hostů: Mráček Jan 2:2, Linhárek František 1:3, Hodek Vojtěch 2:2, Relovský Milan 0:3, WO 0:1), SKST Nový Lískovec F - Sokol Líšeň E 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Škňouřilová Tereza 1:2, Litera Rudolf Aleš 3:0, Flajšar Petr 3:0, Flajšar Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Komárková Jana 2:2, Nováček Jiří 1:3, Dlouhý Jakub 0:4, WO 0:5),
14. kolo:
Sokol Líšeň E - TJ Brno-Bystrc F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Jiří 2:2, Mrazíková Anna 1:3, Šujan Petr 4:0, Kulíšek Martin 2:2, body hostů: Ohaňka Zdeněk 2:2, Zetka Roman 3:1, Pernica Petr 2:2, Sanzone Francesko 0:4), Orel Šlapanice D - Sokol Popůvky B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krček Pavel 0:4, Pavlíková Věra 2:2, Šmerda Zdeněk 1:2, Julínek Petr 0:4, WO 0:1, body hostů: Blecha Pavel 3:1, Buček Vladimír 3:1, Lemon René 3:1, Musil Petr 3:0, WO 1:0), SKST Nový Lískovec F - ASS Brno D 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čupera Ondřej 1:2, Šenková Kateřina 3:0, Škňouřilová Tereza 2:0, Krajíček Ondřej 2:0, WO 7:0, body hostů: Auda Antonín 1:1, Pál Richard 1:3, Lapiš Viktor 0:4, WO 0:7), Sokol Troubsko - SKST Nový Lískovec E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Posch Pavel 4:0, Ondruš Pavel 2:2, Švejda Milan 3:0, Kavalec Svatoslav 2:0, Volánek Vítězslav 0:2, WO 1:0, body hostů: Pokorný Petr 1:3, Búřil Jiří 2:2, Wolk Roland 0:4, Kristen Jan 1:2, WO 0:1), Sokol Židenice C - Orel Šlapanice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoň Petr 3:0, Bubeník Vladimír 1:3, Šindelář Pavel 2:2, Moisei Andriian 0:4, WO 0:1, body hostů: Novák Vojtěch 2:2, Remeš Dominik 3:0, Jašek Jiří ml. 2:2, Nejedlý Dominik 2:2, WO 1:0), Sokol Židenice D - Sokol Modřice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milichovský Josef 1:3, Chmel Roman 1:3, Kusák Ivo 1:2, Sedlář Jaroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Kratochvíl Michal 4:0, Doleček Ivan 1:3, Bartoš Michal 2:2, Slaný Luděk 2:1, WO 0:1),
15. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - Sokol Židenice D -:-, Sokol Modřice B - Sokol Židenice C -:-, Orel Šlapanice C - Sokol Troubsko -:-, SKST Nový Lískovec E - SKST Nový Lískovec F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Petr 2:2, Melkus Ivo 3:1, Vítkovič Martin 2:2, Kristen Jan 1:3, body hostů: Škňouřilová Tereza 1:3, Šenková Kateřina 3:1, Žaloudek Lubomír 0:4, Litera Rudolf Aleš 4:0), ASS Brno D - Orel Šlapanice D -:-, SK Slatina G - Sokol Líšeň E -:-,
16. kolo:
SK Slatina G - TJ Brno-Bystrc F -:-, Sokol Líšeň E - Sokol Popůvky B -:-, Orel Šlapanice D - SKST Nový Lískovec E -:-, SKST Nový Lískovec F - Orel Šlapanice C -:-, Sokol Troubsko - Sokol Modřice B -:-, Sokol Židenice C - Sokol Židenice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bubeník Vladimír 3:0, Moisei Andriian 2:0, Zobec Pavel 0:3, Šindelář Pavel 3:0, WO 5:0, body hostů: Sedlář Jaroslav 0:2, Chmel Roman 1:2, Kusák Ivo 1:2, Nečas Igor 0:2, Milichovský Josef 1:0, WO 0:5),
městský přebor
3. kolo:
Salesko Líšeň - TTC MS Brno 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chaker Remi 2:1, Ilčík Teodor 2:1, Marek Matyáš 3:0, body hostů: Bednář Antonín 0:3, Vokřínek Petr 1:2, Vokřínek Tomáš 1:2),
4. kolo:
Salesko Líšeň - Sokol Židenice -:-,
5. kolo:
Sokol Židenice - TTC MS Brno -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy