Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP 1. třídy
12. kolo:
TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Vranovice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prachař Štěpán 1:3, Fiedor Marek 1:3, Krátký Milan 1:2, Ševela František 0:4, WO 1:0, body hostů: Tetur Stanislav 4:0, Křivka Jan 4:0, Zouhar Rudolf 3:1, Goliáš Petr 1:2, WO 0:1), KST LVA C - TJ Sokol Lanžhot D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Michal 0:2, Baťka Stanislav 0:4, Mikuš Josef 2:1, Bobrzyk David 1:2, Kováč Josef 0:2, WO 0:2, body hostů: Maněk Marek 2:1, Kotásek Jan 4:0, Němeček Radek 3:1, Polášek Michal 2:1, WO 2:0), TJ Sokol Perná A - Orel Šitbořice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 1:3, Bačovský David 1:3, Malý Miroslav 1:3, Kolínek Vladimír 0:4, body hostů: Slavík Jiří 3:1, Slavík Ondřej 4:0, Skála Richard 4:0, Vozdecký Jaromír 2:2), TJ SPORT Němčičky A - TJ Jevišovka Drnholec B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalášek Jiří 3:1, Stávek Radim 3:1, Pinkas Václav 1:2, Prokeš Zdeněk 3:0, WO 0:2, body hostů: Filip Bohumír 1:2, Lisý Jaroslav 1:3, Lorenc Miroslav 2:2, Čepera Roman 0:3, WO 2:0), TJ Troskotovice - TJ Sokol Křepice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Marek 3:1, Vaculík František 0:3, Sirbu Jan 1:2, Lukša Břetislav 0:4, WO 2:0, body hostů: Novotný Pavel 3:1, Rygl Ondřej 2:2, Zástěra Libor 3:0, Sedláček Aleš 2:1, WO 0:2),
13. kolo:
TJ Troskotovice - TJ Sokol Brumovice A -:-, TJ Sokol Křepice A - TJ SPORT Němčičky A -:-, TJ Jevišovka Drnholec B - TJ Sokol Perná A -:-, Orel Šitbořice A - KST LVA C -:-, TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Velké Němčice A -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Lanžhot D -:-, TJ Sokol Velké Němčice A - Orel Šitbořice A -:-, KST LVA C - TJ Jevišovka Drnholec B -:-, TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Křepice A -:-, TJ SPORT Němčičky A - TJ Troskotovice -:-,
OP 2. třídy
12. kolo:
TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Velké Hostěrádky 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Petr 2:2, Soukal Jiří ml. 3:1, Oslzlý Michal 4:0, Otáhal Jan 4:0, body hostů: Slabyhoudek Václav 0:4, Matyáš Ivo 1:3, Rišnovský Robert 2:2, Libenský Svatoslav 0:1, Krýsa Daniel 0:3), SK Březí A - TJ Sokol Perná B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klaška Lukáš 1:3, Karbula Lukáš 4:0, Sýkora Jan 0:4, Dobiáš Rudolf 1:3, body hostů: Malý Miroslav 3:1, Kvěch Jan 3:1, Hoffmann Dušan 2:2, Gogolka Karel 2:2), KST LVA D - TJ Sokol Brumovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňák Ladislav 1:2, Kabela Jan 4:0, Kováč Josef 4:0, Lunzar Ladislav 3:1, Hrnčiar Stanislav 0:1, body hostů: Lössel Martin 2:2, Šišma Ondřej 1:3, Miklík Pavel ml. 0:4, Miklík Pavel 1:3), STP Mikulov B - SK Boleradice 1935 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajan Pavel st. 1:3, Kalous Jakub 2:2, Novotný Kamil 2:2, Čížková Dagmar 0:4, body hostů: Sedláček Jakub 1:3, Demela Jindřich 2:2, Hos Tomáš 4:0, Novotňák František ml. 4:0), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Tvrdonice A -:-, TJ SPORT Němčičky B - TJ Sokol Klobouky u Brna C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stávek Filip 3:1, Hycl David 4:0, Levčík Miroslav 3:1, Sláma Adam 4:0, body hostů: Huták Ondřej 2:2, Pilát Ondřej 0:4, Hutáková Pavla nejml. 0:4, Páleník Jiří 0:4),
13. kolo:
TJ SPORT Němčičky B - TJ Sokol Kobylí C -:-, TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Rakvice B -:-, TJ Sokol Tvrdonice A - STP Mikulov B -:-, SK Boleradice 1935 - KST LVA D -:-, TJ Sokol Brumovice B - SK Březí A -:-, TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Velké Hostěrádky -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Perná B -:-, TJ Sokol Velké Hostěrádky - TJ Sokol Brumovice B -:-, SK Březí A - SK Boleradice 1935 -:-, KST LVA D - TJ Sokol Tvrdonice A -:-, STP Mikulov B - TJ Sokol Klobouky u Brna C -:-, TJ Sokol Rakvice B - TJ SPORT Němčičky B -:-,
OP 3. třídy
12. kolo:
TJ Sokol Pouzdřany A - SK Zaječí A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halámek Michal 4:0, Geier Ivo 3:1, Halámek Zdeněk 1:2, Halámek Radek ml. 2:2, WO 0:1, body hostů: Hasilík Milan 1:3, Zhejbal Jiří 2:2, Popovský Kamil 2:2, Klein Kamil 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Velké Němčice C - SK ST Bulhary A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mishko Vasyl 3:1, Smetana Jaroslav 4:0, Kern Jan 2:1, Šafařík Václav st. 3:1, Sedláček Libor 0:1, body hostů: Malovaný Petr 1:3, Dvořák Lukáš 0:2, Kosek David 2:2, Lebloch Pavel 1:3, Budlanský Radim 0:2), TJ Tatran Poštorná Blackstone - STP Mikulov C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janoušek Radek 1:3, Ratajský Vít 3:0, Ratajský Martin 2:2, Klenovec Ondřej 3:1, WO 0:1, body hostů: Kalous Jakub 3:1, Kalousová Sandra 0:4, Damborská Iveta 1:2, Novotný Mikuláš 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Šakvice - Orel Šitbořice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmíd Zdeněk 0:4, Jakubčík Jiří 2:2, Smutek Pavel 2:1, Charoušek Richard 1:3, WO 1:0, body hostů: Halas Pavel st. 4:0, Halasová Ludmila 2:2, Vodáková Aneta 3:1, Vokál Radek 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Velké Němčice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pohanka Vojtěch 0:4, Cibulka Radek 0:3, Průdek Filip 2:1, Straka Dominik 1:3, WO 1:1, body hostů: Tesař Petr 4:0, Frömmel Zdeněk 3:1, Hrnčíř Dominik 1:2, Hrnčíř Leoš 3:0, WO 1:1), TJ Agrotec Hustopeče C - TJ SPORT Němčičky C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleskač Pavel 2:2, Sedláček Matěj 1:3, Topinka Ondřej 3:1, Sedláček Jakub 1:3, body hostů: Blaško Květoslav 3:1, Stávek Josef 0:1, Ulica Jaromír 4:0, Suský Josef 2:2, Suský Miloš 0:3),
13. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče C - TJ Sokol Pouzdřany A -:-, TJ SPORT Němčičky C - TJ Sokol Rakvice C -:-, TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Šakvice -:-, Orel Šitbořice B - TJ Tatran Poštorná Blackstone -:-, STP Mikulov C - TJ Sokol Velké Němčice C -:-, SK ST Bulhary A - SK Zaječí A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kosek David 0:4, Malovaný Petr 1:3, Lebloch Pavel 0:4, Bureš Sebastian 0:4, body hostů: Hasilík Milan 4:0, Šlancar Zbyněk 4:0, Jusko Andrej 3:1, Zhejbal Jiří 4:0),
14. kolo:
TJ Sokol Pouzdřany A - SK ST Bulhary A -:-, SK Zaječí A - STP Mikulov C -:-, TJ Sokol Velké Němčice C - Orel Šitbořice B -:-, TJ Tatran Poštorná Blackstone - TJ Sokol Velké Němčice B -:-, TJ SPORT Němčičky C - TJ Sokol Šakvice -:-, TJ Sokol Rakvice C - TJ Agrotec Hustopeče C -:-,
OP 4. třídy
12. kolo:
TJ Sokol Křepice B - SK Zaječí B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papež Radek 4:0, Papež Jan 2:0, Rubeš Jakub 3:1, Brychta Ivo 1:3, Strouhal Jiří 1:1, body hostů: Radkovič Zdeněk 1:3, Jarůšek Vladimír 0:2, Popovský Kamil 3:1, Klein Kamil 1:3, Radkovič Radek 0:2), TJ Sokol Morkůvky A - TJ Jevišovka Drnholec C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hasala Jiří 2:2, Knoll Petr 3:1, Hanák Daniel 1:3, Lösslová Kristýna 0:4, body hostů: Tomolová Anna 1:3, Tomola Jaroslav 2:2, Mikulík Jan 3:1, Kovář Pavel 4:0), SK Březí B - STP Mikulov D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klaška Lukáš 3:1, Smejkal Oldřich 3:1, Cvrček Michal 2:2, Štvrtecký René 2:2, body hostů: Mach Ludvík 0:4, Machová Adélka 2:2, Sobota Luděk 4:0, Kovář Michal 0:4), TJ Sokol Brumovice C - KST LVA E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Weiss Lukáš 1:3, Zítka Lukáš 1:3, Miklík Pavel 2:2, Miklík Pavel ml. 0:3, WO 1:0, body hostů: Jelínek Jaromír 3:0, Gregor Miroslav 3:1, Hruška Vlastimil 2:2, Maňák Ladislav 3:1, WO 0:1), SK Zaječí C - TJ Sokol Pouzdřany B -:- (ODKLAD - C),
13. kolo:
SK Zaječí C - TJ Sokol Křepice B -:-, TJ Sokol Tvrdonice B - TJ Sokol Brumovice C -:-, KST LVA E - SK Březí B -:-, STP Mikulov D - TJ Sokol Morkůvky A -:-, TJ Jevišovka Drnholec C - SK Zaječí B -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Křepice B - TJ Jevišovka Drnholec C -:-, SK Zaječí B - STP Mikulov D -:-, TJ Sokol Morkůvky A - KST LVA E -:-, SK Březí B - TJ Sokol Tvrdonice B -:-, TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Pouzdřany B -:-,
OP 5. třídy
12. kolo:
Orel Šitbořice C - TJ Milovice 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zelinka Roman 2:1, Stejskal Libor 2:1, Vokál Radek 2:1, Urbánek Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Barvíř Tomáš st. 4:0, Fojt Jaromír 0:4, Rozsypal Jakub 0:4, WO 0:5), SK ST Bulhary B - TJ Sokol Vranovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budlanský Radim 0:3, Malovaný Petr 2:2, Hora Karel 1:3, Jurkovič Stanislav 0:2, Pek Richard 0:1, WO 2:0, body hostů: Goliáš Petr 4:0, Hladík Jaroslav 0:2, Němeček Miloš 3:1, Šťastný Pavel 4:0, WO 0:2), TJ Jevišovka Drnholec D - TJ Sokol Brumovice D 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trněná Anna 3:0, Schmidt František 3:0, Mikulík Jan 3:0, Tomola Vladimír 3:0, WO 5:0, body hostů: Přibyl Václav 0:4, Lauterbach Samuel 0:4, Zítková Sára 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Morkůvky B - KST LVA F -:-,
13. kolo:
SK ST Bulhary B - Orel Šitbořice C -:-, TJ Jevišovka Drnholec D - TJ Milovice -:-, TJ Sokol Morkůvky B - TJ Sokol Vranovice B -:-, KST LVA F - TJ Sokol Brumovice D -:-,
14. kolo:
Orel Šitbořice C - KST LVA F -:-, TJ Sokol Brumovice D - TJ Sokol Morkůvky B -:-, TJ Sokol Vranovice B - TJ Jevišovka Drnholec D -:-, TJ Milovice - SK ST Bulhary B -:-,
OP dorostu 1. třídy
8. kolo:
TJ Sokol Pouzdřany - STP Mikulov A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Geier David 1:2, Čížek Martin 0:3, Matýska David 1:2, body hostů: Štvrtecká Markéta 1:2, Chromík Martin 3:0, Kalous Jakub 3:0), TJ Sokol Morkůvky A - TJ Sokol Brumovice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Knoll Petr 2:1, Hanák Daniel 2:1, Klusák Martin 0:3, body hostů: Šišma Ondřej 3:0, Zítka Lukáš 1:2, Dufek Matyas 1:2), TJ Sokol Kobylí - MSK Břeclav A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Viktorýn Michal 1:2, Mrázek Petr 3:0, WO 0:3, body hostů: Struhárová Jana 0:2, Jungová Nicol 1:1, Daňková Sofie Karolína 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Klobouky u Brna - TJ Agrotec Hustopeče A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hutáková Pavla nejml. 2:1, Huták Ondřej 3:0, Pilát Ondřej 3:0, body hostů: Sedláček Matěj 0:3, Sedláček Jakub 0:3, Topinka Ondřej 1:2),
9. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna - TJ Sokol Pouzdřany -:-, TJ Agrotec Hustopeče A - TJ Sokol Kobylí -:-, MSK Břeclav A - TJ Sokol Morkůvky A -:-, TJ Sokol Brumovice A - STP Mikulov A -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Pouzdřany - TJ Sokol Brumovice A -:-, STP Mikulov A - MSK Břeclav A -:-, TJ Sokol Morkůvky A - TJ Agrotec Hustopeče A -:-, TJ Sokol Kobylí - TJ Sokol Klobouky u Brna -:-,
OP dorostu 2. třídy
10. kolo:
TJ Sokol Rakvice - STP Mikulov B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Puc Andreas 1:2, Tureček Miroslav 0:1, Hrdina Radek 0:3, Němeček Václav 0:2, body hostů: Machová Adélka 2:1, Mikulincová Stela 3:0, Čevelíková Lea 3:0), MSK Břeclav B - TJ Sokol Morkůvky B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jungová Nicol 2:0, Daňková Sofie Karolína 2:0, Struhárová Jana 2:0, WO 3:0, body hostů: Klusák Martin 0:3, Svojanovský Tomáš 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Brumovice B - TJ Agrotec Hustopeče B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dufek Matyas 3:0, Zítková Sára 0:3, Ševela František ml. 1:2, body hostů: Wech Tomáš 2:1, Sedláček Stanislav 1:2, Růžička Jose 2:1), TJ SPORT Němčičky - SK Březí 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlancar Prokop 3:0, Malík Vojtěch 0:3, Ovesný Josef 1:2, body hostů: Cvrčková Tereza 2:1, Sýkora Tomáš 1:2, Sýkora Marek 2:1),
11. kolo:
TJ SPORT Němčičky - TJ Sokol Rakvice -:-, TJ Sokol Brumovice B - SK Březí -:-, TJ Agrotec Hustopeče B - MSK Břeclav B -:-, KST LVA - STP Mikulov B -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Rakvice - KST LVA -:-, STP Mikulov B - TJ Sokol Morkůvky B -:-, MSK Břeclav B - SK Březí -:-, TJ Sokol Brumovice B - TJ SPORT Němčičky -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy