Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní liga
10. kolo:
TJ Jiskra Strážnice z.s. C - SK Baník Ratíškovice C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žajdlík Ludvík 0:3, Pukl Ondřej 0:2, Černý Zdeněk 0:3, Martinek Tomáš 2:1, body hostů: Jakubíček Vlastimil 3:0, Kouřil Přemysl 3:0, Šrédl Pavel 2:1, Hradil Kryštof 1:1), SKST Rohatec B - TJ Sokol Vracov z.s. "A" 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rybecký Marek 0:3, Rybecký Jakub 0:2, Zelinka Pavel 1:2, Chvátal Antonín 2:1, body hostů: Studnička Ondřej 2:1, Vašík Michal 3:0, Koutný František 2:1, Boruta Matěj 1:1), Vacenovice B - Vacenovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Charvát Petr 0:2, Bařák Václav 0:2, Kreml Pavel 1:2, Fišman Jan 1:2, body hostů: Mikulčík Libor 3:0, Dohnálek Petr 3:0, Křižka Zdeněk 1:1, Novák Miroslav ml. 1:1), T.J. Sokol Hodonín A - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rosek Pavel 2:1, Umšajt Ivan 0:3, Zálešák Petr 0:3, Zlámal Martin 2:1, body hostů: Pinda Dušan 3:0, Nešpor Rostislav st. 3:0, Zelinka Vlastimil 1:2, Staněk Michal 1:2), SKST PLUS Hodonín F - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubíček Matěj 2:1, Kvapil Erik 0:3, Zaťko Karel 1:2, Hájek Pavel 1:3, body hostů: Pozděch Josef 3:1, Dočekal Pavel 3:0, Moudrý Rostislav 2:1, Krakovič Petr 1:2),
11. kolo:
SKST PLUS Hodonín F - TJ Jiskra Strážnice z.s. C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Ondřej 2:1, Jakubíček Matěj 0:3, Pijáček Lukáš 0:3, Hájek Pavel 2:2, body hostů: Pukl Ondřej 3:1, Látal Roman 2:1, Martinek Tomáš 3:0, Žajdlík Ludvík 1:2), Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A - T.J. Sokol Hodonín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pozděch Josef 3:1, Krakovič Petr 2:2, Dočekal Pavel 2:2, Moudrý Rostislav 1:3, body hostů: Kalivoda Martin 4:0, Zlámal Martin 2:2, Rosek Pavel 2:2, Hromek František ml. 0:4), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - Vacenovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zelinka Vlastimil 0:4, Staněk Michal 0:4, Nešpor Rostislav st. 3:1, Pinda Dušan 4:0, body hostů: Urban Marek 2:2, Charvát Petr 2:2, Kreml Pavel 2:2, Fišman Jan 3:1), Vacenovice A - SKST Rohatec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Petr 1:1, Mikulčík Libor 1:1, Novák Radek 3:0, Dohnálek Petr 3:0, body hostů: Chvátal Antonín 2:1, Zelinka Pavel 0:3, Rybecký Marek 0:2, Rybecký Jakub 0:2), TJ Sokol Vracov z.s. "A" - SK Baník Ratíškovice C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studnička Ondřej 0:4, Bábík Jan 0:4, Koutný František 2:1, Vašík Michal 4:0, body hostů: Jakubíček Vlastimil 2:2, Kouřil Přemysl 2:2, Šrédl Pavel 3:1, Hradil Kryštof 2:1),
12. kolo:
TJ Jiskra Strážnice z.s. C - TJ Sokol Vracov z.s. "A" -:-, SK Baník Ratíškovice C - Vacenovice A -:-, SKST Rohatec B - Tělovýchovná jednota Mikulčice B -:-, Vacenovice B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A -:-, T.J. Sokol Hodonín A - SKST PLUS Hodonín F -:-,
Okresní přebor
16. kolo:
SKST Čeložnice A - SKST Rohatec C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kojecký Jaroslav 3:1, Tihlařík Ondřej 3:1, Kalod Radek st. 4:0, Kojecký Dalibor 2:2, body hostů: Herzánová Denisa 0:4, Rybecký Jakub 3:1, Maňák Patrik 0:4, Vymyslický Stanislav st. 1:3), T.J. Sokol Svatobořice B - TJ Sokol Veselí nad Moravou A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hála Josef 2:2, Hála Zbyněk 2:2, Palán František 2:2, Chimiák Petr 3:1, body hostů: Dufek Josef 3:1, Štefánek Vlastimil 0:4, Dřevojan Martin 4:0, Konečný Lubomír 0:4), Tělovýchovná jednota Mikulčice C - TJ Sokol Lužice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Michal 0:4, Hubáček Vojtěch 1:3, Zelinka Vlastimil 2:2, Nešpor Rostislav st. 4:0, body hostů: Ráb František 2:0, Konečný Miroslav 2:2, Vašek Štefan 2:2, Oláh Eduard 2:2, Komosný Miloslav 1:1), SKST Dubňany B - TJ Jiskra Strážnice z.s. D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ráček Ladislav 2:2, Stašek Lubomír 3:1, Mlynár Radoslav 4:0, Chludil Radek 3:1, body hostů: Teturová Barbora 3:1, Tomeček Karel 0:4, Lipa Martin 0:4, Jamný Ondřej 1:3), TJ Vlast Ježov z.s. B - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pantlík Ladislav 2:2, Marada Tomáš 2:2, Kůřil Pavel st. 3:1, Kůřil Pavel ml. 4:0, body hostů: Jarýn Jiří 1:3, Mikl Antonín 2:2, Elznic Drahomír 2:2, Smolka Longin 0:1, Křižka Martin 0:3), Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - TJ Sokol Vracov z.s. B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škoula Rudolf 4:0, Werner Jan 3:1, Chimiak Stanislav 1:3, Moudrý Rostislav 4:0, body hostů: Šnajdr Michal 1:3, Šnajdr Radomír 1:3, Křiva Zdeněk 1:3, Gablas Kamil 1:3), SK Čejč z.s. A - SKST PLUS Hodonín G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutný Antonín 1:3, Linner Marek 1:3, Blaha Stanislav 4:0, Hrabec Pavel 0:4, body hostů: Hlobil Albert 3:1, Maděrič Zdeněk 2:2, Pijáček Lukáš 2:2, Šebesta Štefan 3:1),
17. kolo:
SKST PLUS Hodonín G - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlobil Albert 4:0, Maděrič Zdeněk 1:3, Zaťko Karel 2:2, Šebesta Štefan 3:1, body hostů: Werner Jan 2:2, Škoula Rudolf 3:1, Moudrý Rostislav 1:3, Chimiak Stanislav 0:4), TJ Sokol Vracov z.s. B - TJ Vlast Ježov z.s. B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šnajdr Radomír 1:3, Šnajdr Michal 2:2, Křiva Zdeněk 0:4, Gablas Kamil 0:4, body hostů: Pantlík Ladislav 4:0, Kůřil Pavel ml. 4:0, Kůřil Pavel st. 3:1, Kalod Radek ml. 2:2), Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - SKST Dubňany B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikl Antonín 3:1, Jarýn Jiří 1:3, Elznic Drahomír 3:1, Křižka Martin 0:4, body hostů: Chludil Radek 3:1, Stašek Lubomír 2:2, Mlynár Radoslav 2:2, Matza Pavel 2:2), TJ Jiskra Strážnice z.s. D - Tělovýchovná jednota Mikulčice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jamný Ondřej 2:2, Morávek Ondřej 3:1, Jamný Pavel 2:2, Látal Roman 3:1, body hostů: Hubačka Miroslav 1:3, Nešpor Rostislav st. 4:0, Zelinka Vlastimil 0:4, Hubáček Vojtěch 1:3), TJ Sokol Lužice A - T.J. Sokol Svatobořice B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ráb František 0:4, Oláh Eduard 1:3, Vašek Štefan 2:2, Konečný Miroslav 1:3, body hostů: Hála Zbyněk 2:2, Hála Josef 4:0, Podveský Pavel 3:1, Chimiák Petr 3:1), TJ Sokol Veselí nad Moravou A - SKST Čeložnice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Josef 3:1, Konečný Lubomír 3:1, Dřevojan Martin 4:0, Třináctý Jan 3:1, body hostů: Tihlařík Ondřej 0:4, Kalod Radek st. 3:1, Kojecký Dalibor 0:4, Kojecký Jaroslav 0:4), SKST Rohatec C - SK Baník Ratíškovice D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Jaroslav 0:4, Salaba Petr 0:4, Vymyslický Stanislav st. 1:3, Herzánová Denisa 1:3, body hostů: Kuchařič Jiří ml. 4:0, Zemánková Gabriela 2:2, Kordula Petr 4:0, Hrbáček Milan 4:0),
18. kolo:
SK Baník Ratíškovice D - TJ Sokol Veselí nad Moravou A -:-, SKST Čeložnice A - TJ Sokol Lužice A -:-, T.J. Sokol Svatobořice B - TJ Jiskra Strážnice z.s. D -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice C - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A -:-, SKST Dubňany B - TJ Sokol Vracov z.s. B -:-, TJ Vlast Ježov z.s. B - SKST PLUS Hodonín G -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B - SK Čejč z.s. A -:-,
19. kolo:
SK Čejč z.s. A - TJ Vlast Ježov z.s. B -:-, SKST PLUS Hodonín G - SKST Dubňany B -:-, TJ Sokol Vracov z.s. B - Tělovýchovná jednota Mikulčice C -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A - T.J. Sokol Svatobořice B -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. D - SKST Čeložnice A -:-, TJ Sokol Lužice A - SK Baník Ratíškovice D -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou A - SKST Rohatec C -:-,
Okresní soutěž
14. kolo:
Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - TJ Sokol Josefov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lunga Jakub 2:2, Křižka Martin 1:3, Menšík Vojtěch 0:4, Menšík Ladislav 0:4, body hostů: Šeďa Roman 3:1, Macůrek Marek 4:0, Závorka Tomáš 2:0, Galatík Pavel 4:0, Imrich David 0:2), TTC Orel Syrovín A - Slovan Hodonín B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Varmuža Milan 4:0, Korvas Petr 4:0, Kocourek Miroslav 1:1, Bartošík Vít 4:0, Němec Bohuslav 0:2, body hostů: Vaňhara Michal 1:3, Bursík Antonín 1:3, Stupavský Jakub 0:4, Vjazanko Petr 1:3), TJ Jiskra Strážnice z.s. E - TJ Sokol Lužice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jamný Pavel 4:0, Břeský Zdeněk 2:1, Tomeček Karel 2:2, Jamný Ondřej 4:0, Lipa Martin 0:1, body hostů: Kudrna Jaromír 1:3, Parák Lukáš 0:4, Kulhavý Vojtěch 2:2, Parák František 1:3), TJ Sokol Veselí nad Moravou B - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čajka Milan 1:3, Hlahůlek Emil 3:1, Pavlíček Jiří 2:2, Třináctý Jan 3:1, body hostů: Jakubčík František 2:2, Žídek Jiří 4:0, Tureček Tomáš 1:3, Vavřínek Zdeněk 0:4), SKST Rohatec D - Tělovýchovná jednota Mikulčice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herzánová Denisa 1:3, Luzum Jaroslav 2:0, Vymyslický Stanislav ml. 0:4, Maňák Patrik 4:0, Salaba Petr 1:1, body hostů: Glos Tomáš 2:2, Bartoník Jakub 2:2, Kotásková Kristýna 2:2, Galetka Martin 2:2), T.J. Sokol Hodonín B - TJ Sokol Vracov z.s. C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zálešák Petr 0:4, Hala Miroslav 0:4, Teplý Zdeněk 0:4, Rančík Antonín 4:0, body hostů: Gablas Kamil 3:1, Bábík Jan 3:1, Dočkálek Petr 3:1, Vašík Miroslav 3:1),
15. kolo:
TJ Sokol Vracov z.s. C - SKST Rohatec D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dočkálek Petr 0:4, Bednařík Matěj 2:2, Bábík Jan 2:2, Šnajdrová Monika 1:3, body hostů: Luzum Jaroslav 4:0, Vinklárek Filip 3:1, Maňák Patrik 1:3, Mikula Ján 3:1), Tělovýchovná jednota Mikulčice D - TJ Sokol Veselí nad Moravou B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoník Jakub 2:2, Kotásková Kristýna 2:2, Glos Tomáš 0:3, Zelinka Vlastimil 0:4, Veselý Šimon 0:1, body hostů: Čajka Milan 3:1, Hlahůlek Emil 3:1, Štefánek Vlastimil 2:2, Pavlíček Jiří 4:0), Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - TJ Jiskra Strážnice z.s. E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřínek Zdeněk 4:0, Jakubčík František 4:0, Žídek Jiří 4:0, Tureček Tomáš 3:1, body hostů: Tomeček Karel 0:4, Břeský Zdeněk 1:3, Lipa Martin 0:4, Jamný Ondřej 0:4), TJ Sokol Lužice B - TTC Orel Syrovín A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hřebíček Miroslav 0:4, Parák Lukáš 0:4, Parák František 1:3, Kulhavý Vojtěch 0:4, body hostů: Bartošík Vít 4:0, Varmuža Milan 4:0, Němec Bohuslav 3:1, Korvas David 4:0), Slovan Hodonín B - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vjazanko Petr 1:3, Bursík Antonín 3:1, Vaňhara Michal 1:3, Malý Miroslav 0:4, body hostů: Lunga Jakub 3:1, Jahoda Viktor 1:3, Menšík Vojtěch 3:1, Křižka Martin 4:0), TJ Sokol Josefov A - SKST PLUS Hodonín H 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šeďa Roman 4:0, Závorka Tomáš 2:0, Galatík Pavel 4:0, Macůrek Marek 4:0, Imrich David 0:2, body hostů: Kvapil Erik 0:4, Theuer Tomáš 0:4, Všetička Martin 1:3, Vašečka Matyáš 1:3),
16. kolo:
SKST PLUS Hodonín H - Slovan Hodonín B -:-, Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B - TJ Sokol Lužice B -:-, TTC Orel Syrovín A - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C -:-, TJ Jiskra Strážnice z.s. E - Tělovýchovná jednota Mikulčice D -:-, TJ Sokol Veselí nad Moravou B - TJ Sokol Vracov z.s. C -:-, SKST Rohatec D - T.J. Sokol Hodonín B -:-,
17. kolo:
T.J. Sokol Hodonín B - TJ Sokol Veselí nad Moravou B -:-, TJ Sokol Vracov z.s. C - TJ Jiskra Strážnice z.s. E -:-, Tělovýchovná jednota Mikulčice D - TTC Orel Syrovín A -:-, Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B -:-, TJ Sokol Lužice B - SKST PLUS Hodonín H -:-, Slovan Hodonín B - TJ Sokol Josefov A -:-,
Okresní základ
10. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D - SKST PLUS Hodonín I 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pichler Adam 0:4, Sochorová Nela 0:4, Riedl Tobias 0:4, Kristen Matias 0:4, body hostů: Theuer Tomáš 4:0, Kavický Ondřej 4:0, Macánek Martin 4:0, Všetička Martin 4:0), TTC Orel Syrovín B - SK Čejč z.s. B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Možíš Jaroslav 2:2, Němec Bohuslav 0:2, Fric Evžen 0:4, Korvas David 2:2, Komínek Libor 1:1, body hostů: Marada Petr 3:1, Jirásek Petr 3:1, Linner Radoslav 4:0, Parči Filip 1:3), T.J. Sokol Svatobořice D - T.J. Sokol Svatobořice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krist David 0:3, Kulheim Šimon 0:3, Krist Jiří 0:3, Něnička Martin 0:3, WO 4:0, body hostů: Častulíková Lenka 4:0, Zetocha František 4:0, Krist Jan 4:0, WO 0:4), TJ Kovoděl Moravský Písek A - Slovan Hodonín C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Ondřej 4:0, Hodonský Miroslav 4:0, Halámek Zdeněk 4:0, Pavka Petr 4:0, body hostů: Navrátil Jan 0:4, Šrůtka Vojtěch 0:4, Babec Matěj 0:4, Příhoda Michal 0:4), SK Baník Ratíškovice E - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zdařil Petr 1:3, Zdařilová Martina 2:2, Směřička David 0:4, Kordula Pavel 0:4, body hostů: Nenička Josef 3:1, Menšík Ladislav 3:1, Neničková Zuzana 3:1, Fric Milan 4:0),
11. kolo:
SK Baník Ratíškovice E - Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomeček Adam 1:3, Zdařil Petr 4:0, Slezar Adam 3:1, Zdařilová Martina 4:0, body hostů: Sochorová Nela 0:4, Ševčíková Aneta 1:3, Oliva Josef 1:3, Riedl Tobias 2:2), Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C - TJ Kovoděl Moravský Písek A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klimeš Jakub 0:4, Neničková Zuzana 0:2, Fric Milan 1:3, Klajn Michal 1:3, Menšík Ladislav 1:1, body hostů: Marek Ondřej 4:0, Halámek Zdeněk 4:0, Pavka Petr 1:3, Hodonský Miroslav 4:0), Slovan Hodonín C - T.J. Sokol Svatobořice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svora Zdeněk 2:2, Babec Matěj 2:2, Stupavský Jakub 4:0, Příhoda Michal 4:0, body hostů: Něnička Martin 0:4, Krist David 2:2, Kulheim Šimon 2:2, Kuřilová Ema 0:4), T.J. Sokol Svatobořice C - TTC Orel Syrovín B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Častulíková Lenka 2:2, Krist Jan 4:0, Podveský Pavel 4:0, Zetocha František 2:0, Kasarda Radim 0:2, body hostů: Fric Evžen 1:3, Korvas David 2:2, Možíš Jaroslav 1:3, Komínek Libor 0:2, Hanák Jaroslav 0:2), SK Čejč z.s. B - SKST PLUS Hodonín I 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabec Pavel 3:1, Marada Petr 3:1, Lažek Marek 3:1, Parči Filip 2:2, body hostů: Buček Matěj 3:1, Orlová Marta 2:2, Rozehnal Daniel 0:4, Macánek Martin 0:4),
12. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D - SK Čejč z.s. B -:-, SKST PLUS Hodonín I - T.J. Sokol Svatobořice C -:-, TTC Orel Syrovín B - Slovan Hodonín C -:-, T.J. Sokol Svatobořice D - Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. C -:-, TJ Kovoděl Moravský Písek A - SK Baník Ratíškovice E -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy