Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1.třídy
1. kolo:
SK Spartak Hulín A - SK Spartak Hulín B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrhálek Ondřej 3:1, Kvapilík Břetislav 2:2, Mikulík Radek 4:0, Klusák Tomáš 2:2, body hostů: Šošolík Pavel 3:1, Matuška Martin 0:4, Slovák Josef 0:4, Kristýnek Boris ml. 2:2), Kst Zborovice - TJ Bystřice p. H. C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváč Jaroslav 0:2, Mozga Lukáš 3:1, Novák Jiří 4:0, Musil Drahomír 3:1, Labant Jan 0:2, body hostů: Ostatek Stanislav ml. 1:3, Beneš Zdeněk 3:1, Burda Martin 1:3, Ostatek Filip ml. 1:3), TJ Holešov D - TJ Holešov C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zrůbek Marek 3:0, Chlápek Jaroslav 1:2, Pidrman Josef 1:2, Dědič Michal 2:1, WO 5:0, body hostů: Krejčí Pavel 2:2, Rys Rudolf 3:1, Petřivalský František 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Morkovice B - Obec Lubná 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježdík Radek 3:1, Mišurcová Ivana 1:3, Skácel Dalibor 0:4, Malá Lenka 0:4, body hostů: Fečko Libor 4:0, Trnčík Pavel 3:1, Hilšer Vladislav 3:1, Vaculík Jaroslav 2:2), TJ Osíčko - TJ SLAVIA Kroměříž B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votava Zdeněk 4:0, Blažek Miroslav 4:0, Jurka Petr 2:2, Fabián Vladimír st. 0:4, body hostů: Majtner Jan 2:2, Fojtík Vojtěch 2:2, Daněk Filip 1:3, Bartoník Filip 1:1, Matušínský David 0:2),
2. kolo:
SK Spartak Hulín B - Kst Zborovice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šošolík Pavel 0:4, Šabík Vladimír 2:2, Kristýnek Boris ml. 4:0, Matuška Martin 1:3, body hostů: Novák Jiří 1:3, Hlaváč Jaroslav 2:2, Mozga Lukáš 3:1, Musil Drahomír 3:1), TJ Sokol Kostelec u H. - SK Spartak Hulín A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zámečník Petr 0:4, Odložilík Marcel 2:2, Packo Ondřej 0:4, Šůstal Ondřej 1:3, body hostů: Mikulík Radek 4:0, Palivec David 4:0, Málek Michal 3:1, Mrhálek Ondřej 2:2), TJ Bystřice p. H. C - TJ Holešov D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Zdeněk 3:1, Ostatek Stanislav ml. 1:3, Ostatek Filip ml. 0:4, Burda Martin 0:2, Ostatek Stanislav st. 0:2, body hostů: Zrůbek Marek 4:0, Dědič Michal 3:1, Chlápek Jaroslav 2:2, Bakalík Miloslav 3:1), TJ Holešov C - TJ Osíčko 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rys Rudolf 2:1, Varaďa Marcel 1:2, Petřivalský František 1:2, Krejčí Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Blažek Miroslav 2:2, Votava Zdeněk 4:0, Benda Vladimír 0:4, WO 0:5), TJ SLAVIA Kroměříž B - Obec Lubná 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Majtner Jan 1:3, Skácel Jakub 0:4, Daněk Filip 1:3, Bartoník Filip 1:3, body hostů: Fečko Libor 4:0, Klásek Jiří 1:3, Trnčík Pavel 4:0, Hilšer Vladislav 4:0),
3. kolo:
Obec Lubná - SK Spartak Hulín B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fečko Libor 4:0, Trnčík Pavel 3:1, Hilšer Vladislav 3:1, Klásek Jiří 3:1, body hostů: Šabík Vladimír 2:2, Kristýnek Boris ml. 1:3, Šošolík Pavel 0:4, Filandr Jan 0:4), TJ Holešov C - TJ SLAVIA Kroměříž B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rys Rudolf 2:2, Petřivalský František 0:4, Varaďa Marcel 0:4, Krejčí Pavel 4:0, body hostů: Majtner Jan 3:1, Daněk Filip 3:1, Fojtík Vojtěch 2:2, Skácel Jakub 2:2), TJ Bystřice p. H. C - TJ Sokol Morkovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašík Jan 1:3, Ostatek Stanislav ml. 3:1, Beneš Zdeněk 3:1, Ostatek Filip ml. 0:2, Zajíc Patrik 0:2, body hostů: Ježdík Radek 4:0, Mišurcová Ivana 2:2, Skácel Dalibor 2:2, Malá Lenka 1:3), SK Spartak Hulín A - TJ Holešov D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Letev Radim 0:2, Kolomár Daniel 0:4, Kolomár Tomáš 0:4, Gremlica Jakub 0:4, Magnano Michele 0:2, body hostů: Bakalík Miloslav 4:0, Zrůbek Marek 4:0, Pidrman Josef 4:0, Chlápek Jaroslav 4:0), Kst Zborovice - TJ Sokol Kostelec u H. 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Labant Jan 2:2, Mozga Lukáš 4:0, Musil Drahomír 3:1, Novák Jiří 3:1, body hostů: Fuit František 0:4, Šůstal Ondřej 0:4, Packo Ondřej 1:3, Odložilík Marcel 3:1),
4. kolo:
SK Spartak Hulín B - TJ Sokol Kostelec u H. 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šošolík Pavel 4:0, Hošťálek Petr 2:0, Kristýnek Boris ml. 4:0, Matuška Martin 4:0, Slovák Josef 0:2, body hostů: Zámečník Petr 0:4, Šůstal Ondřej 0:4, Packo Ondřej 1:3, Odložilík Marcel 1:3), TJ Holešov D - Kst Zborovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zrůbek Marek 4:0, Dědič Michal 2:2, Bakalík Miloslav 1:3, Chlápek Jaroslav 1:3, body hostů: Musil Drahomír 3:1, Novák Jiří 2:2, Mozga Lukáš 3:1, Hlaváč Jaroslav 0:4), TJ Sokol Morkovice B - SK Spartak Hulín A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skácel Dalibor 1:3, Mišurcová Ivana 1:3, Janík Michael 0:2, Ježdík Radek 2:2, Hýsek Petr 0:2, body hostů: Mikulík Radek 4:0, Palivec David 4:0, Kvapilík Břetislav 1:3, Mrhálek Ondřej 3:1), TJ Osíčko - TJ Bystřice p. H. C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jurka Petr 2:2, Votava Zdeněk 4:0, Fabián Vladimír st. 2:2, Blažek Miroslav 4:0, body hostů: Burda Martin 0:4, Ostatek Stanislav ml. 1:3, Ostatek Filip ml. 1:3, Zajíc Patrik 2:2), Obec Lubná - TJ Holešov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hilšer Vladislav 4:0, Trnčík Pavel 3:1, Polách Libor 1:1, Klásek Jiří 1:3, Škrabal Ota 2:0, body hostů: Krejčí Pavel 1:3, Rys Rudolf 2:2, Varaďa Marcel 0:4, Petřivalský František 2:2),
5. kolo:
TJ Holešov C - SK Spartak Hulín B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rys Rudolf 0:4, Petřivalský František 0:4, Krejčí Jakub 0:4, Krejčí Pavel 1:2, WO 1:0, body hostů: Šošolík Pavel 3:0, Šabík Vladimír 4:0, Filandr Jan 4:0, Kristýnek Boris ml. 3:1, WO 0:1), TJ Bystřice p. H. C - TJ SLAVIA Kroměříž B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ostatek Stanislav ml. 1:3, Ostatek Filip ml. 0:4, Burda Martin 0:2, Vašík Jan 2:2, Zajíc Patrik 0:2, body hostů: Daněk Filip 4:0, Skácel Jakub 3:1, Fojtík Vojtěch 4:0, Svak Adam 2:2), SK Spartak Hulín A - TJ Osíčko 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrhálek Ondřej 3:1, Kvapilík Břetislav 1:3, Palivec David 4:0, Mikulík Radek 4:0, body hostů: Votava Zdeněk 2:2, Fabián Vladimír st. 0:4, Jurka Petr 1:3, Blažek Miroslav 1:3), Kst Zborovice - TJ Sokol Morkovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Labant Jan 0:2, Novák Jiří 1:3, Mozga Lukáš 4:0, Musil Drahomír 4:0, Hlaváč Jaroslav 1:1, body hostů: Skácel Dalibor 2:2, Fruhwirt Ivan 1:3, Mišurcová Ivana 2:2, Malá Lenka 1:3), TJ Sokol Kostelec u H. - TJ Holešov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zámečník Petr 3:1, Packo Ondřej 1:3, Odložilík Marcel 2:2, Šůstal Ondřej 2:2, body hostů: Zrůbek Marek 4:0, Bakalík Miloslav 1:3, Chlápek Jaroslav 0:4, Pidrman Josef 3:1),
6. kolo:
SK Spartak Hulín B - TJ Holešov D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šošolík Pavel 1:1, Šabík Vladimír 4:0, Kristýnek Boris ml. 3:1, Filandr Jan 3:1, Matuška Martin 1:1, body hostů: Zrůbek Marek 2:2, Dědič Michal 2:2, Bakalík Miloslav 0:4, Pidrman Josef 0:4), TJ Sokol Morkovice B - TJ Sokol Kostelec u H. 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miklík Martin 3:1, Mišurcová Ivana 1:3, Fruhwirt Ivan 4:0, Skácel Dalibor 2:2, body hostů: Fuit František 1:3, Šůstal Ondřej 1:3, Packo Ondřej 1:3, Odložilík Marcel 3:1), Kst Zborovice - TJ Osíčko 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Labant Jan 2:2, Novák Jiří 3:1, Mozga Lukáš 3:1, Musil Drahomír 3:1, body hostů: Jurka Petr 0:4, Blažek Miroslav 2:2, Votava Zdeněk 3:1, Jakoubková Alena 0:4), TJ SLAVIA Kroměříž B - SK Spartak Hulín A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svak Adam 3:1, Bartoník Filip 2:2, Skácel Jakub 1:2, Majtner Jan 2:2, Fojtík Vojtěch 1:0, body hostů: Málek Michal 2:2, Mrhálek Ondřej 2:2, Kolomár Daniel 0:4, Mikulík Radek 3:1), Obec Lubná - TJ Bystřice p. H. C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klásek Jiří 3:1, Trnčík Pavel 4:0, Hilšer Vladislav 3:0, Fečko Libor 4:0, Vaculík Jaroslav 1:0, body hostů: Zajíc Patrik 1:3, Burda Martin 0:4, Ostatek Stanislav ml. 0:4, Ostatek Filip ml. 0:4),
7. kolo:
TJ Bystřice p. H. C - TJ Holešov C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrbecký Tomáš 3:1, Vašík Jan 1:3, Beneš Zdeněk 3:1, Ostatek Stanislav ml. 2:2, body hostů: Rys Rudolf 4:0, Petřivalský František 1:3, Varaďa Marcel 0:4, Krejčí Pavel 2:2), SK Spartak Hulín A - Obec Lubná 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrhálek Ondřej 0:4, Kolomár Daniel 0:4, Málek Michal 0:4, Palivec David 4:0, body hostů: Fečko Libor 3:1, Klásek Jiří 3:1, Trnčík Pavel 3:1, Hilšer Vladislav 3:1), TJ SLAVIA Kroměříž B - Kst Zborovice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoník Filip 0:4, Majtner Jan 3:1, Skácel Jakub 1:1, Daněk Filip 2:2, Fojtík Vojtěch 1:1, body hostů: Musil Drahomír 3:1, Novák Jiří 0:2, Mozga Lukáš 4:0, Labant Jan 1:3, Hlaváč Jaroslav 1:1), TJ Osíčko - TJ Sokol Kostelec u H. 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakoubková Alena 0:1, Votava Zdeněk 4:0, Fabián Vladimír st. 0:4, Jurka Petr 1:3, Blažek Miroslav 3:0, body hostů: Zámečník Petr 3:1, Šůstal Ondřej 2:2, Packo Ondřej 1:3, Odložilík Marcel 2:2), TJ Holešov D - TJ Sokol Morkovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zrůbek Marek 2:2, Bakalík Miloslav 2:2, Pidrman Josef 2:2, Chlápek Jaroslav 3:1, body hostů: Malá Lenka 1:3, Skácel Dalibor 2:2, Mišurcová Ivana 0:4, Fruhwirt Ivan 4:0),
8. kolo:
SK Spartak Hulín B - TJ Sokol Morkovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šošolík Pavel 2:2, Šabík Vladimír 2:2, Slovák Josef 1:3, Ondruch Marek 3:1, body hostů: Fruhwirt Ivan 4:0, Mišurcová Ivana 1:3, Miklík Martin 3:1, Skácel Dalibor 0:4), TJ Osíčko - TJ Holešov D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakoubková Alena 0:4, Fabián Vladimír st. 0:4, Benda Vladimír 0:4, Votava Zdeněk 3:1, body hostů: Zrůbek Marek 3:1, Dědič Michal 4:0, Chlápek Jaroslav 3:1, Bakalík Miloslav 3:1), TJ SLAVIA Kroměříž B - TJ Sokol Kostelec u H. 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svak Adam 2:2, Majtner Jan 4:0, Fojtík Vojtěch 3:1, Bartoník Filip 3:1, body hostů: Zámečník Petr 1:3, Šůstal Ondřej 0:4, Odložilík Marcel 1:3, Packo Ondřej 2:2), Obec Lubná - Kst Zborovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fečko Libor 4:0, Trnčík Pavel 2:2, Klásek Jiří 3:1, Hilšer Vladislav 3:1, body hostů: Hlaváč Jaroslav 1:3, Novák Jiří 0:4, Mozga Lukáš 0:4, Musil Drahomír 3:1), SK Spartak Hulín A - TJ Holešov C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolomár Daniel 0:2, Mrhálek Ondřej 1:3, Mikulík Radek 4:0, Málek Michal 2:2, Palivec David 2:0, body hostů: Krejčí Pavel 3:1, Rys Rudolf 2:2, Krejčí Jakub 0:4, Petřivalský František 2:2),
9. kolo:
TJ Bystřice p. H. C - SK Spartak Hulín B 18:0wo, Kst Zborovice - TJ Holešov C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mozga Lukáš 3:1, Hlaváč Jaroslav 2:2, Musil Drahomír 4:0, Novák Jiří 4:0, body hostů: Krejčí Pavel 2:2, Krejčí Jakub 0:4, Rys Rudolf 1:3, Petřivalský František 0:4), TJ Sokol Kostelec u H. - Obec Lubná 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zámečník Petr 0:2, Odložilík Marcel 0:4, Packo Ondřej 1:3, Šůstal Ondřej 2:2, Dřevojánek Petr 0:2, body hostů: Klásek Jiří 4:0, Polách Libor 2:2, Hilšer Vladislav 3:1, Trnčík Pavel 4:0), TJ Holešov D - TJ SLAVIA Kroměříž B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zrůbek Marek 4:0, Dědič Michal 2:2, Bakalík Miloslav 1:3, Pidrman Josef 4:0, body hostů: Majtner Jan 1:3, Daněk Filip 2:2, Svak Adam 2:2, Fojtík Vojtěch 0:4), TJ Sokol Morkovice B - TJ Osíčko 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miklík Martin 3:1, Fruhwirt Ivan 3:1, Ježdík Radek 4:0, Mišurcová Ivana 2:2, body hostů: Benda Vladimír 0:4, Blažek Miroslav 1:3, Fabián Vladimír st. 0:4, Votava Zdeněk 3:1),
10. kolo:
SK Spartak Hulín B - TJ Osíčko 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šošolík Pavel 2:2, Šabík Vladimír 4:0, Kristýnek Boris ml. 3:1, Ondruch Marek 2:2, body hostů: Jurka Petr 0:4, Blažek Miroslav 2:2, Fabián Vladimír st. 0:4, Votava Zdeněk 3:1), TJ SLAVIA Kroměříž B - TJ Sokol Morkovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svak Adam 2:2, Skácel Jakub 2:2, Daněk Filip 3:1, Majtner Jan 2:2, body hostů: Skácel Dalibor 0:2, Miklík Martin 4:0, Ježdík Radek 3:1, Malá Lenka 0:4, Mišurcová Ivana 0:2), Obec Lubná - TJ Holešov D 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klásek Jiří 1:2, Hilšer Vladislav 2:1, Fečko Libor 2:1, Trnčík Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Zrůbek Marek 4:0, Pidrman Josef 1:3, Chlápek Jaroslav 0:4, WO 0:5), TJ Holešov C - TJ Sokol Kostelec u H. 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zachoval Libor 1:3, Petřivalský František 0:4, Krejčí Pavel 3:0, Rys Rudolf 2:2, WO 0:1, body hostů: Zámečník Petr 3:1, Packo Ondřej 2:2, Šůstal Ondřej 1:3, Odložilík Marcel 3:0, WO 1:0), TJ Bystřice p. H. C - SK Spartak Hulín A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ostatek Stanislav ml. 1:3, Ostatek Filip ml. 1:1, Zajíc Patrik 1:3, Burda Martin 1:3, Beneš Zdeněk 2:0, body hostů: Mikulík Radek 4:0, Kolomár Daniel 0:4, Mrhálek Ondřej 3:1, Málek Michal 3:1),
11. kolo:
TJ SLAVIA Kroměříž B - SK Spartak Hulín B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svak Adam 0:4, Fojtík Vojtěch 2:2, Daněk Filip 1:2, Majtner Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Šabík Vladimír 4:0, Šošolík Pavel 3:1, Kristýnek Boris ml. 2:2, Ondruch Marek 1:2, WO 0:1), Obec Lubná - TJ Osíčko 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hilšer Vladislav 4:0, Trnčík Pavel 3:1, Vaculík Jaroslav 2:2, Klásek Jiří 4:0, body hostů: Jurka Petr 0:4, Fabián Vladimír st. 0:4, Votava Zdeněk 1:3, Blažek Miroslav 2:2), TJ Holešov C - TJ Sokol Morkovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zachoval Libor 2:2, Rys Rudolf 3:1, Petřivalský František 0:4, Krejčí Jakub 0:4, body hostů: Miklík Martin 3:1, Ježdík Radek 3:1, Fruhwirt Ivan 3:1, Skácel Dalibor 2:2), TJ Bystřice p. H. C - TJ Sokol Kostelec u H. 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašík Jan 4:0, Ostatek Stanislav ml. 2:2, Beneš Zdeněk 4:0, Zajíc Patrik 2:2, body hostů: Fuit František 1:3, Zámečník Petr 1:3, Šůstal Ondřej 2:2, Packo Ondřej 0:4), SK Spartak Hulín A - Kst Zborovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Málek Michal 2:2, Mrhálek Ondřej 1:3, Mikulík Radek 3:0, Palivec David 4:0, WO 0:1, body hostů: Hlaváč Jaroslav 1:3, Mozga Lukáš 2:2, Novák Jiří 0:4, Musil Drahomír 2:1, WO 1:0),
12. kolo:
SK Spartak Hulín B - SK Spartak Hulín A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kristýnek Boris ml. 3:1, Šošolík Pavel 4:0, Slovák Josef 2:2, Ondruch Marek 1:3, body hostů: Málek Michal 2:2, Kolomár Tomáš 0:4, Kolomár Daniel 1:3, Kvapilík Břetislav 3:1), TJ Bystřice p. H. C - Kst Zborovice 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ostatek Stanislav ml. 0:4, Burda Martin 0:4, Beneš Zdeněk 2:2, Ostatek Filip ml. 0:4, body hostů: Musil Drahomír 4:0, Novák Jiří 4:0, Mozga Lukáš 3:1, Hlaváč Jaroslav 3:1), TJ Holešov C - TJ Holešov D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Pavel 0:2, Krejčí Jakub 0:4, Rys Rudolf 2:2, Petřivalský František 0:4, WO 0:2, body hostů: Zrůbek Marek 4:0, Dědič Michal 3:0, Bakalík Miloslav 2:1, Pidrman Josef 3:1, WO 2:0), Obec Lubná - TJ Sokol Morkovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnčík Pavel 3:1, Vaculík Jaroslav 3:1, Klásek Jiří 4:0, Hilšer Vladislav 3:1, body hostů: Mišurcová Ivana 0:4, Ježdík Radek 3:1, Spálovský Martin 0:4, Malá Lenka 0:4), TJ SLAVIA Kroměříž B - TJ Osíčko 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svak Adam 3:1, Matušínský David 1:3, Daněk Filip 2:2, Fojtík Vojtěch 4:0, body hostů: Jurka Petr 1:3, Blažek Miroslav 2:2, Votava Zdeněk 3:1, Benda Vladimír 0:4),
13. kolo:
Kst Zborovice - SK Spartak Hulín B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváč Jaroslav 0:4, Novák Jiří 0:4, Musil Drahomír 2:2, Mozga Lukáš 3:1, body hostů: Kristýnek Boris ml. 4:0, Šošolík Pavel 2:2, Matuška Martin 2:2, Šabík Vladimír 3:1), SK Spartak Hulín A - TJ Sokol Kostelec u H. 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolomár Tomáš 0:4, Kvapilík Břetislav 1:1, Málek Michal 1:3, Mrhálek Ondřej 1:3, Grygar Tomáš 0:2, body hostů: Zámečník Petr 3:1, Šůstal Ondřej 3:1, Odložilík Marcel 4:0, Packo Ondřej 3:1), TJ Holešov D - TJ Bystřice p. H. C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zrůbek Marek 4:0, Dědič Michal 4:0, Bakalík Miloslav 4:0, Pidrman Josef 4:0, body hostů: Ostatek Stanislav st. 0:4, Ostatek Filip ml. 0:4, Burda Martin 0:4, Ostatek Stanislav ml. 0:4), TJ Osíčko - TJ Holešov C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jurka Petr 3:1, Blažek Miroslav 2:2, Votava Zdeněk 4:0, Fabián Vladimír st. 0:2, Benda Vladimír 0:2, body hostů: Varaďa Marcel 1:3, Kratochvíla Libor 1:3, Rys Rudolf 3:1, Petřivalský František 2:2), Obec Lubná - TJ SLAVIA Kroměříž B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnčík Pavel 1:1, Hilšer Vladislav 4:0, Škrabal Ota 0:4, Klásek Jiří 1:3, Vaculík Jaroslav 1:1, body hostů: Svak Adam 1:3, Daněk Filip 2:2, Fojtík Vojtěch 3:1, Majtner Jan 3:1),
14. kolo:
SK Spartak Hulín B - Obec Lubná 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šošolík Pavel 2:2, Šabík Vladimír 2:2, Matuška Martin 1:3, Slovák Josef 0:4, body hostů: Trnčík Pavel 1:3, Fečko Libor 4:0, Hilšer Vladislav 4:0, Klásek Jiří 2:2), TJ SLAVIA Kroměříž B - TJ Holešov C 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svak Adam 2:1, Fojtík Vojtěch 2:1, Daněk Filip 2:1, Majtner Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Rys Rudolf 2:2, Varaďa Marcel 0:4, Petřivalský František 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Morkovice B - TJ Bystřice p. H. C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježdík Radek 4:0, Miklík Martin 4:0, Fruhwirt Ivan 4:0, Mišurcová Ivana 3:1, body hostů: Ostatek Stanislav ml. 1:3, Burda Martin 0:4, Ostatek Filip ml. 0:4, Ostatek Stanislav st. 0:4), TJ Holešov D - SK Spartak Hulín A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zrůbek Marek 4:0, Dědič Michal 4:0, Bakalík Miloslav 3:1, Pidrman Josef 3:1, body hostů: Málek Michal 1:3, Mrhálek Ondřej 1:3, Grygar Tomáš 0:4, Kolomár Tomáš 0:4), TJ Sokol Kostelec u H. - Kst Zborovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Packo Ondřej 3:1, Zámečník Petr 4:0, Šůstal Ondřej 2:2, Odložilík Marcel 3:1, body hostů: Labant Jan 0:4, Novák Jiří 2:2, Hlaváč Jaroslav 0:4, Musil Drahomír 2:2),
15. kolo:
TJ Sokol Kostelec u H. - SK Spartak Hulín B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zámečník Petr 2:2, Packo Ondřej 0:4, Odložilík Marcel 0:4, Šůstal Ondřej 0:4, body hostů: Šošolík Pavel 3:1, Šabík Vladimír 4:0, Matuška Martin 4:0, Ondruch Marek 3:1), Kst Zborovice - TJ Holešov D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváč Jaroslav 1:3, Mozga Lukáš 2:2, Musil Drahomír 3:1, Novák Jiří 0:4, body hostů: Zrůbek Marek 4:0, Dědič Michal 3:1, Bakalík Miloslav 1:3, Pidrman Josef 2:2), SK Spartak Hulín A - TJ Sokol Morkovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Letev Radim 1:3, Gremlica Jakub 1:3, Grygar Tomáš 0:4, Mrhálek Ondřej 3:1, body hostů: Malá Lenka 2:2, Miklík Martin 4:0, Skácel Dalibor 2:2, Ježdík Radek 3:1), TJ Bystřice p. H. C - TJ Osíčko 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Zdeněk 4:0, Moráček Jakub 3:1, Vašík Jan 2:0, Ostatek Stanislav ml. 2:2, Zajíc Patrik 0:2, body hostů: Jurka Petr 2:2, Fabián Vladimír st. 0:4, Blažek Miroslav 1:3, Votava Zdeněk 2:2), TJ Holešov C - Obec Lubná 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rys Rudolf 2:2, Varaďa Marcel 0:4, Petřivalský František 1:3, Kratochvíla Libor 0:4, body hostů: Škrabal Ota 2:2, Trnčík Pavel 4:0, Polách Libor 3:1, Klásek Jiří 4:0),
16. kolo:
SK Spartak Hulín B - TJ Holešov C 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šabík Vladimír 2:0, Šošolík Pavel 2:0, Kristýnek Boris ml. 2:1, Matuška Martin 2:0, WO 8:0, body hostů: Krejčí Pavel 1:2, Rys Rudolf 0:3, Petřivalský František 0:3, WO 0:8), TJ SLAVIA Kroměříž B - TJ Bystřice p. H. C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svak Adam 4:0, Daněk Filip 4:0, Majtner Jan 4:0, Fojtík Vojtěch 4:0, body hostů: Ostatek Stanislav ml. 0:4, Zajíc Patrik 0:4, Burda Martin 0:4, Ostatek Filip ml. 0:4), TJ Osíčko - SK Spartak Hulín A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Miroslav 3:1, Jurka Petr 3:1, Votava Zdeněk 4:0, Fabián Vladimír st. 2:1, Benda Vladimír 0:1, body hostů: Málek Michal 2:2, Mrhálek Ondřej 1:3, Gremlica Jakub 1:3, Grygar Tomáš 0:4), TJ Sokol Morkovice B - Kst Zborovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fruhwirt Ivan 4:0, Mišurcová Ivana 0:4, Ježdík Radek 3:1, Skácel Dalibor 2:2, body hostů: Labant Jan 1:3, Mozga Lukáš 3:1, Novák Jiří 0:1, Musil Drahomír 2:2, Hlaváč Jaroslav 1:2), TJ Holešov D - TJ Sokol Kostelec u H. 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zrůbek Marek 4:0, Dědič Michal 4:0, Bakalík Miloslav 3:1, Pidrman Josef 3:1, body hostů: Fuit František 0:4, Dřevojánek Petr 0:4, Zámečník Petr 2:2, Packo Ondřej 0:4),
17. kolo:
TJ Holešov D - SK Spartak Hulín B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zrůbek Marek 4:0, Dědič Michal 1:3, Bakalík Miloslav 1:3, Pidrman Josef 0:4, body hostů: Kristýnek Boris ml. 3:1, Šošolík Pavel 3:1, Šabík Vladimír 3:1, Matuška Martin 1:3), TJ Sokol Kostelec u H. - TJ Sokol Morkovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zámečník Petr 1:3, Packo Ondřej 2:2, Odložilík Marcel 2:2, Fuit František 1:3, body hostů: Malá Lenka 1:3, Ježdík Radek 4:0, Miklík Martin 4:0, Skácel Dalibor 1:3), TJ Osíčko - Kst Zborovice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votava Zdeněk 4:0, Fabián Vladimír st. 0:1, Blažek Miroslav 1:3, Jurka Petr 1:3, Benda Vladimír 0:3, body hostů: Musil Drahomír 3:1, Novák Jiří 2:2, Mozga Lukáš 3:1, Hlaváč Jaroslav 1:1, Labant Jan 1:1), SK Spartak Hulín A - TJ SLAVIA Kroměříž B 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grygar Tomáš 0:4, Letev Radim 0:4, Kolomár Daniel 0:4, Mrhálek Ondřej 0:4, body hostů: Svak Adam 4:0, Daněk Filip 4:0, Skácel Jakub 4:0, Majtner Jan 4:0), TJ Bystřice p. H. C - Obec Lubná 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ostatek Stanislav ml. 0:1, Zajíc Patrik 0:4, Burda Martin 0:4, Ostatek Filip ml. 0:4, Ostatek Stanislav st. 0:3, body hostů: Trnčík Pavel 4:0, Hilšer Vladislav 4:0, Škrabal Ota 4:0, Klásek Jiří 4:0),
18. kolo:
TJ Holešov C - TJ Bystřice p. H. C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rys Rudolf 3:1, Krejčí Jakub 1:3, Petřivalský František 1:3, Krejčí Pavel 3:1, body hostů: Beneš Zdeněk 4:0, Ostatek Stanislav ml. 2:2, Burda Martin 2:2, Zajíc Patrik 0:2, Ostatek Filip ml. 0:2), Obec Lubná - SK Spartak Hulín A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnčík Pavel 4:0, Fečko Libor 4:0, Klásek Jiří 2:2, Vaculík Jaroslav 3:0, Škrabal Ota 0:1, body hostů: Gremlica Jakub 2:2, Mrhálek Ondřej 0:4, Kolomár Daniel 1:3, Kolomár Tomáš 0:4), Kst Zborovice - TJ SLAVIA Kroměříž B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváč Jaroslav 1:1, Novák Jiří 2:2, Mozga Lukáš 2:2, Musil Drahomír 0:4, Labant Jan 1:1, body hostů: Majtner Jan 2:2, Daněk Filip 3:1, Fojtík Vojtěch 3:1, Svak Adam 2:2), TJ Sokol Kostelec u H. - TJ Osíčko 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zámečník Petr 2:2, Packo Ondřej 2:2, Odložilík Marcel 0:4, Šůstal Ondřej 2:2, body hostů: Votava Zdeněk 4:0, Fabián Vladimír st. 1:3, Blažek Miroslav 4:0, Jurka Petr 1:3), TJ Sokol Morkovice B - TJ Holešov D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miklík Martin 3:1, Skácel Dalibor 2:2, Ježdík Radek 2:2, Malá Lenka 0:4, body hostů: Zrůbek Marek 3:1, Dědič Michal 4:0, Chlápek Jaroslav 1:3, Bakalík Miloslav 1:3),
19. kolo:
TJ Sokol Morkovice B - SK Spartak Hulín B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježdík Radek 4:0, Malá Lenka 0:4, Hýsek Petr 0:4, Miklík Martin 3:1, body hostů: Kristýnek Boris ml. 2:2, Matuška Martin 2:2, Slovák Josef 2:2, Šabík Vladimír 3:1), TJ Holešov D - TJ Osíčko 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zrůbek Marek 4:0, Dědič Michal 3:1, Chlápek Jaroslav 2:2, Pidrman Josef 3:1, body hostů: Fabián Vladimír st. 0:4, Votava Zdeněk 2:2, Benda Vladimír 0:4, Blažek Miroslav 2:2), TJ Sokol Kostelec u H. - TJ SLAVIA Kroměříž B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šůstal Ondřej 0:4, Odložilík Marcel 0:4, Packo Ondřej 1:3, Zámečník Petr 1:3, body hostů: Majtner Jan 4:0, Daněk Filip 4:0, Svak Adam 4:0, Skácel Jakub 2:2), Kst Zborovice - Obec Lubná 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Labant Jan 0:1, Novák Jiří 1:3, Mozga Lukáš 3:1, Musil Drahomír 2:2, Hlaváč Jaroslav 1:2, body hostů: Trnčík Pavel 2:2, Fečko Libor 2:2, Hilšer Vladislav 4:0, Klásek Jiří 1:3), TJ Holešov C - SK Spartak Hulín A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rys Rudolf 4:0, Varaďa Marcel 2:2, Petřivalský František 3:1, Krejčí Pavel 4:0, body hostů: Málek Michal 1:3, Gremlica Jakub 2:2, Kolomár Tomáš 0:4, Grygar Tomáš 0:4),
20. kolo:
SK Spartak Hulín B - TJ Bystřice p. H. C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šabík Vladimír 4:0, Šošolík Pavel 2:0, Kristýnek Boris ml. 4:0, Matuška Martin 4:0, Nesvadba Pavel 0:2, body hostů: Ostatek Stanislav ml. 0:4, Burda Martin 0:2, Zajíc Patrik 1:3, Ostatek Filip ml. 1:3, Ostatek Stanislav st. 0:2), TJ Holešov C - Kst Zborovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rys Rudolf 1:3, Varaďa Marcel 0:4, Petřivalský František 2:2, Krejčí Pavel 2:1, WO 0:1, body hostů: Musil Drahomír 2:1, Hlaváč Jaroslav 1:3, Mozga Lukáš 4:0, Novák Jiří 3:1, WO 1:0), Obec Lubná - TJ Sokol Kostelec u H. 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fečko Libor 4:0, Trnčík Pavel 4:0, Klásek Jiří 4:0, Škrabal Ota 3:1, body hostů: Zámečník Petr 1:3, Šůstal Ondřej 0:4, Packo Ondřej 0:4, Odložilík Marcel 0:4), TJ SLAVIA Kroměříž B - TJ Holešov D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Majtner Jan 1:3, Daněk Filip 2:2, Svak Adam 1:2, Fojtík Vojtěch 1:3, Skácel Jakub 1:0, body hostů: Zrůbek Marek 4:0, Dědič Michal 4:0, Bakalík Miloslav 1:3, Pidrman Josef 1:3), TJ Osíčko - TJ Sokol Morkovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Vladimír st. 1:3, Votava Zdeněk 4:0, Blažek Miroslav 2:2, Benda Vladimír 0:4, body hostů: Miklík Martin 3:1, Malá Lenka 1:3, Ježdík Radek 3:1, Skácel Dalibor 2:0, Mišurcová Ivana 0:2),
21. kolo:
TJ Osíčko - SK Spartak Hulín B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votava Zdeněk 3:1, Fabián Vladimír st. 0:4, Jurka Petr 1:3, Blažek Miroslav 2:2, body hostů: Šabík Vladimír 4:0, Kristýnek Boris ml. 3:1, Nesvadba Pavel 1:3, Slovák Josef 2:2), TJ Sokol Morkovice B - TJ SLAVIA Kroměříž B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mišurcová Ivana 0:4, Fruhwirt Ivan 3:1, Ježdík Radek 3:1, Miklík Martin 2:2, body hostů: Daněk Filip 2:2, Fojtík Vojtěch 0:2, Skácel Jakub 1:3, Svak Adam 3:1, Majtner Jan 2:0), TJ Holešov D - Obec Lubná 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zrůbek Marek 4:0, Dědič Michal 3:1, Chlápek Jaroslav 0:2, Bakalík Miloslav 3:1, Pidrman Josef 1:1, body hostů: Vaculík Jaroslav 3:1, Trnčík Pavel 1:3, Škrabal Ota 1:3, Klásek Jiří 0:4), TJ Sokol Kostelec u H. - TJ Holešov C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zámečník Petr 2:1, Odložilík Marcel 3:0, Packo Ondřej 2:1, Šůstal Ondřej 1:2, WO 5:0, body hostů: Rys Rudolf 2:2, Varaďa Marcel 0:4, Petřivalský František 2:2, WO 0:5), SK Spartak Hulín A - TJ Bystřice p. H. C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Letev Radim 3:1, Magnano Michele 0:2, Mrhálek Ondřej 3:1, Kolomár Tomáš 2:2, Kolomár Daniel 1:1, body hostů: Vašík Jan 3:1, Zajíc Patrik 1:3, Ostatek Stanislav ml. 3:1, Ostatek Filip ml. 0:4),
22. kolo:
SK Spartak Hulín B - TJ SLAVIA Kroměříž B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondruch Marek 3:1, Nesvadba Pavel 0:4, Filandr Jan 0:4, Slovák Josef 0:4, body hostů: Majtner Jan 4:0, Daněk Filip 3:1, Bartoník Filip 3:1, Svak Adam 3:1), TJ Osíčko - Obec Lubná 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benda Vladimír 0:4, Fabián Vladimír st. 1:3, Jurka Petr 1:3, Blažek Miroslav 1:3, body hostů: Fečko Libor 4:0, Trnčík Pavel 4:0, Hilšer Vladislav 4:0, Polášek Roman 1:3), TJ Sokol Morkovice B - TJ Holešov C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malá Lenka 1:3, Ježdík Radek 4:0, Skácel Dalibor 1:3, Mišurcová Ivana 0:4, body hostů: Krejčí Pavel 3:1, Rys Rudolf 3:1, Varaďa Marcel 1:3, Petřivalský František 3:1), TJ Sokol Kostelec u H. - TJ Bystřice p. H. C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Odložilík Marcel 2:2, Zámečník Petr 3:1, Packo Ondřej 4:0, Šůstal Ondřej 3:1, body hostů: Beneš Zdeněk 2:0, Ostatek Stanislav ml. 1:3, Burda Martin 1:3, Ostatek Filip ml. 0:4, Zajíc Patrik 0:2), Kst Zborovice - SK Spartak Hulín A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Jiří 4:0, Hlaváč Jaroslav 3:1, Mozga Lukáš 4:0, Musil Drahomír 4:0, body hostů: Kvapilík Břetislav 0:4, Mrhálek Ondřej 1:3, Kolomár Daniel 0:4, Kolomár Tomáš 0:4),
Okresní přebor 2.třídy
1. kolo:
TJ Holešov E - TJ Holešov F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíla Libor 4:0, Lochman Radek 4:0, Prášil Milan 4:0, Hlobílek Jaromír 2:2, body hostů: Dostál Viktor 0:4, Krejčí Jakub 1:3, Varaďa Marcel 1:3, Mikulík Jan 0:4), Obec Lubná B - SK Spartak Hulín C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Jaroslav 4:0, Polášek Roman 2:2, Škrabal Ota 3:1, Polách Libor 4:0, body hostů: Janečka Pavel 0:4, Mrhálek Ondřej 1:3, Kolomár Daniel 2:2, Slovák Josef 0:4), TJ SLAVIA Kroměříž C - KST Počenice 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Váňa Štěpán 1:3, Matušínský David 2:2, Majtner Jan 3:1, WO 0:5, body hostů: Jablunka Pavel 2:1, Hanáček Lubomír 3:0, Roman Jaromír 1:2, Plesner Petr 0:3, WO 5:0),
2. kolo:
TJ Holešov F - KST Počenice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prandorfi Daniel 0:4, Mikulík Jan 1:3, Varaďa Marcel 1:3, Krejčí Jakub 1:3, body hostů: Jablunka Pavel 4:0, Hanáček Lubomír 4:0, Roman Jaromír 4:0, Plesner Petr 1:3), SK Spartak Hulín C - TJ SLAVIA Kroměříž C 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gremlica Václav 0:3, Kolomár Daniel 1:2, Matuška Martin 3:0, Janečka Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Majtner Jan 3:1, Matušínský David 1:3, Váňa Štěpán 2:2, WO 0:5), TJ Holešov E - Obec Lubná B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíla Libor 1:3, Lochman Radek 2:2, Prášil Milan 2:2, Hlobílek Jaromír 1:3, body hostů: Škrabal Ota 4:0, Škrabala Petr 0:4, Vaculík Jaroslav 4:0, Polášek Roman 2:2),
3. kolo:
Obec Lubná B - TJ Holešov F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaculík Jaroslav 4:0, Škrabal Ota 4:0, Polášek Roman 3:0, Kozelský David 2:2, Polách Libor 1:0, body hostů: Krejčí Jakub 1:3, Mikulík Jan 1:3, Prandorfi Daniel 0:4, Vodička Zdeněk 0:4), TJ SLAVIA Kroměříž C - TJ Holešov E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majtner Jan 4:0, Svak Adam 4:0, Matušínský David 1:3, Váňa Štěpán 1:3, body hostů: Prášil Milan 1:3, Hlobílek Jaromír 1:3, Kratochvíla Libor 2:2, Lochman Radek 2:2), KST Počenice - SK Spartak Hulín C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jablunka Pavel 4:0, Hanáček Lubomír 1:3, Roman Jaromír 0:4, Plesner Petr 0:4, body hostů: Janečka Pavel 2:2, Mrhálek Ondřej 3:1, Kolomár Daniel 3:1, Matuška Martin 3:1),
4. kolo:
TJ Holešov F - SK Spartak Hulín C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulík Jan 0:4, Prandorfi Daniel 0:4, Krejčí Jakub 1:3, Varaďa Marcel 2:2, body hostů: Slovák Josef 3:1, Gremlica Václav 2:2, Matuška Martin 4:0, Kolomár Daniel 4:0), TJ Holešov E - KST Počenice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíla Libor 2:2, Lochman Radek 2:2, Prášil Milan 2:2, Hlobílek Jaromír 1:3, body hostů: Jablunka Pavel 4:0, Hanáček Lubomír 2:2, Hrabčík Květoslav 0:4, Roman Jaromír 3:1), Obec Lubná B - TJ SLAVIA Kroměříž C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Roman 3:1, Škrabala Petr 1:3, Kozelský David 0:4, Mynář Miroslav ml. 0:1, Škrabal Ota 2:1, body hostů: Majtner Jan 3:1, Svak Adam 3:1, Matušínský David 2:2, Váňa Štěpán 2:2),
5. kolo:
TJ SLAVIA Kroměříž C - TJ Holešov F 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majtner Jan 4:0, Svak Adam 4:0, Matušínský David 3:1, Váňa Štěpán 1:3, body hostů: Mikulík Jan 1:3, Prandorfi Daniel 0:4, Krejčí Jakub 1:3, Varaďa Marcel 2:2), KST Počenice - Obec Lubná B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roman Jaromír 0:4, Plesner Petr 0:4, Jablunka Pavel 2:1, Hanáček Lubomír 1:3, WO 1:0, body hostů: Škrabal Ota 4:0, Vaculík Jaroslav 3:1, Polách Libor 3:1, Polášek Roman 2:1, WO 0:1), SK Spartak Hulín C - TJ Holešov E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slovák Josef 0:2, Kolomár Daniel 2:2, Matuška Martin 4:0, Janečka Pavel 1:3, Kolomár Tomáš 2:0, body hostů: Prášil Milan 3:1, Kratochvíla Libor 2:2, Hlobílek Jaromír 1:3, Lochman Radek 1:3),
6. kolo:
TJ Holešov F - TJ Holešov E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prandorfi Daniel 0:4, Krejčí Jakub 1:3, Varaďa Marcel 2:2, Mikulík Jan 2:2, body hostů: Hlobílek Jaromír 1:3, Lochman Radek 3:1, Prášil Milan 4:0, Kratochvíla Libor 3:1), SK Spartak Hulín C - Obec Lubná B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrhálek Ondřej 3:1, Kolomár Daniel 2:2, Matuška Martin 3:1, Janečka Pavel 0:4, body hostů: Škrabal Ota 3:1, Berdník Ondřej st. 1:3, Škrabala Petr 1:3, Vaculík Jaroslav 3:1), KST Počenice - TJ SLAVIA Kroměříž C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanáček Lubomír 1:3, Hrabčík Květoslav 3:1, Roman Jaromír 1:3, Plesner Petr 0:4, body hostů: Svak Adam 3:1, Majtner Jan 4:0, Matušínský David 3:1, Váňa Štěpán 1:3),
7. kolo:
KST Počenice - TJ Holešov F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plesner Petr 1:3, Roman Jaromír 2:2, Hanáček Lubomír 4:0, Hrabčík Květoslav 4:0, body hostů: Varaďa Marcel 2:2, Mikulík Jan 2:2, Krejčí Jakub 1:3, Prandorfi Daniel 0:4), TJ SLAVIA Kroměříž C - SK Spartak Hulín C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svak Adam 3:0, Majtner Jan 4:0, Matušínský David 3:1, Váňa Štěpán 2:2, WO 1:0, body hostů: Gremlica Václav 0:4, Slovák Josef 0:3, Kolomár Daniel 1:3, Hrabal Luděk 2:2, WO 0:1), Obec Lubná B - TJ Holešov E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Roman 4:0, Škrabala Petr 0:2, Kozelský David 0:4, Mynář Miroslav ml. 0:4, Škrabal Ota 2:0, body hostů: Hlobílek Jaromír 3:1, Prášil Milan 3:1, Lochman Radek 2:2, Kratochvíla Libor 2:2),
8. kolo:
TJ Holešov F - Obec Lubná B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí Jakub 2:1, Píš Kristián 2:1, Mikulík Jan 2:1, Varaďa Marcel 2:1, WO 5:0, body hostů: Polách Jan 4:0, Kozelský David 0:4, Mynář Miroslav ml. 0:4, WO 0:5), TJ Holešov E - TJ SLAVIA Kroměříž C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíla Libor 2:2, Lochman Radek 2:2, Prášil Milan 2:2, Hlobílek Jaromír 1:3, body hostů: Majtner Jan 4:0, Svak Adam 3:1, Matušínský David 1:3, Váňa Štěpán 1:3), SK Spartak Hulín C - KST Počenice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gremlica Jakub 3:1, Kolomár Daniel 3:1, Hrabal Luděk 3:1, Slovák Josef 3:1, body hostů: Hrabčík Květoslav 0:4, Roman Jaromír 0:4, Hanáček Lubomír 4:0, Plesner Petr 0:4),
9. kolo:
SK Spartak Hulín C - TJ Holešov F 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gremlica Václav 1:3, Hrabal Luděk 4:0, Slovák Josef 4:0, Janečka Pavel 4:0, body hostů: Krejčí Jakub 1:3, Mikulík Jan 1:3, Dostál Viktor 0:4, Píš Kristián 1:3), KST Počenice - TJ Holešov E 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanáček Lubomír 2:1, Plesner Petr 3:0, Roman Jaromír 1:2, Hrabčík Květoslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Kratochvíla Libor 3:1, Lochman Radek 2:2, Prášil Milan 1:3, WO 0:5), TJ SLAVIA Kroměříž C - Obec Lubná B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Štěpán 0:4, Matušínský David 0:4, Svak Adam 2:2, Majtner Jan 4:0, body hostů: Škrabal Ota 2:2, Vaculík Jaroslav 2:2, Polách Libor 3:1, Polášek Roman 3:1),
10. kolo:
TJ Holešov F - TJ SLAVIA Kroměříž C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Jakub 1:3, Píš Kristián 2:2, Mikulík Jan 1:3, Trchalík Adam 0:4, body hostů: Majtner Jan 4:0, Svak Adam 4:0, Matušínský David 3:1, Váňa Štěpán 1:3), Obec Lubná B - KST Počenice 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škrabal Ota 3:1, Škrabala Petr 1:3, Vaculík Jaroslav 4:0, Polášek Roman 3:1, body hostů: Plesner Petr 2:2, Hanáček Lubomír 2:2, Hrabčík Květoslav 1:3, Roman Jaromír 0:4), TJ Holešov E - SK Spartak Hulín C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíla Libor 2:2, Prášil Milan 4:0, Hlobílek Jaromír 0:4, Lochman Radek 3:1, body hostů: Gremlica Jakub 2:2, Janečka Pavel 2:2, Mrhálek Ondřej 1:3, Kolomár Daniel 2:2),
11. kolo:
TJ Holešov E - TJ Holešov F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prášil Milan 3:1, Kratochvíla Libor 3:1, Lochman Radek 3:1, Hlobílek Jaromír 3:1, body hostů: Holík Lukáš 4:0, Krejčí Jakub 0:4, Mikulík Jan 0:4, Prandorfi Daniel 0:4), Obec Lubná B - SK Spartak Hulín C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polách Libor 1:0, Vaculík Jaroslav 4:0, Škrabal Ota 4:0, Polášek Roman 2:2, Škrabala Petr 1:2, body hostů: Kolomár Daniel 1:3, Janečka Pavel 0:4, Gremlica Jakub 2:2, Slovák Josef 1:3), TJ SLAVIA Kroměříž C - KST Počenice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svak Adam 4:0, Matušínský David 3:1, Váňa Štěpán 2:2, Rygal Vojtěch 2:2, body hostů: Jablunka Pavel 3:1, Hanáček Lubomír 2:2, Plesner Petr 0:4, Roman Jaromír 0:4),
12. kolo:
TJ Holešov F - KST Počenice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Viktor 0:4, Varaďa Marcel 2:2, Píš Kristián 2:2, Prandorfi Daniel 0:4, body hostů: Hanáček Lubomír 4:0, Jablunka Pavel 4:0, Hrabčík Květoslav 2:2, Roman Jaromír 2:2), SK Spartak Hulín C - TJ SLAVIA Kroměříž C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grygar Tomáš 2:2, Kolomár Daniel 3:1, Gremlica Jakub 3:1, Janečka Pavel 2:2, body hostů: Váňa Štěpán 0:4, Svak Adam 4:0, Matušínský David 0:4, Rygal Vojtěch 2:2), TJ Holešov E - Obec Lubná B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíla Libor 1:3, Prášil Milan 1:3, Lochman Radek 2:2, Hlobílek Jaromír 1:3, body hostů: Polách Libor 2:0, Vaculík Jaroslav 4:0, Škrabal Ota 4:0, Škrabala Petr 1:3, Kozelský David 0:2),
13. kolo:
Obec Lubná B - TJ Holešov F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škrabal Ota 4:0, Vaculík Jaroslav 3:1, Kozelský David 2:2, Mynář Miroslav ml. 2:2, body hostů: Mikulík Jan 3:1, Varaďa Marcel 2:2, Prandorfi Daniel 0:4, Preisler Tobiáš 0:4), TJ SLAVIA Kroměříž C - TJ Holešov E 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Majtner Jan 3:0, Váňa Štěpán 1:2, Matušínský David 3:0, Rygal Vojtěch 3:0, WO 5:0, body hostů: Lochman Radek 1:3, Prášil Milan 1:3, Hlobílek Jaromír 0:4, WO 0:5), KST Počenice - SK Spartak Hulín C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanáček Lubomír 2:2, Hrabčík Květoslav 3:1, Tichý Miroslav 0:4, Roman Jaromír 1:3, body hostů: Mrhálek Ondřej 3:1, Gremlica Jakub 4:0, Kolomár Daniel 2:2, Gremlica Václav 1:3),
14. kolo:
TJ Holešov F - SK Spartak Hulín C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Viznerová Lucie 0:4, Mikulík Jan 1:3, Varaďa Marcel 2:2, Dostál Viktor 1:1, Preisler Tobiáš 0:2, body hostů: Janečka Pavel 2:2, Grygar Tomáš 4:0, Gremlica Václav 2:2, Gremlica Jakub 4:0), TJ Holešov E - KST Počenice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíla Libor 1:2, Prášil Milan 0:3, Lochman Radek 0:3, Hlobílek Jaromír 0:3, WO 4:0, body hostů: Hrabčík Květoslav 4:0, Hanáček Lubomír 3:1, Roman Jaromír 4:0, WO 0:4), Obec Lubná B - TJ SLAVIA Kroměříž C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrabal Ota 2:2, Polášek Roman 1:3, Vaculík Jaroslav 3:1, Kozelský David 0:1, Polách Libor 1:2, body hostů: Majtner Jan 4:0, Svak Adam 3:1, Matušínský David 1:3, Váňa Štěpán 1:3),
15. kolo:
TJ SLAVIA Kroměříž C - TJ Holešov F 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Váňa Štěpán 2:2, Rygal Vojtěch 2:2, Matušínský David 4:0, WO 0:5, body hostů: Krejčí Jakub 0:3, Mikulík Jan 2:1, Píš Kristián 0:3, Varaďa Marcel 2:1, WO 5:0), KST Počenice - Obec Lubná B 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jablunka Pavel 4:0, Hanáček Lubomír 1:3, Roman Jaromír 1:3, WO 0:5, body hostů: Vaculík Jaroslav 2:1, Škrabala Petr 0:2, Škrabal Ota 2:1, Polášek Roman 2:1, Polách Libor 0:1, WO 5:0), SK Spartak Hulín C - TJ Holešov E 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gremlica Jakub 3:0, Hrabal Luděk 3:0, Kolomár Daniel 2:1, Janečka Pavel 1:2, WO 5:0, body hostů: Lochman Radek 1:3, Kratochvíla Libor 1:3, Hlobílek Jaromír 1:3, WO 0:5),
16. kolo:
TJ Holešov F - TJ Holešov E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Píš Kristián 1:3, Mikulík Jan 0:3, Varaďa Marcel 2:1, Krejčí Jakub 0:2, Prandorfi Daniel 0:2, WO 2:0, body hostů: Kratochvíla Libor 3:1, Lochman Radek 3:1, Prášil Milan 4:0, Hlobílek Jaromír 1:1, WO 0:2), SK Spartak Hulín C - Obec Lubná B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gremlica Jakub 3:1, Matuška Martin 4:0, Kolomár Daniel 1:3, Mrhálek Ondřej 2:2, body hostů: Polášek Roman 1:3, Polách Jan 2:2, Kozelský David 0:4, Vaculík Jaroslav 3:1), KST Počenice - TJ SLAVIA Kroměříž C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plesner Petr 0:4, Hanáček Lubomír 2:2, Jablunka Pavel 3:1, Hrabčík Květoslav 0:4, body hostů: Majtner Jan 3:1, Svak Adam 4:0, Matušínský David 2:2, Rygal Vojtěch 2:2),
17. kolo:
KST Počenice - TJ Holešov F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabčík Květoslav 2:2, Tichý Miroslav 0:4, Jablunka Pavel 4:0, Hanáček Lubomír 4:0, body hostů: Prandorfi Daniel 1:3, Varaďa Marcel 2:2, Mikulík Jan 1:3, Krejčí Jakub 2:2), TJ SLAVIA Kroměříž C - SK Spartak Hulín C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rygal Vojtěch 2:2, Váňa Štěpán 1:3, Matušínský David 2:2, Svak Adam 2:2, body hostů: Kolomár Daniel 1:3, Gremlica Jakub 4:0, Matuška Martin 4:0, Hrabal Luděk 0:4), Obec Lubná B - TJ Holešov E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrabal Ota 4:0, Škrabala Petr 1:3, Polášek Roman 3:1, Polách Libor 2:0, Vaculík Jaroslav 2:0, body hostů: Prášil Milan 1:3, Hlobílek Jaromír 0:4, Lochman Radek 2:2, Kratochvíla Libor 1:3),
18. kolo:
TJ Holešov F - Obec Lubná B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Jakub 1:3, Varaďa Marcel 2:2, Prandorfi Daniel 0:4, Mikulík Jan 2:2, body hostů: Škrabala Petr 2:2, Polách Libor 4:0, Kozelský David 1:3, Škrabal Ota 4:0), TJ Holešov E - TJ SLAVIA Kroměříž C 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lochman Radek 1:3, Prášil Milan 1:3, Hlobílek Jaromír 0:4, Kratochvíla Libor 0:4, body hostů: Svak Adam 4:0, Váňa Štěpán 2:2, Matušínský David 4:0, Rygal Vojtěch 4:0), SK Spartak Hulín C - KST Počenice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gremlica Jakub 3:1, Hrabal Luděk 3:1, Slovák Josef 3:1, Kolomár Daniel 4:0, body hostů: Hanáček Lubomír 3:1, Hrabčík Květoslav 0:4, Tichý Miroslav 0:4, Roman Jaromír 0:4),
19. kolo:
SK Spartak Hulín C - TJ Holešov F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grygar Tomáš 3:1, Kolomár Tomáš 4:0, Slovák Josef 2:2, Janečka Pavel 2:0, Letev Radim 0:2, body hostů: Varaďa Marcel 3:1, Mikulík Jan 2:2, Prandorfi Daniel 0:4, Krejčí Jakub 0:4), KST Počenice - TJ Holešov E 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanáček Lubomír 3:0, Roman Jaromír 3:0, Hrabčík Květoslav 0:3, Tichý Miroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Lochman Radek 2:2, Prášil Milan 2:2, Hlobílek Jaromír 2:2, WO 0:5), TJ SLAVIA Kroměříž C - Obec Lubná B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Majtner Jan 4:0, Váňa Štěpán 0:4, Rygal Vojtěch 2:2, Matušínský David 0:4, body hostů: Vaculík Jaroslav 2:2, Polách Libor 3:1, Škrabal Ota 3:1, Polášek Roman 2:2),
20. kolo:
TJ Holešov F - TJ SLAVIA Kroměříž C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prandorfi Daniel 0:3, Dostál Viktor 0:3, Mikulík Jan 1:2, Krejčí Jakub 0:3, WO 5:0, body hostů: Váňa Štěpán 3:1, Majtner Jan 4:0, Svak Adam 4:0, WO 0:5), Obec Lubná B - KST Počenice 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škrabal Ota 3:1, Vaculík Jaroslav 3:1, Polášek Roman 3:1, WO 0:5, body hostů: Jablunka Pavel 2:1, Hanáček Lubomír 1:2, Tichý Miroslav 0:3, Hrabčík Květoslav 0:3, WO 5:0), TJ Holešov E - SK Spartak Hulín C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prášil Milan 2:2, Kratochvíla Libor 0:4, Lochman Radek 1:3, Hlobílek Jaromír 1:3, body hostů: Janečka Pavel 1:3, Kolomár Tomáš 3:1, Kolomár Daniel 4:0, Matuška Martin 4:0),
Liga staršího dorostu
1. kolo:
SK Spartak Hulín - TJ Sokol Morkovice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rygal Vojtěch 3:0, Vaňhara Roman 3:0, Jansa Jáchym 1:2, body hostů: Malý Viktor 0:3, Hýsek Petr 1:2, Janík Michael 1:2), TJ Holešov A - TJ SLAVIA Kroměříž 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrabal Ondřej 0:2, Houdek Petr 0:2, Dostál Viktor 0:2, WO 3:0, body hostů: Majtner Jan 3:0, Daněk Filip 3:0, WO 0:3),
2. kolo:
SK Spartak Hulín - TJ Sokol Morkovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolomár Tomáš 3:0, Letev Radim 3:0, Grygar Tomáš 3:0, body hostů: Malý Viktor 0:3, Hýsek Petr 0:3, Janík Michael 0:3), TJ Holešov A - TJ SLAVIA Kroměříž 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Houdek Petr 0:2, Dostál Viktor 0:2, Hrabal Ondřej 0:2, WO 3:0, body hostů: Majtner Jan 3:0, Daněk Filip 3:0, WO 0:3),
3. kolo:
TJ Holešov B - TJ SLAVIA Kroměříž 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rafaj Stanislav 0:2, Preisler Patrik 0:2, Prandorfi Daniel 0:2, WO 3:0, body hostů: Skácel Jakub 3:0, Matušínský David 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Morkovice - TJ Holešov A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malý Viktor 0:3, Janík Michael 3:0, Hýsek Petr 1:2, body hostů: Mikulík Jan 2:1, Dostál Viktor 2:1, Chvátalová Eliška 1:2),
4. kolo:
TJ Holešov B - TJ SLAVIA Kroměříž 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rafaj Stanislav 0:2, Preisler Patrik 0:2, Prandorfi Daniel 0:2, WO 3:0, body hostů: Skácel Jakub 3:0, Matušínský David 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Morkovice - TJ Holešov A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mišurec Lukáš 0:3, Janík Michael 3:0, Hýsek Petr 1:2, body hostů: Mikulík Jan 2:1, Dostál Viktor 2:1, Chvátalová Eliška 1:2),
5. kolo:
SK Spartak Hulín - TJ Holešov B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolomár Tomáš 3:0, Letev Radim 3:0, Grygar Tomáš 3:0, body hostů: Rafaj Stanislav 0:3, Krejčí Jakub 0:3, Prandorfi Daniel 0:3), TJ SLAVIA Kroměříž - TJ Sokol Morkovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Majtner Jan 3:0, Váňa Štěpán 2:1, WO 0:3, body hostů: Janík Michael 1:1, Hýsek Petr 0:2, Malý Viktor 0:2, WO 3:0),
6. kolo:
SK Spartak Hulín - TJ Holešov B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rygal Vojtěch 3:0, Vaňhara Roman 1:2, Jansa Jáchym 0:3, body hostů: Krejčí Jakub 2:1, Prandorfi Daniel 2:1, Rafaj Stanislav 1:2), TJ SLAVIA Kroměříž - TJ Sokol Morkovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Majtner Jan 3:0, Váňa Štěpán 2:1, WO 0:3, body hostů: Janík Michael 1:1, Hýsek Petr 0:2, Malý Viktor 0:2, WO 3:0),
7. kolo:
TJ Holešov B - TJ Sokol Morkovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rektořík Petr 0:3, Preisler Tobiáš 0:3, Preisler Patrik 0:3, body hostů: Hýsek Petr 3:0, Mišurec Lukáš 3:0, Janík Michael 3:0), SK Spartak Hulín - TJ Holešov A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grygar Tomáš 2:0, Letev Radim 2:0, Kolomár Tomáš 1:1, WO 3:0, body hostů: Viznerová Lucie 0:3, Píš Kristián 1:2, WO 0:3),
8. kolo:
TJ Holešov B - TJ Sokol Morkovice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rektořík Petr 0:3, Preisler Tobiáš 1:2, Preisler Patrik 0:3, body hostů: Hýsek Petr 3:0, Mišurec Lukáš 2:1, Janík Michael 3:0), SK Spartak Hulín - TJ Holešov A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolomár Tomáš 1:0, Letev Radim 2:0, Grygar Tomáš 2:0, Navrátil Jakub 0:1, WO 3:0, body hostů: Viznerová Lucie 0:3, Píš Kristián 1:2, WO 0:3),
9. kolo:
TJ Holešov A - TJ Holešov B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dostál Viktor 3:0, Koutný Ondřej 3:0, Trchalík Adam 1:2, body hostů: Rektořík Petr 1:2, Preisler Tobiáš 0:3, Preisler Patrik 1:2), SK Spartak Hulín - TJ SLAVIA Kroměříž 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rygal Vojtěch 2:1, Jansa Jáchym 0:3, Turza Tomáš 0:2, Navrátil Jakub 0:1, body hostů: Svak Adam 3:0, Matušínský David 2:1, Váňa Štěpán 2:1),
10. kolo:
TJ Holešov A - TJ Holešov B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Houdek Petr 2:1, Ambrožová Kateřina 0:3, Hrabal Ondřej 1:2, body hostů: Krejčí Jakub 3:0, Rafaj Stanislav 2:1, Prandorfi Daniel 1:2), SK Spartak Hulín - TJ SLAVIA Kroměříž 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Grygar Tomáš 2:1, Letev Radim 2:1, Kolomár Tomáš 2:1, body hostů: Váňa Štěpán 0:3, Svak Adam 3:0, Matušínský David 0:3),
11. kolo:
TJ Sokol Morkovice - SK Spartak Hulín 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malý Viktor 0:3, Janík Michael 1:2, Mišurec Lukáš 1:2, body hostů: Grygar Tomáš 3:0, Rygal Vojtěch 3:0, Vaňhara Roman 1:2), TJ SLAVIA Kroměříž - TJ Holešov A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daněk Filip 3:0, Majtner Jan 3:0, WO 0:3, body hostů: Viznerová Lucie 0:2, Píš Kristián 0:2, Chvátalová Eliška 0:2, WO 3:0),
12. kolo:
TJ Sokol Morkovice - SK Spartak Hulín 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mišurec Lukáš 1:2, Hýsek Petr 2:1, Janík Michael 3:0, body hostů: Jansa Jáchym 2:1, Turza Tomáš 0:3, Navrátil Jakub 1:2), TJ SLAVIA Kroměříž - TJ Holešov A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Majtner Jan 3:0, Daněk Filip 3:0, WO 0:3, body hostů: Viznerová Lucie 0:2, Píš Kristián 0:2, Chvátalová Eliška 0:2, WO 3:0),
13. kolo:
TJ SLAVIA Kroměříž - TJ Holešov B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skácel Jakub 3:0, Váňa Štěpán 3:0, WO 0:3, body hostů: Prandorfi Daniel 0:2, Rektořík Petr 0:2, Zapletal Pavel 0:2, WO 3:0), TJ Holešov A - TJ Sokol Morkovice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Viznerová Lucie 1:2, Chvátalová Eliška 2:1, Trchalík Adam 0:3, body hostů: Janík Michael 3:0, Malý Viktor 1:2, Mišurec Lukáš 2:1),
14. kolo:
TJ SLAVIA Kroměříž - TJ Holešov B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skácel Jakub 3:0, Váňa Štěpán 3:0, WO 0:3, body hostů: Prandorfi Daniel 0:2, Rektořík Petr 0:2, Zapletal Pavel 0:2, WO 3:0), TJ Holešov A - TJ Sokol Morkovice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trchalík Adam 1:2, Chvátalová Eliška 1:2, Viznerová Lucie 2:1, body hostů: Hýsek Petr 2:1, Mišurec Lukáš 3:0, Malý Viktor 0:3),
15. kolo:
TJ Holešov B - SK Spartak Hulín 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Preisler Patrik 1:2, Rektořík Petr 1:2, Rafaj Stanislav 0:3, body hostů: Uličný Petr 3:0, Vaňhara Martin 2:1, Šipula Max 2:1), TJ Sokol Morkovice - TJ SLAVIA Kroměříž 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janík Michael 2:1, Hýsek Petr 2:1, Mišurec Lukáš 0:3, body hostů: Matušínský David 1:2, Svak Adam 3:0, Váňa Štěpán 1:2),
16. kolo:
TJ Holešov B - SK Spartak Hulín 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Preisler Patrik 1:2, Rektořík Petr 2:1, Rafaj Stanislav 2:1, body hostů: Vlčková Gabriela 1:2, Stoklásková Vendula 0:3, Uličný Pavel 3:0), TJ Sokol Morkovice - TJ SLAVIA Kroměříž 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janík Michael 2:1, Malý Viktor 2:1, Mišurec Lukáš 1:2, body hostů: Matušínský David 1:2, Svak Adam 3:0, Váňa Štěpán 0:3),
17. kolo:
TJ Sokol Morkovice - TJ Holešov B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janík Michael 2:1, Mišurec Lukáš 1:2, Malý Viktor 2:1, body hostů: Rafaj Stanislav 0:3, Preisler Tobiáš 3:0, Preisler Patrik 1:2), TJ Holešov A - SK Spartak Hulín 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chvátalová Eliška 2:1, Viznerová Lucie 2:1, Ambrožová Kateřina 0:3, body hostů: Uličný Petr 3:0, Vaňhara Martin 1:2, Šipula Max 1:2),
18. kolo:
TJ Sokol Morkovice - TJ Holešov B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hýsek Petr 2:1, Mišurec Lukáš 0:3, Malý Viktor 2:1, body hostů: Preisler Patrik 1:2, Rafaj Stanislav 3:0, Preisler Tobiáš 1:2), TJ Holešov A - SK Spartak Hulín 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chvátalová Eliška 1:2, Viznerová Lucie 1:2, Ambrožová Kateřina 0:3, body hostů: Vlčková Gabriela 2:1, Stoklásková Vendula 2:1, Uličný Pavel 3:0),
19. kolo:
TJ Holešov B - TJ Holešov A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rafaj Stanislav 0:3, Nohýl Jiří 0:3, Petrůj Alex 0:3, body hostů: Mikulík Jan 3:0, Dostál Viktor 3:0, Koutný Ondřej 3:0), SK Spartak Hulín - TJ SLAVIA Kroměříž 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jansa Jáchym 0:3, Turza Tomáš 0:3, Navrátil Jakub 0:3, body hostů: Váňa Štěpán 3:0, Matušínský David 3:0, Skácel Jakub 3:0),
20. kolo:
TJ Holešov B - TJ Holešov A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Preisler Patrik 2:1, Rektořík Petr 3:0, Preisler Tobiáš 3:0, body hostů: Trchalík Adam 1:2, Ambrožová Kateřina 0:3, Crháková Tereza 0:3), SK Spartak Hulín - TJ SLAVIA Kroměříž 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rygal Vojtěch 1:2, Daněk Ondřej 0:3, Grygar Tomáš 1:2, body hostů: Váňa Štěpán 1:2, Matušínský David 3:0, Skácel Jakub 3:0),
Liga žáků
1. kolo:
SK Spartak Hulín A - SK Spartak Hulín B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rygal Vojtěch 3:0, Vaňhara Roman 3:0, Šipula Max 0:3, body hostů: Hájová Barbora 1:2, Karský Lukáš 1:2, Turza Tomáš 1:2), TJ Holešov - KST Počenice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Píš Kristián 3:0, Trchalík Adam 1:2, Preisler Tobiáš 2:1, body hostů: Hrušáková Amálie 1:2, Kalivodová Vendula 0:3, Strnad Nikolas 2:1),
2. kolo:
SK Spartak Hulín B - TJ Holešov 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jansa Jáchym 2:1, Karský Lukáš 0:3, Hájová Barbora 1:2, body hostů: Trchalík Adam 1:2, Píš Kristián 3:0, Preisler Tobiáš 2:1), TJ SLAVIA Kroměříž - SK Spartak Hulín A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Váňa Štěpán 3:0, Slováček Jakub 0:3, WO 0:3, body hostů: Uličný Pavel 1:1, Uličný Petr 1:1, Rygal Vojtěch 1:1, WO 3:0),
3. kolo:
TJ Holešov - TJ SLAVIA Kroměříž 10:0 (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), KST Počenice - SK Spartak Hulín B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrušáková Amálie 0:3, Kalivodová Vendula 0:3, Strnad Nikolas 2:1, body hostů: Jansa Jáchym 3:0, Straka Timotej 2:1, Rygálová Hana 2:1),
4. kolo:
TJ SLAVIA Kroměříž - KST Počenice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Levák Lukáš 1:2, Slováček Jakub 3:0, WO 0:3, body hostů: Kalivodová Vendula 1:1, Hrušáková Amálie 1:1, Strnad Nikolas 0:2, WO 3:0), SK Spartak Hulín A - TJ Holešov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daněk Ondřej 1:1, Rygal Vojtěch 2:0, Vaňhara Roman 1:1, WO 3:0, body hostů: Viznerová Lucie 0:3, Píš Kristián 2:1, WO 0:3),
5. kolo:
KST Počenice - SK Spartak Hulín A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrušáková Amálie 1:2, Kalivodová Vendula 1:2, Strnad Nikolas 1:2, body hostů: Rygal Vojtěch 3:0, Vaňhara Roman 3:0, Šipula Max 0:3), SK Spartak Hulín B - TJ SLAVIA Kroměříž 10:0,
6. kolo:
SK Spartak Hulín B - SK Spartak Hulín A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Navrátil Jakub 1:2, Turza Tomáš 1:2, Jansa Jáchym 1:2, body hostů: Vaňhara Roman 3:0, Vaňhara Martin 0:1, Rygal Vojtěch 3:0, Šipula Max 0:2), KST Počenice - TJ Holešov 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrušáková Amálie 0:3, Kalivodová Vendula 0:3, Strnad Nikolas 0:3, body hostů: Rektořík Petr 3:0, Chvátalová Eliška 3:0, Viznerová Lucie 3:0),
7. kolo:
TJ Holešov - SK Spartak Hulín B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Preisler Tobiáš 2:1, Rektořík Petr 0:3, WO 0:3, body hostů: Turza Tomáš 1:1, Navrátil Jakub 1:1, Jansa Jáchym 2:0, WO 3:0), SK Spartak Hulín A - TJ SLAVIA Kroměříž 10:0wo,
8. kolo:
SK Spartak Hulín B - KST Počenice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Straka Timotej 1:2, Vlčková Gabriela 1:2, Rygálová Hana 3:0, body hostů: Hrušáková Amálie 2:1, Kalivodová Vendula 2:1, Strnad Nikolas 0:3), TJ SLAVIA Kroměříž - TJ Holešov 0:10wo,
9. kolo:
TJ Holešov - SK Spartak Hulín A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trchalík Adam 0:3, Chvátalová Eliška 2:1, Viznerová Lucie 2:1, body hostů: Uličný Pavel 2:1, Uličný Petr 2:1, Šipula Max 1:2), KST Počenice - TJ SLAVIA Kroměříž 10:0wo,
10. kolo:
SK Spartak Hulín A - KST Počenice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Uličný Petr 3:0, Šipula Max 2:1, Uličný Pavel 3:0, body hostů: Hrušáková Amálie 0:3, Kalivodová Vendula 1:2, Strnad Nikolas 0:3), TJ SLAVIA Kroměříž - SK Spartak Hulín B 0:10wo,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy