Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor
1. kolo:
TJ Sokol Ondratice C - KST Ohrozim 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zich Petr st. 3:1, Vystavěl Jakub 2:2, Hájek Svatopluk 3:0, Matoušek Michal 2:2, WO 0:1, body hostů: Trnkal Pavel 0:4, Walter Tomáš 0:4, Kamaryt Stanislav 2:2, Gottwald Tomáš 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Brodek u Prostějova A - TJ Sokol Čechovice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fára Jindřich 3:1, Oulehla Jaromír 0:4, Jelínek Karel 1:3, Švécarová Pavla 0:4, body hostů: Pekař René 4:0, Pokorný Adam 3:1, Šťastný Petr 3:1, Kolík Petr 1:0, Makovec Rostislav 1:2), TJ Sokol Otaslavice A - TJ Sokol Otaslavice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněček Lukáš 2:2, Krátký Jan 3:1, Krátký Jaroslav 1:3, Daněček Zdeněk 1:0, Slavík Petr 0:3, body hostů: Kořínek Petr 1:3, Horna Michal 3:1, Kadlčík Vlastimil 4:0, Hochman Libor 1:3), SDH Dětkovice A - TJ Sokol Čehovice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Petr 4:0, Petyrek Vladislav ml. 2:1, Hybl Martin 3:1, Knichal Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Kunert Pavel 1:3, Kardinál Tomáš 0:4, Růžička Luboš 1:2, Růžička Svatopluk 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kořenek Martin 0:4, Zavadil Roman 1:1, Dvorský Dušan 3:1, Koutný Jaroslav 3:1, Zbořil Radek 0:2, body hostů: Pírek Ladislav 3:1, Novák Petr 1:3, Vysloužil Oldřich ml. 3:1, Ošlejšek Ladislav 2:2),
2. kolo:
KST Ohrozim - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gottwald Tomáš 4:0, Walter Tomáš 1:3, Chmelař Ondřej 3:1, Kamaryt Stanislav 2:2, body hostů: Vysloužil Oldřich ml. 1:3, Pírek Ladislav 1:3, Ošlejšek Ladislav 1:3, Pírek Lukáš 3:1), TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Lukáš 3:1, Kunert Pavel 3:1, Kardinál Tomáš 2:1, Růžička Luboš 3:1, Mlčoch Miloš 0:1, body hostů: Zbořil Radek 0:4, Kořenek Martin 0:4, Dvorský Dušan 1:3, Koutný Jaroslav 4:0), TJ Sokol Otaslavice B - SDH Dětkovice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kořínek Petr 1:3, Horna Michal 0:4, Hochman Libor 0:3, Kadlčík Vlastimil 1:3, WO 0:1, body hostů: Sedláček Petr 4:0, Knichal Martin 4:0, Švéda Viktor 4:0, Hybl Martin 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Čechovice D - TJ Sokol Otaslavice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Petr 3:1, Kolík Petr 2:1, Makovec Rostislav 3:1, Pekař René 4:0, WO 0:1, body hostů: Krátký Jan 1:3, Daněček Lukáš 2:2, Krátký Jaroslav 0:3, Slavík Petr 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Ondratice C - TJ Sokol Brodek u Prostějova A 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zich Petr st. 2:1, Hájek Svatopluk 2:1, Milar Martin 3:0, Vystavěl Jakub 2:1, WO 5:0, body hostů: Fára Jindřich 3:1, Gregor Michal 0:4, Jelínek Karel 0:4, WO 0:5),
3. kolo:
TJ Sokol Brodek u Prostějova A - KST Ohrozim 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gregor Michal 2:2, Fára Jindřich 4:0, Jelínek Karel 3:1, Švécarová Pavla 1:3, body hostů: Piňos Zbyněk 0:4, Kamaryt Stanislav 2:2, Gottwald Tomáš 3:1, Walter Tomáš 1:3), TJ Sokol Otaslavice A - TJ Sokol Ondratice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krátký Jan 1:2, Daněček Lukáš 1:2, Krátký Jaroslav 1:3, Slavík Petr 0:4, WO 2:0, body hostů: Milar Martin 4:0, Hájek Svatopluk 4:0, Cetkovský Martin 2:0, Beneš Jan st. 1:3, WO 0:2), SDH Dětkovice A - TJ Sokol Čechovice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Petr 3:1, Juráček Michal 0:4, Švéda Viktor 1:3, Knichal Martin 1:3, body hostů: Pekař René 3:1, Šteigl Šimon 4:0, Pokorný Adam 2:2, Kolík Petr 2:2), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Otaslavice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zbořil Radek 0:2, Dvorský Dušan 3:1, Koutný Jaroslav 4:0, Zavadil Roman 2:2, Kořenek Martin 0:2, body hostů: Dofek Luboš 2:2, Kadlčík Vlastimil 1:3, Horna Michal 2:2, Hochman Libor 2:2), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Čehovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Pavel 3:0, Kubalčík Jan 1:3, Vysloužil Oldřich ml. 2:2, Pírek Lukáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Kroupa Lukáš 1:3, Růžička Luboš 1:2, Kardinál Tomáš 2:2, Kunert Pavel 2:2, WO 0:1),
4. kolo:
KST Ohrozim - TJ Sokol Čehovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gottwald Tomáš 3:1, Walter Tomáš 1:3, Piňos Zbyněk 2:2, Kamaryt Stanislav 0:4, body hostů: Kroupa Lukáš 2:2, Růžička Luboš 3:1, Kardinál Tomáš 2:2, Kunert Pavel 3:1), TJ Sokol Otaslavice B - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dofek Luboš 2:2, Kořínek Petr 1:3, Horna Michal 0:4, Kadlčík Vlastimil 3:1, body hostů: Pírek Lukáš 3:1, Franc Pavel 4:0, Pírek Ladislav 2:2, Kubalčík Jan 1:3), TJ Sokol Čechovice D - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makovec Rostislav 2:2, Velešík Josef 2:0, Šťastný Petr 4:0, Pokorný Adam 4:0, Kolík Petr 1:1, body hostů: Zbořil Radek 0:4, Kořenek Martin 0:4, Koutný Jaroslav 2:2, Dvorský Dušan 1:3), TJ Sokol Ondratice C - SDH Dětkovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Svatopluk 3:1, Matoušek Michal 1:3, Cetkovský Martin 2:1, Milar Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Sedláček Petr 1:3, Knichal Martin 3:1, Švéda Viktor 0:2, Hybl Martin 1:2, Danyi Petr 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Brodek u Prostějova A - TJ Sokol Otaslavice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gregor Michal 2:2, Širila Jaroslav 3:1, Jelínek Karel 2:2, Fára Jindřich 4:0, body hostů: Daněček Lukáš 2:2, Krátký Jan 2:2, Daněček Zdeněk 1:3, Krátký Jaroslav 0:4),
5. kolo:
TJ Sokol Otaslavice A - KST Ohrozim 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daněček Lukáš 2:2, Daněček Zdeněk 2:2, Krátký Jaroslav 0:4, Slavík Petr 0:4, body hostů: Gottwald Tomáš 3:1, Piňos Zbyněk 2:2, Chmelař Ondřej 4:0, Kamaryt Stanislav 3:1), SDH Dětkovice A - TJ Sokol Brodek u Prostějova A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Petr 3:1, Petyrek Vladislav ml. 2:1, Švéda Viktor 4:0, Knichal Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Švécarová Pavla 0:4, Fára Jindřich 2:2, Širila Jaroslav 0:3, Jelínek Karel 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Ondratice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kořenek Martin 0:4, Zavadil Roman 0:4, Koutný Jaroslav 1:1, Dvorský Dušan 2:2, Zbořil Radek 0:2, body hostů: Milar Martin 4:0, Hájek Svatopluk 3:1, Zich Petr st. 2:2, Vystavěl Jakub 4:0), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Čechovice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubalčík Jan 0:4, Franc Pavel 0:3, Ošlejšek Ladislav 2:2, Pírek Lukáš 1:3, Novák Petr 0:1, body hostů: Pekař René 4:0, Šteigl Šimon 4:0, Šťastný Petr 2:1, Pokorný Adam 2:2, Kolík Petr 1:0), TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Otaslavice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Luboš 1:1, Kroupa Lukáš 2:2, Kardinál Tomáš 3:1, Kunert Pavel 3:1, Mlčoch Miloš 0:2, body hostů: Dofek Luboš 4:0, Kořínek Petr 1:3, Kadlčík Vlastimil 2:2, Horna Michal 0:4),
6. kolo:
KST Ohrozim - TJ Sokol Otaslavice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piňos Zbyněk 4:0, Kamaryt Stanislav 2:1, Chmelař Ondřej 3:1, Gottwald Tomáš 2:0, Walter Tomáš 1:1, WO 1:0, body hostů: Dofek Luboš 0:4, Kořínek Petr 3:1, Kadlčík Vlastimil 0:3, Hochman Libor 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Čechovice D - TJ Sokol Čehovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Adam 4:0, Makovec Rostislav 2:2, Kolík Petr 3:1, Šťastný Petr 3:1, body hostů: Kroupa Lukáš 3:1, Růžička Luboš 1:2, Kardinál Tomáš 0:4, Kunert Pavel 0:4, Mlčoch Miloš 0:1), TJ Sokol Ondratice C - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vystavěl Jakub 3:1, Hájek Svatopluk 2:2, Cetkovský Martin 1:2, Milar Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Franc Pavel 2:2, Pírek Lukáš 3:1, Ošlejšek Ladislav 0:4, Snášel Petr 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Brodek u Prostějova A - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Karel 3:1, Gregor Michal 2:2, Širila Jaroslav 3:1, Švécarová Pavla 0:4, body hostů: Zavadil Roman 2:2, Dvorský Dušan 1:3, Zbořil Radek 1:1, Koutný Jaroslav 4:0, Kořenek Martin 0:2), TJ Sokol Otaslavice A - SDH Dětkovice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daněček Lukáš 2:2, Krátký Jan 1:3, Krátký Jaroslav 0:4, Daněček Zdeněk 0:2, Patková Markéta 0:2, body hostů: Sedláček Petr 3:1, Petyrek Vladislav ml. 2:2, Knichal Martin 4:0, Švéda Viktor 4:0),
7. kolo:
SDH Dětkovice A - KST Ohrozim 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Petr 4:0, Petyrek Vladislav ml. 4:0, Švéda Viktor 2:1, Knichal Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Piňos Zbyněk 0:4, Walter Tomáš 0:4, Chmelař Ondřej 1:3, Kamaryt Stanislav 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Otaslavice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvorský Dušan 2:2, Tesárek Pavel 0:4, Zavadil Roman 0:2, Koutný Jaroslav 2:2, Kořenek Martin 0:2, body hostů: Daněček Lukáš 4:0, Krátký Jan 3:1, Krátký Jaroslav 3:1, Daněček Zdeněk 1:2, Patková Markéta 1:0), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Brodek u Prostějova A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Pavel 2:2, Pírek Lukáš 3:1, Ošlejšek Ladislav 3:1, Pírek Ladislav 1:3, body hostů: Fára Jindřich 4:0, Gregor Michal 2:2, Širila Jaroslav 1:3, Švécarová Pavla 0:4), TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Ondratice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Luboš 2:2, Kroupa Lukáš 3:1, Kardinál Tomáš 1:3, Kunert Pavel 0:4, body hostů: Milar Martin 4:0, Malík Miroslav st. 3:1, Matoušek Michal 1:3, Vystavěl Jakub 2:2), TJ Sokol Otaslavice B - TJ Sokol Čechovice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlčík Vlastimil 0:4, Dofek Luboš 3:1, Kořínek Petr 0:4, Horna Michal 0:4, body hostů: Jahn Michal 3:1, Šťastný Petr 4:0, Kolík Petr 3:1, Makovec Rostislav 3:1),
8. kolo:
KST Ohrozim - TJ Sokol Čechovice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piňos Zbyněk 1:3, Walter Tomáš 1:3, Chmelař Ondřej 1:3, Kamaryt Stanislav 0:4, body hostů: Šťastný Petr 4:0, Pokorný Adam 4:0, Kolík Petr 3:1, Makovec Rostislav 2:2), TJ Sokol Ondratice C - TJ Sokol Otaslavice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vystavěl Jakub 4:0, Zich Petr ml. 3:0, Matoušek Michal 1:2, Milar Martin 4:0, WO 1:1, body hostů: Dofek Luboš 1:3, Hochman Libor 0:4, Kadlčík Vlastimil 1:2, Horna Michal 0:3, WO 1:1), TJ Sokol Brodek u Prostějova A - TJ Sokol Čehovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fára Jindřich 0:1, Gregor Michal 3:1, Širila Jaroslav 2:2, Švécarová Pavla 1:3, Dvořák Zdeněk 1:2, body hostů: Růžička Luboš 4:0, Kroupa Lukáš 2:2, Kardinál Tomáš 2:2, Kunert Pavel 1:3), TJ Sokol Otaslavice A - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněček Lukáš 1:3, Krátký Jan 3:1, Krátký Jaroslav 3:1, Daněček Zdeněk 2:2, body hostů: Ošlejšek Ladislav 3:1, Novák Petr 0:4, Vysloužil Oldřich ml. 1:3, Kubalčík Jan 3:1), SDH Dětkovice A - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláček Petr 3:0, Petyrek Vladislav ml. 3:0, Švéda Radslav 3:0, Knichal Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Zavadil Roman 0:4, Kořenek Martin 0:4, Koutný Jaroslav 0:4, WO 0:5),
9. kolo:
TJ Sokol Čechy pod Kosířem - KST Ohrozim 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zavadil Roman 2:2, Koutný Jaroslav 3:1, Dvorský Dušan 2:2, Zbořil Radek 1:3, body hostů: Matějka Pavel 4:0, Gottwald Tomáš 3:1, Kamaryt Stanislav 1:3, Walter Tomáš 0:4), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B - SDH Dětkovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vysloužil Oldřich ml. 1:3, Franc Pavel 3:1, Pírek Ladislav 0:3, Pírek Lukáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Sedláček Petr 3:1, Danyi Petr 3:1, Knichal Martin 2:2, Petýrek Vladislav st. 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Otaslavice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kroupa Lukáš 3:1, Růžička Luboš 4:0, Kardinál Tomáš 2:2, Kunert Pavel 1:3, body hostů: Daněček Lukáš 3:1, Krátký Jan 2:2, Daněček Zdeněk 1:3, Krátký Jaroslav 0:2, Slavík Petr 0:2), TJ Sokol Otaslavice B - TJ Sokol Brodek u Prostějova A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dofek Luboš 1:2, Kořínek Petr 3:1, Kadlčík Vlastimil 1:3, Horna Michal 1:3, WO 1:0, body hostů: Fára Jindřich 4:0, Širila Jaroslav 0:3, Jelínek Karel 2:2, Švécarová Pavla 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Čechovice D - TJ Sokol Ondratice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekař René 4:0, Šteigl Šimon 4:0, Pokorný Adam 3:1, Šťastný Petr 2:2, body hostů: Cetkovský Martin 1:3, Milar Martin 2:2, Zich Petr st. 0:4, Vystavěl Jakub 0:4),
10. kolo:
KST Ohrozim - TJ Sokol Ondratice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gottwald Tomáš 3:1, Piňos Zbyněk 2:2, Walter Tomáš 2:2, Kamaryt Stanislav 2:2, body hostů: Milar Martin 2:2, Vystavěl Jakub 2:2, Hájek Svatopluk 3:1, Navrátil Antonín 0:4), TJ Sokol Čechovice D - TJ Sokol Brodek u Prostějova A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekař René 4:0, Makovec Rostislav 2:2, Kolík Petr 3:1, Pokorný Adam 3:1, body hostů: Fára Jindřich 2:2, Švécarová Pavla 0:4, Gregor Michal 1:3, Jelínek Karel 1:3), TJ Sokol Otaslavice B - TJ Sokol Otaslavice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kořínek Petr 0:4, Dofek Luboš 3:1, Horna Michal 1:3, Kadlčík Vlastimil 3:1, body hostů: Daněček Lukáš 2:2, Krátký Jan 3:1, Krátký Jaroslav 2:2, Daněček Zdeněk 2:2), TJ Sokol Čehovice - SDH Dětkovice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Luboš 4:0, Kroupa Lukáš 1:3, Kardinál Tomáš 2:2, Kunert Pavel 0:4, body hostů: Sedláček Petr 3:1, Petyrek Vladislav ml. 1:3, Knichal Martin 3:1, Švéda Viktor 2:1, Petýrek Vladislav st. 0:1), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pírek Lukáš 4:0, Kubalčík Jan 3:1, Pírek Ladislav 3:1, Vysloužil Oldřich ml. 4:0, body hostů: Kořenek Martin 0:4, Dvorský Dušan 2:1, Tesárek Pavel 0:4, Zavadil Roman 0:4, Koutný Jaroslav 0:1),
11. kolo:
Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B - KST Ohrozim 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pírek Lukáš 3:1, Franc Pavel 2:2, Ošlejšek Ladislav 3:1, Vysloužil Oldřich ml. 2:2, body hostů: Gottwald Tomáš 2:2, Piňos Zbyněk 1:3, Chmelař Ondřej 3:1, Walter Tomáš 0:4), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Čehovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesárek Pavel 0:4, Zavadil Roman 0:2, Koutný Jaroslav 3:1, Dvorský Dušan 3:1, Kořenek Martin 0:2, body hostů: Růžička Luboš 4:0, Mlčoch Miloš 2:2, Kardinál Tomáš 2:2, Kunert Pavel 2:2), SDH Dětkovice A - TJ Sokol Otaslavice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Petr 4:0, Petyrek Vladislav ml. 3:1, Švéda Viktor 4:0, Knichal Martin 4:0, body hostů: Dofek Luboš 0:4, Kadlčík Vlastimil 1:3, Kořínek Petr 0:4, Horna Michal 0:4), TJ Sokol Otaslavice A - TJ Sokol Čechovice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daněček Lukáš 1:1, Krátký Jan 1:2, Krátký Jaroslav 0:3, Daněček Zdeněk 1:3, Patková Markéta 0:2, WO 2:0, body hostů: Pekař René 3:1, Šťastný Petr 4:0, Kolík Petr 3:1, Makovec Rostislav 1:1, WO 0:2), TJ Sokol Brodek u Prostějova A - TJ Sokol Ondratice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gregor Michal 1:3, Fára Jindřich 3:1, Širila Jaroslav 0:4, Švécarová Pavla 1:3, body hostů: Milar Martin 4:0, Zich Petr st. 1:3, Hájek Svatopluk 3:1, Vystavěl Jakub 3:1),
12. kolo:
KST Ohrozim - TJ Sokol Brodek u Prostějova A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piňos Zbyněk 3:1, Walter Tomáš 3:1, Gottwald Tomáš 3:1, Kamaryt Stanislav 1:3, body hostů: Oulehla Jaromír 0:4, Jelínek Karel 1:3, Fára Jindřich 4:0, Širila Jaroslav 1:3), TJ Sokol Ondratice C - TJ Sokol Otaslavice A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malík Miroslav st. 1:2, Zich Petr st. 2:1, Hájek Svatopluk 3:0, Matoušek Michal 2:1, WO 5:0, body hostů: Daněček Lukáš 1:3, Krátký Jan 3:1, Krátký Jaroslav 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Čechovice D - SDH Dětkovice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pekař René 1:0, Šťastný Petr 4:0, Pokorný Adam 3:1, Šteigl Šimon 4:0, Maděrka Aleš 3:0, body hostů: Sedláček Petr 1:3, Knichal Martin 0:4, Švéda Viktor 0:2, Danyi Petr 0:4, Hybl Martin 0:2), TJ Sokol Otaslavice B - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dofek Luboš 2:2, Kořínek Petr 2:2, Kadlčík Vlastimil 1:3, Horna Michal 0:4, body hostů: Zavadil Roman 2:2, Dvorský Dušan 3:1, Tesárek Pavel 2:0, Koutný Jaroslav 4:0, Kořenek Martin 0:2), TJ Sokol Čehovice - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kroupa Lukáš 3:1, Růžička Luboš 3:1, Kardinál Tomáš 1:3, Kunert Pavel 1:3, body hostů: Franc Pavel 2:2, Pírek Lukáš 2:2, Ošlejšek Ladislav 4:0, Pírek Ladislav 0:4),
13. kolo:
TJ Sokol Čehovice - KST Ohrozim 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Lukáš 1:2, Mlčoch Miloš 1:1, Kardinál Tomáš 1:3, Kunert Pavel 0:4, Růžička Luboš 0:1, WO 0:2, body hostů: Gottwald Tomáš 4:0, Piňos Zbyněk 2:1, Walter Tomáš 1:2, Chmelař Ondřej 4:0, WO 2:0), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Otaslavice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Pavel 4:0, Pírek Ladislav 1:1, Ošlejšek Ladislav 4:0, Vysloužil Oldřich ml. 2:2, Kubalčík Jan 2:0, body hostů: Dofek Luboš 2:2, Kořínek Petr 1:3, Kadlčík Vlastimil 0:4, Horna Michal 0:4), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Čechovice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zavadil Roman 0:4, Kořenek Martin 0:4, Dvorský Dušan 2:2, Koutný Jaroslav 3:1, body hostů: Pekař René 3:1, Šťastný Petr 2:2, Makovec Rostislav 2:2, Kolík Petr 4:0), SDH Dětkovice A - TJ Sokol Ondratice C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Petr 1:3, Petyrek Vladislav ml. 2:2, Švéda Viktor 0:3, Knichal Martin 1:2, WO 2:0, body hostů: Cetkovský Martin 3:0, Milar Martin 4:0, Vystavěl Jakub 2:2, Hájek Svatopluk 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Otaslavice A - TJ Sokol Brodek u Prostějova A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněček Lukáš 3:1, Krátký Jan 1:3, Krátký Jaroslav 0:4, Daněček Zdeněk 2:2, body hostů: Fára Jindřich 4:0, Širila Jaroslav 2:2, Gregor Michal 3:1, Jelínek Karel 1:3),
14. kolo:
KST Ohrozim - TJ Sokol Otaslavice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piňos Zbyněk 2:1, Walter Tomáš 3:0, Gottwald Tomáš 2:1, Kamaryt Stanislav 3:1, WO 2:1, body hostů: Daněček Lukáš 2:2, Krátký Jan 0:3, Daněček Zdeněk 0:3, Krátký Jaroslav 1:2, WO 1:2), TJ Sokol Brodek u Prostějova A - SDH Dětkovice A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fára Jindřich 4:0, Gregor Michal 1:3, Jelínek Karel 0:4, Švécarová Pavla 0:4, body hostů: Sedláček Petr 3:1, Petyrek Vladislav ml. 3:1, Knichal Martin 3:1, Švéda Viktor 2:2), TJ Sokol Ondratice C - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušek Michal 3:1, Malík Miroslav st. 2:2, Hájek Svatopluk 4:0, Milar Martin 4:0, body hostů: Kořenek Martin 0:4, Tesárek Pavel 0:4, Zavadil Roman 0:1, Dvorský Dušan 2:2, Koutný Jaroslav 1:2), TJ Sokol Čechovice D - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pekař René 2:0, Pokorný Adam 2:2, Šťastný Petr 4:0, Šteigl Šimon 3:1, Kolík Petr 2:0, body hostů: Franc Pavel 2:2, Kubalčík Jan 0:4, Vysloužil Oldřich ml. 0:4, Ošlejšek Ladislav 1:3), TJ Sokol Otaslavice B - TJ Sokol Čehovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dofek Luboš 3:1, Kořínek Petr 2:2, Kadlčík Vlastimil 1:3, Horna Michal 0:4, body hostů: Kunert Pavel 3:1, Kardinál Tomáš 2:2, Růžička Svatopluk 1:3, Mlčoch Miloš 4:0),
15. kolo:
TJ Sokol Otaslavice B - KST Ohrozim 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dofek Luboš 0:4, Kořínek Petr 0:4, Kadlčík Vlastimil 0:4, Horna Michal 0:4, body hostů: Piňos Zbyněk 4:0, Gottwald Tomáš 4:0, Chmelař Ondřej 4:0, Walter Tomáš 4:0), TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Čechovice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kroupa Lukáš 2:1, Růžička Luboš 0:3, Kardinál Tomáš 0:4, Kunert Pavel 1:3, WO 2:0, body hostů: Šťastný Petr 3:1, Pokorný Adam 4:0, Kolík Petr 2:0, Makovec Rostislav 2:2, WO 0:2), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Ondratice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Franc Pavel 0:2, Pírek Lukáš 3:0, Ošlejšek Ladislav 3:0, Vysloužil Oldřich ml. 3:0, WO 3:2, body hostů: Milar Martin 1:2, Cetkovský Martin 0:3, Vystavěl Jakub 0:2, Zich Petr st. 1:2, WO 2:3), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - TJ Sokol Brodek u Prostějova A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvorský Dušan 1:3, Zavadil Roman 0:2, Koutný Jaroslav 2:2, Tesárek Pavel 1:3, Kořenek Martin 0:2, body hostů: Švécarová Pavla 2:2, Jelínek Karel 3:1, Fára Jindřich 4:0, Gregor Michal 3:1), SDH Dětkovice A - TJ Sokol Otaslavice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Petr 4:0, Petyrek Vladislav ml. 4:0, Hybl Martin 2:1, Knichal Martin 3:1, Petýrek Vladislav st. 0:1, body hostů: Daněček Lukáš 0:4, Krátký Jan 0:4, Daněček Zdeněk 2:2, Krátký Jaroslav 1:3),
16. kolo:
KST Ohrozim - SDH Dětkovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Piňos Zbyněk 2:2, Kamaryt Stanislav 0:4, Gottwald Tomáš 2:2, Chmelař Ondřej 1:2, WO 0:1, body hostů: Petyrek Vladislav ml. 2:1, Švéda Viktor 3:1, Danyi Petr 4:0, Hybl Martin 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Otaslavice A - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněček Lukáš 3:1, Krátký Jaroslav 1:3, Daněček Zdeněk 3:1, Krátký Jan 0:2, WO 0:2, body hostů: Zavadil Roman 1:2, Tesárek Pavel 1:3, Dvorský Dušan 1:2, Koutný Jaroslav 4:0, WO 2:0), TJ Sokol Brodek u Prostějova A - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fára Jindřich 3:1, Gregor Michal 3:1, Jelínek Karel 2:2, Širila Jaroslav 0:4, body hostů: Pírek Ladislav 1:3, Ošlejšek Ladislav 4:0, Pírek Lukáš 2:2, Vysloužil Oldřich ml. 1:3), TJ Sokol Ondratice C - TJ Sokol Čehovice 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vystavěl Jakub 2:2, Zich Petr st. 4:0, Hájek Svatopluk 4:0, Milar Martin 4:0, body hostů: Kroupa Lukáš 1:3, Růžička Luboš 0:4, Kardinál Tomáš 1:3, Kunert Pavel 0:4), TJ Sokol Čechovice D - TJ Sokol Otaslavice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Petr 4:0, Jahn Michal 3:1, Kolík Petr 4:0, Makovec Rostislav 3:1, body hostů: Dofek Luboš 1:3, Kadlčík Vlastimil 0:4, Kořínek Petr 1:3, Horna Michal 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Čechovice D - KST Ohrozim 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Petr 4:0, Fréhar Jan 2:2, Kolík Petr 3:1, Pekař René 3:1, body hostů: Gottwald Tomáš 2:2, Piňos Zbyněk 2:2, Walter Tomáš 0:4, Dvořák Zdeněk 0:4), TJ Sokol Otaslavice B - TJ Sokol Ondratice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dofek Luboš 2:2, Kořínek Petr 0:3, Kadlčík Vlastimil 0:3, Horna Michal 0:4, WO 2:0, body hostů: Zich Petr st. 4:0, Milar Martin 4:0, Hájek Svatopluk 3:1, Vystavěl Jakub 1:1, WO 0:2), TJ Sokol Čehovice - TJ Sokol Brodek u Prostějova A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Lukáš 0:4, Růžička Luboš 3:1, Kardinál Tomáš 2:2, Kunert Pavel 1:3, body hostů: Jelínek Karel 1:3, Dvořák Zdeněk 2:2, Gregor Michal 4:0, Fára Jindřich 3:1), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B - TJ Sokol Otaslavice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pírek Lukáš 3:0, Vysloužil Oldřich ml. 3:1, Ošlejšek Ladislav 4:0, Franc Pavel 4:0, Pírek Ladislav 1:0, body hostů: Daněček Lukáš 0:4, Krátký Jan 1:3, Daněček Zdeněk 0:4, Krátký Jaroslav 0:4), TJ Sokol Čechy pod Kosířem - SDH Dětkovice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kořenek Martin 0:4, Dvorský Dušan 0:4, Tesárek Pavel 0:4, Koutný Jaroslav 2:2, body hostů: Sedláček Petr 4:0, Knichal Martin 4:0, Švéda Viktor 3:1, Hybl Martin 3:1),
18. kolo:
KST Ohrozim - TJ Sokol Čechy pod Kosířem 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Piňos Zbyněk 3:1, Bartoš Tobias 1:3, Dvořák Zdeněk 0:4, Chmelař Ondřej 3:1, body hostů: Koutný Jaroslav 3:1, Tesárek Pavel 3:1, Dvorský Dušan 2:2, Kořenek Martin 1:3), SDH Dětkovice A - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švéda Viktor 3:1, Hybl Martin 0:2, Petyrek Vladislav ml. 4:0, Sedláček Petr 2:2, Danyi Petr 2:0, body hostů: Pírek Lukáš 3:1, Franc Pavel 2:2, Vysloužil Oldřich ml. 0:4, Pírek Ladislav 0:4), TJ Sokol Otaslavice A - TJ Sokol Čehovice 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daněček Lukáš 4:0, Krátký Jan 3:1, Krátký Jaroslav 2:2, Daněček Zdeněk 4:0, body hostů: Růžička Luboš 2:2, Mlčoch Miloš 0:4, Kardinál Tomáš 0:4, Kunert Pavel 1:3), TJ Sokol Brodek u Prostějova A - TJ Sokol Otaslavice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fára Jindřich 4:0, Širila Jaroslav 4:0, Jelínek Karel 2:2, Gregor Michal 3:1, body hostů: Kořínek Petr 1:3, Horna Michal 0:4, Kadlčík Vlastimil 0:4, Dofek Luboš 2:2), TJ Sokol Ondratice C - TJ Sokol Čechovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Svatopluk 2:2, Zich Petr st. 1:3, Cetkovský Martin 2:1, Milar Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Šťastný Petr 0:4, Kolík Petr 1:3, Pokorný Adam 3:1, Benek Jaromír ml. 2:1, WO 1:0),
Regionální soutěž
1. kolo:
TJ Sokol Plumlov - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk David 4:0, Lužný Radek 2:2, Schwarz Rudolf 2:2, Vyskočil Petr 4:0, body hostů: Novák Petr 2:2, Vinkler Jaromír 2:2, Pleska Stanislav 0:4, Šubert František 0:4), SDH Bílovice A - SDH Bílovice B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Michal 4:0, Krupa Jaroslav 3:0, Tesař Vladimír 4:0, Staněk Vladimír 4:0, WO 0:1, body hostů: Dokoupil Tibor 0:4, Vítek Jaroslav 0:4, Svoboda Matyáš 0:4, Švéda Rostislav 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Ondratice D - TJ Sokol Ondratice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makoš Pavel 2:2, Vystavěl Jakub 3:1, Makoš Marián 0:3, Navrátil Antonín 3:1, Beneš Jan st. 1:0, body hostů: Matoušek Michal 4:0, Malík Miroslav ml. 1:3, Malík Miroslav st. 2:2, Říha Luděk 0:2, Kořínek Stanislav 0:2), TJ Sokol Čechovice E - KST Ohrozim B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melzer Jiří 0:2, Čížek Tomáš 3:1, Fréhar Jan 3:1, Zapletal Josef 1:3, Otava Jan 1:1, body hostů: Bartoš Miroslav 2:2, Walter Tomáš 4:0, Mazal Přemysl 0:4, Haboň Milan 2:2), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - SDH Dětkovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Širila Jaroslav 2:2, Smékal Petr 0:4, Hošťálek Ivan 0:2, Holík Tomáš 0:4, Škop Ivo 0:2, body hostů: Hybl Martin 3:1, Danyi Petr 4:0, Petýrek Vladislav st. 3:1, Švéda Radslav 2:0, Knichal Jaroslav 2:0),
2. kolo:
KST Ohrozim B - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Walter Tomáš 4:0, Mazal Přemysl 1:3, Haboň Milan 1:1, Trnkal Pavel 3:1, Bartoš Miroslav 1:1, body hostů: Škop Ivo 1:3, Hošťálek Ivan 0:4, Holík Tomáš 2:2, Širila Jaroslav 3:1), TJ Sokol Ondratice E - TJ Sokol Čechovice E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík Miroslav ml. 3:1, Matoušek Michal 4:0, Malík Miroslav st. 2:0, Říha Luděk 3:1, Kořínek Stanislav 2:0, body hostů: Otava Jan 0:4, Zapletal Josef 0:4, Fréhar Jan 2:2, Melzer Jiří 0:4), SDH Bílovice B - TJ Sokol Ondratice D 3:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dokoupil Tibor 0:3, Synek Pavel 0:3, Vítek Jaroslav 0:3, WO 3:3, body hostů: Beneš Jan st. 3:0, Vystavěl Jakub 3:0, Navrátil Antonín 3:0, WO 3:3), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - SDH Bílovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubalčík Jan 3:1, Vysloužil Oldřich ml. 2:0, Novák Petr 2:2, Vinkler Jaromír 1:3, Šubert František 0:2, body hostů: Barták Michal 3:1, Staněk Vladimír 0:4, Krupa Petr 2:2, Tesař Vladimír 3:1), Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Plumlov 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Vladimír 4:0, Klemeš Zdeněk 4:0, Leskovec Václav 4:0, Páleníček Michal 3:1, body hostů: Staněk David 1:3, Schwarz Rudolf 0:4, Vaňák Pavel st. 0:1, Vyskočil Petr 0:4, Staněk Jiří 0:3),
3. kolo:
SDH Bílovice A - Babylon Brodek u Konice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Jaroslav 3:1, Barták Michal 2:2, Tesař Vladimír 1:3, Krupa Petr 0:1, Řezníček Tomáš 0:3, body hostů: Šmíd Vladimír 2:2, Klemeš Zdeněk 3:1, Leskovec Václav 3:1, Páleníček Michal 2:2), TJ Sokol Ondratice D - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vystavěl Jakub 4:0, Zich Petr st. 4:0, Zouhar Miloš 2:2, Navrátil Antonín 3:1, body hostů: Šubert František 0:4, Pleska Stanislav 0:4, Novák Petr 2:2, Vinkler Jaromír 1:3), TJ Sokol Čechovice E - SDH Bílovice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Melzer Jiří 1:2, Čížek Tomáš 2:1, Fréhar Jan 2:1, Otava Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Weigl Jiří 0:4, Dokoupil Tibor 3:1, Svoboda Matyáš 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Ondratice E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smékal Petr 1:3, Holík Tomáš 2:2, Hošťálek Ivan 1:3, Škop Ivo 1:3, body hostů: Vláčil Libor 0:4, Kořínek Stanislav 3:1, Malík Miroslav ml. 4:0, Matoušek Michal 4:0), SDH Dětkovice B - KST Ohrozim B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petýrek Vladislav st. 4:0, Danyi Petr 4:0, Švéda Radslav 4:0, Hybl Martin 4:0, body hostů: Bartoš Miroslav 0:4, Bartoš Tobias 0:4, Haboň Milan 0:4, Eliáš Petr 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Ondratice E - SDH Dětkovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malík Miroslav ml. 1:3, Malík Miroslav st. 2:2, Matoušek Michal 3:0, Vláčil Libor 0:4, WO 1:0, body hostů: Petýrek Vladislav st. 1:3, Hybl Martin 3:1, Danyi Petr 3:1, Švéda Radslav 2:1, WO 0:1), SDH Bílovice B - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dokoupil Tibor 3:1, Švéda Rostislav 0:4, Synek Pavel 0:1, Svoboda Matyáš 3:1, Vítek Jaroslav 0:3, body hostů: Holík Tomáš 3:1, Oulehla Jaromír 2:2, Hošťálek Ivan 2:2, Hynek František 3:1), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - TJ Sokol Čechovice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vinkler Jaromír 2:2, Kubalčík Jan 2:0, Pleska Stanislav 1:3, Novák Petr 2:2, Šubert František 0:2, body hostů: Fréhar Jan 3:1, Čížek Tomáš 3:1, Otava Jan 2:2, Melzer Jiří 1:3), Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Ondratice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Vladimír 0:4, Klemeš Zdeněk 2:2, Leskovec Václav 1:2, Páleníček Michal 2:2, WO 0:1, body hostů: Zich Petr st. 4:0, Zouhar Miloš 1:3, Vystavěl Jakub 4:0, Navrátil Antonín 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Plumlov - SDH Bílovice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schwarz Rudolf 2:2, Staněk David 4:0, Komínek Tomáš 1:1, Přikryl Martin 3:1, Staněk Jiří 0:2, body hostů: Krupa Jaroslav 3:1, Staněk Vladimír 1:3, Řezníček Tomáš 0:4, Krupa Petr 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Ondratice D - TJ Sokol Plumlov 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vystavěl Jakub 4:0, Beneš Jan st. 3:1, Zich Petr st. 4:0, Navrátil Antonín 4:0, body hostů: Staněk David 1:3, Schwarz Rudolf 0:4, Staněk Jiří 0:4, Přikryl Martin 0:4), TJ Sokol Čechovice E - Babylon Brodek u Konice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krňa Pavel 0:4, Krňová Anna 0:4, Zapletal Josef 1:1, Šťastný František 0:4, Fréhar Jan 1:1, body hostů: Šmíd Vladimír 3:1, Klemeš Zdeněk 4:0, Leskovec Václav 3:1, Páleníček Michal 4:0), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smékal Petr 2:2, Škop Ivo 0:1, Širila Jaroslav 3:1, Holík Tomáš 3:1, Hošťálek Ivan 0:3, body hostů: Kubalčík Jan 4:0, Vinkler Jaromír 1:3, Novák Petr 2:2, Pleska Stanislav 1:3), SDH Dětkovice B - SDH Bílovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švéda Radslav 4:0, Petýrek Vladislav st. 4:0, Hybl Martin 4:0, Danyi Petr 4:0, body hostů: Navrátil Jaroslav 0:4, Vítek Jaroslav 0:4, Synek Pavel 0:4, Dokoupil Tibor 0:4), KST Ohrozim B - TJ Sokol Ondratice E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazal Přemysl 0:4, Walter Tomáš 4:0, Vrba Jiří 0:4, Haboň Milan 1:3, body hostů: Matoušek Michal 3:1, Kořínek Stanislav 3:1, Malík Miroslav st. 3:1, Malík Miroslav ml. 2:2),
6. kolo:
KST Ohrozim B - SDH Bílovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 3:1, Walter Tomáš 4:0, Haboň Milan 2:2, Vrba Jiří 0:4, body hostů: Synek Pavel 1:3, Dokoupil Tibor 3:1, Švéda Rostislav 1:3, Svoboda Matyáš 2:2), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - SDH Dětkovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vinkler Jaromír 0:2, Kubalčík Jan 2:2, Novák Petr 2:2, Snášel Petr 2:2, Šubert František 0:2, body hostů: Knichal Jaroslav 1:3, Petýrek Vladislav st. 4:0, Juráček Michal 1:3, Danyi Petr 4:0), Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klemeš Zdeněk 4:0, Šmíd Vladimír 4:0, Leskovec Václav 4:0, Páleníček Michal 4:0, body hostů: Smékal Petr 0:4, Oulehla Jaromír 0:4, Hošťálek Ivan 0:4, Hynek František 0:4), TJ Sokol Plumlov - TJ Sokol Čechovice E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk David 2:2, Schwarz Rudolf 2:2, Komínek Tomáš 0:1, Marušinec Rostislav 1:3, Lužný Radek 1:2, body hostů: Čížek Tomáš 4:0, Fréhar Jan 4:0, Zapletal Josef 2:2, Melzer Jiří 0:2, Šťastný František 0:2), SDH Bílovice A - TJ Sokol Ondratice D 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tesař Vladimír 1:3, Krupa Petr 0:4, Krupa Jaroslav 2:2, Barták Michal 1:3, body hostů: Beneš Jan st. 2:2, Zich Petr st. 3:1, Navrátil Antonín 4:0, Vystavěl Jakub 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Čechovice E - SDH Bílovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný František 1:3, Melzer Jiří 1:3, Fréhar Jan 4:0, Čížek Tomáš 3:1, body hostů: Tesař Vladimír 0:4, Krupa Petr 3:1, Krupa Jaroslav 2:2, Řezníček Tomáš 2:2), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Plumlov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Tomáš 2:2, Smékal Petr 2:2, Širila Jaroslav 4:0, Jelínek Michal 1:3, body hostů: Staněk David 3:1, Schwarz Rudolf 2:2, Lužný Radek 1:3, Přikryl Martin 1:3), SDH Dětkovice B - Babylon Brodek u Konice 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knichal Jaroslav 2:1, Petýrek Vladislav st. 1:2, Švéda Radslav 3:0, Danyi Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Šmíd Vladimír 1:3, Páleníček Michal 2:2, Podhorný Zdeněk 0:4, WO 0:5), KST Ohrozim B - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Walter Tomáš 3:1, Vrba Jiří 2:2, Bartoš Miroslav 1:3, Haboň Milan 1:3, body hostů: Novák Petr 3:1, Snášel Petr 3:1, Šubert František 0:4, Kubalčík Jan 3:1), TJ Sokol Ondratice E - SDH Bílovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kořínek Stanislav 4:0, Matoušek Michal 4:0, Malík Miroslav st. 4:0, Říha Luděk 0:4, body hostů: Svoboda Matyáš 1:3, Dokoupil Tibor 1:3, Synek Pavel 1:3, Vítek Jaroslav 1:3),
8. kolo:
Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - TJ Sokol Ondratice E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Snášel Petr 3:1, Novák Petr 3:1, Šubert František 0:4, Vinkler Jaromír 0:4, body hostů: Kořínek Stanislav 2:2, Malík Miroslav ml. 2:2, Malík Miroslav st. 2:2, Matoušek Michal 4:0), Babylon Brodek u Konice - KST Ohrozim B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Vladimír 4:0, Klemeš Zdeněk 4:0, Páleníček Michal 4:0, Leskovec Václav 4:0, body hostů: Dvořák Zdeněk 0:4, Mazal Přemysl 0:4, Veselý Tomáš 0:4, Bartoš Tobias 0:4), TJ Sokol Plumlov - SDH Dětkovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lužný Radek 2:2, Přikryl Martin 0:4, Schwarz Rudolf 2:2, Vyskočil Petr 3:1, body hostů: Petýrek Vladislav st. 2:2, Knichal Jaroslav 1:3, Omachlik Aleš 2:2, Švéda Radslav 4:0), SDH Bílovice A - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Vladimír 2:2, Řezníček Tomáš 1:3, Tesař Vladimír 4:0, Krupa Petr 3:1, body hostů: Širila Jaroslav 3:1, Smékal Petr 0:4, Holík Tomáš 2:2, Oulehla Jaromír 1:3), TJ Sokol Ondratice D - TJ Sokol Čechovice E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Antonín 3:1, Vystavěl Jakub 4:0, Zich Petr st. 3:1, Beneš Jan st. 3:1, body hostů: Šťastný František 0:4, Melzer Jiří 0:4, Čížek Tomáš 0:4, Fréhar Jan 3:1),
9. kolo:
TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Ondratice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Širila Jaroslav 2:2, Smékal Petr 0:4, Oulehla Jaromír 1:3, Hošťálek Ivan 0:4, body hostů: Vystavěl Jakub 3:1, Navrátil Antonín 3:1, Beneš Jan st. 3:1, Zich Petr st. 4:0), SDH Dětkovice B - SDH Bílovice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švéda Radslav 4:0, Knichal Jaroslav 3:1, Petýrek Vladislav st. 4:0, Danyi Petr 4:0, body hostů: Krupa Jaroslav 1:3, Řezníček Tomáš 0:4, Krupa Petr 0:4, Tesař Vladimír 0:4), KST Ohrozim B - TJ Sokol Plumlov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Walter Tomáš 4:0, Haboň Milan 1:3, Vrba Jiří 0:4, Mazal Přemysl 0:4, body hostů: Staněk David 3:1, Schwarz Rudolf 2:2, Přikryl Martin 3:1, Lužný Radek 3:1), TJ Sokol Ondratice E - Babylon Brodek u Konice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Miroslav ml. 0:4, Malík Miroslav st. 2:1, Matoušek Michal 3:0, Kořínek Stanislav 3:1, WO 2:0, body hostů: Šmíd Vladimír 1:3, Páleníček Michal 3:1, Podhorný Zdeněk 1:3, Leskovec Václav 1:1, WO 0:2), SDH Bílovice B - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Matyáš 1:3, Dokoupil Tibor 2:2, Navrátil Jaroslav 0:4, Vítek Jaroslav 0:4, body hostů: Kubalčík Jan 4:0, Pleska Stanislav 2:2, Novák Petr 4:0, Snášel Petr 3:1),
10. kolo:
Babylon Brodek u Konice - SDH Bílovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmíd Vladimír 4:0, Leskovec Václav 4:0, Páleníček Michal 4:0, Klemeš Zdeněk 2:0, Podhorný Zdeněk 2:0, body hostů: Švéda Rostislav 0:4, Dokoupil Tibor 0:4, Vítek Jaroslav 0:4, Svoboda Matyáš 0:4), TJ Sokol Plumlov - TJ Sokol Ondratice E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Komínek Tomáš 0:4, Lužný Radek 2:2, Schwarz Rudolf 1:3, Marušinec Rostislav 1:3, body hostů: Malík Miroslav ml. 1:3, Kořínek Stanislav 3:1, Malík Miroslav st. 4:0, Matoušek Michal 4:0), SDH Bílovice A - KST Ohrozim B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Vladimír 4:0, Krupa Jaroslav 4:0, Barták Michal 3:1, Krupa Petr 4:0, body hostů: Vrba Jiří 0:4, Eliáš Petr 0:4, Dvořák Zdeněk 0:4, Bartoš Miroslav 1:3), TJ Sokol Ondratice D - SDH Dětkovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Antonín 2:2, Zich Petr st. 3:0, Beneš Jan st. 1:3, Vystavěl Jakub 3:1, WO 1:0, body hostů: Danyi Petr 3:1, Petýrek Vladislav st. 0:4, Knichal Jaroslav 1:2, Švéda Radslav 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krňová Anna 1:3, Melzer Jiří 0:3, Šťastný František 1:3, Zapletal Josef 1:3, Krňa Pavel 1:0, body hostů: Holík Tomáš 4:0, Širila Jaroslav 4:0, Hošťálek Ivan 0:4, Oulehla Jaromír 4:0),
11. kolo:
SDH Dětkovice B - TJ Sokol Čechovice E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hybl Martin 4:0, Švéda Radslav 2:0, Petýrek Vladislav st. 4:0, Danyi Petr 4:0, Knichal Jaroslav 1:1, body hostů: Zapletal Josef 0:4, Šťastný František 0:4, Čížek Tomáš 0:4, Fréhar Jan 1:3), KST Ohrozim B - TJ Sokol Ondratice D 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Walter Tomáš 2:1, Bartoš Miroslav 0:3, Vrba Jiří 0:3, Eliáš Petr 0:1, Mazal Přemysl 0:2, WO 5:0, body hostů: Navrátil Antonín 3:1, Beneš Jan st. 3:1, Vystavěl Jakub 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Ondratice E - SDH Bílovice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík Miroslav ml. 4:0, Malík Miroslav st. 3:1, Matoušek Michal 3:1, Říha Luděk 4:0, body hostů: Krupa Jaroslav 1:3, Řezníček Tomáš 0:4, Krupa Petr 1:3, Tesař Vladimír 0:4), SDH Bílovice B - TJ Sokol Plumlov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synek Pavel 1:3, Švéda Rostislav 2:2, Svoboda Matyáš 2:2, Dokoupil Tibor 3:1, body hostů: Maršálek Marián 2:2, Maršálek Nikola 0:4, Lužný Radek 3:1, Schwarz Rudolf 3:1), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - Babylon Brodek u Konice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Snášel Petr 2:2, Kubalčík Jan 4:0, Novák Petr 3:1, Vinkler Jaromír 1:1, Pleska Stanislav 0:2, body hostů: Šmíd Vladimír 3:1, Páleníček Michal 1:3, Podhorný Zdeněk 1:3, Leskovec Václav 1:3),
12. kolo:
Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - TJ Sokol Plumlov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubalčík Jan 4:0, Pleska Stanislav 2:2, Snášel Petr 3:1, Vinkler Jaromír 0:4, body hostů: Staněk Jiří 1:3, Komínek Tomáš 1:3, Schwarz Rudolf 3:1, Lužný Radek 2:2), SDH Bílovice B - SDH Bílovice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítek Jaroslav 0:4, Svoboda Matyáš 2:2, Synek Pavel 2:2, Švéda Rostislav 2:2, body hostů: Krupa Petr 1:3, Tesař Vladimír 4:0, Barták Michal 1:3, Staněk Vladimír 4:0), TJ Sokol Ondratice E - TJ Sokol Ondratice D 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malík Miroslav ml. 0:3, Kořínek Stanislav 1:2, Malík Miroslav st. 1:2, Matoušek Michal 2:1, WO 5:0, body hostů: Zich Petr st. 3:1, Navrátil Antonín 1:3, Vystavěl Jakub 4:0, WO 0:5), KST Ohrozim B - TJ Sokol Čechovice E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Walter Tomáš 3:1, Vrba Jiří 0:2, Haboň Milan 2:2, Bartoš Miroslav 1:3, Mazal Přemysl 0:2, body hostů: Zapletal Josef 2:2, Fréhar Jan 3:1, Šťastný František 1:3, Čížek Tomáš 4:0), SDH Dětkovice B - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hybl Martin 4:0, Petýrek Vladislav st. 1:2, Švéda Radslav 2:0, Danyi Petr 4:0, Knichal Jaroslav 0:1, WO 2:0, body hostů: Širila Jaroslav 2:2, Smékal Petr 0:4, Oulehla Jaromír 1:3, Jelínek Michal 0:2, WO 0:2),
13. kolo:
TJ Sokol Brodek u Prostějova B - KST Ohrozim B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Širila Jaroslav 3:1, Jelínek Michal 2:2, Holík Tomáš 2:2, Hošťálek Ivan 2:2, body hostů: Eliáš Petr 0:4, Bartoš Miroslav 3:1, Dvořák Zdeněk 0:4, Walter Tomáš 4:0), TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Ondratice E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čížek Tomáš 0:3, Fréhar Jan 3:1, Zapletal Josef 0:4, Melzer Jiří 0:4, WO 1:0, body hostů: Kořínek Stanislav 3:1, Malík Miroslav ml. 3:1, Matoušek Michal 2:1, Malík Miroslav st. 4:0, WO 0:1), TJ Sokol Ondratice D - SDH Bílovice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zouhar Miloš 3:1, Beneš Jan st. 4:0, Navrátil Antonín 4:0, Zich Petr st. 4:0, body hostů: Synek Pavel 0:4, Vítek Jaroslav 1:3, Navrátil Jaroslav 0:4, Švéda Rostislav 0:4), SDH Bílovice A - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krupa Petr 2:1, Staněk Vladimír 1:3, Krupa Jaroslav 3:1, Barták Michal 1:3, Tesař Vladimír 0:1, body hostů: Šubert František 0:2, Snášel Petr 4:0, Novák Petr 3:1, Vinkler Jaromír 2:2, Pleska Stanislav 0:2), TJ Sokol Plumlov - Babylon Brodek u Konice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schwarz Rudolf 2:2, Staněk Jiří 1:3, Přikryl Martin 2:2, Marušinec Rostislav 1:1, Komínek Tomáš 1:1, body hostů: Páleníček Michal 2:2, Podhorný Zdeněk 1:3, Šmíd Vladimír 2:2, Klemeš Zdeněk 4:0),
14. kolo:
Babylon Brodek u Konice - SDH Bílovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Páleníček Michal 1:3, Leskovec Václav 2:1, Šmíd Vladimír 3:1, Klemeš Zdeněk 4:0, WO 0:1, body hostů: Krupa Petr 1:3, Tesař Vladimír 1:3, Krupa Jaroslav 1:2, Barták Michal 2:2, WO 1:0), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - TJ Sokol Ondratice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vinkler Jaromír 0:4, Pleska Stanislav 0:4, Popelka Zdeněk 0:4, Snášel Petr 4:0, body hostů: Vystavěl Jakub 3:1, Zich Petr st. 3:1, Navrátil Antonín 3:1, Beneš Jan st. 3:1), SDH Bílovice B - TJ Sokol Čechovice E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švéda Rostislav 1:3, Svoboda Matyáš 1:3, Synek Pavel 1:3, Dokoupil Tibor 3:1, body hostů: Fréhar Jan 3:0, Čížek Tomáš 3:1, Zapletal Josef 3:1, Melzer Jiří 1:3, Šťastný František 0:1), TJ Sokol Ondratice E - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík Miroslav ml. 4:0, Matoušek Michal 4:0, Malík Miroslav st. 1:0, Kořínek Stanislav 3:1, Vláčil Libor 0:3, body hostů: Dvořák Zdeněk 2:2, Oulehla Jaromír 1:3, Holík Tomáš 0:4, Hošťálek Ivan 1:3), KST Ohrozim B - SDH Dětkovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Walter Tomáš 2:2, Bartoš Tobias 0:4, Veselý Tomáš 0:4, Mazal Přemysl 0:4, body hostů: Švéda Radslav 4:0, Petýrek Vladislav st. 2:0, Hybl Martin 3:1, Danyi Petr 4:0, Juráček Michal 1:1),
15. kolo:
SDH Dětkovice B - TJ Sokol Ondratice E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švéda Radslav 3:1, Hybl Martin 3:1, Petýrek Vladislav st. 2:2, Danyi Petr 4:0, body hostů: Malík Miroslav ml. 1:3, Kořínek Stanislav 0:4, Malík Miroslav st. 1:3, Matoušek Michal 2:2), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - SDH Bílovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Tomáš 1:3, Jelínek Michal 3:1, Oulehla Jaromír 1:3, Hošťálek Ivan 0:2, Širila Jaroslav 2:0, body hostů: Dokoupil Tibor 2:2, Svoboda Matyáš 2:2, Synek Pavel 2:2, Vítek Jaroslav 3:1), TJ Sokol Čechovice E - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný František 2:2, Čížek Tomáš 2:2, Fréhar Jan 4:0, Zapletal Josef 3:1, body hostů: Snášel Petr 3:1, Novák Petr 1:1, Vinkler Jaromír 1:3, Šubert František 0:4, Pleska Stanislav 0:2), TJ Sokol Ondratice D - Babylon Brodek u Konice 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Michal 4:0, Vystavěl Jakub 3:0, Zich Petr st. 3:0, Navrátil Antonín 3:1, WO 2:0, body hostů: Podhorný Zdeněk 0:4, Páleníček Michal 0:4, Šmíd Vladimír 0:4, Klemeš Zdeněk 1:1, WO 0:2), SDH Bílovice A - TJ Sokol Plumlov 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Vladimír 2:2, Krupa Jaroslav 4:0, Krupa Petr 3:1, Tesař Vladimír 4:0, body hostů: Schwarz Rudolf 1:3, Přikryl Martin 1:3, Maršálek Nikola 0:4, Maršálek Marián 1:3),
16. kolo:
TJ Sokol Plumlov - TJ Sokol Ondratice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Jiří 1:3, Staněk David 2:1, Lužný Radek 0:4, Maršálek Marián 1:1, Maršálek Nikola 0:2, WO 1:0, body hostů: Zich Petr st. 4:0, Navrátil Antonín 3:1, Vystavěl Jakub 3:0, Zouhar Miloš 0:2, Beneš Jan st. 1:1, WO 0:1), Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Čechovice E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Páleníček Michal 2:2, Leskovec Václav 2:2, Šmíd Vladimír 3:1, Klemeš Zdeněk 3:1, body hostů: Čížek Tomáš 2:2, Fréhar Jan 4:0, Zapletal Josef 0:4, Melzer Jiří 0:2, Šťastný František 0:2), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinkler Jaromír 0:1, Kubalčík Jan 4:0, Snášel Petr 4:0, Novák Petr 4:0, Pleska Stanislav 3:0, body hostů: Dvořák Zdeněk 1:3, Oulehla Jaromír 0:4, Hynek František 0:4, Hošťálek Ivan 0:4), SDH Bílovice B - SDH Dětkovice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Matyáš 0:4, Weigl Jiří 0:4, Synek Pavel 0:4, Dokoupil Tibor 0:4, body hostů: Danyi Petr 4:0, Hybl Martin 4:0, Petýrek Vladislav st. 4:0, Švéda Radslav 4:0), TJ Sokol Ondratice E - KST Ohrozim B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kořínek Stanislav 4:0, Malík Miroslav ml. 4:0, Matoušek Michal 4:0, Malík Miroslav st. 1:0, Vláčil Libor 1:2, body hostů: Bartoš Miroslav 0:2, Mazal Přemysl 1:3, Bartoš Tobias 0:4, Veselý Tomáš 0:4, Dvořák Zdeněk 1:1),
17. kolo:
SDH Bílovice B - KST Ohrozim B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Jaroslav 0:4, Synek Pavel 3:1, Svoboda Matyáš 3:1, Dokoupil Tibor 2:2, body hostů: Haboň Milan 2:2, Eliáš Petr 1:3, Dvořák Zdeněk 1:3, Walter Tomáš 4:0), SDH Dětkovice B - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švéda Radslav 4:0, Hybl Martin 4:0, Petýrek Vladislav st. 3:1, Danyi Petr 4:0, body hostů: Vinkler Jaromír 0:4, Šubert František 0:4, Novák Petr 1:3, Snášel Petr 0:4), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - Babylon Brodek u Konice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Tomáš 0:2, Jelínek Michal 0:4, Širila Jaroslav 4:0, Smékal Petr 1:3, Oulehla Jaromír 0:2, body hostů: Šmíd Vladimír 3:1, Klemeš Zdeněk 3:1, Leskovec Václav 3:1, Páleníček Michal 2:2), TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Plumlov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Tomáš 4:0, Zapletal Josef 2:2, Fréhar Jan 2:0, Melzer Jiří 1:3, Šťastný František 1:1, body hostů: Staněk Jiří 3:1, Lužný Radek 2:2, Maršálek Marián 1:3, Maršálek Nikola 0:4), TJ Sokol Ondratice D - SDH Bílovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Antonín 2:2, Zouhar Miloš 0:2, Zich Petr st. 3:1, Vystavěl Jakub 3:1, Beneš Jan st. 1:1, body hostů: Krupa Petr 2:2, Tesař Vladimír 2:2, Krupa Jaroslav 3:1, Řezníček Tomáš 0:4),
18. kolo:
SDH Bílovice A - TJ Sokol Čechovice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Petr 2:2, Tesař Vladimír 2:2, Krupa Jaroslav 4:0, Staněk Vladimír 2:2, body hostů: Fréhar Jan 3:1, Čížek Tomáš 2:2, Zapletal Josef 1:3, Melzer Jiří 0:2, Šťastný František 0:2), TJ Sokol Plumlov - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Martin 3:1, Lužný Radek 3:1, Staněk Jiří 2:2, Schwarz Rudolf 2:2, body hostů: Širila Jaroslav 4:0, Smékal Petr 1:3, Jelínek Michal 0:4, Holík Tomáš 1:3), Babylon Brodek u Konice - SDH Dětkovice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klemeš Zdeněk 1:3, Páleníček Michal 0:4, Leskovec Václav 0:2, Podhorný Zdeněk 0:4, WO 0:2, body hostů: Danyi Petr 3:0, Švéda Radslav 4:0, Hybl Martin 4:0, Petýrek Vladislav st. 2:1, WO 2:0), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - KST Ohrozim B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Petr 4:0, Snášel Petr 4:0, Vinkler Jaromír 1:1, Kubalčík Jan 4:0, Pleska Stanislav 2:0, body hostů: Haboň Milan 0:4, Dvořák Zdeněk 0:4, Vrba Jiří 1:3, Bartoš Miroslav 0:4), SDH Bílovice B - TJ Sokol Ondratice E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dokoupil Tibor 3:1, Navrátil Jaroslav 1:3, Synek Pavel 1:3, Švéda Rostislav 1:3, body hostů: Vláčil Libor 0:4, Malík Miroslav ml. 3:1, Malík Miroslav st. 4:0, Matoušek Michal 3:1),
19. kolo:
TJ Sokol Ondratice E - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Miroslav ml. 3:1, Malík Miroslav st. 1:0, Matoušek Michal 4:0, Ježek Lubomír 4:0, Kořínek Stanislav 2:1, body hostů: Kubalčík Jan 2:2, Novák Petr 0:4, Vysloužil Ondřej 0:4, Pleska Stanislav 0:4), KST Ohrozim B - Babylon Brodek u Konice 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrba Jiří 0:4, Haboň Milan 0:4, Bartoš Tobias 0:4, Dvořák Zdeněk 0:4, body hostů: Šmíd Vladimír 3:0, Leskovec Václav 4:0, Páleníček Michal 4:0, Klemeš Zdeněk 4:0, Podhorný Zdeněk 1:0), SDH Dětkovice B - TJ Sokol Plumlov 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švéda Radslav 4:0, Hybl Martin 3:1, Petýrek Vladislav st. 2:0, Danyi Petr 4:0, Juráček Michal 1:1, body hostů: Zelený Miloš 0:4, Přikryl Martin 0:4, Staněk Jiří 0:4, Lužný Radek 2:2), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - SDH Bílovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Širila Jaroslav 4:0, Smékal Petr 2:2, Holík Tomáš 2:2, Jelínek Michal 3:1, body hostů: Krupa Jaroslav 2:2, Řezníček Tomáš 0:4, Krupa Petr 2:2, Tesař Vladimír 1:3), TJ Sokol Čechovice E - TJ Sokol Ondratice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fréhar Jan 2:2, Čížek Tomáš 1:2, Zapletal Josef 0:3, Šťastný František 0:4, WO 1:1, body hostů: Zich Petr st. 4:0, Navrátil Antonín 2:2, Beneš Jan st. 2:1, Vystavěl Jakub 3:0, WO 1:1),
20. kolo:
TJ Sokol Ondratice D - TJ Sokol Brodek u Prostějova B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Antonín 3:1, Zich Petr st. 3:1, Beneš Jan st. 4:0, Vystavěl Jakub 3:1, body hostů: Jelínek Michal 0:4, Holík Tomáš 0:4, Smékal Petr 0:4, Širila Jaroslav 3:1), SDH Bílovice A - SDH Dětkovice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krupa Jaroslav 1:3, Staněk Vladimír 0:4, Krupa Petr 0:4, Tesař Vladimír 0:4, body hostů: Danyi Petr 4:0, Švéda Radslav 4:0, Hybl Martin 4:0, Petýrek Vladislav st. 3:1), TJ Sokol Plumlov - KST Ohrozim B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lužný Radek 3:1, Přikryl Martin 3:1, Schwarz Rudolf 2:2, Maršálek Marián 3:1, body hostů: Walter Tomáš 4:0, Vrba Jiří 0:4, Haboň Milan 0:4, Dvořák Zdeněk 1:3), Babylon Brodek u Konice - TJ Sokol Ondratice E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Páleníček Michal 0:4, Leskovec Václav 1:1, Klemeš Zdeněk 2:2, Šmíd Vladimír 0:2, Podhorný Zdeněk 0:2, WO 0:2, body hostů: Kořínek Stanislav 2:1, Malík Miroslav ml. 2:1, Malík Miroslav st. 3:1, Matoušek Michal 4:0, WO 2:0), Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C - SDH Bílovice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubalčík Jan 4:0, Snášel Petr 4:0, Pleska Stanislav 1:3, Novák Petr 4:0, body hostů: Dokoupil Tibor 1:3, Svoboda Matyáš 1:3, Synek Pavel 1:3, Švéda Rostislav 0:4),
21. kolo:
SDH Bílovice B - Babylon Brodek u Konice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Jaroslav 0:4, Weigl Jiří 0:4, Synek Pavel 1:3, Dokoupil Tibor 2:2, body hostů: Šmíd Vladimír 4:0, Páleníček Michal 4:0, Leskovec Václav 3:1, Podhorný Zdeněk 2:2), TJ Sokol Ondratice E - TJ Sokol Plumlov 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kořínek Stanislav 4:0, Matoušek Michal 4:0, Malík Miroslav st. 4:0, Ježek Lubomír 4:0, body hostů: Schwarz Rudolf 0:4, Staněk Jiří 0:4, Zelený Miloš 0:4, Maršálek Marián 0:4), KST Ohrozim B - SDH Bílovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Walter Tomáš 4:0, Vrba Jiří 0:4, Eliáš Petr 0:4, Haboň Milan 1:3, body hostů: Krupa Jaroslav 3:1, Řezníček Tomáš 2:2, Staněk Vladimír 3:1, Krupa Petr 3:1), SDH Dětkovice B - TJ Sokol Ondratice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petýrek Vladislav st. 1:3, Švéda Radslav 3:1, Hybl Martin 2:2, Danyi Petr 3:1, body hostů: Vystavěl Jakub 2:2, Marek Michal 3:1, Navrátil Antonín 0:3, Zich Petr st. 2:2, Beneš Jan st. 0:1), TJ Sokol Brodek u Prostějova B - TJ Sokol Čechovice E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oulehla Jaromír 3:1, Smékal Petr 2:2, Širila Jaroslav 4:0, Holík Tomáš 3:1, body hostů: Šťastný František 0:4, Melzer Jiří 0:4, Čížek Tomáš 3:1, Zapletal Josef 1:3),
22. kolo:
TJ Sokol Čechovice E - SDH Dětkovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čížek Tomáš 2:2, Fréhar Jan 3:1, Zapletal Josef 0:2, Melzer Jiří 0:4, Šťastný František 0:2, body hostů: Danyi Petr 3:1, Švéda Radslav 3:0, Hybl Martin 2:2, Petýrek Vladislav st. 2:2, Knichal Jaroslav 1:0), TJ Sokol Ondratice D - KST Ohrozim B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zich Petr st. 3:1, Navrátil Antonín 3:1, Beneš Jan st. 3:1, Vystavěl Jakub 4:0, body hostů: Haboň Milan 0:4, Dvořák Zdeněk 0:4, Walter Tomáš 3:1, Vrba Jiří 0:4), SDH Bílovice A - TJ Sokol Ondratice E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krupa Jaroslav 2:2, Řezníček Tomáš 0:4, Krupa Petr 0:4, Staněk Vladimír 0:4, body hostů: Kořínek Stanislav 3:1, Malík Miroslav ml. 4:0, Malík Miroslav st. 4:0, Matoušek Michal 3:1), TJ Sokol Plumlov - SDH Bílovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přikryl Martin 3:1, Lužný Radek 4:0, Maršálek Marián 2:2, Staněk Jiří 4:0, body hostů: Navrátil Jaroslav 0:4, Dokoupil Tibor 2:2, Synek Pavel 0:4, Svoboda Matyáš 1:3), Babylon Brodek u Konice - Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klemeš Zdeněk 3:1, Šmíd Vladimír 2:2, Podhorný Zdeněk 2:2, Páleníček Michal 2:2, body hostů: Kubalčík Jan 4:0, Novák Petr 3:1, Vysloužil Ondřej 0:4, Vinkler Jaromír 0:1, Pleska Stanislav 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy