Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 1.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Hrotovice A - SK Římov A 18:0wo, TJ Třebenice B - TJ Sokol Moravské Budějovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal František 3:1, Semotam Aleš 1:3, Ondráček Rostislav 0:4, Ondráček Michal 4:0, body hostů: Dolák Rudolf 2:2, Pavlíček Tomáš 2:2, Macoun Patrik 2:2, Kubík Rostislav 2:2), Sokol Dukovany A - TJ Sokol Rapotice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krys Květoslav 3:1, Horák Jan 3:1, Krys Lukáš 4:0, Přepechal Leoš 4:0, body hostů: Toczko Darjusz 2:2, Kopřiva Tomáš 0:4, Drozd Rudolf 0:4, Suchý Petr st. 0:4), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "B" - TJ Vladislav A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zerzánek Ivo 2:2, Kalina Petr 1:3, Štork Vítězslav 2:2, Piálek Ivan 4:0, body hostů: Března Tomáš 1:3, Komínek Václav ml. 0:4, Kratochvíl Michal 3:1, Otruba Petr 3:1),
2. kolo:
SK Římov A - TJ Vladislav A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Rostislav 3:1, Diviš Aleš 1:3, Stručovský Josef 1:3, Piálek Ivan ml. 0:4, body hostů: Března Tomáš 2:2, Pavlík Bohumil 3:1, Kratochvíl Michal 2:2, Otruba Petr 4:0), TJ Sokol Rapotice A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "B" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopřiva Tomáš 1:3, Suchý Petr st. 1:3, Toczko Darjusz 4:0, Drozd Rudolf 1:3, body hostů: Piálek Ivan 3:1, Štork Vítězslav 1:3, Kalina Petr 3:1, Štork Martin 2:2), TJ Sokol Moravské Budějovice B - Sokol Dukovany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macoun Patrik 0:4, Pavlíček Tomáš 2:2, Živný František 3:1, Kubík Rostislav 4:0, body hostů: Krys Lukáš 1:3, Přepechal Leoš 3:1, Horák Jan 2:2, Krys Květoslav 1:3), TJ Sokol Hrotovice A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" 3:15 (čtyřhry 1:0, body domácích: Florián Štěpán 1:3, Pelán Jaroslav 0:3, Vyletěl Tomáš 1:2, WO 0:7, body hostů: Tomek David 3:0, Csicso Petr 3:0, Špelina Petr 0:2, Hošek Tomáš 2:0, WO 7:0),
3. kolo:
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" - SK Římov A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hošek Tomáš 4:0, Tomek David 4:0, Csicso Petr 4:0, WO 0:5, body hostů: Stručovský Lukáš 0:3, Piálek Ivan ml. 0:3, Stručovská Alena 0:3, Stručovský Josef 0:3, WO 5:0), TJ Třebenice B - TJ Sokol Hrotovice A 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Semotam Aleš 0:4, Vyletěl Pavel 1:3, Ondráček Michal 2:2, WO 0:5, body hostů: Vítámvás Josef 2:1, Ludvík Lukáš 3:0, Vyletěl Tomáš 2:1, Slatinský Petr 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "B" - TJ Sokol Moravské Budějovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štork Vítězslav 2:2, Zerzánek Vladimír 2:2, Štork Martin 2:2, Kalina Petr 2:2, body hostů: Dolák Rudolf 2:2, Pavlíček Tomáš 2:2, Macoun Patrik 2:2, Svoboda Jaromír 2:2), TJ Vladislav A - TJ Sokol Rapotice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlík Bohumil 4:0, Kratochvíl Michal 3:1, Otruba Petr 4:0, Března Tomáš 0:2, Krištof Ondřej 0:2, body hostů: Dominik Radislav 1:3, Toczko Darjusz 2:2, Suchý Petr st. 1:3, Kopřiva Tomáš 1:3),
4. kolo:
SK Římov A - TJ Sokol Rapotice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Rostislav 4:0, Stručovský Lukáš 2:2, Stručovský Josef 2:2, Piálek Ivan ml. 3:1, body hostů: Kopřiva Tomáš 0:4, Dominik Radislav 0:4, Toczko Darjusz 3:1, Drozd Rudolf 2:2), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Vladislav A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fiala Jiří 2:1, Živný František 3:0, Kubík Rostislav 2:1, Pavlíček Tomáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Pavlík Bohumil 3:1, Krištof Ondřej 0:4, Otruba Petr 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Hrotovice A - Sokol Dukovany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyletěl Tomáš 0:4, Ludvík Lukáš 2:2, Vítámvás Josef 3:1, Slatinský Petr 2:2, body hostů: Horák Jan 3:1, Krys Lukáš 1:3, Krys Květoslav 1:3, Přepechal Leoš 4:0), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" - TJ Třebenice B 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hošek Tomáš 2:2, Tomek David 2:2, Špelina Petr 1:3, WO 0:5, body hostů: Semotam Aleš 0:3, Ondráček Rostislav 1:2, Ondráček Michal 3:0, Chvátal František 3:0, WO 5:0),
5. kolo:
TJ Třebenice B - SK Římov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal František 4:0, Vyletěl Pavel 1:3, Ondráček Michal 2:2, Bárta Jiří 2:2, body hostů: Novák Rostislav 1:3, Stručovský Lukáš 0:4, Piálek Ivan ml. 3:1, Stručovský Josef 3:1), Sokol Dukovany A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krys Květoslav 3:0, Přepechal Leoš 3:0, Krys Lukáš 3:0, Horák Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Hošek Tomáš 0:4, Csicso Petr 0:4, Špelina Petr 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "B" - TJ Sokol Hrotovice A 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štork Martin 1:2, Štork Vítězslav 1:2, Kalina Petr 1:2, Piálek Ivan 3:0, WO 5:0, body hostů: Vyletěl Tomáš 1:3, Vítámvás Josef 2:2, Ludvík Lukáš 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Rapotice A - TJ Sokol Moravské Budějovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drozd Rudolf 1:3, Toczko Darjusz 4:0, Kopřiva Tomáš 1:3, Suchý Petr st. 2:2, body hostů: Dolák Rudolf 2:2, Pavlíček Tomáš 2:2, Macoun Patrik 2:2, Svoboda Jaromír 2:2),
6. kolo:
SK Římov A - TJ Sokol Moravské Budějovice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Rostislav 2:2, Diviš Aleš 2:2, Stručovský Josef 1:3, Piálek Ivan ml. 1:3, body hostů: Pavlíček Tomáš 0:4, Macoun Patrik 4:0, Fiala Jiří 4:0, Živný František 2:2), TJ Sokol Hrotovice A - TJ Vladislav A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ludvík Lukáš 3:1, Vyletěl Tomáš 1:3, Vítámvás Josef 3:1, WO 0:5, body hostů: Krištof Ondřej 0:3, Pavlík Bohumil 2:1, Kratochvíl Michal 1:2, Otruba Petr 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošek Tomáš 2:2, Špelina Petr 0:4, Csicso Petr 4:0, Tomek David 2:2, body hostů: Štork Martin 2:2, Štork Vítězslav 2:2, Kalina Petr 2:2, Zerzánek Ivo 2:2), TJ Třebenice B - Sokol Dukovany A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvátal František 2:2, Semotam Aleš 0:4, Ondráček Michal 1:3, Bárta Jiří 0:4, body hostů: Krys Lukáš 4:0, Horák Jan 2:2, Krys Květoslav 4:0, Přepechal Leoš 3:1),
7. kolo:
Sokol Dukovany A - SK Římov A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krys Květoslav 3:1, Horák Jan 2:2, Krys Lukáš 4:0, Přepechal Leoš 4:0, body hostů: Novák Rostislav 1:3, Stručovský Lukáš 0:4, Piálek Ivan ml. 2:2, Stručovský Josef 0:4), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "B" - TJ Třebenice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štork Vítězslav 3:1, Štork Martin 4:0, Chromý Jan 1:2, Piálek Ivan 4:0, Zerzánek Vladimír 0:1, body hostů: Chvátal František 2:2, Semotam Aleš 0:4, Ondráček Michal 1:3, Bárta Jiří 1:3), TJ Vladislav A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvíl Michal 2:0, Pavlík Bohumil 3:0, Března Tomáš 2:1, Otruba Petr ml. 0:3, Bábuněk Martin 0:1, WO 5:0, body hostů: Tomek David 2:2, Hošek Tomáš 2:2, Špelina Petr 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Rapotice A - TJ Sokol Hrotovice A 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Suchý Petr st. 1:2, Kopřiva Tomáš 1:2, Toczko Darjusz 3:0, Drozd Rudolf 1:2, WO 5:0, body hostů: Slatinský Petr 3:1, Vyletěl Tomáš 0:4, Ludvík Lukáš 3:1, WO 0:5),
8. kolo:
TJ Sokol Hrotovice A - TJ Sokol Moravské Budějovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ludvík Lukáš 3:1, Vítámvás Josef 3:1, Pelán Jaroslav 0:4, Florián Štěpán 1:3, body hostů: Živný František 3:1, Pavlíček Tomáš 1:3, Fiala Jiří 3:1, Macoun Patrik 2:2), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" - TJ Sokol Rapotice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošek Tomáš 4:0, Csicso Petr 3:1, Tomek David 1:3, Špelina Petr 0:4, body hostů: Suchý Petr st. 2:2, Kopřiva Tomáš 1:3, Toczko Darjusz 3:1, Drozd Rudolf 2:2), TJ Třebenice B - TJ Vladislav A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvátal František 3:1, Semotam Aleš 1:3, Ondráček Michal 1:3, Bárta Jiří 1:3, body hostů: Pavlík Bohumil 4:0, Krištof Ondřej 1:3, Kratochvíl Michal 2:2, Otruba Petr 3:1), Sokol Dukovany A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Jan 3:1, Krys Květoslav 1:3, Krys Lukáš 4:0, Přepechal Leoš 3:1, body hostů: Zerzánek Ivo 3:1, Štork Martin 1:3, Kalina Petr 0:4, Štork Vítězslav 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "B" - SK Římov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zerzánek Ivo 4:0, Štork Martin 3:1, Štork Vítězslav 1:3, Kalina Petr 3:1, body hostů: Novák Rostislav 1:3, Stručovský Lukáš 0:4, Piálek Ivan ml. 2:2, Stručovský Josef 2:2), TJ Vladislav A - Sokol Dukovany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlík Bohumil 2:2, Kratochvíl Michal 2:2, Otruba Petr 2:1, Března Tomáš 0:4, WO 1:0, body hostů: Krys Lukáš 3:1, Přepechal Leoš 3:1, Krys Květoslav 1:3, Horák Jan 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Rapotice A - TJ Třebenice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr st. 3:1, Kopřiva Tomáš 3:1, Toczko Darjusz 3:1, Drozd Rudolf 3:1, body hostů: Ondráček Michal 0:4, Chvátal František 4:0, Semotam Aleš 0:4, Šmarda Josef 0:4), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Živný František 3:0, Fiala Jiří 3:0, Macoun Patrik 1:2, Pavlíček Tomáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Hošek Tomáš 1:3, Csicso Petr 2:2, Špelina Petr 0:4, WO 0:5),
10. kolo:
SK Římov A - TJ Sokol Hrotovice A 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Rostislav 2:1, Stručovský Lukáš 1:2, Stručovský Josef 1:2, Piálek Ivan ml. 1:2, WO 5:0, body hostů: Vyletěl Tomáš 0:4, Vítámvás Josef 4:0, Ludvík Lukáš 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Třebenice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Živný František 3:1, Fiala Jiří 3:1, Kubík Rostislav 4:0, Macoun Patrik 3:1, body hostů: Ondráček Michal 1:3, Bárta Jiří 1:3, Chvátal František 1:3, Šmarda Josef 0:4), TJ Sokol Rapotice A - Sokol Dukovany A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toczko Darjusz 2:2, Suchý Petr st. 0:3, Kopřiva Tomáš 1:3, Drozd Rudolf 0:4, WO 1:0, body hostů: Horák Jan 3:1, Krys Lukáš 4:0, Krys Květoslav 1:2, Přepechal Leoš 4:0, WO 0:1), TJ Vladislav A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlík Bohumil 2:2, Kratochvíl Michal 4:0, Otruba Petr 4:0, Března Tomáš 2:2, body hostů: Zerzánek Ivo 1:3, Štork Martin 2:2, Kalina Petr 0:4, Štork Vítězslav 1:3),
11. kolo:
TJ Vladislav A - SK Římov A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlík Bohumil 3:1, Kratochvíl Michal 4:0, Otruba Petr 4:0, Krištof Ondřej 1:3, body hostů: Novák Rostislav 2:2, Dufek Pavel 1:3, Piálek Ivan ml. 1:3, Diviš Aleš 0:4), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "B" - TJ Sokol Rapotice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štork Vítězslav 4:0, Zerzánek Ivo 4:0, Štork Martin 3:1, Piálek Ivan 4:0, body hostů: Kopřiva Tomáš 0:4, Toczko Darjusz 1:3, Suchý Petr st. 0:4, Dominik Radislav 0:4), Sokol Dukovany A - TJ Sokol Moravské Budějovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Jan 4:0, Přepechal Bohumil 4:0, Krys Lukáš 4:0, Přepechal Leoš 4:0, body hostů: Dolák Rudolf 0:4, Pavlíček Tomáš 0:4, Macoun Patrik 0:4, Plocek Jaroslav 0:4), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" - TJ Sokol Hrotovice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelený David 3:1, Csicso Petr 1:3, Tomek David 1:3, Hošek Tomáš 1:3, body hostů: Vyletěl Tomáš 0:4, Ludvík Lukáš 3:1, Vítámvás Josef 4:0, Bělík Luděk 3:1),
12. kolo:
SK Římov A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Rostislav 3:1, Dufek Pavel 1:3, Diviš Aleš 0:4, Piálek Ivan ml. 1:3, body hostů: Nevrkla Zdeněk 2:2, Tomek David 2:2, Hošek Tomáš 4:0, Zelený David 3:1), TJ Sokol Hrotovice A - TJ Třebenice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítámvás Josef 4:0, Ludvík Lukáš 4:0, Vyletěl Tomáš 1:2, Bělík Luděk 2:2, WO 0:1, body hostů: Šmarda Josef 0:4, Chvátal František 2:2, Bárta Jiří 1:3, Ondráček Michal 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Živný František 3:1, Plocek Jaroslav ml. 4:0, Kubík Rostislav 4:0, Macoun Patrik 3:1, body hostů: Zerzánek Ivo 1:3, Štork Martin 1:3, Štork Vítězslav 0:4, Kalina Petr 0:4), TJ Sokol Rapotice A - TJ Vladislav A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toczko Darjusz 2:2, Drozd Rudolf 1:3, Suchý Petr st. 0:4, Kopřiva Tomáš 1:3, body hostů: Komínek Václav ml. 2:2, Pavlík Bohumil 4:0, Kratochvíl Michal 2:2, Otruba Petr 4:0),
13. kolo:
TJ Sokol Rapotice A - SK Římov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Petr st. 2:2, Kopřiva Tomáš 1:3, Toczko Darjusz 3:1, Drozd Rudolf 2:2, body hostů: Novák Rostislav 4:0, Piálek Ivan ml. 0:4, Stručovský Lukáš 1:3, Stručovský Josef 3:1), TJ Vladislav A - TJ Sokol Moravské Budějovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlík Bohumil 4:0, Kratochvíl Michal 3:1, Otruba Petr 4:0, Otruba Petr ml. 0:4, body hostů: Živný František 2:2, Macoun Patrik 1:3, Pavlíček Tomáš 1:3, Plocek Jaroslav 1:3), Sokol Dukovany A - TJ Sokol Hrotovice A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krys Lukáš 3:0, Horák Jan 0:3, Přepechal Bohumil 3:0, Přepechal Leoš 1:2, WO 5:0, body hostů: Ludvík Lukáš 2:2, Vítámvás Josef 2:2, Vyletěl Tomáš 1:3, WO 0:5), TJ Třebenice B - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semotam Aleš 0:4, Chvátal František 4:0, Bárta Jiří 1:3, Ondráček Michal 0:3, WO 0:1, body hostů: Csicso Petr 2:1, Tomek David 2:2, Hošek Tomáš 3:1, Zelený David 3:1, WO 1:0),
14. kolo:
SK Římov A - TJ Třebenice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Rostislav 2:2, Dufek Pavel 2:2, Stručovský Josef 3:1, Piálek Ivan ml. 2:2, body hostů: Chvátal František 4:0, Semotam Aleš 0:4, Vyletěl Pavel 0:4, Ondráček Michal 3:1), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" - Sokol Dukovany A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Csicso Petr 2:2, Tomek David 0:4, Hošek Tomáš 3:1, Špelina Petr 0:4, body hostů: Horák Jan 2:2, Krys Lukáš 2:2, Přepechal Bohumil 3:1, Přepechal Leoš 4:0), TJ Sokol Hrotovice A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyletěl Tomáš 1:3, Ludvík Lukáš 3:1, Bělík Luděk 4:0, Vítámvás Josef 3:1, body hostů: Štork Vítězslav 1:3, Zerzánek Ivo 1:3, Štork Martin 2:2, Kalina Petr 1:3), TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Sokol Rapotice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macoun Patrik 4:0, Pavlíček Tomáš 2:2, Plocek Jaroslav 1:3, Svoboda Jaromír 1:3, body hostů: Suchý Petr st. 3:1, Kopřiva Tomáš 3:1, Drozd Rudolf 2:2, Dominik Radislav 0:4),
15. kolo:
TJ Sokol Moravské Budějovice B - SK Římov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Živný František 3:1, Pavlíček Tomáš 2:2, Kubík Rostislav 1:3, Macoun Patrik 2:2, body hostů: Novák Rostislav 2:2, Dufek Pavel 1:3, Piálek Ivan ml. 3:1, Stručovský Josef 2:2), TJ Vladislav A - TJ Sokol Hrotovice A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kratochvíl Michal 1:2, Otruba Petr 1:2, Krištof Ondřej 1:2, Pavlík Bohumil 1:2, WO 5:0, body hostů: Slatinský Petr 1:3, Vítámvás Josef 3:1, Bělík Luděk 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "B" - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zerzánek Ivo 4:0, Štork Vítězslav 2:2, Štork Martin 1:3, Kalina Petr 1:3, body hostů: Tomek David 1:3, Csicso Petr 1:3, Hošek Tomáš 3:1, Zelený David 3:1), Sokol Dukovany A - TJ Třebenice B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horák Jan 2:0, Přepechal Bohumil 3:0, Krys Lukáš 3:0, Přepechal Leoš 3:0, Krys Květoslav 0:1, WO 5:0, body hostů: Ondráček Michal 0:4, Bárta Jiří 1:3, Semotam Aleš 0:4, WO 0:5),
16. kolo:
SK Římov A - Sokol Dukovany A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Rostislav 1:3, Dufek Pavel 1:3, Stručovský Josef 0:4, Piálek Ivan ml. 2:2, body hostů: Krys Lukáš 4:0, Krys Květoslav 0:1, Přepechal Bohumil 3:1, Přepechal Leoš 4:0, Horák Jan 1:2), TJ Třebenice B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "B" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvátal František 1:3, Vyletěl Pavel 0:3, Ondráček Michal 0:3, Bárta Jiří 1:3, WO 0:2, body hostů: Piálek Ivan 4:0, Zerzánek Ivo 4:0, Štork Vítězslav 1:2, Kalina Petr 3:0, WO 2:0), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" - TJ Vladislav A 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tomek David 1:2, Hošek Tomáš 3:0, Zelený David 1:2, Csicso Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Března Tomáš 1:3, Pavlík Bohumil 3:1, Otruba Petr 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Hrotovice A - TJ Sokol Rapotice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slatinský Petr 2:2, Ludvík Lukáš 4:0, Vítámvás Josef 4:0, Bělík Luděk 4:0, body hostů: Toczko Darjusz 1:3, Drozd Rudolf 1:3, Suchý Petr st. 0:4, Kopřiva Tomáš 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Sokol Hrotovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macoun Patrik 1:3, Kubík Rostislav 3:1, Živný František 3:1, Pavlíček Tomáš 1:3, body hostů: Vyletěl Tomáš 0:4, Ludvík Lukáš 2:2, Vítámvás Josef 3:1, Bělík Luděk 3:1), TJ Sokol Rapotice A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suchý Petr st. 0:3, Kopřiva Tomáš 1:2, Toczko Darjusz 3:0, Drozd Rudolf 0:3, WO 5:0, body hostů: Csicso Petr 2:2, Tomek David 3:1, Špelina Petr 3:1, WO 0:5), TJ Vladislav A - TJ Třebenice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krištof Ondřej 0:4, Března Tomáš 1:2, Otruba Petr 4:0, Otruba Petr ml. 0:4, WO 1:0, body hostů: Vyletěl Pavel 3:1, Bárta Jiří 2:2, Ondráček Michal 2:1, Chvátal František 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "B" - Sokol Dukovany A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalina Petr 0:4, Štork Vítězslav 2:2, Štork Martin 1:3, Piálek Ivan 1:0, Chromý Jan 0:3, body hostů: Krys Lukáš 4:0, Horák Jan 3:1, Přepechal Bohumil 2:2, Přepechal Leoš 3:1),
18. kolo:
SK Římov A - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Rostislav 2:2, Dufek Pavel 1:3, Stručovský Josef 1:3, Piálek Ivan ml. 2:2, body hostů: Zerzánek Ivo 4:0, Štork Martin 3:1, Kalina Petr 1:3, Štork Vítězslav 2:2), Sokol Dukovany A - TJ Vladislav A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krys Květoslav 2:2, Horák Jan 2:1, Krys Lukáš 3:1, Přepechal Leoš 4:0, WO 0:1, body hostů: Krištof Ondřej 0:4, Komínek Václav ml. 0:4, Pavlík Bohumil 1:2, Otruba Petr 3:1, WO 1:0), TJ Třebenice B - TJ Sokol Rapotice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal František 3:1, Vyletěl Pavel 1:3, Ondráček Michal 3:1, Bárta Jiří 2:2, body hostů: Toczko Darjusz 4:0, Drozd Rudolf 2:2, Dominik Radislav 0:4, Kopřiva Tomáš 1:3), TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B" - TJ Sokol Moravské Budějovice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošek Tomáš 4:0, Špelina Petr 2:2, Csicso Petr 4:0, Tomek David 4:0, body hostů: Macoun Patrik 1:3, Pavlíček Tomáš 1:3, Plocek Jaroslav 0:4, Svoboda Jaromír 0:4),
Regionální soutěž 2.třídy
1. kolo:
SK BOB Team Třebíč A - TJ Třebíč C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skřenek Tomáš 3:1, Joura Petr 3:1, Žák Jaroslav 0:4, Vejvoda Aleš 3:1, body hostů: Novotný Vojtěch 4:0, Novotný Tomáš 1:3, Matyáš Michal 1:3, Jenerál Radek 1:3), TJ Třebenice C - TJ Sokol Jemnice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vyletěl Pavel 3:1, Chvátal Radek 1:3, Semotam Aleš 1:3, Podrazil Karel 0:3, Šmarda Josef 1:0, body hostů: Chvátal Pavel st. 0:4, Kakur Jan 3:1, Bouda Zdeněk 4:0, Novák Miloš 3:1), TJ Lukov B - SDH Bochovice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kos Tomáš 2:2, Novotný Martin 0:2, Škoda Martin 2:2, Konvalinka Ondřej 4:0, Kertész Petr 2:0, body hostů: Trojan Tomáš 1:3, Hnízdil Pavel 2:2, Navrátil Petr 2:2, Krejčí Jaroslav 1:3), SDH Číměř A - TJ Sokol Želetava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Murin Dušan 3:1, Pavlík David 1:3, Nevoral Michal ml. 4:0, Rachmatullin Petro 0:2, Protivinský Martin 0:2, body hostů: Sedláček Pavel 2:2, Mátl František 2:2, Pelikán Luděk 3:1, Pelikán Tomáš 1:3),
2. kolo:
TJ Třebíč C - TJ Sokol Želetava A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Tomáš 4:0, Jenerál Radek 0:4, Novotný Vojtěch 3:1, WO 0:5, body hostů: Sedláček Pavel 1:2, Mátl František 2:1, Pelikán Luděk 1:2, Pelikán Tomáš 1:2, WO 5:0), SDH Bochovice A - SDH Číměř A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hnízdil Pavel 3:1, Navrátil Petr 4:0, Krejčí Jaroslav 3:1, Trojan Tomáš 2:2, body hostů: Protivinský Martin 0:4, Rachmatullin Petro 0:4, Pavlík David 1:3, Nevoral Michal ml. 3:1), TJ Sokol Jemnice C - TJ Lukov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kakur Jan 1:3, Novák Miloš 1:3, Bouda Zdeněk 2:2, Chvátal Pavel st. 0:4, body hostů: Kos Tomáš 2:2, Kertész Petr 3:1, Novotný Martin 1:1, Konvalinka Ondřej 4:0, Václavek Jan 2:0), SK BOB Team Třebíč A - TJ Sokol Stařeč A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Dušan 1:3, Joura Petr 3:1, Nechvátal Jiří 3:1, Vejvoda Aleš 3:1, body hostů: Sedláček Filip 0:4, Pražáková Kateřina 1:3, Vranča Radek 3:1, Kafka Libor 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Stařeč A - TJ Třebíč C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vranča Radek 4:0, Sedláček Filip 0:4, Kafka Libor 1:3, Pražáková Kateřina 2:2, body hostů: Matyáš Michal 2:2, Novotný Tomáš 3:1, Novotný Vojtěch 3:1, Jenerál Radek 1:3), TJ Třebenice C - SK BOB Team Třebíč A 4:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyletěl Pavel 1:2, Semotam Aleš 0:3, Podrazil Karel 0:3, WO 3:3, body hostů: Vejvoda Aleš 3:0, Joura Petr 3:0, Žák Jaroslav 2:1, WO 3:3), SDH Číměř A - TJ Sokol Jemnice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rachmatullin Petro 2:2, Pavlík Lukáš 3:1, Nevoral Michal ml. 4:0, Murin Dušan 2:1, Protivinský Martin 0:1, body hostů: Bouda Zdeněk 3:1, Kakur Jan 1:3, Chvátal Pavel st. 0:4, Brychta Vlastimil 1:3), TJ Sokol Želetava A - SDH Bochovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pelikán Luděk 3:1, Sedláček Pavel 1:3, Pelikán Tomáš 2:2, Mátl František 2:2, body hostů: Navrátil Petr 4:0, Hnízdil Pavel 1:3, Trojan Tomáš 0:4, Krejčí Jaroslav 3:1),
4. kolo:
TJ Třebíč C - SDH Bochovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Tomáš 3:1, Jenerál Radek 0:4, Novotný Vojtěch 3:1, Matyáš Michal 1:3, body hostů: Hnízdil Pavel 3:1, Krejčí Jaroslav 3:1, Trojan Tomáš 1:3, Navrátil Petr 2:2), TJ Sokol Jemnice C - TJ Sokol Želetava A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kakur Jan 2:2, Brychta Vlastimil 2:1, Bouda Zdeněk 3:1, Kříž František 3:1, Chvátal Pavel st. 0:1, body hostů: Sedláček Pavel 2:2, Mátl František 2:2, Pelikán Luděk 2:2, Pelikán Tomáš 0:4), SK BOB Team Třebíč A - TJ Lukov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Joura Petr 2:2, Vejvoda Aleš 2:2, Skřenek Tomáš 0:2, Malý Dušan 1:3, Žák Jaroslav 0:1, WO 1:0, body hostů: Šplíchal Kamil 2:2, Novotný Martin 2:2, Václavek Jan 3:1, Švanda Ladislav 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Stařeč A - TJ Třebenice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vranča Radek 4:0, Kafka Libor 3:1, Sedláček Filip 2:2, Pražáková Kateřina 3:1, body hostů: Vyletěl Pavel 1:3, Chvátal Radek 0:4, Semotam Aleš 1:3, Podrazil Karel 2:2),
5. kolo:
TJ Třebenice C - TJ Třebíč C 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chvátal Radek 1:3, Semotam Aleš 2:2, Vyletěl Pavel 2:2, WO 0:5, body hostů: Matyáš Michal 3:0, Jenerál Radek 0:3, Novotný Tomáš 3:0, Horký Maxim 1:2, WO 5:0), TJ Lukov B - TJ Sokol Stařeč A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šplíchal Kamil 2:2, Novotný Martin 3:1, Kertész Petr 2:2, Kos Tomáš 3:1, body hostů: Kafka Libor 2:2, Vranča Radek 4:0, Blažek Radomil 0:4, Šabrňák Petr 0:4), SDH Číměř A - SK BOB Team Třebíč A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pavlík David 1:2, Pavlík Lukáš 1:2, Protivinský Martin 0:3, Nevoral Michal ml. 3:0, WO 5:0, body hostů: Skřenek Tomáš 2:2, Joura Petr 3:1, Malý Dušan 2:2, WO 0:5), SDH Bochovice A - TJ Sokol Jemnice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnízdil Pavel 2:2, Krejčí Jaroslav 3:1, Navrátil Petr 2:2, Trojan Tomáš 1:3, body hostů: Kříž František 4:0, Kakur Jan 0:4, Bouda Zdeněk 3:1, Křikava Josef 1:2, Chvátal Pavel st. 0:1),
6. kolo:
TJ Třebíč C - TJ Sokol Jemnice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Tomáš 3:1, Jenerál Radek 2:2, Novotný Vojtěch 4:0, Matyáš Michal 3:1, body hostů: Bouda Zdeněk 3:1, Kakur Jan 1:3, Brychta Vlastimil 0:4, Chvátal Pavel st. 0:4), SK BOB Team Třebíč A - TJ Sokol Želetava A 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mahr David 1:3, Skřenek Tomáš 2:2, Svoboda Emil 1:3, WO 0:5, body hostů: Sedláček Pavel 1:2, Mátl František 3:0, Pelikán Luděk 3:0, Pelikán Tomáš 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Stařeč A - SDH Číměř A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vranča Radek 3:1, Pražáková Kateřina 1:3, Simandl Adam 2:2, Kafka Libor 3:1, body hostů: Rachmatullin Petro 1:3, Protivinský Martin 0:4, Nevoral Michal ml. 4:0, Murin Dušan 2:2), TJ Třebenice C - TJ Lukov B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chvátal Radek 2:2, Vyletěl Pavel 1:3, Semotam Aleš 0:4, WO 0:5, body hostů: Konvalinka Ondřej 3:0, Šplíchal Kamil 3:0, Kos Tomáš 2:1, Novotný Martin 1:2, WO 5:0),
7. kolo:
TJ Lukov B - TJ Třebíč C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kos Tomáš 1:3, Šplíchal Kamil 2:2, Kertész Petr 1:3, Václavek Jan 4:0, body hostů: Novotný Tomáš 3:1, Jenerál Radek 0:4, Matyáš Michal 2:2, Novotný Vojtěch 3:1), SDH Číměř A - TJ Třebenice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rachmatullin Petro 3:1, Murin Dušan 4:0, Nevoral Michal ml. 4:0, Dubogryzov Mykola 0:4, body hostů: Chvátal Radek 1:3, Šmarda Josef 2:2, Semotam Aleš 1:3, Sedláček Rudolf 1:3), TJ Sokol Želetava A - TJ Sokol Stařeč A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mátl František 3:1, Sedláček Pavel 3:1, Pelikán Luděk 3:1, Pelikán Tomáš 1:3, body hostů: Vranča Radek 4:0, Kafka Libor 1:3, Pražáková Kateřina 1:3, Sedláček Filip 0:4), SDH Bochovice A - SK BOB Team Třebíč A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hnízdil Pavel 2:2, Krejčí Jaroslav 4:0, Navrátil Petr 4:0, Trojan Tomáš 1:3, WO 1:0, body hostů: Žák Jaroslav 0:4, Skřenek Tomáš 2:2, Vejvoda Aleš 2:2, Joura Petr 1:3, WO 0:1),
8. kolo:
SK BOB Team Třebíč A - TJ Sokol Jemnice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Emil 0:4, Žák Jaroslav 1:3, Skřenek Tomáš 3:1, Mahr David 1:3, body hostů: Kříž František 4:0, Bouda Zdeněk 3:1, Kakur Jan 2:2, Křikava Josef 2:2), TJ Sokol Stařeč A - SDH Bochovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vranča Radek 4:0, Pražáková Kateřina 0:4, Kafka Libor 1:3, Sedláček Filip 1:3, body hostů: Hnízdil Pavel 3:1, Trojan Tomáš 1:3, Krejčí Jaroslav 3:1, Navrátil Petr 3:1), TJ Třebenice C - TJ Sokol Želetava A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvátal Radek 0:4, Šmarda Josef 0:4, Semotam Aleš 0:4, Sedláček Rudolf 0:4, body hostů: Sedláček Pavel 4:0, Mátl František 4:0, Pelikán Luděk 4:0, Pelikán Tomáš 4:0), TJ Lukov B - SDH Číměř A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Václavek Jan 4:0, Kos Tomáš 3:1, Novotný Martin 4:0, Kertész Petr 1:3, body hostů: Murin Dušan 2:2, Pavlík David 1:3, Rachmatullin Petro 1:3, Dubogryzov Mykola 0:4),
9. kolo:
SDH Číměř A - TJ Třebíč C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rachmatullin Petro 2:2, Protivinský Martin 0:4, Nevoral Michal ml. 4:0, Murin Dušan 2:0, Dubogryzov Mykola 0:2, body hostů: Novotný Tomáš 3:1, Novotný Vojtěch 3:1, Jenerál Radek 1:3, Matyáš Michal 1:3), TJ Sokol Želetava A - TJ Lukov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mátl František 2:2, Sedláček Pavel 2:2, Pelikán Luděk 2:2, Pelikán Tomáš 1:3, body hostů: Švanda Ladislav 4:0, Kos Tomáš 1:3, Konvalinka Ondřej 4:0, Novotný Martin 0:4), SDH Bochovice A - TJ Třebenice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Miroslav 0:2, Krejčí Jaroslav 4:0, Navrátil Petr 4:0, Trojan Tomáš 3:1, Hnízdil Pavel 2:0, body hostů: Šmarda Josef 1:3, Chvátal Radek 1:3, Sedláček Rudolf 0:4, Semotam Aleš 1:3), TJ Sokol Jemnice C - TJ Sokol Stařeč A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimeš Prokop 0:4, Novák Miloš 2:2, Kakur Jan 3:1, Kříž František 3:0, Chvátal Pavel st. 0:1, body hostů: Sedláček Filip 4:0, Simandl Adam 1:3, Pražáková Lucie 1:3, Pražáková Kateřina 2:2),
10. kolo:
TJ Třebíč C - SK BOB Team Třebíč A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matyáš Michal 3:1, Jenerál Radek 1:3, Novotný Vojtěch 2:2, Novotný Tomáš 2:2, body hostů: Skřenek Tomáš 3:1, Vejvoda Aleš 4:0, Žák Jaroslav 1:3, Malý Dušan 0:4), TJ Sokol Jemnice C - TJ Třebenice C 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chvátal Pavel st. 0:3, Novák Miloš 2:1, Kakur Jan 3:0, Klimeš Prokop 0:3, WO 5:0, body hostů: Šmarda Josef 2:2, Sedláček Rudolf 2:2, Semotam Aleš 3:1, WO 0:5), SDH Bochovice A - TJ Lukov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnízdil Pavel 2:2, Krejčí Jaroslav 3:1, Navrátil Petr 3:1, Trojan Tomáš 0:4, body hostů: Švanda Ladislav 4:0, Václavek Jan 2:2, Novotný Martin 1:3, Kertész Petr 1:3), TJ Sokol Želetava A - SDH Číměř A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pelikán Luděk 2:1, Sedláček Pavel 2:1, Pelikán Tomáš 1:2, Mátl František 2:1, WO 5:0, body hostů: Pavlík David 1:3, Rachmatullin Petro 0:4, Nevoral Michal ml. 4:0, WO 0:5),
11. kolo:
TJ Sokol Želetava A - TJ Třebíč C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mátl František 2:2, Sedláček Pavel 1:3, Pelikán Tomáš 2:2, Pelikán Luděk 2:2, body hostů: Novotný Tomáš 4:0, Matyáš Michal 1:3, Novotný Vojtěch 4:0, Jenerál Radek 0:4), SDH Číměř A - SDH Bochovice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Protivinský Martin 0:4, Rachmatullin Petro 0:4, Česnek Vojtěch 0:2, Nevoral Michal ml. 2:2, Dubogryzov Mykola 0:2, body hostů: Hnízdil Pavel 3:1, Krejčí Jaroslav 4:0, Trojan Tomáš 4:0, Navrátil Petr 3:1), TJ Lukov B - TJ Sokol Jemnice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Václavek Jan 4:0, Novotný Martin 1:3, Šplíchal Kamil 2:2, Švanda Ladislav 4:0, body hostů: Novák Miloš 2:2, Kakur Jan 1:3, Bouda Zdeněk 2:2, Brychta Vlastimil 0:1, Chvátal Pavel st. 0:3), TJ Sokol Stařeč A - SK BOB Team Třebíč A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vranča Radek 4:0, Kafka Libor 3:1, Pražáková Kateřina 2:2, Pražáková Lucie 1:3, body hostů: Skřenek Tomáš 2:2, Vejvoda Aleš 3:1, Žák Jaroslav 0:4, Malý Dušan 1:3),
12. kolo:
TJ Třebíč C - TJ Sokol Stařeč A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matyáš Michal 1:3, Jenerál Radek 1:3, Novotný Vojtěch 1:3, Novotný Tomáš 1:3, body hostů: Pražáková Kateřina 3:1, Kafka Libor 3:1, Simandl Adam 3:1, Sedláček Filip 3:1), SK BOB Team Třebíč A - TJ Třebenice C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skřenek Tomáš 4:0, Joura Petr 3:1, Žák Jaroslav 1:3, WO 0:5, body hostů: Semotam Aleš 1:2, Sedláček Rudolf 1:2, Chvátal Radek 1:2, Šmarda Josef 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Jemnice C - SDH Číměř A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brychta Vlastimil 1:1, Novák Miloš 3:1, Bouda Zdeněk 3:0, Kakur Jan 4:0, Klimeš Prokop 2:0, WO 0:1, body hostů: Pavlík David 2:2, Rachmatullin Petro 0:4, Protivinský Martin 0:4, Dubogryzov Mykola 0:3, WO 1:0), SDH Bochovice A - TJ Sokol Želetava A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hnízdil Pavel 4:0, Krejčí Jaroslav 4:0, Navrátil Petr 2:2, Trojan Tomáš 4:0, body hostů: Mátl František 0:4, Sedláček Pavel 1:3, Pelikán Tomáš 0:4, Pelikán Luděk 1:3),
13. kolo:
SDH Bochovice A - TJ Třebíč C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnízdil Pavel 3:1, Krejčí Jaroslav 3:1, Navrátil Petr 3:1, Trojan Tomáš 1:3, body hostů: Novotný Vojtěch 3:1, Novotný Tomáš 2:2, Matyáš Michal 0:4, Jenerál Radek 1:3), TJ Sokol Želetava A - TJ Sokol Jemnice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mátl František 2:2, Sedláček Pavel 2:2, Pelikán Luděk 3:1, Pelikán Tomáš 1:3, body hostů: Chvátal Pavel st. 0:4, Novák Miloš 2:2, Bouda Zdeněk 4:0, Kakur Jan 2:2), TJ Lukov B - SK BOB Team Třebíč A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švanda Ladislav 4:0, Kos Tomáš 3:1, Kertész Petr 3:1, Václavek Jan 4:0, body hostů: Žák Jaroslav 0:4, Skřenek Tomáš 2:2, Nechvátal Jiří 0:4, Malý Dušan 0:4), TJ Třebenice C - TJ Sokol Stařeč A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semotam Aleš 2:2, Sedláček Rudolf 0:4, Šmarda Josef 1:3, Chvátal Radek 0:4, body hostů: Pražáková Kateřina 2:2, Sedláček Filip 3:1, Kafka Libor 4:0, Vranča Radek 4:0),
14. kolo:
TJ Třebíč C - TJ Třebenice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Tomáš 4:0, Matyáš Michal 3:1, Novotný Vojtěch 4:0, Jenerál Radek 3:1, body hostů: Vyletěl Pavel 0:4, Chvátal Radek 0:4, Semotam Aleš 2:2, Podrazil Karel 0:4), TJ Sokol Stařeč A - TJ Lukov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vranča Radek 4:0, Pražáková Kateřina 1:3, Sedláček Filip 0:4, Kafka Libor 2:2, body hostů: Kertész Petr 2:2, Václavek Jan 3:1, Kos Tomáš 1:3, Novotný Martin 3:1), SK BOB Team Třebíč A - SDH Číměř A 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mahr David 1:3, Svoboda Emil 1:3, Žák Jaroslav 1:3, WO 0:5, body hostů: Nevoral Michal ml. 3:0, Murin Dušan 2:1, Rachmatullin Petro 2:1, Protivinský Martin 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Jemnice C - SDH Bochovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Pavel st. 0:4, Novák Miloš 1:3, Bouda Zdeněk 4:0, Kakur Jan 1:3, body hostů: Hnízdil Pavel 2:2, Krejčí Jaroslav 3:1, Trojan Tomáš 2:2, Navrátil Petr 3:1),
15. kolo:
TJ Sokol Jemnice C - TJ Třebíč C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bouda Zdeněk 4:0, Brychta Vlastimil 1:3, Novák Miloš 3:1, Klimeš Prokop 0:4, body hostů: Novotný Tomáš 2:2, Matyáš Michal 2:2, Novotný Vojtěch 3:1, Jenerál Radek 1:3), TJ Sokol Želetava A - SK BOB Team Třebíč A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pelikán Luděk 3:0, Sedláček Pavel 3:0, Pelikán Tomáš 2:1, Veselý Miloš 0:3, WO 5:0, body hostů: Vejvoda Aleš 2:2, Skřenek Tomáš 1:3, Malý Dušan 1:3, WO 0:5), SDH Číměř A - TJ Sokol Stařeč A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nevoral Michal ml. 4:0, Pavlík David 1:3, Rachmatullin Petro 1:3, Protivinský Martin 0:1, Murin Dušan 2:1, body hostů: Vranča Radek 3:1, Sedláček Filip 1:3, Kafka Libor 2:2, Pražáková Kateřina 2:2), TJ Lukov B - TJ Třebenice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Václavek Jan 4:0, Šplíchal Kamil 3:1, Kertész Petr 3:1, Švanda Ladislav 4:0, body hostů: Šmarda Josef 0:4, Chvátal Radek 0:4, Semotam Aleš 1:3, Sedláček Rudolf 1:3),
16. kolo:
TJ Třebíč C - TJ Lukov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Tomáš 3:1, Matyáš Michal 0:4, Novotný Vojtěch 2:2, Jenerál Radek 1:3, body hostů: Václavek Jan 4:0, Švanda Ladislav 3:1, Novotný Martin 2:2, Kos Tomáš 1:3), TJ Třebenice C - SDH Číměř A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Radek 1:3, Vyletěl Pavel 2:2, Semotam Aleš 3:1, Sedláček Rudolf 1:3, body hostů: Protivinský Martin 0:4, Rachmatullin Petro 2:2, Murin Dušan 3:1, Nevoral Michal ml. 4:0), TJ Sokol Stařeč A - TJ Sokol Želetava A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vranča Radek 4:0, Kafka Libor 2:2, Pražáková Kateřina 1:3, Pražák Štěpán 0:4, body hostů: Mátl František 3:1, Sedláček Pavel 2:2, Pelikán Luděk 2:2, Pelikán Tomáš 2:2), SK BOB Team Třebíč A - SDH Bochovice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vejvoda Aleš 4:0, Malý Dušan 0:4, Joura Petr 0:4, Skřenek Tomáš 2:2, body hostů: Hnízdil Pavel 3:1, Trojan Tomáš 2:2, Krejčí Jaroslav 2:2, Navrátil Petr 3:1),
17. kolo:
TJ Sokol Jemnice C - SK BOB Team Třebíč A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Pavel st. 0:4, Novák Miloš 1:3, Bouda Zdeněk 4:0, Klimeš Prokop 2:2, body hostů: Skřenek Tomáš 3:1, Malý Dušan 2:2, Žák Jaroslav 2:2, Mahr David 2:2), SDH Bochovice A - TJ Sokol Stařeč A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trojan Tomáš 0:3, Krejčí Jaroslav 4:0, Navrátil Petr 2:2, Hnízdil Pavel 2:2, Hájek Miroslav 0:1, body hostů: Vranča Radek 3:1, Pražáková Kateřina 1:3, Kafka Libor 2:2, Sedláček Filip 2:2), TJ Sokol Želetava A - TJ Třebenice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pelikán Luděk 4:0, Sedláček Pavel 4:0, Pelikán Tomáš 2:2, Mátl František 4:0, body hostů: Chvátal Radek 0:4, Šmarda Josef 1:3, Semotam Aleš 0:4, Sedláček Rudolf 1:3), SDH Číměř A - TJ Lukov B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rachmatullin Petro 3:1, Murin Dušan 4:0, Nevoral Michal ml. 4:0, Protivinský Martin 2:2, body hostů: Krotký Pavel 2:2, Kemsa Libor 1:3, Vidourek Jan st. 0:4, Částek Michal 0:4),
18. kolo:
TJ Třebíč C - SDH Číměř A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Tomáš 4:0, Novotný Vojtěch 4:0, Matyáš Michal 1:3, Jenerál Radek 2:2, body hostů: Pavlík David 2:2, Rachmatullin Petro 1:3, Protivinský Martin 1:3, Dubogryzov Mykola 1:3), TJ Lukov B - TJ Sokol Želetava A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Václavek Jan 3:0, Šplíchal Kamil 1:3, Novotný Martin 3:1, Švanda Ladislav 2:0, Šplíchal Ladislav 0:2, WO 0:1, body hostů: Sedláček Pavel 1:3, Veselý Miloš 2:1, Pelikán Tomáš 1:3, Pelikán Luděk 2:2, WO 1:0), TJ Třebenice C - SDH Bochovice A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmarda Josef 1:3, Chvátal Radek 0:4, Podrazil Karel 0:4, Sedláček Rudolf 0:4, body hostů: Navrátil Petr 4:0, Trojan Tomáš 2:0, Hnízdil Pavel 4:0, Krejčí Jaroslav 4:0, Hájek Miroslav 1:1), TJ Sokol Stařeč A - TJ Sokol Jemnice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pražáková Kateřina 2:2, Sedláček Filip 2:2, Kafka Libor 2:2, Vranča Radek 4:0, body hostů: Bouda Zdeněk 3:1, Novák Miloš 2:2, Klimeš Prokop 1:3, Chvátal Pavel st. 0:4),
Regionální soutěž 3.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Stařeč B - ST SDH Trnava A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Simandl Adam 2:2, Pražáková Lucie 2:2, Vybíral Rudolf 1:3, Šajovič Peter 0:2, Pražák Štěpán 1:1, body hostů: Lněnička Ota 0:2, Chmelíček Martin 2:2, Lazarov Willi 4:0, Hlůšek Jiří 4:0, Hnízdil Václav 0:2), KST Střítež A - TJ Sokol Březník A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočí Vladimír 1:3, Kudláček Vítězslav 3:1, Jeleček Augustin 3:1, Procházka Tomáš 1:3, body hostů: Sobotka Petr 4:0, Sobotka Radek 2:2, Fröhlich Tomáš 2:2, Nováček Zdeněk 0:4), TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - TJ Mikulovice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rous Karel 0:4, Staněk Radek 0:4, Čapek Jaroslav 0:4, Štoček Vlastimil 2:2, body hostů: Abrahám Václav 4:0, Žampa Michal 4:0, Palík František 3:1, Dvořák Miloslav 3:1), SK Římov B - TJ Nárameč A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stručovský Lukáš 2:2, Otáhal Ondřej 3:1, Obůrka Michal 4:0, Diviš Aleš 4:0, body hostů: Doležal Jan 0:4, Krištof Ondřej 0:4, Šafařík Václav ml. 2:2, Krištof Radim 1:3),
2. kolo:
TJ Mikulovice A - SK Římov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Abrahám Václav 4:0, Žampa Michal 3:1, Dvořák Miloslav 0:3, Palík František 3:1, Krejčí Žaneta 0:1, body hostů: Stručovský Lukáš 1:3, Otáhal Ondřej 1:3, Diviš Aleš 1:3, Obůrka Michal 3:1), TJ Sokol Březník A - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobotka Radek 2:2, Fröhlich Tomáš 3:1, Novák Jaroslav 1:3, Sobotka Petr 4:0, body hostů: Soukop Pavel 3:1, Zigmund Vítězslav 1:3, Staněk Radek 0:4, Haresta Václav 2:2), ST SDH Trnava A - KST Střítež A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelíček Martin 3:1, Hlůšek Jiří 3:1, Lazarov Willi 4:0, Caha Josef 1:1, Hnízdil Václav 1:1, body hostů: Kočí Vladimír 0:4, Dvořáček Zdeněk 1:3, Kudláček Vítězslav 0:4, Jeleček Augustin 3:1), SK BOB Team Třebíč B - TJ Sokol Stařeč B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Jaromír 4:0, Janík Marek 1:3, Jaša Zdeněk 3:0, Mejzlík Michal 4:0, WO 0:1, body hostů: Simandl Adam 1:3, Pražáková Lucie 1:3, Vybíral Rudolf 0:4, Šajovič Peter 0:2, Pražák Štěpán 1:0, WO 1:0),
3. kolo:
KST Střítež A - SK BOB Team Třebíč B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeleček Augustin 4:0, Kudláček Vítězslav 1:3, Kočí Vladimír 0:4, Procházka Tomáš 0:4, body hostů: Mejzlík Michal 3:1, Nechvátal Jiří 3:1, Havel Jaromír 2:2, Janík Marek 3:1), TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - ST SDH Trnava A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haresta Václav 0:2, Štoček Vlastimil 2:2, Zigmund Vítězslav 0:4, Soukop Pavel 1:3, Staněk Radek 0:2, body hostů: Hlůšek Jiří 3:1, Lněnička Ota 1:2, Chmelíček Martin 4:0, Lazarov Willi 4:0, Caha Josef 1:0), SK Římov B - TJ Sokol Březník A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Diviš Aleš 2:2, Nahodil Martin 2:2, Obůrka Michal 3:1, Otáhal Radim 2:2, body hostů: Fröhlich Tomáš 2:2, Franěk Martin 1:3, Sobotka Petr 4:0, Nováček Zdeněk 0:4), TJ Nárameč A - TJ Mikulovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Jan 1:3, Krištof Radim 3:1, Krištof Ondřej 2:2, Šafařík Václav ml. 3:1, body hostů: Žampa Michal 1:3, Abrahám Václav 3:1, Krejčí Žaneta 0:2, Palík František 3:1, Dvořák Miloslav 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Březník A - TJ Nárameč A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobotka Petr 2:2, Nováček Zdeněk 0:4, Fröhlich Tomáš 4:0, Franěk Martin 0:4, body hostů: Šafařík Václav ml. 3:1, Krištof Radim 3:1, Krištof Ondřej 2:2, Doležal Jan 2:2), ST SDH Trnava A - SK Římov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelíček Martin 2:2, Hnízdil Václav 0:2, Lazarov Willi 3:1, Lněnička Ota 1:3, Caha Josef 0:2, body hostů: Diviš Aleš 2:2, Stručovský Lukáš 3:1, Otáhal Radim 1:3, Obůrka Michal 4:0), SK BOB Team Třebíč B - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havel Jaromír 3:1, Janík Marek 3:1, Jaša Zdeněk 3:1, Nechvátal Jiří 3:1, body hostů: Zigmund Vítězslav 1:3, Haresta Václav 1:3, Čapek Jaroslav 1:3, Rous Karel 1:3), TJ Sokol Stařeč B - KST Střítež A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pražáková Lucie 2:2, Simandl Adam 2:2, Vybíral Rudolf 3:1, Blažek Radomil 1:3, body hostů: Kočí Vladimír 0:4, Dvořáček Zdeněk 2:2, Kudláček Vítězslav 2:2, Jeleček Augustin 4:0),
5. kolo:
TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - TJ Sokol Stařeč B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štoček Vlastimil 4:0, Čapek Jaroslav 3:1, Soukop Pavel 3:1, Staněk Radek 0:4, body hostů: Pražák Štěpán 2:2, Šajovič Peter 2:2, Blažek Radomil 1:3, Šabrňák Petr 1:3), SK Římov B - SK BOB Team Třebíč B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Diviš Aleš 3:1, Stručovský Lukáš 4:0, Obůrka Michal 4:0, Otáhal Radim 1:3, body hostů: Mejzlík Michal 1:3, Havel Jaromír 1:3, Janík Marek 2:2, Volavka Zdeněk 0:4), TJ Nárameč A - ST SDH Trnava A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krištof Ondřej 3:1, Doležal Jan 0:4, Suchánek František 2:2, Krištof Radim 4:0, body hostů: Chmelíček Martin 1:3, Hlůšek Jiří 2:2, Lněnička Ota 0:2, Lazarov Willi 3:1, Caha Josef 1:1), TJ Mikulovice A - TJ Sokol Březník A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Miloslav 2:2, Žampa Michal 2:2, Palík František 4:0, Abrahám Václav 4:0, body hostů: Sobotka Radek 0:4, Franěk Martin 0:4, Sobotka Petr 2:2, Fröhlich Tomáš 2:2),
6. kolo:
ST SDH Trnava A - TJ Mikulovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelíček Martin 1:3, Hlůšek Jiří 3:1, Lazarov Willi 2:2, Caha Josef 1:2, Lněnička Ota 0:1, body hostů: Žampa Michal 3:1, Abrahám Václav 3:1, Dvořák Miloslav 0:2, Palík František 3:1, Krejčí Žaneta 0:2), SK BOB Team Třebíč B - TJ Nárameč A 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nechvátal Jiří 3:0, Janík Marek 2:1, Jaša Zdeněk 2:1, Mejzlík Michal 2:1, WO 5:0, body hostů: Franc Petr 0:4, Krištof Ondřej 0:4, Krištof Radim 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Stařeč B - SK Římov B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vybíral Rudolf 1:3, Simandl Adam 0:4, Pražák Štěpán 0:4, Pražáková Lucie 0:4, body hostů: Otáhal Ondřej 3:1, Stručovský Lukáš 4:0, Otáhal Radim 4:0, Obůrka Michal 4:0), KST Střítež A - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočí Vladimír 0:4, Procházka Tomáš 2:2, Kudláček Vítězslav 2:2, Jeleček Augustin 4:0, body hostů: Široký Vladimír 3:1, Štoček Vlastimil 3:1, Čapek Jaroslav 1:3, Haresta Václav 1:2, Zigmund Vítězslav 0:1),
7. kolo:
SK Římov B - KST Střítež A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nahodil Martin 2:2, Stručovský Lukáš 2:2, Obůrka Michal 4:0, Otáhal Radim 1:3, body hostů: Kočí Vladimír 0:4, Procházka Tomáš 3:1, Jeleček Augustin 3:1, Kudláček Vítězslav 1:3), TJ Nárameč A - TJ Sokol Stařeč B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krištof Ondřej 4:0, Doležal Jan 0:2, Krištof Radim 3:1, Suchánek František 3:1, Šafařík Václav ml. 2:0, body hostů: Pražák Štěpán 1:1, Vybíral Rudolf 1:3, Simandl Adam 2:2, Pražáková Lucie 0:4, Šajovič Peter 0:2), TJ Mikulovice A - SK BOB Team Třebíč B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Abrahám Václav 3:1, Procházka Karel 4:0, Palík František 3:1, Žampa Michal 1:3, body hostů: Nechvátal Jiří 1:3, Mejzlík Michal 3:1, Jaša Zdeněk 1:3, Volavka Zdeněk 0:4), TJ Sokol Březník A - ST SDH Trnava A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Zdeněk 0:4, Fröhlich Tomáš 4:0, Sobotka Radek 2:2, Sobotka Petr 2:2, body hostů: Chmelíček Martin 2:2, Hlůšek Jiří 2:2, Lněnička Ota 1:3, Lazarov Willi 3:1),
8. kolo:
SK BOB Team Třebíč B - TJ Sokol Březník A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nechvátal Jiří 4:0, Janík Marek 4:0, Havel Jaromír 2:0, Mejzlík Michal 4:0, Volavka Zdeněk 2:0, body hostů: Menšík Josef 0:4, Peňáz Karel 0:4, Řezanina Jaroslav 0:4, Bábuňková Lucie 0:4), TJ Sokol Stařeč B - TJ Mikulovice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pražáková Lucie 1:3, Simandl Adam 1:3, Vybíral Rudolf 1:3, Hanzl Zbyněk 1:3, body hostů: Žampa Michal 4:0, Krejčí Žaneta 0:2, Palík František 4:0, Abrahám Václav 4:0, Dvořák Miloslav 0:2), KST Střítež A - TJ Nárameč A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Tomáš 1:3, Kočí Vladimír 0:4, Kudláček Vítězslav 2:2, Jeleček Augustin 3:1, body hostů: Doležal Jan 1:3, Krištof Ondřej 2:2, Šafařík Václav ml. 4:0, Krištof Radim 3:1), TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - SK Římov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haresta Václav 2:2, Soukop Pavel 1:3, Štoček Vlastimil 4:0, Zigmund Vítězslav 2:2, body hostů: Otáhal Ondřej 1:3, Stručovský Lukáš 2:2, Otáhal Radim 1:3, Diviš Aleš 3:1),
9. kolo:
TJ Nárameč A - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krištof Radim 4:0, Šafařík Václav ml. 2:0, Krištof Ondřej 3:1, Doležal Jan 1:3, Suchánek František 1:1, body hostů: Haresta Václav 1:3, Soukop Pavel 0:4, Čapek Jaroslav 1:3, Štoček Vlastimil 3:1), TJ Mikulovice A - KST Střítež A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žampa Michal 4:0, Abrahám Václav 4:0, Palík František 4:0, Dvořák Miloslav 0:2, Krejčí Žaneta 1:1, body hostů: Procházka Tomáš 1:3, Kočí Vladimír 0:4, Jeleček Augustin 1:3, Kudláček Vítězslav 1:3), TJ Sokol Březník A - TJ Sokol Stařeč B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobotka Petr 4:0, Fröhlich Tomáš 3:1, Kubát Jaromír 3:1, Sobotka Radek 2:2, body hostů: Vybíral Rudolf 2:2, Simandl Adam 0:4, Pražáková Lucie 1:3, Pražák Štěpán 1:1, Šajovič Peter 0:2), ST SDH Trnava A - SK BOB Team Třebíč B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmelíček Martin 3:1, Hlůšek Jiří 2:2, Lazarov Willi 2:2, Caha Josef 1:1, Hnízdil Václav 1:1, body hostů: Mejzlík Michal 2:2, Havel Jaromír 2:2, Janík Marek 3:1, Volavka Zdeněk 0:4),
10. kolo:
ST SDH Trnava A - TJ Sokol Stařeč B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lazarov Willi 4:0, Hlůšek Jiří 3:1, Chmelíček Martin 2:2, Lněnička Ota 0:2, Caha Josef 0:2, body hostů: Pražák Štěpán 2:2, Vybíral Rudolf 2:2, Pražáková Lucie 2:2, Simandl Adam 1:3), TJ Sokol Březník A - KST Střítež A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobotka Petr 3:0, Sobotka Radek 3:1, Kubát Jaromír 1:3, Fröhlich Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Kudláček Vítězslav 1:3, Jeleček Augustin 3:0, Kočí Vladimír 0:4, Procházka Tomáš 1:3, WO 1:0), TJ Mikulovice A - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Abrahám Václav 4:0, Žampa Michal 4:0, Palík František 2:1, Procházka Karel 4:0, Dvořák Miloslav 0:1, body hostů: Rous Karel 0:4, Haresta Václav 1:3, Čapek Jaroslav 0:4, Štoček Vlastimil 1:3), TJ Nárameč A - SK Římov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Václav ml. 4:0, Krištof Ondřej 2:2, Krištof Radim 3:0, Doležal Jan 0:4, WO 1:0, body hostů: Otáhal Ondřej 2:2, Diviš Aleš 2:2, Otáhal Radim 1:3, Obůrka Michal 1:2, WO 0:1),
11. kolo:
SK Římov B - TJ Mikulovice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otáhal Ondřej 0:4, Nahodil Martin 0:2, Obůrka Michal 2:2, Diviš Aleš 0:4, Hobza Stanislav 0:2, body hostů: Žampa Michal 3:1, Abrahám Václav 4:0, Procházka Karel 4:0, Palík František 3:0, Dvořák Miloslav 0:1), TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - TJ Sokol Březník A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haresta Václav 3:1, Široký Vladimír 2:0, Štoček Vlastimil 3:1, Soukop Pavel 2:1, Staněk Radek 0:2, WO 1:0, body hostů: Sobotka Radek 0:3, Fröhlich Tomáš 0:4, Kubát Jaromír 1:3, Sobotka Petr 4:0, WO 0:1), KST Střítež A - ST SDH Trnava A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krčál Martin 0:4, Dočekal Zdeněk 0:4, Kočí Vladimír 0:4, Procházka Tomáš 1:3, body hostů: Lazarov Willi 4:0, Hlůšek Jiří 4:0, Caha Josef 1:1, Chmelíček Martin 4:0, Lněnička Ota 2:0), TJ Sokol Stařeč B - SK BOB Team Třebíč B 2:16 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klempar Jan 0:4, Šajovič Peter 0:4, Blažek Radomil 1:3, WO 0:5, body hostů: Havel Jaromír 2:1, Mejzlík Michal 3:0, Nechvátal Jiří 3:0, Janík Marek 3:0, WO 5:0),
12. kolo:
SK BOB Team Třebíč B - KST Střítež A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Jaromír 2:2, Jaša Zdeněk 1:3, Janík Marek 2:2, Nechvátal Jiří 3:1, body hostů: Procházka Tomáš 2:2, Kudláček Vítězslav 3:1, Kočí Vladimír 0:4, Jeleček Augustin 3:1), ST SDH Trnava A - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlůšek Jiří 3:1, Chmelíček Martin 2:2, Lazarov Willi 3:1, Hnízdil Václav 0:4, body hostů: Široký Vladimír 3:1, Štoček Vlastimil 1:3, Čapek Jaroslav 2:2, Haresta Václav 2:2), TJ Sokol Březník A - SK Římov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobotka Petr 2:2, Fröhlich Tomáš 2:2, Novák Jaroslav 0:4, Kubát Jaromír 0:4, body hostů: Otáhal Ondřej 2:2, Obůrka Michal 4:0, Otáhal Radim 2:2, Diviš Aleš 4:0), TJ Mikulovice A - TJ Nárameč A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrahám Václav 4:0, Žampa Michal 2:2, Palík František 2:1, Procházka Karel 4:0, Dvořák Miloslav 1:0, body hostů: Šafařík Václav ml. 2:2, Krištof Radim 1:3, Krištof Ondřej 0:4, Doležal Jan 0:4),
13. kolo:
TJ Nárameč A - TJ Sokol Březník A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Jan 0:4, Krištof Ondřej 4:0, Krištof Radim 3:0, Šafařík Václav ml. 4:0, Raus Jindřich 1:0, body hostů: Sobotka Radek 1:3, Sobotka Petr 1:3, Fröhlich Tomáš 1:3, Novák Jaroslav 1:3), SK Římov B - ST SDH Trnava A 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stručovský Lukáš 3:1, Obůrka Michal 4:0, Diviš Aleš 3:1, WO 0:5, body hostů: Chmelíček Martin 1:2, Hlůšek Jiří 0:3, Lazarov Willi 1:2, Caha Josef 0:1, Hnízdil Václav 0:2, WO 5:0), TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - SK BOB Team Třebíč B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Široký Vladimír 1:1, Haresta Václav 1:2, Štoček Vlastimil 2:1, Soukop Pavel 2:1, Zigmund Vítězslav 0:1, WO 5:0, body hostů: Mejzlík Michal 3:1, Havel Jaromír 1:3, Jaša Zdeněk 2:2, WO 0:5), KST Střítež A - TJ Sokol Stařeč B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudláček Vítězslav 4:0, Dvořáček Zdeněk 0:4, Kočí Vladimír 0:4, Jeleček Augustin 4:0, body hostů: Pražák Štěpán 2:2, Vybíral Rudolf 2:2, Pražáková Lucie 2:2, Simandl Adam 2:2),
14. kolo:
TJ Sokol Stařeč B - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Rudolf 2:2, Simandl Adam 2:2, Pražáková Lucie 2:2, Pražák Štěpán 3:1, body hostů: Široký Vladimír 4:0, Soukop Pavel 0:4, Staněk Radek 0:4, Štoček Vlastimil 3:1), SK BOB Team Třebíč B - SK Římov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Marek 3:1, Havel Jaromír 1:3, Volavka Zdeněk 1:3, Mejzlík Michal 3:1, body hostů: Otáhal Ondřej 0:4, Stručovský Lukáš 2:2, Diviš Aleš 2:2, Obůrka Michal 4:0), ST SDH Trnava A - TJ Nárameč A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelíček Martin 2:2, Hlůšek Jiří 3:1, Lazarov Willi 2:2, Caha Josef 0:2, Hnízdil Václav 1:1, body hostů: Šafařík Václav ml. 4:0, Doležal Jan 0:4, Krištof Radim 3:1, Krištof Ondřej 1:3), TJ Sokol Březník A - TJ Mikulovice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobotka Petr 3:1, Fröhlich Tomáš 2:2, Kubát Jaromír 1:3, Novák Jaroslav 0:4, body hostů: Abrahám Václav 4:0, Žampa Michal 2:2, Dvořák Miloslav 1:3, Palík František 3:1),
15. kolo:
TJ Mikulovice A - ST SDH Trnava A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Abrahám Václav 4:0, Žampa Michal 4:0, Palík František 2:0, Procházka Karel 4:0, Dvořák Miloslav 0:2, body hostů: Chmelíček Martin 1:3, Caha Josef 0:2, Hlůšek Jiří 0:4, Lazarov Willi 1:3, Hnízdil Václav 0:2), TJ Nárameč A - SK BOB Team Třebíč B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krištof Radim 4:0, Krištof Ondřej 1:1, Raus Jindřich 1:3, Šafařík Václav ml. 4:0, Franc Petr 0:2, body hostů: Nechvátal Jiří 2:2, Volavka Zdeněk 0:4, Janík Marek 2:2, Jaša Zdeněk 2:2), SK Římov B - TJ Sokol Stařeč B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otáhal Ondřej 1:3, Stručovský Lukáš 4:0, Obůrka Michal 4:0, Diviš Aleš 4:0, body hostů: Vybíral Rudolf 1:3, Simandl Adam 0:4, Šajovič Peter 1:3, Pražáková Lucie 1:3), TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - KST Střítež A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Široký Vladimír 3:0, Štoček Vlastimil 3:1, Soukop Pavel 1:3, Haresta Václav 2:2, Zigmund Vítězslav 0:1, body hostů: Kudláček Vítězslav 3:1, Jeleček Augustin 2:2, Kočí Vladimír 0:4, Procházka Tomáš 2:2),
16. kolo:
KST Střítež A - SK Římov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Tomáš 1:3, Kočí Vladimír 0:4, Jeleček Augustin 3:1, Kudláček Vítězslav 3:1, body hostů: Nahodil Martin 1:3, Stručovský Lukáš 2:2, Diviš Aleš 2:2, Obůrka Michal 4:0), TJ Sokol Stařeč B - TJ Nárameč A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzl Zbyněk 1:3, Pražáková Lucie 3:1, Šajovič Peter 3:1, Pražák Štěpán 2:2, body hostů: Franc Petr 0:4, Krištof Ondřej 3:1, Suchánek František 1:3, Krištof Radim 3:1), SK BOB Team Třebíč B - TJ Mikulovice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janík Marek 1:3, Havel Jaromír 3:1, Jaša Zdeněk 0:4, Mejzlík Michal 3:1, body hostů: Dvořák Miloslav 1:3, Palík František 2:2, Žampa Michal 2:2, Abrahám Václav 4:0), ST SDH Trnava A - TJ Sokol Březník A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmelíček Martin 4:0, Hlůšek Jiří 4:0, Lazarov Willi 2:2, Caha Josef 1:1, Lněnička Ota 0:2, body hostů: Sobotka Petr 2:2, Sobotka Radek 1:3, Kubát Jaromír 0:4, Fröhlich Tomáš 2:2),
17. kolo:
TJ Sokol Březník A - SK BOB Team Třebíč B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobotka Radek 2:2, Fröhlich Tomáš 4:0, Sobotka Petr 2:0, Kubát Jaromír 1:3, Novák Jaroslav 0:2, body hostů: Havel Jaromír 2:2, Janík Marek 0:3, Jaša Zdeněk 2:2, Volavka Zdeněk 2:2, Nechvátal Jiří 1:0), TJ Mikulovice A - TJ Sokol Stařeč B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žampa Michal 4:0, Krejčí Žaneta 1:2, Abrahám Václav 4:0, Palík František 3:1, Dvořák Miloslav 0:1, body hostů: Pražáková Lucie 1:3, Simandl Adam 1:3, Vybíral Rudolf 2:2, Šajovič Peter 0:4), TJ Nárameč A - KST Střítež A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Václav ml. 3:1, Raus Jindřich 0:1, Krištof Ondřej 3:1, Krištof Radim 4:0, Suchánek František 1:2, body hostů: Procházka Tomáš 0:4, Kočí Vladimír 1:3, Kudláček Vítězslav 1:3, Jeleček Augustin 3:1), SK Římov B - TJ Sokol Kralice nad Oslavou A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nahodil Martin 1:3, Hobza Stanislav 1:3, Obůrka Michal 4:0, Diviš Aleš 3:1, body hostů: Štoček Vlastimil 2:2, Čapek Jaroslav 3:1, Haresta Václav 2:2, Soukop Pavel 0:4),
18. kolo:
TJ Sokol Kralice nad Oslavou A - TJ Nárameč A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Radek 0:4, Zigmund Vítězslav 3:1, Haresta Václav 1:3, Čapek Jaroslav 1:3, body hostů: Jílek Pavel 1:3, Šafařík Václav ml. 3:1, Krištof Radim 4:0, Mandát Filip 3:1), KST Střítež A - TJ Mikulovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočí Vladimír 1:3, Procházka Tomáš 2:2, Kudláček Vítězslav 1:3, Jeleček Augustin 2:2, body hostů: Krejčí Žaneta 1:3, Dvořák Miloslav 1:3, Žampa Michal 4:0, Abrahám Václav 4:0), TJ Sokol Stařeč B - TJ Sokol Březník A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vybíral Rudolf 3:1, Šajovič Peter 0:4, Simandl Adam 3:1, Pražáková Lucie 2:2, body hostů: Sobotka Radek 1:3, Sobotka Petr 3:1, Fröhlich Tomáš 3:1, Bábuněk Libor 0:2, Menšík Josef 1:1), SK BOB Team Třebíč B - ST SDH Trnava A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Jaromír 2:2, Janík Marek 3:1, Jaša Zdeněk 0:1, Nechvátal Jiří 3:1, Volavka Zdeněk 1:2, body hostů: Caha Josef 1:3, Hnízdil Václav 0:2, Chmelíček Martin 3:1, Lazarov Willi 3:1, Lněnička Ota 0:2),
Regionální soutěž 4.třídy
1. kolo:
TJ Vladislav B - SK Římov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bábuněk Martin 2:2, Otruba Martin 4:0, Komínek Václav ml. 4:0, Nováček Luboš 2:2, body hostů: Nahodil Martin ml. 0:4, Nahodil Kryštof 0:4, Hobza Stanislav 2:2, Stručovský Lukáš 2:2), KST Střítež B - OST Rudíkov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Zdeněk 2:2, Krčál Martin 1:1, Muška Petr 4:0, Dočekal Zdeněk 3:1, Jeleček Augustin ml. 0:2, body hostů: Krejska Josef 3:1, Rojík Luděk 0:2, Chalupa Libor 1:3, Špaček Jiří 2:2, Pažourek Jiří 0:2), Sokol Dukovany B - SDH Bochovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtášek Martin 0:1, Matějka Lukáš 3:1, Pelán Vítězslav 4:0, Horník Vojtěch 2:2, Krys Samuel 0:3, body hostů: Roško Marek 2:2, Hájek Miroslav 3:1, Mička Josef 1:3, Pospíšil Radek 1:3), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "C" - TJ Nárameč B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolák Miroslav 4:0, Zerzánek Vladimír 4:0, Zerzánková Sylva 0:4, Štork Michal 1:3, body hostů: Mandát Filip 2:2, Franc Petr 1:3, Suchánek František 2:2, Raus Jindřich 2:2),
2. kolo:
SK Římov C - TJ Nárameč B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nahodil Martin 4:0, Hobza Stanislav 2:2, Nahodil Kryštof 0:4, Milostný Karel 0:4, body hostů: Jílek Pavel 3:1, Mandát Filip 2:2, Raus Jindřich 2:2, Suchánek František 2:1, Čech Stanislav 1:0), SDH Bochovice B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "C" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Miroslav 2:2, Roško Marek 2:2, Mička Josef 0:4, Pospíšil Radek 2:2, body hostů: Zerzánek Vladimír 3:1, Dolák Miroslav 3:1, Zerzánková Sylva 1:3, Bína Václav 3:1), Sokol Dukovany B - OST Rudíkov 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopeček Marek 2:2, Holoubek Marek 4:0, Pelán Vítězslav 4:0, Horník Vojtěch 2:2, body hostů: Krejska Vojtěch 2:2, Krejska Josef 2:2, Špaček Jiří 0:4, Chalupa Libor 0:2, Pažourek Jiří 0:2), TJ Vladislav B - TJ Sokol Stařeč C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bábuněk Martin 4:0, Otruba Martin 4:0, Komínek Václav ml. 4:0, Nováček Luboš 1:3, body hostů: Pražáková Lucie 1:3, Hanzl Zbyněk 1:3, Kneslík Stanislav 0:4, Blažek Radomil 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Stařeč C - SK Římov C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Radomil 3:1, Šabrňák Petr 4:0, Hanzl Zbyněk 2:2, Pražáková Lucie 4:0, body hostů: Nahodil Martin 1:3, Hobza Stanislav 1:3, Milostný Karel 1:3, Nahodil Martin ml. 0:2, Nahodil Kryštof 0:2), KST Střítež B - TJ Vladislav B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Muška Petr 2:2, Dočekal Zdeněk 2:2, Dvořáček Zdeněk 0:2, Krčál Martin 0:4, Jeleček Augustin ml. 0:2, body hostů: Nováček Luboš 2:2, Bábuněk Martin 2:2, Otruba Martin 4:0, Komínek Václav ml. 4:0), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "C" - OST Rudíkov 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolák Miroslav 3:1, Zerzánek Vladimír 4:0, Chromý Jan 3:1, Bína Václav 3:1, body hostů: Krejska Vojtěch 3:1, Krejska Josef 0:3, Špaček Jiří 0:4, Rojík Luděk 0:4, Pažourek Jiří 0:1), TJ Nárameč B - SDH Bochovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Stanislav 1:3, Mandát Filip 3:1, Raus Jindřich 2:2, Suchánek František 3:1, body hostů: Hájek Miroslav 3:1, Roško Marek 3:1, Mička Josef 0:4, Hnízdil Matyáš 1:3),
4. kolo:
SK Římov C - SDH Bochovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nahodil Martin 2:2, Hobza Stanislav 1:2, Milostný Karel 1:2, Stručovská Alena 0:2, Nahodil Martin ml. 0:2, WO 2:0, body hostů: Roško Marek 4:0, Hájek Miroslav 4:0, Mička Josef 1:3, Pospíšil Radek 1:1, WO 0:2), OST Rudíkov - TJ Nárameč B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejska Vojtěch 2:2, Krejska Josef 2:2, Špaček Jiří 0:2, Chalupa Libor 3:1, Pažourek Jiří 0:2, body hostů: Franc Petr 1:3, Mandát Filip 4:0, Suchánek František 3:1, Raus Jindřich 0:2, Čech Stanislav 1:1), TJ Vladislav B - Sokol Dukovany B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bábuněk Martin 1:2, Otruba Martin 2:1, Komínek Václav ml. 1:2, Nováček Luboš 0:3, WO 5:0, body hostů: Kopeček Marek 1:3, Holoubek Marek 3:1, Pelán Vítězslav 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Stařeč C - KST Střítež B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažek Radomil 2:2, Šabrňák Petr 4:0, Pražáková Lucie 4:0, WO 0:5, body hostů: Dvořáček Zdeněk 1:2, Jeleček Augustin ml. 0:3, Krčál Martin 1:2, Muška Petr 0:3, WO 5:0),
5. kolo:
KST Střítež B - SK Římov C 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáček Zdeněk 3:1, Jeleček Augustin ml. 0:4, Muška Petr 2:2, WO 0:5, body hostů: Nahodil Martin 3:0, Milostný Karel 2:1, Nahodil Martin ml. 1:2, Hobza Stanislav 1:2, WO 5:0), Sokol Dukovany B - TJ Sokol Stařeč C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtášek Martin 2:2, Matějka Lukáš 3:1, Holoubek Marek 4:0, Horník Vojtěch 1:3, body hostů: Kneslík Stanislav 1:3, Vlčan Robert 0:4, Šabrňák Petr 3:1, Blažek Radomil 2:2), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "C" - TJ Vladislav B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolák Miroslav 1:3, Zerzánek Vladimír 3:1, Zerzánková Sylva 0:4, Bína Václav 2:2, body hostů: Nováček Luboš 1:3, Bábuněk Martin 2:2, Otruba Martin 4:0, Komínek Václav ml. 3:1), SDH Bochovice B - OST Rudíkov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Radek 3:1, Hájek Miroslav 4:0, Roško Marek 3:1, Hnízdil Matyáš 2:0, Krejčí Adam 0:2, body hostů: Krejska Josef 2:2, Rojík Luděk 1:3, Chalupa Libor 0:4, Pažourek Jiří 0:2, Krejska Vojtěch 1:1),
6. kolo:
SK Římov C - OST Rudíkov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nahodil Martin ml. 0:4, Stručovský Lukáš 3:1, Hobza Stanislav 3:1, Nahodil Martin 2:2, body hostů: Krejska Vojtěch 4:0, Krejska Josef 2:2, Chalupa Libor 1:3, Špaček Jiří 1:3), TJ Vladislav B - TJ Nárameč B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bábuněk Martin 4:0, Otruba Martin 2:2, Komínek Václav ml. 4:0, Nováček Luboš 1:3, body hostů: Mandát Filip 2:2, Mezlík Roman 0:4, Raus Jindřich 2:2, Suchánek František 1:3), TJ Sokol Stařeč C - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pražáková Lucie 2:2, Vlčan Robert 1:3, Blažek Radomil 1:3, Hanzl Zbyněk 3:1, body hostů: Štork Martin 4:0, Štork Michal 0:4, Bína Václav 3:1, Zerzánková Sylva 2:2), KST Střítež B - Sokol Dukovany B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořáček Zdeněk 1:3, Muška Petr 1:3, Jeleček Augustin ml. 1:3, WO 0:5, body hostů: Holoubek Marek 3:0, Kopeček Marek 2:1, Fojtášek Martin 2:1, Horník Vojtěch 2:1, WO 5:0),
7. kolo:
Sokol Dukovany B - SK Římov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horník Vojtěch 2:2, Matějka Lukáš 2:0, Pelán Vítězslav 4:0, Kopeček Marek 2:2, Krys Samuel 2:0, body hostů: Hobza Stanislav 2:2, Milostný Karel 2:2, Nahodil Martin 0:4, Nahodil Kryštof 0:4), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "C" - KST Střítež B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolák Miroslav 4:0, Zerzánek Vladimír 4:0, Zerzánková Sylva 3:1, Bína Václav 4:0, body hostů: Muška Petr 0:4, Dočekal Zdeněk 1:3, Jeleček Augustin ml. 0:4, Dvořáček Zdeněk 0:4), TJ Nárameč B - TJ Sokol Stařeč C 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suchánek František 2:1, Mandát Filip 1:2, Raus Jindřich 1:2, Jílek Pavel 1:2, WO 5:0, body hostů: Blažek Radomil 0:4, Hanzl Zbyněk 4:0, Pražáková Lucie 3:1, WO 0:5), SDH Bochovice B - TJ Vladislav B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roško Marek 2:2, Hájek Miroslav 3:1, Pospíšil Radek 2:2, Hnízdil Matyáš 0:2, Mička Josef 0:2, body hostů: Nováček Luboš 1:3, Bábuněk Martin 1:3, Otruba Martin 3:1, Komínek Václav ml. 4:0),
8. kolo:
TJ Vladislav B - OST Rudíkov 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bábuněk Martin 4:0, Otruba Martin 4:0, Komínek Václav ml. 4:0, Nováček Luboš 4:0, body hostů: Krejska Vojtěch 0:2, Špaček Jiří 0:4, Krejska Josef 0:4, Chalupa Libor 0:4, Pažourek Jiří 0:2), TJ Sokol Stařeč C - SDH Bochovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kneslík Stanislav 2:2, Vlčan Robert 2:2, Hanzl Zbyněk 2:2, Blažek Radomil 2:2, body hostů: Roško Marek 3:1, Hájek Miroslav 4:0, Mička Josef 0:4, Pospíšil Radek 1:3), KST Střítež B - TJ Nárameč B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Zdeněk 1:3, Jeleček Augustin ml. 0:4, Muška Petr 2:2, Dočekal Zdeněk 2:2, body hostů: Raus Jindřich 4:0, Jílek Pavel 3:1, Čech Stanislav 1:3, Mandát Filip 3:1), Sokol Dukovany B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopeček Marek 1:3, Matějka Lukáš 3:1, Holoubek Marek 4:0, Fojtášek Martin 2:2, body hostů: Štork Martin 1:1, Bína Václav 2:2, Ferkl Radek 2:2, Ferkl Radek ml. 1:3, Zerzánková Sylva 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "C" - SK Římov C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zerzánek Vladimír 2:0, Bína Václav 4:0, Dolák Miroslav 4:0, Zerzánková Sylva 4:0, Chromý Jan 2:0, body hostů: Nahodil Martin 0:4, Hobza Stanislav 0:4, Nahodil Martin ml. 0:4, Nahodil Kryštof 0:4), TJ Nárameč B - Sokol Dukovany B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Pavel 0:4, Mandát Filip 0:4, Suchánek František 0:2, Raus Jindřich 1:3, Franc Petr 0:2, body hostů: Kopeček Marek 3:1, Matějka Lukáš 4:0, Holoubek Marek 4:0, Pelán Vítězslav 4:0), SDH Bochovice B - KST Střítež B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Radek 2:0, Hájek Miroslav 3:1, Roško Marek 4:0, Krejčí Adam 1:3, Hnízdil Matyáš 2:0, body hostů: Dočekal Zdeněk 1:3, Muška Petr 1:3, Jeleček Augustin ml. 0:4, Dvořáček Zdeněk 2:2), OST Rudíkov - TJ Sokol Stařeč C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chalupa Libor 1:2, Špaček Jiří 0:3, Rojík Luděk 0:3, Krejska Josef 0:1, Pažourek Jiří 0:2, WO 5:0, body hostů: Hanzl Zbyněk 3:1, Blažek Radomil 4:0, Pražáková Lucie 4:0, WO 0:5),
10. kolo:
SK Římov C - TJ Vladislav B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nahodil Martin ml. 1:2, Milostný Karel 1:2, Hobza Stanislav 2:1, Nahodil Martin 1:2, WO 5:0, body hostů: Nováček Luboš 0:4, Bábuněk Martin 3:1, Komínek Václav ml. 4:0, WO 0:5), OST Rudíkov - KST Střítež B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krejska Vojtěch 3:0, Žitník Jan 2:1, Krejska Josef 3:0, Chalupa Libor 0:3, WO 5:0, body hostů: Muška Petr 1:3, Dočekal Zdeněk 2:2, Dvořáček Zdeněk 1:3, WO 0:5), SDH Bochovice B - Sokol Dukovany B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roško Marek 2:2, Mička Josef 1:3, Hájek Miroslav 3:1, Krejčí Adam 0:2, Hnízdil Matyáš 2:0, body hostů: Fojtášek Martin 0:4, Kopeček Marek 1:3, Matějka Lukáš 3:1, Holoubek Marek 4:0), TJ Nárameč B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čech Stanislav 1:3, Mandát Filip 2:2, Suchánek František 2:2, Franc Petr 0:4, body hostů: Chromý Jan 2:2, Zerzánek Vladimír 4:0, Zerzánková Sylva 2:2, Bína Václav 3:1),
11. kolo:
TJ Nárameč B - SK Římov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Stanislav 4:0, Mandát Filip 3:1, Suchánek František 2:2, Raus Jindřich 3:1, body hostů: Milostný Karel 0:4, Jeřábek Jan 0:4, Hobza Stanislav 2:2, Nahodil Martin 2:2), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "C" - SDH Bochovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chromý Jan 3:1, Zerzánek Vladimír 1:0, Dolák Miroslav 3:1, Zerzánková Sylva 2:2, Bína Václav 2:1, body hostů: Roško Marek 2:2, Mička Josef 0:4, Krejčí Adam 0:4, Hájek Miroslav 3:1), Sokol Dukovany B - OST Rudíkov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopeček Marek 0:4, Matějka Lukáš 2:2, Holoubek Marek 3:1, Pelán Vítězslav 4:0, body hostů: Krejska Vojtěch 3:1, Krejska Josef 2:2, Žitník Jan 1:3, Rojík Luděk 0:2, Špaček Jiří 1:1), TJ Sokol Stařeč C - TJ Vladislav B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kneslík Stanislav 0:4, Hanzl Zbyněk 2:2, Pražáková Lucie 3:1, Blažek Radomil 1:3, body hostů: Nováček Luboš 1:3, Bábuněk Martin 2:2, Otruba Martin 4:0, Komínek Václav ml. 3:1),
12. kolo:
SK Římov C - TJ Sokol Stařeč C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milostný Karel 2:2, Jeřábek Jan 0:4, Nahodil Martin 3:1, Hobza Stanislav 0:4, body hostů: Blažek Radomil 2:2, Šabrňák Petr 2:2, Hanzl Zbyněk 3:1, Pražáková Lucie 4:0), TJ Vladislav B - KST Střítež B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bábuněk Martin 3:1, Otruba Martin 4:0, Komínek Václav ml. 4:0, Nováček Luboš 1:3, body hostů: Muška Petr 1:3, Dočekal Zdeněk 1:3, Dvořáček Zdeněk 2:2, Jeleček Augustin ml. 0:4), OST Rudíkov - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejska Vojtěch 3:1, Krejska Josef 0:4, Žitník Jan 2:2, Špaček Jiří 0:4, body hostů: Dolák Miroslav 2:2, Zerzánek Vladimír 2:2, Zerzánková Sylva 3:1, Bína Václav 4:0), SDH Bochovice B - TJ Nárameč B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roško Marek 4:0, Hájek Miroslav 4:0, Pospíšil Radek 3:1, Krejčí Adam 0:2, Hnízdil Matyáš 2:0, body hostů: Mandát Filip 1:3, Jílek Pavel 0:4, Čech Stanislav 1:3, Suchánek František 1:3),
13. kolo:
SDH Bochovice B - SK Římov C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roško Marek 4:0, Hájek Miroslav 4:0, Pospíšil Radek 3:1, Mička Josef 3:1, body hostů: Milostný Karel 0:4, Nahodil Martin 2:2, Nahodil Martin ml. 0:4, Hobza Stanislav 0:4), TJ Nárameč B - OST Rudíkov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mandát Filip 4:0, Jílek Pavel 3:1, Suchánek František 4:0, Raus Jindřich 1:3, body hostů: Krejska Vojtěch 2:2, Krejska Josef 0:4, Žitník Jan 1:3, Špaček Jiří 1:3), Sokol Dukovany B - TJ Vladislav B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holoubek Marek 3:1, Pelán Vítězslav 3:1, Pelán Ladislav 3:0, Matějka Lukáš 1:3, WO 0:1, body hostů: Nováček Luboš 1:3, Bábuněk Martin 0:4, Otruba Martin 2:2, Komínek Václav ml. 2:1, WO 1:0), KST Střítež B - TJ Sokol Stařeč C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krčál Martin 0:4, Jeleček Augustin ml. 0:4, Dočekal Zdeněk 1:3, Muška Petr 1:3, body hostů: Šabrňák Petr 3:1, Blažek Radomil 4:0, Pražáková Lucie 4:0, Hanzl Zbyněk 3:1),
14. kolo:
SK Římov C - KST Střítež B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hobza Stanislav 4:0, Nahodil Kryštof 1:3, Steinochr Vladimír 2:2, Jeřábek Jan 0:4, body hostů: Dočekal Zdeněk 3:1, Muška Petr 2:2, Dvořáček Zdeněk 2:0, Krčál Martin 2:2, Jeleček Augustin ml. 0:2), TJ Sokol Stařeč C - Sokol Dukovany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kneslík Stanislav 0:4, Pražáková Lucie 4:0, Hanzl Zbyněk 2:2, Blažek Radomil 2:2, body hostů: Kopeček Marek 1:3, Fojtášek Martin 2:2, Holoubek Marek 2:2, Pelán Vítězslav 3:1), TJ Vladislav B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "C" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bábuněk Martin 3:1, Otruba Martin 4:0, Komínek Václav ml. 1:3, Nováček Luboš 0:4, body hostů: Bína Václav 3:1, Chromý Jan 2:2, Dolák Miroslav 2:2, Zerzánková Sylva 1:3), OST Rudíkov - SDH Bochovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejska Josef 1:3, Krejska Vojtěch 3:1, Žitník Jan 2:2, Rojík Luděk 0:2, Špaček Jiří 0:2, body hostů: Hnízdil Matyáš 3:1, Krejčí Adam 1:3, Roško Marek 3:1, Hájek Miroslav 3:1),
15. kolo:
OST Rudíkov - SK Římov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejska Vojtěch 4:0, Špaček Jiří 2:2, Žitník Jan 1:1, Chalupa Libor 1:3, Holub Ludvík 2:0, body hostů: Milostný Karel 1:3, Nahodil Kryštof 0:4, Nahodil Martin 3:1, Hobza Stanislav 2:2), TJ Nárameč B - TJ Vladislav B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franc Petr 0:4, Mandát Filip 2:2, Suchánek František 1:3, Jílek Pavel 1:3, body hostů: Nováček Luboš 2:2, Bábuněk Martin 2:2, Otruba Martin 4:0, Komínek Václav ml. 4:0), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "C" - TJ Sokol Stařeč C 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zerzánková Sylva 1:2, Dolák Miroslav 3:0, Štork Michal 0:3, Bína Václav 2:1, WO 5:0, body hostů: Pražáková Lucie 3:1, Hanzl Zbyněk 2:2, Blažek Radomil 1:3, WO 0:5), Sokol Dukovany B - KST Střítež B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horník Vojtěch 0:4, Pelán Ladislav 2:0, Pelán Vítězslav 4:0, Matějka Lukáš 4:0, Kopeček Marek 1:1, body hostů: Dočekal Zdeněk 1:3, Muška Petr 1:3, Krčál Martin 1:3, Dvořáček Zdeněk 2:2),
16. kolo:
SK Římov C - Sokol Dukovany B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nahodil Martin ml. 1:3, Hobza Stanislav 1:3, Milostný Karel 1:3, Nahodil Kryštof 0:4, body hostů: Fojtášek Martin 1:3, Matějka Lukáš 4:0, Holoubek Marek 4:0, Pelán Vítězslav 4:0), KST Střítež B - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "C" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dočekal Zdeněk 1:3, Jeleček Augustin ml. 0:4, Krčál Martin 0:4, Dvořáček Zdeněk 1:3, body hostů: Zerzánek Vladimír 4:0, Bína Václav 4:0, Zerzánková Sylva 2:2, Dolák Miroslav 4:0), TJ Sokol Stařeč C - TJ Nárameč B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzl Zbyněk 4:0, Blažek Radomil 2:2, Šabrňák Petr 3:1, Vlčan Robert 2:2, body hostů: Raus Jindřich 2:2, Mandát Filip 3:1, Franc Petr 0:4, Čech Stanislav 0:4), TJ Vladislav B - SDH Bochovice B 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Otruba Martin 3:0, Komínek Václav ml. 3:0, Nováček Luboš 2:1, Bábuněk Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Mička Josef 0:4, Hájek Miroslav 2:2, Roško Marek 0:4, WO 0:5),
17. kolo:
OST Rudíkov - TJ Vladislav B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejska Vojtěch 2:2, Krejska Josef 0:2, Žitník Jan 2:2, Chalupa Libor 0:4, Špaček Jiří 0:2, body hostů: Nováček Luboš 2:2, Bábuněk Martin 2:2, Otruba Martin 4:0, Komínek Václav ml. 4:0), SDH Bochovice B - TJ Sokol Stařeč C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roško Marek 1:3, Hájek Miroslav 4:0, Krejčí Adam 0:2, Mička Josef 1:3, Hnízdil Matyáš 2:0, body hostů: Hanzl Zbyněk 2:2, Pražáková Lucie 3:1, Blažek Radomil 1:3, Šabrňák Petr 2:2), TJ Nárameč B - KST Střítež B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mandát Filip 4:0, Franc Petr 1:3, Čech Stanislav 2:2, Mezlík Roman 0:2, Raus Jindřich 1:1, body hostů: Muška Petr 2:2, Dočekal Zdeněk 1:3, Dvořáček Zdeněk 2:2, Krčál Martin 3:1), TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "C" - Sokol Dukovany B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolák Miroslav 1:3, Bína Václav 0:4, Chromý Jan 1:3, Štork Martin 4:0, body hostů: Pelán Ladislav 1:2, Pelán Vítězslav 3:1, Holoubek Marek 3:1, Vybíral Kamil 3:1, Horník Vojtěch 0:1),
18. kolo:
SK Římov C - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou "C" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nahodil Martin ml. 0:4, Nahodil Kryštof 0:4, Nahodil Martin 0:4, Hobza Stanislav 1:3, body hostů: Dolák Miroslav 4:0, Zerzánek Vladimír 4:0, Bína Václav 4:0, Zerzánková Sylva 3:1), Sokol Dukovany B - TJ Nárameč B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krys Samuel 0:2, Matějka Lukáš 4:0, Holoubek Marek 3:1, Fojtášek Martin 3:1, Kopeček Marek 0:2, body hostů: Čech Stanislav 1:3, Franc Petr 1:3, Jílek Pavel 1:3, Mandát Filip 3:1), KST Střítež B - SDH Bochovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muška Petr 2:2, Dočekal Zdeněk 2:2, Krčál Martin 1:1, Jeleček Augustin ml. 0:4, Dvořáček Zdeněk 1:1, body hostů: Roško Marek 3:1, Mička Josef 2:2, Hájek Miroslav 4:0, Krejčí Adam 1:3), TJ Sokol Stařeč C - OST Rudíkov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzl Zbyněk 2:2, Pražáková Lucie 4:0, Šabrňák Petr 3:1, Blažek Radomil 3:1, body hostů: Krejska Josef 1:3, Žitník Jan 3:1, Špaček Jiří 0:8),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy