Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
RP 1.třídy
12. kolo:
Bílovice B - Vlčnov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaha Jan 3:0, Janků Martin 2:2, Pekař Tomáš 3:0, Škráček Jan 2:2, WO 1:1, body hostů: Moštěk Marcel 2:2, Pešl Miroslav 0:3, Mlýnek Ctibor ml. 0:4, Křapa Ivo 2:1, WO 1:1), Velehrad A - Bílovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Machala Libor 3:1, Vaněk Lukáš 2:2, Lysoněk Ivo 4:0, Švec Lubomír 2:2, body hostů: Holub Petr 3:1, Vařák Milan st. 1:3, Polášek Jiří 0:4, Barcuch Josef 1:3), Vážany-Ořechov A - Břestek A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Laga Zbyněk 2:2, Hlavica Petr 3:1, Krys Roman 3:1, Oharek Petr 2:2, body hostů: Janík Michal 4:0, Basovník Kamil 0:4, Malík Vladimír 0:4, Miroš Miroslav 2:2), Újezdec-Těšov B - Drslavice – Veletiny B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lekeš Roman 4:0, Živnéř Stanislav 2:2, Surý Jakub 4:0, Březina Radomír 3:1, body hostů: Blažek Dominik 1:3, Rumanovský Michal 0:4, Zemánek Josef 1:3, Trtek Tomáš 1:3), ZŠ Strání A - Nivnice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staroba Josef 4:0, Popelka Václav 1:2, Knotek Jiří st. 3:1, Štajner Jakub 0:4, Bruštíková Petra 0:1, body hostů: Janečka Jiří 3:1, Kovařík Petr 2:2, Kapsa Michal 2:2, Libra Petr 1:3), Spartak Hluk B - Orel Ostr.N.Ves B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schuster Tomáš 2:2, Šmíd Václav 3:1, Sadilek Stanislav 4:0, Pospíšek Karel 2:2, body hostů: Miklíček Dominik 0:4, Mareček Šimon 3:1, Konečný Josef 2:2, Kučerák Vratko 0:4),
13. kolo:
Spartak Hluk B - Vlčnov B -:-, Orel Ostr.N.Ves B - ZŠ Strání A -:-, Nivnice C - Újezdec-Těšov B -:-, Drslavice – Veletiny B - Vážany-Ořechov A -:-, Břestek A - Velehrad A -:-, Bílovice C - Bílovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Jiří 1:3, Barcuch Josef 1:3, Vařák Milan st. 2:2, Holub Petr 3:1, body hostů: Pekař Tomáš 3:1, Holák David 2:2, Hyža Pavel ml. 0:4, Blaha Jan 4:0),
14. kolo:
Vlčnov B - Bílovice C -:-, Bílovice B - Břestek A -:-, Velehrad A - Drslavice – Veletiny B -:-, Vážany-Ořechov A - Nivnice C -:-, Újezdec-Těšov B - Orel Ostr.N.Ves B -:-, Spartak Hluk B - ZŠ Strání A -:-,
RP 2.třídy
12. kolo:
Vlčnov C - ST AMON Kunovice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přerovský Josef 2:2, Hauerlandová Monika 2:2, Mlýnek Ctibor st. 3:1, Cifr Radomír 3:1, body hostů: Šimůnek Ondřej 1:3, Hladík Lukáš 1:3, Šimůnek Martin 4:0, Chvatík Marek 0:4), Vážany-Ořechov B - Bojkovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Korvas Radomír 4:0, Kuchař Zdeněk 3:1, Mrkva David 2:2, Durčák Tomáš 3:1, body hostů: Macháček Oldřich 1:3, Šašinka Jiří 3:1, Richter David 0:4, Kuchař Jakub st. 0:4), Újezdec-Těšov C - Bystřice p. Lop. B 9:9, Spartak Hluk C - Drslavice-Veletiny C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšek Štěpán 1:3, Soviš Radek 2:2, Janča Michal 2:2, Míšek Jiří 2:2, body hostů: Mikuláštík Jaromír 0:4, Adámek Štěpán 1:3, Zemánek Josef 4:0, Rumanovský Michal 4:0), Bánov A - Horní Němčí A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlák Petr 4:0, Píšková Ivana 3:1, Mahdalíček Bohuslav 2:1, Zálešák Pavel 2:2, Balouch Martin 1:0, body hostů: Haloda Pavel 0:2, Tureček Marek 0:4, Zimčík Tomáš 2:2, Kočí Josef 2:2, Tureček Pavel 0:2), Orel Ostr.N.Ves C - KST Dolní Němčí E 18:0wo,
13. kolo:
Vlčnov C - Orel Ostr.N.Ves C -:-, KST Dolní Němčí E - Bánov A 0:18wo, Horní Němčí A - Spartak Hluk C -:-, Drslavice-Veletiny C - Újezdec-Těšov C -:-, Bystřice p. Lop. B - Vážany-Ořechov B -:-, Bojkovice B - ST AMON Kunovice D -:-,
14. kolo:
Bojkovice B - Vlčnov C -:-, ST AMON Kunovice D - Bystřice p. Lop. B -:-, Vážany-Ořechov B - Drslavice-Veletiny C -:-, Újezdec-Těšov C - Horní Němčí A -:-, Spartak Hluk C - KST Dolní Němčí E 18:0wo, Bánov A - Orel Ostr.N.Ves C -:-,
RP 3.třídy
10. kolo:
Vážany-Ořechov C - Velehrad B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorák Vlastimil 1:3, Janoušek Marek 1:3, Schottl Teodor 1:3, Smetana Jan 1:3, body hostů: Obdržálek Ondřej 4:0, Jelínek Šimon 0:4, Vaněk Václav 4:0, Ševčík Karel 4:0), ST AMON Kunovice E - Újezdec-Těšov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopčil Miloslav 3:1, Fialík Tomáš 3:1, Juřena Libor 2:2, Bureš Petr 1:1, Jančar Aleš 2:0, body hostů: Sklenář Marek 1:3, Procházka Michal 1:3, Heinrich Stanislav 1:3, Králík Tomáš 2:2), Uherský Ostroh A - Bílovice D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Vojtěch 4:0, Chmelař Michal 2:0, Baran Libor 3:1, Novotný Antonín 4:0, Konečný Michal 1:1, body hostů: Tománek Marek 0:4, Tománek Petr 0:4, Hyža Pavel ml. 2:2, Bereznaj Michal 0:4), KST Hluk A - Bánov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chovanec David 1:3, Capanda Radim 4:0, Morávek Pavel 1:3, Šašinka Radek st. 4:0, body hostů: Čapka Martin 1:3, Cába Jaroslav 1:3, Balouch Martin 2:2, Kročil Adam 2:2), Nivnice D - Zlechov B -:-, Orel Ostr.N.Ves D - Zlechov A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlček Jiří 0:4, Mahdalíček Josef st. 0:4, Kodrla Miroslav 1:3, Vlk Antonín 3:1, body hostů: Tománek Jiří st. 3:1, Tománek Jiří ml. 3:1, Vojtěšek Ivan 3:1, Kolínský Vladimír 3:1),
12. kolo:
Velehrad B - ST AMON Kunovice E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švec Lubomír 4:0, Obdržálek Ondřej 2:2, Kozina Miroslav 3:1, Vaněk Václav 2:2, body hostů: Kopčil Miloslav 1:3, Jančar Aleš 1:3, Bureš Petr 2:2, Gabriel Petr 1:3), Vážany-Ořechov C - Bílovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuberger Libor 3:1, Pokorák Vlastimil 2:1, Schottl Teodor 2:1, Gottwald Miroslav 2:2, Janoušek Marek 0:1, WO 0:1, body hostů: Tománek Petr 0:4, Bereznaj Michal 0:4, Holák David 3:0, Janků Martin 3:1, WO 1:0), Újezdec-Těšov D - KST Hluk A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Michal 3:1, Králík Tomáš 2:2, Švihký Petr 2:2, Heinrich Stanislav 4:0, body hostů: Šašinka Radek st. 3:1, Morávek Pavel 1:3, Chovanec David 1:3, Koval Dominik 0:4), Uherský Ostroh A - Nivnice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Vojtěch 1:3, Chmelař Michal 3:1, Konečný Michal 0:4, Novotný Antonín 1:3, body hostů: Gregůrek Ivo 2:2, Bršlica Josef 3:1, Fraňo Jan 2:2, Libra Petr 4:0), Bánov B - Orel Ostr.N.Ves D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čapka Martin 2:2, Kročil Adam 2:2, Sedlák Petr 4:0, Balouch Martin 1:3, body hostů: Vlk Antonín 3:1, Kadlček Jiří 0:4, Kodrla Miroslav 1:3, Kučerák Vratko 3:1), Zlechov B - Zlechov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klofáč Ondřej 0:4, Paška Zdeněk 3:1, Gottwald David 0:4, Vaněk Jiří 0:4, body hostů: Tománek Jiří st. 3:1, Hvožďa František 3:1, Tománek Jiří ml. 3:1, Vojtěšek Ivan 4:0),
13. kolo:
Zlechov B - Velehrad B -:-, Bánov B - Zlechov A -:-, Orel Ostr.N.Ves D - Uherský Ostroh A -:-, Nivnice D - Újezdec-Těšov D -:-, KST Hluk A - Vážany-Ořechov C -:-, Bílovice D - ST AMON Kunovice E -:-,
14. kolo:
Velehrad B - Bílovice D -:-, ST AMON Kunovice E - KST Hluk A -:-, Vážany-Ořechov C - Nivnice D -:-, Újezdec-Těšov D - Orel Ostr.N.Ves D -:-, Uherský Ostroh A - Zlechov A -:-, Zlechov B - Bánov B -:-,
RP 4.třídy
9. kolo:
Vlčnov D - Horní Němčí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přerovský Josef 3:1, Pešl Miroslav 1:3, Kašpar Marcel 2:2, Jurča Klement 3:1, body hostů: Kočí Martin 0:4, Huňka Vladimír 1:3, Tureček Pavel 2:2, Tureček Marek 4:0), Vážany-Ořechov D - KST Hluk B -:-, Bánov C - Újezdec-Těšov E 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kročil Adam 3:0, Lekeš Lukáš 0:3, Kablásek Filip 0:3, Sedlák Petr st. 1:2, WO 5:0, body hostů: Králík Tomáš 2:2, Sklenář Marek 3:1, Surý David 3:1, WO 0:5), Spartak Hluk D - Komňa A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Melsa Ladislav 0:4, Širůček Maxmilián 1:3, Liliana Širůčková 0:4, Zubík Jaroslav 1:3, body hostů: Mikulka Libor 4:0, Mikulka Petr 4:0, Glajch Michal 4:0, Zetík Lukáš 2:2),
10. kolo:
Spartak Hluk D - Újezdec-Těšov E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Širůček Maxmilián 0:4, Liliana Širůčková 0:4, Hájíček Jaroslav 3:1, Zubík Jaroslav 1:3, body hostů: Procházka Michal 4:0, Králík Tomáš 3:1, Sklenář Marek 3:1, Surý David 2:2), Bánov C - Vážany-Ořechov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítek Jaroslav 0:1, Sedlák Petr st. 2:2, Balouch Milan 2:2, Lekeš Lukáš 1:3, Kročil Adam 3:0, body hostů: Gottwald Miroslav 2:2, Janoušek Marek 3:1, Nevařilová Magdaléna 2:2, Pokorák Vlastimil 1:3), KST Hluk B - Vlčnov D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koval Dominik 3:1, Obdržálková Lucie 4:0, Vybíral Tomáš 1:3, Ježková Aneta 3:1, body hostů: Mlýnek Tomáš 1:3, Moštěk Richard 1:3, Pešl Miroslav 2:2, Přerovský Josef 1:3), Horní Němčí B - Břestek B 12:6,
11. kolo:
KST Hluk B - Břestek B -:-, Vlčnov D - Bánov C -:-, Vážany-Ořechov D - Spartak Hluk D -:-, Újezdec-Těšov E - Komňa A -:-,
12. kolo:
Komňa A - Vážany-Ořechov D -:-, Spartak Hluk D - Vlčnov D -:-, Bánov C - Břestek B -:-, KST Hluk B - Horní Němčí B -:-,
RP 5.třídy
9. kolo:
Zlechov C - Vážany-Ořechov E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klofáč Ondřej 1:3, Kubíček Roman 0:4, Tománek Stanislav 2:0, Kedroň Jakub 0:4, Kubíček Tomáš 0:2, body hostů: Kodrla Petr 4:0, Bartošík Josef 2:2, Žádník Šimon 3:1, Bednařík Šimon 4:0), Orel Uherské Hradiště A - Vlčnov E 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmelař Vladimír 1:3, Schröder Lukáš 1:3, Kučera Pavel 2:2, Pfeffer Bohdan 1:1, Slivečková Lenka 0:2, body hostů: Mlýnek Tomáš 4:0, Kučera František 3:1, Pešl Šimon 0:4, Moštěk Richard 4:0), KST Hluk C - ST AMON Kunovice F 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grebeňová Jana 0:4, Míšková Kateřina 0:4, Grebeňová Petra 0:4, Capanda Jakub 2:2, body hostů: Stodůlka Rostislav 4:0, Pavlíček Matyáš 3:1, Habarta Aleš 3:1, Zajíc Thomas 4:0),
12. kolo:
Zlechov C - KST Hluk C -:-, ST AMON Kunovice F - DDM Uherský Ostroh B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Thomas 3:1, Pavlíček Matyáš 2:2, Habarta Aleš 2:2, Stodůlka Rostislav 3:1, body hostů: Svoboda Martin 2:2, Vajčner Jan 0:4, Halíček Jan 4:0, Škrabal David 0:4), Vlčnov E - Vážany-Ořechov E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešl Šimon 1:3, Mlýnek Tomáš 4:0, Moštěk Richard 4:0, Kučera František 3:1, body hostů: Kodrla Petr 2:2, Bartošík Josef 1:3, Žádník Šimon 1:3, Pavlíček David 0:4),
13. kolo:
Vážany-Ořechov E - ST AMON Kunovice F -:-, DDM Uherský Ostroh B - KST Hluk C -:-, Zlechov C - Orel Uherské Hradiště A -:-,
14. kolo:
Orel Uherské Hradiště A - DDM Uherský Ostroh B -:-, KST Hluk C - Vážany-Ořechov E -:-, ST AMON Kunovice F - Vlčnov E -:-,
1.liga žáků
2. kolo:
Bílovice B - Ostrožská N.Ves A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Srovnalová Eliška 1:2, Pospíšil Šimon 1:2, Hromádka Vojtěch 2:1, body hostů: Jahodík Karel 1:2, Hübner Adam 1:2, Svoboda Šimon 3:0), KST Hluk A - Zlechov A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štipčáková Zuzana 3:0, Koval Dominik 3:0, Konečná Kristýna 3:0, body hostů: Kedroň Jakub 0:1, Kubíček Roman 0:3, Machů Patrik 0:3, Klofáč Ondřej 0:2), Vážany-Ořechov A - KST Dolní Němčí A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bednařík Prokop 1:2, Strouhal Radim 1:2, Šmít Vojtěch 1:2, body hostů: Kadlček Petr 0:3, Kubeš Martin 3:0, Kadlček Tadeáš 3:0), Bílovice A - AMON Kunovice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jagoš Štěpán 3:0, Kozelek Adam 0:3, Kašný Jindřich 3:0, body hostů: Šarátek Jakub 1:2, Habarta Tomáš 1:2, Kozelek Daniel 1:2),
4. kolo:
Bílovice B - Zlechov A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Šimon 0:3, Hromádka Vojtěch 2:1, Srovnalová Eliška 2:1, body hostů: Kubíček Roman 1:2, Klofáč Ondřej 3:0, Budík Radek 0:1, Kedroň Jakub 1:1), Vážany-Ořechov A - Ostrožská N.Ves A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoš Matyáš 2:1, Přibyl Pavel 2:1, Nevařilová Magdaléna 3:0, body hostů: Jahodík Karel 0:2, Svoboda Šimon 2:1, Mahdalová Emma 0:3, Josefík Lukáš 0:1), KST Hluk A - Bílovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koval Dominik 3:0, Konečná Kristýna 3:0, Ježková Aneta 2:0, Míšková Kateřina 1:0, body hostů: Jagoš Štěpán 0:3, Kašný Jindřich 0:3, Kozelek Adam 0:3), AMON Kunovice A - KST Dolní Němčí A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kozelek Daniel 0:3, Bída Adrian 0:2, Habarta Tomáš 0:3, Šarátek Jakub 0:1, body hostů: Kadlček Tadeáš 3:0, Miloš Kristián 3:0, Kubeš Martin 3:0),
7. kolo:
KST Hluk A - Bílovice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikulášková Barbora 0:2, Koval Dominik 3:0, Konečná Kristýna 3:0, Štipčáková Zuzana 1:0, body hostů: Srovnalová Eliška 1:2, Hromádka Vojtěch 0:3, Pospíšil Šimon 1:2), Ostrožská N.Ves A - KST Dolní Němčí A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jahodík Karel 0:3, Svoboda Šimon 1:2, Mahdalová Emma 0:3, body hostů: Kubeš Martin 2:1, Kadlček Tadeáš 3:0, Miloš Kristián 3:0), Zlechov A - AMON Kunovice A -:-, Vážany-Ořechov A - Bílovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrančík Ondřej 3:0, Přibyl Pavel 3:0, Nevařilová Magdaléna 3:0, body hostů: Jagoš Štěpán 0:3, Kozelek Adam 0:3, Lukačovič Tomáš 0:3),
8. kolo:
Bílovice B - Bílovice A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hromádka Vojtěch 1:2, Srovnalová Eliška 2:1, Kašný Václav 2:1, body hostů: Kašný Jindřich 0:3, Kozelek Adam 2:1, Jagoš Štěpán 2:1), Vážany-Ořechov A - AMON Kunovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoš Matyáš 3:0, Přibyl Pavel 3:0, Hrančík Ondřej 3:0, body hostů: Podškubka Tadeáš 0:3, Šarátek Jakub 0:3, Kozelek Daniel 0:3), Zlechov A - KST Dolní Němčí A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kedroň Jakub 0:1, Klofáč Ondřej 0:3, Budík Radek 0:3, Kubíček Roman 0:2, body hostů: Kadlček Tadeáš 3:0, Miloš Kristián 3:0, Kubeš Martin 3:0), Ostrožská N.Ves A - KST Hluk A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jahodík Karel 1:0, Mahdalová Emma 1:2, Josefík Lukáš 1:2, Hübner Adam 0:2, body hostů: Mikulášková Barbora 0:3, Konečná Kristýna 3:0, Koval Dominik 3:0),
9. kolo:
Ostrožská N.Ves A - Bílovice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jahodík Karel 2:1, Josefík Lukáš 2:1, Mahdalová Emma 3:0, body hostů: Pospíšil Šimon 0:3, Kašný Václav 0:3, Srovnalová Eliška 2:1), Zlechov A - KST Hluk A -:-, KST Dolní Němčí A - Vážany-Ořechov A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Miloš Kristián 0:1, Kubeš Martin 2:1, Kadlček Tadeáš 2:1, Zimčík Jakub 1:1, body hostů: Hrančík Ondřej 1:2, Přibyl Pavel 0:3, Nevařilová Magdaléna 3:0), AMON Kunovice A - Bílovice A -:-,
10. kolo:
Bílovice B - AMON Kunovice A -:-, Bílovice A - KST Dolní Němčí A -:-, Vážany-Ořechov A - KST Hluk A -:-, Zlechov A - Ostrožská N.Ves A -:-,
11. kolo:
Zlechov A - Bílovice B -:-, Ostrožská N.Ves A - Vážany-Ořechov A -:-, KST Hluk A - Bílovice A -:-, KST Dolní Němčí A - AMON Kunovice A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy