Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor
12. kolo:
TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Drnovice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Večerka Pavel 2:2, Klvač Radim 4:0, Vojtek Miloš 3:1, Krejčiřík Jakub 3:1, body hostů: Kuchtíček Jakub 0:4, Borovec Karel 1:3, Bastl Pavel 0:4, Kalousek Viktor 3:1), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Bučovice A 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 2:1, Heřmanský Martin 2:1, Heřmanský Josef 1:2, Kuchyňa Oldřich 1:2, WO 5:0, body hostů: Bil Martin 4:0, Holíčková Marie 2:2, Plšek Ondřej 0:4, WO 0:5), TTC Komořany B - TJ Hoštice A -:-, TJ Velešovice B - TJ Sokol Hodějice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordiovský Zbyněk 1:3, Fianta René 2:2, Honek Tomáš 0:4, Dřímal Josef 1:3, body hostů: Košťál Milan 2:2, Valný Aleš 3:1, Hejdušek Ivan 4:0, Durda Karel 3:1), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Němčany A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Machala Vítězslav 1:3, Sádlík Luděk 0:4, Novák Ivo 0:4, Reček Martin 0:4, body hostů: Hladký Arnošt 4:0, Gec Jaromír 4:0, Neužil Radek 3:1, Nováček Milan 4:0), KST DRAGON Vyškov C - TJ Sokol Hostěrádky A -:- (odloženo),
13. kolo:
TJ Sokol Orlovice A - KST DRAGON Vyškov C -:-, TJ Sokol Hostěrádky A - TJ Sokol Hlubočany C -:-, TJ Němčany A - TJ Velešovice B -:-, TTC Komořany B - TJ Sokol Hodějice A -:-, TJ Hoštice A - TJ Sokol Otnice B -:-, TJ Sokol Drnovice A - TJ Sokol Bučovice A -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Orlovice A - TJ Sokol Bučovice A -:-, TJ Hoštice A - TJ Sokol Drnovice A -:-, TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Hodějice A -:-, TTC Komořany B - TJ Němčany A -:-, TJ Velešovice B - TJ Sokol Hostěrádky A -:-, TJ Sokol Hlubočany C - KST DRAGON Vyškov C -:-,
Okresní soutěž 1
12. kolo:
TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Moravské Prusy A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korkován David 2:2, Šafařík Michal 4:0, Vágner Milan st. 0:4, Müller František 2:2, body hostů: Klvač Roman 3:1, Klvač Vojtěch 1:3, Zbořil Martin 3:1, Špičák Martin 1:3), TJ Tatran Hrušky A - SK Olšany A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štefan Vojtěch st. 0:4, Kouřil Zdeněk 2:2, Spáčil Josef 1:3, Dolák Marek 0:4, body hostů: Trávniček Boris 3:0, Zonek Miroslav 3:1, Hazucha Juraj 2:2, Hrtáň Zbyněk 4:0, Trávniček Petr 1:0), KST DRAGON Vyškov D - TJ Brankovice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korda Jiří 3:1, Tichý Zdeněk 2:2, Trávníčková Regina 1:3, Poslušný Ondřej 1:3, body hostů: Vodička Karel 3:1, Vašák Karel 2:2, Hakl Jiří 1:3, Polišenský Jaroslav 3:1), TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Drnovice B 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kohoutek Radek 3:0, Skalický Jaroslav 3:0, Staněk Milan 2:1, Šlampa Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Skála Petr 2:2, Kuchtíček Jakub 0:4, Tesař Jakub 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Němčany B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skokan Milan 4:0, Malý Roman 3:1, Juhás Pavel 3:1, Polouček Josef ml. 3:1, body hostů: Dvořáček Zdeněk 1:3, Bartoš Jiří 0:4, Ševčík Roman 1:3, Horák Dušan 1:3),
13. kolo:
OST Nevojice A - TJ Sokol Bohdalice A -:-, TJ Němčany B - TJ Sokol Bučovice B -:-, TJ Sokol Drnovice B - TJ Brankovice -:-, KST DRAGON Vyškov D - TJ Tatran Hrušky A -:-, SK Olšany A - TJ Sokol Moravské Prusy A -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Bohdalice A - SK Olšany A -:-, KST DRAGON Vyškov D - TJ Sokol Moravské Prusy A -:-, TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Drnovice B -:-, TJ Brankovice - TJ Němčany B -:-, TJ Sokol Rousínovec B - OST Nevojice A -:-,
Okresní soutěž 2
12. kolo:
TJ Hoštice - Heroltice B - Letonice -:- (dloženo), TJ Slavíkovice - OST Nevojice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pecha Tomáš 3:1, Leznar Martin 3:1, Bartošek Zdeněk 4:0, Jelínek Břetislav 4:0, body hostů: Hrubý Vojtěch 2:2, Hoždora František 0:4, Dempír Antonín 0:4, Kučerňák Milan 0:4), TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Luleč A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durdová Natálie 0:3, Sigmund Adam 3:1, Kučera Robert 1:3, Valný Aleš 3:1, Vinklárek Radomil 0:1, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Toulec Radek 1:3, Malach Roman 2:2, Zemánek Petr 4:0), SPŠ Bošky Bošovice A - TJ Sokol Lovčičky -:- (odloženo), TJ Němčany C - TJ Sokol Bučovice C -:-, SK Újezd u Brna A - TJ Sokol Rousínovec C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Ondřej 1:3, Henčl Martin 4:0, Hradský Karel 0:3, Jašek Václav 2:2, Konvica Jan 0:1, body hostů: Juhás Pavel 2:2, Budíková Alena 2:2, Flössler Jaromír 2:0, Idrný František 3:1, Malý Pavel 0:2),
13. kolo:
TJ Sokol Rousínovec C - Letonice -:-, SK Újezd u Brna A - TJ Němčany C -:-, TJ Sokol Bučovice C - SPŠ Bošky Bošovice A -:-, TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Luleč A -:-, TJ Sokol Hodějice B - OST Nevojice B -:-, TJ Slavíkovice - TJ Hoštice - Heroltice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecha Tomáš 2:2, Leznar Martin 1:3, Bartošek Zdeněk 3:1, Jelínek Břetislav 2:2, body hostů: Zaremba Leo 4:0, Jenáček Jiří 1:3, Kreutzer Radek 1:3, Zaremba Jan 2:2),
14. kolo:
Letonice - TJ Slavíkovice -:-, TJ Sokol Hodějice B - TJ Hoštice - Heroltice B -:-, OST Nevojice B - TJ Sokol Lovčičky -:-, TJ Sokol Luleč A - TJ Sokol Bučovice C -:-, SK Újezd u Brna A - SPŠ Bošky Bošovice A -:-, TJ Němčany C - TJ Sokol Rousínovec C -:-,
Okresní soutěž 3
12. kolo:
TJ Sokol Orlovice B - TJ Hoštice - Heroltice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lorenc Vítězslav 0:4, Jenerál Karel st. 0:4, Jenerál Karel 0:4, Matulík Václav 3:1, body hostů: Orel Filip 3:1, Zaoral Milan st. 3:1, Kocourek Vratislav 4:0, Petružela Vladislav ml. 3:1), TJ Sokol Bohdalice B - TJ Sokol Luleč B -:-, TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Rousínovec D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Majárek Patrik 4:0, Majárek David 4:0, Dvořáček František 2:2, Drkal Roman 3:1, body hostů: Malý Pavel 2:2, Priškin Jiří 1:3, Zugar Radek 0:4, Trochta Martin 0:4), SK Olšany B - TJ Tatran Hrušky B -:-, TJ Mouřínov A - SK Újezd u Brna B -:- (odloženo), TJ Sokol Bučovice D - KST DRAGON Vyškov E 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlampa Jan 4:0, Fenyk Michal 4:0, Tesáček Petr 2:2, Bil Miroslav 4:0, body hostů: Zbořil Matěj 0:4, Zbořil Roman 0:4, Mahdal Oldřich 1:3, Tauš Jaromír 1:3),
13. kolo:
TJ Sokol Orlovice B - KST DRAGON Vyškov E -:-, TJ Sokol Bučovice D - SK Újezd u Brna B -:-, TJ Tatran Hrušky B - TJ Mouřínov A -:-, TJ Vážany nad Litavou B - SK Olšany B -:-, TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Bohdalice B -:-, TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Luleč B -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Orlovice B - TJ Sokol Luleč B -:-, TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Rousínovec D -:-, SK Olšany B - TJ Sokol Bohdalice B -:-, TJ Vážany nad Litavou B - TJ Mouřínov A -:-, TJ Sokol Bučovice D - TJ Tatran Hrušky B -:-, KST DRAGON Vyškov E - SK Újezd u Brna B -:-,
Okresní soutěž 4
14. kolo:
TJ Sokol Královopolské Vážany - DDM Slavkov u Brna 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Vítězslav 4:0, Libánek Václav 4:0, Frank Pavel 4:0, Skřivánek Květoslav 4:0, body hostů: Lovasová Adéla 0:2, Lovas Miroslav 0:4, Okénka Miroslav 0:4, Kořínek Vladimír 0:4, Florián Miloslav 0:2), TJ Sokol Luleč D - TJ Sokol Topolany 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hála Antonín 0:4, Kingma Daniel 0:4, Zdražil Daniel 0:4, Kingma Marc 0:2, Havlíček Lukáš 0:2, body hostů: Zapletal Josef 4:0, Hudeček Tomáš 4:0, Lanc Martin 4:0, Soukup Pavel 4:0), TJ Němčany D - SPŠ Bošky Bošovice B -:- (odloženo), SK Újezd u Brna C - TJ Sokol Bučovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kellner Tomáš 2:2, Kellner Lukáš 0:4, Rožnovský Petr 4:0, Antol Roman 2:2, body hostů: Sokola Martin 3:1, Demel Radim st. 3:1, Cenek Vlastimil 1:3, Baštová Jana 1:3), TJ Sokol Luleč C - TJ Mouřínov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veigler Stanislav 4:0, Berki Ondřej 3:1, Gründelová Marcela 1:3, Křetínská Ivana 1:3, body hostů: Sedlák Miloslav 2:2, Pernica Lubomír 3:1, Lánský Radim ml. 1:3, Petřík Lukáš 1:3), TJ Sokol Moravské Prusy B - KST DRAGON Vyškov F -:-,
15. kolo:
TJ Mouřínov B - KST DRAGON Vyškov F -:-, TJ Sokol Luleč C - SK Újezd u Brna C -:-, TJ Sokol Bučovice E - TJ Němčany D -:-, SPŠ Bošky Bošovice B - TJ Sokol Luleč D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Marek 0:4, Mazanec František 0:4, Slabyhoudek Dušan 4:0, Branč Patrik 4:0, body hostů: Kingma Marc 2:0, Kingma Daniel 2:2, Hála Antonín 2:2, Zdražil Daniel 2:2, Takács Tadeáš 0:2), TJ Sokol Topolany - TJ Sokol Královopolské Vážany -:-, DDM Slavkov u Brna - TJ Heršpice -:-,
16. kolo:
TJ Heršpice - TJ Sokol Topolany -:-, TJ Sokol Královopolské Vážany - SPŠ Bošky Bošovice B -:-, TJ Sokol Luleč D - TJ Sokol Bučovice E -:-, TJ Němčany D - TJ Sokol Luleč C -:-, SK Újezd u Brna C - KST DRAGON Vyškov F -:-, TJ Mouřínov B - TJ Sokol Moravské Prusy B -:-,
25. kolo:
TJ Sokol Luleč D - TJ Heršpice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hála Antonín 3:1, Kingma Daniel 2:2, Zdražil Daniel 1:3, Kingma Marc 1:3, body hostů: Bodocký Ladislav 4:0, Zhartun Dzmitry 0:4, Kolovrátek Jiří 2:2, Dvořák Jakub 3:1), TJ Němčany D - DDM Slavkov u Brna 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrozek Patrik 1:3, Procházka Michal 2:2, Kohoutek Roman 2:2, Hromek Jiří 0:4, body hostů: Lovas Miroslav 2:2, Kořínek Vladimír 1:3, Halouzka Dušan 4:0, Lovasová Adéla 4:0), SK Újezd u Brna C - TJ Sokol Topolany 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kyselka Václav 2:2, Kyselka Vojtěch 0:4, Kellner Tomáš 0:4, Krejčí Marek 0:4, body hostů: Lanc Martin 3:1, Kolář František 4:0, Zapletal Josef 2:0, Soukup Pavel 3:1, Hanák Jan 2:0), TJ Mouřínov B - SPŠ Bošky Bošovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vintr Marek 4:0, Pernica Lubomír 1:1, Sedlák Miloslav 3:1, Štec Rostislav 1:3, Petřík Lukáš 1:1, body hostů: Slabyhoudek Dušan 3:1, Matyáš Martin 1:3, Branč Patrik 2:2, Fišer Marek 0:4), TJ Sokol Moravské Prusy B - TJ Sokol Bučovice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Petr 2:2, Pacák Miroslav 4:0, Panáček Dušan 0:4, Gerec Marek st. 1:3, body hostů: Sokola Martin 3:1, Hrubá Patricie 3:1, Cenek Vlastimil 1:3, Demel Radim st. 2:2), KST DRAGON Vyškov F - TJ Sokol Luleč C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vintr Štěpán 2:2, Sedláčková Amélie 3:1, Hrubý Vojtěch 3:1, Křupka Matyáš 1:3, body hostů: Polášek Libor 1:3, Berki Ondřej 4:0, Pydych Stanislav 1:3, Zemánková Eva 1:3),
26. kolo:
TJ Sokol Luleč C - TJ Sokol Moravské Prusy B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křetínská Ivana 0:4, Veigler Stanislav 2:2, Gründelová Marcela 2:2, Polášek Libor 1:3, body hostů: Malý Petr 1:3, Pacák Miroslav 4:0, Panáček Dušan 2:2, Vejrosta Pavel 4:0), TJ Sokol Bučovice E - TJ Mouřínov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sokola Martin 4:0, Hrubá Patricie 2:2, Demel Radim st. 3:1, Demel Arnold Adam 0:4, body hostů: Petřík Lukáš 1:3, Sedlák Miloslav 2:2, Pernica Lubomír 3:1, Štec Rostislav 1:3), SPŠ Bošky Bošovice B - SK Újezd u Brna C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slabyhoudek Dušan 3:1, Matyáš Martin 2:2, Branč Patrik 3:1, Fišer Marek 0:4, body hostů: Jašek Jakub 2:2, Kellner Lukáš 1:3, Krejčí Marek 1:3, Kyselka Václav 4:0), TJ Sokol Topolany - TJ Němčany D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář František 3:1, Hanák Jan 4:0, Hudeček Tomáš 0:2, Zapletal Josef 2:2, Soukup Pavel 0:2, body hostů: Hrozek Patrik 3:1, Pavlík Tomáš 1:3, Procházka Michal 2:2, Kohoutek Roman 1:3), DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Luleč D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Okénka Miroslav 4:0, Kořínek Vladimír 2:2, Lovasová Adéla 4:0, Halouzka Dušan 2:0, Lovas Miroslav 2:0, body hostů: Hála Antonín 1:3, Kingma Daniel 1:3, Kingma Marc 0:4, Zdražil Daniel 0:4), TJ Heršpice - TJ Sokol Královopolské Vážany 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bílek Oldřich 0:4, Vodička Antonín 0:4, Bodocký Ladislav 0:4, Kolovrátek Jiří 0:4, body hostů: Skřivánek Květoslav 4:0, Libánek Václav 4:0, Dvořáček Vítězslav 4:0, Frank Pavel 4:0),
Žákovská Liga, Finále
1. kolo:
KST DRAGON Vyškov B - TJ Sokol Bučovice 9:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křupka Matyáš 2:0, Zaoral Milan ml. 1:0, Beran Tomáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Zachrla Jiří 0:2, Hrubý Milan 0:3, WO 0:3), KST DRAGON Vyškov B - TJ Sokol Luleč A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beran Tomáš 3:0, Zaoral Milan ml. 2:1, Křupka Matyáš 2:1, body hostů: Hála Antonín 0:3, Zdražil Daniel 0:3, Kingma Daniel 2:1), KST DRAGON Vyškov B - KST DRAGON Vyškov D 7:3, TJ Sokol Bučovice - TJ Sokol Luleč A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zachrla Jiří 0:3, Hrubý Milan 0:3, WO 0:3, body hostů: Hála Antonín 2:0, Kingma Marc 2:0, Kingma Daniel 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Bučovice - KST DRAGON Vyškov D 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zachrla Jiří 0:3, Hrubý Milan 1:2, WO 0:3, body hostů: Mrázová Monika 2:0, Začalová Kristýna 2:0, Radomilová Jitka 1:1, WO 3:0), KST DRAGON Vyškov A - KST DRAGON Vyškov C 7:3, KST DRAGON Vyškov A - TJ Sokol Drnovice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrubý Vojtěch 3:0, Sedláčková Amélie 3:0, WO 0:3, body hostů: Čtvrtníčková Natálie 0:2, Adamiková Adéla 0:2, Lenhart Tobias 0:2, WO 3:0), SK Újezd u Brna - KST DRAGON Vyškov C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kellner Lukáš 1:2, Kyselka Vojtěch 3:0, Ďásek Adam 1:2, body hostů: Plášil Oliver 2:1, Klvač Ondřej 2:1, Zaoral Marek 0:3), SK Újezd u Brna - TJ Sokol Drnovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kellner Lukáš 3:0, Kyselka Vojtěch 3:0, Ďásek Adam 3:0, body hostů: Adamiková Adéla 0:3, Čtvrtníčková Natálie 0:3, Lenhart Tobias 0:3), KST DRAGON Vyškov C - TJ Sokol Drnovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plášil Oliver 3:0, Klvač Ondřej 3:0, Zaoral Marek 3:0, body hostů: Čtvrtníčková Natálie 0:3, Adamiková Adéla 0:3, Lenhart Tobias 0:3),
Žákovská Liga, Útěcha
1. kolo:
KST DRAGON Vyškov E - TJ Sokol Luleč B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šelc Jakub 0:3, Crhonek David 3:0, Čáslava Matyáš 3:0, body hostů: Takács Tadeáš 1:2, Havlíček Lukáš 1:2, Čech Daniel 1:2), KST DRAGON Vyškov E - TJ Sokol Rousínovec -:-, KST DRAGON Vyškov E - TJ Velešovice -:-, TJ Sokol Luleč B - TJ Sokol Rousínovec -:-, TJ Sokol Luleč B - TJ Velešovice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozehnal Adam 1:1, Julínková Terezie 1:1, Julínková Sofie 1:1, WO 3:0, body hostů: Jelínková Julie nejml. 3:0, Mráz Matěj 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Drnovice B - TTC Komořany -:-, TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Luleč C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havlíček Richard 3:0, Dostál Lukáš 2:1, WO 0:3, body hostů: Pydychová Ema 0:2, Křetínská Eliška 0:2, Šmerdová Kateřina 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Hlubočany - TTC Komořany -:-, TJ Sokol Hlubočany - TJ Sokol Luleč C 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kozák Přemysl 3:0, Baričák David 0:3, Tomíková Lucie 0:3, body hostů: Pydychová Ema 2:1, Gottvaldová Sabina 2:1, Šmerdová Kateřina 2:1), TTC Komořany - TJ Sokol Luleč C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Otáhal Šimon 3:0, Petr Michal 1:2, WO 0:3, body hostů: Pydychová Ema 0:2, Křetínská Eliška 1:1, Gottvaldová Sabina 1:1, WO 3:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy