Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OS 1. třídy
12. kolo:
TJ Sokol Valašské Klobouky A - TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Raška Miroslav 4:0, Fojtů Dalibor 2:2, Juřica Petr 0:4, Raška Martin 2:2, body hostů: Kubáč Petr 3:1, Huňka Tomáš 2:2, Kopečný Zdeněk st. 2:2, Dočkal Vojtěch 1:3), SK Louky A - SK Slopné, z. s. A 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holík Tomáš 3:0, Pastyřík Miroslav 2:1, Pastyřík Petr 2:1, Zubík Libor 3:0, WO 5:0, body hostů: Žáček Libor 0:4, Kužela Marek 0:4, Malý David 2:2, WO 0:5), Slovan Luhačovice A - PPK Malenovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žmolík Milan 2:2, Prchlík Pavel 1:3, Šebesta Petr 1:3, Böhm Jiří 1:3, body hostů: Vítek Pavel 4:0, Kolařík Milan 4:0, Holiš Martin 3:1, Mokroš Richard 0:4), Sportovní kluby Slavičín, z.s. B - TJ Jiskra Otrokovice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rak Petr 1:2, Jančařík Miroslav 3:1, Kučera Jaroslav 3:0, Malatinský Petr 2:2, WO 1:1, body hostů: Šindelář Petr 0:4, Plišťák Miroslav 1:2, Černohous Jan 3:1, Búbela Pavel 1:2, WO 1:1), TJ Fryšták B - TJ Vysoké Pole z.s. A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hochmajer Petr 2:2, Gregor Radek 3:1, Fišer Roman 3:0, Konečný David 3:1, WO 0:1, body hostů: Stružka Radomír 2:2, Fojtů Miroslav 0:4, Machů Radek st. 2:2, Machů Roman st. 0:3, WO 1:0), Orel Zlín C - Sport centrum Bylnice B 12:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Miroslav 3:0, Zámečníková Iveta 2:1, Bezděková Gábina 3:0, WO 3:3, body hostů: Koseček Lukáš 1:2, Martiška Petr 0:3, Blabla Tomáš 0:3, WO 3:3),
13. kolo:
Orel Zlín C - TJ Sokol Valašské Klobouky A -:-, Sport centrum Bylnice B - TJ Fryšták B -:-, TJ Vysoké Pole z.s. A - Sportovní kluby Slavičín, z.s. B -:-, TJ Jiskra Otrokovice E - Slovan Luhačovice A -:-, PPK Malenovice A - SK Louky A -:-, SK Slopné, z. s. A - TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. D -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Valašské Klobouky A - SK Slopné, z. s. A -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. D - PPK Malenovice A -:-, SK Louky A - TJ Jiskra Otrokovice E -:-, Slovan Luhačovice A - TJ Vysoké Pole z.s. A -:-, Sportovní kluby Slavičín, z.s. B - Sport centrum Bylnice B -:-, TJ Fryšták B - Orel Zlín C -:-,
OS 2. třídy
12. kolo:
Sportovní klub Rokytnice, z. s. - SK Bohuslavice nad Vláří, z.s. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křek Pavel 3:1, Bureš Daniel 0:4, Ščuglík Jiří st. 0:4, Bureš Michal 4:0, body hostů: Jaroš Vladislav st. 2:2, Vaněk Bronislav ml. 3:1, Vaněk Bronislav st. 2:2, Žalek René 2:2), TJ Sokol Šarovy z.s. B - Slovan Luhačovice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lišaník Josef ml. 1:3, Batoušek Vladimír 2:2, Henzl Libor 4:0, Gajdůšek Robert 4:0, body hostů: Tomášek Ivan 2:2, Žmolík Pavel 2:2, Šebesta Petr 1:3, Heinrich Ladislav 0:4), TJ Jiskra Otrokovice F - Tělocvičná jednota Sokol Jasenná 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Roman 1:3, Hruška Roman 0:4, Búbela Pavel 2:2, Dohnal Josef 2:2, body hostů: Chromčák Petr 4:0, Petrů Stanislav 3:1, Lenczyk Dušan 2:2, Konečný Petr 2:2), TJ Štítná nad Vláří, z.s. B - TJ Sokol Mysločovice z.s. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinďák Miroslav 1:3, Šuráň Petr 3:1, Doležel Tomáš st. 3:1, Faldík František 1:3, body hostů: Gazdoš Jaroslav ml. 4:0, Kalup Richard 1:3, Volf Jiří 2:2, Utinek Miroslav 1:3), SK Slopné, z. s. B - TJ FS Napajedla, z.s. A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šůstek Bohuslav 1:3, Surý Patrik 3:1, Trunkát Josef 0:4, Tkadlec Petr 3:1, body hostů: Truhlář Martin 2:2, Zatloukal Darek 2:2, Škrabala Jaroslav 3:1, Tesař Tomáš 2:2), Orel jednota Kašava A - TJ Sokol Valašské Klobouky B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křižka Tomáš 2:2, Kruťa Josef 3:1, Čevela Vladislav 2:0, Dočkal Jakub 4:0, Minařík Roman 2:0, body hostů: Juřica Petr 0:4, Fojtů Dalibor 1:3, Kyjanka Petr 2:2, Ďulík František 0:4),
13. kolo:
Orel jednota Kašava A - Sportovní klub Rokytnice, z. s. -:-, TJ Sokol Valašské Klobouky B - SK Slopné, z. s. B -:-, TJ FS Napajedla, z.s. A - TJ Štítná nad Vláří, z.s. B -:-, TJ Sokol Mysločovice z.s. B - TJ Jiskra Otrokovice F -:-, Tělocvičná jednota Sokol Jasenná - TJ Sokol Šarovy z.s. B -:-, Slovan Luhačovice B - SK Bohuslavice nad Vláří, z.s. -:-,
14. kolo:
Sportovní klub Rokytnice, z. s. - Slovan Luhačovice B -:-, SK Bohuslavice nad Vláří, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Jasenná -:-, TJ Sokol Šarovy z.s. B - TJ Sokol Mysločovice z.s. B -:-, TJ Jiskra Otrokovice F - TJ FS Napajedla, z.s. A -:-, TJ Štítná nad Vláří, z.s. B - TJ Sokol Valašské Klobouky B -:-, SK Slopné, z. s. B - Orel jednota Kašava A -:-,
OS 3. třídy
9. kolo:
TJ Sokol Šarovy z.s. C - KPST - SK Louky, z.s. B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Henzl Libor 4:0, Batoušek Vladimír 3:1, Úředníček Petr 3:1, Zikmund Marek 1:3, body hostů: Kolomazník Radek 1:3, Kolomazník Antonín 2:2, Pišín Miroslav 2:2, Šustrová Zuzana 0:4), TJ Bohuslavice u Zlína, z. s. - KST Zlín, z.s. D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ivanovský Ivan 0:4, Mikeštík Petr 2:2, Portisch Miroslav 2:2, Bilavčík Roman 0:4, body hostů: Veselý Jiří 3:1, Novotný Antonín st. 4:0, Kratochvíl Petr 2:2, Orlita Dominik 3:1), TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. E - PPK Malenovice B -:-, TJ Sokol Salaš - Slovácká Sparta Spytihněv z.s. A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vančík Martin 2:2, Tomášek Martin 1:3, Schmidt Jiří 3:1, Valášek Igor 1:3, body hostů: Vondráček Tomáš 2:2, Bilíček František 1:3, Vondráček Tomáš st. 3:1, Bilíček David 3:1), SK Slopné, z. s. C - Orel jednota Kašava B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škarek Ladislav 1:3, Surá Kateřina 0:4, Kužela Ondřej 1:3, Váňa Václav 0:4, body hostů: Čevela Vladislav 3:1, Černoch Břetislav 4:0, Šála Jaromír 4:0, Marušák Daniel 3:1), TJ Sokol Mysločovice z.s. C - TJ Vysoké Pole z.s. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gazda Zdeněk 3:1, Juřica Jakub 1:3, Volf Jiří 3:1, Utinek Miroslav 1:3, body hostů: Adámek Pavel 4:0, Stružka Vítězslav 0:4, Kovařík Miroslav 2:2, Milis Ladislav ml. 2:2),
12. kolo:
KPST - SK Louky, z.s. B - Orel jednota Kašava B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pišín Miroslav 3:1, Rada Pavel 3:1, Mareček Ivo 3:1, Kolomazník Antonín 3:1, body hostů: Čevela Vladislav 4:0, Šála Jaromír 0:4, Polášek Jiří ml. 0:4, OŠKERA ADAM 0:4), TJ Vysoké Pole z.s. B - Slovácká Sparta Spytihněv z.s. A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Pavel 3:1, Kovařík Miroslav 2:2, Milis Ladislav ml. 3:1, Stružka Vítězslav 3:1, body hostů: Maršálek Martin 0:4, Bilíček František 0:4, Vondráček Tomáš st. 1:3, Bilíček David 4:0), TJ Sokol Mysločovice z.s. C - PPK Malenovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gazda Zdeněk 4:0, Juřica Jakub 0:4, Volf Jiří 2:1, Utinek Miroslav 3:1, Gazdoš Martin 0:1, body hostů: Plachý Jaroslav 1:3, Holík Roman 1:3, Kopeček Ladislav 2:2, Sedláček Radek 3:1), SK Slopné, z. s. C - KST Zlín, z.s. D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škarek Ladislav 0:4, Kužela Ondřej 0:4, Talaš Ondřej 2:2, Kužela Patrik 2:2, body hostů: Novotný Antonín st. 2:2, Veselý Jiří 3:1, Kratochvíl Petr 4:0, Pištínek Robin 3:1), TJ Sokol Salaš - TJ Sokol Šarovy z.s. C 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nevělík Zdeněk 1:2, Tomášek Martin ml. 0:3, Tomášek Martin 1:2, Schmidt Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Henzl Václav 4:0, Zikmund Marek 1:3, Úředníček Petr 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. E - TJ Bohuslavice u Zlína, z. s. 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašík Pavel 4:0, Fišer Jiří 4:0, Fišerová Natálie 1:3, Hlavicová Dagmara 1:3, body hostů: Ivanovský Ivan 2:2, Mikeštík Petr 2:2, Portisch Miroslav 2:2, Bilavčík Roman 0:4),
13. kolo:
TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. E - KPST - SK Louky, z.s. B -:-, TJ Bohuslavice u Zlína, z. s. - TJ Sokol Salaš -:-, TJ Sokol Šarovy z.s. C - SK Slopné, z. s. C -:-, KST Zlín, z.s. D - TJ Sokol Mysločovice z.s. C -:-, PPK Malenovice B - TJ Vysoké Pole z.s. B -:-, Slovácká Sparta Spytihněv z.s. A - Orel jednota Kašava B -:-,
14. kolo:
KPST - SK Louky, z.s. B - Slovácká Sparta Spytihněv z.s. A -:-, Orel jednota Kašava B - PPK Malenovice B -:-, TJ Vysoké Pole z.s. B - KST Zlín, z.s. D -:-, TJ Sokol Mysločovice z.s. C - TJ Sokol Šarovy z.s. C -:-, SK Slopné, z. s. C - TJ Bohuslavice u Zlína, z. s. -:-, TJ Sokol Salaš - TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. E -:-,
OS 4. třídy
12. kolo:
Orel Zlín E - SK Újezd z. s. B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krahula Tomáš 1:3, Ngoc Phu Petr Le 2:2, Keňo Petr 2:2, Hloušek Jonáš 1:3, body hostů: Jahoda Jan 2:2, Psota Vladimír 4:0, Psota Filip 0:4, Šandor Josef 4:0), TJ FS Napajedla, z.s. B - Slovácká Sparta Spytihněv z.s. C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chadalík Alexandr 2:2, Vlček Lubomír 2:2, Jestříbek Martin 4:0, Uhříček Václav 1:2, Zatloukal Darek 1:0, body hostů: Klajnová Jana 0:4, Rapant Karel 2:2, Vondráček Dominik 2:2, Bílý Jiří 0:1, Neubauer Petr 2:1), Slovan Luhačovice C - Slovácká Sparta Spytihněv z.s. B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žmolík Pavel 4:0, Pinďák Jiří 0:2, Kraus Jakub 1:3, Prekop Robert 1:3, Hanák Jaromír 2:0, body hostů: Rizovski Ivan 3:1, Maršálek Martin 3:1, Čech Jan 2:2, Kotásek Richard 0:2, Bednařík Robert 0:2), PPK Malenovice C - Orel Zlín D 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holík Roman 2:2, Mokroš Richard 4:0, Fagoš Jan 0:2, Fagoš Ondřej 4:0, Holek Pavel 1:1, body hostů: Weiss Jaromír 2:2, Sýkora Matěj 2:2, Talaš Karel 1:3, Hanáček Jan 0:4), SK Slopné, z. s. D - KPST - SK Louky, z.s. C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kužela Ondřej 2:2, Trunkát Evžen 0:4, Talaš Ondřej 4:0, Kužela Patrik 2:2, body hostů: Ondruška František 1:1, Kolomazník Antonín 3:1, Kolesa Václav 1:3, RYCHLÍK Tomáš 3:1, Veselý Petr 0:2), TJ Nedašov z.s. - KPST - SK Louky, z.s. D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Ladislav 4:0, Gašpárek Kamil 4:0, Fojtík Jiří 4:0, Cícha Radek 2:2, body hostů: Křenek Aleš 0:4, Winter David 1:3, Berousek Ondřej 0:4, Valerián René 1:3),
13. kolo:
TJ Nedašov z.s. - Orel Zlín E -:-, KPST - SK Louky, z.s. D - SK Slopné, z. s. D -:-, KPST - SK Louky, z.s. C - PPK Malenovice C -:-, Orel Zlín D - Slovan Luhačovice C -:-, Slovácká Sparta Spytihněv z.s. B - TJ FS Napajedla, z.s. B -:-, Slovácká Sparta Spytihněv z.s. C - SK Újezd z. s. B -:-,
14. kolo:
Orel Zlín E - Slovácká Sparta Spytihněv z.s. C -:-, SK Újezd z. s. B - Slovácká Sparta Spytihněv z.s. B -:-, TJ FS Napajedla, z.s. B - Orel Zlín D -:-, Slovan Luhačovice C - KPST - SK Louky, z.s. C -:-, PPK Malenovice C - KPST - SK Louky, z.s. D -:-, SK Slopné, z. s. D - TJ Nedašov z.s. -:-,
Pohár Zlinský švec
5. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Bohuslavice nad Vláří, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Jasenná -:-, SK Slopné, z. s. B - TJ Sokol Kostelec-Zlín A -:-, PPK Malenovice z.s. B - SK Slopné, z. s. A -:-, SK Louky, z.s. B - TJ Slovan Luhačovice A -:-,
Okresní liga mládeže
8. kolo:
SK Slavičín - Orel Zlín B -:-, TJ Jiskra Otrokovice, z.s. - TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrbáček Dominik 3:0, Spurný Tomáš 3:0, Konvalina Matouš 3:0, body hostů: Štosek Petr 0:3, Hudeček Vítek 0:3, David Kryštof 0:3), Orel Zlín A - SK Slopné, z. s. 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Polášek Jan 0:3, Keňo Petr 0:3, Krahula Tomáš 0:3, body hostů: Kužela Ondřej 3:0, Kužela Patrik 3:0, Talaš Ondřej 3:0),
9. kolo:
Orel Zlín A - SK Slavičín -:-, SK Slopné, z. s. - TJ Jiskra Otrokovice, z.s. -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. - TJ Sokol Mysločovice z.s. -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy