Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor I. třídy
1. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí C - TJ Sokol Rovečné B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kořínek Stanislav 2:2, Dvořák František 0:2, Blažek Filip 0:4, Buk Martin 3:1, Bednář Ivan 2:0, body hostů: Čech Eduard 4:0, Kleinbauer Martin 2:2, Skoumal Vít 1:3, Hrstka Milan st. 2:2), TJ Sokol Nížkov - SK Sokol Lhotky, z.s. B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flesarová Marcela 3:1, Eliáš Bohuslav 3:1, Vlček Miroslav 3:0, Velín Jiří 3:1, Filip Tomáš 0:1, body hostů: Nevrtal Zdeněk 1:3, Chylík Aleš 0:4, Konečný Petr 0:2, Vondrák Petr 3:1, Procházka Josef 0:2), TJ Žďár nad Sázavou E - TJ Žďár nad Sázavou F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štola Dušan 1:0, Němeček František 4:0, Dočekal Dalibor 3:1, Jírek Jan 0:4, Řezníček Tomáš 0:3, body hostů: Hruška Jiří 1:3, Klusáček Jiří 2:2, Minčev Ondřej 3:1, Nekuža Roman 2:2), Orel Bystřice n.P. - SK Škrdlovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Husák Pavel 4:0, Šumšál Patrik 4:0, Urbánek Filip 2:2, Jakubec Břetislav 1:3, body hostů: Bartůšek Miroslav 1:3, Beznoska Jiří 2:2, Červinková Petra 2:2, Brož Martin 0:4), SK Vídeň - TK Autocolor Oslavice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Starý Josef 2:2, Ambrož Marek 3:1, Nedoma Jan 2:2, Pekárek Stanislav 0:2, Kupka Jiří 1:1, body hostů: Šoukal František 0:4, Jašek Petr 2:2, Zelený David 2:2, Těžký Milan 4:0),
2. kolo:
TJ Sokol Rovečné B - TK Autocolor Oslavice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrstka Milan st. 0:4, Kleinbauer Martin 3:1, Čech Eduard 3:1, Lefler Lubomír 2:2, body hostů: Bazala Jan 2:2, Klusáček Patrik 1:3, Hladík Zdeněk 1:3, Zelený David 4:0), SK Škrdlovice - SK Vídeň 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Červinková Petra 1:2, Beznoska Jiří 1:2, Bartůšek Miroslav 2:1, Brož Martin 0:3, WO 5:0, body hostů: Kupka Jiří 1:3, Nedoma Jan 4:0, Ambrož Marek 3:1, WO 0:5), TJ Žďár nad Sázavou F - Orel Bystřice n.P. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekuža Roman 2:2, Kreisler Tomáš 1:3, Minčev Ondřej 2:2, Klusáček Jiří 2:2, body hostů: Husák Pavel 4:0, Šumšál Patrik 2:2, Urbánek Filip 2:2, Jakubec Břetislav 1:3), SK Sokol Lhotky, z.s. B - TJ Žďár nad Sázavou E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Petr 2:1, Vondrák Petr 2:2, Nevrtal Zdeněk 1:3, Chylík Aleš 1:3, WO 1:0, body hostů: Dočekal Dalibor 4:0, Němeček František 3:0, Řezníček Tomáš 1:3, Štola Dušan 1:3, WO 0:1), Stolní tenis Velké Meziříčí C - TJ Sokol Nížkov 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Vratislav 3:1, Kališ Pavel 1:3, Hedvábný Lukáš 1:3, Buk Martin 3:1, body hostů: Velín Jiří 3:1, Vlček Miroslav 3:1, Eliáš Bohuslav 2:2, Filip Tomáš 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Nížkov - TJ Sokol Rovečné B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flesarová Marcela 4:0, Eliáš Bohuslav 2:2, Vlček Miroslav 3:1, Jaroš Petr 2:2, body hostů: Čech Eduard 3:1, Kadlec Josef 0:4, Lefler Lubomír 1:3, Skoumal Vít 1:3), TJ Žďár nad Sázavou E - Stolní tenis Velké Meziříčí C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štola Dušan 1:0, Dočekal Dalibor 2:2, Řezníček Tomáš 1:3, Němeček František 3:1, Jírek Jan 1:2, body hostů: Kališ Pavel 0:4, Dvořák František 2:2, Kořínek Stanislav 3:1, Buk Radek 3:1), Orel Bystřice n.P. - SK Sokol Lhotky, z.s. B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Husák Pavel 4:0, Šumšál Patrik 4:0, Urbánek Filip 3:1, Jakubec Břetislav 0:4, body hostů: Vondrák Petr 2:2, Konečný Petr 1:3, Chylík Aleš 1:3, Nevrtal Zdeněk 1:3), SK Vídeň - TJ Žďár nad Sázavou F 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ambrož Marek 1:0, Nedoma Jan 2:1, Starý Josef 2:1, Kupka Jiří 2:1, Pekárek Stanislav 0:2, WO 5:0, body hostů: Malec Jiří 1:3, Klusáček Jiří 3:1, Hruška Jiří 1:3, WO 0:5), TK Autocolor Oslavice - SK Škrdlovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jašek Petr 4:0, Hladík Zdeněk 1:3, Těžký Milan 4:0, Zelený David 3:1, body hostů: Červinková Petra 1:3, Bartůšek Miroslav 1:3, Beznoska Jiří 1:3, Brož Martin 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol Rovečné B - SK Škrdlovice 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kleinbauer Martin 3:1, Lefler Lubomír 3:1, Skoumal Vít 2:2, Čech Eduard 3:1, body hostů: Červinková Petra 2:2, Bartůšek Miroslav 2:2, Beznoska Jiří 1:3, Brož Martin 0:4), TJ Žďár nad Sázavou F - TK Autocolor Oslavice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Minčev Ondřej 1:3, Klusáček Jiří 2:2, Hruška Jiří 2:2, Nekuža Roman 3:1, body hostů: Hladík Zdeněk 0:4, Těžký Milan 2:2, Jašek Petr 3:1, Zelený David 3:1), SK Sokol Lhotky, z.s. B - SK Vídeň 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konečný Petr 3:1, Vondrák Petr 0:4, Nevrtal Zdeněk 1:3, Chylík Aleš 1:3, body hostů: Starý Josef 3:1, Kupka Jiří 2:2, Ambrož Marek 3:1, Nedoma Jan 3:1), Stolní tenis Velké Meziříčí C - Orel Bystřice n.P. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Vratislav 3:1, Buk Radek 0:3, Bednář Ivan 3:1, Buk Martin 2:2, Kořínek Stanislav 0:1, body hostů: Husák Pavel 4:0, Šumšál Patrik 2:2, Urbánek Filip 1:3, Jakubec Břetislav 1:3), TJ Sokol Nížkov - TJ Žďár nad Sázavou E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flesarová Marcela 3:1, Velín Jiří 2:2, Vlček Miroslav 2:2, Vlček Zdeněk 0:1, Jaroš Petr 1:2, body hostů: Dočekal Dalibor 3:1, Němeček František 2:2, Řezníček Tomáš 1:3, Bílek Josef 2:2),
5. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou E - TJ Sokol Rovečné B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janáčková Lucie 3:1, Jírek Jan 3:1, Dočekal Dalibor 1:1, Řezníček Tomáš 2:2, Štola Dušan 2:0, body hostů: Hrstka Milan st. 2:2, Skoumal Vít 1:3, Lefler Lubomír 1:3, Čech Eduard 1:3), Orel Bystřice n.P. - TJ Sokol Nížkov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Husák Pavel 4:0, Urbánek Filip 2:2, Šumšál Patrik 3:1, Jakubec Břetislav 1:3, body hostů: Vlček Miroslav 3:1, Jaroš Petr 1:3, Eliáš Bohuslav 0:4, Velín Jiří 2:2), SK Vídeň - Stolní tenis Velké Meziříčí C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekárek Stanislav 3:1, Ambrož Marek 3:1, Nedoma Jan 4:0, Kupka Jiří 2:2, body hostů: Holík Vratislav 1:3, Buk Radek 3:1, Suchánek Petr 0:4, Motáček Tomáš 0:4), TK Autocolor Oslavice - SK Sokol Lhotky, z.s. B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jašek Petr 4:0, Těžký Milan 4:0, Bazala Milan 0:3, Hladík Zdeněk 1:3, Šoukal František 0:1, body hostů: Konečný Petr 2:2, Chylík Aleš 2:2, Vondrák Petr 1:3, Nevrtal Zdeněk 2:2), SK Škrdlovice - TJ Žďár nad Sázavou F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beznoska Jiří 2:2, Bartůšek Miroslav 1:3, Brož Martin 0:4, Červinková Petra 4:0, body hostů: Nekuža Roman 3:1, Minčev Ondřej 2:2, Hruška Jiří 2:2, Malec Jiří 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Rovečné B - TJ Žďár nad Sázavou F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skoumal Vít 0:4, Hrstka Milan st. 1:3, Lefler Lubomír 1:2, Čech Eduard 3:1, WO 1:0, body hostů: Malec Jiří 1:3, Nekuža Roman 3:1, Minčev Ondřej 3:1, Klusáček Jiří 3:0, WO 0:1), SK Sokol Lhotky, z.s. B - SK Škrdlovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevrtal Zdeněk 1:3, Procházka Josef 1:3, Vondrák Petr 3:1, Chylík Aleš 3:1, body hostů: Beznoska Jiří 1:3, Bartůšek Miroslav 1:3, Červinková Petra 4:0, Brož Martin 2:2), Stolní tenis Velké Meziříčí C - TK Autocolor Oslavice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Vratislav 4:0, Buk Radek 4:0, Bednář Ivan 2:1, Buk Martin 2:1, WO 1:1, body hostů: Bazala Milan 0:3, Hladík Zdeněk 1:3, Klusáček Patrik 0:4, Těžký Milan 1:2, WO 1:1), TJ Sokol Nížkov - SK Vídeň 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flesarová Marcela 4:0, Eliáš Bohuslav 1:3, Jaroš Petr 1:3, Vlček Miroslav 2:2, body hostů: Kupka Jiří 2:2, Starý Josef 1:3, Pekárek Stanislav 2:2, Nedoma Jan 3:1), TJ Žďár nad Sázavou E - Orel Bystřice n.P. 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezníček Tomáš 1:3, Dočekal Dalibor 1:2, Janáčková Lucie 0:3, Němeček František 3:1, WO 1:1, body hostů: Husák Pavel 4:0, Urbánek Filip 3:1, Šumšál Patrik 1:2, Jakubec Břetislav 1:2, WO 1:1),
7. kolo:
Orel Bystřice n.P. - TJ Sokol Rovečné B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Husák Pavel 4:0, Šumšál Patrik 0:1, Jakubec Břetislav 1:3, Syrový Karel 0:4, Urbánek Filip 3:0, body hostů: Čech Eduard 1:3, Kleinbauer Martin 3:1, Hrstka Milan st. 2:2, Skoumal Vít 2:2), SK Vídeň - TJ Žďár nad Sázavou E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupka Jiří 2:2, Ambrož Marek 3:1, Nedoma Jan 2:2, Starý Josef 2:2, body hostů: Němeček František 2:2, Dočekal Dalibor 0:4, Bílek Josef 2:2, Jírek Jan 3:1), TK Autocolor Oslavice - TJ Sokol Nížkov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladík Zdeněk 2:2, Těžký Milan 3:1, Jašek Petr 3:1, Zelený David 1:3, body hostů: Flesarová Marcela 4:0, Vlček Miroslav 0:4, Jaroš Petr 2:2, Eliáš Bohuslav 1:3), SK Škrdlovice - Stolní tenis Velké Meziříčí C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Martin 0:4, Beznoska Jiří 0:3, Bartůšek Miroslav 1:3, Červinková Petra 3:1, WO 0:1, body hostů: Buk Martin 3:1, Holík Vratislav 4:0, Buk Radek 2:1, Kořínek Stanislav 2:2, WO 1:0), TJ Žďár nad Sázavou F - SK Sokol Lhotky, z.s. B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malec Jiří 2:2, Kreisler Tomáš 1:2, Nekuža Roman 3:1, Klusáček Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Procházka Josef 1:3, Chylík Aleš 1:3, Vondrák Petr 1:2, Konečný Petr 3:1, WO 1:0),
8. kolo:
TJ Sokol Rovečné B - SK Sokol Lhotky, z.s. B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kleinbauer Martin 3:1, Lefler Lubomír 2:2, Skoumal Vít 1:3, Čech Eduard 3:1, body hostů: Konečný Petr 4:0, Vondrák Petr 2:2, Chylík Aleš ml. 0:4, Chylík Aleš 1:3), Stolní tenis Velké Meziříčí C - TJ Žďár nad Sázavou F 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kořínek Stanislav 2:1, Buk Radek 2:1, Motáček Tomáš 1:2, Hedvábný Lukáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Malec Jiří 2:2, Minčev Ondřej 2:2, Hruška Jiří 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Nížkov - SK Škrdlovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlček Miroslav 2:2, Eliáš Bohuslav 2:2, Vlček Zdeněk 2:2, Flesarová Marcela 3:1, body hostů: Červinková Petra 4:0, Beznoska Jiří 0:4, Příbramský Jaroslav 0:4, Bartůšek Miroslav 3:1), TJ Žďár nad Sázavou E - TK Autocolor Oslavice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bílek Josef 2:2, Jírek Jan 3:1, Dočekal Dalibor 1:3, Němeček František 3:1, body hostů: Bazala Milan 1:3, Jašek Petr 0:4, Těžký Milan 4:0, Zelený David 2:2), Orel Bystřice n.P. - SK Vídeň 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Husák Pavel 4:0, Jakubec Břetislav 1:3, Urbánek Filip 3:1, Smolík Miloslav 0:4, body hostů: Ambrož Marek 3:1, Nedoma Jan 1:3, Pekárek Stanislav 2:2, Kupka Jiří 2:2),
9. kolo:
SK Vídeň - TJ Sokol Rovečné B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ambrož Marek 4:0, Kupka Jiří 2:2, Nedoma Jan 4:0, Starý Josef 3:0, Pekárek Stanislav 1:0, body hostů: Čech Eduard 1:3, Lefler Lubomír 0:4, Kleinbauer Martin 1:3, Hrstka Milan st. 0:4), TK Autocolor Oslavice - Orel Bystřice n.P. 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bazala Jan 0:2, Klusáček Patrik 0:3, Těžký Milan 2:1, Zelený David 2:1, Hladík Zdeněk 1:0, WO 5:0, body hostů: Husák Pavel 4:0, Urbánek Filip 1:3, Jakubec Břetislav 2:2, WO 0:5), SK Škrdlovice - TJ Žďár nad Sázavou E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červinková Petra 3:1, Příbramský Jaroslav 0:4, Bartůšek Miroslav 2:2, Beznoska Jiří 1:3, body hostů: Jírek Jan 4:0, Němeček František 3:1, Dočekal Dalibor 2:2, Bílek Josef 1:3), TJ Žďár nad Sázavou F - TJ Sokol Nížkov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klusáček Jiří 3:1, Kreisler Tomáš 2:2, Malec Jiří 0:4, Nekuža Roman 2:2, body hostů: Eliáš Bohuslav 2:2, Vlček Miroslav 2:2, Flesarová Marcela 4:0, Pokorný Ivo 1:3), SK Sokol Lhotky, z.s. B - Stolní tenis Velké Meziříčí C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Josef 2:2, Vondrák Petr 2:2, Chylík Aleš 2:1, Konečný Petr 4:0, Chylík Aleš ml. 0:1, body hostů: Buk Martin 1:3, Buk Radek 2:2, Bednář Ivan 0:2, Kořínek Stanislav 1:3, Holík Vratislav 2:0),
10. kolo:
TJ Sokol Rovečné B - Stolní tenis Velké Meziříčí C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skoumal Vít 2:2, Lefler Lubomír 2:2, Kleinbauer Martin 2:2, Čech Eduard 3:1, body hostů: Holík Vratislav 4:0, Bednář Ivan 3:1, Kořínek Stanislav 0:4, Dvořák František 0:4), SK Sokol Lhotky, z.s. B - TJ Sokol Nížkov 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Josef 1:2, Vondrák Petr 3:0, Nevrtal Zdeněk 4:0, Konečný Petr 3:0, WO 3:0, body hostů: Vlček Miroslav 1:3, Jaroš Petr 0:4, Flesarová Marcela 0:1, Eliáš Bohuslav 1:3, WO 0:3), TJ Žďár nad Sázavou F - TJ Žďár nad Sázavou E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klusáček Jiří 2:2, Minčev Ondřej 2:2, Hruška Jiří 2:2, Malec Jiří 1:3, body hostů: Štola Dušan 1:3, Bílek Josef 2:2, Dočekal Dalibor 3:1, Němeček František 3:1), SK Škrdlovice - Orel Bystřice n.P. 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beznoska Jiří 1:2, Červinková Petra 3:1, Sobotka Josef 0:4, Hendl Michal 2:2, Příbramský Jaroslav 0:1, body hostů: Husák Pavel 4:0, Šumšál Patrik 2:2, Urbánek Filip 2:2, Jakubec Břetislav 2:2), TK Autocolor Oslavice - SK Vídeň 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Těžký Milan 3:1, Jašek Petr 2:2, Hladík Zdeněk 0:4, Bazala Milan 1:1, Šoukal František 1:1, body hostů: Kupka Jiří 2:2, Pekárek Stanislav 1:3, Ambrož Marek 2:2, Nedoma Jan 4:0),
11. kolo:
TK Autocolor Oslavice - TJ Sokol Rovečné B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Milan 4:0, Jašek Petr 3:1, Hladík Zdeněk 0:2, Klusáček Patrik 2:2, Šoukal František 1:1, body hostů: Čech Eduard 1:3, Kleinbauer Martin 2:2, Lefler Lubomír 3:1, Skoumal Vít 0:4), SK Vídeň - SK Škrdlovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nedoma Jan 3:1, Kupka Jiří 3:1, Pekárek Stanislav 3:1, Ambrož Marek 3:1, body hostů: Červinková Petra 2:2, Beznoska Jiří 1:3, Bartůšek Miroslav 0:4, Hendl Michal 1:3), Orel Bystřice n.P. - TJ Žďár nad Sázavou F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Husák Pavel 4:0, Urbánek Filip 2:2, Šumšál Patrik 3:1, Jakubec Břetislav 1:3, body hostů: Frai Vlastimil 0:4, Minčev Ondřej 2:2, Nekuža Roman 3:1, Malec Jiří 1:3), TJ Žďár nad Sázavou E - SK Sokol Lhotky, z.s. B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jírek Jan 4:0, Dočekal Dalibor 2:2, Řezníček Tomáš 1:2, Němeček František 3:1, WO 1:0, body hostů: Konečný Petr 2:2, Chylík Aleš 1:3, Nevrtal Zdeněk 1:3, Vondrák Petr 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Nížkov - Stolní tenis Velké Meziříčí C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Ivo 3:1, Velín Jiří 2:2, Filip Tomáš 1:3, Jaroš Petr 2:2, body hostů: Holík Vratislav 4:0, Kořínek Stanislav 2:2, Dvořák František 2:2, Motáček Tomáš 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Rovečné B - TJ Sokol Nížkov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrstka Milan st. 0:4, Kleinbauer Martin 1:3, Lefler Lubomír 1:2, Čech Eduard 3:1, WO 1:0, body hostů: Flesarová Marcela 4:0, Jaroš Petr 1:3, Vlček Zdeněk 3:1, Vlček Miroslav 2:1, WO 0:1), Stolní tenis Velké Meziříčí C - TJ Žďár nad Sázavou E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednář Ivan 1:3, Buk Radek 2:2, Kořínek Stanislav 1:3, Holík Vratislav 4:0, body hostů: Janáčková Lucie 2:2, Němeček František 2:2, Dočekal Dalibor 2:2, Řezníček Tomáš 2:2), SK Sokol Lhotky, z.s. B - Orel Bystřice n.P. 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondrák Petr 0:1, Konečný Petr 3:1, Chylík Aleš 2:2, Nevrtal Zdeněk 2:2, Chylík Aleš ml. 1:2, body hostů: Husák Pavel 4:0, Urbánek Filip 2:2, Šumšál Patrik 1:3, Jakubec Břetislav 1:3), TJ Žďár nad Sázavou F - SK Vídeň 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malec Jiří 0:4, Klusáček Jiří 3:1, Minčev Ondřej 4:0, Nekuža Roman 3:1, body hostů: Pekárek Stanislav 1:3, Kupka Jiří 2:2, Nedoma Jan 2:2, Ambrož Marek 1:3), SK Škrdlovice - TK Autocolor Oslavice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beznoska Jiří 0:4, Hendl Michal 1:3, Bartůšek Miroslav 2:2, Červinková Petra 3:1, body hostů: Šoukal František 1:1, Štěpánek Jiří 2:2, Těžký Milan 4:0, Jašek Petr 3:1, Bazala Milan 0:2),
13. kolo:
SK Škrdlovice - TJ Sokol Rovečné B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendl Michal 1:3, Bartůšek Miroslav 1:3, Beznoska Jiří 3:1, Červinková Petra 3:1, body hostů: Skoumal Vít 3:1, Čech Eduard 1:3, Kleinbauer Martin 2:2, Lefler Lubomír 2:2), TK Autocolor Oslavice - TJ Žďár nad Sázavou F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jašek Petr 4:0, Šoukal František 0:2, Těžký Milan 4:0, Bazala Milan 4:0, Štěpánek Jiří 2:0, body hostů: Malec Jiří 1:3, Klusáček Jiří 1:3, Hruška Jiří 0:4, Frai Vlastimil 0:4), SK Vídeň - SK Sokol Lhotky, z.s. B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupka Jiří 4:0, Starý Josef 1:1, Nedoma Jan 2:2, Ambrož Marek 4:0, Pekárek Stanislav 0:2, body hostů: Konečný Petr 2:2, Vondrák Petr 0:2, Procházka Josef 1:3, Nevrtal Zdeněk 2:2, Chylík Aleš 0:2), Orel Bystřice n.P. - Stolní tenis Velké Meziříčí C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Husák Pavel 4:0, Jakubec Břetislav 4:0, Syrový Karel 1:3, Smolík Miloslav 1:3, body hostů: Kořínek Stanislav 2:2, Buk Radek 2:2, Dvořák František 2:2, Hedvábný Lukáš 0:4), TJ Žďár nad Sázavou E - TJ Sokol Nížkov 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janáčková Lucie 2:2, Dočekal Dalibor 2:2, Řezníček Tomáš 2:2, Němeček František 3:1, body hostů: Pokorný Ivo 0:4, Flesarová Marcela 4:0, Vlček Miroslav 1:3, Flesar Milan 2:2),
14. kolo:
TJ Sokol Rovečné B - TJ Žďár nad Sázavou E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skoumal Vít 0:4, Hrstka Milan st. 3:1, Lefler Lubomír 1:2, Čech Eduard 2:2, WO 0:1, body hostů: Němeček František 4:0, Dočekal Dalibor 2:2, Řezníček Tomáš 2:2, Bílek Josef 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Nížkov - Orel Bystřice n.P. 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eliáš Bohuslav 2:2, Flesarová Marcela 3:1, Vlček Zdeněk 0:4, Pokorný Ivo 3:1, body hostů: Husák Pavel 4:0, Urbánek Filip 1:3, Šumšál Patrik 1:3, Jakubec Břetislav 2:2), Stolní tenis Velké Meziříčí C - SK Vídeň 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Ivan 3:1, Buk Radek 1:3, Kořínek Stanislav 1:3, Holík Vratislav 4:0, body hostů: Ambrož Marek 2:2, Starý Josef 2:2, Pekárek Stanislav 0:4, Nedoma Jan 3:1), SK Sokol Lhotky, z.s. B - TK Autocolor Oslavice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevrtal Zdeněk 1:3, Chylík Aleš 2:2, Chylík Aleš ml. 0:4, Konečný Petr 2:2, body hostů: Šoukal František 0:2, Jašek Petr 4:0, Klusáček Patrik 2:2, Těžký Milan 4:0, Bazala Milan 1:1), TJ Žďár nad Sázavou F - SK Škrdlovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Jiří 2:2, Klusáček Jiří 2:1, Minčev Ondřej 4:0, Malec Jiří 2:2, WO 0:1, body hostů: Červinková Petra 3:1, Bartůšek Miroslav 0:4, Beznoska Jiří 1:2, Hendl Michal 1:3, WO 1:0),
15. kolo:
TJ Žďár nad Sázavou F - TJ Sokol Rovečné B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malec Jiří 3:1, Klusáček Jiří 3:1, Hruška Jiří 1:3, Nekuža Roman 2:2, body hostů: Čech Eduard 3:1, Kleinbauer Martin 1:3, Lefler Lubomír 1:3, Hrstka Milan st. 2:2), SK Škrdlovice - SK Sokol Lhotky, z.s. B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červinková Petra 4:0, Hendl Michal 2:2, Bartůšek Miroslav 1:3, Beznoska Jiří 0:4, body hostů: Vondrák Petr 3:1, Konečný Petr 2:2, Chylík Aleš 2:2, Nevrtal Zdeněk 2:2), TK Autocolor Oslavice - Stolní tenis Velké Meziříčí C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Jiří 3:1, Klusáček Patrik 2:2, Těžký Milan 4:0, Bazala Milan 3:1, body hostů: Kořínek Stanislav 3:1, Bednář Ivan 1:3, Kališ Pavel 0:4, Hedvábný Lukáš 0:4), SK Vídeň - TJ Sokol Nížkov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ambrož Marek 3:1, Starý Josef 1:1, Kupka Jiří 3:1, Nedoma Jan 3:1, Pekárek Stanislav 1:1, body hostů: Flesarová Marcela 3:1, Vlček Miroslav 0:4, Eliáš Bohuslav 1:3, Flesar Milan 1:3), Orel Bystřice n.P. - TJ Žďár nad Sázavou E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Husák Pavel 4:0, Urbánek Filip 3:1, Šumšál Patrik 1:2, Jakubec Břetislav 1:3, WO 0:1, body hostů: Jírek Jan 2:2, Němeček František 2:2, Řezníček Tomáš 0:4, Dočekal Dalibor 2:1, WO 1:0),
16. kolo:
TJ Sokol Rovečné B - Orel Bystřice n.P. 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrstka Milan st. 0:4, Skoumal Vít 0:4, Kleinbauer Martin 0:4, Čech Eduard 1:3, body hostů: Husák Pavel 4:0, Urbánek Filip 4:0, Šumšál Patrik 4:0, Jakubec Břetislav 3:1), TJ Žďár nad Sázavou E - SK Vídeň 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezníček Tomáš 1:3, Janáčková Lucie 0:4, Dočekal Dalibor 0:3, Němeček František 3:1, WO 0:1, body hostů: Kupka Jiří 3:1, Starý Josef 3:1, Ambrož Marek 3:1, Nedoma Jan 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Nížkov - TK Autocolor Oslavice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eliáš Bohuslav 2:2, Flesarová Marcela 3:0, Jaroš Petr 2:2, Pokorný Ivo 4:0, WO 0:1, body hostů: Bazala Milan 2:2, Štěpánek Jiří 0:4, Šoukal František 2:1, Hladík Zdeněk 0:4, WO 1:0), Stolní tenis Velké Meziříčí C - SK Škrdlovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buk Radek 3:1, Kořínek Stanislav 3:1, Dvořák František 2:2, Kališ Pavel 1:3, body hostů: Bartůšek Miroslav 2:2, Příbramský Jaroslav 2:2, Beznoska Jiří 2:2, Bartůšek Lukáš 1:3), SK Sokol Lhotky, z.s. B - TJ Žďár nad Sázavou F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Petr 2:1, Vondrák Petr 1:2, Nevrtal Zdeněk 1:3, Chylík Aleš 1:2, WO 3:0, body hostů: Malec Jiří 3:1, Minčev Ondřej 3:1, Hruška Jiří 0:1, Nekuža Roman 2:2, WO 0:3),
17. kolo:
SK Sokol Lhotky, z.s. B - TJ Sokol Rovečné B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevrtal Zdeněk 3:0, Vondrák Petr 1:3, Chylík Aleš 2:2, Konečný Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Čech Eduard 2:2, Lefler Lubomír 2:1, Kleinbauer Martin 1:3, Hrstka Milan st. 1:3, WO 0:1), TJ Žďár nad Sázavou F - Stolní tenis Velké Meziříčí C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Minčev Ondřej 3:1, Hruška Jiří 3:1, Frai Vlastimil 1:3, Nekuža Roman 3:1, body hostů: Buk Radek 2:2, Kořínek Stanislav 3:1, Dvořák František 1:3, Bradáč Petr 0:4), SK Škrdlovice - TJ Sokol Nížkov 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červinková Petra 4:0, Bartůšek Miroslav 2:2, Hendl Michal 1:3, Beznoska Jiří 3:1, body hostů: Flesarová Marcela 2:2, Vlček Miroslav 3:1, Filip Tomáš 0:4, Eliáš Bohuslav 1:3), TK Autocolor Oslavice - TJ Žďár nad Sázavou E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jašek Petr 3:1, Štěpánek Jiří 1:3, Těžký Milan 3:1, Šoukal František 2:2, body hostů: Řezníček Tomáš 0:4, Dočekal Dalibor 3:1, Němeček František 3:1, Jírek Jan 1:3), SK Vídeň - Orel Bystřice n.P. 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Starý Josef 1:1, Kupka Jiří 2:1, Ambrož Marek 2:1, Nedoma Jan 3:0, Pekárek Stanislav 1:0, WO 5:0, body hostů: Husák Pavel 3:1, Jakubec Břetislav 0:4, Smolík Miloslav 0:4, WO 0:5),
18. kolo:
TJ Sokol Rovečné B - SK Vídeň 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čech Eduard 2:2, Kleinbauer Martin 0:4, Hrstka Milan st. 0:4, WO 0:5, body hostů: Kupka Jiří 3:0, Starý Josef 2:1, Ambrož Marek 2:1, Nedoma Jan 3:0, WO 5:0), Orel Bystřice n.P. - TK Autocolor Oslavice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Husák Pavel 4:0, Urbánek Filip 1:3, Šumšál Patrik 3:1, Jakubec Břetislav 2:2, body hostů: Bazala Milan 1:3, Jašek Petr 2:2, Štěpánek Jiří 0:4, Těžký Milan 3:1), TJ Žďár nad Sázavou E - SK Škrdlovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezníček Tomáš 3:1, Němeček František 2:1, Dočekal Dalibor 3:1, Janáčková Lucie 3:1, WO 1:0, body hostů: Červinková Petra 4:0, Sobotka Josef 0:4, Beznoska Jiří 0:3, Hendl Michal 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Nížkov - TJ Žďár nad Sázavou F 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vlček Miroslav 3:1, Flesarová Marcela 2:2, Filip Tomáš 0:4, WO 0:5, body hostů: Nekuža Roman 2:1, Klusáček Jiří 3:0, Malec Jiří 1:2, Minčev Ondřej 1:2, WO 5:0), Stolní tenis Velké Meziříčí C - SK Sokol Lhotky, z.s. B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Motáček Tomáš 0:4, Hedvábný Lukáš 0:4, Kališ Pavel 1:3, Bradáč Petr 1:3, body hostů: Konečný Petr 2:0, Procházka Josef 4:0, Chylík Aleš 4:0, Nevrtal Zdeněk 4:0, Chylík Šimon 0:2),
Okresní přebor II. třídy
1. kolo:
SK Ježek Velké Meziříčí - SK Světnov 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rössler Josef 1:3, Šoukal Kamil 3:1, Čada Michal 3:1, Svoboda Petr 4:0, body hostů: Urbánek Josef 0:4, Maša Oldřich 2:2, Maša Stanislav 1:3, Doležal Bohumil 2:2), TJ Sokol Polnička - SK Moravec 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cempírek Jaroslav st. 3:1, Wimmer Bohumír 3:1, Odvárka Josef 3:1, Cempírek Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Mašek Zdeněk 4:0, Uhlíř Oldřich ml. 1:3, Kovář Jaroslav 0:4, Červinka Pavel 0:4), TJ Sokol Nížkov B - TJ Sokol Nové Veselí 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neuvirt Stanislav 1:3, Vlček Zdeněk 2:2, Eliáš Bohuslav 3:1, Flesar Milan 1:3, body hostů: Pohanka Zdeněk 2:2, Landsman Jan 1:3, Vencálek Libor ml. 4:0, Vencálek Libor st. 2:0, Vítek Miloš 0:2), TJ Spartak Velká Bíteš - SK Nové Dvory B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopáček Vladimír 3:1, Vala Miloš 1:3, Kopáček Luboš 1:3, Koukola Michal 1:2, WO 0:1, body hostů: Šmíd Martin 0:3, Langpaul Petr 3:0, Stejskal Tomáš 3:1, Mokrý Martin 3:1, Nepraš Matěj 0:1, WO 1:0), Ostrov nad Oslavou - TJ Netín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 3:1, Kudílek Otakar 2:2, Melichar Jaroslav 1:3, Kozel Stanislav 1:1, Vencelides Lukáš 0:2, body hostů: Hlávka Richard 2:2, Urban Karel 4:0, Pospíchal Petr 2:2, Krčál Josef 1:3),
2. kolo:
SK Světnov - TJ Netín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maša Oldřich 3:1, Maša Stanislav 1:3, Doležal Bohumil 2:2, Nedělka Aleš 2:2, body hostů: Krčál Josef 0:4, Pospíchal Petr 1:3, Urban Karel 4:0, Hlávka Richard 3:1), SK Nové Dvory B - Ostrov nad Oslavou 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Langpaul Petr 3:0, Štursa Radovan 0:2, Stejskal Tomáš 4:0, Šmíd Martin 3:0, Nepraš Matěj 0:2, WO 1:1, body hostů: Kozel Stanislav 1:2, Plachý Ladislav 1:2, Kudílek Otakar 1:3, Melichar Jaroslav 0:2, Vencelides Lukáš 1:1, WO 1:1), TJ Sokol Nové Veselí - TJ Spartak Velká Bíteš 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hudeček Josef 0:4, Pohanka Leoš 1:3, Vencálková Monika 0:4, Šikl Martin 0:4, body hostů: Koukola Michal 4:0, Kopáček Luboš 4:0, Vala Miloš 4:0, Kopáček Vladimír 3:1), SK Moravec - TJ Sokol Nížkov B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mašek Zdeněk 1:0, Uhlíř Oldřich ml. 3:0, Kovář Jaroslav 3:0, Červinka Pavel 2:1, Hladík Jiří 0:2, WO 5:0, body hostů: Brabec Zdeněk 1:3, Flesar Milan 1:3, Melichar Tomáš 1:3, WO 0:5), SK Ježek Velké Meziříčí - TJ Sokol Polnička 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šoukal Kamil 3:1, Čada Michal 2:2, Svoboda Petr 2:2, Rössler Josef 2:2, body hostů: Cempírek Jaroslav ml. 3:1, Cempírek Jaroslav st. 0:4, Odvárka Josef 3:1, Wimmer Bohumír 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Polnička - SK Světnov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cempírek Jaroslav st. 1:3, Odvárka Josef 3:1, Wimmer Bohumír 3:1, Cempírek Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Maša Stanislav 0:4, Nedělka Aleš 1:3, Maša Oldřich 3:1, Doležal Bohumil 2:2), TJ Sokol Nížkov B - SK Ježek Velké Meziříčí 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlček Zdeněk 2:2, Eliáš Bohuslav 1:3, Beránek Michal 0:4, Flesar Milan 3:1, body hostů: Rössler Josef 1:3, Šoukal Kamil 3:1, Čada Michal 4:0, Svoboda Petr 2:2), TJ Spartak Velká Bíteš - SK Moravec 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koukola Michal 1:3, Kopáček Vladimír 3:1, Vala Miloš 3:1, Kopáček Luboš 3:1, body hostů: Mašek Zdeněk 3:1, Uhlíř Oldřich ml. 2:2, Kovář Jaroslav 1:3, Červinka Pavel 0:4), Ostrov nad Oslavou - TJ Sokol Nové Veselí 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 1:3, Kudílek Otakar 0:4, Melichar Jaroslav 1:2, Kozel Stanislav 3:0, Vencelides Lukáš 0:1, WO 1:0, body hostů: Pohanka Leoš 4:0, Landsman Jan 2:2, Vencálek Libor ml. 3:1, Vencálek Libor st. 1:2, WO 0:1), TJ Netín - SK Nové Dvory B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíchal Petr 1:3, Krčál Josef 1:3, Urban Karel 3:1, Hlávka Richard 3:1, body hostů: Stejskal Tomáš 3:1, Šmíd Martin 3:1, Nepraš Matěj 0:4, Štursa Radovan 2:2),
4. kolo:
SK Světnov - SK Nové Dvory B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svatoš Stanislav 0:4, Doležal Bohumil 0:1, Maša Stanislav 1:3, Nedělka Aleš 1:3, WO 0:3, body hostů: Langpaul Petr 1:0, Stejskal Tomáš 4:0, Šmíd Martin 3:0, Mokrý Martin 3:0, Nepraš Matěj 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Nové Veselí - TJ Netín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Landsman Jan 2:2, Pohanka Zdeněk 1:2, Vencálek Libor st. 3:1, Pohanka Leoš 2:2, Vítek Miloš 1:0, body hostů: Urban Karel 3:1, Pospíchal Petr 1:3, Schreiber Jiří 0:4, Hlávka Richard 3:1), SK Moravec - Ostrov nad Oslavou 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Zdeněk 4:0, Uhlíř Oldřich ml. 4:0, Kovář Jaroslav 4:0, Červinka Pavel 1:3, body hostů: Kozel Stanislav 0:2, Plachý Ladislav 1:3, Kudílek Otakar 1:3, Melichar Jaroslav 1:3, Vencelides Lukáš 0:2), SK Ježek Velké Meziříčí - TJ Spartak Velká Bíteš 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rössler Josef 0:4, Šoukal Kamil 2:2, Čada Michal 1:3, Svoboda Petr 3:1, body hostů: Koukola Michal 2:2, Kopáček Luboš 2:2, Vala Miloš 3:1, Kopáček Vladimír 3:1), TJ Sokol Polnička - TJ Sokol Nížkov B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cempírek Jaroslav st. 0:3, Odvárka Josef 2:1, Horký Jakub 0:3, Cempírek Jaroslav ml. 3:0, WO 5:0, body hostů: Vlček Zdeněk 2:2, Flesar Milan 3:1, Neuvirt Stanislav 2:2, WO 0:5),
5. kolo:
TJ Sokol Nížkov B - SK Světnov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Flesar Milan 2:2, Vlček Zdeněk 4:0, Filip Tomáš 2:2, Neuvirt Stanislav 1:3, body hostů: Nedělka Aleš 0:4, Maša Stanislav 1:3, Maša Oldřich 3:1, Doležal Bohumil 3:1), TJ Spartak Velká Bíteš - TJ Sokol Polnička 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopáček Luboš 3:1, Kopáček Vladimír 3:1, Vala Miloš 3:1, Koukola Michal 3:0, WO 0:1, body hostů: Cempírek Jaroslav ml. 0:3, Cempírek Jaroslav st. 0:4, Odvárka Josef 1:3, Horký Radek 2:2, WO 1:0), Ostrov nad Oslavou - SK Ježek Velké Meziříčí 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 2:2, Melichar Jaroslav 1:3, Vencelides Lukáš 1:3, Kozel Stanislav 3:1, body hostů: Rössler Josef 1:3, Šoukal Kamil 3:1, Svoboda Petr 4:0, Čada Michal 1:3), TJ Netín - SK Moravec 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krčál Josef 0:4, Pospíchal Petr 0:4, Hlávka Richard 2:2, Urban Karel 3:1, body hostů: Mašek Zdeněk 4:0, Uhlíř Oldřich ml. 3:1, Kovář Jaroslav 2:2, Červinka Pavel 2:2), SK Nové Dvory B - TJ Sokol Nové Veselí 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Langpaul Petr 4:0, Nepraš Matěj 1:3, Mokrý Martin 3:1, Šmíd Martin 2:2, body hostů: Šikl Martin 2:2, Vítek Miloš 2:2, Pohanka Leoš 1:3, Hudeček Josef 1:3),
6. kolo:
SK Světnov - TJ Sokol Nové Veselí 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maša Stanislav 2:2, Doležal Bohumil 2:2, Maša Oldřich 2:2, Nedělka Aleš 1:3, body hostů: Landsman Jan 4:0, Hudeček Josef 0:4, Pohanka Leoš 3:1, Pohanka Zdeněk 2:2), SK Moravec - SK Nové Dvory B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mašek Zdeněk 2:2, Uhlíř Oldřich ml. 2:2, Kovář Jaroslav 0:4, Červinka Pavel 0:4, body hostů: Stejskal Tomáš 4:0, Langpaul Petr 4:0, Šmíd Martin 2:2, Mokrý Martin 2:2), SK Ježek Velké Meziříčí - TJ Netín 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rössler Josef 3:1, Svoboda Petr 4:0, Čada Michal 2:2, WO 0:5, body hostů: Krčál Josef 0:3, Pospíchal Petr 0:3, Sysel Jaroslav 1:2, Urban Karel 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Polnička - Ostrov nad Oslavou 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cempírek Jaroslav st. 1:3, Odvárka Josef 3:0, Živný Roman 3:1, Cempírek Jaroslav ml. 3:1, WO 1:0, body hostů: Kudílek Otakar 1:3, Melichar Jaroslav 0:4, Kozel Stanislav 3:0, Plachý Ladislav 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Nížkov B - TJ Spartak Velká Bíteš 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuvirt Stanislav 0:4, Flesar Milan 0:4, Filip Tomáš 1:3, Vlček Zdeněk 2:2, body hostů: Koukola Michal 4:0, Kopáček Vladimír 2:2, Vala Miloš 3:1, Kopáček Luboš 4:0),
7. kolo:
TJ Spartak Velká Bíteš - SK Světnov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopáček Luboš 2:2, Kopáček Vladimír 4:0, Vala Miloš 2:2, Zezulová Lucie 1:3, body hostů: Litochleb Miroslav 0:4, Maša Stanislav 1:3, Doležal Bohumil 3:1, Maša Oldřich 3:1), Ostrov nad Oslavou - TJ Sokol Nížkov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plachý Ladislav 2:2, Vencelides Lukáš 0:2, Kudílek Otakar 1:3, Kozel Stanislav 4:0, Melichar Jaroslav 1:1, body hostů: Beránek Michal 3:1, Flesar Milan 2:2, Filip Tomáš 0:4, Vlček Zdeněk 3:1), TJ Netín - TJ Sokol Polnička 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíchal Petr 1:3, Sysel Jaroslav 3:1, Urban Karel 4:0, Hlávka Richard 3:1, body hostů: Cempírek Jaroslav ml. 3:1, Odvárka Josef 0:4, Cempírek Jaroslav st. 1:3, Wimmer Bohumír 1:3), SK Nové Dvory B - SK Ježek Velké Meziříčí 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mokrý Martin 2:2, Langpaul Petr 4:0, Stejskal Tomáš 3:1, Šmíd Martin 2:2, body hostů: Rössler Josef 0:4, Šoukal Kamil 0:4, Čada Michal 2:2, Svoboda Petr 3:1), TJ Sokol Nové Veselí - SK Moravec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vencálek Libor st. 4:0, Vencálek Libor ml. 0:1, Landsman Jan 2:2, Pohanka Leoš 2:2, Soukalová Alena 0:3, body hostů: Mašek Zdeněk 3:1, Uhlíř Oldřich ml. 3:1, Kovář Jaroslav 1:3, Červinka Pavel 1:3),
8. kolo:
SK Světnov - SK Moravec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Litochleb Miroslav 0:4, Doležal Bohumil 3:1, Maša Stanislav 3:1, Maša Oldřich 3:1, body hostů: Mašek Zdeněk 2:2, Uhlíř Oldřich ml. 3:1, Kovář Jaroslav 1:3, Červinka Pavel 1:3), SK Ježek Velké Meziříčí - TJ Sokol Nové Veselí 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rössler Josef 2:2, Šoukal Kamil 3:1, Svoboda Petr 4:0, Čada Michal 3:1, body hostů: Vítek Miloš 1:3, Vencálková Monika 0:4, Pohanka Leoš 2:2, Pohanka Zdeněk 1:3), TJ Sokol Polnička - SK Nové Dvory B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cempírek Jaroslav st. 2:2, Odvárka Josef 2:2, Wimmer Bohumír 3:1, Cempírek Jaroslav ml. 3:1, body hostů: Šmíd Martin 2:2, Stejskal Tomáš 3:1, Mokrý Martin 1:3, Klimeš Tomáš 0:4), TJ Sokol Nížkov B - TJ Netín 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroš Petr 3:1, Flesar Milan 3:1, Filip Tomáš 2:2, Beránek Michal 3:0, Vlček Zdeněk 0:1, body hostů: Hlávka Richard 3:1, Pejchal Bohumil 0:4, Urban Karel 2:2, Pospíchal Petr 0:4), TJ Spartak Velká Bíteš - Ostrov nad Oslavou 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Miloš 3:1, Koukola Michal 4:0, Kopáček Vladimír 3:1, Kopáček Luboš 3:1, body hostů: Kozel Stanislav 3:1, Plachý Ladislav 0:4, Kudílek Otakar 0:4, Melichar Jaroslav 0:4),
9. kolo:
Ostrov nad Oslavou - SK Světnov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 3:1, Vencelides Lukáš 1:1, Kudílek Otakar 2:2, Kozel Stanislav 4:0, Melichar Jaroslav 0:2, body hostů: Litochleb Miroslav 0:2, Maša Oldřich 2:2, Maša Stanislav 1:3, Doležal Bohumil 3:1, Maša Petr 0:2), TJ Netín - TJ Spartak Velká Bíteš 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sysel Jaroslav 3:1, Pospíchal Petr 1:3, Urban Karel 2:2, Hlávka Richard 2:2, body hostů: Koukola Michal 4:0, Kopáček Vladimír 2:2, Kopáček Luboš 1:3, Vala Miloš 1:3), SK Nové Dvory B - TJ Sokol Nížkov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langpaul Petr 4:0, Stejskal Tomáš 4:0, Šmíd Martin 3:1, Nepraš Matěj 0:4, body hostů: Flesar Milan 2:2, Vlček Zdeněk 1:3, Beránek Michal 1:3, Melichar Tomáš 1:3), TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Polnička 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pohanka Zdeněk 3:0, Pohanka Leoš 2:2, Vencálek Libor st. 3:0, Vencálek Libor ml. 4:0, WO 0:2, body hostů: Cempírek Jaroslav ml. 0:4, Odvárka Josef 1:2, Cempírek Jaroslav st. 1:3, Wimmer Bohumír 0:3, WO 2:0), SK Moravec - SK Ježek Velké Meziříčí 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mašek Zdeněk 3:1, Uhlíř Oldřich ml. 1:3, Kovář Jaroslav 2:2, Červinka Pavel 2:2, body hostů: Rössler Josef 1:3, Šoukal Kamil 2:2, Čada Michal 2:2, Svoboda Petr 3:1),
10. kolo:
SK Světnov - SK Ježek Velké Meziříčí 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svatoš Stanislav 0:4, Doležal Bohumil 1:3, Maša Stanislav 0:4, Maša Oldřich 3:1, body hostů: Šoukal Kamil 2:2, Rössler Josef 3:1, Čada Michal 3:1, Svoboda Petr 4:0), SK Moravec - TJ Sokol Polnička 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalník Jakub 0:4, Mašek Zdeněk 2:1, Uhlíř Oldřich ml. 2:2, Červinka Pavel 1:3, WO 1:0, body hostů: Cempírek Jaroslav ml. 2:2, Odvárka Josef 3:1, Cempírek Jaroslav st. 2:1, Wimmer Bohumír 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Nížkov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vencálek Libor st. 3:1, Pohanka Leoš 2:2, Pohanka Zdeněk 3:0, Vencálek Libor ml. 2:1, WO 0:2, body hostů: Beránek Michal 1:2, Vlček Zdeněk 2:2, Flesar Milan 1:3, Filip Tomáš 0:3, WO 2:0), SK Nové Dvory B - TJ Spartak Velká Bíteš 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Tomáš 1:3, Langpaul Petr 2:2, Mokrý Martin 2:1, Šmíd Martin 0:4, WO 1:0, body hostů: Koukola Michal 4:0, Kopáček Luboš 1:3, Vala Miloš 3:1, Kopáček Vladimír 2:1, WO 0:1), TJ Netín - Ostrov nad Oslavou 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sysel Jaroslav 2:2, Krčál Josef 2:2, Hlávka Richard 2:2, Urban Karel 3:1, body hostů: Kozel Stanislav 3:1, Plachý Ladislav 1:3, Kudílek Otakar 3:1, Vencelides Lukáš 0:2, Melichar Jaroslav 0:2),
11. kolo:
TJ Netín - SK Světnov 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sysel Jaroslav 3:1, Pospíchal Petr 2:2, Urban Karel 4:0, Hlávka Richard 2:2, body hostů: Litochleb Miroslav 1:3, Maša Oldřich 2:2, Doležal Bohumil 2:2, Maša Stanislav 0:3, Maša Petr 0:1), Ostrov nad Oslavou - SK Nové Dvory B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plachý Ladislav 3:1, Melichar Jaroslav 0:4, Kudílek Otakar 1:3, Kozel Stanislav 3:1, body hostů: Šmíd Martin 1:3, Langpaul Petr 3:1, Stejskal Tomáš 3:1, Mokrý Martin 2:2), TJ Spartak Velká Bíteš - TJ Sokol Nové Veselí 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koukola Michal 4:0, Vala Miloš 4:0, Kopáček Vladimír 4:0, Kopáček Luboš 3:1, body hostů: Vencálek Libor st. 0:2, Šikl Martin 0:4, Pohanka Leoš 0:4, Vítek Miloš 0:4, Landsman Jan 1:1), TJ Sokol Nížkov B - SK Moravec 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eliáš Bohuslav 2:2, Beránek Michal 1:3, Filip Tomáš 2:2, Vlček Zdeněk 1:3, body hostů: Mašek Zdeněk 4:0, Uhlíř Oldřich ml. 4:0, Kovář Jaroslav 1:3, Červinka Pavel 1:3), TJ Sokol Polnička - SK Ježek Velké Meziříčí 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cempírek Jaroslav st. 2:2, Odvárka Josef 2:2, Wimmer Bohumír 0:4, Cempírek Jaroslav ml. 1:3, body hostů: Šoukal Kamil 2:2, Rössler Josef 2:2, Čada Michal 3:1, Svoboda Petr 4:0),
12. kolo:
SK Světnov - TJ Sokol Polnička 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Litochleb Miroslav 1:3, Doležal Bohumil 3:1, Maša Stanislav 1:3, Maša Oldřich 2:2, body hostů: Cempírek Jaroslav ml. 3:1, Odvárka Josef 1:3, Cempírek Jaroslav st. 2:2, Wimmer Bohumír 3:1), SK Ježek Velké Meziříčí - TJ Sokol Nížkov B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šoukal Kamil 4:0, Čada Michal 4:0, Svoboda Petr 4:0, Rössler Josef 3:1, body hostů: Beránek Michal 0:4, Flesar Milan 1:3, Filip Tomáš 0:4, Melichar Tomáš 0:4), SK Moravec - TJ Spartak Velká Bíteš 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Zdeněk 3:1, Uhlíř Oldřich ml. 2:2, Kovář Jaroslav 0:4, Červinka Pavel 0:4, body hostů: Koukola Michal 4:0, Kopáček Vladimír 2:2, Vala Miloš 3:1, Kopáček Luboš 2:2), TJ Sokol Nové Veselí - Ostrov nad Oslavou 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pohanka Zdeněk 1:3, Vencálek Libor st. 3:1, Landsman Jan 2:2, Vencálek Libor ml. 3:1, body hostů: Kozel Stanislav 3:1, Plachý Ladislav 3:1, Kudílek Otakar 1:3, Vencelides Lukáš 0:2, Melichar Jaroslav 0:2), SK Nové Dvory B - TJ Netín 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nepraš Matěj 1:3, Stejskal Tomáš 4:0, Langpaul Petr 4:0, Šmíd Martin 1:3, body hostů: Motyčka Oto 0:4, Sysel Jaroslav 2:2, Hlávka Richard 2:2, Urban Karel 2:2),
13. kolo:
SK Nové Dvory B - SK Světnov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stejskal Tomáš 4:0, Langpaul Petr 2:2, Mokrý Martin 2:0, Halík Josef 1:3, Klimeš Tomáš 1:1, body hostů: Litochleb Miroslav 1:3, Maša Oldřich 2:2, Doležal Bohumil 2:2, Maša Stanislav 1:3), TJ Netín - TJ Sokol Nové Veselí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíchal Petr 1:3, Urban Karel 2:2, Hlávka Richard 3:1, Sysel Jaroslav 2:2, body hostů: Pohanka Zdeněk 1:3, Vencálek Libor ml. 4:0, Vencálek Libor st. 3:1, Šikl Martin 0:4), Ostrov nad Oslavou - SK Moravec 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 3:1, Melichar Jaroslav 0:4, Kudílek Otakar 1:3, Kozel Stanislav 3:1, body hostů: Mašek Zdeněk 3:1, Uhlíř Oldřich ml. 3:1, Kovář Jaroslav 2:2, Červinka Pavel 1:3), TJ Spartak Velká Bíteš - SK Ježek Velké Meziříčí 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopáček Vladimír 3:1, Kopáček Luboš 2:2, Koukola Michal 3:0, Vala Miloš 4:0, WO 1:0, body hostů: Rössler Josef 0:4, Šoukal Kamil 1:3, Čada Michal 0:4, Svoboda Petr 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Nížkov B - TJ Sokol Polnička 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beránek Michal 1:3, Flesar Milan 2:2, Filip Tomáš 1:3, Vlček Zdeněk 1:3, body hostů: Cempírek Jaroslav ml. 4:0, Odvárka Josef 2:2, Cempírek Jaroslav st. 1:3, Wimmer Bohumír 4:0),
14. kolo:
SK Světnov - TJ Sokol Nížkov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Litochleb Miroslav 3:1, Doležal Bohumil 4:0, Maša Stanislav 1:3, Maša Oldřich 4:0, body hostů: Beránek Michal 2:2, Vlček Zdeněk 1:3, Filip Tomáš 0:4, Flesar Milan 1:3), TJ Sokol Polnička - TJ Spartak Velká Bíteš 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cempírek Jaroslav st. 0:4, Odvárka Josef 1:3, Wimmer Bohumír 2:2, Cempírek Jaroslav ml. 1:3, body hostů: Koukola Michal 4:0, Kopáček Luboš 3:1, Vala Miloš 3:1, Kopáček Vladimír 2:2), SK Ježek Velké Meziříčí - Ostrov nad Oslavou 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rössler Josef 1:3, Šoukal Kamil 4:0, Čada Michal 3:1, WO 0:5, body hostů: Kozel Stanislav 2:1, Plachý Ladislav 1:2, Melichar Jaroslav 0:3, Kudílek Otakar 1:2, WO 5:0), SK Moravec - TJ Netín 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fila Milan 1:3, Kovář Jaroslav 2:2, Červinka Pavel 2:2, Skalník Jakub 2:2, body hostů: Motyčka Oto 0:4, Sysel Jaroslav 3:1, Hlávka Richard 3:1, Urban Karel 3:1), TJ Sokol Nové Veselí - SK Nové Dvory B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šikl Martin 2:2, Vítek Miloš 0:4, Horký Martin 1:3, Soukalová Alena 2:2, body hostů: Mokrý Martin 4:0, Langpaul Petr 3:1, Šmíd Martin 3:1, Nepraš Matěj 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Nové Veselí - SK Světnov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vencálek Libor st. 3:1, Landsman Jan 0:2, Pohanka Leoš 2:2, Vencálek Libor ml. 4:0, Pohanka Zdeněk 0:2, body hostů: Litochleb Miroslav 1:3, Maša Oldřich 3:1, Doležal Bohumil 2:2, Maša Stanislav 1:3), SK Nové Dvory B - SK Moravec 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langpaul Petr 3:0, Halík Josef 1:3, Stejskal Tomáš 3:0, Šmíd Martin 3:0, Klimeš Tomáš 0:1, WO 2:0, body hostů: Mašek Zdeněk 1:2, Uhlíř Oldřich ml. 1:2, Kovář Jaroslav 1:3, Červinka Pavel 1:3, WO 0:2), TJ Netín - SK Ježek Velké Meziříčí 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíchal Petr 0:4, Pejchal Bohumil 1:3, Urban Karel 2:1, Hlávka Richard 2:2, WO 1:0, body hostů: Rössler Josef 1:3, Šoukal Kamil 3:1, Čada Michal 3:1, Svoboda Petr 3:0, WO 0:1), Ostrov nad Oslavou - TJ Sokol Polnička 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 4:0, Melichar Jaroslav 0:2, Kudílek Otakar 1:3, Kozel Stanislav 4:0, Vencelides Lukáš 0:2, body hostů: Cempírek Jaroslav ml. 1:3, Odvárka Josef 2:2, Cempírek Jaroslav st. 2:2, Wimmer Bohumír 2:2), TJ Spartak Velká Bíteš - TJ Sokol Nížkov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koukola Michal 3:1, Kopáček Vladimír 3:1, Kopáček Luboš 2:2, Vala Miloš 4:0, body hostů: Brabec Zdeněk 2:2, Vlček Zdeněk 1:3, Flesar Milan 1:3, Filip Tomáš 0:4),
16. kolo:
SK Světnov - TJ Spartak Velká Bíteš 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Litochleb Miroslav 0:4, Doležal Bohumil 2:2, Maša Stanislav 0:4, Maša Oldřich 3:1, body hostů: Koukola Michal 4:0, Kopáček Vladimír 3:1, Vala Miloš 2:2, Kopáček Luboš 2:2), TJ Sokol Nížkov B - Ostrov nad Oslavou 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beránek Michal 3:1, Vlček Zdeněk 3:1, Flesar Milan 4:0, Brabec Zdeněk 2:2, body hostů: Kozel Stanislav 3:1, Plachý Ladislav 1:3, Kudílek Otakar 0:4, Vencelides Lukáš 0:4), TJ Sokol Polnička - TJ Netín 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cempírek Jaroslav st. 2:2, Cempírek Jaroslav ml. 2:2, Wimmer Bohumír 2:2, Odvárka Josef 3:1, body hostů: Sysel Jaroslav 1:3, Urban Karel 3:1, Hlávka Richard 3:1, Pospíchal Petr 0:4), SK Ježek Velké Meziříčí - SK Nové Dvory B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šoukal Kamil 2:2, Čada Michal 1:3, Svoboda Petr 3:1, Rössler Josef 0:4, body hostů: Šmíd Martin 2:2, Langpaul Petr 3:1, Stejskal Tomáš 3:0, Mokrý Martin 2:2, Nepraš Matěj 0:1), SK Moravec - TJ Sokol Nové Veselí 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jaroslav 3:1, Červinka Pavel 3:1, Uhlíř Oldřich ml. 3:0, Černý Pavel 0:4, Libra Jan 0:1, body hostů: Landsman Jan 1:3, Pohanka Zdeněk 1:3, Pohanka Leoš 1:3, Vencálek Libor ml. 4:0),
17. kolo:
SK Moravec - SK Světnov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mašek Zdeněk 4:0, Tulis Luboš 0:4, Červinka Pavel 2:2, Kovář Jaroslav 2:2, body hostů: Litochleb Miroslav 1:3, Maša Oldřich 3:1, Doležal Bohumil 2:2, Maša Stanislav 2:2), TJ Sokol Nové Veselí - SK Ježek Velké Meziříčí 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vencálek Libor ml. 4:0, Vencálek Libor st. 3:0, Landsman Jan 2:1, Šikl Martin 3:1, WO 0:2, body hostů: Rössler Josef 0:4, Šoukal Kamil 0:4, Čada Michal 2:1, Svoboda Petr 0:3, WO 2:0), SK Nové Dvory B - TJ Sokol Polnička 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Tomáš 4:0, Langpaul Petr 4:0, Halík Josef 3:1, Šmíd Martin 0:4, body hostů: Cempírek Jaroslav ml. 1:3, Odvárka Josef 1:3, Cempírek Jaroslav st. 1:3, Wimmer Bohumír 2:2), TJ Netín - TJ Sokol Nížkov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíchal Petr 1:3, Pejchal Bohumil 0:4, Urban Karel 3:1, Hlávka Richard 3:1, body hostů: Jaroš Petr 2:2, Beránek Michal 3:1, Flesar Milan 2:2, Vlček Zdeněk 2:2), Ostrov nad Oslavou - TJ Spartak Velká Bíteš 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 1:3, Melichar Jaroslav 0:4, Vencelides Lukáš 0:3, Kozel Stanislav 4:0, WO 1:0, body hostů: Kopáček Vladimír 3:1, Vala Miloš 3:1, Kopáček Luboš 3:1, Zezulová Lucie 1:2, WO 0:1),
18. kolo:
SK Světnov - Ostrov nad Oslavou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Litochleb Miroslav 2:2, Doležal Bohumil 2:2, Maša Stanislav 0:4, Maša Oldřich 4:0, body hostů: Kozel Stanislav 3:1, Plachý Ladislav 2:2, Kudílek Otakar 2:2, Melichar Jaroslav 0:2, Vencelides Lukáš 1:1), TJ Spartak Velká Bíteš - TJ Netín 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koukola Michal 4:0, Borkovec Vojtěch 1:3, Vala Miloš 3:1, Kopáček Vladimír 3:1, body hostů: Sysel Jaroslav 1:3, Pejchal Bohumil 0:4, Urban Karel 2:2, Hlávka Richard 2:2), TJ Sokol Nížkov B - SK Nové Dvory B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Flesar Milan 1:2, Brabec Zdeněk 1:2, Neuvirt Stanislav 1:2, Vlček Zdeněk 1:2, WO 5:0, body hostů: Langpaul Petr 4:0, Šmíd Martin 4:0, Smolík Antonín 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Polnička - TJ Sokol Nové Veselí 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cempírek Jaroslav st. 2:2, Odvárka Josef 3:1, Wimmer Bohumír 1:3, Cempírek Jaroslav ml. 2:2, body hostů: Vencálek Libor ml. 3:1, Vencálek Libor st. 4:0, Šikl Martin 0:4, Landsman Jan 0:1, Pohanka Zdeněk 1:2), SK Ježek Velké Meziříčí - SK Moravec 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šoukal Kamil 3:1, Čada Michal 2:1, Svoboda Petr 2:1, Rössler Josef 1:2, WO 3:0, body hostů: Mašek Zdeněk 0:1, Uhlíř Oldřich ml. 1:3, Kovář Jaroslav 3:1, Červinka Pavel 1:3, WO 0:3),
Okresní přebor III. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Polnička B - TJ Sokol Sněžné 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horký Radek 4:0, Brustmann Jaroslav 1:0, Živný Roman 3:1, Sobotka Michal 3:1, Horký Jakub 1:2, body hostů: Rak Ladislav 1:3, Dvořák Jakub 0:4, Kadlec Bohdan 1:3, Havlíček Lukáš 2:2), Fryšava - TJ Řečice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Stanislav 1:3, Paleček Miroslav 3:1, Romeniuk Libor 4:0, Nekuža Miroslav 3:1, body hostů: Mahel David 1:3, Šandera Ondřej 0:4, Žák Luděk 3:1, Šebek Václav 1:3), SK Sázava - TJ Spartak Velká Bíteš B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošek Jan 4:0, Bratršovský Ivo 2:2, Ločárek Vlastimil 2:2, Krčál Petr 3:1, body hostů: Zezulová Lucie 3:1, Borkovec Vojtěch 2:2, Stejskalová Nikol 0:4, Borkovec Pavel 0:4), TJ Nové Město na Moravě B - TJ Poděšín 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílková Eva 1:3, Lempera Lukáš 2:2, Kupka Petr 3:1, Vinkler Pavel 0:4, body hostů: Kourková Jana 1:3, Musil David 3:1, Jaroš Radim 3:1, Štikar Jaroslav 3:1),
2. kolo:
KST Borovnice - TJ Poděšín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Josef 2:2, Tesárek Josef 1:3, Přívětivý Miroslav 2:2, Tesárek Luboš 3:1, body hostů: Musil David 1:3, Štikar Jaroslav 4:0, Jaroš Radim 3:1, Frühbauer Filip 0:4), TJ Spartak Velká Bíteš B - TJ Nové Město na Moravě B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zezulová Lucie 4:0, Kopáček Luboš 4:0, Borkovec Vojtěch 2:2, Ošmera Ladislav 3:1, body hostů: Jílková Eva 0:3, Lempera Lukáš 2:2, Mokrý Daniel 1:3, Lukeš Stanislav 0:4, Vinkler Pavel 0:1), TJ Řečice - SK Sázava 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahel David 3:1, Šandera Ondřej 1:3, Žák Luděk 4:0, Šebek Václav 3:1, body hostů: Hošek Jan 3:1, Bratršovský Ivo 0:4, Ločárek Vlastimil 1:3, Zástěra Petr 0:1, Hošek Jan ml. 1:2), TJ Sokol Sněžné - Fryšava 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rak Ladislav 1:3, Dvořák Jakub 0:4, Havlíček Lukáš 1:3, Kadlec Bohdan 2:2, body hostů: Hrdina Stanislav 3:1, Paleček Miroslav 2:2, Nekuža Miroslav 3:1, Romeniuk Libor 4:0),
3. kolo:
TJ Sokol Polnička B - KST Borovnice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horký Radek 2:2, Živný Roman 3:1, Brustmann Jaroslav 4:0, Sobotka Michal 2:2, body hostů: Augustin Roman 0:4, Tesárek Josef 2:2, Tesárek Luboš 1:3, Přívětivý Miroslav 2:2), SK Sázava - TJ Sokol Sněžné 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošek Jan 2:2, Bratršovský Ivo 2:2, Ločárek Vlastimil 0:1, Coufal Zdeněk 2:2, Sobotka Tomáš 0:3, body hostů: Rak Ladislav 2:2, Dvořák Jakub 1:3, Kadlec Bohdan 4:0, Havlíček Lukáš 3:1), TJ Nové Město na Moravě B - TJ Řečice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jílková Eva 0:1, Lempera Lukáš 2:2, Kupka Petr 4:0, Vinkler Pavel 2:2, Mokrý Daniel 0:3, body hostů: Mahel David 2:2, Šandera Ondřej 1:3, Žák Luděk 3:1, Šebek Václav 2:2), TJ Poděšín - TJ Spartak Velká Bíteš B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štikar Jaroslav 4:0, Neubauer Aleš 1:3, Musil David 2:2, Jaroš Radim 4:0, body hostů: Zezulová Lucie 2:2, Ošmera Ladislav 2:2, Borkovec Pavel 1:3, Svoboda Tomáš 0:4),
4. kolo:
KST Borovnice - TJ Spartak Velká Bíteš B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Josef 3:1, Tesárek Josef 3:1, Přívětivý Miroslav 4:0, Tesárek Luboš 2:2, body hostů: Zezulová Lucie 1:3, Ošmera Ladislav 2:2, Svoboda Tomáš 0:4, Borkovec Vojtěch 1:3), TJ Řečice - TJ Poděšín 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mahel David 3:1, Šandera Ondřej 1:3, Šebek Václav 2:2, Žák Luděk 3:1, body hostů: Musil David 3:1, Kourková Jana 2:2, Štikar Jaroslav 1:3, Jaroš Radim 1:3), TJ Sokol Sněžné - TJ Nové Město na Moravě B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rak Ladislav 2:2, Dvořák Jakub 1:3, Havlíček Lukáš 2:2, Kadlec Bohdan 1:3, body hostů: Lukeš Stanislav 1:3, Lempera Lukáš 3:1, Kupka Petr 4:0, Vinkler Pavel 2:2), TJ Sokol Polnička B - Fryšava 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horký Radek 2:2, Živný Roman 2:2, Brustmann Jaroslav 1:3, Sobotka Michal 2:2, body hostů: Paleček Miroslav 4:0, Hrdina Stanislav 1:3, Vambera Jakub 0:4, Romeniuk Libor 4:0),
5. kolo:
Fryšava - KST Borovnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paleček Miroslav 3:1, Hrdina Stanislav 2:2, Romeniuk Libor 3:1, Vambera Jakub 0:4, body hostů: Neděla Tomáš 1:3, Tesárek Josef 1:3, Tesárek Luboš 4:0, Přívětivý Miroslav 2:2), SK Sázava - TJ Sokol Polnička B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošek Jan 2:2, Bratršovský Ivo 1:3, Krčál Petr 3:0, Hošek Jan ml. 0:4, WO 0:1, body hostů: Brustmann Jaroslav 2:2, Horký Radek 3:1, Živný Roman 2:2, Sobotka Michal 2:1, WO 1:0), TJ Poděšín - TJ Sokol Sněžné 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroš Radim 2:2, Štikar Jaroslav 4:0, Kourková Jana 1:3, Musil David 2:2, body hostů: Uličný Petr 0:4, Rak Ladislav 2:2, Kadlec Bohdan 3:1, Havlíček Lukáš 2:2), TJ Spartak Velká Bíteš B - TJ Řečice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopáček Luboš 3:1, Borkovec Vojtěch 2:2, Ošmera Ladislav 3:1, Zezulová Lucie 3:1, body hostů: Mahel David 1:3, Šandera Ondřej 1:3, Žák Luděk 3:1, Kaláb Petr 0:4),
6. kolo:
KST Borovnice - TJ Řečice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Josef 0:4, Tesárek Josef 1:3, Přívětivý Miroslav 3:1, Tesárek Luboš 4:0, body hostů: Šandera Ondřej 1:3, Žák Luděk 2:2, Šebek Václav 2:2, Mahel David 3:1), TJ Sokol Sněžné - TJ Spartak Velká Bíteš B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uličný Petr 1:3, Rak Ladislav 1:3, Havlíček Lukáš 2:2, Kadlec Bohdan 1:3, body hostů: Ošmera Ladislav 4:0, Zezulová Lucie 3:1, Borkovec Pavel 0:4, Borkovec Vojtěch 4:0), TJ Sokol Polnička B - TJ Nové Město na Moravě B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horký Radek 4:0, Živný Roman 3:1, Sobotka Michal 2:1, Horký Jakub 2:2, WO 1:0, body hostů: Lukeš Stanislav 0:4, Vinkler Pavel 0:4, Lempera Lukáš 3:1, Kupka Petr 1:2, WO 0:1), Fryšava - SK Sázava 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekuža Miroslav 3:1, Paleček Miroslav 4:0, Romeniuk Libor 4:0, Hrdina Stanislav 3:1, body hostů: Hošek Jan 2:2, Bratršovský Ivo 0:4, Hošek Jan ml. 0:4, Ločárek Vlastimil 0:4),
7. kolo:
SK Sázava - KST Borovnice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošek Jan 2:2, Bratršovský Ivo 0:4, Ločárek Vlastimil 1:3, Hošek Jan ml. 0:4, body hostů: Kovář Josef 2:2, Tesárek Josef 3:1, Tesárek Luboš 4:0, Přívětivý Miroslav 4:0), TJ Nové Město na Moravě B - Fryšava 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukeš Stanislav 0:4, Vinkler Pavel 0:4, Lempera Lukáš 3:1, Kupka Petr 3:1, body hostů: Hrdina Stanislav 2:2, Paleček Miroslav 4:0, Romeniuk Libor 2:2, Nekuža Miroslav 2:2), TJ Poděšín - TJ Sokol Polnička B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil David 1:3, Štikar Jaroslav 1:3, Jaroš Radim 1:3, Kourková Jana 1:3, body hostů: Brustmann Jaroslav 0:4, Živný Roman 4:0, Horký Radek 4:0, Horký Jakub 4:0), TJ Řečice - TJ Sokol Sněžné 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šandera Ondřej 2:2, Kaláb Petr 0:4, Šebek Václav 3:1, Žák Luděk 4:0, body hostů: Uličný Petr 1:3, Dvořák Jakub 1:3, Kadlec Bohdan 2:2, Havlíček Lukáš 3:1),
8. kolo:
KST Borovnice - TJ Sokol Sněžné 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tesárek Josef 3:1, Kovář Josef 3:1, Přívětivý Miroslav 4:0, Tesárek Luboš 3:1, body hostů: Kadlec Bohdan 2:2, Uličný Petr 0:4, Dvořák Jakub 0:4, Havlíček Lukáš 1:3), TJ Sokol Polnička B - TJ Spartak Velká Bíteš B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horký Radek 3:1, Brustmann Jaroslav 1:3, Živný Roman 3:1, Horký Jakub 2:2, body hostů: Zezulová Lucie 1:3, Ošmera Ladislav 2:2, Kopáček Luboš 3:1, Borkovec Vojtěch 1:3), Fryšava - TJ Poděšín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekuža Miroslav 0:4, Paleček Miroslav 4:0, Romeniuk Libor 3:1, Hrdina Stanislav 0:4, body hostů: Štikar Jaroslav 2:2, Kourková Jana 2:2, Musil David 2:2, Jaroš Radim 3:1), SK Sázava - TJ Nové Město na Moravě B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošek Jan 3:1, Krčál Petr 2:2, Bratršovský Ivo 1:3, Ločárek Vlastimil 1:3, body hostů: Lukeš Stanislav 1:3, Vinkler Pavel 1:3, Lempera Lukáš 3:1, Kupka Petr 4:0),
9. kolo:
TJ Nové Město na Moravě B - KST Borovnice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nečas Jan 1:3, Lempera Lukáš 1:3, Kupka Petr 3:1, Vinkler Pavel 1:3, body hostů: Augustin Roman 0:4, Tesárek Josef 3:1, Tesárek Luboš 3:1, Přívětivý Miroslav 4:0), TJ Poděšín - SK Sázava 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Musil David 3:1, Frühbauer Filip 0:4, Jaroš Radim 3:1, Kourková Jana 3:1, body hostů: Hošek Jan 3:1, Bratršovský Ivo 1:3, Ločárek Vlastimil 2:2, Sobotka Radim 1:3), TJ Spartak Velká Bíteš B - Fryšava 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopáček Luboš 2:2, Borkovec Vojtěch 1:3, Ošmera Ladislav 3:1, Zezulová Lucie 2:2, body hostů: Hrdina Stanislav 0:4, Paleček Miroslav 3:1, Nekuža Miroslav 1:3, Romeniuk Libor 4:0), TJ Řečice - TJ Sokol Polnička B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaláb Petr 1:3, Šandera Ondřej 0:4, Šebek Václav 2:2, Žák Luděk 2:2, body hostů: Horký Radek 3:1, Brustmann Jaroslav 3:1, Horký Jakub 4:0, Živný Roman 1:3),
10. kolo:
TJ Sokol Sněžné - TJ Sokol Polnička B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uličný Petr 0:4, Dvořák Jakub 3:1, Havlíček Lukáš 2:2, Kadlec Bohdan 2:2, body hostů: Horký Radek 2:2, Horký Jakub 2:2, Brustmann Jaroslav 3:1, Sobotka Michal 2:2), TJ Řečice - Fryšava 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaláb Petr 0:4, Šandera Ondřej 1:3, Šebek Václav 3:1, Žák Luděk 2:2, body hostů: Hrdina Stanislav 2:2, Paleček Miroslav 4:0, Nekuža Miroslav 1:3, Romeniuk Libor 3:1), TJ Spartak Velká Bíteš B - SK Sázava 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopáček Luboš 2:2, Borkovec Vojtěch 2:1, Ošmera Ladislav 3:0, Zezulová Lucie 3:0, WO 2:1, body hostů: Hošek Jan 1:2, Krčál Petr 1:3, Jonák Jaromír 1:2, Ločárek Vlastimil 0:3, WO 1:2), TJ Poděšín - TJ Nové Město na Moravě B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil David 1:3, Jaroš Radim 3:1, Štikar Jaroslav 2:2, Kourková Jana 1:3, body hostů: Nečas Jan 2:2, Vinkler Pavel 0:4, Lempera Lukáš 3:1, Kupka Petr 4:0),
11. kolo:
TJ Poděšín - KST Borovnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroš Radim 3:1, Musil David 1:3, Štikar Jaroslav 4:0, Tomková Marie 0:4, body hostů: Neděla Tomáš 3:1, Přívětivý Miroslav 2:2, Kovář Josef 2:2, Tesárek Josef 1:3), TJ Nové Město na Moravě B - TJ Spartak Velká Bíteš B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nečas Jan 1:3, Lempera Lukáš 1:3, Kupka Petr 3:1, Vinkler Pavel 3:1, body hostů: Kopáček Luboš 2:2, Zezulová Lucie 2:2, Ošmera Ladislav 4:0, Borkovec Vojtěch 0:4), SK Sázava - TJ Řečice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošek Jan 3:1, Ločárek Vlastimil 1:3, Coufal Zdeněk 0:4, Hošek Jan ml. 0:4, body hostů: Mahel David 3:1, Šandera Ondřej 2:2, Šebek Václav 3:1, Žák Luděk 4:0), Fryšava - TJ Sokol Sněžné 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrdina Stanislav 1:2, Paleček Miroslav 2:1, Romeniuk Libor 2:1, Nekuža Miroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Dvořák Jakub 0:4, Kadlec Bohdan 1:3, Havlíček Lukáš 4:0, WO 0:5),
12. kolo:
KST Borovnice - TJ Sokol Polnička B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváč Antonín 0:4, Růžička Milan 3:1, Tesárek Josef 1:3, Tesárek Luboš 2:2, body hostů: Brustmann Jaroslav 2:2, Živný Roman 3:1, Horký Radek 3:1, Horký Jakub 2:2), TJ Sokol Sněžné - SK Sázava 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rak Ladislav 0:4, Dvořák Jakub 2:2, Havlíček Lukáš 3:1, Kadlec Bohdan 4:0, body hostů: Bratršovský Ivo 3:1, Zástěra Petr ml. 1:3, Ločárek Vlastimil 2:2, Coufal Zdeněk 1:3), TJ Řečice - TJ Nové Město na Moravě B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahel David 3:1, Šandera Ondřej 2:2, Šebek Václav 3:1, Žák Luděk 4:0, body hostů: Gaži Patrik 0:2, Mokrý Daniel 1:3, Nečas Jan 0:4, Kupka Petr 2:2, Vinkler Pavel 1:1), TJ Spartak Velká Bíteš B - TJ Poděšín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zezulová Lucie 1:3, Kopáček Luboš 3:1, Ošmera Ladislav 4:0, Borkovec Vojtěch 1:3, body hostů: Musil David 1:3, Štikar Jaroslav 2:2, Kourková Jana 2:2, Jaroš Radim 2:2),
13. kolo:
TJ Spartak Velká Bíteš B - KST Borovnice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskalová Nikol 0:1, Borkovec Vojtěch 3:1, Ošmera Ladislav 3:1, Zezulová Lucie 3:1, Kopáček Luboš 1:2, body hostů: Hlaváč Antonín 1:3, Tesárek Josef 0:4, Tesárek Luboš 1:3, Přívětivý Miroslav 4:0), TJ Poděšín - TJ Řečice 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kourková Jana 0:4, Musil David 1:3, Štikar Jaroslav 1:3, Jaroš Radim 1:3, body hostů: Mahel David 4:0, Šandera Ondřej 2:2, Šebek Václav 3:1, Žák Luděk 4:0), TJ Nové Město na Moravě B - TJ Sokol Sněžné 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jílková Eva 0:2, Gaži Patrik 1:3, Kupka Petr 3:1, Vinkler Pavel 2:2, Mokrý Daniel 1:1, body hostů: Rak Ladislav 2:2, Dvořák Jakub 1:3, Kadlec Bohdan 4:0, Havlíček Lukáš 2:2), Fryšava - TJ Sokol Polnička B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrdina Stanislav 1:3, Paleček Miroslav 4:0, Romeniuk Libor 3:1, Nekuža Miroslav 1:3, body hostů: Brustmann Jaroslav 0:4, Živný Roman 2:2, Horký Radek 3:1, Horký Jakub 2:2),
14. kolo:
KST Borovnice - Fryšava 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neděla Tomáš 0:4, Tesárek Josef 1:3, Přívětivý Miroslav 1:3, Tesárek Luboš 2:2, body hostů: Hrdina Stanislav 2:2, Nekuža Miroslav 2:2, Romeniuk Libor 4:0, Paleček Miroslav 4:0), TJ Sokol Polnička B - SK Sázava 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Živný Roman 2:2, Brustmann Jaroslav 3:1, Horký Radek 4:0, Horký Jakub 4:0, body hostů: Bratršovský Ivo 1:3, Zástěra Petr ml. 0:4, Coufal Zdeněk 0:4, Ločárek Vlastimil 2:2), TJ Sokol Sněžné - TJ Poděšín 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rak Ladislav 2:2, Dvořák Jakub 0:4, Uličný Petr 0:4, Kadlec Bohdan 0:4, body hostů: Kourková Jana 3:1, Musil David 3:1, Jaroš Radim 4:0, Štikar Jaroslav 4:0), TJ Řečice - TJ Spartak Velká Bíteš B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahel David 3:1, Šandera Ondřej 1:3, Šebek Václav 3:1, Žák Luděk 2:2, body hostů: Ošmera Ladislav 2:2, Zezulová Lucie 3:1, Borkovec Pavel 0:4, Borkovec Vojtěch 2:2),
15. kolo:
TJ Řečice - KST Borovnice 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mahel David 0:3, Šebek Václav 2:1, Žák Luděk 2:1, Šandera Ondřej 0:3, WO 5:0, body hostů: Tesárek Josef 2:2, Tesárek Luboš 3:1, Přívětivý Miroslav 3:1, WO 0:5), TJ Spartak Velká Bíteš B - TJ Sokol Sněžné 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zezulová Lucie 3:1, Ošmera Ladislav 3:1, Borkovec Vojtěch 3:1, Borkovec Pavel 3:1, body hostů: Hloušek František 1:3, Uličný Petr 1:3, Dvořák Jakub 1:3, Rak Ladislav 1:3), TJ Nové Město na Moravě B - TJ Sokol Polnička B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gaži Patrik 0:4, Lempera Lukáš 1:3, Kupka Petr 3:0, Vinkler Pavel 2:2, WO 0:1, body hostů: Horký Radek 3:1, Brustmann Jaroslav 3:1, Horký Jakub 2:2, Živný Roman 1:2, WO 1:0), SK Sázava - Fryšava 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošek Jan 3:1, Bratršovský Ivo 1:3, Ločárek Vlastimil 2:2, Hošek Jan ml. 0:4, body hostů: Hrdina Stanislav 1:3, Nekuža Miroslav 2:2, Romeniuk Libor 4:0, Paleček Miroslav 3:1),
16. kolo:
KST Borovnice - SK Sázava 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neděla Tomáš 1:3, Tesárek Josef 3:1, Přívětivý Miroslav 4:0, Tesárek Luboš 4:0, body hostů: Hošek Jan 1:3, Ločárek Vlastimil 1:3, Coufal Zdeněk 2:2, Hošek Jan ml. 0:4), Fryšava - TJ Nové Město na Moravě B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Stanislav 2:2, Paleček Miroslav 3:1, Romeniuk Libor 1:3, Nekuža Miroslav 0:4, body hostů: Gaži Patrik 1:3, Vinkler Pavel 2:2, Kupka Petr 3:1, Lempera Lukáš 4:0), TJ Sokol Polnička B - TJ Poděšín 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brustmann Jaroslav 3:1, Horký Jakub 3:1, Horký Radek 1:3, Sobotka Michal 3:1, body hostů: Musil David 1:3, Štikar Jaroslav 1:3, Kourková Jana 3:1, Jaroš Radim 1:3), TJ Sokol Sněžné - TJ Řečice 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rak Ladislav 0:4, Dvořák Jakub 0:4, Kadlec Bohdan 1:3, Uličný Petr 0:4, body hostů: Šandera Ondřej 4:0, Mahel David 3:1, Žák Luděk 4:0, Šebek Václav 4:0),
17. kolo:
TJ Sokol Sněžné - KST Borovnice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rak Ladislav 2:2, Dvořák Jakub 1:3, Uličný Petr 1:3, Kadlec Bohdan 2:2, body hostů: Tesárek Josef 2:2, Tesárek Luboš 4:0, Přívětivý Miroslav 4:0, Kovář Josef 0:2, Neděla Tomáš 0:2), TJ Spartak Velká Bíteš B - TJ Sokol Polnička B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borkovec Vojtěch 0:4, Kopáček Luboš 4:0, Zezulová Lucie 1:2, Borkovec Pavel 0:4, WO 0:1, body hostů: Brustmann Jaroslav 3:1, Cempírek Jaroslav st. 3:1, Horký Radek 2:2, Horký Jakub 2:1, WO 1:0), TJ Poděšín - Fryšava 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil David 2:2, Štikar Jaroslav 2:2, Kourková Jana 2:2, Jaroš Radim 4:0, body hostů: Nekuža Miroslav 0:4, Hrdina Stanislav 0:4, Romeniuk Libor 3:1, Paleček Miroslav 3:1), TJ Nové Město na Moravě B - SK Sázava 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mokrý Daniel 1:1, Gaži Patrik 2:2, Kupka Petr 3:1, Vinkler Pavel 2:2, Jílková Eva 0:2, body hostů: Hošek Jan 4:0, Bratršovský Ivo 3:1, Ločárek Vlastimil 1:3, Sobotka Radim 0:4),
18. kolo:
KST Borovnice - TJ Nové Město na Moravě B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neděla Tomáš 0:4, Tesárek Josef 2:2, Přívětivý Miroslav 3:1, Tesárek Luboš 3:1, body hostů: Vinkler Pavel 1:3, Mokrý Daniel 2:2, Gaži Patrik 2:2, Kupka Petr 3:1), SK Sázava - TJ Poděšín 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošek Jan 4:0, Bratršovský Ivo 1:3, Ločárek Vlastimil 0:4, Hošek Jan ml. 1:1, Sobotka Tomáš 0:2, body hostů: Neubauer Aleš 2:2, Musil David 3:1, Štikar Jaroslav 2:2, Jaroš Radim 3:1), Fryšava - TJ Spartak Velká Bíteš B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Stanislav 2:2, Paleček Miroslav 4:0, Romeniuk Libor 4:0, Nekuža Miroslav 2:2, body hostů: Kopáček Luboš 2:2, Zezulová Lucie 2:2, Borkovec Pavel 0:4, Vaculík Ladislav 0:4), TJ Sokol Polnička B - TJ Řečice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brustmann Jaroslav 2:2, Živný Roman 1:3, Horký Radek 2:2, Horký Jakub 3:1, body hostů: Mahel David 3:1, Šandera Ondřej 0:4, Žák Luděk 2:2, Šebek Václav 3:1),
Okresní přebor IV. třídy
1. kolo:
TJ Bory - TJ Netín B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Komínek Zdeněk 3:1, Dufek František 0:1, Ochrana Miroslav 4:0, Krejčí Vladimír 4:0, WO 0:3, body hostů: Král Pavel 0:1, Pejchal Bohumil 2:2, Schreiber Jiří 0:3, Motyčka Oto 0:3, Puža František 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Nové Veselí B - TJ Sokol Nížkov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudeček Josef 1:3, Vítek Miloš 3:1, Horký Martin 2:2, Soukalová Alena 3:1, body hostů: Neuvirt Stanislav 2:2, Fiksa Patrik 2:2, Filip Tomáš 3:1, Vlček David 0:4), SK Dolní Heřmanice - TJ Sokol Polnička C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednář Miloš 2:2, Strnad Bronislav 3:1, Borůvka Zdeněk 2:2, Vala Martin 0:2, Bednář Adam 0:2, body hostů: Pešek Josef 2:2, Hošek Rostislav 2:2, Horký Jakub 4:0, Zapletal Marek 1:3), KST Borovnice B - Bohdalov 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváč Antonín 1:3, Neděla Aleš 0:4, Šikula Pavel ml. 0:4, Růžička Milan 1:3, body hostů: Kasal Pavel 2:2, Krejča Jaroslav 4:0, Pokorný Tomáš 4:0, Hemza Miroslav 4:0),
2. kolo:
TJ Sokol Polnička C - KST Borovnice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešek Josef 3:1, Cempírek Jaroslav 0:4, Zapletal Marek 0:4, Zapletal Marian 0:2, Sobotka Matěj 0:2, body hostů: Šikula Pavel ml. 3:1, Růžička Milan 3:1, Hlaváč Antonín 4:0, Augustin Roman 3:1), TJ Sokol Nížkov C - SK Dolní Heřmanice 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlček Zdeněk 3:0, Fiksa Patrik 0:3, Filip Tomáš 2:1, Neuvirt Stanislav 2:1, WO 5:0, body hostů: Skryja Jan 3:1, Bednář Miloš 1:3, Borůvka Zdeněk 1:3, WO 0:5), TJ Netín B - TJ Sokol Nové Veselí B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motyčka Oto 0:4, Schreiber Jiří 0:4, Dvořák Tomáš 4:0, Pejchal Bohumil 1:3, body hostů: Vítek Miloš 3:1, Štohanzlová Petra 2:2, Soukalová Alena 3:1, Horký Martin 3:1), Sokol Vlkov - TJ Bory 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poledna Antonín 3:0, Poledna Ondřej 3:1, Michal Tomáš 2:2, Burian Zdeněk 4:0, Příhoda Radek 0:1, body hostů: Ochrana Miroslav 1:3, Špaček Milan 1:3, Krejčí Vladimír 2:2, Novotný Antonín 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Nové Veselí B - Sokol Vlkov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vencálková Monika 0:4, Dvořák Josef 1:3, Soukalová Alena 1:3, Horký Martin 3:1, body hostů: Poledna Ondřej 2:0, Poledna Antonín 3:1, Burian Zdeněk 4:0, Michal Tomáš 2:2, Příhoda Radek 0:2), SK Dolní Heřmanice - TJ Netín B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skryja Jan 4:0, Musil Kamil 2:0, Bednář Miloš 3:1, Borůvka Zdeněk 3:1, Vala Martin 0:2, body hostů: Schreiber Jiří 0:4, Motyčka Oto 0:4, Pejchal Bohumil 2:2, Pospíchal Petr 2:2), KST Borovnice B - TJ Sokol Nížkov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváč Antonín 3:1, Neděla Aleš 1:3, Šikula Pavel ml. 2:2, Semerád Jiří 1:3, body hostů: Filip Tomáš 3:1, Neuvirt Stanislav 4:0, Fiksa Patrik 2:2, Vlček David 0:4), Bohdalov - TJ Sokol Polnička C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hemza Miroslav 3:0, Pokorný Tomáš 1:2, Kasal Pavel 2:1, Simandl Tomáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Pešek Josef 2:2, Hošek Rostislav 0:4, Cempírek Jaroslav 2:2, WO 0:5),
4. kolo:
TJ Sokol Nížkov C - Bohdalov 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Limon Martin 0:4, Vlček David 0:4, Filip Tomáš 2:2, Fiksa Patrik 0:4, body hostů: Kasal Pavel 3:1, Krejča Jaroslav 4:0, Hemza Miroslav 4:0, Pokorný Tomáš 3:1), TJ Netín B - KST Borovnice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Motyčka Oto 2:2, Pejchal Bohumil 1:3, Dvořák Tomáš 4:0, Pospíchal Petr 1:3, body hostů: Růžička Milan 3:1, Šikula Pavel ml. 3:1, Hlaváč Antonín 1:3, Augustin Roman 1:3), Sokol Vlkov - SK Dolní Heřmanice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poledna Ondřej 2:2, Poledna Antonín 3:1, Burian Zdeněk 3:1, Michal Tomáš 2:1, Příhoda Radek 0:1, body hostů: Skryja Jan 4:0, Bednář Miloš 2:2, Borůvka Zdeněk 0:4, Strnad Bronislav 0:4), TJ Bory - TJ Sokol Nové Veselí B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Antonín 0:4, Komínek Zdeněk 3:1, Špaček Milan 0:4, Ochrana Miroslav 3:1, body hostů: Vítek Miloš 4:0, Šikl Martin 2:2, Vencálková Monika 2:2, Štohanzlová Petra 2:2),
5. kolo:
SK Dolní Heřmanice - TJ Bory 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bednář Miloš 2:2, Borůvka Zdeněk 3:1, Vala Martin 1:3, Strnad Bronislav 3:1, WO 1:0, body hostů: Ochrana Miroslav 1:3, Špaček Milan 0:4, Krejčí Vladimír 3:1, Komínek Zdeněk 3:1, WO 0:1), KST Borovnice B - Sokol Vlkov 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Milan 2:2, Neděla Aleš 0:4, Hlaváč Antonín 1:3, Augustin Roman 0:2, WO 0:2, body hostů: Poledna Ondřej 2:0, Poledna Antonín 2:1, Burian Zdeněk 4:0, Příhoda Radek 2:2, Michal Tomáš 1:0, WO 2:0), Bohdalov - TJ Netín B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kasal Pavel 2:1, Krejča Jaroslav 3:0, Hemza Miroslav 3:0, Pokorný Tomáš 0:3, WO 5:0, body hostů: Motyčka Oto 1:3, Pejchal Bohumil 2:2, Schreiber Jiří 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Polnička C - TJ Sokol Nížkov C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešek Josef 3:1, Horký Jakub 3:1, Zapletal Marek 0:4, Zapletal Marian 2:2, body hostů: Brabec Zdeněk 3:1, Fiksa Patrik 3:1, Limon Martin 1:3, Vlček David 1:3),
6. kolo:
TJ Netín B - TJ Sokol Polnička C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schreiber Jiří 2:2, Pejchal Bohumil 4:0, Dvořák Tomáš 3:1, Motyčka Oto 3:1, body hostů: Hošek Rostislav 1:3, Pešek Josef 3:1, Zapletal Marian 0:4, Zapletal Marek 0:4), Sokol Vlkov - Bohdalov 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michal Tomáš 0:4, Poledna Ondřej 3:1, Poledna Antonín 2:2, Příhoda Radek 0:4, body hostů: Hemza Miroslav 3:1, Pokorný Tomáš 2:2, Švoma Petr 2:2, Krejča Jaroslav 4:0), TJ Bory - KST Borovnice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Vladimír 4:0, Ochrana Miroslav 2:2, Špaček Milan 0:4, Novotný Antonín 0:4, body hostů: Růžička Milan 2:2, Neděla Aleš 2:2, Hlaváč Antonín 3:1, Augustin Roman 3:1), TJ Sokol Nové Veselí B - SK Dolní Heřmanice 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítek Miloš 1:2, Šikl Martin 3:0, Vencálková Monika 0:3, Štohanzlová Petra 0:3, WO 5:0, body hostů: Borůvka Zdeněk 3:1, Skryja Jan 3:1, Strnad Bronislav 2:2, WO 0:5),
7. kolo:
KST Borovnice B - TJ Sokol Nové Veselí B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváč Antonín 1:3, Augustin Roman 1:3, Růžička Milan 0:4, Neděla Aleš 1:3, body hostů: Vítek Miloš 4:0, Šikl Martin 3:1, Horký Martin 3:1, Soukalová Alena 3:1), Bohdalov - TJ Bory 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hemza Miroslav 3:0, Krejča Jaroslav 3:0, Pokorný Tomáš 1:2, Švoma Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Dufek František 1:3, Ochrana Miroslav 1:3, Špaček Milan 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Polnička C - Sokol Vlkov 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošek Rostislav 0:4, Brustmann Jaroslav 3:1, Pešek Josef 1:3, Horký Jakub 3:1, body hostů: Poledna Ondřej 3:1, Poledna Antonín 2:2, Burian Zdeněk 3:1, Michal Tomáš 0:1, Příhoda Radek 1:2), TJ Sokol Nížkov C - TJ Netín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuvirt Stanislav 3:1, Brabec Zdeněk 4:0, Vlček David 0:4, Limon Martin 2:2, body hostů: Schreiber Jiří 1:3, Pejchal Bohumil 3:1, Krčál Josef 2:2, Motyčka Oto 1:3),
8. kolo:
Sokol Vlkov - TJ Sokol Nížkov C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poledna Ondřej 3:1, Michal Tomáš 1:3, Příhoda Radek 2:2, Burian Zdeněk 1:3, body hostů: Neuvirt Stanislav 3:1, Vlček David 0:4, Brabec Zdeněk 4:0, Fiksa Patrik 2:2), TJ Bory - TJ Sokol Polnička C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Milan 1:3, Krejčí Vladimír 3:1, Ochrana Miroslav 2:2, Dufek František 1:3, body hostů: Hošek Rostislav 0:4, Brustmann Jaroslav 3:1, Pešek Josef 3:1, Horký Jakub 3:1), TJ Sokol Nové Veselí B - Bohdalov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horký Martin 2:2, Šikl Martin 2:2, Dvořák Josef 1:3, Štohanzlová Petra 0:4, body hostů: Pokorný Tomáš 2:2, Hemza Miroslav 4:0, Krejča Jaroslav 4:0, Kasal Pavel 1:3), SK Dolní Heřmanice - KST Borovnice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skryja Jan 4:0, Bednář Miloš 3:1, Borůvka Zdeněk 2:2, Strnad Bronislav 1:3, body hostů: Růžička Milan 3:1, Neděla Aleš 0:4, Hlaváč Antonín 2:2, Augustin Roman 1:3),
9. kolo:
Bohdalov - SK Dolní Heřmanice 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hemza Miroslav 2:1, Krejča Jaroslav 2:1, Pokorný Tomáš 0:3, Kasal Pavel 0:3, WO 5:0, body hostů: Skryja Jan 4:0, Bednář Miloš 2:2, Strnad Bronislav 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Polnička C - TJ Sokol Nové Veselí B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Josef 3:1, Sobotka Michal 1:3, Hošek Rostislav 1:3, Sobotka Matěj 0:4, body hostů: Horký Martin 2:2, Vítek Miloš 4:0, Soukalová Alena 3:1, Štohanzlová Petra 2:2), TJ Sokol Nížkov C - TJ Bory 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuvirt Stanislav 3:1, Brabec Zdeněk 4:0, Filip Tomáš 2:2, Fiksa Patrik 1:1, Vlček David 1:1, body hostů: Špaček Milan 2:2, Novotný Antonín 0:4, Ochrana Miroslav 0:4, Krejčí Vladimír 3:1), TJ Netín B - Sokol Vlkov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pejchal Bohumil 3:1, Motyčka Oto 0:3, Dvořák Tomáš 2:2, Pospíchal Petr 0:4, Schreiber Jiří 0:1, body hostů: Poledna Ondřej 3:1, Poledna Antonín 4:0, Burian Zdeněk 2:2, Michal Tomáš 2:1, Příhoda Radek 0:1),
10. kolo:
TJ Netín B - TJ Bory 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pejchal Bohumil 3:1, Schreiber Jiří 2:2, Pospíchal Petr 3:1, Dvořák Tomáš 2:2, body hostů: Krejčí Vladimír 3:1, Ochrana Miroslav 2:2, Novotný Antonín 0:2, Procházka Vít 1:3, Ochrana Miroslav ml. 0:2), TJ Sokol Nížkov C - TJ Sokol Nové Veselí B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neuvirt Stanislav 2:2, Brabec Zdeněk 4:0, Fiksa Patrik 2:2, Limon Martin 1:3, body hostů: Dvořák Josef 0:4, Vítek Miloš 3:1, Horký Martin 1:3, Soukalová Alena 3:1), TJ Sokol Polnička C - SK Dolní Heřmanice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Josef 2:2, Hošek Rostislav 3:1, Sobotka David 1:3, Sobotka Matěj 0:4, body hostů: Bednář Miloš 2:2, Vala Martin 3:1, Borůvka Zdeněk 2:2, Strnad Bronislav 3:1), Bohdalov - KST Borovnice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hemza Miroslav 4:0, Kasal Pavel 1:3, Švoma Petr 2:2, Simandl Tomáš 2:2, body hostů: Růžička Milan 1:3, Neděla Aleš 0:4, Hlaváč Antonín 3:1, Augustin Roman 3:1),
11. kolo:
KST Borovnice B - TJ Sokol Polnička C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváč Antonín 1:3, Růžička Milan 2:2, Augustin Roman 0:4, Neděla Aleš 0:4, body hostů: Živný Roman 4:0, Hošek Rostislav 2:2, Pešek Josef 3:1, Horký Jakub 4:0), SK Dolní Heřmanice - TJ Sokol Nížkov C 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Borůvka Zdeněk 2:2, Strnad Bronislav 3:1, Bednář Miloš 2:2, WO 0:5, body hostů: Neuvirt Stanislav 2:1, Fiksa Patrik 0:1, Limon Martin 0:3, Brabec Zdeněk 3:0, Vlček David 0:2, WO 5:0), TJ Sokol Nové Veselí B - TJ Netín B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítek Miloš 4:0, Horký Martin 3:1, Soukalová Alena 4:0, Štohanzlová Petra 2:2, body hostů: Pejchal Bohumil 1:3, Krčál Josef 2:2, Motyčka Oto 0:4, Schreiber Jiří 0:4), TJ Bory - Sokol Vlkov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Vít 0:4, Ochrana Miroslav 2:2, Krejčí Vladimír 3:1, Dufek František 0:2, Ochrana Miroslav ml. 0:2, body hostů: Poledna Ondřej 3:0, Poledna Antonín 3:1, Burian Zdeněk 2:2, Michal Tomáš 2:2, Příhoda Radek 1:0),
12. kolo:
Sokol Vlkov - TJ Sokol Nové Veselí B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poledna Ondřej 3:0, Poledna Antonín 2:2, Burian Zdeněk 4:0, Michal Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Vítek Miloš 0:4, Šikl Martin 0:3, Horký Martin 2:2, Soukalová Alena 2:2, WO 0:1), TJ Netín B - SK Dolní Heřmanice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíchal Petr 1:3, Krčál Josef 0:4, Pejchal Bohumil 2:2, Schreiber Jiří 1:3, body hostů: Borůvka Zdeněk 4:0, Bednář Miloš 2:2, Skryja Jan 4:0, Strnad Bronislav 2:2), TJ Sokol Nížkov C - KST Borovnice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuvirt Stanislav 3:1, Brabec Zdeněk 4:0, Fiksa Patrik 1:1, Limon Martin 1:3, Vlček David 1:1, body hostů: Augustin Roman 3:1, Šikula Pavel ml. 2:2, Neděla Aleš 1:3, Semerád Jiří 0:4), TJ Sokol Polnička C - Bohdalov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešek Josef 2:2, Sobotka Michal 2:2, Hošek Rostislav 0:4, Sobotka Matěj 0:4, body hostů: Hemza Miroslav 4:0, Krejča Jaroslav 4:0, Pokorný Tomáš 2:2, Kasal Pavel 2:2),
13. kolo:
Bohdalov - TJ Sokol Nížkov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejča Jaroslav 4:0, Hemza Miroslav 4:0, Kasal Pavel 2:2, Pokorný Tomáš 2:2, body hostů: Neuvirt Stanislav 1:3, Brabec Zdeněk 2:2, Fiksa Patrik 1:3, Sobotka Matouš 0:4), KST Borovnice B - TJ Netín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Milan 2:2, Augustin Roman 2:2, Hlaváč Antonín 2:2, Neděla Aleš 2:2, body hostů: Pejchal Bohumil 2:2, Motyčka Oto 2:2, Schreiber Jiří 2:2, Píbil Zdeněk 2:2), SK Dolní Heřmanice - Sokol Vlkov 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skryja Jan 2:2, Borůvka Zdeněk 3:1, Strnad Bronislav 2:2, WO 0:5, body hostů: Poledna Antonín 3:0, Příhoda Radek 0:1, Poledna Ondřej 1:2, Michal Tomáš 0:2, Burian Zdeněk 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Nové Veselí B - TJ Bory 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horký Martin 4:0, Dvořák Josef 1:3, Soukalová Alena 4:0, Štohanzlová Petra 1:3, body hostů: Ochrana Miroslav ml. 0:4, Procházka Vít 2:2, Krejčí Vladimír 2:2, Ochrana Miroslav 2:2),
14. kolo:
TJ Bory - SK Dolní Heřmanice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Komínek Zdeněk 3:1, Ochrana Miroslav 2:2, Krejčí Vladimír 3:1, Dufek František 2:2, body hostů: Bednář Miloš 1:3, Skryja Jan 3:1, Borůvka Zdeněk 2:2, Strnad Bronislav 0:4), Sokol Vlkov - KST Borovnice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poledna Ondřej 4:0, Poledna Antonín 1:1, Burian Zdeněk 3:1, Michal Tomáš 4:0, Příhoda Radek 1:1, body hostů: Růžička Milan 2:2, Neděla Aleš 0:4, Hlaváč Antonín 1:3, Augustin Roman 0:4), TJ Netín B - Bohdalov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Tomáš 2:2, Krčál Josef 1:3, Pospíchal Petr 2:2, Pejchal Bohumil 1:3, body hostů: Hemza Miroslav 4:0, Krejča Jaroslav 4:0, Kasal Pavel 1:3, Pokorný Tomáš 1:3), TJ Sokol Nížkov C - TJ Sokol Polnička C 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Neuvirt Stanislav 4:0, Brabec Zdeněk 3:1, Fiksa Patrik 3:1, WO 0:5, body hostů: Pešek Josef 1:2, Sobotka Michal 1:2, Hošek Rostislav 0:3, Cempírek Jaroslav 0:3, WO 5:0),
15. kolo:
TJ Sokol Polnička C - TJ Netín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hošek Rostislav 0:4, Brustmann Jaroslav 3:1, Pešek Josef 2:2, Horký Jakub 4:0, body hostů: Pejchal Bohumil 3:1, Dvořák Tomáš 2:2, Krčál Josef 1:3, Pospíchal Petr 1:3), Bohdalov - Sokol Vlkov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hemza Miroslav 2:2, Krejča Jaroslav 4:0, Kasal Pavel 0:2, Horký Martin 4:0, Pokorný Tomáš 0:2, body hostů: Poledna Ondřej 2:2, Poledna Antonín 1:3, Burian Zdeněk 2:2, Michal Tomáš 1:3), KST Borovnice B - TJ Bory 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neděla Aleš 0:4, Růžička Milan 0:4, Augustin Roman 1:3, Hlaváč Antonín 1:3, body hostů: Komínek Zdeněk 4:0, Dufek František 4:0, Ochrana Miroslav 2:2, Krejčí Vladimír 4:0), SK Dolní Heřmanice - TJ Sokol Nové Veselí B 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bednář Miloš 3:1, Borůvka Zdeněk 1:3, Strnad Bronislav 0:4, WO 0:5, body hostů: Šikl Martin 1:2, Vítek Miloš 2:1, Soukalová Alena 3:0, Horký Martin 2:1, WO 5:0),
16. kolo:
TJ Sokol Nové Veselí B - KST Borovnice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šikl Martin 3:1, Dvořák Josef 1:3, Vencálková Monika 0:4, Štohanzlová Petra 0:4, body hostů: Růžička Milan 3:1, Neděla Aleš 2:2, Hlaváč Antonín 4:0, Augustin Roman 3:1), TJ Bory - Bohdalov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek František 3:1, Krejčí Vladimír 2:2, Ochrana Miroslav 1:3, Komínek Zdeněk 2:2, body hostů: Hemza Miroslav 2:2, Kasal Pavel 1:3, Pokorný Tomáš 3:1, Simandl Tomáš 2:2), Sokol Vlkov - TJ Sokol Polnička C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poledna Ondřej 3:1, Poledna Antonín 3:1, Burian Zdeněk 3:1, Příhoda Radek 1:3, body hostů: Brustmann Jaroslav 2:2, Sobotka Michal 3:1, Pešek Josef 1:3, Cempírek Jaroslav 0:4), TJ Netín B - TJ Sokol Nížkov C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Tomáš 3:1, Krčál Josef 2:1, Pospíchal Petr 2:2, Pejchal Bohumil 4:0, Schreiber Jiří 0:1, body hostů: Neuvirt Stanislav 2:2, Fiksa Patrik 0:4, Limon Martin 1:3, Filip Tomáš 2:2),
17. kolo:
TJ Sokol Nížkov C - Sokol Vlkov 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobotka Matouš 0:4, Neuvirt Stanislav 3:1, Limon Martin 1:3, Brabec Zdeněk 3:1, body hostů: Poledna Ondřej 2:2, Burian Zdeněk 3:1, Michal Tomáš 3:1, Příhoda Radek 1:3), TJ Sokol Polnička C - TJ Bory 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brustmann Jaroslav 4:0, Horký Jakub 4:0, Pešek Josef 0:4, Sobotka Michal 2:2, body hostů: Komínek Zdeněk 2:2, Krejčí Vladimír 2:2, Dufek František 1:3, Ochrana Miroslav 1:3), Bohdalov - TJ Sokol Nové Veselí B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejča Jaroslav 4:0, Hemza Miroslav 4:0, Pokorný Tomáš 2:2, Kasal Pavel 1:3, body hostů: Horký Martin 2:2, Vítek Miloš 2:2, Soukalová Alena 1:3, Štohanzlová Petra 0:4), KST Borovnice B - SK Dolní Heřmanice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváč Antonín 2:2, Růžička Milan 2:2, Augustin Roman 1:3, Neděla Aleš 0:3, Prášil Petr 0:1, body hostů: Skryja Jan 3:1, Bednář Miloš 4:0, Borůvka Zdeněk 3:1, Strnad Bronislav 1:3),
18. kolo:
SK Dolní Heřmanice - Bohdalov 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skryja Jan 4:0, Bednář Miloš 1:3, Borůvka Zdeněk 1:3, Strnad Bronislav 1:3, body hostů: Krejča Jaroslav 3:1, Hemza Miroslav 1:0, Kasal Pavel 1:3, Horký Martin 3:1, Simandl Tomáš 1:2), TJ Sokol Nové Veselí B - TJ Sokol Polnička C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šikl Martin 3:1, Horký Martin 3:1, Vítek Miloš 3:1, Soukalová Alena 3:1, body hostů: Hošek Rostislav 2:2, Pešek Josef 1:3, Zapletal Marian 1:3, Zapletal Marek 0:4), TJ Bory - TJ Sokol Nížkov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Komínek Zdeněk 2:2, Dufek František 2:2, Krejčí Vladimír 3:0, Ochrana Miroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Fiksa Patrik 0:4, Neuvirt Stanislav 1:3, Filip Tomáš 3:1, Brabec Zdeněk 3:0, WO 1:0), Sokol Vlkov - TJ Netín B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burian Zdeněk 4:0, Poledna Ondřej 1:0, Michal Tomáš 3:1, Příhoda Radek 1:3, Poledna Antonín st. 3:0, body hostů: Krčál Josef 1:3, Pospíchal Petr 0:4, Dvořák Tomáš 2:2, Schreiber Jiří 1:3),
Okresní přebor V. třídy
1. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí D - SK Sokol Lhotky, z.s. C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák František 4:0, Pavelec Radek 2:2, Suchánek Petr 2:2, Klíma Tomáš 3:0, Kališ Pavel 0:1, body hostů: Vítek Jaroslav 2:2, Chylík Aleš ml. 1:3, Krčál Ondřej 1:1, Jelínek Jiří 1:3, Pruša Jan 0:2), SK Škrdlovice B - TJ Řečice B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Melichar Ondřej 0:3, Příbramský Jaroslav 3:0, Hendl Michal 3:0, Sobotka Josef 3:0, WO 5:0, body hostů: Kaláb Petr 1:3, Šandera Josef 1:3, Kříž Tomáš 1:3, WO 0:5), TJ Spartak Velká Bíteš C - TJ Sokol Polnička D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Tomáš 3:1, Janda Robert 2:2, Vaculík Ladislav 2:2, Lachowiczova Kateřina 2:2, body hostů: Sobotka David 2:2, Sobotka Matěj 1:3, Zapletal Marek 1:3, Cempírek Jaroslav 3:1), SK Světnov B - TJ Poděšín B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Litochleb Miroslav 4:0, Maša Pavel 3:1, Harhovsky Jan 2:2, Maša Petr 3:1, body hostů: Jaroš Zdeněk 1:3, Neubauer Aleš 3:1, Šlechtický Jiří 0:4, Slabá Stanislava 0:4),
2. kolo:
TJ Řečice B - TJ Spartak Velká Bíteš C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šandera Josef ml. 2:2, Kaláb Petr 3:1, Dvořák Pavel 2:2, Kříž Tomáš 3:1, body hostů: Borkovec Pavel 3:1, Lachowiczova Kateřina 0:4, Vaculík Ladislav 3:1, Janda Robert 0:4), SK Sokol Lhotky, z.s. C - SK Škrdlovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Jiří 1:3, Vítek Jaroslav 0:4, Chylík Aleš ml. 1:3, Krčál Ondřej 2:2, body hostů: Melichar Ondřej 1:3, Příbramský Jaroslav 4:0, Hendl Michal 4:0, Kubík Luboš 3:1), TJ Sokol Jámy - Stolní tenis Velké Meziříčí D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kabrda Petr 2:2, Trojánek Zdeněk 2:2, Mazánek Martin 0:4, Dostál Bohumil 2:2, body hostů: Suchánek Petr 1:3, Klíma Tomáš 2:0, Blažek Filip 3:1, Dvořák František 4:0, Pavelec Radek 0:2),
3. kolo:
SK Škrdlovice B - TJ Sokol Jámy 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartůšek Lukáš 0:4, Příbramský Jaroslav 4:0, Kubík Luboš 4:0, Hendl Michal 3:1, body hostů: Kabrda Petr 1:3, Kondrát Lukáš 1:3, Dostál Bohumil 1:3, Trojánek Zdeněk 2:2), TJ Spartak Velká Bíteš C - SK Sokol Lhotky, z.s. C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borkovec Pavel 1:3, Stejskalová Nikol 2:2, Vaculík Ladislav 3:1, Janda Robert 1:3, body hostů: Krčál Ondřej 4:0, Chylík Aleš ml. 2:2, Vítek Jaroslav 0:4, Pruša Jan 3:1), SK Světnov B - TJ Řečice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Litochleb Miroslav 3:1, Maša Pavel 1:3, Harhovsky Jan 3:1, Maša Petr 3:1, body hostů: Kaláb Petr 1:3, Šandera Josef 1:3, Dvořák Pavel 3:1, Kříž Tomáš 1:3),
4. kolo:
TJ Řečice B - TJ Poděšín B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šandera Josef 2:1, Kříž Tomáš 2:1, Kaláb Petr 2:1, Dvořák Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Šlechtický Jiří 0:4, Jaroš Zdeněk 0:4, Neubauer Aleš 4:0, WO 0:5), SK Sokol Lhotky, z.s. C - SK Světnov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Jiří 2:2, Pruša Jan 2:2, Krčál Ondřej 4:0, Chylík Aleš ml. 3:1, body hostů: Urbánek Josef 0:4, Maša Pavel 0:4, Litochleb Miroslav 3:1, Maša Petr 2:2), TJ Sokol Jámy - TJ Spartak Velká Bíteš C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mazánek Martin 0:4, Bratránek František 4:0, Dostál Bohumil 3:1, Trojánek Zdeněk 4:0, body hostů: Janda Robert 1:3, Vaculík Ladislav 1:3, Borkovec Pavel 2:2, Lachowiczova Kateřina 1:3), Stolní tenis Velké Meziříčí D - SK Škrdlovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák František 2:2, Blažek Filip 2:2, Bradáč Petr 1:2, Suchánek Petr 1:3, Klíma Tomáš 1:0, body hostů: Bartůšek Lukáš 0:4, Příbramský Jaroslav 4:0, Kubík Luboš 4:0, Sobotka Josef 1:3),
5. kolo:
TJ Spartak Velká Bíteš C - Stolní tenis Velké Meziříčí D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borkovec Pavel 2:2, Lachowiczova Kateřina 1:3, Svoboda Tomáš 2:2, Janda Robert 1:3, body hostů: Dvořák František 3:1, Blažek Filip 4:0, Motáček Tomáš 0:4, Suchánek Petr 3:1), SK Světnov B - TJ Sokol Jámy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Litochleb Miroslav 1:3, Maša Petr 2:2, Harhovsky Jan 2:2, Maša Pavel 1:3, body hostů: Bratránek František 4:0, Mazánek Martin 0:4, Trojánek Zdeněk 4:0, Dostál Bohumil 2:2), TJ Poděšín B - SK Sokol Lhotky, z.s. C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neubauer Aleš 4:0, Jaroš Zdeněk 0:4, Šlechtický Jiří 0:4, Slabá Stanislava 0:4, body hostů: Krčál Ondřej 3:1, Chylík Aleš ml. 3:1, Pruša Jan 3:1, Jelínek Jiří 3:1),
6. kolo:
TJ Sokol Jámy - TJ Poděšín B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dostál Bohumil 2:1, Trojánek Zdeněk 3:0, Bratránek František 3:0, Kondrát Lukáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Neubauer Aleš 2:2, Šlechtický Jiří 0:4, Jaroš Zdeněk 0:4, WO 0:5), Stolní tenis Velké Meziříčí D - SK Světnov B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Filip 3:1, Dvořák František 4:0, Pavelec Radek 1:2, Suchánek Petr 0:4, Klíma Tomáš 1:0, body hostů: Svatoš Stanislav 2:2, Maša Pavel 1:3, Litochleb Miroslav 3:1, Maša Petr 1:3), SK Škrdlovice B - TJ Spartak Velká Bíteš C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melichar Ondřej 0:4, Příbramský Jaroslav 4:0, Kubík Luboš 4:0, Hendl Michal 4:0, body hostů: Borkovec Pavel 1:3, Janda Robert 1:3, Vaculík Ladislav 1:3, Lachowiczova Kateřina 1:3),
7. kolo:
SK Světnov B - SK Škrdlovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Litochleb Miroslav 2:2, Maša Pavel 1:3, Svatoš Stanislav 1:3, Maša Petr 1:3, body hostů: Hendl Michal 4:0, Příbramský Jaroslav 4:0, Sobotka Josef 2:2, Kubík Luboš 1:3), TJ Poděšín B - Stolní tenis Velké Meziříčí D 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Neubauer Aleš 3:1, Jaroš Zdeněk 0:4, Šlechtický Jiří 0:4, WO 0:5, body hostů: Blažek Filip 3:0, Kališ Pavel 2:1, Dvořák František 1:1, Suchánek Petr 2:1, Klíma Tomáš 1:0, WO 5:0), TJ Řečice B - SK Sokol Lhotky, z.s. C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaláb Petr 2:2, Šandera Josef ml. 0:4, Šandera Josef 2:2, Ondráček František 0:4, body hostů: Jelínek Jiří 2:2, Chylík Aleš ml. 4:0, Pruša Jan 2:2, Krčál Ondřej 4:0),
8. kolo:
TJ Sokol Jámy - TJ Řečice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trojánek Zdeněk 4:0, Dostál Bohumil 1:3, Bratránek František 4:0, Mazánek Martin 0:4, body hostů: Šandera Josef 2:2, Kaláb Petr 2:2, Dvořák Pavel 2:2, Šandera Josef ml. 1:3), SK Škrdlovice B - TJ Poděšín B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Melichar Ondřej 2:1, Hendl Michal 2:1, Sobotka Josef 2:1, Kubík Luboš 3:0, WO 5:0, body hostů: Jaroš Zdeněk 0:4, Neubauer Aleš 3:1, Šlechtický Jiří 0:4, WO 0:5), TJ Spartak Velká Bíteš C - SK Světnov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borkovec Pavel 2:2, Janda Robert 2:2, Lachowiczova Kateřina 1:3, Stejskalová Nikol 3:1, body hostů: Mrkos Miroslav 0:4, Urbánek Josef 1:3, Maša Pavel 3:1, Maša Petr 4:0),
9. kolo:
TJ Poděšín B - TJ Spartak Velká Bíteš C 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Neubauer Aleš 3:1, Jaroš Zdeněk 0:4, Šlechtický Jiří 0:4, WO 0:5, body hostů: Borkovec Pavel 2:1, Vaculík Ladislav 3:0, Lachowiczova Kateřina 2:1, Stejskalová Nikol 2:1, WO 5:0), TJ Řečice B - Stolní tenis Velké Meziříčí D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šandera Josef ml. 2:2, Kříž Tomáš 2:2, Dvořák Pavel 1:2, Šandera Josef 1:3, WO 1:0, body hostů: Suchánek Petr 2:2, Blažek Filip 4:0, Bradáč Petr 0:4, Klíma Tomáš 3:0, WO 0:1), SK Sokol Lhotky, z.s. C - TJ Sokol Jámy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chylík Aleš ml. 1:3, Jelínek Jiří 1:3, Krčál Ondřej 3:1, Vítek Jaroslav 1:3, body hostů: Bratránek František 3:1, Mazánek Martin 0:4, Trojánek Zdeněk 4:0, Kondrát Lukáš 3:1),
10. kolo:
SK Sokol Lhotky, z.s. C - Stolní tenis Velké Meziříčí D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chylík Aleš ml. 2:2, Pruša Jan 2:2, Krčál Ondřej 3:1, Jelínek Jiří 1:3, body hostů: Suchánek Petr 1:3, Blažek Filip 2:2, Klíma Tomáš 4:0, Pavelec Radek 1:3), TJ Řečice B - SK Škrdlovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Pavel 2:2, Šandera Josef 2:2, Šandera Josef ml. 2:2, Kříž Tomáš 2:0, Kaláb Petr 0:2, body hostů: Hendl Michal 4:0, Příbramský Jaroslav 4:0, Bartůšek Lukáš 0:4, Melichar Ondřej 0:4), TJ Poděšín B - SK Světnov B 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Neubauer Aleš 2:2, Jaroš Zdeněk 0:4, Šlechtický Jiří 0:4, WO 0:5, body hostů: Maša Pavel 3:0, Harhovsky Jan 2:1, Litochleb Miroslav 3:0, Maša Petr 2:1, WO 5:0),
11. kolo:
TJ Spartak Velká Bíteš C - TJ Řečice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borkovec Pavel 1:3, Stejskalová Nikol 2:2, Svoboda Tomáš 1:3, Janda Robert 1:3, body hostů: Kaláb Petr 4:0, Kříž Tomáš 2:2, Dvořák Pavel 2:2, Šandera Josef 3:1), SK Škrdlovice B - SK Sokol Lhotky, z.s. C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hendl Michal 4:0, Příbramský Jaroslav 4:0, Sobotka Josef 2:2, Kubík Luboš 4:0, body hostů: Chylík Aleš ml. 1:3, Jelínek Jiří 0:4, Krčál Ondřej 1:1, Vítek Jaroslav 0:4, Pruša Jan 0:2), Stolní tenis Velké Meziříčí D - TJ Sokol Jámy 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchánek Petr 1:3, Pavelec Radek 0:4, Blažek Filip 2:2, Klíma Tomáš 4:0, body hostů: Bratránek František 3:1, Kabrda Petr 2:2, Dostál Bohumil 1:3, Trojánek Zdeněk 3:1),
12. kolo:
TJ Sokol Jámy - SK Škrdlovice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kondrát Lukáš 0:4, Trojánek Zdeněk 1:3, Bratránek František 3:1, Kabrda Petr 0:4, body hostů: Hendl Michal 4:0, Příbramský Jaroslav 3:1, Kubík Luboš 3:1, Sobotka Josef 2:2), SK Sokol Lhotky, z.s. C - TJ Spartak Velká Bíteš C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pruša Jan 3:1, Chylík Aleš ml. 3:1, Krčál Ondřej 4:0, Jelínek Jiří 1:3, body hostů: Borkovec Pavel 1:3, Vaculík Ladislav 2:2, Lachowiczova Kateřina 0:4, Stejskalová Nikol 2:2), TJ Řečice B - SK Světnov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaláb Petr 2:2, Kříž Tomáš 0:2, Šandera Josef ml. 1:3, Šandera Josef 2:2, Dvořák Pavel 2:0, body hostů: Litochleb Miroslav 4:0, Maša Petr 4:0, Urbánek Josef 0:4, Maša Pavel 1:3),
13. kolo:
TJ Poděšín B - TJ Řečice B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Neubauer Aleš 3:1, Šlechtický Jiří 0:4, Frühbauer Filip 0:4, WO 0:5, body hostů: Šandera Josef 2:1, Dvořák Pavel 3:0, Kaláb Petr 2:1, Šandera Josef ml. 2:1, WO 5:0), SK Světnov B - SK Sokol Lhotky, z.s. C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Litochleb Miroslav 2:2, Svatoš Stanislav 2:2, Maša Petr 3:1, Harhovsky Jan 3:1, body hostů: Pruša Jan 1:3, Vítek Jaroslav 0:4, Krčál Ondřej 3:1, Chylík Aleš ml. 2:2), TJ Spartak Velká Bíteš C - TJ Sokol Jámy 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculík Ladislav 1:3, Borkovec Pavel 2:2, Stejskalová Nikol 2:2, Svoboda Tomáš 0:1, Janda Robert 0:3, body hostů: Trojánek Zdeněk 4:0, Dostál Bohumil 2:2, Bratránek Lukáš 2:2, Bratránek František 3:1), SK Škrdlovice B - Stolní tenis Velké Meziříčí D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubík Luboš 3:1, Sobotka Josef 2:2, Melichar Ondřej 1:1, Bartůšek Lukáš 1:3, Příbramský Jaroslav 2:0, body hostů: Blažek Filip 3:1, Suchánek Petr 2:2, Pavelec Radek 1:3, Bradáč Petr 1:3),
14. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí D - TJ Spartak Velká Bíteš C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchánek Petr 3:1, Pavelec Radek 1:3, Blažek Filip 3:1, Klíma Tomáš 4:0, body hostů: Svoboda Tomáš 2:2, Janda Robert 0:4, Borkovec Pavel 1:3, Stejskalová Nikol 2:2), TJ Sokol Jámy - SK Světnov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trojánek Zdeněk 4:0, Dostál Bohumil 3:1, Kabrda Petr 3:1, Mazánek Martin 0:4, body hostů: Litochleb Miroslav 3:1, Svatoš Stanislav 1:3, Urbánek Josef 1:3, Mrkos Miroslav 1:2, Krejčí Stanislav 0:1), SK Sokol Lhotky, z.s. C - TJ Poděšín B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chylík Aleš ml. 1:1, Vítek Jaroslav 2:1, Pruša Jan 3:0, Jelínek Jiří 2:1, WO 6:0, body hostů: Neubauer Aleš 3:1, Jaroš Zdeněk 0:3, Šlechtický Jiří 0:4, WO 0:6),
15. kolo:
TJ Poděšín B - TJ Sokol Jámy 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Neubauer Aleš 3:1, Jaroš Zdeněk 1:3, Šlechtický Jiří 0:4, WO 0:5, body hostů: Bratránek František 3:0, Mazánek Martin 1:2, Trojánek Zdeněk 2:1, Kondrát Lukáš 2:1, WO 5:0), SK Světnov B - Stolní tenis Velké Meziříčí D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Litochleb Miroslav 3:1, Svatoš Stanislav 1:3, Maša Petr 3:0, Harhovsky Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Suchánek Petr 0:4, Pavelec Radek 1:3, Blažek Filip 1:3, Klíma Tomáš 3:0, WO 0:1), TJ Spartak Velká Bíteš C - SK Škrdlovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borkovec Pavel 0:4, Lachowiczova Kateřina 0:4, Stejskalová Nikol 2:2, Vaculík Ladislav 1:3, body hostů: Bartůšek Lukáš 2:2, Sobotka Josef 3:1, Příbramský Jaroslav 4:0, Hendl Michal 4:0),
16. kolo:
SK Škrdlovice B - SK Světnov B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Melichar Ondřej 0:3, Příbramský Jaroslav 2:1, Hendl Michal 3:0, Bartůšek Lukáš 0:3, WO 5:0, body hostů: Svatoš Stanislav 2:2, Litochleb Miroslav 3:1, Maša Petr 2:2, WO 0:5), Stolní tenis Velké Meziříčí D - TJ Poděšín B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bradáč Petr 1:2, Pavelec Radek 2:1, Klíma Tomáš 3:0, Suchánek Petr 2:1, WO 5:0, body hostů: Neubauer Aleš 3:1, Jaroš Zdeněk 1:3, Šlechtický Jiří 0:4, WO 0:5), SK Sokol Lhotky, z.s. C - TJ Řečice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chylík Aleš ml. 3:1, Jelínek Jiří 1:3, Pruša Jan 1:3, Vítek Jaroslav 1:3, body hostů: Kaláb Petr 2:2, Kříž Tomáš 4:0, Dvořák Pavel 1:3, Šandera Josef 3:1),
17. kolo:
TJ Řečice B - TJ Sokol Jámy 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šandera Josef 2:2, Kříž Tomáš 1:3, Šandera Josef ml. 0:4, Kaláb Petr 1:1, Dvořák Pavel 0:2, body hostů: Bratránek František 4:0, Kondrát Lukáš 2:2, Trojánek Zdeněk 4:0, Dostál Bohumil 2:2), TJ Poděšín B - SK Škrdlovice B 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Neubauer Aleš 3:1, Jaroš Zdeněk 1:3, Šlechtický Jiří 0:4, WO 0:5, body hostů: Příbramský Jaroslav 3:0, Sobotka Josef 2:1, Bartůšek Lukáš 1:2, Melichar Ondřej 2:1, WO 5:0), SK Světnov B - TJ Spartak Velká Bíteš C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Litochleb Miroslav 4:0, Svatoš Stanislav 2:2, Urbánek Josef 0:1, Maša Petr 1:3, Mrkos Miroslav 0:3, body hostů: Janda Robert 2:2, Lachowiczova Kateřina 2:2, Svoboda Tomáš 3:1, Borkovec Pavel 2:2),
18. kolo:
TJ Spartak Velká Bíteš C - TJ Poděšín B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Tomáš 4:0, Janda Robert 3:1, Stejskalová Nikol 4:0, Lachowiczova Kateřina 3:1, body hostů: Slabá Stanislava 2:2, Tomková Marie 0:4, Frühbauer Filip 0:4, Šlechtický Jiří 0:4), Stolní tenis Velké Meziříčí D - TJ Řečice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchánek Petr 1:3, Blažek Filip 3:1, Pavelec Radek 2:2, Klíma Tomáš 4:0, body hostů: Kaláb Petr 2:2, Kříž Tomáš 1:3, Dvořák Pavel 1:3, Šandera Josef 2:2), TJ Sokol Jámy - SK Sokol Lhotky, z.s. C 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trojánek Zdeněk 3:0, Dostál Bohumil 1:1, Bratránek František 2:1, Bratránek Lukáš 0:3, Mazánek Martin 0:1, WO 5:0, body hostů: Jelínek Jiří 1:3, Krčál Ondřej 3:1, Pruša Jan 2:2, WO 0:5),
Okresní soutěž
1. kolo:
TJ Řečice C - Stolní tenis Velké Meziříčí E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kilián Tomáš 0:4, Ondráček František 1:3, Kilián Miloslav 1:3, Drdla Martin 1:3, body hostů: Dvořák Martin 3:1, Pacal David 4:0, Řezníček Tomáš 3:1, Tvarůžek Jan 3:1), TJ Spartak Velká Bíteš D - SK Moravec B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Ladislav 1:3, Obořil David 0:4, Obořil Adam 0:4, Obořil Petr 1:1, Blažková Štěpánka 0:2, body hostů: Hladík Tomáš 4:0, Libra Jan 4:0, Tulis Luboš 2:2, Skalník Jakub 4:0),
2. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí E - TJ Spartak Velká Bíteš D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pacal David 3:1, Zahradníček Jakub 1:3, Řezníček Adam 1:3, Doležal David 1:3, body hostů: Vaculík Ladislav 3:1, Lachowiczova Kateřina 2:2, Obořil David 1:3, Obořil Adam 4:0), SK Vídeň B - TJ Řečice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studený Zdeněk 4:0, Skryja Jaroslav 4:0, Ambrož Zdeněk 3:1, Hladík Vladimír 2:0, Šoukal Miloš 2:0, body hostů: Veselý Petr 0:4, Kilián Tomáš 0:4, Kilián Miloslav 0:4, Ondráček František 1:3),
3. kolo:
TJ Spartak Velká Bíteš D - SK Vídeň B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Ladislav 2:2, Lachowiczova Kateřina 1:2, Obořil Adam 1:3, Obořil David 1:3, Blažková Štěpánka 0:1, body hostů: Ambrož Zdeněk 3:1, Šoukal Miloš 4:0, Studený Zdeněk 4:0, Večeřa Petr 0:2, Hladík Vladimír 0:2), SK Moravec B - Stolní tenis Velké Meziříčí E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladík Jiří 4:0, Libra Jan 4:0, Skalník Jakub 4:0, Tulis Luboš 4:0, body hostů: Řezníček Tomáš 0:4, Dvořák Martin 0:4, Tvarůžek Jan 0:4, Smejkal Radim 0:4),
4. kolo:
SK Vídeň B - SK Moravec B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pekárek Stanislav 4:0, Šoukal Miloš 2:2, Studený Zdeněk 3:1, Ambrož Zdeněk 0:2, Večeřa Petr 0:2, body hostů: Hladík Jiří 2:2, Libra Jan 1:3, Skalník Jakub 3:1, Fila Milan 1:3), TJ Řečice C - TJ Spartak Velká Bíteš D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tuček Václav 2:2, Ondráček František 2:2, Tuček Miroslav 2:2, Kilián Miloslav 1:3, body hostů: Obořil Petr 4:0, Obořil Adam 4:0, Blažková Štěpánka 0:4, Obořil David 1:3),
5. kolo:
SK Moravec B - TJ Řečice C 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hladík Jiří 3:1, Libra Jan 3:1, Skalník Jakub 4:0, WO 0:5, body hostů: Kaláb Petr 2:1, Tuček Václav 0:3, Drdla Martin 0:3, Kilián Tomáš 0:3, WO 5:0), Stolní tenis Velké Meziříčí E - SK Vídeň B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řezníček Adam 0:4, Jan Jakub 0:4, Smejkal Radim 1:3, Zahradníček Jakub 0:4, body hostů: Studený Zdeněk 2:0, Skryja Jaroslav 4:0, Večeřa Petr 4:0, Hladík Vladimír 4:0, Charvát Jiří 1:1),
6. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí E - TJ Řečice C 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal David 3:1, Jan Jakub 3:1, Řezníček Adam 3:1, Smejkal Radim 3:1, body hostů: Tuček Václav 1:3, Tuček Miroslav 1:3, Hron Radim 1:3, Kilián Tomáš 1:3), SK Moravec B - TJ Spartak Velká Bíteš D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladík Jiří 3:1, Tulis Luboš 2:2, Skalník Jakub 4:0, Fila Milan 2:2, body hostů: Obořil David 0:4, Obořil Adam 1:3, Obořil Petr 2:2, Vaculík Ladislav 2:2),
7. kolo:
TJ Spartak Velká Bíteš D - Stolní tenis Velké Meziříčí E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obořil Adam 3:1, Obořil Petr 3:1, Obořil David 1:3, Blažková Štěpánka 0:4, body hostů: Tvarůžek Jan 2:2, Smejkal Radim 1:3, Řezníček Adam 2:2, Dvořák Martin 4:0), TJ Řečice C - SK Vídeň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaláb Petr 4:0, Ondráček František 4:0, Tuček Miroslav 0:4, Kilián Miloslav 0:4, body hostů: Studený Zdeněk 2:2, Charvát Jiří 1:1, Večeřa Petr 2:2, Hladík Vladimír 2:2, Skryja Jaroslav 1:1),
8. kolo:
SK Vídeň B - TJ Spartak Velká Bíteš D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ambrož Zdeněk 3:1, Šoukal Miloš 4:0, Studený Zdeněk 2:0, Večeřa Petr 3:1, Hladík Vladimír 0:2, body hostů: Obořil Adam 2:2, Blažková Štěpánka 0:4, Obořil David 0:4, Vaculík Ladislav 2:2), Stolní tenis Velké Meziříčí E - SK Moravec B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řezníček Tomáš 1:3, Jan Jakub 0:4, Doležal David 0:4, Pacal David 0:4, body hostů: Hladík Jiří 4:0, Libra Jan 4:0, Hladík Tomáš 3:1, Tulis Luboš 4:0),
9. kolo:
SK Moravec B - SK Vídeň B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladík Jiří 1:3, Fila Milan 1:3, Hladík Tomáš 1:3, Skalník Jakub 3:1, body hostů: Pekárek Stanislav 2:0, Šoukal Miloš 3:1, Studený Zdeněk 2:2, Skryja Jaroslav 2:2, Ambrož Zdeněk 1:1), TJ Spartak Velká Bíteš D - TJ Řečice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obořil Adam 4:0, Obořil Petr 4:0, Obořil David 2:2, Blažková Štěpánka 1:3, body hostů: Tuček Václav 1:3, Tuček Miroslav 2:2, Ondráček František 2:2, Kilián Tomáš 0:4),
10. kolo:
TJ Řečice C - SK Moravec B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaláb Petr 3:1, Ondráček František 2:2, Tuček Miroslav 0:4, Tuček Václav 0:4, body hostů: Hladík Tomáš 3:1, Černý Pavel 2:2, Hladík Jiří 2:2, Libra Jan 4:0), SK Vídeň B - Stolní tenis Velké Meziříčí E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ambrož Zdeněk 4:0, Skryja Jaroslav 0:1, Večeřa Petr 2:2, Hladík Vladimír 3:1, Šoukal Miloš 3:0, body hostů: Řezníček Tomáš 2:2, Pacal David 1:3, Doležal David 0:4, Jan Jakub 1:3),
11. kolo:
TJ Řečice C - Stolní tenis Velké Meziříčí E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Petr 1:3, Kilián Miloslav 1:3, Tuček Miroslav 1:3, Tuček Václav 0:4, body hostů: Dvořák Martin 4:0, Řezníček Tomáš 4:0, Pacal David 4:0, Doležal David 1:3), TJ Spartak Velká Bíteš D - SK Moravec B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lachowiczova Kateřina 1:3, Obořil Adam 2:2, Obořil Petr 2:2, Obořil David 0:4, body hostů: Hladík Jiří 4:0, Libra Jan 4:0, Hladík Tomáš 2:2, Černý Pavel 1:3),
12. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí E - TJ Spartak Velká Bíteš D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacal David 2:2, Řezníček Adam 0:4, Smejkal Radim 1:3, Řezníček Tomáš 3:1, body hostů: Lachowiczova Kateřina 2:2, Obořil David 1:1, Obořil Petr 3:1, Obořil Adam 3:1, Vaculík Ladislav 1:1), SK Vídeň B - TJ Řečice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladík Vladimír 4:0, Večeřa Petr 4:0, Skryja Jaroslav 2:0, Ambrož Zdeněk 4:0, Charvát Jiří 2:0, body hostů: Kilián Miloslav 0:4, Kilián Tomáš 0:4, Tuček Miroslav 0:4, Tuček Václav 0:4),
13. kolo:
TJ Spartak Velká Bíteš D - SK Vídeň B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Obořil Adam 2:2, Obořil Petr 1:3, Lachowiczova Kateřina 0:4, Obořil David 1:3, body hostů: Skryja Jaroslav 3:1, Šoukal Miloš 2:0, Studený Zdeněk 4:0, Večeřa Petr 3:1, Hladík Vladimír 0:2), SK Moravec B - Stolní tenis Velké Meziříčí E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalník Jakub 4:0, Libra Jan 4:0, Fila Milan 2:2, Černý Pavel 2:2, body hostů: Smejkal Radim 1:3, Zahradníček Jakub 1:3, Tvarůžek Jan 1:3, Jan Jakub 1:3),
14. kolo:
SK Vídeň B - SK Moravec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skryja Jaroslav 3:1, Pekárek Stanislav 4:0, Večeřa Petr 0:4, Hladík Vladimír 0:4, body hostů: Skalník Jakub 3:1, Hladík Tomáš 2:2, Fila Milan 2:2, Tulis Luboš 2:2), TJ Řečice C - TJ Spartak Velká Bíteš D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Petr 1:3, Kaláb Petr 4:0, Tuček Miroslav 1:3, Kilián Tomáš 0:4, body hostů: Obořil Petr 3:1, Obořil Adam 3:1, Obořil David 1:3, Vaculík Ladislav 3:1),
15. kolo:
SK Moravec B - TJ Řečice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladík Jiří 4:0, Hladík Tomáš 4:0, Libra Jan 4:0, Černý Pavel 4:0, body hostů: Tuček Miroslav 0:4, Tuček Václav 0:4, Kilián Miloslav 0:4, Ondráček František 0:4), Stolní tenis Velké Meziříčí E - SK Vídeň B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řezníček Tomáš 3:1, Doležal David 0:4, Jan Jakub 3:1, Smejkal Radim 0:4, body hostů: Skryja Jaroslav 2:2, Ambrož Zdeněk 4:0, Večeřa Petr 2:2, Hladík Vladimír 2:2),
16. kolo:
Stolní tenis Velké Meziříčí E - TJ Řečice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradníček Jakub 0:4, Řezníček Adam 2:2, Dvořák Martin 3:1, Tvarůžek Jan 3:1, body hostů: Kilián Tomáš 2:2, Drdla Martin 2:2, Hron Radim 2:2, Veselý Petr 2:2), SK Moravec B - TJ Spartak Velká Bíteš D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladík Jiří 4:0, Hladík Tomáš 3:1, Černý Pavel 0:4, Tulis Luboš 2:2, body hostů: Obořil Adam 2:2, Obořil Petr 3:1, Obořil David 1:3, Vaculík Ladislav 1:3),
17. kolo:
TJ Spartak Velká Bíteš D - Stolní tenis Velké Meziříčí E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obořil Adam 4:0, Obořil Petr 4:0, Blažková Štěpánka 0:4, Obořil David 1:3, body hostů: Dvořák Martin 2:2, Řezníček Tomáš 2:2, Jan Jakub 2:2, Tvarůžek Jan 1:3), TJ Řečice C - SK Vídeň B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaláb Petr 3:1, Drdla Martin 0:4, Tuček Miroslav 0:4, Kilián Miloslav 0:4, body hostů: Studený Zdeněk 4:0, Šoukal Miloš 3:1, Skryja Jaroslav 3:1, Ambrož Zdeněk 3:1),
18. kolo:
SK Vídeň B - TJ Spartak Velká Bíteš D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skryja Jaroslav 4:0, Ambrož Zdeněk 3:1, Šoukal Miloš 2:0, Večeřa Petr 2:2, Hladík Vladimír 0:2, body hostů: Obořil Adam 2:2, Obořil Petr 1:3, Obořil David 0:4, Lachowiczova Kateřina 2:2), Stolní tenis Velké Meziříčí E - SK Moravec B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pacal David 1:3, Dvořák Martin 2:2, Řezníček Adam 0:4, Tvarůžek Jan 0:4, body hostů: Hladík Tomáš 3:1, Fila Milan 4:0, Černý Pavel 2:2, Libra Jan 4:0),
19. kolo:
SK Moravec B - SK Vídeň B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladík Jiří 1:3, Hladík Tomáš 2:2, Skalník Jakub 3:1, Černý Pavel 2:2, body hostů: Skryja Jaroslav 1:2, Ambrož Zdeněk 1:3, Šoukal Miloš 3:1, Studený Zdeněk 3:1, Večeřa Petr 0:1), TJ Spartak Velká Bíteš D - TJ Řečice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obořil Adam 4:0, Blažková Štěpánka 0:4, Obořil David 1:3, Vaculík Ladislav 3:1, body hostů: Tuček Miroslav 1:3, Tuček Václav 3:1, Kilián Miloslav 2:2, Ondráček František 2:2),
20. kolo:
TJ Řečice C - SK Moravec B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Petr 1:3, Hron Radim 1:3, Kilián Tomáš 1:3, Tuček Václav 1:3, body hostů: Hladík Tomáš 2:2, Tulis Luboš 3:1, Černý Pavel 4:0, Fila Milan 3:1), SK Vídeň B - Stolní tenis Velké Meziříčí E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ambrož Zdeněk 2:2, Hladík Vladimír 2:2, Večeřa Petr 1:3, Studený Zdeněk 3:1, body hostů: Pacal David 3:1, Dvořák Martin 3:1, Smejkal Radim 2:2, Doležal David 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy