Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor Bruntál
1. kolo:
TJ Olympia Bruntál B - TJ Horní Město 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sabol Miroslav 2:1, Krajča Rudolf 3:0, Kolář Vojta 3:0, body hostů: Vavřička Tomáš 0:3, Štefanišin Zdeněk 1:2, Veigl Jiří 0:3), TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.A - TJ Sokol Horní Životice, z.s.B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brenkus Vojtěch 2:0, Havlíček Pavel 3:0, Adametz Miroslav 1:2, Škopík Jakub 0:1, body hostů: Szigeti Josef 0:3, Matějka Martin 2:1, Kašpárek Oldřich 1:2), TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.B - TJ Sokol Horní Životice, z.s.A 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benda Bedřich 1:2, Kvasničák Ladislav 0:3, Pospíšil Martin 0:3, body hostů: Krajčovič František 2:1, Merta Ivan 3:0, Pavelek Miroslav 3:0),
2. kolo:
TJ Olympia Bruntál B - SK Malá Morávka-Karlov pod Pradědem - stolní tenis 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sabol Miroslav 1:1, Krajča Rudolf 3:0, Kolář Vojta 3:0, Sabolová Věra 0:1, body hostů: Vilhelm Václav 1:1, Lesák Jiří st. 0:2, Bohm Oskar 0:3, Cejnek Tomáš 0:1, Lesák Jiří ml. 1:0), TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.A - TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havlíček Pavel 3:0, Brenkus Vojtěch 2:0, Adametz Miroslav 3:0, Škopík Jakub 1:0, body hostů: Pospíšil Martin 0:3, Benda Bedřich 0:3, Kvasničák Ladislav 0:3), TJ Sokol Horní Životice, z.s.B - TJ Sokol Horní Životice, z.s.A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kašpárek Oldřich 1:2, Matějka Martin 1:2, Szigeti Josef 0:3, body hostů: Krajčovič František 3:0, Merta Ivan 3:0, Pavelek Miroslav 1:2),
3. kolo:
TJ Horní Město - SK Malá Morávka-Karlov pod Pradědem - stolní tenis 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štefanišin Zdeněk 2:1, Veigl Jiří 1:2, Vavřička Tomáš 1:2, body hostů: Lesák Jiří ml. 1:1, Lesák Jiří st. 3:0, Cejnek Tomáš 0:3, Vilhelm Václav 1:0), TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.A - TJ Sokol Horní Životice, z.s.A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havlíček Pavel 2:1, Adametz Miroslav 0:3, Brenkus Vojtěch 1:2, body hostů: Merta Ivan 3:0, Krajčovič František 1:2, Pavelek Miroslav 2:1), TJ Sokol Horní Životice, z.s.B - TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Szigeti Josef 0:3, Kašpárek Oldřich 2:1, Matějka Martin 2:1, body hostů: Kvasničák Ladislav 1:2, Benda Bedřich 1:2, Pospíšil Martin 3:0),
4. kolo:
SK Malá Morávka-Karlov pod Pradědem - stolní tenis - TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vilhelm Václav 2:0, Lesák Jiří st. 2:1, Cejnek Tomáš 1:2, Bohm Oskar 0:1, body hostů: Pospíšil Martin 2:1, Benda Bedřich 2:1, Šebek Štěpán 0:3), TJ Olympia Bruntál B - TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kamák Zdenko 3:0, Kolář Vojta 3:0, Krajča Rudolf 1:2, body hostů: Adametz Miroslav 1:2, Brenkus Vojtěch 0:3, Havlíček Pavel 1:2), TJ Horní Město - TJ Sokol Horní Životice, z.s.B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štefanišin Zdeněk 1:2, Veigl Jiří 1:2, Vavřička Tomáš 1:2, body hostů: Matějka Martin 3:0, Szigeti Josef 0:3, Kašpárek Oldřich 3:0),
5. kolo:
SK Malá Morávka-Karlov pod Pradědem - stolní tenis - TJ Sokol Horní Životice, z.s.A 0:10wo, TJ Olympia Bruntál B - TJ Sokol Horní Životice, z.s.B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krajča Rudolf 2:0, Kolář Vojta 3:0, Kamák Zdenko 3:0, Sabol Miroslav 1:0, body hostů: Matějka Martin 0:3, Szigeti Josef 0:3, Kašpárek Oldřich 0:3), TJ Horní Město - TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štefanišin Zdeněk 1:2, Veigl Jiří 0:3, Vavřička Tomáš 0:3, body hostů: Adametz Miroslav 2:1, Brenkus Vojtěch 3:0, Havlíček Pavel 3:0),
6. kolo:
TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.A - SK Malá Morávka-Karlov pod Pradědem - stolní tenis 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adametz Miroslav 2:0, Brenkus Vojtěch 2:0, Havlíček Pavel 2:0, WO 3:0, body hostů: Lesák Jiří st. 0:3, Lesák Jiří ml. 0:3, WO 0:3), TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.B - TJ Olympia Bruntál B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maňur Karel 0:3, Pospíšil Martin 1:2, Benda Bedřich 0:3, body hostů: Kolář Vojta 3:0, Kamák Zdenko 3:0, Krajča Rudolf 2:1), TJ Sokol Horní Životice, z.s.A - TJ Horní Město 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krajčovič František 3:0, Merta Ivan 3:0, Pavelek Miroslav 3:0, body hostů: Štefanišin Zdeněk 0:3, Veigl Jiří 0:3, Vavřička Tomáš 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Horní Životice, z.s.B - SK Malá Morávka-Karlov pod Pradědem - stolní tenis 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlapák Zdeněk 1:2, Szigeti Josef 0:3, Matějka Martin 3:0, body hostů: Lesák Jiří st. 2:1, Vilhelm Václav 2:1, Lesák Jiří ml. 0:1, Bohm Oskar 1:1), TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.B - TJ Horní Město 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benda Bedřich 2:1, Maňur Karel 2:1, Pospíšil Martin 1:1, Šebek Štěpán 0:1, body hostů: Vavřička Tomáš 1:2, Štefanišin Zdeněk 3:0, Veigl Jiří 0:3), TJ Sokol Horní Životice, z.s.A - TJ Olympia Bruntál B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krajčovič František 2:1, Merta Ivan 3:0, Pavelek Miroslav 2:1, body hostů: Krajča Rudolf 0:2, Kolář Vojta 2:1, Kamák Zdenko 0:3, Sabol Miroslav 0:1),
8. kolo:
TJ Horní Město - TJ Olympia Bruntál B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štefanišin Zdeněk 1:2, Veigl Jiří 0:3, Vavřička Tomáš 0:3, body hostů: Sabol Miroslav 2:1, Krajča Rudolf 3:0, Kolář Vojta 3:0), TJ Sokol Horní Životice, z.s.B - TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Szigeti Josef 0:3, Matějka Martin 1:2, Kašpárek Oldřich 1:2, body hostů: Brenkus Vojtěch 1:2, Adametz Miroslav 3:0, Havlíček Pavel 3:0), TJ Sokol Horní Životice, z.s.A - TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krajčovič František 3:0, Merta Ivan 3:0, Pavelek Miroslav 2:1, body hostů: Šebek Štěpán 0:3, Benda Bedřich 1:2, Maňur Karel 0:3),
9. kolo:
SK Malá Morávka-Karlov pod Pradědem - stolní tenis - TJ Olympia Bruntál B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lesák Jiří st. 0:3, Lesák Jiří ml. 0:3, Bohm Oskar 0:3, body hostů: Sabol Miroslav 3:0, Krajča Rudolf 3:0, Kolář Vojta 3:0), TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.B - TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benda Bedřich 1:2, Maňur Karel 2:1, Pospíšil Martin 1:2, body hostů: Havlíček Pavel 3:0, Havránek Miroslav 0:3, Brenkus Vojtěch 2:1), TJ Sokol Horní Životice, z.s.A - TJ Sokol Horní Životice, z.s.B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krajčovič František 2:1, Merta Ivan 3:0, Pavelek Miroslav 1:2, body hostů: Kašpárek Oldřich 2:1, Matějka Martin 1:2, Kuru Tomáš 0:3),
10. kolo:
SK Malá Morávka-Karlov pod Pradědem - stolní tenis - TJ Horní Město 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lesák Jiří st. 3:0, Bohm Oskar 2:1, Lesák Jiří ml. 1:2, body hostů: Vavřička Tomáš 1:2, Štefanišin Zdeněk 2:1, Veigl Jiří 0:3), TJ Sokol Horní Životice, z.s.A - TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krajčovič František 1:2, Merta Ivan 3:0, Pavelek Miroslav 1:2, body hostů: Havlíček Pavel 2:1, Adametz Miroslav 0:3, Brenkus Vojtěch 2:1), TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.B - TJ Sokol Horní Životice, z.s.B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Benda Bedřich 1:1, Maňur Karel 1:1, Pospíšil Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Kašpárek Oldřich 2:1, Szigeti Josef 0:3, WO 0:3),
11. kolo:
TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.B - SK Malá Morávka-Karlov pod Pradědem - stolní tenis 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maňur Karel 3:0, Pospíšil Martin 3:0, Benda Bedřich 3:0, body hostů: Lesák Jiří st. 0:3, Bohm Oskar 0:3, Lesák Jiří ml. 0:3), TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.A - TJ Olympia Bruntál B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havlíček Pavel 1:2, Adametz Miroslav 1:2, Brenkus Vojtěch 0:3, body hostů: Kamák Zdenko 3:0, Kolář Vojta 3:0, Krajča Rudolf 1:2), TJ Sokol Horní Životice, z.s.B - TJ Horní Město 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Szigeti Josef 0:3, Matějka Martin 3:0, Kašpárek Oldřich 3:0, body hostů: Štefanišin Zdeněk 1:2, Veigl Jiří 1:2, Vavřička Tomáš 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Horní Životice, z.s.A - SK Malá Morávka-Karlov pod Pradědem - stolní tenis 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krajčovič František 3:0, Merta Ivan 3:0, Pavelek Miroslav 3:0, body hostů: Cejnek Kamil 0:3, Cejnek Tomáš 0:3, Lesák Jiří ml. 0:3), TJ Sokol Horní Životice, z.s.B - TJ Olympia Bruntál B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matějka Martin 1:2, Szigeti Josef 0:3, Kašpárek Oldřich 1:2, body hostů: Kolář Vojta 3:0, Kamák Zdenko 3:0, Sabol Miroslav 1:2), TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.A - TJ Horní Město 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havlíček Pavel 1:0, Adametz Miroslav 3:0, Brenkus Vojtěch 3:0, Škopík Jakub 2:0, body hostů: Štefanišin Zdeněk 0:3, Vavřička Tomáš 0:1, Gruss Patrik 0:3, Schreiber Erich 0:2),
13. kolo:
SK Malá Morávka-Karlov pod Pradědem - stolní tenis - TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lesák Jiří st. 1:2, Bohm Oskar 0:3, Vilhelm Václav 1:0, Lesák Jiří ml. 0:2, body hostů: Adametz Miroslav 2:1, Havlíček Pavel 3:0, Brenkus Vojtěch 2:1), TJ Olympia Bruntál B - TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolář Vojta 3:0, Kamák Zdenko 3:0, Sabol Miroslav 1:2, body hostů: Maňur Karel 0:3, Benda Bedřich 1:2, Pospíšil Martin 1:2), TJ Horní Město - TJ Sokol Horní Životice, z.s.A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štefanišin Zdeněk 1:2, Veigl Jiří 0:3, Vavřička Tomáš 0:3, body hostů: Krajčovič František 3:0, Merta Ivan 3:0, Pavelek Miroslav 2:1),
14. kolo:
SK Malá Morávka-Karlov pod Pradědem - stolní tenis - TJ Sokol Horní Životice, z.s.B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lesák Jiří st. 2:1, Lesák Jiří ml. 1:2, Vilhelm Václav 0:1, Bohm Oskar 1:1, body hostů: Szigeti Josef 0:3, Matějka Martin 3:0, Kašpárek Oldřich 2:1), TJ Horní Město - TJ Moravskoslezský Kočov , z.s.B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štefanišin Zdeněk 0:3, Veigl Jiří 0:3, Vavřička Tomáš 0:3, body hostů: Maňur Karel 3:0, Benda Bedřich 3:0, Pospíšil Martin 3:0), TJ Olympia Bruntál B - TJ Sokol Horní Životice, z.s.A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolář Vojta 3:0, Kamák Zdenko 3:0, Mazalová Veronika 3:0, body hostů: Krajčovič František 0:3, Merta Ivan 0:3, Pavelek Miroslav 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy