Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor
1. kolo:
Sokol Brušperk D - Spartak Jablunkov 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrowetz Bruno 2:2, Humplík David 2:1, Krupník Lukáš st. 0:3, Vantuch Tomáš 2:2, body hostů: Glos Tomáš 3:1, Glos Michal 3:1, Niedoba Vilém 2:1, Kluz Jan 0:3), Sokol Staré Město - TŽ Třinec C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raška Michal 1:3, Priesol Stanislav 0:4, Zahradník Stanislav 1:2, Kaliáš Petr 4:0, body hostů: Mitrega Roman 3:1, Cieslar Radek 3:1, Lachowicz Jiří 1:3, Marosz Marian 2:1), Slezan Frýdek-Místek - Sokol Palkovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvostek Jakub 1:1, Gelnar Zbyněk 1:1, Vlk Radek 3:0, Šimonovský Pavel 3:0, body hostů: Plesník Lukáš 2:1, Chlebek Vladimír 0:3, Adámek Petr 0:2, Weigert Miloslav 0:2), Orel Paskov B - Sokol Metylovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Onderka Jiří 1:3, Michna Petr 3:1, Pělucha Petr 2:2, Michna Viktor 3:1, body hostů: Bezecný Petr 3:1, Kraut Lumír 1:3, Foldyna Vlastislav 2:2, Foltýnek Jiří 1:3), ST Kozlovice B - SSK Kom. Lhotka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tobola Daniel 0:1, Pustka Filip 2:2, Stempěn Svatoslav 3:1, Tofel Vojtěch 1:3, Blabla Ladislav 2:1, body hostů: Návrat Lubomír 3:1, Kroupa Pavel 4:0, Novák Petr 1:3, Přeček Libor 0:4), TTC Bystřice - Sokol Skalice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolodziej Česlav 0:4, Bruk Tomáš 1:2, Adamczyk Martin 3:0, Šedivý Milan 1:3, body hostů: Typovský David 2:2, Tobola Martin 2:2, Petruška Jiří 2:1, Moškoř Václav 3:0),
2. kolo:
Spartak Jablunkov - SK Frýdlant n/O 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glos Tomáš 4:0, Niedoba Vilém 2:1, Kluz Jan 0:3, Glos Michal 3:1, body hostů: Šlachta Antonín Prokop 1:3, Bakota Adam 3:1, Štefek Dominik 1:2, Blahuta Petr 0:3), SSK Kom. Lhotka B - TTC Bystřice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nikl Zdeněk 2:1, Čečotka Dušan 0:2, Kroupa Pavel 3:0, Návrat Lubomír 3:0, body hostů: Adamczyk Martin 1:2, Matloch Tadeusz 1:2, Šedivý Radek 0:3, Bruk Tomáš 1:1), Sokol Metylovice - ST Kozlovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bezecný Petr 1:3, Šigut Matěj 2:2, Vrba Jaroslav 3:1, Šigut Tomáš 4:0, body hostů: Tofel Vojtěch 3:1, Trubák Vojtěch 1:3, Blabla Ladislav 2:2, Jalůvka Jiří 0:4), Sokol Palkovice - Orel Paskov B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Menšík Vladimír 1:2, Weigert Miloslav 2:1, Chlebek Vladimír 3:0, Plesník Lukáš 4:0, body hostů: Rundt Vladimír 0:4, Pělucha Petr 1:2, Michna Ivo 1:2, Onderka Jiří 1:2), TŽ Třinec C - Slezan Frýdek-Místek 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cieslar Radek 1:0, Marosz Marian 2:0, Lachowicz Jiří 2:0, Szotek David 2:0, WO 3:1, body hostů: Gelnar Zbyněk 0:2, Hrabec Tomáš 0:3, Chvostek Jakub 0:2, WO 1:3), Sokol Brušperk D - Sokol Staré Město 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vantuch Tomáš 1:3, Šubert Břetislav 1:2, Krupník Lukáš st. 2:1, Mrowetz Bruno 2:2, body hostů: Kaliáš Petr 4:0, Zahradník Stanislav 2:2, Raška Michal 2:1, Chvostek Karel 0:3),
3. kolo:
Sokol Staré Město - Spartak Jablunkov 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Typovský Václav 1:1, Zahradník Stanislav 1:1, Kaliáš Petr 3:0, Raška Michal 2:0, WO 3:0, body hostů: Niedoba Vilém 2:1, Kluz Jan 0:3, Kufa Radek 0:3, WO 0:3), Slezan Frýdek-Místek - Sokol Brušperk D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimonovský Pavel 2:0, Gelnar Zbyněk 2:0, Hrabec Tomáš 2:0, Vlk Radek 3:0, Blana Jakub 0:1, body hostů: Krupník Lukáš st. 1:2, Ševěček Jan 0:3, Šubert Břetislav 0:2, Jančák Richard 0:2), Orel Paskov B - TŽ Třinec C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pělucha Petr 1:2, Michna Petr 0:2, Michna Ivo 1:2, Michna Viktor 0:3, body hostů: Szotek David 3:0, Cieslar Radek 3:0, Marosz Marian 2:1, Mitrega Roman 1:1), ST Kozlovice B - Sokol Palkovice 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jalůvka Jiří 0:3, Nevlud Radek 1:2, Stempěn Svatoslav 1:2, Blabla Ladislav 2:2, body hostů: Plesník Lukáš 4:0, Chlebek Vladimír 1:2, Adámek Petr 3:0, Weigert Miloslav 1:2), TTC Bystřice - Sokol Metylovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koždoň Marian 3:1, Matloch Tadeusz 2:2, Šedivý Radek 1:3, Adamczyk Martin 3:1, body hostů: Šigut Tomáš 2:2, Bezecný Petr 3:1, Šigut Matěj 2:2, Foldyna Vlastislav 0:4), SK Frýdlant n/O - Sokol Skalice 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bakota Adam 3:0, Šlachta Antonín Prokop 2:1, Štefek Dominik 1:2, Somrová Gabriela 4:0, body hostů: Typovský David 2:2, Tobola Martin 0:3, Petruška Jiří 1:2, Moškoř Václav 0:3),
4. kolo:
Spartak Jablunkov - Sokol Skalice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glos Michal 3:0, Niedoba Vilém 3:0, Kluz Jan 0:3, Glos Tomáš 2:1, body hostů: Typovský David 1:2, Tobola Martin 1:2, Petruška Jiří 2:1, Moškoř Václav 0:2, Beneš Milan 0:1), SSK Kom. Lhotka B - SK Frýdlant n/O 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palarczyk Petr 1:3, Galuszka Weronika 1:3, Kroupa Pavel 3:1, Návrat Lubomír 4:0, body hostů: Somrová Gabriela 2:2, Bakota Adam 2:2, Šlachta Antonín Prokop 2:2, Štefek Dominik 1:3), Sokol Palkovice - TTC Bystřice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Petr 1:3, Weigert Miloslav 0:4, Chlebek Vladimír 3:1, Plesník Lukáš 4:0, body hostů: Adamczyk Martin 3:1, Matloch Tadeusz 2:2, Šedivý Milan 2:2, Bruk Tomáš 1:3), TŽ Třinec C - ST Kozlovice B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cieslar Radek 3:0, Lasota Laurent 2:0, Lasota Sebastian 1:2, Szotek David 3:0, body hostů: Stempěn Svatoslav 1:2, Polášek Pavel 0:3, Tofel Vojtěch 1:2, Blabla Ladislav 0:2), Sokol Brušperk D - Orel Paskov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vantuch František 2:2, Vantuch Tomáš 1:2, Krupník Lukáš st. 2:1, Koval Jakub 4:0, body hostů: Pělucha Petr 3:1, Michna Ivo 0:4, Michna Viktor 1:2, Růža Jiří st. 1:2), Sokol Staré Město - Slezan Frýdek-Místek 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peter Ivo 1:3, Kaňok Jaromír 1:2, Zahradník Stanislav 0:3, Kaliáš Petr 4:0, body hostů: Hrabec Tomáš 2:2, Vlk Radek 3:1, Chvostek Jakub 2:1, Žvak Radomír 1:1, Šimonovský Pavel 0:1),
5. kolo:
Slezan Frýdek-Místek - Spartak Jablunkov 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chvostek Jakub 2:0, Vlk Radek 2:0, Šimonovský Pavel 2:0, Klišová Alena 1:1, WO 3:0, body hostů: Niedoba Vilém 1:2, Kluz Jan 0:3, Kufa Radek 0:2, WO 0:3), Orel Paskov B - Sokol Staré Město 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michna Viktor 3:1, Pělucha Petr 1:3, Michna Ivo 2:2, Onderka Jiří 0:2, Růža Jiří st. 1:1, body hostů: Kaliáš Petr 3:1, Raška Michal 3:1, Zahradník Stanislav 1:3, Typovský Václav 2:2), ST Kozlovice B - Sokol Brušperk D 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tobola Daniel 2:1, Pustka Filip 1:1, Trubák Vojtěch 1:1, Blabla Ladislav 2:0, WO 2:0, body hostů: Mrowetz Bruno 3:0, Vantuch Tomáš 0:1, Krupník Lukáš st. 0:3, Humplík David 0:2, WO 0:2), TTC Bystřice - TŽ Třinec C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamczyk Martin 3:1, Matloch Tadeusz 0:3, Šedivý Radek 2:1, Koždoň Marian 4:0, body hostů: Szotek David 3:1, Marosz Marian 1:3, Březina Tomáš 0:3, Lachowicz Jiří 1:2), SK Frýdlant n/O - Sokol Metylovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bakota Adam 4:0, Šlachta Antonín Prokop 1:2, Štefek Dominik 0:3, Somrová Gabriela 4:0, body hostů: Šigut Tomáš 2:2, Bezecný Petr 2:2, Šigut Matěj 1:2, Foldyna Vlastislav 0:3), Sokol Skalice - SSK Kom. Lhotka B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moškoř Václav 4:0, Petruška Jiří 2:1, Tobola Martin 0:3, Typovský David 3:1, body hostů: Návrat Lubomír 2:2, Chylek Rostislav 1:3, Kroupa Pavel 2:1, Novák Petr 0:3),
6. kolo:
Spartak Jablunkov - SSK Kom. Lhotka B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Glos Michal 0:2, Niedoba Vilém 0:2, Kufa Radek 0:3, Glos Tomáš 1:1, body hostů: Návrat Lubomír 3:0, Galuszka Weronika 2:0, Čečotka Dušan 2:0, Kroupa Pavel 1:1), Sokol Metylovice - Sokol Skalice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šigut Matěj 1:3, Kraut Lumír 0:3, Bezecný Petr 2:1, Šigut Tomáš 2:2, body hostů: Typovský David 4:0, Petruška Jiří 3:1, Moškoř Václav 1:2, Tobola Martin 1:2), Sokol Palkovice - SK Frýdlant n/O 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weigert Miloslav 1:3, Adámek Petr 2:2, Chlebek Vladimír 2:1, Plesník Lukáš 4:0, body hostů: Bakota Adam 2:2, Somrová Gabriela 3:1, Štefek Dominik 1:3, Rybák Tomáš 0:3), Sokol Brušperk D - TTC Bystřice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vantuch František 2:2, Krupník Lukáš st. 2:2, Homola Ondřej 0:4, Koval Jakub 3:1, body hostů: Koždoň Marian 3:1, Adamczyk Martin 3:1, Matloch Tadeusz 1:3, Šedivý Radek 2:2), Sokol Staré Město - ST Kozlovice B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Typovský Václav 1:1, Šturma Patrik 1:3, Raška Michal 3:0, Kaliáš Petr 2:2, Zahradník Stanislav 0:2, body hostů: Tofel Vojtěch 2:2, Stempěn Svatoslav 3:1, Trubák Vojtěch 2:2, Pustka Filip 1:2), Slezan Frýdek-Místek - Orel Paskov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabec Tomáš 2:0, Chvostek Jakub 2:0, Vlk Radek 2:0, Šimonovský Pavel 2:0, body hostů: Michna Viktor 0:2, Růža Jiří st. 0:2, Michna Ivo 0:2, Onderka Jiří 0:2),
7. kolo:
Orel Paskov B - Spartak Jablunkov 10:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rundt Vladimír 1:1, Michna Viktor 1:1, Michna Ivo 2:1, Valenta Daniel 2:0, WO 4:0, body hostů: Niedoba Vilém 3:0, Kluz Jan 0:3, Kufa Radek 0:3, WO 0:4), ST Kozlovice B - Slezan Frýdek-Místek 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tobola Daniel 1:2, Stempěn Svatoslav 0:3, Pustka Filip 0:3, Tofel Vojtěch 2:1, body hostů: Vlk Radek 2:1, Šimonovský Pavel 3:0, Gelnar Zbyněk 2:1, Hrabec Tomáš 2:1), TTC Bystřice - Sokol Staré Město 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matloch Tadeusz 1:2, Šedivý Radek 2:1, Kolodziej Česlav 1:2, Koždoň Marian 4:0, body hostů: Kaliáš Petr 2:2, Raška Michal 1:2, Zahradník Stanislav 2:1, Motyčka Ivo 0:3), SK Frýdlant n/O - TŽ Třinec C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bakota Adam 2:2, Šlachta Antonín Prokop 2:2, Blahuta Petr 1:3, Somrová Gabriela 3:1, body hostů: Szotek David 4:0, Cieslar Radek 2:2, Lachowicz Jiří 2:2, Drong Pavel 0:4), Sokol Skalice - Sokol Palkovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tobola Martin 1:2, Petruška Jiří 3:0, Valenta Karel 1:1, Typovský David 3:0, WO 1:0, body hostů: Plesník Lukáš 1:1, Chlebek Vladimír 1:2, Adámek Petr 1:2, Weigert Miloslav 0:3, WO 0:1), SSK Kom. Lhotka B - Sokol Metylovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nikl Zdeněk 1:2, Návrat Lubomír 3:0, Čečotka Dušan 2:1, Pagáč Zbyněk 2:2, body hostů: Kraut Lumír 1:3, Kelecseny Michal 1:2, Kuběna Aleš 1:2, Bezecný Petr 2:1),
8. kolo:
Spartak Jablunkov - Sokol Metylovice 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Glos Michal 2:1, Niedoba Vilém 1:1, Kufa Radek 0:3, Glos Tomáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Kuběna Aleš 1:3, Kelecseny Michal 3:1, Bezecný Petr 2:1, WO 0:4), Sokol Palkovice - SSK Kom. Lhotka B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Menšík Vladimír 0:4, Weigert Miloslav 0:3, Chlebek Vladimír 2:1, Plesník Lukáš 3:1, body hostů: Návrat Lubomír 3:1, Nikl Zdeněk 2:2, Kroupa Pavel 2:1, Palarczyk Petr 2:1), TŽ Třinec C - Sokol Skalice 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Březina Tomáš 2:0, Lachowicz Jiří 2:0, Szotek David 2:0, Cieslar Radek 2:0, body hostů: Typovský David 0:2, Petruška Jiří 0:2, Tobola Martin 0:2, Tobola Jiří 0:2), Sokol Brušperk D - SK Frýdlant n/O 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vantuch František 2:2, Mrowetz Bruno 3:1, Humplík David 0:3, Koval Jakub 4:0, body hostů: Somrová Gabriela 3:1, Bakota Adam 1:3, Šlachta Antonín Prokop 2:2, Blahuta Petr 0:3), Slezan Frýdek-Místek - TTC Bystřice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvostek Jakub 3:1, Gelnar Zbyněk 1:2, Vlk Radek 3:0, Šimonovský Pavel 2:2, body hostů: Koždoň Marian 3:1, Adamczyk Martin 2:2, Kolodziej Česlav 0:3, Matloch Tadeusz 0:3), Orel Paskov B - ST Kozlovice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michna Viktor 1:1, Michna Petr 2:0, Michna Ivo 3:0, Pělucha Petr 2:0, body hostů: Tofel Vojtěch 1:2, Stempěn Svatoslav 0:2, Trubák Vojtěch 0:2, Pustka Filip 0:2),
9. kolo:
ST Kozlovice B - Spartak Jablunkov 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stempěn Svatoslav 2:0, Pustka Filip 1:1, Jirousek Miroslav 0:3, Tofel Vojtěch 3:0, WO 4:0, body hostů: Niedoba Vilém 2:2, Kluz Jan 1:2, Kufa Radek 1:2, WO 0:4), TTC Bystřice - Orel Paskov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koždoň Marian 4:0, Adamczyk Martin 3:1, Matloch Tadeusz 2:2, Telecký Jaroslav 0:4, body hostů: Michna Petr 3:1, Michna Ivo 1:3, Michna Viktor 2:2, Onderka Jiří 1:3), SK Frýdlant n/O - Sokol Staré Město 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bakota Adam 2:1, Šlachta Antonín Prokop 3:0, Novotný Michael 0:3, Somrová Gabriela 4:0, body hostů: Kaliáš Petr 2:2, Raška Michal 1:2, Zahradník Stanislav 1:2, Typovský Václav 0:3), Sokol Skalice - Sokol Brušperk D 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tobola Martin 2:2, Petruška Jiří 1:2, Beneš Milan 0:3, Typovský David 3:1, body hostů: Koval Jakub 2:2, Mrowetz Bruno 3:1, Krupník Lukáš st. 3:0, Ševěček Jan 0:3), SSK Kom. Lhotka B - TŽ Třinec C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galuszka Weronika 2:1, Palarczyk Petr 0:3, Galmus Libor 0:3, Návrat Lubomír 1:2, body hostů: Szotek David 3:0, Cieslar Radek 3:0, Lasota Laurent 2:1, Mitrega Roman 1:2), Sokol Metylovice - Sokol Palkovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foltýnek Jiří 0:4, Šigut Matěj 2:2, Bezecný Petr 3:1, Šigut Tomáš 3:1, body hostů: Plesník Lukáš 4:0, Chlebek Vladimír 2:2, Weigert Miloslav 1:3, Menšík Vladimír 1:3),
10. kolo:
Spartak Jablunkov - Sokol Palkovice 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Niedoba Vilém 3:1, Kufa Radek 0:3, Kluz Jan 0:3, Glos Tomáš 3:1, body hostů: Plesník Lukáš 3:1, Chlebek Vladimír 3:1, Weigert Miloslav 1:2, Menšík Vladimír 1:2), TŽ Třinec C - Sokol Metylovice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cieslar Radek 3:0, Marosz Marian 0:2, Lasota Laurent 2:1, Szotek David 3:0, body hostů: Šigut Tomáš 1:2, Bezecný Petr 1:2, Šigut Matěj 1:2, Kraut Lumír 0:2), Sokol Brušperk D - SSK Kom. Lhotka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrowetz Bruno 2:2, Vantuch František 0:4, Krupník Lukáš st. 2:2, Koval Jakub 4:0, body hostů: Návrat Lubomír 2:2, Kroupa Pavel 3:1, Chylek Rostislav 2:2, Palarczyk Petr 1:3), Sokol Staré Město - Sokol Skalice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raška Michal 2:2, Zahradník Stanislav 2:2, Typovský Václav 0:4, Kaliáš Petr 4:0, body hostů: Typovský David 3:1, Petruška Jiří 3:1, Tobola Martin 1:3, Beneš Milan 1:3), Slezan Frýdek-Místek - SK Frýdlant n/O 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chvostek Jakub 1:2, Gelnar Zbyněk 1:2, Vlk Radek 3:0, Šimonovský Pavel 1:2, WO 4:0, body hostů: Bakota Adam 2:2, Šlachta Antonín Prokop 3:1, Štefek Dominik 1:3, WO 0:4), ST Kozlovice B - TTC Bystřice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stempěn Svatoslav 0:2, Trubák Vojtěch 0:2, Blabla Ladislav 1:0, Tofel Vojtěch 1:2, Pustka Filip 0:2, body hostů: Koždoň Marian 3:0, Adamczyk Martin 3:0, Matloch Tadeusz 0:2, Šedivý Radek 2:0),
11. kolo:
TTC Bystřice - Spartak Jablunkov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamczyk Martin 3:1, Šedivý Radek 2:2, Telecký Jaroslav 0:4, Koždoň Marian 4:0, body hostů: Glos Tomáš 2:2, Glos Michal 3:1, Niedoba Vilém 1:3, Kufa Radek 1:3), SK Frýdlant n/O - Orel Paskov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bakota Adam 2:0, Šlachta Antonín Prokop 2:0, Štefek Dominik 1:2, Somrová Gabriela 3:0, body hostů: Michna Viktor 1:2, Michna Petr 0:3, Michna Ivo 1:1, Pělucha Petr 0:2), Sokol Skalice - Slezan Frýdek-Místek 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Typovský David 1:2, Moškoř Václav 0:3, Tobola Martin 0:3, Petruška Jiří 2:1, body hostů: Vlk Radek 3:0, Šimonovský Pavel 2:1, Gelnar Zbyněk 2:1, Chvostek Jakub 2:1), SSK Kom. Lhotka B - Sokol Staré Město 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galmus Libor 1:2, Kroupa Pavel 2:1, Galuszka Weronika 2:1, Návrat Lubomír 4:0, body hostů: Kaliáš Petr 1:3, Raška Michal 0:3, Zahradník Stanislav 1:2, Chvostek Karel 2:1), Sokol Metylovice - Sokol Brušperk D 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šigut Matěj 4:0, Kraut Lumír 0:3, Bezecný Petr 2:1, Šigut Tomáš 3:1, body hostů: Koval Jakub 1:3, Mrowetz Bruno 3:1, Vantuch Tomáš 0:3, Humplík David 1:2), Sokol Palkovice - TŽ Třinec C 3:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Menšík Vladimír 0:3, Weigert Miloslav 0:2, Chlebek Vladimír 0:3, Plesník Lukáš 1:2, body hostů: Szotek David 3:0, Cieslar Radek 3:0, Březina Tomáš 3:0, Weber Milan 1:1),
12. kolo:
Spartak Jablunkov - TŽ Třinec C 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glos Tomáš 0:3, Niedoba Vilém 0:3, Kufa Radek 0:3, Glos Michal 2:1, body hostů: Szotek David 3:0, Cieslar Radek 3:0, Březina Tomáš 2:1, Weber Milan 2:1), Sokol Brušperk D - Sokol Palkovice 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrowetz Bruno 3:0, Humplík David 2:0, Jančák Richard 0:2, Koval Jakub 3:0, WO 2:0, body hostů: Plesník Lukáš 0:1, Chlebek Vladimír 1:2, Weigert Miloslav 1:2, Menšík Vladimír 0:3, WO 0:2), Sokol Staré Město - Sokol Metylovice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Raška Michal 1:1, Šturma Patrik 1:1, Zahradník Stanislav 3:0, Kaliáš Petr 3:0, body hostů: Šigut Tomáš 1:2, Bezecný Petr 1:2, Šigut Matěj 0:2, Kraut Lumír 0:2), Slezan Frýdek-Místek - SSK Kom. Lhotka B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvostek Jakub 1:3, Gelnar Zbyněk 2:2, Hrabec Tomáš 1:3, Šimonovský Pavel 3:1, body hostů: Návrat Lubomír 2:2, Galuszka Weronika 3:1, Kroupa Pavel 2:2, Chylek Rostislav 2:2), Orel Paskov B - Sokol Skalice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michna Viktor 2:1, Michna Petr 2:1, Michna Ivo 2:1, Pělucha Petr 2:1, body hostů: Typovský David 2:1, Petruška Jiří 0:3, Tobola Martin 2:1, Tobola Jiří 0:3), ST Kozlovice B - SK Frýdlant n/O 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nevlud Radek 0:3, Pustka Filip 0:2, Tofel Vojtěch 1:2, Blabla Ladislav 1:2, body hostů: Somrová Gabriela 3:0, Bakota Adam 2:1, Šlachta Antonín Prokop 3:0, Ondračka Adam 1:1),
13. kolo:
SK Frýdlant n/O - TTC Bystřice 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kapolka Lukáš 0:2, Novotný Michael 0:2, Štefek Dominik 0:3, Šlachta Antonín Prokop 2:1, body hostů: Koždoň Marian 3:0, Adamczyk Martin 3:0, Šedivý Radek 1:1, Matloch Tadeusz 1:1), Sokol Skalice - ST Kozlovice B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Typovský David 3:1, Tobola Martin 0:3, Moškoř Václav 2:1, Petruška Jiří 3:1, body hostů: Tofel Vojtěch 3:1, Trubák Vojtěch 2:2, Pustka Filip 0:3, Blabla Ladislav 1:2), SSK Kom. Lhotka B - Orel Paskov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čečotka Dušan 0:4, Kroupa Pavel 1:3, Galuszka Weronika 3:1, Návrat Lubomír 4:0, body hostů: Michna Viktor 2:2, Michna Ivo 3:1, Michna Petr 1:3, Pělucha Petr 2:2), Sokol Metylovice - Slezan Frýdek-Místek 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bezecný Petr 1:2, Kraut Lumír 0:3, Vrba Jaroslav 1:2, Šigut Tomáš 1:1, WO 1:0, body hostů: Vlk Radek 3:0, Šimonovský Pavel 1:1, Gelnar Zbyněk 1:2, Chvostek Jakub 3:0, WO 0:1), Sokol Palkovice - Sokol Staré Město 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weigert Miloslav 0:4, Adámek Petr 2:2, Chlebek Vladimír 3:1, Plesník Lukáš 3:1, body hostů: Kaliáš Petr 1:1, Raška Michal 2:2, Zahradník Stanislav 4:0, Šturma Patrik 1:3, Kaňok Jaromír 0:2), TŽ Třinec C - Sokol Brušperk D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mitrega Roman 2:0, Březina Tomáš 1:1, Lasota Laurent 3:0, Szotek David 2:0, body hostů: Vantuch František 1:2, Krupník Lukáš st. 0:2, Jančák Richard 0:2, Šubert Břetislav 0:2),
14. kolo:
Spartak Jablunkov - Sokol Brušperk D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glos Michal 4:0, Niedoba Vilém 1:3, Kufa Radek 2:2, Glos Tomáš 1:3, body hostů: Mrowetz Bruno 3:1, Vantuch František 3:1, Vantuch Tomáš 1:3, Jančák Richard 1:3), TŽ Třinec C - Sokol Staré Město 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mitrega Roman 2:0, Březina Tomáš 1:1, Lasota Laurent 2:1, Szotek David 3:0, body hostů: Kaliáš Petr 1:2, Raška Michal 0:3, Zahradník Stanislav 1:1, Kaňok Jaromír 0:2), Sokol Palkovice - Slezan Frýdek-Místek 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Weigert Miloslav 0:3, Adámek Petr 0:3, Chlebek Vladimír 2:1, Plesník Lukáš 3:1, body hostů: Vlk Radek 4:0, Šimonovský Pavel 1:2, Gelnar Zbyněk 1:2, Chvostek Jakub 2:1), Sokol Metylovice - Orel Paskov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezecný Petr 3:1, Šigut Matěj 2:1, Kraut Lumír 0:3, Šigut Tomáš 3:1, body hostů: Michna Viktor 3:1, Michna Petr 2:2, Pělucha Petr 1:2, Onderka Jiří 0:3), SSK Kom. Lhotka B - ST Kozlovice B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palarczyk Petr 2:1, Čečotka Dušan 1:1, Kroupa Pavel 2:1, Návrat Lubomír 3:0, body hostů: Tofel Vojtěch 3:0, Trubák Vojtěch 0:3, Pustka Filip 0:3, Blabla Ladislav 0:2), Sokol Skalice - TTC Bystřice 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Typovský David 2:1, Kabuďa Tomáš 3:0, Tobola Martin 1:2, Petruška Jiří 4:0, body hostů: Adamczyk Martin 2:2, Šedivý Radek 1:2, Matloch Tadeusz 0:3, Šedivý Milan 0:3),
15. kolo:
SK Frýdlant n/O - Spartak Jablunkov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Somrová Gabriela 2:1, Štefek Dominik 2:1, Novotný Michael 1:2, Bakota Adam 4:0, body hostů: Glos Tomáš 3:1, Glos Michal 1:2, Kufa Radek 0:3, Kluz Jan 0:3), TTC Bystřice - SSK Kom. Lhotka B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koždoň Marian 4:0, Adamczyk Martin 3:0, Matloch Tadeusz 1:2, Bruk Tomáš 1:3, body hostů: Návrat Lubomír 2:2, Galuszka Weronika 2:2, Čečotka Dušan 1:2, Kroupa Pavel 0:3), ST Kozlovice B - Sokol Metylovice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tobola Daniel 0:1, Pustka Filip 2:2, Trubák Vojtěch 0:3, Tofel Vojtěch 4:0, Stempěn Svatoslav 3:0, body hostů: Šigut Tomáš 3:1, Bezecný Petr 2:2, Šigut Matěj 1:3, Kraut Lumír 0:3), Orel Paskov B - Sokol Palkovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Onderka Jiří 1:3, Michna Petr 3:1, Michna Viktor 2:2, Pělucha Petr 2:2, body hostů: Plesník Lukáš 3:1, Chlebek Vladimír 3:1, Adámek Petr 2:2, Weigert Miloslav 0:4), Slezan Frýdek-Místek - TŽ Třinec C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvostek Jakub 1:3, Gelnar Zbyněk 0:3, Vlk Radek 3:0, Šimonovský Pavel 1:3, body hostů: Szotek David 3:1, Cieslar Radek 3:1, Mitrega Roman 1:2, Březina Tomáš 2:1), Sokol Staré Město - Sokol Brušperk D 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raška Michal 2:2, Kaňok Jaromír 0:3, Zahradník Stanislav 1:2, Kaliáš Petr 2:2, body hostů: Mrowetz Bruno 3:1, Vantuch František 4:0, Vantuch Tomáš 1:2, Krupník Lukáš st. 1:2),
16. kolo:
Spartak Jablunkov - Sokol Staré Město 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glos Tomáš 0:3, Niedoba Vilém 1:2, Kluz Jan 1:2, Glos Michal 2:2, body hostů: Kaliáš Petr 4:0, Raška Michal 3:0, Šturma Patrik 1:2, Chvostek Karel 1:2), Sokol Brušperk D - Slezan Frýdek-Místek 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Humplík David 1:3, Jančák Richard 2:2, Ševěček Jan 0:3, Mrowetz Bruno 4:0, Krupník Lukáš st. 1:0, body hostů: Šimonovský Pavel 3:1, Gelnar Zbyněk 3:1, Chvostek Jakub 2:2, Klišová Alena 0:4), TŽ Třinec C - Orel Paskov B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cieslar Radek 1:0, Lachowicz Jiří 2:0, Drong Pavel 2:0, Szotek David 1:0, WO 3:0, body hostů: Michna Viktor 0:2, Janáček Marek 0:2, Růža Jiří st. 0:2, WO 0:3), Sokol Palkovice - ST Kozlovice B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weigert Miloslav 0:4, Adámek Petr 1:2, Chlebek Vladimír 1:2, Plesník Lukáš 2:2, body hostů: Tofel Vojtěch 4:0, Trubák Vojtěch 2:2, Stempěn Svatoslav 2:1, Blabla Ladislav 2:0, Pustka Filip 0:1), Sokol Metylovice - TTC Bystřice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foltýnek Jiří 0:4, Bezecný Petr 3:1, Šigut Matěj 2:2, Šigut Tomáš 3:1, body hostů: Koždoň Marian 3:1, Adamczyk Martin 2:2, Matloch Tadeusz 1:3, Šedivý Radek 2:2), Sokol Skalice - SK Frýdlant n/O 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tobola Jiří 0:4, Beneš Milan 1:2, Typovský David 3:0, Petruška Jiří 2:2, body hostů: Bakota Adam 3:1, Šlachta Antonín Prokop 3:1, Štefek Dominik 1:2, Kapolka Lukáš 1:2),
17. kolo:
Sokol Skalice - Spartak Jablunkov 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tobola Jiří 1:3, Moškoř Václav 2:2, Tobola Martin 3:1, Petruška Jiří 3:1, body hostů: Glos Michal 3:1, Glos Tomáš 2:2, Niedoba Vilém 2:2, Kufa Radek 0:4), SK Frýdlant n/O - SSK Kom. Lhotka B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bakota Adam 4:0, Šlachta Antonín Prokop 2:2, Štefek Dominik 0:3, Somrová Gabriela 4:0, body hostů: Návrat Lubomír 1:3, Galuszka Weronika 2:2, Kroupa Pavel 1:3, Palarczyk Petr 1:2), TTC Bystřice - Sokol Palkovice 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamczyk Martin 3:1, Matloch Tadeusz 2:1, Šedivý Milan 1:2, Koždoň Marian 3:1, body hostů: Plesník Lukáš 4:0, Chlebek Vladimír 0:4, Adámek Petr 1:2, Weigert Miloslav 0:3), ST Kozlovice B - TŽ Třinec C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jalůvka Jiří 0:2, Pustka Filip 0:2, Blabla Ladislav 0:2, WO 0:3, body hostů: Szotek David 1:0, Březina Tomáš 2:0, Mitrega Roman 2:0, Cieslar Radek 1:0, WO 3:0), Orel Paskov B - Sokol Brušperk D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pělucha Petr 2:2, Růža Jiří st. 2:2, Michna Ivo 2:2, Michna Viktor 2:2, body hostů: Mrowetz Bruno 2:2, Vantuch František 2:2, Krupník Lukáš st. 2:2, Vantuch Tomáš 2:2), Slezan Frýdek-Místek - Sokol Staré Město 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvostek Jakub 2:1, Gelnar Zbyněk 1:1, Vlk Radek 3:0, Šimonovský Pavel 3:0, body hostů: Kaliáš Petr 2:1, Šturma Patrik 0:3, Zahradník Stanislav 0:3, Kaňok Jaromír 0:2),
18. kolo:
Spartak Jablunkov - Slezan Frýdek-Místek 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glos Tomáš 3:1, Niedoba Vilém 1:3, Kufa Radek 1:3, Glos Michal 3:1, body hostů: Vlk Radek 4:0, Hrabec Tomáš 2:2, Ďurník Pavel 2:2, Sýkora Pavel ml. 0:4), Sokol Staré Město - Orel Paskov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Stanislav 1:3, Raška Michal 3:1, Šturma Patrik 0:3, Kaliáš Petr 4:0, Kaňok Jaromír 0:1, body hostů: Michna Viktor 1:3, Michna Petr 2:2, Michna Ivo 3:1, Pělucha Petr 2:2), Sokol Brušperk D - ST Kozlovice B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vantuch František 1:3, Vantuch Tomáš 0:3, Humplík David 1:2, Mrowetz Bruno 2:2, body hostů: Tofel Vojtěch 4:0, Stempěn Svatoslav 3:1, Trubák Vojtěch 2:1, Pustka Filip 1:2), TŽ Třinec C - TTC Bystřice 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cieslar Radek 3:0, Březina Tomáš 1:2, Marosz Marian 1:2, Szotek David 3:0, body hostů: Koždoň Marian 2:1, Adamczyk Martin 2:1, Bruk Tomáš 0:3, Matloch Tadeusz 0:3), Sokol Metylovice - SK Frýdlant n/O 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezecný Petr 3:0, Šigut Tomáš 3:0, Šigut Matěj 1:2, Kuběna Aleš 2:1, body hostů: Bakota Adam 1:2, Šlachta Antonín Prokop 2:1, Štefek Dominik 0:3, Ondračka Adam 0:3), SSK Kom. Lhotka B - Sokol Skalice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palarczyk Petr 0:2, Kroupa Pavel 2:0, Galuszka Weronika 3:0, Návrat Lubomír 3:0, body hostů: Typovský David 1:2, Petruška Jiří 0:3, Tobola Martin 0:2, Moškoř Václav 1:1),
19. kolo:
SSK Kom. Lhotka B - Spartak Jablunkov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nikl Zdeněk 1:3, Kroupa Pavel 3:1, Pagáč Zbyněk 1:3, Návrat Lubomír 3:1, body hostů: Glos Michal 3:1, Glos Tomáš 3:1, Niedoba Vilém 2:2, Kufa Radek 0:4), Sokol Skalice - Sokol Metylovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Typovský David 3:1, Moškoř Václav 3:1, Tobola Martin 2:2, Petruška Jiří 1:3, body hostů: Šigut Tomáš 4:0, Kuběna Aleš 2:2, Bezecný Petr 1:3, Durďák Vladimír 0:4), SK Frýdlant n/O - Sokol Palkovice 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bakota Adam 1:2, Šlachta Antonín Prokop 3:0, Štefek Dominik 0:3, Somrová Gabriela 4:0, body hostů: Plesník Lukáš 2:2, Chlebek Vladimír 1:2, Adámek Petr 2:1, Menšík Vladimír 0:3), TTC Bystřice - Sokol Brušperk D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamczyk Martin 2:1, Matloch Tadeusz 0:3, Šedivý Radek 2:1, Koždoň Marian 4:0, body hostů: Mrowetz Bruno 3:1, Vantuch František 1:2, Jančák Richard 0:3, Krupník Lukáš st. 1:2), ST Kozlovice B - Sokol Staré Město 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trubák Vojtěch 2:1, Stempěn Svatoslav 1:1, Tofel Vojtěch 3:0, Blabla Ladislav 1:0, Pustka Filip 1:1, body hostů: Kaliáš Petr 2:1, Raška Michal 1:2, Zahradník Stanislav 0:3, Chvostek Karel 0:2), Orel Paskov B - Slezan Frýdek-Místek 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růža Jiří st. 1:2, Michna Viktor 1:2, Michna Ivo 2:1, Rundt Vladimír 0:4, body hostů: Šimonovský Pavel 4:0, Gelnar Zbyněk 2:1, Hrabec Tomáš 2:1, Blana Jakub 1:2),
20. kolo:
Spartak Jablunkov - Orel Paskov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glos Tomáš 3:0, Niedoba Vilém 3:0, Steffek Jakub 0:3, Glos Michal 3:1, body hostů: Michna Viktor 1:3, Michna Ivo 1:2, Michna Petr 1:2, Pělucha Petr 1:2), Slezan Frýdek-Místek - ST Kozlovice B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvostek Jakub 2:0, Gelnar Zbyněk 1:1, Vlk Radek 3:0, Šimonovský Pavel 2:0, body hostů: Tofel Vojtěch 0:3, Stempěn Svatoslav 1:1, Trubák Vojtěch 0:2, Pustka Filip 0:2), Sokol Staré Město - TTC Bystřice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Typovský Václav 0:3, Raška Michal 0:3, Zahradník Stanislav 2:1, Kaliáš Petr 2:1, body hostů: Koždoň Marian 3:0, Adamczyk Martin 2:1, Matloch Tadeusz 1:2, Šedivý Radek 2:1), TŽ Třinec C - SK Frýdlant n/O 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mitrega Roman 3:0, Březina Tomáš 1:2, Lasota Laurent 2:1, Szotek David 3:0, body hostů: Bakota Adam 2:1, Šlachta Antonín Prokop 1:2, Kapolka Lukáš 0:3, Štefek Dominik 0:3), Sokol Palkovice - Sokol Skalice 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weigert Miloslav 0:4, Adámek Petr 1:3, Chlebek Vladimír 2:1, Plesník Lukáš 3:1, body hostů: Typovský David 4:0, Tobola Jiří 1:3, Moškoř Václav 2:2, Tobola Martin 2:1), Sokol Metylovice - SSK Kom. Lhotka B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezecný Petr 2:1, Šigut Matěj 1:2, Kuběna Aleš 2:1, Šigut Tomáš 3:0, body hostů: Návrat Lubomír 1:2, Galuszka Weronika 1:2, Palarczyk Petr 2:1, Kroupa Pavel 0:3),
21. kolo:
Sokol Metylovice - Spartak Jablunkov 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bezecný Petr 2:1, Šigut Matěj 2:1, Kuběna Aleš 2:1, Šigut Tomáš 2:1, body hostů: Glos Tomáš 1:2, Glos Michal 3:0, Niedoba Vilém 0:3, 0:3), SSK Kom. Lhotka B - Sokol Palkovice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palarczyk Petr 2:2, Kroupa Pavel 3:1, Galuszka Weronika 2:1, Návrat Lubomír 2:2, body hostů: Plesník Lukáš 3:1, Chlebek Vladimír 1:3, Weigert Miloslav 0:4, Opěla Radomír 2:1), Sokol Skalice - TŽ Třinec C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šuta Petr 0:2, Beneš Milan 0:2, Typovský David 2:1, Tobola Martin 0:3, body hostů: Szotek David 3:0, Cieslar Radek 2:1, Lachowicz Jiří 1:1, Marosz Marian 2:0), SK Frýdlant n/O - Sokol Brušperk D 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bakota Adam 3:0, Štefek Dominik 1:1, Šlachta Antonín Prokop 2:1, Somrová Gabriela 3:0, body hostů: Mrowetz Bruno 2:1, Vantuch František 0:3, Krupník Lukáš st. 0:3, Humplík David 0:2), TTC Bystřice - Slezan Frýdek-Místek 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamczyk Martin 3:1, Matloch Tadeusz 1:3, Šedivý Radek 1:3, Koždoň Marian 4:0, body hostů: Vlk Radek 3:1, Šimonovský Pavel 2:2, Chvostek Jakub 2:2, Gelnar Zbyněk 0:4), ST Kozlovice B - Orel Paskov B 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blabla Ladislav 0:1, Trubák Vojtěch 0:2, Stempěn Svatoslav 1:2, Tofel Vojtěch 3:0, Pustka Filip 2:0, WO 4:0, body hostů: Valenta Daniel 3:1, Michna Ivo 2:2, Pohanka Marek 0:3, WO 0:4),
22. kolo:
Spartak Jablunkov - ST Kozlovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glos Tomáš 2:2, Niedoba Vilém 3:1, Steffek Jakub 0:4, Glos Michal 3:1, body hostů: Tofel Vojtěch 3:1, Stempěn Svatoslav 2:2, Trubák Vojtěch 2:2, Pustka Filip 1:3), Orel Paskov B - TTC Bystřice 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Daniel 1:1, Michna Petr 2:0, Michna Viktor 3:0, Michna Ivo 2:0, body hostů: Buda Boleslav 0:3, Szopa Richard 0:2, Šedivý Milan 0:2, Matloch Tadeusz 1:1), Sokol Staré Město - SK Frýdlant n/O 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Raška Michal 1:2, Chvostek Karel 0:2, Zahradník Stanislav 2:1, Typovský Václav 0:3, body hostů: Somrová Gabriela 3:0, Bakota Adam 2:1, Šlachta Antonín Prokop 2:1, Štefek Dominik 1:1), Sokol Brušperk D - Sokol Skalice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vantuch František 3:1, Vantuch Tomáš 2:2, Humplík David 2:2, Mrowetz Bruno 3:1, body hostů: Typovský David 3:1, Petruška Jiří 1:3, Tobola Martin 1:3, Moškoř Václav 1:3), TŽ Třinec C - SSK Kom. Lhotka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lachowicz Jiří 3:1, Delina Jan 1:3, Lasota Sebastian 0:4, Cieslar Radek 4:0, body hostů: Návrat Lubomír 3:1, Kroupa Pavel 2:2, Palarczyk Petr 2:2, Přeček Libor 1:3), Sokol Palkovice - Sokol Metylovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Lukáš 2:2, Chlebek Vladimír 2:2, Adámek Petr 1:3, Plesník Lukáš 3:1, body hostů: Šigut Tomáš 2:2, Bezecný Petr 2:2, Šigut Matěj 4:0, Foltýnek Jiří 0:4),
23. kolo:
Sokol Palkovice - Spartak Jablunkov 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adámek Petr 2:1, Blažek Lukáš 2:1, Chlebek Vladimír 2:1, Plesník Lukáš 4:0, body hostů: Glos Tomáš 1:3, Glos Michal 1:2, Niedoba Vilém 1:2, Steffek Jakub 0:3), Sokol Metylovice - TŽ Třinec C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezecný Petr 2:2, Kuběna Aleš 1:3, Šigut Matěj 2:2, Šigut Tomáš 3:1, body hostů: Szotek David 4:0, Weber Milan 2:2, Delina Jan 1:3, Lasota Sebastian 1:3), SSK Kom. Lhotka B - Sokol Brušperk D 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palarczyk Petr 1:2, Kroupa Pavel 1:2, Galuszka Weronika 3:0, Návrat Lubomír 3:1, body hostů: Mrowetz Bruno 2:2, Krupník Lukáš st. 2:1, Vantuch Tomáš 0:3, Humplík David 1:2), Sokol Skalice - Sokol Staré Město 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Typovský David 3:1, Moškoř Václav 2:1, Tobola Martin 1:2, Petruška Jiří 2:2, body hostů: Kaliáš Petr 4:0, Raška Michal 1:3, Typovský Václav 0:3, Kaňok Jaromír 1:2), SK Frýdlant n/O - Slezan Frýdek-Místek 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bakota Adam 4:0, Štefek Dominik 2:2, Novotný Michael 0:4, Somrová Gabriela 3:1, body hostů: Chvostek Jakub 3:1, Gelnar Zbyněk 2:2, Ďurník Pavel 1:3, Žvak Radomír 1:3), TTC Bystřice - ST Kozlovice B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šedivý Milan 1:2, 0:3, Matloch Tadeusz 0:3, Adamczyk Martin 3:0, body hostů: Tofel Vojtěch 3:0, Trubák Vojtěch 2:1, Pustka Filip 2:1, Blabla Ladislav 1:2),
24. kolo:
Spartak Jablunkov - TTC Bystřice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glos Tomáš 3:1, Niedoba Vilém 2:2, Steffek Jakub 0:3, Glos Michal 4:0, body hostů: Koždoň Marian 3:1, Adamczyk Martin 2:2, Matloch Tadeusz 1:3, Šedivý Milan 0:3), Orel Paskov B - SK Frýdlant n/O 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Valenta Daniel 0:3, Michna Petr 0:2, Michna Viktor 1:2, Michna Ivo 1:2, WO 4:0, body hostů: Bakota Adam 4:0, Šlachta Antonín Prokop 3:1, Štefek Dominik 2:1, WO 0:4), Slezan Frýdek-Místek - Sokol Skalice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvostek Jakub 1:1, Gelnar Zbyněk 2:0, Vlk Radek 3:0, Šimonovský Pavel 2:1, body hostů: Typovský David 1:2, Tobola Jiří 0:3, Tobola Martin 1:1, Beneš Milan 0:2), Sokol Staré Město - SSK Kom. Lhotka B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Raška Michal 2:1, Kaňok Jaromír 0:3, Typovský Václav 0:3, Kaliáš Petr 2:1, body hostů: Návrat Lubomír 2:1, Galuszka Weronika 3:0, Kroupa Pavel 1:2, Palarczyk Petr 2:1), Sokol Brušperk D - Sokol Metylovice 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vantuch František 1:2, Humplík David 0:3, Vantuch Tomáš 0:3, Mrowetz Bruno 3:0, body hostů: Šigut Tomáš 3:0, Bezecný Petr 2:1, Šigut Matěj 1:2, Kuběna Aleš 2:1), TŽ Třinec C - Sokol Palkovice 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cieslar Radek 3:0, Lasota Sebastian 1:2, Delina Jan 2:1, Szotek David 3:0, body hostů: Plesník Lukáš 2:1, Chlebek Vladimír 1:2, Adámek Petr 0:3, Weigert Miloslav 0:3),
25. kolo:
TŽ Třinec C - Spartak Jablunkov 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lasota Laurent 1:0, Lasota Sebastian 0:2, Mitrega Roman 3:0, Szotek David 2:0, WO 3:0, body hostů: Niedoba Vilém 1:2, Glos Tomáš 1:2, Glos Michal 0:2, WO 0:3), Sokol Palkovice - Sokol Brušperk D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Lukáš 0:1, Adámek Petr 2:1, Chlebek Vladimír 3:0, Plesník Lukáš 3:0, Weigert Miloslav 0:2, body hostů: Vantuch Tomáš 1:2, Jančák Richard 1:2, Ševěček Jan 1:2, Homola Ondřej 1:2), Sokol Metylovice - Sokol Staré Město 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuběna Aleš 3:1, Bezecný Petr 1:2, Šigut Matěj 2:1, Šigut Tomáš 3:0, WO 0:1, body hostů: Kaliáš Petr 3:0, Raška Michal 1:3, Chvostek Karel 0:3, Typovský Václav 0:3, WO 1:0), SSK Kom. Lhotka B - Slezan Frýdek-Místek 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galmus Libor 2:2, Nikl Zdeněk 0:1, Čečotka Dušan 3:1, Návrat Lubomír 4:0, WO 0:3, body hostů: Hrabec Tomáš 0:3, Ďurník Pavel 3:1, Klišová Alena 0:3, Žvak Radomír 1:2, WO 3:0), Sokol Skalice - Orel Paskov B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Typovský David 4:0, Moškoř Václav 1:2, Tobola Martin 1:2, Tobola Jiří 3:1, body hostů: Michna Viktor 2:2, Michna Petr 1:3, Michna Ivo 1:2, Valenta Daniel 1:2), SK Frýdlant n/O - ST Kozlovice B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlachta Antonín Prokop 3:0, Štefek Dominik 1:2, Novotný Michael 1:2, Bakota Adam 4:0, body hostů: Tofel Vojtěch 2:2, Stempěn Svatoslav 2:1, Tobola Daniel 0:3, Jirousek Miroslav 0:3),
26. kolo:
TTC Bystřice - SK Frýdlant n/O 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamczyk Martin 2:0, Matloch Tadeusz 1:1, Šedivý Radek 2:1, Koždoň Marian 3:0, body hostů: Bakota Adam 2:1, Šlachta Antonín Prokop 0:3, Štefek Dominik 0:2, Novotný Michael 0:2), ST Kozlovice B - Sokol Skalice 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustka Filip 0:3, Stempěn Svatoslav 0:3, Jirousek Miroslav 1:2, Tofel Vojtěch 2:1, body hostů: Typovský David 3:0, Tobola Jiří 3:0, Moškoř Václav 0:2, Tobola Martin 2:1, Beneš Milan 1:0), Orel Paskov B - SSK Kom. Lhotka B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valenta Daniel 3:1, Michna Petr 2:2, Michna Ivo 3:1, Michna Viktor 2:2, body hostů: Návrat Lubomír 2:2, Kroupa Pavel 3:1, Čečotka Dušan 0:4, Galmus Libor 1:3), Slezan Frýdek-Místek - Sokol Metylovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Pavel ml. 1:3, Gelnar Zbyněk 3:0, Klišová Alena 2:2, Žvak Radomír 2:2, Blana Jakub 0:1, body hostů: Kuběna Aleš 2:2, Foldyna Vlastislav 1:3, Bezecný Petr 4:0, Foltýnek Jiří 1:3), Sokol Staré Město - Sokol Palkovice 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Raška Michal 3:1, Kaňok Jaromír 1:3, Chvostek Karel 1:2, Kaliáš Petr 4:0, body hostů: Plesník Lukáš 3:1, Chlebek Vladimír 2:2, Weigert Miloslav 0:4, Adámek Petr 1:2), Sokol Brušperk D - TŽ Třinec C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančák Richard 2:2, Vantuch Tomáš 3:1, Ševěček Jan 1:3, Krupník Lukáš st. 3:1, body hostů: Szotek David 4:0, Delina Jan 2:2, Weber Milan 1:3, Lasota Sebastian 0:4),
Okresní soutěž 1.třídy
1. kolo:
Sokol Krmelín - KST Dolní Lomná 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palmi Ivo 3:1, Bujok Jan 4:0, Stach Jiří 3:0, Přívětivý Bohumil 3:0, WO 2:0, body hostů: Gruszka Jan 0:2, Šigut Dalibor 0:4, Ramšák Milan 1:3, Pawlowski Roman 0:4, WO 0:2), Sokol Dobrá - Sokol Ropice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Meca Rostislav 2:2, Bařina Pavel 0:4, Bařina Lukáš 3:0, Karásek Tomáš 0:4, WO 1:0, body hostů: Krucina Vojtěch 3:1, Zelenický Vít 3:1, Chodura Václav 2:2, Schmiedl Hostimil 2:1, WO 0:1), SSK Kom. Lhotka C - TTC Vendryně B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chylek Rostislav 2:2, Čech Jiří 3:1, Čečotka Dušan 3:1, Galmus Libor 1:3, body hostů: Stonavský Luděk 4:0, Drozd Kamil 1:3, Pszczolka Vlastimil 1:3, Procházka Rudolf 1:3), Slezan Frýdek-Místek B - SK Návsí - Milíkov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žvak Radomír 2:2, Klišová Alena 0:2, Járová Dana 0:4, Hrabec Tomáš 3:1, Blana Jakub 0:2, body hostů: Walek Adrian 2:2, Heczko Marcel 3:1, Heczko David 2:2, Byrtus Samuel 4:0), ST Kozlovice C - TJ Janovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trubák Vojtěch 3:1, Tobola Daniel 3:1, Stempěn Svatoslav 3:1, Nevlud Radek 2:2, body hostů: Šrubař Pavel 2:2, Bednář Martin 1:3, Topić Jan 1:3, Nezhoda Jiří 1:3),
2. kolo:
KST Dolní Lomná - Sokol Skalice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kantor Josef 0:4, Ramšák Milan 1:3, Kantor Miroslav 0:4, Pawlowski Roman 0:4, body hostů: Moškoř Václav 4:0, Beneš Milan 4:0, Kabuďa Tomáš 3:1, Valenta Karel 4:0), SK Návsí - Milíkov B - ST Kozlovice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heczko David 4:0, Walek Adrian 3:1, Sztwiertnia Andrzej 3:1, Byrtus Samuel 3:1, body hostů: Tofel Antonín 0:4, Krpec Filip 1:3, Tabach Jan 1:3, Tobola Daniel 1:3), TTC Vendryně B - Slezan Frýdek-Místek B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stonavský Luděk 3:1, Drozd Kamil 4:0, Pszczolka Vlastimil 4:0, Procházka Rudolf 3:1, body hostů: Žvak Radomír 1:3, Klišová Alena 1:3, Járová Dana 0:4, Blana Jakub 0:4), Sokol Ropice C - SSK Kom. Lhotka C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chodura Václav 0:3, Schmiedl Hostimil 0:1, Zelenický Vít 3:1, Krucina Vojtěch 0:4, WO 1:3, body hostů: Čech Jiří 2:1, Palarczyk Petr 3:0, Galmus Libor 2:1, Přeček Libor 2:1, WO 3:1), Sokol Krmelín - Sokol Dobrá 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palmi Ivo 1:3, Bujok Jan 2:2, Stach Jiří 2:2, Přívětivý Bohumil 2:2, body hostů: Meca Rostislav 3:1, Kahánek Dalibor 1:3, Bařina Lukáš 2:2, Chovančík Zdeněk 3:1),
3. kolo:
Sokol Dobrá - KST Dolní Lomná 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Meca Rostislav 4:0, Kahánek Dalibor 4:0, Karásek Tomáš 3:1, Bařina Lukáš 3:1, body hostů: Lisztwan Karel 0:4, Ramšák Milan 1:3, Kantor Miroslav 0:4, Kantor Josef 1:3), SSK Kom. Lhotka C - Sokol Krmelín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čečotka Dušan 3:1, Čech Jiří 1:3, Galmus Libor 3:1, Palarczyk Petr 1:3, body hostů: Bujok Jan 1:3, Přívětivý Bohumil 3:1, Palmi Ivo 2:2, Stach Jiří 2:2), Slezan Frýdek-Místek B - Sokol Ropice C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ďurník Pavel 4:0, Járová Dana 2:0, Žvak Radomír 3:0, Hrabec Tomáš 3:1, WO 3:0, body hostů: Zelenický Vít 0:4, Krucina Vojtěch 1:3, Kovařík Josef 0:3, Schmiedl Hostimil 0:2, WO 0:3), ST Kozlovice C - TTC Vendryně B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jalůvka Jiří 3:1, Tobola Daniel 2:1, Trubák Vojtěch 1:3, Stempěn Svatoslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Stonavský Luděk 3:1, Wojnar Daniel 0:4, Pszczolka Vlastimil 1:2, Procházka Rudolf 1:3, WO 0:1), Sokol Skalice B - TJ Janovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moškoř Václav 4:0, Beneš Milan 2:2, Valenta Karel 1:3, Šuta Petr 1:3, body hostů: Nezhoda Jiří 3:1, Borovský Martin 3:1, Krauz Samuel 2:2, Bednář Martin 0:4),
4. kolo:
KST Dolní Lomná - TJ Janovice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lisztwan Karel 1:3, Kantor Miroslav 1:3, Sikora Roman 2:2, Ramšák Milan 1:3, body hostů: Nezhoda Jiří 4:0, Borovský Martin 4:0, Lichna Ivo 0:4, Krauz Samuel 3:1), SK Návsí - Milíkov B - Sokol Skalice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Walek Adrian 2:2, Heczko Marcel 3:1, Dytko Zbigniew 1:3, Sztwiertnia Andrzej 2:2, body hostů: Moškoř Václav 4:0, Beneš Milan 3:1, Kabuďa Tomáš 1:3, Valenta Karel 0:4), Sokol Ropice C - ST Kozlovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krucina Vojtěch 1:3, Schmiedl Hostimil 3:1, Zelenický Vít 3:1, Rusnák Tomáš 1:3, body hostů: Stempěn Svatoslav 3:1, Trubák Vojtěch 3:1, Jalůvka Jiří 1:3, Škodík David 1:3), Sokol Krmelín - Slezan Frýdek-Místek B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palmi Ivo 2:2, Přívětivý Bohumil 3:1, Stach Jiří 3:1, Bujok Jan 3:1, body hostů: Hrabec Tomáš 1:3, Klišová Alena 2:2, Ďurník Pavel 2:1, Žvak Radomír 0:4, Járová Dana 0:1), Sokol Dobrá - SSK Kom. Lhotka C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tóth Jozef 0:4, Karásek Tomáš 1:3, Bařina Lukáš 1:3, Chovančík Zdeněk 1:3, body hostů: Čečotka Dušan 4:0, Galmus Libor 3:1, Chylek Rostislav 4:0, Čech Jiří 2:2),
5. kolo:
SSK Kom. Lhotka C - KST Dolní Lomná 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čečotka Dušan 4:0, Čech Jiří 4:0, Galmus Libor 4:0, Palarczyk Petr 4:0, body hostů: Ramšák Milan 0:4, Lisztwan Karel 0:4, Kantor Miroslav 0:4, Sikora Roman 0:4), Slezan Frýdek-Místek B - Sokol Dobrá 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ďurník Pavel 3:1, Járová Dana 1:3, Klišová Alena 3:1, Hrabec Tomáš 3:1, body hostů: Kahánek Dalibor 2:2, Bařina Lukáš 2:2, Karásek Tomáš 0:4, Chovančík Zdeněk 2:2), ST Kozlovice C - Sokol Krmelín 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blabla Šimon 1:3, Tobola Daniel 0:3, Trubák Vojtěch 2:2, Škodík David 0:4, WO 0:1, body hostů: Přívětivý Bohumil 3:1, Bujok Jan 4:0, Palmi Ivo 1:2, Stach Jiří 4:0, WO 1:0), Sokol Skalice B - TTC Vendryně B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moškoř Václav 4:0, Kabuďa Tomáš 3:1, Valenta Karel 1:3, Šuta Petr 0:4, body hostů: Stonavský Luděk 3:1, Wawreczka Česlav 2:2, Drozd Kamil 2:2, Procházka Rudolf 1:3), TJ Janovice - SK Návsí - Milíkov B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borovský Ivan 2:2, Krauz Samuel 4:0, Borovský Martin 4:0, Nezhoda Jiří 4:0, body hostů: Walek Adrian 1:3, Dytko Zbigniew 0:4, Bojko Lukáš 1:3, Zvrtková Magdaléna 0:4),
6. kolo:
KST Dolní Lomná - SK Návsí - Milíkov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kantor Miroslav 0:4, Sikora Roman 1:3, Lisztwan Karel 0:4, Ramšák Milan 2:2, body hostů: Byrtus Samuel 2:2, Heczko Marcel 1:0, Sztwiertnia Andrzej 4:0, Walek Adrian 4:0, Heczko David 2:1), TTC Vendryně B - TJ Janovice 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stonavský Luděk 2:0, Drozd Kamil 3:1, Wawreczka Česlav 3:1, Procházka Rudolf 3:1, Wojnar Daniel 1:1, body hostů: Topić Jan 3:1, Šrubař Pavel 1:3, Nezhoda Petr 0:4, Bláha Jaroslav 0:4), Sokol Ropice C - Sokol Skalice B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rusnák Tomáš 0:3, Schmiedl Hostimil 2:0, Zelenický Vít 2:1, Čellár Jaroslav 2:1, Boszczyk Petr 1:0, WO 5:0, body hostů: Moškoř Václav 2:2, Valenta Karel 2:2, Šuta Petr 1:3, WO 0:5), Sokol Dobrá - ST Kozlovice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Meca Rostislav 3:1, Kahánek Dalibor 4:0, Chovančík Zdeněk 1:3, Bařina Lukáš 2:2, body hostů: Stempěn Svatoslav 3:1, Trubák Vojtěch 0:4, Tofel Antonín 2:2, Tobola Daniel 1:3), SSK Kom. Lhotka C - Slezan Frýdek-Místek B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Petr 3:1, Čech Jiří 3:1, Čečotka Dušan 2:1, Palarczyk Petr 2:2, WO 0:1, body hostů: Hrabec Tomáš 1:3, Klišová Alena 1:3, Ďurník Pavel 2:1, Žvak Radomír 1:2, Járová Dana 0:1, WO 1:0),
7. kolo:
Slezan Frýdek-Místek B - KST Dolní Lomná 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ďurník Pavel 3:1, Járová Dana 2:2, Žvak Radomír 4:0, Hrabec Tomáš 4:0, body hostů: Lisztwan Karel 0:4, Ramšák Milan 1:3, Kantor Miroslav 0:4, Sikora Roman 2:2), ST Kozlovice C - SSK Kom. Lhotka C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tofel Antonín 2:2, Tobola Daniel 2:2, Stempěn Svatoslav 2:2, Trubák Vojtěch 4:0, body hostů: Čečotka Dušan 3:1, Palarczyk Petr 1:3, Pawlik Dalibor 0:4, Galmus Libor 2:2), Sokol Skalice B - Sokol Krmelín 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moškoř Václav 4:0, Beneš Milan 2:2, Valenta Karel 1:3, Šuta Petr 1:3, body hostů: Stach Jiří 2:2, Bujok Jan 3:1, Širan Jozef 2:2, Palmi Ivo 1:3), TJ Janovice - Sokol Ropice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekárek David 2:2, Šrubař Pavel 2:2, Bednář Martin 1:3, Topić Jan 3:1, body hostů: Schmiedl Hostimil 2:2, Čellár Jaroslav 2:2, Zelenický Vít 2:2, Chodura Václav 2:2), SK Návsí - Milíkov B - TTC Vendryně B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heczko Marcel 4:0, Byrtus Samuel 4:0, Fojcik Adam 2:2, Heczko David 1:3, body hostů: Procházka Rudolf 1:3, Drozd Kamil 2:2, Wawreczka Česlav 2:2, Wojnar Daniel 0:4),
8. kolo:
KST Dolní Lomná - TTC Vendryně B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sikora Roman 1:3, Lisztwan Karel 0:4, Kantor Josef 1:3, Ramšák Milan 0:4, body hostů: Wawreczka Česlav 4:0, Procházka Rudolf 4:0, Drozd Kamil 4:0, Wojnar Daniel 2:2), Sokol Ropice C - SK Návsí - Milíkov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chodura Václav 3:1, Krucina Vojtěch 4:0, Zelenický Vít 2:2, Čellár Jaroslav 0:1, Rusnák Tomáš 2:0, WO 0:1, body hostů: Dytko Zbigniew 1:2, Kluz Milan 0:4, Heczko David 1:3, Fojcik Adam 2:2, WO 1:0), Sokol Krmelín - TJ Janovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přívětivý Bohumil 3:1, Stach Jiří 1:3, Palmi Ivo 1:3, Bujok Jan 3:1, body hostů: Nezhoda Jiří 2:2, Borovský Martin 3:1, Borovský Ivan 2:2, Krauz Samuel 1:3), Sokol Dobrá - Sokol Skalice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kahánek Dalibor 3:1, Chovančík Zdeněk 3:1, Meca Rostislav 3:1, Bařina Lukáš 2:2, body hostů: Moškoř Václav 3:1, Beneš Milan 0:4, Valenta Karel 2:2, Šuta Petr 0:4), Slezan Frýdek-Místek B - ST Kozlovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ďurník Pavel 3:0, Járová Dana 2:2, Žvak Radomír 2:2, Hrabec Tomáš 2:2, Blana Jakub 0:1, body hostů: Stempěn Svatoslav 1:3, Tobola Daniel 2:2, Trubák Vojtěch 3:1, Škodík David 1:3),
9. kolo:
ST Kozlovice C - KST Dolní Lomná 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tobola Daniel 4:0, Tofel Antonín 4:0, Stempěn Svatoslav 4:0, Trubák Vojtěch 1:3, body hostů: Lisztwan Karel 1:3, Kantor Miroslav 0:4, Pawlowski Roman 1:3, Kantor Josef 1:3), Sokol Skalice B - SSK Kom. Lhotka C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moškoř Václav 4:0, Beneš Milan 3:1, Šuta Petr 0:4, Valenta Karel 1:3, body hostů: Čečotka Dušan 1:3, Novák Petr 2:2, Georgiadis Petros 2:2, Chylek Rostislav 3:1), TJ Janovice - Sokol Dobrá 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekárek David 0:4, Krauz Samuel 2:2, Borovský Martin 2:2, Nezhoda Jiří 4:0, body hostů: Karásek Tomáš 1:3, Bařina Lukáš 2:2, Meca Rostislav 3:1, Kahánek Dalibor 2:2), SK Návsí - Milíkov B - Sokol Krmelín 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heczko Marcel 2:0, Bojko Lukáš 1:3, Heczko David 0:4, Fojcik Adam 2:2, Byrtus Samuel 2:0, body hostů: Přívětivý Bohumil 3:1, Bujok Jan 2:2, Palmi Ivo 1:3, Stach Jiří 3:1), TTC Vendryně B - Sokol Ropice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drozd Kamil 2:2, Wawreczka Česlav 3:1, Pszczolka Vlastimil 2:2, Vita Karel 1:3, body hostů: Schmiedl Hostimil 3:1, Krucina Vojtěch 3:1, Rusnák Tomáš 2:2, Dočkálek Tomáš 0:4),
10. kolo:
KST Dolní Lomná - Sokol Ropice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lisztwan Karel 0:4, Sikora Roman 4:0, Kantor Josef 1:3, Kantor Miroslav 0:3, WO 1:0, body hostů: Čellár Jaroslav 1:1, Pilarz Konrád 3:1, Chodura Václav 2:2, Krucina Vojtěch 3:1, Schmiedl Hostimil 1:0, WO 0:1), Sokol Krmelín - TTC Vendryně B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miklosz Adolf 0:2, Přívětivý Bohumil 2:2, Stach Jiří 4:0, Bujok Jan 3:1, Adámek Ladislav 0:2, body hostů: Wawreczka Česlav 1:3, Drozd Kamil 2:2, Stonavský Luděk 2:2, Procházka Rudolf 2:2), Sokol Dobrá - SK Návsí - Milíkov B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chovančík Zdeněk 3:1, Bařina Lukáš 3:1, Meca Rostislav 4:0, Kahánek Dalibor 4:0, body hostů: Dytko Zbigniew 0:4, Fojcik Adam 0:4, Majetný Jan 0:4, Walek Adrian 2:2), SSK Kom. Lhotka C - TJ Janovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čečotka Dušan 3:1, Galmus Libor 2:1, Palarczyk Petr 2:1, Chylek Rostislav 3:1, WO 1:1, body hostů: Nezhoda Jiří 4:0, Borovský Martin 0:4, Pekárek David 0:3, Jedlička Roman 0:3, WO 1:1), Slezan Frýdek-Místek B - Sokol Skalice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ďurník Pavel 2:2, Žvak Radomír 1:3, Klišová Alena 2:2, Hrabec Tomáš 3:1, body hostů: Moškoř Václav 3:1, Beneš Milan 2:2, Kabuďa Tomáš 3:1, Valenta Karel 0:4),
11. kolo:
Sokol Skalice B - ST Kozlovice C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moškoř Václav 4:0, Beneš Milan 3:1, Kabuďa Tomáš 4:0, Valenta Karel 3:1, body hostů: Tobola Daniel 0:4, Tofel Antonín 1:3, Škodík David 1:3, Blabla Šimon 0:4), TJ Janovice - Slezan Frýdek-Místek B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekárek David 0:4, Krauz Samuel 3:1, Borovský Martin 3:1, Nezhoda Jiří 3:1, body hostů: Hrabec Tomáš 3:1, Klišová Alena 1:3, Ďurník Pavel 1:3, Žvak Radomír 2:2), SK Návsí - Milíkov B - SSK Kom. Lhotka C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojcik Adam 1:3, Heczko Marcel 2:0, Walek Adrian 2:2, Dytko Zbigniew 2:2, Cieslar Ondřej 0:2, body hostů: Čečotka Dušan 2:2, Galmus Libor 2:2, Georgiadis Petros 1:3, Čech Jiří 4:0), TTC Vendryně B - Sokol Dobrá 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stonavský Luděk 3:1, Wawreczka Česlav 3:1, Drozd Kamil 2:2, Procházka Rudolf 1:3, body hostů: Bařina Lukáš 2:2, Kahánek Dalibor 3:1, Meca Rostislav 1:3, Karásek Tomáš 1:3), Sokol Ropice C - Sokol Krmelín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čellár Jaroslav 1:3, Rusnák Tomáš 1:3, Krucina Vojtěch 4:0, Schmiedl Hostimil 1:3, body hostů: Přívětivý Bohumil 3:1, Miklosz Adolf 0:4, Palmi Ivo 3:1, Stach Jiří 3:1),
12. kolo:
Sokol Ropice C - Sokol Dobrá 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Válek Petr 2:2, Rusnák Tomáš 0:2, Zelenický Vít 0:3, Krucina Vojtěch 4:0, Schmiedl Hostimil 0:2, WO 1:0, body hostů: Bařina Lukáš 3:1, Kahánek Dalibor 2:2, Meca Rostislav 3:1, Karásek Tomáš 1:2, WO 0:1), TTC Vendryně B - SSK Kom. Lhotka C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wawreczka Česlav 0:4, Drozd Kamil 0:3, Pszczolka Vlastimil 1:2, Procházka Rudolf 3:1, WO 2:0, body hostů: Čech Jiří 3:1, Čečotka Dušan 2:2, Palarczyk Petr 3:0, Galmus Libor 2:1, WO 0:2), SK Návsí - Milíkov B - Slezan Frýdek-Místek B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Walek Adrian 1:3, Di Giusto Roman 2:2, Bojko Lukáš 1:3, Heczko Marcel 4:0, body hostů: Hrabec Tomáš 3:1, Žvak Radomír 1:3, Ďurník Pavel 2:2, Klišová Alena 2:2), TJ Janovice - ST Kozlovice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekárek David 0:4, Jedlička Roman 0:4, Borovský Martin 1:3, Krauz Samuel 3:1, body hostů: Tofel Antonín 4:0, Trubák Vojtěch 3:1, Tobola Daniel 3:1, Blabla Šimon 2:2), KST Dolní Lomná - Sokol Krmelín 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Roman 0:4, Kantor Josef 0:4, Ramšák Milan 0:2, Kantor Miroslav 0:4, WO 0:2, body hostů: Přívětivý Bohumil 3:0, Bujok Jan 4:0, Palmi Ivo 4:0, Stach Jiří 3:0, WO 2:0),
13. kolo:
ST Kozlovice C - SK Návsí - Milíkov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trubák Vojtěch 3:1, Tobola Daniel 3:1, Stempěn Svatoslav 3:1, Jirousek Miroslav 1:3, body hostů: Sztwiertnia Andrzej 4:0, Walek Adrian 1:3, Kluz Milan 0:4, Byrtus Samuel 1:3), Slezan Frýdek-Místek B - TTC Vendryně B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ďurník Pavel 3:1, Žvak Radomír 1:3, Klišová Alena 2:2, Hrabec Tomáš 3:1, body hostů: Stonavský Luděk 2:2, Drozd Kamil 2:2, Pszczolka Vlastimil 1:3, Wawreczka Česlav 2:2), SSK Kom. Lhotka C - Sokol Ropice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palarczyk Petr 3:1, Čech Jiří 2:2, Čečotka Dušan 2:1, Galmus Libor 2:2, WO 1:0, body hostů: Krucina Vojtěch 4:0, Válek Petr 1:3, Kaluža Petr 0:4, Schmiedl Hostimil 1:2, WO 0:1), Sokol Dobrá - Sokol Krmelín 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chovančík Zdeněk 0:2, Karásek Tomáš 2:2, Meca Rostislav 4:0, Tóth Jozef 0:4, Moskva Václav 0:2, body hostů: Přívětivý Bohumil 2:2, Palmi Ivo 3:1, Širan Jozef 2:2, Stach Jiří 3:1), Sokol Skalice B - KST Dolní Lomná 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moškoř Václav 4:0, Beneš Milan 4:0, Valenta Karel 2:2, Šuta Petr 1:3, body hostů: Lisztwan Karel 1:3, Kantor Miroslav 0:4, Sikora Roman 2:2, Kantor Josef 2:2),
14. kolo:
Sokol Krmelín - SSK Kom. Lhotka C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palmi Ivo 1:1, Přívětivý Bohumil 2:0, Stach Jiří 3:0, Bujok Jan 2:1, WO 6:0, body hostů: Palarczyk Petr 1:2, Čečotka Dušan 1:2, Galmus Libor 0:2, Čech Jiří 0:2, WO 0:6), Sokol Ropice C - Slezan Frýdek-Místek B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilarz Konrád 2:2, Schmiedl Hostimil 0:3, Krucina Vojtěch 1:3, Válek Petr 1:3, WO 0:1, body hostů: Hrabec Tomáš 4:0, Ďurník Pavel 3:0, Klišová Alena 1:2, Žvak Radomír 3:1, Járová Dana 0:1, WO 1:0), TTC Vendryně B - ST Kozlovice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stonavský Luděk 4:0, Drozd Kamil 1:3, Pszczolka Vlastimil 1:3, Wawreczka Česlav 1:3, body hostů: Tofel Antonín 3:1, Tobola Daniel 2:2, Stempěn Svatoslav 2:2, Jirousek Miroslav 2:2), TJ Janovice - Sokol Skalice B 9:9 (Qdloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Pekárek David 1:3, Šrubař Pavel 2:2, Bednář Martin 0:4, Topić Jan 4:0, body hostů: Moškoř Václav 3:1, Beneš Milan 3:1, Valenta Karel 2:2, Šuta Petr 1:3), KST Dolní Lomná - Sokol Dobrá 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Miroslav 0:4, Sikora Roman 2:2, Kantor Josef 2:2, Lisztwan Karel 0:4, body hostů: Kahánek Dalibor 4:0, Bařina Lukáš 4:0, Chovančík Zdeněk 2:2, Filip Martin 2:2),
15. kolo:
Sokol Skalice B - SK Návsí - Milíkov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moškoř Václav 4:0, Beneš Milan 1:3, Kabuďa Tomáš 1:3, Valenta Karel 2:2, body hostů: Heczko Marcel 3:1, Byrtus Samuel 1:3, Walek Adrian 2:2, Bojko Lukáš 2:2), ST Kozlovice C - Sokol Ropice C 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trubák Vojtěch 2:1, Tobola Daniel 4:0, Tofel Antonín 2:1, Stempěn Svatoslav 4:0, WO 2:0, body hostů: Krucina Vojtěch 2:2, Válek Petr 0:3, Chodura Václav 0:4, Schmiedl Hostimil 0:3, WO 0:2), Slezan Frýdek-Místek B - Sokol Krmelín 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ďurník Pavel 3:0, Klišová Alena 2:2, Žvak Radomír 2:2, Hrabec Tomáš 3:1, Járová Dana 0:1, body hostů: Bujok Jan 2:2, Přívětivý Bohumil 1:3, Stach Jiří 1:3, Palmi Ivo 2:2), SSK Kom. Lhotka C - Sokol Dobrá 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čečotka Dušan 2:2, Čech Jiří 3:1, Galmus Libor 3:1, Palarczyk Petr 3:1, body hostů: Guziur Dalibor 0:4, Bařina Lukáš 2:2, Meca Rostislav 2:2, Chovančík Zdeněk 1:3), TJ Janovice - KST Dolní Lomná 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovský Martin 4:0, Krauz Samuel 4:0, Jedlička Roman 4:0, Nezhoda Petr 0:4, body hostů: Lisztwan Karel 1:3, Kantor Miroslav 1:3, Sikora Roman 1:3, Kantor Josef 1:3),
16. kolo:
KST Dolní Lomná - SSK Kom. Lhotka C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Miroslav 0:4, Sikora Roman 1:3, Kantor Josef 0:4, Lisztwan Karel 0:4, body hostů: Galmus Libor 4:0, Palarczyk Petr 4:0, Čečotka Dušan 4:0, Čech Jiří 3:1), Sokol Dobrá - Slezan Frýdek-Místek B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chovančík Zdeněk 1:3, Bařina Lukáš 0:2, Meca Rostislav 1:3, Kahánek Dalibor 2:2, Moskva Václav 0:2, body hostů: Hrabec Tomáš 3:1, Ďurník Pavel 3:0, Klišová Alena 3:1, Žvak Radomír 3:1, Blana Jakub 0:1), Sokol Krmelín - ST Kozlovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bujok Jan 2:2, Přívětivý Bohumil 2:2, Stach Jiří 3:1, Palmi Ivo 1:3, body hostů: Jirousek Miroslav 3:1, Trubák Vojtěch 2:2, Tobola Daniel 1:3, Stempěn Svatoslav 2:2), TTC Vendryně B - Sokol Skalice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stonavský Luděk 4:0, Drozd Kamil 3:1, Wawreczka Česlav 3:1, Procházka Rudolf 2:2, body hostů: Moškoř Václav 3:1, Beneš Milan 1:3, Valenta Karel 0:4, 0:4), SK Návsí - Milíkov B - TJ Janovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Walek Adrian 2:2, Sztwiertnia Andrzej 4:0, Byrtus Samuel 1:3, Heczko Marcel 3:1, body hostů: Nezhoda Jiří 2:2, Borovský Martin 1:3, Krauz Samuel 3:1, Pekárek David 0:4),
17. kolo:
SK Návsí - Milíkov B - KST Dolní Lomná 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Byrtus Samuel 2:0, Heczko Marcel 4:0, Walek Adrian 4:0, Heczko David 3:1, Sikora Dominik 0:2, body hostů: Ramšák Milan 0:1, Kantor Miroslav 1:3, Sikora Roman 2:2, Kantor Josef 0:4, Lisztwan Karel 0:3), TJ Janovice - TTC Vendryně B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pekárek David 3:1, Lichna Ivo 0:3, Borovský Martin 3:1, Krauz Samuel 2:2, WO 0:1, body hostů: Stonavský Luděk 2:2, Drozd Kamil 1:3, Wawreczka Česlav 1:2, Procházka Rudolf 3:1, WO 1:0), Sokol Skalice B - Sokol Ropice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moškoř Václav 3:1, Kabuďa Tomáš 3:1, Valenta Karel 1:3, Šuta Petr 0:4, body hostů: Krucina Vojtěch 3:1, Válek Petr 3:1, Boszczyk Petr 1:2, Chodura Václav 2:2, Schmiedl Hostimil 0:1), ST Kozlovice C - Sokol Dobrá 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trubák Vojtěch 1:3, Tobola Daniel 3:1, Stempěn Svatoslav 4:0, Tofel Antonín 4:0, body hostů: Kahánek Dalibor 1:3, Meca Rostislav 2:2, Bařina Lukáš 1:3, Moskva Václav 0:4), Slezan Frýdek-Místek B - SSK Kom. Lhotka C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ďurník Pavel 2:2, Klišová Alena 2:2, Žvak Radomír 1:3, Hrabec Tomáš 3:1, body hostů: Galmus Libor 3:1, Novák Petr 1:3, Palarczyk Petr 3:1, Georgiadis Petros 1:3),
18. kolo:
KST Dolní Lomná - Slezan Frýdek-Místek B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lisztwan Karel 0:4, Sikora Roman 2:1, Kantor Josef 1:3, Pawlowski Roman 0:4, WO 1:0, body hostů: Hrabec Tomáš 4:0, Klišová Alena 3:1, Ďurník Pavel 2:1, Žvak Radomír 3:1, WO 0:1), SSK Kom. Lhotka C - ST Kozlovice C 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palarczyk Petr 4:0, Čech Jiří 3:1, Galmus Libor 2:1, Čečotka Dušan 2:2, Georgiadis Petros 1:0, body hostů: Tofel Antonín 1:3, Stempěn Svatoslav 2:2, Tobola Daniel 1:3, Trubák Vojtěch 0:4), Sokol Krmelín - Sokol Skalice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stach Jiří 3:1, Bujok Jan 4:0, Přívětivý Bohumil 4:0, Palmi Ivo 4:0, body hostů: Valenta Karel 1:3, Boris Marek 0:4, Smažák Pavel 0:4, Šuta Petr 0:4), Sokol Ropice C - TJ Janovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schmiedl Hostimil 2:2, Boszczyk Petr 1:3, Válek Petr 3:1, Krucina Vojtěch 3:1, body hostů: Topić Jan 2:2, Šrubař Pavel 2:2, Pekárek David 3:1, Borovský Ivan 0:4), TTC Vendryně B - SK Návsí - Milíkov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drozd Kamil 4:0, Wawreczka Česlav 3:1, Pszczolka Vlastimil 1:1, Procházka Rudolf 3:1, Wojnar Daniel 1:1, body hostů: Sztwiertnia Andrzej 2:2, Walek Adrian 2:2, Čmiel Adam 0:4, Bojko Lukáš 0:4),
19. kolo:
TTC Vendryně B - KST Dolní Lomná 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wawreczka Česlav 4:0, Drozd Kamil 3:1, Pszczolka Vlastimil 4:0, Procházka Rudolf 3:1, body hostů: Kantor Tomáš 1:3, Kantor Miroslav 0:4, Pawlowski Roman 0:4, Kantor Josef 1:3), SK Návsí - Milíkov B - Sokol Ropice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heczko Marcel 3:1, Walek Adrian 3:1, Dytko Zbigniew 1:2, Sztwiertnia Andrzej 3:1, Kluz Milan 0:1, body hostů: Krucina Vojtěch 2:2, Válek Petr 3:1, Chodura Václav 0:4, Boszczyk Petr 0:2, Schmiedl Hostimil 1:1), TJ Janovice - Sokol Krmelín 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pekárek David 1:3, Krauz Samuel 2:2, Borovský Martin 3:1, Nezhoda Jiří 3:1, body hostů: Stach Jiří 2:2, Širan Jozef 1:3, Bujok Jan 4:0, Jamroz Ladislav 0:4), Sokol Skalice B - Sokol Dobrá 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kabuďa Tomáš 3:1, Beneš Milan 2:2, Šuta Petr 0:4, WO 0:5, body hostů: Bařina Lukáš 1:2, Kahánek Dalibor 3:0, Meca Rostislav 2:1, Chovančík Zdeněk 1:2, WO 5:0), ST Kozlovice C - Slezan Frýdek-Místek B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tobola Daniel 2:2, Tofel Antonín 1:3, Trubák Vojtěch 2:2, Stempěn Svatoslav 2:2, body hostů: Hrabec Tomáš 4:0, Ďurník Pavel 4:0, Klišová Alena 1:3, Žvak Radomír 0:4),
20. kolo:
SSK Kom. Lhotka C - Sokol Skalice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palarczyk Petr 3:1, Čech Jiří 1:1, Galmus Libor 2:2, Rada Zdeněk 1:3, Přeček Libor 1:1, body hostů: Moškoř Václav 4:0, Kabuďa Tomáš 1:3, Beneš Milan 3:1, Šuta Petr 0:4), Sokol Dobrá - TJ Janovice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bařina Lukáš 2:2, Meca Rostislav 0:4, Chovančík Zdeněk 0:2, Kahánek Dalibor 0:4, Karásek Tomáš 1:1, body hostů: Nezhoda Jiří 4:0, Borovský Martin 3:1, Krauz Samuel 3:1, Pekárek David 3:1), Sokol Krmelín - SK Návsí - Milíkov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stach Jiří 3:1, Přívětivý Bohumil 3:1, Širan Jozef 1:3, Bujok Jan 2:2, body hostů: Heczko Marcel 2:2, Byrtus Samuel 1:3, Walek Adrian 4:0, Dytko Zbigniew 0:4), Sokol Ropice C - TTC Vendryně B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krucina Vojtěch 3:1, Zelenický Vít 0:1, Válek Petr 4:0, Chodura Václav 3:1, Pilarz Konrád 1:2, body hostů: Drozd Kamil 1:3, Wawreczka Česlav 2:2, Pszczolka Vlastimil 0:4, Procházka Rudolf 2:2), KST Dolní Lomná - ST Kozlovice C 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kantor Miroslav 0:4, Kantor Josef 0:4, Pawlowski Roman 0:4, WO 0:5, body hostů: Stempěn Svatoslav 3:0, Tofel Antonín 3:0, Jalůvka Jiří 3:0, Trubák Vojtěch 3:0, WO 5:0),
21. kolo:
Sokol Ropice C - KST Dolní Lomná 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilarz Konrád 3:0, Boszczyk Petr 4:0, Válek Petr 4:0, Krucina Vojtěch 4:0, WO 1:0, body hostů: Lisztwan Karel 0:4, Kantor Miroslav 0:4, Pawlowski Roman 0:4, Kantor Josef 0:3, WO 0:1), TTC Vendryně B - Sokol Krmelín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drozd Kamil 2:2, Ondraszek Bohdan 4:0, Pszczolka Vlastimil 1:3, Wojnar Daniel 0:4, body hostů: Bujok Jan 2:2, Přívětivý Bohumil 1:3, Stach Jiří 3:1, Palmi Ivo 3:1), SK Návsí - Milíkov B - Sokol Dobrá 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heczko Marcel 4:0, Walek Adrian 2:2, Byrtus Samuel 2:1, Bojko Lukáš 1:3, WO 1:0, body hostů: Kahánek Dalibor 2:2, Chovančík Zdeněk 2:2, Karásek Tomáš 2:2, Tóth Jozef 0:3, WO 0:1), TJ Janovice - SSK Kom. Lhotka C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekárek David 2:2, Jedlička Roman 1:3, Krauz Samuel 4:0, Borovský Martin 3:1, body hostů: Nikl Zdeněk 2:2, Chylek Rostislav 2:2, Rada Zdeněk 2:2, Pawlik Dalibor 0:4), Sokol Skalice B - Slezan Frýdek-Místek B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moškoř Václav 4:0, Kabuďa Tomáš 2:1, Beneš Milan 4:0, Šuta Petr 1:3, WO 1:0, body hostů: Hrabec Tomáš 1:3, Klišová Alena 1:3, Ďurník Pavel 1:2, Žvak Radomír 1:3, WO 0:1),
22. kolo:
ST Kozlovice C - Sokol Skalice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tobola Daniel 3:1, Tofel Antonín 4:0, Blabla Šimon 2:2, Jirousek Miroslav 4:0, body hostů: Beneš Milan 0:4, Kabuďa Tomáš 2:2, Valenta Karel 1:3, Šuta Petr 0:4), Slezan Frýdek-Místek B - TJ Janovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ďurník Pavel 3:1, Žvak Radomír 2:2, Blana Jakub 1:3, Klišová Alena 2:2, body hostů: Nezhoda Jiří 3:1, Borovský Martin 3:1, Krauz Samuel 2:2, Pekárek David 0:4), SSK Kom. Lhotka C - SK Návsí - Milíkov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galmus Libor 2:2, Georgiadis Petros 1:0, Palarczyk Petr 1:2, Rada Zdeněk 0:4, Čečotka Dušan 1:2, WO 0:1, body hostů: Byrtus Samuel 4:0, Heczko Marcel 2:2, Walek Adrian 3:1, Heczko David 1:2, WO 1:0), Sokol Dobrá - TTC Vendryně B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bařina Lukáš 0:4, Karásek Tomáš 3:1, Meca Rostislav 3:1, Chovančík Zdeněk 2:2, body hostů: Drozd Kamil 2:2, Wawreczka Česlav 3:1, Pszczolka Vlastimil 2:2, Procházka Rudolf 1:3), Sokol Krmelín - Sokol Ropice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bujok Jan 4:0, Přívětivý Bohumil 2:1, Stach Jiří 3:0, Palmi Ivo 3:1, WO 2:0, body hostů: Krucina Vojtěch 2:2, Válek Petr 0:4, Pilarz Konrád 0:4, Schmiedl Hostimil 0:2, WO 0:2),
Okresní soutěž 2.třídy
1. kolo:
SK Frýdlant n/O B - TTC Bystřice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blahuta Petr 1:3, Ondračková Zuzana 0:4, Ondračka Pavel 4:0, Klesla Rostislav 0:4, body hostů: Bruk Tomáš 3:1, Szopa Richard 3:1, Šedivý Milan 2:2, Kolodziej Česlav 3:1), TTC Frýdlant D - ST Kozlovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papřok Martin 2:2, Liberda Roman 1:3, Zahrádka Jiří 2:2, Herec Lumír 2:2, body hostů: Nevlud Radek 4:0, Trubák Vojtěch 4:0, Navrátil Daniel 1:3, Blabla Šimon 0:4), SSK Kom. Lhotka D - Sokol Brušperk E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterek David 2:2, Přeček Libor 2:2, Pawlik Dalibor 2:2, Plinta Stanislav 2:2, body hostů: Krupník Lukáš st. 3:1, Janečka Jiří 2:2, Šubert Břetislav 2:2, Homola Ondřej 1:3), TTC Třinec - TJ Janovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubaczka Vladislav 2:2, Bulawa Jaroslav 1:3, Koczy Robert 3:1, Bystrzycki Petr 2:2, body hostů: Krauz Samuel 4:0, Pekárek David 3:1, Charbulák Robert 0:4, Jedlička Roman 1:3), Sokol Metylovice B - Sokol Dobrá B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foldyna Vlastislav 3:1, Kraut Lumír 4:0, Šigut Matěj 2:2, Vrba Jaroslav 4:0, body hostů: Tóth Jozef 1:3, Guziur Dalibor 1:3, Cviček Roman 1:3, Skarka Jan 0:4),
2. kolo:
Sokol Dobrá B - TŽ Třinec D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chovančík Zdeněk 2:2, Cviček Roman 0:4, Tóth Jozef 2:1, Guziur Dalibor 1:3, WO 1:0, body hostů: Marosz Marian 2:2, Lachowicz Jiří 4:0, Drong Pavel 3:1, Drong Jan 1:2, WO 0:1), TJ Janovice B - Sokol Metylovice B 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Borovský Ivan 2:2, Jedlička Roman 2:2, Charbulák Robert 0:4, WO 0:5, body hostů: Foldyna Vlastislav 3:0, Ivánek Tomáš 1:2, Foltýnek Jiří 1:2, Kraut Lumír 3:0, WO 5:0), Sokol Brušperk E - TTC Třinec 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Homola Ondřej 0:4, Rychlík Josef 1:3, Šubert Břetislav 0:4, Krupník Lukáš st. 0:4, body hostů: Bystrzycki Petr 4:0, Koczy Robert 4:0, Bulawa Lubomír 3:1, Kubaczka Vladislav 4:0), ST Kozlovice D - SSK Kom. Lhotka D 18:0wo, SK Frýdlant n/O B - TTC Frýdlant D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondračka Pavel 2:0, Ondračková Zuzana 0:4, Menšík Martin 0:4, Klesla Rostislav 2:2, Vacula Lubomír 0:2, body hostů: Papřok Martin 2:2, Herec Lumír 4:0, Šimeček Draženko 4:0, Šimeček Petr 2:2),
3. kolo:
TTC Frýdlant D - TTC Bystřice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zahrádka Jiří 2:2, Liberda Roman 2:2, Papřok Martin 1:3, Herec Lumír 1:3, body hostů: Szopa Richard 1:3, Bruk Tomáš 4:0, Kolodziej Česlav 1:3, Šedivý Milan 4:0), SSK Kom. Lhotka D - SK Frýdlant n/O B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čečotka Dušan 3:1, Novák Petr 1:3, Přeček Libor 1:3, Peterek David 0:4, body hostů: Šlachta Antonín Prokop 3:1, Vacula Lubomír 1:3, Štefek Dominik 3:1, Ondračka Pavel 4:0), TTC Třinec - ST Kozlovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubaczka Vladislav 2:2, Bulawa Jaroslav 2:2, Koczy Robert 4:0, Bystrzycki Petr 2:2, body hostů: Navrátil Daniel 3:1, Trubák Vojtěch 3:1, Tabach René 0:4, Krpec Filip 0:4), Sokol Metylovice B - Sokol Brušperk E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraut Lumír 4:0, Foldyna Vlastislav 2:2, Foltýnek Jiří 0:4, Šigut Matěj 4:0, body hostů: Vantuch František 2:2, Krupník Lukáš st. 1:3, Rychlík Josef 1:3, Šubert Břetislav 2:2), TŽ Třinec D - TJ Janovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marosz Marian 3:1, Lachowicz Jiří 4:0, Drong Jan 3:1, Mitrega Roman 4:0, body hostů: Krauz Samuel 2:2, Pekárek David 0:4, Charbulák Robert 0:4, Jedlička Roman 0:4),
4. kolo:
TTC Bystřice B - Sokol Dobrá B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bruk Tomáš 4:0, Šedivý Milan 3:1, Szopa Richard 2:2, WO 0:5, body hostů: Tóth Jozef 0:3, Chovančík Zdeněk 2:1, Cviček Roman 1:2, Lach Daniel 0:3, WO 5:0), Sokol Brušperk E - TŽ Třinec D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančák Richard 2:2, Rychlík Josef 0:3, Šubert Břetislav 1:3, Krupník Lukáš st. 3:1, WO 1:0, body hostů: Lachowicz Jiří 3:1, Drong Pavel 3:1, Drong Jan 2:1, Delina Jan 1:3, WO 0:1), ST Kozlovice D - Sokol Metylovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blabla Šimon 1:3, Navrátil Daniel 1:3, Trubák Vojtěch 4:0, Nevlud Radek 1:3, body hostů: Vrba Jaroslav 3:1, Kraut Lumír 3:1, Foldyna Vlastislav 3:1, Foltýnek Jiří 0:2, Ivánek Tomáš 0:2), SK Frýdlant n/O B - TTC Třinec 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vacula Lubomír 0:4, Šlachta Antonín Prokop 4:0, Ondračka Pavel 2:0, Štefek Dominik 4:0, Ondračková Zuzana 0:2, body hostů: Bystrzycki Petr 2:2, Koczy Robert 1:3, Bulawa Jaroslav 1:3, Kubaczka Vladislav 2:2), TTC Frýdlant D - SSK Kom. Lhotka D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herec Lumír 2:0, Novák Lukáš 4:0, Liberda Roman 2:2, Papřok Martin 4:0, Herec Lukáš 1:1, body hostů: Georgiadis Petros 0:4, Přeček Libor 2:2, Pawlik Dalibor 1:3, Plinta Stanislav 0:4),
5. kolo:
SSK Kom. Lhotka D - TTC Bystřice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterek David 0:4, Přeček Libor 1:3, Novák Petr 2:2, Chylek Rostislav 3:1, body hostů: Szopa Richard 1:3, Kolodziej Česlav 3:1, Telecký Jaroslav 2:2, Šedivý Milan 4:0), TTC Třinec - TTC Frýdlant D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubaczka Vladislav 3:1, Bulawa Lubomír 2:2, Koczy Robert 3:1, Bystrzycki Petr 2:2, body hostů: Liberda Roman 1:3, Novák Lukáš 4:0, Herec Lukáš 1:3, Herec Lumír 0:4), Sokol Metylovice B - SK Frýdlant n/O B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraut Lumír 4:0, Foldyna Vlastislav 3:1, Foltýnek Jiří 3:0, Šigut Matěj 1:1, Luňáček Zbyněk 0:2, WO 0:1, body hostů: Vacula Lubomír 1:3, Ondračková Zuzana 1:3, Klesla Rostislav 0:4, Ondračka Pavel 2:1, WO 1:0), TŽ Třinec D - ST Kozlovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drong Jan 3:1, Delina Jan 2:2, Lasota Sebastian 2:2, Lachowicz Jiří 4:0, body hostů: Trubák Vojtěch 3:1, Nevlud Radek 2:2, Tabach René 0:4, Krpec Filip 0:4), Sokol Dobrá B - TJ Janovice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tóth Jozef 4:0, Skarka Miroslav 2:2, Moskva Václav 3:1, Chovančík Zdeněk 4:0, body hostů: Lichna Ivo 0:4, Bednář Martin 1:3, Nezhoda Petr 1:3, Bláha Jaroslav 1:3),
6. kolo:
TTC Bystřice B - TJ Janovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bruk Tomáš 4:0, Kolodziej Česlav 2:0, Šedivý Milan 4:0, Szopa Richard 3:1, Konderla Roman 0:2, body hostů: Bednář Martin 1:3, Nezhoda Petr 0:4, Charbulák Robert 1:3, Bláha Jaroslav 1:3), Sokol Brušperk E - Sokol Dobrá B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubert Břetislav 0:3, Dolegovský Patrik 0:2, Homola Ondřej 0:4, Krupník Lukáš st. 4:0, WO 1:2, body hostů: Moskva Václav 3:1, Tóth Jozef 2:1, Chovančík Zdeněk 2:1, Cviček Roman 2:1, WO 2:1), SK Frýdlant n/O B - TŽ Třinec D 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hofman Adrian 0:4, Vacula Lubomír 2:2, Ondračka Pavel 3:1, WO 0:5, body hostů: Marosz Marian 3:0, Drong Pavel 1:2, Drong Jan 2:1, Delina Jan 1:2, WO 5:0), TTC Frýdlant D - Sokol Metylovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Papřok Martin 3:1, Liberda Roman 2:2, Herec Lumír 0:4, Tkáč Richard 1:3, body hostů: Kraut Lumír 3:1, Šigut Matěj 4:0, Vrba Jaroslav 2:2, Foldyna Vlastislav 1:3), SSK Kom. Lhotka D - TTC Třinec 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Georgiadis Petros 2:2, Přeček Libor 0:4, Chylek Rostislav 1:3, Pawlik Dalibor 0:4, body hostů: Bystrzycki Petr 3:1, Koczy Robert 4:0, Bulawa Jaroslav 3:1, Kubaczka Vladislav 3:1),
7. kolo:
TTC Třinec - TTC Bystřice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubaczka Vladislav 2:2, Bulawa Lubomír 2:2, Koczy Robert 2:2, Bystrzycki Petr 3:1, body hostů: Szopa Richard 0:4, Bruk Tomáš 0:4, Kolodziej Česlav 4:0, Šedivý Milan 3:1), Sokol Metylovice B - SSK Kom. Lhotka D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivánek Tomáš 0:4, Vrba Jaroslav 3:1, Šigut Matěj 2:2, Kraut Lumír 4:0, body hostů: Čečotka Dušan 2:2, Novák Petr 3:1, Georgiadis Petros 1:3, Přeček Libor 1:3), TŽ Třinec D - TTC Frýdlant D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drong Jan 3:0, Lachowicz Jiří 3:1, Drong Pavel 3:1, Mitrega Roman 3:1, WO 0:1, body hostů: Papřok Martin 0:4, Novák Lukáš 3:0, Tkáč Richard 0:4, Herec Lumír 0:4, WO 1:0), Sokol Dobrá B - ST Kozlovice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Guziur Dalibor 1:3, Moskva Václav 2:2, Chovančík Zdeněk 1:3, Tóth Jozef 1:3, body hostů: Navrátil Daniel 2:2, Trubák Vojtěch 4:0, Nevlud Radek 2:2, Jalůvka Jiří 3:1), TJ Janovice B - Sokol Brušperk E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekárek David 2:2, Jedlička Roman 1:3, Borovský Ivan 3:1, Krauz Samuel 4:0, body hostů: Krupník Lukáš st. 3:1, Šubert Břetislav 2:2, Jančák Richard 1:3, Neuwirth Ondřej 0:4),
8. kolo:
TTC Bystřice B - Sokol Brušperk E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szopa Richard 3:1, Bruk Tomáš 1:1, Šedivý Milan 4:0, Kolodziej Česlav 3:1, Buda Boleslav 2:0, body hostů: Jančák Richard 3:1, Ševěček Jan 0:4, Viňanský Pavel 0:4, Kocián Vojtěch 0:4), ST Kozlovice D - TJ Janovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jalůvka Jiří 3:1, Tabach René 0:4, Navrátil Daniel 1:3, Trubák Vojtěch 4:0, body hostů: Pekárek David 3:1, Borovský Ivan 2:2, Charbulák Robert 1:3, Jedlička Roman 2:2), SK Frýdlant n/O B - Sokol Dobrá B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacula Lubomír 1:3, Klesla Rostislav 1:1, Ondračka Pavel 4:0, Menšík Martin 0:4, Novotný Michael 0:2, body hostů: Moskva Václav 1:3, Chovančík Zdeněk 3:1, Guziur Dalibor 3:1, Tóth Jozef 3:1), SSK Kom. Lhotka D - TŽ Třinec D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Petr 3:1, Přeček Libor 1:3, Čečotka Dušan 2:1, Chylek Rostislav 3:1, WO 1:0, body hostů: Mitrega Roman 4:0, Drong Pavel 0:4, Weber Milan 1:3, Drong Jan 0:2, Lachowicz Jiří 1:0, WO 0:1), TTC Třinec - Sokol Metylovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubaczka Vladislav 3:1, Bulawa Jaroslav 2:2, Koczy Robert 3:1, Bystrzycki Petr 3:1, body hostů: Vrba Jaroslav 2:2, Šigut Matěj 3:1, Foltýnek Jiří 0:4, Ivánek Tomáš 0:4),
9. kolo:
Sokol Metylovice B - TTC Bystřice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: 0:4, Ivánek Tomáš 2:2, Foltýnek Jiří 0:4, Šigut Matěj 4:0, body hostů: Szopa Richard 2:2, Bruk Tomáš 3:1, Kolodziej Česlav 2:2, Šedivý Milan 3:1), TŽ Třinec D - TTC Třinec 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Weber Milan 2:2, Drong Jan 1:2, Delina Jan 0:4, Mitrega Roman 3:1, WO 0:1, body hostů: Bystrzycki Petr 2:2, Koczy Robert 3:1, Bulawa Jaroslav 1:2, Kubaczka Vladislav 3:1, WO 1:0), Sokol Dobrá B - TTC Frýdlant D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tóth Jozef 2:2, Moskva Václav 2:2, Cviček Roman 1:3, Chovančík Zdeněk 2:2, body hostů: Novák Lukáš 3:1, Liberda Roman 1:3, Papřok Martin 4:0, Tkáč Richard 1:3), TJ Janovice B - SK Frýdlant n/O B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borovský Ivan 3:1, Jedlička Roman 4:0, Pekárek David 2:2, Lichna Ivo 0:4, body hostů: Ondračka Pavel 3:1, Klesla Rostislav 1:3, Vacula Lubomír 2:2, Ondračková Zuzana 1:1, Menšík Martin 0:2), Sokol Brušperk E - ST Kozlovice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančák Richard 2:2, Šubert Břetislav 0:4, Krupník Lukáš ml. 1:3, Krupník Lukáš st. 4:0, body hostů: Trubák Vojtěch 2:2, Nevlud Radek 2:2, Navrátil Daniel 2:2, Blabla Šimon 3:1),
10. kolo:
TTC Bystřice B - ST Kozlovice D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szopa Richard 2:2, Bruk Tomáš 4:0, Kolodziej Česlav 4:0, Šedivý Milan 4:0, body hostů: Navrátil Daniel 1:3, Blabla Šimon 1:3, Tofel Martin 0:4, Tabach Jan 0:4), SK Frýdlant n/O B - Sokol Brušperk E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papíková Irena Elizabeth 0:4, Somr Daniel 0:4, Ondračka Pavel 4:0, Vacula Lubomír 1:3, body hostů: Ševěček Jan 3:1, Neuwirth Ondřej 2:2, Jančák Richard 3:1, Humplík David 3:1), TTC Frýdlant D - TJ Janovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Papřok Martin 4:0, Herec Lukáš 2:2, Tkáč Richard 2:2, Herec Lumír 1:3, body hostů: Krauz Samuel 3:1, Jedlička Roman 2:2, Borovský Ivan 2:2, Charbulák Robert 0:4), SSK Kom. Lhotka D - Sokol Dobrá B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chylek Rostislav 3:1, Čečotka Dušan 4:0, Georgiadis Petros 3:1, Pawlik Dalibor 1:3, body hostů: Moskva Václav 1:3, Tóth Jozef 1:3, Cviček Roman 1:3, Filip Martin 2:2), Sokol Metylovice B - TŽ Třinec D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šigut Matěj 2:2, Vrba Jaroslav 1:3, Kraut Lumír 3:1, Foltýnek Jiří 1:3, body hostů: Mitrega Roman 4:0, Lachowicz Jiří 3:1, Drong Jan 2:2, Delina Jan 0:4),
11. kolo:
TŽ Třinec D - TTC Bystřice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mitrega Roman 3:1, Lachowicz Jiří 4:0, Marosz Marian 2:2, Drong Jan 1:3, body hostů: Szopa Richard 1:3, Bruk Tomáš 1:3, Buda Boleslav 1:3, Kolodziej Česlav 3:1), Sokol Dobrá B - TTC Třinec 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tóth Jozef 1:3, Guziur Dalibor 1:3, Moskva Václav 1:3, Chovančík Zdeněk 0:3, WO 0:1, body hostů: Bulawa Lubomír 1:2, Koczy Robert 4:0, Bulawa Jaroslav 3:1, Kubaczka Vladislav 4:0, WO 1:0), TJ Janovice B - SSK Kom. Lhotka D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pekárek David 2:2, Charbulák Robert 0:2, Jedlička Roman 2:2, Krauz Samuel 3:1, Lichna Ivo 0:2, body hostů: Čečotka Dušan 2:2, Pawlik Dalibor 1:3, Chylek Rostislav 4:0, Georgiadis Petros 2:2), Sokol Brušperk E - TTC Frýdlant D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševěček Jan 2:2, Jančák Richard 2:2, Šubert Břetislav 1:2, Neuwirth Ondřej 0:4, WO 1:0, body hostů: Papřok Martin 4:0, Liberda Roman 2:2, Tkáč Richard 2:2, Herec Lumír 2:1, WO 0:1), ST Kozlovice D - SK Frýdlant n/O B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jalůvka Jiří 4:0, Nevlud Radek 3:1, Navrátil Daniel 3:0, Tabach René 3:1, Tabach Jan 0:1, body hostů: Esterka Alex 0:4, Klesla Rostislav 2:2, Menšík Martin 0:4, Ondračková Zuzana 1:3),
12. kolo:
TTC Bystřice B - SK Frýdlant n/O B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bruk Tomáš 3:1, Kolodziej Česlav 4:0, Šedivý Milan 4:0, Szopa Richard 2:0, Konderla Roman 1:1, body hostů: Ondračka Pavel 2:2, Esterka Alex 0:4, Somr Daniel 0:4, Horák Dominik 0:4), ST Kozlovice D - TTC Frýdlant D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trubák Vojtěch 4:0, Blabla Ladislav st. 1:3, Jedlička Pavel 2:2, Jalůvka Jiří 4:0, body hostů: Papřok Martin 2:2, Liberda Roman 2:2, Vantuch Ivo 1:3, Herec Lumír 0:4), Sokol Brušperk E - SSK Kom. Lhotka D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančák Richard 2:2, Krupník Lukáš ml. 2:2, Šubert Břetislav 2:2, Krupník Lukáš st. 3:1, body hostů: Čečotka Dušan 2:2, Novák Petr 2:2, Georgiadis Petros 2:2, Přeček Libor 1:3), TJ Janovice B - TTC Třinec 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bláha Jaroslav 0:4, Charbulák Robert 0:4, Borovský Ivan 0:4, Pekárek David 0:4, body hostů: Bulawa Lubomír 4:0, Kubaczka Vladislav 4:0, Bystrzycki Petr 4:0, Koczy Robert 4:0), Sokol Dobrá B - Sokol Metylovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Guziur Dalibor 4:0, Chovančík Zdeněk 4:0, Moskva Václav 2:2, Tóth Jozef 3:1, body hostů: Ivánek Tomáš 0:4, Vrba Jaroslav 1:3, Foltýnek Jiří 2:2, Luňáček Zbyněk 0:4),
13. kolo:
TŽ Třinec D - Sokol Dobrá B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drong Jan 2:2, Lachowicz Jiří 4:0, Weber Milan 3:0, Mitrega Roman 4:0, WO 1:0, body hostů: Guziur Dalibor 1:3, Tóth Jozef 0:4, Kalenda Pavel 0:4, Moskva Václav 1:2, WO 0:1), Sokol Metylovice B - TJ Janovice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňáček Zbyněk 0:4, Durďák Vladimír 1:3, Foltýnek Jiří 1:3, Ivánek Tomáš 1:3, body hostů: Krauz Samuel 4:0, Pekárek David 4:0, Jedlička Roman 2:2, Borovský Ivan 3:1), TTC Třinec - Sokol Brušperk E 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bulawa Jaroslav 3:1, Bystrzycki Petr 4:0, Koczy Robert 4:0, Kubaczka Vladislav 4:0, body hostů: Krupník Lukáš ml. 0:4, Homola Ondřej 0:4, Ševěček Jan 0:4, Jančák Richard 1:3), SSK Kom. Lhotka D - ST Kozlovice D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pawlik Dalibor 2:2, Novák Petr 4:0, Georgiadis Petros 3:1, Peterek David 0:2, Přeček Libor 0:2, body hostů: Trubák Vojtěch 3:1, Nevlud Radek 2:2, Jalůvka Jiří 1:3, Šrubař Matěj 1:3), TTC Frýdlant D - SK Frýdlant n/O B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papřok Martin 4:0, Liberda Roman 4:0, Tkáč Richard 4:0, Herec Lumír 2:2, body hostů: Klesla Rostislav 1:3, Vacula Lubomír 1:3, Menšík Martin 0:4, Ondračková Zuzana 0:4),
14. kolo:
TTC Bystřice B - TTC Frýdlant D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szopa Richard 2:2, Kolodziej Česlav 2:2, Šedivý Milan 3:1, Bruk Tomáš 3:1, body hostů: Stávek Jan 0:4, Liberda Roman 4:0, Tkáč Richard 0:4, Vantuch Ivo 2:2), SK Frýdlant n/O B - SSK Kom. Lhotka D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Dominik 0:4, Menšík Martin 0:4, Ondračka Pavel 4:0, Vacula Lubomír 0:4, body hostů: Rada Zdeněk 3:1, Pawlik Dalibor 3:1, Georgiadis Petros 3:1, Novák Petr 3:1), ST Kozlovice D - TTC Třinec 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trubák Vojtěch 3:1, Nevlud Radek 0:4, Šrubař Matěj 0:4, Navrátil Daniel 0:4, body hostů: Kubaczka Vladislav 3:1, Bystrzycki Petr 3:1, Bulawa Lubomír 3:1, Koczy Robert 4:0), Sokol Brušperk E - Sokol Metylovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančák Richard 3:1, Krupník Lukáš ml. 3:1, Šubert Břetislav 0:2, Krupník Lukáš st. 4:0, Ševěček Jan 1:1, body hostů: Durďák Vladimír 0:4, Šigut Matěj 3:1, Foltýnek Jiří 1:3, Ivánek Tomáš 1:3), TJ Janovice B - TŽ Třinec D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bláha Jaroslav 0:4, Lichna Ivo 2:2, Nezhoda Petr 1:3, Bednář Martin 3:1, body hostů: Lachowicz Jiří 4:0, Delina Jan 2:2, Drong Jan 3:1, Vostrčil Jaroslav 1:3),
15. kolo:
Sokol Dobrá B - TTC Bystřice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chovančík Zdeněk 3:1, Moskva Václav 1:3, Tóth Jozef 0:4, Guziur Dalibor 2:2, body hostů: Szopa Richard 1:3, Bruk Tomáš 4:0, Kolodziej Česlav 2:2, Šedivý Milan 3:1), TŽ Třinec D - Sokol Brušperk E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drong Pavel 2:2, Lachowicz Jiří 4:0, Drong Jan 3:1, Marosz Marian 3:0, WO 0:1, body hostů: Krupník Lukáš st. 2:1, Krupník Lukáš ml. 0:4, Šubert Břetislav 0:4, Ševěček Jan 1:3, WO 1:0), Sokol Metylovice B - ST Kozlovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivánek Tomáš 1:3, Durďák Vladimír 2:2, Liberda Jiří 2:2, Vrba Jaroslav 3:0, Foltýnek Jiří 0:1, body hostů: Trubák Vojtěch 2:2, Nevlud Radek 1:3, Navrátil Daniel 3:1, Šrubař Matěj 2:2), TTC Třinec - SK Frýdlant n/O B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bulawa Jaroslav 3:1, Bystrzycki Petr 4:0, Koczy Robert 4:0, Kubaczka Vladislav 4:0, body hostů: Ondračka Richard 0:2, Klesla Rostislav 1:3, Klesla Rostislav 0:4, Menšík Martin 0:4, Ondračková Zuzana 0:2), SSK Kom. Lhotka D - TTC Frýdlant D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Georgiadis Petros 2:2, Čečotka Dušan 2:2, Novák Petr 1:3, Rada Zdeněk 0:1, Přeček Libor 0:3, body hostů: Novák Lukáš 4:0, Liberda Roman 2:2, Tkáč Richard 3:1, Herec Lumír 2:2),
16. kolo:
TTC Bystřice B - SSK Kom. Lhotka D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bruk Tomáš 2:2, Kolodziej Česlav 3:1, Šedivý Milan 3:1, Szopa Richard 1:3, body hostů: Čečotka Dušan 4:0, Georgiadis Petros 2:2, Přeček Libor 1:3, Peterek David 0:4), TTC Frýdlant D - TTC Třinec 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Papřok Martin 0:4, Liberda Roman 0:4, Tkáč Richard 0:4, Vantuch Ivo 1:3, body hostů: Kubaczka Vladislav 4:0, Bulawa Jaroslav 4:0, Bystrzycki Petr 3:1, Koczy Robert 4:0), SK Frýdlant n/O B - Sokol Metylovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klesla Rostislav 3:1, Ondračka Pavel 2:0, Ondračková Zuzana 0:4, Vacula Lubomír 2:2, Klesla Rostislav 1:1, body hostů: Kraut Lumír 3:1, Liberda Jiří 1:3, Foltýnek Jiří 1:3, Ivánek Tomáš 3:1), ST Kozlovice D - TŽ Třinec D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nevlud Radek 0:4, Tofel Martin 0:4, Jalůvka Jiří 2:2, Šrubař Matěj 0:4, body hostů: Mitrega Roman 3:1, Lachowicz Jiří 4:0, Marosz Marian 4:0, Weber Milan 3:1), TJ Janovice B - Sokol Dobrá B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pekárek David 1:3, Krauz Samuel 4:0, Jedlička Roman 1:3, Charbulák Robert 2:2, body hostů: Cviček Roman 3:1, Moskva Václav 1:3, Chovančík Zdeněk 2:2, Tóth Jozef 2:2),
17. kolo:
TJ Janovice B - TTC Bystřice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Charbulák Robert 1:3, Jedlička Roman 0:4, Borovský Ivan 1:3, Pekárek David 2:2, body hostů: Szopa Richard 2:2, Buda Boleslav 2:2, Bruk Tomáš 4:0, Šedivý Milan 4:0), Sokol Dobrá B - Sokol Brušperk E 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chovančík Zdeněk 1:3, Cviček Roman 0:4, Tóth Jozef 1:3, Moskva Václav 0:4, body hostů: Jančák Richard 3:1, Krupník Lukáš ml. 4:0, Krupník Lukáš st. 4:0, Ševěček Jan 3:1), TŽ Třinec D - SK Frýdlant n/O B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marosz Marian 3:1, Mitrega Roman 3:1, Lachowicz Jiří 4:0, Weber Milan 3:1, body hostů: Vacula Lubomír 0:4, Ondračková Zuzana 0:4, Menšík Martin 0:4, Ondračka Pavel 3:1), Sokol Metylovice B - TTC Frýdlant D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ivánek Tomáš 0:4, Vrba Jaroslav 0:2, Foltýnek Jiří 0:4, Kraut Lumír 1:3, Durďák Vladimír 0:2, body hostů: Novák Lukáš 4:0, Vantuch Ivo 3:1, Kaloč Jan 4:0, Tkáč Richard 4:0), TTC Třinec - SSK Kom. Lhotka D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bulawa Jaroslav 3:1, Bystrzycki Petr 4:0, Koczy Robert 4:0, Kubaczka Vladislav 3:1, body hostů: Georgiadis Petros 2:2, Pawlik Dalibor 0:4, Přeček Libor 0:4, Peterek David 0:4),
18. kolo:
TTC Bystřice B - TTC Třinec 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bruk Tomáš 2:2, Kolodziej Česlav 1:3, Šedivý Milan 3:1, Szopa Richard 0:4, body hostů: Bulawa Jaroslav 2:2, Kubaczka Vladislav 2:2, Bystrzycki Petr 2:2, Koczy Robert 4:0), SSK Kom. Lhotka D - Sokol Metylovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přeček Libor 3:1, Georgiadis Petros 3:1, Čečotka Dušan 3:1, Rada Zdeněk 2:2, body hostů: Šigut Matěj 4:0, Ivánek Tomáš 0:4, Foltýnek Jiří 1:3, Durďák Vladimír 0:4), TTC Frýdlant D - TŽ Třinec D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tkáč Richard 1:3, Liberda Roman 1:3, Stávek Jan 0:4, Herec Lumír 1:3, body hostů: Lachowicz Jiří 4:0, Marosz Marian 3:1, Weber Milan 3:1, Drong Pavel 3:1), ST Kozlovice D - Sokol Dobrá B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrubař Matěj 0:4, Jalůvka Jiří 1:3, Nevlud Radek 1:2, Trubák Vojtěch 3:1, WO 1:0, body hostů: Guziur Dalibor 3:1, Tóth Jozef 1:3, Chovančík Zdeněk 4:0, Moskva Václav 2:1, WO 0:1), Sokol Brušperk E - TJ Janovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančák Richard 3:1, Krupník Lukáš st. 3:1, Ševěček Jan 3:1, Krupník Lukáš ml. 3:1, body hostů: Pekárek David 0:4, Charbulák Robert 0:4, Jedlička Roman 1:3, Krauz Samuel 3:1),
19. kolo:
Sokol Brušperk E - TTC Bystřice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šubert Břetislav 0:4, Neuwirth Ondřej 0:4, Krupník Lukáš ml. 4:0, Ševěček Jan 1:3, body hostů: Szopa Richard 3:1, Kolodziej Česlav 3:1, Bruk Tomáš 3:1, Šedivý Milan 2:2), TJ Janovice B - ST Kozlovice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pekárek David 3:1, Jedlička Roman 1:3, Charbulák Robert 1:3, Borovský Ivan 4:0, body hostů: Blabla Šimon 2:2, Škodík David 2:2, Šrubař Matěj 1:3, Tofel Martin 2:2), Sokol Dobrá B - SK Frýdlant n/O B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chovančík Zdeněk 2:2, Guziur Dalibor 2:2, Tóth Jozef 2:2, Kalenda Pavel 1:3, body hostů: Vacula Lubomír 3:1, Klesla Rostislav 1:3, Ondračka Pavel 4:0, Ondračka Richard 1:3), TŽ Třinec D - SSK Kom. Lhotka D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mitrega Roman 3:1, Lachowicz Jiří 3:1, Weber Milan 4:0, Marosz Marian 1:3, body hostů: Čečotka Dušan 0:4, Rada Zdeněk 3:1, Přeček Libor 1:3, Georgiadis Petros 1:3), Sokol Metylovice B - TTC Třinec 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ivánek Tomáš 0:4, Kraut Lumír 1:3, Foltýnek Jiří 0:4, Durďák Vladimír 0:4, body hostů: Kubaczka Vladislav 4:0, Bulawa Lubomír 3:1, Bystrzycki Petr 4:0, Koczy Robert 4:0),
20. kolo:
TTC Bystřice B - Sokol Metylovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bruk Tomáš 3:1, Kolodziej Česlav 3:1, Šedivý Milan 2:2, Szopa Richard 3:1, body hostů: Kraut Lumír 4:0, Ivánek Tomáš 0:4, Foltýnek Jiří 1:3, Luňáček Zbyněk 0:4), TTC Třinec - TŽ Třinec D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bulawa Lubomír 2:2, Bystrzycki Petr 1:3, Koczy Robert 3:1, Kubaczka Vladislav 3:1, body hostů: Mitrega Roman 2:2, Weber Milan 2:2, Lachowicz Jiří 3:1, Delina Jan 0:4), TTC Frýdlant D - Sokol Dobrá B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stávek Jan 2:2, Liberda Roman 4:0, Herec Lumír 1:3, Tkáč Richard 2:2, body hostů: Moskva Václav 3:1, Filip Martin 0:4, Chovančík Zdeněk 3:1, Tóth Jozef 1:3), SK Frýdlant n/O B - TJ Janovice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klesla Rostislav 2:2, Ondračková Zuzana 1:3, Klesla Rostislav ml. 2:2, Menšík Martin 0:4, body hostů: Charbulák Robert 2:2, Pekárek David 4:0, Nezhoda Petr 3:1, Jedlička Roman 2:2), ST Kozlovice D - Sokol Brušperk E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrubař Matěj 0:4, Jalůvka Jiří 2:2, Nevlud Radek 2:2, Trubák Vojtěch 4:0, body hostů: Jančák Richard 1:3, Krupník Lukáš ml. 3:1, Krupník Lukáš st. 3:1, Šubert Břetislav 1:3),
21. kolo:
ST Kozlovice D - TTC Bystřice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tofel Martin 1:3, Trubák Vojtěch 3:1, Blabla Šimon 2:2, Jalůvka Jiří 1:3, body hostů: Pail František 0:2, Chrapek Jan 2:2, Bruk Tomáš 3:1, Šedivý Milan 4:0, Buda Boleslav 0:2), Sokol Brušperk E - SK Frýdlant n/O B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocián Vojtěch 2:2, Šubert Břetislav 3:1, Neuwirth Ondřej 2:2, Krupník Lukáš st. 3:1, body hostů: Vacula Lubomír 2:2, Menšík Martin 0:4, Ondračka Pavel 4:0, Somr Daniel 0:4), TJ Janovice B - TTC Frýdlant D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nezhoda Petr 3:1, Jedlička Roman 4:0, Borovský Ivan 2:2, Pekárek David 4:0, body hostů: Tkáč Richard 1:3, Kahánek Petr 0:4, Herec Lukáš 2:2, Kociánová Natálie 0:4), Sokol Dobrá B - SSK Kom. Lhotka D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chovančík Zdeněk 2:2, Guziur Dalibor 1:3, Tóth Jozef 2:2, Moskva Václav 2:2, body hostů: Rada Zdeněk 2:2, Georgiadis Petros 1:3, Přeček Libor 2:2, Čečotka Dušan 4:0), TŽ Třinec D - Sokol Metylovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mitrega Roman 4:0, Lachowicz Jiří 4:0, Weber Milan 2:0, Marosz Marian 4:0, Delina Jan 0:2, body hostů: Šigut Matěj 1:3, Kraut Lumír 0:4, Foltýnek Jiří 0:4, Ivánek Tomáš 1:3),
22. kolo:
TTC Bystřice B - TŽ Třinec D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bruk Tomáš 2:1, Kolodziej Česlav 1:3, Šedivý Milan 0:4, Szopa Richard 0:3, WO 2:0, body hostů: Mitrega Roman 4:0, Lachowicz Jiří 2:0, Marosz Marian 2:2, Weber Milan 3:1, WO 0:2), TTC Třinec - Sokol Dobrá B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bulawa Jaroslav 2:2, Bystrzycki Petr 0:4, Koczy Robert 4:0, Kubaczka Vladislav 4:0, body hostů: Tóth Jozef 2:2, Moskva Václav 1:3, Guziur Dalibor 2:2, Cviček Roman 1:3), SSK Kom. Lhotka D - TJ Janovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pawlik Dalibor 1:3, Přeček Libor 3:0, Čečotka Dušan 3:0, Rada Zdeněk 2:2, Georgiadis Petros 1:0, WO 0:1, body hostů: Nezhoda Petr 2:2, Jedlička Roman 2:2, Bláha Jaroslav 0:4, Charbulák Robert 1:2, WO 1:0), TTC Frýdlant D - Sokol Brušperk E 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tkáč Richard 3:1, Liberda Roman 3:1, Herec Lumír 3:1, Šimeček Draženko 3:1, body hostů: Ševěček Jan 0:4, Jančák Richard 4:0, Neuwirth Ondřej 0:4, Kocián Vojtěch 0:4), SK Frýdlant n/O B - ST Kozlovice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Dominik 3:1, Vach Nicolas 3:1, Menšík Martin 3:1, Ondračková Zuzana 3:1, body hostů: Šrubař Matěj 4:0, Tabach René 0:4, Tabach Jan 0:4, Blabla Ladislav st. 0:4),
Okresní soutěž 3.třídy
1. kolo:
Sokol Lhotka - SK Návsí - Milíkov C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strakoš Roman 4:0, Fuchsík Lukéš 4:0, Solik Jaroslav 4:0, Zlý Radoslav 2:2, body hostů: Di Giusto Roman 0:4, Samiec Filip 1:3, Kuchař Jiří 1:3, Kulštejn Ondřej 0:4), Orel Paskov C - TTC Frýdek-Místek B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Onderka Jiří 3:1, Růža Jiří st. 3:1, Pělucha Petr 4:0, Janáček Marek 2:0, Rundt Vladimír 0:2, body hostů: Běčák Matěj 2:2, Fabián Tobiáš 2:2, Střelec Adam 0:4, Tobola Kamil 0:4), TTC Třinec B - TTC Vendryně C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Roman 0:4, Bulawa Lubomír 3:1, Wawrosz Miloš 1:3, Wawrosz Lukáš 1:3, body hostů: Szczuka Milan 1:3, Ondraszek Bohdan 3:1, Wojnar Daniel 3:1, Vita Karel 4:0), Sokol Ropice D - Sokol Staré Město B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chodura Václav 3:1, Kaluža Petr 1:3, Pilarz Konrád 1:3, Krucina David 0:4, body hostů: Chvostek Karel 3:1, Kaňok Jaromír 3:1, Šturma Patrik 4:0, Sikora Roman 1:3), Sokol Palkovice B - SK Návsí - Milíkov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Petr 3:1, Opěla Radomír 2:2, Weigert Miloslav 3:1, Pohludka Stanislav 0:4, body hostů: Bojko Lukáš 3:1, Čmiel Adam 1:3, Rykala Tomáš 3:1, Kluz Milan 1:3),
2. kolo:
Sokol Staré Město B - Sokol Palkovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaňok Jaromír 2:2, Šturma Patrik 3:1, Chvostek Karel 4:0, Peter Ivo 2:2, body hostů: Adámek Petr 2:2, Weigert Miloslav 1:3, Opěla Radomír 1:3, Menšík Vladimír 1:3), TTC Vendryně C - Sokol Ropice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotajny Jakub 1:3, Ondraszek Bohdan 2:2, Niedoba Richard 1:3, Wojnar Daniel 3:1, body hostů: Chodura Václav 3:1, Kovařík Josef 3:1, Pilarz Konrád 3:1, Brudny Sebastian 0:4), TTC Frýdek-Místek B - TTC Třinec B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Běčák Matěj 1:2, Fabián Tobiáš 3:0, Svobodová Anna 2:1, Novák Petr 0:3, WO 5:0, body hostů: Polák Roman 2:2, Wawrosz Lukáš 2:2, Wawrosz Miloš 2:2, WO 0:5), SK Návsí - Milíkov C - Orel Paskov C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchař Jiří 0:4, Di Giusto Roman 1:3, Samiec Filip 2:2, Samiec Jan 1:3, body hostů: Onderka Jiří 3:1, Růža Jiří st. 2:2, Pělucha Petr 4:0, Janáček Marek 3:0, Rundt Vladimír 0:1), KST Písek - Sokol Lhotka 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suszka Jiří 0:4, Sikora Petr 2:2, Motyka Libor 0:4, Sikora František 3:1, body hostů: Fuchsík Lukéš 4:0, Strakoš Roman 2:2, Solik Jaroslav 3:1, Zlý Radoslav 2:2),
3. kolo:
Orel Paskov C - KST Písek 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), TTC Třinec B - SK Návsí - Milíkov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Starzyk Roman 0:4, Widenka Pavel 2:2, Polák Roman 1:3, Wawrosz Miloš 1:3, body hostů: Di Giusto Roman 4:0, Samiec Jan 2:2, Kuchař Jiří 2:2, Samiec Filip 4:0), Sokol Ropice D - TTC Frýdek-Místek B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelenický Vít 4:0, Chodura Václav 4:0, Kovařík Josef 3:1, Pilarz Konrád 4:0, body hostů: Běčák Matěj 1:3, Fabián Tobiáš 0:4, Svobodová Anna 0:1, Novák Petr 0:4, Tobola Kamil 0:3), Sokol Palkovice B - TTC Vendryně C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Petr 4:0, Opěla Radomír 3:1, Weigert Miloslav 2:2, Menšík Vladimír 1:3, body hostů: Wojnar Daniel 3:1, Szczuka Milan 2:2, Niedoba Richard 0:2, Holeksa Václav 1:3, Vita Karel 0:2), SK Návsí - Milíkov D - Sokol Staré Město B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bojko Lukáš 3:1, Kluz Milan 2:2, Čmiel Adam 1:3, Zvrtková Magdaléna 1:1, Heczko David 1:1, body hostů: Chvostek Karel 2:2, Šturma Patrik 4:0, Kaňok Jaromír 2:2, Priesol Stanislav 0:4),
4. kolo:
TTC Vendryně C - SK Návsí - Milíkov D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Rudolf 3:1, Szczuka Milan 1:3, Vita Karel 2:2, Wojnar Daniel 2:2, body hostů: Bojko Lukáš 3:1, Cieslar Ondřej 3:1, Rykala Tomáš 2:2, Kluz Milan 0:4), TTC Frýdek-Místek B - Sokol Palkovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svobodová Anna 2:2, Novák Petr 1:3, Tobola Kamil 1:3, Běčák Matěj 1:3, body hostů: Adámek Petr 4:0, Weigert Miloslav 3:1, Opěla Radomír 4:0, Pohludka Stanislav 0:4), SK Návsí - Milíkov C - Sokol Ropice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Di Giusto Roman 2:2, Samiec Filip 4:0, Kuchař Jiří 2:1, Samiec Jan 2:2, WO 0:1, body hostů: Chodura Václav 2:2, Kovařík Josef 1:3, Krucina David 1:3, Pilarz Konrád 1:2, WO 1:0), KST Písek - TTC Třinec B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motyka Libor 1:3, Sikora Petr 2:2, Sikora František 4:0, Suszka Jiří 2:2, body hostů: Widenka Pavel 2:2, Starzyk Roman 0:4, Bulawa Lubomír 3:1, Polák Roman 2:2), Sokol Lhotka - Orel Paskov C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strakoš Roman 4:0, Solik Jaroslav 1:3, Fuchsík Lukéš 2:2, Zlý Radoslav 2:2, body hostů: Růža Jiří st. 1:3, Onderka Jiří 1:3, Pělucha Petr 2:2, Janáček Marek 3:1),
5. kolo:
TTC Třinec B - Sokol Lhotka 0:18wo, Sokol Ropice D - KST Písek 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zelenický Vít 2:1, Chodura Václav 1:2, Kovařík Josef 1:2, Pilarz Konrád 1:2, WO 5:0, body hostů: Sikora Petr 2:2, Motyka Libor 1:3, Suszka Jiří 4:0, WO 0:5), Sokol Palkovice B - SK Návsí - Milíkov C 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adámek Petr 1:3, Menšík Vladimír 2:2, Weigert Miloslav 1:3, WO 0:5, body hostů: Di Giusto Roman 3:0, Samiec Filip 3:0, Kuchař Jiří 1:2, Samiec Jan 1:2, WO 5:0), SK Návsí - Milíkov D - TTC Frýdek-Místek B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rykala Tomáš 4:0, Heczko David 4:0, Sikora Dominik 3:1, Zvrtková Magdaléna 3:1, body hostů: Svobodová Anna 1:3, Fárek Vojtěch 0:4, Tobola Kamil 1:3, Fárková Kateřina 0:4), Sokol Staré Město B - TTC Vendryně C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaňok Jaromír 3:1, Chvostek Karel 4:0, Peter Ivo 3:1, Šturma Patrik 4:0, body hostů: Ondraszek Bohdan 0:4, Wojnar Daniel 0:4, Niedoba Richard 0:4, Holeksa Václav 2:2),
6. kolo:
TTC Frýdek-Místek B - Sokol Staré Město B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Běčák Matěj 2:2, Novák Petr 0:4, Dakov Radovan 1:3, Svobodová Anna 0:4, body hostů: Chvostek Karel 4:0, Kaňok Jaromír 4:0, Peter Ivo 3:1, Priesol Stanislav 2:2), SK Návsí - Milíkov C - SK Návsí - Milíkov D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Di Giusto Roman 3:1, Samiec Filip 4:0, Kuchař Jiří 4:0, Samiec Jan 3:1, body hostů: Majetný Tomáš 0:4, Čmiel Adam 0:4, Kluz Milan 0:4, Rykala Tomáš 2:2), KST Písek - Sokol Palkovice B 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sikora Petr 2:1, Sikora František 2:1, Motyka Libor 0:3, Suszka Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Adámek Petr 2:2, Weigert Miloslav 2:2, Opěla Radomír 2:2, WO 0:5), Sokol Lhotka - Sokol Ropice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fuchsík Lukéš 4:0, Solik Jaroslav 2:2, Strakoš Roman 3:1, Zlý Radoslav 0:3, Slípek Ivan 0:1, body hostů: Pilarz Konrád 1:3, Kaluža Petr 3:1, Dočkálek Tomáš 2:2, Krucina David 1:3), Orel Paskov C - TTC Třinec B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růža Jiří st. 4:0, Manda Zdeněk 4:0, Pělucha Petr 4:0, Janáček Marek 4:0, body hostů: Wawrosz Lukáš 0:4, Wawrosz Miloš 0:4, Polák Roman 0:4, Starzyk Roman 0:4),
7. kolo:
Sokol Ropice D - Orel Paskov C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chodura Václav 3:1, Boszczyk Petr 0:4, Zelenický Vít 2:2, Pilarz Konrád 1:3, body hostů: Rundt Vladimír 1:1, Růža Jiří st. 2:2, Pělucha Petr 3:1, Janáček Marek 4:0, Onderka Jiří 0:2), Sokol Palkovice B - Sokol Lhotka 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Petr 1:3, Pohludka Stanislav 0:4, Weigert Miloslav 1:3, Menšík Vladimír 1:3, body hostů: Fuchsík Lukéš 4:0, Strakoš Roman 4:0, Solik Jaroslav 4:0, Slípek Ivan 1:3), SK Návsí - Milíkov D - KST Písek 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rykala Tomáš 1:3, Kluz Milan 0:4, Heczko David 1:1, Byrtus Samuel 4:0, Čmiel Adam 0:2, body hostů: Sikora Petr 3:1, Motyka Libor 2:2, Suszka Jiří 3:1, Sikora František 2:2), Sokol Staré Město B - SK Návsí - Milíkov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konvička Vojtěch 2:2, Šturma Patrik 3:1, Chvostek Karel 0:3, Kaňok Jaromír 1:3, WO 1:0, body hostů: Di Giusto Roman 2:2, Samiec Filip 3:1, Samiec Jan 2:2, Kuchař Jiří 2:1, WO 0:1), TTC Vendryně C - TTC Frýdek-Místek B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Rudolf 3:1, Szczuka Milan 1:3, Niedoba Richard 1:3, Wojnar Daniel 3:1, body hostů: Fabián Tobiáš 3:1, Běčák Matěj 3:1, Novák Petr 0:4, Dakov Radovan 2:2),
8. kolo:
SK Návsí - Milíkov C - TTC Vendryně C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchař Jiří 1:1, Samiec Filip 3:1, Samiec Jan 3:1, Di Giusto Roman 2:2, Kulštejn Ondřej 0:2, body hostů: Wojnar Daniel 3:1, Ondraszek Bohdan 1:3, Vita Karel 3:1, Szczuka Milan 0:4), KST Písek - Sokol Staré Město B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sikora Petr 3:1, Suszka Jiří 4:0, Sikora František 2:2, WO 0:5, body hostů: Kaňok Jaromír 2:1, Šturma Patrik 1:2, Chvostek Karel 0:3, Peter Ivo 0:3, WO 5:0), Sokol Lhotka - SK Návsí - Milíkov D 16:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fulnek Jaroslav 4:0, Zlý Radoslav 4:0, Slípek Ivan 4:0, Šrubař Miroslav 4:0, body hostů: Majetný Jan 0:4, Majetný Tomáš 0:4, Sikora Dominik 0:4, Bolek Václav 0:4), Orel Paskov C - Sokol Palkovice B 16:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růža Jiří st. 4:0, Manda Zdeněk 2:0, Onderka Jiří 4:0, Janáček Marek 4:0, Rundt Vladimír 2:0, body hostů: Adámek Petr 0:4, Opěla Radomír 0:4, Weigert Miloslav 0:4, Menšík Vladimír 0:4), TTC Třinec B - Sokol Ropice D 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Roman 1:3, Starzyk Roman 0:4, Wawrosz Miloš 2:2, Wawrosz Lukáš 1:3, body hostů: Chodura Václav 4:0, Zelenický Vít 3:1, Boszczyk Petr 3:1, Kovařík Josef 2:2),
9. kolo:
Sokol Palkovice B - TTC Třinec B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Petr 3:1, Opěla Radomír 3:1, Weigert Miloslav 3:1, Menšík Vladimír 3:1, body hostů: Wawrosz Miloš 1:3, Wawrosz Lukáš 1:3, Polák Roman 2:2, Starzyk Roman 0:4), SK Návsí - Milíkov D - Orel Paskov C 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Byrtus Samuel 4:0, Čmiel Adam 0:4, Kluz Milan 0:4, Rykala Tomáš 0:4, WO 0:1, body hostů: Janáček Marek 3:1, Pělucha Petr 3:1, Růža Jiří st. 3:1, Manda Zdeněk 3:1, WO 1:0), Sokol Staré Město B - Sokol Lhotka 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šturma Patrik 3:1, Kaňok Jaromír 0:4, Chvostek Karel 1:3, Peter Ivo 1:3, body hostů: Strakoš Roman 2:2, Fuchsík Lukéš 3:1, Solik Jaroslav 4:0, Zlý Radoslav 2:2), TTC Vendryně C - KST Písek 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holeksa Jaromír 0:4, Vita Karel 3:1, Wojnar Daniel 2:2, Niedoba Richard 0:4, body hostů: Sikora Petr 3:1, Motyka Libor 2:2, Suszka Jiří 3:1, Sikora František 3:1), TTC Frýdek-Místek B - SK Návsí - Milíkov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Petr 0:4, Tobola Kamil 0:4, Svobodová Anna 0:4, Běčák Matěj 4:0, body hostů: Samiec Filip 3:1, Kulštejn Ondřej 3:1, Samiec Jan 3:1, Kuchař Jiří 3:1),
10. kolo:
KST Písek - TTC Frýdek-Místek B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Petr 2:2, Sikora František 1:3, Suszka Jiří 2:2, Motyka Libor 2:2, body hostů: Fabián Tobiáš 4:0, Běčák Matěj 4:0, Novák Petr 1:3, Tobola Kamil 0:4), Sokol Lhotka - TTC Vendryně C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Solik Jaroslav 3:1, Strakoš Roman 2:0, Fuchsík Lukéš 4:0, Zlý Radoslav 4:0, Slípek Ivan 0:2, body hostů: Wojnar Daniel 0:4, Vita Karel 0:4, Niedoba Richard 1:3, Szczuka Milan 2:2), Orel Paskov C - Sokol Staré Město B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růža Jiří st. 3:1, Manda Zdeněk 1:3, Rundt Vladimír 2:2, Janáček Marek 3:1, body hostů: Kaňok Jaromír 3:1, Chvostek Karel 3:1, Peter Ivo 0:2, Motyčka Ivo 0:4, Sikora Roman 1:1), TTC Třinec B - SK Návsí - Milíkov D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Starzyk Roman 1:3, Polák Roman 2:2, Wawrosz Lukáš 2:2, Wawrosz Miloš 2:2, body hostů: Bolek Václav 3:1, Sikora Dominik 2:2, Heczko David 4:0, Majetný Tomáš 0:4), Sokol Ropice D - Sokol Palkovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chodura Václav 2:2, Pilarz Konrád 3:1, Kovařík Josef 2:1, Kaluža Petr 2:1, WO 2:0, body hostů: Adámek Petr 0:2, Opěla Radomír 3:1, Weigert Miloslav 2:2, Menšík Vladimír 0:4, WO 0:2),
11. kolo:
SK Návsí - Milíkov D - Sokol Ropice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rykala Tomáš 0:2, Kluz Milan 0:4, Cieslar Ondřej 2:2, Fojcik Adam 3:1, Zvrtková Magdaléna 1:1, body hostů: Chodura Václav 4:0, Zelenický Vít 2:2, Pilarz Konrád 2:2, Kovařík Josef 2:2), Sokol Staré Město B - TTC Třinec B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konvička Vojtěch 4:0, Sikora Roman 2:2, Kaňok Jaromír 4:0, Šturma Patrik 4:0, body hostů: Wawrosz Miloš 1:3, Wawrosz Lukáš 0:4, Polák Roman 1:3, Starzyk Roman 0:4), TTC Vendryně C - Orel Paskov C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wojnar Daniel 1:3, Vita Karel 1:3, Szczuka Milan 0:4, Niedoba Richard 0:4, body hostů: Onderka Jiří 2:2, Růža Jiří st. 4:0, Rundt Vladimír 4:0, Janáček Marek 4:0), TTC Frýdek-Místek B - Sokol Lhotka 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běčák Matěj 2:2, Novák Petr 1:3, Dakov Radovan 0:4, Tobola Kamil 2:2, body hostů: Strakoš Roman 4:0, Fuchsík Lukéš 2:1, Solik Jaroslav 4:0, Slípek Ivan 1:3, Zlý Radoslav 0:1), SK Návsí - Milíkov C - KST Písek 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Di Giusto Roman 2:2, Samiec Jan 1:3, Kuchař Jiří 1:2, Samiec Filip 1:2, Kulštejn Ondřej 0:1, Sikora Petr 0:1, body hostů: Sikora Petr 3:1, Motyka Libor 2:2, Suszka Jiří 4:0, Sikora František 2:2),
12. kolo:
SK Návsí - Milíkov C - Sokol Lhotka 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Di Giusto Roman 3:1, Samiec Jan 2:2, Kulštejn Ondřej 1:3, Samiec Filip 4:0, body hostů: Fuchsík Lukéš 2:2, Solik Jaroslav 1:3, Strakoš Roman 3:1, Slípek Ivan 0:4), TTC Frýdek-Místek B - Orel Paskov C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běčák Matěj 3:1, Daková Aneta 0:4, Dakov Radovan 0:4, Fabián Tobiáš 1:3, body hostů: Pělucha Petr 4:0, Růža Jiří st. 3:1, Rundt Vladimír 2:2, Janáček Marek 3:1), TTC Vendryně C - TTC Třinec B 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Wojnar Daniel 4:0, Ondraszek Bohdan 4:0, Vita Karel 4:0, Szczuka Milan 1:3, body hostů: Guzdek Miroslav 1:3, Polák Roman 1:3, Starzyk Roman 0:4, Widenka Pavel 1:3), Sokol Staré Město B - Sokol Ropice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peter Ivo 1:3, Chvostek Karel 3:1, Kaňok Jaromír 2:1, Šturma Patrik 2:2, WO 1:0, body hostů: Chodura Václav 2:2, Zelenický Vít 3:1, Boszczyk Petr 1:3, Kovařík Josef 1:2, WO 0:1), SK Návsí - Milíkov D - Sokol Palkovice B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bojko Lukáš 3:0, Heczko David 0:3, Kluz Milan 0:3, Rykala Tomáš 0:3, WO 5:0, body hostů: Adámek Petr 3:1, Weigert Miloslav 3:1, Opěla Radomír 3:1, WO 0:5),
13. kolo:
Sokol Palkovice B - Sokol Staré Město B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Petr 4:0, Opěla Radomír 1:3, Weigert Miloslav 2:2, Menšík Vladimír 2:2, body hostů: Šturma Patrik 3:1, Chvostek Karel 1:3, Kaňok Jaromír 2:2, Konvička Vojtěch 1:3), Sokol Ropice D - TTC Vendryně C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaluža Petr 3:1, Skupin Jiří 1:3, Kovařík Josef 4:0, Laušman Jiří 0:4, body hostů: Niedoba Richard 2:2, Wojnar Daniel 3:1, Szczuka Milan 1:3, Ondraszek Bohdan 2:2), TTC Třinec B - TTC Frýdek-Místek B 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Starzyk Roman 0:4, Polák Roman 1:3, Wawrosz Lukáš 1:3, Wawrosz Miloš 1:3, body hostů: Fabián Tobiáš 4:0, Běčák Matěj 4:0, Tobola Kamil 3:1, Tauš Zdeněk 2:2), Orel Paskov C - SK Návsí - Milíkov C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pělucha Petr 4:0, Růža Jiří st. 2:2, Rundt Vladimír 0:2, Janáček Marek 2:2, Onderka Jiří 1:1, body hostů: Samiec Filip 2:2, Di Giusto Roman 3:1, Samiec Jan 1:3, Kulštejn Ondřej 1:3), Sokol Lhotka - KST Písek 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Solik Jaroslav 3:1, Strakoš Roman 3:0, Fuchsík Lukéš 4:0, Zlý Radoslav 1:3, Slípek Ivan 0:1, body hostů: Motyka Libor 0:4, Sikora Petr 2:2, Suszka Jiří 2:2, Sikora František 1:3),
14. kolo:
KST Písek - Orel Paskov C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sikora Petr 4:0, Sikora František 2:2, Motyka Libor 0:4, Suszka Jiří 1:3, body hostů: Pělucha Petr 3:1, Růža Jiří st. 1:3, Onderka Jiří 2:1, Janáček Marek 3:1, Rundt Vladimír 0:1), SK Návsí - Milíkov C - TTC Třinec B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Samiec Filip 4:0, Samiec Jan 3:1, Kuchař Jiří 3:1, Kulštejn Ondřej 2:2, body hostů: Polák Roman 2:2, Guzdek Miroslav 1:3, Widenka Pavel 1:3, Starzyk Roman 0:4), TTC Frýdek-Místek B - Sokol Ropice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Tobiáš 2:2, Telecký Jiří 2:2, Tobola Kamil 1:3, Běčák Matěj 3:1, body hostů: Chodura Václav 2:2, Boszczyk Petr 2:2, Kovařík Josef 1:3, Pilarz Konrád 3:1), TTC Vendryně C - Sokol Palkovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vita Karel 3:0, Wojnar Daniel 2:2, Niedoba Richard 1:3, Holeksa Jaromír 1:3, Holeksa Václav 0:1, body hostů: Adámek Petr 3:1, Opěla Radomír 4:0, Weigert Miloslav 1:3, Menšík Vladimír 1:3), Sokol Staré Město B - SK Návsí - Milíkov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konvička Vojtěch 1:3, Chvostek Karel 3:1, Šturma Patrik 2:2, Kaňok Jaromír 3:1, body hostů: Bojko Lukáš 2:2, Byrtus Samuel 4:0, Kluz Milan 0:4, Heczko David 1:3),
15. kolo:
SK Návsí - Milíkov D - TTC Vendryně C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bolek Václav 0:2, Zvrtková Magdaléna 0:4, Kluz Milan 1:3, Heczko David 3:1, Majetný Tomáš 0:2, body hostů: Wojnar Daniel 4:0, Vita Karel 2:2, Ondraszek Bohdan 3:1, Szczuka Milan 3:1), Sokol Palkovice B - TTC Frýdek-Místek B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Petr 3:1, Menšík Vladimír 2:2, Opěla Radomír 2:2, Weigert Miloslav 3:1, body hostů: Fabián Tobiáš 3:1, Telecký Jiří 0:4, Běčák Matěj 3:1, Tobola Kamil 0:4), Sokol Ropice D - SK Návsí - Milíkov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boszczyk Petr 2:2, Kaluža Petr 2:2, Kovařík Josef 2:2, Krucina David 3:1, body hostů: Di Giusto Roman 3:1, Samiec Filip 3:1, Samiec Jan 1:3, Kulštejn Ondřej 0:3, Kuchař Jiří 0:1), TTC Třinec B - KST Písek 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Starzyk Roman 0:4, Polák Roman 3:1, Widenka Pavel 1:3, Guzdek Miroslav 2:2, body hostů: Sikora Petr 3:1, Motyka Libor 2:2, Sikora František 2:2, Suszka Jiří 3:1), Orel Paskov C - Sokol Lhotka 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pělucha Petr 3:1, Růža Jiří st. 3:1, Onderka Jiří 1:3, Janáček Marek 3:1, body hostů: Fuchsík Lukéš 1:3, Strakoš Roman 3:1, Solik Jaroslav 2:2, Zlý Radoslav 0:4),
16. kolo:
Sokol Lhotka - TTC Třinec B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slípek Ivan 3:0, Strakoš Roman 4:0, Solik Jaroslav 4:0, Šrubař Miroslav 0:4, Fulnek Jaroslav 1:0, body hostů: Polák Roman 1:3, Starzyk Roman 1:3, Wawrosz Miloš 1:3, Wawrosz Lukáš 1:3), KST Písek - Sokol Ropice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suszka Jiří 1:3, Motyka Libor 3:1, Sikora Petr 4:0, Sikora František 2:2, body hostů: Chodura Václav 2:2, Boszczyk Petr 1:3, Kaluža Petr 3:1, Kovařík Josef 0:4), SK Návsí - Milíkov C - Sokol Palkovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Di Giusto Roman 3:1, Samiec Filip 3:1, Kuchař Jiří 3:1, Samiec Jan 3:1, body hostů: Adámek Petr 0:4, Menšík Vladimír 1:3, Weigert Miloslav 1:3, Pohludka Stanislav 2:2), TTC Frýdek-Místek B - SK Návsí - Milíkov D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Tobiáš 4:0, Dakov Radovan 1:3, Běčák Matěj 3:1, Telecký Jiří 4:0, body hostů: Majetný Tomáš 0:4, Čmiel Adam 1:3, Kluz Milan 1:3, Heczko David 2:2), TTC Vendryně C - Sokol Staré Město B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vita Karel 1:3, Wojnar Daniel 2:2, Szczuka Milan 0:4, Ondraszek Bohdan 2:2, body hostů: Kaňok Jaromír 4:0, Chvostek Karel 3:1, Peter Ivo 3:1, Priesol Stanislav 1:3),
17. kolo:
Sokol Staré Město B - TTC Frýdek-Místek B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šturma Patrik 2:2, Kaňok Jaromír 1:3, Chvostek Karel 0:4, Peter Ivo 2:2, body hostů: Běčák Matěj 3:1, Fabián Tobiáš 4:0, Telecký Jiří 2:2, Tobola Kamil 2:2), SK Návsí - Milíkov D - SK Návsí - Milíkov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heczko David 2:2, Zvrtková Magdaléna 1:3, Bojko Lukáš 2:2, Čmiel Adam 1:3, body hostů: Di Giusto Roman 2:2, Samiec Filip 4:0, Kuchař Jiří 0:1, Samiec Jan 4:0, Kulštejn Ondřej 0:3), Sokol Palkovice B - KST Písek 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Petr 3:1, Opěla Radomír 2:2, Weigert Miloslav 2:2, Menšík Vladimír 0:4, body hostů: Suszka Jiří 3:1, Sikora Petr 4:0, Sikora František 1:3, Motyka Libor 1:3), Sokol Ropice D - Sokol Lhotka 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boszczyk Petr 1:3, Kaluža Petr 0:3, Chodura Václav 3:1, Kovařík Josef 4:0, Zelenický Vít 0:1, body hostů: Fuchsík Lukéš 3:1, Strakoš Roman 2:2, Solik Jaroslav 2:2, Slípek Ivan 1:3), TTC Třinec B - Orel Paskov C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wawrosz Lukáš 1:3, Polák Roman 1:3, Widenka Pavel 1:3, Wawrosz Miloš 1:3, body hostů: Manda Zdeněk 4:0, Rundt Vladimír 4:0, Onderka Jiří 4:0, Pohanka Marek 0:4),
18. kolo:
Orel Paskov C - Sokol Ropice D 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pělucha Petr 4:0, Růža Jiří st. 3:1, Onderka Jiří 2:0, Janáček Marek 4:0, Pohanka Marek 0:2, body hostů: Boszczyk Petr 1:3, Chodura Václav 1:3, Skupin Jiří 0:4, Kovařík Josef 1:3), Sokol Lhotka - Sokol Palkovice B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Solik Jaroslav 3:1, Strakoš Roman 4:0, Fuchsík Lukéš 4:0, Zlý Radoslav 1:1, Šrubař Miroslav 0:2, body hostů: Adámek Petr 1:3, Opěla Radomír 1:3, Weigert Miloslav 1:3, Menšík Vladimír 1:3), KST Písek - SK Návsí - Milíkov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Petr 3:1, Suszka Jiří 2:2, Sikora František 1:3, Motyka Libor 2:2, body hostů: Bojko Lukáš 1:3, Byrtus Samuel 4:0, Kluz Milan 0:4, Heczko David 3:1), SK Návsí - Milíkov C - Sokol Staré Město B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Di Giusto Roman 2:2, Kulštejn Ondřej 1:3, Samiec Jan 3:1, Samiec Filip 2:2, body hostů: Kaňok Jaromír 4:0, Chvostek Karel 3:1, Peter Ivo 0:4, Konvička Vojtěch 1:3), TTC Frýdek-Místek B - TTC Vendryně C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Tobiáš 4:0, Telecký Jiří 2:2, Tobola Kamil 1:3, Běčák Matěj 4:0, body hostů: Wojnar Daniel 1:3, Vita Karel 2:2, Ondraszek Bohdan 1:3, Szczuka Milan 1:3),
19. kolo:
TTC Vendryně C - SK Návsí - Milíkov C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondraszek Bohdan 2:2, Niedoba Richard 1:3, Holeksa Jaromír 0:2, Szczuka Milan 0:4, Holeksa Václav 0:2, body hostů: Di Giusto Roman 4:0, Samiec Filip 4:0, Kuchař Jiří 2:2, Kulštejn Ondřej 3:1), Sokol Staré Město B - KST Písek 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňok Jaromír 2:2, Konvička Vojtěch 1:3, Priesol Stanislav 0:4, Peter Ivo 0:4, body hostů: Sikora Petr 4:0, Motyka Libor 3:1, Sikora František 2:2, Suszka Jiří 4:0), SK Návsí - Milíkov D - Sokol Lhotka 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Byrtus Samuel 3:1, Kluz Milan 2:2, Sikora Dominik 0:4, Čmiel Adam 0:4, body hostů: Fuchsík Lukéš 4:0, Solik Jaroslav 2:2, Strakoš Roman 3:1, Zlý Radoslav 2:2), Sokol Palkovice B - Orel Paskov C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Petr 3:1, Menšík Vladimír 2:2, Opěla Radomír 1:3, Weigert Miloslav 1:3, body hostů: Pělucha Petr 4:0, Růža Jiří st. 2:2, Rundt Vladimír 0:3, Janáček Marek 2:2, Onderka Jiří 1:0), Sokol Ropice D - TTC Třinec B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boszczyk Petr 4:0, Chodura Václav 4:0, Kovařík Josef 1:0, Pilarz Konrád 2:2, Krucina David 3:0, body hostů: Wawrosz Miloš 0:4, Wawrosz Lukáš 1:3, Guzdek Miroslav 1:3, Starzyk Roman 0:4),
20. kolo:
TTC Třinec B - Sokol Palkovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wawrosz Lukáš 1:3, Starzyk Roman 0:4, Polák Roman 2:2, Wawrosz Miloš 2:2, body hostů: Adámek Petr 3:1, Opěla Radomír 3:1, Weigert Miloslav 3:1, Menšík Vladimír 2:2), Orel Paskov C - SK Návsí - Milíkov D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pělucha Petr 4:0, Růža Jiří st. 4:0, Rundt Vladimír 1:2, Janáček Marek 3:1, Onderka Jiří 0:1, body hostů: Kluz Milan 1:3, Rykala Tomáš 0:4, Heczko David 2:2, Bojko Lukáš 1:3), Sokol Lhotka - Sokol Staré Město B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strakoš Roman 2:2, Fuchsík Lukéš 3:1, Solik Jaroslav 3:1, Zlý Radoslav 0:4, body hostů: Šturma Patrik 2:2, Konvička Vojtěch 2:2, Kaňok Jaromír 3:1, Motyčka Ivo 1:3), KST Písek - TTC Vendryně C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora František 4:0, Milata Lukáš 1:3, Sikora Petr 4:0, Suszka Jiří 4:0, body hostů: Holeksa Václav 0:2, Ondraszek Bohdan 1:3, Niedoba Richard 1:3, Szczuka Milan 1:3, Holeksa Jaromír 0:2), SK Návsí - Milíkov C - TTC Frýdek-Místek B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Di Giusto Roman 4:0, Samiec Jan 4:0, Kulštejn Ondřej 1:3, Samiec Filip 3:1, body hostů: Dakov Radovan 1:3, Daková Aneta 0:4, Běčák Matěj 2:2, Telecký Jiří 1:3),
21. kolo:
TTC Frýdek-Místek B - KST Písek 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Telecký Jiří 0:4, Tobola Kamil 0:4, Dakov Radovan 0:4, Běčák Matěj 4:0, body hostů: Sikora Petr 3:1, Motyka Libor 3:1, Sikora František 3:1, Suszka Jiří 3:1), TTC Vendryně C - Sokol Lhotka 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vita Karel 1:3, Ondraszek Bohdan 2:2, Szczuka Milan 2:2, Wojnar Daniel 4:0, body hostů: Fuchsík Lukéš 3:1, Strakoš Roman 2:2, Solik Jaroslav 2:2, Zlý Radoslav 0:4), Sokol Staré Město B - Orel Paskov C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konvička Vojtěch 2:2, Kaňok Jaromír 4:0, Peter Ivo 0:4, Chvostek Karel 0:4, body hostů: Pělucha Petr 3:1, Růža Jiří st. 2:2, Onderka Jiří 2:0, Janáček Marek 3:1, Rundt Vladimír 0:2), SK Návsí - Milíkov D - TTC Třinec B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heczko David 4:0, Kluz Milan 3:1, Zvrtková Magdaléna 3:1, Bojko Lukáš 4:0, body hostů: Guzdek Miroslav 0:4, Starzyk Roman 0:4, Widenka Pavel 0:4, Wawrosz Miloš 2:2), Sokol Palkovice B - Sokol Ropice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Petr 4:0, Menšík Vladimír 0:4, Opěla Radomír 2:2, Weigert Miloslav 3:1, body hostů: Boszczyk Petr 3:1, Zelenický Vít 2:0, Chodura Václav 1:3, Pilarz Konrád 1:3, Kovařík Josef 0:2),
22. kolo:
Sokol Ropice D - SK Návsí - Milíkov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boszczyk Petr 2:2, Pilarz Konrád 3:1, Chodura Václav 1:3, Kaluža Petr 2:2, body hostů: Bojko Lukáš 2:2, Byrtus Samuel 3:1, Heczko David 3:1, Sikora Dominik 0:2, Majetný Jan 0:2), TTC Třinec B - Sokol Staré Město B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Roman 1:3, Wawrosz Lukáš 1:3, Wawrosz Miloš 1:3, Guzdek Miroslav 1:3, body hostů: Chvostek Karel 4:0, Peter Ivo 4:0, Sikora Roman 3:1, Kaňok Jaromír 1:3), Orel Paskov C - TTC Vendryně C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pělucha Petr 3:1, Růža Jiří st. 3:1, Onderka Jiří 1:0, Janáček Marek 3:1, Rundt Vladimír 1:2, body hostů: Wojnar Daniel 3:1, Vita Karel 0:2, Ondraszek Bohdan 1:3, Holeksa Václav 1:3, Holeksa Jaromír 0:2), Sokol Lhotka - TTC Frýdek-Místek B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fuchsík Lukéš 4:0, Strakoš Roman 1:3, Slípek Ivan 2:2, Solik Jaroslav 3:1, body hostů: Běčák Matěj 3:1, Telecký Jiří 1:3, Daková Aneta 1:3, Kaňák Adam 1:3), KST Písek - SK Návsí - Milíkov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Petr 2:2, Sikora František 2:2, Motyka Libor 3:1, Suszka Jiří 2:2, body hostů: Samiec Filip 3:1, Samiec Jan 0:4, Kulštejn Ondřej 0:4, Di Giusto Roman 4:0),
Okresní soutěž 4.třídy
1. kolo:
KST Písek B - Sokol Metylovice C 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milata Lukáš 0:4, Krop Tomáš 0:4, Bojko Jan 0:4, Slowik Miroslav 0:4, body hostů: Liberda Jiří 4:0, Durďák Vladimír 4:0, Foltýnek Jiří 4:0, Ivánek Tomáš 4:0), Sokol Ropice E - ST Kozlovice E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilarz Konrád 3:1, Kaluža Petr 4:0, Kovařík Josef 4:0, Krucina David 3:1, body hostů: Blabla Šimon 1:3, Tofel Martin 0:4, Blabla Ladislav st. 1:3, Tabach Jan 0:4), TTC Frýdlant E - SKST Pstruží B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vantuch Ivo 2:2, Šimeček Draženko 3:1, Stávek Jan 2:2, Šimeček Petr 2:2, body hostů: Spiel Petr 4:0, Velička Martin 3:1, Samek Petr 0:4, Pavlů Libor 0:4), TTC Frýdek-Místek C - Sokol Myslík 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střelec Adam 4:0, Kaňák Alois 4:0, Karásek Karel 2:2, Daková Aneta 1:3, body hostů: Vyvial Stanislav 2:2, Kubečka Jiří 2:2, Buzek Miroslav 1:3, Kubečka Vladimír 0:4), Sokol Brušperk F - Sokol Dobrá C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Viňanský Pavel 1:3, Neuwirth Ondřej 0:4, Červenka Jan 0:4, Jančák Richard 4:0, body hostů: Guziur Dalibor 3:1, Filip Martin 3:1, Bařina Pavel 3:1, Skarka Jan 2:2), TTC Bystřice C - SC Smilovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buda Boleslav 3:1, Szymík Daniel 1:3, Šulák Jan 2:2, Lisztwan Leszek 2:2, body hostů: Matoušek Pavel 3:1, Zientek Zbyněk 4:0, Šulgan Filip 1:3, Ježowicz Jan 0:4),
2. kolo:
Sokol Metylovice C - SC Smilovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liberda Jiří 3:1, Luňáček Zbyněk 1:3, Durďák Vladimír 3:1, Kubalák Milan 3:1, body hostů: Matoušek Pavel 0:4, Zientek Zbyněk 4:0, Chodura Roman 1:3, Šulgan Filip 1:3), Sokol Dobrá C - TTC Bystřice C 3:15 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bařina Pavel 1:3, Kalenda Pavel 0:3, Skarka Jan 1:3, WO 0:6, body hostů: Buda Boleslav 3:0, Lisztwan Leszek 1:2, Šulák Jan 2:0, Chrapek Jan 3:0, WO 6:0), Sokol Myslík - Sokol Brušperk F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chýlek Aleš 3:1, Buzek Miroslav 1:3, Kubečka Vladimír 1:3, Kubečka Jiří 3:1, body hostů: Jančák Richard 2:2, Ševěček Jan 3:1, Kocián Vojtěch 1:3, Neuwirth Ondřej 2:2), SKST Pstruží B - TTC Frýdek-Místek C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Samek Petr 0:3, Pavlů Libor 0:3, Kubala Pavel 0:3, Petr Jaromír 3:0, WO 5:0, body hostů: Kaňák Alois 3:1, Karásek Karel 3:1, Pavelec Miloš 3:1, WO 0:5), ST Kozlovice E - TTC Frýdlant E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škodík David 1:3, Navrátil Daniel 4:0, Blabla Šimon 2:2, Tofel Martin 3:1, body hostů: Šimeček Draženko 3:1, Vantuch Ivo 2:2, Stávek Jan 1:3, Šimeček Petr 0:4), KST Písek B - Sokol Ropice E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bojko Jan 1:1, Krop Tomáš 1:3, Milata Lukáš 0:4, Slowik Miroslav 3:1, Kobielusz Stanislav 1:1, body hostů: Kovařík Josef 3:1, Kaluža Petr 4:0, Benesz Milan 2:2, Dulava Rudolf 1:3),
3. kolo:
Sokol Ropice E - Sokol Metylovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaluža Petr 2:2, Krucina David 2:2, Kovařík Josef 2:2, Pilarz Konrád 4:0, body hostů: Durďák Vladimír 2:2, Kubalák Milan 1:3, Foltýnek Jiří 2:2, Ivánek Tomáš 1:3), TTC Frýdlant E - KST Písek B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Marija Jindřich 1:3, Vantuch Ivo 3:1, Šimeček Draženko 4:0, Šimeček Petr 1:3, body hostů: Bojko Jan 1:3, Krop Tomáš 1:3, Slowik Miroslav 3:1, Chrascina Jiří 2:2), TTC Frýdek-Místek C - ST Kozlovice E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavelec Miloš 3:1, Kaňák Alois 3:1, Karásek Karel 1:3, Daková Aneta 0:4, body hostů: Navrátil Daniel 2:2, Blabla Šimon 4:0, Tofel Martin 2:2, Šrubař Matěj 1:3), Sokol Brušperk F - SKST Pstruží B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančák Richard 4:0, Viňanský Pavel 3:1, Červenka Jan 0:4, Neuwirth Ondřej 3:1, body hostů: Petr Jaromír 3:1, Pavlů Libor 1:3, Běčák Vít 1:3, Kubala Pavel 1:3), TTC Bystřice C - Sokol Myslík 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chrapek Jan 3:1, Buda Boleslav 3:1, Lisztwan Leszek 0:4, Marosz Daniel 1:3, body hostů: Buzek Miroslav 2:2, Chýlek Aleš 2:2, Kubečka Jiří 2:2, Vyvial Stanislav 3:1), SC Smilovice - Sokol Dobrá C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulgan Filip 2:2, Matoušek Pavel 4:0, Zientek Zbyněk 3:1, Šulgan Ladislav 4:0, body hostů: Guziur Dalibor 1:3, Cviček Roman 1:3, Filip Martin 0:4, Skarka Jan 1:3),
4. kolo:
Sokol Metylovice C - Sokol Dobrá C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liberda Jiří 3:1, Durďák Vladimír 3:1, Foltýnek Jiří 2:0, Ivánek Tomáš 3:1, Luňáček Zbyněk 0:2, body hostů: Bařina Pavel 1:3, Filip Martin 0:4, Skarka Jan 0:4, Cviček Roman 4:0), Sokol Myslík - SC Smilovice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buzek Miroslav 1:3, Kubečka Vladimír 0:4, Kubečka Jiří 0:4, Chýlek Aleš 3:1, body hostů: Šulgan Ladislav 4:0, Zientek Zbyněk 3:1, Matoušek Pavel 3:1, Šulgan Filip 2:2), SKST Pstruží B - TTC Bystřice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velička Martin 3:1, Petr Jaromír 3:1, Kubala Pavel 2:2, Spiel Petr 4:0, body hostů: Chrapek Jan 2:2, Buda Boleslav 2:2, Šulák Jan 0:4, Szymík Daniel 0:4), ST Kozlovice E - Sokol Brušperk F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tofel Martin 3:1, Šrubař Matěj 0:4, Škodík David 2:2, Blabla Ladislav st. 1:3, body hostů: Jančák Richard 4:0, Viňanský Pavel 2:2, Kocián Vojtěch 1:3, Ševěček Jan 3:1), KST Písek B - TTC Frýdek-Místek C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krop Tomáš 1:3, Milata Lukáš 0:1, Slowik Miroslav 2:2, Bojko Jan 0:4, Kobielusz Stanislav 0:3, body hostů: Střelec Adam 4:0, Kaňák Alois 4:0, Pavelec Miloš 2:2, Karásek Karel 3:1), Sokol Ropice E - TTC Frýdlant E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaluža Petr 4:0, Pilarz Konrád 4:0, Foltýn Jan 3:1, Skupin Jiří 2:2, body hostů: Kahánek Petr 1:3, Šimeček Petr 2:2, Šimeček Samuel 0:4, Šimeček Marija Jindřich 0:4),
5. kolo:
TTC Frýdlant E - Sokol Metylovice C 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vantuch Ivo 2:2, Stávek Jan 1:3, Kahánek Petr 1:3, WO 0:5, body hostů: Durďák Vladimír 2:1, Liberda Jiří 3:0, Ivánek Tomáš 2:1, Kubalák Milan 1:2, WO 5:0), TTC Frýdek-Místek C - Sokol Ropice E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střelec Adam 3:1, Kaňák Alois 2:2, Pavelec Miloš 1:3, Karásek Karel 0:4, body hostů: Pilarz Konrád 3:1, Kaluža Petr 2:2, Kovařík Josef 4:0, Krucina David 1:3), Sokol Brušperk F - KST Písek B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Jan 1:3, Kocián Vojtěch 1:3, Neuwirth Ondřej 2:2, Jančák Richard 3:1, body hostů: Milata Lukáš 0:4, Slowik Miroslav 3:1, Krop Tomáš 2:2, Chrascina Jiří 4:0), TTC Bystřice C - ST Kozlovice E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulák Jan 1:3, Buda Boleslav 2:2, Blahoňovský Marek 0:4, Pail František 1:3, body hostů: Navrátil Daniel 4:0, Blabla Šimon 2:2, Škodík David 2:2, Tofel Martin 4:0), SC Smilovice - SKST Pstruží B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulgan Filip 2:2, Matoušek Pavel 4:0, Zientek Zbyněk 4:0, Šulgan Ladislav 4:0, body hostů: Samek Petr 0:4, Petr Jaromír 1:3, Běčák Vít 0:4, Pavlů Libor 1:3), Sokol Dobrá C - Sokol Myslík 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cviček Roman 3:1, Bařina Pavel 1:3, Filip Martin 3:1, Guziur Dalibor 4:0, body hostů: Kubečka Vladimír 0:4, Buzek Miroslav 1:3, Kubečka Jiří 2:2, Vyvial Stanislav 2:2),
6. kolo:
Sokol Metylovice C - Sokol Myslík 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liberda Jiří 2:2, Durďák Vladimír 4:0, Kubalák Milan 3:1, Ivánek Tomáš 3:1, body hostů: Kubečka Vladimír 0:4, Buzek Miroslav 1:3, Chýlek Aleš 0:4, Kubečka Jiří 3:1), SKST Pstruží B - Sokol Dobrá C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Velička Martin 3:1, Petr Jaromír 4:0, Spiel Petr 4:0, Ivánek Svatomír 4:0, body hostů: Skarka Jan 0:4, Kalenda Pavel 1:3, Bařina Pavel 0:4, Lach Daniel 0:4), ST Kozlovice E - SC Smilovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škodík David 2:2, Navrátil Daniel 2:2, Tofel Martin 2:2, Blabla Šimon 2:2, body hostů: Matoušek Pavel 1:3, Chodura Roman 0:4, Zientek Zbyněk 3:1, Bajger Martin 4:0), KST Písek B - TTC Bystřice C 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kobielusz Stanislav 3:1, Slowik Miroslav 4:0, Chrascina Jiří 2:1, Krop Tomáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Chrapek Jan 1:3, Buda Boleslav 2:2, Šulák Jan 0:4, Szymík Daniel 0:3, WO 0:1), Sokol Ropice E - Sokol Brušperk F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaluža Petr 3:1, Pilarz Konrád 3:1, Kovařík Josef 4:0, Krucina David 2:2, body hostů: Neuwirth Ondřej 1:3, Jančák Richard 3:1, Kocián Vojtěch 0:4, Červenka Jan 0:4), TTC Frýdlant E - TTC Frýdek-Místek C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herec Lumír 3:1, Vantuch Ivo 4:0, Stávek Jan 2:2, Šimeček Petr 2:2, body hostů: Střelec Adam 2:2, Kaňák Alois 3:1, Pavelec Miloš 0:4, Karásek Karel 0:4),
7. kolo:
TTC Frýdek-Místek C - Sokol Metylovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střelec Adam 3:1, Kaňák Alois 3:1, Pavelec Miloš 2:2, Karásek Karel 1:3, body hostů: Foltýnek Jiří 0:4, Durďák Vladimír 2:2, Ivánek Tomáš 2:2, Liberda Jiří 3:1), Sokol Brušperk F - TTC Frýdlant E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Jiří 3:1, Viňanský Pavel 3:1, Neuwirth Ondřej 3:1, Jančák Richard 4:0, body hostů: Vantuch Ivo 3:1, Šimeček Petr 0:4, Šimeček Marija Jindřich 0:4, Šimeček Samuel 0:4), TTC Bystřice C - Sokol Ropice E 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marosz Milan 0:4, Marosz Daniel 0:4, Pail František 0:2, Blahoňovský Marek 0:4, Šulák Jan 0:2, body hostů: Kaluža Petr 4:0, Pilarz Konrád 4:0, Kovařík Josef 4:0, Krucina David 4:0), SC Smilovice - KST Písek B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulgan Ladislav 4:0, Zientek Zbyněk 4:0, Šulgan Filip 2:2, Bajger Martin 4:0, body hostů: Kobielusz Stanislav 0:4, 0:4, Bojko Jan 1:3, Slowik Miroslav 1:3), Sokol Dobrá C - ST Kozlovice E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cviček Roman 2:2, Filip Martin 1:3, Bařina Pavel 1:3, Kalenda Pavel 1:3, body hostů: Blabla Šimon 4:0, Škodík David 4:0, Blabla Ladislav st. 2:2, Šrubař Matěj 1:3), Sokol Myslík - SKST Pstruží B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubečka Vladimír 0:4, Buzek Miroslav 1:3, Vyvial Stanislav 2:2, Kubečka Jiří 1:3, body hostů: Ivánek Svatomír 4:0, Velička Martin 4:0, Petr Jaromír 2:2, Pavlů Libor 2:2),
8. kolo:
Sokol Metylovice C - SKST Pstruží B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liberda Jiří 2:2, Durďák Vladimír 0:4, Kubalák Milan 2:2, Luňáček Zbyněk 1:3, body hostů: Ivánek Svatomír 4:0, Velička Martin 3:1, Kubala Pavel 2:2, Pavlů Libor 2:2), ST Kozlovice E - Sokol Myslík 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lepík František 1:3, Škodík David 3:1, Blabla Šimon 3:1, Jedlička Pavel 2:2, body hostů: Vyvial Stanislav 4:0, Buzek Miroslav 2:2, Kubečka Vladimír 1:3, Brantal Jaroslav 0:4), KST Písek B - Sokol Dobrá C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krop Tomáš 1:3, Kobielusz Stanislav 1:2, Slowik Miroslav 0:4, Bojko Jan 1:3, WO 1:0, body hostů: Guziur Dalibor 4:0, Cviček Roman 4:0, Kalenda Pavel 1:2, Filip Martin 3:1, WO 0:1), Sokol Ropice E - SC Smilovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilarz Konrád 3:1, Kaluža Petr 2:2, Kovařík Josef 2:2, Krucina David 1:3, body hostů: Bajger Martin 3:0, Šulgan Ladislav 3:1, Zientek Zbyněk 1:3, Matoušek Pavel 1:3, Šulgan Filip 0:1), TTC Frýdlant E - TTC Bystřice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Draženko 3:1, Vantuch Ivo 4:0, Šimeček Petr 3:1, Kahánek Petr 1:3, body hostů: Lisztwan Leszek 1:3, Telecký Jaroslav 1:3, Chrapek Jan 1:3, Buda Boleslav 2:2), TTC Frýdek-Místek C - Sokol Brušperk F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střelec Adam 3:1, Kaňák Alois 2:2, Pavelec Miloš 1:3, Karásek Karel 1:3, body hostů: Neuwirth Ondřej 1:3, Jančák Richard 3:1, Ševěček Jan 4:0, Červenka Jan 1:3),
9. kolo:
Sokol Brušperk F - Sokol Metylovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Ondřej 3:1, Viňanský Pavel 1:3, Ševěček Jan 2:2, Jančák Richard 2:2, body hostů: Durďák Vladimír 2:2, Liberda Jiří 1:3, Ivánek Tomáš 2:2, Kubalák Milan 3:1), TTC Bystřice C - TTC Frýdek-Místek C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pail František 0:4, Telecký Jaroslav 2:2, Chrapek Jan 2:2, Buda Boleslav 0:4, body hostů: Střelec Adam 4:0, Kaňák Alois 4:0, Pavelec Miloš 2:2, Karásek Karel 2:2), SC Smilovice - TTC Frýdlant E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulgan Ladislav 4:0, Bajger Martin 3:0, Zientek Zbyněk 4:0, Matoušek Pavel 2:2, Šulgan Filip 0:1, body hostů: Herec Lumír 0:4, Vantuch Ivo 1:3, Šimeček Draženko 2:2, Stávek Jan 0:4), Sokol Dobrá C - Sokol Ropice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Guziur Dalibor 4:0, Filip Martin 4:0, Kalenda Pavel 1:3, Lach Daniel 1:3, body hostů: Pilarz Konrád 2:2, Kovařík Josef 2:2, Benesz Milan 2:2, Foltýn Jan 0:4), Sokol Myslík - KST Písek B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buzek Miroslav 3:1, Chýlek Aleš 1:1, Vyvial Stanislav 3:1, Kubečka Jiří 3:1, Kubečka Vladimír 0:2, body hostů: Krop Tomáš 0:4, Slowik Miroslav 4:0, Bojko Jan 1:3, Kobielusz Stanislav 1:3), SKST Pstruží B - ST Kozlovice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlů Libor 3:1, Petr Jaromír 3:1, Spiel Petr 4:0, Samek Petr 0:3, WO 0:1, body hostů: Blabla Šimon 3:1, Škodík David 1:3, Blabla Ladislav st. 1:3, Tofel Martin 0:3, WO 1:0),
10. kolo:
Sokol Metylovice C - ST Kozlovice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durďák Vladimír 1:3, Liberda Jiří 3:1, Ivánek Tomáš 1:3, Kubalák Milan 4:0, body hostů: Blabla Šimon 1:3, Škodík David 2:2, Tofel Martin 1:3, Krpec Filip 3:1), KST Písek B - SKST Pstruží B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bojko Jan 2:2, Slowik Miroslav 2:2, Chrascina Jiří 2:2, Krop Tomáš 1:3, body hostů: Velička Martin 4:0, Petr Jaromír 4:0, Pavlů Libor 1:3, Samek Petr 0:4), Sokol Ropice E - Sokol Myslík 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pilarz Konrád 4:0, Kaluža Petr 4:0, Kovařík Josef 4:0, WO 0:5, body hostů: Chýlek Aleš 0:3, Kubečka Vladimír 0:3, Kubečka Jiří 0:3, Vyvial Stanislav 0:3, WO 5:0), TTC Frýdlant E - Sokol Dobrá C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vantuch Ivo 4:0, Šimeček Draženko 2:2, Stávek Jan 2:2, Šimeček Petr 1:3, body hostů: Bařina Pavel 1:3, Kalenda Pavel 0:4, Guziur Dalibor 3:1, Cviček Roman 3:1), TTC Frýdek-Místek C - SC Smilovice 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Karásek Karel 2:2, Pavelec Miloš 0:4, Kaňák Adam 0:4, WO 0:5, body hostů: Zientek Zbyněk 3:0, Matoušek Pavel 2:1, Šulgan Filip 2:1, Šulgan Ladislav 3:0, WO 5:0), Sokol Brušperk F - TTC Bystřice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Viňanský Pavel 4:0, Neuwirth Ondřej 2:2, Jančák Richard 3:1, Ševěček Jan 4:0, body hostů: Chrapek Jan 1:3, Telecký Jaroslav 1:3, Lisztwan Leszek 0:4, Buda Boleslav 1:3),
11. kolo:
TTC Bystřice C - Sokol Metylovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrapek Jan 3:1, Buda Boleslav 1:3, Telecký Jaroslav 0:4, Lisztwan Leszek 2:2, body hostů: Durďák Vladimír 2:2, Liberda Jiří 2:2, Foltýnek Jiří 3:1, Ivánek Tomáš 3:1), SC Smilovice - Sokol Brušperk F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulgan Ladislav 4:0, Zientek Zbyněk 2:2, Bajger Martin 3:0, Matoušek Pavel 1:3, Šulgan Filip 0:1, body hostů: Kocián Vojtěch 0:4, Viňanský Pavel 1:3, Jančák Richard 2:2, Ševěček Jan 3:1), Sokol Dobrá C - TTC Frýdek-Místek C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bařina Pavel 2:2, Lach Daniel 0:4, Cviček Roman 4:0, Filip Martin 1:3, body hostů: Střelec Adam 3:1, Dakov Radovan 1:3, Karásek Karel 2:2, Pavelec Miloš 3:1), Sokol Myslík - TTC Frýdlant E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buzek Miroslav 0:4, Chýlek Aleš 1:3, Vyvial Stanislav 3:1, Kubečka Jiří 1:3, body hostů: Vantuch Ivo 3:1, Šimeček Draženko 4:0, Stávek Jan 2:2, Šimeček Petr 2:2), SKST Pstruží B - Sokol Ropice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlů Libor 1:3, Petr Jaromír 2:2, Velička Martin 4:0, Spiel Petr 3:0, WO 0:1, body hostů: Krucina David 2:1, Pilarz Konrád 1:3, Benesz Milan 0:4, Kovařík Josef 2:2, WO 1:0), ST Kozlovice E - KST Písek B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škodík David 4:0, Šrubař Matěj 0:2, Tofel Martin 2:2, Blabla Šimon 3:1, Navrátil Daniel 2:0, body hostů: Slowik Miroslav 2:2, Chrascina Jiří 2:2, Kobielusz Stanislav 1:3, Milata Lukáš 0:4),
12. kolo:
Sokol Metylovice C - KST Písek B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karteczka Martin 0:4, Liberda Jiří 4:0, Kubalák Milan 3:1, Durďák Vladimír 3:1, body hostů: Bojko Jan 1:3, Slowik Miroslav 3:1, Chrascina Jiří 1:3, Krop Tomáš 1:3), ST Kozlovice E - Sokol Ropice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škodík David 2:2, Tofel Martin 0:4, Blabla Šimon 3:1, Navrátil Daniel 4:0, body hostů: Pilarz Konrád 1:3, Kaluža Petr 3:1, Krucina David 1:3, Kovařík Josef 2:2), SKST Pstruží B - TTC Frýdlant E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlů Libor 0:4, Petr Jaromír 1:3, Velička Martin 4:0, Ivánek Svatomír 4:0, body hostů: Vantuch Ivo 2:2, Šimeček Draženko 2:2, Stávek Jan 1:3, Šimeček Petr 2:2), Sokol Myslík - TTC Frýdek-Místek C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubečka Vladimír 0:4, Buzek Miroslav 0:4, Chýlek Aleš 1:3, Kubečka Jiří 3:1, body hostů: Střelec Adam 3:1, Kaňák Alois 4:0, Pavelec Miloš 3:1, Karásek Karel 2:2), Sokol Dobrá C - Sokol Brušperk F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bařina Pavel 3:1, Kalenda Pavel 2:1, Cviček Roman 3:1, Filip Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Ševěček Jan 4:0, Kocián Vojtěch 0:4, Homola Ondřej 0:3, Vantuch Richard 0:4, WO 1:0), SC Smilovice - TTC Bystřice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulgan Ladislav 4:0, Matoušek Pavel 1:3, Zientek Zbyněk 4:0, Šulgan Filip 2:2, body hostů: Telecký Jaroslav 1:3, Chrapek Jan 2:2, Buda Boleslav 2:2, Lisztwan Leszek 0:4),
13. kolo:
SC Smilovice - Sokol Metylovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulgan Ladislav 4:0, Zientek Zbyněk 1:3, Matoušek Pavel 2:2, Bajger Martin 4:0, body hostů: Ivánek Tomáš 2:2, Liberda Jiří 2:2, Foltýnek Jiří 0:4, Kubalák Milan 1:3), TTC Bystřice C - Sokol Dobrá C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Telecký Jaroslav 3:1, Chrapek Jan 2:2, Buda Boleslav 3:0, Lisztwan Leszek 2:2, WO 1:0, body hostů: Kalenda Pavel 1:3, Lach Daniel 1:3, Bařina Pavel 0:4, Guziur Dalibor 3:0, WO 0:1), Sokol Brušperk F - Sokol Myslík 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševěček Jan 4:0, Homola Ondřej 1:3, Kocián Vojtěch 0:4, Jančák Richard 4:0, body hostů: Buzek Miroslav 2:2, Chýlek Aleš 1:3, Kubečka Jiří 2:2, Vyvial Stanislav 2:2), TTC Frýdek-Místek C - SKST Pstruží B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavelec Miloš 0:2, Popek Dvid 0:4, Střelec Adam 2:2, Karásek Karel 0:4, Kaňák Alois 0:2, body hostů: Ivánek Svatomír 4:0, Velička Martin 4:0, Petr Jaromír 3:1, Pavlů Libor 3:1), TTC Frýdlant E - ST Kozlovice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vantuch Ivo 2:2, Stávek Jan 3:1, Šimeček Draženko 4:0, Šimeček Petr 1:3, body hostů: Navrátil Daniel 1:3, Blabla Šimon 2:2, Škodík David 3:1, Tofel Martin 0:4), Sokol Ropice E - KST Písek B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaluža Petr 2:2, Pilarz Konrád 3:1, Kovařík Josef 4:0, Benesz Milan 1:3, body hostů: Bojko Jan 0:4, Krop Tomáš 1:3, Chrascina Jiří 3:1, Kobielusz Stanislav 2:2),
14. kolo:
Sokol Metylovice C - Sokol Ropice E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karteczka Martin 0:4, Durďák Vladimír 1:3, Liberda Jiří 1:3, Ivánek Tomáš 2:2, body hostů: Kaluža Petr 4:0, Pilarz Konrád 2:2, Krucina David 4:0, Kovařík Josef 2:2), KST Písek B - TTC Frýdlant E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slowik Miroslav 2:2, Kobielusz Stanislav 1:2, Chrascina Jiří 0:4, Krop Tomáš 1:3, Bojko Jan 0:1, body hostů: Vantuch Ivo 3:1, Šimeček Petr 2:2, Stávek Jan 3:1, Šimeček Draženko 4:0), ST Kozlovice E - TTC Frýdek-Místek C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tofel Martin 3:1, Škodík David 3:1, Blabla Šimon 2:2, Navrátil Daniel 3:1, body hostů: Střelec Adam 2:2, Kaňák Alois 2:2, Pavelec Miloš 1:3, Karásek Karel 0:4), SKST Pstruží B - Sokol Brušperk F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlů Libor 2:2, Petr Jaromír 1:1, Velička Martin 4:0, Ivánek Svatomír 4:0, Spiel Petr 2:0, body hostů: Jančák Richard 1:3, Ševěček Jan 1:3, Homola Ondřej 1:3, Hutěčka Štěpán 0:4), Sokol Myslík - TTC Bystřice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubečka Vladimír 0:4, Buzek Miroslav 2:2, Kubečka Jiří 2:2, Chýlek Aleš 4:0, body hostů: Lisztwan Leszek 1:3, Telecký Jaroslav 2:2, Buda Boleslav 3:1, Chrapek Jan 2:2), Sokol Dobrá C - SC Smilovice 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bubík Libor 0:4, Lach Daniel 0:4, Bubík Lukáš 0:4, Lanc Petr 0:4, body hostů: Šulgan Ladislav 4:0, Zientek Zbyněk 4:0, Matoušek Pavel 4:0, Šulgan Filip 4:0),
15. kolo:
Sokol Dobrá C - Sokol Metylovice C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bařina Pavel 3:1, Kalenda Pavel 3:1, Cviček Roman 4:0, Filip Martin 4:0, body hostů: Kubalák Milan 2:2, Luňáček Zbyněk 0:4, Karteczka Martin 0:4, Kahánek Ivo 0:4), SC Smilovice - Sokol Myslík 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zientek Zbyněk 4:0, Matoušek Pavel 1:3, Ježowicz Jan 0:4, Bajger Martin 4:0, body hostů: Chýlek Aleš 2:2, Buzek Miroslav 1:3, Kubečka Jiří 2:2, Vyvial Stanislav 2:2), TTC Bystřice C - SKST Pstruží B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buda Boleslav 1:3, Lisztwan Leszek 1:3, Telecký Jaroslav 1:3, Chrapek Jan 2:2, body hostů: Ivánek Svatomír 4:0, Velička Martin 3:1, Petr Jaromír 3:1, Pavlů Libor 1:3), Sokol Brušperk F - ST Kozlovice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kocián Vojtěch 0:4, Ševěček Jan 3:1, Jančák Richard 4:0, Červenka Jan 0:4, body hostů: Navrátil Daniel 3:1, Škodík David 2:2, Tofel Martin 2:2, Blabla Šimon 2:2), TTC Frýdek-Místek C - KST Písek B 16:2 (Odloženo, čtyřhry 2:0, body domácích: Střelec Adam 4:0, Kaňák Alois 4:0, Popek Dvid 2:2, Karásek Karel 2:0, Pavelec Miloš 2:0, body hostů: Bojko Jan 1:3, Chrascina Jiří 1:3, Krop Tomáš 0:4, Kobielusz Stanislav 0:4), TTC Frýdlant E - Sokol Ropice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Petr 1:3, Šimeček Draženko 4:0, Vantuch Ivo 4:0, Stávek Jan 0:4, body hostů: Kaluža Petr 2:2, Pilarz Konrád 2:2, Krucina David 2:2, Kovařík Josef 1:3),
16. kolo:
Sokol Metylovice C - TTC Frýdlant E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ivánek Tomáš 1:3, Durďák Vladimír 1:3, Foltýnek Jiří 2:2, Liberda Jiří 3:1, body hostů: Šimeček Draženko 3:1, Šimeček Petr 1:3, Papřok Martin 3:1, Vantuch Ivo 2:2), Sokol Ropice E - TTC Frýdek-Místek C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilarz Konrád 3:1, Kaluža Petr 2:2, Krucina David 0:4, Kovařík Josef 2:2, body hostů: Střelec Adam 4:0, Kaňák Alois 1:3, Pavelec Miloš 3:1, Popek David 1:3), KST Písek B - Sokol Brušperk F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bojko Jan 1:3, Slowik Miroslav 4:0, Krop Tomáš 0:4, Chrascina Jiří 2:2, body hostů: Jančák Richard 3:1, Ševěček Jan 3:1, Neuwirth Ondřej 1:3, Viňanský Pavel 2:2), ST Kozlovice E - TTC Bystřice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škodík David 3:1, Tofel Martin 3:1, Blabla Šimon 3:1, Navrátil Daniel 4:0, body hostů: Buda Boleslav 2:2, Telecký Jaroslav 1:3, Chrapek Jan 0:4, Lisztwan Leszek 0:4), SKST Pstruží B - SC Smilovice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petr Jaromír 2:2, Velička Martin 4:0, Spiel Petr 4:0, Ivánek Svatomír 4:0, body hostů: Matoušek Pavel 0:4, Šulgan Filip 0:4, Zientek Zbyněk 1:3, Šulgan Ladislav 1:3), Sokol Myslík - Sokol Dobrá C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chýlek Aleš 3:1, Buzek Miroslav 2:2, Vyvial Stanislav 3:1, Kubečka Jiří 1:3, body hostů: Bařina Pavel 1:3, Skarka Jan 0:4, Filip Martin 2:2, Cviček Roman 4:0),
17. kolo:
Sokol Myslík - Sokol Metylovice C 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubečka Jiří 0:3, Chýlek Aleš 1:3, Buzek Miroslav 0:4, WO 1:5, body hostů: Ivánek Tomáš 3:0, Durďák Vladimír 2:1, Foltýnek Jiří 2:0, Kubalák Milan 3:0, WO 5:1), Sokol Dobrá C - SKST Pstruží B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Guziur Dalibor 2:2, Filip Martin 1:3, Bařina Pavel 1:3, Kalenda Pavel 0:4, body hostů: Ivánek Svatomír 4:0, Spiel Petr 4:0, Petr Jaromír 3:1, Pavlů Libor 1:3), SC Smilovice - ST Kozlovice E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulgan Ladislav 4:0, Matoušek Pavel 1:3, Zientek Zbyněk 4:0, Bajger Martin 3:0, Šulgan Filip 0:1, body hostů: Blabla Šimon 2:2, Navrátil Daniel 1:3, Škodík David 1:3, Tofel Martin 0:4), TTC Bystřice C - KST Písek B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chrapek Jan 4:0, Lisztwan Leszek 0:4, Telecký Jaroslav 4:0, Buda Boleslav 3:1, body hostů: Kobielusz Stanislav 1:3, Bojko Jan 2:2, Krop Tomáš 1:3, Milata Lukáš 1:3), Sokol Brušperk F - Sokol Ropice E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Viňanský Pavel 2:2, Neuwirth Ondřej 3:1, Kocián Vojtěch 2:2, Ševěček Jan 4:0, body hostů: Pilarz Konrád 3:1, Skupin Jiří 0:4, Krucina David 1:3, Kovařík Josef 1:3), TTC Frýdek-Místek C - TTC Frýdlant E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Střelec Adam 3:1, Kaňák Alois 1:3, Pavelec Miloš 1:3, Popek David 0:4, body hostů: Šimeček Petr 1:3, Tkáč Richard 3:1, Šimeček Draženko 4:0, Vantuch Ivo 3:1),
18. kolo:
Sokol Metylovice C - TTC Frýdek-Místek C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivánek Tomáš 2:2, Durďák Vladimír 0:4, Liberda Jiří 3:1, Kubalák Milan 2:2, body hostů: Střelec Adam 4:0, Kaňák Alois 3:1, Pavelec Miloš 1:3, Karásek Karel 1:3), TTC Frýdlant E - Sokol Brušperk F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vantuch Ivo 4:0, Šimeček Petr 2:2, Šimeček Draženko 3:1, Stávek Jan 1:3, body hostů: Kocián Vojtěch 0:4, Viňanský Pavel 1:3, Neuwirth Ondřej 2:2, Ševěček Jan 3:1), Sokol Ropice E - TTC Bystřice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foltýn Jan 0:4, Pilarz Konrád 3:1, Benesz Milan 3:1, Krucina David 2:2, body hostů: Chrapek Jan 3:1, Marosz Daniel 1:3, Lisztwan Leszek 1:3, Buda Boleslav 3:1), KST Písek B - SC Smilovice 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milata Lukáš 0:4, Bojko Jan 0:4, Kobielusz Stanislav 1:3, Krop Tomáš 1:3, body hostů: Matoušek Pavel 4:0, Šulgan Filip 2:2, Zientek Zbyněk 4:0, Šulgan Ladislav 4:0), ST Kozlovice E - Sokol Dobrá C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škodík David 4:0, Tofel Martin 2:2, Navrátil Daniel 3:1, Blabla Šimon 2:2, body hostů: Cviček Roman 3:1, Filip Martin 2:2, Bařina Pavel 0:4, Kalenda Pavel 0:4), SKST Pstruží B - Sokol Myslík 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petr Jaromír 3:0, Samek Petr 0:3, Velička Martin 2:1, Ivánek Svatomír 3:0, WO 5:0, body hostů: Chýlek Aleš 1:3, Kubečka Jiří 2:2, Kubečka Vladimír 1:3, WO 0:5),
19. kolo:
SKST Pstruží B - Sokol Metylovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petr Jaromír 1:3, Pavlů Libor 0:4, Velička Martin 1:1, Ivánek Svatomír 4:0, Spiel Petr 2:0, body hostů: Liberda Jiří 1:3, Durďák Vladimír 2:2, Foltýnek Jiří 3:1, Ivánek Tomáš 2:2), Sokol Myslík - ST Kozlovice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buzek Miroslav 2:2, Chýlek Aleš 2:2, Vyvial Stanislav 4:0, Kubečka Jiří 1:3, body hostů: Blabla Šimon 2:2, Navrátil Daniel 1:3, Tofel Martin 3:1, Šrubař Matěj 1:3), Sokol Dobrá C - KST Písek B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filip Martin 3:1, Kalenda Pavel 1:3, Cviček Roman 3:1, Guziur Dalibor 3:1, body hostů: Kobielusz Stanislav 1:2, Chrascina Jiří 2:2, Krop Tomáš 1:3, Bojko Jan 2:2, Milata Lukáš 0:1), SC Smilovice - Sokol Ropice E 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulgan Ladislav 4:0, Zientek Zbyněk 4:0, Matoušek Pavel 4:0, Šulgan Filip 2:2, body hostů: Benesz Milan 1:3, Krucina David 1:3, Skupin Jiří 0:4, Foltýn Jan 0:4), TTC Bystřice C - TTC Frýdlant E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrapek Jan 1:3, Telecký Jaroslav 2:2, Buda Boleslav 0:4, Marosz Milan 0:4, body hostů: Stávek Jan 3:1, Šimeček Petr 2:2, Vantuch Ivo 4:0, Šimeček Draženko 4:0), Sokol Brušperk F - TTC Frýdek-Místek C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševěček Jan 4:0, Neuwirth Ondřej 2:2, Červenka Jan 0:4, Kocián Vojtěch 1:3, body hostů: Pavelec Miloš 3:1, Popek David 1:3, Kaňák Alois 2:2, Karásek Karel 3:1),
20. kolo:
Sokol Metylovice C - Sokol Brušperk F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivánek Tomáš 3:1, Liberda Jiří 3:1, Foltýnek Jiří 3:1, Durďák Vladimír 2:2, body hostů: Neuwirth Ondřej 3:1, Viňanský Pavel 1:3, Kocián Vojtěch 0:4, Homola Ondřej 1:3), TTC Frýdek-Místek C - TTC Bystřice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střelec Adam 4:0, Popek David 0:4, Pavelec Miloš 4:0, Karásek Karel 2:2, body hostů: Buda Boleslav 2:2, Pail František 1:3, Chrapek Jan 2:2, Lisztwan Leszek 1:3), TTC Frýdlant E - SC Smilovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stávek Jan 1:3, Vantuch Ivo 1:3, Šimeček Draženko 2:2, Šimeček Petr 2:2, body hostů: Bajger Martin 3:0, Šulgan Ladislav 4:0, Zientek Zbyněk 2:2, Matoušek Pavel 1:3, Šulgan Filip 0:1), Sokol Ropice E - Sokol Dobrá C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krucina David 3:1, Pilarz Konrád 3:1, Kovařík Josef 3:1, Dulava Rudolf 0:4, body hostů: Kalenda Pavel 1:3, Skarka Jan 2:2, Bařina Pavel 1:3, Filip Martin 3:1), KST Písek B - Sokol Myslík 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobielusz Stanislav 1:3, Chrascina Jiří 2:2, Bojko Jan 3:1, Krop Tomáš 0:4, body hostů: Chýlek Aleš 3:1, Buzek Miroslav 1:3, Kubečka Jiří 2:2, Vyvial Stanislav 4:0), ST Kozlovice E - SKST Pstruží B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blabla Ladislav st. 0:4, Tofel Martin 0:4, Blabla Šimon 2:2, Tabach Jan 0:4, body hostů: Ivánek Svatomír 4:0, Spiel Petr 4:0, Velička Martin 3:1, Petr Jaromír 3:1),
21. kolo:
ST Kozlovice E - Sokol Metylovice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tofel Martin 2:2, Blabla Ladislav st. 0:4, Blabla Šimon 3:1, Škodík David 4:0, body hostů: Liberda Jiří 1:3, Durďák Vladimír 2:2, Foltýnek Jiří 3:1, Ivánek Tomáš 1:3), SKST Pstruží B - KST Písek B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlů Libor 3:1, Velička Martin 4:0, Spiel Petr 3:0, Ivánek Svatomír 4:0, WO 0:1, body hostů: Chrascina Jiří 1:3, Milata Lukáš 0:4, Krop Tomáš 0:4, Bojko Jan 0:3, WO 1:0), Sokol Myslík - Sokol Ropice E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chýlek Aleš 2:2, Kubečka Jiří 4:0, Vyvial Stanislav 3:1, Buzek Miroslav 0:4, body hostů: Kaluža Petr 2:2, Kovařík Josef 2:2, Krucina David 2:2, Benesz Milan 1:3), Sokol Dobrá C - TTC Frýdlant E 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalenda Pavel 0:4, Skarka Jan 1:3, Filip Martin 0:4, Lach Daniel 0:4, body hostů: Stávek Jan 3:1, Vantuch Ivo 4:0, Šimeček Draženko 4:0, Šimeček Petr 4:0), SC Smilovice - TTC Frýdek-Místek C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šulgan Ladislav 4:0, Zientek Zbyněk 2:2, Bajger Martin 4:0, Matoušek Pavel 2:2, body hostů: Střelec Adam 2:2, Kaňák Alois 2:2, Karásek Karel 0:4, Popek David 0:4), TTC Bystřice C - Sokol Brušperk F 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lisztwan Leszek 2:2, Chrapek Jan 3:1, Telecký Jaroslav 2:2, Buda Boleslav 4:0, body hostů: Neuwirth Ondřej 3:1, Kocián Vojtěch 0:4, Červenka Jan 0:4, Homola Ondřej 2:2),
22. kolo:
Sokol Metylovice C - TTC Bystřice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivánek Tomáš 3:1, Durďák Vladimír 2:2, Liberda Jiří 1:3, Kubalák Milan 1:1, Foltýnek Jiří 1:1, body hostů: Buda Boleslav 1:3, Telecký Jaroslav 3:1, Chrapek Jan 4:0, Lisztwan Leszek 0:4), Sokol Brušperk F - SC Smilovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševěček Jan 2:2, Kocián Vojtěch 0:4, Neuwirth Ondřej 2:2, Jančák Richard 4:0, body hostů: Šulgan Ladislav 3:1, Zientek Zbyněk 2:2, Šulgan Filip 2:2, Matoušek Pavel 1:3), TTC Frýdek-Místek C - Sokol Dobrá C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Střelec Adam 3:1, Kaňák Alois 2:2, Pavelec Miloš 3:1, Karásek Karel 0:2, Popek David 2:0, body hostů: Bařina Pavel 1:3, Skarka Jan 0:4, Filip Martin 2:2, Cviček Roman 3:1), TTC Frýdlant E - Sokol Myslík 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimeček Samuel 3:1, Šimeček Petr 2:2, Šimeček Marija Jindřich 2:2, Šimeček Draženko 4:0, body hostů: Kubečka Vladimír 0:4, Chýlek Aleš 0:4, Kubečka Jiří 2:2, Vyvial Stanislav 3:1), Sokol Ropice E - SKST Pstruží B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skupin Jiří 0:4, Kaluža Petr 3:1, Krucina David 3:1, Pilarz Konrád 3:1, body hostů: Velička Martin 3:1, Petr Jaromír 2:2, Pavlů Libor 1:3, Samek Petr 1:3), KST Písek B - ST Kozlovice E 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kobielusz Stanislav 1:3, Chrascina Jiří 4:0, Krop Tomáš 0:4, Milata Lukáš 0:4, body hostů: Blabla Šimon 3:1, Blabla Ladislav st. 2:2, Škodík David 3:1, Šrubař Matěj 3:1),
Okresní soutěž 5.třídy
1. kolo:
SC Smilovice B - TTC Bystřice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chodura Roman 3:1, Korta Pavel 0:4, Bialoň Václav 0:4, Kempný Tomáš 2:2, body hostů: Blahoňovský Marek 2:2, Pail František 3:1, Marosz Milan 3:1, Marosz Daniel 3:1), TTC Frýdlant F - TTC Vendryně D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kahánek Petr 3:1, Kociánová Natálie 0:4, Geldner Gabriel 0:4, Šimeček Marija Jindřich 2:2, body hostů: Holeksa Jaromír 3:1, Holeksa Václav 3:1, Štóc Martin 3:1, Káňa Jiří 2:2), TTC Frýdek-Místek D - Sokol Staré Město C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dakov Radovan 2:2, Fabiánová Elizabeth Anna 0:2, Daková Aneta 1:3, Tobola Kamil 3:1, Búlik Viktoria 0:2, body hostů: Motyčka Ivo 2:2, Konvička Vojtěch 4:0, Čuraj Martin 1:3, Možíš Martin 3:1), Sokol Metylovice D - Beskyd Líštná 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karteczka Martin 2:2, Ledvoň Marián 1:3, Luňáček Zbyněk 2:2, Ivánek Tomáš 3:1, body hostů: Marosz Ivo 3:1, Ponczová Silvie 1:3, Mendreková Natálie 0:4, Ponczová Adéla 4:0),
2. kolo:
TTC Bystřice D - Beskyd Líštná 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blahoňovský Marek 2:2, Szymík Daniel 2:2, Marosz Daniel 3:1, Pail František 3:1, body hostů: Marosz Ivo 1:3, Ponczová Adéla 1:3, Ponczová Silvie 0:4, Poncza Aleš 4:0), Sokol Ropice F - Sokol Metylovice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stavarský Jakub 0:4, Šancer Matouš 0:4, Dänemark Daniel 0:4, Benesz Milan 4:0, body hostů: Luňáček Zbyněk 3:1, Karteczka Martin 3:1, Šimek Petr 3:1, Ledvoň Marián 3:1), TTC Vendryně D - TTC Frýdek-Místek D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Niedoba Richard 2:2, Byrtus Martin 3:1, Štóc Martin 2:2, Šurík Miroslav 0:4, body hostů: Tobola Kamil 3:1, Dakov Radovan 4:0, Daková Aneta 1:3, Kaňák Adam 1:3),
3. kolo:
TTC Frýdlant F - SC Smilovice B 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimeček Samuel 2:2, Geldner Gabriel 0:4, Kahánek Petr 3:1, WO 0:5, body hostů: Kempný Tomáš 2:1, Bialoň Václav 1:2, Chodura Roman 3:0, Korta Pavel 1:2, WO 5:0), Sokol Metylovice D - Sokol Staré Město C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňáček Zbyněk 1:3, Sasyn Jan 1:3, Ivánek Tomáš 4:0, Šigut Václav 0:4, body hostů: Motyčka Ivo 3:1, Konvička Vojtěch 3:1, Čuraj Martin 0:1, Možíš Martin 1:3, Šturma Patrik 3:0), Beskyd Líštná - Sokol Ropice F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marosz Ivo 3:1, Ponczová Adéla 3:1, Poncza Aleš 3:1, Ponczová Silvie 2:2, body hostů: Šancer Jindřich ml. 0:4, Šancer Matouš 0:4, Dulava Rudolf 1:3, Krucina David 4:0),
4. kolo:
TTC Bystřice D - Sokol Ropice F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pail František 3:1, Blahoňovský Marek 3:1, Marosz Milan 3:1, Marosz Daniel 3:1, body hostů: Šancer Jindřich ml. 0:4, Šancer Matouš 0:4, Benesz Milan 4:0, Dänemark Daniel 0:4), Sokol Staré Město C - Beskyd Líštná 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňok Jaromír 1:1, Motyčka Ivo 2:2, Šturma Patrik 4:0, Konvička Vojtěch 2:2, Možíš Martin 0:2, body hostů: Marosz Ivo 1:3, Ponczová Silvie 1:3, Ponczová Adéla 2:2, Poncza Aleš 3:1), TTC Vendryně D - Sokol Metylovice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Byrtus Martin 2:2, Štóc Martin 2:2, Holeksa Václav 3:1, Holeksa Jaromír 2:1, Káňa Jiří 0:1, body hostů: Luňáček Zbyněk 1:3, Ivánek Tomáš 4:0, Karteczka Martin 2:2, 0:4), SC Smilovice B - TTC Frýdek-Místek D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bialoň Václav 1:3, Ježowicz Jan 2:2, Kempný Tomáš 2:2, Chodura Roman 3:1, body hostů: Dakov Radovan 3:1, Daková Aneta 1:3, Búlik Viktoria 0:4, Tobola Kamil 4:0),
5. kolo:
TTC Frýdlant F - TTC Bystřice D 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kahánek Petr 3:1, Geldner Gabriel 0:4, Kociánová Natálie 0:4, WO 0:5, body hostů: Blahoňovský Marek 2:1, Pail František 3:0, Marosz Milan 2:1, Marosz Daniel 2:1, WO 5:0), Beskyd Líštná - TTC Vendryně D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marosz Ivo 2:2, Ponczová Adéla 2:2, Poncza Aleš 4:0, Ponczová Silvie 0:4, body hostů: Byrtus Martin 2:2, Štóc Martin 1:3, Holeksa Václav 2:2, Holeksa Jaromír 3:1), Sokol Ropice F - Sokol Staré Město C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brudny Sebastian 0:4, Šancer Matouš 0:4, Šancer Jindřich ml. 0:4, Krucina David 2:2, body hostů: Kaňok Jaromír 4:0, Možíš Martin 3:1, Motyčka Ivo 3:1, Konvička Vojtěch 4:0),
6. kolo:
TTC Bystřice D - Sokol Staré Město C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blahoňovský Marek 1:3, Pail František 1:3, Marosz Daniel 2:2, Marosz Milan 2:2, body hostů: Kaňok Jaromír 4:0, Konvička Vojtěch 1:3, Motyčka Ivo 4:0, Možíš Martin 1:2, Čuraj Martin 0:1), TTC Vendryně D - Sokol Ropice F 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Byrtus Martin 3:1, Štóc Martin 2:2, Holeksa Jaromír 4:0, Holeksa Václav 3:1, body hostů: Šancer Jindřich ml. 0:4, Šancer Matouš 0:4, Dulava Rudolf 2:2, Brudny Sebastian 2:2), SC Smilovice B - Sokol Metylovice D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bialoň Václav 1:3, Chodura Roman 3:1, Ježowicz Jan 2:2, Korta Pavel 2:2, body hostů: Ivánek Tomáš 4:0, Karteczka Martin 3:1, Vráblík Josef 1:3, Ledvoň Marián 0:4), TTC Frýdlant F - TTC Frýdek-Místek D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimeček Petr 3:1, Šimeček Marija Jindřich 4:0, Geldner Gabriel 0:2, Kociánová Natálie 0:4, Šimeček Samuel 1:1, body hostů: Dakov Radovan 3:1, Daková Aneta 2:2, Kaňák Adam 2:2, Petřík Michal 1:3),
7. kolo:
TTC Frýdek-Místek D - TTC Bystřice D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mokrošová Amanda 0:4, Daková Aneta 0:4, Kaňák Adam 0:4, Petřík Michal 0:4, body hostů: Blahoňovský Marek 4:0, Pail František 4:0, Marosz Milan 4:0, Marosz Daniel 4:0), Beskyd Líštná - SC Smilovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marosz Ivo 3:1, Ponczová Silvie 1:3, Poncza Aleš 4:0, Ponczová Adéla 3:1, body hostů: Chodura Roman 1:3, Kempný Tomáš 1:3, Bialoň Václav 2:2, Ježowicz Jan 1:3), Sokol Staré Město C - TTC Vendryně D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motyčka Ivo 4:0, Kaňok Jaromír 4:0, Šturma Patrik 2:0, Konvička Vojtěch 3:1, Čuraj Martin 0:2, body hostů: Šurík Miroslav 1:3, Holeksa Jaromír 0:4, Holeksa Václav 1:3, Byrtus Martin 1:3),
8. kolo:
TTC Bystřice D - TTC Vendryně D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marosz Daniel 2:2, Marosz Milan 0:4, Pail František 1:3, Blahoňovský Marek 2:2, body hostů: Vita Karel 4:0, Holeksa Jaromír 3:1, Holeksa Václav 2:2, Byrtus Martin 2:2), SC Smilovice B - Sokol Ropice F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bialoň Václav 3:1, Ježowicz Jan 4:0, Kempný Tomáš 3:1, Chodura Roman 4:0, body hostů: Dulava Rudolf 1:3, Brudny Sebastian 1:3, Šancer Jindřich ml. 0:4, Šancer Matouš 0:4), TTC Frýdlant F - Sokol Metylovice D 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Geldner Gabriel 0:3, Šimeček Marija Jindřich 2:1, Šimeček Petr 3:0, Šimeček Samuel 0:3, WO 5:0, body hostů: Sasyn Jan 2:2, Vráblík Josef 3:1, Schmidt René 2:2, WO 0:5),
9. kolo:
Sokol Metylovice D - TTC Frýdek-Místek D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vráblík Josef 3:1, Karteczka Martin 3:1, Luňáček Zbyněk 3:1, Šigut Václav 0:4, body hostů: Dakov Radovan 3:1, Daková Aneta 1:3, Kaňák Adam 2:2, Búlik Viktoria 1:3), Beskyd Líštná - TTC Frýdlant F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marosz Ivo 4:0, Marosz Vít 0:4, Poncza Aleš 4:0, Mendreková Natálie 0:4, body hostů: Šimeček Samuel 2:2, Šimeček Marija Jindřich 2:2, Šimeček Petr 2:2, Kahánek Petr 2:2), Sokol Staré Město C - SC Smilovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňok Jaromír 4:0, Šturma Patrik 4:0, Možíš Martin 1:3, Motyčka Ivo 3:1, body hostů: Chodura Roman 2:2, Kempný Tomáš 0:4, Ježowicz Jan 1:3, Bialoň Václav 1:3),
10. kolo:
SC Smilovice B - TTC Vendryně D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chodura Roman 1:3, Ježowicz Jan 0:4, Kempný Tomáš 2:2, Korta Pavel 0:4, body hostů: Byrtus Martin 2:2, Štóc Martin 3:1, Holeksa Jaromír 4:0, Holeksa Václav 4:0), TTC Frýdlant F - Sokol Ropice F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimeček Marija Jindřich 2:2, Kahánek Petr 3:1, Kociánová Natálie 0:4, Šimeček Samuel 3:1, body hostů: Benesz Milan 4:0, Dänemark Daniel 1:3, Šancer Jindřich ml. 2:2, Šancer Matouš 1:3), TTC Frýdek-Místek D - Beskyd Líštná 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kaňák Adam 1:3, Daková Aneta 1:3, Fabiánová Elizabeth Anna 0:1, Dakov Radovan 2:2, Búlik Viktoria 0:3, body hostů: Poncza Aleš 4:0, Marosz Ivo 3:1, Ponczová Silvie 1:3, Marosz Vít 4:0),
11. kolo:
Sokol Metylovice D - TTC Bystřice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivánek Tomáš 4:0, Luňáček Zbyněk 0:4, Vráblík Josef 0:4, Šimek Petr 3:1, body hostů: Pail František 2:2, Blahoňovský Marek 2:2, Marosz Milan 3:1, Marosz Daniel 2:2), Sokol Ropice F - TTC Frýdek-Místek D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šancer Jindřich ml. 1:3, Šancer Matouš 1:3, Krucina David 4:0, Benesz Milan 4:0, body hostů: Daková Aneta 2:2, Kaňák Adam 2:2, Búlik Viktoria 0:4, Petřík Michal 2:2), Sokol Staré Město C - TTC Frýdlant F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuraj Martin 0:4, Možíš Martin 2:2, Kaňok Jaromír 4:0, Motyčka Ivo 2:2, body hostů: Šimeček Petr 3:1, Šimeček Marija Jindřich 1:3, Šimeček Samuel 2:2, Kahánek Petr 2:2),
12. kolo:
TTC Bystřice D - SC Smilovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blahoňovský Marek 4:0, Pail František 3:1, Marosz Milan 2:2, Marosz Daniel 3:1, body hostů: Chodura Roman 2:2, Korta Pavel 0:4, Ježowicz Jan 2:2, Bialoň Václav 0:4), TTC Vendryně D - TTC Frýdlant F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Byrtus Martin 2:2, Štóc Martin 1:0, Holeksa Jaromír 2:2, Holeksa Václav 4:0, Niedoba Richard 1:2, body hostů: Kahánek Petr 3:1, Šimeček Samuel 0:4, Šimeček Marija Jindřich 1:3, Šimeček Petr 2:2), Sokol Staré Město C - TTC Frýdek-Místek D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motyčka Ivo 3:1, Konvička Vojtěch 4:0, Čuraj Martin 0:4, Možíš Martin 1:3, body hostů: Telecký Jiří 3:1, Kaňák Adam 2:2, Petřík Michal 1:3, Daková Aneta 2:2), Beskyd Líštná - Sokol Metylovice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marosz Ivo 3:1, Marosz Vít 3:1, Poncza Aleš 4:0, Ponczová Adéla 2:2, body hostů: Karteczka Martin 2:2, Schmidt René 0:4, Luňáček Zbyněk 0:4, Šimek Petr 2:2),
13. kolo:
Beskyd Líštná - TTC Bystřice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marosz Ivo 2:2, Ponczová Adéla 4:0, Poncza Aleš 4:0, Marosz Vít 1:3, body hostů: Marosz Daniel 2:2, Marosz Milan 0:4, Blahoňovský Marek 2:2, Pail František 1:3), Sokol Metylovice D - Sokol Ropice F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karteczka Martin 3:1, Sasyn Jan 2:2, Vráblík Josef 3:1, Šimek Petr 3:1, body hostů: Dóményová Klára 0:4, Šancer Matouš 0:4, Dulava Rudolf 1:3, Krucina David 4:0), TTC Frýdek-Místek D - TTC Vendryně D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dakov Radovan 2:2, Telecký Jiří 3:1, Kaňák Adam 3:1, Daková Aneta 0:4, body hostů: Holeksa Václav 2:2, Štóc Martin 1:3, Byrtus Martin 1:3, Holeksa Jaromír 4:0),
14. kolo:
SC Smilovice B - TTC Frýdlant F 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chodura Roman 1:3, Korta Pavel 0:4, Šulgan Filip 2:2, Kempný Tomáš 1:3, body hostů: Šimeček Petr 4:0, Šimeček Marija Jindřich 2:2, Šimeček Samuel 3:1, Kahánek Petr 3:1), Sokol Staré Město C - Sokol Metylovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kaňok Jaromír 3:1, Čuraj Martin 0:4, Motyčka Ivo 3:1, Šturma Patrik 4:0, body hostů: Karteczka Martin 3:1, Sasyn Jan 1:3, Vráblík Josef 1:3, Schmidt René 1:3), Sokol Ropice F - Beskyd Líštná 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dóményová Klára 1:3, Šancer Jindřich ml. 0:4, Dulava Rudolf 0:4, Krucina David 4:0, body hostů: Marosz Ivo 3:1, Ponczová Adéla 3:1, Ponczová Silvie 2:2, Poncza Aleš 3:1),
15. kolo:
Sokol Ropice F - TTC Bystřice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dulava Rudolf 2:2, Šancer Jindřich ml. 1:3, Dänemark Daniel 1:3, Šancer Matouš 1:3, body hostů: Pail František 4:0, Marosz Daniel 4:0, Blahoňovský Marek 3:1, Witosz Hubert 0:4), Beskyd Líštná - Sokol Staré Město C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marosz Ivo 2:2, Marosz Vít 2:2, Poncza Aleš 3:1, Ponczová Adéla 2:2, body hostů: Kaňok Jaromír 4:0, Motyčka Ivo 3:1, Možíš Martin 0:4, Čuraj Martin 0:4), Sokol Metylovice D - TTC Vendryně D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vráblík Josef 1:3, Schmidt René 1:3, Ledvoň Marián 1:3, Vančura Mojmír 1:3, body hostů: Holeksa Jaromír 3:1, Byrtus Martin 3:1, Štóc Martin 3:1, Šurík Miroslav 3:1), TTC Frýdek-Místek D - SC Smilovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Michal 0:1, Daková Aneta 1:3, Telecký Jiří 4:0, Dakov Radovan 4:0, Kaňák Adam 1:2, body hostů: Korta Pavel 2:2, Chodura Roman 2:2, Kempný Tomáš 2:2, Khudo Petro 0:4),
16. kolo:
TTC Bystřice D - TTC Frýdlant F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blahoňovský Marek 3:1, Marosz Daniel 1:3, Šulák Jan 2:2, Pail František 4:0, body hostů: Šimeček Marija Jindřich 2:2, Šimeček Samuel 1:3, Šimeček Petr 2:2, Kahánek Petr 1:3), TTC Vendryně D - Beskyd Líštná 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holeksa Václav 2:2, Vita Karel 3:1, Szczuka Milan 2:2, Byrtus Martin 1:2, Štóc Martin 0:1, body hostů: Marosz Ivo 3:1, Ponczová Adéla 1:3, Marosz Vít 0:4, Poncza Aleš 4:0), Sokol Staré Město C - Sokol Ropice F 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konvička Vojtěch 4:0, Motyčka Ivo 4:0, Čuraj Martin 3:1, Možíš Martin 1:3, body hostů: Dóményová Klára 1:3, Benesz Milan 2:2, Šancer Matouš 0:4, Šancer Jindřich ml. 1:3),
17. kolo:
Sokol Staré Město C - TTC Bystřice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motyčka Ivo 3:1, Čuraj Martin 0:4, Šturma Patrik 3:0, Konvička Vojtěch 3:1, Kaňok Jaromír 1:0, body hostů: Blahoňovský Marek 2:2, Pail František 1:3, Marosz Daniel 2:2, Marosz Milan 1:3), Sokol Ropice F - TTC Vendryně D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krucina David 2:2, Dóményová Klára 2:2, Šancer Jindřich ml. 0:4, Benesz Milan 3:1, body hostů: Holeksa Jaromír 3:1, Vita Karel 4:0, Šurík Miroslav 1:3, Štóc Martin 1:3), Sokol Metylovice D - SC Smilovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karteczka Martin 2:2, Vráblík Josef 2:2, Schmidt René 1:3, Šimek Petr 4:0, body hostů: Korta Pavel 1:3, Kempný Tomáš 2:2, Ježowicz Jan 3:1, Bialoň Václav 1:3), TTC Frýdek-Místek D - TTC Frýdlant F 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaňák Adam 1:3, Petřík Michal 0:4, Daková Aneta 1:3, Tauš Zdeněk 1:3, body hostů: Šimeček Samuel 4:0, Geldner Gabriel 1:3, Šimeček Petr 4:0, Kahánek Petr 4:0),
18. kolo:
TTC Bystřice D - TTC Frýdek-Místek D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulák Jan 4:0, Blahoňovský Marek 2:2, Marosz Daniel 4:0, Pail František 4:0, body hostů: Daková Aneta 1:3, Petřík Michal 0:4, Kaňák Adam 1:3, Tauš Zdeněk 0:4), SC Smilovice B - Beskyd Líštná 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chodura Roman 2:2, Bialoň Václav 2:2, Korta Pavel 1:3, Ježowicz Jan 1:3, body hostů: Marosz Ivo 3:1, Marosz Vít 3:1, Poncza Aleš 4:0, Ponczová Silvie 0:4), TTC Vendryně D - Sokol Staré Město C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vita Karel 3:1, Szczuka Milan 1:3, Holeksa Jaromír 2:1, Holeksa Václav 1:3, Niedoba Richard 1:0, body hostů: Kaňok Jaromír 2:2, Konvička Vojtěch 3:1, Motyčka Ivo 3:1, Možíš Martin 0:3, Čuraj Martin 0:1),
19. kolo:
TTC Vendryně D - TTC Bystřice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vita Karel 3:0, Holeksa Jaromír 4:0, Holeksa Václav 1:3, Niedoba Richard 4:0, Szczuka Milan 1:0, body hostů: Pail František 1:3, Šulák Jan 1:3, Marosz Milan 1:3, Marosz Daniel 0:4), Sokol Ropice F - SC Smilovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dóményová Klára 1:3, Šancer Matouš 0:4, Šancer Jindřich ml. 0:4, Benesz Milan 3:1, body hostů: Chodura Roman 3:1, Bialoň Václav 2:2, Korta Pavel 4:0, Ježowicz Jan 3:1), Sokol Metylovice D - TTC Frýdlant F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luňáček Zbyněk 2:2, Schmidt René 1:3, Vráblík Josef 2:2, Šimek Petr 2:2, body hostů: Šimeček Marija Jindřich 2:2, Šimeček Samuel 3:1, Kahánek Petr 4:0, Geldner Gabriel 0:4),
20. kolo:
TTC Frýdek-Místek D - Sokol Metylovice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Búlik Viktoria 0:4, Daková Aneta 1:3, Tauš Zdeněk 1:3, Kaňák Adam 3:1, body hostů: Luňáček Zbyněk 3:1, Vráblík Josef 2:2, Karteczka Martin 4:0, Šimek Petr 2:2), TTC Frýdlant F - Beskyd Líštná 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Petr 1:1, Šimeček Marija Jindřich 3:1, Kahánek Petr 3:1, Šimeček Samuel 3:1, Geldner Gabriel 0:2, body hostů: Marosz Ivo 0:3, Ponczová Adéla 1:3, Marosz Vít 1:3, Poncza Aleš 4:0, Ponczová Silvie 0:1), SC Smilovice B - Sokol Staré Město C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chodura Roman 2:2, Kempný Tomáš 1:3, Korta Pavel 2:2, Bialoň Václav 1:3, body hostů: Konvička Vojtěch 4:0, Motyčka Ivo 4:0, Čuraj Martin 0:4, Možíš Martin 2:2),
21. kolo:
TTC Vendryně D - SC Smilovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holeksa Jaromír 4:0, Vita Karel 1:0, Niedoba Richard 4:0, Štóc Martin 2:2, Byrtus Martin 2:1, body hostů: Korta Pavel 1:3, Ježowicz Jan 1:3, Kempný Tomáš 0:4, Bialoň Václav 1:3), Sokol Ropice F - TTC Frýdlant F 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stavarský Jakub 1:2, Dóményová Klára 0:3, Šancer Jindřich 0:3, Šancer Jindřich ml. 0:3, WO 5:0, body hostů: Kahánek Petr 4:0, Šimeček Marija Jindřich 4:0, Šimeček Samuel 3:1, WO 0:5), Beskyd Líštná - TTC Frýdek-Místek D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marosz Vít 4:0, Ponczová Adéla 4:0, Poncza Aleš 4:0, Ponczová Silvie 0:4, body hostů: Tauš Zdeněk 1:3, Kaňák Adam 1:3, Daková Aneta 1:3, Petřík Michal 1:3),
22. kolo:
TTC Bystřice D - Sokol Metylovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marosz Daniel 3:1, Pail František 2:2, Šulák Jan 3:1, Blahoňovský Marek 3:1, body hostů: Ivánek Tomáš 3:1, Vráblík Josef 0:4, Luňáček Zbyněk 2:2, Ledvoň Marián 0:4), TTC Frýdek-Místek D - Sokol Ropice F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabiánová Elizabeth Anna 0:1, Petřík Michal 3:1, Kaňák Adam 4:0, Daková Aneta 4:0, Búlik Viktoria 0:3, body hostů: Dóményová Klára 1:3, Stavarský Jakub 2:2, Šancer Jindřich ml. 1:3, Šancer Matouš 1:3), TTC Frýdlant F - Sokol Staré Město C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kociánová Natálie 0:4, Geldner Gabriel 0:4, Kahánek Petr 3:1, Stávek Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Konvička Vojtěch 3:1, Motyčka Ivo 3:1, Čuraj Martin 2:2, Možíš Martin 2:2, WO 1:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy