Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor
1. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - TTC Siko Orlová D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fusek Radovan 0:4, Petr Radim 3:1, Budirský Roman 1:2, Müller Roman 1:3, WO 0:1, body hostů: Hašek Jan 3:1, Adamczyk Vladimír 4:0, Adamczyk Jiří 2:2, Blucha Tomáš 1:2, WO 1:0), KLUBsten Karviná - SK Slavia Orlová B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák František 3:1, Górecki Bronislav 1:3, Šopa Miroslav 1:3, Reitz Aleš 3:1, body hostů: Kupec Ladislav 3:1, Čempel Milan 1:3, Škerko Milan 3:1, Sikora Michal 1:3), TJ Slavoj Český Těšín C - TJ Sokol Bohumín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heczko Kazimierz 3:1, Duda Lukáš 0:1, Daníšek Richard 1:3, Buchta Andrzej 3:1, Zíka Tadeáš 1:2, body hostů: Kubala Svatopluk 4:0, Jochym Petr 2:2, Kolek Dalibor 2:2, Prefetová Lucie 0:4), TJ Sokol Chotěbuz - TJ Sokol Rychvald 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roman Břetislav 3:1, Bardal Roman 4:0, Ryška Radek 3:1, Božek Milan 2:0, Palowski Vít 0:2, body hostů: Prokel Radim 2:2, Kusýn Pavel 1:3, Kopec Jiří 0:4, Vrožina Vlastimil 1:3),
2. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - SK Slavia Orlová B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlán Vladimír 1:3, Müller Roman 0:4, Budirský Roman 1:1, Fusek Radovan 2:1, Motak Jiří 2:0, WO 1:0, body hostů: Čempel Milan 2:1, Kupec Ladislav 4:0, Škerko Milan 2:2, Sikora Michal 1:3, WO 0:1), KLUBsten Karviná - TTC Siko Orlová D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Reitz Aleš 2:2, Górecki Bronislav 0:2, Šopa Miroslav 0:4, Novák František 2:2, Pružinský Jan 0:2, body hostů: Hašek Jan 2:2, Adamczyk Vladimír 4:0, Blucha Tomáš 2:2, Wilk Adam 4:0), TJ Slavoj Český Těšín C - TJ Sokol Rychvald 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duda Lukáš 3:1, Heczko Kazimierz 4:0, Buchta Andrzej 4:0, Daníšek Richard 3:0, Kurek Tomáš 0:1, body hostů: Prokel Radim 2:2, Pociskova Alena 0:4, Urbánek Dušan 0:4, Hýža Pavel 0:4), TJ Sokol Chotěbuz - TJ Sokol Bohumín 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roman Břetislav 1:3, Bardal Roman 2:2, Ryška Radek 3:1, Božek Milan 1:2, Palowski Vít 0:1, body hostů: Kubala Svatopluk 4:0, Jochym Petr 2:2, Kolek Dalibor 3:1, Sivek Martin 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Bohumín - SKST Havířov F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jochym Petr 3:1, Kolek Dalibor 3:1, Prefetová Lucie 2:2, Kubala Svatopluk 3:0, Sikora Petr 0:1, body hostů: Feber Richard 4:0, Blaník Martin 1:3, Klesla Rostislav 0:4, Feber Richard ml. 0:4), TJ Sokol Rychvald - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Serafín Jiří 2:2, Pociskova Alena 3:1, Kusýn Pavel 2:2, Prokel Radim 3:1, body hostů: Matuš Jiří 3:1, Štětina Lukáš 3:1, Eršil Ondřej 0:4, Záň Dominik 0:4), TTC Siko Orlová D - TJ Slavoj Český Těšín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamczyk Vladimír 3:1, Blucha Tomáš 0:4, Hašek Jan 2:2, Wilk Adam 3:1, body hostů: Buchta Andrzej 4:0, Heczko Kazimierz 2:2, Daníšek Richard 1:3, Duda Lukáš 1:3), SK Slavia Orlová B - TJ Sokol Chotěbuz 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škerko Milan 4:0, Čempel Milan 3:1, Valčák Petr 1:3, Sikora Michal 0:4, body hostů: Palowski Vít 1:3, Roman Břetislav 2:2, Ryška Radek 2:2, Bardal Roman 3:1),
4. kolo:
TJ Sokol Bohumín - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jochym Petr 2:2, Kolek Dalibor 2:2, Prefetová Lucie 2:2, Kubala Svatopluk 3:1, body hostů: Matuš Jiří 4:0, Štětina Lukáš 3:1, Kozačka Ondřej 0:4, Matuš Ondřej 0:4), TJ Sokol Rychvald - SKST Havířov F 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Prokel Radim 1:2, Pociskova Alena 1:2, Kusýn Pavel 1:2, Kopec Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Blaník Martin 4:0, Feber Richard ml. 0:4, Feber Richard 4:0, WO 0:5), TTC Siko Orlová D - TJ Sokol Chotěbuz 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamczyk Vladimír 4:0, Hašek Jan 2:2, Blucha Tomáš 4:0, Wilk Adam 4:0, body hostů: Palowski Vít 0:4, Roman Břetislav 1:3, Ryška Radek 0:4, Bardal Roman 1:3), SK Slavia Orlová B - TJ Slavoj Český Těšín C 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čempel Milan 0:4, Valčák Petr 0:4, Sikora Michal 0:4, WO 0:5, body hostů: Zíka Tadeáš 3:0, Buchta Andrzej 3:0, Heczko Kazimierz 3:0, Daníšek Richard 3:0, WO 5:0),
5. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - TJ Slavoj Český Těšín C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motak Jiří 1:3, Budirský Roman 2:1, Chlán Vladimír 2:2, Müller Roman 0:4, Fusek Radovan 0:1, body hostů: Zíka Tadeáš 3:1, Buchta Andrzej 4:0, Heczko Kazimierz 3:1, Duda Lukáš 1:3), KLUBsten Karviná - TJ Sokol Chotěbuz 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reitz Aleš 4:0, Banot Petr 3:1, Górecki Bronislav 1:3, Šopa Miroslav 1:2, Pružinský Jan 0:1, body hostů: Cienciala Daniel 1:3, Roman Břetislav 2:2, Ryška Radek 2:2, Bardal Roman 2:2), SKST Havířov F - TTC Siko Orlová D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přeček Erik 4:0, Blaník Martin 4:0, Feber Richard ml. 0:4, Klesla Rostislav 0:4, body hostů: Wilk Adam 2:2, Musil Milan 2:2, Adamczyk Vladimír 2:2, Hašek Jan 2:2), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - SK Slavia Orlová B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matuš Ondřej 0:4, Matuš Jiří 3:1, Eršil Ondřej 0:4, Záň Dominik 0:4, body hostů: Swaczyna Radek 3:1, Čempel Milan 3:1, Škerko Milan 4:0, Sikora Michal 3:1),
6. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - TJ Sokol Chotěbuz 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlán Vladimír 2:2, Motak Jiří 3:1, Budirský Roman 1:1, Fusek Radovan 1:2, Petr Radim 0:2, WO 0:1, body hostů: Roman Břetislav 2:1, Ryška Radek 2:2, Božek Milan 0:4, Bardal Roman 4:0, WO 1:0), KLUBsten Karviná - TJ Slavoj Český Těšín C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Banot Petr 0:4, Górecki Bronislav 0:4, Šopa Miroslav 0:4, Pružinský Jan 0:4, body hostů: Zíka Tadeáš 4:0, Buchta Andrzej 4:0, Heczko Kazimierz 4:0, Daníšek Richard 4:0), SKST Havířov F - SK Slavia Orlová B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Přeček Erik 3:0, Blaník Martin 3:0, Olejník Oliver 2:1, Janošec Jakub 3:0, WO 5:0, body hostů: Valčák Petr 0:4, Škerko Milan 1:3, Šeliga Roman 0:4, WO 0:5), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - TTC Siko Orlová D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuš Jiří 4:0, Štětina Lukáš 3:1, Kozačka Ondřej 0:4, Menšík Kamil 0:4, body hostů: Blucha Tomáš 2:2, Adamczyk Vladimír 3:1, Hašek Jan 2:2, Wilk Adam 2:2),
7. kolo:
TJ Sokol Bohumín - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jochym Petr 3:1, Sivek Martin 0:4, Prefetová Lucie 0:4, Kolek Dalibor 3:1, body hostů: Budirský Roman 3:1, Motak Jiří 3:1, Petr Radim 2:2, Chlán Vladimír 2:2), TJ Sokol Rychvald - KLUBsten Karviná 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pociskova Alena 3:1, Serafín Jiří 4:0, Kusýn Pavel 2:2, Prokel Radim 3:1, body hostů: Reitz Aleš 3:1, Górecki Bronislav 0:4, Banot Petr 1:3, Břenek Jiří 0:4), TJ Slavoj Český Těšín C - SKST Havířov F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daníšek Richard 1:3, Szczelina Krystian 1:3, Heczko Kazimierz 2:2, Zíka Tadeáš 2:2, body hostů: Blaník Martin 4:0, Přeček Erik 4:0, Balvar Oliver 2:2, Feber Richard ml. 0:4), TJ Sokol Chotěbuz - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roman Břetislav 3:1, Ryška Radek 3:1, Bardal Roman 3:1, Božek Milan 3:0, WO 0:1, body hostů: Matuš Jiří 3:0, Záň Dominik 0:4, Matuš Ondřej 0:4, Eršil Ondřej 0:4, WO 1:0),
8. kolo:
TJ Sokol Bohumín - KLUBsten Karviná 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jochym Petr 4:0, Sivek Martin 2:2, Prefetová Lucie 1:3, Kolek Dalibor 3:1, body hostů: Reitz Aleš 3:1, Górecki Bronislav 1:3, Banot Petr 2:2, Šopa Miroslav 0:4), TJ Sokol Rychvald - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pociskova Alena 0:3, Kopec Jiří 0:4, Kusýn Pavel 0:4, Prokel Radim 1:2, WO 2:0, body hostů: Fusek Radovan 4:0, Walek Adrian 2:0, Chlán Vladimír 3:1, Petr Radim 4:0, WO 0:2), TJ Slavoj Český Těšín C - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buchta Andrzej 4:0, Daníšek Richard 3:1, Heczko Kazimierz 4:0, Zíka Tadeáš 4:0, body hostů: Štětina Lukáš 1:3, Eršil Ondřej 0:4, Záň Dominik 0:4, Menšík Vojtěch 0:4), TJ Sokol Chotěbuz - SKST Havířov F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roman Břetislav 1:3, Ryška Radek 2:2, Božek Milan 2:1, Bardal Roman 3:1, WO 0:1, body hostů: Feber Richard 3:0, Přeček Erik 3:1, Klesla Rostislav 1:3, Feber Richard ml. 0:4, WO 1:0),
9. kolo:
SKST Havířov F - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feber Richard ml. 0:4, Olejník Oliver 0:4, Balvar Oliver 4:0, Blaník Martin 3:1, body hostů: Fusek Radovan 3:1, Zajíc Filip 2:2, Motak Jiří 2:2, Petr Radim 2:2), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - KLUBsten Karviná 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuš Jiří 3:1, Štětina Lukáš 4:0, Kvasňák Jiří 0:4, Matuš Ondřej 0:4, body hostů: Novák František 2:2, Górecki Bronislav 2:2, Banot Petr 3:1, Šopa Miroslav 2:2), TJ Sokol Bohumín - TTC Siko Orlová D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sivek Martin 0:4, Šuta Tomáš 0:4, Jochym Petr 2:2, Kubala Svatopluk 2:2, body hostů: Adamczyk Jiří 4:0, Wilk Adam 3:1, Adamczyk Vladimír 3:1, Hašek Jan 2:2), TJ Sokol Rychvald - SK Slavia Orlová B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokel Radim 1:3, Kusýn Pavel 0:4, Pociskova Alena 2:2, Kopec Jiří 0:4, body hostů: Škerko Milan 2:0, Kupec Ladislav 4:0, Valčák Petr 2:2, Čempel Milan 4:0, Sikora Michal 1:1),
10. kolo:
SKST Havířov F - KLUBsten Karviná 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Feber Richard ml. 0:3, Klesla Rostislav 0:3, Přeček Erik 3:0, Blaník Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Górecki Bronislav 2:2, Reitz Aleš 2:2, Šopa Miroslav 2:2, WO 0:5), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matuš Jiří 4:0, Eršil Ondřej 0:4, Zukal Marek 0:4, Kozačka Ondřej 0:4, body hostů: Zajíc Filip 3:1, Motak Jiří 3:1, Chlán Vladimír 3:1, Petr Radim 3:1), TJ Sokol Bohumín - SK Slavia Orlová B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jochym Petr 4:0, Kolek Dalibor 3:1, Sivek Martin 0:4, Kubala Svatopluk 2:2, body hostů: Škerko Milan 3:1, Čempel Milan 1:3, Kupec Ladislav 2:2, Sikora Michal 0:2, Valčák Petr 1:1), TJ Sokol Rychvald - TTC Siko Orlová D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokel Radim 0:4, Kusýn Pavel 1:3, Pociskova Alena 2:1, Kopec Jiří 0:4, WO 1:0, body hostů: Adamczyk Vladimír 4:0, Adamczyk Jiří 3:1, Blucha Tomáš 2:2, Sionkala Eduard 3:0, WO 0:1),
11. kolo:
SKST Havířov F - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Feber Richard 4:0, Feber Richard ml. 1:3, Olejník Oliver 4:0, Blaník Martin 4:0, body hostů: Matuš Jiří 1:3, Štětina Lukáš 1:3, Zukal Marek 0:4, Eršil Ondřej 1:3), TJ Sokol Bohumín - TJ Sokol Rychvald 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jochym Petr 4:0, Kolek Dalibor 4:0, Sivek Martin 3:1, Kubala Svatopluk 4:0, body hostů: Pociskova Alena 1:3, Starostka Josef 0:4, Vrožina Vlastimil 0:4, Kusýn Pavel 0:4), TTC Siko Orlová D - SK Slavia Orlová B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hašek Jan 0:4, Adamczyk Jiří 2:2, Wilk Adam 3:1, Adamczyk Vladimír 1:2, WO 1:0, body hostů: Kupec Ladislav 2:1, Swaczyna Radek 4:0, Škerko Milan 2:2, Čempel Milan 1:3, WO 0:1), TJ Slavoj Český Těšín C - TJ Sokol Chotěbuz 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daníšek Richard 3:1, Zíka Tadeáš 4:0, Duda Lukáš 2:2, WO 0:5, body hostů: Roman Břetislav 0:3, Ryška Radek 2:1, Bardal Roman 1:2, Palowski Vít 0:3, WO 5:0), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - KLUBsten Karviná 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fusek Radovan 2:2, Budirský Roman 2:2, Chlán Vladimír 4:0, Motak Jiří 2:2, body hostů: Banot Petr 3:1, Reitz Aleš 3:1, Górecki Bronislav 0:4, Šopa Miroslav 0:4),
12. kolo:
TTC Siko Orlová D - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamczyk Vladimír 3:1, Adamczyk Jiří 3:1, Hašek Jan 2:2, Wilk Adam 4:0, body hostů: Fusek Radovan 1:3, Chlán Vladimír 0:4, Motak Jiří 0:4, Petr Radim 3:1), SK Slavia Orlová B - KLUBsten Karviná 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škerko Milan 4:0, Čempel Milan 3:1, Valčák Petr 2:2, Sikora Michal 0:4, body hostů: Šopa Miroslav 1:3, Banot Petr 3:1, Górecki Bronislav 2:2, Kowolowski Miroslav 1:3), TJ Sokol Bohumín - TJ Slavoj Český Těšín C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolek Dalibor 0:3, Jochym Petr 1:3, Sivek Martin 0:4, Kubala Svatopluk 1:3, WO 0:1, body hostů: Zíka Tadeáš 4:0, Buchta Andrzej 3:0, Heczko Kazimierz 3:1, Jokiel Patrik 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Rychvald - TJ Sokol Chotěbuz 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Dušan 1:3, Pociskova Alena 2:2, Kusýn Pavel 0:4, Prokel Radim 2:2, body hostů: Ryška Radek 3:1, Staněk Michael 3:1, Božek Milan 1:3, Bardal Roman 4:0),
13. kolo:
SK Slavia Orlová B - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škerko Milan 4:0, Čempel Milan 2:2, Valčák Petr 2:2, Sikora Michal 1:3, body hostů: Zajíc Filip 3:1, Fusek Radovan 1:3, Motak Jiří 1:3, Chlán Vladimír 2:2), TTC Siko Orlová D - KLUBsten Karviná 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamczyk Vladimír 4:0, Hašek Jan 3:1, Adamczyk Jiří 4:0, Wilk Adam 4:0, body hostů: Pružinský Jan 0:4, Kowolowski Miroslav 0:4, Banot Petr 1:3, Šopa Miroslav 0:4), TJ Sokol Rychvald - TJ Slavoj Český Těšín C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokel Radim 1:3, Pociskova Alena 2:2, Kusýn Pavel 1:3, Kopec Jiří 0:4, body hostů: Buchta Andrzej 4:0, Heczko Kazimierz 4:0, Daníšek Richard 2:2, Duda Lukáš 2:2), TJ Sokol Bohumín - TJ Sokol Chotěbuz 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolek Dalibor 3:1, Jochym Petr 2:2, Sivek Martin 1:3, Kubala Svatopluk 3:1, body hostů: Ryška Radek 2:2, Bardal Roman 2:2, Božek Milan 0:4, Staněk Michael 3:1),
14. kolo:
SKST Havířov F - TJ Sokol Bohumín 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feber Richard ml. 0:4, Janošec Jakub 4:0, Balvar Oliver 4:0, Blaník Martin 4:0, body hostů: Kubala Svatopluk 1:3, Sivek Martin 1:3, Jochym Petr 1:3, Šuta Tomáš 1:3), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - TJ Sokol Rychvald 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chludil Pavel 0:4, Zukal Marek 0:4, Mazůrek Ondřej 0:4, Matuš Jiří 4:0, body hostů: Prokel Radim 3:1, Urbánek Dušan 3:1, Kusýn Pavel 3:1, Vrožina Vlastimil 3:1), TJ Slavoj Český Těšín C - TTC Siko Orlová D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jokiel Patrik 3:1, Heczko Kazimierz 2:2, Buchta Andrzej 3:1, Zíka Tadeáš 2:2, body hostů: Wilk Adam 3:1, Musil Milan 0:4, Adamczyk Vladimír 2:2, Sionkala Eduard 1:3), TJ Sokol Chotěbuz - SK Slavia Orlová B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palowski Vít 0:4, Roman Břetislav 1:3, Bardal Roman 3:1, Ryška Radek 2:2, body hostů: Čempel Milan 3:1, Škerko Milan 4:0, Sikora Michal 1:3, Miškolci Ivo 2:2),
15. kolo:
CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - TJ Sokol Bohumín 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazůrek Ondřej 0:4, Chludil Pavel 1:3, Zukal Marek 0:4, Matuš Jiří 2:1, WO 1:0, body hostů: Kolek Dalibor 3:0, Kubala Svatopluk 4:0, Jochym Petr 3:1, Sikora Petr 2:2, WO 0:1), SKST Havířov F - TJ Sokol Rychvald 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Feber Richard ml. 0:4, Olejník Oliver 4:0, Přeček Erik 4:0, Blaník Martin 4:0, body hostů: Prokel Radim 1:3, Pociskova Alena 1:3, Kusýn Pavel 1:3, Urbánek Dušan 1:3), TJ Sokol Chotěbuz - TTC Siko Orlová D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palowski Vít 1:3, Roman Břetislav 0:4, Bardal Roman 1:3, Ryška Radek 1:3, body hostů: Hašek Jan 2:2, Musil Milan 3:1, Sionkala Eduard 4:0, Wilk Adam 4:0), TJ Slavoj Český Těšín C - SK Slavia Orlová B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jokiel Patrik 4:0, Heczko Kazimierz 4:0, Buchta Andrzej 4:0, Zíka Tadeáš 3:1, body hostů: Miškolci Ivo 0:4, Čempel Milan 1:3, Sikora Michal 0:4, Valčák Petr 0:4),
16. kolo:
TJ Slavoj Český Těšín C - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jokiel Patrik 4:0, Duda Lukáš 2:2, Heczko Kazimierz 3:1, Zíka Tadeáš 3:1, body hostů: Fusek Radovan 2:2, Chlán Vladimír 1:3, Starzyczny Petr 0:4, Petr Radim 1:3), TJ Sokol Chotěbuz - KLUBsten Karviná 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bardal Roman 4:0, Roman Břetislav 1:3, Palowski Vít 0:4, Božek Milan 1:3, body hostů: Šopa Miroslav 2:2, Banot Petr 2:2, Reitz Aleš 3:1, Kowolowski Miroslav 3:1), TTC Siko Orlová D - SKST Havířov F 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamczyk Jiří 1:2, Wilk Adam 1:2, Hašek Jan 1:2, Adamczyk Vladimír 1:2, WO 5:0, body hostů: Feber Richard 4:0, Blaník Martin 4:0, Feber Richard ml. 0:4, WO 0:5), SK Slavia Orlová B - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sikora Michal 3:1, Čempel Milan 3:1, Miškolci Ivo 3:1, Škerko Milan 3:1, body hostů: Menšík Kamil 0:4, Matuš Ondřej 0:4, Chludil Pavel 0:4, Matuš Jiří 4:0),
17. kolo:
TJ Sokol Chotěbuz - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palowski Vít 0:4, Roman Břetislav 2:2, Ryška Radek 2:2, Bardal Roman 4:0, body hostů: Walek Adrian 1:3, Fusek Radovan 3:1, Motak Jiří 2:2, Petr Radim 2:2), TJ Slavoj Český Těšín C - KLUBsten Karviná 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heczko Kazimierz 4:0, Duda Lukáš 2:2, Buchta Andrzej 4:0, Zíka Tadeáš 4:0, body hostů: Šopa Miroslav 0:4, Banot Petr 1:3, Górecki Bronislav 0:4, Kowolowski Miroslav 1:3), SK Slavia Orlová B - SKST Havířov F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čempel Milan 1:3, Sikora Michal 1:3, Valčák Petr 0:2, Miškolci Ivo 1:3, Škerko Milan 1:1, body hostů: Feber Richard 4:0, Blaník Martin 4:0, Olejník Oliver 4:0, Klesla Rostislav 0:4), TTC Siko Orlová D - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hašek Jan 3:1, Adamczyk Jiří 3:1, Adamczyk Vladimír 4:0, Wilk Adam 3:1, body hostů: Matuš Jiří 3:1, Matuš Ondřej 0:4, Záň Dominik 0:4, Mazůrek Ondřej 0:4),
18. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - TJ Sokol Bohumín 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budirský Roman 1:2, Fusek Radovan 2:2, Motak Jiří 2:2, Müller Roman 2:2, WO 0:1, body hostů: Kubala Svatopluk 4:0, Jochym Petr 1:2, Kolek Dalibor 3:1, Sivek Martin 0:4, WO 1:0), KLUBsten Karviná - TJ Sokol Rychvald 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šopa Miroslav 0:4, Banot Petr 3:1, Reitz Aleš 2:2, Kowolowski Miroslav 1:3, body hostů: Prokel Radim 2:2, Pociskova Alena 2:2, Urbánek Dušan 3:1, Kusýn Pavel 3:1), SKST Havířov F - TJ Slavoj Český Těšín C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feber Richard ml. 0:4, Přeček Erik 3:1, Balvar Oliver 3:1, Feber Richard 4:0, body hostů: Buchta Andrzej 2:2, Zíka Tadeáš 1:3, Jokiel Patrik 2:2, Heczko Kazimierz 1:3), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - TJ Sokol Chotěbuz 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Menšík Kamil 0:4, Mazůrek Ondřej 0:4, Matuš Jiří 2:1, Chludil Pavel 0:4, WO 1:0, body hostů: Palowski Vít 3:1, Božek Milan 3:0, Staněk Michael 4:0, Ryška Radek 3:1, WO 0:1),
19. kolo:
KLUBsten Karviná - TJ Sokol Bohumín 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Reitz Aleš 1:3, Šopa Miroslav 0:4, Banot Petr 1:3, Kowolowski Miroslav 1:2, WO 1:0, body hostů: Kolek Dalibor 3:0, Kubala Svatopluk 4:0, Jochym Petr 4:0, Sivek Martin 1:3, WO 0:1), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - TJ Sokol Rychvald 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednářová Bronislava 4:0, Fusek Radovan 4:0, Budirský Roman 2:1, Motak Jiří 4:0, Müller Roman 0:1, body hostů: Prokel Radim 1:3, Pociskova Alena 0:4, Urbánek Dušan 0:4, Kusýn Pavel 1:3), CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - TJ Slavoj Český Těšín C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mazůrek Ondřej 0:4, Matuš Ondřej 0:4, Chludil Pavel 0:4, Matuš Jiří 3:1, body hostů: Zíka Tadeáš 4:0, Jokiel Patrik 3:1, Heczko Kazimierz 3:1, Duda Lukáš 3:1), SKST Havířov F - TJ Sokol Chotěbuz 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Feber Richard ml. 3:1, Klesla Rostislav ml. 3:1, Janošec Jakub 4:0, Přeček Erik 4:0, body hostů: Cienciala Daniel 0:4, Slowiaczek Tomasz 0:4, Roman Břetislav 0:4, Ryška Radek 2:2),
20. kolo:
CSVČ sv. Jana Boska v Havířově - SKST Havířov F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záň Dominik 0:4, Mazůrek Ondřej 0:4, Matuš Ondřej 0:4, Matuš Jiří 3:1, body hostů: Janošec Jakub 4:0, Olejník Oliver 3:1, Blaník Martin 3:1, Klesla Rostislav ml. 3:1), TJ Sokol Rychvald - TJ Sokol Bohumín 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbánek Dušan 1:3, Pociskova Alena 1:2, Kusýn Pavel 1:2, Prokel Radim 2:2, WO 2:0, body hostů: Kolek Dalibor 3:1, Kubala Svatopluk 4:0, Prefetová Lucie 0:4, Jochym Petr 2:0, WO 0:2), SK Slavia Orlová B - TTC Siko Orlová D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miškolci Ivo 0:4, Čempel Milan 2:2, Valčák Petr 0:4, Sikora Michal 1:3, body hostů: Adamczyk Vladimír 4:0, Wilk Adam 3:1, Adamczyk Jiří 3:1, Sionkala Eduard 3:1), TJ Sokol Chotěbuz - TJ Slavoj Český Těšín C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Roman Břetislav 1:3, Ryška Radek 0:4, Staněk Michael 0:4, Palowski Vít 1:3, body hostů: Buchta Andrzej 4:0, Jokiel Patrik 4:0, Heczko Kazimierz 4:0, Duda Lukáš 2:2), KLUBsten Karviná - TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Reitz Aleš 2:2, Kowolowski Miroslav 0:4, Banot Petr 2:2, Šopa Miroslav 0:4, body hostů: Chlán Vladimír 3:1, Petr Radim 3:1, Motak Jiří 2:2, Walek Adrian 4:0),
21. kolo:
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - SKST Havířov F 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Motak Jiří 1:2, Petr Radim 2:1, Müller Roman 1:2, Fusek Radovan 2:1, WO 5:0, body hostů: Feber Richard ml. 0:4, Feber Richard 4:0, Klesla Rostislav ml. 2:2, WO 0:5), KLUBsten Karviná - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Banot Petr 3:1, Kowolowski Miroslav 3:1, Reitz Aleš 3:1, Górecki Bronislav 3:1, body hostů: Chludil Pavel 0:4, Mazůrek Ondřej 0:4, Matuš Jiří 4:0, Eršil Ondřej 0:4), TTC Siko Orlová D - TJ Sokol Bohumín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamczyk Vladimír 4:0, Adamczyk Jiří 1:3, Hašek Jan 1:3, Wilk Adam 3:1, body hostů: Kolek Dalibor 2:2, Kubala Svatopluk 2:2, Jochym Petr 2:2, Sivek Martin 1:3), SK Slavia Orlová B - TJ Sokol Rychvald 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sikora Michal 4:0, Čempel Milan 2:1, Miškolci Ivo 4:0, Škerko Milan 4:0, Swaczyna Bruno 0:1, body hostů: Prokel Radim 1:3, Pociskova Alena 0:4, Kopec Jiří 1:3, Hýža Pavel 0:4),
22. kolo:
KLUBsten Karviná - SKST Havířov F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Reitz Aleš 1:3, Kowolowski Miroslav 1:3, Banot Petr 2:2, Slanina Václav 2:2, body hostů: Olejník Oliver 2:2, Přeček Erik 4:0, Blaník Martin 4:0, Feber Richard ml. 0:4), TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov B - CSVČ sv. Jana Boska v Havířově 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motak Jiří 3:1, Petr Radim 4:0, Müller Roman 3:1, Fusek Radovan 4:0, body hostů: Matuš Ondřej 0:4, Zukal Marek 0:4, Záň Dominik 0:4, Matuš Jiří 2:2), SK Slavia Orlová B - TJ Sokol Bohumín 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čempel Milan 1:1, Sikora Michal 1:3, Valčák Petr 1:3, Miškolci Ivo 2:2, Swaczyna Bruno 0:2, body hostů: Kolek Dalibor 3:1, Kubala Svatopluk 4:0, Jochym Petr 2:2, Prefetová Lucie 2:2), TTC Siko Orlová D - TJ Sokol Rychvald 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Milan 2:0, Adamczyk Jiří 2:2, Wilk Adam 4:0, Adamczyk Vladimír 4:0, WO 0:2, body hostů: Prokel Radim 1:3, Pociskova Alena 0:3, Kusýn Pavel 1:2, Kopec Jiří 0:4, WO 2:0),
Regionální soutěž 1. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Rychvald B - T3 Table Tennis Těrlicko 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopec Jiří 0:4, Kusýn Pavel 0:4, Serafín Jiří 1:3, Serafín David 0:4, body hostů: Fojtíková Jana 4:0, Barabasz Gustav 4:0, Schneeberger Antonín 3:1, Snášel František 4:0), KLUBsten Karviná B - SKST Havířov G 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martinovský Ondřej 0:4, Břenková Kristina 0:3, Břenek Jiří 0:4, Vaněk Tomáš 0:4, Kvak Stanislav 0:1, body hostů: Hořavka Jan 4:0, Klus Daniel 4:0, Martinec Lukáš 4:0, Buček Jaromír 4:0), TJ Sokol Záblatí B - TJ Sokol Chotěbuz B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Táborská Eliška 3:1, Kocur Michal 1:3, Cieslar Dominik 3:1, WO 0:5, body hostů: Palowski Vít 1:2, Slowiaczek Tomasz 0:3, Cienciala Daniel 1:2, Staněk Michael 3:0, WO 5:0),
2. kolo:
TJ Sokol Rychvald B - SKST Havířov G 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Starostka Josef 2:2, Vrožina Vlastimil 0:4, Kusýn Pavel 2:2, Serafín Jaromír 0:4, body hostů: Buček Jaromír 4:0, Klus Daniel 4:0, Hořavka Jan 2:2, Mrvečka Justin st. 2:2), KLUBsten Karviná B - T3 Table Tennis Těrlicko 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Tomáš 0:2, Břenek Jiří 0:4, Břenková Kristina 0:4, Martinovský Ondřej 0:4, Kvak Stanislav 0:2, body hostů: Snášel František 4:0, Fojtíková Jana 4:0, Barabasz Gustav 2:0, Kalous Stanislav 4:0, Krzystek Ivo 2:0), TJ Sokol Záblatí C - TJ Sokol Chotěbuz B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nadažy Zdeněk 1:1, Sajko Rostislav 1:3, Vančík Filip 1:3, Frycz Adam 0:4, Plasgura Dominik 0:2, body hostů: Slowiaczek Tomasz 4:0, Staněk Michael 4:0, Palowski Vít 4:0, Cienciala Daniel 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Chotěbuz B - TJ Sokol Rychvald B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Waclawik Andrzej 1:3, Staněk Michael 4:0, Palowski Vít 3:1, Roman Břetislav 4:0, body hostů: Serafín Jiří 1:3, Vrožina Vlastimil 0:4, Starostka Josef 2:2, Kusýn Pavel 1:3), TJ Sokol Bohumín B - TJ Sokol Záblatí B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sivek Martin 1:3, Samek Jaroslav 1:3, Vicherek Pavel 2:1, Fišer Jan 1:3, WO 1:0, body hostů: Palička Jiří 4:0, Táborská Eliška 3:1, Cieslar Dominik 0:4, Mikulíček Vladimír 3:0, WO 0:1), TTC Siko Orlová E - TJ Sokol Záblatí C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valošek Pavel 4:0, Sitková Valentina 3:1, Valošková Jana 4:0, Teichmann Zdeněk 4:0, body hostů: Frycz Adam 0:4, Sajko Rostislav 0:4, Vančík Filip 0:4, Nadažy Zdeněk 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol Chotěbuz B - KLUBsten Karviná B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slowiaczek Tomasz 1:3, Cienciala Daniel 3:1, Hrabiec Michal 1:3, Maňhal Michael 2:0, Palowski Martin 0:2, body hostů: Břenková Kristina 3:1, Vaněk Tomáš 3:1, Martinovský Ondřej 3:1, Kvak Stanislav 0:4), TJ Sokol Bohumín B - TJ Sokol Záblatí C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sivek Martin 4:0, Sikora Petr 3:1, Samek Jaroslav 3:1, Vicherek Pavel 4:0, body hostů: Frycz Adam 0:4, Vančík Filip 0:4, Sajko Rostislav 2:2, Nadažy Zdeněk 0:4), TTC Siko Orlová E - TJ Sokol Záblatí B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sitková Valentina 0:4, Valošek Pavel 0:4, Valošková Jana 0:4, Teichmann Zdeněk 3:1, body hostů: Táborská Eliška 3:1, Koch Petr 3:1, Palička Jiří 3:1, Mikulíček Vladimír 4:0),
5. kolo:
TJ Sokol Záblatí B - T3 Table Tennis Těrlicko 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palička Jiří 4:0, Koch Petr 4:0, Táborská Eliška 0:4, Mikulíček Vladimír 3:1, body hostů: Snášel František 2:2, Barabasz Gustav 1:3, Krzystek Ivo 1:3, Schneeberger Antonín 1:3), TJ Sokol Záblatí C - SKST Havířov G 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frycz Adam 0:4, Pavlas David 0:4, Sajko Rostislav 0:4, Vančík Filip 0:4, body hostů: Gavlas Libor 4:0, Mrvečka Justin st. 4:0, Hořavka Jan 4:0, Klus Daniel 4:0), TJ Sokol Chotěbuz B - TJ Sokol Bohumín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňhal Michael 1:1, Cienciala Daniel 0:4, Staněk Michael 4:0, Roman Břetislav 4:0, Hrabiec Michal 0:2, body hostů: Samek Jaroslav 1:3, Fišer Jan 2:2, Šuta Tomáš 2:2, Sikora Petr 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Záblatí B - SKST Havířov G 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chlapek Josef 3:0, Jochym David 2:2, Cieslar Dominik 1:3, WO 0:6, body hostů: Buček Jaromír 2:1, Hořavka Jan 1:1, Martinec Lukáš 2:1, Mrvečka Justin st. 0:3, WO 6:0), TJ Sokol Záblatí C - T3 Table Tennis Těrlicko 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sajko Rostislav 0:4, Frycz Adam 1:3, Plasgura Dominik 0:4, Pavlas David 0:4, body hostů: Pacl Peter 4:0, Krzystek Ivo 4:0, Erban Čestmír 4:0, Kalous Stanislav 3:1), TJ Sokol Chotěbuz B - TTC Siko Orlová E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňhal Michael 0:4, Roman Břetislav 3:1, Cienciala Daniel 1:3, Staněk Michael 4:0, body hostů: Kubíček Pavel 2:2, Kubíček Pavel st. 1:3, Sitková Valentina 2:2, Valošková Jana 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Bohumín B - TJ Sokol Rychvald B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Jan 0:4, Samek Jaroslav 1:3, Šuta Tomáš 4:0, Bužek Milan 0:4, body hostů: Starostka Josef 3:1, Vrožina Vlastimil 2:2, Kusýn Pavel 3:1, Serafín Jaromír 3:1), TTC Siko Orlová E - KLUBsten Karviná B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valošková Jana 3:1, Kubíček Pavel st. 0:2, Sitková Valentina 1:3, Teichmann Zdeněk 4:0, Valošek Pavel 2:0, body hostů: Pružinský Jan 2:2, Břenková Kristina 2:2, Břenek Jiří 1:3, Martinovský Ondřej 1:3), T3 Table Tennis Těrlicko - TJ Sokol Chotěbuz B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtíková Jana 3:1, Barabasz Gustav 3:1, Schneeberger Antonín 2:2, Krzystek Ivo 4:0, body hostů: Roman Břetislav 0:4, Staněk Michael 3:1, Maňhal Michael 0:4, Palowski Vít 1:3),
8. kolo:
TJ Sokol Bohumín B - KLUBsten Karviná B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bužek Milan 1:3, Samek Jaroslav 4:0, Šuta Tomáš 4:0, WO 0:5, body hostů: Martinovský Ondřej 1:2, Kvak Stanislav 0:3, Břenková Kristina 1:2, Břenek Jiří 1:2, WO 5:0), TTC Siko Orlová E - TJ Sokol Rychvald B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valošková Jana 0:4, Kubíček Pavel st. 0:2, Sitková Valentina 0:4, Teichmann Zdeněk 3:0, Valošek Pavel 0:2, WO 1:0, body hostů: Kusýn Pavel 3:1, Starostka Josef 3:0, Serafín Jiří 3:1, Vrožina Vlastimil 3:1, WO 0:1), SKST Havířov G - TJ Sokol Chotěbuz B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gavlas Libor 2:2, Hořavka Jan 2:2, Buček Jaromír 2:2, Klus Daniel 3:1, body hostů: Slowiaczek Tomasz 0:4, Maňhal Michael 0:4, Staněk Michael 4:0, Palowski Vít 3:1),
9. kolo:
TJ Sokol Záblatí B - TJ Sokol Rychvald B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szefler Sebastian 0:4, Cieslar Adrian 0:4, Táborská Eliška 4:0, Cieslar Dominik 2:1, WO 1:0, body hostů: Kusýn Pavel 2:2, Kopec Jiří 2:1, Vrožina Vlastimil 3:1, Serafín David 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Záblatí C - KLUBsten Karviná B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sajko Rostislav 2:2, Vančík Filip 2:2, Frycz Adam 4:0, Plasgura Dominik 2:2, body hostů: Pružinský Jan 3:1, Pružinský Matěj 0:4, Vaněk Tomáš 3:1, Palian Tomáš 0:4), TJ Sokol Bohumín B - T3 Table Tennis Těrlicko 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Jan 0:4, Sikora Petr 0:4, Vicherek Pavel 0:4, Šuta Pavel 0:4, body hostů: Barabasz Gustav 4:0, Snášel František 4:0, Kalous Stanislav 4:0, Krzystek Ivo 4:0), TTC Siko Orlová E - SKST Havířov G 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hašek Jan 2:2, Sitková Valentina 0:4, Kubíček Pavel st. 0:4, Teichmann Zdeněk 3:1, body hostů: Buček Jaromír 3:1, Mrvečka Justin st. 2:2, Martinec Lukáš 2:2, Klus Daniel 4:0),
10. kolo:
TJ Sokol Záblatí B - KLUBsten Karviná B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szefler Sebastian 2:2, Cieslar Adrian 0:4, Táborská Eliška 4:0, Cieslar Dominik 4:0, body hostů: Pružinský Jan 2:2, Vaněk Tomáš 2:2, Pružinský Matěj 1:3, Palian Tomáš 1:3), TJ Sokol Záblatí C - TJ Sokol Rychvald B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sajko Rostislav 0:4, Vančík Filip 0:4, Frycz Adam 2:2, Plasgura Dominik 0:4, body hostů: Starostka Josef 4:0, Vrožina Vlastimil 3:1, Serafín Jaromír 4:0, Serafín David 3:1), TJ Sokol Bohumín B - SKST Havířov G 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Jan 0:4, Sikora Petr 0:4, Vicherek Pavel 0:4, Šuta Tomáš 3:1, body hostů: Buček Jaromír 4:0, Gavlas Libor 3:1, Mrvečka Justin st. 3:1, Klus Daniel 3:1), TTC Siko Orlová E - T3 Table Tennis Těrlicko 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sitková Valentina 0:4, Kubíček Pavel 0:4, Valošková Jana 0:4, Hašek Jan 4:0, body hostů: Schneeberger Antonín 3:1, Krzystek Ivo 3:1, Snášel František 3:1, Erban Čestmír 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Záblatí B - TJ Sokol Záblatí C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jochym David 4:0, Mikulíček Vladimír 4:0, Táborská Eliška 4:0, Cieslar Dominik 2:2, body hostů: Nadažy Zdeněk 0:4, Plasgura Dominik 0:4, Frycz Adam 1:3, Pavlas David 1:3), TJ Sokol Bohumín B - TTC Siko Orlová E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Jan 3:1, Vicherek Pavel 2:2, Šuta Tomáš 4:0, Sikora Petr 2:2, body hostů: Kubíček Pavel st. 0:4, Kubíček Pavel 2:2, Valošek Pavel 2:2, Sitková Valentina 1:3), T3 Table Tennis Těrlicko - SKST Havířov G 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fojtíková Jana 4:0, Barabasz Gustav 4:0, Snášel František 4:0, Krzystek Ivo 0:2, Kalous Stanislav 0:2, body hostů: Buček Jaromír 1:3, Hořavka Jan 1:3, Martinec Lukáš 1:3, Klus Daniel 1:3), TJ Sokol Rychvald B - KLUBsten Karviná B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Starostka Josef 4:0, Vrožina Vlastimil 4:0, Kusýn Pavel 4:0, Serafín Jaromír 4:0, body hostů: Vaněk Tomáš 0:4, Martinovský Ondřej 0:4, Pružinský Jan 0:4, Pružinský Matěj 0:4),
12. kolo:
T3 Table Tennis Těrlicko - TJ Sokol Rychvald B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Snášel František 4:0, Fojtíková Jana 4:0, Barabasz Gustav 4:0, Erban Čestmír 4:0, body hostů: Starostka Josef 0:4, Serafín Jiří 0:4, Kusýn Pavel 0:4, Serafín Jaromír 0:4), SKST Havířov G - KLUBsten Karviná B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Warzyczek Jiří 4:0, Hořavka Jan 4:0, Mrvečka Justin st. 4:0, Martinec Lukáš 3:1, body hostů: Pružinský Matěj 0:4, Břenek Jiří 0:4, Břenková Kristina 1:3, Martinovský Ondřej 0:4), TJ Sokol Chotěbuz B - TJ Sokol Záblatí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palowski Vít 3:1, Roman Břetislav 3:1, Palowski Martin 1:1, Hrabiec Michal 1:3, Ondrůšek Robin 1:1, body hostů: Cieslar Adrian 0:4, Szefler Sebastian 1:3, Cieslar Dominik 2:2, Táborská Eliška 4:0),
13. kolo:
SKST Havířov G - TJ Sokol Rychvald B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klus Daniel 3:1, Buček Jaromír 1:1, Hořavka Jan 1:3, Mrvečka Justin st. 1:3, Martinec Lukáš 1:1, body hostů: Serafín Jiří 3:1, Vrožina Vlastimil 1:3, Serafín David 1:3, Kusýn Pavel 4:0), T3 Table Tennis Těrlicko - KLUBsten Karviná B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Snášel František 4:0, Kalous Stanislav 4:0, Krzystek Ivo 4:0, Erban Čestmír 4:0, body hostů: Břenková Kristina 0:4, Vaněk Tomáš 0:4, Kvak Stanislav 0:4, Břenek Jiří 0:4), TJ Sokol Chotěbuz B - TJ Sokol Záblatí C 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Palowski Vít 3:0, Hrabiec Michal 0:3, Palowski Martin 1:2, Ondrůšek Robin 1:2, WO 5:0, body hostů: Frycz Adam 3:1, Plasgura Dominik 2:2, Nadažy Zdeněk 2:2, WO 0:5),
14. kolo:
TJ Sokol Rychvald B - TJ Sokol Chotěbuz B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Starostka Josef 4:0, Kopec Jiří 3:1, Vrožina Vlastimil 4:0, Serafín Jiří 4:0, body hostů: Cienciala Daniel 1:3, Slowiaczek Tomasz 0:4, Ondrůšek Robin 0:4, Palowski Martin 0:4), TJ Sokol Záblatí B - TJ Sokol Bohumín B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cieslar Dominik 0:4, Táborská Eliška 4:0, Cieslar Adrian 0:4, Szefler Sebastian 0:4, body hostů: Fišer Jan 3:1, Sikora Petr 3:1, Prefetová Lucie 3:1, Šuta Tomáš 3:1), TJ Sokol Záblatí C - TTC Siko Orlová E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frycz Adam 4:0, Plasgura Dominik 0:4, Nadažy Zdeněk 1:3, Sajko Rostislav 1:3, body hostů: Kubíček Pavel 2:2, Valošek Pavel 3:1, Valošková Jana 3:1, Sitková Valentina 2:2),
15. kolo:
KLUBsten Karviná B - TJ Sokol Chotěbuz B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Tomáš 4:0, Rózanski Adam 0:4, Palian Tomáš 0:4, Martinovský Ondřej 1:3, body hostů: Palowski Vít 3:1, Slowiaczek Tomasz 3:1, Cienciala Daniel 3:1, Holeksa-Bardal Katarzyna 0:2, Palowski Martin 2:0), TJ Sokol Záblatí C - TJ Sokol Bohumín B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vančík Filip 1:3, Sajko Rostislav 1:3, Plasgura Dominik 1:3, Nadažy Zdeněk 1:3, body hostů: Merta Jaroslav 0:4, Sikora Petr 4:0, Vicherek Pavel 4:0, Šuta Tomáš 4:0), TJ Sokol Záblatí B - TTC Siko Orlová E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Táborská Eliška 4:0, Cieslar Dominik 1:3, Szefler Sebastian 0:4, Cieslar Adrian 0:4, body hostů: Kubíček Pavel 3:1, Valošek Pavel 3:1, Valošková Jana 2:2, Sitková Valentina 3:1),
16. kolo:
T3 Table Tennis Těrlicko - TJ Sokol Záblatí B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Barabasz Gustav 3:0, Snášel František 3:0, Schneeberger Antonín 3:0, Kalous Stanislav 2:1, WO 5:0, body hostů: Szefler Sebastian 0:4, Táborská Eliška 1:3, Cieslar Adrian 0:4, WO 0:5), SKST Havířov G - TJ Sokol Záblatí C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klus Daniel 4:0, Buček Jaromír 4:0, Hořavka Jan 4:0, Mrvečka Justin st. 4:0, body hostů: Frycz Adam 0:4, Sajko Rostislav 0:4, Plasgura Dominik 0:4, Nadažy Zdeněk 0:4), TJ Sokol Bohumín B - TJ Sokol Chotěbuz B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sikora Petr 3:1, Vicherek Pavel 1:1, Prefetová Lucie 3:1, Šuta Tomáš 4:0, Merta Jaroslav 0:2, body hostů: Slowiaczek Tomasz 1:3, Palowski Martin 0:4, Hrabiec Michal 1:3, Roman Břetislav 3:1),
17. kolo:
SKST Havířov G - TJ Sokol Záblatí B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klus Daniel 3:0, Hořavka Jan 3:0, Gavlas Libor 3:0, Buček Jaromír 3:0, WO 5:0, body hostů: Szefler Sebastian 0:4, Táborská Eliška 0:4, Cieslar Adrian 0:4, WO 0:5), T3 Table Tennis Těrlicko - TJ Sokol Záblatí C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schneeberger Antonín 3:0, Kalous Stanislav 3:0, Erban Čestmír 3:0, Krzystek Ivo 3:0, WO 5:0, body hostů: Plasgura Dominik 0:4, Vančík Filip 0:4, Nadažy Zdeněk 0:4, WO 0:5), TTC Siko Orlová E - TJ Sokol Chotěbuz B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valošek Pavel 3:1, Valošková Jana 3:1, Sitková Valentina 3:1, Teichmann Zdeněk 4:0, body hostů: Palowski Vít 3:1, Slowiaczek Tomasz 0:4, Palowski Martin 0:2, Cienciala Daniel 0:4, Hrabiec Michal 0:2),
18. kolo:
TJ Sokol Rychvald B - TJ Sokol Bohumín B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Starostka Josef 3:1, Vrožina Vlastimil 3:1, Kopec Jiří 2:2, Serafín Jaromír 3:1, body hostů: Samek Jaroslav 0:4, Vicherek Pavel 1:3, Merta Jaroslav 0:4, Šuta Tomáš 4:0), KLUBsten Karviná B - TTC Siko Orlová E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Tomáš 0:4, Pružinský Jan 1:1, Břenková Kristina 2:2, Martinovský Ondřej 0:4, Břenek Jiří 0:2, body hostů: Kubíček Pavel 4:0, Sitková Valentina 2:2, Teichmann Zdeněk 4:0, Kubíček Pavel st. 3:1), TJ Sokol Chotěbuz B - T3 Table Tennis Těrlicko 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slowiaczek Tomasz 0:4, Roman Břetislav 2:2, Cienciala Daniel 0:4, Palowski Vít 0:4, body hostů: Fojtíková Jana 4:0, Barabasz Gustav 4:0, Snášel František 3:1, Schneeberger Antonín 3:1),
19. kolo:
KLUBsten Karviná B - TJ Sokol Bohumín B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Tomáš 1:3, Rózanski Adam 0:2, Palian Tomáš 0:4, Břenková Kristina 0:4, Břenek Jiří 0:2, body hostů: Vicherek Pavel 4:0, Samek Jaroslav 3:1, Prefetová Lucie 4:0, Šuta Tomáš 4:0), TJ Sokol Rychvald B - TTC Siko Orlová E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Starostka Josef 4:0, Vrožina Vlastimil 3:1, Kopec Jiří 2:2, Serafín Jaromír 3:1, body hostů: Kubíček Pavel 0:4, Sitková Valentina 0:4, Teichmann Zdeněk 3:1, Valošek Pavel 1:3), TJ Sokol Chotěbuz B - SKST Havířov G 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palowski Martin 0:4, Ondrůšek Robin 0:4, Hrabiec Michal 0:4, Palowski Vít 1:3, body hostů: Hořavka Jan 3:1, Gavlas Libor 4:0, Buček Jaromír 4:0, Klus Daniel 4:0),
20. kolo:
TJ Sokol Záblatí C - TJ Sokol Záblatí B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nadažy Zdeněk 0:4, Plasgura Dominik 0:4, Pavlas David 1:3, Vančík Filip 0:4, body hostů: Jochym David 4:0, Koch Petr 4:0, Táborská Eliška 4:0, Cieslar Dominik 3:1), TTC Siko Orlová E - TJ Sokol Bohumín B 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Valošek Pavel 1:3, Sitková Valentina 1:3, Teichmann Zdeněk 4:0, WO 0:5, body hostů: Šuta Tomáš 2:1, Sikora Petr 0:3, Samek Jaroslav 2:1, Fišer Jan 2:1, WO 5:0), SKST Havířov G - T3 Table Tennis Těrlicko 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klus Daniel 0:4, Gavlas Libor 0:4, Martinec Lukáš 0:4, Mrvečka Justin st. 1:3, body hostů: Snášel František 4:0, Fojtíková Jana 4:0, Barabasz Gustav 4:0, Erban Čestmír 3:1), KLUBsten Karviná B - TJ Sokol Rychvald B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rózanski Adam 0:4, Pružinský Matěj 0:4, Martinovský Ondřej 0:2, Vaněk Tomáš 1:3, Břenek Jiří 0:2, body hostů: Kusýn Pavel 4:0, Serafín Jiří 4:0, Vrožina Vlastimil 4:0, Serafín David 3:1),
21. kolo:
TJ Sokol Rychvald B - TJ Sokol Záblatí B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Starostka Josef 3:1, Vrožina Vlastimil 3:1, Kusýn Pavel 4:0, Serafín Jaromír 2:2, body hostů: Cieslar Adrian 0:4, Cieslar Dominik 1:3, Táborská Eliška 3:1, Szefler Sebastian 0:4), KLUBsten Karviná B - TJ Sokol Záblatí C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Břenková Kristina 4:0, Břenek Jiří 4:0, Martinovský Ondřej 1:1, Vaněk Tomáš 4:0, Pružinský Jan 2:0, body hostů: Frycz Adam 0:4, Plasgura Dominik 0:4, Sajko Rostislav 1:3, Nadažy Zdeněk 0:4), T3 Table Tennis Těrlicko - TJ Sokol Bohumín B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krzystek Ivo 2:2, Kalous Stanislav 3:1, Barabasz Gustav 4:0, Snášel František 4:0, body hostů: Sikora Petr 0:4, Samek Jaroslav 1:3, Fišer Jan 1:3, Šuta Tomáš 1:3), SKST Havířov G - TTC Siko Orlová E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klus Daniel 4:0, Mrvečka Justin st. 3:1, Gavlas Libor 3:1, Martinec Lukáš 3:1, body hostů: Teichmann Zdeněk 3:1, Valošek Pavel 0:4, Sitková Valentina 0:4, Valošková Jana 0:4),
22. kolo:
KLUBsten Karviná B - TJ Sokol Záblatí B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Břenková Kristina 4:0, Martinovský Ondřej 2:2, Břenek Jiří 2:2, Vaněk Tomáš 2:2, body hostů: Táborská Eliška 3:1, Cieslar Dominik 3:1, Szefler Sebastian 0:4, Cieslar Adrian 0:4), TJ Sokol Rychvald B - TJ Sokol Záblatí C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Serafín Jiří 4:0, Vrožina Vlastimil 4:0, Kusýn Pavel 4:0, Serafín Jaromír 4:0, body hostů: Frycz Adam 0:4, Sajko Rostislav 0:4, Plasgura Dominik 0:4, Nadažy Zdeněk 0:4), SKST Havířov G - TJ Sokol Bohumín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klus Daniel 4:0, Mrvečka Justin st. 1:3, Martinec Lukáš 2:2, Gavlas Libor 2:2, body hostů: Sikora Petr 0:4, Samek Jaroslav 1:3, Fišer Jan 3:1, Šuta Tomáš 3:1), T3 Table Tennis Těrlicko - TTC Siko Orlová E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Snášel František 3:1, Fojtíková Jana 3:1, Kalous Stanislav 2:2, Krzystek Ivo 2:2, body hostů: Sitková Valentina 1:3, Valošek Pavel 1:3, Teichmann Zdeněk 4:0, Valošková Jana 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy