Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor I. tř.
1. kolo:
Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B - Slatina A 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hodaň Jiří 3:0, Klečka Miroslav 3:0, Michálek Pavel 3:0, Merenda Ladislav 3:0, WO 5:0, body hostů: Hanyš Petr 0:4, Mamula Radek 0:4, Klein Milan 0:4, WO 0:5), TJ MSV STUDÉNKA - TJ Mořkov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháček Pavel 3:1, Stanečka Martin 4:0, Pupák David 2:0, Šenk Pavel 2:2, Žigmund Daniel 0:2, body hostů: Kyselý Radim 3:1, Černoch Petr 1:3, Kyselý Ondřej 0:4, Pavlín Petr 1:3), TJ Frenštát C - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skapka Jiří 1:3, Juroška Radan 4:0, Hazuka Pavel 4:0, Hüttl Marian 4:0, body hostů: Popadič Kamil 1:3, Lachký Petr st. 1:3, Stoklasa Pavel 0:4, Bosák Vítězslav 1:3), TJ ODRY C - TJ Frenštát D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gajdičiar Ladislav 1:1, Kolek Šimon 2:2, Tashev Michail 1:3, Hura Tomáš 0:2, Demel Patrik 0:2, Bláha Jan 0:2, body hostů: Hüttl Adolf 4:0, Kántor Lukáš 2:2, Macura Richard 4:0, Sobota Martin 2:2), TJ Mořkov A - KST NOVÝ JIČÍN D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurišinec Ladislav 0:4, Kunc Patrik 2:2, Vilímek Zdeněk 1:3, Kudělka Tomáš 1:3, body hostů: Kopecký Stanislav st. 4:0, Kratochvíl Roman 4:0, Loukota Dušan 2:2, Bezděk Tomáš 2:2), Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kypr Tomáš 2:2, Jakubec Ondřej 4:0, Peichel Stanislav 2:2, Fojtík Luděk 2:0, Pešat Tomáš 1:1, body hostů: Návedla Matyáš 3:1, Pivka Patrik 1:3, Filko Daniel 1:3, Sommer Jan 0:4),
2. kolo:
Slatina A - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanyš Petr 0:4, Stillner Petr 0:4, Stillner David 4:0, Zaoral David 3:1, body hostů: Filko Daniel 2:2, Návedla Matyáš 3:1, Pivka Patrik 2:2, Sommer Jan 2:2), KST NOVÝ JIČÍN D - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Stanislav st. 2:2, Kratochvíl Roman 2:0, Loukota Dušan 3:1, Beier David 1:3, Bezděk Tomáš 0:2, body hostů: Pešat Tomáš 0:4, Jakubec Ondřej 2:2, Peichel Stanislav 2:2, Kypr Tomáš 4:0), TJ Frenštát D - TJ Mořkov A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šindler Jaroslav 3:1, Macura Richard 1:3, Kántor Lukáš 3:1, Hüttl Adolf 4:0, body hostů: Vilímek Zdeněk 1:3, Kravčenko Viktor 1:3, Kunc Patrik 1:3, Kudělka Tomáš 2:2), Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - TJ ODRY C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stoklasa Pavel 1:3, Bosák Vítězslav 1:3, Jurča Lubomír 1:3, Lachký Petr st. 3:1, body hostů: Lakomý Roman 4:0, Fabík Vítězslav 3:1, Kolek Šimon 3:1, Tashev Michail 0:4), TJ Mořkov B - TJ Frenštát C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černoch Petr 3:1, Kyselý Tomáš 1:3, Kyselý Ondřej 0:4, Kyselý Radim 4:0, body hostů: Juroška Radan 2:2, Hazuka Pavel 3:1, Skapka Jiří 1:3, Hüttl Marian 2:2), Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B - TJ MSV STUDÉNKA 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hodaň Jiří 4:0, Klečka Miroslav 4:0, Michálek Pavel 4:0, Merenda Ladislav 4:0, body hostů: Vodný Stanislav 0:4, Vojtěšek Martin 0:4, Hrstka David 0:4, Žigmund Daniel 0:4),
3. kolo:
TJ MSV STUDÉNKA - Slatina A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pupák David 4:0, Stanečka Martin 3:0, Šenk Pavel 3:1, Vojtěšek Martin 3:1, Žigmund Daniel 0:1, body hostů: Stillner David 2:2, Stillner Petr 0:4, Hanyš Petr 1:3, Mamula Radek 0:4), TJ Frenštát C - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skapka Jiří 1:3, Hazuka Pavel 1:3, Juroška Radan 2:2, Hüttl Marian 3:1, body hostů: Hodaň Jiří 3:1, Michálek Pavel 3:1, Číž David 0:4, Klečka Miroslav 3:1), TJ ODRY C - TJ Mořkov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barša Milan 2:2, Lakomý Roman 4:0, Fabík Vítězslav 4:0, Gajdičiar Ladislav 1:3, body hostů: Kyselý Radim 2:2, Černoch Petr 1:3, Kyselý Tomáš 2:2, Kyselý Ondřej 0:4), TJ Mořkov A - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunc Patrik 3:1, Kravčenko Viktor 3:1, Vilímek Zdeněk 1:0, Kudělka Tomáš 3:1, Kyselý Štěpán 1:2, body hostů: Popadič Kamil 2:2, Lachký Petr st. 2:2, Bosák Vítězslav 1:3, Stoklasa Pavel 0:4), Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - TJ Frenštát D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kypr Tomáš 4:0, Pešat Tomáš 1:3, Jakubec Ondřej 2:2, Peichel Stanislav 2:2, body hostů: Hüttl Adolf 3:1, Kántor Lukáš 3:1, Milata Radek 1:3, Macura Richard 0:4), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B - KST NOVÝ JIČÍN D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sommer Jan 4:0, Filko Daniel 4:0, Pivka Patrik 4:0, Návedla Matyáš 4:0, body hostů: Jakubec Michal 0:4, Lišková Tereza 0:4, Liška Jan 0:4, Bilíček David 0:4),
4. kolo:
Slatina A - KST NOVÝ JIČÍN D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zaoral David 3:1, Stillner David 3:1, Stillner Petr 2:2, Hanyš Petr 0:4, body hostů: Kratochvíl Roman 4:0, Knopová Natálie 2:2, Bezděk Tomáš 1:3, Jakubec Michal 1:3), TJ Frenštát D - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobota Martin 0:1, Macura Richard 0:2, Šindler Jaroslav 1:2, Hüttl Adolf 2:2, Kántor Lukáš 1:2, WO 3:0, body hostů: Pivka Patrik 2:2, Návedla Matyáš 4:0, Žurek Ladislav 2:1, Filko Daniel 1:1, WO 0:3), Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lachký Petr st. 0:4, Sedlák Milan 0:2, Jurča Lubomír 0:4, Popadič Kamil 0:4, Stoklasa Pavel 0:2, body hostů: Peichel Stanislav 4:0, Kypr Tomáš 4:0, Fojtík Luděk 2:0, Jakubec Ondřej 4:0, Pešat Tomáš 2:0), TJ Mořkov B - TJ Mořkov A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černoch Petr 3:1, Kyselý Ondřej 1:3, Pavlín Petr 0:4, Kyselý Radim 3:1, body hostů: Vilímek Zdeněk 2:2, Kudělka Tomáš 4:0, Kunc Patrik 1:3, Kyselý Štěpán 2:2), Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B - TJ ODRY C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klečka Miroslav 4:0, Hodaň Jiří 4:0, Michálek Pavel 4:0, Merenda Ladislav 4:0, body hostů: Urbánek Vít 0:4, Rozkopal Vojtěch 0:4, Gajdičiarová Markéta 0:4, Kadlecová Natálie 0:4), TJ MSV STUDÉNKA - TJ Frenštát C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháček Pavel 2:0, Stanečka Martin 2:2, Šenk Pavel 4:0, Pupák David 4:0, Žigmund Daniel 0:2, body hostů: Juroška Radan 1:3, Hazuka Pavel 1:3, Skapka Jiří 1:3, Hüttl Marian 1:3),
5. kolo:
TJ Frenštát C - Slatina A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skapka Jiří 0:4, Juroška Radan 3:1, Hazuka Pavel 2:2, Hüttl Marian 2:2, body hostů: Stillner David 3:1, Zaoral David 4:0, Stillner Petr 1:3, Hanyš Petr 1:3), TJ ODRY C - TJ MSV STUDÉNKA 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lakomý Roman 4:0, Gajdičiar Ladislav 0:4, Fabík Vítězslav 1:3, Barša Michal 4:0, body hostů: Macháček Pavel 2:2, Stanečka Martin 2:2, Pupák David 2:2, Šenk Pavel 1:3), TJ Mořkov A - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilímek Zdeněk 1:3, Kunc Patrik 1:3, Kudělka Tomáš 1:3, Kyselý Štěpán 0:4, body hostů: Hodaň Jiří 3:1, Merenda Ladislav 4:0, Michálek Pavel 3:1, Klečka Miroslav 3:1), Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - TJ Mořkov B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešat Tomáš 4:0, Peichel Stanislav 3:1, Jakubec Ondřej 4:0, Fojtík Luděk 3:1, body hostů: Kyselý Radim 1:3, Černoch Petr 1:3, Kyselý Tomáš 0:4, Kyselý Ondřej 0:4), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Málek Martin 3:1, Filko Daniel 3:1, Pivka Patrik 3:1, Návedla Matyáš 4:0, body hostů: Bosák Vítězslav 0:4, Lachký Petr st. 2:2, Sedlák Milan 0:4, Takáč Roman 1:3), KST NOVÝ JIČÍN D - TJ Frenštát D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Roman 3:1, Loukota Dušan 3:1, Bezděk Tomáš 1:3, Beier David 0:4, body hostů: Hüttl Adolf 2:2, Kántor Lukáš 2:2, Macura Richard 4:0, Sobota Martin 1:3),
6. kolo:
Slatina A - TJ Frenštát D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stillner David 3:1, Zaoral David 4:0, Stillner Petr 2:2, Hanyš Petr 0:4, body hostů: Macura Richard 2:2, Hüttl Adolf 3:1, Sobota Martin 1:3, Mezerová Andrea 1:3), Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - KST NOVÝ JIČÍN D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Takáč Roman 1:3, Stoklasa Pavel 1:3, Bosák Vítězslav 1:3, Lachký Petr st. 2:2, body hostů: Kratochvíl Roman 4:0, Kopecký Stanislav st. 4:0, Beier David 3:1, Bezděk Tomáš 0:2, Liška Jan 0:2), TJ Mořkov B - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černoch Petr 2:2, Kyselý Tomáš 1:3, Kyselý Ondřej 0:4, Kyselý Radim 2:2, body hostů: Pivka Patrik 1:3, Návedla Matyáš 4:0, Filko Daniel 4:0, Málek Martin 2:2), Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klečka Miroslav 2:2, Hodaň Jiří 1:3, Michálek Pavel 2:2, Merenda Ladislav 4:0, body hostů: Kypr Tomáš 2:2, Pešat Tomáš 2:2, Fojtík Luděk 0:4, Jakubec Ondřej 3:1), TJ MSV STUDÉNKA - TJ Mořkov A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vodný Stanislav 0:4, Hrstka David 0:4, Žigmund Daniel 0:4, Vlk David 0:4, body hostů: Kunc Patrik 4:0, Kudělka Tomáš 4:0, Vilímek Zdeněk 4:0, Kyselý Štěpán 4:0), TJ Frenštát C - TJ ODRY C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skapka Jiří 4:0, Hazuka Pavel 4:0, Juroška Radan 4:0, Hüttl Marian 4:0, body hostů: Ronge Jiří 0:4, Kadlecová Natálie 0:4, Gajdičiarová Markéta 0:4, Pohludková Anna 0:4),
7. kolo:
TJ ODRY C - Slatina A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krahulík Jaroslav 0:4, Jakubec Vladimír 0:4, Fabík Vítězslav 1:3, Barša Michal 4:0, body hostů: Stillner David 3:1, Zaoral David 3:1, Stillner Petr 3:1, Hanyš Petr 2:2), TJ Mořkov A - TJ Frenštát C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kunc Patrik 4:0, Kyselý Štěpán 3:1, Vilímek Zdeněk 0:4, Kudělka Tomáš 3:1, body hostů: Juroška Radan 3:1, Hazuka Pavel 1:3, Skapka Jiří 1:3, Hüttl Marian 1:3), Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - TJ MSV STUDÉNKA 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakubec Ondřej 1:3, Fojtík Luděk 3:1, Peichel Stanislav 0:4, Kypr Tomáš 3:1, body hostů: Macháček Pavel 2:2, Stanečka Martin 2:2, Pupák David 2:2, Šenk Pavel 3:1), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filko Daniel 4:0, Sommer Jan 4:0, Pivka Patrik 4:0, Návedla Matyáš 4:0, body hostů: Šmída Radek 0:4, Jašek Martin 0:4, Hanzelka Martin 0:4, Vítek Luděk 0:4), KST NOVÝ JIČÍN D - TJ Mořkov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Roman 2:0, Kopecký Stanislav st. 4:0, Bezděk Tomáš 2:2, Beier David 3:1, Knopová Natálie 1:1, body hostů: Kyselý Radim 2:2, Černoch Petr 1:3, Kyselý Tomáš 1:3, Kyselý Ondřej 0:4), TJ Frenštát D - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mezera Matěj 4:0, Kántor Lukáš 4:0, Macura Richard 4:0, Hüttl Adolf 4:0, body hostů: Lachký Petr st. 0:4, Stoklasa Pavel 0:4, Bosák Vítězslav 0:4, Lachký Jan 0:4),
8. kolo:
Slatina A - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanyš Petr 1:3, Zaoral David 4:0, Stillner David 4:0, Stillner Petr 2:2, body hostů: Lachký Petr st. 2:2, Stoklasa Pavel 1:3, Bosák Vítězslav 2:2, Lachký Jan 0:4), TJ Mořkov B - TJ Frenštát D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černoch Petr 3:1, Kyselý Tomáš 2:2, Kyselý Ondřej 1:3, Kyselý Radim 2:2, body hostů: Mezera Matěj 4:0, Macura Richard 1:3, Milata Radek 3:1, Mezerová Andrea 0:4), Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B - KST NOVÝ JIČÍN D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matěj Nikolas 0:4, Klečka Miroslav 3:1, Hodaň Jiří 3:1, Merenda Ladislav 2:2, body hostů: Knopová Natálie 3:1, Bezděk Tomáš 1:3, Jakubec Michal 2:2, Beier David 2:2), TJ MSV STUDÉNKA - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stanečka Martin 4:0, Pupák David 3:1, Šenk Pavel 2:0, Macháček Pavel 4:0, Žigmund Daniel 0:2, body hostů: Málek Martin 1:3, John Filip 0:4, Šimeček Jakub 0:4, Pivka Patrik 2:2), TJ Frenštát C - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skapka Jiří 1:3, Juroška Radan 3:1, Hazuka Pavel 2:2, Hüttl Marian 0:4, body hostů: Kypr Tomáš 2:2, Peichel Stanislav 2:2, Fojtík Luděk 4:0, Jakubec Ondřej 2:2), TJ ODRY C - TJ Mořkov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lakomý Roman 4:0, Mikoška Ivo 0:4, Fabík Vítězslav 2:2, Bača Jaroslav 3:1, body hostů: Kunc Patrik 2:2, Kudělka Tomáš 2:2, Vilímek Zdeněk 2:2, Kyselý Štěpán 1:3),
9. kolo:
TJ Mořkov A - Slatina A 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kunc Patrik 3:0, Kyselý Štěpán 3:0, Vilímek Zdeněk 3:0, Kudělka Tomáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Falhar Přemysl 0:4, Hon Vítězslav 0:4, Klein Milan 0:4, WO 0:5), Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - TJ ODRY C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fojtík Luděk 2:2, Jakubec Ondřej 0:3, Peichel Stanislav 1:3, Kypr Tomáš 4:0, WO 1:0, body hostů: Lakomý Roman 2:2, Barša Michal 3:1, Bača Jaroslav 2:1, Fabík Vítězslav 1:3, WO 0:1), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B - TJ Frenštát C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sommer Jan 3:1, Pivka Patrik 4:0, Filko Daniel 4:0, Návedla Matyáš 4:0, body hostů: Hazuka Pavel 0:4, Skapka Jiří 0:4, Tichavský Vojtěch 0:4, Hüttl Marian 1:3), KST NOVÝ JIČÍN D - TJ MSV STUDÉNKA 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Roman 4:0, Kopecký Stanislav st. 4:0, Beier David 4:0, Loukota Dušan 4:0, body hostů: Vodný Stanislav 0:4, Hrstka David 0:4, Žigmund Daniel 0:4, Vlk David 0:4), TJ Frenštát D - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kántor Lukáš 4:0, Hüttl Adolf 4:0, Macura Richard 4:0, Mezera Matěj 4:0, body hostů: Šmída Radek 0:4, Mičola Čestmír 0:4, Monsport Josef 0:4, Jašek Martin 0:4), Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - TJ Mořkov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lachký Jan 0:4, Stoklasa Pavel 1:3, Bosák Vítězslav 2:2, Lachký Petr st. 1:3, body hostů: Kyselý Radim 4:0, Černoch Petr 3:1, Kyselý Tomáš 3:1, Kyselý Ondřej 2:2),
10. kolo:
Slatina A - TJ Mořkov B 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stillner Petr 1:2, Stillner David 4:0, Klein Milan 0:4, WO 1:5, body hostů: Kyselý Radim 2:1, Černoch Petr 2:1, Kyselý Ondřej 1:2, Kyselý Tomáš 1:1, WO 5:1), Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hodaň Jiří 4:0, Šmída Radek 4:0, Matěj Nikolas 0:4, Merenda Ladislav 4:0, body hostů: Lachký Petr st. 1:3, Bosák Vítězslav 1:3, Stoklasa Pavel 1:3, Lachký Jan 1:3), TJ MSV STUDÉNKA - TJ Frenštát D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Pavel 2:2, Stanečka Martin 3:1, Vlk David 0:4, Šenk Pavel 4:0, body hostů: Kántor Lukáš 2:2, Hüttl Adolf 1:3, Sobota Martin 2:2, Macura Richard 2:2), TJ Frenštát C - KST NOVÝ JIČÍN D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skapka Jiří 2:2, Juroška Radan 4:0, Hazuka Pavel 3:1, Hüttl Marian 3:1, body hostů: Kopecký Stanislav st. 2:2, Loukota Dušan 2:2, Bezděk Tomáš 0:4, Liška Jan 0:4), TJ ODRY C - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gajdičiar Ladislav 3:1, Rozkopal Vojtěch 1:3, Barša Milan 0:4, Mikoška Ivo 0:4, body hostů: Návedla Matyáš 4:0, Filko Daniel 3:1, Pivka Patrik 3:1, Sommer Jan 2:2), TJ Mořkov A - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vilímek Zdeněk 0:4, Kudělka Tomáš 1:3, Kyselý Štěpán 1:3, Kunc Patrik 3:1, body hostů: Kypr Tomáš 4:0, Fojtík Luděk 3:1, Pešat Tomáš 2:2, Peichel Stanislav 2:2),
11. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - Slatina A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Luděk 3:1, Pešat Tomáš 3:1, Peichel Stanislav 2:2, Kypr Tomáš 3:1, body hostů: Hanyš Petr 0:4, Stillner David 4:0, Zaoral David 1:3, Stillner Petr 0:4), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B - TJ Mořkov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sommer Jan 1:0, Málek Martin 1:3, Návedla Matyáš 4:0, Filko Daniel 3:1, Vavroš Štěpán 0:3, body hostů: Vilímek Zdeněk 0:4, Kyselý Štěpán 2:2, Kudělka Tomáš 3:1, Kunc Patrik 2:2), KST NOVÝ JIČÍN D - TJ ODRY C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Loukota Dušan 4:0, Jakubec Michal 3:1, Kelnar Miroslav 1:0, Kratochvíl Roman 4:0, Beier David 3:0, body hostů: Gajdičiar Ladislav 1:3, Pavlovský Svatopluk 0:4, Mikoška Ivo 0:4, Krahulík Jaroslav 0:4), TJ Frenštát D - TJ Frenštát C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kántor Lukáš 3:1, Macura Richard 3:1, Šindler Jaroslav 1:3, Mezera Matěj 4:0, body hostů: Juroška Radan 2:2, Hazuka Pavel 2:2, Hüttl Marian 0:4, Turek Jindřich 1:3), Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - TJ MSV STUDÉNKA 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lachký Jan 0:4, Stoklasa Pavel 1:3, Bosák Vítězslav 2:2, Lachký Petr st. 1:3, body hostů: Pupák David 3:1, Macháček Pavel 4:0, Stanečka Martin 4:0, Vojtěšek Martin 1:3), TJ Mořkov B - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černoch Petr 2:2, Kyselý Tomáš 3:1, Kyselý Ondřej 1:3, Kyselý Radim 3:1, body hostů: Merenda Ladislav 4:0, Klečka Miroslav 2:2, Hodaň Jiří 1:3, Číž David 0:4),
12. kolo:
Slatina A - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanyš Petr 1:3, Stillner David 3:1, Stillner Petr 2:2, Zaoral David 4:0, body hostů: Číž David 0:4, Michálek Pavel 2:2, Vítek Luděk 1:3, Hodaň Jiří 3:1), TJ Mořkov B - TJ MSV STUDÉNKA 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyselý Radim 4:0, Černoch Petr 4:0, Pavlín Petr 4:0, Kyselý Ondřej 4:0, body hostů: Vodný Stanislav 0:4, Hrstka David 0:4, Žigmund Daniel 0:4, Vlk David 0:4), Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - TJ Frenštát C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lachký Jan 0:4, Bosák Vítězslav 3:1, Takáč Roman 1:3, Lachký Petr st. 2:2, body hostů: Skapka Jiří 3:1, Juroška Radan 4:0, Tichavský Vojtěch 1:3, Sedlář Dominik 2:2), TJ Frenštát D - TJ ODRY C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macura Richard 3:1, Milata Radek 4:0, Sobota Martin 3:1, Kántor Lukáš 4:0, body hostů: Krahulík Jaroslav 0:4, Pavlovský Svatopluk 0:4, Gajdičiar Ladislav 2:2, Mikoška Ivo 0:4), KST NOVÝ JIČÍN D - TJ Mořkov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Loukota Dušan 3:1, Beier David 4:0, Kelnar Miroslav 0:2, Kozák Alexandr 1:3, Jakubec Michal 0:2, body hostů: Kunc Patrik 2:2, Kudělka Tomáš 2:2, Kyselý Štěpán 2:2, Kravčenko Viktor 1:2, Vilímek Zdeněk 1:0), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pivka Patrik 1:3, Filko Daniel 3:1, Návedla Matyáš 3:1, Šenk Pavel 4:0, body hostů: Kypr Tomáš 2:2, Pešat Tomáš 1:3, Jakubec Ondřej 2:2, Peichel Stanislav 0:4),
13. kolo:
Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B - Slatina A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pivka Patrik 2:2, Návedla Matyáš 2:1, Filko Daniel 3:1, Šenk Pavel 2:0, Vavroš Štěpán 0:2, WO 1:0, body hostů: Stillner David 4:0, Zaoral David 2:2, Stillner Petr 0:3, Hanyš Petr 0:4, WO 0:1), Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - KST NOVÝ JIČÍN D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakubec Ondřej 3:1, Pešat Tomáš 3:1, Peichel Stanislav 4:0, Kypr Tomáš 4:0, body hostů: Knopová Natálie 0:4, Loukota Dušan 1:3, Bezděk Tomáš 0:4, Jakubec Michal 1:3), TJ Mořkov A - TJ Frenštát D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudělka Tomáš 1:1, Kunc Patrik 3:1, Kyselý Štěpán 1:3, Kravčenko Viktor 3:1, Vilímek Zdeněk 0:2, body hostů: Kántor Lukáš 2:2, Macura Richard 3:1, Hüttl Adolf 2:2, Milata Radek 1:3), TJ ODRY C - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdičiar Ladislav 2:2, Lakomý Roman 4:0, Fabík Vítězslav 3:0, Lev Jindřich 3:1, WO 0:1, body hostů: Stoklasa Pavel 1:3, Lachký Jan 0:4, Bosák Vítězslav 0:4, Lachký Petr st. 2:1, WO 1:0), TJ Frenštát C - TJ Mořkov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skapka Jiří 2:2, Hüttl Marian 1:3, Tichavský Vojtěch 0:4, Juroška Radan 3:1, body hostů: Kyselý Radim 2:2, Černoch Petr 4:0, Kyselý Tomáš 3:1, Kyselý Ondřej 1:3), TJ MSV STUDÉNKA - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháček Pavel 4:0, Stanečka Martin 4:0, Pupák David 4:0, Žigmund Daniel 4:0, body hostů: Šmída Radek 0:4, Jašek Martin 0:4, Monsport Josef 0:4, Hanzelka Martin 0:4),
14. kolo:
Slatina A - TJ MSV STUDÉNKA 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mamula Radek 0:4, Stillner David 2:2, Stillner Petr 1:3, Zaoral David 2:2, body hostů: Macháček Pavel 3:1, Pupák David 4:0, Stanečka Martin 3:1, Vojtěšek Martin 1:3), Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B - TJ Frenštát C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michálek Pavel 4:0, Klečka Miroslav 4:0, Hodaň Jiří 1:0, Merenda Ladislav 4:0, Vítek Luděk 2:1, body hostů: Juroška Radan 0:4, Hazuka Pavel 0:4, Hüttl Marian 0:4, Skapka Jiří 1:3), TJ Mořkov B - TJ ODRY C 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černoch Petr 4:0, Kyselý Ondřej 1:2, Kyselý Radim 2:2, WO 1:5, body hostů: Lakomý Roman 2:1, Fabík Vítězslav 2:1, Tashev Michail 0:3, Bača Jaroslav 0:2, WO 5:1), Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - TJ Mořkov A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lachký Jan 0:4, Stoklasa Pavel 0:4, Bosák Vítězslav 0:4, Lachký Petr st. 1:3, body hostů: Kyselý Štěpán 3:1, Vilímek Zdeněk 4:0, Kudělka Tomáš 4:0, Kunc Patrik 4:0), TJ Frenštát D - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macura Richard 3:1, Hüttl Adolf 2:2, Milata Radek 3:1, Kántor Lukáš 4:0, body hostů: Kypr Tomáš 3:1, Fojtík Luděk 1:3, Jakubec Ondřej 0:4, Pešat Tomáš 0:4), KST NOVÝ JIČÍN D - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liška Jan 1:3, Lišková Tereza 1:3, Jakubec Michal 1:3, Bilíček Dan 0:4, body hostů: Filko Daniel 2:0, Sommer Jan 1:3, Návedla Matyáš 4:0, Pivka Patrik 4:0, Šenk Pavel 2:0),
15. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN D - Slatina A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knopová Natálie 2:2, Bezděk Tomáš 0:4, Liška Jan 0:4, Lišková Tereza 0:4, body hostů: Stillner David 3:1, Zaoral David 4:0, Stillner Petr 4:0, Hanyš Petr 3:1), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B - TJ Frenštát D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filko Daniel 3:1, Pivka Patrik 1:3, Žurek Ladislav 3:0, Šenk Pavel 3:1, WO 0:1, body hostů: Kántor Lukáš 3:1, Macura Richard 0:4, Milata Radek 1:3, Šindler Jaroslav 1:2, WO 1:0), Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakubec Ondřej 4:0, Peichel Stanislav 4:0, Pešat Tomáš 4:0, Kypr Tomáš 4:0, body hostů: Lachký Jan 0:4, Takáč Roman 0:4, Lachký Petr st. 0:4, Bosák Vítězslav 0:4), TJ Mořkov A - TJ Mořkov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kunc Patrik 3:1, Kyselý Štěpán 2:2, Vilímek Zdeněk 1:3, Kudělka Tomáš 3:1, body hostů: Černoch Petr 3:1, Kyselý Radim 2:2, Pavlín Petr 1:3, Kyselý Ondřej 1:3), TJ ODRY C - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakubec Vladimír 4:0, Lev Jindřich 4:0, Gajdičiar Ladislav 4:0, Barša Milan 4:0, body hostů: Mičola Čestmír 0:4, Matěj Nikolas 0:4, Monsport Josef 0:4, Šmída Radek 0:4), TJ Frenštát C - TJ MSV STUDÉNKA 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hazuka Pavel 4:0, Tichavský Vojtěch 3:1, Sedlář Dominik 4:0, Skapka Jiří 3:1, body hostů: Vojtěšek Martin 2:2, Vodný Stanislav 0:4, Žigmund Daniel 0:4, Hrstka David 0:4),
16. kolo:
Slatina A - TJ Frenštát C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mamula Radek 0:4, Stillner David 3:1, Stillner Petr 1:3, Zaoral David 3:1, body hostů: Hüttl Marian 2:2, Juroška Radan 4:0, Hazuka Pavel 2:2, Skapka Jiří 1:3), TJ MSV STUDÉNKA - TJ ODRY C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macháček Pavel 4:0, Stanečka Martin 4:0, Pupák David 4:0, Vojtěšek Martin 4:0, body hostů: Ronge Jiří 0:4, Bláha Jan 0:4, Pohludková Anna 0:4, Urbánek Vít 0:4), Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B - TJ Mořkov A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michálek Pavel 4:0, Klečka Miroslav 3:1, Hodaň Jiří 1:1, Merenda Ladislav 4:0, Vítek Luděk 0:2, body hostů: Kravčenko Viktor 1:3, Kyselý Štěpán 1:3, Kudělka Tomáš 1:3, Vilímek Zdeněk 1:3), TJ Mořkov B - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kyselý Radim 0:4, Černoch Petr 3:1, Kyselý Tomáš 1:3, Kyselý Ondřej 1:3, body hostů: Kypr Tomáš 3:1, Fojtík Luděk 3:1, Jakubec Ondřej 2:2, Peichel Stanislav 3:1), Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bosák Vítězslav 1:3, Lachký Jan 0:4, Takáč Roman 0:4, Lachký Petr st. 3:1, body hostů: Filko Daniel 3:1, Návedla Matyáš 4:0, Pivka Patrik 2:2, Šimeček Jakub 3:1), TJ Frenštát D - KST NOVÝ JIČÍN D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macura Richard 3:1, Šindler Jaroslav 0:2, Mezerová Andrea 0:4, Kántor Lukáš 2:2, Sobota Martin 2:0, body hostů: Loukota Dušan 4:0, Beier David 3:1, Bezděk Tomáš 1:3, Kelnar Miroslav 1:3),
17. kolo:
TJ Frenštát D - Slatina A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šindler Jaroslav 1:3, Holub Ivo 1:3, Mezerová Andrea 1:3, Kántor Lukáš 2:2, body hostů: Hanyš Petr 1:3, Stillner David 4:0, Zaoral David 4:0, Stillner Petr 2:2), KST NOVÝ JIČÍN D - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beier David 4:0, Loukota Dušan 3:1, Bezděk Tomáš 3:1, Knopová Natálie 1:3, body hostů: Lachký Jan 0:4, Stoklasa Pavel 1:3, Lachký Petr st. 2:2, Bosák Vítězslav 2:2), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B - TJ Mořkov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sommer Jan 2:2, Pivka Patrik 4:0, Filko Daniel 2:0, Šenk Pavel 2:2, Šimeček Jakub 1:1, body hostů: Kyselý Radim 3:1, Černoch Petr 2:2, Pavlín Petr 0:4, Kyselý Ondřej 0:4), Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakubec Ondřej 2:2, Fojtík Luděk 1:1, Peichel Stanislav 3:1, Kypr Tomáš 4:0, Pešat Tomáš 2:0, body hostů: Michálek Pavel 3:1, Mičola Čestmír 0:4, Klečka Miroslav 1:3, Vítek Luděk 0:4), TJ Mořkov A - TJ MSV STUDÉNKA 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kravčenko Viktor 0:4, Volek Ondřej 0:4, Jurišinec Ladislav 0:4, WO 0:5, body hostů: Pupák David 3:0, Stanečka Martin 3:0, Macháček Pavel 3:0, Vojtěšek Martin 3:0, WO 5:0), TJ ODRY C - TJ Frenštát C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barša Michal 0:4, Fabík Vítězslav 4:0, Lakomý Roman 4:0, Rozkopal Vojtěch 2:2, body hostů: Juroška Radan 2:2, Hüttl Marian 2:2, Hazuka Pavel 1:3, Tichavský Vojtěch 1:3),
18. kolo:
Slatina A - TJ ODRY C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stillner David 3:0, Zaoral David 3:0, Stillner Petr 3:0, Hanyš Petr 1:0, Mamula Radek 2:0, WO 5:0, body hostů: Jakubec Vladimír 0:4, Pohludková Anna 0:4, Kubík Tomáš 0:4, WO 0:5), TJ Frenštát C - TJ Mořkov A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skapka Jiří 1:3, Pargač Jakub 1:3, Hüttl Marian 1:3, Hazuka Pavel 1:3, body hostů: Kyselý Štěpán 1:3, Kunc Patrik 4:0, Kravčenko Viktor 4:0, Kudělka Tomáš 3:1), TJ MSV STUDÉNKA - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pupák David 2:2, Stanečka Martin 3:1, Vojtěšek Martin 0:4, Žigmund Daniel 0:2, Macháček Pavel 1:1, body hostů: Kypr Tomáš 2:2, Jakubec Ondřej 3:1, Peichel Stanislav 2:2, Pešat Tomáš 3:1), Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jašek Martin 0:4, Hanzelka Martin 0:4, Monsport Josef 0:4, Číž David 0:4, body hostů: Filko Daniel 4:0, Pustowková Zuzana 4:0, Pivka Patrik 4:0, Šimeček Jakub 4:0), TJ Mořkov B - KST NOVÝ JIČÍN D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kyselý Radim 4:0, Kyselý Ondřej 2:2, Pavlín Petr 3:1, Černoch Petr 4:0, body hostů: Kelnar Miroslav 1:3, Beier David 2:2, Bezděk Tomáš 0:4, Kozák Alexandr 0:4), Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - TJ Frenštát D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bosák Vítězslav 0:4, Sedlák Milan 0:2, Lachký Jan 0:4, Lachký Petr st. 2:2, Takáč Roman 1:1, body hostů: Kántor Lukáš 4:0, Macura Richard 4:0, Šindler Jaroslav 3:1, Sobota Martin 2:2),
19. kolo:
Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - Slatina A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bosák Vítězslav 2:2, Stoklasa Pavel 0:2, Lachký Jan 0:4, Lachký Petr st. 1:3, Takáč Roman 1:1, body hostů: Zaoral David 4:0, Stillner David 4:0, Stillner Petr 3:1, Hanyš Petr 1:3), TJ Frenštát D - TJ Mořkov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macura Richard 4:0, Milata Radek 0:4, Hüttl Adolf 3:0, Kántor Lukáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Černoch Petr 1:3, Kyselý Radim 1:3, Kyselý Tomáš 1:3, Kyselý Ondřej 1:2, WO 1:0), KST NOVÝ JIČÍN D - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knopová Natálie 3:1, Liška Jan 3:1, Jakubec Michal 4:0, Lišková Tereza 3:1, body hostů: Klečka Miroslav 3:1, Číž David 0:4, Jašek Martin 0:4, Matěj Nikolas 0:4), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B - TJ MSV STUDÉNKA 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filko Daniel 1:3, Pivka Patrik 3:1, Návedla Matyáš 3:1, Šenk Pavel 3:1, body hostů: Pupák David 2:2, Stanečka Martin 3:1, Macháček Pavel 1:3, Vojtěšek Martin 0:4), Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - TJ Frenštát C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakubec Ondřej 3:1, Fojtík Luděk 2:0, Peichel Stanislav 2:2, Kypr Tomáš 3:1, Pešat Tomáš 2:0, body hostů: Hazuka Pavel 1:3, Juroška Radan 2:2, Skapka Jiří 0:4, Hüttl Marian 1:3), TJ Mořkov A - TJ ODRY C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kravčenko Viktor 3:0, Kunc Patrik 3:0, Kudělka Tomáš 3:0, Kyselý Štěpán 3:0, WO 5:0, body hostů: Jakubec Vladimír 0:4, Kubík Tomáš 0:4, Pohludková Anna 0:4, WO 0:5),
20. kolo:
Slatina A - TJ Mořkov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanyš Petr 0:4, Stillner David 4:0, Zaoral David 4:0, Stillner Petr 0:4, body hostů: Kunc Patrik 2:2, Kudělka Tomáš 2:2, Kravčenko Viktor 2:2, Kyselý Štěpán 2:2), TJ ODRY C - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barša Michal 2:2, Fabík Vítězslav 1:3, Lakomý Roman 4:0, Gajdičiar Ladislav 1:3, body hostů: Kypr Tomáš 3:1, Jakubec Ondřej 2:2, Fojtík Luděk 1:3, Pešat Tomáš 2:2), TJ Frenštát C - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hazuka Pavel 0:4, Hüttl Marian 3:1, Skapka Jiří 1:3, Juroška Radan 3:1, body hostů: Filko Daniel 4:0, Žurek Ladislav 2:2, Pivka Patrik 2:2, Sommer Jan 1:3), TJ MSV STUDÉNKA - KST NOVÝ JIČÍN D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stanečka Martin 4:0, Pupák David 4:0, Macháček Pavel 4:0, Vojtěšek Martin 1:3, body hostů: Kozák Alexandr 1:3, Knopová Natálie 1:3, Liška Jan 0:4, Jakubec Michal 1:3), Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B - TJ Frenštát D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klečka Miroslav 0:4, Michálek Pavel 3:1, Hodaň Jiří 1:3, Merenda Ladislav 4:0, body hostů: Kántor Lukáš 2:2, Macura Richard 2:2, Hüttl Adolf 2:2, Šindler Jaroslav 2:2), TJ Mořkov B - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyselý Radim 4:0, Pavlín Petr 1:3, Kyselý Ondřej 4:0, Černoch Petr 2:2, body hostů: Lachký Jan 0:4, Bosák Vítězslav 2:2, Lachký Petr st. 2:2, Takáč Roman 1:3),
21. kolo:
TJ Mořkov B - Slatina A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kyselý Radim 3:1, Černoch Petr 3:1, Kyselý Tomáš 1:3, Kyselý Ondřej 1:3, body hostů: Stillner David 4:0, Zaoral David 2:2, Stillner Petr 2:2, Hanyš Petr 0:4), Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. - Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bosák Vítězslav 2:2, Lachký Jan 0:4, Takáč Roman 0:4, Lachký Petr st. 1:3, body hostů: Michálek Pavel 4:0, Klečka Miroslav 3:1, Merenda Ladislav 4:0, Mičola Čestmír 2:2), TJ Frenštát D - TJ MSV STUDÉNKA 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macura Richard 4:0, Milata Radek 4:0, Sobota Martin 4:0, Kántor Lukáš 4:0, body hostů: Vodný Stanislav 0:4, Hrstka David 0:4, Žigmund Daniel 0:4, Vlk David 0:4), KST NOVÝ JIČÍN D - TJ Frenštát C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Loukota Dušan 2:2, Jakubec Michal 2:2, Kozák Alexandr 2:2, Bezděk Tomáš 2:2, body hostů: Juroška Radan 2:2, Hazuka Pavel 1:3, Skapka Jiří 1:3, Hüttl Marian 4:0), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B - TJ ODRY C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Filko Daniel 3:0, Návedla Matyáš 3:0, Pivka Patrik 3:0, Šenk Pavel 3:0, WO 5:0, body hostů: Kubík Tomáš 0:4, Ronge Jiří 0:4, Pohludková Anna 0:4, WO 0:5), Tělocvičná jednota Sokol Příbor B - TJ Mořkov A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fojtík Luděk 3:1, Jakubec Ondřej 3:1, Staňa Pavel 4:0, Kypr Tomáš 4:0, body hostů: Kudělka Tomáš 1:3, Vilímek Zdeněk 0:4, Kyselý Štěpán 1:3, Volek Ondřej 0:4),
22. kolo:
Slatina A - Tělocvičná jednota Sokol Příbor B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stillner Petr 0:4, Stillner David 4:0, Falhar Přemysl 0:4, Zaoral David 3:1, body hostů: Kypr Tomáš 2:2, Jakubec Ondřej 3:1, Fojtík Luděk 2:2, Pešat Tomáš 2:2), TJ Mořkov A - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vilímek Zdeněk 1:3, Kudělka Tomáš 4:0, Jurišinec Ladislav 1:3, Volek Ondřej 1:3, body hostů: Filko Daniel 3:1, Šenk Pavel 3:1, Pivka Patrik 3:1, Šimeček Jakub 0:4), TJ ODRY C - KST NOVÝ JIČÍN D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lakomý Roman 4:0, Fabík Vítězslav 2:2, Gajdičiar Ladislav 2:2, Krahulík Jaroslav 0:4, body hostů: Beier David 3:1, Bezděk Tomáš 1:3, Knopová Natálie 3:1, Kozák Alexandr 1:3), TJ Frenštát C - TJ Frenštát D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichavský Vojtěch 3:1, Juroška Radan 4:0, Hüttl Marian 4:0, Sedlář Dominik 2:2, body hostů: Sobota Martin 0:4, Milata Radek 2:2, Mezerová Andrea 1:3, Holub Ivo 0:4), TJ MSV STUDÉNKA - Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s. 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vodný Stanislav 0:4, Hrstka David 0:4, Žigmund Daniel 0:4, Vlk David 0:4, body hostů: Takáč Roman 4:0, Sedlák Milan 4:0, Lachký Jan 4:0, Lachký Petr st. 4:0), Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice B - TJ Mořkov B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mičola Čestmír 3:0, Matěj Nikolas 3:0, Číž David 3:0, Šmída Radek 3:0, WO 5:0, body hostů: Pavlín Petr 0:4, Kudělka Adam 0:4, Macíček Jan 0:4, WO 0:5),
Okresní přebor II. tř.
1. kolo:
Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec C - Tělocvičná jednota Sokol Příbor C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sommer Jan 3:1, Vavroš Štěpán 1:3, John Filip 0:4, Málek Martin 2:2, body hostů: Studený Josef 3:1, Polášek Bohuslav 3:1, Seibert Oldřich 3:1, Kurta Michael 1:3), Orel jednota Veřovice - TJ ODRY E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soušková Silvie 3:1, Křivánek Bohumil 0:2, Janda Miroslav 1:3, Štefánik Vladimír 2:2, Tobiáš Jiří 2:0, body hostů: Gajdičiar Ladislav 4:0, Krahulík Jaroslav 1:3, Mikoška Ivo 1:3, Pavlovský Svatopluk 2:2), TJ ODRY D - TJ Mořkov C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hura Tomáš 3:1, Demel Patrik 3:1, Botek Josef 1:3, Pohludková Anna 0:2, Barša Matyáš 0:2, body hostů: Jurišinec Ladislav 4:0, Macíček Jan 1:3, Volek Ondřej 2:2, Kudělka Adam 2:2), TJ Frenštát E - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobota Martin 4:0, Mezerová Andrea 4:0, Sedlář Dominik 4:0, Macura Richard 4:0, body hostů: Konvička Petr 0:4, John Martin 0:4, Šimeček Jakub 0:4, Hutník Jakub 0:4), Tělocvičná jednota Sokol Příbor D - KST NOVÝ JIČÍN E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peichel Stanislav 4:0, Pařil Stanislav 1:1, Krompolc Jiří 1:3, Hýl Jiří 0:4, Pařil Zdeněk 1:1, body hostů: Lišková Tereza 1:3, Knopová Natálie 3:1, Kozák Alexandr 3:1, Jakubec Michal 2:2),
2. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C - KST NOVÝ JIČÍN E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Seibert Oldřich 4:0, Kurta Michael 2:2, Barvík Matěj 2:2, Studený Josef 3:1, body hostů: Lišková Tereza 2:2, Jiřík Filip 0:4, Bilíček Dan 0:4, Jakubec Michal 3:1), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec D - Tělocvičná jednota Sokol Příbor D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustowková Zuzana 3:1, Šimeček Jakub 1:3, Hutník Jakub 0:4, John Martin 1:1, Šimpach David 0:2, body hostů: Pařil Stanislav 3:1, Krompolc Jiří 3:1, Pařilová Marie 1:1, Hýl Jiří 2:2, Peichel Stanislav 2:0), TJ Mořkov C - TJ Frenštát E 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kudělka Adam 0:4, Jurišinec Ladislav 0:4, Volek Ondřej 0:4, Kyselý Ondřej 1:3, body hostů: Milata Radek 4:0, Sobota Martin 4:0, Mezerová Andrea 3:1, Sedlář Dominik 4:0), TJ ODRY E - TJ ODRY D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozkopal Vojtěch 3:1, Krahulík Jaroslav 4:0, Mikoška Ivo 2:2, Pavlovský Svatopluk 3:1, body hostů: Hura Tomáš 1:3, Demel Patrik 0:4, Botek Josef 0:4, Hendrych Radek 3:1), TJ Frenštát pod Radhoštěm F - Orel jednota Veřovice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Káňa Štěpán 0:4, Král Zdeněk 2:2, Pargač Adam 0:4, Tichavský Vojtěch 0:4, body hostů: Soušková Silvie 4:0, Štefánik Vladimír 4:0, Kuboš Daniel 3:1, Janda Miroslav 3:1),
3. kolo:
Orel jednota Veřovice - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křivánek Bohumil 1:3, Tobiáš Jiří 2:2, Soušková Silvie 4:0, Kuboš Daniel 3:1, body hostů: Málek Martin 3:1, Sommer Jan 2:2, John Filip 1:3, 0:4), TJ ODRY D - TJ Frenštát pod Radhoštěm F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tashev Michail 3:1, Botek Josef 1:3, Demel Patrik 0:4, Barša Matyáš 0:4, body hostů: Pargač Jakub 4:0, Tichavský Vojtěch 3:1, Sedlář Kryštof 3:1, Pargač Adam 2:2), TJ Frenštát E - TJ ODRY E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macura Richard 3:1, Sobota Martin 4:0, Mezerová Andrea 3:1, Sedlář Dominik 3:1, body hostů: Gajdičiar Ladislav 3:1, Kubík Tomáš 0:4, Mikoška Ivo 0:4, Pavlovský Svatopluk 0:4), Tělocvičná jednota Sokol Příbor D - TJ Mořkov C 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peichel Stanislav 4:0, Pařil Stanislav 4:0, Krompolc Jiří 4:0, Pařil Zdeněk 4:0, body hostů: Jurišinec Ladislav 0:4, Macíček Jan 0:4, Kudělka Adam 0:4, Volek Ondřej 0:4), KST NOVÝ JIČÍN E - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dorotíková Julie 1:3, Kozák Jaroslav 0:4, Jiřík Filip 4:0, Tončík Oliver 2:2, body hostů: John Martin 1:3, Šimeček Jakub 3:1, Šimpach David 2:2, Hutník Jakub 3:1),
4. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Seibert Oldřich 1:0, Polášek Bohuslav 3:1, Bajer Šimon 3:1, Studený Josef 4:0, Barvík Matěj 2:1, body hostů: Šimeček Jakub 2:2, Šimpach David 0:4, John Martin 1:3, Hutník Jakub 0:4), TJ Mořkov C - KST NOVÝ JIČÍN E 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jurišinec Ladislav 3:1, Macíček Jan 1:3, Kudělka Adam 3:1, Volek Ondřej 3:1, body hostů: Kozák Alexandr 4:0, Jiřík Filip 1:3, Bilíček David 1:3, Hrdina Šimon 0:4), TJ ODRY E - Tělocvičná jednota Sokol Příbor D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozkopal Vojtěch 2:2, Krahulík Jaroslav 2:2, Mikoška Ivo 1:3, Pavlovský Svatopluk 3:1, body hostů: Peichel Stanislav 4:0, Krompolc Jiří 1:3, Pařil Zdeněk 1:3, Pařil Stanislav 2:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm F - TJ Frenštát E 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichavský Milan 0:4, Sedlář Kryštof 0:4, Skapka Jiří 1:1, Káňa Štěpán 0:4, Milata David 0:2, body hostů: Mezerová Andrea 4:0, Sedlář Dominik 3:1, Sobota Martin 4:0, Macura Richard 4:0), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec C - TJ ODRY D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavroš Štěpán 4:0, Vařák Luděk 4:0, Andree Jan 3:1, Málek Martin 4:0, body hostů: Demel Patrik 0:4, Hendrych Pavel 0:4, Botek Josef 0:4, Hendrych Radek 1:3),
5. kolo:
Orel jednota Veřovice - Tělocvičná jednota Sokol Příbor C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soušková Silvie 4:0, Kuboš Daniel 2:2, Štefánik Vladimír 4:0, Janda Miroslav 2:2, body hostů: Bajer Šimon 2:2, Polášek Bohuslav 2:2, Barvík Matěj 0:4, Kurta Michael 0:4), TJ Frenštát E - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macura Richard 4:0, Mezerová Andrea 3:1, Sedlář Dominik 3:1, Sobota Martin 4:0, body hostů: Vařák Luděk 0:4, Vavroš Štěpán 0:4, Málek Martin 1:3, John Filip 1:3), Tělocvičná jednota Sokol Příbor D - TJ Frenštát pod Radhoštěm F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peichel Stanislav 4:0, Pařil Stanislav 3:1, Krompolc Jiří 4:0, Hýl Jiří 2:2, body hostů: Pargač Jakub 2:2, Sedlář Kryštof 1:3, Pargač Adam 0:4, Tichavský Milan 0:4), KST NOVÝ JIČÍN E - TJ ODRY E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lišková Tereza 3:1, Halaštová Adéla 0:4, Liška Matěj 0:4, Tončík Oliver 1:3, body hostů: Rozkopal Vojtěch 3:1, Krahulík Jaroslav 4:0, Kubík Tomáš 3:1, Mikoška Ivo 2:2), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec D - TJ Mořkov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hutník Jakub 1:3, John Martin 0:4, Šimeček Jakub 2:2, Pustowková Zuzana 3:1, body hostů: Jurišinec Ladislav 3:1, Kyselý Štěpán 4:0, Macíček Jan 1:3, Kudělka Adam 2:2),
6. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C - TJ Mořkov C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Seibert Oldřich 4:0, Studený Josef 4:0, Kurta Michael 3:1, Polášek Bohuslav 3:1, body hostů: Jurišinec Ladislav 0:4, Kyselý Ondřej 2:2, Kudělka Adam 0:4, Volek Ondřej 0:4), TJ ODRY E - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krahulík Jaroslav 2:2, Rozkopal Vojtěch 3:1, Mikoška Ivo 2:2, Pavlovský Svatopluk 2:2, body hostů: Hutník Jakub 3:1, John Martin 0:4, Šimeček Jakub 4:0, Konvička Petr 0:4), TJ Frenštát pod Radhoštěm F - KST NOVÝ JIČÍN E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichavský Milan 0:4, Pargač Adam 2:2, Sedlář Kryštof 3:1, Pargač Jakub 4:0, body hostů: Liška Matěj 1:3, Halaštová Adéla 1:3, Kozák Alexandr 3:1, Tončík Oliver 2:2), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec C - Tělocvičná jednota Sokol Příbor D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavroš Štěpán 3:1, Vařák Luděk 3:1, John Filip 2:2, Málek Martin 2:2, body hostů: Peichel Stanislav 3:1, Pařil Stanislav 3:1, Krompolc Jiří 0:4, Pařil Zdeněk 0:4), Orel jednota Veřovice - TJ ODRY D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tobiáš Jiří 2:0, Kuboš Daniel 4:0, Janda Miroslav 2:2, Soušková Silvie 4:0, Štefánik Vladimír 2:0, body hostů: Hura Tomáš 1:3, Botek Josef 0:4, Demel Patrik 0:4, Hendrych Radek 1:3),
7. kolo:
TJ ODRY D - Tělocvičná jednota Sokol Příbor C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tashev Michail 0:4, Hura Tomáš 0:4, Demel Patrik 0:4, Hendrych Radek 4:0, body hostů: Seibert Oldřich 3:1, Polášek Bohuslav 3:1, Studený Josef 3:1, Kurta Michael 3:1), TJ Frenštát E - Orel jednota Veřovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milata Radek 4:0, Macura Richard 2:2, Mezerová Andrea 2:2, Sobota Martin 3:1, body hostů: Soušková Silvie 2:2, Štefánik Vladimír 1:3, Janda Miroslav 0:4, Tobiáš Jiří 2:2), KST NOVÝ JIČÍN E - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lišková Tereza 0:4, Jakubec Michal 3:1, Bilíček Dan 0:4, Bilíček David 0:2, Liška Matěj 0:2, body hostů: Sommer Jan 3:1, Málek Martin 3:1, Vařák Luděk 4:0, John Filip 3:1), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec D - TJ Frenštát pod Radhoštěm F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimeček Jakub 2:2, Konvička Petr 0:4, Šimpach David 0:4, Pustowková Zuzana 4:0, body hostů: Tichavský Milan 2:2, Pargač Jakub 3:1, Sedlář Kryštof 2:2, Tichavský Vojtěch 3:1), TJ Mořkov C - TJ ODRY E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kyselý Štěpán 4:0, Volek Ondřej 2:2, Kudělka Adam 0:4, Jurišinec Ladislav 2:2, body hostů: Rozkopal Vojtěch 2:2, Krahulík Jaroslav 2:2, Pavlovský Svatopluk 3:1, Mikoška Ivo 1:3),
8. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C - TJ ODRY E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Bohuslav 3:1, Bajer Šimon 3:1, Jachym Zdeněk 2:2, Studený Josef 3:1, body hostů: Kubík Tomáš 0:4, Ronge Jiří 0:4, Gajdičiar Ladislav 3:1, Pavlovský Svatopluk 2:2), TJ Frenštát pod Radhoštěm F - TJ Mořkov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichavský Milan 1:3, Sedlář Kryštof 4:0, Tichavský Vojtěch 3:1, Káňa Štěpán 0:4, body hostů: Jurišinec Ladislav 3:1, Macíček Jan 2:2, Kudělka Adam 1:3, Volek Ondřej 2:2), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec C - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavroš Štěpán 4:0, Málek Martin 3:1, John Filip 1:3, Vařák Luděk 4:0, body hostů: Pustowková Zuzana 1:3, Šimeček Jakub 2:2, Hutník Jakub 0:4, John Martin 1:3), Orel jednota Veřovice - Tělocvičná jednota Sokol Příbor D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soušková Silvie 2:2, Tobiáš Jiří 3:1, Janda Miroslav 1:3, Křivánek Bohumil 1:3, body hostů: Peichel Stanislav 3:1, Pařil Stanislav 4:0, Hýl Jiří 0:4, Krompolc Jiří 2:2), TJ ODRY D - TJ Frenštát E 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tashev Michail 0:4, Demel Patrik 0:4, Barša Matyáš 0:4, Hendrych Radek 0:4, body hostů: Milata Radek 4:0, Sobota Martin 4:0, Mezerová Andrea 4:0, Sedlář Dominik 4:0),
9. kolo:
TJ Frenštát E - Tělocvičná jednota Sokol Příbor C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macura Richard 4:0, Sobota Martin 2:1, Mezerová Andrea 1:3, Milata Radek 4:0, WO 0:1, body hostů: Polášek Bohuslav 2:2, Bajer Šimon 1:3, Seibert Oldřich 1:2, Šátková Agáta 0:4, WO 1:0), Tělocvičná jednota Sokol Příbor D - TJ ODRY D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peichel Stanislav 4:0, Pařil Stanislav 2:0, Krompolc Jiří 4:0, Hýl Jiří 4:0, Pařilová Marie 1:1, body hostů: Hura Tomáš 0:4, Tashev Michail 0:4, Demel Patrik 1:3, Barša Matyáš 0:4), KST NOVÝ JIČÍN E - Orel jednota Veřovice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lišková Tereza 1:3, Bilíček Dan 2:2, Jiřík Filip 1:3, Tončík Oliver 2:2, body hostů: Křivánek Bohumil 0:4, Janda Miroslav 2:2, Soušková Silvie 4:0, Štefánik Vladimír 4:0), TJ Mořkov C - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jurišinec Ladislav 1:2, Volek Ondřej 0:3, Kudělka Adam 0:3, Macíček Jan 0:3, WO 5:0, body hostů: Vavroš Štěpán 3:1, Málek Martin 4:0, Vařák Luděk 4:0, WO 0:5), TJ ODRY E - TJ Frenštát pod Radhoštěm F 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozkopal Vojtěch 2:1, Krahulík Jaroslav 3:0, Mikoška Ivo 1:2, Pavlovský Svatopluk 2:1, WO 5:0, body hostů: Tichavský Milan 1:3, Sedlář Kryštof 1:3, Tichavský Vojtěch 2:2, WO 0:5),
10. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C - TJ Frenštát pod Radhoštěm F 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seibert Oldřich 4:0, Bajer Šimon 4:0, Polášek Bohuslav 3:1, Studený Josef 2:2, body hostů: Skapka Jiří 2:2, Tichavský Vojtěch 1:3, Michna Matyáš 0:4, Tichavský Milan 0:4), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec C - TJ ODRY E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavroš Štěpán 2:2, John Filip 2:2, Sommer Jan 1:3, Málek Martin 4:0, body hostů: Gajdičiar Ladislav 3:1, Kubík Tomáš 0:4, Rozkopal Vojtěch 3:1, Mikoška Ivo 1:3), Orel jednota Veřovice - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štefánik Vladimír 3:1, Křivánek Bohumil 3:1, Janda Miroslav 2:2, Soušková Silvie 3:1, body hostů: Novotný Vilém 0:4, Šimpach David 0:4, Šimeček Jakub 1:3, Pustowková Zuzana 4:0), TJ ODRY D - KST NOVÝ JIČÍN E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tashev Michail 4:0, Hura Tomáš 3:1, Demel Patrik 3:1, Botek Josef 2:2, body hostů: Bilíček Dan 2:2, Bilíček David 2:2, Dorotíková Julie 0:4, Liška Matěj 0:4), TJ Frenštát E - Tělocvičná jednota Sokol Příbor D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milata Radek 3:1, Sobota Martin 3:1, Sedlář Dominik 2:2, Macura Richard 4:0, body hostů: Hýl Jiří 0:4, Krompolc Jiří 0:4, Peichel Stanislav 1:3, Pařil Stanislav 3:1),
11. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor D - Tělocvičná jednota Sokol Příbor C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýl Jiří 0:3, Pařil Stanislav 1:3, Peichel Stanislav 4:0, Krompolc Jiří 1:3, Pařil Zdeněk 0:1, body hostů: Studený Josef 3:1, Bajer Šimon 2:2, Polášek Bohuslav 3:1, Seibert Oldřich 2:2), KST NOVÝ JIČÍN E - TJ Frenštát E 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bilíček Dan 0:4, Bilíček David 0:4, Fojtík Robin 0:4, Kozák Alexandr 2:2, body hostů: Milata Radek 3:1, Sobota Martin 4:0, Mezerová Andrea 4:0, Sedlář Dominik 3:1), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec D - TJ ODRY D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tvarůžka Adam 0:4, Pustowková Zuzana 3:1, John Martin 0:4, Novotný Vilém 1:3, body hostů: Tashev Michail 3:1, Hura Tomáš 2:2, Demel Patrik 3:1, Hendrych Radek 4:0), TJ Mořkov C - Orel jednota Veřovice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jurišinec Ladislav 2:2, Volek Ondřej 3:1, Kudělka Adam 1:3, Macíček Jan 1:3, body hostů: Štefánik Vladimír 4:0, Křivánek Bohumil 1:3, Tobiáš Jiří 3:1, Janda Miroslav 1:3), TJ Frenštát pod Radhoštěm F - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichavský Milan 0:4, Sedlář Kryštof 0:4, Michna Matyáš 0:4, Tichavský Vojtěch 1:3, body hostů: Málek Martin 4:0, Vavroš Štěpán 4:0, John Filip 3:1, Vařák Luděk 4:0),
12. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec C 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Seibert Oldřich 2:1, Studený Josef 1:2, Kurta Michael 1:2, Polášek Bohuslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Vavroš Štěpán 2:2, John Filip 1:3, Vařák Luděk 3:1, WO 0:5), TJ ODRY E - Orel jednota Veřovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozkopal Vojtěch 1:2, Krahulík Jaroslav 0:3, Gajdičiar Ladislav 3:0, Pavlovský Svatopluk 1:2, WO 4:0, body hostů: Štefánik Vladimír 3:1, Soušková Silvie 3:1, Janda Miroslav 1:3, WO 0:4), TJ Mořkov C - TJ ODRY D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurišinec Ladislav 3:1, Volek Ondřej 2:2, Kudělka Adam 0:4, Macíček Jan 1:3, body hostů: Tashev Michail 2:2, Hura Tomáš 3:1, Hendrych Pavel 1:3, Hendrych Radek 4:0), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec D - TJ Frenštát E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hutník Jakub 1:3, Šimpach David 0:4, Šimeček Jakub 2:2, Pustowková Zuzana 2:2, body hostů: Macura Richard 4:0, Sobota Martin 2:2, Mezerová Andrea 2:2, Sedlář Dominik 3:1), KST NOVÝ JIČÍN E - Tělocvičná jednota Sokol Příbor D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knopová Natálie 3:1, Lišková Tereza 2:2, Jakubec Michal 2:2, Liška Matěj 0:4, body hostů: Peichel Stanislav 4:0, Hýl Jiří 2:2, Pařilová Marie 1:3, Pařil Stanislav 2:2),
13. kolo:
KST NOVÝ JIČÍN E - Tělocvičná jednota Sokol Příbor C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lišková Tereza 3:1, Bilíček Dan 1:3, Liška Matěj 1:3, Bilíček David 2:2, body hostů: Seibert Oldřich 4:0, Studený Josef 3:1, Trýbová Natálie 0:4, Kurta Michael 2:2), Tělocvičná jednota Sokol Příbor D - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec D 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Peichel Stanislav 3:0, Pařil Stanislav 2:1, Krompolc Jiří 1:2, Hýl Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Hutník Jakub 2:2, Šimeček Jakub 2:2, Šimpach David 0:4, WO 0:5), TJ Frenštát E - TJ Mořkov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlář Dominik 3:1, Mezerová Andrea 2:2, Mičulka Šimon 0:4, Macura Richard 4:0, body hostů: Jurišinec Ladislav 1:3, Macíček Jan 1:3, Kyselý Ondřej 3:1, Volek Ondřej 2:2), TJ ODRY D - TJ ODRY E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hura Tomáš 1:3, Botek Josef 0:4, Tashev Michail 3:1, Hendrych Radek 2:2, body hostů: Krahulík Jaroslav 2:2, Pavlovský Svatopluk 2:2, Rozkopal Vojtěch 4:0, Mikoška Ivo 2:2), Orel jednota Veřovice - TJ Frenštát pod Radhoštěm F 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soušková Silvie 4:0, Štefánik Vladimír 4:0, Janda Miroslav 2:2, Kuboš Daniel 4:0, body hostů: Pargač Jakub 1:3, Tichavský Vojtěch 1:3, Sedlář Kryštof 0:4, Pargač Adam 0:4),
14. kolo:
Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec C - Orel jednota Veřovice 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vavroš Štěpán 2:1, John Filip 2:1, Vařák Luděk 2:1, WO 3:3, body hostů: Štefánik Vladimír 2:1, Janda Miroslav 1:2, Křivánek Bohumil 0:3, WO 3:3), TJ Frenštát pod Radhoštěm F - TJ ODRY D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichavský Milan 1:3, Sedlář Kryštof 1:3, Tichavský Vojtěch 3:1, Skapka Jiří 4:0, body hostů: Tashev Michail 2:2, Hura Tomáš 2:2, Botek Josef 0:4, Hendrych Radek 3:1), TJ ODRY E - TJ Frenštát E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozkopal Vojtěch 1:3, Krahulík Jaroslav 1:3, Lev Jindřich 3:1, Pavlovský Svatopluk 2:2, body hostů: Macura Richard 4:0, Sobota Martin 3:1, Mezerová Andrea 1:3, Sedlář Dominik 1:3), TJ Mořkov C - Tělocvičná jednota Sokol Příbor D 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Volek Ondřej 2:2, Kudělka Adam 0:4, Macíček Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Hýl Jiří 2:1, Peichel Stanislav 3:0, Krompolc Jiří 3:0, Pařil Stanislav 2:1, WO 5:0), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec D - KST NOVÝ JIČÍN E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hutník Jakub 4:0, Šimeček Jakub 3:1, Šimpach David 0:4, John Martin 0:4, body hostů: Lišková Tereza 2:2, Liška Matěj 2:2, Jiřík Filip 3:1, Tončík Oliver 2:2),
15. kolo:
Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec D - Tělocvičná jednota Sokol Příbor C 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pustowková Zuzana 2:2, Šimeček Jakub 3:1, Hutník Jakub 1:3, WO 0:5, body hostů: Seibert Oldřich 3:0, Bajer Šimon 1:2, Polášek Bohuslav 2:1, Studený Josef 0:3, WO 5:0), KST NOVÝ JIČÍN E - TJ Mořkov C 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jiřík Filip 2:1, Holiš Ondřej 0:3, Halaštová Adéla 0:3, Tončík Oliver 0:3, WO 5:0, body hostů: Volek Ondřej 3:1, Kyselý Ondřej 4:0, Kudělka Adam 3:1, WO 0:5), Tělocvičná jednota Sokol Příbor D - TJ ODRY E 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Peichel Stanislav 3:0, Pařilová Marie 0:3, Krompolc Jiří 3:0, Hýl Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Rozkopal Vojtěch 1:3, Krahulík Jaroslav 2:2, Mikoška Ivo 1:3, WO 0:5), TJ Frenštát E - TJ Frenštát pod Radhoštěm F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlář Dominik 4:0, Mezerová Andrea 4:0, Macura Richard 4:0, Sobota Martin 2:0, Mičulka Šimon 0:2, body hostů: Tichavský Vojtěch 1:3, Sedlář Kryštof 1:3, Tichavský Milan 0:4, Čech Hynek 0:4), TJ ODRY D - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tashev Michail 2:2, Hura Tomáš 1:3, Kolek Šimon 1:3, Botek Josef 0:4, body hostů: Sommer Jan 4:0, Vavroš Štěpán 2:2, Málek Martin 4:0, John Filip 2:2),
16. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C - Orel jednota Veřovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Seibert Oldřich 2:2, Bajer Šimon 4:0, Kurta Michael 1:3, Polášek Bohuslav 1:3, body hostů: Soušková Silvie 3:1, Štefánik Vladimír 1:3, Kuboš Daniel 2:2, Janda Miroslav 2:2), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec C - TJ Frenštát E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Málek Martin 2:2, John Filip 1:3, Sommer Jan 1:3, Vavroš Štěpán 0:4, body hostů: Macura Richard 4:0, Milata Radek 4:0, Mezerová Andrea 1:3, Sobota Martin 3:1), TJ Frenštát pod Radhoštěm F - Tělocvičná jednota Sokol Příbor D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Zdeněk 2:2, Sedlář Kryštof 2:2, Pargač Adam 0:4, Pargač Jakub 2:2, body hostů: Peichel Stanislav 4:0, Pařil Stanislav 4:0, Pařil Zdeněk 1:3, Pařilová Marie 1:3), TJ ODRY E - KST NOVÝ JIČÍN E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozkopal Vojtěch 4:0, Krahulík Jaroslav 4:0, Pavlovský Svatopluk 4:0, Mikoška Ivo 4:0, body hostů: Kozák Jaroslav 0:4, Fojtík Robin 0:4, Hrdina Šimon 0:4, Holiš Ondřej 0:4), TJ Mořkov C - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec D 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jurišinec Ladislav 2:2, Volek Ondřej 1:3, Macíček Jan 1:3, WO 0:5, body hostů: Tvarůžka Adam 2:1, Pustowková Zuzana 2:1, Hutník Jakub 3:0, Šimeček Jakub 1:2, WO 5:0),
17. kolo:
TJ Mořkov C - Tělocvičná jednota Sokol Příbor C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jurišinec Ladislav 2:2, Kudělka Adam 0:4, Volek Ondřej 4:0, Macíček Jan 0:4, body hostů: Seibert Oldřich 2:2, Polášek Bohuslav 3:1, Bajer Šimon 2:2, Kurta Michael 3:1), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec D - TJ ODRY E 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimeček Jakub 3:0, John Martin 0:3, Hutník Jakub 3:0, Pustowková Zuzana 2:1, WO 5:0, body hostů: Pavlovský Svatopluk 2:2, Ronge Jiří 1:3, Mikoška Ivo 1:3, WO 0:5), KST NOVÝ JIČÍN E - TJ Frenštát pod Radhoštěm F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tončík Oliver 3:1, Bilíček Dan 3:1, Halaštová Adéla 2:2, Bilíček David 3:1, body hostů: Král Zdeněk 4:0, Tichavský Milan 1:3, Čech Hynek 0:4, Michna Matyáš 0:4), Tělocvičná jednota Sokol Příbor D - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec C 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Peichel Stanislav 2:1, Pařil Stanislav 2:1, Krompolc Jiří 0:3, Hýl Jiří 0:3, WO 5:0, body hostů: Vavroš Štěpán 2:2, Málek Martin 2:2, Sommer Jan 4:0, WO 0:5), TJ ODRY D - Orel jednota Veřovice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hura Tomáš 2:2, Demel Patrik 0:4, Botek Josef 0:4, Hendrych Radek 1:3, body hostů: Janda Miroslav 3:1, Kuboš Daniel 3:1, Soušková Silvie 4:0, Štefánik Vladimír 3:1),
18. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C - TJ ODRY D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Seibert Oldřich 3:1, Bajer Šimon 4:0, Kurta Michael 3:1, Polášek Bohuslav 1:1, Trýbová Natálie 0:2, body hostů: Tashev Michail 1:3, Kolek Šimon 1:3, Hura Tomáš 0:4, Hendrych Radek 3:1), Orel jednota Veřovice - TJ Frenštát E 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tobiáš Jiří 0:1, Soušková Silvie 1:2, Štefánik Vladimír 2:1, Kuboš Daniel 0:3, Janda Miroslav 0:2, WO 5:0, body hostů: Macura Richard 4:0, Sobota Martin 3:1, Sedlář Dominik 2:2, WO 0:5), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec C - KST NOVÝ JIČÍN E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sommer Jan 4:0, Vavroš Štěpán 3:1, Vařák Luděk 4:0, John Filip 3:1, body hostů: Lišková Tereza 0:4, Jiřík Filip 2:2, Tončík Oliver 0:4, Halaštová Adéla 0:4), TJ Frenštát pod Radhoštěm F - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pargač Adam 1:3, Sedlář Kryštof 2:2, Tichavský Vojtěch 3:1, Pargač Jakub 2:2, body hostů: Šimeček Jakub 3:1, Pivka Patrik 4:0, Šimpach David 1:3, Tvarůžka Adam 0:4), TJ ODRY E - TJ Mořkov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdičiar Ladislav 3:1, Pavlovský Svatopluk 4:0, Mikoška Ivo 1:3, Krahulík Jaroslav 2:0, Rozkopal Vojtěch 0:2, body hostů: Jurišinec Ladislav 3:1, Volek Ondřej 2:2, Macíček Jan 1:3, Kudělka Adam 0:4),
19. kolo:
TJ ODRY E - Tělocvičná jednota Sokol Příbor C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdičiar Ladislav 2:2, Krahulík Jaroslav 1:3, Pavlovský Svatopluk 2:2, Mikoška Ivo 0:4, body hostů: Seibert Oldřich 2:2, Bajer Šimon 4:0, Polášek Bohuslav 3:1, Kurta Michael 2:2), TJ Mořkov C - TJ Frenštát pod Radhoštěm F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jurišinec Ladislav 2:2, Kudělka Adam 1:3, Volek Ondřej 1:3, Macíček Jan 0:4, body hostů: Král Zdeněk 4:0, Tichavský Vojtěch 3:1, Sedlář Kryštof 2:2, Tichavský Milan 3:1), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec D - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pustowková Zuzana 2:2, Hutník Jakub 1:3, John Martin 0:3, Šimeček Jakub 3:1, Novotný Vilém 0:1, body hostů: Sommer Jan 4:0, Vavroš Štěpán 2:2, Málek Martin 3:1, John Filip 1:3), Tělocvičná jednota Sokol Příbor D - Orel jednota Veřovice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peichel Stanislav 3:1, Krompolc Jiří 1:3, Pařil Stanislav 1:3, Hýl Jiří 0:4, body hostů: Kuboš Daniel 3:1, Soušková Silvie 4:0, Janda Miroslav 1:3, Štefánik Vladimír 3:1), TJ Frenštát E - TJ ODRY D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobota Martin 4:0, Mezerová Andrea 4:0, Sedlář Dominik 4:0, Macura Richard 4:0, body hostů: Hendrych Radek 0:4, Tashev Michail 0:4, Hura Tomáš 0:4, Botek Josef 0:4),
20. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C - TJ Frenštát E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barvík Matěj 0:4, Bajer Šimon 4:0, Kurta Michael 0:4, Seibert Oldřich 3:1, body hostů: Sobota Martin 2:2, Sedlář Dominik 2:2, Mezerová Andrea 3:1, Mičulka Šimon 2:2), TJ ODRY D - Tělocvičná jednota Sokol Příbor D 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tashev Michail 1:3, Hura Tomáš 0:4, Botek Josef 1:3, Hendrych Radek 2:2, body hostů: Peichel Stanislav 4:0, Krompolc Jiří 2:2, Hýl Jiří 2:2, Pařil Stanislav 4:0), Orel jednota Veřovice - KST NOVÝ JIČÍN E 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuboš Daniel 4:0, Tobiáš Jiří 4:0, Janda Miroslav 3:1, Štefánik Vladimír 4:0, body hostů: Jiřík Filip 1:3, Tončík Oliver 0:4, Lišková Tereza 0:4, Liška Matěj 0:4), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec C - TJ Mořkov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: John Filip 2:2, Sommer Jan 3:1, Vavroš Štěpán 3:1, Málek Martin 3:1, body hostů: Jurišinec Ladislav 1:3, Volek Ondřej 1:3, Kyselý Ondřej 3:1, Macíček Jan 0:4), TJ Frenštát pod Radhoštěm F - TJ ODRY E 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tichavský Milan 1:2, Král Zdeněk 2:1, Tichavský Vojtěch 2:1, Sedlář Kryštof 2:1, WO 5:0, body hostů: Pavlovský Svatopluk 2:2, Krahulík Jaroslav 3:1, Mikoška Ivo 0:4, WO 0:5),
21. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm F - Tělocvičná jednota Sokol Příbor C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Zdeněk 4:0, Tichavský Milan 0:4, Sedlář Kryštof 4:0, Tichavský Vojtěch 4:0, body hostů: Studený Josef 1:3, Barvík Matěj 1:3, Šátková Agáta 1:3, Trýbová Natálie 1:3), TJ ODRY E - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakubec Vladimír 0:4, Kubík Tomáš 0:4, Bláha Jan 0:4, Urbánek Vít 0:4, body hostů: Sommer Jan 4:0, Málek Martin 4:0, Vavroš Štěpán 4:0, John Filip 4:0), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec D - Orel jednota Veřovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pivka Patrik 4:0, Šimeček Jakub 3:1, Pustowková Zuzana 3:1, Hutník Jakub 1:3, body hostů: Janda Miroslav 0:4, Štefánik Vladimír 2:2, Tobiáš Jiří 1:3, Kuboš Daniel 2:2), KST NOVÝ JIČÍN E - TJ ODRY D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bilíček Dan 2:2, Liška Matěj 0:4, Bilíček David 1:3, Halaštová Adéla 0:4, body hostů: Tashev Michail 3:1, Kolek Šimon 4:0, Hura Tomáš 4:0, Botek Josef 2:2), Tělocvičná jednota Sokol Příbor D - TJ Frenštát E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peichel Stanislav 3:1, Pařil Stanislav 1:3, Krompolc Jiří 0:4, Hýl Jiří 1:3, body hostů: Macura Richard 4:0, Sobota Martin 3:1, Mezerová Andrea 1:3, Sedlář Dominik 3:1),
22. kolo:
Tělocvičná jednota Sokol Příbor C - Tělocvičná jednota Sokol Příbor D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seibert Oldřich 3:1, Bajer Šimon 3:1, Kurta Michael 1:3, Polášek Bohuslav 3:1, body hostů: Hýl Jiří 0:4, Krompolc Jiří 1:3, Pařil Stanislav 1:3, Peichel Stanislav 4:0), TJ Frenštát E - KST NOVÝ JIČÍN E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlář Dominik 4:0, Mezerová Andrea 3:1, Mičulka Šimon 0:4, Sobota Martin 4:0, body hostů: Liška Jan 2:2, Halaštová Adéla 1:3, Liška Matěj 1:3, Kittlová Linda 1:3), TJ ODRY D - Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tashev Michail 2:2, Kolek Šimon 2:2, Hura Tomáš 1:3, Hendrych Radek 2:2, body hostů: Pivka Patrik 4:0, Hutník Jakub 3:1, John Martin 0:4, Šimeček Jakub 2:2), Orel jednota Veřovice - TJ Mořkov C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soušková Silvie 4:0, Janda Miroslav 2:2, Tobiáš Jiří 1:1, Kuboš Daniel 4:0, Štefánik Vladimír 2:0, body hostů: Jurišinec Ladislav 1:3, Volek Ondřej 2:2, Kudělka Adam 0:4, Macíček Jan 0:4), Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec C - TJ Frenštát pod Radhoštěm F 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sommer Jan 4:0, Vavroš Štěpán 3:1, Málek Martin 4:0, WO 0:5, body hostů: Král Zdeněk 0:3, Pargač Jakub 1:2, Tichavský Vojtěch 0:3, Sedlář Kryštof 0:3, WO 5:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy