Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1. třídy
10. kolo:
TJ Sokol Dolní Životice - TJ Sokol Kateřinky B -:-, KST Slezan Opava C - KST Darkovice B -:-, TJ Sokol Vávrovice A - TJ Sokol Chvalíkovice A -:-, TJ Sokol Bobrovníky A - TTC Bolatice C -:-, SK Kravaře A - TJ Sokol Kateřinky C -:-,
11. kolo:
TJ Sokol Kateřinky C - TJ Sokol Dolní Životice -:-, SK Kravaře A - TJ Sokol Bobrovníky A -:-, TTC Bolatice C - TJ Sokol Vávrovice A -:-, TJ Sokol Chvalíkovice A - KST Slezan Opava C -:-, KST Darkovice B - TJ Sokol Kateřinky B -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Dolní Životice - KST Darkovice B -:-, TJ Sokol Kateřinky B - TJ Sokol Chvalíkovice A -:-, KST Slezan Opava C - TTC Bolatice C -:-, SK Kravaře A - TJ Sokol Vávrovice A -:-, TJ Sokol Bobrovníky A - TJ Sokol Kateřinky C -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky A - TJ Sokol Dolní Životice -:-, TJ Sokol Kateřinky C - TJ Sokol Vávrovice A -:-, SK Kravaře A - KST Slezan Opava C -:-, TTC Bolatice C - TJ Sokol Kateřinky B -:-, TJ Sokol Chvalíkovice A - KST Darkovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lazecký Daniel 2:2, Gebek Evald 1:3, Muroň Richard 4:0, Virág Alexandr 3:1, body hostů: Kalvar Milan 1:3, Kalvar Pavel 2:2, Vilč Jaroslav 1:3, Jonáš Bartoloměj 2:2),
Okresní přebor 2. třídy
9. kolo:
TJ Sokol Děhylov C - TJ Sokol Chvalíkovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jiří 2:2, Osmančík Jakub 4:0, Hanák Mario 0:4, Harvánková Dana 1:3, body hostů: Muroň Jiří 2:2, Grygar Lukáš 3:1, Krejčí Petr 3:1, Rozsíval Petr 1:3), TJ Sokol Děhylov B - KST Slezan Opava D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Straková Bára 4:0, Synková Markéta 2:2, Synek Karel 3:1, Havrlantová Klára 3:1, body hostů: Vykydal Tomáš 3:1, Vícha Radomír st. 1:3, Graca Šimon 0:4, Pavlík Vojtěch 0:4), TJ Jiskra Jančí A - KST Oldřišov 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černohorský Jiří 1:3, Sommer Zdeněk 0:4, Čech Miroslav 0:4, Hanák Tadeáš 0:4, body hostů: Pardy Tomáš 4:0, Prášilík Petr 4:0, Burda Tomáš 4:0, Matyščák Rostislav 3:1), TTC Hať B - TJ Sokol Bobrovníky B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plačková Gabriela 0:4, Kubík Richard 0:4, Pískala Pavel 2:2, Vařecha Pavel 4:0, body hostů: Spevák Juraj 3:1, Kraninger Tomáš 2:2, Lasák Milan 2:2, Koloděj Jan 3:1), KST Darkovice C - TJ Sokol Chvalíkovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blejchař Marek 1:3, Bury Marek 1:3, Jonáš Bartoloměj 3:1, Mentzik David 0:4, body hostů: Bednář Roman 3:1, Rozsíval Miroslav 1:3, Virág Alexandr 3:1, Lazecký Daniel 4:0),
10. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - TJ Sokol Chvalíkovice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmela Ladislav 1:3, Týn Miroslav 1:3, Paláček René 1:3, Beránek Petr 0:4, body hostů: Lazecký Daniel 4:0, Bednář Roman 4:0, Virág Alexandr 4:0, Hrbáč Jiří 1:3), KST Darkovice C - TJ Sokol Bobrovníky B -:-, TTC Hať B - KST Oldřišov 7:11, TJ Jiskra Jančí A - KST Slezan Opava D -:-, TJ Sokol Děhylov B - TJ Sokol Děhylov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Straková Bára 2:2, Synek Karel 1:3, Synková Markéta 1:3, Fronová Sabina 0:4, body hostů: Mikeska Jiří 4:0, Kovařík Jiří 4:0, Osmančík Jakub 2:2, Michalák Pavel 2:2),
11. kolo:
TJ Sokol Děhylov B - TJ Sokol Chvalíkovice C -:-, TJ Sokol Děhylov C - TJ Jiskra Jančí A -:-, KST Slezan Opava D - TTC Hať B -:-, KST Oldřišov - KST Darkovice C -:-, TJ Sokol Bobrovníky B - TJ Sokol Chvalíkovice B -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - TJ Sokol Bobrovníky B -:-, TJ Sokol Chvalíkovice B - KST Oldřišov -:-, KST Darkovice C - KST Slezan Opava D -:-, TTC Hať B - TJ Sokol Děhylov C -:-, TJ Jiskra Jančí A - TJ Sokol Děhylov B -:-,
Okresní přebor 3. třídy
12. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Chvalíkovice E 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kraninger Tomáš 1:2, Lasák Milan 1:1, Cigan Ivan 2:1, Koubík Pavel 0:3, Dostál Matěj 0:1, WO 5:0, body hostů: Rozsíval Petr 3:1, Rozsíval Miroslav 3:1, Raška Pavel 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Kateřinky D - KST Slezan Opava E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Vlastimil 4:0, Bouchala Jan 4:0, Kramar Ladislav 4:0, Beinhauer Adam 0:4, body hostů: Černý David 1:3, Černý Patrik 1:3, Graca Šimon 1:3, Pavlík Vojtěch 1:3), TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Chvalíkovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadámek Jiří 1:3, Černín Tomáš 3:1, Matýsek Petr st. 3:1, Matýsek Petr ml. 1:3, body hostů: Poledník Jan 2:2, Štěbra Zdeněk 3:1, Rychlý Karel 1:3, Olšovec Ivan 2:2), KST Darkovice D - TJ Sokol Chvalíkovice F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Folta Jindřich 1:3, Mohelník Petr 1:3, Blejchař Marek 2:2, Halfar Ondřej 0:4, body hostů: Týn Miroslav 3:1, Ausficír Pavel 3:1, Žurek Filip 3:1, Moša Robert 3:1), SK Kravaře B - TJ Sokol Vávrovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Szewieczek Maxmilián 3:1, Nevřela Jiří 1:3, Maňas Ladislav 3:1, Nevřela Jiří st. 2:2, body hostů: Zips Rostislav 1:3, Matýsek Jaromír 4:0, Beneš Martin 1:3, Ondřej Michal 1:3), TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Děhylov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Radim 4:0, Vícha Aleš 1:3, Vícha Miroslav 3:1, Vícha Jiří 3:1, body hostů: Neuwirth Lukáš 2:2, Grománek Dalibor 2:2, Holuša Vít 1:3, Hanák Mario 0:4),
13. kolo:
TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Bobrovníky C -:-, TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Vávrovice B -:-, SK Kravaře B - KST Darkovice D -:-, TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Vávrovice C -:-, TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Kateřinky D -:-, KST Slezan Opava E - TJ Sokol Chvalíkovice E -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - KST Slezan Opava E -:-, TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Chvalíkovice D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozsíval Petr 4:0, Rozsíval Miroslav 2:2, Kalus Josef 1:3, Beránek Petr 1:3, body hostů: Poledník Jan 3:1, Štěbra Zdeněk 3:1, Žídek Čestmír 2:2, Paláček René 0:4), TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Chvalíkovice F -:-, SK Kravaře B - TJ Sokol Vávrovice C -:-, KST Darkovice D - TJ Sokol Děhylov D -:-, TJ Sokol Vávrovice B - TJ Jiskra Jančí B -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Bobrovníky C -:-, TJ Jiskra Jančí B - KST Darkovice D -:-, TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Vávrovice C -:-, SK Kravaře B - TJ Sokol Kateřinky D -:-, TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Chvalíkovice E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žurek Filip 3:0, Ausficír Pavel 3:1, Moša Robert 2:2, Týn Miroslav 3:1, Beinhauer Milan 0:1, body hostů: Rozsíval Miroslav 3:1, Rozsíval Petr 2:2, Kalus Josef 0:4, Beránek Petr 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice D - KST Slezan Opava E -:-,
Okresní přebor 1. třídy dorost
4. kolo:
KST Slezan Opava - TJ Sokol Vávrovice A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý David 3:0, Müllerová Hana 2:1, Černý Patrik 3:0, body hostů: Svoboda Samuel 0:3, Černín Tomáš 1:2, Matýsek Petr ml. 0:3), TJ Sokol Děhylov A - TJ Sokol Kateřinky 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šablatura Adam 2:0, Slavíková Sára 3:0, Synková Justýna 3:0, Fronová Gabriela 0:1, body hostů: Hrbáč Daniel 0:3, Kaprálek David 1:2, Cesnek Matyáš 0:3), KST Darkovice A - SK Kravaře A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plaček Lukáš 2:1, Kalvar Mikuláš 3:0, Jarošová Eliška 1:2, body hostů: Weczerek Michael 1:2, Nevřela Jiří 1:2, Uwira Daniel 1:2),
5. kolo:
SK Kravaře A - KST Slezan Opava -:-, TJ Sokol Kateřinky - KST Darkovice A -:-, TJ Sokol Děhylov A - TJ Sokol Vávrovice A -:-,
Okresní přebor 2. třídy dorost
5. kolo:
TJ Jiskra Jančí - FIT Sports Club 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plachký Jiří 0:3, Turek Kryštof 2:1, Hanák Šimon 2:1, body hostů: Drozd Daniel 3:0, Večerka David 1:2, Sedláček Tadeáš 1:1, Binar Daniel 0:1), TJ Sokol Bobrovníky - KST Darkovice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dostál Matěj 1:2, Černý Dominik 0:2, Kraninger Jakub 2:1, Vojevoda Martin 0:1, body hostů: Kalvar Filip 2:1, Zeman Tomáš 3:0, Mrázek Jonáš 1:2), SK Kravaře B - TJ Sokol Děhylov B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nevřela Jan 3:0, Kašný Dominik 1:1, Štědroň Martin 2:1, Kašný Adam 1:0, body hostů: Synková Karolína 1:2, Fronová Gabriela 1:2, Exnerová Marisa 0:3), TJ Sokol Vávrovice B - TTC Bolatice 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gregořica Lukáš 3:0, Gregořica Tomáš 3:0, Kocur Robin 3:0, body hostů: Laburda Jan 0:3, Harazim Jan 0:3, Hluchník Josef Ondřej 0:3),
6. kolo:
TJ Jiskra Jančí - TTC Bolatice 8:2, TJ Sokol Děhylov B - TJ Sokol Vávrovice B -:-, KST Darkovice B - SK Kravaře B -:-, TJ Sokol Bobrovníky - FIT Sports Club -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy