Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Kateřinky B - TJ Sokol Dolní Životice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuře Jiří 2:2, Hradil Jaroslav 2:2, Bala Zdeněk 2:2, Kanclíř Přemysl 3:1, body hostů: Mrózek Marek 4:0, Mrózek Marian st. 2:2, Essler Michal 0:4, Buchtel Michael 1:3), KST Darkovice B - KST Slezan Opava C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalvar Milan 3:1, Kalvar Pavel 3:1, Vilč Jaroslav 3:1, Jonáš Bartoloměj 4:0, body hostů: Bednařík Miroslav 2:2, Vykydal Tomáš 1:3, Černý Patrik 0:4, Graca Šimon 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice A - TJ Sokol Vávrovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Roman 3:1, Lazecký Daniel 3:1, Kružberský Lumír 4:0, Virág Alexandr 2:2, body hostů: Gasman Zdeněk 3:1, Pánik Jaroslav 1:3, Černín Tomáš 0:4, Matýsek Jaromír 0:4), TTC Bolatice C - TJ Sokol Bobrovníky A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schimetzek Tomáš 1:3, Ricka Jiří 0:4, Vavřínek Hubert 2:2, Strak Martin 2:2, body hostů: Mikula Jiří 4:0, Juráň Petr 2:2, Hrubý Martin 1:1, Milota Tomáš 3:1, Stoch Jan 1:1), TJ Sokol Kateřinky C - SK Kravaře A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lebeda Vít 0:4, Borunský Pavel 3:1, Štejnar Jakub 4:0, Válek Jiří 3:1, body hostů: Weczerek Hubert 1:3, Sněhota Dušan 3:1, Břemek Rudolf 1:3, Žídek Karel 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Dolní Životice - TJ Sokol Kateřinky C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrózek Marian 4:0, Buchtel Michael 0:4, Najser Vojtěch 1:3, Essler Michal 1:3, body hostů: Lebeda Vít 1:3, Borunský Pavel 3:1, Válek Jiří 3:1, Štejnar Jakub 3:1), TJ Sokol Bobrovníky A - SK Kravaře A 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikula Jiří 4:0, Milota Tomáš 2:0, Juráň Petr 4:0, Spevák Juraj 4:0, Kraninger Tomáš 0:2, body hostů: Sněhota Dušan 0:4, Břemek Rudolf 0:4, Weczerek Hubert 1:3, Gasman Jakub 1:3), TJ Sokol Vávrovice A - TTC Bolatice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gasman Zdeněk 1:3, Černín Tomáš 1:3, Matýsek Petr st. 0:4, Pánik Jaroslav 2:2, body hostů: Strak Martin 4:0, Vavřínek Hubert 4:0, Ricka Jiří 2:2, Schimetzek Tomáš 2:2), KST Slezan Opava C - TJ Sokol Chvalíkovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykydal Tomáš 1:3, Černý Patrik 0:4, Schwan Jaroslav 4:0, Bednařík Miroslav 0:2, Černý David 0:2, body hostů: Kružberský Lumír 3:1, Lazecký Daniel 3:1, Šnek Radim 2:2, Krejčí Petr 3:1), TJ Sokol Kateřinky B - KST Darkovice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozelský Martin 4:0, Hradil Jaroslav 3:1, Kuře Jiří 3:1, Kanclíř Přemysl 4:0, body hostů: Vilč Jaroslav 0:4, Kalvar Pavel 1:3, Jonáš Bartoloměj 1:3, Blejchař Marek 0:4),
3. kolo:
KST Darkovice B - TJ Sokol Dolní Životice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalvar Pavel 1:3, Kalvar Milan 0:1, Vilč Jaroslav 1:3, Jonáš Bartoloměj 2:2, Blejchař Marek 0:3, body hostů: Buchtel Michael 2:2, Najser Vojtěch 2:2, Mrózek Marian st. 4:0, Mrózek Marian 4:0), TJ Sokol Chvalíkovice A - TJ Sokol Kateřinky B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lazecký Daniel 3:1, Kružberský Lumír 4:0, Muroň Richard 3:1, Gebek Evald 1:3, body hostů: Kanclíř Přemysl 1:3, Kozelský Martin 2:2, Hradil Jaroslav 1:3, Kuře Jiří 1:3), TTC Bolatice C - KST Slezan Opava C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schimetzek Tomáš 2:2, Ricka Jiří 2:2, Vavřínek Hubert 1:3, Strak Martin 2:2, body hostů: Černý David 0:2, Vykydal Tomáš 2:2, Dzida Lukáš 3:1, Schwan Jaroslav 4:0, Černý Patrik 0:2), TJ Sokol Vávrovice A - SK Kravaře A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gasman Zdeněk 4:0, Pánik Jaroslav 3:1, Černín Tomáš 4:0, Matýsek Petr st. 1:3, body hostů: Sněhota Dušan 1:3, Břemek Rudolf 1:3, Weczerek Hubert 0:4, Gasman Jakub 2:2), TJ Sokol Kateřinky C - TJ Sokol Bobrovníky A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lebeda Vít 0:4, Borunský Pavel 3:1, Válek Jiří 3:1, Štejnar Jakub 4:0, body hostů: Stoch Jan 3:1, Juráň Petr 1:3, Milota Tomáš 1:3, Hrubý Martin 1:3),
4. kolo:
TJ Sokol Dolní Životice - TJ Sokol Bobrovníky A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Najser Vojtěch 2:2, Buchtel Michael 2:2, Mrózek Marian st. 1:3, Mrózek Marian 4:0, body hostů: Mikula Jiří 2:2, Stoch Jan 3:1, Milota Tomáš 2:2, Hrubý Martin 0:4), TJ Sokol Vávrovice A - TJ Sokol Kateřinky C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gasman Zdeněk 3:1, Pánik Jaroslav 1:3, Černín Tomáš 1:3, Matýsek Petr st. 1:3, body hostů: Lebeda Vít 0:4, Borunský Pavel 4:0, Válek Jiří 3:1, Štejnar Jakub 3:1), KST Slezan Opava C - SK Kravaře A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dzida Martin 2:2, Vykydal Tomáš 1:3, Bednařík Miroslav 2:1, Dzida Lukáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Gasman Jakub 3:1, Weczerek Hubert 0:1, Slivka Tadeáš 3:1, Sněhota Dušan 1:2, Břemek Rudolf 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Kateřinky B - TTC Bolatice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozelský Martin 2:2, Hradil Jaroslav 3:1, Kuře Jiří 2:2, Kanclíř Přemysl 4:0, body hostů: Strak Martin 2:2, Vavřínek Hubert 1:3, Schimetzek Tomáš 2:2, Ricka Jiří 0:4), KST Darkovice B - TJ Sokol Chvalíkovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalvar Pavel 3:1, Vilč Jaroslav 1:3, Šenkyřík Ondřej 1:3, Jonáš Bartoloměj 3:1, body hostů: Gebek Evald 2:2, Lazecký Daniel 1:3, Bednář Roman 2:2, Krejčí Petr 3:1),
5. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice A - TJ Sokol Dolní Životice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lazecký Daniel 3:1, Muroň Richard 3:1, Virág Alexandr 3:1, Gebek Evald 3:1, body hostů: Buchtel Michael 0:4, Mrózek Marian st. 0:4, Essler Michal 0:4, Mrózek Marek 4:0), TTC Bolatice C - KST Darkovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schimetzek Tomáš 2:2, Ricka Jiří 1:3, Vavřínek Hubert 3:1, Kramář Petr 0:4, body hostů: Kalvar Pavel 3:1, Kalvar Milan 3:1, Vilč Jaroslav 2:2, Jonáš Bartoloměj 2:2), SK Kravaře A - TJ Sokol Kateřinky B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slivka Tadeáš 1:3, Sněhota Dušan 0:4, Břemek Rudolf 0:3, Weczerek Hubert 1:3, WO 0:1, body hostů: Kanclíř Přemysl 4:0, Kozelský Martin 3:1, Hradil Jaroslav 3:1, Kuře Jiří 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Kateřinky C - KST Slezan Opava C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lebeda Vít 2:2, Štejnar Jakub 4:0, Sýkora Vlastimil 2:2, Válek Jiří 4:0, body hostů: Vykydal Tomáš 2:2, Černý David 0:4, Černý Patrik 0:4, Schwan Jaroslav 2:2), TJ Sokol Bobrovníky A - TJ Sokol Vávrovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milota Tomáš 3:1, Hrubý Martin 4:0, Stoch Jan 3:1, Mikula Jiří 2:2, body hostů: Gasman Zdeněk 3:1, Černín Tomáš 0:4, Pánik Jaroslav 1:3, Matýsek Jaromír 0:4),
6. kolo:
TJ Sokol Dolní Životice - TJ Sokol Vávrovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrózek Marian st. 3:1, Buchtel Michael 2:2, Essler Michal 2:2, Najser Vojtěch 3:1, body hostů: Gasman Zdeněk 4:0, Černín Tomáš 0:4, Pánik Jaroslav 2:2, Matýsek Jaromír 0:4), KST Slezan Opava C - TJ Sokol Bobrovníky A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stania Jindřich 1:3, Graca Šimon 0:3, Müllerová Hana 2:2, Vykydal Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Mikula Jiří 4:0, Milota Tomáš 3:1, Hrubý Martin 0:3, Juráň Petr 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Kateřinky B - TJ Sokol Kateřinky C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozelský Martin 2:2, Kuře Jiří 1:3, Kramar Ladislav 0:4, Kanclíř Přemysl 4:0, body hostů: Štejnar Jakub 3:1, Borunský Pavel 2:2, Válek Jiří 2:2, Sýkora Vlastimil 2:2), KST Darkovice B - SK Kravaře A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalvar Milan 1:2, Kalvar Pavel 3:1, Vilč Jaroslav 2:2, Jonáš Bartoloměj 3:1, Blejchař Marek 0:1, body hostů: Weczerek Hubert 0:4, Slivka Tadeáš 2:2, Žídek Karel 1:3, Gasman Jakub 4:0), TJ Sokol Chvalíkovice A - TTC Bolatice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmela Tibor 3:1, Bednář Roman 1:3, Virág Alexandr 2:2, Kružberský Lumír 4:0, body hostů: Strak Martin 2:2, Vavřínek Hubert 2:2, Ricka Jiří 1:3, Schimetzek Tomáš 1:3),
7. kolo:
TTC Bolatice C - TJ Sokol Dolní Životice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schimetzek Tomáš 1:3, Ricka Jiří 2:2, Vavřínek Hubert 2:2, Strak Martin 3:1, body hostů: Mrózek Marek 3:1, Najser Vojtěch 1:3, Mrózek Marian 4:0, Buchtel Michael 0:4), SK Kravaře A - TJ Sokol Chvalíkovice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Weczerek Hubert 0:4, Szewieczek Maxmilián 0:4, Slivka Tadeáš 1:2, Sněhota Dušan 2:2, WO 1:0, body hostů: Muroň Richard 2:2, Kružberský Lumír 3:1, Bednář Roman 4:0, Virág Alexandr 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Kateřinky C - KST Darkovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lebeda Vít 3:1, Borunský Pavel 4:0, Štejnar Jakub 3:1, Válek Jiří 3:1, body hostů: Jonáš Bartoloměj 0:4, Kalvar Milan 0:4, Vilč Jaroslav 2:2, Bury Marek 1:3), TJ Sokol Bobrovníky A - TJ Sokol Kateřinky B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stoch Jan 2:2, Hrubý Martin 1:1, Mikula Jiří 2:2, Milota Tomáš 1:3, Juráň Petr 1:1, body hostů: Kanclíř Přemysl 4:0, Kozelský Martin 2:2, Kuře Jiří 3:1, Bala Zdeněk 0:4), TJ Sokol Vávrovice A - KST Slezan Opava C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Woitek Jan 1:3, Černín Tomáš 3:1, Pánik Jaroslav 3:1, Matýsek Petr st. 3:1, body hostů: Dzida Martin 3:1, Vykydal Tomáš 2:2, Stania Jindřich 1:3, Pavlík Vojtěch 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Dolní Životice - KST Slezan Opava C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrózek Marian st. 4:0, Buchtel Michael 3:1, Najser Vojtěch 3:1, Essler Michal 3:1, body hostů: Vykydal Tomáš 3:1, Černý Patrik 0:4, Černý David 0:4, Bednařík Miroslav 0:4), TJ Sokol Kateřinky B - TJ Sokol Vávrovice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hradil Jaroslav 4:0, Kuře Jiří 4:0, Kozelský Martin 4:0, Kanclíř Přemysl 4:0, body hostů: Pánik Jaroslav 0:4, Beneš Martin 0:4, Černín Tomáš 0:4, Matýsek Jaromír 0:4), KST Darkovice B - TJ Sokol Bobrovníky A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalvar Milan 2:2, Bury Marek 0:4, Vilč Jaroslav 3:1, Jonáš Bartoloměj 2:2, body hostů: Mikula Jiří 2:2, Stoch Jan 2:2, Milota Jan 2:2, Juráň Petr 3:1), TJ Sokol Chvalíkovice A - TJ Sokol Kateřinky C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gebek Evald 4:0, Bednář Roman 2:2, Chmela Tibor 4:0, Muroň Richard 2:2, body hostů: Lebeda Vít 0:4, Borunský Pavel 1:3, Štejnar Jakub 2:2, Válek Jiří 1:3), TTC Bolatice C - SK Kravaře A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schimetzek Tomáš 2:2, Ricka Jiří 2:2, Vavřínek Hubert 3:1, Strak Martin 3:1, body hostů: Slivka Tadeáš 3:1, Weczerek Hubert 1:3, Sněhota Dušan 2:2, Břemek Rudolf 0:4),
9. kolo:
SK Kravaře A - TJ Sokol Dolní Životice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slivka Tadeáš 1:3, Weczerek Hubert 2:2, Břemek Rudolf 0:4, Sněhota Dušan 3:1, body hostů: Buchtel Michael 3:1, Najser Vojtěch 3:1, Mrózek Marian st. 2:2, Essler Michal 2:2), TJ Sokol Kateřinky C - TTC Bolatice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lebeda Vít 2:2, Borunský Pavel 4:0, Štejnar Jakub 4:0, Válek Jiří 4:0, body hostů: Schimetzek Tomáš 1:3, Ricka Jiří 1:3, Kostřica Jan 0:4, Kramář Petr 0:4), TJ Sokol Bobrovníky A - TJ Sokol Chvalíkovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikula Jiří 1:3, Hrubý Martin 1:3, Juráň Petr 2:2, Stoch Jan 4:0, body hostů: Bednář Roman 1:3, Grygar Lukáš 2:2, Muroň Richard 2:2, Kružberský Lumír 3:1), TJ Sokol Vávrovice A - KST Darkovice B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánik Jaroslav 0:4, Matýsek Jaromír 2:2, Černín Tomáš 0:4, Beneš Martin 0:4, body hostů: Kalvar Milan 4:0, Kalvar Pavel 3:1, Vilč Jaroslav 3:1, Jonáš Bartoloměj 4:0), KST Slezan Opava C - TJ Sokol Kateřinky B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dzida Lukáš 3:1, Vykydal Tomáš 2:2, Schwan Jaroslav 4:0, Graca Šimon 0:4, body hostů: Kanclíř Přemysl 3:1, Kozelský Martin 1:3, Hradil Jaroslav 2:2, Kuře Jiří 1:3),
10. kolo:
TJ Sokol Dolní Životice - TJ Sokol Kateřinky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrózek Marian 4:0, Mrózek Marek 3:1, Buchtel Michael 0:4, Mrózek Marian st. 1:3, body hostů: Kanclíř Přemysl 3:1, Kozelský Martin 2:2, Hradil Jaroslav 1:3, Kuře Jiří 2:2), KST Slezan Opava C - KST Darkovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dzida Lukáš 1:3, Vykydal Tomáš 2:2, Schwan Jaroslav 4:0, Černý David 0:2, Černý Patrik 0:2, body hostů: Kalvar Milan 2:2, Vilč Jaroslav 2:2, Kalvar Pavel 2:2, Jonáš Bartoloměj 3:1), TJ Sokol Vávrovice A - TJ Sokol Chvalíkovice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánik Jaroslav 1:3, Matýsek Petr st. 1:3, Matýsek Jaromír 0:4, Černín Tomáš 0:4, body hostů: Chmela Tibor 4:0, Muroň Richard 4:0, Gebek Evald 4:0, Virág Alexandr 2:2), TJ Sokol Bobrovníky A - TTC Bolatice C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stoch Jan 4:0, Hrubý Martin 1:1, Juráň Petr 4:0, Mikula Jiří 4:0, Milota Tomáš 1:1, body hostů: Strak Martin 1:3, Vavřínek Hubert 0:4, Ricka Jiří 0:4, Schimetzek Tomáš 1:3), SK Kravaře A - TJ Sokol Kateřinky C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Weczerek Hubert 0:4, Břemek Rudolf 0:3, Slivka Tadeáš 2:2, Sněhota Dušan 3:1, WO 0:1, body hostů: Lebeda Vít 2:2, Borunský Pavel 2:2, Štejnar Jakub 3:0, Válek Jiří 3:1, WO 1:0),
11. kolo:
TJ Sokol Kateřinky C - TJ Sokol Dolní Životice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lebeda Vít 0:1, Borunský Pavel 3:1, Štejnar Jakub 4:0, Válek Jiří 4:0, Sýkora Vlastimil 0:3, body hostů: Hrbáč Michal 1:3, Mrózek Marian st. 2:2, Najser Vojtěch 1:3, Buchtel Michael 1:3), SK Kravaře A - TJ Sokol Bobrovníky A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žídek Karel 0:4, Sněhota Dušan 2:2, Slivka Tadeáš 0:4, Weczerek Hubert 0:4, body hostů: Stoch Jan 4:0, Juráň Petr 3:1, Milota Tomáš 3:1, Mikula Jiří 4:0), TTC Bolatice C - TJ Sokol Vávrovice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schimetzek Tomáš 2:2, Ricka Jiří 2:2, Vavřínek Hubert 3:1, Strak Martin 3:1, body hostů: Matýsek Petr st. 2:2, Matýsek Jaromír 0:4, Černín Tomáš 1:3, Pánik Jaroslav 3:1), TJ Sokol Chvalíkovice A - KST Slezan Opava C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lazecký Daniel 1:3, Gebek Evald 2:2, Muroň Richard 3:1, Chmela Tibor 4:0, body hostů: Schwan Jaroslav 3:1, Dzida Martin 2:2, Bednařík Miroslav 0:4, Vykydal Tomáš 1:3), KST Darkovice B - TJ Sokol Kateřinky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blejchař Marek 0:4, Vilč Jaroslav 1:3, Šenkyřík Ondřej 1:3, Jonáš Bartoloměj 3:1, body hostů: Kanclíř Přemysl 4:0, Kozelský Martin 3:1, Hradil Jaroslav 2:2, Kuře Jiří 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Dolní Životice - KST Darkovice B 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Essler Michal 3:1, Najser Vojtěch 4:0, Buchtel Michael 3:1, Mrózek Marian st. 4:0, body hostů: Olšar David 0:4, Kozla Petr 0:4, Mentzik David 2:2, Bury Marek 0:4), TJ Sokol Kateřinky B - TJ Sokol Chvalíkovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bala Zdeněk 0:4, Kuře Jiří 2:2, Hradil Jaroslav 1:3, Kanclíř Přemysl 3:1, body hostů: Chmela Tibor 4:0, Kružberský Lumír 1:3, Muroň Richard 3:1, Lazecký Daniel 2:2), KST Slezan Opava C - TTC Bolatice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müllerová Hana 0:2, Dzida Lukáš 3:1, Schwan Jaroslav 4:0, Vykydal Tomáš 3:1, WO 0:2, body hostů: Strak Martin 2:2, Vavřínek Hubert 1:2, Ricka Jiří 0:3, Schimetzek Tomáš 1:3, WO 2:0), SK Kravaře A - TJ Sokol Vávrovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weczerek Hubert 2:2, Slivka Tadeáš 3:1, Sněhota Dušan 3:1, Gasman Jakub 3:1, body hostů: Gasman Zdeněk 3:1, Pánik Jaroslav 1:3, Černín Tomáš 1:3, Matýsek Petr st. 0:4), TJ Sokol Bobrovníky A - TJ Sokol Kateřinky C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milota Tomáš 4:0, Stoch Jan 3:1, Juráň Petr 3:1, Mikula Jiří 3:1, body hostů: Sýkora Vlastimil 0:4, Borunský Pavel 0:4, Štejnar Jakub 2:2, Válek Jiří 1:3),
13. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky A - TJ Sokol Dolní Životice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stoch Jan 3:1, Spevák Juraj 2:2, Milota Tomáš 2:2, Mikula Jiří 3:1, body hostů: Essler Michal 1:3, Mrózek Marian 4:0, Mrózek Marian st. 1:3, Buchtel Michael 0:4), TJ Sokol Kateřinky C - TJ Sokol Vávrovice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bouchala Jan 2:2, Borunský Pavel 4:0, Štejnar Jakub 3:1, Válek Jiří 4:0, body hostů: Gasman Zdeněk 0:4, Pánik Jaroslav 1:3, Černín Tomáš 1:3, Matýsek Petr st. 1:3), SK Kravaře A - KST Slezan Opava C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nevřela Jiří st. 1:3, Slivka Tadeáš 2:2, Sněhota Dušan 2:2, Gasman Jakub 4:0, body hostů: Černý David 1:3, Vykydal Tomáš 3:1, Stania Jindřich 0:4, Schwan Jaroslav 3:1), TTC Bolatice C - TJ Sokol Kateřinky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kramář Petr 1:3, Strak Jiří 0:4, Vavřínek Hubert 2:2, Strak Martin 4:0, body hostů: Kanclíř Přemysl 2:2, Kozelský Martin 3:1, Hradil Jaroslav 2:2, Kurka Kamil 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice A - KST Darkovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lazecký Daniel 2:2, Gebek Evald 1:3, Muroň Richard 4:0, Virág Alexandr 3:1, body hostů: Kalvar Milan 1:3, Kalvar Pavel 2:2, Vilč Jaroslav 1:3, Jonáš Bartoloměj 2:2),
14. kolo:
TJ Sokol Dolní Životice - TJ Sokol Chvalíkovice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrózek Marian st. 1:2, Buchtel Michael 0:4, Najser Vojtěch 0:4, Essler Michal 1:3, WO 1:0, body hostů: Chmela Tibor 4:0, Muroň Richard 3:0, Gebek Evald 4:0, Lazecký Daniel 2:2, WO 0:1), KST Darkovice B - TTC Bolatice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalvar Pavel 3:1, Jonáš Bartoloměj 3:1, Vilč Jaroslav 2:2, Kalvar Milan 4:0, body hostů: Strak Martin 1:3, Vavřínek Hubert 1:3, Ricka Jiří 0:4, Schimetzek Tomáš 2:2), TJ Sokol Kateřinky B - SK Kravaře A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozelský Martin 4:0, Hradil Jaroslav 4:0, Kuře Jiří 4:0, Kanclíř Přemysl 4:0, body hostů: Maňas Ladislav 0:4, Weczerek Marek 0:4, Mrkwa Martin 0:4, Nevřela Jiří st. 0:4), KST Slezan Opava C - TJ Sokol Kateřinky C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dzida Lukáš 3:1, Vykydal Tomáš 2:2, Schwan Jaroslav 3:1, Müllerová Hana 0:4, body hostů: Bouchala Jan 0:1, Borunský Pavel 2:2, Štejnar Jakub 1:3, Válek Jiří 4:0, Sýkora Vlastimil 1:2), TJ Sokol Vávrovice A - TJ Sokol Bobrovníky A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pánik Jaroslav 2:2, Matýsek Petr st. 1:2, Matýsek Jaromír 1:3, Černín Tomáš 0:4, WO 1:0, body hostů: Milota Tomáš 3:1, Mikula Jiří 4:0, Hrubý Martin 1:2, Juráň Petr 3:1, WO 0:1),
15. kolo:
TJ Sokol Vávrovice A - TJ Sokol Dolní Životice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gasman Zdeněk 3:1, Pánik Jaroslav 2:2, Matýsek Petr st. 1:3, Černín Tomáš 0:4, body hostů: Buchtel Michael 2:2, Mrózek Marian 4:0, Mrózek Marian st. 2:2, Najser Vojtěch 2:2), TJ Sokol Bobrovníky A - KST Slezan Opava C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milota Tomáš 3:1, Hrubý Martin 2:2, Juráň Petr 3:1, Stoch Jan 3:1, body hostů: Dzida Lukáš 0:4, Graca Šimon 0:4, Vykydal Tomáš 1:3, Schwan Jaroslav 4:0), TJ Sokol Kateřinky C - TJ Sokol Kateřinky B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lebeda Vít 0:4, Borunský Pavel 2:2, Štejnar Jakub 2:2, Válek Jiří 0:4, body hostů: Kanclíř Přemysl 3:1, Kozelský Martin 3:1, Hradil Jaroslav 3:1, Kuře Jiří 3:1), SK Kravaře A - KST Darkovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weczerek Hubert 1:3, Žídek Karel 0:4, Slivka Tadeáš 2:2, Gasman Jakub 4:0, body hostů: Jonáš Bartoloměj 3:1, Kalvar Milan 3:1, Bury Marek 1:3, Šenkyřík Ondřej 2:2), TTC Bolatice C - TJ Sokol Chvalíkovice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schimetzek Tomáš 0:4, Ricka Jiří 0:4, Vavřínek Hubert 1:3, Strak Martin 1:3, body hostů: Chmela Tibor 4:0, Gebek Evald 4:0, Virág Alexandr 2:2, Lazecký Daniel 4:0),
16. kolo:
TJ Sokol Dolní Životice - TTC Bolatice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buchtel Michael 0:4, Mrózek Marian st. 3:1, Najser Vojtěch 1:3, Essler Michal 3:1, body hostů: Strak Martin 4:0, Vavřínek Hubert 1:3, Ricka Jiří 2:2, Schimetzek Tomáš 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice A - SK Kravaře A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lazecký Daniel 4:0, Chmela Tibor 4:0, Gebek Evald 4:0, Virág Alexandr 4:0, body hostů: Sněhota Dušan 0:4, Weczerek Hubert 0:4, Břemek Rudolf 0:4, Mrkwa Martin 0:4), KST Darkovice B - TJ Sokol Kateřinky C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalvar Pavel 2:2, Jonáš Bartoloměj 4:0, Blejchař Marek 0:4, Vilč Jaroslav 2:2, body hostů: Sýkora Vlastimil 1:3, Bouchala Jan 1:3, Válek Jiří 3:1, Štejnar Jakub 3:1), TJ Sokol Kateřinky B - TJ Sokol Bobrovníky A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozelský Martin 4:0, Bala Zdeněk 1:3, Hradil Jaroslav 4:0, Kanclíř Přemysl 4:0, body hostů: Spevák Juraj 1:3, Kraninger Tomáš 0:4, Juráň Petr 1:3, Hrubý Martin 1:3), KST Slezan Opava C - TJ Sokol Vávrovice A 15:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dzida Lukáš 4:0, Vykydal Tomáš 3:1, Schwan Jaroslav 4:0, Dzida Martin 4:0, body hostů: Černín Tomáš 0:4, Matýsek Jaromír 1:3, Pánik Jaroslav 0:4, Matýsek Petr st. 0:4),
17. kolo:
KST Slezan Opava C - TJ Sokol Dolní Životice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykydal Tomáš 2:2, Černý Patrik 0:4, Schwan Jaroslav 4:0, Černý David 0:3, WO 1:0, body hostů: Buchtel Michael 2:1, Mrózek Marian st. 2:2, Essler Michal 3:1, Najser Vojtěch 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Vávrovice A - TJ Sokol Kateřinky B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černín Tomáš 1:3, Matýsek Petr st. 0:4, Matýsek Jaromír 1:3, Pánik Jaroslav 2:2, body hostů: Kanclíř Přemysl 3:1, Kozelský Martin 4:0, Hradil Jaroslav 3:1, Bala Zdeněk 2:2), TJ Sokol Bobrovníky A - KST Darkovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juráň Petr 3:1, Hrubý Martin 3:1, Milota Tomáš 4:0, Stoch Jan 4:0, body hostů: Vilč Jaroslav 0:4, Kalvar Pavel 1:3, Blejchař Marek 1:3, Mentzik David 0:4), TJ Sokol Kateřinky C - TJ Sokol Chvalíkovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Vlastimil 0:4, Borunský Pavel 3:1, Válek Jiří 2:2, Bouchala Jan 0:4, body hostů: Chmela Tibor 4:0, Kružberský Lumír 2:2, Virág Alexandr 2:2, Lazecký Daniel 3:1), SK Kravaře A - TTC Bolatice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žídek Karel 0:4, Břemek Rudolf 0:4, Sněhota Dušan 1:3, Gasman Jakub 2:2, body hostů: Strak Martin 4:0, Vavřínek Hubert 3:1, Ricka Jiří 3:1, Schimetzek Tomáš 3:1),
18. kolo:
TJ Sokol Dolní Životice - SK Kravaře A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Buchtel Michael 2:1, Mrózek Marian 2:0, Najser Vojtěch 2:1, Mrózek Marian st. 1:2, WO 6:0, body hostů: Slivka Tadeáš 3:1, Weczerek Hubert 1:3, Břemek Rudolf 0:3, WO 0:6), TTC Bolatice C - TJ Sokol Kateřinky C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schimetzek Tomáš 1:3, Ricka Jiří 1:3, Kramář Petr 1:3, Vavřínek Hubert 2:2, body hostů: Bouchala Jan 1:3, Borunský Pavel 2:2, Válek Jiří 4:0, Štejnar Jakub 4:0), TJ Sokol Chvalíkovice A - TJ Sokol Bobrovníky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazecký Daniel 3:1, Krejčí Petr 2:2, Kružberský Lumír 2:2, Virág Alexandr 2:2, body hostů: Spevák Juraj 1:3, Juráň Petr 4:0, Hrubý Martin 0:4, Milota Tomáš 2:2), KST Darkovice B - TJ Sokol Vávrovice A 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalvar Pavel 2:1, Vilč Jaroslav 2:1, Jonáš Bartoloměj 3:0, Blejchař Marek 1:2, WO 5:0, body hostů: Pánik Jaroslav 2:2, Matýsek Jaromír 2:2, Zips Rostislav 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Kateřinky B - KST Slezan Opava C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hradil Jaroslav 4:0, Bala Zdeněk 1:3, Šindler Emanuel 0:4, Kuře Jiří 4:0, body hostů: Vykydal Tomáš 2:2, Stania Jindřich 2:2, Černý David 1:3, Černý Patrik 2:2),
Okresní přebor 2. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice B - TJ Sokol Chvalíkovice C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazecký Daniel 4:0, Virág Alexandr 4:0, Šnek Radim 3:1, Bednář Roman 4:0, body hostů: Krejčí Petr 0:4, Grygar Lukáš 0:4, Muroň Jiří 0:4, Poledník Jan 1:3), TJ Sokol Bobrovníky B - KST Darkovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kraninger Tomáš 2:2, Spevák Juraj 3:1, Stoch Jan 3:1, Milota Tomáš 4:0, body hostů: Blejchař Marek 1:3, Halfar Ondřej 0:4, Jonáš Bartoloměj 3:1, Plaček Lukáš 0:4), KST Oldřišov - TTC Hať B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pardy Tomáš 3:0, Prášilík Petr 3:0, Komárek Daniel 1:2, Gebauer Lukáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Vařecha Pavel 2:2, Holeček Jiří 1:3, Kubík Richard 0:4, WO 0:5), KST Slezan Opava D - TJ Jiskra Jančí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykydal Tomáš 4:0, Stania Jindřich 1:3, Müllerová Hana 2:2, Vajda Marek 0:3, Vícha Radomír st. 1:0, body hostů: Černohorský Jiří 1:3, Sommer Zdeněk 1:3, Kvasnička Radim 3:1, Vícha Štěpán 3:1), TJ Sokol Děhylov C - TJ Sokol Děhylov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikeska Jiří 3:1, Osmančík Jakub 0:4, Hanák Mario 0:4, Holuša Vít 0:4, body hostů: Straková Bára 4:0, Synková Markéta 3:1, Synek Karel 3:1, Gasman Jakub 3:1),
2. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - TJ Sokol Děhylov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Petr 3:1, Grygar Lukáš 4:0, Týn Miroslav 3:1, Muroň Jiří 2:2, body hostů: Synková Markéta 0:4, Fronová Sabina 0:4, Gasman Jakub 3:1, Synek Karel 1:3), TJ Jiskra Jančí A - TJ Sokol Děhylov C 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černohorský Jiří 4:0, Hanák Tadeáš 2:2, Sommer Zdeněk 4:0, Hanák Zbyněk 2:2, body hostů: Mikeska Jiří 2:2, Hanák Mario 0:4, Osmančík Jakub 2:2, Holuša Vít 0:4), TTC Hať B - KST Slezan Opava D 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vařecha Pavel 3:1, Machalla Jiří 2:2, Kubík Richard 1:3, WO 0:5, body hostů: Vajda Marek 2:1, Stania Jindřich 0:3, Vykydal Tomáš 3:0, Vícha Radomír st. 1:2, WO 5:0), KST Darkovice C - KST Oldřišov 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalvar Filip 0:4, Mrázek Jonáš 0:4, Kalvar Mikuláš 0:4, Plaček Lukáš 0:4, body hostů: Pardy Tomáš 4:0, Prášilík Petr 4:0, Strak Teodor 4:0, Komárek Daniel 4:0), TJ Sokol Chvalíkovice B - TJ Sokol Bobrovníky B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lazecký Daniel 2:1, Virág Alexandr 2:1, Šnek Radim 1:2, Bednář Roman 2:1, WO 5:0, body hostů: Cigan Ivan 0:4, Kraninger Tomáš 1:3, Stoch Jan 4:0, WO 0:5),
3. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky B - TJ Sokol Chvalíkovice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koloděj Jan 1:3, Milota Tomáš 4:0, Stoch Jan 3:1, Cigan Ivan 1:3, body hostů: Grygar Lukáš 2:2, Krejčí Petr 2:2, Štěbra Zdeněk 1:3, Muroň Jiří 2:2), KST Oldřišov - TJ Sokol Chvalíkovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pardy Tomáš 3:1, Burda Tomáš 2:2, Gebauer Lukáš 1:3, Prášilík Petr 2:2, body hostů: Lazecký Daniel 3:1, Bednář Roman 1:3, Virág Alexandr 3:1, Šnek Radim 1:3), KST Slezan Opava D - KST Darkovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vícha Radomír st. 3:1, Stania Jindřich 2:2, Vykydal Tomáš 2:2, Müllerová Hana 2:2, body hostů: Bury Marek 3:1, Jonáš Bartoloměj 3:1, Halfar Ondřej 0:4, Blejchař Marek 1:3), TJ Sokol Děhylov C - TTC Hať B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikeska Jiří 1:2, Osmančík Jakub 1:2, Harvánková Dana 1:2, Michalák Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Vařecha Pavel 3:1, Holeček Jiří 4:0, Kubík Richard 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Děhylov B - TJ Jiskra Jančí A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synek Karel 2:2, Synková Markéta 2:2, Straková Bára 3:1, Gasman Jakub 3:1, body hostů: Černohorský Jiří 1:3, Sommer Zdeněk 2:2, Vícha Štěpán 1:3, Kvasnička Radim 2:2),
4. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - TJ Jiskra Jančí A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Petr 4:0, Grygar Lukáš 3:1, Poledník Jan 4:0, Muroň Jiří 2:2, body hostů: Vícha Aleš 0:4, Vícha Miroslav 0:4, Sommer Zdeněk 1:3, Černohorský Jiří 2:2), TTC Hať B - TJ Sokol Děhylov B 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vařecha Pavel 3:1, Kubík Richard 1:3, Mec Vlastimil 1:3, WO 0:5, body hostů: Gasman Jakub 3:0, Synková Markéta 2:1, Uvírová Nela 2:1, Jurdzinová Petra 0:3, WO 5:0), KST Darkovice C - TJ Sokol Děhylov C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonáš Bartoloměj 4:0, Halfar Ondřej 0:2, Mohelník Petr 0:4, Bury Marek 4:0, Kalvar Mikuláš 0:2, body hostů: Mikeska Jiří 2:2, Osmančík Jakub 2:2, Harvánková Dana 2:2, Michalák Pavel 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice B - KST Slezan Opava D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lazecký Daniel 4:0, Žurek Filip 2:2, Šnek Radim 3:1, Bednář Roman 4:0, body hostů: Graca Šimon 1:3, Vícha Radomír st. 0:4, Stania Jindřich 0:4, Vajda Marek 2:2), TJ Sokol Bobrovníky B - KST Oldřišov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koloděj Jan 0:4, Spevák Juraj 2:2, Milota Tomáš 2:2, Stoch Jan 3:1, body hostů: Pardy Tomáš 4:0, Prášilík Petr 2:2, Burda Tomáš 2:2, Matyščák Rostislav 1:3),
5. kolo:
KST Oldřišov - TJ Sokol Chvalíkovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pardy Tomáš 4:0, Gebauer Lukáš 1:3, Burda Tomáš 2:2, Prášilík Petr 3:1, body hostů: Grygar Lukáš 2:2, Krejčí Petr 2:2, Týn Miroslav 0:4, Muroň Jiří 2:2), KST Slezan Opava D - TJ Sokol Bobrovníky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stania Jindřich 2:2, Vícha Radomír st. 4:0, Vajda Marek 3:1, Vykydal Tomáš 2:2, body hostů: Pospěch Marek 2:2, Dočekal Tomáš 2:2, Valík František 1:3, Honus Miroslav 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice B - TJ Sokol Děhylov C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazecký Daniel 4:0, Žurek Filip 2:2, Virág Alexandr 4:0, Bednář Roman 4:0, body hostů: Mikeska Jiří 1:3, Kovařík Jiří 1:3, Hanák Mario 0:4, Holuša Vít 0:4), TJ Sokol Děhylov B - KST Darkovice C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Synková Kristýna 2:1, Synek Karel 2:1, Straková Bára 2:1, Gasman Jakub 2:1, WO 5:0, body hostů: Jonáš Bartoloměj 3:1, Blejchař Marek 0:4, Mohelník Petr 1:3, WO 0:5), TJ Jiskra Jančí A - TTC Hať B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černohorský Jiří 4:0, Sommer Zdeněk 4:0, Hanák Tadeáš 1:3, Hanák Zbyněk 3:1, body hostů: Pískala Pavel 1:3, Machalla Jiří 1:3, Mec Vlastimil 2:2, Plačková Gabriela 0:4),
6. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - TTC Hať B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Petr 4:0, Grygar Lukáš 4:0, Štěbra Zdeněk 4:0, Poledník Jan 4:0, body hostů: Pískala Pavel 0:4, Machalla Jiří 0:4, Mec Vlastimil 0:4, Plačková Gabriela 0:4), KST Darkovice C - TJ Jiskra Jančí A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Bartoloměj 4:0, Bury Marek 3:1, Blejchař Marek 3:1, Mentzik David 1:3, body hostů: Černohorský Jiří 1:3, Vícha Aleš 0:4, Vícha Miroslav 2:2, Kvasnička Radim 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice B - TJ Sokol Děhylov B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazecký Daniel 4:0, Virág Alexandr 4:0, Šnek Radim 2:2, Bednář Roman 3:1, body hostů: Synek Karel 2:2, Synková Markéta 0:4, Fronová Sabina 1:3, Uvírová Nela 0:4), TJ Sokol Bobrovníky B - TJ Sokol Děhylov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milota Tomáš 3:0, Spevák Juraj 4:0, Honus Miroslav 1:3, Stoch Jan 4:0, Kačmař Jiří 0:1, body hostů: Mikeska Jiří 1:3, Harvánková Dana 2:2, Osmančík Jakub 1:3, Hanák Mario 0:4), KST Oldřišov - KST Slezan Opava D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pardy Tomáš 4:0, Burda Tomáš 4:0, Gebauer Lukáš 3:1, Prášilík Petr 4:0, body hostů: Vykydal Tomáš 1:3, Vícha Radomír st. 0:4, Vajda Marek 0:4, Stania Jindřich 0:4),
7. kolo:
KST Slezan Opava D - TJ Sokol Chvalíkovice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vícha Radomír st. 1:3, Stania Jindřich 0:4, Vajda Marek 3:1, Vykydal Tomáš 3:1, body hostů: Krejčí Petr 2:2, Grygar Lukáš 4:0, Týn Miroslav 1:3, Muroň Jiří 2:2), TJ Sokol Děhylov C - KST Oldřišov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikeska Jiří 1:3, Michalák Pavel 2:2, Osmančík Jakub 1:3, Harvánková Dana 1:3, body hostů: Pardy Tomáš 4:0, Prášilík Petr 2:2, Burda Tomáš 2:2, Matyščák Rostislav 3:1), TJ Sokol Děhylov B - TJ Sokol Bobrovníky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synková Markéta 2:2, Straková Bára 3:1, Gasman Jakub 3:1, Synek Karel 1:3, body hostů: Stoch Jan 3:1, Milota Tomáš 3:1, Spevák Juraj 0:4, Kraninger Tomáš 1:3), TJ Jiskra Jančí A - TJ Sokol Chvalíkovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černohorský Jiří 2:2, Sommer Zdeněk 3:1, Vícha Štěpán 2:2, Vícha Aleš 0:4, body hostů: Šnek Radim 1:3, Žurek Filip 1:3, Bednář Roman 4:0, Virág Alexandr 3:1), TTC Hať B - KST Darkovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pískala Pavel 3:1, Machalla Jiří 3:1, Kubík Richard 2:2, Holeček Jiří 4:0, body hostů: Blejchař Marek 1:3, Mohelník Petr 0:4, Halfar Ondřej 1:3, Jonáš Bartoloměj 2:2),
8. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - KST Darkovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grygar Lukáš 4:0, Krejčí Petr 3:1, Týn Miroslav 2:2, Muroň Jiří 3:1, body hostů: Mentzik David 1:3, Jarošová Eliška 0:4, Blejchař Marek 0:4, Jonáš Bartoloměj 3:1), TJ Sokol Chvalíkovice B - TTC Hať B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnek Radim 2:2, Žurek Filip 1:3, Ausficír Pavel 1:3, Bednář Roman 4:0, body hostů: Vařecha Pavel 3:1, Holeček Jiří 3:1, Pískala Pavel 2:2, Kubík Richard 0:4), TJ Sokol Bobrovníky B - TJ Jiskra Jančí A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spevák Juraj 3:1, Lasák Milan 0:4, Milota Tomáš 4:0, Stoch Jan 4:0, body hostů: Vícha Štěpán 2:2, Kvasnička Radim 1:3, Sommer Zdeněk 1:3, Černohorský Jiří 1:3), KST Oldřišov - TJ Sokol Děhylov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strak Teodor 1:3, Burda Tomáš 3:1, Matyščák Rostislav 1:3, Pardy Tomáš 4:0, body hostů: Synek Karel 0:4, Gasman Jakub 2:2, Straková Bára 3:1, Synková Markéta 2:2), KST Slezan Opava D - TJ Sokol Děhylov C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlík Vojtěch 0:4, Černý Patrik 1:3, Müllerová Hana 3:1, Vykydal Tomáš 3:1, body hostů: Mikeska Jiří 3:1, Osmančík Jakub 3:1, Michalák Pavel 2:2, Harvánková Dana 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Děhylov C - TJ Sokol Chvalíkovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jiří 2:2, Osmančík Jakub 4:0, Hanák Mario 0:4, Harvánková Dana 1:3, body hostů: Muroň Jiří 2:2, Grygar Lukáš 3:1, Krejčí Petr 3:1, Rozsíval Petr 1:3), TJ Sokol Děhylov B - KST Slezan Opava D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Straková Bára 4:0, Synková Markéta 2:2, Synek Karel 3:1, Havrlantová Klára 3:1, body hostů: Vykydal Tomáš 3:1, Vícha Radomír st. 1:3, Graca Šimon 0:4, Pavlík Vojtěch 0:4), TJ Jiskra Jančí A - KST Oldřišov 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černohorský Jiří 1:3, Sommer Zdeněk 0:4, Čech Miroslav 0:4, Hanák Tadeáš 0:4, body hostů: Pardy Tomáš 4:0, Prášilík Petr 4:0, Burda Tomáš 4:0, Matyščák Rostislav 3:1), TTC Hať B - TJ Sokol Bobrovníky B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plačková Gabriela 0:4, Kubík Richard 0:4, Pískala Pavel 2:2, Vařecha Pavel 4:0, body hostů: Spevák Juraj 3:1, Kraninger Tomáš 2:2, Lasák Milan 2:2, Koloděj Jan 3:1), KST Darkovice C - TJ Sokol Chvalíkovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blejchař Marek 1:3, Bury Marek 1:3, Jonáš Bartoloměj 3:1, Mentzik David 0:4, body hostů: Bednář Roman 3:1, Rozsíval Miroslav 1:3, Virág Alexandr 3:1, Lazecký Daniel 4:0),
10. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - TJ Sokol Chvalíkovice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmela Ladislav 1:3, Týn Miroslav 1:3, Paláček René 1:3, Beránek Petr 0:4, body hostů: Lazecký Daniel 4:0, Bednář Roman 4:0, Virág Alexandr 4:0, Hrbáč Jiří 1:3), KST Darkovice C - TJ Sokol Bobrovníky B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mentzik David 1:3, Blejchař Marek 2:2, Mohelník Petr 2:2, Bury Marek 2:2, body hostů: Milota Tomáš 4:0, Spevák Juraj 4:0, Kraninger Tomáš 0:4, Cigan Ivan 1:3), TTC Hať B - KST Oldřišov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Miroslav 1:3, Pískala Pavel 2:2, Kubík Richard 1:3, Holeček Jiří 2:2, body hostů: Pardy Tomáš 4:0, Matyščák Rostislav 3:1, Strak Teodor 0:4, Prášilík Petr 3:1), TJ Jiskra Jančí A - KST Slezan Opava D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Radim 3:1, Vícha Štěpán 0:4, Černohorský Jiří 3:1, Sommer Zdeněk 2:2, body hostů: Müllerová Hana 2:2, Vajda Marek 2:2, Černý Patrik 1:3, Vykydal Tomáš 3:1), TJ Sokol Děhylov B - TJ Sokol Děhylov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Straková Bára 2:2, Synek Karel 1:3, Synková Markéta 1:3, Fronová Sabina 0:4, body hostů: Mikeska Jiří 4:0, Kovařík Jiří 4:0, Osmančík Jakub 2:2, Michalák Pavel 2:2),
11. kolo:
TJ Sokol Děhylov B - TJ Sokol Chvalíkovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gasman Jakub 4:0, Synková Markéta 1:3, Synek Karel 1:3, Fronová Sabina 0:4, body hostů: Grygar Lukáš 3:1, Krejčí Petr 3:1, Štěbra Zdeněk 1:3, Muroň Jiří 3:1), TJ Sokol Děhylov C - TJ Jiskra Jančí A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Osmančík Jakub 1:3, Mikeska Jiří 4:0, Michalák Pavel 3:1, Harvánková Dana 3:1, body hostů: Sommer Zdeněk 1:3, Kvasnička Radim 2:2, Vícha Miroslav 1:3, Hanák Zbyněk 1:3), KST Slezan Opava D - TTC Hať B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müllerová Hana 1:3, Stania Jindřich 0:2, Vajda Marek 3:1, Vykydal Tomáš 4:0, Vícha Radomír st. 1:1, body hostů: Holeček Jiří 3:1, Pískala Pavel 2:2, Machalla Jiří 2:2, Kubík Richard 0:4), KST Oldřišov - KST Darkovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pardy Tomáš 4:0, Gebauer Lukáš 1:3, Burda Tomáš 3:1, Matyščák Rostislav 3:1, body hostů: Bury Marek 1:3, Jonáš Bartoloměj 3:1, Blejchař Marek 1:3, Kalvarová Magdaléna 0:4), TJ Sokol Bobrovníky B - TJ Sokol Chvalíkovice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lasák Milan 0:4, Kraninger Tomáš 1:3, Koloděj Jan 0:4, Spevák Juraj 3:1, body hostů: Bednář Roman 3:1, Šnek Radim 2:2, Virág Alexandr 4:0, Lazecký Daniel 3:1),
12. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - TJ Sokol Bobrovníky B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grygar Lukáš 3:1, Krejčí Petr 2:2, Muroň Jiří 1:3, Týn Miroslav 2:2, body hostů: Milota Tomáš 3:1, Spevák Juraj 3:1, Kraninger Tomáš 2:2, Koloděj Jan 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice B - KST Oldřišov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnek Radim 2:2, Virág Alexandr 2:2, Lazecký Daniel 2:2, Bednář Roman 3:1, body hostů: Gebauer Lukáš 0:4, Pardy Tomáš 3:1, Prášilík Petr 2:2, Matyščák Rostislav 2:2), KST Darkovice C - KST Slezan Opava D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalvarová Magdaléna 1:3, Bury Marek 3:1, Mohelník Petr 2:2, Folta Jindřich 0:3, Jonáš Bartoloměj 1:0, body hostů: Vykydal Tomáš 3:1, Vícha Radomír st. 2:2, Graca Šimon 2:2, Pavlík Vojtěch 2:2), TTC Hať B - TJ Sokol Děhylov C 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pískala Pavel 1:3, Machalla Jiří 0:4, Holeček Jiří 3:1, WO 0:5, body hostů: Michalák Pavel 3:0, Harvánková Dana 2:1, Osmančík Jakub 1:2, Mikeska Jiří 2:1, WO 5:0), TJ Jiskra Jančí A - TJ Sokol Děhylov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvasnička Radim 2:2, Sommer Zdeněk 2:2, Vícha Miroslav 2:2, Vícha Aleš 0:4, body hostů: Straková Bára 4:0, Havrlantová Klára 3:1, Gasman Jakub 2:2, Synek Karel 1:3),
13. kolo:
TJ Jiskra Jančí A - TJ Sokol Chvalíkovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vícha Štěpán 2:2, Kvasnička Radim 3:1, Vícha Miroslav 1:3, Sommer Zdeněk 4:0, body hostů: Krejčí Petr 2:2, Rozsíval Petr 1:3, Týn Miroslav 0:4, Muroň Jiří 3:1), TJ Sokol Děhylov B - TTC Hať B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synková Markéta 1:3, Havrlantová Klára 4:0, Straková Bára 3:1, Gasman Jakub 4:0, body hostů: Holeček Jiří 2:2, Pískala Pavel 1:3, Janík Miroslav 1:3, Kubík Richard 0:4), TJ Sokol Děhylov C - KST Darkovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikeska Jiří 2:2, Osmančík Jakub 2:2, Harvánková Dana 2:2, Holuša Vít 2:2, body hostů: Jonáš Bartoloměj 4:0, Mentzik David 0:4, Blejchař Marek 2:2, Bury Marek 2:2), KST Slezan Opava D - TJ Sokol Chvalíkovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vícha Radomír st. 0:4, Pavlík Vojtěch 0:4, Černý Patrik 1:3, Vajda Marek 2:2, body hostů: Bednář Roman 2:2, Šnek Radim 3:1, Virág Alexandr 4:0, Lazecký Daniel 4:0), KST Oldřišov - TJ Sokol Bobrovníky B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pardy Tomáš 4:0, Prášilík Petr 4:0, Strak Teodor 2:2, Komárek Daniel 2:2, body hostů: Pospěch Marek 2:2, Dočekal Tomáš 2:2, Valík František 0:4, Kačmař Jiří 0:4),
14. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - KST Oldřišov 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Petr 1:3, Týn Miroslav 1:3, Štěbra Zdeněk 0:4, Muroň Jiří 1:3, body hostů: Pardy Tomáš 3:1, Burda Tomáš 2:2, Matyščák Rostislav 4:0, Prášilík Petr 4:0), TJ Sokol Bobrovníky B - KST Slezan Opava D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cigan Ivan 0:4, Spevák Juraj 3:1, Kraninger Tomáš 3:1, Milota Tomáš 4:0, body hostů: Vajda Marek 1:3, Vykydal Tomáš 3:1, Vícha Radomír st. 1:3, Stania Jindřich 1:3), TJ Sokol Děhylov C - TJ Sokol Chvalíkovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikeska Jiří 1:3, Osmančík Jakub 2:2, Michalák Pavel 3:1, Harvánková Dana 3:1, body hostů: Žurek Filip 1:3, Šnek Radim 0:4, Bednář Roman 3:1, Lazecký Daniel 3:1), KST Darkovice C - TJ Sokol Děhylov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Bartoloměj 4:0, Mentzik David 3:1, Kalvar Mikuláš 0:4, Bury Marek 3:1, body hostů: Havrlantová Klára 3:1, Synek Karel 1:3, Synková Markéta 1:3, Fronová Sabina 1:3), TTC Hať B - TJ Jiskra Jančí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Miroslav 2:2, Pískala Pavel 1:3, Kubík Richard 0:4, Holeček Jiří 4:0, body hostů: Kvasnička Radim 2:2, Vícha Štěpán 2:2, Vícha Aleš 2:2, Sommer Zdeněk 3:1),
15. kolo:
TTC Hať B - TJ Sokol Chvalíkovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janík Miroslav 2:2, Machalla Jiří 2:2, Kubík Richard 0:4, Pískala Pavel 1:3, body hostů: Grygar Lukáš 4:0, Krejčí Petr 3:1, Týn Miroslav 1:3, Muroň Jiří 3:1), TJ Jiskra Jančí A - KST Darkovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sommer Zdeněk 4:0, Hanák Zbyněk 1:3, Hanák Šimon 0:4, Černohorský Jiří 3:0, Turek Kryštof 0:1, body hostů: Bury Marek 3:1, Mentzik David 2:2, Jarošová Eliška 1:3, Jonáš Bartoloměj 2:2), TJ Sokol Děhylov B - TJ Sokol Chvalíkovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synková Markéta 1:3, Havrlantová Klára 2:2, Synek Karel 0:4, Gasman Jakub 3:1, body hostů: Šnek Radim 2:2, Bednář Roman 2:2, Virág Alexandr 4:0, Lazecký Daniel 2:2), TJ Sokol Děhylov C - TJ Sokol Bobrovníky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jiří 2:2, Osmančík Jakub 3:1, Michalák Pavel 3:1, Harvánková Dana 3:1, body hostů: Pospěch Marek 3:1, Dočekal Tomáš 2:2, Valík František 0:4, Honus Miroslav 0:4), KST Slezan Opava D - KST Oldřišov 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stania Jindřich 0:4, Pavlík Vojtěch 0:4, Černý David 1:3, Černý Patrik 0:4, body hostů: Pardy Tomáš 4:0, Prášilík Petr 4:0, Burda Tomáš 4:0, Gebauer Lukáš 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - KST Slezan Opava D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Petr 3:1, Týn Miroslav 3:1, Muroň Jiří 3:1, Olšovec Ivan 2:2, body hostů: Vykydal Tomáš 4:0, Müllerová Hana 1:3, Graca Šimon 0:4, Stania Jindřich 0:4), KST Oldřišov - TJ Sokol Děhylov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pardy Tomáš 4:0, Prášilík Petr 4:0, Gebauer Lukáš 2:2, Komárek Daniel 1:3, body hostů: Mikeska Jiří 2:2, Michalák Pavel 2:2, Hanák Mario 0:4, Osmančík Jakub 1:3), TJ Sokol Bobrovníky B - TJ Sokol Děhylov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Milota Tomáš 3:1, Spevák Juraj 1:1, Kraninger Tomáš 3:1, Stoch Jan 4:0, Koloděj Jan 1:1, body hostů: Gasman Jakub 1:3, Straková Bára 2:2, Synek Karel 1:3, Fronová Sabina 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice B - TJ Jiskra Jančí A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lazecký Daniel 4:0, Virág Alexandr 4:0, Šnek Radim 3:1, Bednář Roman 4:0, body hostů: Vícha Miroslav 0:4, Turek Kryštof 0:4, Kvasnička Radim 1:3, Černohorský Jiří 0:4), KST Darkovice C - TTC Hať B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Bartoloměj 4:0, Mentzik David 2:2, Blejchař Marek 2:2, Bury Marek 2:2, body hostů: Holeček Jiří 1:3, Janík Miroslav 2:2, Machalla Jiří 1:3, Pískala Pavel 2:2),
17. kolo:
KST Darkovice C - TJ Sokol Chvalíkovice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blejchař Marek 2:2, Kalvarová Magdaléna 0:4, Mentzik David 0:4, Mohelník Petr 1:3, body hostů: Grygar Lukáš 4:0, Krejčí Petr 3:1, Muroň Jiří 4:0, Rozsíval Petr 2:2), TTC Hať B - TJ Sokol Chvalíkovice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Machalla Jiří 1:3, Pískala Pavel 1:3, Janík Miroslav 1:3, Holeček Jiří 0:4, body hostů: Bednář Roman 4:0, Šnek Radim 1:3, Lazecký Daniel 4:0, Virág Alexandr 4:0), TJ Jiskra Jančí A - TJ Sokol Bobrovníky B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sommer Zdeněk 4:0, Černohorský Jiří 4:0, Minařík Vít 1:3, Čech Miroslav 1:3, body hostů: Pospěch Marek 2:2, Valík František 2:2, Honus Miroslav 0:4, Kačmař Jiří 2:2), TJ Sokol Děhylov B - KST Oldřišov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gasman Jakub 2:2, Straková Bára 2:2, Synek Karel 1:3, Synková Markéta 1:3, body hostů: Pardy Tomáš 4:0, Prášilík Petr 2:2, Burda Tomáš 1:3, Matyščák Rostislav 3:1), TJ Sokol Děhylov C - KST Slezan Opava D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jiří 2:2, Osmančík Jakub 2:2, Michalák Pavel 2:2, Hanák Mario 0:4, body hostů: Vykydal Tomáš 3:1, Vícha Radomír st. 3:1, Stania Jindřich 2:2, Müllerová Hana 2:2),
18. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice C - TJ Sokol Děhylov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Týn Miroslav 3:1, Rozsíval Petr 3:1, Olšovec Ivan 3:1, Muroň Jiří 3:1, body hostů: Harvánková Dana 1:3, Mikeska Jiří 2:2, Hanák Mario 0:4, Kovařík Jiří 1:3), KST Slezan Opava D - TJ Sokol Děhylov B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vykydal Tomáš 2:1, Stania Jindřich 1:2, Pavlík Vojtěch 0:3, Müllerová Hana 1:2, WO 5:0, body hostů: Straková Bára 4:0, Synek Karel 3:1, Fronová Sabina 1:3, WO 0:5), KST Oldřišov - TJ Jiskra Jančí A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prášilík Petr 4:0, Burda Tomáš 4:0, Matyščák Rostislav 4:0, Gebauer Lukáš 4:0, body hostů: Minařík Vít 0:4, Hanák Zbyněk 0:4, Čech Miroslav 0:4, Turek Kryštof 0:4), TJ Sokol Bobrovníky B - TTC Hať B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koloděj Jan 0:4, Pospěch Marek 0:4, Spevák Juraj 4:0, Milota Tomáš 4:0, body hostů: Holeček Jiří 2:2, Pískala Pavel 2:2, Machalla Jiří 2:2, Janík Miroslav 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice B - KST Darkovice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lazecký Daniel 3:1, Žurek Filip 1:3, Šnek Radim 3:1, Virág Alexandr 3:1, body hostů: Mentzik David 1:3, Jonáš Bartoloměj 4:0, Blejchař Marek 1:3, Mohelník Petr 0:4),
Okresní přebor 3. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Bobrovníky C 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozsíval Miroslav 1:2, Rozsíval Petr 1:2, Balnar Milan 2:1, Hrbáč Jiří 0:3, WO 5:0, body hostů: Kraninger Tomáš 3:1, Seidler Jiří 3:1, Cigan Ivan 2:2, WO 0:5), KST Slezan Opava E - TJ Sokol Kateřinky D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müllerová Hana 4:0, Černý Patrik 0:4, Pavlík Vojtěch 0:4, Černý David 1:3, body hostů: Lebeda Vít 3:1, Bouchala Jan 3:1, Kramar Ladislav 3:1, Luzarová Eva 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Vávrovice C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žídek Čestmír 2:2, Olšovec Ivan 4:0, Poledník Jan 2:2, Štěbra Zdeněk 3:1, body hostů: Matýsek Petr st. 2:2, Černín Tomáš 3:1, Hadámek Jiří 0:4, Matýsek Petr ml. 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice F - KST Darkovice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žurek Filip 3:1, Moša Robert 3:1, Beinhauer Milan 3:1, Ausficír Pavel 3:1, body hostů: Blejchař Marek 2:2, Halfar Ondřej 0:4, Jarošová Eliška 1:3, Mohelník Petr 1:3), TJ Sokol Vávrovice B - SK Kravaře B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matýsek Jaromír 3:1, Zips Rostislav 0:4, Ondřej Michal 0:4, Beneš Martin 3:1, body hostů: Maňas Ladislav 3:1, Mrkwa Martin 2:2, Žídek Karel 3:1, Szewieczek Maxmilián 2:2), TJ Sokol Děhylov D - TJ Jiskra Jančí B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neuwirth Lukáš 2:2, Zavadil Jiří 3:1, Grománek Dalibor 1:3, Holuša Vít 1:3, body hostů: Vícha Miroslav 3:1, Vícha Jiří 0:4, Vícha Štěpán 3:1, Kvasnička Radim 3:1),
2. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Jiskra Jančí B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kraninger Tomáš 2:2, Koloděj Jan 0:1, Seidler Jiří 0:4, Cigan Ivan 0:4, Koubík Pavel 0:3, body hostů: Kvasnička Radim 4:0, Vícha Štěpán 4:0, Vícha Miroslav 3:1, Vícha Aleš 3:1), TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Děhylov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matýsek Jaromír 4:0, Zips Rostislav 2:2, Beneš Martin 2:2, Ondřej Michal 1:3, body hostů: Zavadil Jiří 0:4, Synek Karel 3:1, Neuwirth Lukáš 3:1, Grománek Dalibor 1:3), KST Darkovice D - SK Kravaře B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blejchař Marek 4:0, Mohelník Petr 3:1, Kalvarová Magdaléna 1:3, Jarošová Eliška 0:4, body hostů: Žídek Karel 2:2, Maňas Ladislav 2:2, Szewieczek Maxmilián 2:2, Mrkwa Martin 2:2), TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Chvalíkovice F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Filip 0:4, Matýsek Petr ml. 0:4, Černín Tomáš 4:0, Miksteinová Lucie 0:4, body hostů: Ausficír Pavel 3:1, Žurek Filip 3:1, Moša Robert 3:1, Beinhauer Milan 3:1), TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Chvalíkovice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bouchala Jan 3:1, Solný Michal 1:3, Kramar Ladislav 1:3, Luzarová Eva 0:4, body hostů: Štěbra Zdeněk 3:1, Poledník Jan 3:1, Žídek Čestmír 1:3, Olšovec Ivan 4:0), TJ Sokol Chvalíkovice E - KST Slezan Opava E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozsíval Petr 2:2, Balnar Milan 2:2, Beránek Petr 1:3, Rozsíval Miroslav 3:1, body hostů: Černý David 1:3, Černý Patrik 2:2, Graca Šimon 4:0, Pavlík Vojtěch 1:3),
3. kolo:
KST Slezan Opava E - TJ Sokol Bobrovníky C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý David 1:3, Černý Patrik 3:1, Pavlík Vojtěch 0:4, Müllerová Hana 4:0, body hostů: Cigan Ivan 1:3, Lasák Milan 2:2, Koloděj Jan 3:1, Seidler Jiří 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Chvalíkovice E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poledník Jan 3:1, Štěbra Zdeněk 3:1, Olšovec Ivan 2:2, Žídek Čestmír 2:2, body hostů: Rozsíval Petr 4:0, Rozsíval Miroslav 1:3, Kalus Josef 1:3, Hrbáč Jiří 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Kateřinky D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žurek Filip 2:2, Moša Robert 3:1, Týn Miroslav 3:1, Beinhauer Milan 2:2, body hostů: Sýkora Vlastimil 3:1, Bouchala Jan 0:2, Kramar Ladislav 1:3, Hermanová Jana 2:2, Luzarová Eva 0:2), TJ Sokol Vávrovice C - SK Kravaře B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matýsek Petr ml. 2:2, Matýsek Petr st. 4:0, Hadámek Jiří 2:2, Černín Tomáš 4:0, body hostů: Nevřela Jiří st. 1:3, Maňas Ladislav 1:3, Mrkwa Martin 1:3, Szewieczek Maxmilián 1:3), TJ Sokol Děhylov D - KST Darkovice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Lukáš 3:1, Sedlák Vítězslav 3:1, Holuša Vít 2:2, Hanák Mario 3:1, body hostů: Blejchař Marek 4:0, Mohelník Petr 0:4, Jarošová Eliška 0:4, Halfar Ondřej 1:3), TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Vávrovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvasnička Radim 2:2, Vícha Štěpán 3:1, Minařík Vít 2:2, Vícha Aleš 2:2, body hostů: Schreier Ivo 0:4, Zips Rostislav 0:4, Matýsek Jaromír 4:0, Beneš Martin 3:1),
4. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Vávrovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lasák Milan 4:0, Koubík Pavel 2:2, Seidler Jiří 3:1, Kraninger Jakub 0:4, body hostů: Schreier Ivo 2:2, Zips Rostislav 2:2, Ondřej Michal 2:2, Šulc Milan 1:3), KST Darkovice D - TJ Jiskra Jančí B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mohelník Petr 0:4, Blejchař Marek 3:1, Kalvar Mikuláš 0:4, Kalvarová Magdaléna 0:4, body hostů: Kvasnička Radim 3:1, Vícha Štěpán 3:1, Vícha Miroslav 4:0, Vícha Aleš 3:1), TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Děhylov D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matýsek Petr ml. 2:2, Janda Filip 0:4, Černín Tomáš 3:1, Hadámek Jiří 2:2, body hostů: Neuwirth Lukáš 3:1, Sedlák Vítězslav 3:1, Holuša Vít 1:3, Grománek Dalibor 2:2), TJ Sokol Kateřinky D - SK Kravaře B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Vlastimil 2:0, Bouchala Jan 0:4, Kramar Ladislav 2:0, Solný Michal 3:1, Hermanová Jana 2:0, WO 0:2, body hostů: Žídek Karel 2:2, Nevřela Jiří st. 1:2, Mrkwa Martin 1:2, Juchelka Josef 1:3, WO 2:0), TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Chvalíkovice F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozsíval Petr 3:1, Raška Pavel 0:4, Kalus Josef 0:4, Rozsíval Miroslav 2:2, body hostů: Ausficír Pavel 3:1, Moša Robert 2:2, Žurek Filip 3:1, Týn Miroslav 3:1), KST Slezan Opava E - TJ Sokol Chvalíkovice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Graca Šimon 0:4, Černý David 0:4, Černý Patrik 0:4, Müllerová Hana 4:0, body hostů: Štěbra Zdeněk 3:1, Poledník Jan 3:1, Rychlý Karel 3:1, Žídek Čestmír 3:1),
5. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Bobrovníky C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poledník Jan 4:0, Rychlý Karel 3:1, Štěbra Zdeněk 2:0, Žídek Čestmír 3:1, Paláček René 1:1, body hostů: Seidler Jiří 2:2, Koubík Pavel 0:4, Cigan Ivan 1:3, Dostál Matěj 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice F - KST Slezan Opava E 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moša Robert 2:2, Žurek Filip 4:0, Ausficír Pavel 3:0, Beinhauer Milan 3:0, WO 2:0, body hostů: Müllerová Hana 1:1, Pavlík Vojtěch 0:4, Graca Šimon 1:3, Černý Patrik 0:4, WO 0:2), TJ Sokol Chvalíkovice E - SK Kravaře B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozsíval Miroslav 2:2, Raška Pavel 2:2, Beránek Petr 0:4, Hrbáč Jiří 2:2, body hostů: Nevřela Jiří st. 1:3, Szewieczek Maxmilián 4:0, Maňas Ladislav 1:3, Juchelka Josef 4:0), TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Kateřinky D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Lukáš 3:1, Hanák Mario 3:1, Holuša Vít 1:3, Grománek Dalibor 3:1, body hostů: Kramar Ladislav 3:1, Lebeda Vít 1:3, Hermanová Jana 2:2, Luzarová Eva 0:4), TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Vávrovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Radim 4:0, Vícha Miroslav 1:3, Vícha Štěpán 3:1, Vícha Aleš 3:1, body hostů: Matýsek Petr st. 3:1, Matýsek Petr ml. 0:4, Černín Vítězslav 1:3, Černín Tomáš 1:3), TJ Sokol Vávrovice B - KST Darkovice D 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matýsek Jaromír 2:1, Zips Rostislav 2:1, Ondřej Michal 1:2, Schreier Ivo 2:1, WO 5:0, body hostů: Halfar Ondřej 0:4, Blejchař Marek 3:1, Mohelník Petr 2:2, WO 0:5),
6. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - KST Darkovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačmař Jiří 0:2, Koloděj Jan 3:1, Kraninger Tomáš 4:0, Cigan Ivan 2:2, Dostál Matěj 0:2, body hostů: Halfar Ondřej 2:2, Kalvar Mikuláš 1:3, Folta Jindřich 1:3, Mohelník Petr 3:1), TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Vávrovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadámek Jiří 2:2, Janda Filip 1:3, Matýsek Petr ml. 2:2, Černín Tomáš 4:0, body hostů: Ondřej Michal 0:4, Beneš Martin 3:1, Zips Rostislav 1:3, Šulc Milan 3:1), TJ Sokol Kateřinky D - TJ Jiskra Jančí B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sýkora Vlastimil 4:0, Bouchala Jan 0:2, Kramar Ladislav 1:3, Solný Michal 2:2, Luzarová Eva 0:2, body hostů: Kvasnička Radim 2:2, Vícha Štěpán 3:1, Vícha Miroslav 3:1, Vícha Jiří 1:3), TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Děhylov D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozsíval Petr 3:1, Rozsíval Miroslav 2:2, Kalus Josef 2:2, Hrbáč Jiří 1:3, body hostů: Neuwirth Lukáš 2:2, Gasman Jakub 3:1, Holuša Vít 1:3, Sedlák Vítězslav 2:2), KST Slezan Opava E - SK Kravaře B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Graca Šimon 1:2, Černý Patrik 0:3, Černý David 0:3, Müllerová Hana 3:0, WO 5:0, body hostů: Szewieczek Maxmilián 3:1, Juchelka Josef 2:2, Maňas Ladislav 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Chvalíkovice F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poledník Jan 1:1, Žídek Čestmír 2:2, Olšovec Ivan 1:3, Rychlý Karel 2:2, Štěbra Zdeněk 1:1, body hostů: Moša Robert 2:2, Žurek Filip 4:0, Beinhauer Milan 0:4, Týn Miroslav 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Bobrovníky C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beinhauer Milan 1:3, Žurek Filip 1:3, Ausficír Pavel 3:1, Moša Robert 2:2, body hostů: Kraninger Tomáš 4:0, Koloděj Jan 3:1, Cigan Ivan 2:2, Koubík Pavel 0:4), SK Kravaře B - TJ Sokol Chvalíkovice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Szewieczek Maxmilián 3:1, Nevřela Jiří st. 0:4, Maňas Ladislav 1:3, Žídek Karel 3:1, body hostů: Štěbra Zdeněk 2:2, Poledník Jan 2:2, Rychlý Karel 3:1, Žídek Čestmír 2:2), TJ Sokol Děhylov D - KST Slezan Opava E 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Neuwirth Lukáš 2:1, Sedlák Vítězslav 3:0, Grománek Dalibor 0:3, Holuša Vít 2:1, WO 5:0, body hostů: Graca Šimon 1:3, Müllerová Hana 3:1, Pavlík Vojtěch 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Jiskra Jančí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozsíval Petr 3:1, Rozsíval Miroslav 3:1, Kalus Josef 3:1, Hrbáč Jiří 0:4, body hostů: Vícha Miroslav 1:3, Kvasnička Radim 3:1, Vícha Štěpán 1:3, Vícha Aleš 2:2), TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Kateřinky D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fous Rudolf 1:3, Ondřej Michal 0:4, Matýsek Jaromír 2:2, Schreier Ivo 1:3, body hostů: Sýkora Vlastimil 4:0, Bouchala Jan 1:1, Kramar Ladislav 3:1, Solný Michal 4:0, Luzarová Eva 0:2), KST Darkovice D - TJ Sokol Vávrovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Folta Jindřich 3:1, Halfar Ondřej 3:1, Mohelník Petr 3:1, Kalvar Mikuláš 1:0, Jarošová Eliška 1:2, body hostů: Černín Tomáš 4:0, Matýsek Petr ml. 0:4, Janda Zdenek 1:3, Janda Filip 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Vávrovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cigan Ivan 1:3, Lasák Milan 4:0, Kačmař Jiří 1:1, Kraninger Tomáš 4:0, Koubík Pavel 0:2, body hostů: Hadámek Jiří 1:3, Černín Vítězslav 1:3, Černín Tomáš 2:2, Matýsek Petr ml. 2:2), TJ Sokol Kateřinky D - KST Darkovice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Vlastimil 3:1, Bouchala Jan 0:2, Kramar Ladislav 3:1, Solný Michal 4:0, Luzarová Eva 1:1, body hostů: Folta Jindřich 1:3, Blejchař Marek 2:2, Halfar Ondřej 0:4, Mohelník Petr 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Vávrovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozsíval Petr 3:1, Beránek Petr 0:4, Raška Pavel 2:2, Rozsíval Miroslav 3:1, body hostů: Matýsek Jaromír 4:0, Schreier Ivo 2:2, Zips Rostislav 1:3, Ondřej Michal 1:3), KST Slezan Opava E - TJ Jiskra Jančí B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý David 2:2, Müllerová Hana 3:1, Graca Šimon 2:2, Černý Patrik 2:2, body hostů: Minařík Vít 0:4, Vícha Štěpán 3:1, Vícha Aleš 0:4, Kvasnička Radim 4:0), TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Děhylov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěbra Zdeněk 2:2, Olšovec Ivan 2:2, Poledník Jan 2:2, Žídek Čestmír 2:2, body hostů: Neuwirth Lukáš 2:2, Gasman Jakub 2:2, Holuša Vít 2:2, Hanák Mario 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice F - SK Kravaře B 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žurek Filip 3:0, Moša Robert 3:0, Ausficír Pavel 3:0, Beinhauer Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Juchelka Josef 0:4, Maňas Ladislav 1:3, Szewieczek Maxmilián 0:4, WO 0:5),
9. kolo:
SK Kravaře B - TJ Sokol Bobrovníky C 11:6 (body domácích: Szewieczek Maxmilián 2:1, Juchelka Josef 3:0, Maňas Ladislav 2:1, WO 4:4, body hostů: Koloděj Jan 2:1, Honus Miroslav 0:3, Koubík Pavel 0:3, WO 4:4), TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Děhylov D 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žurek Filip 4:0, Moša Robert 3:1, Ausficír Pavel 3:1, Beinhauer Milan 2:2, body hostů: Neuwirth Lukáš 2:2, Grománek Dalibor 0:4, Holuša Vít 0:4, Sedlák Vítězslav 2:2), TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Chvalíkovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvasnička Radim 2:2, Vícha Štěpán 2:2, Vícha Miroslav 2:2, Vícha Aleš 2:2, body hostů: Poledník Jan 3:1, Štěbra Zdeněk 3:1, Olšovec Ivan 2:2, Žídek Čestmír 0:4), TJ Sokol Vávrovice B - KST Slezan Opava E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matýsek Jaromír 4:0, Zips Rostislav 2:2, Ondřej Michal 1:3, Schreier Ivo 2:2, body hostů: Černý David 3:1, Černý Patrik 2:2, Graca Šimon 1:3, Pavlík Vojtěch 1:3), KST Darkovice D - TJ Sokol Chvalíkovice E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blejchař Marek 4:0, Mohelník Petr 2:2, Kalvarová Magdaléna 0:4, Kalvar Mikuláš 0:2, Buryová Patricie 0:2, body hostů: Raška Pavel 2:2, Rozsíval Petr 3:1, Rozsíval Miroslav 3:1, Hrbáč Jiří 2:2), TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Kateřinky D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hadámek Jiří 0:4, Matýsek Petr st. 0:4, Černín Tomáš 2:2, Janda Zdenek 0:4, body hostů: Sýkora Vlastimil 3:1, Solný Michal 3:1, Kramar Ladislav 4:0, Bouchala Jan 4:0),
10. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Kateřinky D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kraninger Tomáš 3:1, Kačmař Jiří 0:4, Koubík Pavel 0:4, Cigan Ivan 0:4, body hostů: Sýkora Vlastimil 3:1, Solný Michal 3:1, Kramar Ladislav 3:1, Bouchala Jan 4:0), TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Vávrovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozsíval Miroslav 3:1, Raška Pavel 3:1, Beránek Petr 2:2, Hrbáč Jiří 3:1, body hostů: Černín Tomáš 4:0, Matýsek Petr ml. 1:3, Janda Zdenek 0:4, Janda Filip 0:4), KST Slezan Opava E - KST Darkovice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý David 0:4, Pavlík Vojtěch 0:4, Černý Patrik 3:1, WO 0:4, body hostů: Folta Jindřich 2:1, Blejchař Marek 2:1, Jarošová Eliška 2:1, Mohelník Petr 3:0, WO 4:0), TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Vávrovice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poledník Jan 4:0, Štěbra Zdeněk 4:0, Olšovec Ivan 4:0, Žídek Čestmír 4:0, body hostů: Schreier Ivo 0:4, Zips Rostislav 0:4, Beneš Martin 0:4, Matýsek Jaromír 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Jiskra Jančí B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ausficír Pavel 3:1, Žurek Filip 2:2, Moša Robert 3:1, Týn Miroslav 1:3, body hostů: Kvasnička Radim 3:1, Vícha Štěpán 1:3, Vícha Aleš 1:3, Vícha Miroslav 2:2), SK Kravaře B - TJ Sokol Děhylov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szewieczek Maxmilián 2:2, Maňas Ladislav 2:2, Juchelka Josef 4:0, Nevřela Jiří st. 1:3, body hostů: Holuša Vít 1:3, Synek Karel 2:2, Hanák Mario 1:3, Sedlák Vítězslav 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Děhylov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koloděj Jan 2:2, Lasák Milan 2:2, Kraninger Tomáš 4:0, Koubík Pavel 0:2, Cigan Ivan 1:1, body hostů: Holuša Vít 1:3, Grománek Dalibor 1:3, Sedlák Vítězslav 2:2, Synek Karel 3:1), TJ Jiskra Jančí B - SK Kravaře B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kvasnička Radim 3:0, Vícha Štěpán 3:0, Vícha Aleš 3:0, Vícha Miroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Juchelka Josef 0:4, Maňas Ladislav 0:4, Szewieczek Maxmilián 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Chvalíkovice F 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fous Rudolf 0:4, Schreier Ivo 0:4, Matýsek Jaromír 3:1, Zips Rostislav 0:4, body hostů: Ausficír Pavel 4:0, Žurek Filip 3:1, Moša Robert 3:1, Týn Miroslav 3:1), KST Darkovice D - TJ Sokol Chvalíkovice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blejchař Marek 1:3, Buryová Patricie 0:2, Halfar Ondřej 1:3, Kalvar Mikuláš 1:3, Kalvar Filip 0:2, body hostů: Štěbra Zdeněk 4:0, Poledník Jan 4:0, Rychlý Karel 1:3, Olšovec Ivan 4:0), TJ Sokol Vávrovice C - KST Slezan Opava E 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hadámek Jiří 2:1, Matýsek Petr ml. 1:2, Černín Tomáš 3:0, Janda Zdenek 1:2, WO 5:0, body hostů: Černý David 1:3, Černý Patrik 3:1, Pavlík Vojtěch 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Chvalíkovice E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Vlastimil 4:0, Bouchala Jan 4:0, Kramar Ladislav 3:1, Solný Michal 2:2, body hostů: Rozsíval Miroslav 2:2, Hrbáč Jiří 1:3, Beránek Petr 0:4, Raška Pavel 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Chvalíkovice E 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kraninger Tomáš 1:2, Lasák Milan 1:1, Cigan Ivan 2:1, Koubík Pavel 0:3, Dostál Matěj 0:1, WO 5:0, body hostů: Rozsíval Petr 3:1, Rozsíval Miroslav 3:1, Raška Pavel 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Kateřinky D - KST Slezan Opava E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Vlastimil 4:0, Bouchala Jan 4:0, Kramar Ladislav 4:0, Beinhauer Adam 0:4, body hostů: Černý David 1:3, Černý Patrik 1:3, Graca Šimon 1:3, Pavlík Vojtěch 1:3), TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Chvalíkovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hadámek Jiří 1:3, Černín Tomáš 3:1, Matýsek Petr st. 3:1, Matýsek Petr ml. 1:3, body hostů: Poledník Jan 2:2, Štěbra Zdeněk 3:1, Rychlý Karel 1:3, Olšovec Ivan 2:2), KST Darkovice D - TJ Sokol Chvalíkovice F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Folta Jindřich 1:3, Mohelník Petr 1:3, Blejchař Marek 2:2, Halfar Ondřej 0:4, body hostů: Týn Miroslav 3:1, Ausficír Pavel 3:1, Žurek Filip 3:1, Moša Robert 3:1), SK Kravaře B - TJ Sokol Vávrovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Szewieczek Maxmilián 3:1, Nevřela Jiří 1:3, Maňas Ladislav 3:1, Nevřela Jiří st. 2:2, body hostů: Zips Rostislav 1:3, Matýsek Jaromír 4:0, Beneš Martin 1:3, Ondřej Michal 1:3), TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Děhylov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Radim 4:0, Vícha Aleš 1:3, Vícha Miroslav 3:1, Vícha Jiří 3:1, body hostů: Neuwirth Lukáš 2:2, Grománek Dalibor 2:2, Holuša Vít 1:3, Hanák Mario 0:4),
13. kolo:
TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Bobrovníky C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Radim 4:0, Vícha Štěpán 4:0, Vícha Aleš 4:0, Vícha Miroslav 4:0, body hostů: Dostál Matěj 0:4, Koubík Pavel 0:4, Honus Miroslav 0:4, Kraninger Jakub 0:4), TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Vávrovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Lukáš 3:1, Sedlák Vítězslav 3:1, Holuša Vít 2:2, Grománek Dalibor 2:2, body hostů: Schreier Ivo 2:2, Šulc Milan 2:2, Ondřej Michal 1:3, Fous Rudolf 1:3), SK Kravaře B - KST Darkovice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maňas Ladislav 3:1, Nevřela Jiří st. 2:2, Juchelka Josef 4:0, Szewieczek Maxmilián 4:0, body hostů: Blejchař Marek 1:3, Mohelník Petr 1:3, Kalvarová Magdaléna 1:3, Jarošová Eliška 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Vávrovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ausficír Pavel 3:1, Žurek Filip 3:1, Týn Miroslav 2:2, Beinhauer Milan 2:2, body hostů: Matýsek Petr st. 4:0, Matýsek Petr ml. 2:2, Janda Filip 0:4, Janda Zdenek 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Sokol Kateřinky D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poledník Jan 3:1, Olšovec Ivan 1:3, Štěbra Zdeněk 4:0, Paláček René 0:4, body hostů: Sýkora Vlastimil 3:1, Bouchala Jan 2:2, Kramar Ladislav 2:2, Solný Michal 1:3), KST Slezan Opava E - TJ Sokol Chvalíkovice E 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý David 3:1, Černý Patrik 4:0, Pavlík Vojtěch 0:4, Müllerová Hana 3:1, body hostů: Rozsíval Petr 2:2, Rozsíval Miroslav 2:2, Raška Pavel 1:3, Hrbáč Jiří 1:3),
14. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - KST Slezan Opava E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cigan Ivan 0:4, Vojevoda Martin 0:2, Kraninger Jakub 0:4, Dočekal Tomáš 2:2, Černý Dominik 0:2, body hostů: Černý David 3:1, Černý Patrik 3:1, Pavlík Vojtěch 4:0, Müllerová Hana 4:0), TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Chvalíkovice D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozsíval Petr 4:0, Rozsíval Miroslav 2:2, Kalus Josef 1:3, Beránek Petr 1:3, body hostů: Poledník Jan 3:1, Štěbra Zdeněk 3:1, Žídek Čestmír 2:2, Paláček René 0:4), TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Chvalíkovice F 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sýkora Vlastimil 2:2, Kurka Kamil 2:2, Kramar Ladislav 0:4, Bouchala Jan 1:3, body hostů: Ausficír Pavel 4:0, Žurek Filip 4:0, Moša Robert 2:2, Týn Miroslav 1:3), SK Kravaře B - TJ Sokol Vávrovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szewieczek Maxmilián 3:1, Nevřela Jiří st. 3:1, Juchelka Josef 3:1, Maňas Ladislav 2:2, body hostů: Matýsek Petr st. 4:0, Matýsek Petr ml. 1:3, Janda Zdenek 0:4, Janda Filip 0:4), KST Darkovice D - TJ Sokol Děhylov D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jarošová Eliška 0:3, Folta Jindřich 1:2, Kalvar Filip 0:3, Blejchař Marek 2:1, WO 5:0, body hostů: Neuwirth Lukáš 3:1, Sedlák Vítězslav 4:0, Holuša Vít 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Vávrovice B - TJ Jiskra Jančí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zips Rostislav 0:4, Beneš Martin 4:0, Schreier Ivo 0:4, Matýsek Jaromír 3:1, body hostů: Kvasnička Radim 2:2, Vícha Miroslav 3:1, Vícha Štěpán 2:2, Vícha Aleš 2:2),
15. kolo:
TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Bobrovníky C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schreier Ivo 3:1, Ondřej Michal 4:0, Fous Rudolf 0:4, Šulc Milan 2:2, body hostů: Koubík Pavel 2:2, Koloděj Jan 2:2, Honus Miroslav 2:2, Dostál Matěj 1:3), TJ Jiskra Jančí B - KST Darkovice D 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vícha Štěpán 2:1, Kvasnička Radim 2:1, Vícha Miroslav 3:0, Vícha Aleš 1:2, WO 5:0, body hostů: Folta Jindřich 0:4, Blejchař Marek 3:1, Mohelník Petr 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Vávrovice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlák Vítězslav 2:2, Neuwirth Lukáš 0:4, Holuša Vít 1:3, Grománek Dalibor 1:3, body hostů: Matýsek Petr st. 4:0, Matýsek Petr ml. 3:1, Černín Vítězslav 1:3, Černín Tomáš 4:0), SK Kravaře B - TJ Sokol Kateřinky D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szewieczek Maxmilián 1:3, Nevřela Jiří st. 0:4, Maňas Ladislav 1:3, Juchelka Josef 2:2, body hostů: Bouchala Jan 3:1, Hermanová Jana 3:1, Kramar Ladislav 4:0, Beyer Dušan 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Chvalíkovice E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žurek Filip 3:0, Ausficír Pavel 3:1, Moša Robert 2:2, Týn Miroslav 3:1, Beinhauer Milan 0:1, body hostů: Rozsíval Miroslav 3:1, Rozsíval Petr 2:2, Kalus Josef 0:4, Beránek Petr 0:4), TJ Sokol Chvalíkovice D - KST Slezan Opava E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poledník Jan 3:1, Štěbra Zdeněk 4:0, Žídek Čestmír 4:0, Olšovec Ivan 3:1, body hostů: Černý David 0:4, Černý Patrik 0:4, Pavlík Vojtěch 0:4, Graca Šimon 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Chvalíkovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koloděj Jan 1:3, Cigan Ivan 1:3, Koubík Pavel 1:1, Kraninger Tomáš 4:0, Dostál Matěj 0:2, body hostů: Štěbra Zdeněk 2:2, Poledník Jan 2:2, Rychlý Karel 2:2, Olšovec Ivan 3:1), KST Slezan Opava E - TJ Sokol Chvalíkovice F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Patrik 2:2, Pavlík Vojtěch 0:4, Černý David 1:3, Müllerová Hana 4:0, body hostů: Týn Miroslav 1:3, Žurek Filip 2:2, Moša Robert 3:1, Ausficír Pavel 3:1), SK Kravaře B - TJ Sokol Chvalíkovice E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrkwa Martin 0:4, Juchelka Josef 2:0, Nevřela Jiří st. 2:2, Žídek Karel 4:0, Szewieczek Maxmilián 1:1, body hostů: Balnar Milan 1:3, Kalus Josef 2:2, Rozsíval Petr 3:1, Rozsíval Miroslav 1:3), TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Děhylov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Vlastimil 3:1, Bouchala Jan 2:2, Kramar Ladislav 3:1, Beyer Dušan 3:1, body hostů: Neuwirth Lukáš 0:4, Holuša Vít 0:4, Sedlák Vítězslav 2:2, Synek Karel 3:1), TJ Sokol Vávrovice C - TJ Jiskra Jančí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matýsek Petr st. 3:1, Černín Tomáš 3:1, Matýsek Petr ml. 1:3, Janda Filip 0:4, body hostů: Vícha Štěpán 2:2, Kvasnička Radim 3:1, Vícha Miroslav 1:3, Vícha Aleš 3:1), KST Darkovice D - TJ Sokol Vávrovice B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalvar Mikuláš 0:3, Folta Jindřich 1:2, Kalvar Filip 0:3, Blejchař Marek 2:1, WO 5:0, body hostů: Matýsek Jaromír 4:0, Zips Rostislav 2:2, Beneš Martin 3:1, WO 0:5),
17. kolo:
KST Darkovice D - TJ Sokol Bobrovníky C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalvar Filip 0:2, Kalvarová Magdaléna 1:3, Jarošová Eliška 1:3, Folta Jindřich 4:0, Mohelník Petr 2:0, body hostů: Kraninger Tomáš 3:1, Koubík Pavel 1:3, Cigan Ivan 1:3, Dostál Matěj 3:1), TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Vávrovice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondřej Michal 0:4, Matýsek Jaromír 2:2, Šulc Milan 0:4, Fous Rudolf 0:4, body hostů: Hadámek Jiří 3:1, Černín Tomáš 4:0, Matýsek Petr st. 4:0, Matýsek Petr ml. 3:1), TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Kateřinky D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvasnička Radim 3:1, Vícha Štěpán 1:3, Vícha Aleš 2:2, Vícha Miroslav 3:1, body hostů: Sýkora Vlastimil 4:0, Kramar Ladislav 1:3, Solný Michal 0:4, Beyer Dušan 2:2), TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Chvalíkovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlák Vítězslav 4:0, Neuwirth Lukáš 2:2, Grománek Dalibor 2:2, Brežný Sebastian 0:4, body hostů: Rozsíval Miroslav 3:1, Rozsíval Petr 3:1, Beránek Petr 1:3, Kalus Josef 1:3), SK Kravaře B - KST Slezan Opava E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňas Ladislav 3:1, Nevřela Jiří st. 1:3, Žídek Karel 4:0, Mrkwa Martin 1:3, body hostů: Černý Patrik 3:1, Černý David 2:2, Graca Šimon 1:3, Pavlík Vojtěch 1:3), TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Chvalíkovice D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žurek Filip 4:0, Ausficír Pavel 2:2, Moša Robert 1:3, Týn Miroslav 3:1, body hostů: Poledník Jan 0:4, Štěbra Zdeněk 2:2, Rychlý Karel 2:2, Olšovec Ivan 2:2),
18. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - TJ Sokol Chvalíkovice F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cigan Ivan 1:3, Kraninger Tomáš 4:0, Dostál Matěj 0:4, Koubík Pavel 1:3, body hostů: Ausficír Pavel 2:2, Žurek Filip 2:2, Moša Robert 3:1, Beinhauer Milan 3:1), TJ Sokol Chvalíkovice D - SK Kravaře B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poledník Jan 3:1, Štěbra Zdeněk 3:1, Žídek Čestmír 2:2, Olšovec Ivan 4:0, body hostů: Nevřela Jiří st. 0:4, Maňas Ladislav 1:3, Juchelka Josef 0:4, Žídek Karel 3:1), KST Slezan Opava E - TJ Sokol Děhylov D 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Graca Šimon 3:0, Černý David 2:1, Černý Patrik 3:0, Müllerová Hana 3:0, WO 5:0, body hostů: Hanák Mario 0:4, Neuwirth Lukáš 0:4, Holuša Vít 1:3, WO 0:5), TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Chvalíkovice E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Radim 4:0, Vícha Štěpán 3:1, Vícha Miroslav 4:0, Vícha Aleš 4:0, body hostů: Rozsíval Petr 0:4, Rozsíval Miroslav 1:3, Raška Pavel 0:4, Hrbáč Jiří 0:4), TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Vávrovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Vlastimil 3:1, Bouchala Jan 2:2, Kramar Ladislav 3:1, Kurka Kamil 3:1, body hostů: Zips Rostislav 0:4, Ondřej Michal 0:4, Matýsek Jaromír 3:1, Beneš Martin 2:2), TJ Sokol Vávrovice C - KST Darkovice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matýsek Petr ml. 1:3, Černín Tomáš 4:0, Janda Zdenek 1:3, Janda Filip 0:4, body hostů: Kalvar Mikuláš 3:1, Plaček Lukáš 2:2, Blejchař Marek 3:1, Mohelník Petr 2:2),
19. kolo:
TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Bobrovníky C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černín Tomáš 4:0, Matýsek Petr ml. 3:1, Janda Zdenek 1:3, Janda Filip 2:2, body hostů: Honus Miroslav 1:3, Koubík Pavel 2:2, Kačmař Jiří 1:3, Dostál Matěj 2:2), KST Darkovice D - TJ Sokol Kateřinky D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blejchař Marek 3:1, Halfar Ondřej 1:3, Mohelník Petr 3:1, Plaček Lukáš 1:3, body hostů: Sýkora Vlastimil 1:3, Solný Michal 4:0, Kramar Ladislav 2:2, Luzarová Eva 1:3), TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Chvalíkovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matýsek Jaromír 3:0, Beneš Martin 2:2, Zips Rostislav 1:3, Ondřej Michal 1:3, WO 1:0, body hostů: Rozsíval Petr 3:1, Balnar Milan 0:3, Hrbáč Jiří 2:2, Rozsíval Miroslav 3:1, WO 0:1), TJ Jiskra Jančí B - KST Slezan Opava E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vícha Aleš 3:1, Vícha Miroslav 4:0, Kvasnička Radim 4:0, Vícha Štěpán 3:1, body hostů: Černý David 0:4, Černý Patrik 0:4, Graca Šimon 2:2, Pavlík Vojtěch 0:4), TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Chvalíkovice D 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Synek Karel 3:1, Grománek Dalibor 1:3, Holuša Vít 0:4, WO 0:5, body hostů: Poledník Jan 2:1, Štěbra Zdeněk 1:2, Rychlý Karel 2:1, Olšovec Ivan 3:0, WO 5:0), SK Kravaře B - TJ Sokol Chvalíkovice F 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žídek Karel 0:4, Juchelka Josef 4:0, Nevřela Jiří st. 0:4, Maňas Ladislav 0:4, body hostů: Ausficír Pavel 3:1, Žurek Filip 3:1, Moša Robert 3:1, Týn Miroslav 3:1),
20. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky C - SK Kravaře B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lasák Milan 2:0, Kraninger Tomáš 4:0, Koubík Pavel 1:3, Dostál Matěj 0:4, Cigan Ivan 0:2, body hostů: Szewieczek Maxmilián 2:2, Nevřela Jiří st. 2:2, Žídek Karel 3:1, Juchelka Josef 2:2), TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Chvalíkovice F 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neuwirth Lukáš 2:2, Sedlák Vítězslav 2:2, Holuša Vít 1:3, Grománek Dalibor 0:4, body hostů: Ausficír Pavel 4:0, Žurek Filip 4:0, Moša Robert 2:2, Beinhauer Milan 1:3), TJ Sokol Chvalíkovice D - TJ Jiskra Jančí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poledník Jan 3:1, Štěbra Zdeněk 2:2, Paláček René 0:4, Olšovec Ivan 3:1, body hostů: Vícha Štěpán 3:1, Kvasnička Radim 3:1, Vícha Miroslav 1:3, Vícha Aleš 1:3), KST Slezan Opava E - TJ Sokol Vávrovice B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Patrik 3:0, Pavlík Vojtěch 3:0, Černý David 3:0, Graca Šimon 3:0, WO 5:0, body hostů: Zips Rostislav 0:4, Ondřej Michal 0:4, Schreier Ivo 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Chvalíkovice E - KST Darkovice D 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozsíval Petr 1:2, Rozsíval Miroslav 2:1, Raška Pavel 1:2, Hrbáč Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Blejchař Marek 4:0, Mohelník Petr 3:1, Halfar Ondřej 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Vávrovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Vlastimil 2:2, Solný Michal 3:1, Kramar Ladislav 2:2, Luzarová Eva 1:3, body hostů: Černín Vítězslav 1:3, Janda Filip 0:4, Černín Tomáš 4:0, Matýsek Petr st. 3:1),
21. kolo:
TJ Sokol Kateřinky D - TJ Sokol Bobrovníky C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Vlastimil 4:0, Solný Michal 3:1, Beinhauer Adam 1:3, Kramar Ladislav 3:1, body hostů: Kraninger Jakub 0:4, Dostál Matěj 1:3, Kraninger Tomáš 3:1, Koubík Pavel 1:3), TJ Sokol Vávrovice C - TJ Sokol Chvalíkovice E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matýsek Petr ml. 2:2, Matýsek Petr st. 2:2, Janda Zdenek 1:3, Janda Filip 0:4, body hostů: Rozsíval Petr 3:1, Raška Pavel 2:2, Rozsíval Miroslav 4:0, Hrbáč Jiří 2:2), KST Darkovice D - KST Slezan Opava E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mohelník Petr 2:2, Jarošová Eliška 0:4, Kalvar Filip 0:4, Kalvar Mikuláš 1:1, Lomič Petr 0:2, body hostů: Černý David 3:1, Černý Patrik 4:0, Müllerová Hana 4:0, Graca Šimon 2:2), TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Chvalíkovice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schreier Ivo 1:3, Šulc Milan 0:4, Fous Rudolf 0:4, Ondřej Michal 0:4, body hostů: Štěbra Zdeněk 4:0, Poledník Jan 4:0, Rychlý Karel 3:1, Olšovec Ivan 4:0), TJ Jiskra Jančí B - TJ Sokol Chvalíkovice F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnička Radim 4:0, Vícha Štěpán 1:3, Vícha Aleš 2:2, Vícha Miroslav 3:1, body hostů: Ausficír Pavel 1:3, Žurek Filip 3:1, Moša Robert 2:2, Beinhauer Milan 0:4), TJ Sokol Děhylov D - SK Kravaře B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlák Vítězslav 3:1, Synek Karel 3:1, Neuwirth Lukáš 4:0, Holuša Vít 2:2, body hostů: Nevřela Jiří st. 0:4, Mrkwa Martin 0:4, Žídek Karel 3:1, Juchelka Josef 1:3),
22. kolo:
TJ Sokol Děhylov D - TJ Sokol Bobrovníky C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Lukáš 3:1, Holuša Vít 2:2, Grománek Dalibor 3:1, Synek Karel 3:1, body hostů: Kraninger Tomáš 4:0, Koubík Pavel 0:4, Cigan Ivan 0:4, Dostál Matěj 1:3), SK Kravaře B - TJ Jiskra Jančí B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrkwa Martin 0:4, Nevřela Jiří st. 1:3, Žídek Karel 3:1, Szewieczek Maxmilián 0:4, body hostů: Vícha Štěpán 3:1, Kvasnička Radim 4:0, Vícha Miroslav 3:1, Vícha Aleš 2:2), TJ Sokol Chvalíkovice F - TJ Sokol Vávrovice B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Moša Robert 4:0, Žurek Filip 3:1, Beinhauer Milan 3:1, WO 0:5, body hostů: Matýsek Jaromír 2:1, Beneš Martin 0:3, Schreier Ivo 0:3, Zips Rostislav 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Chvalíkovice D - KST Darkovice D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěbra Zdeněk 4:0, Olšovec Ivan 4:0, Rychlý Karel 4:0, Paláček René 4:0, body hostů: Kalvar Filip 0:4, Kalvar Mikuláš 0:4, Kalvarová Magdaléna 0:4, Buryová Patricie 0:4), KST Slezan Opava E - TJ Sokol Vávrovice C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý David 4:0, Graca Šimon 4:0, Černý Patrik 4:0, WO 0:5, body hostů: Hadámek Jiří 0:3, Matýsek Petr ml. 0:3, Janda Filip 0:3, Janda Zdenek 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Chvalíkovice E - TJ Sokol Kateřinky D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balnar Milan 0:4, Rozsíval Miroslav 3:1, Rozsíval Petr 1:3, Raška Pavel 0:4, body hostů: Sýkora Vlastimil 3:1, Solný Michal 3:1, Kramar Ladislav 4:0, Beyer Dušan 2:2),
Okresní přebor 1. třídy dorost
1. kolo:
TJ Sokol Děhylov A - KST Slezan Opava 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šablatura Adam 1:2, Synková Justýna 1:2, Slavíková Sára 2:1, body hostů: Černý Patrik 3:0, Černý David 1:2, Pavlík Vojtěch 1:2), KST Darkovice A - TJ Sokol Vávrovice A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plaček Lukáš 1:2, Halfar Ondřej 1:2, Kalvar Filip 1:2, body hostů: Černín Tomáš 3:0, Svoboda Samuel 0:3, Janda Zdenek 3:0), SK Kravaře A - TJ Sokol Kateřinky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Weczerek Michael 3:0, Uwira Daniel 3:0, Nevřela Jiří 3:0, body hostů: Beinhauer Adam 0:3, Kaprálek David 0:3, Hrbáč Daniel 0:3),
2. kolo:
KST Slezan Opava - TJ Sokol Kateřinky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlík Vojtěch 3:0, Graca Šimon 3:0, Černý David 2:0, Černý Patrik 1:0, body hostů: Beinhauer Adam 0:3, Hrbáč Daniel 0:3, Kaprálek David 0:1, Stříbná Augusta 0:2), TJ Sokol Vávrovice A - SK Kravaře A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černín Tomáš 3:0, Janda Zdenek 3:0, Svoboda Samuel 3:0, body hostů: Nevřela Jan 0:3, Uwira Daniel 0:3, Weczerek Michael 0:3), TJ Sokol Děhylov A - KST Darkovice A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šablatura Adam 2:1, Synková Justýna 2:1, Fenková Michaela 3:0, body hostů: Halfar Ondřej 0:3, Zeman Tomáš 0:3, Jarošová Eliška 2:1),
3. kolo:
KST Darkovice A - KST Slezan Opava 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalvar Filip 0:1, Jarošová Eliška 1:2, Halfar Ondřej 0:3, Reiská Kateřina 0:2, body hostů: Müllerová Hana 3:0, Graca Šimon 3:0, Pavlík Vojtěch 2:1), SK Kravaře A - TJ Sokol Děhylov A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Weczerek Michael 1:2, Nevřela Jiří 1:2, Samolejová Věra 0:2, Kašný Adam 0:1, body hostů: Šablatura Adam 3:0, Fenková Michaela 3:0, Libscher Petr ml. 1:2), TJ Sokol Kateřinky - TJ Sokol Vávrovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kaprálek David 0:3, Janeček Daniel 0:3, Hrbáč Daniel 0:3, body hostů: Černín Tomáš 1:0, Janda Zdenek 3:0, Svoboda Samuel 3:0, Gregořica Lukáš 2:0),
4. kolo:
KST Slezan Opava - TJ Sokol Vávrovice A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý David 3:0, Müllerová Hana 2:1, Černý Patrik 3:0, body hostů: Svoboda Samuel 0:3, Černín Tomáš 1:2, Matýsek Petr ml. 0:3), TJ Sokol Děhylov A - TJ Sokol Kateřinky 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šablatura Adam 2:0, Slavíková Sára 3:0, Synková Justýna 3:0, Fronová Gabriela 0:1, body hostů: Hrbáč Daniel 0:3, Kaprálek David 1:2, Cesnek Matyáš 0:3), KST Darkovice A - SK Kravaře A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plaček Lukáš 2:1, Kalvar Mikuláš 3:0, Jarošová Eliška 1:2, body hostů: Weczerek Michael 1:2, Nevřela Jiří 1:2, Uwira Daniel 1:2),
5. kolo:
SK Kravaře A - KST Slezan Opava 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nevřela Jiří 0:3, Uwira Daniel 0:3, Weczerek Michael 0:3, body hostů: Černý David 2:0, Černý Patrik 3:0, Graca Šimon 3:0, Pavlík Vojtěch 1:0), TJ Sokol Kateřinky - KST Darkovice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrbáč Daniel 2:1, Kaprálek David 1:2, Cesnek Matyáš 0:3, body hostů: Kalvarová Kateřina 1:2, Reiská Kateřina 2:1, Zeman Tomáš 3:0), TJ Sokol Děhylov A - TJ Sokol Vávrovice A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Synková Justýna 2:1, Šablatura Adam 1:2, Fenková Michaela 3:0, body hostů: Matýsek Petr ml. 1:2, Gregořica Lukáš 1:2, Janda Zdenek 1:2),
6. kolo:
KST Slezan Opava - TJ Sokol Děhylov A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černý Patrik 1:1, Müllerová Hana 2:1, Černý David 2:1, Pavlík Vojtěch 0:1, body hostů: Havrlantová Klára 3:0, Synková Justýna 1:2, Fenková Michaela 0:3), TJ Sokol Vávrovice A - KST Darkovice A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janda Zdenek 1:1, Černín Tomáš 3:0, Matýsek Petr ml. 2:1, Svoboda Samuel 1:0, body hostů: Kalvar Mikuláš 2:1, Reiská Kateřina 0:3, Kalvar Filip 0:3), TJ Sokol Kateřinky - SK Kravaře A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cesnek Matyáš 0:2, Kaprálek David 0:2, Stříbná Augusta 0:2, WO 3:0, body hostů: Nevřela Jiří 3:0, Uwira Daniel 3:0, WO 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Kateřinky - KST Slezan Opava 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stříbná Augusta 0:3, Hrbáč Daniel 0:3, Kaprálek David 0:3, body hostů: Graca Šimon 3:0, Pavlík Vojtěch 3:0, Müllerová Hana 3:0), SK Kravaře A - TJ Sokol Vávrovice A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nevřela Jiří 1:2, Uwira Daniel 2:1, Kašný Adam 0:2, Kašný Dominik 0:1, body hostů: Černín Tomáš 3:0, Svoboda Samuel 1:2, Gregořica Lukáš 2:1), KST Darkovice A - TJ Sokol Děhylov A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalvar Mikuláš 2:1, Jarošová Eliška 1:2, Halfar Ondřej 1:0, Plaček Lukáš 0:2, body hostů: Synková Justýna 1:2, Fenková Michaela 2:1, Slavíková Sára 2:1),
8. kolo:
KST Slezan Opava - KST Darkovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Graca Šimon 3:0, Müllerová Hana 3:0, Pavlík Vojtěch 3:0, body hostů: Halfar Ondřej 0:3, Jarošová Eliška 0:3, Zeman Tomáš 0:3), TJ Sokol Děhylov A - SK Kravaře A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šablatura Adam 2:1, Slavíková Sára 3:0, Synková Justýna 3:0, body hostů: Štědroň Martin 0:3, Peterek Jan 0:3, Nevřela Jiří 1:2), TJ Sokol Vávrovice A - TJ Sokol Kateřinky 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gregořica Lukáš 3:0, Dehner Tadeáš 1:2, Gregořica Tomáš 0:1, Kocur Robin 1:1, body hostů: Hrbáč Daniel 2:1, Stříbná Augusta 0:3, Cesnek Matyáš 2:1),
9. kolo:
TJ Sokol Vávrovice A - KST Slezan Opava 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černín Tomáš 3:0, Svoboda Samuel 0:2, Matýsek Petr ml. 2:1, Janda Zdenek 1:0, body hostů: Černý David 1:2, Graca Šimon 2:1, Černý Patrik 0:3), TJ Sokol Kateřinky - TJ Sokol Děhylov A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrbáč Daniel 0:3, Kaprálek David 0:3, Cesnek Matyáš 0:3, body hostů: Šablatura Adam 3:0, Fajkusová Kateřina 3:0, Fenková Michaela 3:0), SK Kravaře A - KST Darkovice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Weczerek Michael 1:2, Nevřela Jiří 1:2, Uwira Daniel 1:2, body hostů: Kalvar Mikuláš 3:0, Jarošová Eliška 1:2, Zeman Tomáš 2:1),
10. kolo:
KST Slezan Opava - SK Kravaře A 10:0wo, KST Darkovice A - TJ Sokol Kateřinky 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázek Jonáš 2:1, Jarošová Eliška 3:0, Kalvarová Kateřina 0:2, Mrázek Michal 0:1, body hostů: Hrbáč Daniel 2:1, Kaprálek David 1:2, Cesnek Matyáš 1:2), TJ Sokol Vávrovice A - TJ Sokol Děhylov A 3:7,
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Darkovice A - KST Slezan Opava 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jarošová Eliška 1:2, Kalvar Mikuláš 0:3, Halfar Ondřej 0:3, body hostů: Černý Patrik 3:0, Pavlík Vojtěch 2:1, Graca Šimon 3:0), TJ Sokol Vávrovice A - TJ Sokol Děhylov A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černín Tomáš 2:1, Matýsek Petr ml. 1:2, Janda Zdenek 0:3, body hostů: Havrlantová Klára 1:2, Fenková Michaela 2:0, Slavíková Sára 3:0, Synková Justýna 0:1),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
KST Slezan Opava - KST Darkovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlík Vojtěch 3:0, Graca Šimon 2:0, Černý Patrik 3:0, Müllerová Hana 1:0, body hostů: Jarošová Eliška 0:3, Kalvar Mikuláš 0:3, Kalvar Filip 0:3), TJ Sokol Děhylov A - TJ Sokol Vávrovice A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fenková Michaela 0:3, Slavíková Sára 1:2, Synková Justýna 1:2, body hostů: Černín Tomáš 3:0, Matýsek Petr ml. 2:1, Janda Zdenek 2:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Vávrovice A - KST Slezan Opava 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černín Tomáš 1:2, Matýsek Petr ml. 0:3, Janda Zdenek 0:3, body hostů: Černý Patrik 3:0, Černý David 3:0, Müllerová Hana 1:1, Graca Šimon 1:0),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Děhylov A - KST Darkovice A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šablatura Adam 1:1, Fenková Michaela 2:1, Fajkusová Kateřina 2:1, Fronová Gabriela 0:1, body hostů: Jarošová Eliška 2:1, Plaček Lukáš 1:2, Kalvar Filip 1:2), KST Slezan Opava - TJ Sokol Vávrovice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý David 1:0, Černý Patrik 2:1, Pavlík Vojtěch 1:2, Müllerová Hana 2:0, body hostů: Černín Tomáš 2:1, Matýsek Petr ml. 0:3, Janda Zdenek 1:2),
Okresní přebor 2. třídy dorost
1. kolo:
TJ Jiskra Jančí - TJ Sokol Děhylov B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kavan Matyáš 0:3, Plachký Jiří 1:2, Adamus Marek 0:3, body hostů: Synková Justýna 3:0, Fronová Gabriela 3:0, Synková Karolína 2:1), KST Darkovice B - TTC Bolatice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Reiský Benno 1:2, Hranitzká Alžběta 3:0, Kalvar Filip 3:0, body hostů: Plušková Eva 1:2, Harazim Jan 1:2, Hluchník Josef Ondřej 0:3), TJ Sokol Vávrovice B - FIT Sports Club 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janda Zdenek 3:0, Gregořica Lukáš 2:1, Kocur Robin 1:2, body hostů: Drozd Daniel 2:1, Večerka David 1:2, Sedláček Tadeáš 0:3), TJ Sokol Bobrovníky - SK Kravaře B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dostál Matěj 3:0, Kraninger Jakub 1:2, Černý Dominik 0:3, body hostů: Štědroň Martin 1:2, Slunský Ondřej 2:1, Kašný Adam 2:1),
2. kolo:
TJ Jiskra Jančí - SK Kravaře B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Murin Matěj 1:1, Turek Kryštof 3:0, Hanák Šimon 3:0, Plachký Jiří 0:1, body hostů: Nevřela Jan 1:2, Kašný Adam 1:2, Štědroň Martin 0:3), TJ Sokol Bobrovníky - TJ Sokol Vávrovice B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kraninger Jakub 1:2, Vojevoda Martin 0:3, Černý Dominik 0:3, body hostů: Janda Zdenek 3:0, Gregořica Lukáš 3:0, Gregořica Tomáš 2:1), TTC Bolatice - FIT Sports Club 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plušková Eva 0:3, Harazim Jan 0:3, Hluchník Josef Ondřej 0:3, body hostů: Drozd Daniel 3:0, Večerka David 3:0, Sedláček Tadeáš 3:0), KST Darkovice B - TJ Sokol Děhylov B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalvar Filip 1:2, Hranitzká Alžběta 1:2, Reiská Kateřina 2:1, body hostů: Synková Justýna 3:0, Libscher Petr ml. 2:1, Synková Karolína 0:3),
3. kolo:
KST Darkovice B - TJ Jiskra Jančí 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Reiská Kateřina 1:2, Mrázek Jonáš 1:2, Zeman Tomáš 3:0, body hostů: Hanák Šimon 2:1, Turek Kryštof 2:1, Plachký Jiří 0:3), TJ Sokol Děhylov B - FIT Sports Club 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šírová Viktorie 0:3, Exnerová Marisa 0:3, Novák Rostislav 0:3, body hostů: Drozd Daniel 3:0, Binar Daniel 3:0, Findrik Jan 2:0, Findrik Petr 1:0), TJ Sokol Bobrovníky - TTC Bolatice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kraninger Jakub 3:0, Černý Dominik 1:2, Vojevoda Martin 0:3, body hostů: Plušková Eva 1:2, Harazim Jan 2:1, Laburda Jan 2:1), TJ Sokol Vávrovice B - SK Kravaře B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janda Zdenek 3:0, Gregořica Lukáš 3:0, Gregořica Tomáš 2:1, body hostů: Samolejová Věra 0:3, Kašný Adam 0:3, Nevřela Jan 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Vávrovice B - TJ Jiskra Jančí 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janda Zdenek 1:0, Gregořica Lukáš 3:0, Gregořica Tomáš 1:2, Kocur Robin 0:2, body hostů: Turek Kryštof 1:2, Hanák Šimon 2:1, Kavan Matyáš 1:2), TTC Bolatice - SK Kravaře B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Laburda Jan 2:1, Harazim Jan 0:3, Plušková Eva 0:3, body hostů: Samolejová Věra 2:1, Nevřela Jan 3:0, Kašný Adam 2:1), TJ Sokol Děhylov B - TJ Sokol Bobrovníky 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Synková Karolína 2:1, Fronová Gabriela 2:1, Exnerová Marisa 0:3, body hostů: Kraninger Jakub 3:0, Černý Dominik 1:2, Vojevoda Martin 1:2), KST Darkovice B - FIT Sports Club 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalvar Filip 2:1, Plaček Lukáš 3:0, Zeman Tomáš 2:1, body hostů: Drozd Daniel 2:1, Sedláček Tadeáš 0:3, Findrik Jan 0:2, Binar Daniel 0:1),
5. kolo:
TJ Jiskra Jančí - FIT Sports Club 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plachký Jiří 0:3, Turek Kryštof 2:1, Hanák Šimon 2:1, body hostů: Drozd Daniel 3:0, Večerka David 1:2, Sedláček Tadeáš 1:1, Binar Daniel 0:1), TJ Sokol Bobrovníky - KST Darkovice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dostál Matěj 1:2, Černý Dominik 0:2, Kraninger Jakub 2:1, Vojevoda Martin 0:1, body hostů: Kalvar Filip 2:1, Zeman Tomáš 3:0, Mrázek Jonáš 1:2), SK Kravaře B - TJ Sokol Děhylov B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nevřela Jan 3:0, Kašný Dominik 1:1, Štědroň Martin 2:1, Kašný Adam 1:0, body hostů: Synková Karolína 1:2, Fronová Gabriela 1:2, Exnerová Marisa 0:3), TJ Sokol Vávrovice B - TTC Bolatice 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gregořica Lukáš 3:0, Gregořica Tomáš 3:0, Kocur Robin 3:0, body hostů: Laburda Jan 0:3, Harazim Jan 0:3, Hluchník Josef Ondřej 0:3),
6. kolo:
TJ Jiskra Jančí - TTC Bolatice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krajíček Vladan 2:1, Turek Kryštof 3:0, Plachký Jiří 2:1, body hostů: Pavlíková Magdaléna 0:3, Výpala Dominik 0:3, Laburda Jan 2:1), TJ Sokol Děhylov B - TJ Sokol Vávrovice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fronová Gabriela 0:3, Synková Justýna 3:0, Synková Karolína 0:3, body hostů: Gregořica Lukáš 2:1, Janda Zdenek 2:1, Gregořica Tomáš 2:0, Kocur Robin 0:1), KST Darkovice B - SK Kravaře B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hranitzká Alžběta 2:1, Mrázek Jonáš 2:0, Zeman Tomáš 3:0, Mrázek Michal 0:1, body hostů: Štědroň Martin 0:3, Štědroň Antonín 0:3, Kašný Adam 2:1), TJ Sokol Bobrovníky - FIT Sports Club 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dostál Matěj 2:1, Kraninger Jakub 2:1, Černý Dominik 1:2, body hostů: Drozd Daniel 3:0, Večerka David 1:2, Binar Daniel 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Bobrovníky - TJ Jiskra Jančí 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dostál Matěj 3:0, Kraninger Jakub 3:0, Vojevoda Martin 1:2, body hostů: Krajíček Vladan 0:3, Plachký Jiří 1:2, Kubala Šimon 1:2), SK Kravaře B - FIT Sports Club 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nevřela Jan 1:2, Kašný Adam 0:3, Štědroň Antonín 0:2, Štědroň Martin 0:1, body hostů: Drozd Daniel 3:0, Večerka David 2:1, Sedláček Tadeáš 2:0, Findrik Jan 1:0), TJ Sokol Vávrovice B - KST Darkovice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janda Zdenek 3:0, Gregořica Tomáš 0:3, Kocur Robin 0:2, Dehner Tadeáš 0:1, body hostů: Kalvar Filip 2:1, Plaček Lukáš 2:1, Zeman Tomáš 2:1), TTC Bolatice - TJ Sokol Děhylov B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pavlíková Magdaléna 0:3, Harazim Jan 0:3, Laburda Jan 0:3, body hostů: Fronová Gabriela 3:0, Synková Karolína 3:0, Libscher Petr ml. 3:0),
8. kolo:
TJ Sokol Děhylov B - TJ Jiskra Jančí 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fronová Gabriela 0:2, Synková Justýna 3:0, Synková Karolína 0:3, Šablatura Adam 1:0, body hostů: Murin Matěj 2:1, Turek Kryštof 1:2, Hanák Šimon 2:1), TTC Bolatice - KST Darkovice B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plušková Eva 0:3, Laburda Jan 0:3, Harazim Jan 0:3, body hostů: Kalvar Filip 3:0, Mrázek Jonáš 3:0, Hranitzká Alžběta 3:0), FIT Sports Club - TJ Sokol Vávrovice B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Drozd Daniel 3:0, Findrik Jan 0:3, Sedláček Tadeáš 1:2, body hostů: Janda Zdenek 0:1, Gregořica Lukáš 2:1, Gregořica Tomáš 2:1, Kocur Robin 1:1), SK Kravaře B - TJ Sokol Bobrovníky 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nevřela Jan 2:1, Kašný Adam 2:1, Kašný Dominik 1:2, body hostů: Dostál Matěj 3:0, Kraninger Jakub 1:2, Černý Dominik 0:3),
9. kolo:
SK Kravaře B - TJ Jiskra Jančí 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nevřela Jan 0:3, Kašný Adam 0:2, Štědroň Antonín 0:3, Kašný Dominik 0:1, body hostů: Murin Matěj 3:0, Turek Kryštof 3:0, Hanák Šimon 3:0), TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Bobrovníky 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gregořica Lukáš 2:0, Gregořica Tomáš 1:1, Dehner Tadeáš 0:2, WO 3:0, body hostů: Dostál Matěj 2:1, Kraninger Jakub 1:2, WO 0:3), FIT Sports Club - TTC Bolatice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Drozd Daniel 3:0, Švéda Teodor 3:0, Findrik Petr 3:0, body hostů: Plušková Eva 0:3, Harazim Jan 0:3, Hluchník Josef Ondřej 0:3), TJ Sokol Děhylov B - KST Darkovice B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Libscher Petr ml. 2:1, Fenková Michaela 3:0, Synková Justýna 3:0, body hostů: Hranitzká Alžběta 0:3, Kalvar Filip 1:2, Reiská Kateřina 0:3),
10. kolo:
TJ Jiskra Jančí - KST Darkovice B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Turek Kryštof 1:1, Murin Matěj 2:1, Hanák Šimon 3:0, Adamus Marek 0:1, body hostů: Mrázek Jonáš 0:3, Kalvarová Kateřina 1:2, Reiská Kateřina 2:1), FIT Sports Club - TJ Sokol Děhylov B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Binar Daniel 0:3, Večerka David 0:3, Drozd Daniel 3:0, body hostů: Fenková Michaela 2:1, Šablatura Adam 2:1, Synková Justýna 2:1), TTC Bolatice - TJ Sokol Bobrovníky 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plušková Eva 0:3, Hluchník Josef Ondřej 0:3, Laburda Jan 1:2, body hostů: Dostál Matěj 3:0, Kraninger Jakub 3:0, Vojevoda Martin 2:1), SK Kravaře B - TJ Sokol Vávrovice B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štědroň Martin 1:2, Samolejová Věra 0:3, Kašný Dominik 0:2, Kašný Adam 0:1, body hostů: Gregořica Lukáš 3:0, Gregořica Tomáš 2:1, Kocur Robin 3:0),
11. kolo:
TJ Jiskra Jančí - TJ Sokol Vávrovice B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hanák Šimon 2:1, Turek Kryštof 2:1, Plachký Jiří 1:1, Krajíček Vladan 0:1, body hostů: Janda Zdenek 3:0, Gregořica Tomáš 1:2, Kocur Robin 0:3), SK Kravaře B - TTC Bolatice 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kašný Adam 3:0, Štědroň Antonín 3:0, Štědroň Martin 3:0, body hostů: Hluchník Josef Ondřej 0:3, Plušková Eva 0:3, Harazim Jan 0:3), TJ Sokol Bobrovníky - TJ Sokol Děhylov B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dostál Matěj 2:1, Kraninger Jakub 1:2, Vojevoda Martin 0:2, Černý Dominik 0:1, body hostů: Synková Justýna 3:0, Fronová Gabriela 1:2, Libscher Petr ml. 2:1), FIT Sports Club - KST Darkovice B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Drozd Daniel 3:0, Večerka David 1:2, Sedláček Tadeáš 3:0, body hostů: Mrázek Jonáš 0:3, Kalvar Filip 1:2, Plaček Lukáš 1:2),
12. kolo:
FIT Sports Club - TJ Jiskra Jančí 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Večerka David 2:1, Drozd Daniel 3:0, Sedláček Tadeáš 3:0, body hostů: Turek Kryštof 1:2, Murin Matěj 0:3, Hanák Šimon 0:3), KST Darkovice B - TJ Sokol Bobrovníky 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kalvar Filip 3:0, Hranitzká Alžběta 2:1, Reiský Benno 2:1, body hostů: Dostál Matěj 2:1, Černý Dominik 0:3, Vojevoda Martin 0:3), TJ Sokol Děhylov B - SK Kravaře B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šablatura Adam 3:0, Fenková Michaela 3:0, Fronová Gabriela 1:2, body hostů: Štědroň Martin 0:3, Štědroň Antonín 1:2, Kašný Adam 1:2), TTC Bolatice - TJ Sokol Vávrovice B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plušková Eva 0:3, Laburda Jan 1:2, Hluchník Josef Ondřej 0:3, body hostů: Janda Zdenek 3:0, Gregořica Tomáš 3:0, Dehner Tadeáš 2:1),
13. kolo:
TTC Bolatice - TJ Jiskra Jančí 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Laburda Jan 2:1, Plušková Eva 0:3, Hluchník Josef Ondřej 0:3, body hostů: Hanák Šimon 3:0, Kavan Matyáš 2:1, Plachký Jiří 2:1), TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Děhylov B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janda Zdenek 3:0, Gregořica Lukáš 1:2, Dehner Tadeáš 0:2, Kocur Robin 0:1, body hostů: Fenková Michaela 1:2, Synková Justýna 2:1, Fajkusová Kateřina 2:1), SK Kravaře B - KST Darkovice B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nevřela Jan 2:1, Štědroň Antonín 1:0, Kašný Adam 2:1, Štědroň Martin 0:2, body hostů: Kalvar Filip 3:0, Kalvarová Kateřina 0:3, Reiský Benno 1:2), TJ Sokol Bobrovníky - FIT Sports Club 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dostál Matěj 2:1, Vojevoda Martin 0:2, Kraninger Jakub 1:2, Černý Dominik 0:1, body hostů: Sedláček Tadeáš 2:1, Drozd Daniel 3:0, Večerka David 1:2),
14. kolo:
TJ Jiskra Jančí - TJ Sokol Bobrovníky 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Turek Kryštof 3:0, Hanák Šimon 1:2, Murin Matěj 1:2, body hostů: Dostál Matěj 2:1, Kraninger Jakub 2:1, Vojevoda Martin 0:3), FIT Sports Club - SK Kravaře B 3:7, KST Darkovice B - TJ Sokol Vávrovice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Reiský Benno 0:3, Reiská Kateřina 1:2, Kalvar Filip 2:1, body hostů: Gregořica Lukáš 2:1, Janda Zdenek 3:0, Gregořica Tomáš 1:1, Dehner Tadeáš 0:1), TJ Sokol Děhylov B - TTC Bolatice 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Rostislav 3:0, Lamžík Maxmilián 3:0, Exnerová Marisa 3:0, body hostů: Harazim Jan 0:3, Hluchník Josef Ondřej 0:3, Plušková Eva 0:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Vávrovice B - TJ Jiskra Jančí 7:2 (body domácích: Janda Zdenek 3:0, Gregořica Tomáš 1:2, Gregořica Lukáš 3:0, body hostů: Plachký Jiří 0:3, Hanák Šimon 1:2, Turek Kryštof 1:2), FIT Sports Club - TJ Sokol Děhylov B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláček Tadeáš 1:2, Drozd Daniel 3:0, Večerka David 0:3, body hostů: Synková Justýna 2:1, Fenková Michaela 1:2, Šablatura Adam 2:0, Fajkusová Kateřina 0:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Vávrovice B - TJ Sokol Děhylov B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gregořica Lukáš 3:0, Janda Zdenek 2:1, Dehner Tadeáš 0:2, Gregořica Tomáš 0:1, body hostů: Šablatura Adam 0:2, Fajkusová Kateřina 1:2, Synková Justýna 2:1, Fenková Michaela 1:0), FIT Sports Club - TJ Jiskra Jančí 7:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláček Tadeáš 1:1, Drozd Daniel 3:0, Večerka David 1:1, Findrik Jan 1:0, body hostů: Hanák Šimon 0:2, Plachký Jiří 0:3, Turek Kryštof 2:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy