Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Městský přebor 1.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota - TJ Sokol Klimkovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomica Daniel 3:1, Kursa Jiří 1:3, Adamčík Jiří 4:0, Hejl Petr ml. 2:1, Černý Vojtěch 0:1, body hostů: Zbořil Petr 2:2, Juchelka Miroslav 0:4, Štelar Petr 3:1, Bartoš Jiří 1:3), Orel Stará Bělá - TJ B. Š. Mariánské Hory 17:1 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Fabián Tomáš 4:0, Dostál Radim 4:0, Pavelek Ondřej 4:0, Fabián Miloš 3:1, body hostů: Rybář Václav 0:4, Václavík Tomáš 0:4, Mikula Libor 1:3, Mikula David 0:4), TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C 12:6 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Neuvirth Jan 3:1, Pavlínek Zdeněk 4:0, Muroň David 1:3, Rinka Alfred 3:1, body hostů: Vicher Roman 3:1, Kolenčiak Ivan 0:4, Hrbáček Josef 1:3, Lodňan Josef 1:3), VSK VŠB-TU Ostrava - SSVČ Don Bosco 13:5 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Mayrhofer Jindřich 2:2, Staffin Petr 3:1, Reška Vladislav ml. 3:1, Zeman Karel 4:0, body hostů: Pecha Pavel 2:2, Bílý Michal 1:3, Grundza Martin 0:4, Pawlas Nikolas 1:3), TTC Ostrava 2016 C - SK - SVINOV E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Břeský Jaroslav 2:2, Szczurek Milan 2:2, Novák Miloš 3:1, Korbel Karol 2:2, body hostů: Lysek Tomáš 3:1, Kus Ondřej 3:1, Henžel Miroslav 1:3, Polášek Petr 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - SK - SVINOV E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štelar Petr 2:2, Bartoš Jiří 1:3, Zbořil Petr 2:2, Juchelka Miroslav 2:2, body hostů: Lysek Tomáš 4:0, Kus Ondřej 4:0, Skulina Bohumil 0:4, Polášek Petr 1:3), SSVČ Don Bosco - TTC Ostrava 2016 C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pawlas Nikolas 2:2, Štec Alexander 1:3, Pawlas Leon 0:4, Schön Martin 2:2, body hostů: Korbel Karol 4:0, Novák Miloš 4:0, Strak Teodor 2:2, Szczurek Břetislav 1:3), TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - SK Vřesina LT 8:10 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Vicher Roman 3:1, Hrbáček Josef 1:3, Lodňan Josef 3:1, Kolenčiak Ivan 1:3, body hostů: Bzonek Martin 3:1, Demek Jakub 2:2, Fabián Miroslav 0:4, Hájko Marian 3:1), TJ B. Š. Mariánské Hory - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikula Libor 0:4, Rybář Václav 2:2, Mikula David 2:2, Václavík Tomáš 2:2, body hostů: Rinka Alfred 4:0, Pavlínek Zdeněk 3:1, Neuvirth Jan 2:2, Muroň David 1:3), TJ Sokol Hrabůvka B - Orel Stará Bělá 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Osvald David 2:2, Trojek Ivo 1:2, Vavrečka Radomír ml. 3:1, Stempak Lukáš 3:1, Stempak Vasil 0:1, body hostů: Fabián Tomáš 4:0, Pavelek Ondřej 0:4, Fabián Miloš 2:2, Röder Jiří 1:3),
3. kolo:
Orel Stará Bělá - TJ Sokol Horní Lhota 8:10 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Fabián Tomáš 4:0, Fabián Miloš ml. 0:4, Pavelek Ondřej 2:2, Dostál Radim 2:2, body hostů: Kursa Jiří 1:3, Adamčík Jiří 2:2, Hejl Petr ml. 3:1, Tomica Daniel 2:2), TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - TJ Sokol Hrabůvka B 5:13 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 2:2, Neuvirth Jan 1:3, Muroň David 1:3, Kožušník Jiří 0:4, body hostů: Trojek Ivo 3:1, Osvald Petr 3:1, Osvald David 2:2, Stempak Lukáš 4:0), SK Vřesina LT - TJ B. Š. Mariánské Hory 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bzonek Martin 3:1, Fabián Miroslav 3:1, Hájko Marian 3:1, Zajac Radek 2:2, body hostů: Mikula Libor 2:2, Mikula David 1:3, Václavíková Anežka 0:4, Václavík Tomáš 2:2), VSK VŠB-TU Ostrava - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C 10:8 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Broskevič Jan 0:4, Mayrhofer Jindřich 2:1, Zeman Karel 4:0, Reška Vladislav ml. 3:1, Zeman Tomáš 0:1, body hostů: Vicher Roman 3:1, Hrbáček Josef 1:3, Kolenčiak Ivan 2:2, Lodňan Josef 1:3), SK - SVINOV E - SSVČ Don Bosco 12:6 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Tomáš 2:2, Polášek Petr 2:2, Lysek Tomáš 4:0, Milkov Tomáš 3:1, body hostů: Pawlas Nikolas 2:2, Grundza Martin 1:3, Pawlas Leon 0:4, Schön Martin 2:2),
4. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - SSVČ Don Bosco 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zbořil Petr 4:0, Štelar Petr 3:1, Bartoš Jiří 4:0, Juchelka Miroslav 4:0, body hostů: Pecha Pavel 1:3, Bílý Michal 0:4, Ščuka Rostislav 0:4, Grundza Martin 0:4), TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - TTC Ostrava 2016 C 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Vicher Roman 4:0, Hrbáček Josef 1:3, Lodňan Josef 1:3, Kolenčiak Ivan 1:3, body hostů: Korbel Karol 3:1, Novák Miloš 3:1, Krupa Daniel 3:1, Břeský Jaroslav 0:4), TJ B. Š. Mariánské Hory - VSK VŠB-TU Ostrava 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikula Libor 2:2, Václavík Tomáš 2:2, Mikula David 2:2, Ryška Petr 3:1, body hostů: Reška Vladislav ml. 4:0, Broskevič Jan 0:4, Václavík Vojtěch 3:1, Hejzlarová Lucie 0:4), TJ Sokol Hrabůvka B - SK Vřesina LT 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stempak Lukáš 4:0, Osvald Petr 1:3, Vavrečka Radomír ml. 2:2, Mončka Petr 1:3, body hostů: Hájko Marian 3:1, Bzonek Martin 1:3, Fabián Miroslav 2:2, Demek Jakub 2:2), TJ Sokol Horní Lhota - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamčík Jiří 4:0, Kursa Jiří 2:2, Hejl Petr ml. 4:0, Tomica Daniel 4:0, body hostů: Pavlínek Zdeněk 1:3, Muroň David 1:3, Kožušník Jiří 0:4, Neuvirth Jan 0:4),
5. kolo:
Orel Stará Bělá - TJ Sokol Klimkovice 11:7 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Fabián Tomáš 4:0, Dostál Radim 3:1, Pavelek Ondřej 1:3, Fabián Miloš 1:3, body hostů: Štelar Petr 2:2, Zbořil Petr 2:2, Jankovič Jan 1:3, Bartoš Jiří 2:2), SK Vřesina LT - TJ Sokol Horní Lhota 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bzonek Martin 1:3, Hájko Marian 0:4, Demek Jakub 0:4, Zajac Radek 1:3, body hostů: Tomica Daniel 4:0, Adamčík Jiří 4:0, Hejl Petr ml. 4:0, Kursa Jiří 2:2), TJ Sokol Hrabůvka B - VSK VŠB-TU Ostrava 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Osvald David 1:3, Osvald Petr 3:1, Vavrečka Radomír ml. 2:2, Stempak Lukáš 4:0, body hostů: Reška Vladislav ml. 3:1, Staffin Petr 1:3, Mayrhofer Jindřich 2:2, Broskevič Jan 0:4), TTC Ostrava 2016 C - TJ B. Š. Mariánské Hory 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Miloš 1:3, Krupa Daniel 2:2, Szczurek Břetislav 0:4, Korbel Karol 4:0, body hostů: Václavík Tomáš 3:1, Kočí David 2:2, Mikula David 2:2, Mikula Libor 2:2), SK - SVINOV E - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C 8:10 (on-line, čtyřhry 0:1, body domácích: Polášek Petr 2:2, Barták Tomáš 1:3, Henžel Miroslav 1:3, Lysek Tomáš 3:1, WO 1:0, body hostů: Vicher Roman 4:0, Hrbáček Josef 2:2, Lodňan Josef 2:2, Kolenčiak Ivan 1:3, WO 0:1),
6. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - SSVČ Don Bosco 11:7 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Vicher Roman 4:0, Hrbáček Josef 2:2, Lodňan Josef 1:3, Kolenčiak Ivan 2:2, body hostů: Ščuka Rostislav 2:2, Grundza Martin 3:1, Pawlas Nikolas 1:3, Štec Alexander 1:3), TJ B. Š. Mariánské Hory - SK - SVINOV E 18:0wo, TJ Sokol Hrabůvka B - TTC Ostrava 2016 C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavrečka Jiří 0:1, Osvald Petr 2:2, Stempak Lukáš 3:1, Trojek Ivo 1:3, Mončka Petr 2:1, body hostů: Korbel Karol 3:1, Szczurek Milan 3:1, Novák Miloš 0:2, Břeský Jaroslav 2:2, Krupa Daniel 0:2), TJ Sokol Horní Lhota - VSK VŠB-TU Ostrava 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomica Daniel 3:1, Adamčík Jiří 1:1, Kursa Jiří 2:2, Hejl Petr ml. 3:1, Jurčík Lukáš 1:1, body hostů: Zeman Karel 3:1, Reška Vladislav ml. 1:3, Hejzlarová Lucie 0:4, Mayrhofer Jindřich 2:2), Orel Stará Bělá - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B 16:2 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Fabián Tomáš 4:0, Pavelek Ondřej 4:0, Dostál Radim 4:0, Fabián Miloš 2:2, body hostů: Pavlínek Zdeněk 1:3, Neuvirth Jan 1:3, Muroň David 0:4, Kožušník Jiří 0:4),
7. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - TJ Sokol Klimkovice 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Rinka Alfred 3:1, Pavlínek Zdeněk 2:2, Neuvirth Jan 1:1, Kožušník Jiří 0:4, Muroň David 0:2, body hostů: Zbořil Petr 4:0, Štelar Petr 3:1, Juchelka Miroslav 1:3, Bartoš Jiří 2:2), SK Vřesina LT - Orel Stará Bělá 2:16 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Bzonek Martin 0:4, Zajac Radek 1:3, Demek Jakub 0:4, Fabián Miroslav 1:3, body hostů: Fabián Tomáš 4:0, Dostál Radim 4:0, Fabián Miloš 2:2, Pavelek Ondřej 4:0), TTC Ostrava 2016 C - TJ Sokol Horní Lhota 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupa Daniel 1:3, Břeský Jaroslav 1:3, Szczurek Milan 0:4, Korbel Karol 1:3, body hostů: Tomica Daniel 4:0, Hejl Petr ml. 4:0, Adamčík Jiří 4:0, Kursa Jiří 1:3), SK - SVINOV E - TJ Sokol Hrabůvka B 10:8 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Milkov Tomáš 3:1, Henžel Miroslav 1:3, Lysek Tomáš 4:0, Bartoš Václav 1:3, body hostů: Osvald Petr 3:1, Trojek Ivo 1:3, Stempak Tomáš 2:2, Vavrečka Radomír ml. 1:3), SSVČ Don Bosco - TJ B. Š. Mariánské Hory 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecha Pavel 3:1, Bílý Michal 2:0, Ščuka Rostislav 3:1, Grundza Martin 0:4, Pawlas Nikolas 1:1, body hostů: Kočí David 2:2, Václavík Tomáš 1:3, Mikula David 1:3, Mikula Libor 3:1),
8. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C 18:0wo, TJ Sokol Hrabůvka B - SSVČ Don Bosco 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Osvald David 3:1, Osvald Petr 4:0, Stempak Lukáš 4:0, Trojek Ivo 4:0, body hostů: Ščuka Rostislav 0:4, Grundza Martin 0:4, Schön Martin 1:3, Pawlas Nikolas 0:4), TJ Sokol Horní Lhota - SK - SVINOV E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamčík Jiří 4:0, Hejl Petr ml. 3:1, Kursa Jiří 2:2, Tomica Daniel 4:0, body hostů: Henžel Miroslav 0:4, Bartoš Václav 0:4, Milkov Tomáš 2:2, Lysek Tomáš 1:3), Orel Stará Bělá - VSK VŠB-TU Ostrava 12:6 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Fabián Tomáš 3:1, Fabián Miloš 2:2, Pavelek Ondřej 3:1, Dostál Radim 2:2, body hostů: Reška Vladislav ml. 1:3, Zíka Milan 0:4, Staffin Petr 1:3, Zeman Karel 4:0), TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - SK Vřesina LT 9:9 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlínek Zdeněk 2:2, Rinka Alfred 4:0, Chobot Pavel 0:2, Muroň David 1:3, Neuvirth Jan 0:2, body hostů: Bzonek Martin 3:1, Zajac Radek 2:2, Gronych Jiří 1:3, Fabián Miroslav 3:1),
9. kolo:
SK Vřesina LT - TJ Sokol Klimkovice 0:18wo, VSK VŠB-TU Ostrava - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B 14:4 (on-line, čtyřhry 0:1, body domácích: Staffin Petr 3:0, Hejzlarová Lucie 0:3, Reška Vladislav ml. 3:0, Zeman Karel 3:0, WO 5:0, body hostů: Neuvirth Jan 1:3, Kožušník Jiří 1:3, Muroň David 1:3, WO 0:5), TTC Ostrava 2016 C - Orel Stará Bělá 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krupa Daniel 2:1, Strak Teodor 0:3, Szczurek Břetislav 1:2, Novák Miloš 1:2, WO 5:0, body hostů: Šimko Tomáš 4:0, Röder Jiří 3:1, Režný Tomáš 1:3, WO 0:5), SSVČ Don Bosco - TJ Sokol Horní Lhota 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grundza Martin 0:2, Pawlas Nikolas 0:4, Štec Alexander 0:4, Pawlas Leon 0:4, Schön Martin 0:2, body hostů: Adamčík Jiří 4:0, Jurčík Lukáš 4:0, Hejl Petr ml. 4:0, Kursa Jiří 4:0), TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - TJ B. Š. Mariánské Hory 9:9 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Vicher Roman 4:0, Hrbáček Josef 1:3, Kolenčiak Ivan 1:3, Lodňan Josef 2:2, body hostů: Mikula Libor 0:4, Václavík Tomáš 3:1, Mikula David 3:1, Ryška Petr 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - TJ B. Š. Mariánské Hory 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zbořil Petr 4:0, Juchelka Miroslav 4:0, Štelar Petr 2:2, Bartoš Jiří 3:1, body hostů: Mikula Libor 1:3, Václavík Tomáš 1:3, Mikula David 0:4, Kočí David 1:3), TJ Sokol Hrabůvka B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Osvald David 3:1, Osvald Petr 3:1, Stempak Lukáš 4:0, Stempak Tomáš 3:1, body hostů: Vicher Roman 3:1, Hrbáček Josef 0:4, Kolenčiak Ivan 0:4, Lodňan Josef 0:4), Orel Stará Bělá - SK - SVINOV E 17:1 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Fabián Tomáš 3:0, Dostál Radim 3:0, Pavelek Ondřej 3:0, Fabián Miloš 2:1, WO 5:0, body hostů: Bartoš Václav 0:4, Lysek Tomáš 1:3, Henžel Miroslav 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - TTC Ostrava 2016 C 14:4 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlínek Zdeněk 4:0, Muroň David 2:2, Chobot Pavel 2:0, Rinka Alfred 3:1, Kožušník Jiří 1:1, body hostů: Novák Miloš 2:2, Krupa Daniel 2:2, Strak Teodor 0:4, Pápay Lukáš 0:4), SK Vřesina LT - VSK VŠB-TU Ostrava 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bzonek Martin 3:1, Hájko Marian 2:2, Zajac Radek 2:2, Fabián Miroslav 3:1, body hostů: Reška Vladislav ml. 3:1, Mayrhofer Jindřich 2:2, Staffin Petr 1:3, Zíka Milan 0:4),
11. kolo:
VSK VŠB-TU Ostrava - TJ Sokol Klimkovice 10:8 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Mayrhofer Jindřich 3:1, Reška Vladislav ml. 4:0, Broskevič Jan 0:4, Zeman Karel 2:2, body hostů: Juchelka Miroslav 1:3, Zbořil Petr 3:1, Bartoš Jiří 2:2, Merta Marek 1:3), TTC Ostrava 2016 C - SK Vřesina LT 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Szczurek Milan 3:1, Krupa Daniel 1:3, Novák Miloš 1:3, Korbel Karol 3:1, body hostů: Bzonek Martin 1:3, Fabián Miroslav 2:2, Zajac Radek 2:2, Hájko Marian 3:1), SK - SVINOV E - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B 15:3 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Lysek Tomáš 4:0, Kus Ondřej 4:0, Milkov Tomáš 3:1, Henžel Miroslav 3:1, body hostů: Rinka Alfred 0:4, Pavlínek Zdeněk 2:2, Muroň David 0:4, Kožušník Jiří 0:4), SSVČ Don Bosco - Orel Stará Bělá 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecha Pavel 3:1, Bílý Michal 2:2, Caha Jiří 1:3, Ščuka Rostislav 2:2, body hostů: Šimko Tomáš 4:0, Hejneš Jan 2:2, Röder Jiří 2:2, Režný Tomáš 0:4), TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - TJ Sokol Horní Lhota 3:15 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Vicher Roman 2:2, Hrbáček Josef 0:4, Lodňan Josef 0:4, Kolenčiak Ivan 1:3, body hostů: Tomica Daniel 4:0, Adamčík Jiří 3:1, Hejl Petr ml. 4:0, Kursa Jiří 2:2), TJ B. Š. Mariánské Hory - TJ Sokol Hrabůvka B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikula Libor 0:4, Václavíková Anežka 1:3, Mikula David 3:1, Václavík Tomáš 0:4, body hostů: Stempak Lukáš 4:0, Trojek Ivo 3:1, Stempak Tomáš 2:2, Osvald Petr 3:1),
12. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - TJ Sokol Hrabůvka B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zbořil Petr 4:0, Štelar Petr 4:0, Juchelka Miroslav 2:2, Bartoš Jiří 2:2, body hostů: Osvald Petr 2:2, Stempak Tomáš 2:2, Vavrečka Jiří 0:4, Molin Tomáš 0:4), TJ Sokol Horní Lhota - TJ B. Š. Mariánské Hory 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adamčík Jiří 4:0, Hejl Petr ml. 4:0, Kursa Jiří 2:2, Tomica Daniel 4:0, body hostů: Mikula Libor 0:4, Václavíková Anežka 1:3, Mikula David 1:3, Václavík Tomáš 0:4), TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - SSVČ Don Bosco 12:6 (on-line, čtyřhry 0:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 1:2, Neuvirth Jan 3:0, Kožušník Jiří 1:2, Muroň David 2:1, WO 5:0, body hostů: Caha Jiří 3:1, Pawlas Nikolas 1:3, Štec Alexander 1:3, WO 0:5), SK Vřesina LT - SK - SVINOV E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bzonek Martin 1:3, Fabián Miroslav 0:4, Zajac Radek 2:2, Hájko Marian 4:0, body hostů: Lysek Tomáš 2:2, Kus Ondřej 3:1, Milkov Tomáš 2:2, Henžel Miroslav 2:2), VSK VŠB-TU Ostrava - TTC Ostrava 2016 C 11:7 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Mayrhofer Jindřich 3:1, Zíka Milan 1:3, Reška Vladislav ml. 2:2, Zeman Karel 4:0, body hostů: Korbel Karol 1:3, Szczurek Milan 3:1, Novák Miloš 0:4, Krupa Daniel 2:2),
13. kolo:
TTC Ostrava 2016 C - TJ Sokol Klimkovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Szczurek Milan 3:1, Novák Miloš 2:2, Krupa Daniel 2:2, Korbel Karol 4:0, body hostů: Štelar Petr 1:3, Zbořil Petr 3:1, Bartoš Jiří 1:3, Juchelka Miroslav 0:4), SK - SVINOV E - VSK VŠB-TU Ostrava 11:7 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Lysek Tomáš 4:0, Kus Ondřej 3:1, Henžel Miroslav 1:3, Milkov Tomáš 2:2, body hostů: Hejzlarová Lucie 1:3, Zeman Tomáš 0:4, Reška Vladislav ml. 2:2, Zeman Karel 3:1), SSVČ Don Bosco - SK Vřesina LT 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pecha Pavel 3:1, Bílý Michal 0:2, Grundza Martin 1:3, Pawlas Nikolas 1:3, Caha Jiří 1:1, body hostů: Bzonek Martin 3:1, Zajac Radek 3:1, Fabián Miroslav 1:3, Hájko Marian 3:1), TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - Orel Stará Bělá 4:14 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Kubín Jaromír 0:4, Vicher Roman 3:1, Hrbáček Josef 1:3, Lodňan Josef 0:4, body hostů: Fabián Tomáš 4:0, Dostál Radim 3:1, Pavelek Ondřej 3:1, Fabián Miloš 2:2), TJ Sokol Hrabůvka B - TJ Sokol Horní Lhota 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stempak Lukáš 4:0, Osvald Petr 0:4, Vavrečka Radomír ml. 2:2, Trojek Ivo 2:2, body hostů: Tomica Daniel 2:2, Adamčík Jiří 3:1, Kursa Jiří 2:2, Bedry Jakub 1:3),
14. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - TJ Sokol Horní Lhota 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zbořil Petr 1:3, Bartoš Jiří 1:3, Štelar Petr 0:4, Juchelka Miroslav 1:3, body hostů: Adamčík Jiří 4:0, Tomica Daniel 4:0, Hejl Petr ml. 4:0, Kursa Jiří 1:3), TJ B. Š. Mariánské Hory - Orel Stará Bělá 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Václavík Tomáš 0:4, Mikula Libor 0:4, Mikula David 0:4, Chodurek Jiří 0:4, body hostů: Fabián Tomáš 4:0, Dostál Radim 4:0, Fabián Miloš 4:0, Pavelek Ondřej 4:0), TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B 8:10 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Hrbáček Josef 3:1, Lodňan Josef 3:1, Kolenčiak Ivan 1:3, WO 0:5, body hostů: Pavlínek Zdeněk 3:0, Neuvirth Jan 1:2, Kožušník Jiří 1:2, Kupec Rostislav 0:3, WO 5:0), SSVČ Don Bosco - VSK VŠB-TU Ostrava 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Caha Jiří 1:3, Schön Martin 1:3, Pawlas Nikolas 2:2, Štec Alexander 0:4, body hostů: Staffin Petr 4:0, Zeman Karel 4:0, Hejzlarová Lucie 1:3, Reška Vladislav ml. 3:1), SK - SVINOV E - TTC Ostrava 2016 C 4:14 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Henžel Miroslav 1:3, Polášek Petr 1:3, Milkov Tomáš 1:3, Barták Tomáš 1:3, body hostů: Korbel Karol 4:0, Szczurek Milan 4:0, Novák Miloš 3:1, Krupa Daniel 1:3),
15. kolo:
SK - SVINOV E - TJ Sokol Klimkovice 13:5 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Henžel Miroslav 1:3, Lysek Tomáš 4:0, Kus Ondřej 3:1, Milkov Tomáš 4:0, body hostů: Štelar Petr 0:4, Jankovič Jan 1:3, Bartoš Jiří 2:2, Juchelka Miroslav 1:3), TTC Ostrava 2016 C - SSVČ Don Bosco 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Korbel Karol 3:0, Krupa Daniel 2:1, Sikora Radim 0:3, Novák Miloš 2:1, WO 5:0, body hostů: Pawlas Nikolas 2:2, Caha Jiří 2:2, Štec Alexander 1:3, WO 0:5), SK Vřesina LT - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bzonek Martin 3:1, Fabián Miroslav 1:3, Hájko Marian 4:0, Cikryt Michal 1:3, body hostů: Vicher Roman 3:1, Kolenčiak Ivan 0:4, Hrbáček Josef 2:2, Lodňan Josef 2:2), TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - TJ B. Š. Mariánské Hory 9:9 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 4:0, Neuvirth Jan 0:4, Kožušník Jiří 0:4, Rinka Alfred 4:0, body hostů: Václavík Tomáš 2:2, Kočí David 2:2, Mikula David 2:2, Mikula Libor 2:2), Orel Stará Bělá - TJ Sokol Hrabůvka B 12:6 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Fabián Tomáš 4:0, Pavelek Ondřej 4:0, Fabián Miloš ml. 0:4, Hejneš Jan 2:2, body hostů: Osvald David 1:3, Trojek Ivo 2:2, Osvald Petr 2:2, Vavrečka Radomír ml. 1:3),
16. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota - Orel Stará Bělá 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomica Daniel 4:0, Adamčík Jiří 4:0, Kursa Jiří 2:2, Jurčík Lukáš 4:0, body hostů: Pavelek Ondřej 1:3, Hejneš Jan 1:3, Šimko Tomáš 0:4, Režný Tomáš 0:4), TJ Sokol Hrabůvka B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B 15:3 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Osvald Petr 4:0, Osvald David 4:0, Vavrečka Radomír ml. 4:0, Mončka Petr 1:3, body hostů: Muroň David 1:3, Neuvirth Jan 1:3, Kožušník Jiří 1:3, Kupec Rostislav 0:4), TJ B. Š. Mariánské Hory - SK Vřesina LT 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rybář Václav 1:3, Mikula Libor 2:2, Mikula David 3:1, Václavíková Anežka 0:4, body hostů: Demek Jakub 1:3, Bzonek Martin 4:0, Fabián Miroslav 2:2, Hájko Marian 3:1), TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - VSK VŠB-TU Ostrava 5:13 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Kubín Jaromír 1:3, Vicher Roman 3:1, Tanistra Martin 0:4, Lodňan Josef 1:3, body hostů: Zeman Tomáš 1:3, Staffin Petr 3:1, Zeman Karel 4:0, Reška Vladislav ml. 3:1), SSVČ Don Bosco - SK - SVINOV E 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pawlas Nikolas 3:1, Caha Jiří 1:3, Štec Alexander 0:4, WO 0:5, body hostů: Lysek Tomáš 3:0, Bartoš Václav 2:1, Milkov Tomáš 2:1, Polášek Petr 1:2, WO 5:0),
17. kolo:
SSVČ Don Bosco - TJ Sokol Klimkovice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pawlas Nikolas 3:1, Caha Jiří 1:3, Miko David 1:3, Štec Alexander 0:4, body hostů: Juchelka Miroslav 1:3, Štelar Petr 4:0, Bartoš Jiří 3:1, Vilím Stanislav 3:1), TTC Ostrava 2016 C - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Korbel Karol 3:0, Krupa Daniel 3:0, Novák Miloš 2:1, Szczurek Milan 3:0, WO 5:0, body hostů: Hřivnová Anežka 0:4, Hrbáček Josef 0:4, Lodňan Josef 1:3, WO 0:5), VSK VŠB-TU Ostrava - TJ B. Š. Mariánské Hory 11:7 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Vláha Jiří 0:4, Zíka Milan 2:2, Reška Vladislav ml. 4:0, Zeman Karel 3:1, body hostů: Chodurek Jiří 3:1, Mikula David 2:2, Mikula Libor 1:3, Štolba Miroslav 1:3), SK Vřesina LT - TJ Sokol Hrabůvka B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zajac Radek 1:3, Bzonek Martin 2:2, Demek Jakub 0:4, Hájko Marian 3:1, body hostů: Osvald Petr 4:0, Trojek Ivo 2:2, Osvald David 2:2, Stempak Lukáš 2:2), TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - TJ Sokol Horní Lhota 11:7 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlínek Zdeněk 3:1, Neuvirth Jan 3:1, Muroň David 2:2, Rinka Alfred 3:1, body hostů: Hejl Petr ml. 4:0, Kursa Jiří 0:4, Jurčík Lukáš 1:3, Jurčík Petr 0:3, Hrbáč Roman 0:1),
18. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - Orel Stará Bělá 6:12 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Štelar Petr 2:2, Jankovič Jan 1:3, Bartoš Jiří 1:2, Juchelka Miroslav 1:3, Zbořil Petr 1:0, body hostů: Fabián Tomáš 4:0, Pavelek Ondřej 4:0, Fabián Miloš 0:4, Šimko Tomáš 2:2), TJ Sokol Horní Lhota - SK Vřesina LT 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tomica Daniel 3:0, Hejl Petr ml. 3:0, Kursa Jiří 3:0, Adamčík Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Hájko Marian 0:4, Bzonek Martin 0:4, Fabián Miroslav 0:4, WO 0:5), VSK VŠB-TU Ostrava - TJ Sokol Hrabůvka B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reška Vladislav ml. 4:0, Zíka Milan 0:4, Mayrhofer Jindřich 3:1, Zeman Karel 3:1, body hostů: Trojek Ivo 1:3, Stempak Tomáš 1:3, Stempak Lukáš 3:1, Mončka Petr 1:3), TJ B. Š. Mariánské Hory - TTC Ostrava 2016 C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Václavík Tomáš 1:3, Mikula Libor 2:2, Mikula David 4:0, Kočí David 0:2, Rybář Václav 0:2, body hostů: Korbel Karol 3:1, Krupa Daniel 2:2, Břeský Jaroslav 1:3, Szczurek Milan 3:0, Novák Miloš 0:1), TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - SK - SVINOV E 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Vicher Roman 3:1, Lodňan Josef 2:2, Hrbáček Josef 1:3, Hřivnová Anežka 0:2, Ogrodník Matěj 0:2, body hostů: Kus Ondřej 4:0, Lysek Tomáš 3:1, Bartoš Václav 2:2, Henžel Miroslav 1:3),
19. kolo:
SSVČ Don Bosco - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Caha Jiří 4:0, Grundza Martin 3:1, Schön Martin 4:0, Miko David 2:2, body hostů: Vicher Roman 0:4, Lodňan Josef 2:2, Kubín Jaromír 1:3, Tanistra Martin 0:4), SK - SVINOV E - TJ B. Š. Mariánské Hory 17:1 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Henžel Miroslav 4:0, Milkov Tomáš 4:0, Lysek Tomáš 4:0, Bartoš Václav 4:0, body hostů: Václavík Tomáš 0:4, Kočí David 0:4, Mikula Libor 0:4, Štolba Miroslav 0:4), TTC Ostrava 2016 C - TJ Sokol Hrabůvka B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szczurek Milan 4:0, Krupa Daniel 2:2, Novák Miloš 1:3, Korbel Karol 4:0, body hostů: Osvald Petr 2:2, Trojek Ivo 1:3, Osvald David 2:2, Stempak Lukáš 0:4), VSK VŠB-TU Ostrava - TJ Sokol Horní Lhota 2:16 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Reška Vladislav ml. 0:4, Zeman Karel 1:3, Mayrhofer Jindřich 0:4, Staffin Petr 1:3, body hostů: Tomica Daniel 4:0, Hejl Petr ml. 4:0, Adamčík Jiří 4:0, Kursa Jiří 2:2), TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - Orel Stará Bělá 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 2:2, Neuvirth Jan 0:4, Muroň David 1:3, Rinka Alfred 3:1, body hostů: Fabián Tomáš 4:0, Pavelek Ondřej 3:1, Röder Jiří 2:2, Režný Tomáš 1:3),
20. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zbořil Petr 3:0, Kotala Roman 1:2, Štelar Petr 3:0, Juchelka Miroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Muroň David 1:3, Kožušník Jiří 1:3, Kupec Rostislav 0:4, WO 0:5), Orel Stará Bělá - SK Vřesina LT 14:4 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Fabián Tomáš 3:0, Dostál Radim 2:1, Fabián Miloš 1:2, Pavelek Ondřej 2:1, WO 5:0, body hostů: Zajac Radek 1:3, Hájko Marian 3:1, Demek Jakub 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Horní Lhota - TTC Ostrava 2016 C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejl Petr ml. 4:0, Kursa Jiří 3:1, Jurčík Lukáš 3:1, Adamčík Jiří 4:0, body hostů: Krupa Daniel 2:2, Novák Miloš 0:4, Strak Teodor 0:4, Sikora Radim 0:4), TJ Sokol Hrabůvka B - SK - SVINOV E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stempak Lukáš 3:1, Osvald Petr 3:1, Stempak Tomáš 3:1, Trojek Ivo 0:4, body hostů: Kus Ondřej 2:2, Lysek Tomáš 1:3, Milkov Tomáš 3:1, Henžel Miroslav 1:3), TJ B. Š. Mariánské Hory - SSVČ Don Bosco 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Václavíková Anežka 1:2, Mikula Libor 2:2, Mikula David 3:1, Václavík Tomáš 3:1, Rybář Václav 0:1, body hostů: Caha Jiří 3:1, Grundza Martin 3:1, Miko David 0:4, Štec Alexander 1:3),
21. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - TJ Sokol Klimkovice 6:12 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Kubín Jaromír 1:3, Vicher Roman 2:2, Hrbáček Josef 0:4, Lodňan Josef 1:3, body hostů: Zbořil Petr 4:0, Štelar Petr 3:1, Bartoš Jiří 3:1, Juchelka Miroslav 2:2), SSVČ Don Bosco - TJ Sokol Hrabůvka B 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Caha Jiří 1:3, Miko David 0:4, Štec Alexander 0:4, WO 0:5, body hostů: Stempak Tomáš 3:0, Stempak Lukáš 3:0, Vavrečka Radomír ml. 3:0, Mončka Petr 2:1, WO 5:0), SK - SVINOV E - TJ Sokol Horní Lhota 3:15 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Henžel Miroslav 0:4, Milkov Tomáš 0:4, Lysek Tomáš 2:2, WO 0:5, body hostů: Tomica Daniel 3:0, Adamčík Jiří 3:0, Kursa Jiří 2:1, Hejl Petr ml. 2:1, WO 5:0), VSK VŠB-TU Ostrava - Orel Stará Bělá 17:1 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Reška Vladislav ml. 2:1, Vláha Jiří 3:0, Mayrhofer Jindřich 3:0, Zeman Karel 3:0, WO 5:0, body hostů: Fabián Miloš ml. 0:4, Röder Jiří 1:3, Režný Tomáš 0:4, WO 0:5), SK Vřesina LT - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Miroslav 1:3, Zajac Radek 2:2, Bzonek Martin 3:1, Hájko Marian 3:1, body hostů: Rinka Alfred 3:1, Pavlínek Zdeněk 3:1, Muroň David 1:3, Kožušník Jiří 0:4),
22. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - SK Vřesina LT 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štelar Petr 2:2, Jankovič Jan 1:3, Juchelka Miroslav 1:3, Bartoš Jiří 2:2, body hostů: Hájko Marian 4:0, Fabián Miroslav 0:4, Bzonek Martin 4:0, Demek Jakub 2:2), TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - VSK VŠB-TU Ostrava 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 2:2, Neuvirth Jan 1:3, Kožušník Jiří 0:4, Rinka Alfred 4:0, body hostů: Reška Vladislav ml. 3:1, Vláha Jiří 2:2, Zíka Milan 1:3, Zeman Karel 3:1), Orel Stará Bělá - TTC Ostrava 2016 C 5:13 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Radim 1:3, Hejneš Jan 0:4, Fabián Miloš 1:3, Pavelek Ondřej 2:2, body hostů: Korbel Karol 3:1, Szczurek Milan 2:0, Krupa Daniel 4:0, Novák Miloš 2:2, Sikora Radim 1:1), TJ Sokol Horní Lhota - SSVČ Don Bosco 15:3 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Adamčík Jiří 3:0, Peřina Jan 2:1, Černý Vojtěch 2:1, Kursa Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Grundza Martin 0:4, Pawlas Nikolas 3:1, Štec Alexander 0:4, WO 0:5), TJ B. Š. Mariánské Hory - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybář Václav 3:1, Mikula Libor 2:2, Mikula David 3:1, Václavík Tomáš 4:0, body hostů: Vicher Roman 2:2, Kubín Jaromír 1:3, Lodňan Josef 1:3, 0:4),
23. kolo:
TJ B. Š. Mariánské Hory - TJ Sokol Klimkovice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rybář Václav 0:4, Mikula Libor 0:4, Mikula David 1:3, Václavík Tomáš 3:1, body hostů: Jankovič Jan 3:1, Zbořil Petr 4:0, Bartoš Jiří 3:1, Juchelka Miroslav 2:2), TJ Sokol Radvanice-Bartovice C - TJ Sokol Hrabůvka B 11:7 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Hrbáček Josef 1:3, Kubín Jaromír 1:3, Lodňan Josef 3:1, Vicher Roman 4:0, body hostů: Osvald Petr 3:1, Trojek Ivo 2:2, Vavrečka Radomír ml. 2:2, Plachý Lukáš 0:2, Vavrečka Jiří 0:2), SK - SVINOV E - Orel Stará Bělá 5:13 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Henžel Miroslav 2:2, Milkov Tomáš 1:3, Lysek Tomáš 2:2, Skulina Bohumil 0:4, body hostů: Pavelek Ondřej 4:0, Röder Jiří 2:2, Fabián Tomáš 4:0, Hejneš Jan 1:3), TTC Ostrava 2016 C - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krupa Daniel 3:1, Korbel Karol 4:0, Szczurek Milan 2:0, Novák Miloš 3:1, Borik Jan 1:1, body hostů: Pavlínek Zdeněk 3:1, Neuvirth Jan 0:4, Muroň David 0:4, Kožušník Jiří 0:4), VSK VŠB-TU Ostrava - SK Vřesina LT 18:0wo,
24. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - VSK VŠB-TU Ostrava 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zbořil Petr 4:0, Zbořil Michal 3:1, Bartoš Jiří 2:2, Juchelka Miroslav 3:1, body hostů: Staffin Petr 2:2, Zeman Tomáš 0:4, Reška Vladislav ml. 2:2, Vláha Jiří 0:4), SK Vřesina LT - TTC Ostrava 2016 C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Demek Jakub 1:3, Fabián Miroslav 1:3, Bzonek Martin 2:2, Hájko Marian 3:1, body hostů: Novák Miloš 1:3, Szczurek Milan 2:0, Korbel Karol 4:0, Krupa Daniel 2:2, Szczurek Břetislav 0:2), TJ Sokol Radvanice-Bartovice B - SK - SVINOV E 6:12 (on-line, čtyřhry 0:1, body domácích: Pavlínek Zdeněk 2:2, Neuvirth Jan 0:4, Rinka Alfred 2:2, Muroň David 1:3, WO 1:0, body hostů: Lysek Tomáš 3:1, Barták Tomáš 2:2, Mička Jaroslav 2:2, Kus Ondřej 4:0, WO 0:1), Orel Stará Bělá - SSVČ Don Bosco 14:4 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Fabián Tomáš 3:0, Pavelek Ondřej 3:0, Šimko Tomáš 3:0, WO 4:4, body hostů: Pawlas Nikolas 0:3, Grundza Martin 0:3, Caha Jiří 0:3, WO 4:4), TJ Sokol Horní Lhota - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C 10:8 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Hejl Petr ml. 0:1, Černý Vojtěch 2:2, Hrbáč Roman 1:3, Adamčík Jiří 4:0, Peřina Jan 2:1, body hostů: Vicher Roman 3:1, Kubín Jaromír 1:3, Lodňan Josef 1:3, Hrbáček Josef 2:2), TJ Sokol Hrabůvka B - TJ B. Š. Mariánské Hory 15:3 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Osvald Petr 3:1, Mončka Petr 4:0, Molin Tomáš 2:2, Stempak Lukáš 4:0, body hostů: Václavíková Anežka 0:4, Mikula Libor 0:4, Mikula David 2:2, Štolba Miroslav 1:3),
25. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka B - TJ Sokol Klimkovice 7:11 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Osvald David 2:2, Osvald Petr 1:3, Vavrečka Radomír ml. 1:3, Trojek Ivo 1:3, body hostů: Juchelka Miroslav 1:3, Bartoš Jiří 3:1, Štelar Petr 3:1, Zbořil Petr 4:0), TJ B. Š. Mariánské Hory - TJ Sokol Horní Lhota 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chodurek Jiří 1:3, Mikula Libor 2:2, Štolba Miroslav 0:4, Mikula David 1:3, body hostů: Tomica Daniel 4:0, Hejl Petr ml. 4:0, Bedry Jakub 2:2, Peřina Jan 2:2), SSVČ Don Bosco - TJ Sokol Radvanice-Bartovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecha Pavel 2:2, Bílý Michal 1:3, Pawlas Nikolas 2:2, Grundza Martin 2:2, body hostů: Pavlínek Zdeněk 4:0, Neuvirth Jan 3:1, Muroň David 2:2, Kožušník Jiří 0:4), SK - SVINOV E - SK Vřesina LT 11:7 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Henžel Miroslav 0:4, Kus Ondřej 4:0, Lysek Tomáš 4:0, Milkov Tomáš 3:1, body hostů: Hájko Marian 1:3, Bzonek Martin 2:2, Zajac Radek 1:3, Demek Jakub 1:3), TTC Ostrava 2016 C - VSK VŠB-TU Ostrava 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krupa Daniel 3:1, Novák Miloš 2:2, Szczurek Milan 2:1, Korbel Karol 3:1, Sikora Radim 1:0, body hostů: Reška Vladislav ml. 2:2, Hejzlarová Lucie 0:4, Staffin Petr 1:3, Zeman Karel 2:0, Zeman Tomáš 0:2),
26. kolo:
TJ Sokol Klimkovice - TTC Ostrava 2016 C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Jiří 3:1, Juchelka Miroslav 4:0, Zbořil Michal 3:1, Vilím Stanislav 4:0, body hostů: Novák Miloš 2:2, Pápay Lukáš 0:4, Borik Jan 0:4, Chalupa Dominik 0:4), VSK VŠB-TU Ostrava - SK - SVINOV E 10:8 (on-line, čtyřhry 0:1, body domácích: Reška Vladislav ml. 2:1, Zeman Karel 2:1, Vláha Jiří 0:3, Mayrhofer Jindřich 1:2, WO 5:0, body hostů: Henžel Miroslav 2:2, Kus Ondřej 3:1, Milkov Tomáš 2:2, WO 0:5), SK Vřesina LT - SSVČ Don Bosco 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájko Marian 4:0, Zajac Radek 4:0, Gronych Jiří 0:4, WO 0:5, body hostů: Grundza Martin 1:2, Pawlas Nikolas 1:2, Pawlas Leon 1:2, Štec Alexander 1:2, WO 5:0), Orel Stará Bělá - TJ Sokol Radvanice-Bartovice C 14:4 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Fabián Tomáš 3:0, Pavelek Ondřej 2:1, Röder Jiří 2:1, Hejneš Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Vicher Roman 3:1, Lodňan Josef 0:4, Hrbáček Josef 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Horní Lhota - TJ Sokol Hrabůvka B 17:1 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Tomica Daniel 4:0, Hrbáč Roman 3:1, Černý Vojtěch 4:0, Hejl Petr ml. 4:0, body hostů: Molin Tomáš 1:3, Plachý Lukáš 0:4, Vavrečka Jiří 0:4, Tylšar Jan 0:4),
Městský přebor 2.třídy
1. kolo:
SSVČ Don Bosco B - VSK VŠB-TU Ostrava B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pawlas Nikolas 3:1, Caha Jiří 2:2, Grundza Martin 2:2, Štec Alexander 0:2, Pawlas Leon 0:2, body hostů: Staffin Petr 3:1, Václavík Vojtěch 2:2, Dokoupil Jiří 3:1, Broskevič Jan 1:3), Orel Stará Bělá B - TJ Sokol Polanka 14:4 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Fabián Miloš 2:1, Fabián Miloš ml. 3:1, Hejneš Jan 4:0, Röder Jiří 3:1, Darin Kyryl 0:1, body hostů: Folvarčný Petr 0:2, Venclík Lumír 1:3, Buroň Jiří 0:4, Mihula Radim 3:1, Stibor David 0:2), TJ Sokol Hrabůvka C - TJ Sokol Krásné Pole 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stempak Lukáš 4:0, Dyba Daniel 2:2, Stempak Vasil 3:1, Roháč Pavel 1:1, Stempak Tomáš 1:1, body hostů: Ulmann Roman 0:4, Hlista Martin 1:3, Marek Martin 2:2, Plhák Ondřej 2:2), TTC MG ODRA GAS Vratimov C - TJ B. Š. Mariánské Hory B 6:12 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Válek Petr 1:3, Štůsek Dušan 2:2, Damek Lukáš 0:4, Zajíc Filip 3:1, body hostů: Ryška Petr 4:0, Rybář Václav 2:2, Kočí David 3:1, Chodurek Jiří 1:3), TJ Sokol Proskovice - TJ Sokol Výškovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knop Jakub 0:4, Vidlička Jan 0:4, Kunz Martin 3:1, Sahaj Jaroslav 2:2, body hostů: Hinšt František 3:1, Hranická Jana 4:0, Benedík Jaroslav 2:2, Kreisinger Rostislav 2:2), TJ Sokol Klimkovice B - TJ Sokol Horní Lhota B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jankovič Jan 3:1, Merta Marek 1:3, Vilím Stanislav 3:1, Kotala Roman 3:1, body hostů: Jurčík Lukáš 3:1, Hrbáč Roman 0:4, Jurčík Petr 1:3, Bedry Jakub 2:2),
2. kolo:
SK - SVINOV F - TJ Sokol Horní Lhota B 4:14 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Václav 1:3, Beke Jiří 0:2, Barták Tomáš 1:3, Mička Jaroslav 0:4, Volný Jakub 1:1, body hostů: Jurčík Lukáš 4:0, Černý Vojtěch 4:0, Hrbáč Roman 3:1, Jurčík Petr 2:2), TJ Sokol Výškovice - TJ Sokol Klimkovice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kreisinger Rostislav 0:4, Hranická Jana 3:1, Benedík Jaroslav 1:3, Kokeš Martin 1:3, body hostů: Vilím Stanislav 3:1, Jankovič Jan 4:0, Kotala Roman 3:1, Bala Jiří 1:3), TJ B. Š. Mariánské Hory B - TJ Sokol Proskovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybář Václav 3:1, Kočí David 3:1, Chodurek Jiří 2:2, Ryška Petr 3:1, body hostů: Frais René 2:2, Knop Jakub 0:4, Sahaj Jaroslav 0:1, Kunz Martin 3:1, Vidlička Jan 0:3), TJ Sokol Krásné Pole - TTC MG ODRA GAS Vratimov C 9:9 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Hlista Martin 1:3, Plhák Marek 3:1, Marek Martin 3:1, Plhák Ondřej 1:1, Havrlant Tomáš 0:2, body hostů: Štůsek Dušan 2:2, Zajíc Filip 2:2, Válek Petr 3:1, Damek Lukáš 1:3), TJ Sokol Polanka - TJ Sokol Hrabůvka C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Venclík Lumír 3:1, Stibor David 2:2, Buroň Jiří 4:0, Vylegala Tomáš 2:2, body hostů: Roháč Pavel 1:3, Dyba Daniel 0:4, Stempak Vasil 3:1, Brumla David 1:3), VSK VŠB-TU Ostrava B - Orel Stará Bělá B 9:9 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Dokoupil Jiří 4:0, Zeman Tomáš 0:4, Václavík Vojtěch 2:2, Staffin Petr 2:2, body hostů: Fabián Miloš ml. 2:2, Hejneš Jan 1:3, Fabián Tobiáš 2:2, Běčák Matěj 3:1),
3. kolo:
SSVČ Don Bosco B - SK - SVINOV F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pawlas Nikolas 3:1, Caha Jiří 2:0, Grundza Martin 4:0, Schön Martin 2:2, Pawlas Leon 0:2, body hostů: Barták Tomáš 0:4, Volný Jakub 2:2, Polášek Petr 1:3, Mička Jaroslav 2:2), TJ Sokol Hrabůvka C - VSK VŠB-TU Ostrava B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stempak Lukáš 3:1, Mončka Petr 3:1, Stempak Vasil 1:3, Roháč Pavel 3:1, body hostů: Václavík Vojtěch 0:4, Dokoupil Jiří 1:3, Staffin Petr 4:0, Broskevič Jan 1:3), TTC MG ODRA GAS Vratimov C - TJ Sokol Polanka 14:4 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Štůsek Dušan 4:0, Zajíc Filip 4:0, Damek Lukáš 2:2, Válek Petr 3:1, body hostů: Stibor David 1:3, Vylegala Tomáš 0:4, Mihula Radim 0:4, Buroň Jiří 2:2), TJ Sokol Proskovice - TJ Sokol Krásné Pole 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sojka Radim 2:2, Frais René 1:3, Kunz Martin 3:1, Sahaj Jaroslav 2:1, Knop Jakub 0:1, body hostů: Bódiová Milena 3:1, Havrlant Tomáš 0:4, Mojžíš Pavel 3:1, Marek Martin 2:2), TJ Sokol Klimkovice B - TJ B. Š. Mariánské Hory B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilím Stanislav 3:1, Jankovič Jan 3:1, Merta Marek 2:2, Kotala Roman 2:2, body hostů: Ryška Petr 2:2, Chodurek Jiří 1:3, Rybář Václav 1:3, Kočí David 2:2), TJ Sokol Horní Lhota B - TJ Sokol Výškovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jurčík Lukáš 3:1, Jurčík Petr 2:2, Bedry Jakub 3:1, Hrbáč Roman 3:1, body hostů: Hranická Jana 4:0, Benedík Jaroslav 0:4, Hinšt František 1:3, Kreisinger Rostislav 0:4),
4. kolo:
SK - SVINOV F - TJ Sokol Výškovice 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Volný Jakub 2:2, Bartoš Václav 0:4, Henžel Miroslav 3:1, Mička Jaroslav 1:3, body hostů: Hranická Jana 4:0, Hinšt František 2:2, Benedík Jaroslav 3:1, Kreisinger Rostislav 1:3), TJ B. Š. Mariánské Hory B - TJ Sokol Horní Lhota B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ryška Petr 1:3, Rybář Václav 2:2, Chaleplis Christos 2:2, Chodurek Jiří 0:4, body hostů: Jurčík Lukáš 3:1, Hrbáč Roman 4:0, Jurčík Petr 2:2, Bedry Jakub 2:2), TJ Sokol Krásné Pole - TJ Sokol Klimkovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havrlant Tomáš 0:4, Mojžíš Pavel 1:3, Plhák Ondřej 0:4, Marek Martin 3:1, body hostů: Jankovič Jan 2:2, Vilím Stanislav 3:1, Kotala Roman 3:1, Merta Marek 4:0), TJ Sokol Polanka - TJ Sokol Proskovice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Folvarčný Petr 1:2, Mihula Radim 4:0, Stibor David 3:1, Venclík Lumír 4:0, Koňař David 1:0, body hostů: Frais René 2:2, Knop Jakub 0:4, Sahaj Jaroslav 0:4, Kunz Martin 1:3), VSK VŠB-TU Ostrava B - TTC MG ODRA GAS Vratimov C 5:13 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Broskevič Jan 0:4, Václavík Vojtěch 2:2, Zeman Tomáš 0:4, Dokoupil Jiří 3:1, body hostů: Kaloč Bohuslav 2:2, Zajíc Filip 4:0, Válek Petr 2:2, Štůsek Dušan 3:1), SSVČ Don Bosco B - Orel Stará Bělá B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pawlas Nikolas 3:1, Grundza Martin 1:3, Schön Martin 1:3, Caha Jiří 2:2, body hostů: Fabián Miloš ml. 4:0, Hejneš Jan 0:4, Röder Jiří 3:1, Darin Kyryl 2:2),
5. kolo:
Orel Stará Bělá B - SK - SVINOV F 17:1 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Fabián Tobiáš 4:0, Hejneš Jan 3:1, Fabián Miloš ml. 4:0, Běčák Matěj 4:0, body hostů: Volný Jakub 0:4, Barták Tomáš 1:2, Polášek Petr 0:4, Bartoš Václav 0:4, Henžel Miroslav 0:1), TJ Sokol Hrabůvka C - SSVČ Don Bosco B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stempak Tomáš 3:1, Stempak Lukáš 4:0, Stempak Vasil 2:2, Roháč Pavel 4:0, body hostů: Grundza Martin 0:4, Pawlas Nikolas 2:2, Štec Alexander 1:3, Pawlas Leon 0:4), TJ Sokol Proskovice - VSK VŠB-TU Ostrava B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frais René 3:1, Sojka Radim 2:2, Vidlička Jan 0:2, Kunz Martin 1:3, Knop Jakub 0:2, body hostů: Václavík Vojtěch 2:2, Broskevič Jan 1:2, Dokoupil Jiří 3:1, Staffin Petr 4:0, Zeman Tomáš 0:1), TJ Sokol Klimkovice B - TJ Sokol Polanka 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jankovič Jan 3:1, Vilím Stanislav 4:0, Merta Marek 4:0, Kotala Roman 3:1, body hostů: Mihula Radim 0:4, Folvarčný Petr 0:4, Vylegala Tomáš 1:3, Buroň Jiří 1:3), TJ Sokol Horní Lhota B - TJ Sokol Krásné Pole 11:7 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Jurčík Lukáš 2:2, Hrbáč Roman 1:3, Bedry Jakub 3:1, Jurčík Petr 3:1, body hostů: Bódiová Milena 0:2, Mojžíš Pavel 2:2, Marek Martin 4:0, Plhák Ondřej 1:3, Havrlant Tomáš 0:2), TJ Sokol Výškovice - TJ B. Š. Mariánské Hory B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreisinger Rostislav 1:3, Benedík Jaroslav 2:2, Hranická Jana 3:1, Lébl Zdeněk 0:4, body hostů: Ryška Petr 2:2, Kočí David 2:2, Rybář Václav 4:0, Chaleplis Christos 2:2),
6. kolo:
SK - SVINOV F - TJ B. Š. Mariánské Hory B 5:13 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Henžel Miroslav 2:2, Bartoš Václav 1:3, Mička Jaroslav 0:4, Barták Tomáš 2:2, body hostů: Ryška Petr 3:1, Chodurek Jiří 1:3, Rybář Václav 4:0, Kočí David 3:1), TJ Sokol Krásné Pole - TJ Sokol Výškovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mojžíš Pavel 3:1, Marek Martin 2:2, Plhák Ondřej 3:1, Bódiová Milena 1:1, Plhák Marek 1:1, body hostů: Hranická Jana 4:0, Hinšt František 1:3, Benedík Jaroslav 0:4, Kreisinger Rostislav 1:3), TJ Sokol Polanka - TJ Sokol Horní Lhota B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stibor David 0:2, Mihula Radim 3:1, Buroň Jiří 3:1, Venclík Lumír 3:1, Folvarčný Petr 1:1, body hostů: Jurčík Lukáš 4:0, Hrbáč Roman 0:4, Jurčík Petr 1:3, Bedry Jakub 1:3), VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ Sokol Klimkovice B 2:16 (on-line, čtyřhry 0:1, body domácích: Václavík Vojtěch 0:4, Dokoupil Jiří 2:2, Zeman Tomáš 0:4, WO 0:5, body hostů: Vilím Stanislav 3:0, Jankovič Jan 3:0, Merta Marek 2:1, Kotala Roman 2:1, WO 5:0), SSVČ Don Bosco B - TTC MG ODRA GAS Vratimov C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pawlas Nikolas 1:3, Grundza Martin 0:4, Štec Alexander 1:3, Caha Jiří 1:3, body hostů: Guřan Jiří 4:0, Štůsek Dušan 4:0, Válek Petr 4:0, Kolpak Tomáš 1:3), Orel Stará Bělá B - TJ Sokol Hrabůvka C 15:3 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Miloš ml. 2:2, Hejneš Jan 4:0, Fabián Tobiáš 4:0, Běčák Matěj 4:0, body hostů: Brázdil Roman 0:4, Brumla David 1:3, Stempak Vasil 0:4, Dyba Daniel 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka C - SK - SVINOV F 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stempak Lukáš 4:0, Stempak Tomáš 4:0, Stempak Vasil 3:1, Mončka Petr 4:0, body hostů: Bartoš Václav 0:4, Volný Jakub 0:4, Barták Tomáš 1:3, Mička Jaroslav 0:4), TTC MG ODRA GAS Vratimov C - Orel Stará Bělá B 17:1 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Štůsek Dušan 4:0, Zajíc Filip 4:0, Válek Petr 3:1, Guřan Jiří 4:0, body hostů: Hricenko Jan 0:4, Kobolka Dan 0:4, Řepka Miroslav 0:1, Hejneš Jan 1:3, Darin Kyryl 0:3), TJ Sokol Proskovice - SSVČ Don Bosco B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knop Jakub 1:3, Vidlička Jan 0:4, Kunz Martin 3:1, Frais René 4:0, body hostů: Štec Alexander 2:2, Pawlas Leon 1:3, Caha Jiří 3:1, Czina Pavel 2:2), TJ Sokol Horní Lhota B - VSK VŠB-TU Ostrava B 16:2 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Jurčík Lukáš 3:0, Hrbáč Roman 2:1, Bedry Jakub 3:0, Jurčík Petr 2:1, WO 5:0, body hostů: Václavík Vojtěch 2:2, Zíka Milan 0:4, Václavík Jiří 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Výškovice - TJ Sokol Polanka 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knápek Vladimír 0:4, Mroz Jaroslav 0:4, Hinšt František 2:2, Benedík Jaroslav 0:4, body hostů: Mihula Radim 4:0, Venclík Lumír 3:1, Buroň Jiří 4:0, Stibor David 3:0, Folvarčný Petr 0:1), TJ B. Š. Mariánské Hory B - TJ Sokol Krásné Pole 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chodurek Jiří 1:3, Rybář Václav 2:2, Kočí David 4:0, Ryška Petr 1:3, body hostů: Mojžíš Pavel 1:3, Bódiová Milena 2:2, Marek Martin 3:1, Plhák Ondřej 2:2),
8. kolo:
SK - SVINOV F - TJ Sokol Krásné Pole 8:10 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Barták Tomáš 2:2, Henžel Miroslav 2:2, Mička Jaroslav 3:1, Volný Jakub 1:3, body hostů: Mojžíš Pavel 3:1, Bódiová Milena 2:2, Marek Martin 3:1, Plhák Ondřej 0:4), TJ Sokol Polanka - TJ B. Š. Mariánské Hory B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vylegala Tomáš 0:1, Stibor David 2:2, Mihula Radim 1:3, Buroň Jiří 3:1, Folvarčný Petr 0:3, body hostů: Chodurek Jiří 3:1, Ryška Petr 1:3, Kočí David 4:0, Rybář Václav 2:2), VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ Sokol Výškovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staffin Petr 3:1, Václavík Vojtěch 2:2, Dokoupil Jiří 3:1, Zíka Milan 3:1, body hostů: Hinšt František 1:3, Hranická Jana 2:2, Kreisinger Rostislav 0:4, Mroz Jaroslav 2:2), SSVČ Don Bosco B - TJ Sokol Klimkovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Caha Jiří 1:3, Štec Alexander 1:3, Pawlas Leon 0:4, Czina Pavel 1:3, body hostů: Jankovič Jan 2:2, Vilím Stanislav 4:0, Kotala Roman 3:1, Merta Marek 4:0), Orel Stará Bělá B - TJ Sokol Proskovice 16:2 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Fabián Miloš ml. 4:0, Röder Jiří 4:0, Režný Tomáš 2:2, Fabián Tobiáš 4:0, body hostů: Vidlička Jan 0:4, Kunz Lukáš 0:4, Frais René 1:3, Kunz Martin 1:3), TJ Sokol Hrabůvka C - TTC MG ODRA GAS Vratimov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stempak Lukáš 4:0, Stempak Tomáš 1:3, Roháč Pavel 2:2, Mončka Petr 1:3, body hostů: Guřan Jiří 3:1, Štůsek Dušan 2:2, Zajíc Filip 3:1, Kolpak Tomáš 0:4),
9. kolo:
TTC MG ODRA GAS Vratimov C - SK - SVINOV F 12:6 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Štůsek Dušan 2:2, Olbricht Petr 3:1, Konrád Marek 0:2, Zajíc Filip 4:0, Kaloč Bohuslav 2:0, body hostů: Barták Tomáš 1:3, Henžel Miroslav 2:2, Bartoš Václav 2:2, Mička Jaroslav 0:4), TJ Sokol Proskovice - TJ Sokol Hrabůvka C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knop Jakub 0:4, Kunz Michal 0:4, Kunz Martin 3:1, Frais René 2:2, body hostů: Stempak Lukáš 2:2, Stempak Tomáš 3:1, Stempak Vasil 4:0, Schneider Ondřej 2:2), TJ Sokol Klimkovice B - Orel Stará Bělá B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jankovič Jan 4:0, Vilím Stanislav 3:1, Kotala Roman 3:1, Merta Marek 3:1, body hostů: Fabián Miloš ml. 1:3, Hejneš Jan 0:4, Běčák Matěj 2:2, Fabián Tobiáš 0:4), TJ Sokol Horní Lhota B - SSVČ Don Bosco B 15:3 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Jurčík Lukáš 4:0, Hrbáč Roman 3:1, Bedry Jakub 2:2, Jurčík Petr 4:0, body hostů: Pawlas Nikolas 1:3, Grundza Martin 1:3, Caha Jiří 1:3, Pawlas Leon 0:4), TJ B. Š. Mariánské Hory B - VSK VŠB-TU Ostrava B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočí David 2:2, Rybář Václav 2:2, Chodurek Jiří 3:1, Ryška Petr 1:3, body hostů: Zeman Tomáš 0:4, Zíka Milan 1:3, Staffin Petr 4:0, Dokoupil Jiří 3:1), TJ Sokol Krásné Pole - TJ Sokol Polanka 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mojžíš Pavel 4:0, Bódiová Milena 2:2, Plhák Ondřej 2:2, Marek Martin 4:0, body hostů: Folvarčný Petr 0:4, Stibor David 1:3, Venclík Lumír 2:2, Buroň Jiří 1:3),
10. kolo:
SK - SVINOV F - TJ Sokol Polanka 10:8 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Volný Jakub 3:1, Mička Jaroslav 3:1, Henžel Miroslav 2:2, Barták Tomáš 1:3, body hostů: Buroň Jiří 3:1, Vylegala Tomáš 1:3, Venclík Lumír 1:3, Folvarčný Petr 2:2), VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ Sokol Krásné Pole 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Václavík Vojtěch 3:1, Zíka Milan 0:4, Dokoupil Jiří 1:3, Staffin Petr 2:2, body hostů: Plhák Ondřej 2:2, Marek Martin 3:1, Bódiová Milena 3:1, Mojžíš Pavel 2:2), SSVČ Don Bosco B - TJ Sokol Výškovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grundza Martin 2:2, Pawlas Nikolas 1:3, Schön Martin 3:1, Caha Jiří 2:2, body hostů: Hinšt František 4:0, Hranická Jana 3:1, Benedík Jaroslav 0:4, Mroz Jaroslav 1:3), Orel Stará Bělá B - TJ Sokol Horní Lhota B 11:7 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Darin Kyryl 2:2, Röder Jiří 2:2, Hejneš Jan 3:1, Fabián Miloš ml. 2:2, body hostů: Jurčík Lukáš 4:0, Hrbáč Roman 0:4, Jurčík Petr 0:4, Bedry Jakub 3:1), TJ Sokol Hrabůvka C - TJ Sokol Klimkovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stempak Lukáš 4:0, Stempak Tomáš 2:2, Mončka Petr 2:2, Roháč Pavel 4:0, body hostů: Jankovič Jan 2:2, Vilím Stanislav 2:2, Merta Marek 0:4, Bala Jiří 0:4), TTC MG ODRA GAS Vratimov C - TJ Sokol Proskovice 16:2 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Dominik 4:0, Zajíc Filip 3:1, Štůsek Dušan 1:0, Olbricht Petr 4:0, Kolpak Tomáš 2:1, body hostů: Knop Jakub 0:4, Vidlička Jan 0:4, Frais René 0:4, Kunz Martin 2:2),
11. kolo:
TJ Sokol Proskovice - SK - SVINOV F 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knop Jakub 0:4, Kunz Michal 0:4, Vidlička Jan 0:4, Kunz Martin 2:2, body hostů: Barták Tomáš 4:0, Volný Jakub 3:1, Henžel Miroslav 3:1, Mička Jaroslav 4:0), TJ Sokol Klimkovice B - TTC MG ODRA GAS Vratimov C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jankovič Jan 0:4, Vilím Stanislav 1:3, Merta Marek 2:2, Kotala Roman 1:3, body hostů: Guřan Jiří 3:1, Olbricht Petr 4:0, Zajíc Filip 4:0, Müller Dominik 1:3), TJ Sokol Horní Lhota B - TJ Sokol Hrabůvka C 8:10 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Jurčík Lukáš 2:2, Hrbáč Roman 0:4, Bedry Jakub 3:1, Jurčík Petr 1:3, body hostů: Stempak Lukáš 4:0, Stempak Tomáš 3:1, Stempak Vasil 1:3, Roháč Pavel 2:2), TJ Sokol Výškovice - Orel Stará Bělá B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lébl Zdeněk 1:3, Hranická Jana 4:0, Hinšt František 4:0, Mroz Jaroslav 3:1, body hostů: Hricenko Jan 2:2, Kobolka Dan 1:3, Řepka Miroslav 0:4, Kolačko Libor 1:3), TJ B. Š. Mariánské Hory B - SSVČ Don Bosco B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočí David 2:1, Ryška Petr 2:2, Rybář Václav 2:2, Chodurek Jiří 3:1, Chaleplis Christos 0:1, body hostů: Caha Jiří 3:1, Grundza Martin 2:2, Štec Alexander 1:3, Schön Martin 1:3), TJ Sokol Polanka - VSK VŠB-TU Ostrava B 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Folvarčný Petr 2:1, Stibor David 0:2, Venclík Lumír 2:1, Buroň Jiří 1:2, Koňař David 1:0, WO 5:0, body hostů: Dokoupil Jiří 4:0, Václavík Vojtěch 2:2, Václavík Jiří 0:4, WO 0:5),
12. kolo:
SK - SVINOV F - VSK VŠB-TU Ostrava B 11:7 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Tomáš 3:1, Volný Jakub 4:0, Mička Jaroslav 2:2, Skulina Bohumil 1:3, body hostů: Staffin Petr 2:2, Václavík Vojtěch 3:1, Dokoupil Jiří 0:4, Zíka Milan 1:3), SSVČ Don Bosco B - TJ Sokol Krásné Pole 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pawlas Nikolas 2:2, Caha Jiří 0:2, Štec Alexander 0:4, Schön Martin 1:3, Srněnský Alan 0:2, body hostů: Plhák Ondřej 3:1, Marek Martin 4:0, Mojžíš Pavel 3:1, Bódiová Milena 3:1), Orel Stará Bělá B - TJ B. Š. Mariánské Hory B 11:7 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Fabián Miloš ml. 2:2, Hejneš Jan 2:2, Röder Jiří 3:1, Darin Kyryl 2:2, body hostů: Ryška Petr 1:3, Chaleplis Christos 0:4, Chodurek Jiří 2:2, Rybář Václav 4:0), TJ Sokol Hrabůvka C - TJ Sokol Výškovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stempak Lukáš 4:0, Stempak Tomáš 3:1, Stempak Vasil 2:2, Mončka Petr 3:1, body hostů: Mroz Jaroslav 1:3, Hranická Jana 3:1, Lébl Zdeněk 0:4, Knápek Vladimír 0:4), TTC MG ODRA GAS Vratimov C - TJ Sokol Horní Lhota B 12:6 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Olbricht Petr 3:1, Guřan Jiří 2:0, Müller Dominik 3:1, Zajíc Filip 2:2, Konrád Marek 0:2, body hostů: Jurčík Lukáš 3:1, Hrbáč Roman 1:3, Jurčík Petr 1:3, Bedry Jakub 1:3), TJ Sokol Proskovice - TJ Sokol Klimkovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vidlička Jan 0:3, Knop Jakub 0:4, Kunz Martin 4:0, Frais René 1:3, Kunz Michal 0:1, body hostů: Jankovič Jan 3:1, Merta Marek 3:1, Vilím Stanislav 3:1, Kotala Roman 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Klimkovice B - SK - SVINOV F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jankovič Jan 4:0, Vilím Stanislav 3:1, Merta Marek 2:2, Kotala Roman 2:2, body hostů: Barták Tomáš 1:3, Volný Jakub 1:3, Henžel Miroslav 1:3, Mička Jaroslav 2:2), TJ Sokol Horní Lhota B - TJ Sokol Proskovice 15:3 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Vojtěch 3:1, Hrbáč Roman 3:1, Bedry Jakub 4:0, Jurčík Petr 3:1, body hostů: Knop Jakub 0:4, Vidlička Jan 1:3, Kunz Martin 1:3, Frais René 1:3), TJ Sokol Výškovice - TTC MG ODRA GAS Vratimov C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kreisinger Rostislav 0:4, Hranická Jana 2:2, Mroz Jaroslav 0:4, Lébl Zdeněk 0:4, body hostů: Guřan Jiří 4:0, Olbricht Petr 3:1, Zajíc Filip 4:0, Müller Dominik 3:1), TJ B. Š. Mariánské Hory B - TJ Sokol Hrabůvka C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chodurek Jiří 3:1, Ryška Petr 3:1, Rybář Václav 3:1, Kočí David 3:1, body hostů: Stempak Tomáš 1:3, Brumla David 3:1, Schneider Ondřej 0:4, Dyba Daniel 0:4), TJ Sokol Krásné Pole - Orel Stará Bělá B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plhák Ondřej 2:2, Bódiová Milena 2:2, Mojžíš Pavel 1:3, Marek Martin 3:1, body hostů: Fabián Miloš ml. 3:1, Hejneš Jan 0:4, Běčák Matěj 2:2, Fabián Tobiáš 3:1), TJ Sokol Polanka - SSVČ Don Bosco B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mihula Radim 2:1, Buroň Jiří 2:1, Venclík Lumír 1:2, Stibor David 1:0, Folvarčný Petr 1:1, WO 5:0, body hostů: Pawlas Nikolas 2:2, Caha Jiří 3:1, Schön Martin 0:4, WO 0:5),
14. kolo:
VSK VŠB-TU Ostrava B - SSVČ Don Bosco B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staffin Petr 4:0, Václavík Vojtěch 4:0, Zíka Milan 4:0, Broskevič Jan 3:1, body hostů: Pawlas Nikolas 0:4, Caha Jiří 0:2, Grundza Martin 1:3, Štec Alexander 0:4, Czina Pavel 0:2), TJ Sokol Polanka - Orel Stará Bělá B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Folvarčný Petr 2:2, Stibor David 1:3, Mihula Radim 3:1, Vylegala Tomáš 1:3, body hostů: Fabián Miloš ml. 3:1, Hejneš Jan 2:2, Běčák Matěj 1:3, Fabián Tobiáš 3:1), TJ Sokol Krásné Pole - TJ Sokol Hrabůvka C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seget Viktor 0:4, Mojžíš Pavel 2:2, Plhák Ondřej 2:2, Marek Martin 2:2, body hostů: Stempak Lukáš 4:0, Stempak Tomáš 2:2, Stempak Vasil 2:2, Roháč Pavel 2:2), TJ B. Š. Mariánské Hory B - TTC MG ODRA GAS Vratimov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočí David 1:3, Rybář Václav 3:1, Ryška Petr 2:2, Chodurek Jiří 0:4, body hostů: Olbricht Petr 4:0, Štůsek Dušan 1:3, Zajíc Filip 3:1, Müller Dominik 2:2), TJ Sokol Výškovice - TJ Sokol Proskovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreisinger Rostislav 3:1, Hinšt František 2:1, Hranická Jana 4:0, Mroz Jaroslav 3:1, Benedík Jaroslav 0:1, body hostů: Vidlička Jan 0:4, Knop Jakub 0:4, Frais René 1:3, Kunz Martin 3:1), TJ Sokol Horní Lhota B - TJ Sokol Klimkovice B 9:9 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Jurčík Lukáš 4:0, Hrbáč Roman 1:3, Bedry Jakub 1:3, Jurčík Petr 3:1, body hostů: Jankovič Jan 2:2, Merta Marek 1:3, Kotala Roman 2:2, Vilím Stanislav 2:2),
15. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota B - SK - SVINOV F 12:6 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Bedry Jakub 3:1, Jurčík Petr 2:2, Hrbáč Roman 2:2, Jurčík Lukáš 3:1, body hostů: Barták Tomáš 4:0, Henžel Miroslav 2:2, Bartoš Václav 0:4, Mička Jaroslav 0:4), TJ Sokol Klimkovice B - TJ Sokol Výškovice 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Merta Marek 2:1, Kotala Roman 2:1, Vilím Stanislav 3:0, Jankovič Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Hranická Jana 3:1, Hinšt František 0:4, Mroz Jaroslav 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Proskovice - TJ B. Š. Mariánské Hory B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knop Jakub 0:4, Vidlička Jan 0:4, Kunz Martin 2:2, Frais René 2:2, body hostů: Ryška Petr 3:1, Chodurek Jiří 3:1, Rybář Václav 3:1, Václavíková Anežka 3:1), TTC MG ODRA GAS Vratimov C - TJ Sokol Krásné Pole 15:3 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Filip 3:1, Müller Dominik 3:1, Olbricht Petr 4:0, Štůsek Dušan 3:1, body hostů: Bódiová Milena 0:4, Mojžíš Pavel 1:3, Marek Martin 2:2, Plhák Ondřej 0:4), TJ Sokol Hrabůvka C - TJ Sokol Polanka 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stempak Lukáš 3:1, Stempak Tomáš 3:1, Stempak Vasil 2:2, Roháč Pavel 4:0, body hostů: Mihula Radim 1:1, Stibor David 0:4, Venclík Lumír 2:2, Buroň Jiří 1:3, Folvarčný Petr 0:2), Orel Stará Bělá B - VSK VŠB-TU Ostrava B 13:5 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Miloš ml. 4:0, Hejneš Jan 2:2, Röder Jiří 3:1, Darin Kyryl 3:1, body hostů: Václavík Vojtěch 2:2, Václavík Jiří 0:4, Zeman Tomáš 0:4, Dokoupil Jiří 2:2),
16. kolo:
SK - SVINOV F - SSVČ Don Bosco B 15:3 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Volný Jakub 4:0, Mička Jaroslav 2:2, Henžel Miroslav 4:0, Barták Tomáš 4:0, body hostů: Grundza Martin 0:4, Pawlas Nikolas 1:3, Štec Alexander 1:3, Srněnský Alan 0:4), VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ Sokol Hrabůvka C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staffin Petr 2:2, Václavík Vojtěch 0:4, Dokoupil Jiří 2:2, Zíka Milan 2:2, body hostů: Stempak Lukáš 4:0, Stempak Tomáš 4:0, Roháč Pavel 1:3, Stempak Vasil 1:3), TJ Sokol Polanka - TTC MG ODRA GAS Vratimov C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vylegala Tomáš 0:4, Folvarčný Petr 2:2, Mihula Radim 2:2, Buroň Jiří 1:3, body hostů: Olbricht Petr 4:0, Štůsek Dušan 3:1, Kaloč Bohuslav 1:3, Müller Dominik 3:1), TJ Sokol Krásné Pole - TJ Sokol Proskovice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bódiová Milena 4:0, Mojžíš Pavel 3:1, Plhák Ondřej 3:1, Marek Martin 4:0, body hostů: Knop Jakub 0:4, Vidlička Jan 0:4, Frais René 1:3, Kunz Martin 1:3), TJ B. Š. Mariánské Hory B - TJ Sokol Klimkovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočí David 1:3, Ryška Petr 1:3, Rybář Václav 2:2, Chodurek Jiří 2:2, body hostů: Jankovič Jan 4:0, Vilím Stanislav 4:0, Merta Marek 1:3, Kotala Roman 1:3), TJ Sokol Výškovice - TJ Sokol Horní Lhota B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knápek Vladimír 0:4, Hranická Jana 3:1, Hinšt František 2:2, Kreisinger Rostislav 1:3, body hostů: Jurčík Lukáš 3:1, Hrbáč Roman 1:3, Bedry Jakub 3:1, Jurčík Petr 3:1),
17. kolo:
TJ Sokol Výškovice - SK - SVINOV F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kreisinger Rostislav 1:3, Hranická Jana 3:1, Hinšt František 2:2, Benedík Jaroslav 0:2, Lébl Zdeněk 0:2, body hostů: Barták Tomáš 2:2, Volný Jakub 4:0, Henžel Miroslav 3:1, Mička Jaroslav 1:3), TJ Sokol Horní Lhota B - TJ B. Š. Mariánské Hory B 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Jurčík Lukáš 2:2, Bedry Jakub 2:2, Jurčík Petr 2:2, Hrbáč Roman 1:3, body hostů: Chodurek Jiří 1:3, Ryška Petr 2:2, Kočí David 2:2, Rybář Václav 4:0), TJ Sokol Klimkovice B - TJ Sokol Krásné Pole 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotala Roman 2:2, Jankovič Jan 2:2, Vilím Stanislav 3:1, Merta Marek 1:3, body hostů: Havrlant Tomáš 1:3, Bódiová Milena 3:1, Marek Martin 3:1, Plhák Ondřej 1:3), TJ Sokol Proskovice - TJ Sokol Polanka 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knop Jakub 0:4, Kunz Michal 0:4, Frais René 1:3, Kunz Martin 4:0, body hostů: Venclík Lumír 3:1, Stibor David 2:2, Mihula Radim 1:1, Buroň Jiří 3:1, Folvarčný Petr 2:0), TTC MG ODRA GAS Vratimov C - VSK VŠB-TU Ostrava B 16:2 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Štůsek Dušan 3:1, Kaloč Bohuslav 3:1, Müller Dominik 4:0, Olbricht Petr 4:0, body hostů: Zíka Milan 0:4, Zeman Tomáš 0:4, Staffin Petr 2:2, Broskevič Jan 0:4), Orel Stará Bělá B - SSVČ Don Bosco B 14:4 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Röder Jiří 3:0, Darin Kyryl 2:1, Režný Tomáš 0:3, Hejneš Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Grundza Martin 2:2, Miko David 1:3, Srněnský Alan 1:3, WO 0:5),
18. kolo:
SK - SVINOV F - Orel Stará Bělá B 12:6 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Skulina Bohumil 2:2, Barták Tomáš 3:1, Volný Jakub 3:1, Mička Jaroslav 1:2, WO 2:0, body hostů: Fabián Miloš ml. 4:0, Režný Tomáš 0:4, Hricenko Jan 2:2, Darin Kyryl 0:3, WO 0:2), SSVČ Don Bosco B - TJ Sokol Hrabůvka C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pawlas Nikolas 3:1, Grundza Martin 0:4, Caha Jiří 1:3, Miko David 1:3, body hostů: Stempak Lukáš 4:0, Stempak Tomáš 2:2, Stempak Vasil 2:2, Mončka Petr 3:1), VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ Sokol Proskovice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staffin Petr 4:0, Dokoupil Jiří 3:1, Zíka Milan 4:0, Zeman Tomáš 2:2, body hostů: Vidlička Jan 0:4, Knop Jakub 0:4, Frais René 1:3, Kunz Martin 2:2), TJ Sokol Polanka - TJ Sokol Klimkovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Venclík Lumír 0:2, Buroň Jiří 2:2, Mihula Radim 1:3, Folvarčný Petr 2:2, Stibor David 0:2, body hostů: Jankovič Jan 2:2, Vilím Stanislav 4:0, Merta Marek 2:2, Kotala Roman 3:1), TJ Sokol Krásné Pole - TJ Sokol Horní Lhota B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bódiová Milena 3:1, Mojžíš Pavel 3:1, Plhák Ondřej 3:1, Marek Martin 2:2, body hostů: Bedry Jakub 0:4, Jurčík Lukáš 4:0, Hrbáč Roman 1:3, Jurčík Petr 0:4), TJ B. Š. Mariánské Hory B - TJ Sokol Výškovice 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočí David 4:0, Kožušník Milan 0:4, Rybář Václav 4:0, Chodurek Jiří 3:1, body hostů: Hranická Jana 2:2, Kreisinger Rostislav 1:3, Benedík Jaroslav 1:3, Hinšt František 1:3),
19. kolo:
TJ B. Š. Mariánské Hory B - SK - SVINOV F 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočí David 3:1, Václavíková Anežka 3:1, Rybář Václav 4:0, Chodurek Jiří 3:1, body hostů: Volný Jakub 1:3, Henžel Miroslav 0:4, Skulina Bohumil 0:2, Barták Tomáš 2:2, Mička Jaroslav 0:2), TJ Sokol Výškovice - TJ Sokol Krásné Pole 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hranická Jana 3:1, Kreisinger Rostislav 2:2, Benedík Jaroslav 2:2, Knápek Vladimír 0:3, WO 0:1, body hostů: Havrlant Tomáš 1:2, Hlista Martin 1:3, Plhák Ondřej 3:1, Marek Martin 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Horní Lhota B - TJ Sokol Polanka 10:8 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Bedry Jakub 1:3, Jurčík Petr 2:2, Hrbáč Roman 1:3, Jurčík Lukáš 4:0, body hostů: Venclík Lumír 3:1, Stibor David 1:3, Folvarčný Petr 1:3, Buroň Jiří 3:1), TJ Sokol Klimkovice B - VSK VŠB-TU Ostrava B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vilím Stanislav 3:0, Zbořil Michal 1:2, Merta Marek 2:1, Kotala Roman 2:1, WO 5:0, body hostů: Václavík Vojtěch 1:3, Zíka Milan 3:1, Hejzlarová Lucie 0:4, WO 0:5), TTC MG ODRA GAS Vratimov C - SSVČ Don Bosco B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olbricht Petr 4:0, Müller Dominik 4:0, Konrád Marek 0:4, Štůsek Dušan 3:1, body hostů: Pawlas Nikolas 2:2, Grundza Martin 1:3, Caha Jiří 1:3, Štec Alexander 1:3), TJ Sokol Hrabůvka C - Orel Stará Bělá B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stempak Lukáš 4:0, Stempak Tomáš 4:0, Roháč Pavel 2:2, Mončka Petr 2:2, body hostů: Fabián Miloš ml. 1:3, Hejneš Jan 1:3, Běčák Matěj 0:4, Fabián Tobiáš 2:2),
20. kolo:
SK - SVINOV F - TJ Sokol Hrabůvka C 10:8 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Henžel Miroslav 1:3, Mička Jaroslav 3:1, Volný Jakub 3:1, Barták Tomáš 3:1, body hostů: Stempak Lukáš 3:1, Stempak Vasil 0:4, Mončka Petr 1:3, Brumla David 2:2), Orel Stará Bělá B - TTC MG ODRA GAS Vratimov C 7:11 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Fabián Miloš ml. 1:3, Hejneš Jan 1:3, Běčák Matěj 1:3, Fabián Tobiáš 2:2, body hostů: Guřan Jiří 3:1, Štůsek Dušan 4:0, Olbricht Petr 4:0, Kolpak Tomáš 0:4), SSVČ Don Bosco B - TJ Sokol Proskovice 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Caha Jiří 4:0, Grundza Martin 3:1, Miko David 3:1, WO 0:5, body hostů: Knop Jakub 0:3, Kunz Michal 0:3, Frais René 0:3, Kunz Martin 2:1, WO 5:0), VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ Sokol Horní Lhota B 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zíka Milan 0:4, Václavík Vojtěch 0:4, Broskevič Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Jurčík Lukáš 3:0, Jurčík Petr 3:0, Bedry Jakub 3:0, Hrbáč Roman 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Polanka - TJ Sokol Výškovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vylegala Tomáš 2:2, Folvarčný Petr 2:2, Buroň Jiří 3:1, Stibor David 3:1, body hostů: Hranická Jana 4:0, Benedík Jaroslav 1:3, Kreisinger Rostislav 0:4, Hinšt František 1:3), TJ Sokol Krásné Pole - TJ B. Š. Mariánské Hory B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bódiová Milena 3:1, Mojžíš Pavel 3:1, Plhák Ondřej 4:0, Marek Martin 3:1, body hostů: Václavíková Anežka 0:4, Pokojský Čestmír 0:4, Ryška Petr 1:3, Kočí David 2:2),
21. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole - SK - SVINOV F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bódiová Milena 1:3, Mojžíš Pavel 2:2, Plhák Ondřej 1:3, Marek Martin 1:3, body hostů: Barták Tomáš 3:1, Volný Jakub 4:0, Mička Jaroslav 1:3, Henžel Miroslav 3:1), TJ B. Š. Mariánské Hory B - TJ Sokol Polanka 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybář Václav 2:2, Kočí David 2:2, Ryška Petr 3:1, Chodurek Jiří 3:1, body hostů: Venclík Lumír 2:2, Stibor David 0:4, Folvarčný Petr 0:4, Buroň Jiří 4:0), TJ Sokol Výškovice - VSK VŠB-TU Ostrava B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreisinger Rostislav 0:4, Hranická Jana 4:0, Benedík Jaroslav 2:2, Hinšt František 3:1, body hostů: Staffin Petr 3:1, Broskevič Jan 1:3, Zíka Milan 2:2, Dokoupil Jiří 1:3), TJ Sokol Klimkovice B - SSVČ Don Bosco B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jankovič Jan 3:1, Vilím Stanislav 3:1, Merta Marek 3:1, Kotala Roman 4:0, body hostů: Caha Jiří 3:1, Miko David 0:4, Czina Pavel 0:4, Štec Alexander 0:4), TJ Sokol Proskovice - Orel Stará Bělá B 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Knop Jakub 0:4, Frais René 1:3, Kunz Martin 1:3, WO 0:5, body hostů: Fabián Miloš ml. 3:0, Hejneš Jan 3:0, Fabián Miloš 3:0, Darin Kyryl 1:2, WO 5:0), TTC MG ODRA GAS Vratimov C - TJ Sokol Hrabůvka C 15:3 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Guřan Jiří 4:0, Zajíc Filip 3:1, Müller Dominik 3:1, Olbricht Petr 3:1, body hostů: Stempak Tomáš 1:3, Stempak Lukáš 2:2, Mončka Petr 0:4, Návrat Tomáš 0:4),
22. kolo:
SK - SVINOV F - TTC MG ODRA GAS Vratimov C 2:16 (on-line, čtyřhry 0:1, body domácích: Barták Tomáš 1:3, Henžel Miroslav 1:3, Mička Jaroslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Olbricht Petr 3:0, Zajíc Filip 2:1, Štůsek Dušan 3:0, Müller Dominik 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Hrabůvka C - TJ Sokol Proskovice 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stempak Lukáš 3:0, Stempak Tomáš 2:1, Stempak Vasil 2:1, Roháč Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Kunz Martin 0:4, Frais René 3:1, Knop Jakub 0:4, WO 0:5), Orel Stará Bělá B - TJ Sokol Klimkovice B 8:10 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Fabián Miloš ml. 1:3, Hejneš Jan 1:3, Röder Jiří 1:3, Darin Kyryl 3:1, body hostů: Vilím Stanislav 4:0, Jankovič Jan 3:1, Merta Marek 3:1, Jahoda Dušan 0:4), SSVČ Don Bosco B - TJ Sokol Horní Lhota B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grundza Martin 0:4, Štec Alexander 1:3, Miko David 0:4, Srněnský Alan 1:3, body hostů: Jurčík Lukáš 4:0, Hrbáč Roman 3:1, Bedry Jakub 4:0, Jurčík Petr 3:1), VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ B. Š. Mariánské Hory B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staffin Petr 1:3, Dokoupil Jiří 2:2, Zíka Milan 1:3, Václavík Vojtěch 1:3, body hostů: Ryška Petr 1:3, Chodurek Jiří 4:0, Rybář Václav 2:2, Kočí David 4:0), TJ Sokol Polanka - TJ Sokol Krásné Pole 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Venclík Lumír 0:4, Stibor David 1:3, Mihula Radim 2:2, Buroň Jiří 3:1, body hostů: Plhák Ondřej 3:1, Marek Martin 2:2, Bódiová Milena 3:1, Mojžíš Pavel 2:2),
23. kolo:
TJ Sokol Polanka - SK - SVINOV F 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Venclík Lumír 3:1, Vylegala Tomáš 0:2, Mihula Radim 2:2, Buroň Jiří 2:2, Stibor David 2:0, body hostů: Barták Tomáš 1:3, Volný Jakub 4:0, Henžel Miroslav 2:2, Mička Jaroslav 0:4), TJ Sokol Krásné Pole - VSK VŠB-TU Ostrava B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bódiová Milena 3:0, Havrlant Tomáš 1:2, Plhák Ondřej 2:1, Marek Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Zíka Milan 0:4, Václavík Vojtěch 3:1, Václavík Jiří 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Výškovice - SSVČ Don Bosco B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hranická Jana 3:0, Benedík Jaroslav 1:2, Hinšt František 2:1, Kreisinger Rostislav 1:2, WO 5:0, body hostů: Pawlas Nikolas 3:1, Czina Pavel 0:4, Srněnský Alan 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Horní Lhota B - Orel Stará Bělá B 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Jurčík Lukáš 3:1, Hrbáč Roman 1:3, Bedry Jakub 1:3, Jurčík Petr 2:2, body hostů: Fabián Miloš ml. 2:2, Hejneš Jan 2:2, Darin Kyryl 2:2, Hricenko Jan 3:1), TJ Sokol Klimkovice B - TJ Sokol Hrabůvka C 18:0wo, TJ Sokol Proskovice - TTC MG ODRA GAS Vratimov C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knop Jakub 0:4, Vidlička Jan 0:4, Kunz Martin 1:3, Frais René 2:2, body hostů: Štůsek Dušan 2:2, Olbricht Petr 4:0, Kaloč Bohuslav 3:1, Müller Dominik 4:0),
24. kolo:
SK - SVINOV F - TJ Sokol Proskovice 12:6 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Tomáš 3:1, Henžel Miroslav 4:0, Mička Jaroslav 2:2, Skulina Bohumil 2:2, body hostů: Knop Jakub 0:4, Kunz Lukáš 0:4, Frais René 3:1, Kunz Martin 2:2), TTC MG ODRA GAS Vratimov C - TJ Sokol Klimkovice B 16:2 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Olbricht Petr 2:2, Müller Dominik 4:0, Zajíc Filip 4:0, Guřan Jiří 4:0, body hostů: Jankovič Jan 1:3, Vilím Stanislav 1:3, Merta Marek 0:4, Kotala Roman 0:4), TJ Sokol Hrabůvka C - TJ Sokol Horní Lhota B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stempak Lukáš 3:1, Stempak Tomáš 1:3, Stempak Vasil 0:4, Roháč Pavel 3:1, body hostů: Jurčík Lukáš 4:0, Neuwirth Filip 2:2, Jurčík Petr 1:3, Bedry Jakub 2:2), Orel Stará Bělá B - TJ Sokol Výškovice 7:11 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Fabián Miloš ml. 2:2, Fabián Tobiáš 1:3, Běčák Matěj 4:0, Režný Tomáš 0:4, body hostů: Hranická Jana 3:1, Hinšt František 3:1, Benedík Jaroslav 2:2, Kreisinger Rostislav 1:3), SSVČ Don Bosco B - TJ B. Š. Mariánské Hory B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Caha Jiří 1:3, Srněnský Alan 0:4, Czina Pavel 0:4, Pawlas Nikolas 1:3, body hostů: Chodurek Jiří 4:0, Ryška Petr 4:0, Rybář Václav 2:2, Kočí David 4:0), VSK VŠB-TU Ostrava B - TJ Sokol Polanka 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staffin Petr 2:2, Zíka Milan 2:2, Václavík Vojtěch 2:2, Dokoupil Jiří 3:1, body hostů: Buroň Jiří 3:1, Venclík Lumír 2:2, Stibor David 1:3, Mihula Radim 0:2, Folvarčný Petr 1:1),
25. kolo:
VSK VŠB-TU Ostrava B - SK - SVINOV F 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dokoupil Jiří 2:1, Václavík Vojtěch 2:1, Václavík Jiří 0:3, Staffin Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Barták Tomáš 3:1, Mička Jaroslav 1:3, Kaštovský Petr 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Krásné Pole - SSVČ Don Bosco B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bódiová Milena 3:1, Mojžíš Pavel 3:1, Plhák Ondřej 3:1, Marek Martin 4:0, body hostů: Pawlas Nikolas 3:1, Štec Alexander 0:2, Grundza Martin 0:4, Caha Jiří 0:4, Pawlas Leon 0:2), TJ B. Š. Mariánské Hory B - Orel Stará Bělá B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryška Petr 3:1, Kočí David 0:4, Rybář Václav 2:2, Chodurek Jiří 2:2, body hostů: Fabián Miloš ml. 2:2, Hejneš Jan 1:3, Darin Kyryl 4:0, Běčák Matěj 2:2), TJ Sokol Výškovice - TJ Sokol Hrabůvka C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreisinger Rostislav 0:4, Hranická Jana 4:0, Benedík Jaroslav 0:4, Hinšt František 1:3, body hostů: Stempak Lukáš 3:1, Stempak Tomáš 2:2, Mončka Petr 3:1, Roháč Pavel 3:1), TJ Sokol Horní Lhota B - TTC MG ODRA GAS Vratimov C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jurčík Lukáš 4:0, Bedry Jakub 4:0, Peřina Jan 3:1, Jurčík Petr 3:1, body hostů: Karas Maroš 0:4, Kaloč Bohuslav 2:2, Konrád Marek 0:4, Pravda Adam 0:4), TJ Sokol Klimkovice B - TJ Sokol Proskovice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merta Marek 3:1, Kotala Roman 3:1, Jankovič Jan 4:0, Vilím Stanislav 4:0, body hostů: Knop Jakub 0:4, Vidlička Jan 0:4, Frais René 0:4, Kunz Martin 2:2),
26. kolo:
SK - SVINOV F - TJ Sokol Klimkovice B 10:8 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Kaštovský Petr 2:2, Henžel Miroslav 0:4, Barták Tomáš 3:1, Volný Jakub 4:0, body hostů: Jankovič Jan 2:2, Vilím Stanislav 1:3, Merta Marek 1:3, Kotala Roman 3:1), TJ Sokol Proskovice - TJ Sokol Horní Lhota B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kunz Michal 0:4, Adámková Markéta 0:4, Frais René 0:4, Kunz Martin 4:0, body hostů: Bedry Jakub 3:1, Neuwirth Filip 3:1, Jurčík Petr 3:1, Hrbáč Roman 3:1), TTC MG ODRA GAS Vratimov C - TJ Sokol Výškovice 15:3 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Müller Dominik 3:0, Konrád Marek 0:3, Guřan Jiří 3:0, Olbricht Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Hranická Jana 1:3, Benedík Jaroslav 1:3, Kreisinger Rostislav 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Hrabůvka C - TJ B. Š. Mariánské Hory B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stempak Tomáš 4:0, Mončka Petr 2:2, Stempak Vasil 1:3, Brázdil Roman 1:3, body hostů: Ryška Petr 2:2, Chodurek Jiří 3:1, Rybář Václav 3:1, Kočí David 0:4), Orel Stará Bělá B - TJ Sokol Krásné Pole 12:6 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Miloš ml. 3:1, Hejneš Jan 2:2, Röder Jiří 3:1, Darin Kyryl 3:1, body hostů: Havrlant Tomáš 0:4, Bódiová Milena 1:3, Mojžíš Pavel 2:2, Marek Martin 2:2), SSVČ Don Bosco B - TJ Sokol Polanka 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pawlas Nikolas 4:0, Grundza Martin 1:3, Caha Jiří 2:2, Štec Alexander 1:1, Pawlas Leon 0:2, body hostů: Venclík Lumír 2:2, Folvarčný Petr 2:2, Buroň Jiří 2:2, Stibor David 2:2),
Městský přebor 3.třídy
1. kolo:
Orel Třebovice - TJ Sokol Horní Lhota C 5:13 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Vlk Aleš 1:3, Kronberg Alfréd 0:2, Lochman Ondřej 1:3, Lukša Zdeněk 3:1, Broskevič Lumír 0:2, body hostů: Peřina Jan 3:1, Kučera Jiří 3:1, Černý Zdeněk 1:3, Černý Vojtěch 4:0), Orel Stará Bělá C - TTC MG Odra GAS Vratimov D 16:2 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Röder Jiří 4:0, Šimko Tomáš 4:0, Darin Kyryl 4:0, Režný Tomáš 2:2, body hostů: Adamec Petr 1:3, Konrád Marek 0:4, Pravda Adam 1:3, Kolpak Tomáš 0:4), TJ Sokol Krásné Pole B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D 9:9 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jiří 2:2, Seget Viktor 2:2, Hlista Martin 2:2, Prokop Radomír 1:1, Havrlant Tomáš 1:1, body hostů: Kolenčiak Ivan 3:1, Hrbáček Josef 0:4, Neuvirth Jan 3:1, Kožušník Jiří 2:2), TJ B. Š. Mariánské Hory C - TJ Ostrava KST G 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štolba Miroslav 1:3, Mrozovský Libor 0:4, Kožušník Milan 0:4, Chaleplis Christos 0:4, body hostů: Kindl Tomáš 4:0, Bajgerová Kristýna 4:0, Jůza Jaroslav 4:0, Kubas Marcel 3:1),
2. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - SK Vřesina LT B 11:7 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Kolenčiak Ivan 3:1, Hrbáček Josef 3:1, Šustek Antonín 2:2, Kožušník Jiří 2:2, body hostů: Fabián Miroslav 4:0, Břečka David 0:4, Gronych Jiří 0:4, Plaček Lumír 2:2), TTC MG Odra GAS Vratimov D - TJ Sokol Krásné Pole B 12:6 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Konrád Marek 2:2, Pravda Adam 1:3, Kolpak Tomáš 3:1, Kaloč Bohuslav 4:0, body hostů: Prokop Radomír 2:2, Hlista Martin 2:2, Herold Jiří 1:3, Seget Viktor 1:3), TJ Sokol Horní Lhota C - Orel Stará Bělá C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Vojtěch 2:2, Černý Zdeněk 0:4, Peřina Jan 2:2, Kučera Jiří 1:3, body hostů: Darin Kyryl 2:2, Šimko Tomáš 4:0, Röder Jiří 4:0, Režný Tomáš 1:3), TJ Sokol Hrabůvka D - Orel Třebovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brázdil Roman 3:1, Dyba Daniel 1:3, Mališ Petr 2:2, Smieško Tomáš 1:3, body hostů: Lukša Zdeněk 3:1, Kronberg Alfréd 2:2, Lochman Ondřej 4:0, Pajurek Josef 0:4),
3. kolo:
Orel Stará Bělá C - TJ Sokol Hrabůvka D 13:5 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Šimko Tomáš 4:0, Darin Kyryl 2:2, Röder Jiří 4:0, Režný Tomáš 2:2, body hostů: Dyba Daniel 1:3, Brumla David 2:2, Smieško Tomáš 1:3, Mališ Petr 0:4), TJ Sokol Krásné Pole B - TJ Sokol Horní Lhota C 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Havrlant Tomáš 2:2, Hlista Martin 2:2, Herold Jiří 1:3, Prokop Radomír 1:3, body hostů: Peřina Jan 4:0, Kučera Jiří 2:2, Černý Zdeněk 1:3, Černý Vojtěch 3:1), SK Vřesina LT B - TTC MG Odra GAS Vratimov D 13:5 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Plaček Lumír 3:1, Cikryt Michal 3:1, Lotrek Kryštof 2:2, Fabián Miroslav 3:1, body hostů: Kaloč Bohuslav 1:3, Karas Maroš 0:4, Zajíc Filip 4:0, Pravda Adam 0:4), TJ B. Š. Mariánské Hory C - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kožušník Milan 1:3, Štolba Miroslav 2:2, Pokojský Čestmír 0:4, Chaleplis Christos 4:0, body hostů: Kolenčiak Ivan 3:1, Neuvirth Jan 2:2, Hrbáček Josef 3:1, Kožušník Jiří 1:3), SK - SVINOV G - TJ Ostrava KST G 0:18 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Volný Jakub 0:4, Bartoš Václav 0:4, Skulina Bohumil 0:4, Matušek Petr 0:4, body hostů: Jůza Jaroslav 4:0, Kindl Tomáš 4:0, Ondračka Adam 4:0, Kubas Marcel 4:0),
4. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov D - TJ B. Š. Mariánské Hory C 9:9 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Konrád Marek 0:4, Kaloč Bohuslav 3:1, Kolpak Tomáš 1:3, Štůsek Dušan 3:1, body hostů: Pokojský Čestmír 2:2, Kožušník Milan 2:2, Chaleplis Christos 3:1, Štolba Miroslav 2:2), TJ Sokol Horní Lhota C - SK Vřesina LT B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peřina Jan 2:2, Černý Vojtěch 1:3, Kučera Jiří 1:3, Černý Zdeněk 2:2, body hostů: Plaček Lumír 3:1, Fabián Miroslav 4:0, Břečka David 0:4, Lotrek Kryštof 3:1), TJ Sokol Hrabůvka D - TJ Sokol Krásné Pole B 12:6 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Brumla David 2:2, Dyba Daniel 2:2, Mališ Petr 4:0, Brázdil Roman 3:1, body hostů: Havrlant Tomáš 2:2, Hlista Martin 0:4, Herold Jiří 1:3, Prokop Radomír 2:2), Orel Třebovice - Orel Stará Bělá C 5:13 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Dobřanský Václav ml. 0:2, Lochman Ondřej 2:2, Broskevič Lumír 0:4, Lukša Zdeněk 3:1, Kronberg Alfréd 0:2, body hostů: Röder Jiří 2:2, Šimko Tomáš 4:0, Režný Tomáš 2:2, Darin Kyryl 3:1),
5. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole B - Orel Třebovice 13:5 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Havrlant Tomáš 3:1, Hlista Martin 3:1, Černý Jiří 3:1, Prokop Radomír 3:1, body hostů: Kronberg Alfréd 0:4, Lochman Ondřej 4:0, Broskevič Lumír 0:4, Vlk Aleš 0:4), SK Vřesina LT B - TJ Sokol Hrabůvka D 10:8 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Cikryt Michal 3:1, Gronych Jiří 1:3, Plaček Lumír 2:2, Lotrek Kryštof 3:1, body hostů: Brumla David 1:3, Smieško Tomáš 1:3, Mališ Petr 4:0, Dyba Daniel 1:3), TJ B. Š. Mariánské Hory C - TJ Sokol Horní Lhota C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chaleplis Christos 2:2, Kožušník Milan 3:1, Teichmann Pavel 3:1, Štolba Miroslav 4:0, body hostů: Černý Vojtěch 2:2, Černý Zdeněk 2:2, Repaň Pavel 0:4, Kučera Jiří 0:4), SK - SVINOV G - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D 6:12 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Volný Jakub 4:0, Polášek Petr 0:4, Skulina Bohumil 0:4, Lysek Jakub 2:2, body hostů: Hrbáček Josef 2:2, Kolenčiak Ivan 2:2, Neuvirth Jan 3:1, Kožušník Jiří 3:1),
6. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - TJ Ostrava KST G 5:13 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Kolenčiak Ivan 2:2, Neuvirth Jan 1:3, Kožušník Jiří 1:3, Hrbáček Josef 1:3, body hostů: Kindl Tomáš 4:0, Jůza Jaroslav 4:0, Kubas Marcel 3:1, Koláček Dušan 0:4), TTC MG Odra GAS Vratimov D - SK - SVINOV G 12:6 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Kolpak Tomáš 2:2, Štůsek Dušan 2:0, Pravda Adam 2:2, Kaloč Bohuslav 4:0, Karas Maroš 0:2, body hostů: Beňuš Martin 1:3, Lysek Jakub 0:4, Skulina Bohumil 2:2, Volný Jakub 3:1), TJ Sokol Hrabůvka D - TJ B. Š. Mariánské Hory C 9:9 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Brázdil Roman 1:3, Dyba Daniel 3:1, Mališ Petr 1:3, Smieško Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Pokojský Čestmír 0:4, Chaleplis Christos 2:2, Kožušník Milan 4:0, Štolba Miroslav 3:1, WO 0:1), Orel Třebovice - SK Vřesina LT B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lochman Ondřej 3:1, Broskevič Lumír 1:3, Vlk Aleš 0:4, Lukša Zdeněk 3:1, body hostů: Fabián Miroslav 3:1, Lotrek Kryštof 3:1, Gronych Jiří 1:3, Cikryt Michal 2:2), Orel Stará Bělá C - TJ Sokol Krásné Pole B 14:4 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Šimko Tomáš 4:0, Režný Tomáš 1:3, Röder Jiří 4:0, Darin Kyryl 3:1, body hostů: Havrlant Tomáš 1:3, Hlista Martin 0:4, Herold Jiří 1:3, Prokop Radomír 2:2),
7. kolo:
SK Vřesina LT B - Orel Stará Bělá C 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Miroslav 3:1, Lotrek Kryštof 2:2, Cikryt Michal 1:3, Gronych Jiří 1:3, body hostů: Šimko Tomáš 3:1, Darin Kyryl 3:1, Röder Jiří 3:1, Režný Tomáš 0:4), TJ B. Š. Mariánské Hory C - Orel Třebovice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kožušník Milan 3:1, Chaleplis Christos 4:0, Štolba Miroslav 4:0, Teichmann Pavel 2:2, body hostů: Lochman Ondřej 2:2, Dobřanský Václav ml. 0:4, Broskevič Lumír 1:3, Kronberg Alfréd 0:2, Pajurek Josef 0:2), SK - SVINOV G - TJ Sokol Horní Lhota C 9:9 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Lysek Jakub 1:3, Valík Miroslav 2:2, Cabiš Luděk 3:1, Volný Jakub 2:2, body hostů: Černý Zdeněk 0:4, Černý Vojtěch 3:1, Kučera Jiří 1:3, Neuwirth Filip 4:0), TJ Ostrava KST G - TTC MG Odra GAS Vratimov D 15:3 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Jůza Jaroslav 4:0, Kindl Tomáš 4:0, Kubas Marcel 2:2, Ondračka Adam 4:0, body hostů: Zajíc Filip 1:3, Kolpak Tomáš 0:4, Pravda Adam 1:3, Frančík Miroslav 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota C - TJ Ostrava KST G 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peřina Jan 3:1, Černý Vojtěch 1:3, Kučera Jiří 1:3, Černý Zdeněk 1:3, body hostů: Kindl Tomáš 4:0, Bajgerová Kristýna 3:1, Kubas Marcel 2:2, Bajger Zbyněk 1:3), TJ Sokol Hrabůvka D - SK - SVINOV G 12:6 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Brumla David 3:1, Dyba Daniel 2:2, Mališ Petr 2:2, Smieško Tomáš 3:1, body hostů: Bartoš Václav 2:2, Lysek Jakub 0:4, Skulina Bohumil 1:3, Valík Miroslav 3:1), Orel Stará Bělá C - TJ B. Š. Mariánské Hory C 13:5 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Šimko Tomáš 4:0, Darin Kyryl 4:0, Režný Tomáš 0:4, Röder Jiří 4:0, body hostů: Chaleplis Christos 1:3, Kožušník Milan 1:3, Teichmann Pavel 1:3, Štolba Miroslav 1:3), TJ Sokol Krásné Pole B - SK Vřesina LT B 0:18 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Prokop Radomír 0:4, Hlista Martin 0:4, Černý Jiří 0:4, Herold Jiří 0:4, body hostů: Fabián Miroslav 4:0, Lotrek Kryštof 4:0, Cikryt Michal 4:0, Gronych Jiří 4:0),
9. kolo:
TJ B. Š. Mariánské Hory C - TJ Sokol Krásné Pole B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kožušník Milan 3:0, Štolba Miroslav 2:1, Teichmann Pavel 2:1, Chaleplis Christos 2:1, WO 4:0, body hostů: Prokop Radomír 2:2, Herold Jiří 0:4, Hlista Martin 1:3, WO 0:4), SK - SVINOV G - Orel Třebovice 12:6 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Volný Jakub 4:0, Skulina Bohumil 3:1, Cabiš Luděk 3:1, Matušek Petr 0:4, body hostů: Dobřanský Václav ml. 1:3, Lochman Ondřej 2:2, Kronberg Alfréd 2:0, Broskevič Lumír 1:3, Novák Václav 0:2), TJ Ostrava KST G - TJ Sokol Hrabůvka D 18:0 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Jůza Jaroslav 4:0, Kindl Tomáš 4:0, Kubas Marcel 4:0, Bajger Zbyněk 1:0, Bajgerová Kristýna 3:0, body hostů: Brumla David 0:4, Dyba Daniel 0:4, Mališ Petr 0:4, Návrat Tomáš 0:4), TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - TTC MG Odra GAS Vratimov D 8:10 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Kolenčiak Ivan 2:2, Hrbáček Josef 0:3, Neuvirth Jan 1:3, Kožušník Jiří 3:1, Šustek Antonín 0:1, body hostů: Zajíc Filip 4:0, Pravda Adam 3:1, Kaloč Bohuslav 1:3, Adamec Petr 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota C - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Vojtěch 3:1, Peřina Jan 4:0, Černý Zdeněk 0:4, Kučera Jiří 1:3, body hostů: Kolenčiak Ivan 3:1, Kožušník Jiří 2:2, Hrbáček Josef 2:2, Šustek Antonín 1:3), Orel Třebovice - TJ Ostrava KST G 5:13 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Broskevič Lumír 1:3, Novotný Petr 1:3, Lochman Ondřej 2:2, Novák Václav 0:4, body hostů: Kindl Tomáš 4:0, Bajgerová Kristýna 3:1, Koláček Dušan 1:3, Bajger Zbyněk 4:0), Orel Stará Bělá C - SK - SVINOV G 14:4 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Šimko Tomáš 4:0, Darin Kyryl 4:0, Režný Tomáš 2:2, Röder Jiří 2:2, body hostů: Chovancová Markéta 1:3, Skulina Bohumil 0:4, Cabiš Luděk 1:3, Volný Jakub 2:2), SK Vřesina LT B - TJ B. Š. Mariánské Hory C 12:6 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Miroslav 3:1, Cikryt Michal 2:2, Lotrek Kryštof 4:0, Plaček Lumír 2:2, body hostů: Kožušník Milan 2:2, Chaleplis Christos 1:3, Teichmann Pavel 0:4, Štolba Miroslav 2:2),
11. kolo:
SK - SVINOV G - TJ Sokol Krásné Pole B 16:2 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Skulina Bohumil 4:0, Bartoš Václav 3:1, Volný Jakub 4:0, Valík Miroslav 3:1, body hostů: Prokop Radomír 2:2, Herold Jiří 0:4, Hlista Martin 0:4, Havrlant Tomáš 0:4), TJ Ostrava KST G - Orel Stará Bělá C 10:8 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Kindl Tomáš 2:2, Kubas Marcel 4:0, Koláček Dušan 0:1, Bajgerová Kristýna 2:2, Bajger Zbyněk 0:3, body hostů: Šimko Tomáš 2:2, Darin Kyryl 2:2, Režný Tomáš 1:3, Röder Jiří 3:1), TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - TJ Sokol Hrabůvka D 7:11 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Kolenčiak Ivan 3:1, Kožušník Jiří 3:1, Hrbáček Josef 1:3, Šustek Antonín 0:4, body hostů: Návrat Tomáš 2:2, Smieško Tomáš 3:1, Dyba Daniel 2:2, Brumla David 2:2), TTC MG Odra GAS Vratimov D - TJ Sokol Horní Lhota C 6:12 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Konrád Marek 0:4, Kolpak Tomáš 1:3, Pravda Adam 1:3, Kaloč Bohuslav 3:1, body hostů: Peřina Jan 3:1, Černý Vojtěch 4:0, Kučera Jiří 3:1, Černý Zdeněk 1:3),
12. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka D - TTC MG Odra GAS Vratimov D 13:5 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Dyba Daniel 3:1, Brumla David 3:1, Mališ Petr 3:1, Smieško Tomáš 2:2, body hostů: Kaloč Bohuslav 2:2, Adamec Petr 3:1, Pravda Adam 0:4, Kolpak Tomáš 0:4), Orel Třebovice - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D 5:13 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Lochman Ondřej 0:4, Broskevič Lumír 0:4, Novák Václav 2:2, Kronberg Alfréd 1:3, body hostů: Kolenčiak Ivan 3:1, Hrbáček Josef 3:1, Kožušník Jiří 4:0, Neuvirth Jan 3:1), TJ Sokol Krásné Pole B - TJ Ostrava KST G 6:12 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Herold Jiří 2:2, Hlista Martin 2:2, Plhák Marek 1:3, Havrlant Tomáš 1:3, body hostů: Koláček Dušan 0:4, Koláček Lukáš 4:0, Bajgerová Kristýna 2:2, Kubas Marcel 4:0), SK Vřesina LT B - SK - SVINOV G 11:7 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Cikryt Michal 3:1, Lotrek Kryštof 3:1, Plaček Lumír 3:1, Břečka David 2:2, body hostů: Lysek Jakub 0:4, Volný Jakub 4:0, Cabiš Luděk 1:3, Kaštovský Petr 0:4),
13. kolo:
SK - SVINOV G - TJ B. Š. Mariánské Hory C 11:7 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Valík Miroslav 3:1, Bartoš Václav 0:4, Volný Jakub 4:0, Skulina Bohumil 3:1, body hostů: Kožušník Milan 2:2, Chaleplis Christos 1:3, Teichmann Pavel 1:3, Rybář Václav 2:2), TJ Ostrava KST G - SK Vřesina LT B 13:5 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Bajgerová Kristýna 3:1, Kubas Marcel 2:2, Bajger Zbyněk 2:2, Koláček Lukáš 4:0, body hostů: Fabián Miroslav 3:1, Lotrek Kryštof 2:2, Gronych Jiří 0:4, Břečka David 0:4), TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - Orel Stará Bělá C 9:9 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Neuvirth Jan 2:2, Kupec Rostislav 0:4, Kožušník Jiří 3:1, Hrbáček Josef 3:1, body hostů: Režný Tomáš 1:3, Röder Jiří 3:1, Kobolka Dan 2:2, Darin Kyryl 2:2), TTC MG Odra GAS Vratimov D - Orel Třebovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc Filip 4:0, Adamec Petr 3:1, Kaloč Bohuslav 2:0, Kolpak Tomáš 4:0, Pravda Adam 0:2, body hostů: Lochman Ondřej 2:2, Šimoňák Jindřich 0:4, Broskevič Lumír 0:4, Novák Václav 1:3), TJ Sokol Horní Lhota C - TJ Sokol Hrabůvka D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peřina Jan 3:1, Černý Vojtěch 3:1, Neuwirth Filip 4:0, Černý Zdeněk 1:3, body hostů: Mališ Petr 3:1, Dyba Daniel 1:3, Smieško Tomáš 1:3, Janeček Roman 0:4),
14. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota C - Orel Třebovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peřina Jan 3:1, Kučera Jiří 3:1, Černý Zdeněk 1:3, Černý Vojtěch 3:1, body hostů: Broskevič Lumír 1:3, Feranec Milan 3:1, Novotný Petr 0:4, Novák Václav 2:2), TTC MG Odra GAS Vratimov D - Orel Stará Bělá C 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Filip 4:0, Kolpak Tomáš 1:3, Konrád Marek 1:3, Pravda Adam 1:3, body hostů: Šimko Tomáš 3:1, Darin Kyryl 3:1, Röder Jiří 3:1, Režný Tomáš 0:4), TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - TJ Sokol Krásné Pole B 16:2 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Neuvirth Jan 4:0, Kožušník Jiří 4:0, Šustek Antonín 2:2, Hrbáček Josef 4:0, body hostů: Herold Jiří 0:4, Prokop Radomír 1:3, Havrlant Tomáš 1:3, Hlista Martin 0:4), TJ Ostrava KST G - TJ B. Š. Mariánské Hory C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bajgerová Kristýna 3:1, Kubas Marcel 4:0, Bajger Zbyněk 3:1, Koláček Lukáš 4:0, body hostů: Kožušník Milan 0:2, Štolba Miroslav 0:4, Teichmann Pavel 0:4, Chaleplis Christos 2:2, Pokojský Čestmír 0:2),
15. kolo:
SK Vřesina LT B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D 10:8 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Lotrek Kvído 1:3, Cikryt Michal 3:1, Lotrek Kryštof 3:1, Gronych Jiří 1:3, body hostů: Kolenčiak Ivan 4:0, Hřivnová Anežka 0:4, Hrbáček Josef 2:2, Šustek Antonín 2:2), TJ Sokol Krásné Pole B - TTC MG Odra GAS Vratimov D 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Prokop Radomír 2:2, Herold Jiří 2:2, Hlista Martin 1:3, Havrlant Tomáš 2:2, body hostů: Zajíc Filip 4:0, Pravda Adam 0:4, Adamec Petr 4:0, Konrád Marek 1:3), Orel Stará Bělá C - TJ Sokol Horní Lhota C 11:7 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Šimko Tomáš 4:0, Darin Kyryl 2:2, Röder Jiří 4:0, Režný Tomáš 0:4, body hostů: Neuwirth Filip 1:3, Černý Vojtěch 1:3, Peřina Jan 2:2, Kučera Jiří 2:2), Orel Třebovice - TJ Sokol Hrabůvka D 10:8 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Václav 2:2, Feranec Milan 3:1, Kronberg Alfréd 0:4, Lochman Ondřej 4:0, body hostů: Smieško Tomáš 2:2, Brumla David 3:1, Dyba Daniel 1:3, Mališ Petr 1:3),
16. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka D - Orel Stará Bělá C 10:8 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Dyba Daniel 2:2, Brumla David 3:1, Mališ Petr 3:1, Smieško Tomáš 1:3, body hostů: Šimko Tomáš 4:0, Darin Kyryl 2:2, Kobolka Dan 1:3, Režný Tomáš 0:4), TJ Sokol Horní Lhota C - TJ Sokol Krásné Pole B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Filip 3:1, Kučera Jiří 2:2, Velký Dalibor 1:3, Peřina Jan 4:0, body hostů: Plhák Marek 2:2, Hlista Martin 1:3, Prokop Radomír 1:3, Herold Jiří 2:2), TTC MG Odra GAS Vratimov D - SK Vřesina LT B 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Štůsek Dušan 4:0, Pravda Adam 1:3, Lacina Matyáš 0:4, Kaloč Bohuslav 2:2, body hostů: Plaček Lumír 3:1, Lotrek Kryštof 2:2, Břečka David 2:2, Lotrek Kvído 2:2), TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - TJ B. Š. Mariánské Hory C 11:7 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Neuvirth Jan 3:1, Šustek Antonín 1:3, Kožušník Jiří 2:2, Hrbáček Josef 4:0, body hostů: Kožušník Milan 2:2, Pokojský Čestmír 0:4, Teichmann Pavel 2:2, Štolba Miroslav 2:2), TJ Ostrava KST G - SK - SVINOV G 15:3 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Koláček Lukáš 4:0, Kubas Marcel 4:0, Bajger Zbyněk 3:1, Bajgerová Kristýna 2:2, body hostů: Skulina Bohumil 1:3, Matušek Petr 0:4, Bartoš Václav 0:4, Volný Jakub 2:2),
17. kolo:
TJ B. Š. Mariánské Hory C - TTC MG Odra GAS Vratimov D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kožušník Milan 2:2, Teichmann Pavel 3:1, Pokojský Čestmír 1:3, Štolba Miroslav 3:1, body hostů: Adamec Petr 2:2, Kaloč Bohuslav 3:1, Pravda Adam 1:3, Kolpak Tomáš 1:3), SK Vřesina LT B - TJ Sokol Horní Lhota C 5:13 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Břečka David 1:3, Chobot Jan 0:4, Pleva Jiří 0:4, Gronych Jiří 3:1, body hostů: Černý Vojtěch 3:1, Peřina Jan 4:0, Černý Zdeněk 2:2, Kučera Jiří 3:1), TJ Sokol Krásné Pole B - TJ Sokol Hrabůvka D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herold Jiří 3:1, Hlista Martin 2:2, Kozelský Vladimír 0:4, Prokop Radomír 2:2, body hostů: Schneider Ondřej 1:3, Janeček Roman 1:3, Mališ Petr 4:0, Dyba Daniel 3:1), Orel Stará Bělá C - Orel Třebovice 12:6 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Šimko Tomáš 4:0, Darin Kyryl 2:2, Röder Jiří 4:0, Režný Tomáš 1:3, body hostů: Lochman Ondřej 2:2, Feranec Milan 2:2, Kronberg Alfréd 1:3, Novák Václav 0:4),
18. kolo:
Orel Třebovice - TJ Sokol Krásné Pole B 14:4 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Lochman Ondřej 4:0, Feranec Milan 4:0, Novák Václav 1:3, Lukša Zdeněk 3:1, body hostů: Havrlant Tomáš 1:3, Černý Jiří 0:4, Prokop Radomír 1:3, Hlista Martin 2:2), TJ Sokol Hrabůvka D - SK Vřesina LT B 10:8 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Schneider Ondřej 2:2, Dyba Daniel 3:1, Mališ Petr 2:2, Brumla David 2:2, body hostů: Plaček Lumír 3:1, Fabián Miroslav 4:0, Pleva Jiří 0:4, Gronych Jiří 0:4), TJ Sokol Horní Lhota C - TJ B. Š. Mariánské Hory C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Filip 4:0, Kučera Jiří 1:3, Černý Zdeněk 0:4, Peřina Jan 3:1, body hostů: Štolba Miroslav 1:3, Pokojský Čestmír 2:2, Kožušník Milan 2:2, Rybář Václav 3:1), TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - SK - SVINOV G 11:7 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Šustek Antonín 0:4, Neuvirth Jan 3:1, Kožušník Jiří 3:1, Hrbáček Josef 4:0, body hostů: Kaštovský Petr 1:3, Skulina Bohumil 1:3, Cabiš Luděk 1:3, Volný Jakub 3:1),
19. kolo:
TJ Ostrava KST G - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D 14:4 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Bajger Zbyněk 2:1, Kubas Marcel 3:0, Koláček Dušan 0:3, Bajgerová Kristýna 3:0, WO 5:0, body hostů: Kožušník Jiří 1:3, Neuvirth Jan 2:2, Šustek Antonín 1:3, WO 0:5), SK - SVINOV G - TTC MG Odra GAS Vratimov D 13:5 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Valík Miroslav 3:1, Matušek Petr 2:2, Volný Jakub 4:0, Skulina Bohumil 3:1, body hostů: Štůsek Dušan 2:2, Adamec Petr 2:2, Kolpak Tomáš 0:4, Pravda Adam 0:4), TJ B. Š. Mariánské Hory C - TJ Sokol Hrabůvka D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kožušník Milan 2:2, Teichmann Pavel 2:2, Štolba Miroslav 2:2, Rybář Václav 3:1, body hostů: Brumla David 1:3, Dyba Daniel 2:2, Mališ Petr 3:1, Smieško Tomáš 1:3), SK Vřesina LT B - Orel Třebovice 6:12 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Lotrek Kryštof 2:2, Břečka David 0:4, Fabián Miroslav 2:2, Lazar Tomáš 1:3, body hostů: Lochman Ondřej 2:2, Feranec Milan 4:0, Lukša Zdeněk 3:1, Novák Václav 2:2), TJ Sokol Krásné Pole B - Orel Stará Bělá C 4:14 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Kozelský Vladimír 0:4, Hlista Martin 1:3, Seget Viktor 1:3, Havrlant Tomáš 2:2, body hostů: Röder Jiří 4:0, Režný Tomáš 1:3, Darin Kyryl 4:0, Hricenko Jan 3:1),
20. kolo:
Orel Stará Bělá C - SK Vřesina LT B 9:9 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Šimko Tomáš 3:1, Darin Kyryl 1:3, Röder Jiří 3:1, Režný Tomáš 0:4, body hostů: Plaček Lumír 1:3, Fabián Miroslav 2:2, Cikryt Michal 2:2, Lotrek Kryštof 4:0), Orel Třebovice - TJ B. Š. Mariánské Hory C 15:3 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Feranec Milan 4:0, Lochman Ondřej 3:1, Novák Václav 2:2, Lukša Zdeněk 4:0, body hostů: Kožušník Milan 0:4, Pokojský Čestmír 1:3, Štolba Miroslav 1:3, Teichmann Pavel 1:3), TJ Sokol Horní Lhota C - SK - SVINOV G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Vojtěch 2:2, Kučera Jiří 1:3, Černý Zdeněk 1:3, Peřina Jan 3:1, body hostů: Volný Jakub 4:0, Bartoš Václav 3:1, Lysek Jakub 0:4, Kaštovský Petr 2:2), TTC MG Odra GAS Vratimov D - TJ Ostrava KST G 6:12 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Filip 3:1, Konrád Marek 1:3, Tichý Filip 0:4, Kolpak Tomáš 1:3, body hostů: Kubas Marcel 3:1, Bajgerová Kristýna 4:0, Bajger Zbyněk 3:1, Koláček Dušan 1:3),
21. kolo:
TJ Ostrava KST G - TJ Sokol Horní Lhota C 10:8 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Koláček Lukáš 2:2, Bajgerová Kristýna 2:2, Kubas Marcel 2:2, Bajger Zbyněk 2:2, body hostů: Černý Vojtěch 1:3, Peřina Jan 2:2, Černý Zdeněk 1:3, Neuwirth Filip 4:0), SK - SVINOV G - TJ Sokol Hrabůvka D 11:7 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Kaštovský Petr 1:3, Bartoš Václav 3:1, Volný Jakub 4:0, Skulina Bohumil 2:2, body hostů: Dyba Daniel 2:2, Bittalová Kateřina 0:4, Mališ Petr 3:1, Brázdil Roman 1:3), TJ B. Š. Mariánské Hory C - Orel Stará Bělá C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokojský Čestmír 2:2, Štolba Miroslav 2:2, Teichmann Pavel 2:2, Rybář Václav 3:1, body hostů: Röder Jiří 4:0, Režný Tomáš 0:4, Řepka Miroslav 1:3, Hricenko Jan 2:2), SK Vřesina LT B - TJ Sokol Krásné Pole B 14:4 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Břečka David 2:0, Gronych Jiří 1:3, Cikryt Michal 4:0, Plaček Lumír 4:0, Pleva Jiří 1:1, body hostů: Hlista Martin 1:3, Bajgar Ivo 2:2, Kuchta Miroslav 0:4, Seget Viktor 1:3),
22. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole B - TJ B. Š. Mariánské Hory C 1:17 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Hlista Martin 1:3, Ulmann Roman 0:4, Havrlant Tomáš 0:4, Kuchta Miroslav 0:4, body hostů: Teichmann Pavel 4:0, Pokojský Čestmír 4:0, Štolba Miroslav 3:1, Kožušník Milan 4:0), Orel Třebovice - SK - SVINOV G 9:9 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Feranec Milan 3:1, Lochman Ondřej 1:3, Novák Václav 0:2, Lukša Zdeněk 3:1, Kronberg Alfréd 0:2, body hostů: Skulina Bohumil 2:2, Bartoš Václav 1:3, Valík Miroslav 2:2, Volný Jakub 4:0), TJ Sokol Hrabůvka D - TJ Ostrava KST G 9:9 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Brázdil Roman 1:3, Dyba Daniel 2:2, Mališ Petr 3:1, Smieško Tomáš 2:2, body hostů: Kubas Marcel 3:1, Bajgerová Kristýna 4:0, Bajger Zbyněk 1:3, Koláček Dušan 0:4), TTC MG Odra GAS Vratimov D - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D 15:3 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Kaloč Bohuslav 4:0, Kolpak Tomáš 3:1, Konrád Marek 2:2, Štůsek Dušan 4:0, body hostů: Kučera Pavel 0:4, Hřivnová Anežka 0:4, Hrbáček Josef 2:2, Šustek Antonín 1:3),
23. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - TJ Sokol Horní Lhota C 9:9 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Hřivnová Anežka 0:4, Kožušník Jiří 2:2, Neuvirth Jan 3:1, Hrbáček Josef 3:1, body hostů: Černý Vojtěch 2:2, Neuwirth Filip 4:0, Černý Zdeněk 1:3, Kučera Jiří 1:3), TJ Ostrava KST G - Orel Třebovice 10:8 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Bajger Zbyněk 3:1, Bajgerová Kristýna 2:2, Kubas Marcel 3:1, Koláček Dušan 1:3, body hostů: Lukša Zdeněk 1:3, Feranec Milan 3:1, Lochman Ondřej 3:1, Kronberg Alfréd 0:4), SK - SVINOV G - Orel Stará Bělá C 11:7 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Chovancová Markéta 2:2, Valík Miroslav 3:1, Volný Jakub 4:0, Kaštovský Petr 1:3, body hostů: Režný Tomáš 1:3, Hricenko Jan 0:4, Darin Kyryl 2:2, Kobolka Dan 3:1), TJ B. Š. Mariánské Hory C - SK Vřesina LT B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kožušník Milan 3:1, Štolba Miroslav 4:0, Rybář Václav 4:0, Pokojský Čestmír 4:0, body hostů: Lotrek Kryštof 1:3, Cikryt Michal 0:4, Břečka Václav 0:4, Gronych Jiří 0:4),
24. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole B - SK - SVINOV G 6:12 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Kuchta Miroslav 1:3, Hlista Martin 3:1, Ulmann Roman 0:4, Havrlant Tomáš 2:2, body hostů: Kaštovský Petr 2:2, Chovancová Markéta 2:2, Skulina Bohumil 3:1, Bartoš Václav 3:1), Orel Stará Bělá C - TJ Ostrava KST G 5:13 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Darin Kyryl 1:3, Hricenko Jan 2:2, Röder Jiří 1:3, Režný Tomáš 0:4, body hostů: Koláček Lukáš 4:0, Kubas Marcel 3:1, Bajgerová Kristýna 4:0, Bajger Zbyněk 1:1, Koláček Dušan 0:2), TJ Sokol Hrabůvka D - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D 11:7 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Dyba Daniel 3:1, Brázdil Roman 3:1, Mališ Petr 2:2, Smieško Tomáš 2:2, body hostů: Hrbáček Josef 2:2, Neuvirth Jan 3:1, Kožušník Jiří 1:3, Šustek Antonín 0:4), TJ Sokol Horní Lhota C - TTC MG Odra GAS Vratimov D 9:9 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Zdeněk 3:1, Repaň Pavel 1:3, Kučera Jiří 1:3, Peřina Jan 3:1, body hostů: Štůsek Dušan 3:1, Kaloč Bohuslav 3:1, Frančík Miroslav 0:4, Hrubý Lukáš 2:2),
25. kolo:
TTC MG Odra GAS Vratimov D - TJ Sokol Hrabůvka D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Filip 4:0, Konrád Marek 3:1, Pravda Adam 0:4, Štůsek Dušan 4:0, body hostů: Dyba Daniel 1:3, Návrat Tomáš 1:3, Mališ Petr 2:2, Brázdil Roman 1:3), TJ Sokol Radvanice-Bartovice D - Orel Třebovice 4:14 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Hřivnová Anežka 0:4, Kučera Pavel 0:4, Kupec Rostislav 1:3, Hrbáček Josef 3:1, body hostů: Lochman Ondřej 3:1, Feranec Milan 3:1, Lukša Zdeněk 4:0, Pajurek Josef 0:1, Broskevič Lumír 2:1), TJ Ostrava KST G - TJ Sokol Krásné Pole B 14:4 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Koláček Dušan 0:4, Bajger Zbyněk 4:0, Kubas Marcel 4:0, Herman Ondřej 4:0, body hostů: Havrlant Tomáš 1:3, Kuchta Miroslav 1:3, Herman Petr 0:2, Ulmann Roman 1:3, Černý Jiří 1:1), SK - SVINOV G - SK Vřesina LT B 10:8 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Skulina Bohumil 1:3, Valík Miroslav 3:1, Volný Jakub 3:1, Bartoš Václav 2:2, body hostů: Plaček Lumír 3:1, Fabián Miroslav 3:1, Břečka David 0:4, Gronych Jiří 1:3),
26. kolo:
TJ B. Š. Mariánské Hory C - SK - SVINOV G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Teichmann Pavel 2:2, Pokojský Čestmír 2:2, Štolba Miroslav 3:1, Mrozovský Libor 3:1, body hostů: Cabiš Luděk 1:1, Kaštovský Petr 0:4, Lysek Jakub 1:3, Volný Jakub 4:0, Chovancová Markéta 0:2), SK Vřesina LT B - TJ Ostrava KST G 4:14 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Plaček Lumír 3:1, Břečka David 0:4, Lotrek Kryštof 1:3, Cikryt Michal 0:4, body hostů: Herman Ondřej 3:1, Kubas Marcel 2:2, Bajgerová Kristýna 3:1, Koláček Lukáš 4:0), Orel Stará Bělá C - TJ Sokol Radvanice-Bartovice D 11:7 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Šimko Tomáš 4:0, Kobolka Dan 2:2, Řepka Miroslav 0:4, Röder Jiří 3:1, body hostů: Hrbáček Josef 3:1, Neuvirth Jan 2:2, Kožušník Jiří 1:3, Šustek Antonín 1:3), Orel Třebovice - TTC MG Odra GAS Vratimov D 5:13 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Feranec Milan 2:2, Broskevič Lumír 0:4, Novák Václav 1:3, Lukša Zdeněk 1:3, body hostů: Štůsek Dušan 4:0, Kaloč Bohuslav 3:1, Zajíc Filip 4:0, Kolpak Tomáš 1:3), TJ Sokol Hrabůvka D - TJ Sokol Horní Lhota C 11:7 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Brázdil Roman 3:1, Bittalová Kateřina 1:3, Mališ Petr 4:0, Návrat Tomáš 2:2, body hostů: Černý Vojtěch 2:2, Peřina Jan 2:2, Černý Zdeněk 1:3, Kučera Jiří 1:3),
Městský přebor 4.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Výškovice B - TJ B. Š. Mariánské Hory D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mroz Jaroslav 3:1, Kokeš Martin 2:2, Lébl Zdeněk 2:2, Knápek Vladimír 3:1, body hostů: Štolba Miroslav 4:0, Mrozovský Libor 2:2, Zdobinský Zdeněk 0:4, Kuchař Jiří 0:4), Orel Stará Bělá D - SK Vřesina LT C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hricenko Jan 3:1, Řepka Miroslav 2:2, Kobolka Dan 3:1, Pražák Tomáš 1:1, Szarowski Daniel 0:2, body hostů: Pleva Jiří 1:3, Paleta Petr 1:3, Břečka David 1:3, Cikryt Michal 4:0), TJ Sokol Krásné Pole C - TJ Sokol Krásné Pole D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seget Viktor 2:2, Kozelský Vladimír 2:2, Černý Jiří 2:2, Plhák Jiří 0:1, Plhák Marek 2:1, body hostů: Hlista Martin 3:1, Bajgar Ivo 3:1, Ulmann Roman 0:4, Pandularis Jan 2:0, Vojkůvka Rostislav 0:2), TJ Sokol Horní Lhota D - SSVČ Don Bosco C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Repaň Pavel 1:3, Kupková Petra 0:4, Mrázek Zdeněk 0:4, Neuwirth Filip 4:0, body hostů: Štec Alexander 3:1, Pawlas Nikolas 3:1, Pawlas Leon 2:2, Czina Pavel 3:1), TTC TJ Baník Rychvald - TJ Sokol Hrabůvka E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schnürch Tomáš 1:3, Jurdin Tomáš 2:2, Patoraj Miroslav 2:2, Crha Břetislav 0:3, Krobot Ondřej 0:1, body hostů: Vavřač Petr 4:0, Brumla David 3:1, Bittalová Kateřina 1:3, Návrat Tomáš 3:1),
2. kolo:
SK - SVINOV H - TJ Sokol Hrabůvka E 10:8 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Kaštovský Petr 3:1, Matušek Petr 2:2, Volný Jakub 1:3, Cabiš Luděk 4:0, body hostů: Brumla David 3:1, Molin Tomáš 0:4, Vavřač Petr 1:3, Bittalová Kateřina 2:2), SSVČ Don Bosco C - TTC TJ Baník Rychvald 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pawlas Nikolas 3:0, Schön Martin 3:0, Štec Alexander 1:2, Pawlas Leon 2:1, WO 5:0, body hostů: Jurdin Tomáš 2:2, Crha Břetislav 1:3, Krobot Ondřej 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Krásné Pole D - Ostrava Zábřeh 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herman Petr 1:3, Ulmann Roman 0:4, Kuchta Miroslav 0:4, Vojkůvka Rostislav 1:3, body hostů: Křenek Lukáš 4:0, Levický Jakub 2:0, Vedmoch Michal 4:0, Štefek Martin 4:0, Fojtík Nikolas 0:2), SK Vřesina LT C - TJ Sokol Krásné Pole C 14:4 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Cikryt Michal 4:0, Lotrek Kryštof 4:0, Pleva Jiří 4:0, Břečka David 1:3, body hostů: Černý Jiří 1:3, Seget Viktor 1:3, Kozelský Vladimír 0:4, Plhák Jiří 1:3), TJ B. Š. Mariánské Hory D - Orel Stará Bělá D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zdobinský Zdeněk 1:3, Kuchař Jiří 0:4, Makovička Vladimír 2:2, Štolba Miroslav 4:0, body hostů: Řepka Miroslav 2:2, Hricenko Jan 3:1, Čajčík Michal 1:3, Pražák Tomáš 3:1),
3. kolo:
TJ Sokol Výškovice B - SK - SVINOV H 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Mroz Jaroslav 3:1, Kokeš Martin 1:3, Lébl Zdeněk 1:3, Knápek Vladimír 2:2, body hostů: Chovancová Markéta 0:4, Beňuš Martin 3:1, Cabiš Luděk 3:1, Kaštovský Petr 3:1), TJ Sokol Krásné Pole C - TJ B. Š. Mariánské Hory D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plhák Marek 2:1, Černý Jiří 2:2, Seget Viktor 1:3, Kozelský Vladimír 1:3, Tomalová Jana 1:0, body hostů: Pokojský Čestmír 2:2, Makovička Vladimír 0:2, Štolba Miroslav 4:0, Teichmann Pavel 3:1, Kuchař Jiří 0:2), Ostrava Zábřeh - SK Vřesina LT C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vedmoch Michal 1:3, Štefek Martin 3:1, Levický Jakub 3:1, Křenek Lukáš 3:1, body hostů: Lotrek Kryštof 4:0, Cikryt Michal 1:3, Pleva Jiří 0:4, Břečka David 1:3), TJ Sokol Horní Lhota D - TJ Sokol Krásné Pole D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Zdeněk 1:3, Neuwirth Filip 4:0, Repaň Pavel 2:2, Kupková Petra 0:4, body hostů: Pandularis Jan 3:1, Hlista Martin 3:1, Ulmann Roman 1:3, Bajgar Ivo 2:2), TJ Sokol Hrabůvka E - SSVČ Don Bosco C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Návrat Tomáš 2:2, Bittalová Kateřina 1:3, Vavřač Petr 3:1, Brumla David 2:2, body hostů: Schön Martin 3:1, Pawlas Nikolas 3:1, Štec Alexander 2:2, Pawlas Leon 0:4),
4. kolo:
SK - SVINOV H - SSVČ Don Bosco C 4:14 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Chovancová Markéta 0:4, Beňuš Martin 0:4, Kaštovský Petr 1:3, Cabiš Luděk 2:2, body hostů: Schön Martin 4:0, Pawlas Nikolas 4:0, Štec Alexander 3:1, Pawlas Leon 2:2), TJ Sokol Krásné Pole D - TTC TJ Baník Rychvald 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlista Martin 4:0, Pandularis Jan 2:0, Ulmann Roman 3:1, Vojkůvka Rostislav 2:2, Herman Petr 0:2, body hostů: Kaliničenko Roman 0:4, Krobot Ondřej 0:4, Crha Břetislav 2:2, Čáslava Petr 3:1), SK Vřesina LT C - TJ Sokol Horní Lhota D 12:6 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Cikryt Michal 3:1, Lotrek Kryštof 3:1, Pleva Jiří 3:1, Břečka David 3:1, body hostů: Mrázek Zdeněk 0:4, Neuwirth Filip 4:0, Kupková Petra 0:4, Repaň Pavel 0:4), TJ B. Š. Mariánské Hory D - Ostrava Zábřeh 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Teichmann Pavel 3:1, Pokojský Čestmír 2:2, Kuchař Jiří 0:4, Štolba Miroslav 4:0, body hostů: Křenek Lukáš 1:3, Levický Jakub 3:1, Štefek Martin 1:3, Vedmoch Michal 2:2), TJ Sokol Výškovice B - Orel Stará Bělá D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kokeš Martin 4:0, Mroz Jaroslav 4:0, Lébl Zdeněk 4:0, Knápek Vladimír 4:0, body hostů: Kolačko Libor 0:4, Čajčík Michal 0:4, Řepka Miroslav 0:4, Szarowski Daniel 0:4),
5. kolo:
Orel Stará Bělá D - SK - SVINOV H 9:9 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Řepka Miroslav 1:3, Pražák Tomáš 2:2, Kobolka Dan 3:1, Hricenko Jan 2:2, body hostů: Chovancová Markéta 1:3, Kaštovský Petr 4:0, Cabiš Luděk 3:1, Beňuš Martin 0:4), TJ Sokol Krásné Pole C - TJ Sokol Výškovice B 5:13 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Seget Viktor 0:4, Plhák Jiří 0:4, Plhák Marek 3:0, Černý Jiří 1:3, Tomalová Jana 0:1, body hostů: Mroz Jaroslav 3:1, Kokeš Martin 2:2, Lébl Zdeněk 3:1, Drozd Alan 4:0), TJ Sokol Horní Lhota D - TJ B. Š. Mariánské Hory D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Zdeněk 1:3, Neuwirth Filip 4:0, Kupková Petra 1:3, Papayova Pavla 0:4, body hostů: Štolba Miroslav 3:1, Pokojský Čestmír 3:1, Teichmann Pavel 3:1, Makovička Vladimír 1:1, Kuchař Jiří 0:2), TTC TJ Baník Rychvald - SK Vřesina LT C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schnürch Tomáš 4:0, Čáslava Petr 1:3, Crha Břetislav 1:2, Jurdin Tomáš 4:0, Kaliničenko Roman 0:1, body hostů: Cikryt Michal 2:2, Šumbera Petr 1:3, Pleva Jiří 1:3, Břečka David 2:2), TJ Sokol Hrabůvka E - TJ Sokol Krásné Pole D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřač Petr 3:1, Brumla David 4:0, Bittalová Kateřina 2:2, Návrat Tomáš 4:0, body hostů: Hlista Martin 2:2, Bajgar Ivo 1:3, Pandularis Jan 0:4, Vojkůvka Rostislav 0:4),
6. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole D - SSVČ Don Bosco C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herman Petr 1:3, Ulmann Roman 1:3, Pandularis Jan 1:3, Vojkůvka Rostislav 1:3, body hostů: Pawlas Nikolas 4:0, Štec Alexander 4:0, Miko Patrik 0:4, Srněnský Alan 4:0), SK Vřesina LT C - TJ Sokol Hrabůvka E 2:16 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Lotrek Radomil 0:4, Šumbera Petr 0:4, Paleta Petr 0:4, Břečka David 2:2, body hostů: Vavřač Petr 4:0, Bittalová Kateřina 3:1, Molin Tomáš 3:1, Návrat Tomáš 4:0), TJ B. Š. Mariánské Hory D - TTC TJ Baník Rychvald 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokojský Čestmír 2:2, Štolba Miroslav 3:1, Mrozovský Libor 3:0, Teichmann Pavel 4:0, Kuchař Jiří 0:1, body hostů: Jurdin Tomáš 1:3, Schnürch Tomáš 2:2, Kaliničenko Roman 0:3, Čáslava Petr 1:3, Crha Břetislav 0:1), TJ Sokol Výškovice B - Ostrava Zábřeh 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drozd Alan 3:1, Mroz Jaroslav 2:2, Lébl Zdeněk 1:3, Kokeš Martin 2:2, body hostů: Křenek Lukáš 4:0, Vedmoch Michal 2:2, Levický Jakub 1:3, Štefek Martin 1:3), Orel Stará Bělá D - TJ Sokol Krásné Pole C 14:4 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Kobolka Dan 4:0, Darin Kyryl 4:0, Řepka Miroslav 1:0, Hricenko Jan 3:1, Pražák Tomáš 0:3, body hostů: Černý Jiří 1:3, Plhák Marek 2:2, Plhák Jiří 0:4, Seget Viktor 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole C - SK - SVINOV H 4:14 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Kozelský Vladimír 2:2, Seget Viktor 1:3, Plhák Jiří 0:2, Černý Jiří 1:3, Tomalová Jana 0:2, body hostů: Volný Jakub 2:2, Beňuš Martin 2:0, Cabiš Luděk 4:0, Kaštovský Petr 4:0, Chovancová Markéta 0:2), Ostrava Zábřeh - Orel Stará Bělá D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levický Jakub 3:1, Fojtík Nikolas 1:3, Štefek Martin 3:1, Křenek Lukáš 3:1, body hostů: Řepka Miroslav 1:1, Szarowski Daniel 0:4, Hricenko Jan 4:0, Kolačko Libor 1:3, Čajčík Michal 0:2), TJ Sokol Horní Lhota D - TJ Sokol Výškovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Zdeněk 1:3, Neuwirth Filip 4:0, Repaň Pavel 1:3, Papayova Pavla 1:3, body hostů: Lébl Zdeněk 3:1, Folvarčný Libor 0:4, Knápek Vladimír 3:1, Mroz Jaroslav 3:1), TJ Sokol Hrabůvka E - TJ B. Š. Mariánské Hory D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vavřač Petr 3:1, Bittalová Kateřina 2:2, Brumla David 3:1, Návrat Tomáš 4:0, body hostů: Mrozovský Libor 0:4, Teichmann Pavel 2:2, Štolba Miroslav 2:2, Makovička Vladimír 0:2, Kuchař Jiří 0:2), SSVČ Don Bosco C - SK Vřesina LT C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pawlas Nikolas 4:0, Štec Alexander 1:3, Pawlas Leon 3:1, Czina Pavel 2:2, body hostů: Cikryt Michal 3:1, Šumbera Petr 0:4, Lotrek Kvído 2:2, Pleva Jiří 1:3),
8. kolo:
SK - SVINOV H - TJ Sokol Krásné Pole D 14:4 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Beňuš Martin 4:0, Chovancová Markéta 2:2, Cabiš Luděk 3:1, Kaštovský Petr 3:1, body hostů: Hlista Martin 2:2, Pandularis Jan 1:3, Herman Petr 1:3, Ulmann Roman 0:4), TJ B. Š. Mariánské Hory D - SSVČ Don Bosco C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrozovský Libor 0:4, Zdobinský Zdeněk 0:4, Makovička Vladimír 1:1, Kuchař Jiří 0:4, Rusňák Peter 0:2, body hostů: Pawlas Nikolas 4:0, Štec Alexander 4:0, Pawlas Leon 3:1, Srněnský Alan 4:0), TJ Sokol Výškovice B - TTC TJ Baník Rychvald 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drozd Alan 3:1, Mroz Jaroslav 2:2, Lébl Zdeněk 3:1, Knápek Vladimír 3:1, body hostů: Schnürch Tomáš 3:1, Jurdin Tomáš 1:3, Čáslava Petr 1:3, Žídek Jan 0:4), Orel Stará Bělá D - TJ Sokol Horní Lhota D 10:8 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Řepka Miroslav 2:2, Hricenko Jan 2:2, Kolačko Libor 0:2, Kobolka Dan 3:1, Pražák Tomáš 2:0, body hostů: Mrázek Zdeněk 1:3, Neuwirth Filip 4:0, Repaň Pavel 2:2, Papayova Pavla 0:4), TJ Sokol Krásné Pole C - Ostrava Zábřeh 8:10 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Seget Viktor 4:0, Kozelský Vladimír 1:3, Plhák Jiří 0:1, Černý Jiří 1:3, Tomalová Jana 0:3, body hostů: Fojtík Nikolas 1:3, Levický Jakub 3:1, Štefek Martin 3:1, Vedmoch Michal 3:1),
9. kolo:
Ostrava Zábřeh - SK - SVINOV H 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levický Jakub 2:2, Vedmoch Michal 3:1, Štefek Martin 2:1, Křenek Lukáš 2:2, Fojtík Nikolas 0:1, body hostů: Chovancová Markéta 0:4, Beňuš Martin 0:4, Cabiš Luděk 3:1, Kaštovský Petr 4:0), TJ Sokol Horní Lhota D - TJ Sokol Krásné Pole C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neuwirth Filip 4:0, Říman Lukáš 0:4, Hořín Viktor 0:4, Kupková Petra 0:4, body hostů: Černý Jiří 3:1, Plhák Marek 3:1, Kozelský Vladimír 3:1, Seget Viktor 3:1), TTC TJ Baník Rychvald - Orel Stará Bělá D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schnürch Tomáš 1:3, Kaliničenko Roman 0:4, Žídek Jan 0:4, Čáslava Petr 1:3, body hostů: Hricenko Jan 4:0, Kobolka Dan 4:0, Řepka Miroslav 2:2, Darin Kyryl 4:0), TJ Sokol Hrabůvka E - TJ Sokol Výškovice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bittalová Kateřina 2:1, Vavřač Petr 1:2, Brumla David 3:0, Návrat Tomáš 0:3, WO 5:0, body hostů: Kokeš Martin 2:2, Mroz Jaroslav 2:2, Lébl Zdeněk 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Krásné Pole D - SK Vřesina LT C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herman Petr 1:3, Ulmann Roman 1:3, Kuchta Miroslav 0:4, Pandularis Jan 2:2, body hostů: Cikryt Michal 4:0, Lotrek Kvído 4:0, Paleta Petr 1:2, Pleva Jiří 3:1, Lotrek Radomil 0:1),
10. kolo:
SK - SVINOV H - SK Vřesina LT C 9:9 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Cabiš Luděk 2:2, Beňuš Martin 2:2, Chovancová Markéta 1:3, Kaštovský Petr 2:2, body hostů: Lazar Jiří 0:4, Lazar Tomáš 1:3, Cikryt Michal 4:0, Lotrek Kryštof 4:0), TJ B. Š. Mariánské Hory D - TJ Sokol Krásné Pole D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štolba Miroslav 4:0, Zdobinský Zdeněk 1:3, Makovička Vladimír 1:1, Teichmann Pavel 3:1, Kuchař Jiří 0:2, body hostů: Hlista Martin 3:1, Pandularis Jan 2:2, Ulmann Roman 1:3, Kuchta Miroslav 1:3), TJ Sokol Výškovice B - SSVČ Don Bosco C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kokeš Martin 1:3, Drozd Alan 2:2, Mroz Jaroslav 1:3, Lébl Zdeněk 2:2, body hostů: Štec Alexander 4:0, Pawlas Leon 1:3, Srněnský Alan 1:3, Schön Martin 4:0), Orel Stará Bělá D - TJ Sokol Hrabůvka E 5:13 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Hricenko Jan 2:2, Pražák Tomáš 1:3, Szarowski Daniel 1:3, Kolačko Libor 1:3, body hostů: Návrat Tomáš 4:0, Brumla David 3:1, Bittalová Kateřina 1:3, Molin Tomáš 3:1), TJ Sokol Krásné Pole C - TTC TJ Baník Rychvald 11:7 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Kozelský Vladimír 3:1, Plhák Marek 4:0, Černý Jiří 1:2, Seget Viktor 2:2, Tomalová Jana 0:1, body hostů: Jurdin Tomáš 3:1, Čáslava Petr 1:3, Žídek Jan 0:4, Kaliničenko Roman 2:2), Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Horní Lhota D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levický Jakub 3:1, Štefek Martin 2:2, Vedmoch Michal 3:1, Křenek Lukáš 4:0, body hostů: Mrázek Zdeněk 3:1, Repaň Pavel 1:3, Kupková Petra 0:4, Pápay Lukáš 0:4),
11. kolo:
TJ Sokol Horní Lhota D - SK - SVINOV H 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Kupková Petra 0:2, Neuwirth Filip 4:0, Pápay Lukáš 1:3, Repaň Pavel 1:3, Papayova Pavla 0:2, body hostů: Chovancová Markéta 2:2, Kaštovský Petr 3:1, Beňuš Martin 2:2, Cabiš Luděk 3:1), TTC TJ Baník Rychvald - Ostrava Zábřeh 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jurdin Tomáš 2:1, Čáslava Petr 1:2, Kaliničenko Roman 0:3, Žídek Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Štefek Martin 1:3, Levický Jakub 4:0, Vedmoch Michal 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Hrabůvka E - TJ Sokol Krásné Pole C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittalová Kateřina 3:1, Plachý Lukáš 3:1, Brumla David 4:0, Návrat Tomáš 4:0, body hostů: Seget Viktor 0:4, Kozelský Vladimír 0:4, Plhák Jiří 0:4, Černý Jiří 2:2), SSVČ Don Bosco C - Orel Stará Bělá D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srněnský Alan 2:2, Pawlas Leon 2:2, Czina Pavel 2:2, Baláž Jakub 1:3, body hostů: Řepka Miroslav 2:2, Hricenko Jan 3:1, Kobolka Dan 4:0, Szarowski Daniel 0:4), SK Vřesina LT C - TJ B. Š. Mariánské Hory D 12:6 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Cikryt Michal 4:0, Lotrek Kryštof 4:0, Pleva Jiří 1:3, Břečka David 2:2, body hostů: Štolba Miroslav 2:2, Mrozovský Libor 1:3, Teichmann Pavel 2:2, Makovička Vladimír 0:1, Kuchař Jiří 0:3),
12. kolo:
SK - SVINOV H - TJ B. Š. Mariánské Hory D 11:7 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Chovancová Markéta 3:1, Beňuš Martin 2:2, Kaštovský Petr 2:2, Cabiš Luděk 3:1, body hostů: Zdobinský Zdeněk 1:3, Teichmann Pavel 3:1, Mrozovský Libor 2:2, Makovička Vladimír 0:1, Kuchař Jiří 0:3), TJ Sokol Výškovice B - TJ Sokol Krásné Pole D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mroz Jaroslav 4:0, Lébl Zdeněk 4:0, Folvarčný Libor 1:3, Knápek Vladimír 4:0, body hostů: Vojkůvka Rostislav 1:3, Kuchta Miroslav 1:3, Herman Petr 0:4, Ulmann Roman 1:3), TJ Sokol Krásné Pole C - SSVČ Don Bosco C 6:12 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Kozelský Vladimír 1:3, Plhák Jiří 0:4, Seget Viktor 2:2, Černý Jiří 2:2, body hostů: Pawlas Nikolas 4:0, Štec Alexander 3:1, Pawlas Leon 1:3, Srněnský Alan 3:1), Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Hrabůvka E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Levický Jakub 2:2, Vedmoch Michal 1:3, Štefek Martin 1:3, Křenek Lukáš 2:2, body hostů: Bittalová Kateřina 2:2, Brumla David 4:0, Vavřač Petr 1:3, Molin Tomáš 3:1), TJ Sokol Horní Lhota D - TTC TJ Baník Rychvald 13:5 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Zdeněk 2:2, Neuwirth Filip 4:0, Pápay Lukáš 4:0, Repaň Pavel 1:3, body hostů: Čáslava Petr 1:3, Jurdin Tomáš 2:2, Žídek Jan 1:3, Kaliničenko Roman 1:3),
13. kolo:
TTC TJ Baník Rychvald - SK - SVINOV H 9:9 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Jurdin Tomáš 2:2, Čáslava Petr 2:2, Schnürch Tomáš 4:0, Kaliničenko Roman 1:3, body hostů: Chovancová Markéta 1:3, Beňuš Martin 2:2, Kaštovský Petr 1:3, Cabiš Luděk 3:1), TJ Sokol Hrabůvka E - TJ Sokol Horní Lhota D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittalová Kateřina 2:2, Brumla David 3:1, Janeček Roman 2:2, Vavřač Petr 3:1, body hostů: Repaň Pavel 1:3, Pápay Lukáš 0:4, Neuwirth Filip 4:0, Papayova Pavla 1:3), SSVČ Don Bosco C - Ostrava Zábřeh 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štec Alexander 3:1, Pawlas Leon 1:3, Miko Patrik 0:4, Srněnský Alan 0:4, body hostů: Křenek Lukáš 3:1, Vedmoch Michal 3:1, Levický Jakub 2:2, Štefek Martin 4:0), TJ Sokol Krásné Pole D - Orel Stará Bělá D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pandularis Jan 1:3, Kuchta Miroslav 1:1, Vojkůvka Rostislav 0:4, Ulmann Roman 0:4, Herman Petr 0:2, body hostů: Řepka Miroslav 1:1, Kolačko Libor 3:1, Hricenko Jan 4:0, Kobolka Dan 4:0, Pražák Tomáš 2:0), SK Vřesina LT C - TJ Sokol Výškovice B 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Cikryt Michal 2:2, Lotrek Kryštof 3:1, Břečka David 0:2, Pleva Jiří 0:4, Lotrek Kvído 2:0, body hostů: Mroz Jaroslav 1:3, Lébl Zdeněk 2:2, Drozd Alan 4:0, Knápek Vladimír 2:2),
14. kolo:
TJ B. Š. Mariánské Hory D - TJ Sokol Výškovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makovička Vladimír 0:2, Štolba Miroslav 3:1, Pokojský Čestmír 3:1, Teichmann Pavel 2:2, Kuchař Jiří 0:2, body hostů: Kokeš Martin 1:3, Mroz Jaroslav 3:1, Drozd Alan 3:1, Lébl Zdeněk 1:3), SK Vřesina LT C - Orel Stará Bělá D 12:6 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Lotrek Kryštof 4:0, Lotrek Kvído 3:1, Cikryt Michal 3:1, Břečka David 1:3, body hostů: Pražák Tomáš 1:3, Řepka Miroslav 1:3, Kobolka Dan 1:3, Hricenko Jan 2:2), TJ Sokol Krásné Pole D - TJ Sokol Krásné Pole C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlista Martin 3:1, Pandularis Jan 3:1, Ulmann Roman 1:3, Bajgar Ivo 2:2, body hostů: Plhák Marek 4:0, Černý Jiří 1:3, Seget Viktor 1:1, Kozelský Vladimír 1:3, Tomalová Jana 0:2), SSVČ Don Bosco C - TJ Sokol Horní Lhota D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pawlas Nikolas 3:1, Štefela Jakub 0:1, Štec Alexander 1:3, Srněnský Alan 1:3, Schön Martin 2:1, body hostů: Neuwirth Filip 4:0, Folwarczny Jan 3:1, Velký Dalibor 2:2, Pápay Lukáš 0:4), TJ Sokol Hrabůvka E - TTC TJ Baník Rychvald 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bittalová Kateřina 3:0, Návrat Tomáš 3:0, Vavřač Petr 3:0, Brumla David 3:0, WO 5:0, body hostů: Krobot Ondřej 0:4, Kaliničenko Roman 0:4, Žídek Jan 0:4, WO 0:5),
15. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka E - SK - SVINOV H 10:8 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Molin Tomáš 3:1, Vavřač Petr 2:2, Bittalová Kateřina 0:4, Návrat Tomáš 3:1, body hostů: Kaštovský Petr 3:1, Volný Jakub 2:2, Beňuš Martin 1:3, Lysek Jakub 2:2), TTC TJ Baník Rychvald - SSVČ Don Bosco C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schnürch Tomáš 1:3, Čáslava Petr 1:3, Žídek Jan 1:3, Kaliničenko Roman 0:4, body hostů: Pawlas Nikolas 4:0, Schön Martin 4:0, Štec Alexander 4:0, Czina Pavel 1:3), Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Krásné Pole D 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levický Jakub 4:0, Štefek Martin 4:0, Vedmoch Michal 4:0, Křenek Lukáš 4:0, body hostů: Hlista Martin 0:4, Pandularis Jan 0:4, Ulmann Roman 0:4, Kuchta Miroslav 0:4), TJ Sokol Krásné Pole C - SK Vřesina LT C 13:5 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Plhák Marek 3:0, Černý Jiří 3:1, Kozelský Vladimír 4:0, Seget Viktor 2:2, Tomalová Jana 0:1, body hostů: Lazar Tomáš 0:4, Lotrek Kvído 2:2, Pleva Jiří 1:3, Břečka David 1:3), Orel Stará Bělá D - TJ B. Š. Mariánské Hory D 6:12 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Pražák Tomáš 1:1, Hricenko Jan 2:2, Kobolka Dan 2:2, Szarowski Daniel 0:4, Řepka Miroslav 0:2, body hostů: Štolba Miroslav 3:1, Teichmann Pavel 3:1, Pokojský Čestmír 4:0, Mrozovský Libor 1:3),
16. kolo:
SK - SVINOV H - TJ Sokol Výškovice B 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Kaštovský Petr 1:3, Martinko Martin 1:3, Matušek Petr 1:3, Beňuš Martin 3:1, body hostů: Kokeš Martin 2:2, Drozd Alan 4:0, Mroz Jaroslav 0:2, Lébl Zdeněk 3:1, Knápek Vladimír 1:1), TJ B. Š. Mariánské Hory D - TJ Sokol Krásné Pole C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokojský Čestmír 4:0, Teichmann Pavel 2:0, Mrozovský Libor 2:2, Štolba Miroslav 4:0, Kuchař Jiří 0:2, body hostů: Seget Viktor 0:4, Černý Jiří 1:3, Kozelský Vladimír 2:2, Tomalová Jana 1:3), SK Vřesina LT C - Ostrava Zábřeh 8:10 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Lotrek Kryštof 4:0, Pleva Jiří 0:4, Cikryt Michal 3:1, Lotrek Kvído 1:3, body hostů: Vedmoch Michal 3:1, Křenek Lukáš 1:3, Štefek Martin 2:2, Levický Jakub 2:2), TJ Sokol Krásné Pole D - TJ Sokol Horní Lhota D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlista Martin 3:1, Pandularis Jan 1:3, Kuchta Miroslav 1:3, Herman Petr 2:1, Bajgar Ivo 0:1, body hostů: Neuwirth Filip 4:0, Folwarczny Jan 3:1, Velký Dalibor 2:2, Papayova Pavla 0:4), SSVČ Don Bosco C - TJ Sokol Hrabůvka E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pawlas Nikolas 4:0, Štec Alexander 1:3, Srněnský Alan 1:3, Štefela Jakub 1:3, body hostů: Návrat Tomáš 3:1, Brumla David 3:1, Molin Tomáš 2:2, Plachý Lukáš 1:3),
17. kolo:
SSVČ Don Bosco C - SK - SVINOV H 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pawlas Nikolas 4:0, Štec Alexander 0:2, Czina Pavel 2:2, Miko David 3:1, Baláž Jakub 1:1, body hostů: Beňuš Martin 2:2, Kaštovský Petr 1:3, Chovancová Markéta 0:4, Cabiš Luděk 3:1), TTC TJ Baník Rychvald - TJ Sokol Krásné Pole D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurdin Tomáš 4:0, Schnürch Tomáš 3:1, Čáslava Petr 3:1, Žídek Jan 1:3, body hostů: Pandularis Jan 1:3, Vojkůvka Rostislav 0:4, Hlista Martin 3:1, Herman Petr 1:3), TJ Sokol Horní Lhota D - SK Vřesina LT C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Filip 3:1, Velký Dalibor 3:1, Papayova Pavla 1:3, Folwarczny Jan 3:1, body hostů: Lotrek Kryštof 4:0, Břečka David 1:3, Pleva Jiří 1:3, Mentznerová Beáta 0:4), Ostrava Zábřeh - TJ B. Š. Mariánské Hory D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levický Jakub 3:1, Vedmoch Michal 4:0, Štefek Martin 2:2, Křenek Lukáš 2:2, body hostů: Pokojský Čestmír 2:2, Štolba Miroslav 3:1, Teichmann Pavel 0:4, Makovička Vladimír 0:1, Kuchař Jiří 0:3), Orel Stará Bělá D - TJ Sokol Výškovice B 5:13 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Čajčík Michal 0:4, Pražák Tomáš 1:1, Kobolka Dan 2:2, Kolačko Libor 0:4, Řepka Miroslav 1:1, body hostů: Drozd Alan 4:0, Kokeš Martin 2:2, Knápek Vladimír 2:2, Lébl Zdeněk 4:0),
18. kolo:
SK - SVINOV H - Orel Stará Bělá D 8:10 (on-line, čtyřhry 0:1, body domácích: Chovancová Markéta 1:3, Beňuš Martin 1:3, Kaštovský Petr 3:1, Cabiš Luděk 2:2, WO 1:0, body hostů: Pražák Tomáš 3:1, Řepka Miroslav 2:2, Čajčík Michal 0:4, Darin Kyryl 4:0, WO 0:1), TJ Sokol Výškovice B - TJ Sokol Krásné Pole C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lébl Zdeněk 4:0, Knápek Vladimír 4:0, Bala Jiří 3:1, Kokeš Martin 4:0, body hostů: Kozelský Vladimír 1:3, Plhák Jiří 0:4, Černý Jiří 0:4, Tomalová Jana 0:4), TJ B. Š. Mariánské Hory D - TJ Sokol Horní Lhota D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teichmann Pavel 3:1, Štolba Miroslav 3:1, Kuchař Jiří 0:4, Pokojský Čestmír 2:2, body hostů: Neuwirth Filip 4:0, Folwarczny Jan 1:3, Velký Dalibor 2:2, Folwarczny Tobiáš 1:3), SK Vřesina LT C - TTC TJ Baník Rychvald 4:14 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Chobot Jan 0:4, Lazar Tomáš 1:3, Břečka David 2:2, Mentznerová Beáta 1:3, body hostů: Jurdin Tomáš 4:0, Čáslava Petr 3:1, Schnürch Tomáš 4:0, Žídek Jan 1:3), TJ Sokol Krásné Pole D - TJ Sokol Hrabůvka E 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Herman Petr 0:4, Pandularis Jan 0:4, Kuchta Miroslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Návrat Tomáš 3:0, Molin Tomáš 3:0, Bittalová Kateřina 3:0, Brumla David 3:0, WO 5:0),
19. kolo:
SSVČ Don Bosco C - TJ Sokol Krásné Pole D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miko David 3:1, Czina Pavel 3:1, Baláž Jakub 2:2, Miko Patrik 0:4, body hostů: Hlista Martin 4:0, Herman Petr 1:3, Pandularis Jan 2:2, Kuchta Miroslav 1:3), TJ Sokol Hrabůvka E - SK Vřesina LT C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittalová Kateřina 1:3, Vavřač Petr 3:1, Brumla David 4:0, Návrat Tomáš 4:0, body hostů: Pleva Jiří 1:3, Břečka David 1:3, Lazar Jiří 1:3, Lazar Tomáš 1:3), TTC TJ Baník Rychvald - TJ B. Š. Mariánské Hory D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jurdin Tomáš 4:0, Schnürch Tomáš 3:0, Čáslava Petr 2:2, Žídek Jan 3:1, Kaliničenko Roman 1:0, body hostů: Pokojský Čestmír 2:2, Makovička Vladimír 1:3, Kuchař Jiří 0:4, Rusňák Peter 0:4), Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Výškovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefek Martin 2:2, Vedmoch Michal 1:3, Levický Jakub 3:1, Křenek Lukáš 3:1, body hostů: Drozd Alan 2:2, Kokeš Martin 2:2, Knápek Vladimír 2:2, Lébl Zdeněk 1:3), TJ Sokol Krásné Pole C - Orel Stará Bělá D 10:8 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Plhák Marek 3:1, Černý Jiří 3:1, Seget Viktor 3:1, Kozelský Vladimír 1:2, Tomalová Jana 0:1, body hostů: Hricenko Jan 4:0, Kobolka Dan 1:3, Řepka Miroslav 0:4, Pražák Tomáš 1:3),
20. kolo:
SK - SVINOV H - TJ Sokol Krásné Pole C 17:1 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Kaštovský Petr 3:0, Volný Jakub 1:0, Beňuš Martin 3:0, Chovancová Markéta 1:1, Cabiš Luděk 3:0, WO 5:0, body hostů: Černý Jiří 1:3, Seget Viktor 0:4, Tomalová Jana 0:4, WO 0:5), Orel Stará Bělá D - Ostrava Zábřeh 3:15 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Hricenko Jan 1:3, Szarowski Daniel 0:4, Kolačko Libor 1:3, Kobolka Dan 1:1, Řepka Miroslav 0:2, body hostů: Křenek Lukáš 4:0, Vedmoch Michal 4:0, Štefek Martin 2:2, Levický Jakub 3:1), TJ Sokol Výškovice B - TJ Sokol Horní Lhota D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knápek Vladimír 2:2, Drozd Alan 3:1, Kokeš Martin 3:1, Bala Jiří 2:2, body hostů: Neuwirth Filip 4:0, Velký Dalibor 2:2, Pápay Lukáš 0:4, Papayova Pavla 0:4), TJ B. Š. Mariánské Hory D - TJ Sokol Hrabůvka E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Teichmann Pavel 3:1, Kuchař Jiří 0:4, Makovička Vladimír 1:3, Štolba Miroslav 4:0, body hostů: Návrat Tomáš 2:2, Brumla David 3:1, Bittalová Kateřina 1:3, Vavřač Petr 2:2), SK Vřesina LT C - SSVČ Don Bosco C 6:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lotrek Radomil 2:1, Cikryt Michal 1:1, Lazar Jiří 0:3, Břečka David 2:0, body hostů: Czina Pavel 3:0, Miko Patrik 1:1, Baláž Jakub 1:2, Polák Kevin 0:2),
21. kolo:
TJ Sokol Krásné Pole D - SK - SVINOV H 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herman Petr 0:4, Hlista Martin 3:1, Pandularis Jan 2:2, Kuchta Miroslav 0:4, body hostů: Kaštovský Petr 2:2, Beňuš Martin 4:0, Cabiš Luděk 3:1, Lysek Jakub 2:2), SSVČ Don Bosco C - TJ B. Š. Mariánské Hory D 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Štec Alexander 2:2, Miko David 2:2, Baláž Jakub 1:3, Srněnský Alan 1:2, Miko Patrik 0:1, body hostů: Štolba Miroslav 3:1, Makovička Vladimír 0:4, Pokojský Čestmír 4:0, Teichmann Pavel 3:1), TTC TJ Baník Rychvald - TJ Sokol Výškovice B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jurdin Tomáš 0:3, Schnürch Tomáš 1:2, Čáslava Petr 0:3, Žídek Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Drozd Alan 4:0, Kokeš Martin 3:1, Knápek Vladimír 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Horní Lhota D - Orel Stará Bělá D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Filip 4:0, Velký Dalibor 2:2, Folwarczny Tobiáš 3:1, Folwarczny Jan 4:0, body hostů: Hricenko Jan 2:2, Kobolka Dan 1:3, Szarowski Daniel 0:4, Kolačko Libor 0:4), Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Krásné Pole C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křenek Lukáš 4:0, Levický Jakub 4:0, Vedmoch Michal 4:0, Štefek Martin 4:0, body hostů: Černý Jiří 0:4, Kozelský Vladimír 0:4, Seget Viktor 0:4, Plhák Jiří 0:4),
22. kolo:
SK - SVINOV H - Ostrava Zábřeh 7:11 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Chovancová Markéta 1:3, Kaštovský Petr 3:1, Beňuš Martin 1:3, Papiernik Josef 0:4, body hostů: Vedmoch Michal 3:1, Levický Jakub 3:1, Štefek Martin 3:1, Fojtík Nikolas 2:2), TJ Sokol Krásné Pole C - TJ Sokol Horní Lhota D 4:14 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Plhák Jiří 0:4, Seget Viktor 2:2, Černý Jiří 0:2, Kozelský Vladimír 1:3, Tomalová Jana 0:2, body hostů: Neuwirth Filip 4:0, Folwarczny Jan 4:0, Pápay Lukáš 2:2, Repaň Pavel 2:1, Papayova Pavla 1:0), Orel Stará Bělá D - TTC TJ Baník Rychvald 13:5 (on-line, čtyřhry 0:1, body domácích: Hricenko Jan 2:1, Pražák Tomáš 2:1, Řepka Miroslav 2:1, Kobolka Dan 2:1, WO 5:0, body hostů: Schnürch Tomáš 4:0, Žídek Jan 0:4, Kaliničenko Roman 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Výškovice B - TJ Sokol Hrabůvka E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drozd Alan 2:2, Lébl Zdeněk 2:2, Knápek Vladimír 2:2, Kokeš Martin 1:3, body hostů: Bittalová Kateřina 1:3, Vavřač Petr 1:3, Návrat Tomáš 3:1, Brumla David 4:0), SK Vřesina LT C - TJ Sokol Krásné Pole D 14:4 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Cikryt Michal 4:0, Lotrek Kryštof 4:0, Břečka David 2:2, Pleva Jiří 3:1, body hostů: Hlista Martin 2:2, Ulmann Roman 0:4, Kuchta Miroslav 0:4, Herman Petr 0:2, Bajgar Ivo 1:1),
23. kolo:
SK Vřesina LT C - SK - SVINOV H 13:5 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Lotrek Kryštof 3:0, Cikryt Michal 3:0, Břečka David 1:2, Pleva Jiří 1:2, WO 4:0, body hostů: Chovancová Markéta 0:4, Kaštovský Petr 2:2, Beňuš Martin 2:2, WO 0:4), TJ Sokol Krásné Pole D - TJ B. Š. Mariánské Hory D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pandularis Jan 1:3, Kuchta Miroslav 0:4, Herman Petr 0:4, Ulmann Roman 0:4, body hostů: Teichmann Pavel 4:0, Štolba Miroslav 4:0, Pokojský Čestmír 4:0, Mrozovský Libor 3:1), SSVČ Don Bosco C - TJ Sokol Výškovice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pawlas Nikolas 2:2, Kováč Ivan 1:3, Baláž Jakub 0:4, Srněnský Alan 1:3, body hostů: Drozd Alan 3:1, Mroz Jaroslav 4:0, Lébl Zdeněk 3:1, Knápek Vladimír 2:2), TJ Sokol Hrabůvka E - Orel Stará Bělá D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bittalová Kateřina 2:2, Molin Tomáš 4:0, Brumla David 3:1, Návrat Tomáš 2:2, body hostů: Řepka Miroslav 0:4, Szarowski Daniel 0:4, Kobolka Dan 3:1, Hricenko Jan 2:2), TTC TJ Baník Rychvald - TJ Sokol Krásné Pole C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schnürch Tomáš 4:0, Žídek Jan 1:3, Čáslava Petr 2:2, Kaliničenko Roman 0:2, Krobot Ondřej 0:2, body hostů: Seget Viktor 2:2, Kozelský Vladimír 1:3, Plhák Jiří 3:1, Černý Jiří 3:1), TJ Sokol Horní Lhota D - Ostrava Zábřeh 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neuwirth Filip 4:0, Folwarczny Tobiáš 2:2, Velký Dalibor 3:1, Folwarczny Jan 3:1, body hostů: Křenek Lukáš 3:1, Vedmoch Michal 1:3, Štefek Martin 0:4, Levický Jakub 0:3, Fojtík Nikolas 0:1),
24. kolo:
SK - SVINOV H - TJ Sokol Horní Lhota D 9:9 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Kaštovský Petr 3:1, Cabiš Luděk 2:2, Beňuš Martin 2:2, Chovancová Markéta 1:3, body hostů: Neuwirth Filip 4:0, Folwarczny Jan 3:1, Velký Dalibor 0:3, Pápay Lukáš 1:3, Papayova Pavla 0:1), Ostrava Zábřeh - TTC TJ Baník Rychvald 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vedmoch Michal 3:1, Štefek Martin 4:0, Levický Jakub 1:1, Křenek Lukáš 4:0, Fojtík Nikolas 0:2, body hostů: Jurdin Tomáš 1:3, Čáslava Petr 0:4, Schnürch Tomáš 2:2, Žídek Jan 1:3), TJ Sokol Krásné Pole C - TJ Sokol Hrabůvka E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plhák Marek 4:0, Černý Jiří 1:3, Seget Viktor 1:3, Kozelský Vladimír 0:3, Tomalová Jana 0:1, body hostů: Bittalová Kateřina 1:3, Molin Tomáš 3:1, Návrat Tomáš 3:1, Plachý Lukáš 3:1), Orel Stará Bělá D - SSVČ Don Bosco C 17:1 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Darin Kyryl 4:0, Řepka Miroslav 3:1, Pražák Tomáš 4:0, Hricenko Jan 4:0, body hostů: Kováč Ivan 1:3, Baláž Jakub 0:4, Pecha Martin 0:4, Polák Kevin 0:4), TJ B. Š. Mariánské Hory D - SK Vřesina LT C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Makovička Vladimír 1:0, Pokojský Čestmír 3:0, Mrozovský Libor 2:1, Štolba Miroslav 3:0, Kuchař Jiří 0:2, WO 5:0, body hostů: Chobot Jan 0:4, Pleva Jiří 1:3, Břečka David 2:2, WO 0:5),
25. kolo:
TJ B. Š. Mariánské Hory D - SK - SVINOV H 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokojský Čestmír 4:0, Teichmann Pavel 4:0, Mrozovský Libor 0:4, Štolba Miroslav 3:1, body hostů: Kaštovský Petr 1:3, Chovancová Markéta 2:2, Lysek Jakub 1:3, Cabiš Luděk 1:3), TJ Sokol Krásné Pole D - TJ Sokol Výškovice B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlista Martin 3:0, Pandularis Jan 1:2, Ulmann Roman 0:3, Kuchta Miroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Mroz Jaroslav 3:1, Knápek Vladimír 3:1, Lébl Zdeněk 2:2, WO 0:5), SSVČ Don Bosco C - TJ Sokol Krásné Pole C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štec Alexander 4:0, Pawlas Leon 4:0, Kováč Ivan 3:1, Srněnský Alan 4:0, body hostů: Černý Jiří 0:4, Seget Viktor 1:3, Kozelský Vladimír 0:4, Plhák Jiří 0:4), TJ Sokol Hrabůvka E - Ostrava Zábřeh 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Návrat Tomáš 1:3, Bittalová Kateřina 0:4, Brumla David 3:1, Vavřač Petr 3:1, body hostů: Křenek Lukáš 2:0, Levický Jakub 3:1, Vedmoch Michal 2:2, Štefek Martin 2:2, Fojtík Nikolas 0:2), TTC TJ Baník Rychvald - TJ Sokol Horní Lhota D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jurdin Tomáš 2:2, Čáslava Petr 1:3, Schnürch Tomáš 3:1, Žídek Jan 2:2, body hostů: Neuwirth Filip 4:0, Repaň Pavel 1:3, Papayova Pavla 0:4, Folwarczny Jan 3:1),
26. kolo:
SK - SVINOV H - TTC TJ Baník Rychvald 9:9 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Beňuš Martin 3:1, Chovancová Markéta 2:2, Papiernik Josef 0:4, Cabiš Luděk 3:1, body hostů: Jurdin Tomáš 2:2, Čáslava Petr 1:3, Schnürch Tomáš 3:1, Žídek Jan 2:2), TJ Sokol Horní Lhota D - TJ Sokol Hrabůvka E 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Pápay Lukáš 2:2, Repaň Pavel 0:3, Kupková Petra 0:4, Neuwirth Filip 4:0, Papayova Pavla 0:1, body hostů: Vavřač Petr 2:2, Polauf Jiří 2:2, Plachý Lukáš 3:1, Molin Tomáš 3:1), Ostrava Zábřeh - SSVČ Don Bosco C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levický Jakub 3:1, Vedmoch Michal 3:1, Fojtík Nikolas 0:4, Štefek Martin 4:0, body hostů: Štec Alexander 2:2, Baláž Jakub 1:3, Kováč Ivan 1:3, Srněnský Alan 2:2), Orel Stará Bělá D - TJ Sokol Krásné Pole D 13:5 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Kobolka Dan 4:0, Čajčík Michal 3:1, Szarowski Daniel 1:3, Řepka Miroslav 3:1, body hostů: Pandularis Jan 2:2, Ulmann Roman 1:3, Herman Petr 1:3, Kuchta Miroslav 1:3), TJ Sokol Výškovice B - SK Vřesina LT C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drozd Alan 4:0, Kokeš Martin 1:3, Lébl Zdeněk 3:1, Knápek Vladimír 2:2, body hostů: Cikryt Michal 2:2, Lotrek Kryštof 2:2, Břečka David 1:3, Pleva Jiří 1:3),
Městský přebor 5.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - SK Vřesina LT E 13:5 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Gregor Dominik 2:2, Hřivnová Anežka 3:1, Krkoška Matyáš 4:0, Kučera Pavel 4:0, body hostů: Skyba Radek 1:3, Řezníček Marcel 0:4, Hora Antonín 2:2, Duben Jiří 0:4), KST Zengrovka - TJ Sokol Hrabůvka F 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řežáb Tomáš 1:3, Zbořil Zdeněk 2:2, Andrejko Jaroslav 3:1, Romba Petr 1:3, body hostů: Molin Tomáš 4:0, Vavrečka Jiří 1:3, Tylšar Jan 2:2, Teufel Reinhold 2:2), SSVČ Don Bosco D - Orel Třebovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Czina Pavel 1:3, Baláž Jakub 1:3, Srněnský Alan 2:2, Štefela Jakub 1:2, Štecová Andrea 0:1, body hostů: Štulík Michal 2:2, Broskevič Lumír 4:0, Novotný Petr 1:3, Šimoňák Jindřich 4:0),
2. kolo:
Orel Třebovice B - SK - SVINOV I 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 3:1, Broskevič Lumír 4:0, Štulík Michal 3:1, Sokol Jiří 2:2, body hostů: Martinko Martin 3:1, Lysek Jakub 1:3, Hamrský Petr 0:4, Milkovová Alena 0:4), TJ Sokol Hrabůvka F - SK Vřesina LT D 11:7 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Molin Tomáš 3:1, Dalluay Carlo John 2:2, Vavrečka Jiří 2:2, Plachý Lukáš 2:2, body hostů: Mentznerová Beáta 2:2, Adámek Aleš 0:4, Pleva Jiří 4:0, Paleta Petr 1:3), SK Vřesina LT E - KST Zengrovka 2:16 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Dubnová Tereza 0:4, Skyba Radek 2:2, Heroldová Karolína 0:4, Duben Jiří 0:4, body hostů: Andrejko Jaroslav 4:0, Řežáb Tomáš 3:1, Zbořil Zdeněk 4:0, Romba Petr 3:1), SK Vřesina LT F - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E 15:3 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Břečka David 4:0, Lotrek Kryštof 4:0, Lotrek Radomil 3:1, Šumbera Petr 2:2, body hostů: Krkoška Matyáš 2:2, Kučera Pavel 0:4, Ogrodník Matěj 1:3, Hřivnová Anežka 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - TTC Ostrava 2016 D 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Krkoška Matyáš 3:1, Ogrodník Matěj 1:3, Kučera Pavel 2:2, Gregor Dominik 0:4, body hostů: Pápay Lukáš 4:0, Sikora Radim 1:3, Borik Jan 2:2, Václavík Jiří 3:1), KST Zengrovka - SK Vřesina LT F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řežáb Tomáš 1:3, Zbořil Zdeněk 1:3, Andrejko Jaroslav 3:1, Romba Petr 2:2, body hostů: Lotrek Kryštof 4:0, Břečka David 3:1, Šumbera Petr 2:2, Chobot Jan 0:4), SK Vřesina LT D - SK Vřesina LT E 13:5 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Jiří 3:1, Lazar Tomáš 4:0, Adámek Aleš 3:1, Mentznerová Beáta 2:2, body hostů: Skyba Petr 2:2, Heroldová Karolína 0:4, Hora Antonín 0:4, Řezníček Marcel 2:2), SSVČ Don Bosco D - TJ Sokol Hrabůvka F 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Czina Pavel 2:2, Baláž Jakub 1:3, Štefela Jakub 0:4, Štecová Andrea 0:2, Štecová Miroslava 0:2, body hostů: Vavrečka Jiří 2:2, Teufel Reinhold 4:0, Molin Tomáš 4:0, Plachý Lukáš 3:1),
4. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka F - SK - SVINOV I 13:5 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Molin Tomáš 4:0, Vavrečka Jiří 2:2, Tylšar Jan 2:2, Plachý Lukáš 3:1, body hostů: Lysek Jakub 2:2, Chovancová Markéta 1:3, Milkovová Alena 0:4, Hamrský Petr 0:2, Martinko Martin 2:0), SK Vřesina LT E - SSVČ Don Bosco D 3:15 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Skyba Radek 1:3, Dubnová Tereza 1:3, Heroldová Karolína 1:3, Duben Jiří 0:4, body hostů: Czina Pavel 4:0, Baláž Jakub 4:0, Miko Patrik 4:0, Štecová Miroslava 1:1, Štecová Andrea 0:2), SK Vřesina LT F - SK Vřesina LT D 12:6 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Lotrek Radomil 1:1, Lotrek Kryštof 4:0, Šumbera Petr 3:1, Chobot Jan 1:3, Lotrek Kvído 2:0, body hostů: Lazar Jiří 1:3, Lazar Tomáš 1:3, Pleva Jiří 2:2, Mentznerová Beáta 1:3), TTC Ostrava 2016 D - KST Zengrovka 14:4 (on-line, čtyřhry 0:1, body domácích: Pápay Lukáš 3:0, Borik Jan 1:2, Chalupa Dominik 2:1, Krupa Daniel 3:0, WO 5:0, body hostů: Zbořil Zdeněk 2:2, Romba Petr 1:3, Pelíšek Tomáš 0:4, WO 0:5),
5. kolo:
SK Vřesina LT D - TTC Ostrava 2016 D 3:15 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Lazar Jiří 1:3, Paleta Petr 2:2, Adámek Aleš 0:4, Mentznerová Beáta 0:4, body hostů: Pápay Lukáš 3:1, Chalupa Dominik 3:1, Václavík Jiří 3:1, Sikora Radim 4:0), SSVČ Don Bosco D - SK Vřesina LT F 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štecová Miroslava 0:2, Czina Pavel 2:2, Baláž Jakub 0:4, Miko Patrik 1:3, Štecová Andrea 0:2, body hostů: Lotrek Kryštof 4:0, Chobot Jan 3:1, Lotrek Radomil 2:2, Břečka David 4:0), SK - SVINOV I - SK Vřesina LT E 10:8 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Lysek Jakub 4:0, Hamrský Petr 1:3, Martinko Martin 4:0, Milkovová Alena 0:4, body hostů: Skyba Radek 2:2, Hora Antonín 2:2, Skyba Petr 2:2, Duben Jiří 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka F - Orel Třebovice B 8:10 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Tylšar Jan 2:2, Dalluay Carlo John 1:3, Vavrečka Jiří 2:2, Molin Tomáš 3:1, body hostů: Broskevič Lumír 2:2, Pajurek Josef 4:0, Sokol Jiří 0:4, Štulík Michal 2:2), SK Vřesina LT F - SK - SVINOV I 12:6 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Lotrek Radomil 2:2, Šumbera Petr 3:1, Lotrek Kryštof 4:0, Chobot Jan 1:3, body hostů: Lysek Jakub 2:2, Chovancová Markéta 2:2, Hamrský Petr 2:2, Milkovová Alena 0:4), TTC Ostrava 2016 D - SSVČ Don Bosco D 6:12 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Václavík Jiří 2:2, Chalupa Dominik 0:4, Borik Jan 1:3, Pápay Lukáš 2:2, body hostů: Baláž Jakub 3:1, Czina Pavel 4:0, Štecová Andrea 0:2, Srněnský Alan 3:1, Štefela Jakub 1:1), TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - KST Zengrovka 3:15 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Krkoška Matyáš 3:1, Kučera Pavel 0:4, Tanistra Martin 0:4, Gregor Dominik 0:4, body hostů: Zbořil Zdeněk 3:1, Řežáb Tomáš 3:1, Romba Petr 3:1, Andrejko Jaroslav 4:0),
7. kolo:
SK Vřesina LT D - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E 12:6 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Tomáš 4:0, Pleva Jiří 4:0, Lazar Jiří 2:2, Mentznerová Beáta 1:3, body hostů: Krkoška Matyáš 2:2, Ogrodník Matěj 2:2, Kučera Pavel 1:3, Tanistra Martin 0:4), SK - SVINOV I - TTC Ostrava 2016 D 7:11 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Lysek Jakub 3:1, Hamrský Petr 0:4, Martinko Martin 4:0, Milkovová Alena 0:4, body hostů: Václavík Jiří 2:2, Chalupa Dominik 2:2, Borik Jan 2:2, Sikora Radim 3:1), Orel Třebovice B - SK Vřesina LT E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 4:0, Broskevič Lumír 4:0, Sokol Jiří 3:1, Štulík Michal 4:0, body hostů: Skyba Radek 0:4, Řezníček Marcel 0:4, Heroldová Karolína 0:4, Duben Jiří 1:3),
8. kolo:
SK Vřesina LT F - Orel Třebovice B 4:14 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Lotrek Radomil 0:4, Šumbera Petr 0:4, Lotrek Kryštof 4:0, Chobot Jan 0:4, body hostů: Pajurek Josef 3:1, Štulík Michal 3:1, Novotný Petr 3:1, Broskevič Lumír 3:1), TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - SSVČ Don Bosco D 11:7 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Krkoška Matyáš 3:1, Ogrodník Matěj 2:2, Tanistra Martin 2:2, Hřivnová Anežka 1:1, Menkina Bohuslav 2:0, body hostů: Czina Pavel 2:2, Baláž Jakub 0:4, Srněnský Alan 4:0, Štefela Jakub 0:3, Štecová Andrea 0:1), KST Zengrovka - SK Vřesina LT D 6:12 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Řežáb Tomáš 1:3, Zbořil Zdeněk 3:1, Pelíšek Tomáš 0:4, Romba Petr 2:2, body hostů: Paleta Petr 4:0, Pleva Jiří 3:1, Adámek Aleš 2:2, Mentznerová Beáta 1:3),
9. kolo:
SSVČ Don Bosco D - KST Zengrovka 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miko Patrik 3:1, Czina Pavel 4:0, Baláž Jakub 3:1, Štecová Miroslava 0:3, Štecová Andrea 0:1, body hostů: Zbořil Zdeněk 1:3, Řežáb Tomáš 1:3, Andrejko Jaroslav 3:1, Romba Petr 1:3), SK - SVINOV I - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E 6:12 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Chovancová Markéta 1:3, Martinko Martin 4:0, Hamrský Petr 0:4, Milkovová Alena 0:4, body hostů: Krkoška Matyáš 3:1, Hřivnová Anežka 3:1, Kučera Pavel 2:2, Ogrodník Matěj 3:1), Orel Třebovice B - TTC Ostrava 2016 D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sokol Jiří 0:2, Štulík Michal 1:3, Šimoňák Jindřich 2:2, Broskevič Lumír 4:0, Pajurek Josef 1:1, body hostů: Pápay Lukáš 3:1, Chalupa Dominik 0:4, Václavík Jiří 2:2, Sikora Radim 3:1), TJ Sokol Hrabůvka F - SK Vřesina LT E 12:6 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Lukáš 4:0, Pustková Karolína 3:1, Molin Tomáš 4:0, Löw Adam 0:4, body hostů: Skyba Radek 2:2, Řezníček Marcel 1:3, Heroldová Karolína 1:3, Duben Jiří 1:3),
10. kolo:
SK Vřesina LT F - TJ Sokol Hrabůvka F 9:9 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Břečka David 3:1, Lotrek Radomil 1:3, Lotrek Kryštof 4:0, Chobot Jan 0:4, body hostů: Molin Tomáš 2:2, Plachý Lukáš 3:1, Tylšar Jan 2:2, Vavrečka Jiří 1:3), KST Zengrovka - SK - SVINOV I 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řežáb Tomáš 1:3, Zbořil Zdeněk 2:2, Andrejko Jaroslav 3:1, Romba Petr 3:1, body hostů: Lysek Jakub 2:2, Chovancová Markéta 2:2, Martinko Martin 3:1, Milkovová Alena 0:4), SK Vřesina LT D - SSVČ Don Bosco D 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Mentznerová Beáta 2:2, Adámek Aleš 2:2, Lazar Tomáš 1:3, Lazar Jiří 1:3, body hostů: Štecová Miroslava 0:2, Štecová Andrea 0:4, Czina Pavel 4:0, Baláž Jakub 4:0, Srněnský Alan 2:0),
11. kolo:
SK - SVINOV I - SK Vřesina LT D 11:7 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Lysek Jakub 4:0, Chovancová Markéta 2:2, Martinko Martin 4:0, Milkovová Alena 0:4, body hostů: Lazar Jiří 1:3, Lazar Tomáš 2:2, Paleta Petr 2:2, Adámek Aleš 1:3), Orel Třebovice B - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sokol Jiří 3:1, Novotný Petr 4:0, Pajurek Josef 2:0, Broskevič Lumír 4:0, Šimoňák Jindřich 2:0, body hostů: Ogrodník Matěj 0:4, Krkoška Matyáš 1:3, Kučera Pavel 0:4, Tanistra Martin 0:4), TJ Sokol Hrabůvka F - TTC Ostrava 2016 D 10:8 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Molin Tomáš 3:1, Vavrečka Jiří 1:3, Tylšar Jan 2:2, Plachý Lukáš 2:2, body hostů: Pápay Lukáš 1:3, Krupa Daniel 4:0, Sikora Radim 3:1, Borik Jan 0:4), SK Vřesina LT E - SK Vřesina LT F 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Skyba Radek 2:2, Skyba Petr 2:2, Duben Jiří 1:3, Řezníček Marcel 1:3, body hostů: Lotrek Kryštof 4:0, Chobot Jan 0:4, Lotrek Radomil 4:0, Kopeň Jiří 2:2),
12. kolo:
TTC Ostrava 2016 D - SK Vřesina LT E 17:1 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Sikora Radim 4:0, Chalupa Dominik 1:1, Borik Jan 4:0, Václavík Jiří 4:0, Pápay Lukáš 2:0, body hostů: Skyba Radek 0:4, Skyba Petr 1:3, Heroldová Karolína 0:4, Duben Jiří 0:4), KST Zengrovka - Orel Třebovice B 3:15 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Řežáb Tomáš 1:3, Zbořil Zdeněk 1:3, Andrejko Jaroslav 0:4, Romba Petr 1:3, body hostů: Broskevič Lumír 4:0, Novotný Petr 1:1, Pajurek Josef 4:0, Štulík Michal 4:0, Sokol Jiří 0:2), SSVČ Don Bosco D - SK - SVINOV I 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štefela Jakub 1:2, Czina Pavel 3:0, Baláž Jakub 2:1, WO 3:3, body hostů: Lysek Jakub 2:1, Hamrský Petr 1:2, Milkovová Alena 0:3, WO 3:3),
13. kolo:
Orel Třebovice B - SK Vřesina LT D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sokol Jiří 0:4, Novotný Petr 4:0, Štulík Michal 4:0, Broskevič Lumír 4:0, body hostů: Ševěček Jiří 1:3, Mentznerová Beáta 1:3, Lazar Jiří 1:3, Paleta Petr 1:3), TJ Sokol Hrabůvka F - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E 17:1 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Plachý Lukáš 4:0, Vavrečka Jiří 4:0, Tylšar Jan 3:1, Molin Tomáš 4:0, body hostů: Krkoška Matyáš 1:3, Ogrodník Matěj 0:4, Kučera Pavel 0:4, Tanistra Martin 0:4), SK Vřesina LT F - TTC Ostrava 2016 D 8:10 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Chobot Jan 0:4, Lotrek Kryštof 3:1, Šumbera Petr 2:2, Břečka David 2:2, body hostů: Krupa Daniel 4:0, Sikora Radim 2:2, Pápay Lukáš 2:2, Chalupa Dominik 1:3),
14. kolo:
SK Vřesina LT E - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E 5:13 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Skyba Radek 3:1, Hora Antonín 2:2, Duben Jiří 0:4, Heroldová Karolína 0:4, body hostů: Ogrodník Matěj 3:1, Krkoška Matyáš 4:0, Kučera Pavel 2:2, Menkina Bohuslav 2:2), TJ Sokol Hrabůvka F - KST Zengrovka 14:4 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Plachý Lukáš 4:0, Vavrečka Jiří 2:2, Tylšar Jan 2:2, Molin Tomáš 4:0, body hostů: Zbořil Zdeněk 0:4, Řežáb Tomáš 2:2, Andrejko Jaroslav 2:2, Romba Petr 0:4), Orel Třebovice B - SSVČ Don Bosco D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pajurek Josef 0:1, Štulík Michal 3:1, Feranec Milan 4:0, Broskevič Lumír 4:0, Šimoňák Jindřich 2:1, body hostů: Czina Pavel 2:2, Baláž Jakub 0:4, Miko Patrik 0:4, Srněnský Alan 1:3),
15. kolo:
SK - SVINOV I - Orel Třebovice B 7:11 (on-line, čtyřhry 1:0, body domácích: Hamrský Petr 1:3, Kozar Petr 3:1, Martinko Martin 2:2, WO 0:5, body hostů: Pajurek Josef 3:0, Štulík Michal 1:2, Broskevič Lumír 1:2, Novotný Petr 0:1, Šimoňák Jindřich 1:1, WO 5:0), SK Vřesina LT D - TJ Sokol Hrabůvka F 4:14 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Lazar Jiří 0:4, Lazar Tomáš 0:4, Adámek Aleš 1:3, Pleva Jiří 3:1, body hostů: Molin Tomáš 3:1, Plachý Lukáš 3:1, Vavrečka Jiří 2:2, Tylšar Jan 4:0), KST Zengrovka - SK Vřesina LT E 14:4 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Řežáb Tomáš 2:2, Zbořil Zdeněk 3:1, Andrejko Jaroslav 4:0, Romba Petr 4:0, body hostů: Skyba Radek 1:3, Řezníček Marcel 1:3, Skyba Petr 1:3, Duben Jiří 0:4), TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - SK Vřesina LT F 0:18wo,
16. kolo:
TTC Ostrava 2016 D - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sikora Radim 4:0, Borik Jan 3:1, Chalupa Dominik 4:0, Pápay Lukáš 4:0, body hostů: Ogrodník Matěj 0:4, Hřivnová Anežka 1:3, Kučera Pavel 0:4, Menkina Bohuslav 0:4), SK Vřesina LT F - KST Zengrovka 12:6 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Lotrek Kryštof 4:0, Chobot Jan 1:3, Lotrek Kvído 4:0, Šumbera Petr 1:3, body hostů: Andrejko Jaroslav 2:2, Romba Petr 2:2, Řežáb Tomáš 2:2, Pelíšek Tomáš 0:4), SK Vřesina LT E - SK Vřesina LT D 3:15 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Skyba Petr 2:2, Řezníček Marcel 0:3, Heroldová Karolína 0:4, Duben Jiří 0:4, Skyba Radek 0:1, body hostů: Pleva Jiří 4:0, Mentznerová Beáta 3:1, Lazar Jiří 3:1, Lazar Tomáš 4:0), TJ Sokol Hrabůvka F - SSVČ Don Bosco D 13:5 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Vavrečka Jiří 3:1, Zavřelová Miroslava 3:1, Bittalová Kateřina 3:1, Molin Tomáš 3:1, body hostů: Czina Pavel 4:0, Baláž Jakub 0:4, Pecha Martin 0:4, Polák Kevin 0:4),
17. kolo:
SK - SVINOV I - TJ Sokol Hrabůvka F 5:13 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Lysek Jakub 2:2, Chovancová Markéta 1:3, Martinko Martin 2:2, Milkovová Alena 0:4, body hostů: Molin Tomáš 4:0, Vavrečka Jiří 1:3, Plachý Lukáš 3:1, Tylšar Jan 3:1), SSVČ Don Bosco D - SK Vřesina LT E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Czina Pavel 4:0, Baláž Jakub 4:0, Polák Kevin 2:2, Pecha Martin 2:2, body hostů: Skyba Radek 2:2, Skyba Petr 2:2, Hora Antonín 0:4, Duben Jiří 0:4), SK Vřesina LT D - SK Vřesina LT F 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Pleva Jiří 2:2, Ševěček Jiří 0:4, Mentznerová Beáta 2:2, Adámek Aleš 2:2, body hostů: Chobot Jan 1:3, Lotrek Radomil 1:3, Břečka David 4:0, Lotrek Kryštof 4:0), KST Zengrovka - TTC Ostrava 2016 D 9:9 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Andrejko Jaroslav 3:1, Řežáb Tomáš 2:2, Zbořil Zdeněk 2:2, Romba Petr 2:2, body hostů: Krupa Daniel 4:0, Sikora Radim 1:3, Pápay Lukáš 1:3, Chalupa Dominik 1:3),
18. kolo:
TTC Ostrava 2016 D - SK Vřesina LT D 14:4 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Sikora Radim 3:1, Václavík Jiří 4:0, Chalupa Dominik 3:1, Pápay Lukáš 3:1, body hostů: Adámek Aleš 0:4, Mentznerová Beáta 0:4, Paleta Petr 1:3, Pleva Jiří 2:2), SK Vřesina LT F - SSVČ Don Bosco D 9:9 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Lotrek Radomil 0:4, Chobot Jan 2:2, Lotrek Kryštof 4:0, Šumbera Petr 2:2, body hostů: Czina Pavel 3:1, Pecha Martin 1:3, Polák Kevin 1:3, Baláž Jakub 3:1), SK Vřesina LT E - SK - SVINOV I 7:11 (on-line, čtyřhry 0:1, body domácích: Skyba Radek 3:1, Skyba Petr 3:1, Duben Jiří 1:3, WO 0:5, body hostů: Martinko Martin 3:0, Lysek Jakub 1:2, Papiernik Josef 1:2, Milkovová Alena 0:3, WO 5:0),
19. kolo:
Orel Třebovice B - TJ Sokol Hrabůvka F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feranec Milan 4:0, Pajurek Josef 4:0, Štulík Michal 1:3, Broskevič Lumír 2:2, body hostů: Tylšar Jan 1:3, Molin Tomáš 2:2, Vavrečka Jiří 0:4, Plachý Lukáš 2:2), SK - SVINOV I - SK Vřesina LT F 6:12 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Papiernik Josef 0:4, Martinko Martin 3:1, Milkovová Alena 0:4, Lysek Jakub 3:1, body hostů: Lotrek Kryštof 4:0, Šumbera Petr 2:2, Lotrek Radomil 2:2, Chobot Jan 2:2), SSVČ Don Bosco D - TTC Ostrava 2016 D 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Czina Pavel 4:0, Baláž Jakub 3:1, Srněnský Alan 3:1, WO 0:5, body hostů: Václavík Jiří 1:2, Pápay Lukáš 1:2, Borik Jan 0:3, Chalupa Dominik 0:3, WO 5:0), KST Zengrovka - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E 16:2 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Řežáb Tomáš 3:0, Zbořil Zdeněk 2:1, Andrejko Jaroslav 4:0, Romba Petr 2:1, WO 3:0, body hostů: Tanistra Martin 0:4, Hřivnová Anežka 0:4, Ogrodník Matěj 0:1, Krkoška Matyáš 2:2, WO 0:3),
20. kolo:
TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - SK Vřesina LT D 8:10 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Krkoška Matyáš 4:0, Ogrodník Matěj 2:2, Gregor Dominik 0:4, Kučera Pavel 2:2, body hostů: Lazar Jiří 2:2, Paleta Petr 2:2, Mentznerová Beáta 2:2, Adámek Aleš 2:2), TTC Ostrava 2016 D - SK - SVINOV I 13:5 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Borik Jan 2:2, Sikora Radim 3:1, Chalupa Dominik 3:1, Václavík Jiří 3:1, body hostů: Martinko Martin 2:0, Hermann David 0:4, Lysek Jakub 2:2, Hamrský Petr 1:3, Milkovová Alena 0:2), SK Vřesina LT E - Orel Třebovice B 0:18 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Skyba Radek 0:4, Skyba Petr 0:4, Duben Jiří 0:4, Heroldová Karolína 0:4, body hostů: Broskevič Lumír 4:0, Sokol Jiří 4:0, Štulík Michal 4:0, Šimoňák Jindřich 4:0),
21. kolo:
Orel Třebovice B - SK Vřesina LT F 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Broskevič Lumír 3:0, Feranec Milan 2:0, Novotný Petr 3:0, Štulík Michal 3:0, Pajurek Josef 1:0, WO 5:0, body hostů: Lotrek Radomil 0:4, Chobot Jan 0:4, Šumbera Petr 0:4, WO 0:5), SSVČ Don Bosco D - TJ Sokol Radvanice-Bartovice E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baláž Jakub 3:1, Kováč Ivan 4:0, Polák Kevin 4:0, Pecha Martin 3:1, body hostů: Ogrodník Matěj 0:4, Hřivnová Anežka 1:3, Kučera Pavel 1:3, Tanistra Martin 0:4), SK Vřesina LT D - KST Zengrovka 4:14 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Lazar Jiří 0:4, Lazar Tomáš 1:3, Adámek Aleš 2:2, Ševěček Jiří 0:4, body hostů: Zbořil Zdeněk 3:1, Řežáb Tomáš 3:1, Romba Petr 4:0, Andrejko Jaroslav 3:1),
22. kolo:
KST Zengrovka - SSVČ Don Bosco D 7:11 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Andrejko Jaroslav 1:3, Romba Petr 3:1, Zbořil Zdeněk 1:3, Řežáb Tomáš 1:3, body hostů: Czina Pavel 4:0, Baláž Jakub 3:1, Polák Kevin 0:2, Kováč Ivan 3:1, Pecha Martin 0:2), TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - SK - SVINOV I 6:12 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Tanistra Martin 1:3, Gregor Dominik 0:4, Hřivnová Anežka 1:3, Krkoška Matyáš 3:1, body hostů: Martinko Martin 3:1, Chovancová Markéta 3:1, Hamrský Petr 3:1, Papiernik Josef 2:2), TTC Ostrava 2016 D - Orel Třebovice B 7:11 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Borik Jan 1:3, Sikora Radim 2:2, Václavík Jiří 2:2, Chalupa Dominik 2:2, body hostů: Feranec Milan 4:0, Štulík Michal 1:3, Broskevič Lumír 2:2, Šimoňák Jindřich 2:2), SK Vřesina LT E - TJ Sokol Hrabůvka F 3:15 (on-line, čtyřhry 0:1, body domácích: Skyba Radek 2:2, Duben Jiří 0:4, Heroldová Karolína 1:3, WO 0:5, body hostů: Molin Tomáš 3:0, Tylšar Jan 2:1, Pustková Karolína 1:2, Vavrečka Jiří 3:0, WO 5:0),
23. kolo:
TJ Sokol Hrabůvka F - SK Vřesina LT F 13:5 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Molin Tomáš 4:0, Zavřelová Miroslava 3:1, Plachý Lukáš 3:1, Vavrečka Jiří 2:2, body hostů: Lotrek Kryštof 3:1, Lotrek Radomil 0:4, Chobot Jan 1:3, Šumbera Petr 0:4), SK - SVINOV I - KST Zengrovka 0:18 (on-line, čtyřhry 0:1, body domácích: Hamrský Petr 0:4, Papiernik Josef 0:4, Milkovová Alena 0:4, WO 0:5, body hostů: Andrejko Jaroslav 3:0, Romba Petr 3:0, Řežáb Tomáš 3:0, Zbořil Zdeněk 3:0, WO 5:0), SSVČ Don Bosco D - SK Vřesina LT D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Czina Pavel 1:0, Baláž Jakub 2:2, Kováč Ivan 4:0, Pecha Martin 3:1, Štefela Jakub 1:2, body hostů: Mentznerová Beáta 0:4, Adámek Aleš 1:3, Lazar Tomáš 2:2, Lazar Jiří 2:2),
24. kolo:
SK Vřesina LT D - SK - SVINOV I 10:8 (on-line, čtyřhry 0:1, body domácích: Mentznerová Beáta 0:3, Lazar Tomáš 3:0, Adámek Aleš 1:2, Lazar Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Lysek Jakub 3:1, Papiernik Josef 1:3, Chovancová Markéta 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - Orel Třebovice B 4:14 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Krkoška Matyáš 1:3, Hřivnová Anežka 1:3, Kučera Pavel 1:3, Gregor Dominik 1:3, body hostů: Broskevič Lumír 4:0, Štulík Michal 4:0, Šimoňák Jindřich 3:1, Sokol Jiří 1:3), TTC Ostrava 2016 D - TJ Sokol Hrabůvka F 12:6 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Václavík Jiří 3:1, Chalupa Dominik 2:2, Borik Jan 3:1, Sikora Radim 3:1, body hostů: Molin Tomáš 4:0, Vavrečka Jiří 1:3, Friedrich Matěj 0:2, Hájek Vít 0:4, Plachý Jakub 0:2), SK Vřesina LT F - SK Vřesina LT E 11:7 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Lotrek Radomil 3:1, Chobot Jan 3:1, Lotrek Kryštof 4:0, Jarolímová Mária 0:4, body hostů: Duben Jiří 1:3, Heroldová Karolína 1:3, Hora Antonín 1:3, Skyba Radek 3:1),
25. kolo:
SK Vřesina LT E - TTC Ostrava 2016 D 2:16 (on-line, čtyřhry 0:1, body domácích: Skyba Petr 1:3, Heroldová Karolína 0:4, Duben Jiří 1:3, WO 0:5, body hostů: Borik Jan 2:1, Václavík Jiří 3:0, Chalupa Dominik 2:1, Pápay Lukáš 3:0, WO 5:0), Orel Třebovice B - KST Zengrovka 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sokol Jiří 1:2, Broskevič Lumír 3:0, Pajurek Josef 2:0, Štulík Michal 2:1, Šimoňák Jindřich 0:1, WO 5:0, body hostů: Zbořil Zdeněk 1:3, Řežáb Tomáš 1:3, Romba Petr 2:2, WO 0:5), SK - SVINOV I - SSVČ Don Bosco D 3:15 (on-line, čtyřhry 0:2, body domácích: Chovancová Markéta 2:2, Hamrský Petr 0:4, Papiernik Josef 1:3, Milkovová Alena 0:4, body hostů: Baláž Jakub 3:1, Kováč Ivan 4:0, Polák Kevin 4:0, Pecha Martin 2:2),
26. kolo:
SK Vřesina LT D - Orel Třebovice B 6:12 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Pleva Jiří 2:2, Lazar Jiří 1:3, Adámek Aleš 0:4, Lazar Tomáš 2:2, body hostů: Sokol Jiří 1:3, Novotný Petr 3:1, Štulík Michal 3:1, Broskevič Lumír 4:0), TJ Sokol Radvanice-Bartovice E - TJ Sokol Hrabůvka F 10:8 (on-line, čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Pavel 2:2, Hřivnová Anežka 2:2, Krkoška Matyáš 3:1, Gregor Dominik 2:2, body hostů: Plachý Lukáš 4:0, Vavrečka Jiří 3:1, Plachý Jakub 0:4, Friedrich Matěj 0:4), TTC Ostrava 2016 D - SK Vřesina LT F 13:5 (on-line, čtyřhry 2:0, body domácích: Václavík Jiří 2:2, Borik Jan 3:1, Pápay Lukáš 3:1, Chalupa Dominik 3:1, body hostů: Lotrek Kryštof 4:0, Chobot Jan 1:3, Lotrek Radomil 0:4, Kopeň Jiří 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy