Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
RSST Přerov 1. třídy
13. kolo:
TJ Sokol Opatovice A - TJ Sokol Dřevohostice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hradil Bedřich 0:4, Kádě Petr 3:1, Ovčáčík Zdeněk 2:2, Zamazal Zdeněk 1:3, body hostů: Cigánek Josef 3:1, Tománek Petr 2:2, Vašina Jiří 3:1, Valenta Ivo 2:2), TJ Sokol Jezernice B - TJ Sokol Loučka A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pešan Rudolf 1:3, Venclík Václav 2:2, Grygar Lukáš 4:0, WO 0:5, body hostů: Kuruc Dalibor 2:1, Macháč Jaromír 1:2, Králová Lucie 0:3, Kuruc Michal 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Dolní Újezd A - TJ Spartak Milotice nad Bečvou 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dorňák Radek 3:1, Viliš Tomáš 3:1, Mazal Petr 2:2, Rašner Tomáš 0:4, body hostů: Frydrych Ondřej 1:3, Hadaš Zdeněk 2:2, Kuchař Zdeněk 1:3, Dorazil Ondřej 4:0), Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., B - TJ Sokol Buk B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zlámal Adam 0:4, Mika Jiří 2:2, Beránek Petr 3:1, Šebesta Dušan 3:1, body hostů: Koutný Pavel 4:0, Sedlák Miroslav 0:2, Koňařík Martin 2:2, Nevřiva Kamil 1:3, Zavřel Josef st. 1:1), TJ Sigma Hranice B - TJ Sokol Tovačov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Březík Lukáš 1:3, Kuchař Vlastimil 1:3, Zobaník Jaroslav 1:2, Vítek Zdeněk 2:2, Paus Aleš 1:0, body hostů: Nohejl Tomáš 3:1, Půr Martin 4:0, Vojtašek Miroslav 2:2, Malec Jan 1:3), TJ Chropyně "A" - TJ Sokol Kojetín B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Topič Petr 1:2, Brandejs Lukáš 0:4, Gašpařík Miroslav 1:2, Ocknecht Jiří 1:3, WO 0:2, body hostů: Bureš Miroslav 4:0, Orság Vlastimil 3:0, Chrastina Jiří 2:2, Zítka Tomáš 2:1, WO 2:0),
14. kolo:
TJ Sokol Dřevohostice - TJ Chropyně "A" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cigánek Josef 4:0, Valenta Ivo 4:0, Tománek Petr 4:0, Vašina Jiří 4:0, body hostů: Miler Vojtěch 0:4, Doseděl František 0:4, Sigmundová Julie 0:4, Zawadski Michael 0:4), TJ Sokol Kojetín B - TJ Sigma Hranice B 18:0wo, TJ Sokol Tovačov C - Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nohejl Tomáš 3:1, Půr Martin 2:2, Smolka Marek 1:3, Malec Jan 2:2, body hostů: Šebesta Dušan 3:1, Mika Jiří 2:2, Beránek Petr 2:2, Nikl Michal 1:3), TJ Sokol Buk B - TJ Sokol Dolní Újezd A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zavřel Josef st. 1:1, Kojecký Tomáš 1:3, Nevřiva Kamil 2:2, Koňařík Martin 1:3, Hejduková Martina 0:2, body hostů: Dorňák Radek 1:3, Mazal Petr 4:0, Kotlán Miroslav ml. 2:2, Viliš Tomáš 4:0), TJ Spartak Milotice nad Bečvou - TJ Sokol Jezernice B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Frydrych Ondřej 2:1, Hadaš Zdeněk 2:0, Trčálek Karel 1:2, Dorazil Ondřej 3:0, Kuchař Zdeněk 0:1, WO 5:0, body hostů: Pešan Rudolf 1:3, Venclík Václav 0:4, Grygar Lukáš 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Loučka A - TJ Sokol Opatovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuruc Michal 2:2, Králová Lucie 3:1, Král Pavel 4:0, Macháč Jaromír 3:1, body hostů: Kádě Petr 2:2, Ovčáčík Zdeněk 1:3, Zamazal Zdeněk 1:3, Hradil Bedřich 0:4),
15. kolo:
TJ Sokol Loučka A - TJ Sokol Dřevohostice -:-, TJ Sokol Opatovice A - TJ Spartak Milotice nad Bečvou -:-, TJ Sokol Jezernice B - TJ Sokol Buk B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd A - TJ Sokol Tovačov C -:-, Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., B - TJ Sokol Kojetín B -:-, TJ Sigma Hranice B - TJ Chropyně "A" -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Dřevohostice - TJ Sigma Hranice B -:-, TJ Chropyně "A" - Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., B -:-, TJ Sokol Kojetín B - TJ Sokol Dolní Újezd A -:-, TJ Sokol Tovačov C - TJ Sokol Jezernice B -:-, TJ Sokol Buk B - TJ Sokol Opatovice A -:-, TJ Spartak Milotice nad Bečvou - TJ Sokol Loučka A -:-,
RSST Přerov 2. třídy
13. kolo:
TJ Sokol Kojetín C - TJ Sokol Jezernice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Florián Miroslav 1:3, Dujava Peter 4:0, Michálek Antonín 3:1, Vrtěl Luděk 2:1, WO 0:1, body hostů: Baco Lukáš 1:2, Kubáč Jaroslav 3:1, Hubáček Vladimír 1:3, Frankovič Jaroslav 0:2, Kotlán Miroslav 0:2, WO 1:0), SDH Lhota A - SDH Špičky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřvalský Roman 4:0, Zámorský Josef 1:3, Sehnal Zdeněk 4:0, Šandl Jaromír 0:4, body hostů: Andrš Jakub 1:3, Trousil Martin 2:2, Koubek Miroslav 2:2, Boháč Petr 2:2), ST Rajnochovice A - TJ Sokol Opatovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdoš Vladan 4:0, Strapek Tomáš 1:3, Sedláček Jaroslav 0:4, Blabla Vojtěch 1:3, body hostů: Hudeček Michal 3:1, Hradil Bedřich 2:2, Slezák Radek 2:2, Frydrych Radomír 3:1), TJ Sokol Osek A - TJ Sigma Hranice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rozkošný Martin 2:2, Olivík Martin 2:2, Bouchal Jaroslav 2:2, Rozkošný Filip 3:1, body hostů: Stuchlík Pavel 0:4, Šuba Vojtěch st. 1:3, Kuchař Vlastimil 3:1, Kaspar Michal 3:1), Stolní tenis klub Komárno A - TJ Sokol Dolní Újezd B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šindelek Jiří st. 3:1, Šurin Jan 3:1, Simandl Marek 3:1, Šindelek Josef 2:2, body hostů: Anděl Pavel 0:4, Holík Ctirad 3:1, Šeda Pavel 1:3, Suchý Ondřej st. 1:3), SK Přerov F - TJ Sokol Čekyně A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čada Hynek 2:2, Zachrla Radim 4:0, Dvouletý Dan 3:1, Kyrych Pavel 1:3, body hostů: Cagášek Pavel 1:3, Kundrát Ladislav 2:2, Horák Vlastimil 0:2, Štengl Libor 2:2, Hrabica Zdeněk 1:1),
14. kolo:
TJ Sokol Jezernice C - SK Přerov F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubáč Jaroslav 2:2, Hubáček Vladimír 0:4, Kotlán Miroslav 0:4, Frankovič Jaroslav 1:1, WO 0:2, body hostů: Zachrla Radim 3:0, Gerhát Michal 2:1, Dvouletý Dan 4:0, Vysloužil Jarmil 2:2, WO 2:0), TJ Sokol Čekyně A - Stolní tenis klub Komárno A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cagášek Pavel 3:0, Hrabica Zdeněk 0:4, Horák Vlastimil 0:4, Kundrát Ladislav 1:2, WO 2:0, body hostů: Šindelek Jiří st. 2:2, Šindelek Josef 2:0, Šurin Jan 3:1, Simandl Marek 3:1, WO 0:2), TJ Sokol Dolní Újezd B - TJ Sokol Osek A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anděl Pavel 2:2, Suchý Ondřej st. 4:0, Holík Ctirad 4:0, Šeda Pavel 3:1, body hostů: Rozkošný Filip 0:4, Fryštacký Ondřej 0:4, Hrabal Pavel 2:2, Rozkošný Martin 1:3), TJ Sigma Hranice C - ST Rajnochovice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šeděnka Jaroslav 1:3, Kaspar Michal 3:1, Kuchař Vlastimil 2:2, Stuchlík Pavel 1:3, body hostů: Gajdoš Vladan 4:0, Blabla Vojtěch 0:4, Sedláček Jaroslav 2:2, Strapek Tomáš 3:1), TJ Sokol Opatovice B - SDH Lhota A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hudeček Michal 3:1, Slezák Radek 3:1, Frydrych Radomír 3:1, Káďe Ladislav 1:3, body hostů: Zámorský Josef 1:3, Šandl Jaromír 0:4, Petřvalský Roman 3:1, Sehnal Zdeněk 2:2), SDH Špičky A - TJ Sokol Kojetín C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trousil Martin 3:1, Andrš Jakub 2:2, Boháč Petr 3:0, Koubek Miroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Zedníček Martin 2:2, Vrtěl Luděk 1:3, Michálek Antonín 0:4, Dujava Peter 3:0, WO 0:1),
15. kolo:
SDH Špičky A - TJ Sokol Jezernice C -:-, TJ Sokol Kojetín C - TJ Sokol Opatovice B -:-, SDH Lhota A - TJ Sigma Hranice C -:-, ST Rajnochovice A - TJ Sokol Dolní Újezd B -:-, TJ Sokol Osek A - TJ Sokol Čekyně A -:-, Stolní tenis klub Komárno A - SK Přerov F -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Jezernice C - Stolní tenis klub Komárno A -:-, SK Přerov F - TJ Sokol Osek A -:-, TJ Sokol Čekyně A - ST Rajnochovice A -:-, TJ Sokol Dolní Újezd B - SDH Lhota A -:-, TJ Sigma Hranice C - TJ Sokol Kojetín C -:-, TJ Sokol Opatovice B - SDH Špičky A -:-,
RSST Přerov 3. třídy
15. kolo:
TJ Sokol Loučka B - TJ Sokol Čekyně B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bluma Jindřich 2:2, Sieklík Jaroslav 3:1, Pavlík Jiří 1:3, Hostášek Pavel 1:3, body hostů: Spáčil Martin 3:1, Mráček Jaromír 2:2, Hrabica Zdeněk 4:0, Špaček Josef 0:4), SK Přerov G - TJ Chropyně "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Severa Milan 3:1, Doušek Tomáš 4:0, Skřivánek Tomáš 4:0, Trunečka Milan 2:2, body hostů: Ištvánek Dalibor 1:3, Brandejs Lukáš 2:2, Miler Vojtěch 0:4, Sigmundová Julie 0:4), Stolní tenis Radkovy - TJ Sigma Hranice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Tomáš 1:3, Zela Milan 0:4, Procházka Luděk 1:2, Olivík Marek 0:4, Vašina Roman 1:0, body hostů: Kořínek Lukáš 4:0, Stuchlík Pavel 3:1, Šeděnka Jaroslav 4:0, Vitoul Pavel 2:2), TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Sokol Osek B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zábranský Marek 3:1, Skopal Jaromír 0:2, Ház Jaroslav 2:2, Ház Stanislav 1:3, Ház Martin 2:0, body hostů: Rozkošný Martin 1:3, Rozkošný Filip 4:0, Olivík Martin 2:2, Fryštacký Ondřej 1:3), Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., C - ST Rajnochovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matýs Tomáš 4:0, Machač Radek 1:1, Šromota Josef 3:1, Zlámal Adam 3:1, Přikryl Filip 1:1, body hostů: Blažek Martin 1:3, Chromčák Luboš 0:4, Švarc Jiří 2:2, Frkal Miroslav 1:3), TJ Sokol Černotín A - TJ Hustopeče nad Bečvou 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nehyba Petr 1:3, Hynčica Petr 3:1, Vašek Michal 0:2, Vacek Michal 1:3, Sehnalíková Nikol 1:1, body hostů: Jurák Zdeněk 0:2, Kollár Ladislav 3:1, Dorazil Stanislav 3:1, Kozelský Marek 4:0, Dorazil Jiří 0:2), Střelecký klub Polom A - TJ Sokol Opatovice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červený Martin 1:3, Pivoňka Martin 0:4, Hunka Richard 0:4, Hanzelka Radim 0:4, body hostů: Zamazal Lubomír 3:1, Hudeček Michal 4:0, Dornica Miroslav 4:0, Wroblowský Michal 4:0),
16. kolo:
TJ Sokol Čekyně B - Střelecký klub Polom A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráček Jaromír 2:2, Špaček Josef 1:3, Spáčil Martin 2:2, Hrabica Zdeněk 4:0, body hostů: Pivoňka Martin 3:1, Hunka Richard 1:3, Kuchař Jiří 3:1, Červený Martin 0:4), TJ Sokol Opatovice C - TJ Sokol Černotín A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zamazal Lubomír 3:1, Wroblowský Michal 3:1, Dornica Miroslav 3:1, Tomek Lumír 3:1, body hostů: Nehyba Petr 1:3, Hynčica Petr 2:2, Vacek Michal 1:3, Vašek Michal 0:4), TJ Hustopeče nad Bečvou - Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dorazil Stanislav 2:2, Kollár Ladislav 2:0, Kozelský Marek 3:1, Jurák Zdeněk 4:0, Dorazil Jiří 1:1, body hostů: Šromota Josef 1:3, Machač Radek 1:3, Přikryl Filip 2:2, Zlámal Adam 0:4), ST Rajnochovice B - TJ Sokol Dolní Újezd C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frkal Miroslav 0:4, Chromčák Luboš 1:3, Švarc Jiří 3:1, Blažek Martin 2:2, body hostů: Zábranský Marek 3:1, Holík Ctirad 4:0, Ház Stanislav 2:2, Ház Martin 1:3), TJ Sokol Osek B - Stolní tenis Radkovy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fryštacký Ondřej 1:3, Olivík Martin 0:2, Fryštacký Miroslav 2:2, Rozkošný Filip 3:1, Rozkošný Martin 2:0, body hostů: Vašina Roman 4:0, Procházka Luděk 3:1, Kratochvíl Tomáš 1:3, Zela Milan 0:2, Olivík Marek 0:2), TJ Sigma Hranice D - SK Přerov G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kořínek Lukáš 1:3, Stuchlík Pavel 1:3, Šeděnka Jaroslav 1:3, Šuba Vojtěch st. 1:3, body hostů: Severa Milan 4:0, Doušek Tomáš 4:0, Skřivánek Tomáš 4:0, Sléžka Štěpán 0:4), TJ Chropyně "B" - TJ Sokol Loučka B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ištvánek Dalibor 2:2, Krejčíř Jiří 1:3, Brandejs Lukáš 3:1, Konečný Roman 3:1, body hostů: Bluma Jindřich 3:1, Sieklík Jaroslav 3:1, Pavlík Jiří 1:3, Hostášek Pavel 0:4),
17. kolo:
TJ Chropyně "B" - TJ Sokol Čekyně B -:-, TJ Sokol Loučka B - TJ Sigma Hranice D -:-, SK Přerov G - TJ Sokol Osek B -:-, Stolní tenis Radkovy - ST Rajnochovice B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd C - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-, Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., C - TJ Sokol Opatovice C -:-, TJ Sokol Černotín A - Střelecký klub Polom A -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Čekyně B - TJ Sokol Černotín A -:-, Střelecký klub Polom A - Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., C -:-, TJ Sokol Opatovice C - TJ Sokol Dolní Újezd C -:-, TJ Hustopeče nad Bečvou - Stolní tenis Radkovy -:-, ST Rajnochovice B - SK Přerov G -:-, TJ Sokol Osek B - TJ Sokol Loučka B -:-, TJ Sigma Hranice D - TJ Chropyně "B" -:-,
19. kolo:
TJ Sigma Hranice D - TJ Sokol Čekyně B -:-, TJ Chropyně "B" - TJ Sokol Osek B -:-, TJ Sokol Loučka B - ST Rajnochovice B -:-, SK Přerov G - TJ Hustopeče nad Bečvou -:-, Stolní tenis Radkovy - TJ Sokol Opatovice C -:-, TJ Sokol Dolní Újezd C - Střelecký klub Polom A -:-, Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., C - TJ Sokol Černotín A -:-,
RSST Přerov 4. třídy
15. kolo:
Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Tovačov D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotas Jiří 0:4, Gába Jaromír 0:4, Mašláň Vladimír 2:2, Řehák Jiří 1:2, Zlámal Radim 0:1, body hostů: Urbanec Radek 3:1, Polčák Pavel 4:0, Mraček Stanislav 2:2, Smolka Marek 4:0), SDH Lhota B - Střelecký klub Polom C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jiřík Pavel 4:0, Hradilík Miroslav 4:0, Říha František 4:0, Stibořík Petr 4:0, body hostů: Malcher Jaroslav 0:4, Kolář Michal ml. 0:4, Ungermann Zbyněk 0:4, Kolář Pavel 0:4), ST Hradčany - Stolní tenis klub Komárno B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kyselák Tomáš 3:1, Kyselák Jan 1:3, Blaha Igor 0:4, Vaculík Jaroslav 0:2, Vaculík Břetislav 0:1, WO 0:1, body hostů: Šindelek Roman 2:1, Šurin Tomáš 2:2, Orság Jaromír 3:1, Šindelek Jiří ml. 4:0, WO 1:0), SDH Špičky B - Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíbal Jan 1:3, Frkal Tomáš 2:2, Trousil Ondřej 0:3, Beran Pavel 0:1, Mareš Ladislav 0:3, WO 1:0, body hostů: Machač Radek 4:0, Zlámal Adam 3:1, Skopalík Jan ml. 2:2, Skopalík Jan 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Černotín B - TJ Sokol Dolní Újezd D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pernický Marek 1:3, Hon Jiří 0:4, Mynařík Antonín 1:0, Novák Marek 2:2, Oblouk Josef 0:3, body hostů: Suchý Ondřej ml. 4:0, Skopal Jaromír 4:0, Házová Katarína 1:3, Ház Martin 3:1), Střelecký klub Polom B - TJ Sokol Opatovice D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrámek Roman 0:4, Dostál Ivo 0:4, Dočkálek Antonín 1:3, Hanzelka Radim 1:3, body hostů: Hostaša Jaroslav 4:0, Hudeček Michal 4:0, Kádě Aleš 4:0, Rýpar Tomáš 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Tovačov D - Střelecký klub Polom B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mraček Stanislav 4:0, Lexmann Lubomír 2:0, Frehar Jiří 3:1, Smolka Marek 4:0, WO 0:2, body hostů: Dočkálek Antonín 1:3, Šrámek Roman 0:4, Hanzelka Radim 0:3, Dostál Ivo 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Opatovice D - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hostaša Jaroslav 2:2, Rýpar Tomáš 0:2, Kádě Aleš 2:2, Hudeček Michal 3:1, Káďová Lucie 0:2, body hostů: Koryčan Tomáš 1:3, Dvořáček Jiří 1:3, Říhošek Josef 3:1, Masař Daniel 4:0), TJ Sokol Dolní Újezd D - SDH Špičky B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ház Jaroslav 4:0, Házová Katarína 2:2, Suchý Ondřej ml. 3:1, Rýček Eduard 4:0, body hostů: Mareš Ladislav 0:4, Navrátil Lukáš 0:4, Šíbal Jan 2:2, Trousil Ondřej 1:3), Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., D - ST Hradčany 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přikryl Filip 1:3, Zlámal Adam 1:3, Zlámal Vladimír st. 0:4, Machač Radek 1:3, body hostů: Kyselák Jan 4:0, Kyselák Tomáš 4:0, Blaha Igor 4:0, Kovář Karel 0:3, Vaculík Břetislav 1:0), Stolní tenis klub Komárno B - SDH Lhota B -:-, Střelecký klub Polom C - Sportovní klub Rakov 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malcher Jaroslav 1:3, Kolář Michal ml. 0:4, Ungermann Zbyněk 0:4, Kolář Pavel 2:2, body hostů: Zlámal Radim 2:2, Řehák Jiří 3:1, Gába Jaromír 4:0, Kotas Jiří 4:0),
17. kolo:
Střelecký klub Polom C - TJ Sokol Tovačov D -:-, Sportovní klub Rakov - Stolní tenis klub Komárno B -:-, SDH Lhota B - Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., D -:-, ST Hradčany - TJ Sokol Dolní Újezd D -:-, TJ Sokol Černotín B - TJ Sokol Opatovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mynařík Antonín 2:2, Hon Jiří 0:2, Sehnalíková Nikol 2:2, Novák Marek 2:2, Oblouk Josef 1:1, body hostů: Hostaša Jaroslav 2:2, Hudeček Michal 4:0, Rýpar Tomáš 0:4, Kádě Aleš 3:1), Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš - Střelecký klub Polom B -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Tovačov D - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš -:-, Střelecký klub Polom B - TJ Sokol Černotín B -:-, TJ Sokol Opatovice D - SDH Špičky B -:-, TJ Sokol Dolní Újezd D - SDH Lhota B -:-, Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., D - Sportovní klub Rakov -:-, Stolní tenis klub Komárno B - Střelecký klub Polom C -:-,
19. kolo:
Stolní tenis klub Komárno B - TJ Sokol Tovačov D -:-, Střelecký klub Polom C - Klub stolního tenisu Hlinsko, z.s., D -:-, Sportovní klub Rakov - TJ Sokol Dolní Újezd D -:-, ST Hradčany - TJ Sokol Opatovice D -:-, SDH Špičky B - Střelecký klub Polom B -:-, TJ Sokol Černotín B - Tělocvičná jednota Sokol Vlkoš -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy