Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor první třídy
13. kolo:
TJ Sokol Nový Malín B - TTC Mohelnice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Snášel Jiří 3:1, Mikeš Jan 4:0, Laščák Vladimír 4:0, Svrčina David 3:1, body hostů: Kolář Radek 0:4, Hojgr Stanislav 1:3, Trenk Martin 1:3, Vaňourek Ladislav 0:4), TJ Sokol Velké Losiny B - TJ Sokol Palonín 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Eduard ml. 2:2, Cikryt Petr 2:1, Vaněk Miloš 4:0, Berka Jiří 2:2, Berka Martin 1:0, body hostů: Huličný Stanislav 0:4, Valouch Zdeněk 1:3, Valouch Jaroslav 2:2, Škrabal Václav 2:2), TJ Postřelmov B - TJ Sokol Bludov "B" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vláčel Miroslav 1:3, Matějíček Josef 0:4, Horký Roman 1:3, Zapletal Lubomír 0:4, body hostů: Blaťák Vojtěch 4:0, Srb Pavel 4:0, Falhar Radek 4:0, Nejedlý Jiří 2:2), TJ Sokol Bludov "C" - ST Šumvald-Břevenec A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček František 2:2, Soural Stanislav 1:3, Pecháček Jiří 2:2, Landa Josef 2:2, body hostů: Filip Otakar 3:1, Berka Petr 4:0, Hrivnák Vladimír 0:4, Zvoneček Miroslav 2:2), TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Sokol Jedlí A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Pavel 3:1, Hvožďara Vlastimil 2:1, Sieratowski Pavel 1:1, Provazník Miroslav 0:3, Klimeš Petr 0:2, WO 0:2, body hostů: Tomášek Milan 1:2, Krňávek Zdenek ml. 1:3, Krňávek Zdeněk 2:1, Jarmara Martin 4:0, WO 2:0),
14. kolo:
TJ Sokol Velké Losiny B - TTC Mohelnice C -:-, TJ Sokol Nový Malín B - TJ Sokol Palonín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Snášel Jiří 3:1, Mikeš Jan 2:2, Laščák Vladimír 3:1, Svrčina David 1:3, body hostů: Valouch Zdeněk 2:2, Škrabal Václav 2:2, Valouch Jaroslav 3:1, Huličný Stanislav 0:4), TJ Sokol Bludov "C" - TJ Sokol Bludov "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soural Stanislav 3:1, Landa Josef 3:1, Ondráček František 3:1, Pecháček Jiří 2:2, body hostů: Hubáček Jaroslav 0:4, Sedláček Josef 1:2, Srb Marek 2:2, Blaťák Adam 0:2, Falhar Radek 1:1, Srb Pavel 1:0), TJ Postřelmov B - ST Šumvald-Břevenec A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vláčel Miroslav 2:2, Matějíček Josef 1:3, Horký Roman 3:1, Stryk Zdeněk ml. 3:1, body hostů: Sedláček Jaromír 1:3, Berka Petr 3:1, Zvoneček Miroslav 1:3, Filip Otakar 2:2), TJ Sokol Jestřebí B - TJ Sokol Jedlí A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zittová Radomíra 1:3, Daniel Jan nejml. 0:4, Kubalík Jiří 0:4, Straka Michal 2:2, body hostů: Krňávek Zdeněk 3:1, Jarmara Martin 4:0, Polách Petr 3:1, Pospíšil Lukáš 3:1),
15. kolo:
TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Sokol Nový Malín B -:-, TJ Sokol Jestřebí B - TJ Sokol Velké Losiny B -:-, TJ Sokol Jedlí A - TJ Postřelmov B -:-, TJ Sokol Bludov "B" - TTC Mohelnice C -:-, ST Šumvald-Břevenec A - TJ Sokol Palonín -:-,
16. kolo:
TJ Sokol Jestřebí B - TJ Sokol Nový Malín B -:-, TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Sokol Velké Losiny B -:-, TJ Sokol Jedlí A - TJ Sokol Bludov "C" -:-, ST Šumvald-Břevenec A - TTC Mohelnice C -:-, TJ Sokol Bludov "B" - TJ Sokol Palonín -:-,
Regionální přebor druhé třídy
12. kolo:
TTC Úsov A - ST Šumvald-Břevenec B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Martin 3:1, Kondler Josef 3:1, Iša Radek 3:1, Fialek Jan 1:1, Kočka Filip 0:2, body hostů: Surma Marek 2:2, Bartuněk Jaroslav 1:3, Křístek Miroslav 0:4, Filip Tomáš 3:1), TJ Slavoj Loštice A - TJ Sokol Leština A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kacr Antonín 1:3, Valášek Petr 1:3, Grézl Luděk 0:3, Matějček Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Körner Jiří 2:2, Šafář Dan 3:1, Mrázek Petr 3:1, Balcarek Jiri 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Bludov "D" - TJ Sokol Štíty D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubáček Jaroslav 4:0, Večeř Milan 4:0, Weiser Rostislav 3:1, Huňat Miroslav 4:0, body hostů: Benda František 0:4, Pospíšilová Pavla 0:4, Kočnar Libor 1:3, Lédlová Hana 0:4), TJ Sokol Velké Losiny C - TJ Sokol Nový Malín C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žídek Marek 0:4, Hejtmánek Lukáš 3:1, Bureš Ondřej 4:0, Berka Martin 4:0, body hostů: Matýsová Emilie 1:3, Svrčina David 1:3, Zádrapa Stanislav 2:2, Drugda Aleš 1:3), KS Lišnice A - KST Linhartice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikula Dušan st. 3:1, Jelínek Martin 1:3, Michal Vojtěch 1:3, Mikula Dušan ml. 2:2, body hostů: Muselík Miroslav 3:1, Vymětal Libor 3:1, Coufal Jakub 2:2, Coufal Jiří 1:3), TJ Sokol Dubicko B - SK Kolšov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 2:1, Sobotík Petr 4:0, Němec Viktor 1:3, Vidomus Michal 3:1, WO 1:0, body hostů: Mikeska Jaroslav st. 3:1, Solařová Květoslava 1:2, Dražný Alois 0:4, Klimeš Zdenek 1:3, WO 0:1),
13. kolo:
SK Kolšov C - ST Šumvald-Břevenec B -:-, TJ Sokol Dubicko B - TTC Úsov A -:-, KST Linhartice A - TJ Sokol Leština A -:-, KS Lišnice A - TJ Slavoj Loštice A -:-, TJ Sokol Nový Malín C - TJ Sokol Štíty D -:-, TJ Sokol Velké Losiny C - TJ Sokol Bludov "D" -:-,
14. kolo:
TJ Sokol Dubicko B - ST Šumvald-Břevenec B -:-, SK Kolšov C - TTC Úsov A -:-, KS Lišnice A - TJ Sokol Leština A -:-, KST Linhartice A - TJ Slavoj Loštice A -:-, TJ Sokol Velké Losiny C - TJ Sokol Štíty D -:-, TJ Sokol Nový Malín C - TJ Sokol Bludov "D" -:-,
21. kolo:
SK Kolšov C - TJ Sokol Štíty D -:-, TJ Sokol Dubicko B - TJ Sokol Bludov "D" -:-, TJ Sokol Leština A - TJ Sokol Nový Malín C -:-, TJ Slavoj Loštice A - TJ Sokol Velké Losiny C -:-, ST Šumvald-Břevenec B - KST Linhartice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Surma Marek 1:3, Křístek Miroslav 0:2, Bartuněk Jaroslav 0:4, Filip Tomáš 2:2, Hrivnák Vladimír 0:2, body hostů: Muselík Miroslav 4:0, Vymětal Libor 4:0, Coufal Jakub 3:1, Coufal Jiří 2:2), TTC Úsov A - KS Lišnice A -:-,
Regionální soutěž třetí třídy
13. kolo:
KS Lišnice B - TJ Libina A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Linhart Josef 3:1, Hegr Radek 3:1, Havlíček Josef 4:0, Nemec Jan 2:2, body hostů: Sobotka Milan 1:3, Hauser Miroslav 3:1, Bartoněk Jiří 0:4, Přecechtěl Jaroslav 0:4), TJ Sokol Jedlí B - Sportovní Club Bart Petrov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haltmar Martin st. 1:3, Haltmar Jan 1:3, Tomášek Milan 3:0, Haltmar Luděk 3:1, WO 1:0, body hostů: Kymadze Roman 3:1, Šimek Katel 1:3, Šimek Pavel 1:3, Šimek Jiří 2:1, WO 0:1), SK Kolšov D - TTC Úsov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hatala Milan 1:3, Klimeš Zdenek 2:2, Rabenseifner Pavel 2:2, Balšánek František 1:3, body hostů: Langer Milan 0:4, Kočka Filip 2:2, Král Robert 4:0, Pospíšil Martin 4:0), TJ Sokol Dolní Studénky B - ST Šumvald-Břevenec C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Kamil 4:0, Benda Hynek 2:2, Klimeš Petr 4:0, Navrátil František 4:0, body hostů: Bartuněk Jaroslav 1:3, Kunst Jaroslav 1:3, Struhár Radek 0:4, Konečný Leopold 0:4), KST Linhartice B - TJ Sokol Velké Losiny D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špaček Jaromír 2:2, Kubálek Radek 2:2, Sádecký Miloš 3:1, Holešovský Bohumil 3:1, body hostů: Hejtmánek Lukáš 4:0, Žídek Marek 2:2, Šefraný Štěpán 0:4, Žejdlík Ondřej 0:3, Šefraný Lukáš 0:1), TJ Slavoj Loštice B - TJ Sokol Nový Malín D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kacr Antonín 2:2, Vařeka Jaroslav 1:3, Ellner Michal 2:2, Zatloukal Bohumil 2:2, body hostů: Drugda Aleš 4:0, Dus Jakub 3:1, Schnaubeltová Dana 0:4, Drugda Robert 2:2),
14. kolo:
TJ Sokol Jedlí B - TJ Libina A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haltmar Martin st. 4:0, Haltmar Luděk 4:0, Tomášek Milan 4:0, Kubíček František 3:1, body hostů: Hauser Miroslav 1:3, Sobotka Milan 0:4, Přecechtěl Jaroslav 0:4, Vojáček Jaroslav 0:4), KS Lišnice B - Sportovní Club Bart Petrov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Linhart Josef 2:2, Michal Vojtěch 2:1, Hegr Radek 0:4, Havlíček Josef 1:3, Nemec Jan 1:0, body hostů: Kymadze Roman 4:0, Šimek Katel 1:3, Šimek Pavel 3:0, Šimek Jiří 2:2, Kobza Zdenek 0:1), TJ Sokol Dolní Studénky B - TTC Úsov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benda Hynek 0:4, Navrátil Kamil 1:3, Klimeš Petr 3:1, Navrátil František 3:1, body hostů: Iša Ivan 3:1, Kočka Filip 1:3, Král Robert 2:2, Pospíšil Martin 3:1), SK Kolšov D - ST Šumvald-Břevenec C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honemann Petr 4:0, Hatala Milan 2:2, Klimeš Zdenek 4:0, Balšánek František 1:3, body hostů: Konečný Leopold 1:3, Struhár Radek 1:3, Bartuněk Jaroslav 2:2, Kunst Jaroslav 1:3), TJ Slavoj Loštice B - TJ Sokol Velké Losiny D -:-, KST Linhartice B - TJ Sokol Nový Malín D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubálek Radek 1:3, Sádecký Miloš 1:3, Holešovský Bohumil 1:3, Špaček Jaromír 3:1, body hostů: Drugda Aleš 4:0, Dus Jakub 3:1, Schnaubeltová Dana 0:4, Dus Jaroslav 3:1),
15. kolo:
KST Linhartice B - KS Lišnice B -:-, TJ Slavoj Loštice B - TJ Sokol Jedlí B -:-, TJ Sokol Velké Losiny D - SK Kolšov D -:-, TJ Sokol Nový Malín D - TJ Sokol Dolní Studénky B -:-, TTC Úsov B - TJ Libina A -:-, ST Šumvald-Břevenec C - Sportovní Club Bart Petrov -:-,
16. kolo:
TJ Slavoj Loštice B - KS Lišnice B -:-, KST Linhartice B - TJ Sokol Jedlí B -:-, TJ Sokol Nový Malín D - SK Kolšov D -:-, TJ Sokol Velké Losiny D - TJ Sokol Dolní Studénky B -:-, ST Šumvald-Břevenec C - TJ Libina A -:-, TTC Úsov B - Sportovní Club Bart Petrov -:-,
Regionální soutěž čtvrté třídy
12. kolo:
TJ Sokol Nový Malín E - TJ Sokol Dlouhomilov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lázna Petr 2:2, Stebnický Vladimír 0:4, Bačevský Drahomír 1:3, Drugda Robert 2:2, body hostů: Dvořák Vít 4:0, Štelc Martin 2:2, Šafář Dan 4:0, Šafář Jan 1:3), KST Boršov - Linhartice C - KS Lišnice C. 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chladil Otto ml. 4:0, Barták Vladimír 2:0, Šimášek Miroslav 4:0, Štrauch Richard 4:0, WO 0:2, body hostů: Masopust Aleš 0:4, Novák Milan 0:4, Michal Karel 0:3, Kopačik Pavol 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Leština B - TJ Postřelmov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schubert Petr 1:3, Körnerová Monika 2:2, Jedelský Luděk 4:0, Bezděk Tomaš 1:3, body hostů: Zapletal Lubomír 3:1, Kubíček Martin 3:1, Šípová Miroslava 2:2, Kechrtová Lenka 0:4), TTC Mohelnice D - TJ Sokol Lukavice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trenk Martin 4:0, Pobucký Vít 4:0, Slamkova Petra 3:1, Bačevský Josef 2:2, body hostů: Till Viktor 1:3, Kratochvíl Václav 2:2, Žáková Daniela 0:4, Školut Daniel 0:4), TJ Sokol Nemile - TJ Tatran Ruda A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Habiger Martin 4:0, Vláčel Radoslav 1:3, Rattay Marek 0:4, Schwab Pavel 1:3, body hostů: Ščevík Martin 3:1, Kašpar Ondřej 3:1, Poprach Tomáš 3:1, Šaj Petr 1:3), TTC Brníčko - SK Kolšov E 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Pavel 0:4, Knobloch Pavel 0:4, Elgner Pavel 0:4, Kouřil Petr 0:4, body hostů: Honemann Petr 2:0, Švesták Adam 4:0, Švestáková Sandra 4:0, Šmíd Tomáš 4:0, Dražný Alois 2:0),
13. kolo:
SK Kolšov E - TJ Sokol Dlouhomilov -:-, TTC Brníčko - TJ Sokol Nový Malín E -:-, TJ Tatran Ruda A - KS Lišnice C. -:-, TJ Sokol Nemile - KST Boršov - Linhartice C -:-, TJ Sokol Lukavice - TJ Postřelmov C -:-, TTC Mohelnice D - TJ Sokol Leština B -:-,
14. kolo:
TTC Brníčko - TJ Sokol Dlouhomilov -:-, SK Kolšov E - TJ Sokol Nový Malín E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švesták Adam 4:0, Švestáková Sandra 4:0, Rabenseifner Pavel 2:2, Honemann Petr 4:0, body hostů: Drugda Robert 0:4, Bačevský Drahomír 0:4, Lázna Petr 1:3, Stebnický Vladimír 1:3), TJ Sokol Nemile - KS Lišnice C. -:-, TJ Tatran Ruda A - KST Boršov - Linhartice C -:-, TTC Mohelnice D - TJ Postřelmov C -:-, TJ Sokol Lukavice - TJ Sokol Leština B -:-,
Regionální soutěž páté třídy
13. kolo:
KS Lišnice D - TJ Sokol Klopina 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykydal Jan st. 0:4, Michal Karel 4:0, Kopačik Peter 4:0, Novák Milan 0:4, body hostů: Havlík Vlastimil 2:2, Král Ladislav 2:2, Neubauer Josef 2:2, Skoumal Jaroslav 2:2), KST Boršov - Linhartice D - TJ Tatran Ruda C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nárovec Petr 3:1, Blažek David 1:3, Richter Marian 0:4, Barták Vladimír 2:2, body hostů: Račák Jiří 3:1, Klimeš Dominik 2:2, Diviš Petr 2:2, Remeš Martin 3:1), TTC Úsov C. - TJ Tatran Ruda B -:-,
15. kolo:
TJ Tatran Ruda B - KS Lišnice D -:-, TJ Sokol Klopina - TJ Libina C -:-, TJ Tatran Ruda C - TJ Sokol Nový Malín F -:-,
16. kolo:
TJ Tatran Ruda B - KST Boršov - Linhartice D -:-, TJ Tatran Ruda C - TJ Libina C -:-, TJ Sokol Klopina - TJ Sokol Nový Malín F -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy