Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor první třídy
1. kolo:
TTC Mohelnice C - TJ Sokol Palonín 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pobucký Vít 1:3, Montág Petr 0:4, Hojgr Stanislav 2:2, Májek Josef 1:3, body hostů: Valouch Zdeněk 2:2, Škrabal Václav 4:0, Valouch Jaroslav 4:0, Mazánek Zdenek 2:2), TJ Sokol Bludov "B" - ST Šumvald-Břevenec A 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blaťák Vojtěch 4:0, Srb Pavel 4:0, Srb Marek 3:1, WO 0:5, body hostů: Zvoneček Miroslav 0:3, Sedláček Jaromír 0:3, Berka Petr 1:2, Filip Otakar 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Jedlí A - TJ Sokol Štíty C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Lukáš 2:2, Tomášek Milan 2:2, Krňávek Zdenek ml. 2:2, Krňávek Zdeněk 4:0, body hostů: Kudláček Pavel 2:2, Kocián Pavel 2:2, Vicenec Rudolf 1:3, Jelínek Jiří 1:3), TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Sokol Jestřebí B 17:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Provazník Miroslav 3:0, Provazník Pavel 3:0, Sieratowski Pavel 3:0, Klimeš Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Solník Jan 0:4, Bzdyl Josef 0:4, Daniel Jan nejml. 0:4, WO 0:5), TJ Postřelmov B - TJ Sokol Bludov "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vláčel Miroslav 1:3, Horký Roman 4:0, Stryk Zdeněk ml. 3:1, Matějíček Josef 1:2, Zapletal Lubomír 1:0, body hostů: Pecháček Jiří 0:4, Soural Stanislav 1:3, Landa Josef 2:2, Ondráček František 3:1), TJ Sokol Nový Malín B - TJ Sokol Velké Losiny B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Snášel Jiří 0:4, Mikeš Jan 1:3, Laščák Vladimír 0:4, Svrčina David 0:4, body hostů: Cikryt Petr 4:0, Berka Jiří 3:1, Novotný Eduard ml. 4:0, Bureš Ondřej 4:0),
2. kolo:
TTC Mohelnice C - TJ Sokol Nový Malín B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pobucký Vít 0:4, Montág Petr 0:4, Hojgr Stanislav 3:1, Májek Josef 1:3, body hostů: Svrčina David 2:2, Laščák Vladimír 3:1, Mikeš Jan 3:1, Snášel Jiří 4:0), TJ Sokol Palonín - TJ Sokol Velké Losiny B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mazánek Zdenek 2:2, Škrabal Václav 3:1, Valouch Jaroslav 3:1, Valouch Zdeněk 0:4, body hostů: Cikryt Petr 3:1, Berka Jiří 1:3, Vaněk Miloš 2:2, Novotný Eduard ml. 2:2), TJ Sokol Bludov "B" - TJ Postřelmov B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nejedlý Jiří 3:1, Blaťák Vojtěch 4:0, Srb Pavel 4:0, Falhar Radek 4:0, body hostů: Horký Roman 1:3, Matějíček Josef 0:4, Stryková Iva 0:4, Zapletal Lubomír 0:4), ST Šumvald-Břevenec A - TJ Sokol Bludov "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jaromír 3:1, Zvoneček Miroslav 0:4, Filip Tomáš 1:3, Berka Petr 4:0, body hostů: Soural Stanislav 1:3, Pecháček Jiří 2:2, Landa Josef 2:2, Ondráček František 3:1), TJ Sokol Jedlí A - TJ Sokol Dol. Studénky A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomášek Milan 3:1, Krňávek Zdenek ml. 2:0, Jarmara Martin 3:0, Krňávek Zdeněk 4:0, WO 1:2, body hostů: Provazník Miroslav 0:4, Hvožďara Vlastimil 1:3, Provazník Pavel 0:3, Klimeš Jiří 0:2, WO 2:1), TJ Sokol Štíty C - TJ Sokol Jestřebí B 0:18wo,
3. kolo:
TTC Mohelnice C - TJ Sokol Velké Losiny B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pobucký Vít 0:4, Vaňourek Ladislav 0:4, Montág Petr 0:4, Májek Josef 0:3, WO 0:1, body hostů: Cikryt Petr 3:0, Berka Jiří 4:0, Vaněk Miloš 4:0, Novotný Eduard ml. 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Palonín - TJ Sokol Nový Malín B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valouch Zdeněk 3:1, Škrabal Václav 4:0, Valouch Jaroslav 3:1, Mazánek Zdenek 3:1, body hostů: Svrčina David 0:4, Laščák Vladimír 1:3, Mikeš Jan 0:4, Snášel Jiří 2:2), TJ Sokol Bludov "B" - TJ Sokol Bludov "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Falhar Radek 2:2, Blaťák Vojtěch 4:0, Srb Marek 3:1, Nejedlý Jiří 2:2, body hostů: Huňat Miroslav 1:3, Večeř Milan 1:3, Konečný Stanislav 1:3, Soural Stanislav 1:1, Ondráček František 1:1), ST Šumvald-Břevenec A - TJ Postřelmov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvoneček Miroslav 3:1, Sedláček Jaromír 2:2, Filip Tomáš 2:2, Berka Petr 3:0, WO 1:0, body hostů: Horký Roman 3:0, Matějíček Josef 2:2, Zapletal Lubomír 0:4, Stryková Iva 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Jedlí A - TJ Sokol Jestřebí B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Lukáš 3:1, Krňávek Zdenek ml. 4:0, Jarmara Martin 4:0, Krňávek Zdeněk 4:0, body hostů: Straka Michal 0:4, Zittová Radomíra 0:4, Kubalík Jiří 0:4, Daniel Jan nejml. 1:3), TJ Sokol Štíty C - TJ Sokol Dol. Studénky A 0:18wo,
4. kolo:
TJ Sokol Nový Malín B - TJ Sokol Dol. Studénky A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svrčina David 2:2, Laščák Vladimír 4:0, Mikeš Jan 2:2, Snášel Jiří 2:2, body hostů: Hvožďara Vlastimil 2:2, Provazník Miroslav 2:2, Provazník Pavel 2:2, Klimeš Jiří 0:2, Sieratowski Pavel 0:2), TJ Sokol Velké Losiny B - TJ Sokol Jestřebí B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berka Jiří 4:0, Cikryt Petr 4:0, Vaněk Miloš 4:0, Novotný Eduard ml. 4:0, body hostů: Kubalík Jiří 0:4, Milek Libor 0:4, Solník Jan 0:4, Bzdyl Josef 0:4), TJ Postřelmov B - TJ Sokol Jedlí A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vláčel Miroslav 0:4, Horký Roman 1:3, Stryk Zdeněk ml. 3:0, Matějíček Josef 1:3, WO 0:1, body hostů: Polách Petr 2:2, Pospíšil Lukáš 2:2, Jarmara Martin 3:1, Krňávek Zdeněk 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Bludov "C" - TJ Sokol Štíty C 18:0wo, TTC Mohelnice C - TJ Sokol Bludov "B" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pobucký Vít 1:3, Vaňourek Ladislav 0:4, Hojgr Stanislav 2:2, Májek Josef 0:4, body hostů: Nejedlý Jiří 3:1, Blaťák Vojtěch 4:0, Srb Pavel 4:0, Srb Marek 2:2), TJ Sokol Palonín - ST Šumvald-Břevenec A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valouch Zdeněk 1:3, Škrabal Václav 3:1, Valouch Jaroslav 3:1, Mazánek Zdenek 3:1, body hostů: Filip Tomáš 1:3, Sedláček Jaromír 1:3, Berka Petr 4:0, Zvoneček Miroslav 0:4),
5. kolo:
TJ Sokol Nový Malín B - TJ Sokol Jestřebí B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svrčina David 3:1, Laščák Vladimír 2:2, Mikeš Jan 3:1, Snášel Jiří 3:1, body hostů: Kubalík Jiří 1:3, Milek Libor 4:0, Zittová Radomíra 0:4, Daniel Jan nejml. 0:4), TJ Sokol Velké Losiny B - TJ Sokol Dol. Studénky A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berka Jiří 2:2, Cikryt Petr 0:4, Novotný Eduard ml. 0:3, Vaněk Miloš 1:2, WO 2:0, body hostů: Hvožďara Vlastimil 2:1, Provazník Miroslav 2:2, Provazník Pavel 4:0, Klimeš Jiří 3:0, WO 0:2), TJ Postřelmov B - TJ Sokol Štíty C 18:0wo, TJ Sokol Bludov "C" - TJ Sokol Jedlí A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Landa Josef 2:2, Soural Stanislav 2:2, Ondráček František 1:3, Pecháček Jiří 0:4, body hostů: Polách Petr 2:2, Tomášek Milan 4:0, Jarmara Martin 3:1, Krňávek Zdeněk 2:2), TTC Mohelnice C - ST Šumvald-Břevenec A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pobucký Vít 2:2, Vaňourek Ladislav 0:4, Hojgr Stanislav 2:2, Májek Josef 0:3, WO 0:1, body hostů: Berka Petr 3:0, Filip Tomáš 2:2, Sedláček Jaromír 2:2, Zvoneček Miroslav 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Palonín - TJ Sokol Bludov "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valouch Zdeněk 1:3, Škrabal Václav 3:1, Valouch Jaroslav 1:2, Mazánek Zdenek 1:3, WO 1:0, body hostů: Nejedlý Jiří 2:2, Blaťák Vojtěch 4:0, Srb Pavel 3:1, Srb Marek 0:3, WO 0:1),
6. kolo:
TJ Sokol Bludov "B" - TJ Sokol Nový Malín B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srb Marek 3:1, Blaťák Vojtěch 4:0, Srb Pavel 2:0, Falhar Radek 3:0, Skoumal Vítek 1:1, WO 1:0, body hostů: Dus Jakub 0:3, Jelínek František 0:4, Mikeš Jan 0:4, Snášel Jiří 2:2, WO 0:1), ST Šumvald-Břevenec A - TJ Sokol Velké Losiny B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zvoneček Miroslav 0:4, Sedláček Jaromír 3:1, Filip Otakar 1:3, Berka Petr 4:0, body hostů: Berka Jiří 1:3, Cikryt Petr 2:2, Vaněk Miloš 3:1, Novotný Eduard ml. 2:2), TJ Sokol Jedlí A - TTC Mohelnice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Lukáš 4:0, Jarmara Martin 3:0, Krňávek Zdeněk 3:1, Tomášek Milan 4:0, WO 1:0, body hostů: Montág Petr 0:4, Hojgr Stanislav 0:4, Duchaň Stanislav 1:2, Pobucký Vít 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Štíty C - TJ Sokol Palonín 18:0wo (0:18 W:0), TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Postřelmov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hvožďara Vlastimil 4:0, Klimeš Jiří 1:2, Provazník Pavel 3:1, Provazník Miroslav 2:1, Sieratowski Pavel 1:0, WO 1:0, body hostů: Horký Roman 1:2, Matějíček Josef 0:4, Vláčel Miroslav 0:4, Stryk Zdeněk ml. 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Jestřebí B - TJ Sokol Bludov "C" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Milek Libor 2:2, Solník Jan 0:4, Bzdyl Josef 0:4, Daniel Jan nejml. 0:4, body hostů: Soural Stanislav 3:1, Landa Josef 3:1, Ondráček František 4:0, Pecháček Jiří 4:0),
7. kolo:
TJ Sokol Bludov "B" - TJ Sokol Velké Losiny B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srb Marek 2:2, Srb Pavel 4:0, Falhar Radek 1:3, Nejedlý Jiří 2:2, body hostů: Berka Jiří 0:4, Cikryt Petr 3:1, Vaněk Miloš 3:1, Novotný Eduard ml. 1:3), ST Šumvald-Břevenec A - TJ Sokol Nový Malín B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filip Otakar 3:1, Sedláček Jaromír 2:2, Zvoneček Miroslav 1:3, Berka Petr 4:0, body hostů: Laščák Vladimír 2:2, Zádrapa Stanislav 0:4, Snášel Jiří 3:1, Mikeš Jan 1:3), TJ Sokol Jedlí A - TJ Sokol Palonín 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomášek Milan 2:2, Polách Petr 2:2, Krňávek Zdeněk 3:1, Pospíšil Lukáš 3:0, WO 0:1, body hostů: Mazánek Zdenek 1:2, Valouch Zdeněk 1:3, Škrabal Václav 1:3, Valouch Jaroslav 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Sokol Bludov "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Miroslav 3:1, Provazník Pavel 3:1, Sieratowski Pavel 2:0, Hvožďara Vlastimil 4:0, WO 0:2, body hostů: Soural Stanislav 0:3, Huňat Miroslav 0:4, Landa Josef 1:3, Pecháček Jiří 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Jestřebí B - TJ Postřelmov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zittová Radomíra 0:4, Kubalík Jiří 1:3, Milek Libor 3:1, Straka Michal 1:3, body hostů: Vláčel Miroslav 2:2, Stryk Zdeněk ml. 4:0, Zapletal Lubomír 2:2, Horký Roman 3:1),
8. kolo:
TJ Sokol Nový Malín B - TJ Postřelmov B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svrčina David 1:1, Laščák Vladimír 1:2, Snášel Jiří 3:0, Mikeš Jan 0:3, WO 5:1, body hostů: Vláčel Miroslav 2:2, Horký Roman 2:1, Matějíček Josef 2:2, WO 1:5), TJ Sokol Velké Losiny B - TJ Sokol Bludov "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berka Jiří 2:2, Cikryt Petr 2:1, Vaněk Miloš 4:0, Bureš Ondřej 4:0, Vaněk Dominik 0:1, body hostů: Soural Stanislav 0:4, Landa Josef 2:2, Pecháček Jiří 2:2, Ondráček František 0:4), TTC Mohelnice C - TJ Sokol Dol. Studénky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trenk Martin 3:1, Pobucký Vít 0:2, Montág Petr 0:4, Duchaň Stanislav 4:0, Hojgr Stanislav 2:0, body hostů: Provazník Miroslav 2:2, Provazník Pavel 2:2, Hvožďara Vlastimil 2:2, Sieratowski Pavel 0:2, Klimeš Jiří 1:1), TJ Sokol Palonín - TJ Sokol Jestřebí B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valouch Zdeněk 1:3, Škrabal Václav 3:1, Valouch Jaroslav 4:0, Mazánek Zdenek 3:1, body hostů: Kubalík Jiří 1:3, Straka Michal 2:2, Zittová Radomíra 0:4, Milek Libor 2:2), TJ Sokol Bludov "B" - TJ Sokol Jedlí A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srb Marek 3:1, Blaťák Vojtěch 4:0, Falhar Radek 4:0, Nejedlý Jiří 4:0, body hostů: Jarmara Martin 0:4, Krňávek Zdeněk 0:4, Pospíšil Lukáš 0:4, Krňávek Zdenek ml. 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Nový Malín B - TJ Sokol Bludov "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Snášel Jiří 4:0, Mikeš Jan 1:3, Svrčina David 2:2, Laščák Vladimír 3:1, body hostů: Večeř Milan 1:3, Huňat Miroslav 1:3, Soural Stanislav 1:3, Landa Josef 3:1), TJ Sokol Velké Losiny B - TJ Postřelmov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berka Jiří 2:2, Cikryt Petr 2:2, Bureš Ondřej 2:2, Vaněk Miloš 3:1, body hostů: Vláčel Miroslav 0:4, Stryk Zdeněk ml. 4:0, Zapletal Lubomír 0:4, Horký Roman 3:1), TTC Mohelnice C - TJ Sokol Jestřebí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trenk Martin 3:1, Pobucký Vít 1:3, Montág Petr 2:2, Hojgr Stanislav 1:3, body hostů: Kubalík Jiří 2:2, Straka Michal 3:1, Zittová Radomíra 2:2, Milek Libor 2:2), TJ Sokol Palonín - TJ Sokol Dol. Studénky A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valouch Zdeněk 1:3, Škrabal Václav 4:0, Valouch Jaroslav 2:2, Mazánek Zdenek 1:1, Huličný Stanislav 0:2, body hostů: Provazník Miroslav 3:1, Provazník Pavel 2:2, Hvožďara Vlastimil 3:1, Klimeš Jiří 0:2, Sieratowski Pavel 0:2), TJ Sokol Bludov "B" - TJ Sokol Štíty C 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), ST Šumvald-Břevenec A - TJ Sokol Jedlí A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berka Petr 4:0, Sedláček Jaromír 3:1, Filip Otakar 2:0, Berka Jíří 0:4, Filip Tomáš 2:0, body hostů: Jarmara Martin 1:3, Krňávek Zdeněk 1:3, Pospíšil Lukáš 1:3, Krňávek Zdenek ml. 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Jedlí A - TJ Sokol Nový Malín B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krňávek Zdeněk 3:1, Tomášek Milan 2:0, Jarmara Martin 3:1, Pospíšil Lukáš 2:1, WO 0:3, body hostů: Laščák Vladimír 0:3, Svrčina David 0:4, Mikeš Jan 0:3, Snášel Jiří 3:0, WO 3:0), TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Sokol Bludov "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Pavel 2:2, Provazník Miroslav 2:2, Hvožďara Vlastimil 4:0, Klimeš Jiří 0:4, body hostů: Blaťák Vojtěch 2:2, Srb Pavel 3:1, Falhar Radek 1:3, Nejedlý Jiří 2:2), TJ Sokol Jestřebí B - ST Šumvald-Břevenec A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubalík Jiří 0:2, Solník Jan 0:2, Bzdyl Josef 0:2, Daniel Jan nejml. 0:2, WO 0:8, body hostů: Berka Petr 2:0, Filip Otakar 2:0, Sedláček Jaromír 2:0, Filip Tomáš 2:0, WO 8:0), TJ Postřelmov B - TTC Mohelnice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějíček Josef 3:1, Horký Roman 4:0, Stryk Zdeněk ml. 3:0, Zapletal Lubomír 2:2, WO 0:1, body hostů: Hojgr Stanislav 2:2, Pobucký Vít 0:4, Trenk Martin 1:3, Vaňourek Ladislav 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Bludov "C" - TJ Sokol Palonín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soural Stanislav 1:3, Landa Josef 2:2, Ondráček František 3:1, Pecháček Jiří 2:2, body hostů: Huličný Stanislav 0:4, Škrabal Václav 3:1, Valouch Jaroslav 4:0, Valouch Zdeněk 1:3),
11. kolo:
TJ Sokol Jedlí A - TJ Sokol Velké Losiny B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomášek Milan 3:1, Jarmara Martin 4:0, Krňávek Zdeněk 3:1, Polách Petr 0:4, body hostů: Cikryt Petr 1:3, Berka Jiří 1:3, Vaněk Miloš 3:1, Bureš Ondřej 1:3), TJ Sokol Dol. Studénky A - ST Šumvald-Břevenec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Pavel 4:0, Klimeš Jiří 1:3, Hvožďara Vlastimil 1:3, Provazník Miroslav 1:3, body hostů: Filip Tomáš 3:1, Filip Otakar 3:1, Berka Petr 2:2, Sedláček Jaromír 1:3), TJ Sokol Jestřebí B - TJ Sokol Bludov "B" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daniel Jan nejml. 0:4, Straka Michal 1:3, Zittová Radomíra 0:4, Kubalík Jiří 2:2, body hostů: Blaťák Vojtěch 4:0, Srb Pavel 2:0, Falhar Radek 3:1, Nejedlý Jiří 3:1, Skoumal Vítek 1:1), TJ Postřelmov B - TJ Sokol Palonín 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vláčel Miroslav 2:2, Horký Roman 4:0, Stryk Zdeněk ml. 4:0, Matějíček Josef 2:2, body hostů: Huličný Stanislav 0:4, Valouch Zdeněk 0:4, Valouch Jaroslav 2:2, Škrabal Václav 2:2), TJ Sokol Bludov "C" - TTC Mohelnice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soural Stanislav 2:2, Landa Josef 2:2, Ondráček František 3:1, Pecháček Jiří 1:3, body hostů: Duchaň Stanislav 4:0, Hojgr Stanislav 3:1, Trenk Martin 1:3, Pobucký Vít 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Palonín - TTC Mohelnice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valouch Zdeněk 2:2, Škrabal Václav 3:1, Valouch Jaroslav 3:1, Huličný Stanislav 0:4, body hostů: Hojgr Stanislav 2:2, Duchaň Stanislav 4:0, Trenk Martin 1:3, Montág Petr 1:3), ST Šumvald-Břevenec A - TJ Sokol Bludov "B" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Filip Otakar 0:4, Hrivnák Vladimír 0:4, Filip Tomáš 0:4, Berka Petr 2:2, body hostů: Blaťák Vojtěch 4:0, Srb Pavel 4:0, Falhar Radek 3:1, Nejedlý Jiří 3:1), TJ Sokol Jestřebí B - TJ Sokol Dol. Studénky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zittová Radomíra 2:1, Daniel Jan nejml. 0:4, Straka Michal 2:1, Kubalík Jiří 0:4, WO 2:0, body hostů: Provazník Pavel 2:2, Hvožďara Vlastimil 3:0, Provazník Miroslav 3:1, Klimeš Jiří 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Bludov "C" - TJ Postřelmov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soural Stanislav 3:1, Landa Josef 3:1, Ondráček František 2:2, Pecháček Jiří 1:3, body hostů: Vláčel Miroslav 0:4, Zapletal Lubomír 1:3, Matějíček Josef 2:2, Horký Roman 4:0), TJ Sokol Velké Losiny B - TJ Sokol Nový Malín B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berka Martin 3:1, Cikryt Petr 4:0, Bureš Ondřej 4:0, Berka Jiří 3:1, body hostů: Mikeš Jan 0:4, Svrčina David 0:4, Laščák Vladimír 0:4, Snášel Jiří 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Nový Malín B - TTC Mohelnice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Snášel Jiří 3:1, Mikeš Jan 4:0, Laščák Vladimír 4:0, Svrčina David 3:1, body hostů: Kolář Radek 0:4, Hojgr Stanislav 1:3, Trenk Martin 1:3, Vaňourek Ladislav 0:4), TJ Sokol Velké Losiny B - TJ Sokol Palonín 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Eduard ml. 2:2, Cikryt Petr 2:1, Vaněk Miloš 4:0, Berka Jiří 2:2, Berka Martin 1:0, body hostů: Huličný Stanislav 0:4, Valouch Zdeněk 1:3, Valouch Jaroslav 2:2, Škrabal Václav 2:2), TJ Postřelmov B - TJ Sokol Bludov "B" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vláčel Miroslav 1:3, Matějíček Josef 0:4, Horký Roman 1:3, Zapletal Lubomír 0:4, body hostů: Blaťák Vojtěch 4:0, Srb Pavel 4:0, Falhar Radek 4:0, Nejedlý Jiří 2:2), TJ Sokol Bludov "C" - ST Šumvald-Břevenec A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondráček František 2:2, Soural Stanislav 1:3, Pecháček Jiří 2:2, Landa Josef 2:2, body hostů: Filip Otakar 3:1, Berka Petr 4:0, Hrivnák Vladimír 0:4, Zvoneček Miroslav 2:2), TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Sokol Jedlí A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Pavel 3:1, Hvožďara Vlastimil 2:1, Sieratowski Pavel 1:1, Provazník Miroslav 0:3, Klimeš Petr 0:2, WO 0:2, body hostů: Tomášek Milan 1:2, Krňávek Zdenek ml. 1:3, Krňávek Zdeněk 2:1, Jarmara Martin 4:0, WO 2:0),
14. kolo:
TJ Sokol Velké Losiny B - TTC Mohelnice C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Eduard ml. 3:0, Cikryt Petr 4:0, Vaněk Miloš 3:0, Berka Jiří 4:0, Bureš Ondřej 1:0, Vaněk Dominik 0:1, body hostů: Hojgr Stanislav 0:4, Montág Petr 0:4, Pobucký Vít 0:4, Vaňourek Ladislav 1:3), TJ Sokol Nový Malín B - TJ Sokol Palonín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Snášel Jiří 3:1, Mikeš Jan 2:2, Laščák Vladimír 3:1, Svrčina David 1:3, body hostů: Valouch Zdeněk 2:2, Škrabal Václav 2:2, Valouch Jaroslav 3:1, Huličný Stanislav 0:4), TJ Sokol Bludov "C" - TJ Sokol Bludov "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soural Stanislav 3:1, Landa Josef 3:1, Ondráček František 3:1, Pecháček Jiří 2:2, body hostů: Hubáček Jaroslav 0:4, Sedláček Josef 1:2, Srb Marek 2:2, Blaťák Adam 0:2, Falhar Radek 1:1, Srb Pavel 1:0), TJ Postřelmov B - ST Šumvald-Břevenec A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vláčel Miroslav 2:2, Matějíček Josef 1:3, Horký Roman 3:1, Stryk Zdeněk ml. 3:1, body hostů: Sedláček Jaromír 1:3, Berka Petr 3:1, Zvoneček Miroslav 1:3, Filip Otakar 2:2), TJ Sokol Jestřebí B - TJ Sokol Jedlí A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zittová Radomíra 1:3, Daniel Jan nejml. 0:4, Kubalík Jiří 0:4, Straka Michal 2:2, body hostů: Krňávek Zdeněk 3:1, Jarmara Martin 4:0, Polách Petr 3:1, Pospíšil Lukáš 3:1), TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Sokol Štíty C -:-,
15. kolo:
TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Sokol Nový Malín B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srb Marek 3:1, Provazník Pavel 3:1, Hvožďara Vlastimil 3:1, Provazník Miroslav 1:3, body hostů: Svrčina David 1:3, Laščák Vladimír 1:3, Snášel Jiří 1:3, Mikeš Jan 3:1), TJ Sokol Jestřebí B - TJ Sokol Velké Losiny B 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubalík Jiří 0:4, Solník Jan 0:4, Bzdyl Josef 0:4, Daniel Jan nejml. 0:4, body hostů: Vaněk Miloš 4:0, Cikryt Petr 4:0, Berka Jiří 4:0, Novotný Eduard ml. 4:0), TJ Sokol Jedlí A - TJ Postřelmov B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Lukáš 4:0, Tomášek Milan 1:1, Krňávek Zdeněk 3:1, Jarmara Martin 3:0, Krňávek Zdenek ml. 1:1, WO 1:0, body hostů: Horký Roman 2:1, Matějíček Josef 0:4, Vláčel Miroslav 0:4, Zapletal Lubomír 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Bludov "B" - TTC Mohelnice C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubáček Jaroslav 2:2, Blaťák Vojtěch 4:0, Falhar Radek 4:0, Nejedlý Jiří 4:0, body hostů: Pobucký Vít 1:3, Montág Petr 1:3, Vaňourek Ladislav 0:4, Hojgr Stanislav 0:4), ST Šumvald-Břevenec A - TJ Sokol Palonín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filip Otakar 2:2, Hrivnák Vladimír 1:3, Zvoneček Miroslav 2:2, Berka Petr 4:0, body hostů: Huličný Stanislav 0:4, Valouch Zdeněk 1:3, Škrabal Václav 3:1, Valouch Jaroslav 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol Jestřebí B - TJ Sokol Nový Malín B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zittová Radomíra 2:2, Straka Michal 3:0, Kubalík Jiří 0:4, Daniel Jan nejml. 0:4, WO 1:0, body hostů: Svrčina David 3:1, Laščák Vladimír 2:2, Snášel Jiří 3:0, Mikeš Jan 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Sokol Velké Losiny B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Pavel 0:1, Hvožďara Vlastimil 2:2, Srb Marek 2:1, Provazník Miroslav 2:2, Klimeš Jiří 0:3, WO 1:0, body hostů: Berka Jiří 2:2, Cikryt Petr 2:2, Bureš Ondřej 3:1, Bureš Vladimír 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Jedlí A - TJ Sokol Bludov "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haltmar Luděk 2:2, Jarmara Martin 4:0, Krňávek Zdeněk 3:1, Pospíšil Lukáš 2:2, body hostů: Soural Stanislav 0:4, Pecháček Jiří 1:3, Landa Josef 3:1, Ondráček František 1:3), ST Šumvald-Břevenec A - TTC Mohelnice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filip Otakar 4:0, Zvoneček Miroslav 2:2, Hrivnák Vladimír 1:3, Berka Petr 4:0, body hostů: Pobucký Vít 2:2, Montág Petr 1:3, Vaňourek Ladislav 0:4, Hojgr Stanislav 2:2), TJ Sokol Bludov "B" - TJ Sokol Palonín 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srb Pavel 1:0, Blaťák Vojtěch 2:2, Nejedlý Jiří 2:2, Falhar Radek 4:0, Hubáček Jaroslav 3:0, body hostů: Valouch Zdeněk 1:3, Huličný Stanislav 0:4, Škrabal Václav 1:3, Valouch Jaroslav 2:2),
17. kolo:
TJ Sokol Nový Malín B - TJ Sokol Bludov "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Snášel Jiří 2:1, Mikeš Jan 2:2, Laščák Vladimír 0:4, Svrčina David 1:3, WO 0:1, body hostů: Skoumal Vítek 0:2, Srb Pavel 4:0, Falhar Radek 3:0, Nejedlý Jiří 1:3, Blaťák Vojtěch 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Velké Losiny B - ST Šumvald-Břevenec A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berka Jiří 1:3, Cikryt Petr 0:4, Vaněk Miloš 4:0, Bureš Ondřej 3:1, body hostů: Sedláček Jaromír 1:3, Berka Petr 3:1, Filip Otakar 2:2, Zvoneček Miroslav 2:2), TTC Mohelnice C - TJ Sokol Jedlí A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaňourek Ladislav 0:4, Trenk Martin 2:2, Montág Petr 0:3, Hojgr Stanislav 1:2, WO 1:1, body hostů: Haltmar Luděk 2:1, Polách Petr 2:2, Jarmara Martin 4:0, Krňávek Zdenek ml. 3:0, WO 1:1), TJ Sokol Palonín - TJ Sokol Štíty C -:-, TJ Postřelmov B - TJ Sokol Dol. Studénky A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vláčel Miroslav 1:3, Matějíček Josef 1:3, Horký Roman 2:2, Zapletal Lubomír 1:3, body hostů: Srb Marek 2:2, Provazník Pavel 4:0, Hvožďara Vlastimil 3:1, Provazník Miroslav 2:2), TJ Sokol Bludov "C" - TJ Sokol Jestřebí B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soural Stanislav 1:3, Landa Josef 3:1, Pecháček Jiří 2:2, Huňat Miroslav 4:0, body hostů: Kubalík Jiří 2:2, Straka Michal 3:1, Zittová Radomíra 1:3, Daniel Jan nejml. 0:4),
18. kolo:
TJ Sokol Velké Losiny B - TJ Sokol Bludov "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Ondřej 2:2, Cikryt Petr 3:1, Bureš Vladimír 1:3, Vaněk Miloš 3:1, body hostů: Blaťák Vojtěch 3:1, Srb Pavel 2:2, Falhar Radek 1:3, Nejedlý Jiří 1:3), TJ Sokol Nový Malín B - ST Šumvald-Břevenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Snášel Jiří 4:0, Mikeš Jan 2:2, Laščák Vladimír 2:2, Svrčina David 0:4, body hostů: Berka Petr 3:1, Sedláček Jaromír 2:2, Filip Otakar 2:2, Zvoneček Miroslav 1:3), TJ Sokol Palonín - TJ Sokol Jedlí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valouch Zdeněk 1:3, Škrabal Václav 3:1, Valouch Jaroslav 3:1, Mazánek Zdenek 1:1, Huličný Stanislav 0:2, body hostů: Krňávek Zdenek ml. 3:1, Pospíšil Lukáš 2:2, Polách Petr 0:4, Krňávek Zdeněk 3:1), TJ Sokol Bludov "C" - TJ Sokol Dol. Studénky A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soural Stanislav 1:3, Landa Josef 2:2, Pecháček Jiří 0:3, Huňat Miroslav 0:4, WO 1:0, body hostů: Provazník Pavel 4:0, Hvožďara Vlastimil 4:0, Srb Marek 3:1, Provazník Miroslav 1:2, WO 0:1), TJ Postřelmov B - TJ Sokol Jestřebí B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vláčel Miroslav 3:1, Matějíček Josef 3:1, Horký Roman 4:0, Zapletal Lubomír 2:2, body hostů: Daniel Jan nejml. 0:4, Solník Jan 1:3, Bzdyl Josef 1:3, Kubalík Jiří 2:2),
19. kolo:
TJ Postřelmov B - TJ Sokol Nový Malín B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vláčel Miroslav 0:4, Matějíček Josef 0:4, Horký Roman 3:1, Zapletal Lubomír 1:3, body hostů: Laščák Vladimír 3:1, Mikeš Jan 4:0, Snášel Jiří 3:1, Svrčina David 2:2), TJ Sokol Bludov "C" - TJ Sokol Velké Losiny B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soural Stanislav 0:3, Landa Josef 2:1, Ondráček František 1:3, Pecháček Jiří 1:3, WO 2:0, body hostů: Vaněk Miloš 3:1, Cikryt Petr 2:1, Bureš Vladimír 3:0, Berka Jiří 2:2, WO 0:2), TJ Sokol Dol. Studénky A - TTC Mohelnice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hvožďara Vlastimil 3:1, Provazník Miroslav 4:0, Srb Marek 0:3, Provazník Pavel 4:0, WO 0:1, body hostů: Trenk Martin 1:3, Hojgr Stanislav 1:3, Pobucký Vít 2:2, Montág Petr 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Jestřebí B - TJ Sokol Palonín 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zittová Radomíra 1:3, Milek Libor 2:2, Straka Michal 3:1, Kubalík Jiří 1:3, body hostů: Valouch Zdeněk 1:3, Škrabal Václav 2:2, Mazánek Zdenek 2:2, Valouch Jaroslav 4:0), TJ Sokol Jedlí A - TJ Sokol Bludov "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Lukáš 2:2, Krňávek Zdeněk 2:2, Jarmara Martin 3:1, Tomášek Milan 1:3, body hostů: Blaťák Vojtěch 3:1, Srb Pavel 4:0, Nejedlý Jiří 1:3, Hubáček Jaroslav 0:4),
20. kolo:
TJ Sokol Bludov "C" - TJ Sokol Nový Malín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soural Stanislav 1:3, Landa Josef 2:2, Ondráček František 2:2, Pecháček Jiří 2:2, body hostů: Snášel Jiří 2:2, Mikeš Jan 3:1, Laščák Vladimír 2:2, Svrčina David 2:2), TJ Postřelmov B - TJ Sokol Velké Losiny B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vláčel Miroslav 1:3, Matějíček Josef 1:3, Horký Roman 1:3, Zapletal Lubomír 1:3, body hostů: Berka Martin 3:1, Vaněk Miloš 4:0, Bureš Ondřej 2:0, Berka Jiří 3:1, Hejtmánek Lukáš 0:2), TJ Sokol Jestřebí B - TTC Mohelnice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zittová Radomíra 3:1, Milek Libor 3:1, Straka Michal 4:0, Kubalík Jiří 1:3, body hostů: Pobucký Vít 1:3, Hojgr Stanislav 3:1, Trenk Martin 1:3, Vaňourek Ladislav 0:4), TJ Sokol Dol. Studénky A - TJ Sokol Palonín 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Provazník Pavel 4:0, Hvožďara Vlastimil 1:3, Srb Marek 2:2, WO 0:5, body hostů: Mazánek Zdenek 0:3, Valouch Zdeněk 2:1, Škrabal Václav 2:1, Valouch Jaroslav 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Štíty C - TJ Sokol Bludov "B" -:-, TJ Sokol Jedlí A - ST Šumvald-Břevenec A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Lukáš 2:1, Krňávek Zdeněk 3:1, Jarmara Martin 2:0, Haltmar Luděk 2:2, Tomášek Milan 0:2, WO 0:1, body hostů: Filip Tomáš 2:2, Berka Petr 1:2, Sedláček Jaromír 1:3, Filip Otakar 2:2, WO 1:0),
21. kolo:
TJ Sokol Nový Malín B - TJ Sokol Jedlí A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Snášel Jiří 1:1, Mikeš Jan 1:3, Svrčina David 1:3, Laščák Vladimír 1:3, WO 0:2, body hostů: Pospíšil Lukáš 2:0, Krňávek Zdenek ml. 3:0, Jarmara Martin 3:0, Polách Petr 2:2, Krňávek Zdeněk 0:2, WO 2:0), TJ Sokol Bludov "B" - TJ Sokol Dol. Studénky A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blaťák Vojtěch 0:1, Srb Pavel 4:0, Falhar Radek 4:0, Nejedlý Jiří 3:1, WO 0:3, body hostů: Provazník Pavel 1:3, Hvožďara Vlastimil 1:2, Provazník Miroslav 0:3, Srb Marek 0:3, WO 3:0), ST Šumvald-Břevenec A - TJ Sokol Jestřebí B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berka Petr 4:0, Filip Otakar 4:0, Sedláček Jaromír 4:0, Zvoneček Miroslav 4:0, body hostů: Daniel Jan nejml. 0:4, Solník Jan 0:4, Bzdyl Josef 0:4, Kubalík Jiří 0:4), TTC Mohelnice C - TJ Postřelmov B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Montág Petr 1:3, Olejník Petr 0:4, Hojgr Stanislav 3:0, Duchaň Stanislav 4:0, WO 1:0, body hostů: Vláčel Miroslav 2:2, Zapletal Lubomír 1:3, Horký Roman 2:2, Matějíček Josef 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Palonín - TJ Sokol Bludov "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valouch Zdeněk 1:3, Škrabal Václav 3:1, Valouch Jaroslav 2:2, Mazánek Zdenek 2:2, body hostů: Soural Stanislav 2:2, Huňat Miroslav 3:1, Pecháček Jiří 1:3, Ondráček František 2:2),
22. kolo:
TJ Sokol Velké Losiny B - TJ Sokol Jedlí A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berka Jiří 0:4, Cikryt Petr 1:2, Bureš Ondřej 1:2, Vaněk Miloš 2:2, WO 1:1, body hostů: Tomášek Milan 2:2, Pospíšil Lukáš 2:2, Jarmara Martin 3:0, Krňávek Zdeněk 3:0, WO 1:1), ST Šumvald-Břevenec A - TJ Sokol Dol. Studénky A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filip Otakar 1:3, Zvoneček Miroslav 1:3, Sedláček Jaromír 2:2, Berka Petr 2:2, body hostů: Provazník Pavel 3:1, Srb Marek 3:1, Provazník Miroslav 3:1, Hvožďara Vlastimil 1:3), TJ Sokol Bludov "B" - TJ Sokol Jestřebí B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blaťák Vojtěch 4:0, Srb Pavel 4:0, Falhar Radek 4:0, Nejedlý Jiří 4:0, body hostů: Daniel Jan nejml. 0:4, Solník Jan 0:4, Bzdyl Josef 0:4, Kubalík Jiří 0:4), TJ Sokol Palonín - TJ Postřelmov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valouch Zdeněk 1:3, Škrabal Václav 2:2, Valouch Jaroslav 3:1, Mazánek Zdenek 3:1, body hostů: Horký Roman 4:0, Matějíček Josef 2:2, Vláčel Miroslav 0:4, Zapletal Lubomír 1:3), TTC Mohelnice C - TJ Sokol Bludov "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Montág Petr 0:4, Hojgr Stanislav 2:2, Pobucký Vít 1:3, Duchaň Stanislav 3:1, body hostů: Soural Stanislav 3:1, Landa Josef 3:1, Pecháček Jiří 2:2, Ondráček František 2:2),
Regionální přebor druhé třídy
1. kolo:
ST Šumvald-Břevenec B - TTC Úsov A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Surma Marek 1:3, Hrivnák Vladimír 0:2, Křístek Miroslav 0:4, Filip Tomáš 1:3, Kunst Jaroslav 0:2, body hostů: Fialek Jan 4:0, Kondler Josef 3:1, Iša David 4:0, Iša Radek 3:1), TJ Sokol Leština A - TJ Slavoj Loštice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balcarek Jiri 4:0, Körner Jiří 4:0, Mrázek Petr 3:0, Jedelský Luděk 4:0, Valouch Miroslav 1:0, body hostů: Grézl Luděk 0:4, Kacr Antonín 0:4, Valášek Petr 0:4, Matějček Jan 0:4), TJ Sokol Štíty D - TJ Sokol Bludov "D" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benda František 0:4, Kudláček Pavel 1:3, Sasz Jiří 0:4, Lédlová Hana 0:4, body hostů: Konečný Stanislav 4:0, Huňat Miroslav 4:0, Srb Marek 4:0, Večeř Milan 3:1), TJ Sokol Nový Malín C - TJ Sokol Velké Losiny C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matýsová Emilie 1:3, Svrčina David 1:3, Drugda Aleš 3:1, Zádrapa Stanislav 2:2, body hostů: Berka Martin 3:1, Bureš Ondřej 2:2, Hejtmánek Lukáš 2:2, Hájek Lubomír 2:2), KST Linhartice A - KS Lišnice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vymětal Libor 4:0, Coufal Jakub 2:2, Coufal Jiří 3:1, Muselík Miroslav 4:0, body hostů: Michal Marek 0:4, Mikula Dušan st. 1:3, Mikula Dušan ml. 2:2, Michal Vojtěch 0:4), SK Kolšov C - TJ Sokol Dubicko B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jaroslav st. 2:2, Hatala Milan 1:3, Žák Milan 2:2, Solařová Květoslava 2:2, body hostů: Langer Rudolf 3:1, Sobotík Petr 3:1, Krmíček Marcel 0:4, Vidomus Michal 3:1),
2. kolo:
ST Šumvald-Břevenec B - SK Kolšov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunst Jaroslav 0:4, Hrivnák Vladimír 2:2, Surma Marek 3:1, Bartuněk Jaroslav 2:2, body hostů: Solařová Květoslava 3:1, Hatala Milan 1:3, Mikeska Jaroslav st. 4:0, Dražný Alois 1:3), TTC Úsov A - TJ Sokol Dubicko B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Iša David 3:1, Kondler Josef 2:2, Fialek Jan 1:3, Iša Radek 1:3, body hostů: Langer Rudolf 4:0, Sobotík Petr 1:3, Krmíček Marcel 2:2, Vidomus Michal 2:2), TJ Sokol Leština A - KST Linhartice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedelský Luděk 1:3, Körner Jiří 0:4, Mrázek Petr 2:2, Balcarek Jiri 1:3, body hostů: Muselík Miroslav 4:0, Vymětal Libor 3:1, Coufal Jiří 1:3, Coufal Jakub 4:0), TJ Slavoj Loštice A - KS Lišnice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějček Jan 1:3, Kacr Antonín 0:4, Valenta Ivan 0:4, Valášek Petr 1:3, body hostů: Jelínek Martin 4:0, Michal Marek 3:1, Mikula Dušan ml. 4:0, Michal Vojtěch 3:1), TJ Sokol Štíty D - TJ Sokol Nový Malín C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benda František 1:3, Kočnar Libor 0:4, Sasz Jiří 0:2, Siman Iurii 0:4, Lédlová Hana 0:2, body hostů: Matýsová Emilie 4:0, Svrčina David 4:0, Zádrapa Stanislav 4:0, Schnaubeltová Dana 3:1), TJ Sokol Bludov "D" - TJ Sokol Velké Losiny C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubáček Jaroslav 1:3, Večeř Milan 2:2, Huňat Miroslav 2:2, Šupina Pavel 4:0, body hostů: Berka Martin 1:3, Bureš Ondřej 3:1, Hejtmánek Lukáš 1:3, Hájek Lubomír 2:2),
3. kolo:
ST Šumvald-Břevenec B - TJ Sokol Dubicko B 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Surma Marek 0:3, Hrivnák Vladimír 2:1, Bartuněk Jaroslav 0:3, Kunst Jaroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Langer Rudolf 3:1, Krmíček Marcel 3:1, Vidomus Michal 4:0, WO 0:5), TTC Úsov A - SK Kolšov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Iša David 2:2, Fialek Jan 2:2, Iša Radek 2:2, Kondler Josef 2:2, body hostů: Solařová Květoslava 4:0, Mikeska Jaroslav st. 4:0, Hatala Milan 0:4, Dražný Alois 0:4), TJ Sokol Leština A - KS Lišnice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balcarek Jiri 2:2, Körner Jiří 1:3, Mrázek Petr 3:1, Jedelský Luděk 1:3, body hostů: Jelínek Martin 1:3, Michal Marek 4:0, Mikula Dušan ml. 3:1, Michal Vojtěch 1:3), TJ Slavoj Loštice A - KST Linhartice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kacr Antonín 1:3, Matějček Jan 1:3, Valenta Ivan 1:3, Valášek Petr 1:3, body hostů: Muselík Miroslav 4:0, Coufal Jiří 4:0, Vymětal Libor 4:0, Sádecký Miloš 0:4), TJ Sokol Štíty D - TJ Sokol Velké Losiny C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benda František 0:4, Kočnar Libor 0:4, Siman Iurii 0:4, Lédlová Hana 0:4, body hostů: Bureš Ondřej 4:0, Janda František 4:0, Hejtmánek Lukáš 4:0, Hájek Lubomír 4:0), TJ Sokol Bludov "D" - TJ Sokol Nový Malín C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubáček Jaroslav 3:1, Večeř Milan 2:2, Krátký Dalibor 2:0, Šupina Pavel 4:0, Weiser Rostislav 0:2, body hostů: Matýsová Emilie 1:3, Svrčina David 1:3, Zádrapa Stanislav 1:3, Drugda Aleš 2:2),
4. kolo:
SK Kolšov C - TJ Sokol Nový Malín C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jaroslav st. 1:3, Hatala Milan 1:1, Honemann Petr 2:2, Solařová Květoslava 0:1, Dražný Alois 0:3, WO 0:2, body hostů: Matýsová Emilie 3:1, Svrčina David 3:1, Zádrapa Stanislav 2:1, Drugda Aleš 2:1, WO 2:0), TJ Sokol Dubicko B - TJ Sokol Velké Losiny C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langer Rudolf 3:1, Sobotík Petr 2:2, Krmíček Marcel 3:1, Vidomus Michal 3:1, body hostů: Hejtmánek Lukáš 0:4, Bureš Ondřej 3:1, Hájek Lubomír 0:4, Berka Martin 2:2), KST Linhartice A - TJ Sokol Štíty D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vymětal Libor 4:0, Coufal Jakub 4:0, Coufal Jiří 4:0, Muselík Miroslav 4:0, body hostů: Benda František 0:4, Sasz Jiří 0:4, Siman Iurii 0:4, Lédlová Hana 0:4), KS Lišnice A - TJ Sokol Bludov "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikula Dušan ml. 2:2, Jelínek Martin 3:1, Michal Vojtěch 1:3, Michal Marek 3:1, body hostů: Weiser Rostislav 0:4, Huňat Miroslav 2:2, Skoumal Vítek 2:2, Srb Marek 3:1), ST Šumvald-Břevenec B - TJ Sokol Leština A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Surma Marek 2:2, Konečný Leopold 0:4, Křístek Miroslav 0:3, Hrivnák Vladimír 2:1, WO 2:0, body hostů: Balcarek Jiri 3:0, Jedelský Luděk 2:0, Körner Jiří 2:2, Mrázek Petr 3:0, Bezděk Zdenek 0:2, WO 0:2), TTC Úsov A - TJ Slavoj Loštice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Iša David 4:0, Fialek Jan 3:1, Kondler Josef 4:0, Iša Radek 4:0, body hostů: Valenta Ivan 0:4, 0:4, Valášek Petr 1:3, Kacr Antonín 0:4),
5. kolo:
SK Kolšov C - TJ Sokol Velké Losiny C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hatala Milan 1:3, Mikeska Jaroslav st. 3:1, Poisl Isidor 1:2, Balšánek František 1:3, WO 1:0, body hostů: Hejtmánek Lukáš 2:2, Bureš Ondřej 4:0, Hájek Lubomír 1:3, Berka Martin 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Dubicko B - TJ Sokol Nový Malín C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 0:3, Sobotík Petr 3:1, Langer Rudolf 4:0, Vidomus Michal 3:1, WO 0:1, body hostů: Matýsová Emilie 1:3, Svrčina David 2:1, Zádrapa Stanislav 1:3, Lázna Petr 1:3, WO 1:0), KST Linhartice A - TJ Sokol Bludov "D" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vymětal Libor 2:2, Coufal Jiří 0:4, Kubálek Radek 1:3, Muselík Miroslav 3:1, body hostů: Hubáček Jaroslav 2:2, Huňat Miroslav 1:3, Šupina Pavel 4:0, Srb Marek 3:1), KS Lišnice A - TJ Sokol Štíty D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikula Dušan ml. 4:0, Jelínek Martin 4:0, Michal Vojtěch 4:0, Michal Marek 4:0, body hostů: Kočnar Libor 0:4, Lédlová Hana 0:4, Benda František 0:4, Siman Iurii 0:4), ST Šumvald-Břevenec B - TJ Slavoj Loštice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Surma Marek 2:2, Konečný Leopold 1:3, Křístek Miroslav 3:1, Hrivnák Vladimír 2:2, body hostů: Valenta Ivan 3:1, Nezbeda Roman 0:4, Valášek Petr 3:1, Kacr Antonín 2:2), TTC Úsov A - TJ Sokol Leština A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Iša David 4:0, Fialek Jan 2:2, Iša Radek 3:1, Kondler Josef 4:0, body hostů: Körner Jiří 1:1, Jedelský Luděk 0:4, Balcarek Jiri 0:4, Mrázek Petr 2:2, Bezděk Zdenek 0:2),
6. kolo:
TJ Sokol Leština A - SK Kolšov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Körner Jiří 3:1, Mrázek Petr 3:1, Balcarek Jiri 4:0, Jedelský Luděk 2:2, body hostů: Mikeska Jaroslav st. 1:3, Solařová Květoslava 1:3, Honemann Petr 2:2, Hatala Milan 0:4), TJ Slavoj Loštice A - TJ Sokol Dubicko B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valenta Ivan 0:4, Valášek Petr 3:1, Zatloukal Bohumil 1:3, Matějček Jan 1:3, body hostů: Langer Rudolf 3:1, Sobotík Petr 3:1, Krmíček Marcel 2:2, Vidomus Michal 3:1), TJ Sokol Štíty D - ST Šumvald-Břevenec B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benda František 0:4, Lédlová Hana 0:4, Pospíšilová Pavla 0:4, Kocián Jakub 0:4, body hostů: Hrivnák Vladimír 4:0, Surma Marek 4:0, Křístek Miroslav 4:0, Filip Tomáš 4:0), TJ Sokol Bludov "D" - TTC Úsov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubáček Jaroslav 2:2, Večeř Milan 0:4, Krátký Dalibor 4:0, Huňat Miroslav 2:2, body hostů: Iša David 3:1, Fialek Jan 3:1, Kondler Josef 1:3, Iša Radek 1:3), TJ Sokol Nový Malín C - KST Linhartice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drugda Aleš 2:2, Dus Jaroslav 1:3, Dokoupil Ivan 0:4, Zádrapa Stanislav 1:3, body hostů: Muselík Miroslav 4:0, Vymětal Libor 3:1, Coufal Jakub 4:0, Kubálek Radek 1:3), TJ Sokol Velké Losiny C - KS Lišnice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berka Martin 2:2, Hájek Lubomír 2:2, Hejtmánek Lukáš 2:2, Bureš Ondřej 2:2, body hostů: Mikula Dušan ml. 2:2, Michal Vojtěch 0:4, Jelínek Martin 3:1, Michal Marek 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Leština A - TJ Sokol Dubicko B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Körner Jiří 1:3, Jedelský Luděk 1:3, Mrázek Petr 1:3, Balcarek Jiri 1:3, body hostů: Langer Rudolf 3:1, Sobotík Petr 3:1, Krmíček Marcel 2:2, Vidomus Michal 4:0), TJ Slavoj Loštice A - SK Kolšov C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Navrátil Luděk 1:3, Grézl Luděk 1:3, Valenta Ivan 0:4, Valášek Petr 0:4, body hostů: Solařová Květoslava 4:0, Mikeska Jaroslav st. 4:0, Honemann Petr 4:0, Hatala Milan 2:2), TJ Sokol Štíty D - TTC Úsov A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benda František 0:4, Lédlová Hana 0:4, Pospíšilová Pavla 0:4, Kocián Jakub 0:4, body hostů: Iša David 4:0, Fialek Jan 4:0, Kondler Josef 4:0, Iša Radek 4:0), TJ Sokol Bludov "D" - ST Šumvald-Břevenec B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weiser Rostislav 0:4, Hubáček Jaroslav 2:2, Huňat Miroslav 1:3, Večeř Milan 2:2, body hostů: Hrivnák Vladimír 2:2, Surma Marek 2:2, Křístek Miroslav 3:1, Filip Tomáš 4:0), TJ Sokol Nový Malín C - KS Lišnice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matýsová Emilie 0:4, Dus Jaroslav 2:2, Drugda Aleš 2:2, Zádrapa Stanislav 2:2, body hostů: Jelínek Martin 3:1, Mikula Dušan ml. 2:2, Michal Vojtěch 2:2, Michal Marek 3:1), TJ Sokol Velké Losiny C - KST Linhartice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Lubomír 0:4, Hejtmánek Lukáš 1:3, Berka Martin 0:3, Bureš Ondřej 1:3, Vaněk Dominik 0:1, body hostů: Muselík Miroslav 4:0, Coufal Jakub 4:0, Vymětal Libor 4:0, Kubálek Radek 2:2),
8. kolo:
SK Kolšov C - KST Linhartice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jaroslav st. 2:2, Solařová Květoslava 0:4, Honemann Petr 0:2, Hatala Milan 0:4, Švesták Adam 1:1, body hostů: Coufal Jakub 3:1, Muselík Miroslav 4:0, Vymětal Libor 4:0, Coufal Jiří 2:2), TJ Sokol Dubicko B - KS Lišnice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Langer Rudolf 4:0, Sobotík Petr 2:2, Krmíček Marcel 2:2, Vidomus Michal 4:0, body hostů: Mikula Dušan ml. 1:3, Michal Vojtěch 0:4, Havlíček Josef 2:2, Michal Marek 1:3), ST Šumvald-Břevenec B - TJ Sokol Nový Malín C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrivnák Vladimír 1:3, Surma Marek 1:3, Křístek Miroslav 1:3, Filip Tomáš 3:1, body hostů: Matýsová Emilie 1:3, Svrčina David 2:2, Zádrapa Stanislav 4:0, Drugda Aleš 3:1), TTC Úsov A - TJ Sokol Velké Losiny C 9:9 (Covid, čtyřhry 0:2, body domácích: Iša David 1:3, Iša Radek 3:1, Kondler Josef 3:1, Pospíšil Martin 2:2, body hostů: Hejtmánek Lukáš 2:2, Berka Martin 0:4, Hájek Lubomír 1:3, Bureš Ondřej 4:0), TJ Sokol Leština A - TJ Sokol Štíty D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balcarek Jiri 4:0, Jedelský Luděk 4:0, Mrázek Petr 3:0, Körner Jiří 4:0, Skalický Vojtěch 0:1, body hostů: Lédlová Hana 0:4, Pospíšilová Pavla 0:4, Purkert Tomáš 0:4, Kocián Jakub 1:3), TJ Slavoj Loštice A - TJ Sokol Bludov "D" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Ivan 1:3, Nezbeda Roman 0:4, Kacr Antonín 1:3, Valášek Petr 2:2, body hostů: Šupina Pavel 4:0, Večeř Milan 2:2, Huňat Miroslav 4:0, Weiser Rostislav 2:2),
9. kolo:
SK Kolšov C - KS Lišnice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honemann Petr 2:2, Solařová Květoslava 0:2, Hatala Milan 0:3, Mikeska Jaroslav st. 2:2, Švesták Adam 0:2, Dražný Alois 0:1, body hostů: Mikula Dušan ml. 4:0, Havlíček Josef 3:1, Michal Vojtěch 2:2, Michal Marek 3:1), TJ Sokol Dubicko B - KST Linhartice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Langer Rudolf 3:1, Sobotík Petr 1:3, Krmíček Marcel 0:4, Vidomus Michal 2:2, body hostů: Muselík Miroslav 2:2, Coufal Jakub 4:0, Vymětal Libor 2:2, Coufal Jiří 2:2), ST Šumvald-Břevenec B - TJ Sokol Velké Losiny C 7:11 (Covid, čtyřhry 0:2, body domácích: Surma Marek 2:2, Hrivnák Vladimír 2:2, Křístek Miroslav 1:3, Filip Tomáš 2:2, body hostů: Bureš Ondřej 4:0, Berka Martin 1:3, Hájek Lubomír 2:2, Hejtmánek Lukáš 2:2), TTC Úsov A - TJ Sokol Nový Malín C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Iša David 3:1, Kondler Josef 1:3, Iša Ivan 0:2, Iša Radek 2:2, Kočka Filip 1:1, body hostů: Matýsová Emilie 2:2, Svrčina David 2:2, Zádrapa Stanislav 2:2, Drugda Aleš 3:1), TJ Sokol Leština A - TJ Sokol Bludov "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Körner Jiří 1:3, Jedelský Luděk 2:2, Balcarek Jiri 3:1, Mrázek Petr 3:1, body hostů: Šupina Pavel 3:1, Večeř Milan 1:3, Huňat Miroslav 3:1, Weiser Rostislav 0:4), TJ Slavoj Loštice A - TJ Sokol Štíty D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kacr Antonín 2:0, Valenta Ivan 4:0, Matějček Jan 4:0, Valášek Petr 4:0, Nezbeda Roman 2:0, body hostů: Lédlová Hana 0:4, Pospíšilová Pavla 0:4, Purkert Tomáš 0:4, Kocián Jakub 0:4),
10. kolo:
TJ Sokol Štíty D - SK Kolšov C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočnar Libor 1:3, Kudláček Pavel 0:4, Benda František 0:4, Lédlová Hana 0:4, body hostů: Mikeska Jaroslav st. 4:0, Solařová Květoslava 4:0, Honemann Petr 4:0, Balšánek František 3:1), TJ Sokol Bludov "D" - TJ Sokol Dubicko B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šupina Pavel 3:1, Huňat Miroslav 1:3, Večeř Milan 1:3, Srb Marek 2:2, body hostů: Langer Rudolf 2:2, Novotný Petr 0:4, Sobotík Petr 3:1, Vidomus Michal 4:0), TJ Sokol Nový Malín C - TJ Sokol Leština A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matýsová Emilie 0:4, Svrčina David 2:2, Drugda Aleš 2:2, Zádrapa Stanislav 0:4, body hostů: Körner Jiří 4:0, Jedelský Luděk 0:2, Mrázek Petr 3:1, Balcarek Jiri 3:1, Bezděk Zdenek 2:0), TJ Sokol Velké Losiny C - TJ Slavoj Loštice A 13:5 (Covid, čtyřhry 1:1, body domácích: Berka Martin 3:1, Janda František 2:2, Hájek Lubomír 3:1, Bureš Ondřej 4:0, body hostů: Valenta Ivan 0:4, Valášek Petr 2:2, Grézl Jan 0:4, Kacr Antonín 2:2), KST Linhartice A - ST Šumvald-Břevenec B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Coufal Jakub 4:0, Vymětal Libor 4:0, Kubálek Radek 1:3, Muselík Miroslav 3:1, body hostů: Bartuněk Jaroslav 1:3, Hrivnák Vladimír 0:4, Surma Marek 2:2, Filip Tomáš 1:3), KS Lišnice A - TTC Úsov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikula Dušan ml. 1:3, Michal Vojtěch 1:3, Jelínek Martin 2:2, Michal Marek 2:2, body hostů: Iša David 4:0, Fialek Jan 2:2, Kondler Josef 2:2, Iša Radek 2:2),
11. kolo:
TJ Sokol Štíty D - TJ Sokol Dubicko B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočnar Libor 0:4, Kudláček Pavel 1:3, Benda František 0:4, Pospíšilová Pavla 0:2, Lédlová Hana 0:2, body hostů: Vidomus Michal 4:0, Sobotík Petr 3:1, Novotný Petr 4:0, Krmíček Marcel 4:0), TJ Sokol Bludov "D" - SK Kolšov C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srb Marek 4:0, Večeř Milan 3:1, Hubáček Jaroslav 3:1, Šupina Pavel 4:0, body hostů: Solařová Květoslava 2:2, Hatala Milan 0:4, Dražný Alois 0:4, Šmíd Tomáš 0:4), TJ Sokol Nový Malín C - TJ Slavoj Loštice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matýsová Emilie 3:1, Svrčina David 2:2, Drugda Aleš 4:0, Zádrapa Stanislav 3:1, body hostů: Matějček Jan 1:3, Kacr Antonín 0:4, Valášek Petr 3:1, Grézl Luděk 0:4), TJ Sokol Velké Losiny C - TJ Sokol Leština A 12:6 (Covid, čtyřhry 1:1, body domácích: Hejtmánek Lukáš 3:1, Hájek Lubomír 0:3, Berka Martin 3:1, Bureš Ondřej 4:0, WO 1:0, body hostů: Balcarek Jiri 1:3, Bezděk Zdenek 1:2, Körner Jiří 0:3, Mrázek Petr 3:1, Valouch Miroslav 0:1, WO 0:1), KST Linhartice A - TTC Úsov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muselík Miroslav 2:2, Vymětal Libor 3:1, Kubálek Radek 0:4, Coufal Jakub 1:3, body hostů: Iša David 3:1, Fialek Jan 2:2, Kondler Josef 2:2, Iša Radek 3:1), KS Lišnice A - ST Šumvald-Břevenec B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michal Vojtěch 3:1, Mikula Dušan ml. 4:0, Jelínek Martin 1:3, Michal Marek 3:1, body hostů: Bartuněk Jaroslav 0:4, Hrivnák Vladimír 1:3, Surma Marek 2:2, Filip Tomáš 2:2),
12. kolo:
TTC Úsov A - ST Šumvald-Břevenec B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Martin 3:1, Kondler Josef 3:1, Iša Radek 3:1, Fialek Jan 1:1, Kočka Filip 0:2, body hostů: Surma Marek 2:2, Bartuněk Jaroslav 1:3, Křístek Miroslav 0:4, Filip Tomáš 3:1), TJ Slavoj Loštice A - TJ Sokol Leština A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kacr Antonín 1:3, Valášek Petr 1:3, Grézl Luděk 0:3, Matějček Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Körner Jiří 2:2, Šafář Dan 3:1, Mrázek Petr 3:1, Balcarek Jiri 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Bludov "D" - TJ Sokol Štíty D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubáček Jaroslav 4:0, Večeř Milan 4:0, Weiser Rostislav 3:1, Huňat Miroslav 4:0, body hostů: Benda František 0:4, Pospíšilová Pavla 0:4, Kočnar Libor 1:3, Lédlová Hana 0:4), TJ Sokol Velké Losiny C - TJ Sokol Nový Malín C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žídek Marek 0:4, Hejtmánek Lukáš 3:1, Bureš Ondřej 4:0, Berka Martin 4:0, body hostů: Matýsová Emilie 1:3, Svrčina David 1:3, Zádrapa Stanislav 2:2, Drugda Aleš 1:3), KS Lišnice A - KST Linhartice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikula Dušan st. 3:1, Jelínek Martin 1:3, Michal Vojtěch 1:3, Mikula Dušan ml. 2:2, body hostů: Muselík Miroslav 3:1, Vymětal Libor 3:1, Coufal Jakub 2:2, Coufal Jiří 1:3), TJ Sokol Dubicko B - SK Kolšov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 2:1, Sobotík Petr 4:0, Němec Viktor 1:3, Vidomus Michal 3:1, WO 1:0, body hostů: Mikeska Jaroslav st. 3:1, Solařová Květoslava 1:2, Dražný Alois 0:4, Klimeš Zdenek 1:3, WO 0:1),
13. kolo:
SK Kolšov C - ST Šumvald-Břevenec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Honemann Petr 0:4, Solařová Květoslava 3:1, Mikeska Jaroslav st. 4:0, Žák Milan 2:2, body hostů: Filip Tomáš 2:2, Bartuněk Jaroslav 1:3, Surma Marek 3:1, Hrivnák Vladimír 1:3), TJ Sokol Dubicko B - TTC Úsov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 0:4, Sobotík Petr 2:2, Krmíček Marcel 1:2, Vidomus Michal 2:2, WO 0:1, body hostů: Iša David 3:1, Iša Radek 2:2, Fialek Jan 3:1, Kondler Josef 2:1, WO 1:0), KST Linhartice A - TJ Sokol Leština A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vymětal Libor 4:0, Coufal Jakub 4:0, Kubálek Radek 2:0, Muselík Miroslav 4:0, Dolívka Jan 0:2, body hostů: Körner Jiří 1:3, Balcarek Jiri 0:4, Mrázek Petr 0:4, Koppa Tomáš 1:3), KS Lišnice A - TJ Slavoj Loštice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikula Dušan st. 2:2, Jelínek Martin 4:0, Michal Marek 3:1, Mikula Dušan ml. 4:0, body hostů: Grézl Luděk 0:4, Matějček Jan 2:2, Valášek Petr 1:3, Grézl Jan 0:4), TJ Sokol Nový Malín C - TJ Sokol Štíty D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matýsová Emilie 4:0, Svrčina David 4:0, Drugda Aleš 4:0, Zádrapa Stanislav 4:0, body hostů: Benda František 0:4, Kočnar Libor 0:4, Lédlová Hana 0:4, Sasz Jiří 0:4), TJ Sokol Velké Losiny C - TJ Sokol Bludov "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejtmánek Lukáš 1:3, Berka Martin 2:2, Hájek Lubomír 2:2, Bureš Ondřej 4:0, body hostů: Krátký Dalibor 3:1, Večeř Milan 0:4, Hubáček Jaroslav 1:3, Šupina Pavel 3:1),
14. kolo:
TJ Sokol Dubicko B - ST Šumvald-Břevenec B 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Filip 4:0, Novotný Petr 2:2, Krmíček Marcel 4:0, Vidomus Michal 4:0, body hostů: Surma Marek 1:3, Hrivnák Vladimír 0:4, Bartuněk Jaroslav 0:4, Filip Tomáš 1:3), SK Kolšov C - TTC Úsov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solařová Květoslava 3:1, Honemann Petr 0:3, Žák Milan 3:1, Mikeska Jaroslav st. 1:3, Dražný Alois 0:1, body hostů: Iša David 2:2, Kondler Josef 2:2, Iša Radek 2:2, Pospíšil Martin 3:1), KS Lišnice A - TJ Sokol Leština A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Martin 2:2, Michal Marek 4:0, Mikula Dušan ml. 3:1, Michal Vojtěch 0:4, body hostů: Jedelský Luděk 2:2, Šafář Dan 1:3, Mrázek Petr 2:2, Balcarek Jiri 2:2), KST Linhartice A - TJ Slavoj Loštice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vymětal Libor 4:0, Coufal Jakub 4:0, Coufal Jiří 3:1, Muselík Miroslav 4:0, body hostů: Matějček Jan 0:4, Valenta Ivan 0:4, Valášek Petr 0:4, Grézl Luděk 1:3), TJ Sokol Velké Losiny C - TJ Sokol Štíty D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Ondřej 4:0, Berka Martin 4:0, Janda František 4:0, Hejtmánek Lukáš 4:0, body hostů: Purkert Tomáš 0:4, Kocián Jakub 0:4, Mareš Jan 0:4, Benda František 0:4), TJ Sokol Nový Malín C - TJ Sokol Bludov "D" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matýsová Emilie 1:3, Svrčina David 1:3, Drugda Aleš 3:1, Zádrapa Stanislav 1:3, body hostů: Hubáček Jaroslav 2:2, Večeř Milan 2:2, Huňat Miroslav 3:1, Šupina Pavel 3:1),
15. kolo:
TJ Sokol Nový Malín C - SK Kolšov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matýsová Emilie 2:2, Svrčina David 0:4, Drugda Aleš 3:1, Dokoupil Ivan 1:3, body hostů: Mikeska Jaroslav st. 3:1, Solařová Květoslava 2:1, Žák Milan 3:1, Honemann Petr 2:2, Dražný Alois 0:1), TJ Sokol Velké Losiny C - TJ Sokol Dubicko B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berka Martin 4:0, Hejtmánek Lukáš 3:0, Hájek Lubomír 1:2, Bureš Ondřej 4:0, WO 1:1, body hostů: Krmíček Marcel 1:3, Novotný Petr 0:4, Sobotík Petr 1:2, Vidomus Michal 0:3, WO 1:1), TJ Sokol Štíty D - KST Linhartice A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benda František 0:4, Kočnar Libor 0:4, Sasz Jiří 0:4, Lédlová Hana 0:4, body hostů: Muselík Miroslav 4:0, Vymětal Libor 4:0, Coufal Jakub 4:0, Coufal Jiří 4:0), TJ Sokol Bludov "D" - KS Lišnice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Dalibor 4:0, Šupina Pavel 1:3, Hubáček Jaroslav 0:4, Huňat Miroslav 2:2, body hostů: Mikula Dušan st. 3:1, Jelínek Martin 3:1, Mikula Dušan ml. 2:2, Michal Marek 1:3), TJ Sokol Leština A - ST Šumvald-Břevenec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Petr 3:1, Körner Jiří 1:3, Balcarek Jiri 3:1, Valouch Miroslav 1:1, Koppa Tomáš 1:1, body hostů: Filip Tomáš 3:1, Bartuněk Jaroslav 1:3, Křístek Miroslav 0:4, Surma Marek 3:1), TJ Slavoj Loštice A - TTC Úsov A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kacr Antonín 2:2, Grézl Luděk 1:3, Valášek Petr 2:2, Valenta Ivan 1:3, body hostů: Pospíšil Martin 3:1, Iša David 2:2, Iša Radek 1:0, Kondler Josef 2:2, Kočka Filip 2:1),
16. kolo:
TJ Sokol Velké Losiny C - SK Kolšov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejtmánek Lukáš 2:0, Berka Martin 3:1, Novotný Eduard ml. 3:1, Bureš Ondřej 4:0, WO 0:2, body hostů: Mikeska Jaroslav st. 0:4, Solařová Květoslava 1:2, Žák Milan 0:3, Šmíd Tomáš 1:3, WO 2:0), TJ Sokol Nový Malín C - TJ Sokol Dubicko B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matýsová Emilie 0:4, Svrčina David 3:1, Drugda Aleš 2:2, Zádrapa Stanislav 3:1, body hostů: Sobotík Petr 3:1, Novotný Petr 2:2, Krmíček Marcel 2:2, Vidomus Michal 1:3), TJ Sokol Bludov "D" - KST Linhartice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubáček Jaroslav 0:4, Večeř Milan 0:4, Skoumal Vítek 2:2, Huňat Miroslav 1:3, body hostů: Muselík Miroslav 3:1, Vymětal Libor 4:0, Coufal Jakub 3:1, Coufal Jiří 3:1), TJ Sokol Štíty D - KS Lišnice A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočnar Libor 0:4, Pospíšilová Pavla 0:2, Benda František 0:4, Lédlová Hana 0:4, Sasz Jiří 0:2, body hostů: Mikula Dušan ml. 4:0, Mikula Dušan st. 4:0, Michal Marek 4:0, Jelínek Martin 4:0), TJ Slavoj Loštice A - ST Šumvald-Břevenec B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kacr Antonín 1:3, Grézl Luděk 1:3, Valenta Ivan 3:1, Valášek Petr 4:0, body hostů: Křístek Miroslav 2:2, Surma Marek 0:4, Filip Tomáš 3:1, Bartuněk Jaroslav 2:2), TJ Sokol Leština A - TTC Úsov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafář Dan 2:2, Balcarek Jiri 3:1, Mrázek Petr 3:1, Körner Jiří 0:4, body hostů: Iša David 1:3, Pospíšil Martin 1:3, Kondler Josef 4:0, Iša Radek 2:2),
17. kolo:
SK Kolšov C - TJ Sokol Leština A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeska Jaroslav st. 1:3, Žák Milan 2:1, Honemann Petr 3:1, Solařová Květoslava 4:0, WO 1:0, body hostů: Körner Jiří 1:3, Koppa Tomáš 0:4, Bezděk Zdenek 1:2, Balcarek Jiri 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Dubicko B - TJ Slavoj Loštice A 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Petr 4:0, Krmíček Marcel 2:2, Vidomus Michal 4:0, WO 0:5, body hostů: Matějček Jan 0:3, Valenta Ivan 1:2, Valášek Petr 1:2, Grézl Luděk 0:3, WO 5:0), ST Šumvald-Břevenec B - TJ Sokol Štíty D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kunst Jaroslav 3:1, Křístek Miroslav 3:1, Hrivnák Vladimír 3:1, Surma Marek 4:0, body hostů: Benda František 0:4, Kočnar Libor 2:2, Sasz Jiří 0:4, Lédlová Hana 1:3), TTC Úsov A - TJ Sokol Bludov "D" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Iša David 4:0, Fialek Jan 2:2, Iša Radek 3:1, Pospíšil Martin 4:0, body hostů: Šupina Pavel 2:2, Krátký Dalibor 0:4, Huňat Miroslav 1:3, Večeř Milan 0:4), KST Linhartice A - TJ Sokol Nový Malín C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vymětal Libor 1:1, Coufal Jakub 3:0, Štrauch Richard 4:0, Muselík Miroslav 4:0, Chladil Otto ml. 2:0, WO 1:0, body hostů: Matýsová Emilie 1:3, Svrčina David 0:4, Zádrapa Stanislav 0:3, Dokoupil Ivan 0:4, WO 0:1), KS Lišnice A - TJ Sokol Velké Losiny C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikula Dušan st. 2:2, Michal Marek 2:2, Jelínek Martin 1:2, Mikula Dušan ml. 4:0, WO 1:0, body hostů: Berka Martin 1:3, Bureš Ondřej 3:1, Novotný Eduard ml. 2:2, Hájek Lubomír 0:3, WO 0:1),
18. kolo:
TJ Sokol Dubicko B - TJ Sokol Leština A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 4:0, Sobotík Petr 2:2, Krmíček Marcel 1:3, Vidomus Michal 4:0, body hostů: Körner Jiří 0:4, Šafář Dan 2:2, Balcarek Jiri 1:3, Mrázek Petr 2:2), SK Kolšov C - TJ Slavoj Loštice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeska Jaroslav st. 2:0, Švesták Adam 3:1, Honemann Petr 4:0, Solařová Květoslava 3:1, Los Alois 0:2, body hostů: Kacr Antonín 0:4, Grézl Luděk 1:3, Valášek Petr 2:2, Matějček Jan 1:3), TTC Úsov A - TJ Sokol Štíty D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Iša David 1:0, Fialek Jan 2:0, Kondler Josef 4:0, Kočka Filip 4:0, Husárek Radim 2:1, Iša Ivan 2:0, body hostů: Benda František 0:4, Kočnar Libor 1:3, Sasz Jiří 0:4, Lédlová Hana 0:4), ST Šumvald-Břevenec B - TJ Sokol Bludov "D" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kunst Jaroslav 2:2, Křístek Miroslav 1:3, Hrivnák Vladimír 0:1, Surma Marek 2:2, Jenáček Josef 1:2, body hostů: Šupina Pavel 4:0, Krátký Dalibor 0:4, Huňat Miroslav 3:1, Večeř Milan 3:1), KS Lišnice A - TJ Sokol Nový Malín C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikula Dušan st. 4:0, Jelínek Martin 3:1, Mikula Dušan ml. 4:0, Michal Marek 4:0, body hostů: Matýsová Emilie 0:4, Zádrapa Stanislav 0:4, Svrčina David 1:3, Dokoupil Ivan 0:4), KST Linhartice A - TJ Sokol Velké Losiny C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vymětal Libor 2:2, Coufal Jakub 3:1, Coufal Jiří 0:4, Muselík Miroslav 3:1, body hostů: Berka Martin 2:2, Bureš Ondřej 3:1, Novotný Eduard ml. 1:3, Hejtmánek Lukáš 2:2),
19. kolo:
KST Linhartice A - SK Kolšov C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vymětal Libor 4:0, Coufal Jakub 4:0, Coufal Jiří 1:0, Muselík Miroslav 3:1, Chladil Otto ml. 2:1, body hostů: Mikeska Jaroslav st. 2:2, Solařová Květoslava 0:2, Žák Milan 0:4, Hatala Milan 0:4, Dražný Alois 0:2), KS Lišnice A - TJ Sokol Dubicko B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikula Dušan st. 4:0, Jelínek Martin 2:2, Mikula Dušan ml. 3:0, Michal Marek 2:1, WO 1:1, body hostů: Horák Filip 0:3, Němec Viktor 0:4, Krmíček Marcel 1:3, Vidomus Michal 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Nový Malín C - ST Šumvald-Břevenec B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matýsová Emilie 3:1, Svrčina David 3:1, Drugda Aleš 4:0, Zádrapa Stanislav 2:2, body hostů: Surma Marek 0:4, Křístek Miroslav 1:3, Bartuněk Jaroslav 0:4, Filip Tomáš 3:1), TJ Sokol Velké Losiny C - TTC Úsov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Eduard ml. 3:1, Hájek Lubomír 0:2, Berka Martin 3:1, Bureš Ondřej 4:0, Hejtmánek Lukáš 1:1, body hostů: Iša David 1:3, Fialek Jan 1:3, Kondler Josef 2:2, Iša Radek 1:3), TJ Sokol Štíty D - TJ Sokol Leština A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabiánková Tereza 0:2, Kočnar Libor 2:2, Benda František 1:3, Lédlová Hana 0:4, Sasz Jiří 0:2, body hostů: Körnerová Monika 2:2, Körner Jiří 4:0, Mrázek Petr 3:1, Balcarek Jiri 4:0), TJ Sokol Bludov "D" - TJ Slavoj Loštice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huňat Miroslav 4:0, Weiser Rostislav 0:2, Hubáček Jaroslav 3:1, Večeř Milan 1:3, Krátký Dalibor 1:1, body hostů: Kacr Antonín 2:2, Matějček Jan 1:3, Valášek Petr 3:1, Valenta Ivan 1:3),
20. kolo:
KS Lišnice A - SK Kolšov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikula Dušan st. 4:0, Jelínek Martin 2:2, Mikula Dušan ml. 3:1, Michal Marek 3:1, body hostů: Mikeska Jaroslav st. 2:2, Šmíd Tomáš 0:4, Žák Milan 2:2, Hatala Milan 0:4), KST Linhartice A - TJ Sokol Dubicko B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vymětal Libor 3:0, Coufal Jakub 2:0, Coufal Jiří 2:1, Muselík Miroslav 2:1, Kubálek Radek 0:1, WO 5:0, body hostů: Krmíček Marcel 0:4, Novotný Petr 0:4, Vidomus Michal 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Velké Losiny C - ST Šumvald-Břevenec B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berka Martin 3:1, Hejtmánek Lukáš 1:3, Hájek Lubomír 1:3, Bureš Ondřej 4:0, body hostů: Surma Marek 2:2, Konečný Leopold 1:3, Bartuněk Jaroslav 1:3, Filip Tomáš 3:1), TJ Sokol Nový Malín C - TTC Úsov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drugda Aleš 2:2, Svrčina David 0:4, Dokoupil Ivan 1:3, Zádrapa Stanislav 1:3, body hostů: Iša David 3:1, Fialek Jan 3:1, Pospíšil Martin 4:0, Iša Radek 2:2), TJ Sokol Bludov "D" - TJ Sokol Leština A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skoumal Vítek 4:0, Huňat Miroslav 3:1, Hubáček Jaroslav 2:1, Večeř Milan 1:3, Weiser Rostislav 0:1, body hostů: Koppa Tomáš 0:4, Körner Jiří 1:3, Mrázek Petr 2:2, Balcarek Jiri 3:1), TJ Sokol Štíty D - TJ Slavoj Loštice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočnar Libor 3:1, Benda František 0:4, Sasz Jiří 0:4, Lédlová Hana 0:4, body hostů: Grézl Jan 3:1, Valenta Ivan 3:1, Valášek Petr 4:0, Grézl Luděk 3:1),
21. kolo:
SK Kolšov C - TJ Sokol Štíty D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honemann Petr 4:0, Mikeska Jaroslav st. 4:0, Žák Milan 3:0, Solařová Květoslava 4:0, Klimeš Zdenek 1:0, body hostů: Benda František 0:4, Kočnar Libor 0:4, Sasz Jiří 0:4, Lédlová Hana 0:4), TJ Sokol Dubicko B - TJ Sokol Bludov "D" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Petr 0:4, Sobotík Petr 2:2, Krmíček Marcel 1:3, Vidomus Michal 2:2, body hostů: Skoumal Vítek 4:0, Večeř Milan 4:0, Huňat Miroslav 2:2, Hubáček Jaroslav 1:3), TJ Sokol Leština A - TJ Sokol Nový Malín C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Körner Jiří 2:2, Mrázek Petr 3:1, Balcarek Jiri 3:1, Bezděk Zdenek 2:0, Koppa Tomáš 0:2, body hostů: Drugda Aleš 3:1, Svrčina David 2:2, Zádrapa Stanislav 1:3, Dokoupil Ivan 0:4), TJ Slavoj Loštice A - TJ Sokol Velké Losiny C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grézl Luděk 2:2, Matějček Jan 0:2, Valenta Ivan 1:3, Valášek Petr 1:3, Grézl Jan 0:2, body hostů: Berka Martin 4:0, Bureš Ondřej 4:0, Hájek Lubomír 1:3, Hejtmánek Lukáš 3:1), ST Šumvald-Břevenec B - KST Linhartice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Surma Marek 1:3, Křístek Miroslav 0:2, Bartuněk Jaroslav 0:4, Filip Tomáš 2:2, Hrivnák Vladimír 0:2, body hostů: Muselík Miroslav 4:0, Vymětal Libor 4:0, Coufal Jakub 3:1, Coufal Jiří 2:2), TTC Úsov A - KS Lišnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Iša David 4:0, Kočka Filip 0:4, Iša Radek 2:2, Fialek Jan 3:1, body hostů: Mikula Dušan st. 1:3, Jelínek Martin 1:3, Mikula Dušan ml. 3:1, Michal Marek 2:2),
22. kolo:
TJ Sokol Dubicko B - TJ Sokol Štíty D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 4:0, Sobotík Petr 4:0, Krmíček Marcel 4:0, Vidomus Michal 4:0, body hostů: Benda František 0:4, Kočnar Libor 0:4, Sasz Jiří 0:4, Lédlová Hana 0:4), SK Kolšov C - TJ Sokol Bludov "D" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeska Jaroslav st. 4:0, Honemann Petr 4:0, Žák Milan 3:1, Solařová Květoslava 3:1, body hostů: Krátký Dalibor 0:4, Hubáček Jaroslav 1:3, Večeř Milan 0:4, Huňat Miroslav 1:3), TJ Slavoj Loštice A - TJ Sokol Nový Malín C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kacr Antonín 1:3, Grézl Luděk 2:2, Valenta Ivan 1:3, Valášek Petr 2:2, body hostů: Drugda Aleš 4:0, Matýsová Emilie 4:0, Zádrapa Stanislav 2:2, Dokoupil Ivan 0:4), TJ Sokol Leština A - TJ Sokol Velké Losiny C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Körner Jiří 2:2, Šafář Dan 1:3, Balcarek Jiri 1:3, Mrázek Petr 1:3, body hostů: Berka Martin 3:1, Novotný Eduard ml. 2:2, Hejtmánek Lukáš 3:1, Bureš Ondřej 3:1), TTC Úsov A - KST Linhartice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Iša David 1:3, Fialek Jan 1:3, Iša Radek 1:3, Kondler Josef 0:4, body hostů: Muselík Miroslav 4:0, Vymětal Libor 4:0, Coufal Jakub 4:0, Coufal Jiří 1:3), ST Šumvald-Břevenec B - KS Lišnice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křístek Miroslav 0:4, Bartuněk Jaroslav 0:4, Filip Tomáš 2:2, Surma Marek 2:2, body hostů: Mikula Dušan st. 4:0, Jelínek Martin 2:2, Mikula Dušan ml. 2:2, Michal Marek 4:0),
Regionální soutěž třetí třídy
1. kolo:
TJ Libina A - Sportovní Club Bart Petrov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobotka Milan 0:4, Štěpán Zdeněk 1:3, Hauser Miroslav 2:2, Langmann Pavel 2:2, body hostů: Šimek Jiří 2:1, Šimek Katel 0:2, Šimek Pavel 4:0, Kymadze Roman 4:0, Kymadze Miroslav 1:1, Kobza Zdenek 0:1), TTC Úsov B - ST Šumvald-Břevenec C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlík František 3:1, Pospíšil Martin 4:0, Kočka Filip 3:1, Iša Ivan 1:3, body hostů: Kunst Jaroslav 3:1, Unzeitig Jiří 1:3, Struhár Radek 1:3, Konečný Leopold 0:4), TJ Sokol Velké Losiny D - TJ Sokol Nový Malín D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šefraný Štěpán 2:2, Žídek Marek 1:1, Šefraný Lukáš 0:2, Hejtmánek Lukáš 2:2, Vaněk Dominik 0:2, Vaněk Ondřej 0:2, body hostů: Schnaubeltová Dana 2:2, Plhal David 2:2, Dus Jaroslav 3:1, Drugda Aleš 4:0), KST Linhartice B - TJ Slavoj Loštice B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holešovský Bohumil 2:1, Špaček Jaromír 4:0, Kubálek Radek 3:1, Sádecký Miloš 2:2, Sekanina Antonín 1:0, body hostů: Valenta Ivan 3:1, Henner Jaroslav 0:4, Kacr Antonín 0:4, Zatloukal Bohumil 1:3), SK Kolšov D - TJ Sokol Dolní Studénky B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hatala Milan 3:1, Rabenseifner Pavel 2:2, Honemann Petr 4:0, Balšánek František 3:1, body hostů: Klimeš Jiří 2:1, Klimeš Petr 1:3, Benda Hynek 0:4, Navrátil Kamil 1:3, Navrátil František 0:1), KS Lišnice B - TJ Sokol Jedlí B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havlíček Josef 1:2, Michal Vojtěch 2:1, Hegr Radek 0:3, Linhart Josef 1:2, WO 5:0, body hostů: Tomášek Milan 4:0, Kubíček František 2:2, Haltmar Luděk 2:2, WO 0:5),
2. kolo:
TJ Libina A - KS Lišnice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hauser Miroslav 4:0, Langmann Pavel 1:3, Štěpán Zdeněk 0:4, Sobotka Milan 0:4, body hostů: Linhart Josef 3:1, Havlíček Josef 3:1, Hegr Radek 3:1, Michal Karel 2:2), Sportovní Club Bart Petrov - TJ Sokol Jedlí B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Katel 0:2, Šimek Pavel 1:2, Kymadze Roman 2:2, Šimek Jiří 1:3, Kymadze Miroslav 0:2, WO 0:1, body hostů: Kubíček František 1:3, Haltmar Martin st. 3:1, Tomášek Milan 3:0, Haltmar Luděk 4:0, WO 1:0), TTC Úsov B - SK Kolšov D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Martin 3:1, Iša Ivan 1:3, Kočka Filip 2:2, Pavlík František 1:3, body hostů: Honemann Petr 3:1, Hatala Milan 2:2, Balšánek František 2:2, Rabenseifner Pavel 2:2), ST Šumvald-Břevenec C - TJ Sokol Dolní Studénky B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kunst Jaroslav 0:3, Valuch Pavel 0:3, Struhár Radek 2:1, Konečný Leopold 1:2, WO 5:0, body hostů: Navrátil František 3:1, Navrátil Kamil 3:1, Benda Hynek 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Velké Losiny D - KST Linhartice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šefraný Štěpán 1:3, Žejdlík Ondřej 0:4, Vaněk Ondřej 0:4, Hejtmánek Lukáš 3:1, body hostů: Sádecký Miloš 2:2, Kubálek Radek 4:0, Špaček Jaromír 3:1, Holešovský Bohumil 3:1), TJ Sokol Nový Malín D - TJ Slavoj Loštice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schnaubeltová Dana 2:2, Dus Jaroslav 3:1, Drugda Aleš 4:0, Dus Jakub 4:0, body hostů: Valenta Ivan 1:3, Kacr Antonín 1:3, Nezbeda Roman 0:4, Zatloukal Bohumil 1:3),
3. kolo:
TJ Libina A - TJ Sokol Jedlí B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Langmann Pavel 0:4, Hauser Miroslav 2:2, Sobotka Milan 0:4, Štěpán Zdeněk 1:3, body hostů: Tomášek Milan 4:0, Haltmar Luděk 4:0, Haltmar Martin st. 3:1, Kubíček František 2:2), Sportovní Club Bart Petrov - KS Lišnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Pavel 4:0, Kymadze Roman 2:2, Kymadze Miroslav 0:4, Šimek Jiří 3:1, body hostů: Linhart Josef 2:2, Havlíček Josef 2:2, Michal Vojtěch 2:2, Hegr Radek 1:3), TTC Úsov B - TJ Sokol Dolní Studénky B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pospíšil Martin 2:1, Iša Ivan 1:2, Pavlík František 1:2, Kočka Filip 2:1, WO 5:0, body hostů: Navrátil František 3:1, Navrátil Kamil 2:2, Benda Hynek 1:3, WO 0:5), ST Šumvald-Břevenec C - SK Kolšov D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunst Jaroslav 1:3, Valuch Pavel 1:3, Struhár Radek 0:4, Konečný Leopold 0:4, body hostů: Honemann Petr 4:0, Hatala Milan 3:1, Balšánek František 3:1, Rabenseifner Pavel 4:0), TJ Sokol Velké Losiny D - TJ Slavoj Loštice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šefraný Štěpán 4:0, Žejdlík Ondřej 1:0, Šefraný Lukáš 0:4, Hejtmánek Lukáš 2:2, Vaněk Dominik 1:2, body hostů: Valenta Ivan 2:2, Kacr Antonín 2:2, Zatloukal Bohumil 1:1, Vařeka Jaroslav 3:1, Nezbeda Roman 0:2), TJ Sokol Nový Malín D - KST Linhartice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stebnický Vladimír 1:3, Lázna Petr 3:1, Dus Jaroslav 4:0, Schnaubeltová Dana 1:3, body hostů: Sádecký Miloš 1:3, Kubálek Radek 2:2, Špaček Jaromír 3:1, Sekanina Antonín 1:3),
4. kolo:
KS Lišnice B - KST Linhartice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Linhart Josef 2:2, Michal Vojtěch 2:2, Havlíček Josef 3:1, Hegr Radek 1:3, body hostů: Štrauch Richard 4:0, Špaček Jaromír 2:2, Holešovský Bohumil 2:2, Sádecký Miloš 0:4), TJ Sokol Jedlí B - TJ Slavoj Loštice B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Haltmar Martin st. 1:0, Tomášek Milan 3:0, Haltmar Luděk 3:0, Kubíček František 2:1, Haltmar Dominik 0:2, WO 5:0, body hostů: Valenta Ivan 0:4, Kacr Antonín 2:2, Nezbeda Roman 1:3, WO 0:5), SK Kolšov D - TJ Sokol Velké Losiny D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honemann Petr 4:0, Hatala Milan 1:1, Rabenseifner Pavel 3:1, Balšánek František 2:1, Šíbl Martin 1:1, WO 1:0, body hostů: Hejtmánek Lukáš 2:1, Šefraný Štěpán 1:3, Šefraný Lukáš 0:2, Vaněk Ondřej 0:4, Vaněk Dominik 1:1, WO 0:1), TJ Sokol Dolní Studénky B - TJ Sokol Nový Malín D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Kamil 4:0, Klimeš Jiří 4:0, Benda Hynek 2:2, Navrátil František 3:1, body hostů: Drugda Aleš 2:2, Dus Jaroslav 1:3, Plhal David 0:4, Drugda Robert 0:4), TJ Libina A - TTC Úsov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpán Zdeněk 2:2, Sobotka Milan 1:3, Hauser Miroslav 4:0, Langmann Pavel 0:4, body hostů: Pavlík František 3:1, Pospíšil Martin 3:1, Iša Ivan 2:2, Kočka Filip 1:3), Sportovní Club Bart Petrov - ST Šumvald-Břevenec C 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kymadze Roman 3:0, Šimek Pavel 3:0, Kobza Zdenek 1:1, Kymadze Miroslav 3:0, Šimek Katel 1:0, WO 5:0, body hostů: Šenk Zbyňek 0:4, Struhár Radek 1:3, Berka Jíří 0:4, WO 0:5),
5. kolo:
KS Lišnice B - TJ Slavoj Loštice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Linhart Josef 4:0, Havlíček Josef 4:0, Michal Vojtěch 2:2, Hegr Radek 3:1, body hostů: Kacr Antonín 1:3, Nezbeda Roman 0:4, Zatloukal Bohumil 0:4, Valenta Ivan 2:2), TJ Sokol Jedlí B - KST Linhartice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haltmar Martin st. 3:1, Tomášek Milan 4:0, Haltmar Luděk 4:0, Kubíček František 2:2, body hostů: Holešovský Bohumil 2:2, Špaček Jaromír 1:3, Sádecký Miloš 0:4, Dolívka Jan 0:4), SK Kolšov D - TJ Sokol Nový Malín D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honemann Petr 2:2, Hatala Milan 1:3, Rabenseifner Pavel 1:3, Balšánek František 3:1, body hostů: Drugda Aleš 4:0, Dus Jakub 3:1, Dus Jaroslav 2:2, Plhal David 0:4), TJ Sokol Dolní Studénky B - TJ Sokol Velké Losiny D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Kamil 4:0, Klimeš Jiří 4:0, Benda Hynek 2:2, Navrátil František 3:1, body hostů: Šefraný Štěpán 2:2, Vaněk Ondřej 0:4, Hejtmánek Lukáš 1:3, Šefraný Lukáš 0:2, Vaněk Dominik 0:2), TJ Libina A - ST Šumvald-Břevenec C 11:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štěpán Zdeněk 3:0, Sobotka Milan 2:1, Langmann Pavel 3:0, Hauser Miroslav 2:1, body hostů: Struhár Radek 1:3, Berka Jíří 0:4, Šenk Zbyňek 1:3), Sportovní Club Bart Petrov - TTC Úsov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kymadze Roman 3:1, Šimek Pavel 4:0, Šimek Jiří 3:0, Šimek Katel 2:2, Kymadze Miroslav 0:1, body hostů: Pospíšil Martin 2:2, Pavlík František 0:4, Iša Ivan 0:4, Kočka Filip 2:2),
6. kolo:
TTC Úsov B - KS Lišnice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlík František 0:4, Pospíšil Martin 2:2, Iša Ivan 1:3, Kočka Filip 0:4, body hostů: Linhart Josef 3:1, Michal Vojtěch 3:1, Hegr Radek 3:1, Havlíček Josef 4:0), ST Šumvald-Břevenec C - TJ Sokol Jedlí B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Unzeitig Jiří 1:3, Jenáček Josef 1:3, Kunst Jaroslav 2:2, Šenk Zbyňek 1:2, Valuch Pavel 0:1, body hostů: Haltmar Luděk 4:0, Tomášek Milan 4:0, Kubíček František 3:1, Kubíček Jiří 0:4), TJ Sokol Velké Losiny D - TJ Libina A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šefraný Štěpán 1:3, Žídek Marek 1:1, Hofschneider Jan 1:3, Hejtmánek Lukáš 3:1, Žejdlík Ondřej 0:2, body hostů: Štěpán Zdeněk 4:0, Sobotka Milan 1:3, Hauser Miroslav 3:1, Langmann Pavel 2:2), TJ Sokol Nový Malín D - Sportovní Club Bart Petrov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dus Jakub 1:3, Schnaubeltová Dana 1:3, Dus Jaroslav 1:3, Drugda Aleš 3:1, body hostů: Šimek Jiří 3:1, Šimek Katel 0:2, Kymadze Roman 3:1, Šimek Pavel 4:0, Kymadze Miroslav 0:2), KST Linhartice B - SK Kolšov D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holešovský Bohumil 2:2, Špaček Jaromír 4:0, Kubálek Radek 3:1, Sádecký Miloš 1:3, body hostů: Hatala Milan 2:2, Rabenseifner Pavel 2:2, Šíbl Martin 0:4, Balšánek František 2:2), TJ Slavoj Loštice B - TJ Sokol Dolní Studénky B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kacr Antonín 1:3, Grézl Jan 0:4, Nezbeda Roman 0:4, Zatloukal Bohumil 0:4, body hostů: Navrátil František 4:0, Klimeš Jiří 4:0, Navrátil Kamil 3:1, Benda Hynek 4:0),
7. kolo:
TTC Úsov B - TJ Sokol Jedlí B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Iša Ivan 0:4, Kočka Filip 0:4, Pospíšil Martin 3:1, Král Robert 1:3, body hostů: Kubíček František 2:2, Haltmar Martin st. 3:1, Tomášek Milan 4:0, Haltmar Luděk 3:1), ST Šumvald-Břevenec C - KS Lišnice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Unzeitig Jiří 0:4, Jenáček Josef 0:4, Kunst Jaroslav 0:4, Valuch Pavel 1:3, body hostů: Linhart Josef 4:0, Michal Vojtěch 3:1, Hegr Radek 4:0, Havlíček Josef 4:0), TJ Sokol Velké Losiny D - Sportovní Club Bart Petrov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šefraný Štěpán 1:3, Hofschneider Jan 2:2, Vaněk Dominik 0:4, Hejtmánek Lukáš 2:2, body hostů: Kymadze Miroslav 2:2, Šimek Pavel 4:0, Šimek Jiří 3:1, Šimek Katel 2:2), TJ Sokol Nový Malín D - TJ Libina A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plhal David 1:3, Dus Jakub 4:0, Dus Jaroslav 2:2, Drugda Aleš 4:0, body hostů: Sobotka Milan 0:4, Štěpán Zdeněk 2:2, Langmann Pavel 1:3, Hauser Miroslav 2:2), KST Linhartice B - TJ Sokol Dolní Studénky B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chladil Otto ml. 3:1, Sádecký Miloš 2:2, Holešovský Bohumil 3:1, Špaček Jaromír 4:0, body hostů: Benda Hynek 1:3, Navrátil Kamil 0:4, Klimeš Jiří 3:1, Vavruša František 0:4), TJ Slavoj Loštice B - SK Kolšov D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Ivan 1:3, Kacr Antonín 4:0, Nezbeda Roman 0:4, Zatloukal Bohumil 0:1, Grézl Jan 0:3, body hostů: Honemann Petr 3:1, Hatala Milan 3:1, Balšánek František 2:2, Rabenseifner Pavel 3:1),
8. kolo:
KS Lišnice B - SK Kolšov D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Linhart Josef 3:1, Hegr Radek 2:2, Michal Karel 1:3, Havlíček Josef 4:0, body hostů: Honemann Petr 3:1, Hatala Milan 1:3, Balšánek František 1:3, Rabenseifner Pavel 1:3), TJ Sokol Jedlí B - TJ Sokol Dolní Studénky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček František 2:2, Haltmar Martin st. 4:0, Tomášek Milan 4:0, Haltmar Jan 0:1, Haltmar Dominik 1:2, body hostů: Klimeš Jiří 2:2, Navrátil František 2:2, Navrátil Kamil 0:4, Benda Hynek 1:3), TJ Libina A - KST Linhartice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Langmann Pavel 1:3, Hauser Miroslav 3:1, Štěpán Zdeněk 0:4, Přecechtěl Jaroslav 0:4, body hostů: Špaček Jaromír 3:1, Štrauch Richard 4:0, Kubálek Radek 3:1, Chladil Otto ml. 2:2), Sportovní Club Bart Petrov - TJ Slavoj Loštice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Jiří 3:0, Šimek Pavel 3:0, Kymadze Roman 2:0, Šimek Katel 3:0, Kymadze Miroslav 1:0, WO 0:4, body hostů: Valenta Ivan 0:2, Nezbeda Roman 0:4, Kacr Antonín 0:2, Henner Jaroslav 0:4, WO 4:0), TTC Úsov B - TJ Sokol Velké Losiny D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlík František 1:3, Pospíšil Martin 3:1, Kočka Filip 2:2, Iša Ivan 4:0, body hostů: Vaněk Ondřej 0:4, Hofschneider Jan 1:3, Hejtmánek Lukáš 3:1, Šefraný Štěpán 2:2), ST Šumvald-Břevenec C - TJ Sokol Nový Malín D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šenk Zbyňek 1:3, Unzeitig Jiří 0:4, Struhár Radek 2:2, Jenáček Josef 1:3, body hostů: Drugda Aleš 4:0, Dus Jakub 3:1, Dus Jaroslav 4:0, Plhal David 1:3),
9. kolo:
KS Lišnice B - TJ Sokol Dolní Studénky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Linhart Josef 3:1, Hegr Radek 3:1, Havlíček Josef 3:1, Michal Vojtěch 3:1, body hostů: Navrátil František 1:3, Klimeš Jiří 3:1, Benda Hynek 0:4, Navrátil Kamil 0:4), TJ Sokol Jedlí B - SK Kolšov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček František 2:2, Haltmar Martin st. 4:0, Tomášek Milan 3:1, Večeř Václav 0:2, Haltmar Dominik 0:2, body hostů: Rabenseifner Pavel 2:2, Šmíd Tomáš 1:3, Los Alois 1:3, Švesták Adam 3:1), TJ Libina A - TJ Slavoj Loštice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hauser Miroslav 4:0, Langmann Pavel 4:0, Bartoněk Jiří 2:2, Štěpán Zdeněk 3:1, body hostů: Valenta Ivan 1:3, Kacr Antonín 2:2, Nezbeda Roman 0:4, Zatloukal Bohumil 0:4), Sportovní Club Bart Petrov - KST Linhartice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Pavel 3:0, Kymadze Roman 4:0, Šimek Jiří 3:1, Šimek Katel 3:1, WO 0:1, body hostů: Kubálek Radek 0:4, Špaček Jaromír 2:1, Štrauch Richard 0:4, Holešovský Bohumil 0:4, WO 1:0), TTC Úsov B - TJ Sokol Nový Malín D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlík František 3:1, Pospíšil Martin 3:1, Kočka Filip 1:3, Iša Ivan 1:3, body hostů: Drugda Aleš 3:1, Dus Jakub 3:1, Dus Jaroslav 2:2, Plhal David 0:4), ST Šumvald-Břevenec C - TJ Sokol Velké Losiny D 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenk Zbyňek 1:3, Unzeitig Jiří 2:2, Struhár Radek 1:3, Jenáček Josef 0:4, body hostů: Žejdlík Ondřej 4:0, Vaněk Dominik 1:3, Hejtmánek Lukáš 4:0, Šefraný Štěpán 3:1),
10. kolo:
TJ Sokol Velké Losiny D - KS Lišnice B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofschneider Jan 1:3, Žídek Marek 1:3, Šefraný Lukáš 0:4, Šefraný Štěpán 0:4, body hostů: Linhart Josef 3:1, Hegr Radek 3:1, Michal Vojtěch 4:0, Havlíček Josef 4:0), TJ Sokol Nový Malín D - TJ Sokol Jedlí B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dus Jakub 3:1, Dus Jaroslav 1:3, Drugda Aleš 2:2, Schnaubeltová Dana 0:4, body hostů: Tomášek Milan 4:0, Haltmar Martin st. 3:1, Kubíček František 2:2, Kubíček Jiří 1:3), KST Linhartice B - TTC Úsov B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Jaromír 4:0, Kubálek Radek 2:2, Štrauch Richard 3:1, Holešovský Bohumil 4:0, body hostů: Pavlík František 1:3, Král Robert 0:4, Iša Ivan 1:3, Kočka Filip 1:3), TJ Slavoj Loštice B - ST Šumvald-Břevenec C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Ivan 4:0, Kacr Antonín 2:1, Vařeka Jaroslav 1:0, Zatloukal Bohumil 2:2, Grézl Jan 1:2, Nezbeda Roman 0:1, body hostů: Kunst Jaroslav 3:1, Jenáček Josef 1:3, Šenk Zbyňek 1:3, Valuch Pavel 1:3), SK Kolšov D - TJ Libina A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rabenseifner Pavel 2:0, Hatala Milan 3:1, Honemann Petr 4:0, Švesták Adam 4:0, Šmíd Tomáš 1:1, body hostů: Kožoušek Karel 0:4, Hauser Miroslav 2:2, Bartoněk Jiří 0:4, Sobotka Milan 0:4), TJ Sokol Dolní Studénky B - Sportovní Club Bart Petrov 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Kamil 1:2, Klimeš Jiří 1:3, Benda Hynek 0:4, Navrátil František 1:3, WO 1:0, body hostů: Šimek Katel 1:3, Kymadze Roman 3:0, Šimek Pavel 4:0, Šimek Jiří 4:0, WO 0:1),
11. kolo:
TJ Sokol Velké Losiny D - TJ Sokol Jedlí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žejdlík Ondřej 1:3, Žídek Marek 2:2, Maňka Tomáš 2:2, Hejtmánek Lukáš 2:2, body hostů: Tomášek Milan 4:0, Haltmar Martin st. 4:0, Kubíček František 1:3, Kubíček Jiří 0:4), TJ Sokol Nový Malín D - KS Lišnice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dus Jakub 3:1, Drugda Aleš 4:0, Schnaubeltová Dana 1:3, Dus Jaroslav 2:2, body hostů: Michal Karel 0:4, Linhart Josef 2:2, Michal Vojtěch 2:2, Hegr Radek 2:2), KST Linhartice B - ST Šumvald-Břevenec C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Jaromír 4:0, Kubálek Radek 3:1, Štrauch Richard 4:0, Sádecký Miloš 3:1, body hostů: Šenk Zbyňek 0:4, Valuch Pavel 1:3, Kunst Jaroslav 1:3, Jenáček Josef 0:4), TJ Slavoj Loštice B - TTC Úsov B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Ivan 2:2, Kacr Antonín 3:0, Vařeka Jaroslav 0:1, Zatloukal Bohumil 3:1, Grézl Jan 1:2, Nezbeda Roman 0:1, body hostů: Pavlík František 0:4, Král Robert 1:3, Iša Ivan 3:1, Kočka Filip 3:1), SK Kolšov D - Sportovní Club Bart Petrov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Zdenek 0:4, Rabenseifner Pavel 2:2, Los Alois 3:1, Hatala Milan 2:2, body hostů: Šimek Pavel 3:1, Kymadze Roman 3:1, Šimek Katel 2:2, Kymadze Miroslav 1:3), TJ Sokol Dolní Studénky B - TJ Libina A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Kamil 2:2, Klimeš Jiří 2:2, Benda Hynek 2:2, Navrátil František 3:1, body hostů: Hauser Miroslav 4:0, Kožoušek Karel 0:4, Štěpán Zdeněk 2:2, Sobotka Milan 1:3),
12. kolo:
Sportovní Club Bart Petrov - TJ Libina A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimek Pavel 3:1, Kymadze Roman 4:0, Kymadze Miroslav 2:2, Šimek Jiří 3:1, body hostů: Štěpán Zdeněk 1:3, Hauser Miroslav 3:1, Sobotka Milan 0:4, Čikl Pavel 0:4), ST Šumvald-Břevenec C - TTC Úsov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Struhár Radek 2:2, Valuch Pavel 0:4, Unzeitig Jiří 1:3, Šenk Zbyňek 1:3, body hostů: Iša Ivan 2:2, Kočka Filip 3:1, Pavlík František 3:1, Pospíšil Martin 4:0), TJ Sokol Nový Malín D - TJ Sokol Velké Losiny D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plhal David 1:3, Dus Jakub 2:2, Dus Jaroslav 2:2, Drugda Aleš 4:0, body hostů: Žejdlík Ondřej 0:4, Hofschneider Jan 2:2, Žídek Marek 3:1, Hejtmánek Lukáš 2:2), TJ Slavoj Loštice B - KST Linhartice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kacr Antonín 4:0, Valenta Ivan 3:1, Zatloukal Bohumil 1:3, Vařeka Jaroslav 2:2, body hostů: Špaček Jaromír 3:1, Kubálek Radek 0:4, Sádecký Miloš 1:3, Holešovský Bohumil 2:2), TJ Sokol Dolní Studénky B - SK Kolšov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimeš Jiří 3:0, Klimeš Petr 4:0, Benda Hynek 1:3, Navrátil Kamil 2:2, Navrátil František 1:0, body hostů: Honemann Petr 2:2, Rabenseifner Pavel 1:3, Balšánek František 1:3, Klimeš Zdenek 1:3), TJ Sokol Jedlí B - KS Lišnice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haltmar Martin st. 4:0, Kubíček František 2:2, Tomášek Milan 4:0, Haltmar Luděk 4:0, body hostů: Kopačik Peter 0:4, Michal Karel 0:4, Michal Vojtěch 1:3, Linhart Josef 1:3),
13. kolo:
KS Lišnice B - TJ Libina A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Linhart Josef 3:1, Hegr Radek 3:1, Havlíček Josef 4:0, Nemec Jan 2:2, body hostů: Sobotka Milan 1:3, Hauser Miroslav 3:1, Bartoněk Jiří 0:4, Přecechtěl Jaroslav 0:4), TJ Sokol Jedlí B - Sportovní Club Bart Petrov 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haltmar Martin st. 1:3, Haltmar Jan 1:3, Tomášek Milan 3:0, Haltmar Luděk 3:1, WO 1:0, body hostů: Kymadze Roman 3:1, Šimek Katel 1:3, Šimek Pavel 1:3, Šimek Jiří 2:1, WO 0:1), SK Kolšov D - TTC Úsov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hatala Milan 1:3, Klimeš Zdenek 2:2, Rabenseifner Pavel 2:2, Balšánek František 1:3, body hostů: Langer Milan 0:4, Kočka Filip 2:2, Král Robert 4:0, Pospíšil Martin 4:0), TJ Sokol Dolní Studénky B - ST Šumvald-Břevenec C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Kamil 4:0, Benda Hynek 2:2, Klimeš Petr 4:0, Navrátil František 4:0, body hostů: Bartuněk Jaroslav 1:3, Kunst Jaroslav 1:3, Struhár Radek 0:4, Konečný Leopold 0:4), KST Linhartice B - TJ Sokol Velké Losiny D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špaček Jaromír 2:2, Kubálek Radek 2:2, Sádecký Miloš 3:1, Holešovský Bohumil 3:1, body hostů: Hejtmánek Lukáš 4:0, Žídek Marek 2:2, Šefraný Štěpán 0:4, Žejdlík Ondřej 0:3, Šefraný Lukáš 0:1), TJ Slavoj Loštice B - TJ Sokol Nový Malín D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kacr Antonín 2:2, Vařeka Jaroslav 1:3, Ellner Michal 2:2, Zatloukal Bohumil 2:2, body hostů: Drugda Aleš 4:0, Dus Jakub 3:1, Schnaubeltová Dana 0:4, Drugda Robert 2:2),
14. kolo:
TJ Sokol Jedlí B - TJ Libina A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haltmar Martin st. 4:0, Haltmar Luděk 4:0, Tomášek Milan 4:0, Kubíček František 3:1, body hostů: Hauser Miroslav 1:3, Sobotka Milan 0:4, Přecechtěl Jaroslav 0:4, Vojáček Jaroslav 0:4), KS Lišnice B - Sportovní Club Bart Petrov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Linhart Josef 2:2, Michal Vojtěch 2:1, Hegr Radek 0:4, Havlíček Josef 1:3, Nemec Jan 1:0, body hostů: Kymadze Roman 4:0, Šimek Katel 1:3, Šimek Pavel 3:0, Šimek Jiří 2:2, Kobza Zdenek 0:1), TJ Sokol Dolní Studénky B - TTC Úsov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benda Hynek 0:4, Navrátil Kamil 1:3, Klimeš Petr 3:1, Navrátil František 3:1, body hostů: Iša Ivan 3:1, Kočka Filip 1:3, Král Robert 2:2, Pospíšil Martin 3:1), SK Kolšov D - ST Šumvald-Břevenec C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honemann Petr 4:0, Hatala Milan 2:2, Klimeš Zdenek 4:0, Balšánek František 1:3, body hostů: Konečný Leopold 1:3, Struhár Radek 1:3, Bartuněk Jaroslav 2:2, Kunst Jaroslav 1:3), TJ Slavoj Loštice B - TJ Sokol Velké Losiny D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kacr Antonín 2:2, Valenta Ivan 1:3, Ellner Michal 0:4, Vařeka Jaroslav 2:2, body hostů: Šefraný Štěpán 3:1, Žídek Marek 1:3, Hejtmánek Lukáš 4:0, Berka Martin 3:1), KST Linhartice B - TJ Sokol Nový Malín D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubálek Radek 1:3, Sádecký Miloš 1:3, Holešovský Bohumil 1:3, Špaček Jaromír 3:1, body hostů: Drugda Aleš 4:0, Dus Jakub 3:1, Schnaubeltová Dana 0:4, Dus Jaroslav 3:1),
15. kolo:
KST Linhartice B - KS Lišnice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špaček Jaromír 2:1, Štrauch Richard 1:3, Kubálek Radek 1:3, Holešovský Bohumil 2:2, WO 0:1, body hostů: Linhart Josef 2:2, Michal Vojtěch 2:1, Havlíček Josef 3:1, Hegr Radek 2:2, WO 1:0), TJ Slavoj Loštice B - TJ Sokol Jedlí B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Ivan 0:4, Vařeka Jaroslav 1:3, Kacr Antonín 2:2, Zatloukal Bohumil 0:4, body hostů: Haltmar Jan 2:2, Haltmar Martin st. 3:1, Haltmar Luděk 4:0, Tomášek Milan 4:0), TJ Sokol Velké Losiny D - SK Kolšov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šefraný Štěpán 2:2, Žídek Marek 2:2, Berka Martin 3:1, Hejtmánek Lukáš 2:2, body hostů: Honemann Petr 4:0, Rabenseifner Pavel 0:4, Hatala Milan 2:2, Klimeš Zdenek 1:3), TJ Sokol Nový Malín D - TJ Sokol Dolní Studénky B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dus Jaroslav 2:2, Dus Jakub 3:1, Schnaubeltová Dana 1:3, Drugda Aleš 4:0, body hostů: Navrátil František 2:2, Navrátil Kamil 2:2, Klimeš Petr 1:3, Benda Hynek 1:3), TTC Úsov B - TJ Libina A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlík František 3:1, Král Robert 3:1, Iša Ivan 3:1, Kočka Filip 3:1, body hostů: Hauser Miroslav 4:0, Štěpán Zdeněk 0:4, Sobotka Milan 0:4, Přecechtěl Jaroslav 0:4), ST Šumvald-Břevenec C - Sportovní Club Bart Petrov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kunst Jaroslav 1:3, Unzeitig Jiří 1:3, Jenáček Josef 0:4, Konečný Leopold 2:2, body hostů: Šimek Katel 2:2, Kymadze Roman 4:0, Šimek Pavel 4:0, Kymadze Miroslav 2:2),
16. kolo:
TJ Slavoj Loštice B - KS Lišnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kacr Antonín 2:2, Valenta Ivan 3:1, Grézl Jan 1:3, Vařeka Jaroslav 0:2, Zatloukal Bohumil 2:0, body hostů: Hegr Radek 2:2, Masopust Aleš 0:4, Havlíček Josef 3:1, Michal Karel 3:1), KST Linhartice B - TJ Sokol Jedlí B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štrauch Richard 1:3, Chladil Otto ml. 1:3, Holešovský Bohumil 1:3, Šimášek Miroslav 1:3, body hostů: Kubíček František 0:4, Haltmar Martin st. 4:0, Haltmar Luděk 4:0, Tomášek Milan 4:0), TJ Sokol Nový Malín D - SK Kolšov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schnaubeltová Dana 2:2, Dus Jakub 4:0, Dus Jaroslav 2:2, Drugda Aleš 3:1, body hostů: Honemann Petr 3:1, Hatala Milan 1:3, Klimeš Zdenek 0:4, Rabenseifner Pavel 0:2, Balšánek František 1:1), TJ Sokol Velké Losiny D - TJ Sokol Dolní Studénky B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šefraný Štěpán 1:3, Berka Martin 3:1, Žídek Marek 0:3, Hejtmánek Lukáš 1:2, Šefraný Lukáš 0:1, Vaněk Dominik 0:1, body hostů: Navrátil František 3:1, Klimeš Jiří 4:0, Navrátil Kamil 3:1, Benda Hynek 1:3), ST Šumvald-Břevenec C - TJ Libina A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kunst Jaroslav 3:1, Struhár Radek 1:3, Bartuněk Jaroslav 1:3, Unzeitig Jiří 1:3, body hostů: Sobotka Milan 1:3, Bartoněk Jiří 3:1, Štěpán Zdeněk 2:2, Hauser Miroslav 4:0), TTC Úsov B - Sportovní Club Bart Petrov 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Iša Ivan 1:3, Kočka Filip 1:3, Husárek Radim 0:4, Hýbl Tomáš 0:4, body hostů: Kymadze Roman 4:0, Šimek Pavel 4:0, Kymadze Miroslav 2:2, Šimek Katel 4:0),
17. kolo:
KS Lišnice B - TTC Úsov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Linhart Josef 3:1, Michal Vojtěch 2:2, Hegr Radek 3:1, Havlíček Josef 2:2, body hostů: Kočka Filip 1:3, Iša Ivan 1:3, Pospíšil Martin 2:2, Pavlík František 2:2), TJ Sokol Jedlí B - ST Šumvald-Břevenec C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haltmar Jan 4:0, Haltmar Luděk 2:0, Tomášek Milan 4:0, Kubíček František 4:0, Kubíček Jiří 1:1, body hostů: Konečný Leopold 0:4, Jenáček Josef 0:4, Valuch Pavel 0:4, Struhár Radek 1:3), TJ Libina A - TJ Sokol Velké Losiny D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hauser Miroslav 2:2, Štěpán Zdeněk 2:2, Bartoněk Jiří 1:3, Sobotka Milan 0:4, body hostů: Hejtmánek Lukáš 4:0, Berka Martin 4:0, Žídek Marek 2:2, Šefraný Štěpán 1:1, Šefraný Lukáš 0:2), Sportovní Club Bart Petrov - TJ Sokol Nový Malín D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kymadze Miroslav 2:2, Šimek Katel 3:1, Šimek Pavel 3:0, Kymadze Roman 4:0, WO 0:1, body hostů: Svoboda Pavel 1:3, Plhal David 1:3, Stebnický Vladimír 1:3, Drugda Robert 0:3, WO 1:0), SK Kolšov D - KST Linhartice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balšánek František 3:1, Rabenseifner Pavel 3:1, Hatala Milan 2:2, Honemann Petr 3:1, body hostů: Štrauch Richard 1:3, Sádecký Miloš 0:4, Kubálek Radek 1:3, Holešovský Bohumil 3:1), TJ Sokol Dolní Studénky B - TJ Slavoj Loštice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil František 4:0, Klimeš Jiří 4:0, Navrátil Kamil 2:2, Benda Hynek 1:3, body hostů: Kacr Antonín 2:2, Valenta Ivan 2:2, Grézl Jan 1:3, Vařeka Jaroslav 0:2, Zatloukal Bohumil 0:2),
18. kolo:
TJ Sokol Jedlí B - TTC Úsov B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haltmar Martin st. 4:0, Haltmar Luděk 4:0, Tomášek Milan 3:0, Kubíček František 4:0, Večeř Václav 1:0, body hostů: Kočka Filip 0:4, Iša Ivan 0:4, Pavlík František 0:4, Hýbl Tomáš 0:4), KS Lišnice B - ST Šumvald-Břevenec C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hegr Radek 2:2, Linhart Josef 4:0, Michal Vojtěch 2:0, Havlíček Josef 4:0, Vykydal Jan st. 0:2, body hostů: Konečný Leopold 2:2, Struhár Radek 1:3, Valuch Pavel 0:4, Jenáček Josef 1:3), Sportovní Club Bart Petrov - TJ Sokol Velké Losiny D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kymadze Miroslav 3:1, Šimek Katel 3:1, Šimek Pavel 3:1, Kymadze Roman 4:0, body hostů: Šefraný Lukáš 1:3, Šefraný Štěpán 2:2, Vaněk Dominik 0:4, Vaněk Ondřej 0:4), TJ Libina A - TJ Sokol Nový Malín D 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hauser Miroslav 2:1, Štěpán Zdeněk 2:1, Bartoněk Jiří 0:3, Sobotka Milan 0:3, WO 5:0, body hostů: Dus Jakub 4:0, Dus Jaroslav 2:2, Schnaubeltová Dana 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Dolní Studénky B - KST Linhartice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Kamil 3:1, Klimeš Jiří 3:1, Klimeš Petr 2:2, Benda Hynek 1:3, body hostů: Štrauch Richard 2:2, Chladil Otto ml. 1:3, Kubálek Radek 3:1, Sádecký Miloš 1:3), SK Kolšov D - TJ Slavoj Loštice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hatala Milan 0:2, Balšánek František 2:2, Klimeš Zdenek 3:1, Honemann Petr 4:0, Rabenseifner Pavel 0:2, body hostů: Kacr Antonín 3:1, Valenta Ivan 2:2, Grézl Jan 1:3, Ellner Michal 1:3),
19. kolo:
SK Kolšov D - KS Lišnice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Los Alois 0:4, Balšánek František 3:1, Rabenseifner Pavel 1:3, Klimeš Zdenek 2:2, body hostů: Linhart Josef 3:1, Hegr Radek 1:3, Michal Vojtěch 2:1, Havlíček Josef 4:0, Michal Karel 0:1), TJ Sokol Dolní Studénky B - TJ Sokol Jedlí B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil František 1:3, Klimeš Jiří 1:2, Benda Hynek 0:4, Navrátil Kamil 1:3, WO 0:1, body hostů: Haltmar Jan 1:3, Haltmar Martin st. 4:0, Haltmar Luděk 3:0, Tomášek Milan 4:0, WO 1:0), KST Linhartice B - TJ Libina A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubálek Radek 4:0, Štrauch Richard 4:0, Sádecký Miloš 4:0, Holešovský Bohumil 3:0, WO 0:1, body hostů: Hauser Miroslav 0:3, Štěpán Zdeněk 0:4, Bartoněk Jiří 0:4, Sobotka Milan 0:4, WO 1:0), TJ Slavoj Loštice B - Sportovní Club Bart Petrov 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kacr Antonín 1:3, Valenta Ivan 1:3, Grézl Jan 0:4, Zatloukal Bohumil 1:3, body hostů: Kymadze Roman 4:0, Šimek Katel 0:1, Šimek Pavel 4:0, Šimek Jiří 4:0, Kymadze Miroslav 1:2), TJ Sokol Velké Losiny D - TTC Úsov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šefraný Štěpán 0:2, Berka Martin 4:0, Žídek Marek 3:1, Hejtmánek Lukáš 4:0, Šefraný Lukáš 0:2, body hostů: Pavlík František 1:3, Pospíšil Martin 2:2, Iša Ivan 1:3, Kočka Filip 1:3), TJ Sokol Nový Malín D - ST Šumvald-Břevenec C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plhal David 3:1, Lázna Petr 4:0, Dus Jaroslav 3:1, Drugda Aleš 4:0, body hostů: Konečný Leopold 2:2, Jenáček Josef 0:4, Valuch Pavel 0:4, Šenk Zbyňek 0:4),
20. kolo:
TJ Sokol Dolní Studénky B - KS Lišnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil František 4:0, Klimeš Jiří 2:2, Benda Hynek 1:2, Navrátil Kamil 3:1, WO 1:0, body hostů: Linhart Josef 2:2, Hegr Radek 3:1, Michal Karel 0:4, Havlíček Josef 0:3, WO 0:1), SK Kolšov D - TJ Sokol Jedlí B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Los Alois 1:3, Rabenseifner Pavel 1:3, Klimeš Zdenek 0:4, Balšánek František 0:4, body hostů: Kubíček František 2:2, Haltmar Martin st. 4:0, Haltmar Luděk 4:0, Tomášek Milan 4:0), TJ Slavoj Loštice B - TJ Libina A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kacr Antonín 3:1, Valenta Ivan 3:1, Vařeka Jaroslav 3:0, Zatloukal Bohumil 2:2, WO 0:1, body hostů: Bartoněk Jiří 0:4, Sobotka Milan 0:4, Přecechtěl Jaroslav 1:3, Hauser Miroslav 3:0, WO 1:0), KST Linhartice B - Sportovní Club Bart Petrov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubálek Radek 1:0, Štrauch Richard 2:2, Chladil Otto ml. 2:1, Sádecký Miloš 1:3, WO 1:3, body hostů: Šimek Katel 1:3, Kymadze Miroslav 0:3, Kymadze Roman 3:0, Šimek Pavel 2:0, WO 3:1), TJ Sokol Nový Malín D - TTC Úsov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plhal David 1:3, Lázna Petr 3:1, Dus Jaroslav 3:1, Drugda Aleš 3:1, body hostů: Pospíšil Martin 3:1, Pavlík František 1:3, Iša Ivan 1:3, Král Robert 1:3), TJ Sokol Velké Losiny D - ST Šumvald-Břevenec C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šefraný Štěpán 3:1, Berka Martin 2:0, Žídek Marek 4:0, Hejtmánek Lukáš 4:0, Šefraný Lukáš 1:1, body hostů: Kunst Jaroslav 0:4, Jenáček Josef 0:4, Valuch Pavel 0:4, Konečný Leopold 2:2),
21. kolo:
KS Lišnice B - TJ Sokol Velké Losiny D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopačik Peter 1:3, Michal Karel 2:2, Linhart Josef 2:2, Havlíček Josef 2:2, body hostů: Berka Martin 4:0, Šefraný Štěpán 0:4, Hejtmánek Lukáš 4:0, Žídek Marek 1:3), TJ Sokol Jedlí B - TJ Sokol Nový Malín D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Haltmar Martin st. 2:2, Haltmar Luděk 4:0, Tomášek Milan 3:0, Kubíček František 2:2, Haltmar Dominik 0:1, body hostů: Drugda Aleš 2:2, Dus Jakub 2:2, Dus Jaroslav 0:4, Schnaubeltová Dana 1:3), TTC Úsov B - KST Linhartice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Iša Ivan 1:3, Kočka Filip 1:3, Pavlík František 0:4, Pospíšil Martin 3:1, body hostů: Štrauch Richard 4:0, Kubálek Radek 3:1, Chladil Otto ml. 3:1, Sádecký Miloš 1:3), ST Šumvald-Břevenec C - TJ Slavoj Loštice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kunst Jaroslav 3:1, Jenáček Josef 1:3, Šenk Zbyňek 1:3, Valuch Pavel 1:3, body hostů: Valenta Ivan 4:0, Kacr Antonín 2:1, Vařeka Jaroslav 1:0, Zatloukal Bohumil 2:2, Grézl Jan 1:2, Nezbeda Roman 0:1), TJ Libina A - SK Kolšov D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přecechtěl Jaroslav 0:4, Bartoněk Jiří 1:3, Hauser Miroslav 3:1, Sobotka Milan 0:4, body hostů: Los Alois 3:1, Hatala Milan 3:1, Balšánek František 3:1, Klimeš Zdenek 3:1), Sportovní Club Bart Petrov - TJ Sokol Dolní Studénky B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kymadze Roman 4:0, Šimek Pavel 4:0, Šimek Katel 0:2, Šimek Jiří 4:0, Kymadze Miroslav 0:2, body hostů: Klimeš Jiří 1:3, Navrátil František 1:3, Navrátil Kamil 1:3, Benda Hynek 1:3),
22. kolo:
TJ Sokol Jedlí B - TJ Sokol Velké Losiny D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haltmar Jan 1:1, Polách Petr 4:0, Haltmar Luděk 4:0, Kubíček František 2:2, Kubíček Jiří 1:1, body hostů: Šefraný Štěpán 2:2, Vaněk Dominik 0:4, Hejtmánek Lukáš 2:2, Žejdlík Ondřej 0:4), KS Lišnice B - TJ Sokol Nový Malín D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Linhart Josef 3:1, Hegr Radek 1:3, Michal Vojtěch 2:2, Havlíček Josef 3:1, body hostů: Drugda Aleš 3:1, Dus Jakub 1:3, Dus Jaroslav 3:1, Schnaubeltová Dana 0:4), ST Šumvald-Břevenec C - KST Linhartice B 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenk Zbyňek 0:4, Valuch Pavel 1:3, Kunst Jaroslav 1:3, Jenáček Josef 0:4, body hostů: Kubálek Radek 4:0, Sádecký Miloš 3:1, Štrauch Richard 4:0, Chladil Otto ml. 3:1), TTC Úsov B - TJ Slavoj Loštice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlík František 3:1, Pospíšil Martin 4:0, Král Robert 3:1, Iša Ivan 1:3, body hostů: Kacr Antonín 2:2, Valenta Ivan 0:4, Grézl Jan 2:2, Zatloukal Bohumil 1:3), Sportovní Club Bart Petrov - SK Kolšov D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kymadze Roman 3:1, Kymadze Miroslav 3:1, Šimek Pavel 2:2, Šimek Jiří 4:0, body hostů: Los Alois 1:3, Hatala Milan 1:3, Balšánek František 1:3, Šíbl Martin 1:3), TJ Libina A - TJ Sokol Dolní Studénky B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čikl Pavel 1:3, Sobotka Milan 0:2, Štěpán Zdeněk 2:2, Bartoněk Jiří 2:2, Hauser Miroslav 2:0, body hostů: Klimeš Jiří 4:0, Navrátil František 3:1, Navrátil Kamil 1:3, Benda Hynek 1:3),
Regionální soutěž čtvrté třídy
1. kolo:
TJ Sokol Dlouhomilov - TJ Sokol Nový Malín E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Vít 4:0, Šafář Dan 4:0, Šafář Jan 1:3, Štelc Ondřej 0:4, body hostů: Lázna Petr 2:2, Bačevský Drahomír 1:3, Drugda Robert 2:2, Stebnický Vladimír 2:2), KS Lišnice C. - KST Boršov - Linhartice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nemec Jan 1:3, Masopust Aleš 0:4, Kopačik Peter 0:4, Michal Karel 1:3, body hostů: Štrauch Richard 4:0, Chladil Otto ml. 4:0, Barták Vladimír 2:2, Šimášek Miroslav 4:0), TJ Postřelmov C - TJ Sokol Leština B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zapletal Lubomír 3:1, Šípová Miroslava 0:4, Kubíček Martin 1:3, Kechrtová Lenka 0:2, Stryková Iva 0:2, body hostů: Valouch Miroslav 3:1, Koppa Tomáš 3:1, Bezděk Tomaš 1:2, Jedelský Luděk 4:0, Körnerová Monika 1:0), TJ Sokol Lukavice - TTC Mohelnice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velický Vladimír 4:0, Školut Daniel 0:4, Kratochvíl Václav 2:2, Daniel Petr 2:2, body hostů: Bačevský Josef 1:3, Slamkova Petra 2:2, Trenk Martin 3:1, Strouhal Karel st. 2:2), TJ Tatran Ruda A - TJ Sokol Nemile 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kašpar Ondřej 2:2, Trávníček Milan 4:0, Poprach Tomáš 4:0, Ščevík Martin 2:2, body hostů: Rattay Marek 1:3, Vláčel Radoslav 1:3, Habiger Martin 1:3, Skála Petr 1:3), SK Kolšov E - TTC Brníčko 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švesták Adam 4:0, Šmíd Tomáš 4:0, Šíbl Martin 1:2, Honemann Petr 3:0, Zavřel Michal 0:1, Šíbl Jan 0:1, body hostů: Falat Tomáš 1:3, Dvořák Pavel 1:3, Janů Petr 1:3, Soural Petr 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Dlouhomilov - SK Kolšov E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Vít 4:0, Štelc Martin 3:1, Šafář Dan 3:1, Šafář Jan 0:4, body hostů: Šmíd Tomáš 1:3, Švesták Adam 2:2, Švestáková Sandra 1:3, Honemann Petr 2:2), TJ Sokol Nový Malín E - TTC Brníčko 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drugda Robert 4:0, Bačevský Drahomír 4:0, Lázna Petr 4:0, Stebnický Vladimír 4:0, body hostů: Falat Tomáš 0:4, Dvořák Pavel 0:4, Zamykal Lukáš 0:4, Janů Petr 0:4), KS Lišnice C. - TJ Tatran Ruda A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masopust Aleš 0:4, Nemec Jan 2:2, Kopačik Peter 0:4, Michal Karel 3:1, body hostů: Ščevík Martin 2:2, Kašpar Ondřej 3:1, Trávníček Milan 4:0, Poprach Tomáš 2:2), KST Boršov - Linhartice C - TJ Sokol Nemile 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chladil Otto ml. 4:0, Barták Vladimír 1:3, Šimášek Miroslav 4:0, Štrauch Richard 4:0, body hostů: Vláčel Radoslav 1:3, Habiger Martin 1:3, Rattay Marek 0:4, Schwab Pavel 1:3), TJ Postřelmov C - TJ Sokol Lukavice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal Lubomír 2:2, Kubíček Martin 2:2, Sedláčková Jana 1:1, Šípová Miroslava 1:1, Horký Karel 0:2, Kechrtová Lenka 0:2, body hostů: Kratochvíl Václav 4:0, Školut Daniel 2:2, Žáková Daniela 0:4, Velický Vladimír 4:0), TJ Sokol Leština B - TTC Mohelnice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valouch Miroslav 2:1, Jedelský Luděk 2:1, Koppa Tomáš 3:1, Bezděk Tomaš 2:2, Skalický Vojtěch 0:1, Schubert Petr 0:1, body hostů: Trenk Martin 4:0, Slamkova Petra 1:3, Vaňourek Ladislav 0:3, Strouhal Karel st. 1:3, Bačevský Josef 1:0),
3. kolo:
TJ Sokol Dlouhomilov - TTC Brníčko 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Vít 4:0, Šafář Dan 4:0, Šafář Jan 2:2, Štelc Ondřej 0:4, body hostů: Falat Tomáš 2:2, Dvořák Pavel 2:2, Janů Petr 1:3, Podhajský Radek 1:3), TJ Sokol Nový Malín E - SK Kolšov E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drugda Robert 2:2, Stebnický Vladimír 2:2, Bačevský Drahomír 3:1, Lázna Petr 3:1, body hostů: Švesták Adam 4:0, Šmíd Tomáš 2:2, Dražný Alois 0:4, Šíbl Martin 0:2, Šíbl Jan 0:2), KS Lišnice C. - TJ Sokol Nemile 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Masopust Aleš 2:2, Nemec Jan 3:1, Michal Karel 3:1, Kopačik Peter 2:2, body hostů: Skála Petr 1:3, Schwab Pavel 2:2, Vláčel Radoslav 1:3, Rattay Marek 2:2), KST Boršov - Linhartice C - TJ Tatran Ruda A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chladil Otto ml. 1:3, Barták Vladimír 1:3, Šimášek Miroslav 1:3, Štrauch Richard 4:0, body hostů: Ščevík Martin 2:2, Diviš Petr 2:2, Kašpar Ondřej 3:1, Trávníček Milan 2:2), TJ Postřelmov C - TTC Mohelnice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šípová Miroslava 1:3, Sedláčková Jana 1:3, Kubíček Martin 2:2, Zapletal Lubomír 3:1, body hostů: Trenk Martin 3:1, Pobucký Vít 4:0, Slamkova Petra 1:3, Strouhal Karel st. 0:1, Vaňourek Ladislav 1:2), TJ Sokol Leština B - TJ Sokol Lukavice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valouch Miroslav 1:2, Koppa Tomáš 3:1, Jedelský Luděk 4:0, Bezděk Tomaš 0:4, Körnerová Monika 1:0, body hostů: Velický Vladimír 2:2, Školut Daniel 1:2, Daniel Petr 3:1, Kratochvíl Václav 1:3, Žáková Daniela 0:1),
4. kolo:
SK Kolšov E - TJ Sokol Lukavice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Tomáš 3:1, Švestáková Sandra 4:0, Švesták Adam 2:2, Zavřel Michal 0:2, Šíbl Jan 0:2, body hostů: Daniel Petr 2:2, Kratochvíl Václav 1:3, Velický Vladimír 2:2, Školut Daniel 2:2), TTC Brníčko - TTC Mohelnice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Elgner Pavel 1:3, Dvořák Pavel 0:4, Soural Petr 0:4, Kouřil Petr 0:2, Zamykal Lukáš 0:2, body hostů: Pobucký Vít 4:0, Trenk Martin 4:0, Slamkova Petra 4:0, Strouhal Karel st. 1:1, Bačevský Josef 2:0), TJ Tatran Ruda A - TJ Postřelmov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ščevík Martin 1:3, Poprach Tomáš 3:1, Trávníček Milan 3:1, Kašpar Ondřej 3:1, body hostů: Zapletal Lubomír 4:0, Horký Karel 0:4, Stryková Iva 1:3, Sedláčková Jana 1:3), TJ Sokol Nemile - TJ Sokol Leština B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vláčel Radoslav 0:4, Habiger Martin 2:2, Rattay Marek 2:2, Schwab Pavel 2:2, body hostů: Körnerová Monika 2:2, Valouch Miroslav 1:3, Koppa Tomáš 4:0, Bezděk Tomaš 3:1), TJ Sokol Dlouhomilov - KS Lišnice C. 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Vít 4:0, Šafář Dan 4:0, Šafář Jan 2:2, Štelc Ondřej 0:4, body hostů: Masopust Aleš 2:2, Nemec Jan 1:3, Kopačik Peter 1:3, Michal Karel 2:2), TJ Sokol Nový Malín E - KST Boršov - Linhartice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bačevský Drahomír 1:3, Stebnický Vladimír 1:3, Lázna Petr 4:0, Drugda Robert 1:3, body hostů: Štrauch Richard 3:1, Chladil Otto ml. 3:1, Barták Vladimír 1:3, Šimášek Miroslav 2:2),
5. kolo:
SK Kolšov E - TTC Mohelnice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíbl Martin 0:4, Šmíd Tomáš 3:1, Švesták Adam 4:0, Švestáková Sandra 3:1, body hostů: Pobucký Vít 3:1, Slamková Beata 1:3, Bačevský Josef 1:3, Vaňourek Ladislav 1:3), TTC Brníčko - TJ Sokol Lukavice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Falat Tomáš 1:3, Dvořák Pavel 1:3, Soural Petr 1:3, Zamykal Lukáš 1:3, body hostů: Kratochvíl Václav 4:0, Velický Vladimír 4:0, Žáková Daniela 0:4, Školut Daniel 4:0), TJ Tatran Ruda A - TJ Sokol Leština B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Ondřej 4:0, Poprach Tomáš 2:2, Trávníček Milan 4:0, Ščevík Martin 2:2, body hostů: Bezděk Tomaš 0:4, Körnerová Monika 0:4, Koppa Tomáš 2:2, Jedelský Luděk 2:2), TJ Sokol Nemile - TJ Postřelmov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rattay Marek 2:2, Skála Petr 1:3, Vláčel Radoslav 3:1, Habiger Martin 2:2, body hostů: Zapletal Lubomír 4:0, Stryková Iva 1:3, Sedláčková Jana 1:3, Šípová Miroslava 2:2), TJ Sokol Dlouhomilov - KST Boršov - Linhartice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Vít 4:0, Štelc Ondřej 0:4, Šafář Dan 3:1, Štelc Martin 4:0, body hostů: Štrauch Richard 1:3, Chladil Otto ml. 2:2, Barták Vladimír 1:3, Šimášek Miroslav 1:3), TJ Sokol Nový Malín E - KS Lišnice C. 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bačevský Drahomír 4:0, Drugda Robert 3:1, Lázna Petr 4:0, Stebnický Vladimír 3:1, body hostů: Masopust Aleš 0:4, Novák Milan 0:4, Kopačik Peter 1:3, Michal Karel 1:3),
6. kolo:
KS Lišnice C. - SK Kolšov E 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Karel 2:2, Kopačik Peter 0:4, Masopust Aleš 0:4, Vykydal Jan st. 0:2, Novák Milan 0:2, body hostů: Rabenseifner Pavel 3:1, Švestáková Sandra 4:0, Šmíd Tomáš 3:1, Švesták Adam 4:0), KST Boršov - Linhartice C - TTC Brníčko 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chladil Otto ml. 4:0, Nárovec Petr 3:1, Šimášek Miroslav 4:0, Blažek David 4:0, body hostů: Dvořák Pavel 0:4, Elgner Pavel 1:3, Janů Petr 0:4, Soural Petr 0:4), TJ Postřelmov C - TJ Sokol Dlouhomilov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláčková Jana 1:3, Šípová Miroslava 3:1, Zapletal Lubomír 4:0, Kubíček Martin 2:2, body hostů: Dvořák Vít 3:1, Šafář Jan 1:3, Šafář Dan 2:1, Štelc Ondřej 0:4, Luňáček Libor 0:1), TJ Sokol Leština B - TJ Sokol Nový Malín E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Körnerová Monika 0:4, Koppa Tomáš 3:1, Jedelský Luděk 4:0, Valouch Miroslav 2:2, body hostů: Stebnický Vladimír 1:3, Lázna Petr 2:2, Bačevský Drahomír 3:1, Drugda Robert 1:3), TJ Sokol Lukavice - TJ Tatran Ruda A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daniel Petr 2:2, Kratochvíl Václav 1:3, Školut Daniel 0:4, Velický Vladimír 3:1, body hostů: Kašpar Ondřej 2:2, Ščevík Martin 1:3, Poprach Tomáš 4:0, Trávníček Milan 3:1), TTC Mohelnice D - TJ Sokol Nemile 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slamkova Petra 1:1, Pobucký Vít 4:0, Trenk Michal 3:1, Montág Petr 4:0, Obr Jiří st. 1:1, body hostů: Habiger Martin 2:2, Vláčel Radoslav 0:4, Skála Petr 1:3, Schwab Pavel 0:4),
7. kolo:
KS Lišnice C. - TTC Brníčko 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masopust Aleš 2:2, Nemec Jan 4:0, Kopačik Peter 2:1, Michal Karel 4:0, Novák Milan 1:0, body hostů: Elgner Pavel 2:2, Dvořák Pavel 0:4, Knobloch Pavel 1:3, Falat Tomáš 0:4), KST Boršov - Linhartice C - SK Kolšov E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chladil Otto ml. 3:1, Barták Vladimír 1:2, Šimášek Miroslav 3:1, Štrauch Richard 3:1, WO 0:1, body hostů: Šmíd Tomáš 1:3, Šíbl Martin 0:4, Švesták Adam 1:2, Švestáková Sandra 3:1, WO 1:0), TJ Postřelmov C - TJ Sokol Nový Malín E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláčková Jana 2:2, Šípová Miroslava 1:3, Zapletal Lubomír 2:2, Stryková Iva 0:4, body hostů: Stebnický Vladimír 1:3, Lázna Petr 4:0, Drugda Robert 3:1, Bačevský Drahomír 3:1), TJ Sokol Leština B - TJ Sokol Dlouhomilov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koppa Tomáš 2:2, Schubert Petr 2:2, Valouch Miroslav 2:2, Jedelský Luděk 1:2, Skalický Vojtěch 1:0, body hostů: Luňáček Libor 0:4, Štelc Ondřej 0:4, Šafář Dan 4:0, Dvořák Vít 4:0), TJ Sokol Lukavice - TJ Sokol Nemile 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daniel Petr 4:0, Kratochvíl Václav 4:0, Školut Daniel 0:4, Velický Vladimír 4:0, body hostů: Vláčel Radoslav 1:3, Habiger Martin 1:3, Skála Petr 1:3, Schwab Pavel 1:3), TTC Mohelnice D - TJ Tatran Ruda A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pobucký Vít 4:0, Montág Petr 2:2, Trenk Martin 4:0, Trenk Michal 0:4, body hostů: Kašpar Ondřej 2:2, Ščevík Martin 1:3, Poprach Tomáš 1:3, Trávníček Milan 2:2),
8. kolo:
SK Kolšov E - TJ Tatran Ruda A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švestáková Sandra 3:1, Honemann Petr 4:0, Rabenseifner Pavel 3:1, Švesták Adam 4:0, body hostů: Ščevík Martin 0:4, Kašpar Ondřej 0:4, Poprach Tomáš 1:3, Trávníček Milan 1:3), TTC Brníčko - TJ Sokol Nemile 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Falat Tomáš 0:4, Elgner Pavel 3:1, Dvořák Pavel 0:1, Soural Petr 0:4, Zamykal Lukáš 1:2, body hostů: Rattay Marek 3:1, Skála Petr 3:1, Vláčel Radoslav 3:1, Habiger Martin 3:1), TJ Sokol Dlouhomilov - TJ Sokol Lukavice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Vít 4:0, Štelc Martin 4:0, Šafář Dan 4:0, Šafář Jan 0:2, Luňáček Libor 1:1, body hostů: Žáková Daniela 0:4, Velický Vladimír 1:3, Kratochvíl Václav 1:3, Daniel Petr 1:3), TJ Sokol Nový Malín E - TTC Mohelnice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lázna Petr 2:2, Drugda Robert 0:4, Bačevský Drahomír 0:4, Stebnický Vladimír 1:3, body hostů: Pobucký Vít 4:0, Trenk Martin 3:1, Montág Petr 4:0, Slamkova Petra 2:2), KS Lišnice C. - TJ Postřelmov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masopust Aleš 1:3, Nemec Jan 2:2, Kopačik Peter 2:2, Michal Karel 2:2, body hostů: Kubíček Martin 4:0, Zapletal Lubomír 4:0, Šípová Miroslava 1:3, Kechrtová Lenka 0:4), KST Boršov - Linhartice C - TJ Sokol Leština B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chladil Otto ml. 3:1, Barták Vladimír 1:2, Šimášek Miroslav 2:1, Štrauch Richard 3:1, WO 2:0, body hostů: Valouch Miroslav 2:2, Schubert Petr 0:4, Körnerová Monika 1:2, Jedelský Luděk 2:1, WO 0:2),
9. kolo:
SK Kolšov E - TJ Sokol Nemile 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švestáková Sandra 4:0, Honemann Petr 4:0, Dražný Alois 1:3, Švesták Adam 4:0, body hostů: Vláčel Radoslav 0:4, Habiger Martin 1:3, Rattay Marek 1:3, Schwab Pavel 1:3), TTC Brníčko - TJ Tatran Ruda A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Falat Tomáš 0:4, Dvořák Pavel 0:4, Soural Petr 0:4, Zamykal Lukáš 0:3, Janů Petr 0:1, body hostů: Ščevík Martin 4:0, Poprach Tomáš 4:0, Kašpar Ondřej 4:0, Trávníček Milan 4:0), TJ Sokol Dlouhomilov - TTC Mohelnice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štelc Ondřej 1:3, Dvořák Vít 4:0, Šafář Dan 2:2, Štelc Martin 3:1, body hostů: Trenk Martin 3:1, Pobucký Vít 2:2, Trenk Michal 0:4, Slamkova Petra 1:3), TJ Sokol Nový Malín E - TJ Sokol Lukavice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lázna Petr 3:1, Bačevský Drahomír 2:2, Drugda Robert 2:2, Dus Jaroslav 4:0, body hostů: Velický Vladimír 3:1, Daniel Petr 2:2, Žáková Daniela 0:4, Školut Daniel 0:4), KS Lišnice C. - TJ Sokol Leština B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopačik Peter 2:2, Michal Karel 2:2, Masopust Aleš 2:2, Nemec Jan 2:2, body hostů: Bezděk Tomaš 0:4, Schubert Petr 0:4, Jedelský Luděk 4:0, Valouch Miroslav 4:0), KST Boršov - Linhartice C - TJ Postřelmov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chladil Otto ml. 3:1, Barták Vladimír 3:1, Šimášek Miroslav 2:2, Štrauch Richard 4:0, body hostů: Sedláčková Jana 0:4, Kechrtová Lenka 0:4, Šípová Miroslava 1:3, Zapletal Lubomír 3:1),
10. kolo:
TJ Postřelmov C - SK Kolšov E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kechrtová Lenka 0:4, Zapletal Lubomír 4:0, Kubíček Martin 0:4, Šípová Miroslava 0:4, body hostů: Rabenseifner Pavel 3:1, Švesták Adam 3:1, Honemann Petr 3:1, Šmíd Tomáš 3:1), TJ Sokol Leština B - TTC Brníčko 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedelský Luděk 2:0, Körnerová Monika 2:2, Valouch Miroslav 4:0, Skalický Vojtěch 0:4, Schubert Petr 2:0, body hostů: Falat Tomáš 2:2, Soural Petr 1:3, Janů Petr 1:3, Zamykal Lukáš 2:2), TJ Sokol Lukavice - KS Lišnice C. 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Václav 3:1, Daniel Petr 2:2, Školut Daniel 2:1, Velický Vladimír 4:0, Žáková Daniela 0:1, body hostů: Michal Karel 1:3, Kopačik Peter 1:3, Masopust Aleš 1:3, Nemec Jan 2:2), TTC Mohelnice D - KST Boršov - Linhartice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trenk Martin 4:0, Trenk Michal 2:2, Pobucký Vít 3:0, Slamkova Petra 1:3, WO 1:0, body hostů: Štrauch Richard 2:2, Chladil Otto ml. 1:3, Šimášek Miroslav 1:3, Blažek David 1:2, WO 0:1), TJ Tatran Ruda A - TJ Sokol Dlouhomilov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašpar Ondřej 2:2, Poprach Tomáš 1:3, Trávníček Milan 1:3, Ščevík Martin 2:2, body hostů: Dvořák Vít 3:1, Štelc Martin 4:0, Šafář Dan 3:1, Šafář Jan 0:3, Luňáček Libor 0:1), TJ Sokol Nemile - TJ Sokol Nový Malín E 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek Josef 0:4, Skála Petr 1:3, Vláčel Radoslav 0:1, Rattay Marek 0:4, Schwab Pavel 1:2, body hostů: Drugda Robert 3:1, Dus Jaroslav 4:0, Bačevský Drahomír 4:0, Stebnický Vladimír 3:1),
11. kolo:
TJ Postřelmov C - TTC Brníčko 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláčková Jana 3:1, Šípová Miroslava 4:0, Zapletal Lubomír 4:0, Kubíček Martin 4:0, body hostů: Dvořák Pavel 1:3, Falat Tomáš 0:4, Soural Petr 0:4, Zamykal Lukáš 0:4), TJ Sokol Leština B - SK Kolšov E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schubert Petr 0:4, Valouch Miroslav 1:3, Jedelský Luděk 3:1, Körnerová Monika 0:4, body hostů: Rabenseifner Pavel 1:1, Švesták Adam 3:1, Švestáková Sandra 3:1, Šmíd Tomáš 3:1, Honemann Petr 2:0), TJ Sokol Lukavice - KST Boršov - Linhartice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Školut Daniel 0:4, Kratochvíl Václav 3:1, Daniel Petr 3:1, Velický Vladimír 2:0, Žáková Daniela 0:2, body hostů: Štrauch Richard 2:2, Chladil Otto ml. 4:0, Barták Vladimír 1:3, Šimášek Miroslav 1:3), TTC Mohelnice D - KS Lišnice C. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strouhal Karel st. 1:1, Bačevský Josef 1:3, Slamkova Petra 2:2, Pobucký Vít 3:1, Trenk Martin 2:0, body hostů: Kopačik Peter 1:3, Michal Karel 2:2, Masopust Aleš 1:3, Nemec Jan 3:1), TJ Tatran Ruda A - TJ Sokol Nový Malín E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ščevík Martin 2:2, Poprach Tomáš 3:1, Trávníček Milan 3:1, Kašpar Ondřej 3:1, body hostů: Lázna Petr 3:1, Stebnický Vladimír 0:4, Drugda Robert 0:4, Bačevský Drahomír 2:2), TJ Sokol Nemile - TJ Sokol Dlouhomilov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rattay Marek 1:3, Čapek Josef 1:3, Schwab Pavel 1:3, Skála Petr 2:2, body hostů: Dvořák Vít 4:0, Štelc Martin 3:1, Šafář Dan 4:0, Šafář Jan 0:2, Luňáček Libor 0:2),
12. kolo:
TJ Sokol Nový Malín E - TJ Sokol Dlouhomilov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lázna Petr 2:2, Stebnický Vladimír 0:4, Bačevský Drahomír 1:3, Drugda Robert 2:2, body hostů: Dvořák Vít 4:0, Štelc Martin 2:2, Šafář Dan 4:0, Šafář Jan 1:3), KST Boršov - Linhartice C - KS Lišnice C. 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chladil Otto ml. 4:0, Barták Vladimír 2:0, Šimášek Miroslav 4:0, Štrauch Richard 4:0, WO 0:2, body hostů: Masopust Aleš 0:4, Novák Milan 0:4, Michal Karel 0:3, Kopačik Pavol 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Leština B - TJ Postřelmov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schubert Petr 1:3, Körnerová Monika 2:2, Jedelský Luděk 4:0, Bezděk Tomaš 1:3, body hostů: Zapletal Lubomír 3:1, Kubíček Martin 3:1, Šípová Miroslava 2:2, Kechrtová Lenka 0:4), TTC Mohelnice D - TJ Sokol Lukavice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trenk Martin 4:0, Pobucký Vít 4:0, Slamkova Petra 3:1, Bačevský Josef 2:2, body hostů: Till Viktor 1:3, Kratochvíl Václav 2:2, Žáková Daniela 0:4, Školut Daniel 0:4), TJ Sokol Nemile - TJ Tatran Ruda A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Habiger Martin 4:0, Vláčel Radoslav 1:3, Rattay Marek 0:4, Schwab Pavel 1:3, body hostů: Ščevík Martin 3:1, Kašpar Ondřej 3:1, Poprach Tomáš 3:1, Šaj Petr 1:3), TTC Brníčko - SK Kolšov E 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Pavel 0:4, Knobloch Pavel 0:4, Elgner Pavel 0:4, Kouřil Petr 0:4, body hostů: Honemann Petr 2:0, Švesták Adam 4:0, Švestáková Sandra 4:0, Šmíd Tomáš 4:0, Dražný Alois 2:0),
13. kolo:
SK Kolšov E - TJ Sokol Dlouhomilov 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švesták Adam 4:0, Šmíd Tomáš 4:0, Honemann Petr 4:0, Švestáková Sandra 4:0, body hostů: Štodt Jakub 0:4, Vitásek Jan 0:4, Štelc Ondřej 0:4, Luňáček Libor 0:4), TTC Brníčko - TJ Sokol Nový Malín E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouřil Petr 1:3, Knobloch Pavel 0:4, Elgner Pavel 1:3, Zamykal Lukáš 0:4, body hostů: Stebnický Vladimír 3:1, Svoboda Pavel 4:0, Drugda Robert 3:1, Lázna Petr 4:0), TJ Tatran Ruda A - KS Lišnice C. 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poprach Tomáš 4:0, Kašpar Ondřej 4:0, Diviš Petr 2:2, Trávníček Milan 4:0, body hostů: Masopust Aleš 0:4, Nemec Jan 1:3, Kopačik Peter 0:2, Michal Karel 1:3, Novák Milan 0:2), TJ Sokol Nemile - KST Boršov - Linhartice C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habiger Martin 1:3, Vláčel Radoslav 0:4, Rattay Marek 0:4, Schwab Pavel 1:3, body hostů: Štrauch Richard 4:0, Chladil Otto ml. 4:0, Šimášek Miroslav 4:0, Barták Vladimír 2:2), TJ Sokol Lukavice - TJ Postřelmov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáková Daniela 0:4, Kratochvíl Václav 2:2, Daniel Petr 3:1, Školut Daniel 3:1, body hostů: Kubíček Martin 2:2, Stryková Iva 1:3, Zapletal Lubomír 4:0, Horký Karel 1:3), TTC Mohelnice D - TJ Sokol Leština B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trenk Martin 4:0, Pobucký Vít 3:1, Slamkova Petra 2:2, Strouhal Karel st. 1:3, body hostů: Jedelský Luděk 3:1, Valouch Miroslav 2:2, Bezděk Tomaš 1:3, Körnerová Monika 0:4),
14. kolo:
TTC Brníčko - TJ Sokol Dlouhomilov 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouřil Petr 1:3, Soural Petr 1:3, Elgner Pavel 0:3, Falat Tomáš 0:2, Zamykal Lukáš 0:3, body hostů: Dvořák Vít 4:0, Štelc Martin 4:0, Šafář Dan 4:0, Luňáček Libor 2:2), SK Kolšov E - TJ Sokol Nový Malín E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švesták Adam 4:0, Švestáková Sandra 4:0, Rabenseifner Pavel 2:2, Honemann Petr 4:0, body hostů: Drugda Robert 0:4, Bačevský Drahomír 0:4, Lázna Petr 1:3, Stebnický Vladimír 1:3), TJ Sokol Nemile - KS Lišnice C. 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Habiger Martin 4:0, Čapek Josef 0:4, Schwab Pavel 3:1, Rattay Marek 3:1, body hostů: Masopust Aleš 1:3, Nemec Jan 2:2, Novák Milan 0:2, Michal Karel 2:2, Kopačik Peter 1:1), TJ Tatran Ruda A - KST Boršov - Linhartice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Poprach Tomáš 3:1, Diviš Petr 4:0, Trávníček Milan 3:1, Kašpar Ondřej 2:2, body hostů: Štrauch Richard 3:1, Chladil Otto ml. 0:4, Šimášek Miroslav 1:3, Nárovec Petr 0:4), TTC Mohelnice D - TJ Postřelmov C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bačevský Josef 4:0, Trenk Martin 4:0, Pobucký Vít 4:0, Slamkova Petra 2:0, Slamková Beata 0:2, body hostů: Sedláčková Jana 1:3, Šípová Miroslava 1:3, Kechrtová Lenka 0:4, Horký Karel 0:4), TJ Sokol Lukavice - TJ Sokol Leština B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáková Daniela 0:4, Školut Daniel 3:1, Kratochvíl Václav 3:1, Daniel Petr 3:1, body hostů: Valouch Miroslav 4:0, Bezděk Tomaš 1:3, Körnerová Monika 1:3, Schubert Petr 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Lukavice - SK Kolšov E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daniel Petr 1:3, Till Viktor 2:2, Kratochvíl Václav 0:4, Žáková Daniela 0:4, body hostů: Švesták Adam 4:0, Švestáková Sandra 3:1, Honemann Petr 4:0, Dražný Alois 2:2), TTC Mohelnice D - TTC Brníčko 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňourek Ladislav 3:1, Trenk Martin 2:0, Slamkova Petra 4:0, Bačevský Josef 2:0, Strouhal Karel st. 2:0, Obr Jiří st. 1:1, body hostů: Elgner Pavel 1:3, Kouřil Petr 0:2, Soural Petr 1:3, Janů Petr 0:4, Zamykal Lukáš 0:2), TJ Postřelmov C - TJ Tatran Ruda A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kechrtová Lenka 0:4, Horký Karel 0:4, Kubíček Martin 2:2, Šípová Miroslava 0:4, body hostů: Diviš Petr 4:0, Kozák Ladislav 3:1, Trávníček Milan 4:0, Poprach Tomáš 3:1), TJ Sokol Leština B - TJ Sokol Nemile 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bezděk Tomaš 0:4, Schubert Petr 3:1, Koppa Tomáš 2:0, Skalický Vojtěch 0:4, Valouch Miroslav 2:0, body hostů: Schwab Pavel 2:2, Čapek Josef 2:2, Habiger Martin 3:1, Rattay Marek 2:2), KS Lišnice C. - TJ Sokol Dlouhomilov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michal Karel 2:2, Melcher Martin 1:3, Novák Milan 1:3, Nemec Jan 2:2, body hostů: Dvořák Vít 4:0, Šafář Dan 3:1, Štelc Jiří 2:2, Luňáček Libor 1:3), KST Boršov - Linhartice C - TJ Sokol Nový Malín E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nárovec Petr 2:2, Šimášek Miroslav 3:1, Barták Vladimír 1:3, Štrauch Richard 4:0, body hostů: Lázna Petr 3:1, Urban Libor 0:4, Svoboda Pavel 1:3, Drugda Robert 2:2),
16. kolo:
TTC Mohelnice D - SK Kolšov E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trenk Martin 4:0, Trenk Michal 1:2, Slamkova Petra 1:3, Bačevský Josef 0:4, Strouhal Karel st. 0:1, body hostů: Švesták Adam 3:1, Švestáková Sandra 3:1, Honemann Petr 2:2, Šmíd Tomáš 2:2), TJ Sokol Lukavice - TTC Brníčko 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žáková Daniela 0:4, Kratochvíl Václav 4:0, Daniel Petr 4:0, Till Viktor 4:0, body hostů: Falat Tomáš 1:3, Kouřil Petr 1:3, Zamykal Lukáš 1:3, Janů Petr 1:3), TJ Sokol Leština B - TJ Tatran Ruda A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koppa Tomáš 4:0, Bezděk Tomaš 0:4, Valouch Miroslav 2:2, Schubert Petr 0:4, body hostů: Diviš Petr 2:2, Kašpar Ondřej 2:2, Poprach Tomáš 3:1, Trávníček Milan 3:1), TJ Postřelmov C - TJ Sokol Nemile 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kechrtová Lenka 1:3, Šípová Miroslava 1:3, Stryková Iva 0:4, Horký Karel 1:3, body hostů: Rattay Marek 3:1, Vláčel Radoslav 3:1, Schwab Pavel 3:1, Skála Petr 4:0), KST Boršov - Linhartice C - TJ Sokol Dlouhomilov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chladil Otto ml. 2:2, Šimášek Miroslav 0:4, Barták Vladimír 1:3, Štrauch Richard 3:1, body hostů: Dvořák Vít 3:1, Štelc Martin 3:1, Šafář Dan 3:1, Luňáček Libor 1:3), KS Lišnice C. - TJ Sokol Nový Malín E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michal Karel 4:0, Nemec Jan 1:3, Novák Milan 0:4, Vykydal Jan st. 0:4, body hostů: Lázna Petr 3:1, Drugda Robert 3:1, Stebnický Vladimír 3:1, Svoboda Pavel 2:2),
17. kolo:
SK Kolšov E - KS Lišnice C. 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švestáková Sandra 4:0, Rabenseifner Pavel 4:0, Švesták Adam 4:0, Honemann Petr 3:0, WO 1:0, body hostů: Masopust Aleš 0:3, Nemec Jan 0:2, Michal Karel 0:4, Kopačik Peter 0:4, Novák Milan 0:2, WO 0:1), TTC Brníčko - KST Boršov - Linhartice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Falat Tomáš 0:4, Kouřil Petr 0:4, Zamykal Lukáš 0:4, Dvořák Pavel 0:4, body hostů: Štrauch Richard 4:0, Chladil Otto ml. 4:0, Barták Vladimír 4:0, Šimášek Miroslav 4:0), TJ Sokol Dlouhomilov - TJ Postřelmov C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Vít 4:0, Štelc Martin 2:0, Štelc Jiří 4:0, Šafář Dan 4:0, Luňáček Libor 1:1, body hostů: Kubíček Martin 0:4, Horký Karel 0:4, Stryková Iva 0:4, Sedláčková Jana 0:2, Šípová Miroslava 1:1), TJ Sokol Nový Malín E - TJ Sokol Leština B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bačevský Drahomír 4:0, Drugda Robert 4:0, Stebnický Vladimír 3:1, Lázna Petr 4:0, body hostů: Šín Jiří 0:4, Schubert Petr 0:4, Koppa Tomáš 0:4, Valouch Miroslav 1:3), TJ Tatran Ruda A - TJ Sokol Lukavice 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ščevík Martin 1:1, Diviš Petr 4:0, Trávníček Milan 4:0, Kašpar Ondřej 4:0, Uherka Jaroslav 1:1, body hostů: Kratochvíl Václav 1:3, Daniel Petr 1:3, Žáková Daniela 0:4, Školut Daniel 0:4), TJ Sokol Nemile - TTC Mohelnice D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schwab Pavel 3:1, Vláčel Radoslav 2:2, Rattay Marek 2:2, Skála Petr 2:2, body hostů: Trenk Martin 4:0, Slamkova Petra 0:4, Strouhal Karel st. 3:1, Bačevský Josef 0:2, Vaňourek Ladislav 0:2),
18. kolo:
TTC Brníčko - KS Lišnice C. 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Pavel 1:3, Zamykal Lukáš 1:3, Janů Petr 0:4, Falat Tomáš 0:1, Jordán Jiří 0:3, body hostů: Michal Karel 4:0, Kopačik Peter 4:0, Nemec Jan 4:0, Masopust Aleš 1:1, Novák Milan 1:1), SK Kolšov E - KST Boršov - Linhartice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švestáková Sandra 3:0, Švesták Adam 4:0, Honemann Petr 2:0, Šmíd Tomáš 3:0, Rabenseifner Pavel 0:1, WO 3:0, body hostů: Štrauch Richard 0:2, Chladil Otto ml. 0:3, Barták Vladimír 0:4, Blažek David 1:3, WO 0:3), TJ Sokol Nový Malín E - TJ Postřelmov C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stebnický Vladimír 2:2, Bačevský Drahomír 3:1, Drugda Robert 4:0, Lázna Petr 4:0, body hostů: Sedláčková Jana 1:1, Kubíček Martin 1:3, Šípová Miroslava 1:3, Horký Karel 0:4, Stryková Iva 0:2), TJ Sokol Dlouhomilov - TJ Sokol Leština B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Vít 4:0, Štelc Jiří 4:0, Luňáček Libor 0:2, Štelc Ondřej 1:3, Štodt Jakub 0:2, body hostů: Schubert Petr 2:2, Koppa Tomáš 2:2, Šín Jiří 1:3, Valouch Miroslav 2:2), TJ Sokol Nemile - TJ Sokol Lukavice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Habiger Martin 2:2, Vláčel Radoslav 3:1, Skála Petr 2:2, Rattay Marek 3:1, body hostů: Kratochvíl Václav 2:2, Daniel Petr 4:0, Žáková Daniela 0:4, Školut Daniel 0:4), TJ Tatran Ruda A - TTC Mohelnice D 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ščevík Martin 2:2, Diviš Petr 3:1, Trávníček Milan 4:0, Kašpar Ondřej 4:0, body hostů: Slamkova Petra 0:4, Vaňourek Ladislav 0:1, Trenk Martin 2:2, Trenk Michal 1:3, Bačevský Josef 0:3),
19. kolo:
TJ Tatran Ruda A - SK Kolšov E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ščevík Martin 2:2, Kašpar Ondřej 0:4, Trávníček Milan 1:3, Uherka Jaroslav 0:4, body hostů: Švestáková Sandra 2:2, Šmíd Tomáš 3:1, Švesták Adam 4:0, Dražný Alois 1:0, Honemann Petr 3:0), TJ Sokol Nemile - TTC Brníčko 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Habiger Martin 3:1, Rattay Marek 3:1, Skála Petr 3:1, Vláčel Radoslav 3:1, body hostů: Falat Tomáš 0:4, Zamykal Lukáš 0:4, Elgner Pavel 4:0, Dvořák Pavel 0:4), TJ Sokol Lukavice - TJ Sokol Dlouhomilov 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žáková Daniela 0:4, Kratochvíl Václav 2:2, Till Viktor 1:3, Daniel Petr 0:4, body hostů: Šafář Dan 4:0, Dvořák Vít 4:0, Štelc Jiří 3:1, Štelc Martin 1:0, Luňáček Libor 1:2), TTC Mohelnice D - TJ Sokol Nový Malín E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaňourek Ladislav 0:3, Slamkova Petra 1:3, Strouhal Karel st. 1:3, Trenk Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Stebnický Vladimír 3:1, Bačevský Drahomír 2:2, Lázna Petr 1:2, Dus Jaroslav 3:1, WO 1:0), TJ Postřelmov C - KS Lišnice C. 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šípová Miroslava 2:2, Sedláčková Jana 1:3, Horký Karel 0:4, Kubíček Martin 2:2, body hostů: Masopust Aleš 3:1, Nemec Jan 2:2, Kopačik Peter 2:2, Michal Karel 4:0), TJ Sokol Leština B - KST Boršov - Linhartice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schubert Petr 0:4, Valouch Miroslav 3:1, Koppa Tomáš 1:3, Skalický Vojtěch 0:4, body hostů: Chladil Otto ml. 4:0, Štrauch Richard 3:1, Barták Vladimír 2:2, Šimášek Miroslav 3:1),
20. kolo:
TJ Sokol Nemile - SK Kolšov E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Habiger Martin 1:3, Vláčel Radoslav 0:4, Rattay Marek 0:1, Schwab Pavel 1:3, Čapek Josef 0:3, body hostů: Honemann Petr 4:0, Švestáková Sandra 3:1, Šmíd Tomáš 3:1, Švesták Adam 4:0), TJ Tatran Ruda A - TTC Brníčko 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šaj Petr 4:0, Ščevík Martin 4:0, Diviš Petr 4:0, Kozák Ladislav 4:0, body hostů: Dvořák Pavel 0:4, Soural Petr 0:4, Kouřil Petr 0:2, Zamykal Lukáš 0:4, Janů Petr 0:2), TTC Mohelnice D - TJ Sokol Dlouhomilov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trenk Martin 4:0, Slamkova Petra 0:3, Pobucký Vít 2:2, Trenk Michal 0:4, Slamka Daniel 0:1, body hostů: Dvořák Vít 3:1, Štelc Martin 2:1, Šafář Dan 3:1, Štelc Jiří 2:2, Luňáček Libor 0:1), TJ Sokol Lukavice - TJ Sokol Nový Malín E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáková Daniela 0:4, Školut Daniel 1:3, Kratochvíl Václav 0:4, Daniel Petr 3:1, body hostů: Drugda Robert 3:1, Lázna Petr 4:0, Bačevský Drahomír 3:1, Stebnický Vladimír 2:2), TJ Sokol Leština B - KS Lišnice C. 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valouch Miroslav 3:1, Bezděk Tomaš 1:1, Koppa Tomáš 2:2, Schubert Petr 1:1, Körnerová Monika 0:2, Šín Jiří 0:2, body hostů: Masopust Aleš 1:3, Nemec Jan 2:2, Michal Karel 4:0, Kopačik Peter 2:2), TJ Postřelmov C - KST Boršov - Linhartice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláčková Jana 0:4, Šípová Miroslava 1:3, Horký Karel 0:4, Stryková Iva 0:4, body hostů: Štrauch Richard 4:0, Chladil Otto ml. 4:0, Šimášek Miroslav 3:1, Barták Vladimír 4:0),
21. kolo:
SK Kolšov E - TJ Postřelmov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švesták Adam 4:0, Šmíd Tomáš 4:0, Dražný Alois 2:0, Rabenseifner Pavel 2:1, Šíbl Martin 0:1, Balšánek Marek 0:1, Šíbl Jan 0:1, body hostů: Sedláčková Jana 2:2, Kubíček Martin 0:4, Horký Karel 1:3, Šípová Miroslava 1:3), TTC Brníčko - TJ Sokol Leština B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouřil Petr 2:2, Zamykal Lukáš 1:3, Elgner Pavel 2:2, Dvořák Pavel 0:2, Falat Tomáš 1:1, body hostů: Valouch Miroslav 3:1, Šín Jiří 2:2, Bezděk Tomaš 2:0, Körnerová Monika 3:1, Skalický Vojtěch 0:2), KS Lišnice C. - TJ Sokol Lukavice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nemec Jan 3:1, Masopust Aleš 2:2, Kopačik Peter 2:0, Michal Karel 4:0, Kopačik Pavol 0:2, body hostů: Kratochvíl Václav 3:1, Daniel Petr 1:3, Žáková Daniela 0:4, Školut Daniel 1:3), KST Boršov - Linhartice C - TTC Mohelnice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chladil Otto ml. 2:2, Šimášek Miroslav 1:3, Barták Vladimír 1:2, Štrauch Richard 2:2, WO 0:1, body hostů: Trenk Martin 4:0, Slamkova Petra 0:4, Pobucký Vít 4:0, Trenk Michal 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Dlouhomilov - TJ Tatran Ruda A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Vít 4:0, Štelc Jiří 3:1, Štelc Martin 2:1, Šafář Dan 4:0, Luňáček Libor 0:1, body hostů: Kašpar Ondřej 1:3, Ščevík Martin 0:4, Trávníček Milan 1:3, Diviš Petr 1:3), TJ Sokol Nový Malín E - TJ Sokol Nemile 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bačevský Drahomír 3:1, Lázna Petr 4:0, Drugda Robert 4:0, Stebnický Vladimír 3:1, body hostů: Rattay Marek 0:4, Skála Petr 0:4, Vláčel Radoslav 0:4, Habiger Martin 2:2),
22. kolo:
TTC Brníčko - TJ Postřelmov C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Falat Tomáš 0:4, Zamykal Lukáš 0:4, Elgner Pavel 2:2, Soural Petr 0:4, body hostů: Sedláčková Jana 3:1, Kubíček Martin 4:0, Šípová Miroslava 4:0, Horký Karel 3:1), SK Kolšov E - TJ Sokol Leština B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švesták Adam 4:0, Šmíd Tomáš 4:0, Rabenseifner Pavel 2:0, Honemann Petr 4:0, Šíbl Martin 1:1, body hostů: Körnerová Monika 0:4, Šín Jiří 0:4, Valouch Miroslav 0:4, Koppa Tomáš 1:3), KST Boršov - Linhartice C - TJ Sokol Lukavice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolívka Jan 3:1, Šimášek Miroslav 2:2, Barták Vladimír 2:2, Štrauch Richard 4:0, body hostů: Kratochvíl Václav 2:2, Daniel Petr 2:2, Školut Daniel 1:3, Žáková Daniela 0:4), KS Lišnice C. - TTC Mohelnice D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Masopust Aleš 3:1, Nemec Jan 2:2, Kopačik Peter 2:2, Michal Karel 3:1, body hostů: Vaňourek Ladislav 0:4, Kolář Radek 0:4, Strouhal Karel st. 3:1, Bačevský Josef 3:1), TJ Sokol Nový Malín E - TJ Tatran Ruda A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Pavel 1:3, Stebnický Vladimír 1:3, Bačevský Drahomír 1:3, Lázna Petr 3:1, body hostů: Trávníček Milan 4:0, Diviš Petr 1:3, Kašpar Ondřej 3:1, Ščevík Martin 2:2), TJ Sokol Dlouhomilov - TJ Sokol Nemile 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Vít 4:0, Štelc Martin 2:0, Luňáček Libor 1:3, Šafář Dan 4:0, Štodt Jakub 0:2, body hostů: Habiger Martin 1:3, Rattay Marek 1:3, Schwab Pavel 0:1, Skála Petr 2:2, Vláčel Radoslav 1:2),
Regionální soutěž páté třídy
1. kolo:
TJ Libina C - TJ Sokol Nový Malín F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krepl Zdeněk 1:1, Koukol Jiří 2:2, Straka Roman 1:3, Vojáček Jaroslav 2:2, Kožoušek Karel 1:1, body hostů: Žalio Jana 0:2, Žalio Marie 2:2, Drugda Robert 3:1, Urban Libor 4:0, Kargerová Tereza 0:2), TJ Sokol Klopina - TJ Tatran Ruda C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Ladislav 1:3, Neubauer Josef 1:3, Skoumal Jaroslav 1:3, Havlík Vlastimil 2:0, Urbášek Miloš 0:2, body hostů: Kozák Ladislav 2:2, Klimeš Dominik 3:1, Diviš Petr 3:1, Račák Jiří 3:1), TTC Úsov C. - TJ Libina B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hýbl Tomáš 3:1, Švihel Michal 1:3, Nedvěd Jakub 1:3, Fröml Břetislav 0:4, body hostů: Přecechtěl Jaroslav 3:1, Sobotka Milan 4:0, Mrlina Jiří 2:2, Bartoněk Jiří 2:2), KS Lišnice D - KST Boršov - Linhartice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michal Karel 3:1, Novák Milan 2:2, Kopačik Peter 2:0, Vykydalová Adela 2:2, Vykydal Jan ml. 1:1, body hostů: Barták Vladimír 3:1, Nárovec Petr 3:1, Richter Marian 0:4, Péč Roman 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Klopina - KS Lišnice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skoumal Jaroslav 4:0, Havlík Vlastimil 1:1, Král Ladislav 4:0, Neubauer Josef 2:2, Fuchs Jan 1:1, body hostů: Vykydal Jan st. 1:3, Novák Milan 2:2, Vykydalová Adela 0:4, Vykydal Jan ml. 1:3), TJ Tatran Ruda C - KST Boršov - Linhartice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klimeš Dominik 2:2, Bednář Otto 2:2, Račák Jiří 2:2, Kozák Ladislav 2:2, body hostů: Blažek David 2:2, Nárovec Petr 4:0, Sekanina Antonín 0:4, Barták Vladimír 2:0, Richter Marian 0:2), TJ Tatran Ruda B - TTC Úsov C. 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bielik Milan 3:1, Pavelek Lukáš 2:2, Šaj Petr 2:2, Uherka Jaroslav 3:1, body hostů: Fröml Břetislav 1:3, Husárek Josef 0:4, Hýbl Tomáš 2:2, Husárek Radim 3:1),
3. kolo:
TJ Sokol Klopina - KST Boršov - Linhartice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fuchs Jan 0:4, Havlík Vlastimil 0:4, Skoumal Jaroslav 1:3, Král Ladislav 0:2, Urbášek Miloš 0:2, body hostů: Barták Vladimír 3:1, Nárovec Petr 4:0, Blažek David 4:0, Sekanina Antonín 4:0), TJ Tatran Ruda C - KS Lišnice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Otto 1:3, Kozák Ladislav 3:1, Račák Jiří 3:1, Klimeš Dominik 2:2, body hostů: Michal Karel 4:0, Kopačik Peter 2:2, Vykydal Jan st. 1:3, Novák Milan 0:4), TJ Tatran Ruda B - TJ Libina B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šaj Petr 3:1, Bielik Milan 2:2, Jureček Zdeněk 2:0, Pavelek Lukáš 2:2, Uherka Jaroslav 0:2, body hostů: Čikl Pavel 2:2, Mrlina Jiří 0:4, Přecechtěl Jaroslav 1:3, Sobotka Milan 4:0),
4. kolo:
KS Lišnice D - TJ Tatran Ruda B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopačik Peter 2:2, Vykydal Jan st. 1:3, Michal Karel 3:1, Novák Milan 0:4, body hostů: Pavelek Lukáš 2:2, Uherka Jaroslav 2:2, Šaj Petr 3:1, Jureček Zdeněk 3:1), TJ Libina C - TJ Sokol Klopina 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holoubek Jaromír 1:3, Straka Roman 0:1, Kožoušek Karel 1:3, Vojáček Jaroslav 1:3, Krepl Zdeněk 1:2, body hostů: Král Ladislav 3:1, Skoumal Jaroslav 4:0, Havlík Vlastimil 3:1, Neubauer Josef 1:1, Fuchs Jan 1:1), TJ Sokol Nový Malín F - TJ Tatran Ruda C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žalio Marie 1:3, Kargerová Tereza 0:4, Drugda Robert 3:1, Urban Libor 2:2, body hostů: Diviš Petr 4:0, Klimeš Dominik 2:2, Kozák Ladislav 1:3, Račák Jiří 3:1),
5. kolo:
KST Boršov - Linhartice D - TJ Tatran Ruda B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nárovec Petr 3:1, Blažek David 3:1, Blažek Josef 4:0, Barták Vladimír 3:0, Richter Marian 0:1, body hostů: Pavelek Lukáš 1:3, Bielik Milan 0:4, Uherka Jaroslav 1:3, Rozman Vojtěch 1:3), TJ Libina C - TJ Tatran Ruda C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krepl Zdeněk 0:4, Holoubek Jaromír 0:4, Vojáček Jaroslav 1:3, Koukol Jiří 0:4, body hostů: Kozák Ladislav 4:0, Račák Jiří 4:0, Diviš Petr 4:0, Klimeš Dominik 3:1), TJ Sokol Nový Malín F - TJ Sokol Klopina 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žalio Marie 0:4, Kargerová Tereza 0:4, Drugda Robert 4:0, Urban Libor 3:1, body hostů: Skoumal Jaroslav 2:2, Havlík Vlastimil 3:1, Král Ladislav 2:2, Neubauer Josef 2:2),
6. kolo:
TJ Tatran Ruda B - TJ Libina C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bielik Milan 3:1, Rozman Vojtěch 3:1, Jureček Zdeněk 4:0, Uherka Jaroslav 4:0, body hostů: Kožoušek Karel 0:4, Vojáček Jaroslav 2:2, Koukol Jiří 0:4, Krepl Zdeněk 0:4), TTC Úsov C. - KS Lišnice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Husárek Radim 1:3, Hýbl Tomáš 2:2, Švihel Michal 0:4, Nedvěd Jakub 1:3, body hostů: Vykydal Jan st. 2:2, Novák Milan 2:2, Michal Karel 4:0, Kopačik Peter 4:0), TJ Libina B - KST Boršov - Linhartice D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čikl Pavel 2:2, Přecechtěl Jaroslav 2:2, Sobotka Milan 3:1, Bartoněk Jiří 3:1, body hostů: Barták Vladimír 3:1, Nárovec Petr 2:2, Blažek David 1:3, Sekanina Antonín 0:4),
7. kolo:
TJ Tatran Ruda B - TJ Sokol Nový Malín F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavelek Lukáš 1:3, Bielik Milan 1:3, Jureček Zdeněk 4:0, Uherka Jaroslav 2:2, body hostů: Urban Libor 3:1, Žalio Marie 0:4, Drugda Robert 3:1, Svoboda Pavel 2:2), TTC Úsov C. - KST Boršov - Linhartice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hýbl Tomáš 1:3, ŠTĚPÁN TOMÁŠ 0:2, Švihel Michal 1:3, Nedvěd Jakub 1:2, Husárek Radim 1:1, WO 1:0, body hostů: Barták Vladimír 3:0, Nárovec Petr 4:0, Blažek David 4:0, Richter Marian 0:4, WO 0:1), TJ Libina B - KS Lišnice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoněk Jiří 3:1, Čikl Pavel 1:3, Mrlina Jiří 2:2, Sobotka Milan 3:1, body hostů: Michal Karel 4:0, Vykydalová Adela 0:4, Novák Milan 0:2, Kopačik Peter 2:2, Vykydal Jan st. 1:1),
8. kolo:
TJ Libina C - TTC Úsov C. 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krepl Zdeněk 2:2, Koukol Jiří 0:4, Holoubek Jaromír 1:3, Straka Roman 2:2, body hostů: Husárek Radim 4:0, Hýbl Tomáš 3:1, Nedvěd Jakub 1:3, Švihel Michal 3:1), TJ Sokol Nový Malín F - TJ Libina B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drugda Robert 2:2, Urban Libor 2:2, Svoboda Pavel 3:1, Žalio Marie 1:3, body hostů: Sobotka Milan 2:2, Přecechtěl Jaroslav 3:1, Čikl Pavel 2:2, Mrlina Jiří 1:3), TJ Sokol Klopina - TJ Tatran Ruda B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlík Vlastimil 2:1, Skoumal Jaroslav 3:1, Král Ladislav 3:1, Neubauer Josef 3:1, Urbášek Miloš 0:1, body hostů: Bielik Milan 0:4, Pavelek Lukáš 1:3, Uherka Jaroslav 0:4, Jureček Zdeněk 4:0),
9. kolo:
TJ Libina C - TJ Libina B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holoubek Jaromír 0:4, Koukol Jiří 0:4, Vojáček Jaroslav 2:2, Straka Roman 1:2, Krepl Zdeněk 0:1, body hostů: Sobotka Milan 4:0, Přecechtěl Jaroslav 4:0, Mrlina Jiří 3:1, Bartoněk Jiří 2:2), TJ Sokol Nový Malín F - TTC Úsov C. 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kargerová Tereza 0:4, Žalio Marie 0:4, Svoboda Pavel 3:1, Žalio Jana 0:4, body hostů: Hýbl Tomáš 3:1, Husárek Radim 4:0, Švihel Michal 3:1, Nedvěd Jakub 3:1), TJ Tatran Ruda C - TJ Tatran Ruda B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Račák Jiří 2:2, Klimeš Dominik 3:1, Kozák Ladislav 2:2, Diviš Petr 2:2, body hostů: Uherka Jaroslav 1:3, Šaj Petr 2:2, Pavelek Lukáš 0:4, Jureček Zdeněk 4:0),
10. kolo:
TTC Úsov C. - TJ Sokol Klopina 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hýbl Tomáš 2:2, Husárek Radim 4:0, Husárek Josef 1:3, Nedvěd Jakub 1:3, body hostů: Havlík Vlastimil 1:3, Král Ladislav 3:1, Neubauer Josef 1:3, Skoumal Jaroslav 3:1), TJ Libina B - TJ Tatran Ruda C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přecechtěl Jaroslav 4:0, Sobotka Milan 4:0, Čikl Pavel 1:3, Bartoněk Jiří 4:0, body hostů: Diviš Petr 1:3, Kozák Ladislav 0:4, Hél Zdeněk 1:3, Račák Jiří 1:3), KS Lišnice D - TJ Libina C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vykydalová Adela 0:4, Vykydal Jan ml. 2:2, Novák Milan 3:1, Vykydal Jan st. 2:2, body hostů: Holoubek Jaromír 1:3, Straka Roman 3:1, Kožoušek Karel 2:2, Vojáček Jaroslav 3:1), KST Boršov - Linhartice D - TJ Sokol Nový Malín F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nárovec Petr 2:2, Blažek David 3:1, Richter Marian 0:4, Barták Vladimír 3:1, body hostů: Urban Libor 1:3, Žalio Marie 1:3, Drugda Robert 3:1, Svoboda Pavel 3:1),
11. kolo:
TTC Úsov C. - TJ Tatran Ruda C 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Husárek Radim 1:3, Hýbl Tomáš 0:4, Husárek Josef 0:4, WO 0:5, body hostů: Diviš Petr 3:0, Račák Jiří 3:0, Kozák Ladislav 2:1, Klimeš Dominik 3:0, WO 5:0), TJ Libina B - TJ Sokol Klopina 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobotka Milan 4:0, Přecechtěl Jaroslav 4:0, Čikl Pavel 1:3, Mrlina Jiří 3:1, body hostů: Skoumal Jaroslav 0:4, Neubauer Josef 1:3, Král Ladislav 2:2, Havlík Vlastimil 1:3), KS Lišnice D - TJ Sokol Nový Malín F 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykydalová Adela 0:4, Vykydal Jan ml. 1:3, Novák Milan 0:4, Vykydal Jan st. 0:4, body hostů: Žalio Marie 3:1, Urban Libor 4:0, Drugda Robert 4:0, Svoboda Pavel 4:0), KST Boršov - Linhartice D - TJ Libina C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nárovec Petr 4:0, Blažek David 4:0, Richter Marian 0:4, Barták Vladimír 3:0, WO 0:1, body hostů: Vojáček Jaroslav 1:2, Kožoušek Karel 1:3, Krepl Zdeněk 1:3, Holoubek Jaromír 1:3, WO 1:0),
12. kolo:
TJ Sokol Nový Malín F - TJ Libina C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žalio Marie 3:1, Drugda Robert 4:0, Svoboda Pavel 4:0, Urban Libor 4:0, body hostů: Holoubek Jaromír 1:3, Straka Roman 0:4, Krepl Zdeněk 0:4, Koukol Jiří 0:4), TJ Tatran Ruda C - TJ Sokol Klopina 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Remeš Martin 4:0, Diviš Petr 4:0, Hél Zdeněk 3:1, Klimeš Dominik 3:1, body hostů: Urbášek Miloš 0:4, Neubauer Josef 1:3, Skoumal Jaroslav 1:3, Havlík Vlastimil 0:4), TJ Libina B - TTC Úsov C. 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čikl Pavel 4:0, Sobotka Milan 4:0, Přecechtěl Jaroslav 4:0, Mrlina Jiří 2:2, body hostů: Husárek Radim 1:3, Hýbl Tomáš 1:3, Nedvěd Jakub 0:4, Husárek Josef 0:4), KST Boršov - Linhartice D - KS Lišnice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nárovec Petr 4:0, Blažek David 4:0, Richter Marian 1:3, Barták Vladimír 4:0, body hostů: Novák Milan 1:3, Vykydal Jan st. 1:3, Vykydalová Adela 0:4, Vykydal Jan ml. 1:3),
13. kolo:
KS Lišnice D - TJ Sokol Klopina 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vykydal Jan st. 0:4, Michal Karel 4:0, Kopačik Peter 4:0, Novák Milan 0:4, body hostů: Havlík Vlastimil 2:2, Král Ladislav 2:2, Neubauer Josef 2:2, Skoumal Jaroslav 2:2), KST Boršov - Linhartice D - TJ Tatran Ruda C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nárovec Petr 3:1, Blažek David 1:3, Richter Marian 0:4, Barták Vladimír 2:2, body hostů: Račák Jiří 3:1, Klimeš Dominik 2:2, Diviš Petr 2:2, Remeš Martin 3:1), TTC Úsov C. - TJ Tatran Ruda B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Husárek Radim 1:3, Hýbl Tomáš 2:2, Husárek Josef 0:4, Nedvěd Jakub 0:4, body hostů: Pavelek Lukáš 2:2, Šaj Petr 4:0, Slavík Dušan 4:0, Jureček Zdeněk 2:0, Uherka Jaroslav 1:1),
14. kolo:
KST Boršov - Linhartice D - TJ Sokol Klopina 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nárovec Petr 4:0, Blažek David 2:2, Blažek Josef 4:0, Barták Vladimír 2:1, WO 0:1, body hostů: Havlík Vlastimil 1:2, Fuchs Jan 1:3, Skoumal Jaroslav 1:3, Neubauer Josef 0:4, WO 1:0), KS Lišnice D - TJ Tatran Ruda C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michal Karel 3:1, Kopačik Peter 1:3, Novák Milan 0:2, Vykydal Jan ml. 2:2, Vykydal Jan st. 1:1, body hostů: Hél Zdeněk 4:0, Remeš Martin 3:1, Klimeš Dominik 2:2, 0:4), TJ Libina B - TJ Tatran Ruda B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sobotka Milan 2:2, Přecechtěl Jaroslav 1:3, Čikl Pavel 2:2, Mrlina Jiří 1:3, body hostů: Slavík Dušan 3:1, Šaj Petr 3:1, Jureček Zdeněk 4:0, Uherka Jaroslav 0:4),
15. kolo:
TJ Tatran Ruda B - KS Lišnice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šaj Petr 3:1, Jureček Zdeněk 2:2, Slavík Dušan 3:1, Pavelek Lukáš 2:1, Uherka Jaroslav 0:1, body hostů: Michal Karel 4:0, Kopačik Peter 2:1, Novák Milan 0:4, Vykydal Jan st. 0:4, Zacpal Pavel 0:1), TJ Sokol Klopina - TJ Libina C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skoumal Jaroslav 4:0, Neubauer Josef 3:1, Havlík Vlastimil 3:0, Král Ladislav 4:0, Urbášek Miloš 0:1, body hostů: Holoubek Jaromír 1:3, Straka Roman 0:4, Krepl Zdeněk 0:4, Kožoušek Karel 1:3), TJ Tatran Ruda C - TJ Sokol Nový Malín F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimeš Dominik 3:1, Račák Jiří 2:2, Remeš Martin 2:2, Diviš Petr 4:0, body hostů: Žalio Marie 0:4, Urban Libor 0:4, Svoboda Pavel 2:2, Drugda Robert 3:1),
16. kolo:
TJ Tatran Ruda B - KST Boršov - Linhartice D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šaj Petr 1:3, Slavík Dušan 3:1, Jureček Zdeněk 4:0, Uherka Jaroslav 1:3, body hostů: Nárovec Petr 3:1, Blažek Josef 1:3, Blažek David 2:2, Barták Vladimír 1:2, Richter Marian 0:1), TJ Tatran Ruda C - TJ Libina C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimeš Dominik 2:0, Hél Zdeněk 4:0, Diviš Petr 4:0, Remeš Martin 4:0, Bednář Otto 0:2, body hostů: Kožoušek Karel 0:4, Koukol Jiří 1:3, Krepl Zdeněk 1:3, Holoubek Jaromír 0:4), TJ Sokol Klopina - TJ Sokol Nový Malín F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skoumal Jaroslav 1:2, Neubauer Josef 2:2, Havlík Vlastimil 3:0, Král Ladislav 3:1, Fuchs Jan 0:1, Urbášek Miloš 0:1, body hostů: Žalio Marie 0:4, Urban Libor 1:3, Svoboda Pavel 3:1, Drugda Robert 3:1),
17. kolo:
TJ Libina C - TJ Tatran Ruda B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Straka Roman 0:4, Holoubek Jaromír 2:2, Kožoušek Karel 1:3, Babutzký Jiří 0:4, body hostů: Slavík Dušan 4:0, Pavelek Lukáš 2:2, Uherka Jaroslav 4:0, Bielik Milan 3:1), KS Lišnice D - TTC Úsov C. 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vykydal Jan st. 3:1, Novák Milan 1:3, Zacpal Pavel 4:0, Melcher Martin 4:0, body hostů: Hýbl Tomáš 2:2, Husárek Radim 0:4, Husárek Josef 1:3, Nedvěd Jakub 1:3), KST Boršov - Linhartice D - TJ Libina B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nárovec Petr 3:1, Blažek David 4:0, Blažek Josef 4:0, Barták Vladimír 2:0, Richter Marian 0:2, body hostů: Sobotka Milan 1:3, Přecechtěl Jaroslav 1:3, Čikl Pavel 1:3, Mrlina Jiří 0:4),
18. kolo:
TJ Sokol Nový Malín F - TJ Tatran Ruda B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kargerová Tereza 0:4, Žalio Marie 0:4, Drugda Robert 2:2, Svoboda Pavel 4:0, body hostů: Bielik Milan 2:1, Jureček Zdeněk 3:1, Šaj Petr 3:1, Slavík Dušan 2:2, Uherka Jaroslav 0:1), KST Boršov - Linhartice D - TTC Úsov C. 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nárovec Petr 3:1, Blažek Josef 4:0, Blažek David 4:0, Barták Vladimír 2:0, Richter Marian 1:1, body hostů: Hýbl Tomáš 1:3, Husárek Radim 1:3, Husárek Josef 0:4, Nedvěd Jakub 0:4), KS Lišnice D - TJ Libina B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykydal Jan st. 1:3, Novák Milan 1:3, Zacpal Pavel 0:4, Melcher Martin 3:1, body hostů: Sobotka Milan 4:0, Čikl Pavel 3:1, Přecechtěl Jaroslav 3:1, Mrlina Jiří 1:3),
19. kolo:
TTC Úsov C. - TJ Libina C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hýbl Tomáš 4:0, Husárek Josef 3:1, Husárek Radim 4:0, Nedvěd Jakub 1:3, body hostů: Krepl Zdeněk 1:3, Holoubek Jaromír 1:3, Kožoušek Karel 2:2, Babutzký Jiří 0:4), TJ Libina B - TJ Sokol Nový Malín F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobotka Milan 2:2, Čikl Pavel 2:2, Mrlina Jiří 2:2, Přecechtěl Jaroslav 3:1, body hostů: Drugda Robert 2:2, Žalio Marie 0:4, Urban Libor 2:2, Svoboda Pavel 3:1), TJ Tatran Ruda B - TJ Sokol Klopina 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šaj Petr 3:1, Pavelek Lukáš 0:2, Jureček Zdeněk 4:0, Slavík Dušan 4:0, Uherka Jaroslav 0:2, body hostů: Skoumal Jaroslav 1:3, Neubauer Josef 1:3, Král Ladislav 2:2, Havlík Vlastimil 1:3),
20. kolo:
TJ Libina B - TJ Libina C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrlina Jiří 3:1, Čikl Pavel 4:0, Přecechtěl Jaroslav 4:0, Sobotka Milan 3:1, body hostů: Holoubek Jaromír 0:4, Krepl Zdeněk 0:4, Kožoušek Karel 2:2, Straka Roman 0:4), TTC Úsov C. - TJ Sokol Nový Malín F 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hýbl Tomáš 4:0, Husárek Josef 1:3, Husárek Radim 2:2, WO 0:5, body hostů: Žalio Marie 1:2, Drugda Robert 2:1, Žalio Jana 0:3, Svoboda Pavel 2:1, WO 5:0), TJ Tatran Ruda B - TJ Tatran Ruda C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavelek Lukáš 2:2, Jureček Zdeněk 3:1, Uherka Jaroslav 1:3, Šaj Petr 3:1, body hostů: Klimeš Dominik 1:3, Račák Jiří 1:3, Diviš Petr 4:0, Bednář Otto 1:3),
21. kolo:
TJ Sokol Klopina - TTC Úsov C. 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Ladislav 3:1, Havlík Vlastimil 2:2, Neubauer Josef 2:1, Skoumal Jaroslav 4:0, Urbášek Miloš 0:1, body hostů: Hýbl Tomáš 2:2, Husárek Radim 1:3, Husárek Josef 1:3, Nedvěd Jakub 1:3), TJ Tatran Ruda C - TJ Libina B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Dominik 2:2, Račák Jiří 4:0, Remeš Martin 2:2, Diviš Petr 2:2, body hostů: Sobotka Milan 2:2, Čikl Pavel 1:3, Mrlina Jiří 0:4, Přecechtěl Jaroslav 3:1), TJ Libina C - KS Lišnice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krepl Zdeněk 0:4, Kožoušek Karel 1:3, Holoubek Jaromír 0:4, Babutzký Jiří 0:4, body hostů: Vykydal Jan st. 3:1, Hanousek Jan 4:0, Michal Karel 4:0, Novák Milan 4:0), TJ Sokol Nový Malín F - KST Boršov - Linhartice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Libor 2:2, Drugda Robert 3:1, Svoboda Pavel 4:0, Žalio Marie 1:3, body hostů: Barták Vladimír 2:2, Blažek Josef 2:2, Nárovec Petr 2:2, Richter Marian 0:4),
22. kolo:
TJ Tatran Ruda C - TTC Úsov C. 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimeš Dominik 4:0, Diviš Petr 4:0, Remeš Martin 4:0, Hél Zdeněk 4:0, body hostů: Hýbl Tomáš 0:4, Husárek Radim 0:4, Husárek Josef 0:4, Nedvěd Jakub 0:4), TJ Sokol Klopina - TJ Libina B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Ladislav 4:0, Havlík Vlastimil 1:3, Neubauer Josef 0:3, Skoumal Jaroslav 2:2, Fuchs Jan 1:0, body hostů: Sobotka Milan 2:2, Čikl Pavel 3:1, Mrlina Jiří 1:3, Přecechtěl Jaroslav 2:2), TJ Sokol Nový Malín F - KS Lišnice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kargerová Tereza 0:4, Drugda Robert 3:1, Svoboda Pavel 3:1, Urban Libor 3:1, body hostů: Hanousek Jan 4:0, Novák Milan 1:3, Vykydal Jan ml. 1:3, Vykydal Jan st. 1:3), TJ Libina C - KST Boršov - Linhartice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krepl Zdeněk 1:3, Holoubek Jaromír 1:3, Kožoušek Karel 1:3, Straka Roman 1:3, body hostů: Blažek David 3:1, Nárovec Petr 3:1, Barták Vladimír 2:0, Blažek Josef 2:2, Richter Marian 2:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy