Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Prostějov - 2020-2021 - Regionální přebor
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Hájek Svatopluk1969TJ Sokol Ondratice C4 (3:1)15381515,31-6
Elo statistiky
2.
Gottwald Tomáš1972KST Ohrozim4 (2:2)14951490,43-6
Elo statistiky
3.
Franc Pavel1960Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B6 (6:0)14811481,396
Elo statistiky
4.
Knichal Martin1977SDH Dětkovice4 (3:1)14701477,96-9
Elo statistiky
5.
Sedláček Petr1964SDH Dětkovice4 (4:0)14561461,666
Elo statistiky
6.
Pírek Lukáš1993Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B4 (4:0)14411433,558
Elo statistiky
7.
Ošlejšek Ladislav1969Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B6 (6:0)14391446,7510
Elo statistiky
8.
Gregor Michal1981TJ Sokol Brodek u Prostějova4 (2:2)14291443,92-15
Elo statistiky
9.
Zich Petr st.1961TJ Sokol Ondratice C4 (2:2)14211434,57-15
Elo statistiky
10.
Korda Jiří1962SDH Dětkovice4 (3:1)14011398,76-7
Elo statistiky
11.
Šteigl Šimon2005TJ Sokol Čechovice D4 (4:0)13771364,1517
Elo statistiky
12.
Koutný Jaroslav2000TJ Sokol Čechy pod Kosířem7 (4:3)13531351,5613
Elo statistiky
13.
Dostál Jaromír1951TJ Sokol Ondratice C4 (2:2)13331358,76-6
Elo statistiky
14.
Daněček Zdeněk1962TJ Sokol Otaslavice B12 (5:7)13171335,78-24
Elo statistiky
15.
Kořínek Petr1972TJ Sokol Otaslavice B12 (8:4)13141277,5222
Elo statistiky
16.
Kubalčík Jan1972Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B4 (3:1)13101306,726
Elo statistiky
17.
Dvorský Dušan1966TJ Sokol Čechy pod Kosířem8 (3:5)13071311,939
Elo statistiky
18.
Krátký Jaroslav1958TJ Sokol Otaslavice B12 (6:6)13061307,94-8
Elo statistiky
19.
Dofek Luboš1967TJ Sokol Otaslavice A12 (9:3)13061281,632
Elo statistiky
20.
Širila Jaroslav1985TJ Sokol Brodek u Prostějova4 (4:0)12771220,3928
Elo statistiky
21.
Kadlčík Vlastimil1976TJ Sokol Otaslavice A12 (7:5)12651236,3330
Elo statistiky
22.
Daněček Lukáš1990TJ Sokol Otaslavice A12 (3:9)12611308,12-41
Elo statistiky
23.
Krátký Jan1994TJ Sokol Otaslavice A12 (1:11)12491266,02-54
Elo statistiky
24.
Jelínek Karel1965TJ Sokol Brodek u Prostějova4 (3:1)12311231,9818
Elo statistiky
25.
Trnkal Pavel1963KST Ohrozim4 (1:3)12131192,4115
Elo statistiky
26.
Švécarová Pavla1984TJ Sokol Brodek u Prostějova4 (2:2)12041191,338
Elo statistiky
27.
Snášel Petr1974Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B4 (2:2)11941204,931
Elo statistiky
28.
Vysloužil Oldřich ml.1995Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B6 (3:3)11621167,3519
Elo statistiky
29.
Tesárek Pavel1973TJ Sokol Čechy pod Kosířem8 (0:8)11111124,84-12
Elo statistiky
30.
Bartoš Miroslav1968KST Ohrozim4 (0:4)10731068,490
Elo statistiky
31.
Horna Michal1999TJ Sokol Otaslavice B12 (1:11)10661075,18
Elo statistiky
32.
Kořenek Martin1975TJ Sokol Čechy pod Kosířem6 (0:6)10111027,99-1
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy.
Elo statistiky
1.
Petyrek Vladislav ml.1985SDH Dětkovice2 (2:0)14981512,762
Elo statistiky
2.
Kolík Petr1965TJ Sokol Čechovice D2 (2:0)14881489,693
Elo statistiky
3.
Milar Martin1990TJ Sokol Ondratice C3 (3:0)14811474,417
Elo statistiky
4.
Šťastný Petr1973TJ Sokol Čechovice D3 (3:0)14731490,783
Elo statistiky
5.
Oplocký Petr ml.1989TJ Sokol Němčice nad Hanou B3 (0:3)13521376,95-15
Elo statistiky
6.
Piňos Zbyněk1972KST Ohrozim3 (2:1)13371342,0720
Elo statistiky
7.
Válek Jiří1965TJ Sokol Němčice nad Hanou B3 (1:2)13121320,090
Elo statistiky
8.
Hybl Martin1995SDH Dětkovice2 (1:1)12791237,52-3
Elo statistiky
9.
Diviš Marek1976TJ Sokol Němčice nad Hanou B3 (0:3)12731261,79-5
Elo statistiky
10.
Fréhar Jan1983TJ Sokol Čechovice D3 (1:2)12611272,91-2
Elo statistiky
11.
Coufalík Jaroslav1973TJ Sokol Němčice nad Hanou B3 (1:2)12211224,827
Elo statistiky
12.
Zavadil Roman1971TJ Sokol Čechy pod Kosířem3 (0:3)11801188,5-3
Elo statistiky
13.
Novák Petr1972Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko B2 (1:1)11791180,667

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy