Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - KSST Pardubický - Muži - 2020-2021
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Dostál Jan2002KST SK US Steinerová Choceň8 (8:0)19401952,94
Elo statistiky
2.
Charvát Ondřej1996TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.6 (6:0)18971889,94
Elo statistiky
3.
Nastoupil Petr1990TJ Sokol Mistrovice19 (15:4)18601870,39
Elo statistiky
4.
Táborský Jiří1976TJ Jiskra Holice,z.s.7 (7:0)18511824,18
Elo statistiky
5.
Kaplan Vojtěch1996TJ Sokol Mistrovice19 (14:5)18451858,94
Elo statistiky
6.
Dalecký Petr1966TTC Hlinsko13 (12:1)18431840,85
Elo statistiky
7.
Řezníček David1983TTC Hlinsko13 (13:0)18351810,09
Elo statistiky
8.
Křepelka Tomáš1968Orel jednota Vysoké Mýto16 (12:4)18341818,12
Elo statistiky
9.
Janák Martin1966Table Tennis Club Ústí nad Orlicí15 (11:4)18281827,52
Elo statistiky
10.
Čopián Štefan1954Table Tennis Club Ústí nad Orlicí15 (12:3)18211819,14
Elo statistiky
11.
Bělohlav Karel1973TJ Loko Pardubice z.s.8 (6:2)18151814,01
Elo statistiky
12.
Netolický Lukáš1975TTC Skuteč17 (13:4)18121812,09
Elo statistiky
13.
Koubek René1974TJ Jiskra Holice,z.s.13 (9:4)18081808,37
Elo statistiky
14.
Svojanovský Radim2002Table Tennis Club Ústí nad Orlicí15 (12:3)17981791,8
Elo statistiky
15.
Netolický Tomáš1984KST Linea Chrudim15 (10:5)17931778,39
Elo statistiky
16.
Voženílek Martin1975TJ Loko Pardubice z.s.8 (6:2)17891789,8
Elo statistiky
17.
Malinský Tomáš1982KST Linea Chrudim16 (8:8)17771793,66
Elo statistiky
18.
Štantejský Ondřej1979TTC Skuteč18 (14:4)17751767,22
Elo statistiky
19.
Šesták Radek1979TJ Jiskra Litomyšl,z.s.7 (3:4)17741805,29
Elo statistiky
20.
Dočekal Tomáš1994KST Linea Chrudim8 (7:1)17731760,01
Elo statistiky
21.
Procházka Jiří1968Table Tennis Club Ústí nad Orlicí8 (3:5)17591785
Elo statistiky
22.
Pytlík Jiří1969TJ Loko Pardubice z.s.17 (16:1)17591758,41
Elo statistiky
23.
Volhejn Dan2006TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.15 (11:4)17571741,06
Elo statistiky
24.
Kadleček Radomír1969TJ Loko Pardubice z.s.8 (6:2)17551740,06
Elo statistiky
25.
Adamec Václav1972Orel jednota Orlice9 (8:1)17521746,71
Elo statistiky
26.
Ecler Michal1973TJ Loko Pardubice z.s.11 (7:4)17431735,03
Elo statistiky
27.
Šindelář Pavel1965KST Linea Chrudim13 (4:9)17301759,9
Elo statistiky
28.
Socha Zdeněk1964TJ Jiskra Holice,z.s.14 (8:6)17241716,35
Elo statistiky
29.
Flodr Tomáš1978TJ Jiskra Litomyšl,z.s.11 (8:3)17221728,52
Elo statistiky
30.
Polanský Jiří1973TTC Hlinsko24 (18:6)17221710,76
Elo statistiky
31.
Patka Václav1982Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová9 (3:6)17211738,97
Elo statistiky
32.
Mrva Milan1974TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.18 (10:8)17181726,08
Elo statistiky
33.
Kalandra Miloslav ml.1973TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.11 (5:6)17141725,41
Elo statistiky
34.
Hýbl Tomáš1967Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová8 (3:5)17091731,76
Elo statistiky
35.
Wagner Max Richard2005TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.6 (4:2)17091678,1
Elo statistiky
36.
Syrový Vojtěch1997Tělovýchovná jednota Sokol Sudslava8 (6:2)17051705,35
Elo statistiky
37.
Hortlík Tomáš1999Table Tennis Club Ústí nad Orlicí9 (3:6)17041716,54
Elo statistiky
38.
Volhejn Jan1976TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.6 (2:4)17031720,66
Elo statistiky
39.
Seďa Jakub1989TJ Sokol Mistrovice16 (7:9)17031681,35
Elo statistiky
40.
Wávra Pavel1966Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová12 (8:4)17021694,1
Elo statistiky
41.
Hýbl Jan1999Orel jednota Vysoké Mýto15 (4:11)16961725,57
Elo statistiky
42.
Maděra Jaroslav1960TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.17 (6:11)16891692,66
Elo statistiky
43.
Dvořák Martin1988Orel jednota Vysoké Mýto23 (11:12)16871712,16
Elo statistiky
44.
Doležal Tomáš1997Table Tennis Club Ústí nad Orlicí15 (8:7)16861698,08
Elo statistiky
45.
Kosek Petr1986TTC Hlinsko22 (12:10)16831681,31
Elo statistiky
46.
Kantorek Jiří1969Table Tennis Club Ústí nad Orlicí8 (3:5)16821701,22
Elo statistiky
47.
Hanousek Ondřej1988TJ Sokol Chrudim8 (6:2)16791685,2
Elo statistiky
48.
Hájek Ladislav1965Table Tennis Club Ústí nad Orlicí12 (4:8)16771691,51
Elo statistiky
49.
Dostálek Jaroslav1973Tělovýchovná jednota Sokol Sudslava7 (5:2)16751680,88
Elo statistiky
50.
Jirout Vojtěch2007TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.29 (23:6)16731656,29
Elo statistiky
51.
Češka Roman1971TJ Spartak Polička,z.s.9 (6:3)16721675,96
Elo statistiky
52.
Langr Lukáš1997TJ Lanškroun24 (11:13)16641652,05
Elo statistiky
53.
Hubálek Zdeněk1971Orel jednota Orlice10 (8:2)16531641,9
Elo statistiky
54.
Ulrich Ondřej2003TJ Spartak Polička,z.s.23 (14:9)16501653,53
Elo statistiky
55.
Fišer Lukáš1980Orel jednota Vysoké Mýto21 (8:13)16471668,09
Elo statistiky
56.
Víšek Roman1987TJ Jiskra Holice,z.s.11 (7:4)16461655,01
Elo statistiky
57.
Vraštil Lukáš1986TJ Jiskra Holice,z.s.9 (4:5)16451646,31
Elo statistiky
58.
Vojnar Jiří1987Orel jednota Vysoké Mýto8 (4:4)16421647,12
Elo statistiky
59.
Bartošík Lubomír1982TJ Svitavy10 (7:3)16401639,84
Elo statistiky
60.
Novák Aleš1985Table Tennis Club Ústí nad Orlicí8 (6:2)16371610,45
Elo statistiky
61.
Bureš Jaroslav1965TJ Sokol Chrudim7 (5:2)16361629,45
Elo statistiky
62.
Rulík Jiří1972TJ Sokol Chrudim7 (6:1)16351642,48
Elo statistiky
63.
Vybíral Jakub1998TJ Lanškroun17 (12:5)16331596,74
Elo statistiky
64.
Jányš Ondřej1988TJ Lanškroun24 (9:15)16311614,36
Elo statistiky
65.
Polach Miroslav1988KST Linea Chrudim6 (2:4)16261655,45
Elo statistiky
66.
Černík Jan2005TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.25 (18:7)16231645,85
Elo statistiky
67.
Plíva Roman1982Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová20 (5:15)16211661,13
Elo statistiky
68.
Novotný Luboš1979TJ Tesla Pardubice6 (1:5)16191628,76
Elo statistiky
69.
Kristek Patrik2001TJ Lanškroun13 (4:9)16141613,4
Elo statistiky
70.
Valdhans Rudolf1973TJ Jiskra Litomyšl,z.s.11 (6:5)16121598,93
Elo statistiky
71.
Bezdíček Bohumil1973TTC Skuteč8 (2:6)16031591,29
Elo statistiky
72.
Karcol Martin1992TJ Tesla Pardubice9 (2:7)16021611,61
Elo statistiky
73.
Krejčí Robin1996TJ Sokol Mistrovice11 (6:5)16011577,97
Elo statistiky
74.
Bříza Martin1993TTC Hlinsko14 (7:7)16001621,71
Elo statistiky
75.
Synek Martin1973Orel jednota Vysoké Mýto9 (4:5)16001602,29
Elo statistiky
76.
Ševčík Leoš1992TJ Spartak Polička,z.s.10 (7:3)15951574,07
Elo statistiky
77.
Steinmetz Roman1969Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová9 (4:5)15931590,45
Elo statistiky
78.
Dokoupil Marek2001TJ Lanškroun13 (2:11)15891594,96
Elo statistiky
79.
Hrdina Lukáš1991Table Tennis Club Ústí nad Orlicí12 (6:6)15861583,55
Elo statistiky
80.
Sedláček Michal1970USK Pardubice8 (6:2)15851583,18
Elo statistiky
81.
Švancara Miroslav1959TJ Svitavy10 (7:3)15851555,14
Elo statistiky
82.
Ulrych Milan1997Sk Skořenice20 (18:2)15731578,55
Elo statistiky
83.
Kasal Ondřej1979TJ Sokol Přelouč11 (10:1)15731572,84
Elo statistiky
84.
Zelenka Adolf1969TJ Sokol Proseč u Skutče7 (7:0)15701576,61
Elo statistiky
85.
Pohl Pavel st.1975TJ TTC Sedlec8 (7:1)15691555,01
Elo statistiky
86.
Šedaj Jakub1989TJ Sokol Mistrovice12 (3:9)15651583,61
Elo statistiky
87.
Špaňůr Josef1966TJ Loko Pardubice z.s.14 (13:1)15641543,31
Elo statistiky
88.
Wagner Robin Mark2007TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.18 (13:5)15621560,16
Elo statistiky
89.
Absolon Martin1975KST SK US Steinerová Choceň9 (3:6)15611577,7
Elo statistiky
90.
Kolář Michal1965TJ Loko Pardubice z.s.15 (12:3)15541552,13
Elo statistiky
91.
Procházka Adam2001Tělocvičná jednota Sokol Hnátnice12 (6:6)15501576,03
Elo statistiky
92.
Pražák Zdeněk1964Table Tennis Club Ústí nad Orlicí8 (3:5)15501553,94
Elo statistiky
93.
Krupa Michal2003Table Tennis Club Ústí nad Orlicí19 (6:13)15491553,58
Elo statistiky
94.
Vanžura Jakub2001TTC Skuteč7 (1:6)15461559,11
Elo statistiky
95.
Kleiner Marek1989TJ Lanškroun10 (3:7)15431554,81
Elo statistiky
96.
Doubrava Milan1962Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová11 (3:8)15421544,82
Elo statistiky
97.
Beneš Václav1969KST SK US Steinerová Choceň6 (5:1)15421530,53
Elo statistiky
98.
Václavek Michal1975TJ Loko Pardubice z.s.16 (13:3)15361521,2
Elo statistiky
99.
Puchmeltr Michal2004Tělocvičná jednota Sokol Žamberk17 (7:10)15321561,56
Elo statistiky
100.
Chlebeček Marek1991KST Linea Chrudim7 (3:4)15321536,87
Elo statistiky
101.
Valach Přemysl1985Tělovýchovná jednota Sokol Sudslava7 (2:5)15291545,38
Elo statistiky
102.
Trnka Stanislav1977TJ Sokol Borová-Korouhev7 (3:4)15251512,9
Elo statistiky
103.
Miřejovský Jan1961TJ Tesla Pardubice16 (14:2)15251509,87
Elo statistiky
104.
Havrda Martin1979TJ Sokol Přelouč8 (5:3)15221531,18
Elo statistiky
105.
Řeháček Martin1970Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová8 (8:0)15131492,54
Elo statistiky
106.
Suchomel Michael1994Tělocvičná jednota Sokol Žamberk9 (2:7)15111520,22
Elo statistiky
107.
Svojanovský Jakub2005Table Tennis Club Ústí nad Orlicí11 (6:5)15061500,07
Elo statistiky
108.
Kouba Ondřej1984TJ Spartak Sezemice, z.s.7 (3:4)15051507,44
Elo statistiky
109.
Schreiber Michal1992Tělocvičná jednota Sokol Žamberk19 (4:15)15011527,69
Elo statistiky
110.
Kristek Lukáš2002TJ Lanškroun8 (1:7)14991519,24
Elo statistiky
111.
Rudzinski Radek1966TJ Spartak Sezemice, z.s.6 (3:3)14961506,91
Elo statistiky
112.
Krátký Ondřej1981TJ Svitavy9 (4:5)14931474,62
Elo statistiky
113.
Doskočil Martin1973Orel jednota Orlice10 (9:1)14851475,13
Elo statistiky
114.
Roušar Martin1983TJ Sokol Borová-Korouhev11 (5:6)14851470,87
Elo statistiky
115.
Brökl Jan ml.1980Tělocvičná jednota Sokol Žamberk10 (3:7)14811474,11
Elo statistiky
116.
Levai Vojtěch1984TJ Spartak Sezemice, z.s.8 (5:3)14791495,62
Elo statistiky
117.
Novotný Jiří1966TJ TTC Sedlec19 (12:7)14781479,34
Elo statistiky
118.
Kuběnka Radek1967Tělovýchovná jednota Sokol Tatenice20 (17:3)14751444,19
Elo statistiky
119.
Malina Milan1962Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová11 (9:2)14681462,31
Elo statistiky
120.
Kopecký Pavel st.1951TJ Trojovice11 (6:5)14671477,33
Elo statistiky
121.
Sládek Libor1964TJ Sokol Plchovice Sršně12 (9:3)14611455,52
Elo statistiky
122.
Karabec Pavel1970SK TTC Slovan Pardubice, z.s.8 (4:4)14601459,73
Elo statistiky
123.
Herel Miroslav1982Orel jednota Vysoké Mýto14 (6:8)14571478,06
Elo statistiky
124.
Kobulej Vasilij1952TJ Sokol Těchonín13 (11:2)14571458,26
Elo statistiky
125.
Richtr Michal1995Tělocvičná jednota Sokol Žamberk16 (5:11)14551461,09
Elo statistiky
126.
Suchý Jaroslav1967Tělovýchovná jednota Sokol Tatenice15 (11:4)14551441,9
Elo statistiky
127.
Adamec Karel st.1957Orel jednota Orlice11 (7:4)14541485,26
Elo statistiky
128.
Kosek Miroslav1955TJ Sokol Těchonín13 (11:2)14541448,94
Elo statistiky
129.
Suchomel Petr1986Tělocvičná jednota Sokol Lukavice10 (7:3)14501452,56
Elo statistiky
130.
Netolický Lukáš ml.2002TTC Skuteč17 (6:11)14501441,33
Elo statistiky
131.
Kalhous Vlastimil1953TJ Tesla Pardubice16 (13:3)14481435,47
Elo statistiky
132.
Flídr Adam2005KST SK US Steinerová Choceň6 (4:2)14471470,44
Elo statistiky
133.
Prusek Ondřej1974USK Pardubice8 (2:6)14441458,87
Elo statistiky
134.
Štefl Václav1979TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.6 (5:1)14411427,73
Elo statistiky
135.
Schwedler Josef1968TJ Sokol Borová-Korouhev7 (0:7)14381461,95
Elo statistiky
136.
Krejčí Vladimír1962TJ Sokol Chrudim6 (2:4)14351447,18
Elo statistiky
137.
Stryka Václav1952Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.7 (5:2)14351434,93
Elo statistiky
138.
Stejskal Jan1999Orel jednota Vysoké Mýto10 (5:5)14341458,23
Elo statistiky
139.
Prášek Zbyněk1979TJ Sokol Proseč u Skutče6 (5:1)14341435,36
Elo statistiky
140.
Kos Jiří1965Tělocvičná jednota Sokol Lukavice9 (6:3)14341431,69
Elo statistiky
141.
Floner Václav1960TJ Sokol Přelouč11 (4:7)14281461,67
Elo statistiky
142.
Bečka Jaromír1964Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.7 (5:2)14271426,23
Elo statistiky
143.
Roušar Michal1991TJ Sokol Borová-Korouhev6 (2:4)14251422,06
Elo statistiky
144.
Záleský Martin2007DTJ Hradec Králové13 (3:10)14241424,77
Elo statistiky
145.
Černík Jaromír1969TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.6 (4:2)14211430,1
Elo statistiky
146.
Hrubeš Ladislav1957TJ TTC Sedlec21 (18:3)14161420,24
Elo statistiky
147.
Kurka Michal1962TJ Sokol Dolní Ředice, z.s.10 (5:5)14151418,49
Elo statistiky
148.
Zavoral Zdeněk1956Klub stolního tenisu Rabštejnská Lhota z.s.7 (4:3)14121408,25
Elo statistiky
149.
Marek Jaroslav1952TJ Lanškroun15 (7:8)14121403,26
Elo statistiky
150.
Makalouš Vladimír1955TJ Tesla Pardubice16 (11:5)14121388,04
Elo statistiky
151.
Škoda Jan1971TTC Luže6 (5:1)14111405,19
Elo statistiky
152.
Rybka Robert1978Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová14 (5:9)14091426,53
Elo statistiky
153.
Vybíral Roman1965TJ Lanškroun6 (1:5)14091412,08
Elo statistiky
154.
Pospíšil Tomáš st.1965TJ Jiskra Králíky9 (5:4)14031385,6
Elo statistiky
155.
Valach Josef1958Tělovýchovná jednota Sokol Sudslava11 (8:3)14021393,63
Elo statistiky
156.
Krejčí Tomáš st.1967TJ Sokol Mistrovice6 (3:3)13991407,24
Elo statistiky
157.
Kadlec Vladimír1948TJ Sokol Rosice nad Labem12 (6:6)13991380,03
Elo statistiky
158.
Nešetřil Jaroslav1978TJ Sokol Dolní Ředice, z.s.11 (4:7)13941408,26
Elo statistiky
159.
Hořeňovský David1983TJ Spartak Sezemice, z.s.7 (2:5)13831396,54
Elo statistiky
160.
Theodor Daniel1993TJ Jiskra Holice,z.s.7 (4:3)13771377
Elo statistiky
161.
Ulrych Miloš st.1962Sk Skořenice18 (11:7)13771361,36
Elo statistiky
162.
Novák Vojtěch1996TTC Skuteč15 (6:9)13761374,25
Elo statistiky
163.
Krupka Jan1998TTC Skuteč13 (6:7)13761360,23
Elo statistiky
164.
Málek Jiří nejml.2002TJ Jiskra Holice,z.s.15 (8:7)13741382,61
Elo statistiky
165.
Ducheček Petr ml.1974TJ Sokol Radčice7 (6:1)13741370,73
Elo statistiky
166.
Novák Václav1995TJ Lanškroun7 (4:3)13741366,18
Elo statistiky
167.
Skalický Jiří1957Orel jednota Orlice7 (6:1)13711343,7
Elo statistiky
168.
Drábek Jiří1965Tělovýchovná jednota Sokol Sudslava7 (3:4)13691368,88
Elo statistiky
169.
Stejskal Jan1970Tělocvičná jednota Sokol Líšnice6 (5:1)13691368,24
Elo statistiky
170.
Theodor Jiří1963TJ Jiskra Holice,z.s.15 (10:5)13681360,57
Elo statistiky
171.
Šeda Ondřej2000TJ Sokol Plchovice Sršně12 (9:3)13661319,24
Elo statistiky
172.
Rulík Jiří1944TJ Markovice6 (1:5)13621376,97
Elo statistiky
173.
Doležel Daniel1998TJ Lanškroun8 (1:7)13621364,91
Elo statistiky
174.
Pitaš Jiří ml.1984TJ Spartak Sezemice, z.s.12 (5:7)13621357,93
Elo statistiky
175.
Andrlík Tomáš1979TJ Jiskra Holice,z.s.22 (9:13)13611355,32
Elo statistiky
176.
Beneš Jindřich1967Orel jednota Orlice10 (5:5)13601361,73
Elo statistiky
177.
Havel Břetislav1965Tělocvičná jednota Sokol Žamberk12 (5:7)13601347,76
Elo statistiky
178.
Horníček Lubomír1958TJ Sokol Těchonín7 (5:2)13571361,15
Elo statistiky
179.
Hemerka Jiří1961TJ Loko Pardubice z.s.7 (3:4)13571355,93
Elo statistiky
180.
Hrubý Ivo1973TTC Luže6 (2:4)13571351,87
Elo statistiky
181.
Vyšohlíd Antonín1956TJ Jiskra Králíky6 (1:5)13561372,85
Elo statistiky
182.
Hloušek Robert1972TJ Sokol Dolní Ředice, z.s.12 (4:8)13551374,62
Elo statistiky
183.
Žďárek Milan1962TJ Sokol Dolní Ředice, z.s.12 (4:8)13531336,95
Elo statistiky
184.
Fangl Jiří1974TJ Sokol Řetová8 (8:0)13521343,99
Elo statistiky
185.
Křičenský Pavel1996TJ Trojovice10 (7:3)13521337,66
Elo statistiky
186.
Janků Jaroslav1946TJ TTC Sedlec13 (6:7)13511328,11
Elo statistiky
187.
Černý Vít1985TJ Sokol Přelouč14 (10:4)13501329,6
Elo statistiky
188.
Firich Ladislav1948TJ Tesla Pardubice16 (12:4)13461355,22
Elo statistiky
189.
Melezínek Josef1962TJ Sokol Radčice7 (4:3)13431338,83
Elo statistiky
190.
Pokorný Radek1972TJ Sokol Radčice7 (3:4)13421350,54
Elo statistiky
191.
Salavec Luboš1955SK TTC Slovan Pardubice, z.s.8 (2:6)13411365,7
Elo statistiky
192.
Bělohlávek Luboš1972Sk Skořenice18 (8:10)13411331,02
Elo statistiky
193.
Nežádal Karel1961TJ TTC Sedlec13 (3:10)13391357,48
Elo statistiky
194.
Lohynský Milan1965TJ Jiskra Králíky6 (1:5)13391352,68
Elo statistiky
195.
Dostálek Petr1967Tělocvičná jednota Sokol Lukavice12 (4:8)13371349,7
Elo statistiky
196.
Jelínek Tomáš1995TJ Trojovice8 (3:5)13361331,88
Elo statistiky
197.
Herynek František1990TJ Sokol Proseč u Skutče6 (4:2)13341332,47
Elo statistiky
198.
Knápek Jaroslav1978Tělovýchovná jednota Sokol Tatenice11 (5:6)13331344,07
Elo statistiky
199.
Kristek Pavel1963Tělovýchovná jednota Sokol Tatenice20 (6:14)13311339,1
Elo statistiky
200.
Jirout Rostislav1989TJ Trojovice6 (3:3)13281315,08

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy