Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - KSST Ústecký - Muži - 2020-2021
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Hybler Martin1981KST Apollo Ústí nad Labem z.s.16 (12:4)18491841,26
Elo statistiky
2.
Matas Jan1988SKST Děčín, z.s.13 (12:1)18471839,72
Elo statistiky
3.
Franěk Tomáš1975TJ Sokol Filipov8 (7:1)18451837,18
Elo statistiky
4.
Šmucr Jiří1971Klub stolního tenisu Jirkov z.s.7 (6:1)18421831,27
Elo statistiky
5.
Beránek Miroslav1965Table tenis club Litvínov z. s.8 (6:2)18221830,98
Elo statistiky
6.
Malý Michal1999Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s23 (22:1)18221804,58
Elo statistiky
7.
Bartes Petr1974Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.15 (11:4)18091802,54
Elo statistiky
8.
Keller Filip2003Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.10 (7:3)17901780,82
Elo statistiky
9.
Svěchota Vojtěch1993SKST Děčín, z.s.9 (6:3)17841790,92
Elo statistiky
10.
Peterka Milan ml.1986Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.15 (12:3)17841780,73
Elo statistiky
11.
Macháček Jiří1972Sokol Horní Jiřetín6 (4:2)17701769,72
Elo statistiky
12.
Fiklík Michael1991KST Apollo Ústí nad Labem z.s.12 (6:6)17681762,28
Elo statistiky
13.
Kubelka Jan1980Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s13 (9:4)17651755,66
Elo statistiky
14.
Černý Jaroslav1974Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.7 (3:4)17641771,73
Elo statistiky
15.
Luňák Radek1989Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.14 (8:6)17631803,43
Elo statistiky
16.
Zedník Josef1987Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem z.s.6 (3:3)17511769,38
Elo statistiky
17.
Reichl Jaroslav ml.1992Tělocvičná jednota Sokol Lenešice6 (4:2)17501753,9
Elo statistiky
18.
Rambousek Jiří ml.1988TJ Sokol Filipov8 (4:4)17481757,2
Elo statistiky
19.
Hejč Antonín st.1963Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.10 (6:4)17481734,59
Elo statistiky
20.
Rúža David1974Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.7 (5:2)17441735,92
Elo statistiky
21.
Kastner Milan1961Table tenis club Litvínov z. s.6 (3:3)17411754,65
Elo statistiky
22.
Dudek Jaroslav1971SK Štětí15 (13:2)17401740,96
Elo statistiky
23.
Mašek Lubomír1965TJ Slavoj Krásné Březno16 (14:2)17381741,98
Elo statistiky
24.
Hofmann Martin ml.1993Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s20 (12:8)17371757,14
Elo statistiky
25.
Držálek Jan1958Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s21 (16:5)17371745,01
Elo statistiky
26.
Görner Darin1968Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.14 (12:2)17351733,28
Elo statistiky
27.
Klouček Luboš ml.1985Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.15 (9:6)17351721,23
Elo statistiky
28.
Vích Luděk1967SK TTC Duchcov25 (21:4)17261724,42
Elo statistiky
29.
Rovner Antonín1980Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.7 (2:5)17211723,33
Elo statistiky
30.
Feifrlík Marcel1973Klub stolního tenisu Jirkov z.s.13 (9:4)17201708,95
Elo statistiky
31.
Kročák Milan1963Tělovýchovná jednota Sokol Bořislav z.s.8 (8:0)17141712,75
Elo statistiky
32.
Boháč Dominik1992KST Apollo Ústí nad Labem z.s.8 (4:4)17121707,59
Elo statistiky
33.
Pospíšil Václav1967Table Tennis Club Litoměřice, z.s.13 (6:7)17081708,16
Elo statistiky
34.
Hrnčál Miroslav1954Klub stolního tenisu Jirkov z.s.13 (6:7)17071716,13
Elo statistiky
35.
Soutner Václav st.1963Klub stolního tenisu Libědice, spolek14 (14:0)17071694,81
Elo statistiky
36.
Šťovíček Petr1975Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.9 (5:4)16931687,96
Elo statistiky
37.
Kövér Lubomír1975SK TTC Duchcov17 (15:2)16891665,12
Elo statistiky
38.
Krejčí Ladislav1994Klub stolního tenisu Jirkov z.s.12 (5:7)16881684,35
Elo statistiky
39.
Chrvala Radovan1987Table Tennis Club Litoměřice, z.s.9 (1:8)16851718,29
Elo statistiky
40.
Ledvina Vilém1961Tělocvičná jednota Sokol Lenešice8 (7:1)16851692,7
Elo statistiky
41.
Hampejs Vladislav1964SKST Děčín, z.s.13 (6:7)16801684,68
Elo statistiky
42.
Růžička Jiří1975Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.7 (5:2)16721652,85
Elo statistiky
43.
Budinský Petr1979KST Apollo Ústí nad Labem z.s.7 (2:5)16711682,38
Elo statistiky
44.
Záruba David2002Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.8 (4:4)16661667,02
Elo statistiky
45.
Vaník Jiří ml.1987Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.26 (17:9)16561661,5
Elo statistiky
46.
Weichart Martin1977TJ Slavoj Krásné Březno15 (10:5)16551646,4
Elo statistiky
47.
Fiala Dušan1963Tělocvičná jednota Sokol Lenešice8 (7:1)16521650,07
Elo statistiky
48.
Schmoranz Pavel2002Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.29 (18:11)16521640,46
Elo statistiky
49.
Jelínek Šimon1996Klub stolního tenisu Jirkov z.s.11 (8:3)16511639,67
Elo statistiky
50.
Kabelka Jakub2009KST Apollo Ústí nad Labem z.s.19 (17:2)16431621,89
Elo statistiky
51.
Kotrba Luděk1972Klub stolního tenisu Jirkov z.s.14 (9:5)16421629,1
Elo statistiky
52.
Cinibulk Miloš1974TTC Roudnice8 (8:0)16411635,35
Elo statistiky
53.
Veselý Petr1977Klub stolního tenisu Jirkov z.s.27 (15:12)16401654,47
Elo statistiky
54.
Martinovský Vít1975Tělovýchovná jednota Smolnice8 (7:1)16401647,09
Elo statistiky
55.
Sučík Jan1998Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s17 (14:3)16381654,67
Elo statistiky
56.
Průša Dominik1994TJ Sever Žatec, z.s.7 (1:6)16371658,16
Elo statistiky
57.
Dvořák Martin1991SK Štětí15 (10:5)16321630,58
Elo statistiky
58.
Stehlík Petr1988Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.14 (7:7)16311619,68
Elo statistiky
59.
Hofreiter Zdeněk1963TJ Sever Žatec, z.s.6 (1:5)16291637,18
Elo statistiky
60.
Průša Vojtěch1995Klub stolního tenisu Jirkov z.s.20 (14:6)16281628,9
Elo statistiky
61.
Krejčí Karel1966TJ Sever Žatec, z.s.6 (1:5)16271639,06
Elo statistiky
62.
Zlatohlávek Jaroslav1963Tělocvičná jednota Sokol Lenešice6 (0:6)16261646,45
Elo statistiky
63.
Beran Jakub1995Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.8 (6:2)16261626
Elo statistiky
64.
Brhovský Václav1967Table Tennis Club Litoměřice, z.s.10 (2:8)16201611,19
Elo statistiky
65.
Brdlík František1979T.J. Sokol Terezín8 (7:1)16191612,27
Elo statistiky
66.
Balcar František2004Table Tennis Club Litoměřice, z.s.11 (2:9)16161628,85
Elo statistiky
67.
Žielinský Tomáš1985Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.25 (13:12)16151634,91
Elo statistiky
68.
Dänner Michal1994Klub stolního tenisu Jirkov z.s.19 (13:6)16141609,15
Elo statistiky
69.
Gono Milan1971Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.14 (9:5)16131611,75
Elo statistiky
70.
Burš Pavel1975Table tenis club Litvínov z. s.13 (7:6)16131610,34
Elo statistiky
71.
Filín Jan1961Tělocvičná jednota Sokol Lenešice6 (2:4)16131584,63
Elo statistiky
72.
Skopec Pavel1977TJ Slavoj Krásné Březno15 (9:6)16111614,18
Elo statistiky
73.
Fencl Lukáš1996Table tenis club Litvínov z. s.12 (4:8)16091628,53
Elo statistiky
74.
Šimonek Milan1956Klub stolního tenisu Jirkov z.s.12 (7:5)16091616,09
Elo statistiky
75.
Bláha Radek1983Table tenis club Litvínov z. s.15 (10:5)16091603,96
Elo statistiky
76.
Nechyba Radim2007KST Apollo Ústí nad Labem z.s.18 (10:8)16071617,52
Elo statistiky
77.
Skružný Vratislav1982Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.25 (13:12)16071615,63
Elo statistiky
78.
Neumann Martin1980TJ Sokol Filipov7 (1:6)16041613,21
Elo statistiky
79.
Štika Jiří st.1953Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.13 (5:8)16021606,65
Elo statistiky
80.
Neumann Jan1956TJ Sokol Filipov8 (2:6)15981592,21
Elo statistiky
81.
Sirotek Václav1951TJ Baník Meziboří8 (8:0)15961589,85
Elo statistiky
82.
Hanousek Josef1948SK TTC Duchcov8 (4:4)15951606,06
Elo statistiky
83.
Komárek Jaroslav1966TJ Chemička Ústí nad Labem-oddíl stolní tenis p.s.7 (6:1)15941585,07
Elo statistiky
84.
Maxa Lukáš1984Stolní tenis Baroni Třebívlice, z.s.14 (8:6)15931593,03
Elo statistiky
85.
Bencs Ladislav1986Table tenis club Litvínov z. s.8 (1:7)15921582,82
Elo statistiky
86.
Kučera Lubomír1966Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s14 (12:2)15891586,49
Elo statistiky
87.
Kraus Václav2000Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.8 (5:3)15871588,53
Elo statistiky
88.
Čejka Vratislav1959Table tenis club Litvínov z. s.16 (10:6)15851582,55
Elo statistiky
89.
Röber Jakub1988Sokol Horní Jiřetín17 (11:6)15811585,68
Elo statistiky
90.
Štěpánek Ivan1955Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.12 (6:6)15801575,24
Elo statistiky
91.
Bláha František1952TTC Roudnice8 (8:0)15771593,21
Elo statistiky
92.
Pidrman Petr1969Tělovýchovná jednota Smolnice8 (5:3)15771584,4
Elo statistiky
93.
Žatečka Ladislav1995TJ Slovan Varnsdorf z.s.8 (7:1)15681588,26
Elo statistiky
94.
Stanislav Pavel1975TTC Roudnice7 (4:3)15681576,48
Elo statistiky
95.
Štěpánek Jiří1977Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.14 (5:9)15651585,51
Elo statistiky
96.
Vyskočil Tomáš1965TTC Roudnice11 (6:5)15631567,66
Elo statistiky
97.
Reininger Rostislav1967Tělovýchovná jednota Sokol Bořislav z.s.8 (6:2)15631567,33
Elo statistiky
98.
Stareček Martin1970Tělocvičná jednota Sokol Spořice8 (7:1)15581536,7
Elo statistiky
99.
Městka Petr1998Sportovní klub U Řeky Plzeň15 (3:12)15571603,22
Elo statistiky
100.
Jedlička Karel2008KST Apollo Ústí nad Labem z.s.14 (9:5)15551576,9
Elo statistiky
101.
Pizur Miroslav1965T.J. Sokol Terezín6 (5:1)15521552,84
Elo statistiky
102.
Podařil Petr1995Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.6 (2:4)15511557,37
Elo statistiky
103.
Pejša Otto ml.1967TJ Sever Žatec, z.s.8 (3:5)15481570,28
Elo statistiky
104.
Líska Vladislav1969SK Štětí14 (5:9)15471559,46
Elo statistiky
105.
Hanuš Jiří1971SK Malá Veleň8 (4:4)15461574,82
Elo statistiky
106.
Spurný Antonín ml.1989TTC Roudnice8 (4:4)15461565,16
Elo statistiky
107.
Hanuš Petr1974SK Malá Veleň8 (4:4)15451574,58
Elo statistiky
108.
Cedrych Milan1959SK Štětí16 (9:7)15441545,63
Elo statistiky
109.
Novák Ondřej2005SKST Děčín, z.s.14 (11:3)15391502,32
Elo statistiky
110.
Chalupa Radek1966Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.16 (4:12)15381569,89
Elo statistiky
111.
Soukup Karel1959Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.12 (6:6)15371538,11
Elo statistiky
112.
Schneider Lubor1951TJ Slavoj Krásné Březno6 (5:1)15351537,64
Elo statistiky
113.
Štípek Martin1975SK Malá Veleň8 (6:2)15321523,67
Elo statistiky
114.
Kotrba Petr1982TTC Roudnice11 (8:3)15321517,47
Elo statistiky
115.
Skrbek Zdeněk1958T.J. Sokol Terezín9 (6:3)15311522,25
Elo statistiky
116.
Zápotocký Milan1971TJ Slavoj Krásné Březno11 (7:4)15301532,8
Elo statistiky
117.
Kubovský Zdeněk1987TJ Sever Žatec, z.s.6 (4:2)15291539,68
Elo statistiky
118.
Liška Libor1971TJ Sokol Peruc8 (8:0)15291527,78
Elo statistiky
119.
Jankovič Štěpán1949Table tenis club Litvínov z. s.16 (11:5)15271523,47
Elo statistiky
120.
Dražan Pavel1980SKST Sokol Trnovany8 (4:4)15241527,09
Elo statistiky
121.
Pavlica Jan1963Klub stolního tenisu Jirkov z.s.18 (6:12)15221529,93
Elo statistiky
122.
Demeter Jan1961Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.10 (6:4)15201519,3
Elo statistiky
123.
Drahota David1996Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s10 (7:3)15191519,31
Elo statistiky
124.
Brand Roman st.1964Tělocvičná jednota Sokol Spořice8 (4:4)15171543,7
Elo statistiky
125.
Scháněl Jaroslav1975SK Malá Veleň8 (5:3)15171508,97
Elo statistiky
126.
Kadlec Zdeněk1968TJ Baník Meziboří8 (5:3)15141514
Elo statistiky
127.
Vukliševič Zdeněk st.1956Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.22 (11:11)15121490,05
Elo statistiky
128.
Obr Jaroslav1967TJ Sokol Telce8 (8:0)15081514,74
Elo statistiky
129.
Srp Pavel1974Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.10 (4:6)15071516,15
Elo statistiky
130.
Piskáček Ondřej2004Table tenis club Litvínov z. s.8 (1:7)15051542,27
Elo statistiky
131.
Vaníček Pavel1970Sport team Brozany, z.s.8 (3:5)15051523,72
Elo statistiky
132.
Glajc Martin1994Table tenis club Litvínov z. s.8 (4:4)15041532,43
Elo statistiky
133.
Culek Igor1965Tělovýchovná jednota Klášterec nad Ohří, z.s.8 (3:5)15031526,29
Elo statistiky
134.
Pomej Tomáš1979SK TTC Duchcov18 (13:5)15021488,38
Elo statistiky
135.
Kadlec Michal1980Table tenis club Litvínov z. s.13 (2:11)15011502
Elo statistiky
136.
Lakatoš Roman1976OÚ Blažim8 (7:1)15001502,85
Elo statistiky
137.
Bartl Michal1979Klub stolního tenisu Kadaň, z.s.8 (8:0)14991501,2
Elo statistiky
138.
Brázda Zdeněk1953TJ Slavoj Krásné Březno7 (1:6)14981496,86
Elo statistiky
139.
Cibulka Vladimír1961Tělocvičná jednota Sokol Lenešice8 (4:4)14981491,21
Elo statistiky
140.
Mašek Petr1966SKST Sokol Trnovany8 (2:6)14971511,97
Elo statistiky
141.
Soukup Rudolf1979ST Kopisty11 (6:5)14971501,06
Elo statistiky
142.
Sebránek Jan2004Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.15 (7:8)14971499,03
Elo statistiky
143.
Nedoma Jiří1958SK Štětí11 (5:6)14951505,98
Elo statistiky
144.
Kadlček Lubomír1954Tělovýchovná jednota Sokol Bořislav z.s.8 (4:4)14941489,17
Elo statistiky
145.
Pech Martin st.1980Sokol Horní Jiřetín10 (5:5)14931499,8
Elo statistiky
146.
Vích Josef1962SK TTC Duchcov23 (8:15)14931492,15
Elo statistiky
147.
Cedrych Tomáš1982SK Štětí8 (3:5)14881507,81
Elo statistiky
148.
Fürst Ladislav1973Klub stolního tenisu Jirkov z.s.8 (3:5)14871496,5
Elo statistiky
149.
Svrček Petr1947TJ Chemička Ústí nad Labem-oddíl stolní tenis p.s.6 (6:0)14861435,79
Elo statistiky
150.
Lipiner Petr1965Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.17 (8:9)14831482,81
Elo statistiky
151.
Polanecký Miroslav1963Tělocvičná jednota Sokol Lenešice11 (7:4)14821487,29
Elo statistiky
152.
Kopřiva Aleš1982SK Havran Kryry8 (3:5)14811502,66
Elo statistiky
153.
Sander Miroslav1966SK TTC Duchcov8 (6:2)14801487,86
Elo statistiky
154.
Petržilka Jiří1962Sportovní klub Cítoliby, z.s.8 (4:4)14801470,73
Elo statistiky
155.
Petrlík Josef1964Tělovýchovná jednota Smolnice8 (5:3)14791483,73
Elo statistiky
156.
Laube Robert1974TTC Roudnice9 (4:5)14781487,23
Elo statistiky
157.
Budjač René1957TJ SLOVAN Vejprty12 (8:4)14771505,69
Elo statistiky
158.
Maxa Zdeněk1960Stolní tenis Baroni Třebívlice, z.s.22 (13:9)14771474,97
Elo statistiky
159.
Lorenc František st.1967SK Havran Kryry7 (3:4)14741486,12
Elo statistiky
160.
Sedláček Zdeněk1969TTC Roudnice12 (5:7)14741475,38
Elo statistiky
161.
Pechal Roman1966Tělovýchovná jednota Smolnice8 (8:0)14741468,24
Elo statistiky
162.
Ruta Vladimír1969Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.13 (2:11)14711483,12
Elo statistiky
163.
Lhotský Milan1974Klub stolního tenisu Libědice, spolek14 (6:8)14711476,24
Elo statistiky
164.
Kroc Tomáš1976Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s8 (5:3)14681451,78
Elo statistiky
165.
Peleška Jiří1967TJ Slovan Varnsdorf z.s.8 (4:4)14651448,25
Elo statistiky
166.
Kadlec Daniel2000Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.8 (3:5)14641464
Elo statistiky
167.
Mareš Jan1981SK TTC Duchcov6 (4:2)14641458,55
Elo statistiky
168.
Hruška Miroslav1953Tělocvičná jednota Sokol Lenešice8 (7:1)14621462
Elo statistiky
169.
Mildorf Jiří1956OÚ Výškov8 (7:1)14621453,11
Elo statistiky
170.
Sklenička Jan ml.2001TTC Roudnice7 (3:4)14601468,09
Elo statistiky
171.
Šild Vladimír1958Sport team Brozany, z.s.8 (2:6)14601462,08
Elo statistiky
172.
Štika Jiří ml.1983SK TTC Duchcov15 (8:7)14601451,27
Elo statistiky
173.
Slavík Petr1972T.J. Sokol Terezín7 (5:2)14591432,48
Elo statistiky
174.
Šnajdr Antonín1950Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.24 (13:11)14571469,95
Elo statistiky
175.
Honzík Stanislav1959TJ Chemička Ústí nad Labem-oddíl stolní tenis p.s.7 (4:3)14561455,04
Elo statistiky
176.
Hofmann Martin st.1969Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.6 (2:4)14511450,11
Elo statistiky
177.
Kieswetter Vojtěch st.1964Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.8 (5:3)14511444,61
Elo statistiky
178.
Bernášek Ivan1967Sportovní klub Cítoliby, z.s.8 (2:6)14501461,03
Elo statistiky
179.
Mareš Vladimír1968TJ Lokomotiva Teplice, z.s.12 (10:2)14481426,04
Elo statistiky
180.
Blail Ota1952SK Havran Kryry8 (2:6)14401471,66
Elo statistiky
181.
Šašek Vladimír1961Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.8 (4:4)14401428,11
Elo statistiky
182.
Cipro Petr1962Klub stolního tenisu Jirkov z.s.24 (6:18)14371434,51
Elo statistiky
183.
Šolar Milan1958Stolní tenis Baroni Třebívlice, z.s.8 (5:3)14351431,92
Elo statistiky
184.
Hýsek Stanislav1964Tělocvičná jednota Sokol Verneřice12 (10:2)14331424,13
Elo statistiky
185.
Vaníček Jaroslav ml.1979Sport team Brozany, z.s.8 (3:5)14331410,55
Elo statistiky
186.
Zach Vladimír1954TJ Slavoj Krásné Březno8 (4:4)14321417,13
Elo statistiky
187.
Barták Luboš1966Sportovní klub Dubí, z.s.8 (2:6)14311435,84
Elo statistiky
188.
Hubáček Tomáš1974Sportovní klub Dubí, z.s.8 (1:7)14291437,17
Elo statistiky
189.
Vršovský Tadeáš2009KST Apollo Ústí nad Labem z.s.10 (7:3)14261451,96
Elo statistiky
190.
Zelenka Jan ml.1985TJ Sokol Líšťany8 (8:0)14231423
Elo statistiky
191.
Štross Pavel1974SK Brná, z.s.7 (5:2)14231413,66
Elo statistiky
192.
Mandík Ladislav1974Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.8 (1:7)14221438,31
Elo statistiky
193.
Vondráček Josef1973Sokol Horní Jiřetín11 (4:7)14191438,05
Elo statistiky
194.
Krob Jan1974Sportovní klub Cítoliby, z.s.8 (3:5)14171429,58
Elo statistiky
195.
Brandtl Aleš2004TJ Sever Žatec, z.s.8 (5:3)14171389,07
Elo statistiky
196.
Mikač Jiří1981Sokol Horní Jiřetín19 (10:9)14151418,21
Elo statistiky
197.
Karásek Jiří1961TJ Chemička Ústí nad Labem-oddíl stolní tenis p.s.8 (5:3)14141425,01
Elo statistiky
198.
Žejdlík Martin1977Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.12 (6:6)14141424,67
Elo statistiky
199.
Mach Dalibor1970Tělovýchovná jednota Krupka, z.s.11 (3:8)14141380,48
Elo statistiky
200.
Plečinda Jiří1953TJ Sever Žatec, z.s.12 (4:8)14121421,02

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy