Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - MěSST Ostrava - Muži - 2020-2021
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Korbel Richard1977TT Club Ostrava, z.s.12 (12:0)20432036,41
Elo statistiky
2.
Fabián Tomáš1989Orel jednota Ostrava - Stará Bělá16 (16:0)18041798,94
Elo statistiky
3.
Zeman Karel1983Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava19 (18:1)17361734,49
Elo statistiky
4.
Korbel Karol1948TT Club Ostrava, z.s.20 (18:2)17201723,21
Elo statistiky
5.
Rinka Alfred1959Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice12 (11:1)17081715,93
Elo statistiky
6.
Hájko Marian1964SK Vřesina LT, z.s.15 (14:1)17041690,11
Elo statistiky
7.
Hejl Petr ml.1980TJ Sokol Horní Lhota, z.s.19 (17:2)16891669,29
Elo statistiky
8.
Adamčík Jiří1997TJ Sokol Horní Lhota, z.s.19 (15:4)16531646,4
Elo statistiky
9.
Pecha Pavel1997Salesiánské středisko volného času Don Bosco12 (8:4)16501663,68
Elo statistiky
10.
Cigánek Tomáš1979TT Club Ostrava, z.s.16 (12:4)16321660,41
Elo statistiky
11.
Oborný Dominik1999SK - SVINOV z.s.20 (16:4)16241619,15
Elo statistiky
12.
Reška Vladislav ml.1994Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava20 (16:4)16091603,26
Elo statistiky
13.
Kus Ondřej2000SK - SVINOV z.s.12 (6:6)16021603,09
Elo statistiky
14.
Lysek Tomáš2001SK - SVINOV z.s.32 (26:6)15981576,89
Elo statistiky
15.
Osvald David1990TJ Sokol Hrabůvka, z.s16 (10:6)15921599,67
Elo statistiky
16.
Vavrečka Radomír ml.1971TJ Sokol Hrabůvka, z.s12 (8:4)15861553,94
Elo statistiky
17.
Zajac Radek1976SK Vřesina LT, z.s.12 (6:6)15831605,9
Elo statistiky
18.
Bzonek Martin1984SK Vřesina LT, z.s.15 (12:3)15831579,73
Elo statistiky
19.
Osvald Petr1967TJ Sokol Hrabůvka, z.s16 (11:5)15831579,25
Elo statistiky
20.
Mayrhofer Jindřich1989Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava11 (6:5)15761576,8
Elo statistiky
21.
Chobot Pavel1982Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice8 (4:4)15691577,55
Elo statistiky
22.
Pavlínek Zdeněk1962Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice16 (10:6)15681561,5
Elo statistiky
23.
Pavelek Ondřej2004Orel jednota Ostrava - Stará Bělá11 (11:0)15611546,63
Elo statistiky
24.
Teichmann Tomáš1978TJ Baník Šverma Mariánské Hory12 (6:6)15471555,23
Elo statistiky
25.
Bílý Michal1996Salesiánské středisko volného času Don Bosco16 (10:6)15441555,27
Elo statistiky
26.
Stempak Lukáš2001TJ Sokol Hrabůvka, z.s36 (24:12)15371508,66
Elo statistiky
27.
Juchelka Miroslav1954Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice11 (3:8)15241534,95
Elo statistiky
28.
Velký Dalibor ml.1998TJ Sokol Horní Lhota, z.s.16 (12:4)15221514,55
Elo statistiky
29.
Ščuka Rostislav2001Salesiánské středisko volného času Don Bosco12 (4:8)15201528,91
Elo statistiky
30.
Bartoš Jiří1977Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice15 (4:11)15111513,9
Elo statistiky
31.
Marek Martin1970Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.20 (16:4)15111504,02
Elo statistiky
32.
Jankovič Jan1978Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice31 (15:16)15101529,39
Elo statistiky
33.
Štelar Petr1981Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice12 (3:9)15091548,22
Elo statistiky
34.
Novák Miloš1965TT Club Ostrava, z.s.16 (10:6)15061470,96
Elo statistiky
35.
Topinka Bohumír1951Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice16 (10:6)15031509,88
Elo statistiky
36.
Kursa Jiří1954TJ Sokol Horní Lhota, z.s.19 (10:9)15021492,86
Elo statistiky
37.
Staffin Petr1997Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava12 (6:6)14971501,77
Elo statistiky
38.
Kunz Martin1964Tělocvičná jednota Sokol Ostrava-Proskovice12 (9:3)14911460,81
Elo statistiky
39.
Hinšt František1957Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice15 (10:5)14871483,95
Elo statistiky
40.
Merta Marek1969Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice23 (15:8)14861441,19
Elo statistiky
41.
Milkov Tomáš2003SK - SVINOV z.s.12 (5:7)14831494,8
Elo statistiky
42.
Mončka Petr1962TJ Sokol Hrabůvka, z.s18 (12:6)14831470,08
Elo statistiky
43.
Mihula Radim1962Tělocvičná jednota Sokol Polanka nad Odrou8 (5:3)14821473,55
Elo statistiky
44.
Vereš Bohumil1967SK - SVINOV z.s.14 (6:8)14761491,42
Elo statistiky
45.
Bělík Petr1973TT Club Ostrava, z.s.8 (4:4)14751474,88
Elo statistiky
46.
Mojžíš Pavel1981Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.16 (11:5)14751469,61
Elo statistiky
47.
Mikula David1975TJ Baník Šverma Mariánské Hory16 (5:11)14701476,26
Elo statistiky
48.
Zapletal Jiří1956Salesiánské středisko volného času Don Bosco12 (7:5)14701450,47
Elo statistiky
49.
Fabián Miloš1958Orel jednota Ostrava - Stará Bělá23 (10:13)14661484,49
Elo statistiky
50.
Vilím Stanislav1954Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice16 (9:7)14651472,61
Elo statistiky
51.
Krupa Daniel1998TT Club Ostrava, z.s.8 (8:0)14651457,69
Elo statistiky
52.
Válek Petr1965Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov,z.s.19 (9:10)14641445,05
Elo statistiky
53.
Fabián Miloš ml.1978Orel jednota Ostrava - Stará Bělá19 (12:7)14621457,33
Elo statistiky
54.
Fabián Miroslav1958SK Vřesina LT, z.s.24 (14:10)14591472,32
Elo statistiky
55.
Kolenčiak Ivan1956Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice20 (14:6)14561451,69
Elo statistiky
56.
Kubas Marcel1973Tělovýchovná jednota Ostrava12 (9:3)14561437,67
Elo statistiky
57.
Demek Jakub1986SK Vřesina LT, z.s.11 (7:4)14521444,49
Elo statistiky
58.
Stempak Tomáš2001TJ Sokol Hrabůvka, z.s20 (11:9)14511453,61
Elo statistiky
59.
Zajíc Filip2004Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov,z.s.35 (27:8)14491442,63
Elo statistiky
60.
Ryška Petr1946TJ Baník Šverma Mariánské Hory17 (9:8)14481455,17
Elo statistiky
61.
Kočí David1968TJ Baník Šverma Mariánské Hory20 (11:9)14321451,19
Elo statistiky
62.
Mikula Libor1951TJ Baník Šverma Mariánské Hory16 (4:12)14261445,18
Elo statistiky
63.
Mališ Petr1958TJ Sokol Hrabůvka, z.s15 (13:2)14261420,31
Elo statistiky
64.
Jurčík Lukáš2005TJ Sokol Horní Lhota, z.s.20 (12:8)14251395,02
Elo statistiky
65.
Dokoupil Jiří1984Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava16 (10:6)14211383,43
Elo statistiky
66.
Rybář Václav1954TJ Baník Šverma Mariánské Hory24 (11:13)14201440,62
Elo statistiky
67.
Venclík Lumír1986Tělocvičná jednota Sokol Polanka nad Odrou16 (2:14)14181447,76
Elo statistiky
68.
Lodňan Josef1959Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice20 (11:9)14171388,95
Elo statistiky
69.
Plaček Lumír1976SK Vřesina LT, z.s.16 (11:5)14121422,05
Elo statistiky
70.
Röder Jiří1977Orel jednota Ostrava - Stará Bělá24 (20:4)14091385,92
Elo statistiky
71.
Václavík Vojtěch1978Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava8 (3:5)14081409,45
Elo statistiky
72.
Buroň Jiří1976Tělocvičná jednota Sokol Polanka nad Odrou12 (3:9)14071424,65
Elo statistiky
73.
Folvarčný Petr1967Tělocvičná jednota Sokol Polanka nad Odrou8 (1:7)14061402,92
Elo statistiky
74.
Hrbáč Roman1973TJ Sokol Horní Lhota, z.s.8 (2:6)14061391,46
Elo statistiky
75.
Kučera Radek1975Orel jednota Ostrava - Stará Bělá15 (8:7)14031385,07
Elo statistiky
76.
Stibor David1969Tělocvičná jednota Sokol Polanka nad Odrou18 (5:13)14021390,83
Elo statistiky
77.
Barták Tomáš1973SK - SVINOV z.s.20 (6:14)14011424,44
Elo statistiky
78.
Henžel Miroslav1968SK - SVINOV z.s.18 (5:13)13931407,31
Elo statistiky
79.
Hrubý Lukáš2002Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov,z.s.15 (6:9)13931376,57
Elo statistiky
80.
Plhák Ondřej1968Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.28 (15:13)13901390,17
Elo statistiky
81.
Muroň David1970Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice12 (4:8)13901367,58
Elo statistiky
82.
Jurčík Petr1978TJ Sokol Horní Lhota, z.s.16 (6:10)13841377,18
Elo statistiky
83.
Bedry Jakub1972TJ Sokol Horní Lhota, z.s.19 (9:10)13831396,56
Elo statistiky
84.
Chodurek Jiří1965TJ Baník Šverma Mariánské Hory12 (4:8)13821384,75
Elo statistiky
85.
Frais René1971Tělocvičná jednota Sokol Ostrava-Proskovice6 (2:4)13821373,99
Elo statistiky
86.
Mička Jaroslav1965SK - SVINOV z.s.12 (4:8)13811407,57
Elo statistiky
87.
Caha Jiří1967Salesiánské středisko volného času Don Bosco12 (6:6)13791367,43
Elo statistiky
88.
Lukša Zdeněk1963Orel jednota Ostrava-Třebovice12 (7:5)13781388,02
Elo statistiky
89.
Dyba Daniel1973TJ Sokol Hrabůvka, z.s16 (11:5)13781383,49
Elo statistiky
90.
Kubín Jaromír1947Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice8 (3:5)13731376,27
Elo statistiky
91.
Sojka Radim1965Tělocvičná jednota Sokol Ostrava-Proskovice8 (4:4)13731360,69
Elo statistiky
92.
Kreisinger Rostislav1983Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice16 (5:11)13711407,48
Elo statistiky
93.
Neuvirth Jan1953Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice16 (8:8)13701391,57
Elo statistiky
94.
Schneider Ondřej1997TJ Sokol Hrabůvka, z.s8 (3:5)13691351,84
Elo statistiky
95.
Benedík Jaroslav1965Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice8 (1:7)13631386,37
Elo statistiky
96.
Polášek Petr1963SK - SVINOV z.s.12 (5:7)13591353,46
Elo statistiky
97.
Kožušník Milan1952TJ Baník Šverma Mariánské Hory15 (7:8)13571361,69
Elo statistiky
98.
Stempak Vasil1963TJ Sokol Hrabůvka, z.s10 (4:6)13561349,69
Elo statistiky
99.
Adámek Vít1975Tělocvičná jednota Sokol Ostrava-Proskovice12 (12:0)13521346,78
Elo statistiky
100.
Hejneš Jan1981Orel jednota Ostrava - Stará Bělá12 (7:5)13481351,06
Elo statistiky
101.
Kurial Patrik1996Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava24 (7:17)13471363,84
Elo statistiky
102.
Sahaj Jaroslav1961Tělocvičná jednota Sokol Ostrava-Proskovice12 (4:8)13471355,37
Elo statistiky
103.
Šimko Tomáš1984Orel jednota Ostrava - Stará Bělá20 (15:5)13461345,54
Elo statistiky
104.
Pokojský Čestmír1949TJ Baník Šverma Mariánské Hory30 (22:8)13451350,43
Elo statistiky
105.
Křenek Lukáš1991Ostrava Zábřeh12 (9:3)13441367,32
Elo statistiky
106.
Chaleplis Christos1955TJ Baník Šverma Mariánské Hory31 (23:8)13431334,38
Elo statistiky
107.
Peřina Jan1977TJ Sokol Horní Lhota, z.s.16 (8:8)13311369,12
Elo statistiky
108.
Drozd Alan1975Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice15 (11:4)13301329,57
Elo statistiky
109.
Lotrek Kryštof1996SK Vřesina LT, z.s.16 (15:1)13301329,4
Elo statistiky
110.
Miko David1996Salesiánské středisko volného času Don Bosco16 (9:7)13291326,82
Elo statistiky
111.
Hrbáček Josef1960Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice21 (8:13)13251282,76
Elo statistiky
112.
Linka Vitězslav1984Ostrava Zábřeh12 (9:3)13161316
Elo statistiky
113.
Folwarczny Jan1973TJ Sokol Horní Lhota, z.s.12 (4:8)13131344,12
Elo statistiky
114.
Mroz Jaroslav1970Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice16 (9:7)13131313
Elo statistiky
115.
Grundza Martin1996Salesiánské středisko volného času Don Bosco16 (2:14)13121350,17
Elo statistiky
116.
Zíka Milan1976Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava20 (5:15)13101305,27
Elo statistiky
117.
Kuchař Andrej2004CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA, z. s.8 (1:7)13051330,99
Elo statistiky
118.
Levický Jakub1992Ostrava Zábřeh8 (5:3)12971292,04
Elo statistiky
119.
Štolba Miroslav1957TJ Baník Šverma Mariánské Hory15 (6:9)12971289,7
Elo statistiky
120.
Kožušník Jiří1952Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice24 (9:15)12921298,85
Elo statistiky
121.
Návrat Tomáš1983TJ Sokol Hrabůvka, z.s12 (7:5)12911282,81
Elo statistiky
122.
Lochman Ondřej1995Orel jednota Ostrava-Třebovice8 (3:5)12891298,6
Elo statistiky
123.
Vylegala Tomáš1997Tělocvičná jednota Sokol Polanka nad Odrou18 (0:18)12821293,45
Elo statistiky
124.
Brázdil Roman1965TJ Sokol Hrabůvka, z.s16 (9:7)12761257,93
Elo statistiky
125.
Novák Václav1942Orel jednota Ostrava-Třebovice8 (5:3)12731249,43
Elo statistiky
126.
Prokop Radomír1969Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.16 (11:5)12681268,75
Elo statistiky
127.
Havrlant Tomáš1968Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.16 (6:10)12621255,79
Elo statistiky
128.
Kolpak Tomáš2007Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov,z.s.32 (5:27)12601262,6
Elo statistiky
129.
Kludka Jiří1938TJ Baník Šverma Mariánské Hory12 (10:2)12501239,18
Elo statistiky
130.
Gronych Jiří1963SK Vřesina LT, z.s.11 (8:3)12481227,89
Elo statistiky
131.
Hrbáč Dominik1997TJ Sokol Horní Lhota, z.s.8 (2:6)12281224,65
Elo statistiky
132.
Pajurek Josef1953Orel jednota Ostrava-Třebovice12 (8:4)12281222,59
Elo statistiky
133.
Černý Vojtěch2006TJ Sokol Horní Lhota, z.s.24 (8:16)12261273,03
Elo statistiky
134.
Brumla David1974TJ Sokol Hrabůvka, z.s24 (15:9)12261208,71
Elo statistiky
135.
Grobař Ondřej2004Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov,z.s.7 (1:6)12241224
Elo statistiky
136.
Vavřač Petr1960TJ Sokol Hrabůvka, z.s8 (7:1)12211216,64
Elo statistiky
137.
Kokeš Martin1970Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice16 (8:8)12191237,42
Elo statistiky
138.
Štec Alexander2005Salesiánské středisko volného času Don Bosco29 (13:16)12101220,74
Elo statistiky
139.
Volný Jakub2007SK - SVINOV z.s.20 (4:16)12071199,64
Elo statistiky
140.
Cikryt Michal1980SK Vřesina LT, z.s.22 (12:10)12051223,13
Elo statistiky
141.
Knápek Vladimír1953Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice12 (9:3)12021178,98
Elo statistiky
142.
Kučera Jiří1964TJ Sokol Horní Lhota, z.s.12 (6:6)12011214,34
Elo statistiky
143.
Pawlas Nikolas2006Salesiánské středisko volného času Don Bosco31 (15:16)12011185,69
Elo statistiky
144.
Kronberg Alfréd1948Orel jednota Ostrava-Třebovice7 (1:6)12001213,76
Elo statistiky
145.
Broskevič Jan1998Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava8 (1:7)11981191,68
Elo statistiky
146.
Kobolka Dan2004Škola ping-pongu, z. s.16 (10:6)11971176,68
Elo statistiky
147.
Štefek Martin2000Ostrava Zábřeh16 (12:4)11951186,53
Elo statistiky
148.
Pražák Tomáš2002Orel jednota Ostrava - Stará Bělá12 (6:6)11931188,03
Elo statistiky
149.
Patoraj Miroslav1968TJ Slavoj Rychvald, z.s.16 (8:8)11911196,52
Elo statistiky
150.
Broskevič Lumír1957Orel jednota Ostrava-Třebovice20 (9:11)11891198,58
Elo statistiky
151.
Hlista Martin1980Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.31 (17:14)11881219,42
Elo statistiky
152.
Lébl Zdeněk1954Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice14 (7:7)11871185,84
Elo statistiky
153.
Jurdin Tomáš1972TJ Slavoj Rychvald, z.s.16 (9:7)11851207,47
Elo statistiky
154.
Konrád Marek2004Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov,z.s.21 (6:15)11811179,63
Elo statistiky
155.
Černý Zdeněk1975TJ Sokol Horní Lhota, z.s.20 (7:13)11801179,51
Elo statistiky
156.
Herold Jiří1967Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.16 (7:9)11711183,75
Elo statistiky
157.
Vedmoch Michal1994Ostrava Zábřeh16 (9:7)11691178,31
Elo statistiky
158.
Velký Dalibor1961TJ Sokol Horní Lhota, z.s.12 (7:5)11691151,88
Elo statistiky
159.
Břečka David1975SK Vřesina LT, z.s.23 (9:14)11631171,95
Elo statistiky
160.
Mrázek Zdeněk1959TJ Sokol Horní Lhota, z.s.12 (6:6)11491146,93
Elo statistiky
161.
Režný Tomáš1971Orel jednota Ostrava - Stará Bělá16 (8:8)11481124,23
Elo statistiky
162.
Folwarczny Tobiáš2006TJ Sokol Horní Lhota, z.s.8 (3:5)11471177,43
Elo statistiky
163.
Černý Jiří1952Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.15 (4:11)11451146,93
Elo statistiky
164.
Zavadinka Ludevít1944Orel jednota Ostrava-Třebovice8 (7:1)11421132,64
Elo statistiky
165.
Frančík Miroslav1990Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov,z.s.8 (0:8)11321140,8
Elo statistiky
166.
Kozelský Vladimír1953Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.11 (4:7)11271129,5
Elo statistiky
167.
Seget Viktor1947Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.11 (1:10)11231133,45
Elo statistiky
168.
Kolačko Libor1968Orel jednota Ostrava - Stará Bělá9 (5:4)11211087,56
Elo statistiky
169.
Koláček Dušan1955Tělovýchovná jednota Ostrava8 (1:7)11131113
Elo statistiky
170.
Kratoš Adam1998Orel jednota Ostrava - Stará Bělá8 (3:5)11011097,8
Elo statistiky
171.
Makovička Vladimír1951TJ Baník Šverma Mariánské Hory8 (1:7)10961108,35
Elo statistiky
172.
Pravda Adam2006Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov,z.s.8 (1:7)10901090
Elo statistiky
173.
Pleva Jiří1954SK Vřesina LT, z.s.24 (11:13)10861058,8
Elo statistiky
174.
Břečka Václav2006SK Vřesina LT, z.s.12 (4:8)10801118,91
Elo statistiky
175.
Pandularis Jan1979Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.16 (3:13)10601069,24
Elo statistiky
176.
Pawlas Leon2005Salesiánské středisko volného času Don Bosco12 (5:7)10401033,14
Elo statistiky
177.
Czina Pavel2005Salesiánské středisko volného času Don Bosco12 (10:2)10281020,75
Elo statistiky
178.
Ulmann Roman1970Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.15 (3:12)10261010,3
Elo statistiky
179.
Šimoňák Jindřich1956Orel jednota Ostrava-Třebovice6 (3:3)10171019,53
Elo statistiky
180.
Kupec Rostislav1962Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice12 (4:8)1015994,87
Elo statistiky
181.
Hricenko Jan2007Škola ping-pongu, z. s.15 (8:7)1014995,11
Elo statistiky
182.
Vojkůvka Rostislav1970Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.16 (4:12)10111000,54
Elo statistiky
183.
Řepka Miroslav1975Orel jednota Ostrava - Stará Bělá16 (3:13)10061000,16
Elo statistiky
184.
Herman Petr1956Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.12 (3:9)1006998,9
Elo statistiky
185.
Kuchta Miroslav1969Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.9 (1:8)10041009,03
Elo statistiky
186.
Válek Pavel1957TJ Sokol Horní Lhota, z.s.16 (10:6)10001000,93
Elo statistiky
187.
Řežáb Tomáš1963Klub přátel školy při Střední průmyslové škole Zengrova 1, Ostrava-Vítkovice, z.s.19 (11:8)993980,79
Elo statistiky
188.
Pšenica Vladislav1948Orel jednota Ostrava - Stará Bělá12 (6:6)990990
Elo statistiky
189.
Plhák Jiří1943Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.12 (1:11)987980,85
Elo statistiky
190.
Kaliničenko Roman1990TJ Slavoj Rychvald, z.s.6 (1:5)986986
Elo statistiky
191.
Čáslava Petr1968TJ Slavoj Rychvald, z.s.16 (3:13)984980,85
Elo statistiky
192.
Vlček Patrik1999Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov,z.s.8 (0:8)974974
Elo statistiky
193.
Kotlár Robin2003Salesiánské středisko volného času Don Bosco20 (12:8)960957,12
Elo statistiky
194.
Crha Břetislav1958TJ Slavoj Rychvald, z.s.10 (2:8)952929,33
Elo statistiky
195.
Knop Jakub2006Tělocvičná jednota Sokol Ostrava-Proskovice25 (13:12)944948,61
Elo statistiky
196.
Krkoška Matyáš2004Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice16 (14:2)939933,77
Elo statistiky
197.
Andrejko Jaroslav1961Klub přátel školy při Střední průmyslové škole Zengrova 1, Ostrava-Vítkovice, z.s.19 (15:4)932932
Elo statistiky
198.
Štefela Jakub1988Salesiánské středisko volného času Don Bosco16 (10:6)927935,97
Elo statistiky
199.
Zbořil Zdeněk1962Klub přátel školy při Střední průmyslové škole Zengrova 1, Ostrava-Vítkovice, z.s.19 (7:12)917931,55
Elo statistiky
200.
Skyba Radek1978SK Vřesina LT, z.s.12 (5:7)916920,37

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy