Žebříček - KSST Plzeňský - 2018-2019 - Krajský přebor 2.tř.sk.A
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Sommer Patrik1997KOC Sušice B52 (50:2)17161731,7414
Elo statistiky
2.
Ruckauf Michal1995TJ Sokol Skomelno A73 (70:3)17111737,8437
Elo statistiky
3.
Niedermayer Michal1987Dioss Nýřany B41 (30:11)16411620,1234
Elo statistiky
4.
Kunst Petr1981SKUŘ Plzeň C48 (43:5)16341656,0658
Elo statistiky
5.
Niedermayer Ondřej1958Dioss Nýřany B35 (26:9)16321605,96-3
Elo statistiky
6.
Čákora Ladislav1970SKUŘ Plzeň C50 (42:8)16271651,9156
Elo statistiky
7.
Šmíd Josef1974TJ Sokol Skomelno A24 (18:6)16151612,9221
Elo statistiky
8.
Kovanda Jiří1982TJ Město Zbiroh A77 (59:18)16111602,4844
Elo statistiky
9.
Gabriel Karel1978TTC Horšovský Týn A75 (57:18)15911597,0633
Elo statistiky
10.
Sazama Luboš1970TJ Sokol Pocinovice A69 (45:24)15781565,4333
Elo statistiky
11.
Šimek Adam1996Dioss Nýřany B32 (19:13)15771563,89-1
Elo statistiky
12.
Holý Pavel ml.1983KOC Sušice B54 (41:13)15731563,4920
Elo statistiky
13.
Leipelt Lukáš1986KOC Sušice B45 (29:16)15691569,914
Elo statistiky
14.
Baierl Tomáš1969KOC Sušice B62 (44:18)15621572,54-33
Elo statistiky
15.
Kubovský Jiří1957ST DDM Stříbro B65 (43:22)15541570,1452
Elo statistiky
16.
Gábor Filip1999SKUŘ Plzeň C58 (38:20)15541543,9178
Elo statistiky
17.
Chromek Miroslav1959TJ Sokol Pocinovice A65 (41:24)15541531,94-52
Elo statistiky
18.
Svoboda Josef1974TJ Sokol Kdyně B27 (20:7)15521553,2719
Elo statistiky
19.
Šauer David1975TJ Sokol Klabava B59 (36:23)15391539,3121
Elo statistiky
20.
Kotva Pavel1962TJ Město Zbiroh A75 (46:29)15201537,68
Elo statistiky
21.
Hofman Petr ml.1991TJ Sokol Skomelno A73 (45:28)15161531,81120
Elo statistiky
22.
Hošťálek Milan1959ST DDM Stříbro B74 (39:35)15141496,9868
Elo statistiky
23.
Němec Josef1975TTC Horšovský Týn A73 (39:34)15111494,843
Elo statistiky
24.
Kliment Vladimír1962Dioss Nýřany B48 (27:21)15001527,09-40
Elo statistiky
25.
Švarc Václav1971TJ Zdemyslice A62 (33:29)14941517,874
Elo statistiky
26.
Kheil Lukáš1981Dioss Nýřany B31 (17:14)14941501,2423
Elo statistiky
27.
Šrámek Václav1967SKUŘ Plzeň C31 (16:15)14931443,1756
Elo statistiky
28.
Jehlík Miroslav1970TJ Sokol Pocinovice A68 (31:37)14881454,3-76
Elo statistiky
29.
Jehlíková Petra1993TJ Sokol Pocinovice A25 (10:15)14771478,78-34
Elo statistiky
30.
Sazama Adam1997TJ Sokol Pocinovice A43 (16:27)14691453,56-29
Elo statistiky
31.
Jankulík Martin1985TJ Sokol Kdyně B61 (29:32)14651477,49-34
Elo statistiky
32.
Vokurka Jaroslav1962TJ Sokol Klabava B69 (32:37)14641484,1830
Elo statistiky
33.
Stanček Martin1988TJ Sokol Kdyně B65 (32:33)14641469,583
Elo statistiky
34.
Janda Vladimír1966Dioss Nýřany B41 (19:22)1453143817
Elo statistiky
35.
Švarc Pavel1966TJ Zdemyslice A65 (30:35)14511473,18-17
Elo statistiky
36.
Hofman Martin1993TJ Sokol Skomelno A70 (27:43)14491451,9841
Elo statistiky
37.
Jerling Jaroslav1967TJ Město Zbiroh A78 (29:49)14481433,361
Elo statistiky
38.
Hošťálková Martina1990ST DDM Stříbro B67 (29:38)14431462,6916
Elo statistiky
39.
Písařík Zdeněk1952TTC Horšovský Týn A69 (27:42)14381419,53-12
Elo statistiky
40.
Duraj Vojtěch1973TJ Sokol Klabava B47 (13:34)14281449,12-25
Elo statistiky
41.
Plassová Jana1965TJ Sokol Kdyně B64 (24:40)14201424,35-18
Elo statistiky
42.
Kotva David1990TJ Město Zbiroh A68 (19:49)14151395,1834
Elo statistiky
43.
Jung Milan1970TJ Sokol Pocinovice B55 (20:35)14131411,7938
Elo statistiky
44.
Herzer Jan1990TTC Horšovský Týn A61 (19:42)14101392,367
Elo statistiky
45.
Bednář Radomír1960TJ Sokol Klabava B57 (20:37)14021419,1-19
Elo statistiky
46.
Květon Tomáš2003TJ Sokol Pocinovice B56 (20:36)14011406,4544
Elo statistiky
47.
Hlavatý Petr1990TJ Sokol Kdyně B43 (10:33)13861380,89-39
Elo statistiky
48.
Kozelka Martin1973TJ Sokol Klabava B24 (9:15)13831381,8925
Elo statistiky
49.
Hýsek Tomáš1980TJ Zdemyslice A70 (22:48)13791415,90
Elo statistiky
50.
Palek Vladimír1956TJ Sokol Skomelno A34 (5:29)13731353,94-29
Elo statistiky
51.
Šauer Robert1972TJ Sokol Klabava B24 (6:18)13701367,4915
Elo statistiky
52.
Svoboda Lukáš1995TJ Sokol Pocinovice B59 (18:41)13671367,5422
Elo statistiky
53.
Dobiáš Jan1963TJ Sokol Pocinovice B63 (17:46)13561366,11-3
Elo statistiky
54.
Sedláček Miloš1970TJ Zdemyslice A46 (8:38)13421361,16-43
Elo statistiky
55.
Honalová Klára1996ST DDM Stříbro B52 (10:42)13291341,3137
Elo statistiky
56.
Čákora Ladislav ml.2004SKUŘ Plzeň C25 (1:24)11621177,347
Hráči, kteří odehráli méně než 24 zápasů.
Elo statistiky
1.
Dietl Luboš1973SKUŘ Plzeň C19 (14:5)16231654,4912
Elo statistiky
2.
Marešová Zdeňka1977TJ Sokol Pocinovice A9 (7:2)16191616,894
Elo statistiky
3.
Kysela Martin1975SKUŘ Plzeň C13 (12:1)15751580,8645
Elo statistiky
4.
Jarab Josef1986KOC Sušice B6 (3:3)15721559,49-1
Elo statistiky
5.
Vítovec Miroslav1959KOC Sušice B4 (3:1)15011483,350
Elo statistiky
6.
Kurc Vojtěch1994TJ Sokol Pocinovice A8 (4:4)14921512,47-27
Elo statistiky
7.
Haas Václav1960TJ Sokol Pocinovice A1 (0:1)14611473,49-5
Elo statistiky
8.
Bauer Petr1962SKUŘ Plzeň C6 (2:4)14601482,35-9
Elo statistiky
9.
Zikmundovský Martin1980Dioss Nýřany B8 (2:6)14471431,16-15
Elo statistiky
10.
Vimpel Jan1991TJ Sokol Skomelno A7 (4:3)14251422,921
Elo statistiky
11.
Benedikt Jiří1988Dioss Nýřany B21 (7:14)13991399,919
Elo statistiky
12.
Krš Richard1979Dioss Nýřany B20 (4:16)13941409,9-19
Elo statistiky
13.
Janeček Lukáš1998SKUŘ Plzeň C3 (1:2)13801387,522
Elo statistiky
14.
Vítek Petr1969KOC Sušice B7 (1:6)13721366,46-18
Elo statistiky
15.
Milfort Jiří st.1973KOC Sušice B5 (3:2)13661360,482
Elo statistiky
16.
Toman Ondřej1999TJ Sokol Pocinovice B6 (0:6)13631364,78-5
Elo statistiky
17.
Kohout Václav1967TJ Sokol Pocinovice B9 (3:6)13471350,72-1
Elo statistiky
18.
Hofman Petr st.1965TJ Sokol Skomelno A1 (0:1)13311328,98-1
Elo statistiky
19.
Brzica Matěj1999ST DDM Stříbro B8 (3:5)13161324,8728
Elo statistiky
20.
Kahovec Ladislav1952TJ Sokol Skomelno A1 (1:0)12921297,919
Elo statistiky
21.
Hlavatá Jana1966TJ Sokol Kdyně B5 (0:5)12481235,59-2
Elo statistiky
22.
Šlajch Stanislav1950Dioss Nýřany B6 (1:5)12441244,299
Elo statistiky
23.
Pražan Jiří1974TJ Zdemyslice A11 (0:11)12281225,33-2
Elo statistiky
24.
Kubovec Karel1963TJ Sokol Pocinovice B2 (0:2)12191227,08-7
Elo statistiky
25.
Hájek Karel1959ST DDM Stříbro B11 (0:11)12021189,85-8
Elo statistiky
26.
Jehlík Jan1960TJ Sokol Pocinovice A1 (0:1)118412010
Elo statistiky
27.
Vojta Ivan1966TJ Zdemyslice A3 (0:3)117911790
Elo statistiky
28.
Chalupecký Zdeněk1984ST DDM Stříbro B6 (1:5)11701160,892
Elo statistiky
29.
Maier Zdeněk1988TJ Město Zbiroh A10 (1:9)11461146,9618
Elo statistiky
30.
Plachý Pavel1970TTC Horšovský Týn A6 (0:6)11421142-1
Elo statistiky
31.
Čákorová Tereza2007SKUŘ Plzeň C14 (0:14)10191029,33-2

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy