Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - KSST Pardubický - 2020-2021 - Krajská soutěž B
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Dostál Jan2002KST US Steinerová Choceň B8 (8:0)19391951,770
Elo statistiky
2.
Šesták Radek1979TJ Jiskra Litomyšl A7 (3:4)17741805,29-56
Elo statistiky
3.
Adamec Václav1972Orel Orlice A9 (8:1)17521746,71-13
Elo statistiky
4.
Langr Lukáš1988TJ Sokol Korouhev-Borová B4 (0:4)17241779,05-51
Elo statistiky
5.
Flodr Tomáš1978TJ Jiskra Litomyšl A11 (8:3)17221728,52-7
Elo statistiky
6.
Syrový Vojtěch1997TJ Sokol Sudslava A8 (6:2)17051705,357
Elo statistiky
7.
Wávra Pavel1966TJ Sokol Česká Třebová B12 (8:4)17021694,10
Elo statistiky
8.
Doležal Tomáš1997TTC Ústí nad Orlicí D12 (6:6)16861698,08-18
Elo statistiky
9.
Kantorek Jiří1969TTC Ústí nad Orlicí C8 (3:5)16821701,22-33
Elo statistiky
10.
Slavík Miroslav1971KST US Steinerová Choceň B4 (0:4)16751702,66-35
Elo statistiky
11.
Dostálek Jaroslav1973TJ Sokol Sudslava A7 (5:2)16751680,8811
Elo statistiky
12.
Češka Roman1971TJ Spartak Polička A9 (6:3)16721675,962
Elo statistiky
13.
Kršiak Tomáš1997KST US Steinerová Choceň B4 (3:1)16671666,710
Elo statistiky
14.
Jedlička Richard1977TTC Ústí nad Orlicí C4 (1:3)16661674,55-23
Elo statistiky
15.
Pavel Jan1985TJ Sokol Lukavice A4 (3:1)16581653,188
Elo statistiky
16.
Svojanovská Jana1977TTC Ústí nad Orlicí C4 (3:1)16571640,937
Elo statistiky
17.
Hubálek Zdeněk1971Orel Orlice A10 (8:2)16531641,9-5
Elo statistiky
18.
Ulrich Ondřej2003TJ Spartak Polička A10 (10:0)16501653,5357
Elo statistiky
19.
Bartošík Lubomír1982TJ Svitavy A10 (7:3)16401639,847
Elo statistiky
20.
Novák Aleš1985TTC Ústí nad Orlicí D8 (6:2)16371610,4530
Elo statistiky
21.
Vybíral Jakub1998TJ Lanškroun B9 (6:3)16351642,923
Elo statistiky
22.
Plíva Roman1982TJ Sokol Česká Třebová B12 (5:7)16211661,13-19
Elo statistiky
23.
Kolomý Tomáš1992Orel Orlice A5 (3:2)16201629,21-4
Elo statistiky
24.
Valdhans Rudolf1973TJ Jiskra Litomyšl A11 (6:5)16121598,934
Elo statistiky
25.
Malý Jiří1985TJ Sokol Korouhev-Borová B4 (3:1)16051602,119
Elo statistiky
26.
Svoboda Miloš1972TJ Sokol Lukavice A4 (2:2)15981589,814
Elo statistiky
27.
Šeda Václav1968TTC Ústí nad Orlicí D4 (2:2)15971595,435
Elo statistiky
28.
Ševčík Leoš1992TJ Spartak Polička A10 (7:3)15951574,0724
Elo statistiky
29.
Steinmetz Roman1969TJ Sokol Česká Třebová B9 (4:5)15931590,454
Elo statistiky
30.
Hrdina Lukáš1991TTC Ústí nad Orlicí D12 (6:6)15861583,5516
Elo statistiky
31.
Švancara Miroslav1959TJ Svitavy A10 (7:3)15851555,1437
Elo statistiky
32.
Baláš Josef1973TJ Spartak Polička A5 (2:3)15811583,93-2
Elo statistiky
33.
Svoboda Leoš1974TJ Sokol Lukavice A4 (3:1)15731560,7122
Elo statistiky
34.
Syrová Lucie1993TJ Jiskra Litomyšl A9 (4:5)15691569,351
Elo statistiky
35.
Absolon Martin1975KST US Steinerová Choceň B7 (3:4)15611577,76
Elo statistiky
36.
Lacina Martin1991TJ Svitavy A4 (2:2)15571544,7812
Elo statistiky
37.
Procházka Adam2001Orel Orlice A9 (5:4)15501576,03-7
Elo statistiky
38.
Pražák Zdeněk1964TTC Ústí nad Orlicí C8 (3:5)15501553,941
Elo statistiky
39.
Krupa Michal2003TTC Ústí nad Orlicí D12 (4:8)15491553,587
Elo statistiky
40.
Kleiner Marek1989TJ Lanškroun B10 (3:7)15431554,816
Elo statistiky
41.
Doubrava Milan1962TJ Sokol Česká Třebová B11 (3:8)15421544,82-8
Elo statistiky
42.
Adamec Lukáš1995TJ Sokol Lukavice A4 (1:3)15321518,650
Elo statistiky
43.
Valach Přemysl1985TJ Sokol Sudslava A7 (2:5)15291545,383
Elo statistiky
44.
Trnka Jakub1996TJ Spartak Polička A4 (2:2)15291515,611
Elo statistiky
45.
Jansa Milan1968TJ Svitavy A5 (2:3)15261531,57
Elo statistiky
46.
Puchmeltr Michal2004TJ Sokol Žamberk A9 (6:3)15251528,2624
Elo statistiky
47.
Trnka Stanislav1977TJ Sokol Korouhev-Borová B7 (3:4)15251512,910
Elo statistiky
48.
Schreiber Michal1992TJ Sokol Žamberk A10 (2:8)15081494,8-24
Elo statistiky
49.
Svojanovský Jakub2005TTC Ústí nad Orlicí C8 (4:4)15061500,0729
Elo statistiky
50.
Štarman Karel1966TJ Jiskra Litomyšl A4 (1:3)15001494,282
Elo statistiky
51.
Kristek Lukáš2002TJ Lanškroun B8 (1:7)14991519,24-13
Elo statistiky
52.
Krátký Ondřej1981TJ Svitavy A9 (4:5)14931474,6228
Elo statistiky
53.
Roušar Martin1983TJ Sokol Korouhev-Borová B11 (5:6)14851470,8725
Elo statistiky
54.
Brökl Jan ml.1980TJ Sokol Žamberk A10 (3:7)14811474,11-1
Elo statistiky
55.
Richtr Michal1995TJ Sokol Žamberk A10 (3:7)14551461,099
Elo statistiky
56.
Schwedler Josef1968TJ Sokol Korouhev-Borová B7 (0:7)14381461,95-24
Elo statistiky
57.
Roušar Michal1991TJ Sokol Korouhev-Borová B6 (2:4)14251422,0611
Elo statistiky
58.
Vybíral Roman1965TJ Lanškroun B4 (0:4)14091412,08-2
Elo statistiky
59.
Doležel Daniel1998TJ Lanškroun B5 (1:4)13621364,9130
Elo statistiky
60.
Pavelka Dominik1999TJ Sokol Sudslava A7 (0:7)13181348,06-6
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy.
Elo statistiky
1.
Štrof Jaroslav1963TJ Sokol Korouhev-Borová B1 (1:0)16501651,994
Elo statistiky
2.
Lorenc Milan1961TJ Sokol Korouhev-Borová B3 (2:1)15711559,788
Elo statistiky
3.
Adamec Miroslav ml.1969Orel Orlice A3 (2:1)15441541,196
Elo statistiky
4.
Beneš Václav1969KST US Steinerová Choceň B3 (2:1)15421530,537
Elo statistiky
5.
Flídr Adam2005KST US Steinerová Choceň B3 (1:2)14481471,254

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy