Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Jablonec nad Nisou - 2020-2021 - Okresní přebor 1. třídy
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Slavík Miroslav1964TJ Sokol Bratříkov B4 (3:1)15471552,38-8
Elo statistiky
2.
Svárovský Vlastimil1973Spartak Rychnov B4 (4:0)14771463,411
Elo statistiky
3.
Mastník Radek1971TJ Sokol Bratříkov C4 (4:0)146114813
Elo statistiky
4.
Bachůrek Jaroslav1957TJ Sokol Železný Brod B3 (3:0)14531447,396
Elo statistiky
5.
Bartůněk Radek1977TJ Sokol Mukařov4 (3:1)14301423,918
Elo statistiky
6.
Čermák Radek1974Spartak Rychnov B4 (4:0)14191417,562
Elo statistiky
7.
Geisler Petr1961Spartak Rychnov A4 (4:0)14191388,711
Elo statistiky
8.
Abraham Miroslav1957T.T.C. Jablonec n.N. A4 (2:2)14011432,7-7
Elo statistiky
9.
Čejchan Tomáš1967T.T.C. Jablonec n.N. A4 (4:0)14011374,6820
Elo statistiky
10.
Hermsdörfer Zdeněk1954T.T.C. Jablonec n.N. A4 (2:2)13991415,76-6
Elo statistiky
11.
Hloušek Antonín1947TJ Sokol Železný Brod B3 (2:1)13891400,99-5
Elo statistiky
12.
Arnošt Tomáš1979Spartak Rychnov A4 (2:2)13781403,71-28
Elo statistiky
13.
Paldus Martin1970TJ Sokol Bratříkov B4 (3:1)13771383,9115
Elo statistiky
14.
Vít Jiří1941TJ Sokol Železný Brod B3 (2:1)13651350,11-3
Elo statistiky
15.
Chlum Lukáš1980TJ Sokol Bratříkov C3 (2:1)13431360,57-10
Elo statistiky
16.
Kulhánek Pavel1961T.T.C. Jablonec n.N. A4 (1:3)13181319,52-13
Elo statistiky
17.
Harcuba Jaroslav1955TJ Jiskra Tanvald A4 (0:4)13051304,58-22
Elo statistiky
18.
Směšný Milan1957TJ Jiskra Tanvald A4 (3:1)12931291,9814
Elo statistiky
19.
Šeda Libor1981TJ Sokol Bratříkov C4 (3:1)12861293,716
Elo statistiky
20.
Šerák Petr1945Spartak Rychnov A4 (3:1)12711278,770
Elo statistiky
21.
Štěpánek František1951TJ Sokol Železný Brod B3 (2:1)12681254,312
Elo statistiky
22.
Havel Jiří2003TJ Sokol Hamrska A4 (2:2)12601271,538
Elo statistiky
23.
Černý Václav1963TJ Sokol Bratříkov D4 (1:3)12481238,710
Elo statistiky
24.
Marousek Vladimír1961TJ Jiskra Tanvald A4 (1:3)12331220,28-1
Elo statistiky
25.
Geisler Jan1990Spartak Rychnov A4 (4:0)12291223,9819
Elo statistiky
26.
Dyntera Pavel1966Spartak Rychnov B4 (2:2)12261216,75-9
Elo statistiky
27.
Jareis Otakar st.1955TJ Sokol Bratříkov C4 (2:2)12131226,472
Elo statistiky
28.
Kotyza Rostislav1956TJ Sokol Bratříkov B4 (1:3)12121193,698
Elo statistiky
29.
Šimek Daniel1974TJ Sokol Hamrska A4 (2:2)11741152,3213
Elo statistiky
30.
Ottis Michal1955TJ Sokol Bratříkov D4 (0:4)11661185,91-7
Elo statistiky
31.
Hujer František1973TJ Sokol Mukařov4 (0:4)11391145,28-2
Elo statistiky
32.
Sunek Pavel1946TJ Sokol Bratříkov D4 (2:2)11361117,5829
Elo statistiky
33.
Abraham Zdeněk1955TJ Sokol Bratříkov B4 (0:4)11281131,88-1
Elo statistiky
34.
Šilhán Miroslav1954Spartak Rychnov B4 (0:4)11261149,07-26
Elo statistiky
35.
Borčický Michal1975TJ Sokol Hamrska A4 (1:3)10981113,356
Elo statistiky
36.
Hujer Miroslav1942TJ Sokol Bratříkov D4 (0:4)10751098,43-3
Elo statistiky
37.
Lála Marek2002TJ Jiskra Tanvald A4 (1:3)10501026,1221
Elo statistiky
38.
Havel Jan1972TJ Sokol Hamrska A4 (1:3)983969,2314
Elo statistiky
39.
Netopil Jiří1944TJ Sokol Mukařov4 (0:4)935934,330
Hráči, kteří odehráli méně než 2 zápasy.
Elo statistiky
1.
Chlum Jaroslav1957TJ Sokol Bratříkov C1 (0:1)11571160,05-3

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy