Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - Středočeský SST - 2020-2021 - Krajská soutěž 1.třídy A
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Bajer Jiří1976TTC Kladno B7 (7:0)19191916,84
Elo statistiky
2.
Štěpánek Pavel1965KK Rakovník12 (10:2)18681882,1-5
Elo statistiky
3.
Kovanda Milan1973Sokol Nižbor13 (12:1)18471854,13-2
Elo statistiky
4.
Tůma Pavel1961Sokol Králův Dvůr A11 (9:2)17981798,064
Elo statistiky
5.
Lédl Jiří1963KK Rakovník16 (14:2)17951787,1426
Elo statistiky
6.
Kotrbatý Petr1968Sokol Králův Dvůr A15 (14:1)17871767,3130
Elo statistiky
7.
Bauer Horst1975Spartak Rožmitál pod Třemšínem A15 (10:5)17801777,86-27
Elo statistiky
8.
Dlouhý Jiří1972SLAVOJ Obecnice A8 (5:3)17771782,86-4
Elo statistiky
9.
Linhart František ml.1977Tatran Sedlčany B10 (9:1)17671755,221
Elo statistiky
10.
Srch Radek1977SLAVOJ Obecnice A7 (4:3)17591759,17-1
Elo statistiky
11.
Gábriš Michal1962TTC Kladno B10 (7:3)17481731,217
Elo statistiky
12.
Eisenreich Jindřich ml.1976Spartak Rožmitál pod Třemšínem A15 (13:2)17321708,6440
Elo statistiky
13.
Soused Zbyněk1974SK Březnice A16 (10:6)17231733,42
Elo statistiky
14.
Sýkora Josef1995Sokol Příbram A7 (3:4)17041696,51-6
Elo statistiky
15.
Řejha Pavel1974Sokol Králův Dvůr A6 (3:3)16891695,32-13
Elo statistiky
16.
Bláha Hynek2000Lokomotiva Zdice A10 (5:5)16721679,19-3
Elo statistiky
17.
Krůta Václav1987KST Rakovník B6 (3:3)16691669-1
Elo statistiky
18.
Stehlík Jan ml.1993Lokomotiva Zdice A11 (8:3)16611654,8129
Elo statistiky
19.
Rujder David1971Sokol Nižbor10 (5:5)16591676,48-15
Elo statistiky
20.
Drbohlav Marek1970Sokol Mníšek pod Brdy A12 (3:9)16551685,05-25
Elo statistiky
21.
Janda Jaromír1998Tatran Sedlčany B8 (3:5)16521661,97-12
Elo statistiky
22.
Šín Jaroslav ml.1977Lokomotiva Zdice A11 (9:2)16481614,6645
Elo statistiky
23.
Mráz Roman1964Sokol Příbram A8 (5:3)16421623,3430
Elo statistiky
24.
Zajíček Michal1976Spartak Rožmitál pod Třemšínem A14 (3:11)16401680,01-57
Elo statistiky
25.
Chaloupka Mikuláš2005Sokol Hředle10 (8:2)16391621,6350
Elo statistiky
26.
Šimek Jakub1994SK Březnice A14 (8:6)16361619,9344
Elo statistiky
27.
Štengl Jan1963KK Rakovník11 (3:8)16251650,93-24
Elo statistiky
28.
Vychodil Luděk1966TTC Kladno B7 (3:4)16151622,751
Elo statistiky
29.
Urban Jan1957Sokol Mníšek pod Brdy A9 (4:5)16121610,219
Elo statistiky
30.
Stacho Libor1966Sokol Mníšek pod Brdy A9 (2:7)16101603,57-2
Elo statistiky
31.
Vojna Daniel2004Sokol Hředle11 (6:5)16091613,1128
Elo statistiky
32.
Adamczuk Jan2002KST Rakovník B9 (2:7)16081621,8-28
Elo statistiky
33.
Navrátil Tomáš1973TTC Kladno B7 (1:6)16021626,28-24
Elo statistiky
34.
Hála Pavel1977SLAVOJ Obecnice A6 (0:6)16021609,61-18
Elo statistiky
35.
Drábek Martin1996SK Březnice A14 (6:8)16021589,1517
Elo statistiky
36.
Šturc Jaroslav1964Sokol Nižbor7 (4:3)15971561,4821
Elo statistiky
37.
Macek Zdeněk ml.1991KST Rakovník B7 (3:4)15941580,639
Elo statistiky
38.
Pech Jan1968Sokol Nižbor8 (4:4)15891578,214
Elo statistiky
39.
Čížek Marek1995SK Březnice A13 (5:8)15861580,4318
Elo statistiky
40.
Pacourek Jan1974Sokol Hředle9 (2:7)15811610,36-12
Elo statistiky
41.
Mrázek Jindřich st.1972Sokol Hředle8 (3:5)15781588,932
Elo statistiky
42.
Rákosník Petr1961Sokol Nižbor14 (7:7)15711557,9122
Elo statistiky
43.
Křikava Richard1994Sokol Králův Dvůr A11 (3:8)15641554,872
Elo statistiky
44.
Lukeš Tomáš1993SLAVOJ Obecnice A8 (1:7)15621590,23-10
Elo statistiky
45.
Šíp Martin1981Tatran Sedlčany B10 (3:7)15431571,65-10
Elo statistiky
46.
Cír Radek1975KST Rakovník B11 (3:8)15421537,9-5
Elo statistiky
47.
Zvelebil Miloš ml.1976Spartak Rožmitál pod Třemšínem A14 (3:11)15401547,49-7
Elo statistiky
48.
Šerák Miloš1965Sokol Hředle7 (1:6)15351556,16-12
Elo statistiky
49.
Koloc Miroslav1964KK Rakovník15 (2:13)15191525,35-6
Elo statistiky
50.
Barsa Tomáš1987KST Rakovník B6 (1:5)14531481,25-1
Hráči, kteří odehráli méně než 5 zápasů.
Elo statistiky
1.
Kocura Jiří1963Tatran Sedlčany B3 (2:1)18631827,721
Elo statistiky
2.
Fiala Jan1998Sokol Mníšek pod Brdy A4 (3:1)17651782,438
Elo statistiky
3.
Vrátný Martin1990Sokol Příbram A4 (3:1)17651763,934
Elo statistiky
4.
Jaroš Antonín1986Sokol Příbram A4 (2:2)17261710,97-2
Elo statistiky
5.
Hrubý Vlastimil1967TTC Kladno B3 (0:3)17161738,74-25
Elo statistiky
6.
Sobková Martina1988Sokol Králův Dvůr A4 (3:1)17071716,2110
Elo statistiky
7.
Tvrz Jaroslav st.1975KST Rakovník B4 (3:1)1678167818
Elo statistiky
8.
Lískovec Jindřich1987Tatran Sedlčany B3 (1:2)16601670,09-11
Elo statistiky
9.
Andrt Tomáš1966KST Rakovník B3 (1:2)16461648,8-5
Elo statistiky
10.
Mencl Jiří1990TTC Kladno B4 (3:1)16421630,9810
Elo statistiky
11.
Císař Jan1965Sokol Příbram A4 (3:1)16351629,1621
Elo statistiky
12.
Gregor Martin1990Lokomotiva Zdice A4 (1:3)16161628,7-11
Elo statistiky
13.
Novák Tomáš1975Sokol Hředle3 (0:3)15561580,41-10
Elo statistiky
14.
Brabec Stanislav1962KST Rakovník B4 (0:4)15411564,75-14
Elo statistiky
15.
Cír Libor1979KK Rakovník3 (1:2)15211521,237
Elo statistiky
16.
Máša Jan2003Sokol Příbram A4 (1:3)15101530,715
Elo statistiky
17.
Prokop Břetislav1969Lokomotiva Zdice A2 (1:1)15091521,326
Elo statistiky
18.
Slezák Václav1967Lokomotiva Zdice A4 (1:3)14971508,70
Elo statistiky
19.
Vrecion Jiří1999Sokol Králův Dvůr A2 (1:1)14861459,7516
Elo statistiky
20.
Skoupil Lukáš1984Sokol Mníšek pod Brdy A3 (1:2)14751510,3214
Elo statistiky
21.
Zamazal Pavel1962Sokol Mníšek pod Brdy A3 (1:2)14561445,6212
Elo statistiky
22.
Bárta Radek1984Tatran Sedlčany B3 (0:3)14341430,75-2

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy