Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - KSST Jihočeský - 2020-2021 - Krajská soutěž B
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Vašátko Zdeněk1968ST Svatá Maří A7 (5:2)17351751,37-28
Elo statistiky
2.
Holman Libor1970TJ Osek A7 (7:0)16631640,9412
Elo statistiky
3.
Vokroj Zdeněk1966TJ Třebohostice A7 (4:3)15791607,85-26
Elo statistiky
4.
Černohorský Martin1989TJ Sokol Písek A10 (8:2)15591537,1810
Elo statistiky
5.
Peterka Václav1961TJ Osek A6 (6:0)15541540,3917
Elo statistiky
6.
Poklop Kamil1986ČZ Strakonice Elektrostav C7 (5:2)15361503,115
Elo statistiky
7.
Schoř Libor1968ST Svatá Maří A8 (6:2)15341530,3514
Elo statistiky
8.
Trefný Jan1971TJ Blatná A8 (3:5)15301524,05-20
Elo statistiky
9.
Mls Jiří1970TJ Blatná A8 (4:4)15291541,45-12
Elo statistiky
10.
Brandýs František1969TJ Osek A6 (3:3)15261525,96-7
Elo statistiky
11.
Jungvirt Josef1952TJ Sokol Strakonice A12 (6:6)15131530,19-9
Elo statistiky
12.
Motejzik Zbyněk2000TJ Sokol Mirotice B8 (7:1)15131484,4433
Elo statistiky
13.
Bílý Michal1984TJ Sokol Vodňany C8 (4:4)15021522,07-10
Elo statistiky
14.
Hrach František ml.1981TJ Sokol Strakonice A11 (7:4)14961476,229
Elo statistiky
15.
Hanus Michal1973TJ Sokol Písek A9 (6:3)14871504,069
Elo statistiky
16.
Charvát Karel1971TJ Slovan Černý Dub B6 (3:3)14861493,561
Elo statistiky
17.
Jungvirt Roman1975TJ Sokol Strakonice A10 (7:3)14841463,8636
Elo statistiky
18.
Ďurišová Kateřina1973TJ Sokol Písek A6 (4:2)14701462,538
Elo statistiky
19.
Soukup Miloslav ml.1973TJ Třebohostice A7 (5:2)14701447,6120
Elo statistiky
20.
Šottner Jiří1967TJ Sokol Vodňany C6 (5:1)14511418,6132
Elo statistiky
21.
Húska Radek1963TJ Slovan Černý Dub B7 (3:4)14501466,82-2
Elo statistiky
22.
Břicháček Lukáš1988TJ Sokol Mirotice B8 (3:5)14481447,52-9
Elo statistiky
23.
Mácha Jakub1984TJ Sokol Milevsko A6 (3:3)14461436,991
Elo statistiky
24.
Hynek Otakar ml.1979TJ Sokol Strakonice A8 (3:5)14191411,128
Elo statistiky
25.
Mls Pavel1965TJ Blatná A7 (1:6)14151412,56-14
Elo statistiky
26.
Šimoník Vladimír1977TJ Sokol Vodňany C7 (2:5)14131421,11-6
Elo statistiky
27.
Fleišman Jaroslav1978ST Svatá Maří A7 (2:5)14111421,99-9
Elo statistiky
28.
Vašek Jan1997TJ Sokol Mirotice B8 (5:3)14101406,7527
Elo statistiky
29.
Chaluš Libor1967ČZ Strakonice Elektrostav C6 (3:3)14101402,6915
Elo statistiky
30.
Bílý Marek1998TJ Sokol Písek A10 (6:4)14101394,8131
Elo statistiky
31.
Pešl Miroslav1976TJ Slovan Černý Dub B7 (3:4)13921362,7311
Elo statistiky
32.
Soukup Lukáš1976ČZ Strakonice Elektrostav C6 (2:4)13661346,795
Elo statistiky
33.
Šavrda Karel1963TJ Třebohostice A6 (2:4)13211329,513
Elo statistiky
34.
Macorlík Petr1977ST Svatá Maří A7 (1:6)13191313,850
Elo statistiky
35.
Krahulec Jiří st.1966TJ Sokol Mirotice B7 (0:7)12751312,97-15
Hráči, kteří odehráli méně než 6 zápasů.
Elo statistiky
1.
Kolář Tomáš1984TJ Sokol Milevsko A5 (5:0)16521649,812
Elo statistiky
2.
Holík Bohuslav1962ČZ Strakonice Elektrostav C4 (4:0)16361638,026
Elo statistiky
3.
Hrazdira Patrik1995ČZ Strakonice Elektrostav C4 (4:0)16151606,910
Elo statistiky
4.
Turek Václav1948TJ Sokol Vodňany C3 (2:1)15311532,010
Elo statistiky
5.
Ounický Pavel1981TJ Blatná A3 (3:0)15061505,4117
Elo statistiky
6.
Černý Petr1959TJ Sokol Milevsko A5 (4:1)14861471,5711
Elo statistiky
7.
Kozma Václav1954TJ Osek A3 (0:3)14331461,03-18
Elo statistiky
8.
Mácha Luboš ml.1984TJ Sokol Milevsko A2 (2:0)1433143316
Elo statistiky
9.
Vařečka Pavel1959TJ Slavoj Protivín B4 (0:4)14301447,2-15
Elo statistiky
10.
Topinka Václav1951TJ Slavoj Protivín B4 (0:4)14171423,71-21
Elo statistiky
11.
Bauer Jiří ml.1976TJ Sokol Vodňany C3 (0:3)14091408-9
Elo statistiky
12.
Švára Petr1955TJ Sokol Milevsko A4 (0:4)13901394,91-27
Elo statistiky
13.
Sekyra Zbyněk1968TJ Slovan Černý Dub B3 (0:3)13891407,56-4
Elo statistiky
14.
Mareš Zdeněk1959TJ Slavoj Protivín B4 (0:4)13671386,93-14
Elo statistiky
15.
Matějka Jan1982TJ Sokol Strakonice A3 (0:3)13661391,62-10
Elo statistiky
16.
Valert Radomír1967TJ Slovan Černý Dub B4 (2:2)13631364,656
Elo statistiky
17.
Mrkvička Pavel1961TJ Osek A3 (0:3)13601373,7-6
Elo statistiky
18.
Koza Tobiáš2002TJ Sokol Písek A3 (1:2)13421348,15-1
Elo statistiky
19.
Kostner Jiří1955TJ Blatná A3 (0:3)13221349,63-6
Elo statistiky
20.
Křivanec Josef1974TJ Třebohostice A4 (1:3)13131299,415
Elo statistiky
21.
Marková Ivana1965TJ Slavoj Protivín B4 (0:4)12801279,42-2
Elo statistiky
22.
Požárek Jaroslav1949TJ Sokol Strakonice A1 (0:1)12571253,090
Elo statistiky
23.
Krejčí Karel1985TJ Třebohostice A4 (0:4)11731173-1

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy