Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - KSST Jihočeský - 2020-2021 - Krajská soutěž C
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Petrásek Martin1991TJ Jiskra Třeboň B10 (10:0)17001693,795
Elo statistiky
2.
Jareš Oldřich1961TJ Jiskra Třeboň A8 (6:2)16451642,1-4
Elo statistiky
3.
Říha Luboš1966TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A8 (8:0)16281611,7920
Elo statistiky
4.
Karlík Zdeněk1966TJ VS Tábor B9 (8:1)16251628,48
Elo statistiky
5.
Procházka Petr1964TJ VS Tábor B9 (7:2)15791573,619
Elo statistiky
6.
Čejna Tomáš1985TJ Sokol Lodhéřov A8 (5:3)15701577,531
Elo statistiky
7.
Král Ludvík ml.1984TJ Jiskra Třeboň A8 (5:3)15301518,46-7
Elo statistiky
8.
Brabec Jaroslav1987TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A8 (4:4)15191526,31-9
Elo statistiky
9.
Werner Zdeněk1953TJ Jiskra Třeboň A12 (7:5)15171529,97-14
Elo statistiky
10.
Mikuláš Michal1989TJ Sokol Mladá Vožice A8 (6:2)15131497,4226
Elo statistiky
11.
Kulvajt Aleš1984TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A8 (6:2)15061496,1122
Elo statistiky
12.
Mrázek Tomáš1994TJ Sokol Mladá Vožice A8 (5:3)14991491,5711
Elo statistiky
13.
Krieger Jakub1990TJ Sokol Mladá Vožice A8 (2:6)14971528,45-26
Elo statistiky
14.
Posel Adam2006TJ Jiskra Třeboň B11 (9:2)14921480,6841
Elo statistiky
15.
Břicháček Miroslav1986TJ SDH Nové Dvory A8 (2:6)14751488,38-16
Elo statistiky
16.
Novák Jan1964TJ Jiskra Třeboň A8 (5:3)14651460,259
Elo statistiky
17.
Ruso Miroslav1950TJ Jiskra Třeboň B8 (3:5)14551446,060
Elo statistiky
18.
Pešek Karel1971TJ Jiskra Třeboň A8 (3:5)14411447,41-14
Elo statistiky
19.
Sirotek Martin1983TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A8 (2:6)14171422,7-11
Elo statistiky
20.
Urban Martin1975TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A8 (5:3)1413141369
Elo statistiky
21.
Lang Václav1957TJ Jiskra Třeboň A16 (3:13)14051406,9-56
Elo statistiky
22.
Pudil Milan1976TJ Sokol Mladá Vožice A8 (2:6)13931399,731
Elo statistiky
23.
Samec Jaroslav1970TJ Jiskra Třeboň B10 (5:5)13141291,8351
Elo statistiky
24.
Benda Miroslav1968TJ Jiskra Třeboň B10 (3:7)12511243,8550
Hráči, kteří odehráli méně než 8 zápasů.
Elo statistiky
1.
Peckert Ondřej1979Jindřichův Hradec 1930 A4 (4:0)16081591,7311
Elo statistiky
2.
Lukjanov Viktor ml.1973Staving Studená C2 (2:0)15621566,325
Elo statistiky
3.
Mrázek Miroslav1958Jindřichův Hradec 1930 A4 (2:2)15501550-9
Elo statistiky
4.
Bednář Zbyněk1971TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A7 (3:4)15491579,22-18
Elo statistiky
5.
Macků Tomáš1992Katolický dům Dačice z.s.7 (3:4)15481580,17-30
Elo statistiky
6.
Vondruška Filip1993DDM Soběslav B4 (2:2)15451567,82-14
Elo statistiky
7.
Holub Josef1972DDM Soběslav B3 (3:0)15321518,7715
Elo statistiky
8.
Mastný Tomáš ml.2000Staving Studená C6 (6:0)15291504,0429
Elo statistiky
9.
Brada Adam ml.2002Staving Studená C4 (2:2)15071500,21-6
Elo statistiky
10.
Lachout Jaroslav1973TJ VS Tábor B6 (3:3)15041506,41-2
Elo statistiky
11.
Losos Marek2005TJ VS Tábor B7 (5:2)14951492,956
Elo statistiky
12.
Kameník Jaroslav1966Staving Studená C6 (4:2)14921507,42
Elo statistiky
13.
Pašek Felix1976TJ Jiskra Třeboň B6 (4:2)14901488,72-6
Elo statistiky
14.
Dvořák Karel1978TJ Jiskra Třeboň A4 (3:1)14881498,45-4
Elo statistiky
15.
Peč Ondřej1997TJ Sokol Lodhéřov A7 (4:3)14871500,518
Elo statistiky
16.
Rybák Roman1962TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A7 (5:2)14801474,3522
Elo statistiky
17.
Havlík Martin1992Katolický dům Dačice z.s.4 (1:3)14761492,69-16
Elo statistiky
18.
Tesař Václav1967TJ VS Tábor B3 (2:1)14411426,2415
Elo statistiky
19.
Vondruška Oldřich1950DDM Soběslav B3 (1:2)14381437,14-5
Elo statistiky
20.
Lovětínský Tomáš1975Katolický dům Dačice z.s.7 (5:2)14331429,6427
Elo statistiky
21.
Lipl Karel1963Jindřichův Hradec 1930 A7 (2:5)14281426,89-11
Elo statistiky
22.
Prokop Rostislav1975TJ SDH Nové Dvory A7 (2:5)14251434,49-6
Elo statistiky
23.
Alexa Jaroslav1965TJ SDH Nové Dvory A7 (2:5)14191422,441
Elo statistiky
24.
Račák David1998TJ Sokol Lodhéřov A7 (1:6)14081406,71-9
Elo statistiky
25.
Havlík Zdeněk1956Katolický dům Dačice z.s.6 (4:2)14081377,5825
Elo statistiky
26.
Lehký Lukáš1985TJ Sokol Lodhéřov A7 (1:6)14051413,95-13
Elo statistiky
27.
Maňhal Jan st.1955Staving Studená C3 (2:1)13961391,3815
Elo statistiky
28.
Klabík Vilém1979DDM Soběslav B6 (0:6)13841403,14-23
Elo statistiky
29.
Losos Lukáš2004TJ VS Tábor B4 (1:3)13761378,591
Elo statistiky
30.
Rous David1980TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A3 (0:3)13591377,51-12
Elo statistiky
31.
Stodola Radek1968TJ SDH Nové Dvory A4 (1:3)13591369,216
Elo statistiky
32.
Šimák Pavel1972TJ SDH Nové Dvory A3 (0:3)13361336-2
Elo statistiky
33.
Nosek Jan1985TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A4 (0:4)13081318,53-4
Elo statistiky
34.
Holub Martin2003DDM Soběslav B5 (2:3)13061304,1925
Elo statistiky
35.
Lovětínský Jiří1968Katolický dům Dačice z.s.2 (1:1)13061292,453
Elo statistiky
36.
Fitl Radek2005Jindřichův Hradec 1930 A7 (1:6)12881328,054
Elo statistiky
37.
Votava Libor1970Jindřichův Hradec 1930 A3 (0:3)12701305,36-1
Elo statistiky
38.
Vytiska Jiří1970Jindřichův Hradec 1930 A3 (0:3)12491250,33-4
Elo statistiky
39.
Stránský Stanislav1986Staving Studená C4 (0:4)12351245,6-3
Elo statistiky
40.
Boubalík Josef st.1955TJ SDH Nové Dvory A2 (0:2)114711470

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy