Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Hodonín - 2020-2021 - Okresní přebor
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Nešpor Rostislav st.1975Tělovýchovná jednota Mikulčice C12 (12:0)15651570,829
Elo statistiky
2.
Charvát Vít st.1975SK Baník Ratíškovice C14 (13:1)15491524,2511
Elo statistiky
3.
Trcala Miroslav1965TJ Sokol Vracov z.s. C12 (9:3)15111505,69-33
Elo statistiky
4.
Kůřil Pavel st.1971TJ Vlast Ježov z.s. B12 (11:1)15031495,2722
Elo statistiky
5.
Oláh Eduard1958TJ Sokol Lužice A12 (9:3)14971506,47-14
Elo statistiky
6.
Elznic Drahomír1969Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A16 (12:4)14891502,12-9
Elo statistiky
7.
Dřevojan Martin1990TJ Sokol Veselí nad Moravou A12 (7:5)14881508,88-21
Elo statistiky
8.
Werner Jan1989Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B12 (7:5)14851520,76-27
Elo statistiky
9.
Hrbáček Milan1970SK Baník Ratíškovice C10 (7:3)14851504,37-13
Elo statistiky
10.
Teturová Barbora1971TJ Jiskra Strážnice z.s. D12 (8:4)14781495,91-17
Elo statistiky
11.
Hála Josef1960T.J. Sokol Svatobořice B12 (9:3)14721493,49-20
Elo statistiky
12.
Hradil Kryštof2000SK Baník Ratíškovice C14 (14:0)14621445,5158
Elo statistiky
13.
Hlobil Albert1998SKST Hodonín F12 (9:3)14401416,5220
Elo statistiky
14.
Boruta Vladislav1965TJ Sokol Vracov z.s. C8 (8:0)14381426,5513
Elo statistiky
15.
Pozděch Josef1974Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B10 (7:3)14341424,849
Elo statistiky
16.
Kůřil Pavel ml.1992TJ Vlast Ježov z.s. B16 (9:7)14301418,8-31
Elo statistiky
17.
Budiš Tomáš1985SKST Dubňany B12 (8:4)14291429,4314
Elo statistiky
18.
Jakubíček Matěj2004SK Čejč z.s. A8 (5:3)14241439,21-2
Elo statistiky
19.
Zaťko Karel1984SKST Hodonín F12 (9:3)14191411,5528
Elo statistiky
20.
Pantlík Ladislav1955TJ Vlast Ježov z.s. B12 (8:4)14171431,433
Elo statistiky
21.
Příkaský Libor2005SKST Rohatec C12 (9:3)14161392,0328
Elo statistiky
22.
Boruta Matěj2004TJ Sokol Vracov z.s. C12 (10:2)14141399,6612
Elo statistiky
23.
Látal Roman2002TJ Jiskra Strážnice z.s. D16 (8:8)14091445,73-42
Elo statistiky
24.
Mikl Antonín1960Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A12 (10:2)14081398,4322
Elo statistiky
25.
Rybecký Jakub1998SKST Rohatec C16 (11:5)13971388,8521
Elo statistiky
26.
Blaha Stanislav1969SK Čejč z.s. A16 (8:8)13961401,14-22
Elo statistiky
27.
Kuchařič Jiří ml.1999SK Baník Ratíškovice C14 (8:6)13631339,4319
Elo statistiky
28.
Chimiak Stanislav1956Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B16 (9:7)13561333,1426
Elo statistiky
29.
Mlynár Radoslav1968SKST Dubňany B12 (5:7)13551347,336
Elo statistiky
30.
Moudrý Rostislav1961Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B12 (4:8)13451339,19-16
Elo statistiky
31.
Maděrič Zdeněk1959SKST Hodonín F12 (3:9)13431382,96-33
Elo statistiky
32.
Šnajdr Radomír1963TJ Sokol Vracov z.s. C12 (7:5)13381328,5314
Elo statistiky
33.
Hála Zbyněk1973T.J. Sokol Svatobořice B12 (7:5)13341336,5410
Elo statistiky
34.
Sytař Tomáš1995Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B8 (5:3)13331333144
Elo statistiky
35.
Mikula Ján1965TJ Sokol Lužice A12 (6:6)13131300,41-4
Elo statistiky
36.
Rosek Pavel1976SKST Dubňany B12 (3:9)13091302,396
Elo statistiky
37.
Vymyslický Stanislav st.1969SKST Rohatec C12 (6:6)13051284,113
Elo statistiky
38.
Marek Jakub2005TJ Jiskra Strážnice z.s. D12 (8:4)13021303,144
Elo statistiky
39.
Hubačka Miroslav1984Tělovýchovná jednota Mikulčice C12 (7:5)13001297,7341
Elo statistiky
40.
Chimiák Petr1977T.J. Sokol Svatobořice B8 (2:6)12981332,04-11
Elo statistiky
41.
Konečný Miroslav1960TJ Sokol Lužice A12 (4:8)12891289,31-14
Elo statistiky
42.
Břeský Zdeněk1945TJ Jiskra Strážnice z.s. D6 (1:5)12861317,48-22
Elo statistiky
43.
Křiva Zdeněk1955TJ Sokol Vracov z.s. C8 (2:6)12851300,49-8
Elo statistiky
44.
Marada Tomáš1952TJ Vlast Ježov z.s. B16 (6:10)12771292,82-5
Elo statistiky
45.
Komosný Miloslav1948TJ Sokol Lužice A12 (5:7)12751286,6-1
Elo statistiky
46.
Palán František1965T.J. Sokol Svatobořice B12 (5:7)12681274,017
Elo statistiky
47.
Kotásková Michaela2004SKST Dubňany B8 (2:6)12641257,4419
Elo statistiky
48.
Jarýn Jiří1994Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A16 (6:10)12571263,257
Elo statistiky
49.
Kostelanský Stanislav1955TJ Vlast Ježov z.s. B8 (2:6)12551267,06-1
Elo statistiky
50.
Salaba Petr1991SKST Rohatec C12 (2:10)12541251,08-11
Elo statistiky
51.
Hubáček Vojtěch1984Tělovýchovná jednota Mikulčice C12 (5:7)12461253,9524
Elo statistiky
52.
Smutný Antonín1963SK Čejč z.s. A12 (4:8)12331215,4119
Elo statistiky
53.
Smolka Longin1944Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A6 (1:5)12081225,31-26
Elo statistiky
54.
Umšajt Ivan1977TJ Sokol Veselí nad Moravou A8 (0:8)12001207,29-16
Elo statistiky
55.
Štefánek Vlastimil1970TJ Sokol Veselí nad Moravou A8 (1:7)11881171,59
Elo statistiky
56.
Křižka Martin2001Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A6 (2:4)11741181,821
Elo statistiky
57.
Jirásek Petr1946SK Čejč z.s. A12 (0:12)11591163,46-18
Elo statistiky
58.
Ráček Ladislav1968SKST Dubňany B8 (0:8)11321128,99-4
Elo statistiky
59.
Morávek Ondřej2011TJ Jiskra Strážnice z.s. D8 (5:3)11111119,3186
Elo statistiky
60.
Glos Tomáš1995Tělovýchovná jednota Mikulčice C8 (1:7)11091074,926
Elo statistiky
61.
Staněk Michal1979Tělovýchovná jednota Mikulčice C8 (1:7)10521043,722
Hráči, kteří odehráli méně než 5 zápasů.
Elo statistiky
1.
Chludil Radek1979SKST Dubňany B4 (3:1)15691569-8
Elo statistiky
2.
Kotásková Petra2000SKST Dubňany B4 (1:3)15061522,3-26
Elo statistiky
3.
Pařízek Richard2008SKST Hodonín F4 (4:0)14771507,8632
Elo statistiky
4.
Rybecký Marek1974SKST Rohatec C4 (3:1)14121418,755
Elo statistiky
5.
Dufek Josef1972TJ Sokol Veselí nad Moravou A4 (0:4)14041428,75-19
Elo statistiky
6.
Ingr Lukáš1988SK Čejč z.s. A4 (4:0)13991380,6121
Elo statistiky
7.
Komoň Richard1966TJ Sokol Veselí nad Moravou A4 (2:2)13741387,780
Elo statistiky
8.
Šnajdr Michal1988TJ Sokol Vracov z.s. C4 (2:2)13531351,88-16
Elo statistiky
9.
Benadová Nikola1991Tělovýchovná jednota Mikulčice C4 (1:3)13461346-24
Elo statistiky
10.
Jakubčík František1972Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B4 (2:2)13251329,925
Elo statistiky
11.
Luzum Jaroslav1951SKST Rohatec C4 (1:3)12911315,64-1
Elo statistiky
12.
Podveský Pavel1977T.J. Sokol Svatobořice B4 (1:3)12591275,75-11
Elo statistiky
13.
Pijáček Lukáš2004SKST Hodonín F4 (2:2)12541259,2510
Elo statistiky
14.
Šnajdrová Monika1991TJ Sokol Vracov z.s. C4 (3:1)12511225,2933
Elo statistiky
15.
Konečný Lubomír1958TJ Sokol Veselí nad Moravou A4 (0:4)12411215,71-7
Elo statistiky
16.
Jamný Pavel1959TJ Jiskra Strážnice z.s. D2 (1:1)12241232,935
Elo statistiky
17.
Šikuta Michal1969Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B2 (1:1)12171193,427
Elo statistiky
18.
Hlahůlek Emil1966TJ Sokol Veselí nad Moravou A4 (0:4)12131217-12
Elo statistiky
19.
Kočvara Vít2002SKST Hodonín F4 (1:3)11991199-2
Elo statistiky
20.
Marada Petr1943SK Čejč z.s. A4 (1:3)11751171,469
Elo statistiky
21.
Dostálová Adéla1996Tělovýchovná jednota Mikulčice C4 (2:2)11731158,083
Elo statistiky
22.
Nikl František1968TJ Sokol Vracov z.s. C4 (0:4)11701175,62-8
Elo statistiky
23.
Bartoník Jakub1994Tělovýchovná jednota Mikulčice C4 (0:4)11121127,230
Elo statistiky
24.
Tomeček Karel1965TJ Jiskra Strážnice z.s. D4 (1:3)10681048,5713
Elo statistiky
25.
Lažek Marek1976SK Čejč z.s. A4 (0:4)936931,640
Elo statistiky
26.
Vymyslický Stanislav ml.2001SKST Rohatec C4 (0:4)932922,42-2
Elo statistiky
27.
Lipa Martin2007TJ Jiskra Strážnice z.s. D4 (0:4)864877,870
Elo statistiky
28.
Zdařilová Martina2005SK Baník Ratíškovice C4 (0:4)852845,410
Elo statistiky
29.
Fric Milan2006Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A4 (0:4)845846,40
Elo statistiky
30.
Hrabec Pavel1967SK Čejč z.s. A4 (0:4)8028020
Elo statistiky
31.
Klimeš Jakub2006Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A4 (0:4)620621,490

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy