Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Hodonín - 2020-2021 - Okresní soutěž
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Macůrek Marek1978TJ Sokol Josefov A16 (16:0)14801470,682
Elo statistiky
2.
Moudrý Rostislav1961Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C16 (15:1)13451339,1928
Elo statistiky
3.
Jakubčík František1972Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C8 (6:2)13251329,92-1
Elo statistiky
4.
Gablas Kamil1980TJ Sokol Bzenec A16 (14:2)131813046
Elo statistiky
5.
Luzum Jaroslav1951SKST Rohatec D6 (2:4)12911315,64-29
Elo statistiky
6.
Vašík Miroslav1969TJ Sokol Bzenec A12 (10:2)12891271,1110
Elo statistiky
7.
Třináctý Jan1975TJ Sokol Veselí nad Moravou B12 (10:2)12761256,530
Elo statistiky
8.
Vaňhara Michal1978Slovan Hodonín C15 (11:4)12751268,9-8
Elo statistiky
9.
Lunga Jakub2002Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B20 (14:6)12731310,01-21
Elo statistiky
10.
Varmuža Milan1973Orel Syrovín A16 (12:4)1254125410
Elo statistiky
11.
Salaba Petr1991SKST Rohatec D12 (9:3)12541251,085
Elo statistiky
12.
Korvas Petr1951Orel Syrovín A16 (12:4)12521255,5916
Elo statistiky
13.
Bursík Antonín1961Slovan Hodonín C9 (6:3)12461234,37-2
Elo statistiky
14.
Konečný Lubomír1958TJ Sokol Veselí nad Moravou B12 (10:2)12411215,7129
Elo statistiky
15.
Kučera Zdeněk st.1960Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C16 (10:6)12371223,629
Elo statistiky
16.
Ráb František1967TJ Sokol Lužice B20 (14:6)12341233,03-4
Elo statistiky
17.
Šikuta Michal1969Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C16 (11:5)12171193,4223
Elo statistiky
18.
Hlahůlek Emil1966TJ Sokol Veselí nad Moravou B16 (11:5)121312172
Elo statistiky
19.
Kopčil Miloslav1995TJ Sokol Bzenec A16 (11:5)12131202,121
Elo statistiky
20.
Kočvara Vít2002SKST Hodonín G15 (11:4)119911996
Elo statistiky
21.
Růčka Pavel1988TJ Sokol Bzenec A14 (9:5)11951188,662
Elo statistiky
22.
Létal Emil1962T.J. Sokol Hodonín B10 (4:6)11941204,22-18
Elo statistiky
23.
Štefánek Vlastimil1970TJ Sokol Veselí nad Moravou B8 (4:4)11881171,59
Elo statistiky
24.
Kocourek Miroslav1964Orel Syrovín A10 (4:6)1185118530
Elo statistiky
25.
Křižka Martin2001Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B20 (12:8)11741181,813
Elo statistiky
26.
Hromek František st.1943T.J. Sokol Hodonín B14 (6:8)11631169,72-14
Elo statistiky
27.
Svačina Roman2002SKST Hodonín G15 (10:5)1143114334
Elo statistiky
28.
Šeďa Roman1972TJ Sokol Josefov A16 (7:9)11351126,46-2
Elo statistiky
29.
Ráček Ladislav1968SKST Dubňany C12 (5:7)11321128,99-7
Elo statistiky
30.
Čajka Milan1972TJ Sokol Veselí nad Moravou B8 (5:3)11161102,820
Elo statistiky
31.
Bartoník Jakub1994Tělovýchovná jednota Mikulčice D16 (7:9)11121127,231
Elo statistiky
32.
Morávek Ondřej2011TJ Jiskra Strážnice z.s. E12 (8:4)11111119,3153
Elo statistiky
33.
Kudrna Jaromír1964TJ Sokol Lužice B11 (6:5)11091113,52-4
Elo statistiky
34.
Glos Tomáš1995Tělovýchovná jednota Mikulčice D16 (8:8)11091074,934
Elo statistiky
35.
Maňák Patrik1996SKST Rohatec D12 (5:7)11041117,4312
Elo statistiky
36.
Kvapil Erik2004SKST Hodonín G13 (5:8)11001118,42-24
Elo statistiky
37.
Parák Lukáš1995TJ Sokol Lužice B13 (6:7)10921076,615
Elo statistiky
38.
Hřebíček Miroslav1948TJ Sokol Lužice B12 (5:7)10911099,55-7
Elo statistiky
39.
Němec Bohuslav1977Orel Syrovín A15 (7:8)10911077,921
Elo statistiky
40.
Holubec Marek1979Tělovýchovná jednota Mikulčice D8 (5:3)10891076,3513
Elo statistiky
41.
Jahoda Viktor2002Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B20 (9:11)10811077,828
Elo statistiky
42.
Zelinka Vlastimil1961Tělovýchovná jednota Mikulčice D14 (6:8)10691068,312
Elo statistiky
43.
Tomeček Karel1965TJ Jiskra Strážnice z.s. E11 (4:7)10681048,5713
Elo statistiky
44.
Bařina Zbyněk2004TJ Sokol Lužice B16 (7:9)10651074,0436
Elo statistiky
45.
Valoušek Jindřich1951TJ Sokol Lužice B8 (2:6)10651070,76-12
Elo statistiky
46.
Malý Miroslav1968Slovan Hodonín C11 (6:5)10641067,19-1
Elo statistiky
47.
Staněk Michal1979Tělovýchovná jednota Mikulčice D8 (1:7)10521043,72-5
Elo statistiky
48.
Vjazanko Petr1952Slovan Hodonín C8 (4:4)10441042,6513
Elo statistiky
49.
Šupa Antonín1973TJ Sokol Josefov A12 (1:11)10381057,52-31
Elo statistiky
50.
Hromek Ludvík1950TJ Sokol Josefov A16 (5:11)10341038,77-3
Elo statistiky
51.
Hruška Jaroslav1965SKST Rohatec D10 (3:7)10321033,41
Elo statistiky
52.
Vavřínek Zdeněk1962Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C8 (3:5)10311025,756
Elo statistiky
53.
Kráčal Richard2003TJ Jiskra Strážnice z.s. E11 (4:7)10201020,723
Elo statistiky
54.
Jamný Ondřej2008TJ Jiskra Strážnice z.s. E7 (2:5)10141010,7315
Elo statistiky
55.
Grabovský Jaroslav nejst.1956Slovan Hodonín C11 (3:8)9961004,68-15
Elo statistiky
56.
Cuták Jaroslav1961SKST Dubňany C8 (2:6)962964,46-1
Elo statistiky
57.
Bábík Miloslav1958T.J. Sokol Hodonín B14 (2:12)930925,3114
Elo statistiky
58.
Všetička Martin1978SKST Hodonín G15 (4:11)903885,9949
Elo statistiky
59.
Menšík Ladislav2002Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B8 (1:7)898899,97-18
Elo statistiky
60.
Korvas David1983Orel Syrovín A7 (0:7)878878-2
Elo statistiky
61.
Hromek František ml.1972T.J. Sokol Hodonín B10 (0:10)866865,97-4
Elo statistiky
62.
Marada Matěj2007SKST Dubňany C8 (0:8)807810,62-4
Elo statistiky
63.
Mokráš Jakub2008SKST Dubňany C8 (0:8)7537530
Elo statistiky
64.
Herzánová Denisa2003SKST Rohatec D12 (1:11)742719,5924
Hráči, kteří odehráli méně než 6 zápasů.
Elo statistiky
1.
Mikuš Martin2000T.J. Sokol Hodonín B4 (4:0)13221319,935
Elo statistiky
2.
Rosek Pavel1976SKST Dubňany C4 (4:0)13091302,395
Elo statistiky
3.
Vymyslický Stanislav st.1969SKST Rohatec D4 (3:1)13051284,14
Elo statistiky
4.
Vinklárek Filip1994SKST Rohatec D4 (3:1)127312734
Elo statistiky
5.
Jamný Pavel1959TJ Jiskra Strážnice z.s. E4 (3:1)12241232,931
Elo statistiky
6.
Varmuža Mikuláš2006Slovan Hodonín C4 (1:3)12011223,82-4
Elo statistiky
7.
Umšajt Ivan1977TJ Sokol Veselí nad Moravou B4 (4:0)12001207,294
Elo statistiky
8.
Svoboda Jakub2004TJ Jiskra Strážnice z.s. E3 (0:3)11741186,86-12
Elo statistiky
9.
Zelinka Vladimír1954TJ Sokol Veselí nad Moravou B4 (3:1)10711081,41-5
Elo statistiky
10.
Zelinka Zdeněk1975Tělovýchovná jednota Mikulčice D2 (0:2)10691069-2
Elo statistiky
11.
Cileček Petr1993TJ Sokol Bzenec A2 (0:2)10461046-4
Elo statistiky
12.
Klečka Jaroslav1953T.J. Sokol Hodonín B4 (0:4)10131017,85-10
Elo statistiky
13.
Zelinka Oldřich1965Slovan Hodonín C2 (2:0)9879900
Elo statistiky
14.
Grabovský Jaroslav st.1980TJ Jiskra Strážnice z.s. E4 (1:3)983984,71-2
Elo statistiky
15.
Vymyslický Stanislav ml.2001SKST Rohatec D4 (2:2)932922,4228
Elo statistiky
16.
Theuer Tomáš2005SKST Hodonín G2 (0:2)890897,26-1
Elo statistiky
17.
Lipa Martin2007TJ Jiskra Strážnice z.s. E4 (0:4)864877,87-2
Elo statistiky
18.
Fric Milan2006Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B4 (0:4)845846,40
Elo statistiky
19.
Šmídová Kamila2004Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B2 (0:2)835831,490
Elo statistiky
20.
Grabovský Martin2010TJ Jiskra Strážnice z.s. E4 (1:3)796796,8610
Elo statistiky
21.
Neničková Zuzana2005Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B2 (0:2)773781,020
Elo statistiky
22.
Klimeš Jakub2006Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B4 (0:4)620621,490
Elo statistiky
23.
Kratochvílová Natálie2007SKST Dubňany C4 (0:4)6146140
Elo statistiky
24.
Hekele Erik2007SKST Dubňany C4 (0:4)596597,760
Elo statistiky
25.
Krupicová Tereza2007SKST Dubňany C4 (0:4)5865860

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy