Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Hodonín - 2020-2021 - Okresní základ sk. B
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Bednařík Matěj1994TJ Sokol Vracov z.s. D4 (4:0)12581250,660
Elo statistiky
2.
Šnajdrová Monika1991TJ Sokol Vracov z.s. D8 (8:0)12511225,290
Elo statistiky
3.
Halámek Zdeněk1953TJ Kovoděl Moravský Písek A8 (7:1)12491259,160
Elo statistiky
4.
Marek Ondřej1987TJ Kovoděl Moravský Písek A8 (8:0)1240123312
Elo statistiky
5.
Umšajt Ivan1977TJ Sokol Veselí nad Moravou C4 (1:3)12001207,29-16
Elo statistiky
6.
Hodonský Miroslav1952TJ Kovoděl Moravský Písek A8 (8:0)11931176,0618
Elo statistiky
7.
Štefánek Vlastimil1970TJ Sokol Veselí nad Moravou C4 (2:2)11881171,5-1
Elo statistiky
8.
Jordán Josef1974Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A2 (2:0)109610961
Elo statistiky
9.
Zelinka Vladimír1954TJ Sokol Veselí nad Moravou C4 (1:3)10711081,41-5
Elo statistiky
10.
Vavřínek Zdeněk1962Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D8 (8:0)10311025,756
Elo statistiky
11.
Šibal Denis1996Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D8 (6:2)10261040,32-22
Elo statistiky
12.
Malík Robert1966Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D4 (3:1)989990,38-2
Elo statistiky
13.
Pekárek Miroslav1955SK Čejč z.s. C4 (2:2)983985,26-12
Elo statistiky
14.
Bábík Jan2004TJ Sokol Vracov z.s. D4 (4:0)973962,519
Elo statistiky
15.
Možíš Jaroslav1962Orel Syrovín B8 (3:5)916916151
Elo statistiky
16.
Pavka Petr1965TJ Kovoděl Moravský Písek A8 (5:3)89289220
Elo statistiky
17.
Lipa Martin2007TJ Jiskra Strážnice z.s. F4 (3:1)864877,873
Elo statistiky
18.
Zůbková Lenka1984TJ Sokol Veselí nad Moravou C4 (0:4)858857,21-3
Elo statistiky
19.
Zdařilová Martina2005SK Baník Ratíškovice E8 (3:5)852845,4113
Elo statistiky
20.
Komínek Libor1966Orel Syrovín B8 (2:6)850850,12-2
Elo statistiky
21.
Valachovič Dalibor2005SK Baník Ratíškovice E8 (3:5)816799,0517
Elo statistiky
22.
Grabovský Martin2010TJ Jiskra Strážnice z.s. F4 (3:1)796796,867
Elo statistiky
23.
Zanca Adam2005TJ Sokol Vracov z.s. D4 (4:0)77077034
Elo statistiky
24.
Dočkálek Petr2004TJ Sokol Vracov z.s. D8 (5:3)752752,57-2
Elo statistiky
25.
Žůrek Tomáš1981Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A4 (2:2)748744,381
Elo statistiky
26.
Bartošek Jaroslav1975Orel Syrovín B2 (1:1)7377370
Elo statistiky
27.
Ptáček Michal2004TJ Sokol Vracov z.s. D4 (2:2)735735-3
Elo statistiky
28.
Zdařil Petr2009SK Baník Ratíškovice E8 (2:6)698702,540
Elo statistiky
29.
Orlová Marta2009TJ Jiskra Strážnice z.s. F4 (3:1)665665-2
Elo statistiky
30.
Pekárek Jiří1957SK Čejč z.s. C4 (1:3)5955950
Elo statistiky
31.
Řihák Jaroslav ml.2005Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A4 (1:3)555514
Elo statistiky
32.
Sabáček Šimon2005SK Baník Ratíškovice E8 (2:6)32320
Elo statistiky
33.
Hladiš Václav1981Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A4 (1:3)313115
Elo statistiky
34.
Škoda Roman2005TJ Jiskra Strážnice z.s. F4 (1:3)21210
Elo statistiky
35.
Kolaja Josef1952Orel Syrovín B8 (1:7)21210
Elo statistiky
36.
Němec Lukáš2007Orel Syrovín B6 (0:6)110
Elo statistiky
37.
Večeřa Libor1971Tělovýchovná jednota Sokol Těmice A2 (0:2)110
Elo statistiky
38.
Šimek Marek2010SK Čejč z.s. C4 (0:4)110
Elo statistiky
39.
Matula Marek2005Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D4 (0:4)110
Elo statistiky
40.
Rymeš Adam2007Tělocvičná jednota Sokol Kyjov D8 (0:8)110
Elo statistiky
41.
Pekárková Izabela2008SK Čejč z.s. C4 (0:4)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy