Žebříček - RSST Náchod - 2020-2021 - Regionální přebor III. třídy
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Burdych Viktor1959TJ Náchod D8 (8:0)150515052
Elo statistiky
2.
Šanc Vojtěch1995TJ Sokol Stěžery D8 (8:0)143314333
Elo statistiky
3.
Kučera Vratislav1960TJ Sokol Jasenná B12 (7:5)13251336,35-22
Elo statistiky
4.
Majdiak Jan1992TJ Náchod D12 (10:2)13101312,4722
Elo statistiky
5.
Ptáček Petr1972TJ Náchod D12 (8:4)12791271,5812
Elo statistiky
6.
Kuřátko Miloš1966TJ Horní Kostelec B8 (5:3)12701260,7417
Elo statistiky
7.
Svatoš Radek1978TJ Sokol Vysoká Srbská A8 (5:3)12571237,466
Elo statistiky
8.
Šuták Pavel1957TJ Sokol Jasenná B12 (6:6)12401224,17-3
Elo statistiky
9.
Prušinovský Jiří1957Orel jednota Bohuslavice C11 (9:2)12391245,2319
Elo statistiky
10.
Rojt Jan1959TJ Náchod D12 (6:6)12331237,21-13
Elo statistiky
11.
Duben Tomáš1972TJ Sokol Jasenná B8 (3:5)12321249,34-13
Elo statistiky
12.
Ungrád Jiří1976Orel jednota Bohuslavice C8 (6:2)12321216,5420
Elo statistiky
13.
Radwaňski Kazimierz1961TJ Lokomotiva Meziměstí C8 (2:6)12251240,37-36
Elo statistiky
14.
Semerák Pavel1952TJ Horní Kostelec B8 (3:5)12151228,5-4
Elo statistiky
15.
Andrejsová Markéta1976TJ Knauf Lipí B8 (8:0)12061181,4946
Elo statistiky
16.
Tichý Jan1959TJ Horní Kostelec B8 (4:4)12021182,2612
Elo statistiky
17.
Míšek Petr1969TJ Sokol Velký Dřevíč A12 (7:5)12011199,4717
Elo statistiky
18.
Postupa Jan1977TJ Sokol Česká Skalice C8 (4:4)11981210,06-11
Elo statistiky
19.
Marek Lukáš2000TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F8 (8:0)119811980
Elo statistiky
20.
Bekr Milan1971TJ Sokol Česká Skalice C8 (7:1)11951167,0536
Elo statistiky
21.
Beran Pavel1975TJ Sokol Velký Dřevíč A12 (6:6)11771178,8611
Elo statistiky
22.
Dvořák Karel1956TJ Sokol Jasenná B11 (4:7)11771177,55-8
Elo statistiky
23.
Ošťádal Jaroslav ml.1984TJ Sokol Česká Skalice C8 (4:4)11741175,37-3
Elo statistiky
24.
Hardubejová Anna1964TJ Jiskra Jaroměř F8 (3:5)11731188,48-20
Elo statistiky
25.
Fidra Stanislav1962TJ Jiskra Jaroměř F12 (7:5)11701185,921
Elo statistiky
26.
Belák Kamil1987TJ Sokol Vysoká Srbská A12 (6:6)11661165,5813
Elo statistiky
27.
Kreuzig Robert1957TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F8 (5:3)11641167,696
Elo statistiky
28.
Bek Miroslav1949TJ Lokomotiva Meziměstí C8 (3:5)11381143,57-1
Elo statistiky
29.
Sokol Zdeněk1948TJ Knauf Lipí B8 (3:5)11281151,95-10
Elo statistiky
30.
Munzar Jiří1957TJ Jiskra Jaroměř F8 (4:4)11281150,5712
Elo statistiky
31.
Šilar Karel1971TJ Knauf Lipí B8 (4:4)11261127,118
Elo statistiky
32.
Thér Milan1986TJ Sokol Vysoká Srbská A12 (4:8)11231132,75-6
Elo statistiky
33.
Macháčková Blanka1986TJ Sokol Vysoká Srbská A12 (3:9)11131142,85-17
Elo statistiky
34.
Němeček Vítězslav1956Orel jednota Bohuslavice C12 (3:9)10981096,17-15
Elo statistiky
35.
Joneš Miloslav1969TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F8 (6:2)10971076,0336
Elo statistiky
36.
Krejčí Jan1975TJ Lokomotiva Meziměstí C8 (3:5)10891079,826
Elo statistiky
37.
Tichý Tomáš1989TJ Jiskra Jaroměř F8 (3:5)10671050,64-1
Elo statistiky
38.
Bartoš Jan1975TJ Sokol Velký Dřevíč A8 (2:6)10581058,891
Elo statistiky
39.
Le Tiu1961TJ Jiskra Jaroměř F12 (4:8)10351035,9515
Elo statistiky
40.
Kuchta Petr1955TJ Lokomotiva Meziměstí C8 (1:7)10151026,57-9
Elo statistiky
41.
Lejsek Petr1965Orel jednota Bohuslavice C12 (2:10)993990,755
Elo statistiky
42.
Šubrt Arne1962TJ Sokol Velký Dřevíč A12 (0:12)942950,34-14
Elo statistiky
43.
Balcar Vojtěch2008TJ Sokol Stěžery D6 (1:5)930935,214
Hráči, kteří odehráli méně než 6 zápasů.
Elo statistiky
1.
Novák Jiří1982TJ Sokol Stěžery D4 (4:0)15531545,190
Elo statistiky
2.
Rákosník Josef1934TJ Sokol Stěžery D4 (4:0)14881491,480
Elo statistiky
3.
Posnar Petr1976TJ Sokol Velký Dřevíč A4 (3:1)14281431,75-8
Elo statistiky
4.
Zelený Petr1991TJ Knauf Lipí B4 (3:1)13941393,19-5
Elo statistiky
5.
Hamza Daniel1990TJ Sokol Česká Skalice C4 (4:0)12961307,699
Elo statistiky
6.
Brát Petr1960TJ Horní Kostelec B3 (2:1)12831291,185
Elo statistiky
7.
Macák Martin1970TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F4 (2:2)11921196,63-12
Elo statistiky
8.
Špaček Václav1970TJ Sokol Vysoká Srbská A3 (2:1)11711166,3311
Elo statistiky
9.
Svoboda Jakub2001TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F4 (4:0)115411540
Elo statistiky
10.
Čáp Petr1964TJ Sokol Česká Skalice C4 (1:3)11321149,07-7
Elo statistiky
11.
Hrstka Milan1966TJ Horní Kostelec B4 (0:4)11121107,71-6
Elo statistiky
12.
Smola Jan1955Orel jednota Bohuslavice C4 (1:3)10531075,78-4
Elo statistiky
13.
Dubnová Alena1971TJ Sokol Jasenná B4 (0:4)10121012,76-6
Elo statistiky
14.
Leixnerová Jana1968TJ Knauf Lipí B4 (1:3)986992,390
Elo statistiky
15.
Matouš Josef1971TJ Náchod D4 (0:4)968968-7
Elo statistiky
16.
Veldon John2008TJ Sokol Stěžery D4 (0:4)809818,060
Elo statistiky
17.
Vít Matyáš2006TJ Sokol Stěžery D4 (1:3)797766,4632
Hráči, kteří odehráli méně než 3 zápasy.
Elo statistiky
1.
Thér Josef1959TJ Sokol Vysoká Srbská A1 (0:1)10491022,810
Elo statistiky
2.
Šanc Tomáš2008TJ Sokol Stěžery D2 (1:1)10081005,618
Elo statistiky
3.
Šimůnek Josef1948TJ Horní Kostelec B1 (1:0)998988,245

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy