Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Přerov - 2020-2021 - RSST Přerov 3. třídy
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Šikl Richard2002SK Přerov E3 (3:0)156115611
Elo statistiky
2.
Červinka Lukáš2002SK Přerov E3 (1:2)14511451-30
Elo statistiky
3.
Kubica Peter1971TJ Sokol Loučka B8 (7:1)14241415,83-2
Elo statistiky
4.
Kozelský Marek1972TJ Hustopeče nad Bečvou4 (3:1)13731368,28-4
Elo statistiky
5.
Vašina Roman1973Stolní tenis Radkovy8 (8:0)13721356,2119
Elo statistiky
6.
Čada Hynek1999SK Přerov E4 (4:0)13711370,979
Elo statistiky
7.
Kolek Jan1965TJ Sokol Dolní Újezd C3 (3:0)13661362,848
Elo statistiky
8.
Kořínek Lukáš1988TJ Sigma Cidemat Hranice D4 (3:1)13651349,478
Elo statistiky
9.
Kuruc Michal1989TJ Sokol Loučka B4 (3:1)13601371,57-7
Elo statistiky
10.
Nehyba Petr1971TJ Sokol Černotín A7 (2:5)13551362,09-30
Elo statistiky
11.
Vysloužil Jarmil1948SK Přerov E3 (3:0)13261302,0514
Elo statistiky
12.
Viliš Libor1964TJ Sokol Dolní Újezd C8 (4:4)13241326,29-25
Elo statistiky
13.
Holík Ctirad1960TJ Sokol Dolní Újezd C4 (2:2)13161327,88-11
Elo statistiky
14.
Šeděnka Jaroslav1961TJ Sigma Cidemat Hranice D3 (2:1)13071295,087
Elo statistiky
15.
Gerhát Michal1997SK Přerov E4 (3:1)13061330,731
Elo statistiky
16.
Šuba Vojtěch st.1969TJ Sigma Cidemat Hranice D4 (4:0)12881269,6412
Elo statistiky
17.
Pavlík Jiří1967TJ Sokol Loučka B4 (1:3)12811281-20
Elo statistiky
18.
Zelenka Václav1957TJ Sokol Brodek u Přerova4 (1:3)12661262,86-20
Elo statistiky
19.
Olivík Martin1975TJ Sokol Osek B8 (6:2)12601220,8412
Elo statistiky
20.
Školoud Miroslav1973TJ Sokol Brodek u Přerova4 (0:4)12571260,59-16
Elo statistiky
21.
Hynčica Petr1970TJ Sokol Černotín A7 (4:3)12571242,3323
Elo statistiky
22.
Bluma Jindřich1955TJ Sokol Loučka B8 (6:2)12551229,5217
Elo statistiky
23.
Zábranský Marek1981TJ Sokol Dolní Újezd C4 (2:2)12521250,07-8
Elo statistiky
24.
Vitoul Pavel1967TJ Sigma Cidemat Hranice D4 (1:3)12491260,8-26
Elo statistiky
25.
Sieklík Jaroslav1969TJ Sokol Loučka B8 (7:1)12491222,0433
Elo statistiky
26.
Šromota Josef1971KST Hlinsko, z.s. C8 (6:2)12481257,07-6
Elo statistiky
27.
Horák Vlastimil1973TJ Sokol Čekyně B8 (7:1)12471247,415
Elo statistiky
28.
Zlámal Vladimír ml.1978KST Hlinsko, z.s. C5 (4:1)12451266,21-2
Elo statistiky
29.
Pavlištík Arnošt1963TJ Hustopeče nad Bečvou4 (3:1)124412449
Elo statistiky
30.
Vacek Michal1976TJ Sokol Černotín A7 (3:4)12271227,2319
Elo statistiky
31.
Rozkošný Filip1999TJ Sokol Osek B8 (6:2)12211239,454
Elo statistiky
32.
Procházka Luděk1978Stolní tenis Radkovy8 (5:3)12201207,0914
Elo statistiky
33.
Dorazil Jiří1965TJ Hustopeče nad Bečvou4 (3:1)12181208,267
Elo statistiky
34.
Kouřil Josef1948TJ Sokol Brodek u Přerova8 (5:3)12151185,0426
Elo statistiky
35.
Dvořáková Eva1979SK Přerov E8 (5:3)12091199,3326
Elo statistiky
36.
Jurák Zdeněk1960TJ Hustopeče nad Bečvou8 (4:4)12081202,9-5
Elo statistiky
37.
Dorazil Stanislav1965TJ Hustopeče nad Bečvou4 (1:3)12011220,47-16
Elo statistiky
38.
Ház Martin1973TJ Sokol Dolní Újezd C4 (1:3)11971200,5-9
Elo statistiky
39.
Suchý Ondřej ml.1978TJ Sokol Dolní Újezd C4 (2:2)11891188,953
Elo statistiky
40.
Kollár Ladislav1997TJ Hustopeče nad Bečvou8 (5:3)11851169,9920
Elo statistiky
41.
Hrabica Zdeněk1973TJ Sokol Čekyně B4 (1:3)11831183-6
Elo statistiky
42.
Ház Jaroslav2000TJ Sokol Dolní Újezd C4 (1:3)11801181,89-2
Elo statistiky
43.
Machač Radek1967KST Hlinsko, z.s. C4 (3:1)11701152,1911
Elo statistiky
44.
Šimák Jiří1958Stolní tenis Radkovy4 (0:4)11641164-14
Elo statistiky
45.
Spáčil Martin1974TJ Sokol Čekyně B8 (5:3)11601163,215
Elo statistiky
46.
Zawadski Michael1991TJ Chropyně "C"8 (3:5)11521168,71-23
Elo statistiky
47.
Strnadel Viktor1989TJ Sokol Čekyně B8 (6:2)11381116,0124
Elo statistiky
48.
Kratochvíl Tomáš1987Stolní tenis Radkovy8 (3:5)11361143,055
Elo statistiky
49.
Fryštacký Miroslav1969TJ Sokol Osek B4 (2:2)11061110,483
Elo statistiky
50.
Vašek Michal1975TJ Sokol Černotín A8 (0:8)11061109,59-8
Elo statistiky
51.
Vaculka Vratislav1963TJ Sokol Brodek u Přerova8 (1:7)11001101,68-12
Elo statistiky
52.
Přivřel Zdeněk1957TJ Sokol Brodek u Přerova8 (1:7)10931096,39-11
Elo statistiky
53.
Rozkošný Martin1974TJ Sokol Osek B8 (2:6)10671050,99-11
Elo statistiky
54.
Fryštacký Ondřej1994TJ Sokol Osek B4 (3:1)10621044,5918
Elo statistiky
55.
Kajnar Milan1984SK Přerov E4 (2:2)1052102630
Elo statistiky
56.
Zlámal Vladimír st.1956KST Hlinsko, z.s. C4 (1:3)10381036,350
Elo statistiky
57.
Ištvánek Dalibor1947TJ Chropyně "C"8 (1:7)10361036-23
Elo statistiky
58.
Krejčíř Jiří1960TJ Chropyně "C"8 (1:7)10021002-19
Elo statistiky
59.
Poštulka Ivo1989TJ Sigma Cidemat Hranice D8 (0:8)993993,08-7
Elo statistiky
60.
Špaček Josef1949TJ Sokol Čekyně B4 (1:3)986985,48-4
Elo statistiky
61.
Ondruška Ivo1960Stolní tenis Radkovy2 (0:2)964972,370
Elo statistiky
62.
Zlámal Adam2004KST Hlinsko, z.s. C7 (3:4)952918,9915
Elo statistiky
63.
Stuchlík Pavel1978TJ Sigma Cidemat Hranice D8 (2:6)925925924
Elo statistiky
64.
Přikryl Filip2007KST Hlinsko, z.s. C4 (2:2)913898,1311
Elo statistiky
65.
Doseděl František1948TJ Chropyně "C"8 (1:7)9029020
Elo statistiky
66.
Zela Milan1981Stolní tenis Radkovy2 (0:2)7187180

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy