Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - KSST Kralovéhradecký - 2020-2021 - Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Martinek Milan1963TTC Nové Město n.M.10 (7:3)17051723,41-11
Elo statistiky
2.
Kábrt Vratislav1967Baník Rtyně v P. B16 (13:3)16771696,54-5
Elo statistiky
3.
Matouš Pavel1972Sokol Libchyně10 (8:2)16701660,4416
Elo statistiky
4.
Sedláček Petr ml.1982TTC Lhoty u Potštejna15 (10:5)16481625,79-5
Elo statistiky
5.
Hauschke Tomáš1988Slovan Broumov B13 (10:3)16461641,3729
Elo statistiky
6.
Šrůtek Milan1966TTC Nové Město n.M.10 (6:4)16341635,55-3
Elo statistiky
7.
Mach Milan st.1965Sokol Libchyně12 (9:3)16301612,3627
Elo statistiky
8.
Vavruška Jiří1970TTC Lhoty u Potštejna10 (7:3)16281617,887
Elo statistiky
9.
Bín Roman1964TTC Nové Město n.M.10 (6:4)16161604,7412
Elo statistiky
10.
Kovaříček Matěj2006TTC Lhoty u Potštejna9 (7:2)15981601,4223
Elo statistiky
11.
Hlávková Hana1976TTC Lhoty u Potštejna9 (4:5)15911599,47-21
Elo statistiky
12.
Brát Karel st.1962Baník Rtyně v P. B14 (7:7)15871582,56-17
Elo statistiky
13.
Mifek Milan1972Slovan Broumov B12 (5:7)15581567,61-7
Elo statistiky
14.
Hejna Vít2003Baník Rtyně v P. B15 (8:7)15561546,39-5
Elo statistiky
15.
Šuda Radek1972Slovan Broumov B12 (7:5)15461541,2214
Elo statistiky
16.
Petr Lukáš2006TTC Kostelec n.O. B11 (4:7)15441555,17-11
Elo statistiky
17.
Lipenský Jakub2004TTC Kostelec n.O. B10 (5:5)15421555,192
Elo statistiky
18.
Malík Tomáš1987TTC Kostelec n.O. B9 (4:5)15391544,273
Elo statistiky
19.
Folc Martin1965Sparta Úpice B13 (6:7)15191517,914
Elo statistiky
20.
Nowacki Olgierd1966Lokomotiva Meziměstí10 (4:6)14771497,05-1
Elo statistiky
21.
Hofman Jan1959Sparta Úpice B11 (3:8)14351426,752
Elo statistiky
22.
Hlávka Jiří1975Baník Rtyně v P. B15 (0:15)14271469,44-59
Elo statistiky
23.
Podhorský Pavel1981Lokomotiva Meziměstí9 (0:9)14041427,81-29
Elo statistiky
24.
Krejčí Petr1969Lokomotiva Meziměstí11 (1:10)13671378,2-15
Elo statistiky
25.
Landsmannová Alena1973Sparta Úpice B11 (3:8)13411327,6124
Hráči, kteří odehráli méně než 8 zápasů.
Elo statistiky
1.
Zhuravljev George1988Slovan Broumov B6 (5:1)16891701,260
Elo statistiky
2.
Vacek Roman1969Jiskra Jaroměř B7 (5:2)16771689,53-13
Elo statistiky
3.
Bolehovský Martin st.1968TTC Kostelec n.O. B5 (4:1)16311614,552
Elo statistiky
4.
Hardubej Eduard st.1962Jiskra Jaroměř B6 (4:2)16281641,47-4
Elo statistiky
5.
Ducháč Martin1980Sokol Libchyně4 (1:3)16021602,35-12
Elo statistiky
6.
Mach Milan ml.1985Sokol Libchyně7 (2:5)15851594,15-22
Elo statistiky
7.
Vojtíšek Radomír ml.1985Jiskra Jaroměř B7 (5:2)15621569,035
Elo statistiky
8.
Michl Jakub2003TTC Lhoty u Potštejna7 (4:3)15501526,9916
Elo statistiky
9.
Divecký Jan2000Jiskra Jaroměř B6 (2:4)15471553,14-13
Elo statistiky
10.
Bláha Petr1977Sokol PP Hr.Králové 2 F5 (3:2)15361534,529
Elo statistiky
11.
Řehounek Kristian2007Sokol PP Hr.Králové 2 F6 (5:1)15301474,6231
Elo statistiky
12.
Stejskal Jiří1961Sokol Libchyně4 (3:1)15181514,232
Elo statistiky
13.
Zoubek Šimon2008Sokol PP Hr.Králové 2 F6 (5:1)15011523,2940
Elo statistiky
14.
Zoubková Adéla2006Sokol PP Hr.Králové 2 F7 (6:1)14901525,7653
Elo statistiky
15.
Richtr Jaroslav1964Slovan Broumov B5 (2:3)14551460,9611
Elo statistiky
16.
Míl Pavel1958Sparta Úpice B7 (4:3)14511424,6526
Elo statistiky
17.
Kárník Milan1961Sokol Libchyně6 (1:5)14471447,94-4
Elo statistiky
18.
Dubský Filip2003TTC Kostelec n.O. B7 (3:4)14211430,7921
Elo statistiky
19.
Barták Zdeněk1950TTC Nové Město n.M.7 (0:7)14191460,97-8
Elo statistiky
20.
Glemba Adam1994Sparta Úpice B6 (2:4)13281315,5545
Elo statistiky
21.
Radwaňski Kazimierz1961Lokomotiva Meziměstí4 (0:4)12241239,05-2
Elo statistiky
22.
Krejčí Jan1975Lokomotiva Meziměstí5 (0:5)10891079,820
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy.
Elo statistiky
1.
Balous Milan1969TTC Kostelec n.O. B3 (3:0)168016800
Elo statistiky
2.
Tomanec Jan1959Sokol Jar.-Josefov 2 C3 (1:2)16071622,15-23
Elo statistiky
3.
Divíšek Dušan1971TTC Kostelec n.O. B1 (1:0)15751575,833
Elo statistiky
4.
Šilar Petr1969TTC Kostelec n.O. B2 (2:0)15431550,519
Elo statistiky
5.
Částka David1999Sokol Stěžery C3 (3:0)1530153023
Elo statistiky
6.
Oláh Jan1973Sokol Jar.-Josefov 2 C3 (0:3)15011534,61-26
Elo statistiky
7.
Hrbek Martin1964Sokol Stěžery C2 (1:1)14921485,575
Elo statistiky
8.
Schlappl Jaroslav1944Sokol Stěžery C3 (3:0)14741473,2522
Elo statistiky
9.
Gombarčík Karel st.1953Slovan Broumov B3 (0:3)14581469,36-11
Elo statistiky
10.
Stein Martin1963Sokol Jar.-Josefov 2 C2 (0:2)14571462,61-11
Elo statistiky
11.
Vávra Pavel1953Sokol Jar.-Josefov 2 C2 (0:2)14431461,36-10
Elo statistiky
12.
Trnka Jan1969TTC Lhoty u Potštejna1 (0:1)14191419,81-6
Elo statistiky
13.
Krása Jakub2005Sokol Stěžery C2 (2:0)13221295,3737
Elo statistiky
14.
Klug Karel1988TTC Nové Město n.M.3 (0:3)10241028,390
Elo statistiky
15.
Krejčová Kateřina2008Lokomotiva Meziměstí2 (0:2)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy