Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Příbram - 2020-2021 - Regionální přebor 2.třídy
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Plecitý Tomáš1996TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"4 (3:1)13571352,5-16
Elo statistiky
2.
Kulas Josef st.1966SK Klučenice B10 (8:2)12791291,99-16
Elo statistiky
3.
Jaroš Antonín1952TJ Sokol Drahlín "B"4 (4:0)12771279,761
Elo statistiky
4.
Sláma Stanislav ml.1983TJ Sokol Drahlín "B"4 (4:0)12561254,711
Elo statistiky
5.
Müller Jan1967TJ Sokol Drahlín "B"4 (4:0)12401233,163
Elo statistiky
6.
Mazanec Petr1973TTC Příbram "C"4 (4:0)12181211,892
Elo statistiky
7.
Krýsl Roman1975TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"7 (7:0)12041192,5114
Elo statistiky
8.
Müller Patrik2004Tělocvičná jednota Sokol Příbram C4 (4:0)11891193,630
Elo statistiky
9.
Beran Vladislav1973Tělocvičná jednota Sokol Příbram C4 (4:0)11821186,460
Elo statistiky
10.
Kříž Petr1994TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek8 (6:2)1146114613
Elo statistiky
11.
Kosová Magdalena2005TJ Spartak Čenkov B12 (12:0)11321123,9264
Elo statistiky
12.
Kalaš Miloslav1951TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C4 (1:3)11201120-8
Elo statistiky
13.
Stočes František1947TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"12 (8:4)11001082,65-8
Elo statistiky
14.
Šimek Josef1959TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C8 (4:4)10961102,57-1
Elo statistiky
15.
Silavecká Ema2006TTC Příbram "C"4 (3:1)10861079,847
Elo statistiky
16.
Kubeček Pavel1984TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C4 (2:2)108210822
Elo statistiky
17.
Vobejda Ladislav1974Tělocvičná jednota Sokol Příbram C4 (4:0)10791094,251
Elo statistiky
18.
Stejskal Jan1973TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek8 (8:0)107810780
Elo statistiky
19.
Vokurka Petr1966TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"12 (6:6)10621063,6-21
Elo statistiky
20.
Mezek Josef1984SK Chraštice B11 (3:8)10581085,06-19
Elo statistiky
21.
Lachout Pavel1957SK Klučenice B4 (4:0)102910290
Elo statistiky
22.
Thomas Jan2006TTC Příbram "C"8 (7:1)102810280
Elo statistiky
23.
Hasman Pavel1964TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"4 (1:3)10231023-44
Elo statistiky
24.
Kubát Vojtěch2004TJ Spartak Čenkov B12 (9:3)10221013,1464
Elo statistiky
25.
Burian Josef1970SK Chraštice B10 (3:7)10131014,95-2
Elo statistiky
26.
Macoun Jiří1998SK Chraštice B6 (1:5)9921002,5-6
Elo statistiky
27.
Vlasák Zbyněk1979TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek8 (3:5)9869860
Elo statistiky
28.
Hrkal Jindřich2008SK Chraštice B4 (2:2)967960,3610
Elo statistiky
29.
Cvanciger Matúš2005TJ Spartak Čenkov B8 (5:3)956956124
Elo statistiky
30.
Růtová Nela2005TJ Spartak Čenkov B4 (1:3)956956955
Elo statistiky
31.
Šmejkal Pavel1999TJ Spartak Čenkov B4 (2:2)914888,4329
Elo statistiky
32.
Stehlík Filip2001SK Klučenice B11 (3:8)913916,3119
Elo statistiky
33.
Květ Jakub2002SK Klučenice B11 (1:10)882884,06-5
Elo statistiky
34.
Hrkal Jan2006SK Chraštice B11 (0:11)824824-5
Elo statistiky
35.
Kulas Josef ml.2006SK Klučenice B7 (0:7)7927920
Elo statistiky
36.
Zeman Lukáš2005TTC Příbram "C"8 (4:4)787857
Elo statistiky
37.
Hejhal Tomáš2004TTC Příbram "C"8 (5:3)78780
Elo statistiky
38.
Váňa Tomáš nejml.2008TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C8 (1:7)17170
Elo statistiky
39.
Špírková Michaela2005TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C4 (0:4)110
Elo statistiky
40.
Trčka František1970TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek4 (0:4)110
Elo statistiky
41.
Čermáková Liliana2009TJ Sokol Voznice - Malá Hraštice C4 (0:4)110
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy.
Elo statistiky
1.
Kovalčík Vladimír1963TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"3 (3:0)13401344,530
Elo statistiky
2.
Samková Alena2003TJ SLAVOJ Obecnice "D"3 (0:3)10701069,23-2
Elo statistiky
3.
Steinerová Vanessa2005TJ SLAVOJ Obecnice "D"3 (0:3)10301041,44-1
Elo statistiky
4.
Plecitý Jaroslav1953TJ Sokol Hluboš - Paseky "B"3 (3:0)94794721
Elo statistiky
5.
Krátká Tereza2004TJ SLAVOJ Obecnice "D"3 (0:3)914920,820
Elo statistiky
6.
Hegedüs Petr2005Tělocvičná jednota Sokol Příbram D3 (0:3)889889-1
Elo statistiky
7.
Srch Radek ml.2009TJ SLAVOJ Obecnice "D"3 (0:3)8028020
Elo statistiky
8.
Lobodáš Michal2004Tělocvičná jednota Sokol Příbram D3 (0:3)18180
Elo statistiky
9.
Leitner Josef1969Tělocvičná jednota Sokol Příbram D3 (0:3)17170
Elo statistiky
10.
Kovář Daniel2008Tělocvičná jednota Sokol Příbram D3 (0:3)110
Elo statistiky
11.
Trčka David Josef2000TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek2 (0:2)110
Elo statistiky
12.
Toman Alexandr1966TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "C", spolek2 (0:2)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy