Žebříček - KSST Jihomoravský - 2020-2021 - Krajská soutěž II. třídy C
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Ilčík Ondřej1988SKST Dubňany A11 (11:0)17821781,3413
Elo statistiky
2.
Čechovský Martin1959Slovan Hodonín A10 (9:1)17531745,48-7
Elo statistiky
3.
Hašlík Jakub1996SKST Dubňany A12 (10:2)17401745,068
Elo statistiky
4.
Frýb Tomáš1973TJ Vážany nad Litavou A16 (14:2)17331738,292
Elo statistiky
5.
Jelínek Zdeněk ml.1978SKST Dubňany A8 (8:0)17191693,7223
Elo statistiky
6.
Juřík Adam1994SKST Dubňany A9 (5:4)16961713,97-21
Elo statistiky
7.
Příkaský Zbyněk1981SKST Rohatec A13 (8:5)16941702,27-15
Elo statistiky
8.
Chvátal Tomáš1996SKST Rohatec A12 (10:2)16841673,4730
Elo statistiky
9.
Čechovský Václav1960Slovan Hodonín A9 (8:1)16711663,1912
Elo statistiky
10.
Ingr David1984TJ Vlast Ježov A9 (6:3)16391640,6610
Elo statistiky
11.
Juras Pavel2001TJ Vlast Ježov A9 (7:2)16381605,730
Elo statistiky
12.
Koníček Marek1978TJ Sokol Lanžhot C9 (7:2)16371617,9724
Elo statistiky
13.
Juras Martin1999TJ Vlast Ježov A8 (4:4)16271632,63-5
Elo statistiky
14.
Mišejka Luboš1958TJ Sokol Rebešovice B10 (5:5)16081609,64-2
Elo statistiky
15.
Zimek Jaroslav1963KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D12 (6:6)16051615,541
Elo statistiky
16.
Hruška Petr1964KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D11 (4:7)15971603,2-14
Elo statistiky
17.
Šamšula Roman1975TJ Vážany nad Litavou A15 (9:6)15931600,379
Elo statistiky
18.
Kazdera Pavel1955KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D12 (6:6)15801574,52-2
Elo statistiky
19.
Salajka Milan1966Slovan Hodonín A10 (4:6)15781589,69-5
Elo statistiky
20.
Hušek Jindřich1981TJ Agrotec Hustopeče B9 (4:5)15611567,847
Elo statistiky
21.
Kolář David1984SKST Rohatec A10 (5:5)15591537,0720
Elo statistiky
22.
Blažek Jiří1974TJ Agrotec Hustopeče B12 (4:8)15441545,054
Elo statistiky
23.
Šlancar Jiří1961TJ Agrotec Hustopeče B10 (4:6)15441536,155
Elo statistiky
24.
Kůřil Radim1995TJ Vlast Ježov A10 (3:7)15381544,31-18
Elo statistiky
25.
Flössler Miloslav1954TJ Sokol Rousínovec A11 (4:7)15271544,78-6
Elo statistiky
26.
Braun Karel1984TJ Sokol Rousínovec A9 (6:3)15271509,9441
Elo statistiky
27.
Soukal Jiří st.1966TJ Sokol Kobylí B9 (5:4)15221505,6531
Elo statistiky
28.
Polouček Josef st.1972TJ Sokol Rousínovec A11 (4:7)15181514,682
Elo statistiky
29.
Hrubý Petr1993TJ Sokol Lanžhot C9 (6:3)15081482,6449
Elo statistiky
30.
Hégr Miroslav1982TJ Vážany nad Litavou A15 (6:9)14921482,5111
Elo statistiky
31.
Hoch Vítek2000TJ Sokol Kobylí B9 (1:8)14531448,73-4
Elo statistiky
32.
Sláma Miroslav1958TJ Sokol Lanžhot C9 (3:6)14471439,277
Elo statistiky
33.
Otáhal Jan1991TJ Sokol Kobylí B10 (0:10)14241433,08-14
Elo statistiky
34.
Malý Roman1980TJ Sokol Rousínovec A9 (1:8)14201429,01-4
Elo statistiky
35.
Paseka Vladimír1976TJ Vážany nad Litavou A15 (0:15)13961415,18-40
Elo statistiky
36.
Soukal Jiří ml.1996TJ Sokol Kobylí B8 (1:7)13931390,46-2
Hráči, kteří odehráli méně než 8 zápasů.
Elo statistiky
1.
Nechvátal Petr1982KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D6 (5:1)16611635,0116
Elo statistiky
2.
Klabusay Martin1983TJ Agrotec Hustopeče B7 (5:2)16491640,991
Elo statistiky
3.
Drábek Milan1985SKST Rohatec A7 (2:5)16341651,59-12
Elo statistiky
4.
Šenkýř Jiří1960TJ Sokol Rebešovice B7 (2:5)16101627,8-25
Elo statistiky
5.
Hušek Jan1982TJ Agrotec Hustopeče B6 (3:3)16091609,359
Elo statistiky
6.
Král Jiří1969Slovan Hodonín A5 (1:4)16031613,98-10
Elo statistiky
7.
Ondra Milan1970KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D5 (3:2)15911590,49-2
Elo statistiky
8.
Polášek Zdenek1959TJ Sokol Lanžhot C6 (2:4)15371543,752
Elo statistiky
9.
Sedláček Josef1984TJ Sokol Rebešovice B7 (1:6)15341554,63-26
Elo statistiky
10.
Kuchař Pavel1971TJ Agrotec Hustopeče B5 (2:3)15301511,417
Elo statistiky
11.
Kulhánek Jaroslav1985TJ Sokol Rebešovice B4 (2:2)14491430,813
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy.
Elo statistiky
1.
Tůma Karel1999TJ Sokol Rebešovice B3 (3:0)17261712,364
Elo statistiky
2.
Bohunský Rostislav1965Slovan Hodonín A2 (2:0)16541634,012
Elo statistiky
3.
Hřebačka Michal1988Slovan Hodonín A3 (2:1)16381637,890
Elo statistiky
4.
Malošek Radek1979SKST Rohatec A3 (2:1)15841586,98-4
Elo statistiky
5.
Drábek Ivo1958Slovan Hodonín A1 (0:1)15751577,32-5
Elo statistiky
6.
Sekanina Jiří1995TJ Sokol Rebešovice B3 (0:3)15241508,81-11
Elo statistiky
7.
Kukla Jan1963TJ Sokol Rebešovice B2 (0:2)15051519,9-6
Elo statistiky
8.
Němeček Radek2003TJ Sokol Lanžhot C2 (2:0)14871498,3916
Elo statistiky
9.
Slavík Ondřej2001TJ Sokol Kobylí B3 (0:3)14711479,94-5
Elo statistiky
10.
Kovář Josef st.1963KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D3 (1:2)14581448,3214
Elo statistiky
11.
Vašulka Pavel1984TJ Sokol Rebešovice B2 (0:2)14411430,51-2
Elo statistiky
12.
Kmeť Milan1958Slovan Hodonín A2 (0:2)13191322,910
Elo statistiky
13.
Varmuža Mikuláš2006Slovan Hodonín A2 (0:2)12011223,820

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy