Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - KSST Karlovarský - 2020-2021 - KP1 - UKONČENO
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Šindelář Kamil1973TJ Lomnice A8 (8:0)178417840
Elo statistiky
2.
Tonhauser Martin1974SKST Chodov C10 (10:0)15491540,758
Elo statistiky
3.
Choděra Miroslav1967TTC Sokolov B11 (9:2)15441535,2311
Elo statistiky
4.
Paprštein Ladislav1976TTC Sokolov B12 (10:2)15391523,4412
Elo statistiky
5.
Vyhlídka Daniel1987Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B9 (8:1)14951486,4518
Elo statistiky
6.
Gerba Ondřej1975Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B8 (4:4)14941513,93-22
Elo statistiky
7.
Suchan Miroslav ml.1982TJ Spartak Horní Slavkov A8 (5:3)14731476,07-24
Elo statistiky
8.
Liška Jan1984TJ Slavoj Kynšperk A12 (8:4)14711480,81-16
Elo statistiky
9.
Leňka Jiří1987TJ Baník Vintířov A11 (6:5)14501465,2-8
Elo statistiky
10.
Hejtmánek Tomáš1974TJ Spartak Horní Slavkov A8 (6:2)14491459,68-3
Elo statistiky
11.
Hamata Petr1969SKST Chodov C4 (4:0)14251417,0220
Elo statistiky
12.
Rada Kvído Štěpán2004TJ Lomnice A6 (2:4)13901391,780
Elo statistiky
13.
Beníšek Karel1952TTC Sokolov B7 (4:3)13891373,399
Elo statistiky
14.
Harušťák Milan1963TJ Baník Vintířov A9 (6:3)13801363,427
Elo statistiky
15.
Zima Jiří1972TJ Lomnice A9 (3:6)13781378,430
Elo statistiky
16.
Krejčí David1978Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B4 (1:3)13671363,53-8
Elo statistiky
17.
Kadavý Vladimír1984TJ Slavoj Kynšperk A12 (6:6)13551364,52-3
Elo statistiky
18.
Kožuškanič Jan1994TJ Baník Vintířov A4 (3:1)13381330,619
Elo statistiky
19.
Stellner Karel st.1979TJ Baník Vintířov A10 (4:6)13341331,7413
Elo statistiky
20.
Holeček Martin1971TJ Baník Bukovany A12 (7:5)13341314,6923
Elo statistiky
21.
Horvát Milan2000TJ Baník Vintířov A4 (3:1)13301324,3119
Elo statistiky
22.
Fabiš Štefan1972TTC Sokolov B11 (2:9)13281348,21-25
Elo statistiky
23.
Nykl Jiří2005SKST Chodov C5 (3:2)13281334,5613
Elo statistiky
24.
Řezáč Bohumil1960Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B5 (2:3)13231313,32-3
Elo statistiky
25.
Lesák František1960TJ Baník Bukovany A12 (6:6)13221320,228
Elo statistiky
26.
Niebauer Aleš1971TJ Baník Bukovany A11 (2:9)13091314,86-25
Elo statistiky
27.
Strýček Rudolf1960TJ Baník Bukovany A11 (4:7)13061310,612
Elo statistiky
28.
Harašta Ivan1965TJ Spartak Horní Slavkov A10 (6:4)13041280,8127
Elo statistiky
29.
Sankotová Klára2005SKST Chodov C5 (4:1)12831272,6424
Elo statistiky
30.
Bárta Václav st.1961TJ Slavoj Kynšperk A11 (4:7)12801285,68-2
Elo statistiky
31.
Kotál Jakub2006Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B8 (3:5)12311226,0815
Elo statistiky
32.
Liška David1981TJ Slavoj Kynšperk A11 (3:8)12041209,524
Elo statistiky
33.
Truong Van Ba1958TTC Sokolov B4 (0:4)11461146,51-4
Elo statistiky
34.
Kurfúrst Oldřich1955TJ Spartak Horní Slavkov A6 (0:6)11391146,4-7
Elo statistiky
35.
Krombholz Josef1949TJ Spartak Horní Slavkov A6 (0:6)10551051,92-1
Elo statistiky
36.
Kupčíková Nela2007TJ Lomnice A4 (0:4)801800,870
Elo statistiky
37.
Rada Jan1972TJ Lomnice A8 (0:8)110
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy.
Elo statistiky
1.
Jánský Radek1972Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.3 (3:0)16021595,833
Elo statistiky
2.
Pock Václav1999TJ Sokol Velká Hleďsebe B3 (3:0)15931585,010
Elo statistiky
3.
Noveský Leon1987SKST Chodov C2 (2:0)15431534,34
Elo statistiky
4.
Ježek Václav1962TJ Spartak Horní Slavkov A2 (0:2)14401444,72-12
Elo statistiky
5.
Urban Miroslav1965TJ Sokol Velká Hleďsebe B3 (2:1)14271424,994
Elo statistiky
6.
Horník Evžen1985TJ Sokol Velká Hleďsebe B2 (1:1)14251427,274
Elo statistiky
7.
Kocián Martin1974TJ Sokol Velká Hleďsebe B3 (2:1)13751380,250
Elo statistiky
8.
Nguyen Huy Hac1965Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.3 (0:3)13581368,67-8
Elo statistiky
9.
Boči Lukáš2004SKST Chodov C2 (2:0)13301336,0117
Elo statistiky
10.
Jaroš Vladimír1964TJ Baník Vintířov A2 (0:2)12931301,080
Elo statistiky
11.
Brož Matěj2003SKST Chodov C3 (1:2)12601247,912
Elo statistiky
12.
Jánská Jana1987Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.3 (0:3)11301134,710
Elo statistiky
13.
Mihok Dušan2008SKST Chodov C3 (1:2)10401039,4815
Elo statistiky
14.
Kupčík Albert st.1967TJ Lomnice A2 (0:2)7007000
Elo statistiky
15.
Tonhauser Martin ml.2001SKST Chodov C2 (0:2)110
Elo statistiky
16.
Svárovský Šimon2007Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.2 (0:2)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy