Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Louny - 2020-2021 - Okresní přebor 1. třídy
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Kubovský Zdeněk1987TJ Sever Žatec, z.s. C4 (4:0)15291539,686
Elo statistiky
2.
Liška Libor1971TJ Sokol Peruc A8 (8:0)15291527,782
Elo statistiky
3.
Bartko Ondřej2002OÚ Blažim Tygři4 (4:0)15291521,680
Elo statistiky
4.
Obr Jaroslav1967TJ Sokol Telce A8 (8:0)15081514,7418
Elo statistiky
5.
Ineman Robert1972TJ Sokol Peruc A4 (4:0)15041498,533
Elo statistiky
6.
Lakatoš Roman1976OÚ Blažim Tygři8 (7:1)15001502,855
Elo statistiky
7.
Polanecký Miroslav1963Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C8 (7:1)14821487,29-4
Elo statistiky
8.
Pechal Roman1966Tělovýchovná jednota Smolnice B8 (8:0)14741468,2414
Elo statistiky
9.
Hruška Miroslav1953Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C8 (7:1)14621462-3
Elo statistiky
10.
Mildorf Jiří1956OÚ Výškov A8 (7:1)14621453,113
Elo statistiky
11.
Bartoš Filip1993Tělovýchovná jednota Smolnice B4 (2:2)14571461,48-16
Elo statistiky
12.
Plečinda Jiří1953TJ Sever Žatec, z.s. C4 (2:2)14111419,79-12
Elo statistiky
13.
Polanecký Lukáš1989Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C8 (6:2)14041401,75-7
Elo statistiky
14.
Káninský Jaroslav1955OÚ Blažim Tygři6 (4:2)14011414,23-3
Elo statistiky
15.
Fiedler Jakub1978OÚ Výškov A8 (5:3)13991410,25-14
Elo statistiky
16.
Kučera Vladimír1965TJ Sokol Peruc A4 (4:0)13971397,071
Elo statistiky
17.
Šmidílek Pavel1958TJ Sever Žatec, z.s. C8 (5:3)13931382,03-1
Elo statistiky
18.
Hořínek Vladimír1982TJ Sokol Peruc A2 (0:2)13891416,89-17
Elo statistiky
19.
Zmatlík Jaroslav st.1950OÚ Blšany u Loun A8 (5:3)13881363,3214
Elo statistiky
20.
Knor Martin1971Sportovní klub Cítoliby, z.s. B8 (5:3)13681381,476
Elo statistiky
21.
Kusáková Milada1961Tělovýchovná jednota Smolnice B8 (3:5)13561358,34-30
Elo statistiky
22.
Kadlec Zdeněk1956Tělocvičná jednota Sokol Lenešice - Dobroměřice C8 (6:2)13481343,651
Elo statistiky
23.
Rybák Milan1965Sportovní klub Cítoliby, z.s. B8 (5:3)13351335,4114
Elo statistiky
24.
Rais Jindřich1965Sportovní klub Cítoliby, z.s. B6 (2:4)13331332,04-2
Elo statistiky
25.
Černý Pavel1958TJ Sokol Peruc A6 (4:2)13201331,65-10
Elo statistiky
26.
Suško Michal1951TJ Sever Žatec, z.s. C6 (3:3)13081294,467
Elo statistiky
27.
Betka Pavel1979TJ Sokol Černčice A8 (6:2)12961283,2632
Elo statistiky
28.
Menčík Pavel1971Sportovní klub Cítoliby, z.s. B8 (1:7)12931312,48-32
Elo statistiky
29.
Gaži Radek1997OÚ Blažim Tygři2 (1:1)12831289,565
Elo statistiky
30.
Uldrich Milan1965TJ Sokol Telce A6 (4:2)12791271,412
Elo statistiky
31.
Figa Norbert1978Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C4 (1:3)12751285,067
Elo statistiky
32.
Hegr Miloslav1955Sportovní klub Cítoliby, z.s. C8 (3:5)12721254,728
Elo statistiky
33.
Pohanka Filip1991TJ Sever Žatec, z.s. C4 (3:1)1266126642
Elo statistiky
34.
Němeček Josef1957Tělovýchovná jednota Smolnice B8 (6:2)1265126581
Elo statistiky
35.
Czervoniak Ladislav1966Sportovní klub Cítoliby, z.s. C8 (3:5)12641260,9514
Elo statistiky
36.
Ondráček Milan1966TJ Sokol Černčice A4 (2:2)12641250,8113
Elo statistiky
37.
Filip Martin1965TJ Sokol Telce A2 (2:0)12631255,056
Elo statistiky
38.
Vilhelm Pavel1987OÚ Blšany u Loun A8 (3:5)12631229,3918
Elo statistiky
39.
Wágner Josef1972TJ Sokol Telce A4 (3:1)12601267,353
Elo statistiky
40.
Menšík Václav st.1969OÚ Blšany u Loun A8 (2:6)12541250,660
Elo statistiky
41.
Příhoda Marcel1969OÚ Výškov A8 (4:4)12521264,9910
Elo statistiky
42.
Reichl Jaroslav st.1969Sportovní klub Cítoliby, z.s. C6 (2:4)12511263,849
Elo statistiky
43.
Hubáček Miroslav1963TJ Sokol Telce A4 (0:4)12511231,38-3
Elo statistiky
44.
Karas Pavel1950TJ Sever Žatec, z.s. C6 (1:5)12491256,97-11
Elo statistiky
45.
Petržilka Vladislav1960Tělovýchovná jednota Smolnice B4 (1:3)12431240,85-17
Elo statistiky
46.
Nowak Jiří1978OÚ Výškov A8 (1:7)12271248,74-23
Elo statistiky
47.
Macháček Martin1999Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C8 (1:7)1225122576
Elo statistiky
48.
Kuttelwascher Luboš1962Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C8 (1:7)12201219,81-2
Elo statistiky
49.
Koblížka Petr1974TJ Sokol Černčice A8 (1:7)12181244,97-12
Elo statistiky
50.
Lakatoš Patrik2006OÚ Blažim Tygři8 (4:4)12181210,5831
Elo statistiky
51.
Říha Zdeněk1953OÚ Blažim Tygři4 (0:4)12111190,63-5
Elo statistiky
52.
Rambousek Jiří1985Sportovní klub Cítoliby, z.s. C6 (3:3)12031194,0923
Elo statistiky
53.
Dubecký Zdenko1961Sportovní klub Cítoliby, z.s. C4 (1:3)11851178,8410
Elo statistiky
54.
Růžek Jan1985Sportovní klub Cítoliby, z.s. B2 (0:2)11781193,85-10
Elo statistiky
55.
Hosnedl Tomáš1982TJ Sokol Peruc A6 (3:3)117411740
Elo statistiky
56.
Kuželka Zdeněk1951TJ Sokol Peruc A2 (0:2)11701177,26-10
Elo statistiky
57.
Kiesswetter Vojtěch ml.1998Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C7 (2:5)1161116123
Elo statistiky
58.
Čimpera Alexandr1967OÚ Blšany u Loun A8 (1:7)11581157,74
Elo statistiky
59.
Jiříkovský Jiří1980TJ Sokol Telce A4 (0:4)11551158,59-1
Elo statistiky
60.
Brandtl Jaroslav1943TJ Sokol Černčice A4 (1:3)11301112,26-2
Elo statistiky
61.
Volmut Jaroslav1944TJ Sokol Černčice A4 (0:4)10431038,25-1
Elo statistiky
62.
Zaspal Adolf1970Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec, z.s.C5 (0:5)102010200
Elo statistiky
63.
Tomišinec Zdenek1971TJ Sokol Telce A4 (0:4)7937930
Elo statistiky
64.
Kříž Vladislav1973TJ Sokol Černčice A4 (0:4)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy