Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Louny - 2020-2021 - Okresní přebor 2. třídy
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Zelenka Jan ml.1985TJ Sokol Líšťany8 (8:0)142314230
Elo statistiky
2.
Horák Tomáš1988TJ Sokol Koštice, z.s.8 (8:0)14051412,872
Elo statistiky
3.
Rus Tomáš1987TK Chraberce4 (4:0)13851391,051
Elo statistiky
4.
Rus Aleš1988TK Chraberce8 (8:0)13231314,897
Elo statistiky
5.
Studenovský Alois1967TJ Sokol Líšťany8 (7:1)12881293,38-4
Elo statistiky
6.
Němeček Josef1957Tělovýchovná jednota Smolnice C8 (7:1)126512651
Elo statistiky
7.
Kobelčuk Jiří st.1967Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.4 (4:0)126412569
Elo statistiky
8.
Příhoda Marcel1969OÚ Výškov B4 (3:1)12521264,99-1
Elo statistiky
9.
Hubáček Miroslav1963TJ Sokol Telce B4 (4:0)12511231,3827
Elo statistiky
10.
Gutlebet Milan1967OÚ Výškov B4 (3:1)12481252,44-2
Elo statistiky
11.
Petržilka Vladislav1960Tělovýchovná jednota Smolnice C8 (7:1)12431240,8513
Elo statistiky
12.
Mical Petr1980TJ Sokol Koštice, z.s.8 (7:1)12391231,983
Elo statistiky
13.
Formánek Jan1957TJ Sokol Líšťany6 (5:1)12321232-4
Elo statistiky
14.
Šuma Jaroslav1946Tělovýchovná jednota Smolnice C8 (5:3)12201233,61-8
Elo statistiky
15.
Petrlík Jiří st.1951Tělovýchovná jednota Smolnice C8 (5:3)12181222,88-3
Elo statistiky
16.
Damaška Petr1955Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.8 (5:3)12161213,38-11
Elo statistiky
17.
Gertner Jiří1944TJ Sokol Koštice, z.s.8 (5:3)12121222,79-19
Elo statistiky
18.
Říha Zdeněk1953OÚ Blažim Kačeři8 (6:2)12111190,6319
Elo statistiky
19.
Lakatoš Robert1977OÚ Blažim Kačeři8 (6:2)12081189,421
Elo statistiky
20.
Kučera Petr1973TJ Sokol Peruc B8 (5:3)12071215,13-5
Elo statistiky
21.
Zelenka Jan st.1956TJ Sokol Líšťany4 (4:0)1200120014
Elo statistiky
22.
Lorenc František ml.1999SK Havran Kryry B4 (3:1)11871206,358
Elo statistiky
23.
Rulf Jaroslav1956TJ Sokol Černčice B8 (3:5)11811170,67-6
Elo statistiky
24.
Kolář Pavel1967SK Havran Kryry B8 (5:3)11751148,2915
Elo statistiky
25.
Liehm Vojtěch1990TK Chraberce8 (4:4)11721200,73-14
Elo statistiky
26.
Beránek Petr1970OÚ Blšany u Loun B4 (3:1)11721165,778
Elo statistiky
27.
Beneš Lubomír1953Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.4 (3:1)11671188,443
Elo statistiky
28.
Jiříkovský Jiří1980TJ Sokol Telce B8 (2:6)11551158,59-8
Elo statistiky
29.
Volák Lukáš1989OÚ Blšany u Loun B8 (4:4)11431126,5411
Elo statistiky
30.
Routner Milan1960TJ Sokol Telce B8 (1:7)11331151,49-18
Elo statistiky
31.
Vilhelm Josef1963OÚ Blšany u Loun B8 (4:4)11311124,3213
Elo statistiky
32.
Brandtl Jaroslav1943TJ Sokol Černčice B8 (4:4)11301112,2620
Elo statistiky
33.
Kulhavý Miloš1942TJ Sokol Černčice B8 (2:6)11291119,97-5
Elo statistiky
34.
Gono Milan1947Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.8 (2:6)11281129,98-30
Elo statistiky
35.
Bradschetl Karel1958TJ Sokol Peruc B8 (4:4)11221125,020
Elo statistiky
36.
Spurný Karel1968SK Havran Kryry B4 (2:2)11221120,759
Elo statistiky
37.
Dressler Tomáš1986SK Havran Kryry B4 (2:2)10991092,7314
Elo statistiky
38.
Sodomka Oldřich1960OÚ Blažim Kačeři8 (3:5)10901081,5610
Elo statistiky
39.
Burdych Petr1965TJ Sokol Koštice, z.s.6 (3:3)10831110,39-2
Elo statistiky
40.
Frič Rostislav1973TJ Sokol Peruc B8 (5:3)1077107742
Elo statistiky
41.
Maršal Luděk1968TJ Sokol Černčice B8 (2:6)10771076,964
Elo statistiky
42.
Cihlář Antonín1944OÚ Výškov B4 (0:4)10611061-3
Elo statistiky
43.
Makridenkov Sergey1984TJ Sokol Líšťany2 (1:1)10391039-3
Elo statistiky
44.
Fiala Josef1991SK Havran Kryry B8 (3:5)10351023,917
Elo statistiky
45.
Muzika Jan1964TJ Sokol Peruc B8 (2:6)10221039,11-4
Elo statistiky
46.
Musil Lubomír1964OÚ Výškov B8 (2:6)10221016,4810
Elo statistiky
47.
Kricner Lubomír1955TK Chraberce6 (0:6)10141014-20
Elo statistiky
48.
Charvát Pavel1958TJ Sokol Telce B4 (0:4)1008990,92-1
Elo statistiky
49.
Janda Ladislav1956TK Chraberce6 (0:6)10041010,25-17
Elo statistiky
50.
Hubený Zdeněk1960OÚ Výškov B8 (0:8)980992,58-10
Elo statistiky
51.
Bartko Pavel st.1972OÚ Blažim Kačeři8 (1:7)966963,348
Elo statistiky
52.
Chrudimský Karel1962TJ Sokol Koštice, z.s.2 (2:0)9609600
Elo statistiky
53.
Vonka Vlastimil1955Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.8 (2:6)960953,527
Elo statistiky
54.
Konečný Libor1974OÚ Blšany u Loun B8 (1:7)89889857
Elo statistiky
55.
Schöpp Pavel1982OÚ Výškov B4 (0:4)866862,980
Elo statistiky
56.
Patrovský Vlastimil st.1950OÚ Blšany u Loun B4 (0:4)851849,620
Elo statistiky
57.
Čapek Ondřej1991TJ Sokol Líšťany4 (1:3)8348340
Elo statistiky
58.
Tomišinec Zdenek1971TJ Sokol Telce B8 (0:8)7937930
Elo statistiky
59.
Heský Rostislav1971SK Havran Kryry B4 (0:4)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy