Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Trutnov - 2020-2021 - REGIONÁLNÍ PŘEBOR 3. TŘÍDY
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Tomeš Petr1957TTC KB Vrchlabí C11 (10:1)13721362,78-10
Elo statistiky
2.
Steklý Pavel1974TJ Rudník B8 (7:1)13641369,834
Elo statistiky
3.
Voňka Martin1982TJ Rudník B8 (6:2)13401338,66-9
Elo statistiky
4.
Joneš Milan1948TJ Dvůr Králové n.L.. D"11 (11:0)12501221,238
Elo statistiky
5.
Bernášek Miroslav1962TJ Rudník B8 (7:1)12241223,6926
Elo statistiky
6.
Spatzier František1940TJ Dvůr Králové n.L.. D"11 (7:4)11731162,36-4
Elo statistiky
7.
Novotný Adam2005TJ Dvůr Králové n.L.. D"11 (9:2)11591144,6125
Elo statistiky
8.
Císař Miroslav1964TJ Sokol Velké Svatoňovice C8 (6:2)11261125,944
Elo statistiky
9.
Novotný Petr1963TJ Dvůr Králové n.L.. D"7 (4:3)11041104-1
Elo statistiky
10.
Kocián Jiří1945TTC KB Vrchlabí C11 (5:6)10421042,48-2
Elo statistiky
11.
Siddall Ronald2002SK Janské Lázně B8 (4:4)974983,0728
Elo statistiky
12.
Maksymov Milan1964SK Janské Lázně B8 (2:6)957968,29-2
Elo statistiky
13.
Havlas Petr1966TJ Sokol Velké Svatoňovice C10 (4:6)952958,533
Elo statistiky
14.
Petřík Jaromír1943TTC KB Vrchlabí C11 (1:10)827836,98-14
Elo statistiky
15.
Petera Ondřej2004TJ Sparta Úpice D10 (0:10)765777,35-16
Elo statistiky
16.
Dubova Renata1979TJ Sparta Úpice D10 (0:10)738744,14-14
Elo statistiky
17.
Kalhous Matěj1999TJ Sokol Velké Svatoňovice C12 (4:8)73773729
Elo statistiky
18.
Antošová Alena1948TTC KB Vrchlabí C11 (1:10)729730,18-5
Elo statistiky
19.
Bradáč Ladislav ml.2002TJ Sokol Velké Svatoňovice C8 (3:5)658646,8831
Elo statistiky
20.
Dub Josef2004TJ Sparta Úpice D10 (1:9)597601,46-4
Elo statistiky
21.
Kuťák Dominik2005TJ Sokol Velké Svatoňovice C7 (0:7)110
Hráči, kteří odehráli méně než 6 zápasů.
Elo statistiky
1.
Novotný Milan1960TJ Sparta Úpice D3 (0:3)14751468,45-48
Elo statistiky
2.
Glemba Adam1994TJ Sparta Úpice D4 (4:0)13281315,550
Elo statistiky
3.
Krišťák Milan1967TJ Sokol Velké Svatoňovice C3 (1:2)12821302,17-26
Elo statistiky
4.
Bureš Petr1944SK Janské Lázně B4 (1:3)12241202,46-14
Elo statistiky
5.
Kábrt Milan st.1956SK Janské Lázně B4 (4:0)1204120418
Elo statistiky
6.
Stolín Jan1966TJ Sokol Žireč4 (3:1)11971199,641
Elo statistiky
7.
Masopustová Klára2001TJ Dvůr Králové n.L.. D"4 (2:2)11881188,53-20
Elo statistiky
8.
Rezek Radek1970TJ Sokol Žireč4 (3:1)11171124,25
Elo statistiky
9.
Matěják Stanislav1961TJ Lánov, B3 (3:0)10891089,830
Elo statistiky
10.
Otradovský Jaroslav1945TJ Lánov, B3 (3:0)105910590
Elo statistiky
11.
Kábrt Jan1978TJ Sokol Žireč4 (3:1)10411039,548
Elo statistiky
12.
Blažek Jiří1935TJ Lánov, B3 (3:0)991989,160
Elo statistiky
13.
Zbitková Anna2004SK Janské Lázně B4 (1:3)810790,9325
Elo statistiky
14.
Šévl Daniel1975TJ Sokol Žireč4 (2:2)7627620

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy