Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - Moravskoslezský SST - 2020-2021 - Krajská soutěž I.třídy
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Unzeitig Daniel1975TJ Sokol Nová Bělá12 (12:0)18711854,9417
Elo statistiky
2.
Vojtek Lukáš1986Orel Paskov9 (7:2)18351838,7-5
Elo statistiky
3.
Berbr Aleš1976TJ TTC Vendryně11 (9:2)18091822,02-3
Elo statistiky
4.
Moravec Michal1998KST Darkovice16 (12:4)17961811,38-10
Elo statistiky
5.
Blatný Jaroslav1954SK - Svinov C15 (10:5)17631754,63-2
Elo statistiky
6.
Kolář Martin1973TTC Ostrava-Poruba B12 (12:0)17401718,0558
Elo statistiky
7.
Przeczek Kamil1980TJ Sokol Ropice13 (9:4)17351740,485
Elo statistiky
8.
Urbaniec Radim1972TJ TŽ Třinec B13 (9:4)17171699,6613
Elo statistiky
9.
Drozd Aleš1984TJ TTC Vendryně10 (6:4)17141730,54-6
Elo statistiky
10.
Hudeczek Roman1977TJ Sokol Brušperk B16 (8:8)17121740,36-16
Elo statistiky
11.
Zajíc Josef1953SK Stolní tenis Pstruží8 (5:3)17121703,0510
Elo statistiky
12.
Kocián Petr1971TJ Sokol Brušperk B14 (8:6)17111694,3515
Elo statistiky
13.
Filípek Ondřej1987TJ Sokol Hrabůvka11 (9:2)17101681,9127
Elo statistiky
14.
Holemý Josef1970TJ ODRY B12 (8:4)17031715,688
Elo statistiky
15.
Javůrek Martin1970SK - Svinov C8 (6:2)1703170339
Elo statistiky
16.
Jurga Filip ml.1997TJ TŽ Třinec B9 (6:3)16891673,7520
Elo statistiky
17.
Pavliska Martin1968ST Kozlovice12 (6:6)16871708,53-9
Elo statistiky
18.
Volný Marek1967TJ Sokol Ropice14 (6:8)16821704,71-21
Elo statistiky
19.
Hrachovec Jakub2003TJ ODRY B10 (7:3)16721685,2230
Elo statistiky
20.
Balušek Zdeněk1947TJ Sokol Nová Bělá11 (5:6)16651682,85-4
Elo statistiky
21.
Berbr Marek1976TJ TTC Vendryně9 (4:5)16641677,362
Elo statistiky
22.
Chlad Petr1996TJ Sokol Hrabůvka11 (4:7)16521662,07-19
Elo statistiky
23.
Chalupa Michal1980TTC Ostrava-Poruba B11 (6:5)1649164919
Elo statistiky
24.
Lasota Laurent2001TJ TŽ Třinec B13 (5:8)16471672,54-12
Elo statistiky
25.
Jašek Milan1955SK - Svinov C10 (2:8)16381644,62-30
Elo statistiky
26.
Valošek Jakub2000TJ Sokol Hrabůvka8 (3:5)16371630,93-11
Elo statistiky
27.
Pustka Matouš2001ST Kozlovice11 (5:6)16371613,018
Elo statistiky
28.
Popelář Radim1967SK Stolní tenis Pstruží8 (3:5)16321630,11-7
Elo statistiky
29.
Danko Petr1966TTC Ostrava-Poruba B8 (4:4)16261616,916
Elo statistiky
30.
Mohyla Jan1994ST Kozlovice10 (4:6)16141603,6113
Elo statistiky
31.
Ogrocki Tomáš1993TJ Sokol Ropice14 (4:10)15921604,65-7
Elo statistiky
32.
Chvojka Peter1983KST Darkovice14 (3:11)15901589,39-10
Elo statistiky
33.
Pařenica Vladimír1963TTC Ostrava-Poruba B8 (0:8)15871597,85-28
Elo statistiky
34.
Lakomý Roman1991TJ ODRY B11 (5:6)15841581,9535
Elo statistiky
35.
Molin Vojtěch1999TJ Sokol Hrabůvka9 (3:6)15841575,823
Elo statistiky
36.
Pustka Mikuláš1994ST Kozlovice10 (2:8)15831604,55-17
Elo statistiky
37.
Mohelník Radek1996KST Darkovice11 (6:5)15761570,8744
Elo statistiky
38.
Vidlička Radomír1970TJ Sokol Nová Bělá10 (4:6)15521525,224
Elo statistiky
39.
Vavrečka Michal1997KST Darkovice12 (2:10)15501567,43-11
Hráči, kteří odehráli méně než 8 zápasů.
Elo statistiky
1.
Opřálka Roman1969SK Stolní tenis Pstruží7 (7:0)18641839,3912
Elo statistiky
2.
Rak Jonáš2005TJ Sokol Hrabůvka4 (4:0)18291788,36
Elo statistiky
3.
Kliment Miroslav1985TJ TŽ Třinec B4 (3:1)17551751,712
Elo statistiky
4.
Holaň Petr1969TJ Sokol Nová Bělá4 (3:1)17521737,27-1
Elo statistiky
5.
Theodor Filip1999SK - Svinov C7 (5:2)17481771,151
Elo statistiky
6.
Cieslar Marcin1986TJ TTC Vendryně6 (5:1)17381734,9117
Elo statistiky
7.
Babinec Zdeněk1990SK Stolní tenis Pstruží5 (3:2)17161724,688
Elo statistiky
8.
Poloch Roman1977Orel Paskov5 (2:3)16891695,56-10
Elo statistiky
9.
Gajdičiar Ondřej1987TJ ODRY B4 (2:2)16641653,47-1
Elo statistiky
10.
Pajak Wojciech1970TJ Sokol Brušperk B6 (2:4)16611664,7-3
Elo statistiky
11.
Chovanec Pavel1970SK - Svinov C6 (2:4)16551622,06-2
Elo statistiky
12.
Novák Michal2000Orel Paskov6 (4:2)16481636,919
Elo statistiky
13.
Hendrych Vojtěch2003TJ ODRY B4 (2:2)16431648,98-1
Elo statistiky
14.
Valenta Daniel1966Orel Paskov4 (1:3)16361655,19-7
Elo statistiky
15.
Neuwirth Jaroslav ml.2002Orel Paskov6 (2:4)16361654,044
Elo statistiky
16.
Oborný Dominik1999SK - Svinov C4 (1:3)16241619,152
Elo statistiky
17.
Koval Jakub1984TJ Sokol Brušperk B6 (1:5)16091605,39-6
Elo statistiky
18.
Lysek Tomáš2001SK - Svinov C7 (3:4)15981576,8919
Elo statistiky
19.
Mrowetz Bruno2004TJ Sokol Brušperk B6 (2:4)15751565,148
Elo statistiky
20.
Benesz Radomír1977TJ Sokol Ropice7 (1:6)15731587,44-19
Elo statistiky
21.
Literáková Taťána1977TJ Sokol Ropice4 (1:3)15071506,63
Elo statistiky
22.
Jonáš Bartoloměj2005KST Darkovice4 (2:2)14481476,9731
Elo statistiky
23.
Kolář Martin ml.2002TTC Ostrava-Poruba B4 (0:4)133813380
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy.
Elo statistiky
1.
Horná Petra1986TTC Ostrava-Poruba B3 (1:2)16621671,1-14
Elo statistiky
2.
Hýl Jakub2006TJ Sokol Brušperk B3 (1:2)16171609,574
Elo statistiky
3.
Neubauer Valdemar1968SK Stolní tenis Pstruží3 (1:2)16111632,29-6
Elo statistiky
4.
Bača Jaroslav1972TJ ODRY B3 (1:2)16031604,794
Elo statistiky
5.
Lachowicz Jiří1957TJ TŽ Třinec B3 (1:2)16021586,616
Elo statistiky
6.
Němčík Pavel1976Orel Paskov2 (0:2)15801595,53-5
Elo statistiky
7.
Szotek David2003TJ TŽ Třinec B3 (2:1)15711578,5216
Elo statistiky
8.
Březina Tomáš1987TJ TŽ Třinec B3 (1:2)15531558,734
Elo statistiky
9.
Vantuch Tomáš1962TJ Sokol Brušperk B3 (0:3)15431565,66-4
Elo statistiky
10.
Michna Petr1975Orel Paskov3 (0:3)15381569,43-6
Elo statistiky
11.
Kalvar Milan1974KST Darkovice2 (0:2)15361537,23-4
Elo statistiky
12.
Zavřel Ivo1957TJ TTC Vendryně3 (1:2)15191533,673
Elo statistiky
13.
Čellár Jaroslav1944TJ Sokol Ropice2 (0:2)15181496,58-1
Elo statistiky
14.
Marosz Marian1981TJ TŽ Třinec B2 (0:2)14981484,88-4

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy