Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - Moravskoslezský SST - 2020-2021 - Krajská soutěž II. třídy sk. B
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Baroš Antonín2005SKST Baník Havířov E4 (4:0)18181804,564
Elo statistiky
2.
Slaný Vojtěch2005SKST Baník Havířov E5 (4:1)18091810,53-3
Elo statistiky
3.
Laburda František1985TTC Bolatice B7 (5:2)17481761,24-5
Elo statistiky
4.
Merta Tomáš1966TJ Sokol Radvanice8 (6:2)17301724,130
Elo statistiky
5.
Slavík Lukáš2004TJ Ostrava KST F6 (6:0)17231689,9917
Elo statistiky
6.
Vitásek Daniel2006TJ Ostrava KST F5 (5:0)16941677,3725
Elo statistiky
7.
Trávníček Jakub1994KLUBsten Karviná8 (3:5)16701672,14-29
Elo statistiky
8.
Zářický Petr1978SK Slavia Orlová B6 (4:2)16701655,789
Elo statistiky
9.
Libscher Petr1968TTC Hať7 (3:4)16591678,5-10
Elo statistiky
10.
Vůjtek Ivo1964TTC Hať6 (3:3)16551655,38-3
Elo statistiky
11.
Smetka Pavel1961TTC Hať4 (2:2)16541673,44-6
Elo statistiky
12.
Segetová Patricie2004TJ Sokol Děhylov4 (3:1)16491644,9815
Elo statistiky
13.
Synek Petr1975TJ Sokol Děhylov7 (4:3)16471635,351
Elo statistiky
14.
Kupec Ladislav1998SK Slavia Orlová B6 (2:4)16461674,44-19
Elo statistiky
15.
Pastrňák Jan1966TJ Sokol Radvanice7 (4:3)16191592,7412
Elo statistiky
16.
Koblovská Dominika1998TJ Sokol Děhylov7 (4:3)16051592,8913
Elo statistiky
17.
Maier Zbyněk1989TTC Bolatice B7 (1:6)15941610,48-20
Elo statistiky
18.
Plaček Tomáš1966TTC Hať6 (1:5)15831607,13-28
Elo statistiky
19.
Škerko Milan1974SK Slavia Orlová B6 (0:6)15801573,79-22
Elo statistiky
20.
Slaný Martin2008SKST Baník Havířov E6 (5:1)15721548,9236
Elo statistiky
21.
Szotek David2003KLUBsten Karviná6 (2:4)15711578,52-3
Elo statistiky
22.
Pavlínek Zdeněk1962TJ Sokol Radvanice8 (4:4)15681561,56
Elo statistiky
23.
Strak Martin1978TTC Bolatice B6 (1:5)15651591,99-12
Elo statistiky
24.
Vavřínek Hubert1954TTC Bolatice B4 (3:1)15461534,3124
Elo statistiky
25.
Topinka Bohumír1951TJ Sokol Radvanice4 (0:4)15031509,88-11
Elo statistiky
26.
Synková Kristýna1998TJ Sokol Děhylov7 (3:4)14971502,5712
Elo statistiky
27.
Straková Bára2005TJ Sokol Děhylov4 (3:1)14721502,1317
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy.
Elo statistiky
1.
Sikora Ladislav1962TTC Siko Orlová D2 (2:0)18251829,473
Elo statistiky
2.
Mazůrek Matěj1999SKST Baník Havířov E2 (2:0)17581740,194
Elo statistiky
3.
Cabák Josef1949TTC Siko Orlová D2 (2:0)17401739,414
Elo statistiky
4.
Kindl Tomáš2003TJ Ostrava KST F3 (2:1)17111724,061
Elo statistiky
5.
Branný Tomáš2002TTC Siko Orlová D2 (2:0)16981698,042
Elo statistiky
6.
Bednář Otakar1962TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.2 (0:2)16881678,36-10
Elo statistiky
7.
Čížek Aleš1986KLUBsten Karviná3 (0:3)16541666,01-14
Elo statistiky
8.
Musil Milan1960TTC Siko Orlová D2 (2:0)16291616,119
Elo statistiky
9.
Bajtek Pavel1964TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.2 (0:2)16191621,69-4
Elo statistiky
10.
Hýl Jakub2006TJ Ostrava KST F3 (3:0)16171609,5725
Elo statistiky
11.
Janovský Aleš1974TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.2 (0:2)15541540,71-3
Elo statistiky
12.
Rataj Jakub1984TTC Bolatice B2 (0:2)15411574,05-5
Elo statistiky
13.
Grimmerová Diana2004SKST Baník Havířov E2 (2:0)14991476,3113
Elo statistiky
14.
Zajíc Filip2004KLUBsten Karviná3 (1:2)14491442,635
Elo statistiky
15.
Chlán Vladimír1967TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.2 (0:2)14001413,470
Elo statistiky
16.
Muroň David1970TJ Sokol Radvanice3 (1:2)13901367,586
Elo statistiky
17.
Pískala Pavel1991TTC Hať2 (0:2)13751385,71-2
Elo statistiky
18.
Valčák Petr1985SK Slavia Orlová B3 (0:3)13561377,92-6
Elo statistiky
19.
Górecki Bronislav1966KLUBsten Karviná3 (1:2)12971289,7816
Elo statistiky
20.
Janošec Jakub2009SKST Baník Havířov E3 (1:2)12121205,440
Elo statistiky
21.
Motyková Martina1990KLUBsten Karviná3 (0:3)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy