Žebříček - KSST Ústecký - 2020-2021 - Krajský přebor II. tř. sk.C
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Cinibulk Miloš1974TTC Roudnice B8 (8:0)16411635,3528
Elo statistiky
2.
Komárek Jaroslav1966TJ Chemička Ústí nad Labem A7 (6:1)15941585,076
Elo statistiky
3.
Žatečka Ladislav1995TJ Slovan Varnsdorf A8 (7:1)15681588,2618
Elo statistiky
4.
Stanislav Pavel1975TTC Roudnice A7 (4:3)15681576,481
Elo statistiky
5.
Vyskočil Tomáš1965TTC Roudnice A11 (6:5)15631567,66-3
Elo statistiky
6.
Hanuš Jiří1971SK Malá Veleň A8 (4:4)15461574,82-27
Elo statistiky
7.
Spurný Antonín ml.1989TTC Roudnice B8 (4:4)15461565,16-27
Elo statistiky
8.
Hanuš Petr1974SK Malá Veleň A8 (4:4)15451574,58-25
Elo statistiky
9.
Cedrych Milan1959SK Štětí Bechlín C8 (6:2)15441545,6312
Elo statistiky
10.
Novák Ondřej2005SKST Děčín C8 (7:1)15391502,3240
Elo statistiky
11.
Schneider Lubor1951TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B6 (5:1)15351537,644
Elo statistiky
12.
Štípek Martin1975SK Malá Veleň A8 (6:2)15321523,6711
Elo statistiky
13.
Kotrba Petr1982TTC Roudnice B11 (8:3)15321517,4717
Elo statistiky
14.
Zápotocký Milan1971TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B7 (5:2)15301532,8-3
Elo statistiky
15.
Scháněl Jaroslav1975SK Malá Veleň A8 (5:3)15171508,97-3
Elo statistiky
16.
Nedoma Jiří1958SK Štětí Bechlín C8 (3:5)14951505,98-21
Elo statistiky
17.
Cedrych Tomáš1982SK Štětí Bechlín C8 (3:5)14881507,81-16
Elo statistiky
18.
Svrček Petr1947TJ Chemička Ústí nad Labem A6 (6:0)14861435,7929
Elo statistiky
19.
Laube Robert1974TTC Roudnice A9 (4:5)14781487,23-6
Elo statistiky
20.
Petržílková Eliška2006TTC Litoměřice D7 (3:4)14781482,575
Elo statistiky
21.
Sedláček Zdeněk1969TTC Roudnice A12 (5:7)14741475,38-2
Elo statistiky
22.
Peleška Jiří1967TJ Slovan Varnsdorf A8 (4:4)14651448,2510
Elo statistiky
23.
Sklenička Jan ml.2001TTC Roudnice B7 (3:4)14601468,09-19
Elo statistiky
24.
Honzík Stanislav1959TJ Chemička Ústí nad Labem A7 (4:3)14561455,044
Elo statistiky
25.
Zach Vladimír1954TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B8 (4:4)14321417,13-10
Elo statistiky
26.
Jurista Josef1951SK Štětí Bechlín C8 (3:5)13941376,3912
Elo statistiky
27.
Holubec Jiří1984TJ Slovan Varnsdorf A8 (4:4)13591342,8536
Elo statistiky
28.
Hrodek Šimon2004SKST Děčín C8 (6:2)13511306,3989
Elo statistiky
29.
Jonáš Stanislav1956KST Kalich Litoměřice A8 (1:7)13401347,13-12
Elo statistiky
30.
Krupka Martin2001TTC Litoměřice D7 (2:5)12571248,0315
Elo statistiky
31.
Řezáč Josef2008TTC Roudnice B10 (1:9)10781086,865
Elo statistiky
32.
Jančička Petr2004TTC Litoměřice D6 (0:6)10011013,18-4
Hráči, kteří odehráli méně než 6 zápasů.
Elo statistiky
1.
Kacálková Kristýna2003SKST Děčín C4 (4:0)16791693,942
Elo statistiky
2.
Nováková Eva1975SKST Děčín C4 (3:1)16531643,32-9
Elo statistiky
3.
Eisnerová Heda1983KST Kalich Litoměřice A4 (3:1)16451646,94-5
Elo statistiky
4.
Prášilová Petra1980KST Kalich Litoměřice A4 (3:1)16111622,471
Elo statistiky
5.
Smíšková Martina1979SKP Sever Ústí nad Labem B4 (3:1)16101594,796
Elo statistiky
6.
Kindl Zdeněk1963TJ Chemička Ústí nad Labem A4 (3:1)16041612,916
Elo statistiky
7.
Čížková Jana1995SKST Děčín C4 (1:3)15161525,17-8
Elo statistiky
8.
Hrádek Tomáš1983TTC Roudnice A4 (1:3)15051520,84-13
Elo statistiky
9.
Málek Josef1951KST Kalich Litoměřice A4 (0:4)14711486,73-23
Elo statistiky
10.
Pavlík Petr1974SKP Sever Ústí nad Labem B4 (1:3)14711480,92-1
Elo statistiky
11.
Urban Jaroslav1950TJ Pikron A4 (1:3)14631481,89-7
Elo statistiky
12.
Charouzek Martin1989TJ Slovan Varnsdorf A4 (1:3)14541463,84-9
Elo statistiky
13.
Bechtold Roman1962TJ Pikron A4 (0:4)14501478,24-18
Elo statistiky
14.
Brabec Vlastimil1970TJ Pikron A4 (1:3)14481445,43-1
Elo statistiky
15.
Barták Karel2000SKP Sever Ústí nad Labem B4 (1:3)14391417,754
Elo statistiky
16.
Derfl Dušan1978TJ Pikron A4 (1:3)14261424,11-2
Elo statistiky
17.
Vašinová Karina1977SKP Sever Ústí nad Labem B4 (0:4)14151427,56-10
Elo statistiky
18.
Plutnar Jaroslav1951TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B3 (2:1)14081409,290
Elo statistiky
19.
Plutnar Stanislav1957TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B4 (1:3)14061391,8-4
Elo statistiky
20.
Vejl Vladimír1953TJ Slovan Varnsdorf A4 (3:1)13651336,4934
Elo statistiky
21.
Marušinec Zdeněk1969KST Kalich Litoměřice A4 (1:3)13411331,97-5
Elo statistiky
22.
Drbohlav Michal2002TTC Litoměřice D4 (2:2)13121304,3217
Elo statistiky
23.
Kohlert Jiří1964KST Kalich Litoměřice A4 (1:3)12811287,14-2
Elo statistiky
24.
Vytlačil Václav1959TTC Litoměřice D4 (1:3)12791274,0811
Elo statistiky
25.
Hladík Václav1947TJ Chemička Ústí nad Labem A3 (0:3)10671065,880
Elo statistiky
26.
Jankovič Ondřej2005SKST Děčín C4 (0:4)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy