Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Plzeň - sever - 2020-2021 - RP II. třídy - ukončeno
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Kozák Karel1977KST Úherce z. s.4 (4:0)12631258,566
Elo statistiky
2.
Sixta Jan1972TJ Kožlany B4 (2:2)12131218,55-15
Elo statistiky
3.
Zoubek Martin1968TJ Sokol Vejprnice B4 (3:1)11811173,77-3
Elo statistiky
4.
Malčikov Pavel1952TJ Sokol Kralovice B4 (4:0)11641156,789
Elo statistiky
5.
Csukás Karol1999TJ Sokol Kralovice B4 (3:1)11581145,87-3
Elo statistiky
6.
Kriegerbeck Karel1989TJ Trnová B4 (2:2)11091124,95-15
Elo statistiky
7.
Černý Michal2006SVČ Kaznějov B4 (4:0)10611056,4323
Elo statistiky
8.
Vachovcová Simona1999TJ Trnová B4 (2:2)10501044,48-9
Elo statistiky
9.
Opatrný Martin1999TJ Sokol Vejprnice B4 (2:2)10471051,750
Elo statistiky
10.
Csukás Patrik2004TJ Sokol Kralovice B4 (4:0)1009998,6517
Elo statistiky
11.
BEDENK JIŘÍ1961KST Úherce z. s.4 (3:1)9859850
Elo statistiky
12.
Klouda František1978SVČ Kaznějov B4 (3:1)9849840
Elo statistiky
13.
Špaček Petr1984SVČ Kaznějov B4 (3:1)978978140
Elo statistiky
14.
Jánský Jiří1966TJ Sokol Kralovice B4 (3:1)943934,630
Elo statistiky
15.
Fránová Kateřina2006TJ Trnová B4 (0:4)918904,07-15
Elo statistiky
16.
Abraham David st.1975TJ Sokol Vejprnice B4 (0:4)858858-3
Elo statistiky
17.
Heidler Tomáš2004TJ Sokol Vejprnice B4 (1:3)842852,670
Elo statistiky
18.
Jindra Jan2004TJ Trnová B4 (0:4)835835-9
Elo statistiky
19.
Rieger Vilém ml.2007SVČ Kaznějov B4 (2:2)828813,618
Elo statistiky
20.
Dvořák Petr1977KST Úherce z. s.4 (2:2)8088080
Elo statistiky
21.
Dušek Petr1969KST Úherce z. s.4 (1:3)7907900
Elo statistiky
22.
Blecha Jan2009TJ Kožlany B4 (0:4)5485480
Elo statistiky
23.
Mudra Oldřich2007TJ Kožlany B4 (0:4)16160
Elo statistiky
24.
Králová Iveta2005TJ Kožlany B4 (0:4)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy