Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - MěSST Ostrava - 2020-2021 - Městský přebor 2.třídy
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Lysek Tomáš2001SK - SVINOV F12 (11:1)15981576,8919
Elo statistiky
2.
Hranická Jana1971TJ Sokol Výškovice16 (13:3)15591557,77-3
Elo statistiky
3.
Stempak Lukáš2001TJ Sokol Hrabůvka C16 (11:5)15371508,66-16
Elo statistiky
4.
Velký Dalibor ml.1998TJ Sokol Horní Lhota B16 (12:4)15221514,5523
Elo statistiky
5.
Marek Martin1970TJ Sokol Krásné Pole20 (16:4)15111504,0227
Elo statistiky
6.
Jankovič Jan1978TJ Sokol Klimkovice B16 (8:8)15101529,39-47
Elo statistiky
7.
Kunz Martin1964TJ Sokol Proskovice12 (9:3)14911460,8125
Elo statistiky
8.
Hinšt František1957TJ Sokol Výškovice15 (10:5)14871483,950
Elo statistiky
9.
Merta Marek1969TJ Sokol Klimkovice B16 (14:2)14861441,1976
Elo statistiky
10.
Mončka Petr1962TJ Sokol Hrabůvka C16 (12:4)14831470,0818
Elo statistiky
11.
Vereš Bohumil1967SK - SVINOV F12 (5:7)14761491,42-42
Elo statistiky
12.
Mojžíš Pavel1981TJ Sokol Krásné Pole16 (11:5)14751469,6114
Elo statistiky
13.
Vilím Stanislav1954TJ Sokol Klimkovice B16 (9:7)14651472,61-4
Elo statistiky
14.
Válek Petr1965TTC MG Odra GAS Vratimov D15 (8:7)14641445,050
Elo statistiky
15.
Fabián Miloš ml.1978Orel Stará Bělá B11 (9:2)14621457,339
Elo statistiky
16.
Stempak Tomáš2001TJ Sokol Hrabůvka C12 (7:5)14511453,61-8
Elo statistiky
17.
Zajíc Filip2004TTC MG Odra GAS Vratimov D15 (10:5)14491442,6350
Elo statistiky
18.
Bódiová Milena1974TJ Sokol Krásné Pole20 (15:5)14491427,7452
Elo statistiky
19.
Ryška Petr1946TJ B. Š. Mariánské Hory B17 (9:8)14481455,17-6
Elo statistiky
20.
Kočí David1968TJ B. Š. Mariánské Hory B16 (9:7)14321451,194
Elo statistiky
21.
Jurčík Lukáš2005TJ Sokol Horní Lhota B16 (12:4)14251395,0282
Elo statistiky
22.
Dokoupil Jiří1984VSK VŠB-TU Ostrava B16 (10:6)14211383,4335
Elo statistiky
23.
Rybář Václav1954TJ B. Š. Mariánské Hory B20 (10:10)14201440,62-11
Elo statistiky
24.
Barták Tomáš1973SK - SVINOV F16 (5:11)14011424,44-37
Elo statistiky
25.
Hrubý Lukáš2002TTC MG Odra GAS Vratimov D15 (6:9)13931376,574
Elo statistiky
26.
Plhák Ondřej1968TJ Sokol Krásné Pole20 (9:11)13901390,17-6
Elo statistiky
27.
Jurčík Petr1978TJ Sokol Horní Lhota B16 (6:10)13841377,188
Elo statistiky
28.
Bedry Jakub1972TJ Sokol Horní Lhota B16 (6:10)13831396,562
Elo statistiky
29.
Chodurek Jiří1965TJ B. Š. Mariánské Hory B12 (4:8)13821384,75-16
Elo statistiky
30.
Caha Jiří1967SSVČ Don Bosco B12 (6:6)13791367,4318
Elo statistiky
31.
Kreisinger Rostislav1983TJ Sokol Výškovice16 (5:11)13711407,48-29
Elo statistiky
32.
Kurial Patrik1996VSK VŠB-TU Ostrava B12 (2:10)13471363,84-38
Elo statistiky
33.
Sahaj Jaroslav1961TJ Sokol Proskovice12 (4:8)13471355,377
Elo statistiky
34.
Grundza Martin1996SSVČ Don Bosco B12 (2:10)13121350,17-20
Elo statistiky
35.
Zíka Milan1976VSK VŠB-TU Ostrava B16 (5:11)13101305,2714
Elo statistiky
36.
Štec Alexander2005SSVČ Don Bosco B12 (0:12)12101220,74-5
Elo statistiky
37.
Pawlas Nikolas2006SSVČ Don Bosco B12 (4:8)12011185,6969
Hráči, kteří odehráli méně než 10 zápasů.
Elo statistiky
1.
Pavelek Ondřej2004Orel Stará Bělá B7 (7:0)15611546,6313
Elo statistiky
2.
Fabián Miloš1958Orel Stará Bělá B7 (4:3)14661484,49-26
Elo statistiky
3.
Václavík Vojtěch1978VSK VŠB-TU Ostrava B8 (3:5)14081409,45-8
Elo statistiky
4.
Kučera Radek1975Orel Stará Bělá B7 (7:0)14031385,0739
Elo statistiky
5.
Frais René1971TJ Sokol Proskovice6 (2:4)13821373,99-1
Elo statistiky
6.
Mička Jaroslav1965SK - SVINOV F8 (3:5)13811407,57-20
Elo statistiky
7.
Dyba Daniel1973TJ Sokol Hrabůvka C8 (5:3)13781383,49-7
Elo statistiky
8.
Sojka Radim1965TJ Sokol Proskovice8 (4:4)13731360,6914
Elo statistiky
9.
Benedík Jaroslav1965TJ Sokol Výškovice8 (1:7)13631386,37-26
Elo statistiky
10.
Stempak Vasil1963TJ Sokol Hrabůvka C8 (3:5)13561349,697
Elo statistiky
11.
Miko David1996SSVČ Don Bosco B8 (3:5)13291326,82-12
Elo statistiky
12.
Kolpak Tomáš2007TTC MG Odra GAS Vratimov D8 (1:7)12601262,6-13
Elo statistiky
13.
Havrlantová Klára2007TJ Sokol Klimkovice B8 (3:5)12271216,6540
Elo statistiky
14.
Broskevič Jan1998VSK VŠB-TU Ostrava B8 (1:7)11981191,687
Elo statistiky
15.
Knop Jakub2006TJ Sokol Proskovice9 (0:9)944948,610
Hráči, kteří odehráli méně než 5 zápasů.
Elo statistiky
1.
Kalina František1989TTC MG Odra GAS Vratimov D3 (3:0)175217523
Elo statistiky
2.
Mayrhofer Jindřich1989VSK VŠB-TU Ostrava B4 (3:1)15761576,8-1
Elo statistiky
3.
Zapletal Jiří1956SSVČ Don Bosco B4 (3:1)14701450,47-4
Elo statistiky
4.
Röder Jiří1977Orel Stará Bělá B4 (4:0)14091385,9213
Elo statistiky
5.
Adamec Petr1968TTC MG Odra GAS Vratimov D4 (0:4)13981426,11-22
Elo statistiky
6.
Henžel Miroslav1968SK - SVINOV F4 (0:4)13931407,31-16
Elo statistiky
7.
Schneider Ondřej1997TJ Sokol Hrabůvka C4 (2:2)13691351,8414
Elo statistiky
8.
Polášek Petr1963SK - SVINOV F4 (1:3)13591353,461
Elo statistiky
9.
Kožušník Milan1952TJ B. Š. Mariánské Hory B4 (1:3)13571361,69-3
Elo statistiky
10.
Hejneš Jan1981Orel Stará Bělá B4 (1:3)13481351,06-16
Elo statistiky
11.
Šimko Tomáš1984Orel Stará Bělá B4 (2:2)13461345,54-10
Elo statistiky
12.
Pokojský Čestmír1949TJ B. Š. Mariánské Hory B3 (1:2)13451350,43-7
Elo statistiky
13.
Chaleplis Christos1955TJ B. Š. Mariánské Hory B4 (0:4)13431334,38-10
Elo statistiky
14.
Mroz Jaroslav1970TJ Sokol Výškovice4 (1:3)131313130
Elo statistiky
15.
Kuchař Andrej2004TJ B. Š. Mariánské Hory B4 (0:4)13051330,99-9
Elo statistiky
16.
Jahoda Dušan1966TJ Sokol Klimkovice B4 (1:3)1266126611
Elo statistiky
17.
Havrlant Tomáš1968TJ Sokol Krásné Pole4 (1:3)12621255,7912
Elo statistiky
18.
Kokeš Martin1970TJ Sokol Výškovice4 (1:3)12191237,42-7
Elo statistiky
19.
Lébl Zdeněk1954TJ Sokol Výškovice1 (0:1)11871185,840
Elo statistiky
20.
Bala Jiří1966TJ Sokol Klimkovice B4 (0:4)11791175,11-3
Elo statistiky
21.
Kotlár Robin2003SSVČ Don Bosco B4 (0:4)960957,120
Elo statistiky
22.
Vidlička Jan2007TJ Sokol Proskovice1 (0:1)876893,830

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy