Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - MěSST Ostrava - 2020-2021 - Městský přebor 3.třídy
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Bajgerová Kristýna2003TJ Ostrava KST G12 (12:0)15531528,5313
Elo statistiky
2.
Fabián Miroslav1958SK Vřesina LT B12 (10:2)14591472,320
Elo statistiky
3.
Kubas Marcel1973TJ Ostrava KST G12 (9:3)14561437,671
Elo statistiky
4.
Zajíc Filip2004TTC MG Odra GAS Vratimov E16 (16:0)14491442,6339
Elo statistiky
5.
Mališ Petr1958TJ Sokol Hrabůvka D15 (13:2)14261420,3118
Elo statistiky
6.
Plaček Lumír1976SK Vřesina LT B12 (9:3)14121422,05-2
Elo statistiky
7.
Röder Jiří1977Orel Stará Bělá C16 (15:1)14091385,9232
Elo statistiky
8.
Lukša Zdeněk1963Orel Třebovice12 (7:5)13781388,02-19
Elo statistiky
9.
Neuvirth Jan1953TJ Sokol Radvanice-Bartovice D12 (8:4)13701391,573
Elo statistiky
10.
Kožušník Milan1952TJ B. Š. Mariánské Hory C11 (6:5)13571361,69-11
Elo statistiky
11.
Šimko Tomáš1984Orel Stará Bělá C16 (13:3)13461345,5416
Elo statistiky
12.
Pokojský Čestmír1949TJ B. Š. Mariánské Hory C11 (8:3)13451350,4319
Elo statistiky
13.
Chaleplis Christos1955TJ B. Š. Mariánské Hory C11 (8:3)13431334,3824
Elo statistiky
14.
Peřina Jan1977TJ Sokol Horní Lhota C16 (8:8)13311369,12-28
Elo statistiky
15.
Folwarczny Jan1973TJ Sokol Horní Lhota C12 (4:8)13131344,12-37
Elo statistiky
16.
Štolba Miroslav1957TJ B. Š. Mariánské Hory C11 (6:5)12971289,77
Elo statistiky
17.
Kožušník Jiří1952TJ Sokol Radvanice-Bartovice D12 (6:6)12921298,85-1
Elo statistiky
18.
Návrat Tomáš1983TJ Sokol Hrabůvka D12 (7:5)12911282,811
Elo statistiky
19.
Brázdil Roman1965TJ Sokol Hrabůvka D16 (9:7)12761257,9313
Elo statistiky
20.
Havrlant Tomáš1968TJ Sokol Krásné Pole B12 (5:7)12621255,790
Elo statistiky
21.
Kolpak Tomáš2007TTC MG Odra GAS Vratimov E20 (4:16)12601262,6-89
Elo statistiky
22.
Černý Vojtěch2006TJ Sokol Horní Lhota C20 (8:12)12261273,0313
Elo statistiky
23.
Brumla David1974TJ Sokol Hrabůvka D12 (6:6)12261208,7140
Elo statistiky
24.
Broskevič Lumír1957Orel Třebovice16 (5:11)11891198,587
Elo statistiky
25.
Hlista Martin1980TJ Sokol Krásné Pole B11 (2:9)11881219,42-5
Elo statistiky
26.
Konrád Marek2004TTC MG Odra GAS Vratimov E17 (6:11)11811179,63-2
Elo statistiky
27.
Černý Zdeněk1975TJ Sokol Horní Lhota C20 (7:13)11801179,5129
Elo statistiky
28.
Režný Tomáš1971Orel Stará Bělá C16 (8:8)11481124,2351
Elo statistiky
29.
Černý Jiří1952TJ Sokol Krásné Pole B15 (4:11)11451146,9319
Elo statistiky
30.
Seget Viktor1947TJ Sokol Krásné Pole B11 (1:10)11231133,45-1
Hráči, kteří odehráli méně než 10 zápasů.
Elo statistiky
1.
Kolenčiak Ivan1956TJ Sokol Radvanice-Bartovice D8 (7:1)14561451,6919
Elo statistiky
2.
Henžel Miroslav1968SK - SVINOV G6 (3:3)13931407,31-12
Elo statistiky
3.
Plhák Ondřej1968TJ Sokol Krásné Pole B8 (6:2)13901390,17-7
Elo statistiky
4.
Dyba Daniel1973TJ Sokol Hrabůvka D8 (6:2)13781383,49-5
Elo statistiky
5.
Polášek Petr1963SK - SVINOV G8 (4:4)13591353,465
Elo statistiky
6.
Hejneš Jan1981Orel Stará Bělá C8 (6:2)13481351,066
Elo statistiky
7.
Hrbáček Josef1960TJ Sokol Radvanice-Bartovice D5 (3:2)13251282,768
Elo statistiky
8.
Lochman Ondřej1995Orel Třebovice8 (3:5)12891298,6-8
Elo statistiky
9.
Novák Václav1942Orel Třebovice8 (5:3)12731249,4320
Elo statistiky
10.
Pajurek Josef1953Orel Třebovice6 (3:3)12281222,5912
Elo statistiky
11.
Grobař Ondřej2004TTC MG Odra GAS Vratimov E7 (1:6)12241224-24
Elo statistiky
12.
Volný Jakub2007SK - SVINOV G8 (0:8)12071199,64-9
Elo statistiky
13.
Kronberg Alfréd1948Orel Třebovice7 (1:6)12001213,76-23
Elo statistiky
14.
Pražák Tomáš2002Orel Stará Bělá C8 (5:3)11931188,0328
Elo statistiky
15.
Dobřanský Václav ml.1966Orel Třebovice5 (1:4)11801182,16-4
Elo statistiky
16.
Břečka David1975SK Vřesina LT B8 (2:6)11631171,953
Elo statistiky
17.
Koláček Dušan1955TJ Ostrava KST G8 (1:7)1113111334
Elo statistiky
18.
Pravda Adam2006TTC MG Odra GAS Vratimov E8 (1:7)1090109018
Elo statistiky
19.
Pleva Jiří1954SK Vřesina LT B8 (1:7)10861058,810
Hráči, kteří odehráli méně než 5 zápasů.
Elo statistiky
1.
Vereš Bohumil1967SK - SVINOV G2 (1:1)14761491,422
Elo statistiky
2.
Kubín Jaromír1947TJ Sokol Radvanice-Bartovice D4 (3:1)13731376,272
Elo statistiky
3.
Herman Ondřej2008TJ Ostrava KST G4 (4:0)1368136827
Elo statistiky
4.
Bartoš Václav1965SK - SVINOV G4 (1:3)13611368,81-10
Elo statistiky
5.
Lotrek Kryštof1996SK Vřesina LT B4 (4:0)13301329,423
Elo statistiky
6.
Hečko Jiří1958TJ Sokol Radvanice-Bartovice D3 (1:2)13071309,27-11
Elo statistiky
7.
Levický Matěj2003TJ Ostrava KST G4 (1:3)12651272,11-3
Elo statistiky
8.
Beňuš Martin1957SK - SVINOV G4 (1:3)12411252,553
Elo statistiky
9.
Hrbáč Dominik1997TJ Sokol Horní Lhota C4 (2:2)12281224,652
Elo statistiky
10.
Havrlantová Klára2007TJ Ostrava KST G4 (1:3)12271216,658
Elo statistiky
11.
Smieško Tomáš1975TJ Sokol Hrabůvka D1 (0:1)12261259,38-6
Elo statistiky
12.
Vavřinová Petra2004TJ Ostrava KST G4 (0:4)12241236,36-11
Elo statistiky
13.
Šustek Antonín1957TJ Sokol Radvanice-Bartovice D4 (3:1)12211218,3417
Elo statistiky
14.
Trojek Ondřej2003Orel Třebovice2 (0:2)11801196,42-6
Elo statistiky
15.
Folwarczny Tobiáš2006TJ Sokol Horní Lhota C4 (1:3)11471177,434
Elo statistiky
16.
Frančík Miroslav1990TTC MG Odra GAS Vratimov E4 (0:4)11321140,8-7
Elo statistiky
17.
Kuchta Miroslav1969TJ Sokol Krásné Pole B3 (0:3)10041009,03-1
Elo statistiky
18.
Vlček Patrik1999TTC MG Odra GAS Vratimov E4 (0:4)974974-2
Elo statistiky
19.
Lazar Jiří1978SK Vřesina LT B4 (0:4)861851,490

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy