Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Chomutov - 2020-2021 - Okresní přebor 2. třídy
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Obracaník Štefan1952KST Jirkov F8 (6:2)12121211,22-18
Elo statistiky
2.
Vohradník Miloš1946VTŽ Chomutov B8 (6:2)11761187,99-16
Elo statistiky
3.
Šablatůra Kolman1961KST Libědice C12 (10:2)11741172,41-12
Elo statistiky
4.
Franc Zdeněk1947KST Jirkov G8 (8:0)11701144,5228
Elo statistiky
5.
Zuzák Miroslav1969KST Libědice C4 (2:2)11521152-20
Elo statistiky
6.
Molnár Jiří1956KST Libědice C12 (8:4)11471172,91-52
Elo statistiky
7.
Tejml Bohumil1948KST Jirkov F8 (6:2)11401142,94-6
Elo statistiky
8.
Bajer Josef1979VTŽ Chomutov B12 (8:4)11011108,41
Elo statistiky
9.
Bareš Jaroslav1950VTŽ Chomutov B4 (2:2)10921106,51-14
Elo statistiky
10.
Juchnievicz Andrzej1956KST Libědice C8 (6:2)10881090,5-6
Elo statistiky
11.
Szetei Ladislav1960KST Libědice C10 (6:4)10851093,38-24
Elo statistiky
12.
Holub Václav st.1964Baník Vysoká Pec B4 (2:2)10491044,2-3
Elo statistiky
13.
Baláž Miroslav1961Baník Vysoká Pec B4 (3:1)10431038,2910
Elo statistiky
14.
Holub Dušan1963Baník Vysoká Pec B4 (3:1)10431024,112
Elo statistiky
15.
Pekár Matyáš2006VTŽ Chomutov C7 (4:3)10401035,21-7
Elo statistiky
16.
Kárová Karolína2007VTŽ Chomutov C8 (5:3)10271014,6439
Elo statistiky
17.
Jelínek Jan ml.2007VTŽ Chomutov C12 (8:4)1018988,3540
Elo statistiky
18.
Kára Jan1973VTŽ Chomutov B8 (5:3)1016101626
Elo statistiky
19.
Jelínek Jan st.1974VTŽ Chomutov C12 (7:5)10091000,2320
Elo statistiky
20.
Dubský Vlastimil1969Baník Vysoká Pec B4 (2:2)956968,384
Elo statistiky
21.
Kopečný Vladimír1948SK Strupčice C7 (4:3)929932,730
Elo statistiky
22.
Bíma Miroslav1956VTŽ Chomutov B12 (5:7)912883,0412
Elo statistiky
23.
Mouřenec Jan2005SK Strupčice B8 (3:5)891892,15-12
Elo statistiky
24.
Flach Tomáš1990SK Strupčice B8 (2:6)8708700
Elo statistiky
25.
Kárová Hana2005VTŽ Chomutov B4 (2:2)866828,7842
Elo statistiky
26.
Kerekanič Jan2005VTŽ Chomutov C9 (4:5)860855,395
Elo statistiky
27.
Pavlišová Viktorija st.1964SK Strupčice B4 (0:4)856859,090
Elo statistiky
28.
Hořínková Slávina1948KST Jirkov F4 (0:4)855856,83-6
Elo statistiky
29.
Vítová Drahomíra1959KST Jirkov F8 (2:6)836838,72-7
Elo statistiky
30.
Burda Daniel2006SK Strupčice C4 (4:0)811782,6621
Elo statistiky
31.
Kužel Adam2007KST Jirkov G8 (2:6)795794,085
Elo statistiky
32.
Skřivan Marek2007SK Strupčice B8 (4:4)778778762
Elo statistiky
33.
Kuželová Sabina2011KST Jirkov G8 (0:8)745759,05-7
Elo statistiky
34.
Káš Otakar1966KST Jirkov F4 (2:2)667667647
Elo statistiky
35.
Burda Patrik2006SK Strupčice B4 (1:3)575713
Elo statistiky
36.
Beran Martin2006SK Strupčice C8 (1:7)25250
Elo statistiky
37.
Sedláčková Marie Emma2011KST Jirkov G8 (0:8)110
Elo statistiky
38.
Čmejla Daniel2007SK Strupčice C8 (0:8)110
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy.
Elo statistiky
1.
Tomeš Jiří1968KST Libědice C2 (1:1)8678674
Elo statistiky
2.
Bůlfinek František2008SK Strupčice C2 (0:2)110
Elo statistiky
3.
Vlásek Vojtěch2007SK Strupčice C3 (0:3)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy