Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Pelhřimov - 2020-2021 - Okresní přebor III B
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Dvořák Aleš1984SK Horní Ves B4 (4:0)13931394,250
Elo statistiky
2.
Marek Miroslav1962SK Putimov A7 (7:0)12651271,181
Elo statistiky
3.
Švehla Jaroslav1956SK Horní Ves B7 (7:0)12401217,4723
Elo statistiky
4.
Paluch Lukáš1979TJ Sokol Božejov, z.s.,4 (1:3)12341240,41-30
Elo statistiky
5.
Malý Milan1965TJ Sokol Božejov, z.s.,4 (2:2)12221225,42-15
Elo statistiky
6.
Nepraš Jaromír1947TJ Start Nový Rychnov, z.s.8 (8:0)12221214,822
Elo statistiky
7.
Roubík Jaroslav1978SK Putimov A5 (5:0)12141200,194
Elo statistiky
8.
Tomec Pavel1961SK RODINOV C7 (7:0)11951183,447
Elo statistiky
9.
Bartoň Oldřich1952SK Putimov A7 (7:0)11911207,435
Elo statistiky
10.
Novotný Petr1989SK RODINOV C7 (7:0)11331123,8412
Elo statistiky
11.
Kubíska Radek1976SK Kamenice nad Lipou z.s. C4 (1:3)11241132,54-10
Elo statistiky
12.
Blažek Milan1958TJ Start Nový Rychnov, z.s.7 (6:1)11211131,94-3
Elo statistiky
13.
Dejmek Oldřich1962SK Kamenice nad Lipou z.s. C4 (2:2)11171108,33
Elo statistiky
14.
Pihávek Jan1998SK Putimov A7 (5:2)11131126,44-11
Elo statistiky
15.
Dvořák Adam2011SK Horní Ves B4 (3:1)110211020
Elo statistiky
16.
Vrátný Milan ml.1972TJ Pelhřimov-Osvobození8 (2:6)10881105,62-17
Elo statistiky
17.
David Lukáš1982TJ Sokol Božejov, z.s.,8 (3:5)10681085,78-8
Elo statistiky
18.
Dvořák Jakub2005SK Horní Ves B8 (4:4)10611059,2311
Elo statistiky
19.
Marek Tomáš1993SK Putimov B4 (1:3)10441055,236
Elo statistiky
20.
Krňa Evžen1961TJ Start Nový Rychnov, z.s.8 (6:2)10161010,19-2
Elo statistiky
21.
Liška Lubomír1969SK Kamenice nad Lipou z.s. C7 (4:3)10121005,3317
Elo statistiky
22.
Filípek Ondřej2004SK RODINOV C7 (5:2)982975,6117
Elo statistiky
23.
Musil Josef1959SK Kamenice nad Lipou z.s. C8 (1:7)9771009,72-31
Elo statistiky
24.
Makovička Karel1963SK Horní Ves B8 (3:5)967967,8918
Elo statistiky
25.
Šimsa Václav1964SK Putimov B8 (2:6)966966,066
Elo statistiky
26.
Štěpánová Jana1975SK Kamenice nad Lipou z.s. C4 (0:4)957959,48-16
Elo statistiky
27.
Paclík Václav1995SK Putimov B7 (3:4)938908,0132
Elo statistiky
28.
Vrána Milan1970TJ Sokol Božejov, z.s.,8 (1:7)926929,34-8
Elo statistiky
29.
Vrátný Milan st.1944TJ Pelhřimov-Osvobození8 (1:7)896895,214
Elo statistiky
30.
Blažek Jan2002TJ Start Nový Rychnov, z.s.4 (1:3)868874,547
Elo statistiky
31.
Horák Tomáš1972TJ Sokol Božejov, z.s.,4 (1:3)855845,348
Elo statistiky
32.
Jůn Milan1959TJ Pelhřimov-Osvobození8 (1:7)847849,1215
Elo statistiky
33.
Pechek Patrik2004SK RODINOV C4 (3:1)838839,1834
Elo statistiky
34.
Pavlů Jan1994SK Putimov B5 (0:5)833810,88-2
Elo statistiky
35.
Nováčková Karla1997SK Kamenice nad Lipou z.s. C4 (0:4)827828,03-7
Elo statistiky
36.
Menhard Jan1995TJ Sokol Božejov, z.s.,4 (1:3)825819,4513
Elo statistiky
37.
Šafařík Ondřej1995SK Putimov B6 (0:6)110
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy.
Elo statistiky
1.
Štěpán Jaroslav1957TJ Start Nový Rychnov, z.s.3 (2:1)10141020,13-6
Elo statistiky
2.
Filípek Jindřich ml.2004SK RODINOV C3 (0:3)942967,84-16
Elo statistiky
3.
Princ Martin1988SK Putimov A2 (0:2)940940-11

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy