Žebříček - 2020-2021 - Český pohár II. stupeň
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Vorlíček Luboš1968STC Slaný8 (8:0)19771961,3617
Elo statistiky
2.
Řežáb Jiří1956SK Svinov10 (9:1)19751966,229
Elo statistiky
3.
Hejda Václav1974TJ Šanov, z.s.9 (9:0)19321904,736
Elo statistiky
4.
Záškodný Marek1990SK Svinov12 (9:3)19101889,97-2
Elo statistiky
5.
Stuchlý Rostislav1958TTC Mohelnice9 (7:2)19061912,38-5
Elo statistiky
6.
Bláha František1980Slavoj Polná10 (9:1)18911887,5138
Elo statistiky
7.
Vladyka Jakub1999TJ Dobřany A8 (7:1)18501852,976
Elo statistiky
8.
Vaněček Petr1988Union Plzeň B10 (8:2)18431839,429
Elo statistiky
9.
Krčál Radek1976Slavoj Polná10 (3:7)18391864,13-34
Elo statistiky
10.
Chalupa Josef ml.2000TTC Brandýs n/L12 (6:6)18311829,14-19
Elo statistiky
11.
Homolka Pavel1972TJ Sokol Hořovice10 (8:2)18191807,9625
Elo statistiky
12.
Šindelář Radim2000DDM Soběslav-Studená9 (7:2)18071758,0426
Elo statistiky
13.
Grus Matěj2002Union Plzeň B10 (7:3)18031792,1922
Elo statistiky
14.
Ondráček Jan2002DDM Soběslav-Studená9 (7:2)17941794,4619
Elo statistiky
15.
Závora Adam2001Union Plzeň B12 (7:5)17901814,24-11
Elo statistiky
16.
Černý Martin2005STC Slaný11 (4:7)17631776,8-3
Elo statistiky
17.
Blažek Martin1995TTC Brandýs n/L12 (6:6)17491725,4316
Elo statistiky
18.
Dudek Jaroslav1971SK Štětí A8 (4:4)17401740,969
Elo statistiky
19.
Sysel Vojtěch2000TTC Brandýs n/L12 (4:8)17381717,16-3
Elo statistiky
20.
Hofmann Martin ml.1993TJ B. Březenecká Chomutov8 (5:3)17371757,1413
Elo statistiky
21.
Ellner Martin1982TTC Mohelnice9 (4:5)17311745,61-13
Elo statistiky
22.
Janík Michal ml.2002TJ Sokol Ondratice A8 (4:4)16951705,132
Elo statistiky
23.
Makara Jakub2006STC Slaný13 (6:7)16831676,6562
Elo statistiky
24.
Langr Lukáš1997TJ Lanškroun8 (4:4)16611676,3620
Elo statistiky
25.
Kučera Martin2000Slavoj Polná11 (2:9)16551663,5-9
Elo statistiky
26.
Hojgr Stanislav1951TTC Mohelnice9 (0:9)14881477,19-6
Elo statistiky
27.
Umner Filip2004TJ Dobřany A8 (0:8)14061398,170
Hráči, kteří odehráli méně než 8 zápasů.
Elo statistiky
1.
Štepka Miroslav1990TJ Šanov, z.s.6 (6:0)20762057,958
Elo statistiky
2.
Čížek Jiří1988SKST Děčín4 (3:1)20732073,59-18
Elo statistiky
3.
Kalenský Jaroslav1976TJ Tatran KRPA Hostinné "A"4 (3:1)20472077,1-5
Elo statistiky
4.
Žaloudík Jan1998TTC Karlovarsko 20206 (6:0)20432051,52
Elo statistiky
5.
Vybíral Marek1997KST Sokol Znojmo-Orel Únanov6 (5:1)20342044,08-11
Elo statistiky
6.
Čamr František2000AC Sparta Praha6 (6:0)20102051,941
Elo statistiky
7.
Novotný Petr1977TJ Sokol Stěžery6 (3:3)20062016,36-32
Elo statistiky
8.
Ezr Václav1996SF SKK El Niňo Praha C6 (6:0)20032022,952
Elo statistiky
9.
Šimonek Petr1968TJ Tesla Pardubice6 (5:1)19821964,516
Elo statistiky
10.
Svoboda Lukáš I.1981KST Blansko4 (4:0)19671979,566
Elo statistiky
11.
Vybíral Lukáš1996KST Sokol Znojmo-Orel Únanov6 (5:1)19631955,61-3
Elo statistiky
12.
Martynek Krzysztof1974TJ TŽ Třinec5 (4:1)19621946,32
Elo statistiky
13.
Důra Matouš2002Union Plzeň A6 (4:2)19561954,378
Elo statistiky
14.
Kirchman Ondřej1983Union Plzeň A4 (1:3)19561952-8
Elo statistiky
15.
Vaculík Miloslav2001KST Blansko4 (3:1)19481923,54-3
Elo statistiky
16.
Levora Vojtěch2003TTC Karlovarsko 20205 (4:1)19461941,95-3
Elo statistiky
17.
Vrba Jan1976Slovan KST Bohnice A5 (3:2)19451954,710
Elo statistiky
18.
Hnilica Vladimír1989Union Plzeň B4 (4:0)19401963,81
Elo statistiky
19.
Dostál Jan2002TJ Tesla Pardubice6 (4:2)19391951,776
Elo statistiky
20.
Zábranský Josef1960Slovan KST Bohnice A4 (2:2)19301947,72-7
Elo statistiky
21.
Šálený David1999SF SKK El Niňo Praha C6 (5:1)19291938,96-9
Elo statistiky
22.
Beran Tomáš2001SF SKK El Niňo Praha D5 (4:1)19231929,54
Elo statistiky
23.
Horák Aleš1985MK Řeznovice7 (6:1)19121922,832
Elo statistiky
24.
Svoboda Lukáš II.1989KST Blansko4 (4:0)19071903,0418
Elo statistiky
25.
Palát Petr1992SK Svinov5 (4:1)19001905,9615
Elo statistiky
26.
Líska Tomáš1972SK Štětí A6 (3:3)18991865,1-27
Elo statistiky
27.
Kaněra Jan1989SKST Liberec D6 (3:3)18831907,46-22
Elo statistiky
28.
Košák Vojtěch1987Sokol Mnichovo Hradiště6 (3:3)18811872,56-24
Elo statistiky
29.
Polívka Martin ml.1995KST Blansko B6 (5:1)18601828,2625
Elo statistiky
30.
Dufek Lukáš1997TJ Sokol Stěžery6 (5:1)18571863,8220
Elo statistiky
31.
Petr Michal2002KST Blansko B6 (4:2)18571836,8316
Elo statistiky
32.
Mareš Erik2002SKST Liberec D6 (3:3)18551862,56-11
Elo statistiky
33.
Cafourek Tomáš1986TJ Šanov, z.s.6 (6:0)18551858,7121
Elo statistiky
34.
Kutifel Josef ml.2002SKST Liberec D6 (5:1)18531880,388
Elo statistiky
35.
Matas Jan1988SKST Děčín6 (5:1)18471839,7218
Elo statistiky
36.
Franěk Tomáš1975TJ Sokol Filipov6 (5:1)18451837,189
Elo statistiky
37.
Beran Matěj2001SF SKK El Niňo Praha D5 (2:3)18421868,17-13
Elo statistiky
38.
Plachý Ladislav1966SF SKK El Niňo Praha C6 (3:3)18301817,68-17
Elo statistiky
39.
Pilch Jakub1999TJ TŽ Třinec5 (3:2)18281807,3211
Elo statistiky
40.
Antoš Petr1992Sokol Mnichovo Hradiště5 (2:3)18231808,55-12
Elo statistiky
41.
Malý Michal1999TJ B. Březenecká Chomutov7 (4:3)18221804,584
Elo statistiky
42.
Beneš Jiří1990SKST Děčín5 (3:2)18121825,94-4
Elo statistiky
43.
Koděra Filip1987TJ Šanov, z.s.5 (1:4)18061809,48-31
Elo statistiky
44.
Přibík Jan1974KST Rakovník A5 (2:3)18021819,59-11
Elo statistiky
45.
Khalaila Adam2002SF SKK El Niňo Praha D4 (1:3)17981758,95-3
Elo statistiky
46.
Růžička Josef1962TJ Sokol Hořovice4 (3:1)17971779,591
Elo statistiky
47.
Oharek Libor1975ST AMON Kunovice z.s.6 (5:1)17961806,7113
Elo statistiky
48.
Zukal Adam1998KST Blansko B6 (2:4)17961790,31-4
Elo statistiky
49.
Ullman Miloslav1964SK Štětí A5 (1:4)17931791,37-9
Elo statistiky
50.
Bíla Jindřich1980MK Řeznovice4 (2:2)17931784,64-12
Elo statistiky
51.
Janík Michal st.1980TJ Sokol Ondratice A6 (5:1)17851789,9316
Elo statistiky
52.
Krýza Luděk1962TJ Dvůr Králové n.L.6 (5:1)17841798,5720
Elo statistiky
53.
Henžel Michal2002SK Svinov6 (5:1)17831763,1415
Elo statistiky
54.
Brožek Michal1992Sokol Lány 24 (2:2)17761762,26-3
Elo statistiky
55.
Moravec Petr ml.1997Sokol Lány 24 (3:1)17581770,090
Elo statistiky
56.
Ondrovčák Radek1999KST Sokol Znojmo-Orel Únanov6 (2:4)17581765,11-18
Elo statistiky
57.
Maštera Martin1984MK Řeznovice7 (3:4)17581759,44-13
Elo statistiky
58.
Volhejn Dan2006TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.4 (2:2)17561771,2123
Elo statistiky
59.
Šašinka Radek1987ST AMON Kunovice z.s.6 (2:4)17541737,7-12
Elo statistiky
60.
Švrčina Tomáš1967TJ Sokol Hluboká nad Vltavou6 (2:4)17531741,06-4
Elo statistiky
61.
Neuwirth Jaroslav1974TJ Sokol Brušperk, z.s.4 (2:2)17491736,046
Elo statistiky
62.
Jež Rostislav1975TJ Dvůr Králové n.L.6 (3:3)17491721,0410
Elo statistiky
63.
Rambousek Jiří ml.1988TJ Sokol Filipov6 (3:3)17481757,2-1
Elo statistiky
64.
Grubr Vojtěch2002SKST Děčín6 (2:4)17451780,77-25
Elo statistiky
65.
Štepka Vladimír1987KST Rakovník A7 (2:5)17451719,37-4
Elo statistiky
66.
Beneš Petr2005TJ Spartak Kaplice6 (3:3)17331729,61-10
Elo statistiky
67.
Kettner Martin1987KST Rakovník A6 (2:4)17321733,66-9
Elo statistiky
68.
Beneš Jan ml.1990TJ Sokol Ondratice A7 (3:4)17311737,88-1
Elo statistiky
69.
Janošťák Miroslav1992TJ Spartak Kaplice4 (3:1)17091715,884
Elo statistiky
70.
Babínek Jiří1997Slavoj Polná4 (2:2)16971717,52-5
Elo statistiky
71.
Řeháček Jiří2007STC Slaný4 (1:3)16831694,572
Elo statistiky
72.
Jirout Vojtěch2007TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.6 (5:1)16811710,0789
Elo statistiky
73.
Autrata Vít1974ST AMON Kunovice z.s.6 (3:3)16771696,268
Elo statistiky
74.
Procházka Jaroslav2000TJ Spartak Kaplice4 (2:2)167716772
Elo statistiky
75.
Drož Jan1965TJ Sokol Hořovice4 (2:2)16701667,31-2
Elo statistiky
76.
Dvořák Martin1978TJ Sokol Hluboká nad Vltavou6 (1:5)16591641,97-5
Elo statistiky
77.
Matušek Petr1988TJ Sokol Filipov6 (2:4)16421645,156
Elo statistiky
78.
Jányš Ondřej1988TJ Lanškroun7 (1:6)16421630,02-10
Elo statistiky
79.
Sučík Jan1998TJ B. Březenecká Chomutov7 (1:6)16391656,162
Elo statistiky
80.
Vybíral Jakub1998TJ Lanškroun7 (2:5)16351642,98
Elo statistiky
81.
Moravec Petr st.1960Sokol Lány 24 (2:2)16291655,262
Elo statistiky
82.
Černík Jan2005TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.6 (2:4)16091646,6136
Elo statistiky
83.
Adamczuk Jan2002KST Rakovník B6 (2:4)16081621,8-6
Elo statistiky
84.
Kléma Jan1976TJ Dvůr Králové n.L.6 (0:6)16061611,63-13
Elo statistiky
85.
Macek Zdeněk ml.1991KST Rakovník B5 (2:3)15941580,63-6
Elo statistiky
86.
Losos Radek1973TJ VS Tábor4 (1:3)15791588,095
Elo statistiky
87.
Ramsauer Tomáš1993TTC Karlovarsko 20206 (0:6)15551553,8-7
Elo statistiky
88.
Jehně Václav ml.1971TJ VS Tábor4 (0:4)15541553,08-10
Elo statistiky
89.
Cír Radek1975KST Rakovník A4 (0:4)15421537,9-5
Elo statistiky
90.
Hnízdil Tomáš ml.2006TJ Sokol Hořovice6 (1:5)15231522,118
Elo statistiky
91.
Slavík Jiří1969Orel jednota Šitbořice6 (0:6)14981503,06-3
Elo statistiky
92.
Losos Marek2005TJ VS Tábor4 (0:4)14951492,95-2
Elo statistiky
93.
Slavík Ondřej2001Orel jednota Šitbořice6 (0:6)14711479,94-1
Elo statistiky
94.
Barsa Tomáš1987KST Rakovník B4 (0:4)14531481,25-1
Elo statistiky
95.
Slavík Jakub1997Orel jednota Šitbořice5 (0:5)14341438,84-1
Elo statistiky
96.
Hrubý Petr1960TJ Dobřany A7 (0:7)13641344,880
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy.
Elo statistiky
1.
Belopotočan Roman1976TJ AVIA Čakovice3 (3:0)20742086,310
Elo statistiky
2.
Copák František1995Union Plzeň A3 (3:0)20272018,126
Elo statistiky
3.
Peko Štefan2000TJ AVIA Čakovice3 (3:0)201920190
Elo statistiky
4.
Calta David1992TJ Sokol Vodňany A3 (3:0)201120117
Elo statistiky
5.
Strejc Filip1998AC Sparta Praha3 (3:0)20082016,070
Elo statistiky
6.
Pisár Jan2004AC Sparta Praha3 (3:0)19991992,972
Elo statistiky
7.
Voňka Jakub1994TJ Tatran KRPA Hostinné "A"3 (3:0)19781995,40
Elo statistiky
8.
Pych Luděk ml.1996TJ Sadská A3 (3:0)19131909,861
Elo statistiky
9.
Rýgl Vojtěch1987TJ Tatran KRPA Hostinné "A"3 (2:1)19091933,015
Elo statistiky
10.
Beneš Radek1996TJ Sokol Brušperk, z.s.2 (0:2)18881882,24-8
Elo statistiky
11.
Szwarc Matěj2001TJ TŽ Třinec3 (2:1)18861884,82-5
Elo statistiky
12.
Legát Petr1999Union Plzeň A3 (1:2)18851881,32-2
Elo statistiky
13.
Valeš Jakub2003TJ Tatran KRPA Hostinné "A"3 (3:0)18711873,487
Elo statistiky
14.
Koubek Vojtěch2000TJ Tatran KRPA Hostinné "A"3 (2:1)18691891,619
Elo statistiky
15.
Kovářík Matěj1989SKUŘ Plzeň3 (0:3)18661847,76-10
Elo statistiky
16.
Bochňák David1995Slovan KST Bohnice A2 (0:2)18591859,37-5
Elo statistiky
17.
Novák Libor1977SK Štětí A3 (3:0)18581845,836
Elo statistiky
18.
Dolejší Stanislav1966TJ Sadská A3 (0:3)18491819,22-43
Elo statistiky
19.
Hodas David1990TJ Tesla Pardubice3 (0:3)18451871,82-8
Elo statistiky
20.
Chládek Luboš1982TJ Sokol Hořovice2 (2:0)18281800,99
Elo statistiky
21.
Kuba Josef1972TJ AVIA Čakovice3 (3:0)18261837,4210
Elo statistiky
22.
Beránek Miroslav1965TTC Litvínov3 (2:1)18221830,987
Elo statistiky
23.
Kyncl Jiří1983TJ Sadská A3 (0:3)18211841,62-46
Elo statistiky
24.
Vosyka Ladislav1977TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou3 (0:3)18211814,7-11
Elo statistiky
25.
Slavík Jan1975TJ Sokol Stěžery3 (2:1)18201830,8911
Elo statistiky
26.
Stránský Michal1973Sokol Mnichovo Hradiště3 (1:2)18191847,55-3
Elo statistiky
27.
Chodounský Martin1971SKUŘ Plzeň3 (0:3)18181814,39-9
Elo statistiky
28.
Láriš Petr1987KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.3 (2:1)18171814,616
Elo statistiky
29.
Kodym Tomáš1985TJ Sokol Stěžery3 (3:0)18091819,999
Elo statistiky
30.
Dvořák Milan ml.1988SK Štětí A2 (0:2)18041809,39-1
Elo statistiky
31.
Berger Miroslav1965Slovan KST Bohnice A1 (0:1)17941828,95-1
Elo statistiky
32.
Svěchota Vojtěch1993SKST Děčín3 (2:1)17841790,922
Elo statistiky
33.
Zahradník Lukáš1991Klub stolního tenisu Klatovy z.s.2 (0:2)17761773,87-6
Elo statistiky
34.
Korbel Petr1984SKUŘ Plzeň3 (0:3)17751736,7-4
Elo statistiky
35.
Hrdlička Martin1990TJ Fryšták, z.s.3 (0:3)17701766,69-10
Elo statistiky
36.
Bayer Aleš1978TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.2 (1:1)17701758,132
Elo statistiky
37.
Kadavý Ondřej2003Slovan KST Bohnice A2 (2:0)17641778,7512
Elo statistiky
38.
David Jakub1991TJ Sokol Vodňany A3 (1:2)17581767,72-7
Elo statistiky
39.
Kopřiva Pavel1967Klub stolního tenisu Klatovy z.s.2 (0:2)17571774,46-7
Elo statistiky
40.
Beneš Pavel ml.2002TJ Spartak Kaplice2 (1:1)17521741,858
Elo statistiky
41.
Mazura David1996KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.3 (2:1)17501739,9310
Elo statistiky
42.
Theodor Filip1999SK Svinov2 (0:2)17481771,15-11
Elo statistiky
43.
Marel David1999TJ Tesla Pardubice3 (0:3)17481753,48-10
Elo statistiky
44.
Chlumský Petr1996AC Sparta Praha3 (3:0)17431734,959
Elo statistiky
45.
Karda Martin1993TJ Sokol Hořovice3 (0:3)17421763,74-13
Elo statistiky
46.
Jehlík Miroslav1996Klub stolního tenisu Klatovy z.s.2 (0:2)17381734,550
Elo statistiky
47.
Lauber Jakub2005TJ Sokol Kosmonosy3 (1:2)17381722,635
Elo statistiky
48.
Hložek Tomáš2000TJ Sokol Hluboká nad Vltavou3 (0:3)17371765,27-4
Elo statistiky
49.
Čech Jiří1992TJ Sokol Kosmonosy3 (1:2)17361740,992
Elo statistiky
50.
Just František1950TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.3 (2:1)17331739,4611
Elo statistiky
51.
Sixta Vít2005TJ Tatran KRPA Hostinné "A"2 (0:2)17271741,95-10
Elo statistiky
52.
Vích Luděk1967SK TTC Duchcov3 (0:3)17251724,13-6
Elo statistiky
53.
Hrdlička Michal1988TJ Fryšták, z.s.3 (1:2)17251722,46
Elo statistiky
54.
Veselý Pavel1968TJ Sokol Kosmonosy3 (0:3)17231718,97-2
Elo statistiky
55.
Románek Ivo1960TJ Fryšták, z.s.3 (0:3)17211718,29-5
Elo statistiky
56.
Urbaniec Radim1972TJ TŽ Třinec2 (0:2)17171699,66-1
Elo statistiky
57.
Jamrich Robert1979Sokol Mnichovo Hradiště3 (3:0)17151717,746
Elo statistiky
58.
Růžička Milan1971TJ Spartak Kaplice3 (2:1)17141714,2-2
Elo statistiky
59.
Malý Jiří1975TJ Sokol Jestřebí, z.s.3 (1:2)17131741,9-15
Elo statistiky
60.
Jindrák Lukáš2003TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.3 (2:1)17011717,3316
Elo statistiky
61.
Mandák Pavel1973TJ Sokol Horažďovice3 (2:1)16941688,85
Elo statistiky
62.
Kövér Lubomír1975SK TTC Duchcov1 (0:1)16891665,120
Elo statistiky
63.
Sedláček Radek1979TJ Sokol Ondratice B3 (0:3)16831715,24-6
Elo statistiky
64.
Milata Vladimír st.1959TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.1 (0:1)16831679,9-1
Elo statistiky
65.
Lužný Petr1977KST DRAGON Vyškov3 (1:2)16791672,671
Elo statistiky
66.
Lustig Adam2003MK Řeznovice3 (1:2)16771683,083
Elo statistiky
67.
Koloničný Petr1975TJ Sokol Brušperk, z.s.2 (0:2)16671667,750
Elo statistiky
68.
Hladík Jiří1980Slavoj Polná2 (1:1)16651647,4715
Elo statistiky
69.
Adam Ondřej1987Stolní tenis DDM Stříbro z.s.3 (1:2)16591661,4410
Elo statistiky
70.
Srna Antonín1991KST DRAGON Vyškov2 (0:2)16581673,03-9
Elo statistiky
71.
Kuba Michal1971TJ Sokol Vodňany A3 (0:3)16581631,81-10
Elo statistiky
72.
Křesák Vojtěch1988TJ Sokol Horažďovice3 (1:2)16581627,38-3
Elo statistiky
73.
Holý Pavel ml.1983KOC- Sušice, stolní tenis, z.s.3 (1:2)16471650,615
Elo statistiky
74.
Trávniček Boris1998KST DRAGON Vyškov3 (1:2)16441630,486
Elo statistiky
75.
Neuwirth Jaroslav ml.2002TJ Sokol Brušperk, z.s.3 (3:0)16361654,0415
Elo statistiky
76.
Růžička Jan1978TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou3 (0:3)16251614,25-1
Elo statistiky
77.
Hornych Jiří1956TJ Sokol Hluboká nad Vltavou3 (2:1)16181608,8611
Elo statistiky
78.
Vojáček Rudolf ml.1980TJ Sokol Horažďovice3 (1:2)16141629,34-1
Elo statistiky
79.
Vesecký David2006STC Slaný2 (1:1)16141623,944
Elo statistiky
80.
Tecl Tomáš2001TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou3 (0:3)16121603,840
Elo statistiky
81.
Sedlář Jan1986TJ Sokol Ondratice B3 (1:2)16091631,4612
Elo statistiky
82.
Bláha Radek1983TTC Litvínov3 (0:3)16091603,96-2
Elo statistiky
83.
Kollár Štěpán1970TTC Salamandr Hradec Králové3 (0:3)15981611,16-4
Elo statistiky
84.
Hanousek Josef1948SK TTC Duchcov2 (0:2)15951606,06-2
Elo statistiky
85.
Hošťálek Josef1987Stolní tenis DDM Stříbro z.s.3 (0:3)15931605,850
Elo statistiky
86.
Kalavský Marcel1966Stolní tenis DDM Stříbro z.s.2 (1:1)15831573,5418
Elo statistiky
87.
Mrowetz Bruno2004TJ Sokol Brušperk, z.s.2 (1:1)15751565,142
Elo statistiky
88.
Kostelecký Jan1966TTC Salamandr Hradec Králové3 (1:2)15701547,8718
Elo statistiky
89.
Běloušek Jiří1971TTC Salamandr Hradec Králové2 (1:1)15581557,9225
Elo statistiky
90.
Dofek David2003KST DRAGON Vyškov1 (0:1)15571547,810
Elo statistiky
91.
Brabec Stanislav1962KST Rakovník B3 (2:1)15411564,750
Elo statistiky
92.
Hájek Svatopluk1969TJ Sokol Ondratice A2 (0:2)15381515,28-3
Elo statistiky
93.
Wagner Robin Mark2007TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s.2 (0:2)15371559,150
Elo statistiky
94.
Kubovský Jiří1957Stolní tenis DDM Stříbro z.s.1 (0:1)15341551,440
Elo statistiky
95.
Jankovič Štěpán1949TTC Litvínov3 (0:3)15261522,9-1
Elo statistiky
96.
Adamczuk Janusz1981KST Rakovník B2 (0:2)15081501,490
Elo statistiky
97.
Král Pavel1991TJ Sokol Jestřebí, z.s.2 (0:2)15011506,76-3
Elo statistiky
98.
Makara Michal2003STC Slaný2 (0:2)14981504,420
Elo statistiky
99.
Vích Josef1962SK TTC Duchcov3 (0:3)14931492,15-1
Elo statistiky
100.
Daniel Jan ml.1975TJ Sokol Jestřebí, z.s.2 (0:2)14421436,87-3
Elo statistiky
101.
Zich Petr st.1961TJ Sokol Ondratice B3 (0:3)14211434,570

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy