Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - KSST Karlovarský - 2021-2022 - Divize
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Březovský Petr2000SKST Cheb B65 (63:2)18931896,36-10
Elo statistiky
2.
Gavlas Petr1980SKST Cheb B68 (65:3)18621863,77-10
Elo statistiky
3.
Vála Bohuslav1956SKST Chodov B44 (36:8)17621763,310
Elo statistiky
4.
Völgyesi Zdeňek1963Klub stolního tenisu Karlovy Vary A64 (50:14)17571748,53-13
Elo statistiky
5.
Provazník Jiří1965Tělovýchovná jednota Ostrov A57 (48:9)17471765,433
Elo statistiky
6.
Malina Josef1972SKST Chodov B37 (30:7)17461738,0848
Elo statistiky
7.
Plaček Jaroslav1964SKST Chodov B44 (34:10)17411735,48-50
Elo statistiky
8.
Švec Jan1964TJ Slovan Karlovy Vary A60 (43:17)17011701,8113
Elo statistiky
9.
Pock Václav1999TJ Sokol Velká Hleďsebe A50 (35:15)16941690,5997
Elo statistiky
10.
Ďurža Karel1966TJ Slovan Karlovy Vary A36 (23:13)16831690,07-26
Elo statistiky
11.
Minařík Jiří1966TJ Sokol Velká Hleďsebe A68 (48:20)16751719,926
Elo statistiky
12.
Daniel Pavel1978SK Toužim A58 (38:20)16721677,52-4
Elo statistiky
13.
Lof Milan1962TTC Sokolov A45 (26:19)16721669,092
Elo statistiky
14.
Čáp Ladislav ml.1997TJ Slovan Karlovy Vary B57 (39:18)16701689,9411
Elo statistiky
15.
Kopárek Jiří1975TJ Slovan Karlovy Vary B55 (31:24)16541642,19-15
Elo statistiky
16.
Čonka Martin1977Tělovýchovná jednota Ostrov B42 (26:16)16511653,57-13
Elo statistiky
17.
Tonhauser Robert1979SKST Chodov B49 (32:17)16491642,3855
Elo statistiky
18.
Hrnčiřík Karel1946TJ Sokol Velká Hleďsebe A48 (25:23)16441662,82-8
Elo statistiky
19.
Drahokoupil Jakub1988TTC Sokolov A57 (34:23)16411627,6220
Elo statistiky
20.
Visinger Jakub2000TTC Sokolov A63 (38:25)16321648,6954
Elo statistiky
21.
Tesař Vojtěch1999Klub stolního tenisu Karlovy Vary A53 (28:25)16321616,6757
Elo statistiky
22.
Skokov Jaroslav1976SKST Chodov B25 (13:12)16261633,65-35
Elo statistiky
23.
Pohanka Jaroslav1960SK Toužim A57 (35:22)16201629,4817
Elo statistiky
24.
Yahodka Maksym1991TJ Slovan Karlovy Vary B58 (30:28)16181619,4663
Elo statistiky
25.
Tomšík Jaroslav1964TTC Sokolov A25 (15:10)15971627,4933
Elo statistiky
26.
Provazník Karel1973TJ Sokol Velká Hleďsebe A59 (31:28)15921611,5395
Elo statistiky
27.
Pumpr Jaroslav1958TJ Loket nad Ohří54 (26:28)15751580,46
Elo statistiky
28.
Zika Miroslav1972Tělovýchovná jednota Ostrov A55 (23:32)15671580,5458
Elo statistiky
29.
Vyhlídka Daniel1987Tělovýchovná jednota Ostrov A58 (24:34)15671546,1472
Elo statistiky
30.
Hynek Jiří1958Klub stolního tenisu Karlovy Vary A47 (17:30)15651568,06-1
Elo statistiky
31.
Svěrák Boris1966Klub stolního tenisu Karlovy Vary A47 (16:31)15561552,999
Elo statistiky
32.
Vařečka Pavel1978Tělovýchovná jednota Ostrov B54 (19:35)15541544,3818
Elo statistiky
33.
Provazník Jan st.1959Tělovýchovná jednota Ostrov A66 (24:42)15541522,6-32
Elo statistiky
34.
Kotál Jakub2006Klub stolního tenisu Karlovy Vary A48 (22:26)15511577,94178
Elo statistiky
35.
Ženíšek Jiří1965SK Toužim A51 (19:32)15491540,79-44
Elo statistiky
36.
Kheil Jakub1984SK Toužim A57 (21:36)15481506,833
Elo statistiky
37.
Vysocký Ivan1960Tělovýchovná jednota Ostrov B61 (23:38)15461556,533
Elo statistiky
38.
Teiner Martin1975TJ Slovan Karlovy Vary A52 (17:35)15301540,65-5
Elo statistiky
39.
Čáp Ladislav st.1968TJ Slovan Karlovy Vary A45 (13:32)15001501,14-7
Elo statistiky
40.
Hlaváček Miloš1955TJ Loket nad Ohří42 (12:30)14871489,1748
Elo statistiky
41.
Novák Radek1975Tělovýchovná jednota Ostrov B40 (8:32)14461448,35-16
Elo statistiky
42.
Kročák Roman1980TJ Slovan Karlovy Vary B44 (8:36)14401449,44-12
Elo statistiky
43.
Laurinc Ludevít1950TJ Loket nad Ohří46 (6:40)13631351,76
Elo statistiky
44.
Kotlaba Josef1945TJ Loket nad Ohří43 (4:39)13591380,46-4
Elo statistiky
45.
Černý Petr1976SKST Cheb B24 (4:20)13491356,9615
Elo statistiky
46.
Coma Josef1948TTC Sokolov A22 (1:21)10101002,1124
Hráči, kteří odehráli méně než 20 zápasů.
Elo statistiky
1.
Pažma Lukáš1992SKST Cheb B16 (14:2)18811875,53-29
Elo statistiky
2.
Surma Radek1972TJ Slovan Karlovy Vary A12 (9:3)17381734,44-15
Elo statistiky
3.
Provazník Jakub1990Tělovýchovná jednota Ostrov A4 (3:1)16721672-21
Elo statistiky
4.
Tišer Emil ml.1981SKST Chodov B2 (1:1)16371637-5
Elo statistiky
5.
Paprštein Ladislav1976TTC Sokolov A16 (8:8)15601569,4634
Elo statistiky
6.
Trgo Michael2001SKST Cheb B3 (0:3)15571557-21
Elo statistiky
7.
Hamata Petr1969SKST Chodov B9 (5:4)15341517,0741
Elo statistiky
8.
Fencl Karel1961TJ Sokol Velká Hleďsebe A2 (0:2)15301530-5
Elo statistiky
9.
Heinrich Petr1969SK Toužim A7 (3:4)15291529160
Elo statistiky
10.
Heřman Jaroslav1979TJ Slovan Karlovy Vary B4 (1:3)15141512,23-20
Elo statistiky
11.
Gerba Ondřej1975Klub stolního tenisu Karlovy Vary A3 (1:2)14831476,082
Elo statistiky
12.
Kokeš Jan2005SK Toužim A14 (5:9)14701467,5734
Elo statistiky
13.
Babor Václav1961Tělovýchovná jednota Ostrov B7 (4:3)14671469,5813
Elo statistiky
14.
Daněk Zdeněk1958TJ Slovan Karlovy Vary B6 (1:5)14661448,814
Elo statistiky
15.
Landiga Michal1957Tělovýchovná jednota Ostrov A19 (3:16)14081401,1518
Elo statistiky
16.
Nykl Jiří2005SKST Chodov B7 (2:5)13911388,9512
Elo statistiky
17.
Kytka Rudolf2002SKST Cheb B4 (0:4)13751375-3
Elo statistiky
18.
Urban Miroslav1965TJ Sokol Velká Hleďsebe A9 (1:8)13651359,77-11
Elo statistiky
19.
Vařejčka Josef1953Tělovýchovná jednota Ostrov B14 (0:14)13511364,74-5
Elo statistiky
20.
Gavlas Anton st.1948SKST Cheb B6 (0:6)13371337-29
Elo statistiky
21.
Dvořák Jindřich1964Tělovýchovná jednota Ostrov B9 (1:8)13201322,138
Elo statistiky
22.
Schön Štefan1949TJ Sokol Velká Hleďsebe A2 (0:2)12931290,210
Elo statistiky
23.
Růžička Vladimír1964TJ Slovan Karlovy Vary A11 (0:11)12571245,59-1
Elo statistiky
24.
Černý Lukáš1987TTC Sokolov A10 (4:6)12471249,1336
Elo statistiky
25.
Lošťáková Kristýna2002SKST Cheb B19 (1:18)12281228,020
Elo statistiky
26.
Beránek Henryk1971TJ Sokol Velká Hleďsebe A2 (0:2)11471162,630
Elo statistiky
27.
Novotný Roman1976TJ Slovan Karlovy Vary B7 (0:7)11411142,05-5
Elo statistiky
28.
Bauer Václav1985TTC Sokolov A6 (0:6)11291132,370
Elo statistiky
29.
Kotlaba Miroslav1948TJ Loket nad Ohří3 (1:2)112911298
Elo statistiky
30.
Kouba Marek1972TJ Sokol Velká Hleďsebe A2 (0:2)10971107,830
Elo statistiky
31.
Matoušek Jiří1982TJ Slovan Karlovy Vary A2 (1:1)109710979
Elo statistiky
32.
Koryťák Jan1969TTC Sokolov A4 (0:4)10901100,390
Elo statistiky
33.
Jaša Jan1948SK Toužim A2 (0:2)10901090,320
Elo statistiky
34.
Majer Vlastimil1976TJ Loket nad Ohří17 (0:17)10821085,17-2
Elo statistiky
35.
Nohýnek Jan1938TJ Slovan Karlovy Vary B2 (0:2)10791079-2
Elo statistiky
36.
Slaná Marika2005TJ Slovan Karlovy Vary B2 (0:2)104610460
Elo statistiky
37.
Ježek Tomáš2004Tělovýchovná jednota Ostrov B8 (1:7)10191012,150
Elo statistiky
38.
Dostál Stanislav1951TJ Loket nad Ohří4 (0:4)9029020
Elo statistiky
39.
Kuchař Ondřej2003Tělovýchovná jednota Ostrov A8 (0:8)110
Elo statistiky
40.
Bednáriková Marie2005TJ Slovan Karlovy Vary B2 (0:2)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy